Uitslagenlijst Verhoeve Groen Cross

Appelscha - Zondag 22 december 2019

15MAN, TRAILRUN 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sieds Wiersma
Impala
1:06:56
1:06:54
2
Thijs Pasmans
Beetsterzwaag
1:07:22
1:07:17
3
Nicholas Shindler
Arnhem
1:08:53
1:08:51
4
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
1:12:44
1:12:43
5
Chris Draijer
Impala
1:13:44
1:13:44
6
Fred Schoon
Assen
1:13:46
1:13:44
7
Martin Dijkstra
Surhuisterveen
1:13:49
1:13:46
8
Jos Luijten
Rijswijk Zh
1:14:47
1:14:45
9
Sjouke Brandsma
Marum
1:14:57
1:14:56
10
Hans Westenbrink
De Sprinter
1:14:59
1:14:50
11
Jornt de Vries
Drachten
1:15:47
1:15:47
12
Sandorr Sandok Houweling
Meppel
1:17:02
1:16:52
13
Herman Oldenhof
Grou
1:17:23
1:17:16
14
Anne Dijkstra
Rûnom Mantgum
1:17:23
1:17:20
15
Ben Ester
Assen
1:17:50
1:17:09
16
Jan Holterman
Emmen
1:17:52
1:17:47
17
Niels Buiter
Marum
1:18:04
1:18:03
18
Simon Veen
Marum
1:18:05
1:18:04
19
André de Vries
LSV Invictus
1:18:15
1:18:09
20
Dick Metselaar
De Sprinter
1:18:17
1:18:06
21
Peter Hummel
Zevenhuizen Gn
1:18:22
1:18:07
22
Sebastiaan Groeneveld
Den Oever
1:19:08
1:19:05
23
Martin De Groot
Joure
1:19:22
1:19:19
24
Art van Fleeren
Appelscha
1:19:24
1:19:12
25
Harald de Jong
Appelscha
1:19:26
1:19:26
26
Klaas Jan van der Kooi
Impala
1:19:37
1:19:32
27
Durk Polet
Burgum
1:19:54
1:19:45
28
Henk Popken
LSV Invictus
1:21:08
1:20:59
29
Dirk van der Veen
Sneek
1:22:09
1:22:00
30
Kor de Boer
Marum
1:22:27
1:22:20
31
Hielke Jonker
Jubbega
1:22:50
1:22:50
32
Evert Bisschop
Koekange
1:23:06
1:22:57
33
Willem Brinkman
De Schiphorst
1:23:07
1:22:51
34
Richard van den Berge
LSV Invictus
1:23:29
1:23:29
35
Richard de Boer
Appelscha
1:24:25
1:24:13
36
Duco Zijlstra
Friesland
1:24:28
1:24:23
37
Jurjen van der Kooi
Loopgroep Stiens
1:24:32
1:24:32
38
Rikus van Wijk
Lionitas
1:24:34
1:24:28
39
Jaap Hemstra
Groningen
1:26:15
1:26:01
40
Ingmar de Jong
Appelscha
1:26:18
1:26:06
41
Egge ten Have
Beilen
1:26:31
1:26:24
42
Herman Wassens
Lionitas
1:26:32
1:26:21
43
Van Veen
Klijndijk
1:26:50
1:26:50
44
Joost Bekhuis
Hoogeveen
1:27:14
1:27:03
45
Peter Boersen
Friesland
1:28:08
1:28:00
46
Stanley Deira
Meerstad
1:28:13
1:27:48
47
Wiebe de Vries
LSV Invictus
1:28:33
1:28:33
48
Ids Bouma
LSV Invictus
1:28:34
1:28:23
49
Johan Brandsma
Zwolle
1:28:35
1:28:07
50
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
1:28:38
1:28:33
51
Jan van der Vaart
De wilp
1:28:38
1:28:26
52
Jürgen Riesenbeck
Emmen
1:29:52
1:29:52
53
Ruurd Veenstra
Friesland
1:29:58
1:29:50
54
Henk Betten
Leeuwarden
1:30:09
1:29:50
55
Jan Post
Loopgroep Smilde
