Uitslagenlijst Kerstloop

Barendrecht - Zondag 22 december 2019

M5K, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben van Dijk
Spijkenisse
16:41
2
Senai Haile
Energie
17:15
3
Dennis Buys
Avantri
17:20
4
Matthijs Riemens
Fortuna
18:37
5
Emmanuel Ntakiymana
Energie
18:46
6
Michel Verhezen
Fortuna
20:05
7
Bas Uitbeijerse
Oegstgeest
20:10
8
Christophe Veuskens
AAC
20:55
9
Raf Malais
Spirit Oud Beijerland
21:17
10
Bart Buijs
Energie
21:45
11
Marcel de Koning
Barendrecht
22:44
12
Jesper Eduard
Barendrecht
22:51
13
Kai Eduard
Energie
22:53
14
Henk Kip
Energie
23:01
15
Tycho de Jong
Energie
24:02
16
Bas Cornet
Energie
24:45
17
Sam van Giezen
Schiedam
25:20
18
Jaco van Giezen
Schiedam
26:33
19
Edwin Engelfriet
Rotterdam
26:42
20
Rene de Grotw
Energie
28:04
21
Dick van Oosten
Barendrecht
28:43
22
Freek Haagmans
Energie
28:48
23
Pieter Fun
Zwijndrecht
29:19
24
Andre van Dorp
Barendrecht
29:48
25
Remo Brakel
Rhoon
29:51
26
Bart Brakel
Rhoon
29:51
27
Ronald Dijksma
Barendrecht
29:59
28
Arie Bergeik
Energie
30:04
29
Henry Rombout
Heerjansdam
30:40
30
Sander Bok
Energie
31:29
31
Bert van Esveld
Zwijndrecht
31:49
32
Wilco Hazelaar
Rotterdam
32:31
33
Eric Loomans
Steenbergen Nb
32:40
34
Ronald Weijts
Wijk bij Duurstede
33:16
35
Nico Mookhoek
PAC
33:56
V5K, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miriam van Reijen
Phanos
17:31
2
Froukje Mons
Energie
19:49
3
Loena Bank
Spijkenisse
20:52
4
Claudia Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
21:39
5
Esther Buijs
Energie
21:42
6
Jeannette van der Rhee
Rotterdam Atletiek
23:46
7
Mitzi Schoemans
Barendrecht
24:42
8
Hetty Koster
Energie
24:43
9
Veerle de Boer
Oud-Beijerland
24:50
10
Nynke van der Geest
Energie
25:20
11
Eveline Post
Den Hoorn Zh
25:23
12
Christine Balkenende
AV '56
25:43
13
Ine Meulendijks
Energie
26:38
14
Puck Malais
Spirit Oud Beijerland
27:06
15
Marisca Zoon
Energie
27:17
16
Nuschka Holtkamp
Energie
27:30
17
Yvonne van Staveren
Energie
27:48
18
Lisa van Ooijen
Energie
27:55
19
Gretha Witter
Maasdam
28:24
20
Maaike Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
28:34
21
Marian Putter
Energie
28:40
22
Nadine Pouw
Energie
28:50
23
Lobke Engelfriet
Rotterdam
29:28
24
Amanda Koole
Energie
29:54
25
Linda Urgert
Rhoon
30:09
26
Machtelien van Dorp
Energie
30:22
27
Suzan Schoonbrood
Barendrecht
30:42
28
Thirsa Fun
Zwijndrecht
30:45
29
Chantal van de Zande
Energie
31:05
30
Conny van Bijnen
Tilburg
31:33
31
Miriam van eekeren
Energie
32:13
32
Jessica Kleinstra
Energie
32:28
33
Manuela Verkamman
Barendrecht
32:56
34
Daphne Govers
Energie
32:59
35
Pita Hoogvliet Mol
Barendrecht
33:10
36
Lizzy Bennik
Rotterdam
33:14
37
Barbara Kempers
Barendrecht
33:24
38
Irene Groenendijk
Energie
33:39
39
Amy van Duijn-Haanskorf
Energie
33:41
40
Bianca van der Jagt
Barendrecht
33:53
41
Neda Lubarda
Energie
33:57
42
Yolanda Vosbergen
Energie
33:58
43
Mariska Hogewoning
Energie
34:00
44
Vincenza Pinna
Energie
34:08
45
Jeanine van Overhagen
Rhoon
34:10
46
Amanda Lindenberg
Kruiningen
36:15
M10K, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andries van Dorp
's-Gravenhage
29:50
2
Chriatiaan van Bensichem
Flakkee
31:15
3
Mark Hereijgers
Zundert
35:04
4
Sten ten Klooster
Wageningen
