Uitslagenlijst 40e Kerstloop Gennep

Gennep - Donderdag 26 december 2019

M, TRIMLOOP 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz van Dongen
TSV Weeze
19:44
2
Sebastien Mahia
Namur
20:23
3
Bjorn de Bijl
Amsterdam
20:29
4
Huib Rost
Sint Anthonis
20:53
5
Roy Dennemans
ATV Venray
21:03
6
Tom Ariesen
Veenendaal
21:17
7
Stephan Boekholt
Goch-Hommersen
21:51
8
Dick van Os
Zwolle
22:04
9
Stephane Fallier
Gentinnes
24:42
10
Willem de Weerd
Sint Anthonis
24:47
11
Thomas van Orsouw
Schaijk
25:22
12
Julian Ariesen
Veenendaal
25:26
13
Seppe Mulders
Gennep
26:00
14
Yoran Koppes
Cifla
26:01
15
Jeroen Jillissen
Molenhoek Lb
26:06
16
Stefan Gommers
Gennep Atletiek
26:14
17
Thijn vd Beek
Ottersum
27:00
18
Jelle Rovers
Langenboom
27:55
19
Rudi Rovers
Langenboom
27:56
20
Glenn van Berkum
Nijmegen
29:53
21
Jorge Arasa
Haps
29:55
22
Mark Boomgaars
Gennep
33:38
23
Clonis Fallier
Gentinnes
37:05
M45, TRIMLOOP 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Jillissen
Molenhoek Lb
19:28
2
Jurgen Claassen
Groesbeek
19:36
3
Jaap Mulders
Gennep
21:32
4
Alexander Vandevelde
Milsbeek
21:39
5
Pim Van den Oever
Olympus Land van Cuijk
21:45
6
Mart van Rooij
Venray
22:42
7
Mark van Beek
Sint Anthonis
22:54
8
Rene Cornelissen
Sint Hubert
23:07
9
Leopold vd Bungelaar
Langenboom
25:27
10
Jan van den Bungelaar
Olympus Land van Cuijk
25:54
11
Rob Aerdts
Siebengewald
26:04
12
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
26:07
13
Marcel Kamps
Gennep
26:13
14
Robert van Orsouw
Schaijk
26:24
15
Joris Zeegers
Ledeacker
26:28
16
Anton Gerrits
Sporting Boxmeer
26:30
17
Rudy vd Heijden
Grave
26:31
18
Hendri Wijnen
Schaijk
27:19
19
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
27:57
20
Oscar van Hattem
Veenendaal
28:05
21
Jos Thielen
Wanssum
28:11
22
Hans Janssen
Heijen
28:40
23
Henry van Mook
Gennep Atletiek
29:17
24
Patrick van Leth
Gennep Atletiek
32:21
25
Sjaak van den Oever
Westerbeek
32:24
26
Gerard vd Heuvel
Gennep
32:35
27
Joop Coolen
avVN
32:49
28
Frank Weimar
Best
32:51
29
Marcel Witjes
Bergen Lb
34:57
V, TRIMLOOP 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolin Joeken
Kalkar
22:06
2
Yonta Meijer
Mill
24:37
3
Julie Jillissen
Molenhoek Lb
25:58
4
Lotte van Orsouw
Schaijk
26:32
5
Sibrecht Bouwstra
Nijmegen
26:47
6
Juul Lavrijsen
Nijmegen
29:53
7
Loes Lavrijsen
Haps
29:54
8
Maike van Florop
Ottersum
30:42
9
Claudia Elsner
Kerpen
31:10
10
Kris van Perlo
Gennep Atletiek
33:18
11
Gaelle Peremans
Gentinnes
36:41
V40, TRIMLOOP 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patricia Heijmen
Molenhoek Lb
24:20
2
Krista van Os
Zwolle
24:55
3
Mieke van Berlicum
Oploo
26:05
4
Lianne Ariesen
Veenendaal
26:10
5
Monique Thorn
Sporting Boxmeer
27:03
6
Ingrid den Boer
Gennep
28:26
7
Dorien Gerrits
Rijkevoort
28:27
8
Natasja Marcellis
Overloon
28:49
9
Annemarie van Dongen
Oeffelt
29:41
10
Marije Hartog
Boxmeer
29:58
11
Lara Peelen
Beugen
30:39
12
Annet Hopman
Ottersum
32:30
13
Marijke Janssen
Heijen
32:38
14
Sabrine Jolie
Afferden Lb
33:32
15
Lilian Jillissen
Rotterdam
35:22
16
DaniŽlle Lamers
Gennep Atletiek
38:10
17
Annemarie Kloosterman
Sint Agatha
38:10
M, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Nillesen
Heijen
35:56
2
Ralph Steegh
Wellerlooi
36:07
3
Tim van Os
Nijmegen
36:19
4
Tom van Deurzen
Heijen
36:53
5
Nino van Langen