1:30:19
1:30:19
56
Albert van Duinen
LSV Invictus
1:30:19
1:30:06
57
Eddy de Boer
De Wijk
1:30:19
1:30:01
58
Coos Datema
Loopgroep Zuidhorn
1:32:17
1:32:17
59
Rick Bosma
Klijndijk
1:32:39
1:32:39
60
Gerald Plein
Loopgroep gRUNN
1:34:23
1:33:58
61
Jan Smittenberg
Sappemeer
1:34:27
1:34:11
62
Girbe Buist
Sappemeer
1:34:32
1:34:14
63
Alex van Zurk
Friesland
1:36:13
1:36:02
64
Kobus Jonker
Jubbega
1:36:57
1:36:52
65
Anko Immink
Groningen
1:39:50
1:39:45
66
Clyde Siem-A-Sjoe
Groningen
1:40:10
1:39:45
67
deelnemer 895
1:41:13
1:40:52
68
Henk Groen
Friesland
1:41:41
1:41:41
69
Sjoerd Koelmans
De Sprinter
1:42:16
1:42:04
70
Andre Schwab
Assen
1:43:12
1:42:44
71
Rick Visscher
Wagenborgen
1:44:36
1:37:36
72
Bert Otten
Zuidlaren
1:47:24
1:46:52
73
Wesley Huisman
Assen
1:48:16
1:47:47
74
Jan Veenstra
Gorredijk
2:03:38
2:03:07
75
Marc van Gelder
Leeuwarden
2:12:45
2:12:23
15VRW, TRAILRUN 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
1:04:08
1:04:06
2
Anne Luijten
Olympus '70
1:10:13
1:10:11
3
Sietske Dijkstra
Groningen
1:14:48
1:14:44
4
Marieke Bruininga
Emmen
1:20:47
1:20:38
5
Marit Houtsma
Friesland
1:22:50
1:22:43
6
Jitske Schuurman
Jubbega
1:23:09
1:23:05
7
Alienka Huft
LSV Invictus
1:23:29
1:23:25
8
Marloes Kremer
LSV Invictus
1:23:30
1:23:26
9
Renate Post
Triathlon
1:24:11
1:24:05
10
Ingrid Boender
SOS
1:24:31
1:24:27
11
Mirjam Ruiter
Oostwoud
1:26:14
1:26:06
12
Rika Weiland
LSV Invictus
1:26:38
1:26:27
13
Thea Douma
LSV Invictus
1:27:24
1:27:02
14
Adrie Hartholt
Appelscha
1:29:01
1:28:47
15
Sonja van den Berg
Noordwijk Gn
1:29:57
1:29:52
16
Marije Oosterbaan
Groningen
1:31:03
1:31:03
17
Jacquelina Woestenburg
Jubbega
1:32:21
1:32:16
18
Sylvia Talen
De Sprinter
1:32:23
1:32:23
19
A.M. Jacobs
Dokkum
1:33:21
1:33:20
20
Sigrid de Jong
Hardloopclub Onstwedde
1:34:17
1:34:13
21
Silvia Schwab
Blaricum
1:34:29
1:34:06
22
Welmoed van Seijen
Leeuwarden
1:34:43
1:34:34
23
Marieke Veenstra
Gorredijk
1:34:49
1:34:49
24
Tialda van Ginkel
Ens
1:34:50
1:34:50
25
Moniek van Zurk
Friesland
1:36:12
1:36:12
26
Tong-Sja Lau
De wijk
1:36:31
1:36:12
27
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
1:37:54
1:37:47
28
Annechien van der Veen
Lionitas
1:38:38
1:38:14
29
Marianne Kooistra
Lionitas
1:38:39
1:38:15
30
Bettie Koops
Lionitas
1:38:39
1:38:15
31
Niesje Hes
Gorredijk
1:38:54
1:38:43
32
Margje Hoekstra
Terwispel
1:38:55
1:38:55
33
Aileen de Vries
Groningen
1:39:10
1:38:55
34
Mayke van Klaveren
Leeuwarden
1:40:06
1:39:48
35
Mettje Elzinga
Friesland
1:40:58
1:40:42
36
Hanny van der Bij
Friesland
1:40:58
1:40:44
37
Ada Folio
