Uitslagenlijst Bosloopcompetitie

Harderwijk - Zondag 29 december 2019

J-11, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvan van Hussel
Nijkerk
3:28
2
Giel Scholte
Athlos
3:29
3
Thijmen Versteeg
AV Zeewolde
3:45
4
Robin Versteeg
AV Zeewolde
3:47
5
Rens de Kleer
Zeewolde
3:59
6
Frank Bakker
Amersfoort
4:09
7
Wessel Speets
Athlos
4:10
8
Victor Duits
Harderwijk
4:12
9
Tim Schuttelaar
Harderwijk
4:12
M-11, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn Scholte
Athlos
3:53
2
Sarah Schippers
Harderwijk
4:01
3
Fenna Beket
Harderwijk
4:14
4
Anna den Hartog
Zoetermeer
4:19
5
Tess Schutelaar
Harderwijk
6:20
6
Genevieve Bastiaans
Lelystad
6:38
7
Melissa van de Kolk
Harderwijk
6:42
H-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herbert Jansen
Putten
17:26
2
Lars Voskuilen
Amersfoort
18:38
3
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
18:59
4
Mark van der Meer
Ede Gld
19:07
5
Izaak Frens
Elspeet
19:15
6
Dennis Brandenburg
Steenwijk
19:15
7
Stanley Boldewijn
Harderwijk
20:16
8
Tjeerd Westerhof
Harderwijk
20:43
9
Jeroen Hilwig
Amersfoort
21:26
10
Marco Bloem
Nunspeet
21:35
11
Peter Dijkstra
Amersfoort
21:43
12
Olav Hoekwater
Harderwijk
21:48
13
Maurice Bulsing
Athlos
21:49
14
Hans van de Wassenberg
Athlos
22:02
15
Raymond Hebuterne
Baarn
22:11
16
Peter Baars
Bunschoten Spakenburg
22:29
17
Marco Gunther
Harderwijk
22:35
18
Jeroen van Zanten
Harderwijk
22:36
19
Geert de Lange
Harderwijk
22:55
20
Paul van den Berg
Ermelo
23:02
21
Jean Benek
Harderwijk
23:11
22
Elias Emamdee
Roissy-en-france(Fr)
23:17
23
Bram van Maare
Harderwijk
23:29
24
Albert Poortinga
Ermelo
23:44
25
Bastiaan Jong
Cialfo
23:49
26
Daan Scholte
Athlos
23:51
27
Niek Veen
Harderwijk
24:00
28
Agnus Gerringa
Lelystad
24:07
29
Simon Bruinink
Harderwijk
24:08
30
Hans van der Linden
Leusden
25:09
31
Rik Kamphuis
Harderwijk
25:16
32
Marcele van Ommen
Lunteren
25:38
33
Jan Willem Hage
Athlos
25:42
34
Floris van de Hoek
Putten
26:11
35
Arnold Zoet
Nunspeet
26:23
36
Anton Besselsen
Athlos
26:26
37
Thomas Vosse
Harderwijk
26:35
38
Arjan Allon
Harderwijk
27:36
39
Jeroen Rotyis
Nunspeet
27:59
40
Bernand Pleijter
Zwolle
28:25
41
Wilmer Jongetjes
Harderwijk
28:34
42
Lars van Arkel
Enschede
28:39
43
Bart-Hein Samplonius
Harderwijk
29:10
44
Erik Verstraelen
Biddinghuizen
29:25
45
Matthias Meijer
Harderwijk
29:57
46
Jan Koster
Hilversum
30:23
47
Paul Brussaard
Maarssen
30:56
48
Viggo Veen
Harderwijk
31:54
49
Jan Wolbers
Harderwijk
32:53
50
Gaston Hébuterne
BAV
34:08
51
Jurrie Teeuwen
Elburg
38:35
52
John de Vries
Baarn
38:47
53
Jaap Koppenhagen
Ermelo
39:16
D-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Langevoort
Cialfo
22:14
2
Fiene Noordermeer
Abcoude
24:58
3
Vida Poortinga
Ermelo
25:34
4
Marije de Jong
Harderwijk
26:09
5
Natalie Verlinden
Athlos
26:19
6
Tamara Putters
Athlos
26:38
7
Maaike Bouhuis
Karlstad Zweden
27:42
8
Marieke Roelink
Harderwijk
28:14
9
Tessa de Kleer
Zeewolde
28:17
10
Wiebeke Frens-Brummer
Elspeet
28:36
11
Elsa Kamp
Putten
28:38
12
Janine van der Meer
Spirit Lelystad
28:50
13
Joke Sels
Athlos
28:55
14
Maria den Hartog
Ermelo
29:21
15
Renate van Elst
Harderwijk
29:40
16
Lenet Kraaij
Ermelo
29:44
17
Naomi van Zanten
Harderwijk
30:19
18
Melanie van Zanten
Harderwijk
30:21
19
Marjanne Mostert
Hulsthorst
30:24
20
Gerdien Franken
Harderwijk
