Uitslagenlijst Linschotenloop

Linschoten - Zaterdag 21 december 2019

J-6, 1.1 KM PUPPYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Guus Schinkel
Benschop
5:03
5:03
2
Juliano Jamal- de Vries
Clytoneus
5:26
5:26
3
Sijmen Hassink
Linschoten
5:29
5:29
4
Raff
Woerden
5:53
5:53
5
Stijn Fiolet
Rotterdam
6:02
6:02
6
Chris van Dijk
Linschoten
6:44
6:44
7
Jelle Verhagen
Woerden
7:02
7:02
8
Djensly Donald
Zeewolde
7:05
7:05
9
Carsten Verhagen
Woerden
7:26
7:26
10
Mick Fransen
Woerden
8:02
8:02
11
Olivier Plugge
Linschoten
8:07
8:07
12
Matthijs van der Nagel
Linschoten
8:11
8:11
13
Finn Hummel
Montfoort
8:17
8:17
14
Tygo Schinkel
IJsselstein Ut
8:18
8:18
15
Tristan van der Maat
Utrecht
8:19
8:19
16
Luka van Oudenaarden
Linschoten
8:23
8:23
17
Boris van der Sluijs
Linschoten
8:32
8:32
18
Ivo de Groot
Woerden
9:17
9:17
19
Elias van Oudenaarden
Linschoten
9:40
9:40
M-6, 1.1 KM PUPPYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sara Valkenet
Atverni
5:52
5:52
2
Ilse van Ringelsteijn
Linschoten
5:52
5:52
3
Ninthe Coppens
Linschoten
6:26
6:26
4
Puck Koenderman
Linschoten
6:30
6:30
5
Lieke Kral
Benschop
6:37
6:37
6
Ines Beqqali
Nieuwegein
7:06
7:06
7
Amélie Leijs
Spaarndam gem. Haarlem
7:10
7:10
8
Armin Paasschen
Linschoten
7:30
7:30
9
Bente Wijsman
Bodegraven
7:38
7:38
10
Saar Rietveld
Linschoten
7:40
7:40
11
Lena Treur
Utrecht
7:47
7:47
12
Rosa van der Molen
Woerden
7:48
7:48
13
Nora van Vliet
Linschoten
7:52
7:52
14
Tessel Steenbergen
Oudewater
8:04
8:04
15
Dinne Dijst
Oisterwijk
8:04
8:04
16
Sara Stigter
Linschoten
8:10
8:10
17
Elise Bouma
Linschoten
8:19
8:19
18
Juuls Kraan
IJsselstein Ut
8:25
8:25
J-13, 2.2 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jetze van Popta
Hilversum
7:41
7:41
2
Pijke Renema
De Bilt
7:44
7:44
3
Swen van Schaik
Avantri
8:22
8:22
4
Guus Lemmens
Nieuwegein
9:00
9:00
5
Siem Kastelein
Clytoneus
9:12
9:12
6
Mike Bolleurs
Linschoten
9:14
9:14
7
Nils Postema
Linschoten
9:17
9:17
8
Senna Veldhuijzen van Zante
Oudewater
9:26
9:26
9
Jelk de Bruin
Linschoten
9:29
9:29
10
Twan van Duuren
Polsbroek
9:45
9:45
11
Daniel van de Veen
Linschoten
9:52
9:52
12
Milo Valk
Atverni
9:53
9:53
13
Lennard Hassink
Linschoten
9:59
9:59
14
Evan Nematipoor
Linschoten
10:05
10:05
15
Jasper Peenstra
Montfoort
10:06
10:06
16
Dano Fransen
Woerden
10:08
10:08
17
Floris Otto
Clytoneus
10:10
10:10
18
Noam Michiels
Clytoneus
10:11
10:11
19
Luuk de Haan
Linschoten
10:16
10:16
20
Kenji Klein Veldink
Vleuten
10:20
10:20
21
Dominic van Gellecum
Linschoten
10:20
10:20
22
Reinier de Bruin
Linschoten
10:25
10:25
23
Jesse van der Mel
Linschoten
10:28
10:28
24
Stan Bruining
Woerden
10:29
10:29
25
Guyam Blonk
Linschoten
10:37
10:37
26
Oscar Grotenbreg
Linschoten
10:40
10:40
27
Raf de Groot
Linschoten
10:43
10:43
28
Valentijn van Gelder
IJsselstein
10:43
10:43
29
Jelle Koenderman
Linschoten
10:47
10:47
30
Max Verweij
Linschoten
10:49
10:49
31
Oene Eijzenga
Jaarsveld
10:52
10:52
32
Sverre Peenstra
Linschoten
10:59
10:59
33
Joris Bos
Linschoten
11:04
11:04
34
Mathias Grotepass
Linschoten
11:05
11:05
35
Rubin Michiels
Clytoneus
11:07
11:07
36
Sven de Heer
SC Reeuwijk
11:08
11:08
37
Lucas Otto
Woerden
11:22
11:22
38
Ruben den Hertog
Linschoten
11:26
11:26
39
Luuk Schinkel
Benschop
11:45
11:45
40
Loek van Heumen
Linschoten
11:48
11:48
41
Koen Corbeek
Vleuten
11:49
11:49
42
Roel Hoogenboom
Linschoten
11:57
11:57
43
Victor Voortman
Linschoten
11:58
11:58
44
Jurre de Korte
Linschoten
12:05
12:05
45
Dex de Groot
Linschoten
12:09
12:09
46
Levi Verhoef
Montfoort
12:11
12:11
47
Floris van Vliet
Linschoten
12:28
12:28
48
Bram Korver
Linschoten
12:29
12:29
49
Finn Ros
Linschoten
12:30
12:30
50
Imran Asbaghi
Linschoten
12:32
12:32
51
Sem Reusken
Clytoneus
12:44
12:44
52
Matthieu Hagoort
Linschoten
12:47
12:47
53
Tom Engel
Woerden
12:59
12:59
54
Stef Warnaar
Linschoten
13:14
13:14
55
Jur van Maurik
Benschop
13:16
13:16
56
Nout Schrijver
Linschoten
13:18
13:18
57
Max van Wensveen
Linschoten
13:18
13:18
58
Loek Rietveld
Montfoort
13:20
13:20
59
Stijn Wakker
Woerden
13:42
13:42
60
Chelsey van Dam
Linschoten
13:49
13:49
61
Daan van der Ven
Linschoten
13:51
13:51
62
Boris Schuddemat
Nieuw-Vennep
13:55
13:55
63
Luuk Welling
Linschoten
13:56
13:56
64
Cas
Linschoten
13:58
13:58
65
Menno de Kruijk
Linschoten
15:13
15:13
66
Ties Borghols
Woerden
15:15
15:15
67
Vos Borghols
Woerden
15:16
15:16
68
Jurre Puik
Linschoten
15:44
15:44
69
Justin de Heus
Houten
16:13
16:13
M-13, 2.2 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Hoogendoorn
Woerden
9:21
9:21
2
Doutzen Renema
De Bilt
9:33
9:33
3
Flore van Keuken
woerden
9:39
9:39
4
Femmeke Poot
Harmelen
10:40
10:40
5
Isa Didden
Clytoneus
10:44
10:44
6
Floortje Uittenbogaard
Clytoneus
11:37
11:37
7
Lieke van Ringelesteijn
Linschoten
11:42
11:42
8
Tess van den Bosch
Linschoten
11:42
11:42
9
Mirte de Korte
Linschoten
12:05
12:05
10
Liv van Oudenallen
Linschoten
12:09
12:09
11
Dieke van Schaik
Benschop
12:13
12:13
12
Samijn Korver
Linschoten
12:19
12:19
13
Fenne Welling
Linschoten
12:23
12:23
14
Linnea Kaai
Linschoten
12:31
12:31
15
Geertje Visser
Linschoten
12:32
12:32
16
Jonna van Duuren
Polsbroek
12:49
12:49
17
Sara den Hertog
Linschoten
13:01
13:01
18
Chantal Van Duuren
Oudewater
13:01
13:01
19
Mila Roos
Linschoten
13:16
13:16
20
Liene Peenstra
Linschoten
13:23
13:23
21
Fenna Hoogenboom
Montfoort
13:24
13:24
22
Jasmijn Coppens
Linschoten
13:27
13:27
23
Saar van Slooten
Linschoten
13:28
13:28
24
Cathelijne de Jong
Bilthoven
13:37
13:37
25
Jinte Visser
Linschoten
13:39
13:39
26
Rozemarie Leegwater
Montfoort
13:46
13:46
27
Annabelle Leegwater
Montfoort
13:47
13:47
28
Anouk Pronk
Linschoten
13:58
13:58
29
Carina Smit
Woerden
13:58
13:58
30
Fione Schrijver
Linschoten
14:03
14:03
31
Arya Willers
Pijnacker
14:05
14:05
32
Fien Rietveld
Montfoort
14:07
14:07
33
Maren Hoogenboom
Montfoort
14:07
14:07
34
Tara Verhoef
Montfoort
14:07
14:07
35
Lotte Hek
Montfoort
14:07
14:07
36
Nikki Nouens
Linschoten
14:18
14:18
37
Hadassah Meijer
Berkenwoude
14:21
14:21
38
Noï de Kooter
Oudewater
14:34
14:34
39
Jinte Wakker
Woerden
14:38
14:38
40
Sannne Kamphof
Linschoten
14:41
14:41
41
Gerrinda de Ruijter
Linschoten
14:44
14:44
42
Meintje Griffoen
Utrecht
15:15
15:15
43
Marrit Puik
Linschoten
15:29
15:29
44
Sophie Kuipers
Linschoten
15:42
15:42
45
Hanna Bos
Linschoten
15:55
15:55
46
Lara Goudswaard
Linschoten
16:41
16:41
47
Shauna de Jong
Linschoten
16:41
16:41
48
Lana de Groot
Woerden
17:31
17:31
VROUW, 5.3 KM HARDLOPE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Nieuwenhuijsen
Veenendaal
18:16
18:16
2
Jasmijn van Gelder
IJsselstein
21:48
21:48
3
Luna Zimnik
Linschoten
22:12
22:12
4
Roos Pool
Utrecht
23:16
22:34
5
Kim de Pater
VAV
23:30
23:28
6
Marit Pool
Utrecht
25:25
24:42
7
Eleanor Donoghue
Voorburg
24:50
24:47
8
Rian Bloksma
Utrecht
25:15
24:53
9
Julia Dening
Linschoten
25:00
24:53
10
Elna van Ginkel
Zegveld
24:56
24:54
11
Laurie van der Sluis
Utrecht
25:36
25:19
12
Lisa Kwakernaat- van Dijk
Strijen
25:42
25:30
13
Ineke van Oosterom
Harmelen
25:46
25:39
14
Geerte van der Sluis
Utrecht
26:02
25:45
15
Marieke Oosterom
Jan Snel 1
26:06
25:46
16
Connie Wouters
Moerkappelle
26:02
25:47
17
Celeste Engwerda
Utrecht
26:17
25:56
18
Janine Groot
Woerden
26:52
26:21
19
Vera van Boheemen
Nieuwegein
26:41
26:22
20
Sabine Wagner
Runners Club Woerden
26:57
26:37
21
Ruud Kock
St. Antonius Ziekenhuis 1
26:55
26:42
22
Jasmijn Leegwater
Montfoort
26:51
26:42
23
Annemarie Schwegler
Woerden
26:56
26:48
24
Marloes Stoof
Runners Club Woerden
27:04
26:52
25
Rianne Puik
Linschoten
27:02
26:55
26
Fenna Rademaker
Houten
27:06
26:57
27
Imma van Galen
Schoonrewoerd
27:35
27:07
28
Kimberley van der Wal
Woerden
27:20
27:09
29
Nienke Bekkema
Utrecht
27:32
27:14
30
Jeannette Vink
Nootdorp
27:32
27:16
31
Mrjam Kock
St. Antonius Ziekenhuis 1
27:29
27:18
32
Saskia Veerhuis
Mijdrecht
27:26
27:20
33
Vicky Kouwen
Lopik
27:57
27:23
34
Debbie van Kuijk
Woerden
27:49
27:28
35
Mienke Smeijers
Woerden
27:42
27:39
36
Annabel Hoogenboom
Tebi 1
27:53
27:48
37
Margitte Kessing
Utrecht
28:14
27:50
38
Annelies Treur
Tebi 1
27:56
27:53
39
Sara Beqqali
St. Antonius Ziekenhuis 2
27:56
27:53
40
Mandy de Ronde
Hellas
28:35
27:53
41
Evelien Veldhuijzen
Jan Snel 1
28:14
27:54
42
Yukiko Takada
Vleuten
28:19
28:01
43
Marloes Bos
Jan Snel 1
28:28
28:02
44
Francine Fiolet
Rotterdam
28:13
28:03
45
Miranda Franchimont
Clytoneus
28:14
28:04
46
M Kwakernaat
Linschoten
28:49
28:13
47
Joanie Catsburg
Haarlem
29:17
28:14
48
Anne-Mare van Rietschoten
Harmelen
28:33
28:22
49
Lisa Maassen
Utrecht
28:45
28:27
50
Jamie de Wit
Oudewater
28:46
28:29
51
Yldau de Lange-Alberts
Nijmegen
28:53
28:32
52
Ann Conefrey
Road Runners Zeist
28:46
28:32
53
Angelique Verweij
Linschoten
29:04
28:32
54
Marike Uilenreef
Montfoort
29:01
28:33
55
Julia Kool
Montfoort
28:43
28:33
56
Rienke van Turenhout
Zwijndrecht
29:23
28:36
57
Grianne Verweij
Linschoten
29:12
28:41
58
Hannah van Riswijk
Aerdt
29:42
28:43
59
Debbie Van Miltenburg
Harmelen
29:26
28:44
60
Lian Klein Snakenborg
Utrecht
29:00
28:51
61
Lydia Vergeer
Woerden
29:22
28:51
62
Greja Van Turenhout
Oudewater
29:41
28:55
63
Anne van der Waaij
Groningen
29:10
28:59
64
Janneke Heetkamp
Randstad Uitzendbureau bv 1
29:10
28:59
65
Hester Bootsma
Huis ter Heide Ut
29:59
29:01
66
Hanneke Visser
Linschoten
29:11
29:01
67
Fleur van Burgh
Voorne Atletiek
29:39
29:04
68
Sophie Litzau
Woerden
29:12
29:06
69
Miriam van Bree
Pallas '67
29:40
29:10
70
Anita Jordan
Woerden
29:24
29:11
71
Gudrun Luijcx
Snelrewaard
30:18
29:18
72
Sonja van den Brink
Benschop
29:52
29:28
73
Marleen Habes
Van den Pol Elektrotechniek 1
30:06
29:29
74
Mariëlle van der Sluijs
Linschoten
30:08
29:30
75
Eva-Rhodé Nieuwenhuizen
Linschoten
29:43
29:34
76
Lia Regtvoort-van den End
Bodegraven
30:08
29:37
77
Nicoline Wouterlood
Utrecht
30:16
29:41
78
