Uitslagenlijst Oudejaarscrossloop Vorden

Vorden - Zaterdag 28 december 2019

MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Garretsen
Argo
16:35
16:34
2
Bas Arentz
Argo
16:59
16:59
3
Dennis Weijers
Argo
17:51
17:50
4
Herman Domhof
Harreveld
18:18
18:16
5
Daan de Vries
Groningen
18:21
18:19
6
Sebastiaan Horselenberg
Hanzesport
18:38
18:35
7
Luca Greven
Doetinchem
19:19
19:16
8
Hendrik Poelman
Zutphen
19:36
19:33
9
Dirk van Ditshuizen
Barchem
19:49
19:40
10
Max Tamboer
Dinxperlo
20:02
19:59
11
Wouter van Ditshuizen
Vorden
20:15
20:05
12
Marco Wassink
Ruurlo
20:26
20:25
13
Arnoud Willemsen
Amsterdam
21:16
21:10
14
Matthijs Derksen
SISU
21:34
21:23
15
Maurice van Mill
Nijmegen
21:41
21:39
16
Tom Wopereis
Lichtenvoorde
21:47
21:23
17
Rob de Wildt
Enschede
21:50
21:32
18
Teun Koren
Hanzesport
21:57
21:54
19
Michael Velthorst
Varsseveld
21:59
21:26
20
Daan Bijlsma
Eibergen
21:59
21:55
21
Jacco Willems
Brummen
21:59
21:56
22
Tom Middelkoop
Oosterhout Gld
22:02
21:57
23
Stijn Westerbeek
Hanzesport
22:17
22:13
24
Dennis Wentink
Vorden
22:21
21:53
25
Jort Siebelink
Lochem
22:27
22:17
26
Jelmer Diepmaat
Warnsveld
22:58
22:52
27
Joram van Donk
Hanzesport
23:11
22:59
28
Luke Kersten
Arnhem
23:47
23:41
29
Sybren Knoef
Loopgroep De Zandloper
23:52
23:44
30
Joris Wansink
Zutphen
23:53
23:33
31
Stijn Louws
Enschede
23:54
23:44
32
PJ Van der Brug
Zutphen
24:18
23:37
33
Erik Rakitow
Warnsveld
24:21
23:53
34
Gydo Willemsen
Wijhe
24:36
24:28
35
Richard Enzerink
Hengelo Gld
24:49
24:28
36
Gijs van Ditshuizen
Vorden
25:01
24:53
37
Teun Strijbosch
Amersfoort
25:06
24:56
38
Cas Bekker
Doetinchem
25:23
24:54
39
Teun van der brug
Warnsveld
25:33
24:53
40
Sander Meijerink
Lemmer
25:43
25:19
41
Michael van Elk
Amsterdam
25:53
25:14
42
Joris Westerbeek
Zutphen
26:26
25:52
43
Ole Bekker
Doetinchem
26:31
26:01
44
Gerbrand Altena
Zutphen
26:51
26:14
45
Ronald Croes
Zutphen
26:51
26:46
46
Robin Geschiere
Doetinchem
27:00
26:21
47
Stijn Groeneveld
Vorden
27:03
26:53
48
Mathijs Bleumink
Ruurlo
27:27
27:23
49
Lenn enzerink
Zelhem
28:05
27:46
50
Noud Kleijn
Beltrum
28:18
27:45
51
Jasper Rouwenhorst
Silvolde
28:25
27:50
52
Kick Siebelink
Lochem
28:40
28:28
53
Martin Verhaagen
Warnsveld
28:50
28:09
54
Philip de Vries
Lochem
29:30
28:57
55
Joost van Ditshuizen
Barchem
29:49
29:41
56
Maarten Timmer
Zutphen
30:13
29:54
57
Noah lampio
AVA '70
30:21
29:55
58
Wouter Karssen
DE LOPER
30:48
30:07
59
David Brandon
Vorden
30:49
29:58
60
Daniël Willemsen
Lochem
32:40
31:51
61
Xander Schelfhorst
Vorden
33:38
33:08
62
Maiko Bieleman
Zelhem
34:21
33:47
63
Laurens Droog
Ruurlo
34:32
34:04
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teun Jansen
Velp Gld
19:05
19:04
2
Christian van Haselen
Doetinchem
19:23
19:23
3
Jaap van Riet
Hanzesport
19:57
19:56
4
Marijn Lampio
Lichtenvoorde
20:08
20:06
5
René Geschiere
Doetinchem
21:05
20:54
6
Pino Bruna
Hanzesport
21:24
21:20
7
Manfred Ubbink
Lichtenvoorde
21:28
21:25
8
Peter Kneefel
Hanzesport
21:30
21:30
9
Marc Diepmaat
Warnsveld
21:44
21:36
10
Richard Groter
Warnsveld
23:21
23:07
11
Richard Remmelink
Argo
23:35
22:58
12
Onno Wessels
Lichtenvoorde
23:44
23:26
13
Fokke Voerman
Vorden
23:55
23:51
14
Antonie Kleijn
Beltrum
24:03
23:31
15
Eddo Siebelink
Lochem
24:45
24:34
16
André Garritsen
Vorden
25:48
25:21
17
Erwin Hengeveld
Lochem
25:50
25:30
18
Rudie Mombarg
Marienvelde
26:14
25:58
19
Rob Mombarg
Ruurlo
26:14
25:58
20
Jan Kämink
Aalten
26:19
26:07
21
Ben Hofenk
Hanzesport
26:24
26:09
22
Freddy Golstein
Vorden
26:42
26:28
23
Robbert Geurink
Groenlo
26:45
26:40
24
Guido Reusen
Groenlo
27:02
26:57
25
Frank Lankveld
Zieuwent
27:05
26:19
26
William van der Veen
Vorden
27:08
26:59
27