De Sprinter
1:41:34
1:41:06
38
Liesbeth Hillebrand
De Sprinter
1:41:34
1:41:06
39
Mariska Bron
Jubbega
1:44:38
1:44:33
40
Babet vd Terp
Jubbega
1:44:39
1:44:35
41
Marian van der Harst
Leeuwarden
1:45:49
1:45:49
42
Hikmet Yigit
Goutum
1:45:50
1:45:26
43
Inge Helder
AV Heerenveen
1:46:06
1:46:06
44
Wiekie Klapdoor
AV Heerenveen
1:46:08
1:46:08
45
Regina Bulstra
Smilde
1:46:41
1:46:30
46
Karin Kemper
Zuidlaren
1:47:24
1:47:24
47
Petra Lok
Lionitas
1:48:16
1:48:10
48
Jannie Idema
Lionitas
1:48:17
1:48:10
49
Inge Kools
Friesland
1:49:07
1:48:58
50
Jacqueline Daalmeijer
Loopgroep gRUNN
1:49:34
1:49:07
51
Frouwkje Herder
LSV Invictus
1:54:08
1:53:51
52
Josita Hiestra
Loopgroep Nienoord
2:03:02
2:02:49
53
Karine van Hoorn
Loopgroep gRUNN
2:03:26
2:03:00
54
Hilly Minkowsky
Gorredijk
2:03:37
2:03:07
55
Lusan van der Vaart
Marum
2:08:22
2:08:09
56
Anneke Regnerus
Friesland
2:12:44
2:12:23
57
Mattie de Boer
Appelscha
2:12:46
2:12:25
MAN, NETTOCANI 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Knopert
BB lopers
18:47
2
Bert Hof
Visvliet
19:46
3
Rink Post met Diva
LSV Invictus
21:16
4
Dennis Dekker
Hoogeveen
22:44
5
Sebastien Morattel
De Groeve
23:00
6
Benny IJntema
Hoogeveen
24:36
7
Henk Willems
Beilen
25:03
8
Maarten van Ewijk
Nieuw-Weerdinge
25:56
9
Gerko de Roo
HAC '63
26:48
10
Eelco van der Wal
Leeuwarden
31:07
11
Jan van Bavel
Wildervank
31:14
12
Hendrie Blomsma
Assen
34:50
VROUW, NETTOCANI 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nataschja Hettelder
Visvliet
21:30
2
Harmanda Olthof
Hoogezand
24:27
3
Rixt Bijlsma
De Groeve
24:38
4
Djoeke Bijlsma
Sappemeer
24:39
5
Sophie Wiegant
Nieuw-Weerdinge
25:58
6
Alies ten Brinke - Dijkstra
Vechtdallopers
26:13
7
Ingrid Snijder
Haren
26:38
8
Hanne Wiegant
Nieuw-Weerdinge
26:45
9
Christa Aardenburg
Oudwoude
27:06
10
Ester Kuperus
Blesdijke
29:18
11
Yvonne Dijkstra
Leeuwarden
30:59
12
Claudia de Groot
Gasselte
32:10
13
Jildou Bijlsma
De Groeve
33:37
14
Elisabeth van der Wal
Gieten
33:46
15
Marion Barends
De Sperwers
33:49
16
Joyce de Haan
Rolde
34:36
17
Chantal Nieman
Stadskanaal
34:37
18
Marjan Bouwmeester
De Groeve
38:50
JPUP, PUPILLEN 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
3:48
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
3:48
3
Jari Heppener
Horror
4:20
4
Jurre Muller
Lionitas
4:29
5
Milan Kerstholt
AAC '61
4:44
6
Tieme Muller
Lionitas
4:57
7
Déano Zwart
Appelscha
5:06
8
Storm Kievit
Groningen Atletiek
5:07
9
Norah Kerstholt
AAC '61
5:45
10
Yaro de Kleine
Isala '96
5:50
11
Viggo Kampen
Groningen Atletiek
5:56
MPUP, PUPILLEN 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hiske Houwing