Willemien Hermans
Nieuwegein
30:00
29:41
79
Jessica Klein
St. Antonius Ziekenhuis 1
30:08
29:46
80
Tara Olde Weghuis
Bunnik
29:59
29:49
81
Astrid Pieterse
Nieuwkoop
30:08
29:50
82
Cindy Beck
Breda
30:01
29:51
83
Roos Schreurs
Linschoten
30:25
29:53
84
Ria van der Burg
Montfoort
30:49
29:55
85
Irene Sluijs
Loopgroep Athletic Point
30:28
29:59
86
Sara van den Berg
Linschoten
30:09
30:00
87
Nicole Baggen
Utrecht
30:28
30:05
88
Frâncy Korevaar
Benschop
30:31
30:07
89
Patricia Jorritsma
Lopik
30:38
30:10
90
Sophie Klooster
IJsselstein Ut
30:45
30:11
91
Manon van Leeuwen
Harmelen
30:17
30:12
92
Suzanne Valkenburg
Utrecht
30:27
30:14
93
Martine Rietkerk
St. Antonius Ziekenhuis 1
30:37
30:14
94
Cecilia Munnoz
Van den Pol Elektrotechniek 1
30:53
30:15
95
Fleur Twikkeler
Harmelen
30:57
30:20
96
Silvia Koeleman
Noorden
30:51
30:21
97
Sanne Herrema
Amsterdam Zuidoost
30:33
30:21
98
José van Os
Linschoten
31:01
30:22
99
Tessa de Graaf
Jan Snel 2
30:53
30:28
100
Fransje Ottes
Van den Pol Elektrotechniek 1
31:10
30:31
101
Miriam Honcoop
Van den Pol Elektrotechniek 1
31:10
30:31
102
Louise Theeuwes
Amsterdam
30:51
30:34
103
Ans Mulder
Linschoten
30:48
30:38
104
Annick de Kleuver
AAV '36
30:59
30:38
105
Helma Francken
Linschoten
31:12
30:45
106
Selma van Diepen
Linschoten
31:08
30:48
107
Anneke Boman
Woerden
31:30
30:48
108
Tineke Theulen
Woerden
31:05
30:51
109
Kristel Rietveld
Papekop
31:27
30:59
110
Marita Beks
Delft
31:27
31:00
111
Ineke de Haan
Woerden
31:43
31:00
112
Melissa Leyte Broekhuizen
Oudewater
31:31
31:06
113
Marieke van den Boogaard
THOR
31:35
31:13
114
Rianka Smienk
Harmelen
31:21
31:13
115
Femke Edelenbosch
Woerden
32:04
31:17
116
Ilse Wijma
Vianen Ut
31:44
31:17
117
Petra Berendse
IJsselstein Ut
31:48
31:20
118
Sophie van Schadewijk
Woerden
32:09
31:20
119
Wies van Abbema
's-Hertogenbosch
32:16
31:21
120
Manouk Rijneveld
Benschop
31:53
31:29
121
Marleen de Smit
St. Antonius Ziekenhuis 2
32:29
31:32
122
Kristel Didden
Woerden
31:35
31:32
123
Marjolein Rijnbende
Woerden
31:35
31:32
124
Marianka van Vliet
Benschop
31:58
31:32
125
Sandra Van Vreeswijk
Montfoort
31:58
31:32
126
Daniëlle van den Boogaard
Woerden
31:55
31:33
127
Batja van den Akker
Woerden
31:48
31:34
128
Marleen Kastelein
Benschop
31:51
31:36
129
Elisabeth van Eck
Harmelen
31:48
31:41
130
Sofie Goeting
Woerden
32:29
31:45
131
Conny Gugten
Linschoten
32:39
31:48
132
Simone Kamstra
St. Antonius Ziekenhuis 2
32:52
31:56
133
Arina Oosterom
Linschoten
32:25
31:56
134
Doris van Abbema
's-Hertogenbosch
32:51
31:56
135
Iris van der Hoef
St. Antonius Ziekenhuis 1
32:20
31:56
136
Ellen Neuvel
Runners Club Woerden
32:31
31:59
137
Charlotte de Jong
Bilthoven
32:17
32:01
138
Karen Noordijk
Montfoort
33:04
32:10
139
Erna Dijkhof-Jongerius
Harmelen
33:14
32:13
140
Noor Brandsen
Woerden
32:46
32:14
141
Sahilla Ekadouren
Alphen aan de Rijn
33:01
32:14
142
Saskia Wientjes
Van den Pol Elektrotechniek 1
32:57
32:19
143
Iris Beck
Woerden
32:31
32:20
144
Jomy Oudshoorn-Benschop
Benschop
33:09
32:25
145
Linda Schiebroek
Noorden
33:27
32:29
146
Sanne van Rossum
IJsselstein Ut
33:10
32:30
147
Els van Leeuwen
Harmelen
32:49
32:31
148
Wilma Baars
IJsselstein Ut
33:10
32:31
149
Isa Nap
Woerden
32:46
32:33
150
Linda van Gorkum
Boskoop
33:04
32:33
151
Wieke van der Vliet
Hazerswoude dorp
33:04
32:34
152
Esther Boere
Hazerswoude-Dorp
33:25
32:36
153
Karin Demoed
Hazerswoude-Dorp
33:25
32:37
154
Nika Reyersen van Buuren
IJsselstein
33:21
32:38
155
Mirjam Dijksterhuis
Amersfoort
32:54
32:40
156
Elianne van Hofwegen
Montfoort
32:51
32:40
157
Henriëtte van de Laan
Ter Aar
32:56
32:41
158
Petra van Dijk
IJsselstein Ut
32:54
32:41
159
Suze Koot
Woerden
32:59
32:42
160
Marjolein Doorewaard
Woerden
33:27
32:43
161
Marianne Kaus
Nijmegen
33:36
32:43
162
Juliette Goddijn
Linschoten
33:29
32:45
163
Francine De Bruin
IJsselstein Ut
33:20
32:53
164
Léontine Nederend
Woerden
33:26
32:54
165
Charlotte Welling
Woerden
33:49
32:57
166
Trees Turpijn
Oudewater
33:18
33:01
167
Marlijn Feddema
Linschoten
33:54
33:03
168
Geertrui Verbraak
Linschoten
33:55
33:04
169
Mariska Voskuil
Schoonhoven
33:45
33:07
170
Eva Jansen
Bodegraven
33:35
33:08
171
Emmy van Hemert
Woerden
33:24
33:14
172
Susanne Coppen
Berkel en Rodenrijs
34:06
33:15
173
Samanta Jansen
Woerden
34:20
33:16
174
Lonneke Goei
Antilope
34:12
33:17
175
Kim van Ramselaar
Woerden
33:38
33:23
176
Kitty Kusters
Woerden
33:39
33:24
177
Sandra Verhoef
Woerden
34:03
33:24
178
Betty Dolfing
Runners Club Woerden
33:57
33:25
179
Marion Toet
De Meern
33:45
33:30
180
Gerlinda Noordam
Benschop
33:57
33:30
181
Kim Smit
Bodegraven
33:58
33:35
182
Ellen Geerlings
LOGO
33:53
33:36
183
Hetty van Kemenade
Gouda
34:36
33:36
184
Wendy de Rooij
De Meern
34:23
33:37
185
Priscilla Van Gent
Woerden
34:23
33:37
186
Carolien Rodenburg
IJsselstein Ut
33:57
33:39
187
Marleen van Doorn
IJsselstein Ut
34:09
33:43
188
Irene van den Broek
Haag Atletiek
34:42
33:49
189
Irna Bakker
IJsselstein Ut
34:16
33:50
190
Danielle Kersseboom
Linschoten
34:26
33:52
191
Linda van Schieveen
Woerden
34:06
33:58
192
Mees Verhagen
Woerden
34:15
33:58
193
Indy Nap
Woerden
34:16
34:00
194
Fleur Loadsman-Wammes
Nieuwegein
34:27
34:06
195
Sandra Kwakernaat
Voorne Atletiek
34:48
34:10
196
Gerlinde Peet
Amersfoort
34:44
34:11
197
Marianne Rijke
Woerden
34:26
34:13
198
Joanna Makkink
Linschoten
34:37
34:14
199
Lia Hoogenboom
Linschoten
35:16
34:26
200
Joanne Taal
Linschoten
35:16
34:27
201
Jacqueline Sehlmeier
Montfoort
35:22
34:28
202
Linn van Schaick
Woerden
34:34
34:30
203
Francine Staatsen
Trecho
35:22
34:31
204
Aglé Klinkenberg
Lopik
34:51
34:36
205
Petra Panis
IJsselstein
35:21
34:39
206
Milon Dekker
Woerden
35:45
34:50
207
Marijke van Kooten
Woerden
35:30
34:55
208
Sandra Zwanenburg
Fortius
35:30
34:55
209
Tara Kosmeijer
's-Gravenhage
35:50
34:58
210
Sylvia van der Goot
Linschoten
35:52
34:58
211
Jeannette Kraaijeveld
Schoonhoven
35:47
35:01
212
Esmee Maton
IJsselstein Ut
35:36
35:02
213
Leonie Broeze
Utrecht
35:32
35:03
214
Ying-tin Tang
Linschoten
35:32
35:03
215
Diana Kasius
Clytoneus
35:48
35:04
216
Lyanne van Dijk
Hellas
35:31
35:09
217
Iris de Goijer
Abcoude
35:31
35:10
218
Karin Dorrestijn
Clytoneus
35:57
35:13
219
Manuela Maria Oostendien
Hagestein
35:58
35:14
220
Diny de Groot
Linschoten
36:02
35:16
221
Anouk van Doorn
Woerden
36:01
35:18
222
Ellen Vossen
Woerden
36:00
35:19
223
Lisa van Stam
Clytoneus
36:00
35:19
224
Janneke de Jong
Limmen
36:00
35:23
225
Yvonne Roeland
Clytoneus
36:05
35:24
226
Marga Kuijpers
Naaldwijk
35:46
35:28
227
Anouk Verhagen
Woerden
35:49
35:35
228
Maaike Hoogenboom
Oudewater
36:00
35:44
229
Annelies Visser
Woerden
36:23
35:46
230
Marjan De Groote
Teteringen
36:20
35:49
231
Natalie Brinkerink
Woerden
36:01
35:53
232
Lieneke Kastelein
Benschop
36:11
35:56
233
Anne Steevels
Clytoneus
36:49
35:58
234
Mirjam Roelofsen
Clytoneus
36:50
35:59
235
Margo Stigter
Snelrewaard
37:01
36:09
236
Rosan Kemp
Oudewater
36:25
36:09
237
Judy Alkema
LOGO
36:53
36:12
238
Patricia Verhagen
Zeewolde
36:35
36:29
239
Julia Jordan
Woerden
36:59
36:41
240
Bo Boer
Woerden
37:00
36:43
241
Gerda Idsinga
Sparta
36:59
36:44
242
Eefje Willers-Kelder
Pijnacker
37:27
36:49
243
Willianne van Bergeijk
Montfoort
37:54
37:01
244
Riet Stigter
IJsselstein Ut
37:31
37:03
245
Mariëlle Burggraaff
Woerden
38:21
37:40
246
Marleen van der Hoeven
Linschoten
39:15
38:35
247
Marja Netten
Woerden
39:29
38:49
248
Mascha van den Berg
Linschoten
39:37
38:55
249
Olga van Beek
Woerden
39:18
38:58
250
Sanne Meier
Montfoort
39:10
38:59
251
Samantha Houdijk
Montfoort
39:10
38:59
252
Claudia van Dijen
Houten
39:57
39:13
253
Sanne van Vliet
Leiden
40:11
39:31
254
Anita den Boer
Woerden
40:51
39:49
255
Jeannette Groenendijk
Woerden
40:19
39:57
256
Marjolein Grotepass
Linschoten
41:22
40:18
257
Cassandra Boom
Linschoten
41:31
40:27
258
Tamara Oudega
Woerden
41:31
40:29
259
Ineke Daemen
Clytoneus
41:33
40:46
260
José Hoek
Woerden
41:33
40:46
261
Nelleke Boskamp
Road Runners Zeist
43:22
42:38
262
Bonnie de Heij
PAC
43:46
42:48
263
Annemarie van Toorn
Woerden
44:03
43:16
264
Netty Dorrestijn
Linschoten
45:43
44:44
265
Lisa Eekels
Kamerik
53:00
52:11
MAN, 5.3 KM HARDLOPE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco van Erp
Leiden
16:56
16:56
2
Chris van Wamelen
Hendrik-Ido-Ambacht
18:05
18:05
3
Bart Uiterwijk
Veenendaal
18:25
18:25
4
Lennart Kleinjans
Clytoneus
18:58
18:58
5
Tom van Eijk
Linschoten
19:21
19:21
6
Lucas van Teutem
Utrecht
19:43
19:43
7
Gerard Hagoort
Blueprint Automation 1
19:44
19:43
8
Jorn van der Maat
Woerden
19:44
19:44
9
Joost Lammers
Utrecht
19:46
19:46
10
Michel van Kats
Loopgroep Aart Stigter
19:59
19:58
11
André van Kats
Utrecht
20:15
20:14
12
Nick Rekers
Clytoneus
20:24
20:24
13
Luca Janssen
Druten
21:26
20:28
14
Roef Eijzenga
Avantri
20:34
20:32
15
Toby Bergshoeff
Rotterdam
20:35
20:34
16
Mark Rietveld
Stolwijk
20:44
20:42
17
Martijn Timmerman
Clytoneus
20:54
20:54
18
Thomas Hoogenboom
Tebi 1
21:01
20:59
19
Jochem de Kruijff
Clytoneus
21:05
21:05
20
Joppe Bakker
Clytoneus
21:12
21:11
21
Geerrit de Pater
VAV
21:12
21:11
22
Jorèn Kroon
Clytoneus
21:16
21:14
23
Michel Dalmolen
Randstad Uitzendbureau bv 1
21:23
21:21
24
Patrick Hamers
Clytoneus
21:29
21:24
25
Jacaob de Wit
Oudewater
21:30
21:27
26
Menno de Gier
Woerden
21:34
21:31
27
Peter Kroon
Wijk Bij Duurstede
21:46
21:32
28
Marijn de Vries
Clytoneus
21:41
21:40
29
Elio Verhoef
Linschoten
21:46
21:44
30
Jelt van den Hadelkamp
Tebi 1
21:56
21:52
31
Marco de Valk
Woerden
22:13
22:09
32
Gideon van den Berg
Linschoten
22:33
22:24
33
Thijs van der Molen
Gouda
22:39
22:27
34
Martijn van Essen
Amersfoort
22:34
22:27
35
Eelco Hendriksen
Voorthuizen
22:34
22:28
36
David Koster
Woerden
22:46
22:28
37
Jad Lahraoua
Sparta
22:40
22:37
38
Eelke Lemmens
St. Antonius Ziekenhuis 2
22:47
22:42
39
Vincent Schwegler