Robert Rietveld
Zutphen
27:11
26:40
28
Wim Buevink
Varsseveld
27:18
26:41
29
Frank Raben
LVG
27:41
27:36
30
Rob Meenhuis
Laag-Keppel
27:43
27:24
31
Robert Helmink
Vorden
27:49
27:23
32
Dick Wentink
Halle
27:54
27:11
33
Hans lemmen
Lievelde
28:09
27:24
34
Henk Bruggeman
DE LOPER
28:12
27:35
35
Edwin Rouwenhorst
Silvolde
28:20
27:43
36
Harry Kortstee
Vorden
28:26
28:01
37
Jan bruggink
Zelhem
28:30
28:08
38
Hennie wijnbergen
Gorssel
28:36
28:09
39
Marco de Bake
Hoog-Keppel
28:45
28:28
40
Paul Van Kalleveen
's-Gravenhage
28:48
28:16
41
Gerrit sçhepers
Laren Gld
28:53
28:28
42
Michiel van Gijtenbeek
Vorden
28:58
28:52
43
Reinhard van Londen
Argo
29:00
28:23
44
Edwin Gerritsen
Zutphen
29:11
28:36
45
Niek Kosse
Vorden
29:16
28:46
46
Jos Geverink
Laren Gld
29:27
29:03
47
Henk Menkveld
Vorden
29:35
29:07
48
Gerjan Wagenvoort
Wichmond
29:40
29:22
49
Martin Wiekart
Beek gem Montferland
29:42
28:56
50
Frank Duking
Atletico '73
29:57
29:44
51
Ernst Jan Willeboordse
Vorden
30:06
29:46
52
Ronald Jansen
Vorden
30:16
29:35
53
Jan Rietberg
Holten
30:52
30:13
54
Ron Wiersma
Beek gem Montferland
30:52
30:06
55
Karel Cornegoor
Vorden
31:35
31:04
56
Gert Besselink
DE LOPER
32:08
31:55
57
Paul Huisman
Zutphen
32:30
31:47
58
Gerard Hermsen
Zutphen
32:49
32:10
59
Stephane Ramuzat
Hanzesport
33:21
32:31
60
Evert Thalen
Vorden
34:06
33:35
61
Marcel Boekholt
Vorden
34:24
33:40
62
Derk Besselink
Vorden
42:16
41:31
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke Wijnbergen
Nijmegen
20:59
20:57
2
Resa Vreman
Argo
21:37
21:35
3
Irene Menkveld
Groningen
21:54
21:53
4
Dagmar Voerman
Vorden
22:20
22:16
5
Elza de Stigter
Arnhem
22:20
22:18
6
Melanie Hollmann
Silvolde
22:49
22:45
7
Els Berenpas
Vorden
23:38
23:30
8
Noa Nijland
Argo
23:41
23:39
9
Lizet Geuijen
Argo
23:44
23:31
10
Demia Tiemes
Doetinchem
24:10
23:57
11
Lisanne Hofman
NSAV 't Haasje
24:24
24:15
12
Dunja Möricke
Arnhem
24:47
24:41
13
Stephanie Menkveld
Gorssel
24:47
24:45
14
Henriëtte Menkveld
Utrecht
24:48
24:46
15
Barbara Ulfman
Wilp Gld
25:06
24:43
16
Desiree Ebbers
Argo
25:18
25:15
17
Fenne Altena
Hanzesport
25:29
24:54
18
Lente bolt
Hanzesport
25:34
24:58
19
Lia Jongeboer
Wilp Gld
25:54
25:31
20
Esther Hendriksen
Didam
25:54
25:47
21
Anne Kämink
Lichtenvoorde
25:59
25:47
22
Tamara Derksen
Almelo
26:35
26:16
23
Marloes Cruijsen
Vorden
27:27
27:23
24
Leanne Freriks
Zelhem
27:37
27:22
25
Renate Rouwenhorst
Silvolde
27:37
27:02
26
Jolanda Freriks
Zelhem
27:39
27:24
27
Elise Wessels
Lichtenvoorde
27:44
27:26
28
Sophie Smits
Utrecht
27:52
27:35
29
Anne Piek
Drempt
27:53
27:44
30
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
28:11
27:33
31
Luna Gloudemans
Warnsveld
28:27
28:11
32
Jose Winkel
Vorden
28:29
28:17
33
Vlinder van Gijtenbeek
Vorden
28:48
28:42
34
Janita Haverkamp-kip
Wichmond
28:54
28:49
35
Fien Arentsen
Lochem
28:59
28:24
36
Corine Langenbarg
Lochem
29:01
28:26
37
Claire kamphuis
Zelhem
29:11
28:51
38
Faisca van Eijden
Argo
29:12
28:52
39
Laura Herlfterkamp
Doetinchem
29:21
29:04
40
Kim van Kuijk
Arnhem
29:25
29:09
41
Mirjam Kwakkel
Vorden
30:06
29:55
42
Roos de Vries
Lochem
30:12
29:38
43
Susan Jansen
Barchem
30:14
29:50
44
Ismay Jansen
Vorden
30:16
29:35
45
Erica Woestenenk
Vorden
30:19
29:32
46
Eva Harmsen
Doetinchem
30:31
30:24
47
Sacha Scheerder
Didam
30:34
29:55
48
Hanneke Nijenhuis
Holten
30:52
30:13
49
Isabelle enzerink
Zelhem
30:53
30:32
50
Rajdi Steentjes
Vorden
31:09
30:22
51
Jantine van den Berg
Wichmond
31:20
31:14
52
Femke Nab
Arnhem
31:27
31:09
53
Martine Koenders
Eefde
31:29
30:46
54
Daphne Seesing
Amsterdam
31:39
30:59
55
Petra Visschers
Deventer
31:49
31:05
56
Hester Visschers
Loopgroep De Zandloper
31:50
31:05
57
Julia Helmink