Nijmegen
37:30
6
Roel van Schaijk
Gennep
37:37
7
Sebastien Mahia
Namur
37:42
8
Thijs Hendriks
Ewijk
38:42
9
Merijn Verploegen
Ewijk
38:49
10
Tomas Weijters
Utrecht
39:07
11
Kay Hubers
Sporting Boxmeer
40:01
12
Bennie Leenders
Bergen Lb
40:23
13
Bas Dictus
Nuenen
40:34
14
Brian de Groot
Beuningen Gld
41:49
15
Wout Gijsbers
Hamburg
42:18
16
Koen Hermsen
Cuijk
42:41
17
Kamiel van Langen
Amsterdam
43:12
18
Martijn van de Ven
Mill
43:22
19
Dennis Lieskamp
Cuijk
46:12
20
Frank Schoenmakers
Cuijk
52:50
21
Mark Eichner
Nijmegen
56:17
22
Jordy Tebarts
Gennep
59:32
M45, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christian Bakker
Cifla
36:59
2
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
38:19
3
Ronald van Noordenburg
Escharen
40:06
4
Koen Aben
Sint Anthonis
42:14
5
Eugene Roelofs
Sporting Boxmeer
42:23
6
Frans Versteegen
Sporting Boxmeer
42:55
7
Eric Sommers
Olympus Land van Cuijk
42:59
8
Joop vd Heuij
Sporting Boxmeer
43:45
9
Andreas Ressing
Nederlandse Triathlonbond
43:51
10
Theo Toonen
Siebengewald
45:29
11
Joost Verploegen
Gassel
45:59
12
Henk Bernards
Gennep
47:00
13
Ton Weijters
avVN
48:14
14
Jeroen Jansen
Nijmegen
49:09
15
Philip Wheeler
Cifla
49:26
16
Maurice Hendriks
Velp Nb
49:31
17
Oscar van Hattem
Veenendaal
51:21
18
Giel Jacobs
Groesbeek
52:32
19
Ton van der Zanden
Cuijk
52:55
20
Jan Kusters
Vianen Nb
53:19
21
Rudy vd Heijden
Grave
53:20
22
Jan van Haare
Beers Nb
54:05
23
Toine van Lieshout
Goirle
54:49
24
Gerrie Willems
Gennep Atletiek
56:22
25
Wim Simmelink
Sporting Boxmeer
58:30
26
Herman van Langen
Malden
59:13
27
Eric Verberk
Gennep
59:31
V, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christa Hijkoop
Cifla
44:24
2
Anke te Boekhorst
Nijmegen
48:52
3
Floor Praster
Gennep
48:54
4
Gertie Wientjens
Haps
51:33
5
Lindsey Derix
Milsbeek
1:00:06
6
Karen Mol
Utrecht
1:05:23
7
Kmaa van Mook
Tilburg
1:11:36
V40, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Castricum
Gennep Atletiek
45:35
2
Mientje van Haare
Wanroij
49:17
3
Thea Smits
Gassel
53:56
4
Willemien Gijsbers
Deurne
55:25
5
Jose vd Bosch
Sint Hubert
55:36
6
Maartje Giesbers
Gennep Atletiek
56:22
7
Thea Verstegen
Mill
1:00:52
8
Antoinette Siroo
Sint Hubert
1:01:51
9
Saskia Cremers
's-Hertogenbosch
1:01:52
10
Ingrid van Lieshout
Best
1:03:27
11
Saskia Cremers
's-Hertogenbosch
1:21:33
J10, JEUGD T/M 10JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siem Koelemij
Gennep Atletiek
3:08
2
Lasse Hartog
Boxmeer
3:35
3
Jef vd Weijer
Oploo
3:51
4
Kai Rost
Sint Anthonis
4:29
M10, JEUGD T/M 10JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sterre Giebels
Gennep Atletiek
3:12
2
Bente vd Weijer
Oploo
3:31
3
Imke Rost
Sint Anthonis
3:32
4
Maartje Koelemij
Gennep Atletiek
3:36
5
Janna de Wachte
Milsbeek
3:37
6
Fabienne Claassen
Gennep
3:38
J15, JEUGD T/M 15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam van Os
Zwolle
6:03
2
Siem Koelemij
Gennep Atletiek
6:20
3
Sem Rost
Sint Anthonis
6:23
4
Siem de Bijl
Beugen
6:25
5
Jort Claassen
Gennep Atletiek
6:38
6
Jesper Hartog
Boxmeer
7:09
M15, JEUGD T/M 15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dora Lanzerath
Kleve
5:49
2
Marie Chlasta
Goch
5:56
3
Meis de Beil
Beugen
6:06
4
Diede Mulders
Gennep
6:21
5
Jaydee Leenders
Bergen Lb
6:34
6
Maud de Bijl
Beugen
7:47
www.uitslagen.nl
27-12-2019 13:56