Woerden
22:54
22:45
40
Roeland Romijn
woerden
22:57
22:47
41
Walid Beggali
Utrecht
22:57
22:55
42
Jan de Pater
Veenendaal
23:11
23:10
43
Ronald Brandsma
Tebi 2
23:22
23:17
44
Ian Oostveen
Tebi 2
23:22
23:17
45
Edgar Leijs
Spaarndam gem. Haarlem
23:56
23:20
46
Vincent de Boer
Almere
23:21
23:21
47
Mark Meijers
Kamerik
23:33
23:21
48
Niels Meijers
AV Gouda
23:34
23:21
49
Maurice Moons
Waddinxveen
23:23
23:23
50
Abko Wijma
Vianen Ut
23:27
23:25
51
Rene van der Ploeg
Bilthoven
23:28
23:28
52
Jeftha van den Berg
Linschoten
23:47
23:38
53
Finn van Dam
Oudewater
23:54
23:51
54
Martijn Haaksman
Harmelen
23:59
23:55
55
Jurgen Eijzenga
Jaarsveld
24:13
24:02
56
Kaj Gijsbertse
Road Runners Zeist
24:28
24:13
57
Ni Li
Runners Club Woerden
24:36
24:14
58
Thijs Puik
Linschoten
25:10
24:26
59
Anton Sneller
Ede
24:31
24:27
60
Andre Zimnik
Linschoten
24:35
24:27
61
Raúl Dorsman
Woerden
25:23
24:36
62
Jonas Olde Weghuis
Bunnik
24:48
24:36
63
Joris Koot
Woerden
25:23
24:37
64
Ronald van Kaam
's-Gravenhage
24:45
24:37
65
Ewoud ten Hoeve
Montfoort
24:48
24:43
66
Vincent Wakker
Woerden
25:01
24:59
67
Koen van Diepen
Clytoneus
25:09
25:02
68
Arnoud Hassink
Linschoten
25:15
25:06
69
Marcel Kwakernaat
Strijen
25:35
25:22
70
Minze Tolsma
Nieuwegein
26:02
25:24
71
Ko Heij
Reeuwijk
25:38
25:27
72
Paul Monfils
St. Antonius Ziekenhuis 1
25:39
25:27
73
Geert Pastoor
Alphen aan de Rijn
25:39
25:33
74
Jan van Leer
Woerden
26:09
25:38
75
Casper Verburg
Linschoten
25:50
25:41
76
Maarten van der Molen
Zwolle
25:53
25:42
77
Thijn Kroon
Woerden
25:48
25:43
78
Koen de Waardt
Utrecht
26:08
25:49
79
Hampus Aberg
Utrecht
26:16
25:56
80
Rinke Nijland
IJsselstein Ut
26:25
25:58
81
Joost van Dam
Blueprint Automation 1
26:58
26:02
82
Lourens Benningshof
Amsterdam
26:05
26:03
83
Stef Blaas
Linschoten
26:16
26:10
84
Anton Mans
Woerden
26:35
26:12
85
H de Groot
Loosdrecht
26:23
26:16
86
Lennard Glasbeek
Gouda
27:02
26:18
87
Reinier van der Heij
Woerden
26:54
26:21
88
Henry Hoogenboom
Linschoten
27:08
26:27
89
Jelmer van Leer
Woerden
27:11
26:41
90
Sylvan Nijman
Brielle
27:19
26:44
91
Damien van Dam
Linschoten
27:01
26:45
92
Joris de Geringel
Haarlem
27:50
26:47
93
Haroldinio Abauna
Eindhoven
26:51
26:51
94
Marc Verhagen
Woerden
27:05
26:51
95
Stef de Wit
Linschoten
27:08
27:01
96
Ad den Besten
Blueprint Automation 1
27:56
27:01
97
Jan Brünemann
Maarssen
27:37
27:01
98
Milan Emo
Nieuwegein
27:30
27:07
99
Armin Grasmaijer
IJsselstein Ut
27:16
27:13
100
Frank Heinen
Loopgroep Houten
27:33
27:14
101
Jeroen Kouwen
Lopik
27:57
27:23
102
Jurre Hoogenboom
Tebi 1
27:30
27:26
103
Jos Spithoven
Utrecht
27:59
27:28
104
Wouter Peele
St. Antonius Ziekenhuis 2
28:19
27:30
105
Marco Bruining
Woerden
28:20
27:31
106
Bertel Hoogenboom
Tebi 1
27:38
27:34
107
Dick van Veen
Linschoten
27:51
27:37
108
Mohammed Beqqali
St. Antonius Ziekenhuis 2
27:40
27:37
109
Bart Elders
Blueprint Automation 1
28:35
27:39
110
Koploper Grasmaijer
IJsselstein Ut
27:45
27:43
111
Bob Benard
Jan Snel 1
28:11
27:45
112
Jorgen Schreuder
Boskoop
28:03
27:48
113
Henk Lammers
Woerden
28:52
27:53
114
Bas Plomp
Vleuten
28:03
27:58
115
Stijn van den Bosch
Linschoten
28:12
28:03
116
Rick van Amerongen
Linschoten
28:30
28:07
117
Wouter Peet
Rotterdam
28:42
28:08
118
Davey Kropf
Nieuwegein
28:43
28:10
119
Evert van Rietschoten
Loopgroep Athletic Point
28:34
28:22
120
Leo Verstoep
Loopgroep Houten
28:50
28:26
121
Jurre van Diepen
Linschoten
28:36
28:29
122
Jan Dirk van Straten
Nieuwpoort
28:51
28:30
123
Jort Petersen
Culemborg
29:00
28:37
124
Pepijn Koster
Woerden
28:57
28:37
125
Thijs van Dijk
Jan Snel 2
29:09
28:44
126
William Jordan
Linschoten
29:34
28:44
127
Pieter Heemskerk
IJsselstein Ut
29:31
28:51
128
Erik Wierstra
IJsselstein Ut
29:28
28:52
129
Nils Wierstra
IJsselstein Ut
29:28
28:54
130
Levi de Wit
Linschoten
29:08
29:00
131
Siebe Visser
Linschoten
29:12
29:02
132
Mark Litzau
Woerden
29:12
29:07
133
Steven van Dijk
St. Antonius Ziekenhuis 2
30:04
29:07
134
Wouter Leyds
Clytoneus
29:59
29:19
135
Daan Hendrikson
Maastricht
29:59
29:20
136
Leo Abrahamse
Woerden
30:22
29:21
137
Merlijn Verhoeff
Linschoten
29:46
29:26
138
Ron van Roijen
Houten
30:18
29:30
139
Bram Sistermans
Harmelen
30:06
29:33
140
Dennis van der Hoeven
Linschoten
30:09
29:41
141
Ron Stuurman
Antilope
30:40
29:46
142
Noah Olde Weghuis
Rijswijk Zh
29:59
29:48
143
Cees van Reemst
TION
31:19
29:57
144
Sem van der Hel
Montfoort
30:07
29:59
145
Levi ten Hoeve
Montfoort
30:07
29:59
146
Marvin van der Lee
Montfoort
30:12
30:03
147
Kees Tensen
Voorhout
30:33
30:04
148
Thomas de Jong
Bilthoven
30:22
30:06
149
Tjarko Mosterdijk
Brielle
30:44
30:09
150
Anthony Dominguez
Van den Pol Elektrotechniek 1
30:47
30:10
151
Andre Lagas
Utrecht
30:27
30:13
152
Maron Roelofsen
Clytoneus
30:55
30:15
153
Dirk-Jan Ruiter
Jan Snel 1
30:46
30:19
154
Iwan van Ballegooijen
Woerden
30:51
30:19
155
Ad van Ballegooijen
Woerden
30:51
30:19
156
Dennis van Spanjen
Harmelen
30:57
30:21
157
A Jodha
Amsterdam
30:23
30:23
158
Sander Dijen
Hagestein
31:11
30:26
159
Mitchel van Soest
Montfoort
31:01
30:41
160
Edwin Peters
Utrecht
31:42
30:56
161
Luca Olde Weghuis
Rijswijk Zh
31:08
30:57
162
Ramon van Rijn
Utrecht
31:17
30:57
163
Wim Peeters
Woerden
31:52
30:57
164
Ronald Van Soest
Montfoort
31:17
30:58
165
Piet de Vos
Cabauw
31:17
30:58
166
Harry van Zandwijk
Jan Snel 2
31:24
31:01
167
Peter Popledam
Oudewater
31:33
31:04
168
Sander Bijlhout
Woerden
31:34
31:16
169
Hidde Petersen
Culemborg
31:52
31:28
170
Gerret Sanders
Clytoneus
32:20
31:38
171
Edith Koster
Woerden
32:04
31:43
172
Marcel Goeting
Woerden
32:29
31:44
173
Onno Kouwenhoven
Utrecht
32:46
31:46
174
Hajo van den Berg
Clytoneus
32:35
31:47
175
Marius Lekkerkerker
Rotterdam
32:09
31:50
176
Matthew Boekhout
Vleuten
31:56
31:51
177
Ben Hartman
Woerden
32:31
31:59
178
Daan Koster
Nijmegen
32:20
32:00
179
Hubert Borsboom
Bilthoven
32:18
32:01
180
Johan Rookhuizen
Blueprint Automation 1
33:03
32:07
181
Jaap van Veen
Harmelen
33:14
32:13
182
Kees Maton
Nieuwegein
32:57
32:22
183
Denis Verhoef
Linschoten
32:32
32:26
184
Gerard van de Helder
Noorden
33:28
32:29
185
Lars van Zandwijk
Jan Snel 2
33:15
32:50
186
Remko van den Boogaart
IJsselstein Ut
33:32
32:53
187
Johan Verkerk
Linschoten
33:52
32:55
188
Naud van de Water
Montfoort
33:53
32:56
189
Jorn Fijnaut
Oudewater
33:48
33:00
190
Henri Jansen
Bodegraven
33:34
33:08
191
René Nap
Woerden
33:26
33:09
192
Gerard van der Meer
Clytoneus
33:27
33:11
193
Giorahni Balzer
Woerden
33:42
33:12
194
Bouwe Hieminga
IJsselstein
34:03
33:21
195
Bart Gerritsen
Harmelen
34:28
33:26
196
Stijn Visscher
Hellas
33:44
33:29
197
Walter Takens
Gouda
34:02
33:32
198
Dylan Knaap
Gouda
34:02
33:32
199
R Mijderwijk
Tebi 1
33:41
33:37
200
Rob den Hartoog
Woerden
34:36
33:44
201
Jan Smit
Bodegraven
34:13
33:50
202
Geert van den Berg
Sparta
34:00
33:52
203
Arjan Leegwater
Montfoort
34:13
33:54
204
Sjaak Maton
Nieuwegein
34:33
33:59
205
Finn Bruggeling
Woerden
34:15
33:59
206
Bob den Hartog
Vianen Ut
34:38
34:11
207
Dick den Hartog
Vianen Ut
34:38
34:13
208
Kin HAU
Waddinxveen
34:49
34:30
209
Edwin van Schaick
Woerden
34:35
34:31
210
Jan Martin Rook
Woerden
35:26
34:53
211
Jan Elias Rook
Woerden
35:26
34:53
212
Willem Kosmeijer
Linschoten
35:50
34:57
213
Tim van der Leun
IJsselstein Ut
35:37
35:00
214
Cor Kraaijeveld
Clytoneus
35:46
35:01
215
Kia Hosseini
Jan Snel 1
35:31
35:05
216
Michiel Fabe
Linschoten
35:56
35:07
217
Henk Lodder
Nieuwegein
36:00
35:10
218
Werner Joosten
Clytoneus
35:55
35:13
219
Stefan Meijer
Berkenwoude
36:32
35:28
220
Jan Weerelts
Runners Club Woerden
35:49
35:34
221
Gert Visser
Woerden
36:23
35:46
222
Jack Luiten
Zoetermeer
36:49
35:47
223
Steven Dalebout
Utrecht
36:50
35:47
224
Frans Verhaar
Clytoneus
36:50
35:59
225
Johan Kwa
Amsterdam
36:45
36:16
226
René Bliekendaal
Loopgroep Athletic Point
37:12
36:53
227
Harry Koot
Woerden
38:32
37:41
228
Gert de Jong
Woerden
38:19
37:44
229
Dennis Jordan
Woerden
39:06
38:16
230
Joep van Schadewijk
Woerden
39:19
38:25
231
Sander van Schadewijk
Woerden
39:19
38:25
232
Nico Dekker
Woerden
39:30
38:35
233
Kees Theunis
Clytoneus
39:32
38:45
234
Alfred Halberstadt
Nieuwegein
40:24
39:28
235
Joeri Langelaar
Zoetermeer
40:09
39:29
236
Jan Vroedsteijn
Woerden
39:55
39:43
237
Fred Peters
Tebi 1
40:15
39:52
238
Jacobus van Klaveren
avVN
40:51
39:57
239
Jan Ronner
Utrecht
42:14
41:21
240
Ros Nawijn
IJsselstein Ut
42:14
41:31
241
Boban Nikolic
Woerden
43:27
42:26
242
Thijs Voorend
De Meern
43:03
42:56
243
Jan Knijff
Clytoneus
44:03
43:16
244
Dick van de Bunt
Oudewater
53:01
52:12
VSEN, 10.5 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa Leen
Olympus '70
39:27
39:27
2
Marlou Bijlsma
Triathlon
40:13
40:13
3
Kalleigh van den Hemel
Hellas
41:39
41:38
4
Startnummer 146
Breukelen Ut
43:40
43:32
5
Anouk Kruiswijk
Cifla
43:43
43:37
6
Charlotte Dieteren
Hellas
44:05
44:05
7
Sanne Sprong
Hellas
45:15
45:10
8
Noor Breedveld
Pallas '67
46:04
46:00
9
Monique van de Velde
Hellas
46:46
46:35
10
Laura Vrijenhoek
Boskoop
47:27
47:11
11
Márcia Martins
Amstelveen
47:56
47:31
12
Serana van der Zwaan
Ter Aar
48:22
47:54
13
Suzanne van Gaal
Breda
49:53
48:27
14
Marlieke Oostdam
Gouda
49:12
48:32
15
Danielle Schneider
St. Antonius Ziekenhuis 4
49:08
49:05
16
Eline van Suchtelen
Utrecht
49:18
49:07
17
Tanja Kempen
Rotterdam
50:10
49:15
18
Nathalie de Boer
Gouda
49:49
49:26
19
Nienke Heida
Clytoneus
50:26
49:43
20
Annemarie Meijers
AV Gouda
50:03
49:53
21
Saar van Gend
Eindhoven
50:28
50:02
22
Simone Hoogendoorn
Woerdense Verlaat
50:19
50:11
23
Lisette Roosenboom
Vleuten
50:54
50:12
24
Leonie Wentholt
AAV '36
50:58
50:19
25
Jorien de Jong
Hellas
50:49
50:37
26
Maaike Gorissen
Bennekom
52:27
50:58
27
Francien Flokstra
De Bilt
51:37
51:05
28
Kiki van Broeckhuijsen
Rotterdam
52:56
51:14
29
Christel van der Horst
Montfoort
52:44
51:14
