Uitslagenlijst Snertloop

Assendelft - Zondag 22 december 2019

MAN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem Jan de Graaf
Vreeland
1:24:32
2
Dick Zuman
Lycurgus
1:26:58
3
Johan Ruiten
Heemskerk
1:29:18
4
Dave Molenaar
Heemskerk
1:30:35
5
Wahed Hosseini
Tata Steel
1:32:03
6
Rob Martens
Tata Steel
1:32:30
7
Dirk Klaassen
Lycurgus
1:32:52
8
Ton Spaan
Lycurgus
1:35:50
9
Hans Pijl
Assendelft
1:38:26
10
Barry de Bruin
Lycurgus
1:38:40
11
Jan Grevenstuk
NEA Volharding
1:39:50
12
Moma Marrabou
Loopgroep Aart Stigter
1:39:58
13
Bert Wilbrink
Assendelft
1:42:02
14
Mark Hattink
Tata Steel
1:43:27
15
Rimke van Sante
Assendelft
1:44:32
16
Marc Lammertink
Lycurgus
1:45:13
17
Aart van Dijk
Heemskerk
1:45:33
18
Guido Heijn
Tata Steel
1:46:21
19
Aaldrik Koops
Zaandam
1:47:15
20
Kees van der Pijl
Alkmaar
1:47:30
21
Shailen Sharma
Tata Steel
1:48:24
22
Michael Versluis
Lycurgus
1:49:03
23
Martin Bracke
Tata Steel
1:49:17
24
Lennart Maij
Koog aan de Zaan
1:49:27
25
Mark Phlippeau
Zaandam
1:49:27
26
Maurits Vonck
Uitgeest
1:50:30
27
Patrick Boekhout
Lycurgus
1:50:58
28
Ton Plug
Tata Steel
1:51:23
29
Bruno Baartse
Den Haag
1:52:46
30
Arjen Boelens
Amsterdam
1:55:00
31
Harry Plompen
Krommenie
1:56:57
32
Olof Glorie
Trias
1:57:35
33
Klaas Barten
Lycurgus
1:59:59
34
Edwin v.d. Haak
Tata Steel
2:00:38
35
C. de Grefie
Purmerend
2:02:04
36
Klaas Lakeman
avVN
2:10:52
37
Coen Lieuwen
Krommenie
2:11:25
38
Erik de Boer
Lycurgus
2:13:21
39
Jaap Bouwman
Beverwijk
2:15:00
40
Paul Kramer
Krommenie
2:27:00
VROUW, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Arkenbout-Andries
Loopgroep Aart Stigter
1:40:41
2
Kayleigh Nijland
Driehuis
1:44:18
3
Cinta Groos
Tata Steel
1:46:06
4
Ineke Luppers
NEA Volharding
1:53:34
5
Loes Bomans
Amsterdam
1:55:00
6
Eva Das
Amsterdam
1:58:50
7
Annet Hartnack
Lycurgus
2:00:48
8
Janetta Joziasse
Lycurgus
2:00:48
9
Jacqueline Louwe-Zijlstra
Zaanland
2:06:15
10
Angelique Leek
Lycurgus
2:07:26
11
Jette van der Heijde
Wormer
2:09:30
12
Julia Spaan
Lycurgus
2:13:21
13
Janneke Klop
Lycurgus
2:13:21
14
Anja Hoogesteijn
Lycurgus
2:13:21
MAN, 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Mangnus
Assendelft
1:00:15
2
Daan Glorie
Heemskerk
1:04:08
3
Vincent van Oers
Zaandam
1:04:22
4
Michiel Maas
Diemen
1:05:17
5
Jeroen Paap
Heemskerk
1:05:17
6
Patrick de Boer
Zaanland
1:07:13
7
Jeroen Kalf
Lycurgus
1:09:34
8
Luuk Schoenmakers
Nederlandse Triathlonbond
1:09:40
9
Jaap Spaander
Koog aan de Zaan
1:09:52
10
Arne Diemeer
Lycurgus
1:10:30
11
Tim Koetsier
Amstelveen
1:10:59
12
Tom Timmers