Vorden
31:51
31:24
58
Carmen Swiers
Doetinchem
31:56
31:12
59
Marjanne Pastoor
Rijssen
32:19
31:58
60
Pleun Bekker
Doetinchem
32:37
32:07
61
Nina Klink
Raalte
32:40
31:51
62
Merle Brandenbarg
Loopgroep De Zandloper
33:03
32:37
63
Lindy Wisselink
AVA '70
33:08
32:37
64
Lisanne Schippers
Zelhem
33:10
32:32
65
Babs Schippers
Vorden
33:10
32:33
66
Demy Gotink
Neede
33:15
32:49
67
Liesbeth van Voskuilen
Vorden
33:26
32:54
68
Andrea Schaap
Zutphen
33:52
33:12
69
Marleen van der Slegt
Zutphen
33:52
33:12
70
Patricia Wiggers
Zelhem
34:22
33:47
71
Gerdien ligterink
Vorden
34:37
34:07
72
Femke Bruggeman
DE LOPER
34:44
34:05
73
Sonja Bruggeman
Zevenaar
35:09
34:28
74
Marjan van Duist
Lelystad
35:33
34:42
75
Marieke Peters
Vorden
36:27
35:39
76
Jose Wessels
Rijssen
37:31
37:09
77
Anne-Marie Maalderink-Kor
Hengelo Gld
1:07:28
1:07:28
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilma Bos
Hanzesport
22:58
22:57
2
Diny Hebbink
Hengelo Gld
24:11
24:08
3
Marion Beunk
Ruurlo
24:29
24:26
4
Sarah Reijenga-Sinay
Hanzesport
24:30
24:16
5
Saskia Fokkink
Laren Gld
25:56
25:51
6
Esther Overmars
Warnsveld
26:28
26:13
7
Inge Wentink
Lochem
28:09
27:49
8
Thea van Lopik
Arnhem
28:20
28:10
9
Karin van Riel
Warnsveld
28:34
28:17
10
Marja van der Werf
's-Gravenhage
28:35
28:30
11
Anita Lahuis
Hengelo Gld
28:56
28:33
12
Evelyn straatman
Argo
29:04
28:48
13
Liesbeth Veldman
Lochem
29:08
28:35
14
Joke ter Maat
Loopgroep De Zandloper
29:18
28:53
15
Helga van Londen
Argo
29:31
28:55
16
Marjo Nijman
Argo
29:34
29:26
17
Esther Hiddink
Barchem
29:47
29:20
18
Karin Haijtink
Hengelo Gld
29:53
29:35
19
Marjolijn de Kreij
Vorden
30:02
29:48
20
Betsy Reugebrink
Lochem
30:07
29:46
21
Erica Endeman
Lochem
30:09
29:46
22
Claudia Willemsen
Argo
30:19
30:10
23
Evelien Ubbink
Lichtenvoorde
30:21
29:59
24
Edith Garritsen
Vorden
30:30
30:22
25
Janny Wijnbergen
Gorssel
30:53
30:25
26
Jorien Mebelder
Doetinchem
30:56
30:39
27
Annemarie van Zuilekom
Lochem
30:58
30:34
28
Yvonne Ubachs
Zeddam
31:08
30:58
29
Debbie Gerritsen-Klaasen
Zutphen
31:08
30:33
30
Olga Schoonbergen
Hanzesport
31:11
30:48
31
Ine Sijbers
Zutphen
31:29
30:46
32
Rianne Berenpas
Hengelo Gld
31:35
31:13
33
Susan Rexwinkel
Argo
31:44
30:56
34
Rianne Maas
Archeus
31:59
31:11
35
Ria Meijerink
Lochem
32:00
31:39
36
Anita Hoenderken
Argo
32:07
31:59
37
Renate Rouwenhorst
Vorden
32:15
31:43
38
Carole de Roos
Loopgroep De Zandloper
32:39
32:13
39
Anja Menkveld
Vorden
32:53
32:24
40
Jannie Nijhuis
Haarlo
33:15
33:09
41
Charlotte Bekken
Hanzesport
33:21
32:31
42
Miranda van Santen
raalte
34:43
34:01
43
Jarien Van Dort
Hengelo Gld
34:47
33:59
44
Dorien Haarman
raalte
34:51
34:09
45
Willy de Kreij
Zutphen
35:00
34:46
46
Marieke Klein
Asterix
35:02
34:10
47
Francis Tomesen
Argo
36:14
35:32
48
Wilma Wolters
Vorden
36:27
35:39
49
Shari Bartolini
Zieuwent
37:08
36:22
50
Olga Cruijsen
Vorden
37:23
37:10
51
Yvonne Willemsen
Varsseveld
37:30
36:59
52
Francien Meijerink
Vorden
40:24
39:59
53
Annet Buisman
Borculo
42:06
41:55
54
Sylvia Hungerink
Borculo
42:43
42:33
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Nusselder
Argo
34:54
34:53
2
Denver Bijlsma
Eibergen
37:38
37:36
3
Jan-Willem Arendsen
Hengelo Gld
38:17
38:15
4
Jan Willem Leeuwis
Arnhem
39:17
39:14
5
Eddy Menkveld
Vorden
39:24
39:22
6
Jasper Goedhart
Westervoort
39:45
39:43
7
Raymond Schuurman
Dinxperlo
40:09
40:06
8
Tom Rensing
Lichtenvoorde
40:50
40:48
9
Rick Rensing
Lichtenvoorde
41:06
41:04
10
Bas Salari
Argo
42:20
42:17
11
Tommy van de Veen
Warnsveld
43:01
42:33
12
Mark Penninga
Hanzesport
43:01
42:58
13
Niels Tamboer
Dinxperlo
43:08
42:45
14
Roel Nass
Doetinchem
45:19
45:14
15
Rik Bloemendaal
Zelhem
45:31
45:21
16