30
Iris Maarse
Hellas
51:33
51:24
31
Marloes Voorhout
Clytoneus
52:05
51:31
32
Inge van Leeuwen
Harmelen
52:20
51:39
33
Roos Maris Spekman-Nussy
Roosendaal
53:00
51:55
34
Maaike Heida
Clytoneus
52:39
51:57
35
Minke Vaarwerk
Lopik
53:02
52:14
36
Marloes van der Zande
Nieuwegein
54:26
52:29
37
Merel Doornenbal
Linschoten
52:53
52:30
38
Demi Steunenberg
Vaassen
53:17
52:35
39
Mandy Akerboom
Ter Aar
53:21
52:53
40
Claudia Langedijk
Utrecht
54:04
52:53
41
Hannah Severs
Linschoten
53:20
52:59
42
Linda Stomphorst
Hellas
53:09
53:00
43
Lotte Heijs
Utrecht
54:18
53:00
44
Danila van Beek
Hazerswoude-Dorp
55:22
53:13
45
Renee Bolijn
Loopgroep Houten
54:20
53:32
46
Rozanne Reijnierse
Woerden
55:17
53:34
47
Larissa Jongenelen
St. Antonius Ziekenhuis 3
54:18
53:35
48
Anja van der Meer
Utrecht
55:51
53:35
49
Mariken Weijs
Utrecht
55:15
53:39
50
Joyce van Dijk
Tebi 4
54:38
53:41
51
Linda Hoogeveen
Andijk
54:08
53:43
52
Julia Aartse
Diemen
53:59
53:47
53
Annabel Groot
Utrecht
55:42
54:24
54
Marloes Verdiesen
Alphen aan den Rijn
56:20
54:46
55
Elize de Jong
Papekop
55:24
54:56
56
Anouk Beijnes
Woerden
55:54
54:57
57
Iris Versluis
Meerkerk
55:52
55:25
58
Mirjam Aarts
Utrecht
56:25
55:41
59
Rianne de Jonge
Ter Aar
57:35
56:01
60
Bianca Vermeulen
Vianen Ut
57:33
56:21
61
Gwenn Mulder
Utrecht
57:35
56:38
62
Lilian Meiring
Rotterdam
59:16
56:47
63
Wikje de Vries
Trecho
57:42
56:48
64
Zsuzsika Arens
Amsterdam
57:37
56:56
65
Aura Sierink
Amsterdam
57:37
56:56
66
Suus van Es
Blueprint Automation 2
58:44
57:17
67
Maxime van der Ven
Loopgroep Houten
58:07
57:20
68
Wendeline van Seventer
Amsterdam
58:33
57:30
69
Suzanne Kuijpers
Rotterdam
1:00:00
57:57
70
Hettie Hoving
Utrecht
59:23
58:17
71
Liz Ligthart
Made
59:20
58:25
72
Adinda Versteeg
Amersfoort
59:49
58:27
73
Hester Hoogland
Eck en Wiel
59:50
58:36
74
Janneke Verbruggen
Kamerik
1:00:40
58:44
75
Esther van Eijk
Maarssen
1:00:04
58:49
76
Lizet Aerts
Utrecht
59:45
58:50
77
Valerie Molenaar
Rotterdam
1:00:05
59:06
78
Sara van Tuijl
Krimpen aan de Lek
59:45
59:10
79
Myrthe Wildenbeest
Utrecht
1:01:17
59:14
80
Emma Dorsman
Hazerswoude-Dorp
1:01:28
59:19
81
Leanne Hardeman
Veenendaal
1:01:40
59:20
82
Bente Meijerink
Diemen
59:34
59:21
83
Joke Smith
IJsselstein Ut
1:00:41
59:22
84
Marije Broekhuizen
Sparta
1:00:45
59:23
85
Katherine Preece
Utrecht
1:00:29
59:24
86
Rosanne Vermond
Waddinxveen
1:01:45
59:30
87
Jantsje Falkena
's-Gravenhage
1:01:57
59:32
88
Anne ter Beek
Leiden
1:02:04
59:53
89
Jolijn Jongerius
Oudewater
1:02:17
59:58
90
Lisanne de Roos
Runners Club Woerden
1:01:19
1:00:01
91
Astrid Uittenbogaard
Zegveld
1:01:51
1:00:12
92
Aniek van der Burg
Zegveld
1:01:51
1:00:12
93
Marjoleine Bosma
Woerden
1:01:56
1:00:44
94
Christel de Groot
Trecho
1:02:40
1:00:44
95
Lichelle Zevenhoven
St. Antonius Ziekenhuis 5
1:02:46
1:00:45
96
Jose de Leeuw
Hagestein
1:02:53
1:00:57
97
Tara Busscher
Stolwijk
1:03:29
1:01:01
98
Lisa Ann Jonker
Rotterdam
1:02:39
1:01:12
99
Lotte Mout
Amsterdam
1:03:00
1:01:13
100
Rosanne van Geffen
St. Antonius Ziekenhuis 5
1:02:58
1:01:16
101
Lisa Landkroon
Runners Club Woerden
1:02:07
1:01:16
102
Meeke Bennema
Utrecht
1:04:25
1:02:04
103
Corina Vermeij
Zegveld
1:03:46
1:02:21
104
Nyrée Smallenbroek
Rotterdam
1:04:09
1:02:26
105
Ky Thoes
Alkmaar
1:04:38
1:02:27
106
Kim Bouwman
Utrecht
1:04:39
1:02:27
107
Laura Renes
Krimpen aan de Lek
1:04:39
1:02:28
108
Rosalie van Gent
Woerden
1:04:57
1:02:30
109
Nicole Hofman
Zwolle
1:04:46
1:03:05
110
Judith Rietveld
Utrecht
1:04:51
1:03:11
111
Niki Kolker
Vleuten
1:04:51
1:03:18
112
Talitha Overeem
St. Antonius Ziekenhuis 5
1:05:22
1:03:33
113
Sarah Kleiweg
Linschoten
1:05:24
1:03:34
114
Daisy Oltmans
Harmelen
1:05:48
1:03:35
115
Demi van Heumen
Montfoort
1:05:29
1:03:35
116
Ellen Rietveld
Utrecht
1:05:16
1:03:36
117
Parul Majumdar
Rotterdam
1:05:19
1:04:18
118
Kimberley Lensen
Krimpen aan den IJssel
1:06:57
1:04:29
119
Karlijn Voorhoeve
Scott Creek
1:06:54
1:04:41
120
Rowanda Borst
Linschoten
1:06:53
1:04:48
121
Kristina van Haarlem
Loopgroep Bunnik
1:06:18
1:04:53
122
Irene de Jong
Antilope
1:06:37
1:04:59
123
Julia Franke
Montfoort
1:07:16
1:05:03
124
Marcella van Soolingen
Ede Gld
1:07:12
1:05:27
125
Myra Mout
Amsterdam
1:07:21
1:05:33
126
Lucca Franke
Utrecht
1:07:52
1:05:40
127
Karen Mol
Utrecht
1:07:20
1:05:42
128
Isabelle Flierman
Amsterdam
1:08:15
1:06:12
129
Marloes van Uffelen
Rotterdam
1:08:42
1:06:37
130
Romy van den Heuvel
Oudewater
1:10:53
1:08:34
131
Sharon Burger
Montfoort
1:09:02
1:09:02
132
Martine Damstra
Nieuwegein
1:12:31
1:10:35
133
Doreth Verkleij
Oudewater
1:13:52
1:11:39
134
Anna Gielbert
Olst
1:13:49
1:11:41
135
Marjo van Kouwen
Runners Club Woerden
1:14:41
1:12:26
136
Carolien Blonk
Rabobank 1
1:16:01
1:13:27
137
Emmy Breetveld
Woerden
1:16:21
1:14:26
138
Virgillia Dane
Randstad Uitzendbureau bv 1
1:19:06
1:17:06
V35, 10.5 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vivianne Steegstra
Atverni
42:45
42:38
2
Jia-Lian Yin
Sparta
43:47
43:46
3
Joyce van Steenpaal
Harmelen
43:59
43:59
4
Angelique Wammes
Amersfoort
44:54
44:45
5
Dominika Praska
SC Reeuwijk
47:23
47:16
6
Ingrid Van Deelen
Amersfoort
47:36
47:32
7
Danielle Merbis
AV '47
47:54
47:49
8
Daphne Schinkel
Utrecht
49:29
49:04
9
Marianne van den Heiligen
Loopsport Groningen
51:56
50:12
10
Yvette Bodaar
Zoetermeer
51:01
50:50
11
Henriette de Hoog
Utrecht
52:48
51:56
12
Otteline Asselbergs
Snelrewaard
52:35
51:58
13
Mirjam Slagmolen
Houten
53:21
52:40
14
Joyce Freriks
Tempo
54:22
53:15
15
Suzanne van Kranenburg
VAV
53:36
53:23
16
Martine van der Veen
Amsterdam
56:02
53:31
17
Karin Ansing
Nieuwegein
54:56
54:16
18
Tamara van Schaik
Oudewater
55:36
54:54
19
Aria Vooijs
Bevo Stukadoors 1
55:53
54:59
20
Lianne Klaver
Vianen Ut
56:37
55:26
21
Sofia Koevoets
Bodegraven
56:33
55:40
22
Linda Dirkzwager
Wilnis
56:05
55:52
23
Maartje van es-van Gent
Ter Aar
57:35
56:00
24
Ilona Buring
Runners Club Woerden
56:52
56:01
25
Ilona Mink
Montfoort
57:46
56:05
26
Barbara Itaar
Utrecht
56:31
56:11
27
Deborah Van den Berg
Ridderkerk
56:48
56:15
28
Annemarieke Bouma
Maarssen
1:00:42
56:42
29
Rebeca Cueva
Woerden
57:54
56:59
30
Femke van den Helder
Woerden
57:54
56:59
31
Merel Vens
IJsselstein Ut
58:06
57:09
32
Bianca van Jaarsveld
Montfoort
58:53
57:13
33
Saskia Verwoerd
Amersfoort
57:34
57:25
34
Elsbeth Zeijlemaker
Woerden
58:22
57:30
35
Ingrid Visser
Vianen Ut
58:14
57:53
36
Martine Pouw
Tebi 5
58:53
57:55
37
Johanneke de Vaal
Rabobank 1
58:53
57:59
38
Marianne Ottes
Zoetermeer
59:08
58:03
39
Janneke van der Molen
Woerden
59:28
58:08
40
Bloem Damen
Huizen
59:26
58:19
41
Esther Verkleij
Montfoort
1:00:12
58:32
42
Hanna Boogaard
Polsbroek
1:00:25
58:48
43
Miranda de Vries
Bodegraven
1:00:36
59:01
44
Mieke Breij
Loopgroep Run-Inn Utrecht
1:00:37
59:13
45
Irene Bruggeling
Woerden
59:55
59:14
46
Pamela Habibovic
Utrecht
1:00:12
59:16
47
Iwona de Heer
Bodegraven
1:00:10
59:17
48
Sonja Gerritsen
Lopik
1:01:17
59:18
49
Imke Vogelaar
Rotterdam
1:00:45
59:24
50
Frouke Koppert
Loopgroep Houten
1:00:12
59:24
51
Marloes Methorst-Artz
Woerden
1:01:08
59:25
52
Marjan de Klark
Randstad Uitzendbureau bv 1
1:01:06
59:25
53
Suzan van de Kuit
Capelle aan den IJssel
1:02:38
59:25
54
Renate de Heus-van Schaik
Houten
1:01:28
59:31
55
Sandra de Bruijn
Gouderak
1:00:51
59:47
56
Yvonne Verburg
Vianen Ut
1:02:12
1:00:07
57
Esther Prijs
Harmelen
1:02:21
1:00:10
58
Elzelien Bloem
Alphen aan den Rijn
1:02:01
1:00:12
59
Vera van Vliet
Linschoten
1:02:22
1:00:18
60
Linda de Vente
Bodegraven
1:00:44
1:00:20
61
Katja Goris
Nieuwegein
1:01:19
1:00:40
62
Esther de Vijlder
Katwijk Zh
1:01:35
1:00:40
63
Sibel Scherrenberg
Houten
1:01:12
1:00:52
64
Rianne Mulder
Tebi 3
1:02:24
1:00:54
65
Inge Spierenburg
Woerden
1:02:07
1:00:54
66
Jolanda Splint
Triathlon
1:04:53
1:00:59
67
Madelon Bouw
St. Antonius Ziekenhuis 3
1:02:16
1:01:06
68
Carin van der Kolk
More Ways to Move
1:02:31
1:01:10
69
Judith Kok
Harmelen
1:02:46
1:01:13
70
Tilly Vromen
Phoenix
1:03:12
1:01:16
71
Moniek Schotanus
Utrecht
1:03:44
1:01:20
72
Tamara Koop
Utrecht
1:03:46
1:01:22
73
Petra Boot-Van der Linden
AAV '36
1:03:15
1:01:28
74
Jasmijn de Kok
St. Antonius Ziekenhuis 4
1:02:31
1:01:28
75
Femke van Dijk
Woerden
1:03:52
1:01:34
76
Linda Schinkel
Benschop
1:02:52
1:01:44
77
Lobke Mentrop
Vianen Ut
1:03:53
1:01:53
78
Evelien Tishauser
Hagestein
1:03:53
1:01:53
79
Karina Smulders
Utrecht
1:03:53
1:01:54
80
Karen Marcus - Bliekendaal
Amersfoort
1:02:21
1:01:55
81
Jiska Stuurman
Triathlon
1:02:33
1:01:55
82
Ans Murman
Houten
1:03:57
1:02:11
83
Roos van Kampen
Utrecht
1:04:35
1:02:12
84
Stans den Hartog Jager
Zeist
1:04:38
1:02:26
85
Inge Haeck
Delft
1:04:39
1:02:27
86
Frouke Poot
Harmelen
1:04:38
1:02:27
87
José Rijkaart-vd Bosch
Hazerswoude-Dorp
1:05:05
1:02:56
88
Carla van der Hulst
Hazerswoude-Dorp
1:05:07
1:02:58
89
Mirella Groenendijk
Boskoop
1:04:58
1:03:02
90
Ingrid Verhoef
St. Antonius Ziekenhuis 5
1:04:45
1:03:02
91
Sannie Verweij
Delft
1:05:18
1:03:02
92
Lisette Gouderjaan
Woerden
1:05:22
1:03:34
93
Jolanda Oostendorp
Harmelen
1:04:56
1:03:36
94
Mieke van Weert
Randstad Uitzendbureau bv 1
1:05:20
1:03:39
95
Simone Schoenmaker
Utrecht
1:05:23
1:03:49
96
Monique Keler
Clytoneus
1:05:45
1:03:52
97
Louise de Vos
Clytoneus
1:05:45
1:03:52
98
Esther Blommestijn
Clingendael Run & Walk
1:06:22
1:04:02
99
Leonie Roos
Voorhout
1:05:54
1:04:13
100
Maloe Reesink
Vianen Ut
1:06:19
1:04:20
101
Dorien Venema
Montfoort
1:06:33
1:04:27
102
Manon ten Voorde
Utrecht
1:04:35
1:04:35
103
Antje Jacobi
Montfoort
1:06:31
1:04:36
104
Coach Ladies
Montfoort
1:07:10
1:05:16
105
Saskia Miltenburg
Schalkwijk
1:07:35
1:05:17
106
Natalie Rodenburg
Ede Gld
1:06:55
1:05:32
107
Martine Klein Heerenbrink
Amersfoort
1:05:48
1:05:38
108
Shirly Minkman
Alphen aan den Rijn
1:07:34
1:05:41
109
Esther de Kooter
Oudewater
1:08:01