Assendelft
1:12:03
13
Martin Breedijk
Amsterdam
1:12:12
14
Stefan van Weerden
Lycurgus
1:13:24
15
Edie van den Berge
Zaanland
1:13:49
16
Arnout van Oers
Wormerveer
1:14:35
17
Johan Denneman
Heemskerk
1:14:40
18
Dirk Goldebeld
Wormer
1:18:54
19
Jairo Seur
Castricum
1:19:23
20
Johan van de Grift
Lycurgus
1:19:40
21
Pieter Dijkman
Marken Binnen
1:19:44
22
Bram Veraart
Limmen
1:19:48
23
Eric van Weerden
Lycurgus
1:20:50
24
Lourens Koopman
Assendelft
1:20:52
25
Udo Weijkamp
Heiloo
1:22:36
26
Jakko Timmers
Lycurgus
1:23:14
27
Rolf van der Sluis
Zaandijk
1:23:25
28
Albert Roos
Assendelft
1:24:19
29
Jeroen Heijnen
Koog a.d. Zaan
1:24:25
30
Lennart Dreier
Assendelft
1:24:41
31
Bob Kenniphaas
Egmond aan Zee
1:25:26
32
Martijn Stengewis
Purmerend
1:25:35
33
Jos Jacobsen
Westzaan
1:26:15
34
Ewald Kuiper
Westzaan
1:26:20
35
Pascal Bonnet
Lycurgus
1:26:52
36
Rick den Ouden
Assendelft
1:27:04
37
Richard Jansen
Heemskerk
1:27:04
38
Jeroen Dekker
Castricum
1:27:16
39
Ron Cadenau
Zaanland
1:27:39
40
Arjan van Diepen
Assendelft
1:27:45
41
Mark van der Vlugt
Assendelft
1:28:28
42
Alex Looze
Assendelft
1:29:10
43
Michiel van den Heuvel
Lycurgus
1:30:02
44
Rick de Boer
Assendelft
1:30:38
45
Rene van der Helm
Den Haag
1:30:42
46
Jan van Zalinge
Middelie
1:31:15
47
Frans Timmers
Lycurgus
1:34:22
48
Kees AL
Lycurgus
1:35:52
49
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
1:38:48
50
Rene de Groot
Wormer
1:39:10
51
Lex Wubbolts
IJmuiden
1:40:56
52
Vincent Snijders
Lycurgus
1:40:56
53
Remko Poth
Krommenie
1:43:14
54
Bob Renkema
Amsterdam
1:43:20
55
Lou Woord
Lycurgus
1:48:31
VROUW, 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Goldebeld
Wormer
1:18:54
2
Tamara van der Pol
Zaandam
1:20:27
3
Jolinda Lute
AV Castricum
1:20:52
4
Ilse Rijkhoff
Assendelft
1:24:19
5
Sonja van der Poel
Zaandam
1:27:39
6
Yvonne Sant
Heemskerk
1:28:20
7
Ageeth Klaassen
Lycurgus
1:31:35
8
Inge Betjes
Krommenie
1:31:50
9
Jenny van Til
Krommenie
1:31:50
10
Lisette Betjes
Assendelft
1:33:42
11
Francis van Raam
Lycurgus
1:34:05
12
Marjanne de Keijser
Lycurgus
1:34:22
13
Aty Duin
NEA Volharding
1:39:13
14
Joyce de Roo
Zaandam
1:41:15
15
Carin Bockxmeer
Blokker
1:56:35
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaikel Koenis
Heemskerk
37:36
2
Gerard van den Berg
Akersloot
37:42
3
Andre Hilberts
Castricum
39:21
4
Andries Toutenhoofd
Heemskerk
45:10
5
Marco Kooij
Assendelft
45:10
6
Bart Wams
Diemen
45:57
7
Leo Walraven
Zaandijk
45:57
8
Richard Warmerdam
Haarlem
46:00
9
Matthijs Prins
Assendelft
48:13
10
Erwin Cardol
Zaandijk
48:30