Bas Cruijsen
Vorden
45:37
45:33
17
Timme Koster
Vorden
45:50
45:48
18
Twan Hulzink
Aalten
47:19
47:10
19
Herbert ter Maat
AVA '70
47:45
47:23
20
Gijs Buddeke
Arnhem
47:50
47:33
21
Robin Kelder
Vorden
48:10
48:06
22
Matthijs Holtman
Arnhem
48:35
48:17
23
Daan Boekelder
Beltrum
48:40
48:18
24
Marcel Menkveld
Deventer
48:58
48:29
25
Rudolph Harmsen
Nijmegen
49:21
48:58
26
Bert Jansma
Argo
50:12
50:02
27
Jelle Spexgoor
Lichtenvoorde
50:29
50:21
28
Paul de Groot
Arnhem
50:56
50:36
29
Derby groot severt
Zieuwent
51:17
50:55
30
Roel Luttikhold
Beltrum
53:26
53:05
31
Richard Vels
Argo
53:29
53:08
32
Jordy Eggink
Doetinchem
53:34
53:07
33
Sjors Jansen
Arnhem
54:00
53:43
34
Gilles Hopmans
Beltrum
55:01
54:35
35
Mark Borgonjen
Vorden
56:05
55:27
36
Martin Beuzel
Lochem
57:33
57:14
37
Richard Mezenhoust
58:29
58:00
38
Bart Jansen
Vorden
1:00:53
1:00:21
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bernard te Boekhorst
Phoenix
35:07
35:07
2
Melchior van der Pol
AV '34
39:22
39:21
3
Marcel Jolink
Argo
41:33
41:31
4
Wim van Hilst
Steenderen
41:51
41:47
5
Stefan Scanu
Argo
41:57
41:56
6
Guido Freriks
Argo
43:22
43:18
7
Martin Doeve
Lochem
43:59
43:56
8
Remco Schreuder
Arnhem
44:27
44:20
9
Hans van kampen
Zelhem
44:59
44:55
10
Rick Moezelaar
Ruurlo
45:07
45:03
11
Ronald Wiskamp
Zutphen
45:08
44:56
12
Hans Klomphaar
Lochem
45:15
45:11
13
Henk Nijland
Zelhem
46:02
45:51
14
Fred Wiskamp
Warnsveld
48:39
48:28
15
Arie van Sintmaartensdijk
Zuidland
49:39
49:32
16
Theo van Bergen
Doetinchem
49:41
49:31
17
Gerrit van Zuilekom
Lochem
50:17
49:50
18
Tonnie Gotink
Ruurlo
50:20
50:14
19
Rohalt Bergsma
Nederlandse Triathlonbond
50:25
50:21
20
Jeroen Valentijn
Zutphen
50:32
50:27
21
Roland Knipscheer
Dinxperlo
51:07
50:57
22
Willy Weijers
Argo
51:08
51:00
23
Freddie Bokkers
Zieuwent
51:16
50:55
24
Andre Stam
Raalte
51:35
51:24
25
Raymond pasman
LVG
51:38
51:32
26
Pieter Franssen
Lochem
51:40
51:26
27
Frank van der Wal
Arnhem
51:58
51:34
28
Manfred Harbers
Zieuwent
51:59
51:36
29
Jan Hungerink
Borculo
52:19
51:46
30
Dennis Wentink
Lochem
52:27
52:13
31
Martijn Wiggers
Vorden
52:54
52:49
32
Edward van Schie
Argo
53:05
52:43
33
Gert van Oorspronk
Apeldoorn
53:06
52:43
34
Nicolaas Campagne
Ruurlo
53:10
53:04
35
Peter Haverkamp
Vorden
54:33
54:07
36
Koen Franssen
Meerssen
54:39
54:26
37
Hans Rouwenhorst
Vorden
54:42
54:27
38
Gerard Bannink
ASV
54:51
54:30
39
Rob de jong
Zeddam
54:55
54:29
40
Bert Veltman
Doetinchem
55:02
54:34
41
Gerald Meijerink
AV Holten
55:26
55:13
42
Stefan Kuiperij
Varsseveld
56:23
55:52
43
Dick Wonnink
Doetinchem
56:38
56:13
44
Gerrit ten Broeke
Vorden
56:57
56:30
45
Harrie Janssen
Beltrum
57:29
57:20
46
Ruud Storck
Archeus
57:36
57:01
47
Christian Reukers
Argo
57:39
57:26
48
Jan Notten
Atletico '73
58:07
57:56
49
Benja Bruijsten
Vorden
58:25
58:06
50
Harry Menting
Wehl
58:27
58:10
51
Jan Kolthof
Aalten
58:38
58:24
52
Arjan Brands
Argo
59:42
59:10
53
Erik Bonnenberg
Doetinchem
59:48
59:13
54
Erik beking
Brummen
1:00:12
59:48
55
Marcel Bossink
Terborg
1:00:12
59:46
56
Erwin mulders
Atletico '73
1:00:29
1:00:12
57
Robert Markerink
Lochem
1:00:38
1:00:02
58
Jurgen lukassen
Argo
1:00:43
1:00:10
59
Gerrit Bleumink
Laren Gld
1:00:54
1:00:36
60
Sj van Druten
Winterswijk
1:01:25
1:00:45
61
Ruud Thomassen
Hanzesport
1:01:35
1:01:07
62
Jaap Beekman
Apeldoorn
1:01:54
1:01:45
63
Gerbert Ketting
Ruurlo
1:02:10
1:01:33
64
Joop Spexgoor
Vragender
1:02:12
1:02:05
65
Edouard van Oene
LVG
1:02:52
1:02:18
66
Johan van den Heuvel
Ruurlo
1:02:56
1:02:20
67
Harm Odolphy
Winterswijk
1:03:52
1:03:16
68
René van Buitenen
Lochem
1:03:52
1:03:38
69
Rob Lagendijk
Alphen aan den Rijn
1:03:55
1:03:29
70
Henk Nijhof