1:05:51
110
Hanneke van der Veen
Amsterdam
1:08:22
1:05:59
111
Patricia Aantjes
Montfoort
1:07:56
1:05:59
112
Ingrid Epping
Gouda
1:08:03
1:06:36
113
Juliette Liber
Linschoten
1:08:51
1:06:41
114
Anika Landmeter
Rotterdam
1:08:49
1:06:45
115
Marijke Aalbers
Harmelen
1:08:19
1:06:59
116
Ellen Schrijvers
St. Antonius Ziekenhuis 4
1:08:51
1:07:01
117
Cerin Haisma
Linschoten
1:08:42
1:07:04
118
Marieke den Boer
Harmelen
1:08:24
1:07:13
119
Annemarie Smit
Utrecht
1:09:15
1:07:16
120
Kirsten Pirot
Zeist
1:07:48
1:07:23
121
Kitty van Breukelen
Loopgroep Athletic Point
1:09:07
1:07:24
122
Mariska van Dorp-Freeling
Hazerswoude-Rijndijk
1:09:54
1:07:45
123
Karin Wesselink
IJsselstein Ut
1:08:53
1:07:54
124
Ilse Groenouwe
IJsselstein Ut
1:08:53
1:07:54
125
Linda Verhagen
Utrecht
1:10:52
1:09:12
126
Femke Rodenburg
Woerden
1:11:08
1:09:21
127
Heidy Kodde
Zoetermeer
1:11:53
1:09:40
128
Fanny Zaal
IJsselstein Ut
1:10:12
1:09:46
129
Jeannette Faay
Tebi 3
1:11:59
1:09:58
130
Ilona van Leeuwen
Linschoten
1:12:05
1:09:58
131
Marjolein Blommendaal
Woerden
1:11:54
1:09:59
132
Mariel Kers
Dordrecht
1:13:22
1:11:04
133
Joanne McDonald
St. Antonius Ziekenhuis 5
1:13:12
1:11:14
134
Jantine Houmes
SC Reeuwijk
1:14:51
1:12:40
135
Angelique Nihot
Moordrecht
1:15:28
1:13:18
136
Sandra Philips
Laren Nh
1:18:58
1:15:02
137
Arina Zeelenberg
Sporting Boxmeer
1:18:31
1:16:39
138
Cécile Schijffelen
Wassenaar
1:20:09
1:17:44
139
Sabina Pasman
Benschop
1:21:46
1:20:00
V45, 10.5 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Boddeke-Vossepoel
Hellas
42:42
42:41
2
Gea van der Linden
Running AP
45:30
45:29
3
Marianne de Wolff
Leiden
50:06
49:54
4
Saskia Spapen
Haarlem
53:47
51:21
5
Monique de Kever
Houten
52:25
51:24
6
Ans Baas
LOGO
52:28
51:42
7
Helen Alant
Snelrewaard
53:18
52:29
8
Marina Davelaar
Rutges Vernieuwt 1
53:56
53:06
9
Olga Bakker
PAC
53:58
53:17
10
Gerda Struis
Zeist
55:20
53:35
11
Hedwig Pijnenburg
Clytoneus
54:46
54:01
12
Hilda Brak
Clytoneus
55:56
54:11
13
Monique Lemmens
Loopgroep Houten
54:59
54:12
14
Liesbeth Raymakers
St. Antonius Ziekenhuis 3
55:09
54:26
15
Claudia van den Berg
Zeist
55:07
54:27
16
Patricia Attevelt
LOGO
55:35
54:54
17
Imke van Esschoten
Zevenaar
56:13
55:15
18
Esselien de Leeuw
De Meern
56:56
56:02
19
Ingrid de Bruijn
Woerden
57:21
56:24
20
Gerda van der Wal
IJsselstein Ut
57:05
56:27
21
Chantal van Mourik
Loopgroep Athletic Point
57:31
56:46
22
Chantal Dijkhuizen
St. Antonius Ziekenhuis 4
57:57
56:55
23
Joosje Fortuin
Driebergen-Rijsenburg
58:20
56:58
24
Marja Otto
Driebergen-Rijsenburg
58:39
57:18
25
Annemieke Bregman
Driebergen-Rijsenburg
58:47
57:25
26
Lida van 't Hoog
Harmelen
59:11
57:39
27
Andrea Almasi
's-Hertogenbosch
58:39
57:42
28
Astrid Hoogeveen
Woerden
58:35
57:47
29
Hanneke Jannes
Antilope
59:51
58:08
30
Mariëlle van der Linden
Runners Club Woerden
59:12
58:13
31
Danielle van Zuilen
Clytoneus
59:35
58:21
32
Danielle Renes
Lopik
59:48
58:27
33
Annelies van den Beukel-C
De Kieviten
1:00:49
58:46
34
Monique Korver
Kamerik
1:01:17
59:20
35
Mirjam Vledder
Driebergen-Rijsenburg
1:00:46
59:24
36
Mathina Vermeulen
Schoonhoven
1:00:02
59:31
37
Ingrid den Oudsten
Lopik
1:00:17
59:38
38
Liesbeth van der Nat
Gouda
1:00:20
59:38
39
Tamara Oudshoorn
AAV '36
1:01:05
59:40
40
Marieke Klaver
Bunnik
1:01:16
59:50
41
Hanneke Vink
AVR '90
1:01:24
59:52
42
Annemarie Baars
Houten
1:00:17
59:56
43
Mariska Klein
Montfoort
1:01:55
59:58
44
Rinda de Kruijk
Linschoten
1:01:49
1:00:02
45
Erica Bloem
Alphen aan den Rijn
1:02:01
1:00:12
46
Bianca Beekelaar
Woerden
1:01:51
1:00:15
47
Marjon van Oostrum
Montfoort
1:02:36
1:00:41
48
Caroline vd Ven
Tebi 3
1:02:13
1:00:42
49
Jolanda Konincks
Montfoort
1:02:36
1:00:42
50
Mirjam struckman-de Leeuw
Rotterdam
1:02:14
1:01:01
51
Esther Spiering-de Hek
Utrecht
1:02:41
1:01:07
52
Jolanda Vergeer
Blueprint Automation 1
1:02:45
1:01:17
53
Margreet Splinter
Linschoten
1:02:22
1:01:23
54
Anneke van Breukelen
Runners Club Woerden
1:03:03
1:01:26
55
Eva Laoh
Gouda
1:02:59
1:01:34
56
Aline van Viegen
Scherpenzeel Gld
1:03:56
1:01:38
57
Sascha Lettinck
Houten
1:03:28
1:01:42
58
Maike Dokman
Culemborg
1:04:02
1:01:50
59
Martine Beverdam
De Meern
1:04:11
1:01:51
60
Anja Stolwijk
Linschoten
1:03:51
1:01:53
61
Marieke Blok
Mokveld Valves BV 1
1:02:38
1:02:00
62
Esther Koene
Runners Club Woerden
1:03:16
1:02:16
63
Chantal Bos
Snelrewaard
1:04:06
1:02:29
64
Anja van Miltenburg
Lexmond
1:04:33
1:02:32
65
Sandra Ruberg
Road Runners Zeist
1:03:49
1:02:35
66
Jacqueline Frasa
IJsselstein Ut
1:04:53
1:02:46
67
Kristel Greup
Doorn
1:04:34
1:02:49
68
ANNALIZE Buurman-Roseboom
Hoevelaken
1:04:13
1:02:51
69
Klarien de Geus
AAV '36
1:03:58
1:03:07
70
Miranda vander Meer
WZK Tri Team Wassenaar
1:05:25
1:03:22
71
Therese de Wit
Bodegraven
1:05:02
1:03:27
72
Esmeralda Hoogendijk
Oudewater
1:05:05
1:03:35
73
Aréke van Gent
Montfoort
1:05:29
1:03:36
74
Nicolette van Wieringen
Montfoort
1:05:29
1:03:36
75
Alice Westland
Montfoort
1:05:46
1:03:49
76
Jacqueline Mullekes
Bodegraven
1:05:14
1:04:05
77
Bianca van Vliet
Rutges Vernieuwt 1
1:05:22
1:04:32
78
Marielle Swaak
Montfoort
1:06:40
1:04:43
79
Edine de Bruijn
Utrecht
1:06:17
1:04:47
80
Annemarie de Mooij
Rijnsoever
1:06:20
1:04:48
81
Lindsey Zwiers
Velserbroek
1:05:52
1:04:49
82
Jolanda van den Eijkel
Rijnsoever
1:06:21
1:04:50
83
Marieke Korstanje
Zeist
1:04:59
1:04:53
84
Helma Schinkel
Polsbroek
1:06:20
1:05:02
85
Carola de Bruin-van Lint
Zuidwal
1:06:28
1:05:02
86
Martine Borremans
Montfoort
1:06:39
1:05:05
87
Anita van der Wal
Hendrik-Ido-Ambacht
1:05:15
1:05:08
88
Ilse Jagers
Loopgroep Athletic Point
1:06:37
1:05:08
89
Daniella Pouw
Montfoort
1:07:10
1:05:15
90
Silvy Meuwissen
Houten
1:07:35
1:05:17
91
Jolanda Snellings
Bunnik
1:07:23
1:05:23
92
Marloes Elings
Westbroek
1:07:59
1:05:30
93
Odile Scholte
Hellas
1:07:39
1:05:34
94
Monique Walboomers
Runners Club Woerden
1:07:40
1:05:38
95
Esther Hermans
Runners Club Woerden
1:07:40
1:05:38
96
Conny Bender
Vianen Ut
1:08:22
1:06:22
97
Marga van Eck
Linschoten
1:08:33
1:06:25
98
Ellen Hermans
Gouda
1:08:04
1:06:36
99
Marieke Gerritse
Houten
1:09:23
1:07:07
100
Monique van Schevicoven
Delfgauw
1:09:24
1:07:08
101
Annemiek van Dijk
Tebi 5
1:08:21
1:07:27
102
Lola Peeperkorn
Huizen
1:10:26
1:07:58
103
Petra van den Berg
Rijswijk Zh
1:10:28
1:08:12
104
Monique Kaper
Harmelen
1:10:35
1:08:51
105
Edith van Grondelle
Bodegraven
1:11:01
1:09:05
106
Jolanda Gerbrandts
SC Reeuwijk
1:11:34
1:09:09
107
Dolly van den Berg
Utrecht
1:10:32
1:09:37
108
Marloes Smit
PAC
1:11:51
1:09:54
109
Irene Jongerden
Nieuwerkerk ad IJssel
1:11:51
1:09:54
110
Antoinet Agterberg
Tebi 5
1:11:58
1:09:56
111
Chantal Van Duuren
LOGO
1:12:03
1:09:57
112
Jolanda Straver
Schoonhoven
1:12:08
1:10:24
113
Roos Kragten
Harmelen
1:12:38
1:10:25
114
Esther Seijmonsbergen
's-Gravenhage
1:13:00
1:10:39
115
Marjan Strijker
Hellas
1:12:32
1:11:32
116
Suzanne Hakkenberg
Utrecht
1:14:01
1:11:34
117
Esther Blijleven
Linschoten
1:13:59
1:11:44
118
Wilma Honing
Tebi 5
1:12:41
1:11:47
119
Sabine Miltenburg
Tebi 5
1:12:41
1:11:48
120
Dalila Saidi
Runners Club Woerden
1:14:41
1:12:26
121
Gerda de Klein-Vroon
Hoogvliet Rotterdam
1:14:47
1:12:38
122
Liesbeth Brink
Boskoop
1:14:57
1:12:40
123
Caroline Lijtsman
Rotterdam
1:14:10
1:12:57
124
Esther van den Hoek
Woerden
1:14:18
1:13:08
125
Margo Frans
Woerden
1:14:19
1:13:09
126
Colinda Vergeer
Oudewater
1:15:48
1:13:24
127
Thera de Vos
Oudewater
1:15:48
1:13:24
128
Mieke Groen
Maarssen
1:18:10
1:14:09
129
Daniëlle de Boer
Kamerik
1:20:11
1:15:06
130
Gerarda Koops-Vos
Maartensdijk
1:17:31
1:15:57
131
Wendy Winkelman
IJsselstein Ut
1:18:47
1:16:24
132
Saskia van der Ham
Blueprint Automation 1
1:23:40
1:21:29
133
Gerty de Wolf
Rijswijk Zh
1:26:51
1:24:36
V55, 10.5 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corina van der Linden
Statina
50:07
49:27
2
Anne Marie Heij
Road Runners Zeist
53:36
52:43
3
Pieteke van Weperen
Maarssen
53:51
53:19
4
Pia Soetebier
Almere
55:05
53:58
5
Marijke Kroon
Vinkeveen
55:26
54:40
6
Lisette Verzantvoort
Zoetermeer
55:52
54:50
7
Mariette Harlaar
Linschoten
57:57
56:38
8
Marlies Galekop
Rabobank 1
57:43
56:49
9
Annet Gerkes
Trecho
57:42
56:51
10
Elly van der Kooij
RRZ
58:40
58:03
11
Marina Geers
Hoek van Holland
59:14
58:06
12
Bea Koster
Blueprint Automation 1
58:12
58:08
13
Joke Onnink
Woerden
59:18
58:13
14
Hetty Verweij
Montfoort
59:26
58:35
15
Leontien Ridder
U-Track
1:00:32
59:18
16
Metha Slob
Nieuwegein
1:01:33
59:29
17
Petra van Hartskamp
gemeente Montfoort 1
1:01:26
59:36
18
Olga Kuiper
RRZ
1:01:25
1:00:18
19
Caroline Peelen
IJsselstein Ut
1:02:35
1:00:21
20
Truus van Spijkeren
MBB 1
1:02:26
1:00:22
21
Marja de Lange
De Dijkrunners
1:02:28
1:00:27
22
Ineke Aten
Leiden Atletiek
1:01:44
1:00:28
23
Yolanda Goselink
Trecho
1:01:21
1:01:01
24
Berris Kessel-Welmers
Loopgroep Bunnik
1:03:07
1:01:07
25
Mandy van Schaaik
Utrecht
1:02:12
1:01:52
26
Carla Vianen
Noorden
1:03:46
1:01:53
27
Marian Lempers
Loopgroep Athletic Point
1:02:44
1:01:58
28
Hanneke van Wijk
Houten
1:03:27
1:02:07
29
Gea de Kogel
Houten
1:03:38
1:02:18
30
Conny Langerak
Benschop
1:04:48
1:02:47
31
Marjan Potze
Loopgroep Bunnik
1:04:20
1:02:57
32
Maaike Procee
Vianen Ut
1:05:04
1:03:05
33
Wineke Pronk
Loopgroep Bunnik
1:04:55
1:03:31
34
José van Vliet
IJsselstein Ut
1:05:46
1:03:31
35
Carin van Gool
Linschoten
1:05:31
1:03:47
36
Esther Bieshaar
Gouda
1:05:51
1:04:17
37
Gery van den Dikkenberg
Nieuwegein
1:06:05
1:04:23
38
Margot de Kruif
Amersfoort
1:06:22
1:04:28
39
Marjan Tuls
Loopgroep Houten
1:06:28
1:04:43
40
Constance van den Hil
Amsterdam
1:05:52
1:04:49
41
Geertje den Ouden
Runners Club Woerden
1:06:33
1:04:56
42
Elly van Zwieten
AV '47
1:06:45
1:04:59
43
Mario Bremmer
Zegveld
1:06:52
1:05:03
44
Mieke Scholten
Gemeente IJsselstein 1
1:07:12
1:05:30
45
Lida Salome
