Uitslagenlijst Oliebollenloop

Hasselt - Zaterdag 28 december 2019

J8, REGIOBANK KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brian Pastoor
Hasselt
4:18
4:17
2
Joas van Wijngaarden
Hasselt
4:36
4:35
3
Ard Poelstra
Lemmer
4:44
4:43
4
Job Slootweg
Hasselt
4:48
4:47
5
Teun IJspeert
De Wijk
5:09
5:08
6
Jort de Weerd
Ommen
5:14
5:13
7
Lenn Poel
Zwolle
5:18
5:17
8
Julian Wolf
Hasselt
5:41
5:41
9
Koen van der Stouw
Hasselt
5:43
5:42
10
Thom Pullen
Zwolle
5:44
5:43
11
Yamill Huijsmans
Wilsum
5:48
5:47
12
Thijs Timmerman
Hasselt
5:49
5:47
13
Rune Voswijk
Hasselt
5:59
5:57
14
Rik Huisman
Hasselt
6:25
6:23
15
Daan van der Ploeg
Steenwijk
6:40
6:37
16
Abel Jansen
Zwolle
6:51
6:49
17
Sven Bruins
Hasselt
6:55
6:54
18
Tim van der Ploeg
Steenwijk
7:06
7:04
19
Dani Riezebosch
Hasselt
7:08
7:06
20
Ralf Pullen
Zwolle
7:58
7:55
21
Simon Bonthuis
Zwolle
8:09
8:07
M8, REGIOBANK KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saline Waninge
Ruinerwold
4:51
4:50
2
Jasmijn van Nieuwenhoven
Wezep
4:55
4:54
3
Lizette Douma
Mastenbroek
4:59
4:56
4
Evi Vreugdenhil
Zoetermeer
4:59
4:58
5
Sara Slabbekoorn
Zwolle
5:13
5:12
6
Liz Meijer
Witharen
5:30
5:29
7
Lois Volkerink
Hasselt
5:45
5:44
8
Jasmijn Akkerman
Hasselt
5:59
5:58
9
Linde ter Bruggen
hasselt
6:37
6:36
10
Famke Pierik
Hasselt
6:51
6:51
11
Fleur Bruins
Hasselt
6:59
6:58
12
Evi Boezelman
Hasselt
7:15
7:14
13
Evi Douma
Mastenbroek
7:31
7:30
14
Sara Galenkamp
Hasselt
7:41
7:39
15
Fien Visserman
Genemuiden
7:43
7:41
J9-12, KONTENTO KIDS R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Smalbrugge
Hasselt
6:05
6:05
2
Noud Assinck
Blokzijl
6:21
6:21
3
Silvan ter Bruggen
Hasselt
6:37
6:37
4
Nout Meijer
Witharen
6:48
6:48
5
Jefta Pierik
Hasselt
6:53
6:53
6
Stijn Veerman
Hasselt
6:59
6:58
7
Ruben Mijnheer
Hasselt
7:00
6:59
8
Ruben Volkerink
Hasselt
7:02
7:02
9
Rolf Meuleman
Mastenbroek
7:07
7:05
10
Sam Vreugdenhil
Zoetermeer
7:07
7:06
11
Robin Dunnink
Hasselt
7:14
7:14
12
Matthias Alexandre Louren
Hasselt
7:42
7:41
13
Kobus Slurink
Hasselt
7:46
7:46
14
Thijs van der Stouw
Hasselt
7:48
7:47
15
Tim Pierik
Hasselt
7:50
7:49
16
Lars Galenkamp
Hasselt
7:58
7:57
17
Bram Borst
Hasselt
8:26
8:24
18
Tom Stoeten
Hasselt
8:30
8:29
M9-12, KONTENTO KIDS R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naell Huijsmans
Wilsum
6:16
6:16
2
Jasmijn Lamberink
Hardenberg
6:55
6:55
3
Julynn Huijsmans
Wilsum
7:30
7:30
4
Liza Smalbrugge
Hasselt
8:25
8:25
5
Noortje IJspeert
De Wijk
8:38
8:36
6
Rosa Galenkamp
Hasselt
8:38
8:36
7
Eva van Veldhuizen
Zwolle
8:57
8:57
4MAN, BINTHOUT 4EMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Buitenhuis
Rouveen
23:02
23:02
2
Karlo Hoeve
ataphorst
23:55
23:52
3
Stan Ritsema
Hasselt
24:27
24:25
4
Rolf van der Graaf
Hasselt
24:40
24:39
5
Martin Nijboer
rouveen
24:49
24:47
6
Matthijs vd Graaf
hasselt
25:12
25:10
7
Harmen Veerman
rouveen
25:19
25:18
8
Klaasjan Kisteman
rouveen
25:32
25:31
9
Egbert Kruidhof
hasselt
25:50