Loopgroep De Zandloper
1:05:33
1:05:18
71
Matthieu Schepers
Atletico '73
1:06:08
1:05:28
72
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:06:27
1:06:03
73
Eric Bosch
Argo
1:07:36
1:07:03
74
Rudi te Hoonte
Neede
1:08:35
1:08:01
75
Appie Hissink
Warnsveld
1:10:02
1:09:36
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Madelief Falkmann
Phanos
42:20
42:17
2
Esther Strijker
Veluwelopers
44:51
44:49
3
Bertine Lentink
Brummen
47:58
47:52
4
Kirstin Zock
Warnsveld
50:40
50:13
5
Gerrianne Brinkman
Gorssel
52:15
51:45
6
Petra Vredegoor
Lochem
54:28
54:23
7
Mirjam Wildenbeest
Nijmegen
54:36
54:17
8
Milou Westen
Zutphen
54:45
54:30
9
Barbara koren
Hanzesport
55:45
55:33
10
Linda van de Maat
Doetinchem
55:56
55:49
11
Maartje Mateman
Argo
56:10
55:39
12
Merel Wesselink
Vorden
56:11
56:10
13
Samantha van Arem
Varsseveld
56:18
56:00
14
Luca Vlogman
Wijchen
56:47
56:26
15
Inge Groot
Arnhem
57:02
56:50
16
Dorien Veldhoen
Gorssel
57:04
56:34
17
Myrthe te Lintelo
Lochem
57:33
57:14
18
Astrid Bosch
Hengelo Gld
57:43
57:04
19
Dorien Bosch
Hengelo Gld
57:43
57:05
20
Valerie Steenblik
Wichmond
59:46
59:39
21
Caroline Salari
Argo
59:52
59:22
22
Carin Vlogman
Amersfoort
1:00:10
59:38
23
Sanne de Boer
Weesp
1:00:10
59:38
24
Marieke Mensink
Arnhem
1:00:37
59:59
25
Manon Knook
Deventer
1:00:44
1:00:29
26
Ienske Smeerdijk
Warnsveld
1:00:53
1:00:22
27
Wendy Grave
ASV
1:01:43
1:01:18
28
Marjolein Brummelman
Hengelo Gld
1:02:19
1:01:55
29
Monique Tijdeman
Archeus
1:02:59
1:02:39
30
Ingrid Pasman
ASV
1:03:46
1:03:32
31
Bianca Postel
Runners Vorden
1:04:01
1:03:41
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renee Ligteringen
Loopgroep Aart Stigter
42:54
42:52
2
Marian van Hilst
Triathlon
46:10
46:06
3
Welmoed Meindertsma
Nederlandse Triathlonbond
50:25
50:20
4
Hendrien Minkhorst
Argo
51:16
51:08
5
Susanne Grondman
Geesteren Gld
51:49
51:33
6
Wilma Steenblik
Borculo
52:31
52:15
7
Jolanda Wissels
Argo
54:21
54:12
8
Carla Slutter
Atletico '73
54:31
54:20
9
Marian Reinders
Hanzesport
54:44
54:32
10
Henriëtte Bussink
Zelhem
54:48
54:38
11
Dafne Lebbing
Zeddam
54:56
54:31
12
Indra Overmars
Zutphen
55:10
55:02
13
Monique Bijlsma
ASV
55:13
55:06
14
Luus stoop
Hanzesport
55:38
55:32
15
BN Roekevis
Lochem
55:41
55:26
16
Nicolette Vreeman
Hanzesport
55:45
55:40
17
Jolande van der Kemp
Doetinchem
55:57
55:49
18
Mariëtte ten Bokkel
Argo
56:08
55:47
19
Silvia Lucassen
Vorden
56:12
55:56
20
Sonja Buiting
Braamt
56:55
56:48
21
Wilfrieda Driever
Atletico '73
56:59
56:47
22
Ingrid van der Linden
Vorden
57:19
56:50
23
Annette van Waveren
Lochem
58:26
58:10
24
Jokelien Beunk
Argo
1:00:00
59:51
25
Cindy Jansen
Argo
1:00:43
1:00:09
26
Ria Dierking
Vorden
1:00:50
1:00:45
27
Anja Sturris
Lochem
1:00:52
1:00:15
28
Ida Weiss
LVG
1:02:18
1:01:43
29
Adelheid Kolkman
LVG
1:02:53
1:02:18
30
Edith Kobes
Winterswijk
1:02:55
1:02:17
31
Ingrid Dielen
Archeus
1:02:59
1:02:39
32
Jose Kampshof
Archeus
1:02:59
1:02:38
33
Miranda van Druten
Winterswijk
1:03:02
1:02:22
34
Dianne Bonnenberg
Doetinchem
1:03:21
1:02:48
35
Ria Wensink
Ruurlo
1:03:24
1:02:52
36
Francis Schilderinck
ASV
1:03:46
1:03:33
37
Caroline Jansen
Alphen aan den Rijn
1:03:55
1:03:28
38
Joke van den Hooff
Aalten
1:04:06
1:03:50
39
Rianda Krol
Argo
1:04:07
1:03:56
40
Inge Wijnen
LVG
1:04:12
1:03:37
41
Bartha Pluim
Tonden
1:05:12
1:04:59
42
Esther Boeijink
Argo
1:05:52
1:05:41
43
Liane Bannink
Geesteren Gld
1:06:03
1:05:24
44
Christel Willems
Leuvenheim
1:07:03
1:06:24
45
Vera Buddingh
Argo
1:07:59
1:07:28
46
Erna Lammers
Archeus
1:08:53
1:08:33
47
Betsie van den Berg
Hengelo Gld
1:10:06
1:10:00
48
Tineke Essink
Loopgroep De Zandloper
1:10:21
1:10:05
49
Chantal Heerink
Terborg
1:11:53