30:25
21
Ailkine Flanderijn
Harderwijk
31:32
22
Tineke den Hartog
Zoetermeer
33:16
23
Annebet Visser
Harderwijk
33:22
24
Marja Bakker
Ermelo
35:49
25
Laura Hulsbosch
Harderwijk
36:36
26
Elske Mouw
Garderen
38:49
27
Jolanda Mulder
Harderwijk
38:55
H-10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van der Haar
Altis
38:32
2
Jeroen Celie
Harderwijk
40:37
3
Warner de Boer
Harderwijk
41:01
4
Gerrit Alkema
Athlos
41:14
5
Lambert Bos
Harderwijk
41:16
6
Arjan Duits
Barneveld
41:47
7
Gert Goorhuis
Voorthuizen
41:58
8
Martin Goedhart
Ermelo
42:45
9
Jeroen de Lange
Athlos
45:45
10
Peter Sels
Athlos
45:56
11
Aram van der Velden
Spirit Lelystad
47:20
12
Martijn Noordermeer
Abcoude
47:24
13
Ramon Chaigneau
Nijkerk Gld
47:39
14
Rogier Scherpbier
Harderwijk
48:16
15
Dennis de Kleer
Zeewolde
48:40
16
Erik Steijlen
Harderwijk
48:46
17
Auke Lankreijer
Amsterdam
49:14
18
Michiel Bakker
Amersfoort
49:33
19
André van der Beek
Zwolle
49:38
20
Nino Maarseveen
Putten
50:50
21
Alex Westra
Harderwijk
51:39
22
Martin Olofsen
Harderwijk
51:40
23
Niels Hartveld
Hulsthorst
52:15
24
Paul van den Berg
Harderwijk
52:27
25
Hugo Vrolijk
Wouburgge
52:31
26
Eric van der Meer
Lelystad
52:45
27
Erik Wieten
Dronten
52:54
28
Gert Ruitenberg
Putten
53:40
29
Rob van Stek
Zeist
54:10
30
Volkert Bakker
Ermelo
55:00
31
Roger van Tongeren
Harderwijk
55:12
32
Gertjan Bokhorst
Harderwijk
55:13
33
Peter van der Kemp
Ermelo
55:21
34
Martijn Duits
Harderwijk
55:25
35
Jacob Bosma
Amersfoort
56:32
36
Hans Oostindiën
BAV
58:24
37
Frenk Verburgt
Zwolle
58:28
38
Riny Kostermans
Ermelo
58:49
39
Hans Beumer
Lelystad
59:22
40
Henny Bosselaar
Baarn
59:23
41
Martijn vd Linden
Amersfoort
59:27
42
Dirk Kop
Amersfoort
1:00:41
43
Ronald de Kleer
Zeewolde
1:05:29
D-10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Koopmans
Harderwijk
50:38
2
Sade Emamdee
Roissy-en-France (Fr)
50:43
3
Sonja van Stek
Pollensa, Mallorca
51:08
4
Marlous Kamp
Cambridge
52:06
5
Britt Veenstra
Hoogland
52:11
6
Janet Doppenberg
Putten
53:01
7
Lotte Poolen
Ermelo
53:48
8
Gerda Vant Bosch
Loopgroep Garderen
54:07
9
Margreet Venema
Harderwijk
55:36
10
Debbie Everink
Amersfoort
56:04
11
Diane Kleine
Nunspeet
57:22
12
Yvonne Vlijm
Harderwijk
57:46
13
Joanne Scherpbier
nunspeet
58:07
14
Irene de Ruijter
Almere
58:09
15
Gea Horsman
AV Nijkerk
58:48
16
Hermien Kleine
Elburg
59:46
17
Ingrid Kop
Amersfoort
1:00:38
18
Gerda Kampen
Harderwijk
1:01:50
19
Erna Weeren
't Harde
1:01:50
20
Wilma Ensing
AV Nijkerk
1:02:06
21
Astrid Speets-Schor
Athlos
1:03:16
22
Angeline Kuijpers
Amwersfoort
1:04:45
H-15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephane Girard
Zeist
1:00:56
2
Dennis Teuling
St. Feliu Llobregat
1:06:51
3
Remco van Hussel
Nijkerk
1:08:18
4
John van de Pol
Barneveld
1:10:24
5
Erik Anbeek
Hoogland
1:10:58
6
Wouter Zondervan
Amersfoort
1:10:59
7
Ronald Weeren
't Harde
1:12:38
8
Henk Wouters
Harderwijk
1:15:04
9
Peter Panhuis
Harderwijk
1:15:23
10
Jordy Van Maanen
Zeewolde
1:15:34
11
Cornee van Essen
Zeewolde
1:15:36
12
Jan H Vonk
Harderwijk
1:17:31
13
Peter de Vries
Zeewolde
1:26:36
D-15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Vos
Running2000
1:09:58
2
Joke Admiraal
Harderwijk
1:13:36
3
Kristel van Asselt
Breukelen
1:14:16
Brasserie "De Bank" "RunX"Apeldoorn
www.uitslagen.nl
26-01-2020 18:41