11
Mark Huizinga
Assendelft
48:55
12
Ruben Pufflijk
Zaanland
50:04
13
Ruud Beerling
Zaandijk
51:01
14
Nick Visser
Assendelft
51:03
15
Paul Snoek
Wormerveer
51:23
16
Jeroen Buijs
Westzaan
51:45
17
Cor Grabijn
Westzaan
52:18
18
Harmen Derlagen
Zaandam
54:30
19
Dirk Ton
Wormer
54:57
20
Hein Korte
Beverwijk
55:20
21
Martijn Mengerink
Hoorn
56:10
22
Ronald Wiersma
Wormerveer
57:58
23
Jos Deen
Landsmeer
1:00:40
24
Cor Bobeldijk
Beverwijk
1:01:05
25
Arthur van Rooyen
Woerden
1:02:10
26
Ed Hennequin
Lycurgus
1:02:30
27
Alfons Knijn
Amsterdam
1:02:52
28
Alex Roos
Lycurgus
1:04:30
29
Hugo Schouten
Lycurgus
1:05:28
30
Flip van der Hulst
Krommenie
1:05:52
31
Silvio Maule
Lycurgus
1:06:15
32
Arne janssen
Assendelft
1:06:21
33
Ton van t Veer
Krommenie
1:07:45
34
Peter Out
Heemskerk
1:08:14
35
Jos Mascini
Amsterdam
1:08:34
36
Ron Smit
Wormer
1:08:43
37
Rene Scholte
Lycurgus
1:11:50
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Thomas
Heemskerk
46:04
2
Esther Pennings
Amsterdam
46:16
3
Sanne Velzeboer
Beverwijk
49:54
4
Josien Smits
Amsterdam
50:26
5
Tiny Nentjes
Lycurgus
51:15
6
Reina Vlietstra
Krommenie
51:15
7
Alice Muller
Lycurgus
55:30
8
Jade Schuurman
Lycurgus
55:39
9
Jessica Thomas
Assendelft
55:52
10
Petra Schulte
Purmerend
55:59
11
Ellen Pufflijk
Zaanland
56:31
12
Desiree Zwanikken
Heemskerk
1:00:14
13
Mireille Bank
Lycurgus
1:00:59
14
Lilian Vermolen
Lycurgus
1:00:59
15
Ellen Klooster
Lycurgus
1:00:59
16
Marleen Segaar
Lycurgus
1:01:23
17
Sonja Stengewis
Purmerend
1:02:58
18
Anna Molnar
's-Gravenhage
1:04:48
19
Barbara du Perron
Amsterdam
1:04:48
20
Andrea Oosterveld
Assendelft
1:05:00
21
De Bruin
Lycurgus
1:05:28
22
Gwenda Commandeur
Assendelft
1:05:45
23
Ellen van Hoorn
Lycurgus
1:05:52
24
Christel Hoffman
Lycurgus
1:05:52
25
Marinella Zuman
Assendelft
1:06:13
26
Christs de wit
Assendelft
1:06:23
27
Margaretha Herrema
Wormerveer
1:07:56
28
Suzanne Paap-Stam
Heemskerk
1:08:14
29
Carolien Kruijver
Krommenie
1:08:49
30
Ingrid Nagel
Koog a.d. Zaan
1:08:49
31
Karin Hoorn
Lycurgus
1:08:49
32
Anita Timmers-Kok
Lycurgus
1:10:17
33
Cindy Annes
Lycurgus
1:10:32
34
Miriam Kroes
Lycurgus
1:10:45
35
Zehra Bosma
Lycurgus
1:15:52
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Castricum
Lycurgus
19:01
2
Kay Buideker
Zaandam
20:02
3
Dani Pufflijk
Zaanland
20:21
4
Erwin de Gier
IJmuiden
20:23
5
Jan van der Laan
Beverwijk
21:33
6
Raymond Witteveen
AKU
21:45
7
Jonne Roos
Assendelft
22:08
8
Rens Denneman
Heemskerk
22:47
9
Jean Freese
Assendelft
24:56
10
Mark van Treuren
Zaandam
25:21
11
Peller Jansen
?