LSV Invictus
4:42
2
Lotte Kwak
Aquilo
5:13
3
Liza Molenaar
AAC '61
5:31
JJUND, JUNIOREN D 1.4K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jiri Heppener
Horror
5:13
2
Thomas Berends
AAC '61
5:27
3
Jerrik Thalen
Groningen Atletiek
5:31
4
Yarne Dotinga
Groningen Atletiek
5:32
5
Mats Westra
Leeuwarden
5:39
6
Wieger de Wit
Impala
6:23
7
Marne van der Kooi
Impala
6:23
MJUND, JUNIOREN D 1.4K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoey De Vries
Impala
5:29
2
Nynke Kwak
Aquilo
5:39
3
Sterre Kievit
Groningen Atletiek
5:43
4
Annyk Kooistra
Impala
5:44
5
Hilde Wagenaar
Impala
6:20
6
Jara Heppener
Horror
6:23
MAN, SPRINT 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer van der Veen
Lionitas
4:17
2
Wouter Olthof
Vitalis
4:26
3
Thijs Veenstra
Vitalis
4:28
4
Gerko Floor
LSV Invictus
4:37
5
Marlo Post
LSV Invictus
4:43
6
Luuk Knossen
Aquilo
5:06
7
Laurens Pietersma
Aquilo
5:17
8
Abel Keun
Groningen
6:40
VROUW, SPRINT 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Horror
5:12
2
Sarah de Vries
Impala
5:34
3
Eline Ruige
Lionitas
5:41
4
Mandy Zijlstra
Horror
5:49
5
Caressa Kampen
Groningen Atletiek
6:35
6
Jolanda Smedinga
AV Heerenveen
7:03
JJUNC, JUNIOREN C 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sietze Ketelaar
Heeg
7:05
2
Julian Keun
Groningen
7:19
3
Mike Berends
AAC '61
7:24
4
Jelmer Rensing
AAC '61
7:27
5
Sander Elsinga
AV Heerenveen
8:23
6
Tim de Boer
LSV Invictus
8:32
MJUNC, JUNIOREN C 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt van den Hoven
AAC '61
7:37
2
Milou Karssies
HAC '63
7:37
3
Anniek Draaistra
NOP
7:44
4
Louise Post
LSV Invictus
8:52
JJUNB, JUNB EN MJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter van den Akker
ATC '75
12:40
2
Mads Meijer
De Sprinter
12:55
3
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
14:35
4
Daan Graafstra
LSV Invictus
15:09
MJUNB, JUNB EN MJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dione Schipper
Start '78
15:37
2
Meike Regeling
Lionitas
15:42
3
Marielle Lensen
HAC '63
18:37
MJUNA, JUNB EN MJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Niestijl
AAC '61
16:40
2
Bente Meijer
De Sprinter
18:59
15VRW, NETTOCANI 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge Haanstra
Westerbork
1:56:56
JJUNA, JUNA JONGENS 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olaf Jan Bosscher
Nederlandse Triathlonbond
20:01
2
Jamie Verhagen
Groningen Atletiek
21:49
3
Timo Verhagen
AAC '61
21:50
4
Jing Oldhoff
Lionitas
22:10
5
Glenn de Vries
Lionitas
23:15
6
Frank Wijkstra
AV Heerenveen