25:48
10
Gerben Mijnheer
Hasselt
26:06
26:04
11
Martin Boezelman
Hasselt
27:00
26:57
12
Mathijs Nijkamp
Rijssen
27:07
27:05
13
Ruud Veerman
rouveen
27:13
27:11
14
Wim Korterink
Hasselt
27:19
27:18
15
Kees de Vries
Tollebeek
27:22
27:11
16
Gert Jan Snel
Hasselt
27:28
27:03
17
Gerco Buit
Hasselt
28:13
28:04
18
Peter Galenkamp
Hasselt
28:15
28:10
19
Mpho Chaigneau
Zwolle
28:30
28:23
20
Tim Tadema
Zwolle
28:40
28:39
21
Frank Eikenaar
Zwolle
28:41
28:39
22
Gijs van der Ploeg
Steenwijk
28:54
28:41
23
Theo Huisman
rouveen
29:11
29:08
24
Eddy Voogd
Zwolle
29:15
29:11
25
Frank Snel
Almelo
29:40
29:14
26
Boudewijn van Rees
Hasselt
29:56
29:49
27
Tijmen ten Klooster
Hasselt
30:15
29:52
28
Jos Scholten
hasselt
30:42
30:36
29
Johanan Schutte
Groningen
30:43
30:34
30
DaniŽl den Hollander
Staphorst
30:49
30:46
31
Robin Smit
Assen
30:52
30:40
32
Wouter Schra
Hasselt
30:52
30:43
33
Carlo Bonte
Rouveen
31:00
30:45
34
Theo Nap
Rouveen
31:00
30:37
35
Colin Mijnheer
Zwolle
31:20
30:59
36
Gert Joling
Hasselt
31:20
31:14
37
Marijn Palland
Enschede
32:12
32:08
38
Wybren Tjeerdsma
Zwolle
33:38
33:30
39
Dennie ter Bruggen
Hasselt
34:09
33:49
40
Alfred Post
rouveen
34:13
33:58
41
Tim Smit
Assen
34:28
34:16
42
Michiel Bosman
Hasselt
34:55
34:48
43
Sylvan
hasselt
34:55
34:48
44
Cor Wobma
zwolle
38:44
38:24
45
Frits Schuitemaker
zwolle
38:44
38:22
46
Died van der Leeuw
zwolle
42:43
42:24
47
Bas van der Loo
Wezep
46:52
46:35
4M40, BINTHOUT 4EMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
21:57
21:56
2
Dennis Brandenburg
Steenwijk
24:06
24:06
3
Kelly Bouman
Nunspeet
25:25
25:24
4
Bert Jan Hartman
Zwolle
25:59
25:56
5
Nico Staal
Hasselt
27:24
27:23
6
Timo ten Klooster
Zwolle
27:51
27:46
7
Anne Marsman
Ommen
28:46
28:43
8
Henk Kruidhof
Hasselt
28:47
28:44
9
Martijn Grimmius
Zwolle
30:14
30:10
10
Roelof de Jonge
Belt-Schutsloot
30:25
30:15
11
Jacco Pleijsier
Hasselt
30:37
30:26
12
Henk Korterink
Hasselt
30:37
30:29
13
Eddy Danes
meppel
30:41
30:25
14
Gert Brussee
Nunspeet
30:42
30:38
15
Henry ter Bruggen
Hasselt
31:00
30:40
16
Kees Regelink
Vollenhove
31:02
30:57
17
Jaap Oosteerhuis
hasselt
31:06
31:02
18
Berend Poelarends
Staphorst
31:55
31:47
19
Gert Hoogkamp
hasselt
32:13
32:09
20
Dick van Voorst
Hasselt
32:14
32:07
21
Erik van der Stouwe
Zwartsluis
33:06
32:51
22
Rob Lubbers
Hasselt
33:08
32:58
23
Andrť Stevens
Meppel
33:23
33:10
24
Erik Borst
hasselt
33:39
33:33
25
Klaas Vos
Staphorst
33:43
33:34
26
Sjaak Vorsteveld
Nijkerk
33:52
33:45
27
Klaas Jansen
Hasselt
33:58
33:49
28
Gerbert Hebbink
zwolle
34:02
33:48
29
Johan Boersma
zwolle
34:03
33:49
30
Tommy Holleboom
broekland
36:30
36:10
31
Remco Beernink
Hasselt
37:25
37:13
32
Jan Pieterman
Pernis Rotterdam
38:15
38:02
33
Harrie Stempher
Eindhoven
39:25
39:07
34
Peter Visbeek
Leeuwarden
39:37
39:29
35
Eddy Driessens
Hechtel-Eksel
40:13
39:53
36
Alex de Jons
emmeloord
44:19
44:03
4VRW, BINTHOUT 4EMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Kramer