25:38
12
Luc Troost
Akersloot
26:07
13
Maarten Jimmink
Krommenie
28:18
14
Kasper Zweers
Wormerveer
28:46
15
Jelle Zweers
Wormerveer
28:50
16
Jordi Koomen
Assendelft
29:28
17
Wessel Deibert
Assendelft
29:52
18
Klaas Bouwman
Krommenie
30:13
19
John Krijt
Uitgeest
30:17
20
Milo Al
Krommenie
32:10
21
Leon Hermans
Zaandam
32:12
22
Rob Hooft
Wormerveer
32:26
23
Lars van t Veer
Krommenie
33:08
24
Aldi Burgzorg
Zaandam
33:30
25
Wouter Ligtvoet
Krommenie
33:37
26
Martin de Goede
Hoofddorp
34:10
27
Jelle Bosma
Lycurgus
34:10
28
Stijn Kooij
Lycurgus
35:05
29
Rik Siegers
Assendelft
35:33
30
Erwin Mulder
Assendelft
36:18
31
Jos Schouten
Zaandam
36:18
32
Joop Keetman
Zaandam
37:50
33
Jan Velt
Krommenie
56:32
34
Chiel Jansen
Assendelft
57:25
35
Henk Teeuwen
Assendelft
57:25
36
Co Berkhout
Lycurgus
59:40
37
Cees Zijlstra
Krommenie
1:04:38
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabel Eken
Assendelft
23:55
2
Tamara van Olst
Krommenie
24:36
3
Erzsi Diehl
Lycurgus
24:36
4
Noelle Veraart
Lycurgus
24:36
5
Monique Simons
Vinkeveen
25:57
6
Monique Bak
Assendelft
26:07
7
Sterre Haitsma
Wormer
26:24
8
Cindy Veraart
Lycurgus
26:49
9
Jasmin Stam
Lycurgus
26:49
10
Katja Maes
Lycurgus
27:40
11
Wil Gabriel
Koog aan de Zaan
28:03
12
Esther Boot
Assendelft
30:37
13
Kim Denneman
Heemskerk
30:43
14
Erna Denneman
Heemskerk
30:59
15
Sandra van Sante
Assendelft
31:20
16
Arete Bloedjes
Westzaan
31:20
17
Nicole Seijdel
Lycurgus
31:34
18
Jane Stam
Krommenie
31:38
19
Floor Scholtens
Lycurgus
31:51
20
Madelon van der Laan
Lycurgus
31:51
21
Simone van Nunen
Assendelft
32:26
22
Perucha van Walstijn
Lycurgus
32:44
23
Ellen van Diepen
Lycurgus
33:08
24
Susanne Froger
Krommenie
33:19
25
Yvonne Troost
Krommenie
33:32
26
Judith van den Berg
Zaandam
33:34
27
Suchita Olijhoek
Zaanland
33:37
28
Jolanda Vermast-Kooij
Lycurgus
33:49
29
Laura Doornink
Krommenie
33:53
30
Nelly Krijt - Boes
Uitgeest
33:58
31
Irene Enkt
Lycurgus
34:10
32
Duifje Weeland
Lycurgus
34:32
33
Monique Stelling
Lycurgus
34:32
34
Inge Huygen
Assendelft
34:56
35
Leonie Meeuwsen
Wormer
34:56
36
Eda Buijsman
Bergen Nh
35:07
37
Laura Klitsie
Assendelft
36:48
38
Anja Bouwman
Beverwijk
36:52
39
Marjolein de Heer
Zaandam
39:00
40
Marijke de Wild
Krommenie
56:32
41
N. van Heeswijk
Zaandam
58:25
42
Liesbeth Akkerman
Zaandam
58:25
43
Ans Berkhout Slump
Lycurgus
59:40
44
Sandra Jak
Krommenie
1:00:32
45
Elly Tuijn
Krommenie
1:00:32
46
Ellen Mellema
Heemskerk
1:00:35
47
Kelly Arends
Assendelft
1:04:38
MAN, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannes Boon
Krommenie
5:45
2
Bam Papavoine
Lycurgus
5:45
3
Jeepe Daas
?
5:57
4
Gillion van den Bosch
Lycurgus
6:00
5
Damian Paap
Lycurgus
6:00
6
Dex Kay
Lycurgus
6:06
7
Bodey van Oosten
Koog aan de Zaan
6:20
8
Collin Veraart
Limmen
6:27
9
Kyan Swart
Assendelft
6:39
10
Nick Grootes
Krommenie
6:53
11
Hendrik Boon
Krommenie
6:53
12
Ruby Steenbrugge
Lycurgus
7:00
13
Jordy Bottelier
Lycurgus
7:00
14
Maxim van der Hoeden
Lycurgus
7:45
15
Chris Renooij
Assendelft
8:27
16
Benjamin Smuts
Krommenie
8:33
17
Luc Pijl
Assendelft
9:36
VROUW, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenna van wijk
Krommenie
5:48
2
Britt Molenaar
Lycurgus
5:54
3
Janet de Leeuw
Lycurgus
6:32
4
Tara Grootes
Krommenie
6:33
5
Florine Renooij
Assendelft
6:35
6
Mayla Veraart
Lycurgus
6:40
7
Emma Beentjes
Lycurgus
6:42
8
Pleun Boon
Krommenie
6:46
9
Mies Boon
Krommenie
6:48
10
Pien Koenen
Lycurgus
7:00
11
Liv Kay
Lycurgus
7:41
12
Janie van Tilborg
Lycurgus
7:45
13
Lindsy Bottelier
Lycurgus
8:36
14
Ayla van Oosten
Koog a.d. Zaan
8:49
uitslagen op uitslagen.nl
www.uitslagen.nl
23-12-2019 12:40