23:33
DSEN, 6KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Rooks
LSV Invictus
23:55
2
Elsa Rijpstra
Lionitas
24:21
3
Jelly van der Kloet
Impala
26:03
D40+, 6KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olga Elling
Vries
25:12
2
Jikke van den Berg
AV Heerenveen
28:16
3
Annelies Vrancke
Rolde
29:53
HSEN, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Bolding
Start '78
31:14
2
Peter-Jan de Jong
Horror
33:17
3
Janko Rijpstra
Lionitas
33:23
4
Kibrom Teweldebrhan
Hijum
35:57
5
Rogier Rozendaal
Leeuwarden
36:26
6
Jordi Dommerholt
AV Heerenveen
36:30
7
Ephrem Been
HAC '63
38:04
8
Mark de Leeuw
Ruinerwold
39:08
9
Ruben Muller
Lionitas
40:48
10
Fietze Peenstra
Groningen
40:55
11
Anne Oenema
AV Heerenveen
42:31
12
AJ de Haan
HAC '63
42:38
13
Andries Faber
AV Heerenveen
46:40
H40+, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yke Zoetendal
Horror
34:12
2
Foppe van der Heide
Impala
36:05
3
Bert Karssies
HAC '63
38:40
4
Arie de Jong
LSV Invictus
40:36
5
Anton Spinder
Impala
43:36
6
Chris Meijer
De Sprinter
50:25
7
Paul Berends
Lippenhuizen
52:28
H50+, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Veldman
AV Heerenveen
37:08
2
Anno Huizenga
Friesland
38:16
3
Adriaan Huisman
LSV Invictus
39:54
4
Henny Perdok
Friesland
41:13
5
Arjan Elling
Vries
43:10
6
Hans Top
48:43
7
Jelle Kramer
Loopgroep Dokkum
56:13
H60+, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karel Edens
Groningen
39:36
2
Theo Groenendijk
LSV Invictus
39:49
3
Jaap Vlaming
NOP
42:59
4
Johannes van der Veen
Lionitas
44:50
5
Frans Hoekstra
Groningen Atletiek
46:59
6
Meine Hoitsma
Friesland
47:28
7
Henri Spieksma
AV Heerenveen
47:36
8
Albert Zijlstra
Elsloo
52:14
8MAN, TRAILRUN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Smeman
Haulerwijk
33:02
33:01
2
Binne de Haan
Groningen
33:50
33:50
3
Jappie Doller
Friesland
34:35
34:35
4
Fjodor van der Sluijs
SV Veendam
35:43
35:42
5
Tom de Jong
Blijham
36:10
36:08
6
Reinier de Vries
Sneek
37:00
36:57
7
Ate Wiersma
Oudwoude
39:15
38:54
8
Martinus Bennen
Bovensmilde
41:40
41:37
9
Klaas Eelkema
Hantum
43:57
43:57
10
Halbe Huitema
Lichtlopen
44:33
44:29
11
Lenze Klein
LSV Invictus
45:47
45:31
12
Joop Lusthof
Friesland
45:53
45:45
13
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
45:59
45:59
14
Klaas Jan de Boer
Leeuwarden
46:10
46:10
15
Pino Camera
Groningen
46:11
45:52
16
Taeke van der Wal
LSV Invictus
46:28
46:08
17
Jeen Bouwmeester
Warten
47:07
46:46
18
Siemen Wachtmeester
Loopgroep Nienoord
47:10
46:52
19
Roelof Stoker
Oosterwolde
47:22
47:10
20
Jack van Rozen
Oosterwolde Fr
47:54
47:41