35:25
5
Sjors Visser
Scorpio
35:31
6
Tom de Jong
Birmingham
35:32
7
Steven Noorlander
Hendrik-Ido-Ambacht
36:18
8
Mark Lagendijk
Rotterdam
36:27
9
Paul Hendriks
Puttershoek
37:06
10
Eric-paul Boeters
Middelharnis
37:24
11
Timon Rosenbrand
Sliedrecht
37:47
12
Tom Fobbe
PAC
39:26
13
Martin Smeets
Energie
39:28
14
Sander Koenen
Energie
39:44
15
Koen de Jong
TV Riehen
39:55
16
Frans Fobbe
PAC
40:14
17
Johan van der Star
Hendrik-Ido-Ambacht
40:43
18
Tijn van Giezen
Schiedam
41:16
19
Cahrles Timmermans
Pallas '93
41:27
20
Remon Biesheuvel
Schiedam
41:54
21
Serge Brus
Energie
42:23
22
Lammert Kuik
Energie
42:30
23
Thijs Vreugdenhil
Rotterdam Atletiek
42:59
24
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
43:49
25
Chris van Rossum
Energie
43:55
26
Michael van Dijk
Energie
44:01
27
Floris de Jong
Basel
44:08
28
Hans Molenaar
Energie
44:46
29
Steven Doolaard
Rotterdam
44:48
30
Colin van der Heiden
Schiedam
45:20
31
Tim Huisman
Rotterdam
45:40
32
Johan Pors
Energie
47:07
33
Rene Wagemakers
Energie
47:12
34
Joop van Lammeren
Energie
47:37
35
Arjan van Eijk
Rotterdam
47:39
36
René Vink
Rotterdam
47:45
37
John van der Veen
Ridderkerk
47:49
38
Hans van Klaveren
Energie
47:51
39
Nico Wessel
Heerhugowaard
47:58
40
Cornee van der Waal
Heerjansdam
48:07
41
Jan Luijsterburg
Steenbergen Nb
48:13
42
Joost Post
Den Hoorn Zh
48:24
43
Arco Moerkerken
Barendrecht
48:52
44
Peter Verhoeckx
Energie
49:16
45
Martin Verveer
Hendrik-Ido-Ambacht
49:29
46
Jasper van Schelven
Barendrecht
49:33
47
John Kaijen
Barendrecht
49:34
48
Sander Eggenhuizen
Energie
50:14
49
Blankenvoort
51:16
50
Piet Mol
Barendrecht
51:18
51
Ton Roterman
51:20
52
Marco Terlouw
Energie
51:51
53
Flip Zellmann
Energie
52:44
54
Willem Booij
Energie
52:49
55
Jarno Gerritsen
Energie
52:52
56
Marco Valkhof
Barendrecht
53:16
57
Richard Valkhof
Barendrecht
53:17
58
Gerard Dullemond
Nederlandse Triathlonbond
53:38
59
Piet van Gorkum
Waddinxveen
53:41
60
Koos Gorek
's-Gravenhage
53:42
61
Arjen Hoogerwerf
Energie
54:00
62
Erik van Ogrs
Dongen
54:54
63
Johan Dijkstra
Energie
55:58
64
Einar van Beek
Energie
56:46
65
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
59:40
66
Henri Baks
Rotterdam
1:01:09
67
Henk Valkhof
1:02:20
68
Nicolaas Noorlander
Ridderkerk
1:04:24
69
Arie Uiterdijk
Waterweg
1:09:36
70
Jacobus de Vries
Waterweg
1:09:37
V10K, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merle de Zwart
Rotterdam Atletiek
40:27
2
Jennifer van Es
Rhoon
46:22
3
Marjolein Ritter
Vlaardingen
48:10
4
Wendelien van Rhee
Barendrecht
49:26
5
Danielle Scheurwater-Rood
Hendrik-Ido-Ambacht
49:29
6
Britt Kramer
Rotterdam Atletiek
50:26
7
Marjolijn Westerink-Mak
Fun2Run
50:59
8
Birgit Gonek
's-Gravenhage
53:46
9
Margriet Doolaard-Kros
Rotterdam
53:48
10
Silvana Dell'Era
Energie
54:20
11
Marianne Verbeek
Energie
56:39
12
Theresia Haring
Waterweg
56:43
13
Kim Melchior
Delft
56:50
14
Miranda Meesters
Delfgauw
58:49
15
Alice Starrenburg
Waterweg
59:15
16
Wanida Nvsairam
1:00:50
17
Karin Lentz
Rotterdam
1:01:11
18
Eveline van Zanten
Maassluis
1:01:17
19
Sylvia van Aanholt
Maassluis
1:01:24
20
Marian Dorpmans
Barendrecht
1:02:18
21
Daphne Lacourt
Dordrecht
1:02:28
22
Mirjam van Daalen
Barendrecht
1:06:32