1:11:36
MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick Heutinck
Argo
52:56
52:56
2
Jordy Kloet
Argo
53:15
53:14
3
Tijmen van den Born
Phoenix
56:03
56:03
4
Harald Huijssoon
Atletics Nijverdal
56:55
56:55
5
Jeroen Harmsen
Argo
58:52
58:51
6
Maarten van Leeningen
Hanzesport
59:50
59:48
7
Robert Kornegoor
Vorden
1:00:44
1:00:41
8
Wouter Ribbink
Veluwelopers
1:01:01
1:01:00
9
Jorik Huizinga
Doetinchem
1:02:37
1:02:34
10
Stefan Wisselink
Varsseveld
1:04:27
1:04:26
11
Emiel Huizinga
Almen
1:04:34
1:04:30
12
HUGO Van Osch
Silvolde
1:04:41
1:04:36
13
Maarten Hengeveld
De Heurne
1:04:48
1:04:46
14
Ralph Nederlof
De Heurne
1:05:16
1:05:11
15
Michiel Borst
Apeldoorn
1:05:25
1:05:18
16
Bas Woestenenk
Vorden
1:06:11
1:05:44
17
Kamiel Fokkink
Laren Gld
1:07:27
1:07:20
18
Jan Willem Boschker
Duiven
1:08:11
1:08:06
19
Leo Saalmink
Hanzesport
1:08:23
1:08:14
20
Rafa Sierra
Dinxperlo
1:08:26
1:08:21
21
Robert Ruiterkamp
Vorden
1:09:02
1:08:49
22
Geert Vlogman
Vorden
1:09:29
1:09:27
23
Frank Overgoor
's-Heerenberg
1:10:06
1:09:59
24
Kees koren
Hanzesport
1:10:23
1:10:21
25
Leo Grooters
Ruurlo
1:11:32
1:11:26
26
Michiel gudde
Amsterdam
1:12:08
1:11:55
27
Maarten Lubbers
Aalten
1:12:26
1:12:06
28
Merijn Jansen
Warnsveld
1:12:55
1:12:44
29
Matthijs Boerman
Vorden
1:13:51
1:13:23
30
Bas Kamermans
Doetinchem
1:14:13
1:13:46
31
Marco Klumpenhouwer
Aalten
1:17:19
1:17:06
32
Vincent Moorman
Doetinchem
1:17:27
1:17:24
33
Bas Scholten
Eefde
1:18:34
1:18:05
34
Bert Looman
Zelhem
1:19:13
1:18:41
35
Wietze Koster
Eefde
1:20:01
1:19:34
36
Roland Giesbers
Arnhem
1:20:44
1:20:30
37
Otto Klein Velderman
Druten
1:22:45
1:22:18
38
Tom van Zeijts
Eefde
1:23:45
1:23:16
39
Guido van Seeters
Lochem
1:26:08
1:25:39
40
Remco Wisselink
Hengelo Gld
1:26:43
1:26:11
41
Leander Boumans
Halle
1:27:52
1:27:25
42
Mitchel Welling
Spankeren
1:30:34
1:30:14
M45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ab Reurslag
Hanzesport
57:17
57:16
2
Peter rouwhorst
Zieuwent
1:05:02
1:04:56
3
Richard Beldman
Hardlopen.nl
1:05:40
1:05:38
4
Ricardo Boerkamp
Zutphen
1:06:12
1:06:09
5
Michael Weigand
Stokkum
1:06:16
1:06:08
6
Bert Vrieze
Nederlandse Triathlonbond
1:06:36
1:06:34
7
Frank Buiting
Braamt
1:07:57
1:07:52
8
Ronald Reijers
Atletico '73
1:08:17
1:08:13
9
Ronnie Berendsen
Zelhem
1:08:37
1:08:32
10
John Peters
Argo
1:08:55
1:08:50
11
Jacco van Wijngaarden
Zieuwent
1:09:55
1:09:50
12
Vincent Messing VARI
Varsseveld
1:09:56
1:09:50
13
Tom Nijland
Borculo
1:09:57
1:09:39
14
Herrald Aaldering
Argo
1:10:14
1:10:11
15
Bernhard Pluim
Hanzesport
1:10:29
1:10:20
16
Michiel Langman
Phanos
1:10:36
1:10:33
17
Erik Rouwhorst
Zieuwent
1:10:37
1:10:28
18
Marty Fokkink
Laren Gld
1:10:44
1:10:36
19
Ronald Dekker
Warnsveld
1:10:56
1:10:47
20
Henri ter Hofte
Hanzesport
1:11:00
1:10:51
21
Raymond Bouwman
Fastfoot
1:11:07
1:11:05
22
Rob Schuurman
Varsseveld
1:11:22
1:11:17
23
Edwin Kwak
Argo
1:11:35
1:11:30
24
Ronnie Ligtenbarg
Argo
1:12:25
1:12:18
25
Ronald van de Beeten VARI
Zelhem
1:12:28
1:12:21
26
Roy te Lindert
Lochem
1:14:15
1:14:03
27
Eric Bouwmeester
Hardlopen.nl
1:14:18
1:13:59
28
Mario Holkenborg
Archeus
1:15:18
1:15:03
29
Ard Burghardt
Varsseveld
1:15:30
1:15:24
30
Jelle Bosch
Archeus
1:15:35
1:15:19
31
Bert van der Laan
Zutphen
1:15:39
1:15:33
32
Marthijn Ubbink
Vragender
1:15:41
1:15:28
33
Peter van Rijn
Winterswijk
1:15:54
1:15:35
34
Bas Waterham
Argo
1:16:22
1:16:07
35
Geert van den Akker
Oss '78
1:16:44
1:16:36
36
Roy van der Heide
Zutphen
1:17:59
1:17:48
37
Gerd de Lange
Argo
1:18:09
1:17:54
38
Camille Schellevis
Argo
1:18:09
1:17:50
39
Gertjan Verbeek
Argo
1:18:09
1:17:54
40
Gerwin Klein Wolterink
Aalten
1:18:11
1:17:58
41
Robin Brandon