21
Tjerk Duinstra
Driesum
48:01
47:38
22
Johan Groenewoud
Hurdegaryp
48:13
48:13
23
Karst Anema
Friesland
48:45
48:36
24
Gahan Zwart
Appelscha
49:04
49:01
25
Eelke Rijpkema
Makkinga
49:27
49:27
26
Egbert Geertsma
Groningen
51:18
50:53
27
Leo de Jong
Appelscha
52:48
52:32
28
Jarin van der Kooi
Impala
53:02
52:55
29
Erwin Bosma
Drachten
54:31
54:16
30
Jan Kolling
Loopgroep gRUNN
55:14
55:01
31
Tjeerd de Jong
Impala
55:36
55:09
32
André Hartmann
Lionitas
55:50
55:24
33
Rinze Nieuwhof
Franeker
59:44
59:36
8VRW, TRAILRUN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Luijten
Rijswijk
36:52
36:52
2
Iris Dahler
Hoogeveen
39:11
39:10
3
Bettie Agricola
Lichtlopen
41:06
41:03
4
Johanna Krol
LSV Invictus
43:20
43:20
5
Deborah Springer
LSV Invictus
43:21
43:14
6
Anke Bronius
Lemmer
43:45
43:45
7
Marike Schokker
Oudwoude
44:07
43:46
8
Nieske de Wrede
Drachten
44:34
44:34
9
Sia Pasveer
LSV Invictus
44:39
44:22
10
Alexandra Comsa
Appelscha
45:04
44:51
11
Anja Luijten
Rijswijk Zh
45:11
45:11
12
Tiny Wouda
Friesland
45:13
45:04
13
Gea Boerma
Loopgroep Nienoord
45:14
44:58
14
Baukje Veenstra
Metslawier
45:14
44:51
15
Marlies Nieuwenhuizen
Leeuwarden
45:56
45:56
16
Marian Floor
Meerstad
46:09
46:05
17
Monique de Jong
Goutum
46:10
46:08
18
Kim Dekker
St.-Annaparochie
46:38
46:32
19
Joke Nicolai
LSV Invictus
47:36
47:22
20
Hinke Postma
Surhuisterveen
49:04
49:00
21
Roelie Plantinga
AV Heerenveen
50:17
50:10
22
Ineke van der Zee
Marum
50:44
50:42
23
Liesbeth Haack
Marum
50:44
50:42
24
Margot Gorter
Startbaan
51:29
51:12
25
Lenie Wilms
Oosterwolde Fr
51:41
51:41
26
Iris Dalema
Groningen
51:53
51:53
27
Anja Zuidr
Dokkum
52:09
51:46
28
Rita Visser
Hardegarijp
52:18
52:08
29
Helen Zandstra
Gorredijk
52:26
51:58
30
Corrie Meijer
Leeuwarden
52:26
52:18
31
Wytske van der Kooi
Burgum
53:01
52:55
32
Bianca Dijkstra
Loopgroep Nienoord
53:04
52:55
33
Klaske Bouwmeester
Warten
53:31
53:10
34
Ella van den Berg
Oosterwolde Fr
53:40
53:20
35
Reina Hes
LSV Invictus
53:42
53:25
36
Anita van Veen
Klijndijk
53:43
53:25
37
Esther Zaagmans
LSV Invictus
54:30
54:05
38
Calle Dijkstra
Appelscha
55:23
55:23
39
Antje Wimke Ensing
Gorredijk
55:45
55:16
40
Esther Damsteek
Lionitas
55:50
55:25
41
Neel van Mourik
LSV Invictus
56:28
56:03
42
Andrien van der Werf
Assen
56:33
56:18
43
Lia Dekker
Leeuwarden
58:31
58:23
44
Fenke Rond
Jubbega
58:58
58:58
45
Annet Bul
Gorredijk
59:00
58:33
46
Lucille Meester
Akmarijp
59:12
58:58
47
Ilse Schukking - Nieuwhof
Leeuwarden
59:44
59:38
48
Amber Seldenrust
Leeuwarden
1:07:40
1:07:11
Verhoeve Groen
www.uitslagen.nl
24-12-2019 20:44