Urk
29:12
29:02
2
Marleen Buitenhuis
Rouveen
29:26
29:24
3
Nienke van der Woude
Hasselt
29:31
29:30
4
Eline Ruige
Leeuwarden
30:17
30:12
5
Sarah-Joy Kloosterhof-Schutte
Groningen
30:50
30:40
6
Lianne Nijkamp
Rijssen
31:07
31:04
7
Heleen de Boer
rouveen
31:31
31:24
8
Carlien Engelen
meppel
31:41
31:33
9
Alette de Boer
Rouveen
31:43
31:36
10
Martine Wursten
hasselt
32:49
32:30
11
DaniŽlle van den Brink
Zwolle
33:38
33:29
12
Dineke Maandag
Hasselt
33:43
33:36
13
Karin van der Breggen
Hasselt
33:58
33:46
14
Iris Sellies
Hasselt
33:59
33:54
15
Mirjam Smit-Pleijsier
Assen
34:00
33:49
16
Gerja Kok
Rouveen
34:06
33:54
17
Lisa Korterink
Hasselt
34:09
34:01
18
Hilleane Kuiers
Rouveen
34:34
34:23
19
Tessa Bloemert
Staphorst
34:36
34:32
20
Anke Jansen
zwolle
34:38
34:25
21
Akkelien van Rij
Assen
35:10
34:58
22
Aline Vos
Zwolle
36:10
36:00
23
Femke Boersma
Zwolle
36:25
36:14
24
Karina Kremer
Hollandscheveld
36:38
36:20
25
Marleen van der vecht - H
Hasselt
36:43
36:37
26
Janneke Vos
Meppel
36:48
36:37
27
MariŽlle Vos
Leeuwarden
37:11
36:59
28
Geraldien Visscher
Utrecht
37:26
37:07
29
Inge Gelderloos
Rouveen
37:27
37:14
30
Sylvia van der Kolk
Kampen
37:32
37:11
31
Gerdienke Zielman
Hasselt
38:19
38:13
32
Yvonne Roetman
Hollandscheveld
38:36
38:18
33
Feikje Elzinga
Zwolle
38:57
38:46
34
Estelle Bongers
Hasselt
42:16
41:45
35
Marian Danes
meppel
43:51
43:34
36
Mieke Bronsema
emmeloord
44:19
44:03
37
Joke Rietman
Hasselt
46:14
45:51
4V40, BINTHOUT 4EMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
Witharen
25:48
25:48
2
Gerda Akkerman
rouveen
29:18
29:17
3
Marijke Klaassen
31:00
30:58
4
Hilda Paarhuis
hassellt
31:04
30:58
5
Debora Peter
Leeuwarden
31:14
31:09
6
Frederiek de Boer
staphorst
32:54
32:46
7
Ingrid van de Leur
Hattemerbroek
32:55
32:39
8
Connie Kok
Nieuwleusen
33:00
32:44
9
Margriet Korterink
Rouveen
33:58
33:46
10
Helma Bloemert
Staphorst
34:10
34:01
11
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
34:59
34:43
12
Aline van Leusen
Staphorst
35:01
34:47
13
Mieke Sellis
Staphorst
35:35
35:26
14
Klazien Veerman
Hasselt
35:52
35:49
15
Ria Smalbrugge
Hasselt
35:52
35:50
16
Hedi Stouwe
Zwartsluis
36:06
35:51
17
Corina Vrieling
Nieuwleusen
36:11
35:55
18
Thea Reuvekamp
zwolle
37:04
36:51
19
Willemien Weits
Nieuwleusen
37:05
36:49
20
Jolanda Marsman
Hasselt
37:06
37:00
21
Gerda Smit
Assen
39:46
39:34
22
Willemien Schuttebelt
vollenhove
40:15
39:59
23
Godelieve van Otterdijk
Hechtel-Eksel
42:36
42:18
24
Lineke Tepper
zwolle
43:15
43:02
25
Henriette Bongers
Hasselt
51:31
51:00
8MAN, BAKKER BLOM 8EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Machiel Haasjes
Staphorst
47:00
46:58
2
Alwin Penninkhof
IJsselmuiden
49:03
49:03
3
Maarten Oosterhuis
Zwolle
49:08
49:07
4
Bart Timmermans
Arnhem
50:05
50:04
5
Arjan Bruins
Hasselt
51:34
51:32
6
John Brinkman
Nieuwleusen
51:59
51:53
7
Rolf Nijboer
Dalfsen
52:23
52:18
8
John Tigelaar
Genemuiden
52:51
52:47
9
Kars Janssen
Staphorst