Atverni
1:07:12
1:05:32
46
Lies van Himbergen
IJsselstein Ut
1:08:08
1:05:54
47
Francien Rotteveel
Hellas
1:07:44
1:05:57
48
Renee Boogaard
Woerden
1:06:32
1:06:01
49
Dinie Naezer-Heerschop
Nieuwegein
1:08:29
1:06:45
50
Marieke Meiring
Woerden
1:09:42
1:07:12
51
Brigit Bodlaender
Loopgroep Houten
1:09:44
1:07:43
52
Maartje Spruit
LOGO
1:08:21
1:08:06
53
Frederike van Ouwerkerk
Rijswijk Zh
1:10:08
1:09:05
54
Tilly Mulder-Verdouw
Papekop
1:11:45
1:09:40
55
Conny van Hall
Benschop
1:10:58
1:09:42
56
Angelique Spijkstra
Runners Club Woerden
1:11:58
1:09:43
57
Ans Koops
Loopgroep Athletic Point
1:13:48
1:13:01
58
Monique Van der Slot
Woerden
1:16:12
1:13:52
59
Henny Sikken
Driebergen-Rijsenburg
1:18:30
1:16:38
60
Sylvia Rewijk
Hoofddorp
1:21:46
1:19:38
61
Hélène Everwijn van Ruitenburg
Pijnacker
2:33:15
2:15:00
V65, 10.5 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nel Breeveld
AV '47
1:06:22
1:04:36
2
Corrie Appeldoorn-Mulder
Clytoneus
1:06:39
1:05:14
3
Ria van Arnhem- van der V
Runners Club Woerden
1:10:52
1:09:56
MSEN, 10.5 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelmer van der Linden
Statina
31:42
31:42
2
Rik Goethals
Triathlon
32:32
32:32
3
Marc Cinjee
Loopgroep Aart Stigter
35:04
35:04
4
Floyd van Klink
AAV '36
35:29
35:29
5
Vincent Tas
Ilion
35:36
35:36
6
Evert Dirksen
VAV
36:27
36:27
7
Flo van der Vlist
Haastrecht
36:43
36:43
8
Alvin Severijn
Ilion
37:11
37:11
9
Tijmen van den Born
Phoenix
37:28
37:28
10
Imro van Soest
Hellas
37:43
37:43
11
Anton van der Stoep
Phoenix
37:57
37:57
12
Jesper Rijneker
Alphen aan den Rijn
38:03
37:57
13
Melvin Vendrig
Benschop
38:39
38:35
14
Jelle Timmerman
Clytoneus
38:44
38:38
15
Hugo van der Ploeg
Clytoneus
39:27
39:27
16
Marco Boogaard
Alphen aan den Rijn
40:41
39:35
17
Hessel Schouten
Harmelen
39:49
39:49
18
Frank Smorenburg
IJsselstein Ut
40:16
40:12
19
Ruben van der Gun
IJsselstein Ut
40:27
40:24
20
Juul Verberne
Running Holland vereniging
40:56
40:40
21
David Versloot
Montfoort
40:49
40:41
22
Duco Heijs
Utrecht
40:44
40:41
23
Leon Slingerland
Schoonhoven
40:53
40:46
24
Davy Provo
Loopgroep Athletic Point
40:59
40:56
25
Tomas den Houting
Woerden
41:09
40:59
26
Robbert de Rijk
Utrecht
41:11
41:01
27
Ewout Timmerman
Gemeente IJsselstein 1
41:23
41:15
28
Martijn Kornet
Typhoon
41:21
41:19
29
Kees de Jong
Gouda
41:43
41:24
30
Stephan van Haasteren
Utrecht
41:48
41:36
31
Timo Kouwenhoven
Delft
42:02
41:45
32
Michiel Steller
Waddinxveen
41:59
41:50
33
Tim van Beelen
Amsterdam
42:06
42:02
34
Jeroen Frasa
Zegveld
42:30
42:14
35
Joris de Waal
Woerden
42:22
42:19
36
Guido van Ingen
Amsterdam
43:22
42:53
37
Remon Duel
Krimpen aan de Lek
43:06
42:58
38
Bart Steensma
Hellas
43:18
43:08
39
Tom Janmaat
Amsterdam
43:28
43:10
40
Stefan van Vliet
Tebi 7
43:23
43:19
41
Rico Smit
Woerden
43:31
43:23
42
Pepijn Bubberman
Waddinxveen
43:47
43:25
43
Roel Lambers
Utrecht
43:48
43:29
44
Tom Bongers
Amsterdam
43:43
43:38
45
Roeland van der Ploeg
Woerden
44:07
44:02
46
Joost de Kleuver
Clytoneus
44:07
44:04
47
Ruud Bos
PAC
44:12
44:09
48
Floor-Jan van Schaik
Nieuwegein
44:42
44:11
49
Vincent van Eijk
Jan Snel 4
44:41
44:12
50
Niek ter Haar
NOP
44:36
44:13
51
Bas van Egdom
Oudewater
44:26
44:20
52
Frank Verbeek
Loopgroep Athletic Point
45:17
45:06
53
Pieter de Jong
Utrecht
46:03
45:31
54
Bart Weber
Diemen
46:00
45:36
55
Jordy Schreuder
Boskoop
46:06
45:50
56
Martijn Hoogenboom
Snelrewaard
46:16
45:59
57
Rutger Klevringa
's-Gravenhage
46:23
46:04
58
Menno Leliveld
Harmelen
46:25
46:09
59
Kennith van Stam
Utrecht
46:29
46:17
60
Ruben Hoekstra
Woerden
47:40
46:27
61
Dennis van Spanjen
Harmelen
46:44
46:28
62
Frank RIJnders
Woerden
46:53
46:37
63
Marten Mooibroek
's-Gravenhage
47:16
46:37
64
Thijs Bon
MBB 1
47:12
46:38
65
Guido Groenescheij
Hellas
47:15
46:40
66
Richard van Hardeveld
Linschoten
47:26
46:43
67
Michael Meijer
Woerden
47:07
46:48
68
Joep Eijkenduijn
Delft
47:06
46:50
69
Bart Mellink
Rotterdam Atletiek
47:40
46:56
70
Ricardo van Haaren
Woerden
47:06
46:58
71
Peter Crum
Linschoten
47:18
46:58
72
Martijn Bomas
Utrecht
47:29
47:10
73
Hugo van Schaik
Oudewater
47:27
47:22
74
Wilco Visser
Nieuwveen
49:41
47:23
75
Joost van Zuijlekom
Gouda
47:43
47:25
76
Jonathan Barbosa
PAC
47:56
47:31
77
Freek van der Star
Roelofarendsveen
48:12
47:33
78
Maarten Droogh
Kamerik
47:45
47:33
79
Chris Wentink
Amsterdam
48:27
47:49
80
Rody van der Gunshow
Woerden
48:26
47:49
81
Jorik Pruijn
Horror
48:27
47:49
82
Jorik de Wit
St. Antonius Ziekenhuis 3
48:03
47:49
83
Freek Wiltenburg
Oudewater
49:08
47:50
84
Mark Aarts
Utrecht
48:11
47:52
85
David Verlaan
Houten
48:28
47:54
86
Jesse Dijkstra
Harmelen
48:13
47:56
87
Wilbert Bor
Utrecht
49:25
48:02
88
Sander Hogendoorn
Delft
48:18
48:02
89
Jos Kuijer
Utrecht
48:48
48:11
90
Pablo Vis
Utrecht
48:57
48:12
91
Roan de Wit
Utrecht
48:31
48:21
92
Tom van Kooten
Woerden
49:05
48:24
93
Coen van Gorp
Utrecht
49:04
48:27
94
Remco de Rijk
Oudewater
49:54
48:29
95
Swier Possel
Linschoten
48:51
48:31
96
Rik van der Graaf
Utrecht
49:10
48:37
97
Kees Nijenhuis
Blueprint Automation 2
48:52
48:47
98
Daan Oudejans
Amsterdam
49:27
48:50
99
Niek Sluis
Oudewater
50:15
48:50
100
Martin Bom
Naaldwijk
49:39
49:00
101
John Schot
Schoonhoven
49:13
49:06
102
Jochem Sturkenboom
Enschede
49:56
49:11
103
Alexander van den Broek
Blueprint Automation 2
49:53
49:12
104
Stephan Spanenburg
Montfoort
50:00
49:13
105
Tom Stolwijk
Oudewater
50:32
49:17
106
Frederik Steen
Utrecht
49:52
49:17
107
Bart Glasbeek
Woerden
51:03
49:24
108
Bart Reefman
Loopgroep Houten
50:08
49:25
109
Rik Eijkelenkamp
Enschede
49:43
49:26
110
Walter van der Neut
Oudewater
50:54
49:29
111
Rambert de Lange
Koudekerke
50:42
49:42
112
Luke Kok
Woerden
50:18
49:48
113
Rob van der Woude
Linschoten
50:25
49:52
114
Jeffrey van Schuilenburg
Vleuten
50:43
50:00
115
Jordy Gouka
Bodegraven
50:44
50:29
116
Tjerk Triep
's-Gravenhage
51:07
50:37
117
Jelle Sangers
Oudewater
51:57
50:40
118
Joram van der Zanden
Gemeente IJsselstein 1
51:27
50:52
119
Sander van de Water
Gouda
52:15
50:58
120
Daan Bremmer
Blueprint Automation 2
51:11
51:05
121
Stephan Crielaard
Bergschenhoek
53:11
51:07
122
Lars van der Giesen
Mokveld Valves BV 1
51:45
51:08
123
Sander van der Laan
Veenendaal
51:38
51:09
124
Ardy Jansen
Bodegraven
51:28
51:13
125
Boy Visser
Montfoort
51:52
51:17
126
Jasper Voorhout
Harmelen
52:06
51:18
127
Yannick Speetjens
Hellas
51:34
51:25
128
Niels Streng
Lopik
52:15
51:27
129
Joost Bothof
the Hague Road Runners
51:48
51:30
130
Laurens Harkema
Vianen Ut
52:32
51:31
131
Rutger Nebbeling
Woerden
51:50
51:37
132
Elselien de Jong
's-Gravenhage
52:18
51:43
133
Jeroen Haesenbos
Utrecht
52:50
51:51
134
Koen Strien
Eindhoven
54:58
51:55
135
Koen Reeuwijk
Noordwijkerhout
53:43
52:07
136
Stoffel de Jonge
Linschoten
54:34
52:08
137
Eric-Kees Bakker
Linschoten
54:34
52:08
138
Merijn van der Sluis
Utrecht
52:44
52:17
139
Gijs Lok
Woerden
55:06
52:22
140
Frank Jonkman
Rutges Vernieuwt 1
53:25
52:35
141
Erwin Feenstra
Utrecht
53:06
52:39
142
Steffan Polderman
Runners Club Woerden
53:57
52:41
143
Thijs Koster
Nijmegen
53:14
52:43
144
Ruben Versloot
Utrecht
53:29
52:59
145
Gerard Hoogendoorn
Blueprint Automation 2
53:32
53:02
146
Bart Kuijpers
Utrecht
55:19
53:16
147
Lukas Jansen
Utrecht
55:06
53:20
148
Jelmer Böhm
Oudewater
54:39
53:23
149
Peter Smit
Kamerik
54:10
53:25
150
Tom van der Vlist
Jan Snel 3
54:49
53:26
151
Joery Schouten
Oudewater
54:46
53:28
152
Bas de Greef
Utrecht
54:12
53:29
153
Luuk Wiltenburg
Oudewater
54:53
53:36
154
Michael Tersteeg
Nieuwegein
54:22
53:39
155
Michael van Dijk
Tebi 4
54:38
53:41
156
Ferdi Brand
Montfoort
54:59
53:41
157
Arne Wolters
Oxford
54:47
53:41
158
Dennis Slinger
Woerden
54:31
53:50
159
Mark de Wit
Snelrewaard
54:53
53:57
160
Erwin van Ringelesteijn
Hellevoetsluis
55:55
54:00
161
David Bekker
Dordrecht
55:55
54:01
162
Josco de Vor
Oudewater
55:09
54:09
163
Kevin Blok
Bodegraven
55:35
54:46
164
Tim Verhagen
Hellas
55:41
54:52
165
Alex Oskam
Woerden
55:55
54:57
166
Robbert Kempen
Rotterdam
56:36
55:35
167
Ryan Goossens
Oudewater
56:56
55:36
168
Bram Vandenbergen
Amsterdam
58:02
55:48
169
Joro Tuhuteru
Utrecht
56:16
56:04
170
Lennard Zuidweg
Yerseke
56:37
56:06
171
Menno Spierenburg
Abcoude
57:47
56:14
172
Mark van Leeuwen
Woerden
56:54
56:19
173
Job Alberts
IJsselstein Ut
57:35
56:26
174
Colin Flaton
Utrecht
58:09
56:29
175
Diederik Wieles
Woerden
57:40
56:30
176
Thijn van Vliet
Linschoten
58:49
56:47
177
Jan Willem van Tilburg
Amsterdam
57:20
56:55
178
Max Appeldoorn
Tebi 4
57:28
56:59
179
Mees van den Hadelkamp
Tebi 4
57:31
57:02
180
Jos Rijneveld
Woerden
59:13
57:18
181
Jacco van Vulpen
Montfoort
58:12
57:26
182
Koen Jansen
Oudewater
58:58
57:34
183
Maurice van Den Hadelkamp
Tebi 4
58:08
57:36
184
Billy Brouwer
Utrecht
59:59
57:49
185
Joost Meijer
Utrecht
1:00:06
57:49
186
Teije de Korte
Linschoten
58:56
57:52
187
Krijn Dirk Verbruggen
Kamerik
59:55
57:57
188
Henk Teeuwissen
VAV
58:23
58:10
189
Mark den Boer
Jan Snel 4
58:47
58:18
190
Bas van der Pol
Delft
58:41
58:25
191
Casper de Groot
Amersfoort
59:49
58:25
192
Fred Spanenburg
Tebi 6
58:50
58:36
193
Pim Douw
Benschop
59:44
58:39
194
Lennart Geertjes
Rotterdam
1:00:13
58:44
195
Runar Oppelaar
Woerden
59:59
58:48
196
Eelco van der Hoeven
Woerden
1:00:48
59:11
197
Hylco de Boer
's-Hertogenbosch
1:01:22
59:18
198
Jeroen Berwers
Amsterdam Zuidoost
1:00:22
59:56
199
Rob Hooglander
Amsterdam
1:01:28
1:00:04
200
Geert-Jan Franssen
Moerkapelle
1:01:52
1:00:14
201
Niels Kleinendorst
Oud-Beijerland
1:01:32
1:00:18
202
Abel Svejda
Utrecht
1:02:42
1:00:21
203
Michel Mourtits
Tebi 3
1:00:35
1:00:21
204
Tijmen Fongers
Rotterdam
1:02:21
1:01:07
205
Martin Bonvie
Utrecht
1:02:29
1:01:24
206
Nick den Hartog
Tebi 4
1:02:19
1:01:50
207
Boaz Kraaij
Utrecht
1:04:20
1:02:07
208
Vincent Vermeulen
Alphen aan den Rijn
1:06:42