MSEN, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ricardo Sint Nicolaas
Flakkee
52:01
2
Timo de Geus
Fortius
52:15
3
Melvin Franken
DJA
52:40
4
Dez de Eerens
Heerjansdam
54:35
5
Luuk Balkenende
AV '40
59:19
6
Michiel de Wilde
Amsterdam
59:45
7
Cornelius Verboom
Capelle aan den IJssel
1:02:25
8
Irvin Osnabrugge
Zeist
1:03:16
9
Beert van den Hoorn
Rotterdam
1:07:49
10
Joris Wulfert
EUR Roadrunners
1:08:59
11
Michel Kip
Energie
1:12:50
12
Stefan van Gameren
Energie
1:14:46
13
Volkan Bugur
Rotterdam
1:15:32
14
Ferry Biesheuvel
Rotterdam
1:15:49
15
Erik van Krimpen
Alblasserdam
1:16:13
16
Niek Luttten
Barendrecht
1:18:07
17
Richard Piening
Spijkenisse
1:44:41
M35, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boris de Bruijn
AV '56
53:26
2
Robbie van der Hoek
PAC
58:55
3
Ronald Scheltevis
Flakkee
58:57
4
Reinier Schep
PAC
1:00:07
5
Richard van Waardenburg
Pallas '93
1:00:12
6
Dennis van den Bemt
Road Runners Etten-Leur
1:00:16
7
Kees Prins
Fortius
1:05:15
8
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:09:08
9
Frank Ydema
Energie
1:13:54
10
Ramón Mol
Rotterdam
1:15:30
11
Jaco de Waard
Dordrecht
1:21:29
12
Arjan van Leeuwen
Barendrecht
1:24:43
13
Hanco van der Sluis
Hendrik-Ido-Ambacht
1:28:49
14
Erik-Jan Groenveld
Rhoon
1:29:21
15
Rogier Piek
1:30:47
16
Arthur Moen
Dordrecht
1:32:32
M45, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Karelse
AV '56
59:00
2
Hans Berensen
Pallas '93
59:14
3
Peter Balkenende
AV '56
59:16
4
Jan van Hoeven
Olympus '70
1:01:44
5
Paul Jansen
Olympus '70
1:02:58
6
Ab Snoeij
Pallas '93
1:03:14
7
Martin Kleinjan
Energie
1:03:25
8
Ed de Niet
Rijswijk Zh
1:08:57
9
Fred Noorlander
Triathlon
1:09:45
10
Gabriel Ponstein
Rotterdam
1:10:55
11
Marco Dieleman
Middelharnis
1:13:04
12
Marco Schelling
Rotterdam
1:14:58
13
Johan Verheij
Dordrecht
1:15:00
14
Patrick Rutten
Ridderkerk
1:15:50
15
Jaap IJsselstein
Ridderkerk
1:15:52
16
Aad Hoogendijk
Ridderkerk
1:17:11
17
R van Vught
Barendrecht
1:20:17
18
Arco van Sprang
Barendrecht
1:20:27
19
Ronald Tukker
Typhoon
1:21:50
20
Remko Hoving
Ridderkerk
1:22:40
21
Dennis van Putten
Hendrik-Ido-Ambacht
1:23:48
22
Ferry de Valk
Heerjansdam
1:24:54
23
Jeroen van der Have
Energie
1:25:06
24
Michel Siep
Bunnik
1:25:58
25
Hans de Koning
Barendrecht
1:32:05
26
Jurgen van Leliveld
Hendrik-Ido-Ambacht
1:35:30
M55, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ferry Engel
Delta Sport
1:02:55
2
Wilko de Vos
AV '56
1:05:45
3
Ron Huizer ipv Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigter
1:06:56
4
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:07:28
5
Gert Schotanus
Poortugaal
1:07:57
6
Thomas White
Groningen Atletiek
1:08:41
7
Arie Visser
AV '47
1:12:27
8
Rien van Vossen
Olympia Halsteren
1:13:43
9
Bob de Vos
Rotterdam
1:13:50
10
Lionel van Aanholt
Waterweg
1:14:22
11
Ronald de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
1:14:53
12
Cor Terlouw
Avantri
1:16:29
13
Leun Temmink
Dordrecht
1:17:38
14
Johan van de Zande
Energie
1:18:03
15
Peter Verweij
Energie
1:18:11
16
Tom de Raad
avVN
1:20:23
17
Aad Noordermeer
Energie
1:21:17
18
Ton Wulfert
Dordrecht
1:22:28
19
Rob Lagendijk
Barendrecht
1:23:45
20
Huub Vankan
Barendrecht
1:24:09
21
Aad van der Poel