53:07
53:00
10
Jesse Oosterhuis
Hasselt
53:31
53:28
11
Arjan Aalbers
Hasselt
54:05
54:03
12
Rik Evenboer
Zwolle
55:16
55:10
13
Eric Manders
Zwolle
55:43
55:37
14
Gesbert Douma
Mastenbroek
55:58
55:56
15
Diederick Smit
staphorst
56:24
56:21
16
Jeroen Feenstra
Hasselt
57:13
57:02
17
Benjamin van Marle
Hasselt
57:46
57:45
18
Ronald ten Klooster
Zwartsluis
58:05
57:54
19
Gerben Tomassen
st. martin
58:10
58:05
20
Gerrald Beens
hasselt
58:32
58:23
21
Iwan Brink
Zwolle
58:43
58:40
22
HarmJan Haak
Zwolle
58:44
58:39
23
Andries van der Kolk
Hasselt
59:06
58:55
24
Dennis van der Meulen
Hasselt
59:17
59:11
25
Jan Talen
staphorst
59:24
59:19
26
Herman Schra
Genemuiden
1:00:07
1:00:00
27
Ronny de Boer
Rouveen
1:00:08
1:00:01
28
Walter Smit
rouveen
1:00:12
1:00:09
29
Michiel Bergman
Hasselt
1:02:24
1:02:13
30
Tim Miedema
Heideberg
1:03:22
1:03:18
31
Pieter te Velde
Hasselt
1:05:18
1:05:09
32
Jarno Nijboer
Rouveen
1:07:07
1:00:01
8M40, BAKKER BLOM 8EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan de Haan
Rouveen
51:41
51:38
2
Roelof Schra
Staphorst
54:22
54:20
3
Robert Smit
elim
55:24
55:21
4
Harro Veerman
Hasselt
55:29
55:27
5
Rene Bosman
Hasselt
56:46
56:43
6
Klaas Arkema
Hasselt
56:49
56:46
7
Marten Bolt
zwartsluis
57:34
57:31
8
Bernard Maandag
Hasselt
58:58
58:56
9
Rudy Miedema
Heerenveen
1:01:00
1:00:57
10
Jan ten Klooster
kallenhote
1:01:29
1:01:23
11
Hanno Treep
zwolle
1:01:31
1:01:22
12
Klaas Kin
staphorst
1:01:53
1:01:49
13
Nico Mijnheer
Hasselt
1:03:08
1:03:07
14
Frits Bouwkamp
Hasselt
1:04:24
1:04:19
15
Wiebe vd Meulen
zwolle
1:06:05
1:05:56
16
Hans Slurink
Hasselt
1:06:49
1:06:38
17
Andrť van Gelder
Zwolle
1:06:57
1:06:52
18
Gerjan Riezebosch
Zwolle
1:06:57
1:06:53
19
Roelof Rekker
zwolle
1:07:19
1:07:10
20
Jan Boschman
hasselt
1:08:15
1:08:09
21
Vunda Alexandro
hasselt
1:10:42
1:10:33
22
Herman Euverman
zwolle
1:12:30
1:12:20
23
Jako Chaigneau
Zwolle
1:12:47
1:12:34
24
Peter Tomassen
zwolle
1:12:59
1:12:50
25
Klaasjan Louw
Zwartsluis
1:15:45
1:15:33
8VRW, BAKKER BLOM 8EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia van Putten
Kampen
1:00:05
1:00:02
2
Tessa van den Berg
vollenhove
1:01:24
1:01:18
3
Monique Sellies
Hasselt
1:04:15
1:04:08
4
Gerliesse Visserman
Genemuiden
1:06:05
1:06:03
5
Annemieke WŁrsten
Hasselt
1:10:41
1:10:39
6
Marloes Snel
Genemuiden
1:11:49
1:11:44
7
Lubertha Hofstede
Hasselt
1:12:42
1:12:41
8V40, BAKKER BLOM 8EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anita van Nijen
Emmeloord
58:42
58:41
2
Bertine Engelsman
wezep
58:52
58:48
3
Joke Schutte
Zwolle
1:00:12
1:00:11
4
Marloes Terhurne
Zwolle
1:01:31
1:01:22
5
Marianne Wildeman
Zwolle
1:02:49
1:02:41
6
Sylvia Talen
Meppel
1:04:49
1:04:42
7
Alice Mijnheer
Hasselt
1:06:59
1:06:57
8
Margreet van der Vecht
Hasselt
1:09:43
1:09:41
9
Mariska Bosma
Biddinghuizen
1:12:47
1:12:35
10
Andy Vissers
Zwolle
1:15:53
1:15:45
11
Yolanda Mors
Zwolle
1:21:30
1:21:23
www.uitslagen.nl
28-12-2019 12:14