1:02:25
209
Koen van Dorp
Harmelen
1:03:39
1:02:34
210
Casper Impens
Krimpen aan de Lek
1:02:52
1:02:43
211
Robert Slijk
Utrecht
1:04:18
1:03:16
212
Tom Strien
Zwolle
1:06:36
1:03:28
213
Mike de Ridder
Oudewater
1:04:53
1:03:32
214
Jeroen Kramer
St. Antonius Ziekenhuis 5
1:05:22
1:03:33
215
Wouter Remmerswaal
Utrecht
1:06:45
1:04:24
216
Sem Krammer
Rotterdam
1:06:35
1:04:41
217
Floris van Alem
Rotterdam
1:05:57
1:04:53
218
William van Bart
Mijdrecht
1:06:06
1:05:03
219
Emiel Weide
Woerden
1:08:20
1:06:27
220
Marius Klootwijk
Sleeuwijk
1:09:12
1:06:28
221
Tim Klootwijk
Sleeuwijk
1:14:04
1:11:14
222
Ferry Borman
Woerden
1:13:44
1:12:33
223
Niek Krammer
Rotterdam
1:14:45
1:12:51
224
Herman van den Berg
Rabobank 1
1:16:02
1:13:27
225
Michiel Pater
Wijk bij Duurstede
1:16:17
1:13:56
M35, 10.5 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert Meijer
Running2000
33:35
33:35
2
Tony Jacobs
Loopgroep Aart Stigter
37:51
37:49
3
Bert Wit
Gouda
38:11
38:11
4
Wolter van Popta
Hilversum
39:43
39:39
5
Steven Kosterman
Atverni
39:46
39:39
6
Martijn Tas
Leiden Atletiek
40:12
40:11
7
Jonah Meijburg
St. Antonius Ziekenhuis 3
40:18
40:14
8
Corné van Duiningen
Aalsmeer
40:44
40:42
9
Tomas Weijters
Utrecht
40:50
40:46
10
Robin Vergeer
Clytoneus
41:48
41:40
11
Ruud van Oudenallen
Woerden
42:10
41:51
12
Björn van Rooij
IJsselstein Ut
41:56
41:54
13
Dennis de Vaal
Rabobank 1
42:54
42:48
14
Luuc Elzinga
Hellas
43:04
43:02
15
Arno vd Laar
Tebi 5
43:23
43:19
16
Martijn de Bruin
Reeuwijk
43:33
43:20
17
Gert-Jan van den Berg
Rabobank 1
43:26
43:21
18
Cornelis Richter
Utrecht
43:35
43:24
19
Chung-man Chiang
Rotterdam
43:33
43:27
20
Jeroen Vergeer
Clytoneus
44:07
44:04
21
Wim Schijf
Vianen Ut
44:52
44:18
22
Arjen Dening
Oudewater
44:28
44:25
23
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
44:39
44:27
24
Stefan Wallenburg
IJsselstein Ut
45:10
44:48
25
Tim Rosendahl
Utrecht
45:04
44:55
26
Vincent Mertens
Amsterdam
45:41
45:28
27
Martin Biemond
Kamerik
45:49
45:29
28
Joost Rodenrijs
Schipluiden
45:44
45:34
29
Rolph Vader
Amstelveen
45:43
45:39
30
Vincent Vlaar
Bruchem
45:55
45:49
31
Ferry de Leur
St. Antonius Ziekenhuis 4
48:07
46:16
32
Jos Brakband
Woerden
47:05
46:42
33
Casper de Mooy
Montfoort
46:48
46:44
34
Joris Knoben
Vught
47:10
46:48
35
Sander van den Berg
Hellas
48:09
47:13
36
Benjamin Rutjens
Bodegraven
48:05
47:47
37
Bas van Veen
Loopgroep Houten
47:56
47:51
38
Gerwin van Jaarsveld
Montfoort
48:09
48:02
39
Mark Verhagen
Bodegraven
48:21
48:05
40
Lennart Fijen
Utrecht
50:20
48:31
41
Jan Willem Uittenbroek
Woerden
49:10
48:38
42
Dennis Schuurman
Phoenix
49:12
48:51
43
Laurens de Graaff
gemeente Montfoort 1
49:29
48:53
44
Harmen Binnema
Utrecht
49:48
48:58
45
Mathew de Jong
Benschop
49:48
48:59
46
Edo Plantinga
Utrecht
49:34
49:00
47
Henrik Looij
Amsterdam
50:30
49:11
48
Sebastiaan van Klaveren
Loopgroep Houten
49:22
49:17
49
Roderik van Beers
Woerden
50:00
49:18
50
Peter Van der Vlist
Bodegraven
49:59
49:26
51
Arnoud Korsuize
Nieuw-Vennep
49:48
49:34
52
Vincent Schuddemat
Nieuw-Vennep
50:31
49:37
53
Joost Penninx
Rotterdam
50:06
49:37
54
Daan van der Does
Utrecht
50:29
49:40
55
Arnaud Satter
Maarssen
50:10
49:40
56
Elbert Griffioen
Blueprint Automation 2
50:13
49:46
57
Arjan Kok
Woerden
50:18
49:48
58
Elco Verkleij
Montfoort
50:11
49:51
59
Vincent Vreebrug
Blueprint Automation 1
50:00
49:54
60
Erik Bart
MBB 1
50:38
50:05
61
Roy Vreeswijk
Benschop
50:57
50:21
62
Sebas L'Ortye
Van den Pol Elektrotechniek 2
50:42
50:30
63
Leon de Frankrijker
Hazerswoude-Dorp
51:13
50:30
64
Matthias Koudys
Woerden
51:26
50:49
65
Martijn Leune
Woerden
52:22
51:08
66
Maurits Peeters
Nederlandse Triathlonbond
52:22
51:16
67
Daniel Goluke
Montfoort
51:51
51:20
68
Ron van Bloois
Loopgroep Athletic Point
52:09
51:32
69
Steven Hartman
Woerden
51:57
51:33
70
Andre vd Laan
Driebruggen
51:49
51:35
71
Pieter van Gelderen
Montfoort
52:42
51:57
72
Ruurd-Jan Gielbert
Amersfoort
52:47
52:02
73
Frank-Jan Benschop
's-Hertogenbosch
52:47
52:17
74
Bob Zeeuw
Aorta Business Intelligence 1
53:45
52:19
75
Cor Ducro
IJsselstein Ut
53:05
52:37
76
Rene van der Ploeg
Bilthoven
52:45
52:37
77
Wilco Zwennis
Runners Club Woerden
54:15
52:51
78
Rob Erkelens
Gouda
55:28
53:11
79
Ronald Nijveldt
De Meern
53:54
53:19
80
Joris van der Does
Berghem
55:46
53:20
81
Joost Tanis
Maarssen
55:34
53:29
82
Hylke Dunant
IJsselstein Ut
53:58
53:30
83
Jeroen Vonk
IJsselstein Ut
53:59
53:30
84
Mike van Es
Ter Aar
55:13
53:38
85
Lars van Haaren
Harmelen
54:23
53:43
86
Frank Koevoets
Bodegraven
54:37
53:44
87
Jeroen Tishauser
Hagestein
54:42
53:50
88
Gerwin van den Wijngaard
Linschoten
54:48
53:59
89
Simon Smits
Van den Pol Elektrotechniek 2
54:17
54:04
90
Joost de Vos
Woerden
55:58
54:05
91
Michel van Heijzen
Rotterdam
54:49
54:09
92
Jelle de Jong
Harmelen
55:34
54:18
93
Gijs ten Hoeve
Loopgroep Athletic Point
54:41
54:31
94
Bert de Kruijf
Utrecht
55:23
54:42
95
Harold Staal
Woerden
55:26
54:44
96
Arnoud van Rietschote
Houten
56:00
55:04
97
Jeroen Michiels
Woerden
56:01
55:09
98
Martijn van der Klis
Waarder
55:54
55:27
99
Bernard van Bart
Mijdrecht
56:47
55:45
100
Jos Graveland
Tebi 3
56:43
55:45
101
Robert Valkenburg
Houten
57:42
56:07
102
Daniël Bontje
Rutges Vernieuwt 1
57:01
56:12
103
Mark Rietveld
Tebi 5
57:13
56:17
104
Tjarko Mosterdijk
Brielle
57:07
56:17
105
Dennis de Kruif
Hellevoetsluis
58:09
56:18
106
Mark de Heer
Bodegraven
57:18
56:24
107
Jirvus Pirot
Zeist
56:52
56:26
108
Evert Jan Verweij
Woerden
58:34
56:46
109
Joost Nieuwlaat
Gouda
58:31
57:09
110
Peter Vroedsteijn
Linschoten
58:20
57:19
111
Ruud van Impelen
Zeist
59:55
57:24
112
Gijs Kautz
Oudewater
58:57
57:34
113
Eddy John van Uffelen
Arnhem
58:48
57:50
114
Noud Thoonen
Montfoort
59:01
58:07
115
Maurice Beekwilder
St. Antonius Ziekenhuis 4
58:58
58:11
116
Dirk Gooren
Amsterdam
59:58
58:21
117
Gabor Fodor
Polsbroek
1:00:18
58:41
118
Ramon Kessen
Randstad Uitzendbureau bv 1
1:01:05
58:41
119
Matthijs de Korte
Linschoten
59:46
58:42
120
Hans Slingerland
Alphen aan den Rijn
1:03:37
59:19
121
Jelmer Bijlsma
Voorhout
1:01:50
59:30
122
Steef de la Fosse
St. Antonius Ziekenhuis 4
1:00:55
59:34
123
Klaas Zwijnenburg
Woerden
1:01:30
59:36
124
Hans van der Horst
Oudewater
1:00:40
59:39
125
David van Mechelen
IJsselstein Ut
1:01:15
1:00:03
126
Mattijs Top
Woerden
1:01:17
1:00:04
127
Albert de Boer
Woerden
1:02:03
1:00:09
128
Marcel van Dongen
Woerden
1:02:01
1:00:49
129
Gart de Bruin
Vianen Ut
1:03:06
1:01:02
130
Laurens Radstake
Rotterdam
1:02:31
1:01:04
131
Marcel Sluijs
Linschoten
1:02:38
1:01:12
132
Marin Stigter
Linschoten
1:02:42
1:01:16
133
Alexander Bruin
Zoetermeer
1:02:35
1:01:34
134
Jelle Schinkel
Benschop
1:02:51
1:01:43
135
Bert den Adel
Woerden
1:04:16
1:02:23
136
Arjen Fortuin
Clytoneus
1:03:49
1:02:25
137
RJ Poot
Harmelen
1:04:41
1:02:27
138
Remco Kruijt
Woerden
1:03:39
1:02:34
139
Ferdy Franssen
Rotterdam
1:04:50
1:03:36
140
Henk de Vente
Bodegraven
1:04:30
1:04:04
141
Niels Delvers
Zaandam
1:05:54
1:04:08
142
Peter Butter
Krimpen aan den IJssel
1:06:57
1:04:30
143
Dennis Meerveld
Jan Snel 3
1:06:59
1:05:30
144
Chris den Boer
Ede Gld
1:06:55
1:05:32
145
Michiel van den Broek
Waalwijk
1:05:59
1:05:37
146
Carlos Monte
IJsselstein Ut
1:08:39
1:06:41
147
Frank Smit
Woerden
1:09:14
1:07:15
148
Rene Verlaan
Woerden
1:09:31
1:07:41
149
Chris Snelleman
Clytoneus
1:26:23
1:24:34
M45, 10.5 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remco Hoetmer
GAC Hilversum
39:27
39:27
2
Robert Mijwaart
Triathlon
39:34
39:34
3
Ron Jong
IJsselstein Ut
40:15
40:13
4
Erwin Verweij
Clytoneus
40:55
40:52
5
Jeroen van Dongen
Woerden
41:01
40:59
6
Theo van Velzen
Atverni
41:10
41:03
7
Jaap Dekker
Clytoneus
41:32
41:30
8
Hilbert Jonker
Driebergen-Rijsenburg
42:15
42:11
9
Gijsbert Voorneveld
Loopgroep PK
42:35
42:22
10
Patrick Baransky
Utrecht
42:25
42:22
11
Andre de Vries
Linschoten
43:25
43:22
12
Gerhard Meinen
Amersfoort
45:19
45:00
13
Arjan van Erk
Gouda
45:47
45:32
14
Paul Rockx
IJsselstein Ut
45:35
45:34
15
Johan Nijzink
AV Nijkerk
47:18
45:52
16
Bas van Vliet
Pallas '67
46:09
46:05
17
Raymond Jelierse
AV Zeewolde
47:28
46:36
18
Marcel Sijbrandij
Atverni
48:19
46:37
19
Wilfred Buijs
Runners Club Woerden
46:57
46:40
20
Marvin Rid
RRZ
47:13
47:03
21
Bart de Kruiff
Clytoneus
47:15
47:06
22
Spencer Buitink
Montfoort
47:33
47:18
23
Kees Verschoor
Phoenix
47:28
47:26
24
Maarten Vink
IJsselstein Ut
47:31
47:29
25
Pieter Goudswaard
Linschoten
48:21
47:35
26
Remco Koppert
Woerden
48:19
47:55
27
Marco van Straten
Runners Club Woerden
48:20
48:01
28
Willem-Jan Rijlaarsdam
Blueprint Automation 1
48:21
48:16
29
Eldert Koenderman
Linschoten
48:55
48:22
30
Erik Wierstra
IJsselstein Ut
48:40
48:25
31
Jeroen Olde Weghuis
Bunnik
49:03
48:26
32
Leo Nauta
Pallas '67
48:47
48:30
33
Sanne van Zanten
Mokveld Valves BV 1
49:12
48:36
34
Jeroen Verweij
Nieuwegein
48:55
48:40
35
Marinus van Dam
Zevenhuizen Zh
49:15
48:41
36
Michel van Riet
Zoetermeer
48:55
48:44
37
Herco van Barneveld
Driebergen-Rijsenburg
49:41
49:29
38
Stefan Dorrestijn
IJsselstein Ut
49:58
49:29
39
Jeroen Haan
gemeente Montfoort 1
49:52
49:35
40
Benny Naber
Hellas
50:08
49:36
41
Patrick Nootebos
Mokveld Valves BV 1
50:45
50:07
42
Jos van Es
Woerden
50:52
50:18
43
Mario van den Berg
Zeist
51:01
50:18
44
Joram van Weerdhuizen
AAV '36
51:00
50:22
45
Cuno Spaan
Driebergen-Rijsenburg
51:18
50:32
46
Ton Sluiter
Woerden
51:43
50:34
47
Rody van der Vlist
Blueprint Automation 2
51:18
50:38
48
Johan Goudriaan
Oudewater
51:25
50:52
49
Fred van der Pol
Linschoten
51:09
50:53
50
Jan Alblas
Woerden
52:04
50:53
51
Gert Jan Dijkstra
Harmelen
51:15
50:57
52
Willem Stout
Mokveld Valves BV 1
51:33
50:58
53
Johan van der Stok
Woerden
51:17
50:59
54
Andre van Zuilen
Clytoneus
51:26
51:01
55
Juha Roestenburg
Woerden
51:26
51:05
56
Jos Nieuwenhuis
Utrecht
52:28
51:16