Avantri
1:24:58
22
Eddie Smid
Barendrecht
1:25:36
23
Albert Wijting
Spijkenisse
1:26:32
24
Leo Boelens
Dordrecht
1:29:31
25
Peter Luijkendijk
1:32:03
26
Ron Budding
Vlaardingen
1:32:18
27
Theo
Spijkenisse
1:32:50
28
Simon Wittenbols
Rotterdam
1:36:54
29
Ron van de Slik
Barendrecht
1:41:35
30
Chris Hagoort
Vlaardingen
1:51:18
31
Bart Verschuur
Rotterdam
1:51:18
VSEN, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurey van den Berge
Flakkee
1:02:49
2
Marieke Heemskerk
Rotterdam
1:09:41
3
Ilse Temmink
Gorinchem
1:22:08
4
Stephana van der Sijs
Barendrecht
1:24:40
5
Selma Koedood
Spijkenisse
1:26:02
6
Linda van Ham
Rotterdam
1:29:08
7
Sylvia Sturrus-Burger
Rotterdam
1:29:11
8
Esther de Laat
Pernis Rotterdam
1:35:55
V35, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Augusta van Hoogdalem
Vlaardingen
1:17:53
2
Elles van Dillen
Spark
1:21:55
3
Wendy de Rijke
Rotterdam
1:23:43
4
Sas van Bragt
Energie
1:24:52
5
Mirjam Rijsdijk
Energie
1:28:47
6
Paula den Otter
Heerjansdam
1:29:18
7
Esther Kievit
Rhoon
1:30:44
V45, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelique Zellmann
1:14:28
2
Inge Noordermeer
Energie
1:21:20
3
Marleen van Leeuwen
Ridderkerk
1:27:36
4
Annemieke Smid
Barendrecht
1:27:52
5
Petra Baas
Energie
1:28:09
6
Shirley de Vries
Energie
1:30:40
7
Diana Schut
Alblasserdam
1:34:50
8
Ilse Bruijstens
Heerjansdam
1:35:04
9
Esther Landaal
Energie
1:36:48
10
Sascha Konijnenburg
Energie
1:36:51
11
Stefanie Lans
Heerjansdam
1:40:32
V55, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wil Vos
Energie
1:24:49
2
Nell Eichhorn
Waterweg
1:33:19
3
Margriet de Vries-Mulders
Waterweg
1:35:47
4
Lenie de Visser
Waterweg
1:42:14
JONGE, 0.5 ENGELSE MIJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brian Berkhoff
Energie
3:54
2
Thijmen den Otter
Spirit Oud Beijerland
4:03
3
Guus van der Eijk
Schiedam
4:38
4
Noah van Leeuwen
Barendrecht
4:44
5
NAthan van Rhee
Barendrecht
4:48
6
Szymon Albert
Rotterdam
5:04
7
Jojo Essilfie
Antilope
6:03
8
Jojo Essilfie
Vlaardingen
8:35
MEISJ, 0.5 ENGELSE MIJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charlotte Engel
Energie
4:51
2
Pepa Hermus
Fortius
4:55
3
Indy Daalman
Energie
4:58
4
Bente Teerling
Barendrecht
5:34
5
Fayah Daalman
Energie
5:39
6
Anna van Leeuwen
Barendrecht
5:39
7
Hanna Teerling
Barendrecht
5:40
8
Ilse Willebord
Barendrecht
5:53
9
Fabiënne Muller
Energie
6:12
10
Yara Passenier
Energie
9:27
JONGE, 1 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon Vaandrager
PAC
6:25
2
Hugo van Rhee
Barendrecht
6:41
3
Lars Engel
Energie
6:54
4
Thierry Nederlof
Rhoon
7:13
5
Sam Vreugdenhil
Zoetermeer
7:14
6
Roan Veltman
Energie
7:26
7
Flynn van der Pluijm
Energie
7:28
8
DAX Adriaanse
Energie
8:19
9
Noah van Bezooijen
Fortius
8:48
MEISJ, 1 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Novi Hermus
Fortius
6:54
2
Veerle van Aert
Energie
7:02
3
Benthe Spek
Energie
7:30
4
Tula Hermus
Fortius
7:38
5
Quincy Nederlof
Energie
7:48
6
Saskia de Jong
TV Riehen
8:15
7
Evi Vreugdenhil
Zoetermeer
8:21
8
Anouk Kranendonk
Energie
8:25
9
Jade Bosman
Energie
8:41
10
Bibi van het Veld
Energie
8:43
11
Lisanne Kemmer
Energie
8:46
12
Lauren van Ommen
Energie
8:55
www.uitslagen.nl
30-12-2019 08:50