Vorden
1:19:00
1:18:32
42
Paul Hartskeerl
Atletico '73
1:19:18
1:19:04
43
Rik Delsing
Lichtenvoorde
1:19:23
1:19:13
44
John van der Wielen
Zelhem
1:20:06
1:19:58
45
John Krabbenborg
Zieuwent
1:20:21
1:20:02
46
Gerard Wieringa
Archeus
1:20:32
1:20:18
47
Hans Rouwen
Vierakker
1:20:44
1:20:35
48
René Roos
Zutphen
1:20:49
1:20:28
49
John Gelinck
LVG
1:20:50
1:20:38
50
Frank Hoog Antink
LVG
1:21:09
1:20:57
51
Mark Aalbers
Aalten
1:22:03
1:21:50
52
Patrick Dielen
Archeus
1:22:29
1:22:13
53
Arie van der Graaf
Arnhem
1:22:37
1:22:12
54
Michel Velthuis
Doorn
1:22:47
1:22:21
55
Bram Loman
Archeus
1:22:53
1:22:36
56
Henk Haneveld
Ruurlo
1:22:54
1:22:34
57
Peter van Hall
Argo
1:23:00
1:22:36
58
René Weenink
LVG
1:23:06
1:22:56
59
Eddy Pendavingh
Hanzesport
1:23:33
1:23:13
60
Peter van den Hooff
Aalten
1:24:42
1:24:30
61
Chris Hendriks
Lochem
1:24:49
1:24:40
62
Wim Egberts
Lochem
1:25:22
1:25:05
63
Jan Haas
AV Rijssen
1:25:26
1:25:09
64
Bennie ter Maat
Loopgroep De Zandloper
1:25:52
1:25:32
65
Mark Heister
Archeus
1:26:05
1:25:50
66
Martien te Molder
Archeus
1:26:05
1:25:50
67
Léon Tromp
Lochem
1:26:17
1:26:09
68
Manfred Franken
Dinxperlo
1:26:55
1:26:49
69
Tom Garritsen
Argo
1:27:20
1:26:56
70
Cees de Boer
Hanzesport
1:28:22
1:28:12
71
Wim Gudde
Vorden
1:29:27
1:29:09
72
Rik Hulsman
Hengelo Gld
1:30:45
1:30:13
73
Raymond Slutter
Argo
1:30:45
1:30:22
74
Frans Velthuis
Zutphen
1:31:02
1:30:37
75
Wilko Lettink
Argo
1:32:21
1:31:57
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Vernhout
Apeldoorn
1:02:26
1:02:25
2
Grada Boschker
Zelhem
1:09:14
1:09:10
3
Rinske Massop
Beltrum
1:16:33
1:16:32
4
Femke Clappers
Argo
1:18:10
1:17:53
5
Margreet Wildeman
Driebergen-Rijsenburg
1:22:57
1:22:31
6
Chantal hendriks
Hengelo Gld
1:23:18
1:22:56
7
Sandra Hendriks
Hengelo Gld
1:23:18
1:22:56
8
Suzanne Mol
Groningen Atletiek
1:23:57
1:23:35
9
Janneke Gerritsen
Zutphen
1:24:39
1:24:18
10
Rianne van der Graaf
Zeist
1:26:04
1:25:40
11
Sandra van den Poll
Lochem
1:26:08
1:25:39
12
Petra Boesveld
Fastfoot
1:26:53
1:26:30
13
Miriam Mulderij
Loopvereniging Nijmegen-Noord
1:27:21
1:27:02
14
Annemarie Luttikholt
LVG
1:30:24
1:30:12
15
Anna Otten
Vorden
1:30:25
1:29:56
16
Josta hoenink
Ruurlo
1:31:43
1:31:26
17
Dorine Oosterveld
Warnsveld
1:34:55
1:34:33
18
Monique Weijkamp
Argo
1:37:37
1:37:18
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dorothé Vrieze
Nederlandse Triathlonbond
1:07:40
1:07:37
2
Maria Weenink
LVG
1:10:38
1:10:38
3
Anita ter Hofte
Hanzesport
1:12:51
1:12:41
4
Astrid Goossens
Varsseveld
1:16:09
1:16:01
5
Nicollette Ibink
Zelhem
1:17:27
1:17:24
6
Ingrid Pruijssers
Odijk
1:20:30
1:20:04
7
Stella van Voorst
Amsterdam
1:20:36
1:20:13
8
Corrie Nusselder
Argo
1:22:25
1:22:07
9
Lianne Bosch
Archeus
1:22:43
1:22:27
10
José Elsinghorst
Archeus
1:23:03
1:22:47
11
Suzan Meijer
Argo
1:24:07
1:23:51
12
Nikki Velthuis
Hanzesport
1:31:02
1:30:37
13
Marca van Empelen
Atletico '73
1:32:03
1:31:41
14
Ingrid Hochstenbach
Archeus
1:32:13
1:31:55
15
Ria Bussink
Archeus
1:32:13
1:31:55
16
Jeannette Weverink
Keijenborg
1:32:13
1:31:53
17
Wendelien en Nijland
Argo
1:32:21
1:31:56
18
Monique Wisseborn
Vorden
1:32:21
1:31:56
19
Dian Schurink
Archeus
1:32:29
1:32:12
20
Sandra Garretsen
Argo
1:36:27
1:36:07
21
Ida Jacobs
Argo
1:39:32
1:39:16
J4-6, 1 KM KIDSCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bomba Bomba
Ciko '66
4:41
4:40
2
Julian Boschker
Duiven
5:57
5:56
3
Brent Vlogman
Vorden
6:35
6:32
4
Dean enzerink
Zelhem
7:23
7:16
5
Fedde Borgonjen
Arnhem
7:32
7:27
M4-6, 1 KM KIDSCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lise Dijkman
Enschede
5:02
5:01
2
Lou van Donk
Zutphen
5:43
5:41
3
Tess Enzerink
Hengelo Gld
7:33
7:26
4
Mayla Verdonk
Zutphen
7:37
7:29
J7-9, 1 KM KIDSCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wieland Muller
Keijenborg
3:51
3:49
2
Friso Toevank
Ruurlo
4:06
4:05
3
Tijs Wiltink
Argo
4:26
4:24
4
Gijs Koren
Hanzesport
4:28
4:27
5
Sybren Onnink
Vorden
4:38
4:31
6
Sverre van Santen
raalte
4:43
4:41
7
Siebe de Jong
Heelweg
4:43
4:41
8
Stijn van den Berg
Huissen
4:45
4:43
9
Sem Borgonjen
Vorden
5:02
4:57
10
Joris Toevank
Ruurlo
5:04
5:03
11
Jurre Borgonjen
Vorden
5:20
5:15
12
Jasper Strijbosch
Amersfoort
5:25
5:21
13
Noa Dirks
Ruurlo
6:07
6:06
14
Cas Freriks
Zelhem
6:11
6:06
15
Tjibbe de Haan
Barchem
6:15
6:10
16
Koen de heus
Zutphen
6:44
6:38
M7-9, 1 KM KIDSCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fien Koren
Hanzesport
4:23
4:22
2
Eline Wolberink
Hanzesport
4:39
4:33
3
Lena Wisselink
Hengelo Gld
4:49
4:47
4
Kiki Derksen
Hengelo Gld
4:55
4:51
5
Loes Rouwenhorst
Silvolde
5:01
4:59
6
Fleur van der Valk
Hanzesport
5:02
4:58
7
Isa Waterlander
Zutphen
5:06
5:02
8
Liza van der Logt
Vorden
5:14
5:12
9
Jet Visschers
Vorden
5:23
5:19
10
Juul Rakitow
Warnsveld
5:26
5:20
11
Lola enzerink
Zelhem
5:38
5:35
12
Micky enzerink
Hengelo Gld
5:39
5:35
13
Famke de Haan
Barchem
5:42
5:36
14
Yara Wentink
Hengelo Gld
5:49
5:45
15
Robin Kelderman
Deventer
5:49
5:44
16
Jet Wagenvoort
Vorden
6:22
6:15
17
Julia ter Mul
Warnsveld
6:27
6:21
18
Linde Klein Kranenbarg
Vorden
6:30
6:22
19
Noor van der Brug
Warnsveld
6:32
6:26
20
Julia Hamer
Eefde
6:42
6:40
21
Mareen Hilferink
Zelhem
7:07
7:05
22
Meike Freriks
Zelhem
7:16
7:10
J1012, 1 KM KIDSCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeremy Eilander
apeldoorn
3:19
3:19
2
Levi Klein
Vorden
3:39
3:39
3
Thom Veenbergen
Deventer
3:47
3:46
4
Jurre de Jong
AVA '70
3:53
3:53
5
Fender van Kruiningen
Rotterdam
4:04
4:03
6
Kayne Hunter
Argo
4:13
4:13
7
Mike Janssen
Wijchen
4:33
4:29
8
Enzo Boerkamp
Zutphen
4:33
4:33
9
Finn van der Logt
Vorden
4:38
4:37
10
Bouke Klein Kranenbarg
Vorden
4:49
4:48
11
Jorn van Santen
raalte
4:52
4:51
12
Thijne Huiberts
Gaanderen
4:59
4:56
13
Joachim van Kruiningen
Rotterdam
5:00
4:59
14
Sil Wisselink
Hengelo Gld
5:25
5:21
15
Nick Janssen
Wijchen
5:30
5:27
M1012, 1 KM KIDSCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Samara Nikkels
Hanzesport
3:55
3:54
2
Lenna Jansma
Argo
4:03
4:03
3
Myrthe Rietveld
AVA '70
4:21
4:21
4
Kyra Lampio
AVA '70
4:38
4:37
5
Britt Bleumink
Vorden
4:56
4:52
J1214, 2.5 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
tremen van Santen
Salland
10:15
10:15
2
Samuel Veenbergen
Deventer
10:55
10:47
3
Finn Lampio
Lichtenvoorde
11:38
11:36
4
Jim Zelle
Vorden
11:56
11:49
5
Thijmen Geuzink
Groenlo
12:28
12:19
6
Lasse Raben
Groenlo
12:44
12:36
7
Dylan Kelderman
Deventer
13:14
13:06
8
Thijme Dunnebier
Hanzesport
13:53
13:52
M1214, 2.5 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasmijn Wiltink
Argo
12:34
12:32
2
Anne Wolbrink
Hanzesport
13:03
12:55
3
Carlijn Straatsma
Argo
13:17
13:10
4
Maud Menkveld
Hanzesport
13:32
13:24
5
Isis Heijgemer
Zutphen
13:39
13:31
6
Sam Rakitow
Warnsveld
15:02
14:55
7
Meike Lahuis
Argo
15:29
15:21
8
Ilse van Bree
Hanzesport
16:13
16:03
9
Anouk van Bree
Eefde
16:51
16:42
10
Roos Henrix
Zutphen
19:00
18:52
J1516, 2.5 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijmen Wisselink
Argo
8:46
8:45
2
Jens Raben
Groenlo
12:29
12:21
M1516, 2.5 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Menkveld
Vorden
13:38
13:30
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2020 toe!
Indoorsport Vorden, Rabobank, Welkoop, Weulen Kranenbarg, Etos
Not. Hulleman, Univé, Running Center Zutphen, Bleumink, Wijnh. Smit
www.uitslagen.nl
28-12-2019 15:20