57
Dick Roelofs
Leiden
53:46
51:20
58
Jochem Aarts
MBB 1
51:55
51:21
59
Tony Anders
Mokveld Valves BV 1
52:00
51:23
60
Chris van Assem
Mokveld Valves BV 1
52:00
51:25
61
Marco Blokland
De Meern
51:58
51:30
62
Erwin Cops
Haarlem
54:04
51:35
63
Ron Vlieland
Bevo Stukadoors 1
53:18
51:46
64
Erik Tornij
Woerden
52:33
51:53
65
Michiel van der Keijl
Woerden
52:51
52:05
66
William van der Veen
Aorta Business Intelligence 1
53:45
52:07
67
Peter van Vliet
Linschoten
54:05
52:08
68
Marco Nederhof
St. Antonius Ziekenhuis 3
53:24
52:10
69
Robert Leander
Woerden
52:34
52:13
70
Hans Nagtegaal
Alphen aan den Rijn
56:49
52:32
71
Eric de Haan
Randstad Uitzendbureau bv 1
55:10
52:47
72
Mario van der Linden
Loopgroep Athletic Point
53:32
52:51
73
Maarten Schram
Linschoten
54:44
52:58
74
Jaap Rietveld
Rijnsoever
55:22
53:01
75
Willem van der Plaat
Gouda
53:37
53:07
76
Anton van den Hurk
Gemeente IJsselstein 1
53:46
53:11
77
Kees Nagtegaal
Runners Club Woerden
53:24
53:19
78
Bas Koster
Nijmegen
53:54
53:23
79
Herman van der Vlist
Kamerik
54:10
53:25
80
Ko Enkelaar
Rutges Vernieuwt 1
54:20
53:31
81
Rik van der Jagt
Zaanland
54:32
53:42
82
Olaf den Oudsten
Lopik
54:57
54:02
83
Thomas Olde Weghuis
Rijswijk Zh
54:41
54:05
84
Serge Hillmann
Polsbroek
54:39
54:07
85
Arjan de Ruijter
Benschop
54:59
54:10
86
Frank Boerboom
Road Runners Zeist
55:08
54:15
87
B Kwint
Tebi 3
55:02
54:16
88
Detlef Poot
Linschoten
54:39
54:17
89
Sander Fauth
Aarlanderveen
55:40
54:28
90
Hans Blommestijn
Alphen aan den Rijn
56:15
54:31
91
Corné Post
MBB 1
56:41
54:37
92
Martijn Kool
Montfoort
55:47
54:50
93
Hans Borst
Voorschoten
55:54
54:51
94
Daan van Kan
De Spartaan
56:32
54:58
95
Harry van Dieën
Woerden
55:54
55:04
96
Eric-Jan Dorrestijn
IJsselstein Ut
55:55
55:25
97
Eric de Hoog
Kamerik
57:05
55:32
98
Kennard van der Bijl
Hendrik-Ido-Ambacht
56:35
55:43
99
Erik Vellinga
St. Antonius Ziekenhuis 3
57:03
55:49
100
Dirk Van Eijk
Maarssen
57:30
56:08
101
Martin Uittenbogaard
Boskoop
58:30
56:10
102
Roger Boer
Berkel en Rodenrijs
58:19
56:11
103
Michel de Jong
Tebi 4
57:51
56:19
104
André de Ruijter
Linschoten
57:58
56:21
105
Richard Jillissen
RRZ
57:36
56:28
106
Ewout van Rossum
MBB 1
57:21
56:30
107
Peter Buijt
Woerden
56:45
56:30
108
Wilfred Marissen
Woerden
57:34
56:38
109
Erik van Olst
IJsselstein Ut
57:48
56:39
110
Marcel van Zuijlen
Oudewater
59:11
56:46
111
Michel Okkerse
Gouda
58:26
56:53
112
Michel Diepstraten
Road Runners Zeist
57:50
56:54
113
Han Dolmans
IJsselstein Ut
58:39
56:57
114
Marcel Faaij
Lopik
59:25
57:05
115
Pieter Dorenbosch
Woerden
58:26
57:08
116
Peter Hoek
Tebi 4
58:08
57:08
117
Marco van Agthoven
Woerden
58:42
57:15
118
Richard Snijders
Utrecht
58:46
57:29
119
Rene Baars
Aorta Business Intelligence 1
59:04
57:35
120
Martijn Koelink
Woerden
58:44
57:38
121
Nevil Jager
Runners Club Woerden
58:43
57:44
122
Henk van Lienden
Tebi 3
58:44
57:58
123
John Dorsman
Woerden
59:41
58:15
124
Ronald Hofste
RRZ
59:27
58:18
125
Maurizio Gagliano
Huizen
59:26
58:19
126
Leendert van der Waal
IJsselstein Ut
59:41
58:23
127
Rocco den Haan
Aorta Business Intelligence 1
59:55
58:24
128
Wilco Termeer
Maurik
59:50
58:35
129
Wouter van Kuilenburg
Montfoort
59:38
58:40
130
Marcel Rongen
Clytoneus
59:35
58:43
131
Tiede de Jong
Harmelen
1:00:21
58:48
132
Eric van der Wal
Woerden
59:56
58:50
133
Mark Rijnbeek
Bodegraven
1:00:01
58:52
134
Arno Disser
RRZ
1:00:10
59:02
135
Marcel Mokveld
Amsterdam
1:00:57
59:12
136
Guy Bruggeling
Woerden
59:55
59:14
137
Gerrit Bor
Veenendaal
1:01:40
59:20
138
Frank Kooijman
's-Gravenhage
1:01:57
59:33
139
Eric Pluut
Woerden
1:00:04
59:33
140
Jeroen Vermeulen
Schoonhoven
1:00:05
59:34
141
Martin Hoekstra
Nieuwveen
1:00:46
59:35
142
Peter Collet
Atverni
1:01:06
59:35
143
Jeffrey Pieterse
Nieuwegein
1:00:26
1:00:05
144
Paul Wolbers
Driebergen-Rijsenburg
1:00:27
1:00:06
145
Reinier Reijers
Lopik
1:00:34
1:00:34
146
Peter van den IJssel
Oudewater
1:01:48
1:00:35
147
Fred Ricken
Oudewater
1:01:47
1:00:36
148
Wilbert Elissen
IJsselstein Ut
1:02:12
1:00:56
149
Markus van der Burgh
Oudewater
1:03:27
1:01:22
150
Albert Aalbers
Utrecht
1:03:35
1:01:29
151
Peter Vonk
Jan Snel 3
1:02:59
1:01:29
152
Gerrit-Jan Gijsberts
Veenendaal
1:03:56
1:01:37
153
Fred Blijs
Amsterdam
1:03:16
1:01:48
154
Patrick Schut
Hilversum
1:04:40
1:02:11
155
Iwan van Kooten
Veenendaal
1:03:48
1:02:24
156
Eric van Gent
Woerden
1:04:57
1:02:30
157
Stephan Bon
MBB 1
1:04:45
1:02:39
158
Jan Teunissen
Woerden
1:04:00
1:03:01
159
Ferdinand vd Linden
IJsselstein Ut
1:03:44
1:03:15
160
Eelco Weijland
Amersfoort
1:05:15
1:03:26
161
Peter Valen
Beesd
1:06:31
1:04:31
162
Klaas Werkhorst
Woerden
1:06:03
1:04:31
163
Jeroen Beker
Hendrik-Ido-Ambacht
1:06:07
1:04:53
164
Michiel Kuik
Amsterdam
1:07:10
1:04:59
165
Luuk Looman
Clytoneus
1:07:20
1:05:11
166
Ruud van Akker
Voorschoten
1:06:31
1:05:29
167
Peter de Vries
Maarssen
1:07:59
1:05:30
168
Sebo Havinga
Woerden
1:06:58
1:05:32
169
Edwin Koningen
Berkel en Rodenrijs
1:07:44
1:05:37
170
Peter Fecken
Huizen
1:08:06
1:05:38
171
Martijn Gielbert
Olst
1:08:25
1:06:17
172
Nico Niessen
IJsselstein Ut
1:08:39
1:06:41
173
Joost van den Brink
Houten
1:09:24
1:07:08
174
Joost Visser
Harmelen
1:08:24
1:07:12
175
Martijn ten Hoeve
Utrecht
1:08:43
1:07:15
176
Robin Baltus
Woerden
1:09:31
1:07:20
177
Martin de Vries
Clytoneus
1:09:45
1:07:21
178
Mari van Dreumel
Teteringen
1:09:14
1:07:22
179
Hendrie Kraan
Tebi 5
1:09:54
1:08:22
180
Niels van Nieuw Amerongen
Katwijk Zh
1:14:54
1:12:47
181
Robert van de Grampel
Tholen
1:26:23
1:24:34
M55, 10.5 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap Stijlaart
Triathlon
39:51
39:51
2
Ron van der Linden
Culemborg
39:56
39:55
3
Bert Eskes
Running AP
45:02
44:51
4
Hans Overbeek
Polsbroek
45:06
44:55
5
Arno Brugman
Woerden
45:07
45:00
6
Peter Spruit
AV Gouda
47:41
47:08
7
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
47:30
47:23
8
Bas Swildens
Tienhoven
47:44
47:34
9
Jeroen de Ruyter
De Meern
47:59
47:58
10
Ben Keller
Leersum
49:17
49:00
11
Wouter Sanders
RRZ
49:18
49:07
12
Silvestro Russo
Atverni
49:55
49:12
13
Goof van den Heuvel
Typhoon
49:30
49:14
14
Rinus Vader
Phoenix
49:16
49:16
15
Jan Duel
Krimpen aan de Lek
50:22
49:48
16
Guus Vergeer
Gouda
50:12
50:01
17
René Smit
Blueprint Automation 1
50:12
50:07
18
Noud Gademann
IJsselstein Ut
50:26
50:20
19
Robert de Graaf
Clytoneus
50:24
50:21
20
Hans Verhoeff
Blueprint Automation 1
50:30
50:25
21
Erik Visser
Triathlon
50:59
50:32
22
Henk Klok
Atverni
52:29
50:47
23
Harry Boxhoorn
Blueprint Automation 1
52:38
50:52
24
Marc van Gaal
Aorta Business Intelligence 1
52:41
51:15
25
Bart van der Sluis
Gouda
51:45
51:17
26
Sander Sprong
Woerden
52:26
51:42
27
John Lievestro
Clytoneus
52:34
51:46
28
Ben van Vliet
avVN
52:11
52:03
29
Michael Keyner
Clytoneus
52:38
52:14
30
Jos Bruijn
Houten
54:08
52:22
31
Kees Rem
Atverni
54:07
52:23
32
Wubo Tempels
gemeente Montfoort 1
53:17
52:38
33
Frans Jansen
Woerden
53:40
52:51
34
Robert van der Jagt
Ter Aar
54:22
53:12
35
Gerard Roest
Harmelen
54:35
53:12
36
Wilco Kleefsman
Triathlon
54:23
53:14
37
Peter van Houten
Utrecht
54:53
53:43
38
Marinus Steenbergen
Papekop
54:35
53:48
39
Arthur Willems
Almere
55:10
54:02
40
Werner Martens
avVN
54:30
54:20
41
Lukas Heijs
Amersfoort
55:19
54:25
42
Marc van der Veer
gemeente Montfoort 1
55:02
54:26
43
Rob Koopman
Noorden
56:49
54:31
44
Ron van Reenen
Gemeente IJsselstein 1
55:07
54:32
45
Sietse Harkema
Vianen Ut
55:55
54:55
46
Adri Boere
Oudewater
55:45
54:58
47
Carlos Bakker
Montfoort
56:08
55:12
48
Kees Kraamer
Alphen aan den Rijn
57:27
55:14
49
Wim Niepoth
Loopgroep Athletic Point
56:53
55:25
50
Rob Veer
Loopgroep Aart Stigter
56:03
55:40
51
Peter Kurver
Jan Snel 3
56:38
55:42
52
Peter Drenth
Woerden
57:04
55:44
53
Jacques van der Knaap
Hoofddorp
57:10
56:15
54
Aad van der Sman
Nieuwegein
57:38
56:19
55
Herman Vinckers
Amsterdam
58:03
56:22
56
Ton de Koning
Runners Club Woerden
57:48
56:25
57
Luuk Scharff
Enspijk
56:56
56:34
58
Martin Knibbe
Houten
57:54
56:38
59
John Palm
Woerden
58:16
56:43
60
Piet Staal
Bodegraven
56:58
56:43
61
Henri van de Flier
Road Runners Zeist
57:43
56:51
62
Gijsbert van den Brink
Woerden
58:59
56:52
63
Bert van Egdom
Ederveen
59:11
57:12
64
Ron Besamusca
Loopgroep Athletic Point
58:06
57:15
65
Gerard van Breukelen
Clytoneus
57:34
57:24
66
Jaap de Wit
Oudewater
59:05
57:28
67
Herman van Rooijen
Clytoneus
58:43
57:44
68
Ton Rademaker
Utrecht
59:14
57:44
69
Herman Sluijs
Montfoort
58:52
57:49
70
Andre van den Ende
Capelle aan den IJssel
59:29
57:55
71
Lex de Kruif
Alkmaar
59:11
57:57
72
Harry Gras
Montfoort
58:56
58:00
73
Hennie Marienus
RRZ
59:16
58:09
74
Henk Fransen
Loopgroep Aart Stigter
59:36
58:18
75
Rene de Jong
Bergschenhoek
59:52
58:19
76
Arie Doornenbal
Linschoten
58:43
58:20
77
Christiaan van Minnen
Leiden
1:00:35
58:26
78
John Crezee
Runners Club Woerden
59:46
58:29
79
Fred Bremmer
Harmelen
1:00:17
58:29
80
Paul Verweij
Tull en 't Waal
1:00:30
58:30
81
John van Rossum
Benschop
58:52
58:32
82
Richard Oppelaar
Woerden
59:59
58:49
83
Frans van Dijke
Runners Club Woerden
59:51
58:50
84
Rene Oosterman
Eemnes
1:01:13
58:56
85
Frank Schreur
Amersfoort
1:01:01
59:12
86
Jan Siepelinga
Zoetermeer
59:34
59:14
87
Henk Hofman
Loopgroep Houten
1:00:12
59:23
88
Jelte Hoving
Almere
1:00:31
59:25
89
Rien Bregman
Moerkapelle
1:01:21
59:44
90
Len van Leeuwen
Alphen aan den Rijn
1:02:05
59:48
91
Rick Brouwer
Vlaardingen
1:00:12
59:56
92
Pieter Meijer
Leimuiden
1:02:15
59:58
93
Gerard van Meerendonk
Woerden
1:00:43
1:00:00
94
Andre Kemper
Runners Club Woerden
1:00:18
1:00:04
95
Leo Cok
Zegveld
1:01:54
1:00:04
96
Ron Dammers
Hardinxveld-Giessendam
1:01:23
1:00:06
97
Bert van den Brink
Woerden
1:01:10
1:00:10
98
Bart Dijkshoorn
Almere
1:01:23
1:00:14
99
Bert Hilgeman
MBB 1
1:02:20
1:00:15
100
Kees vd Zande
Nieuwegein
1:02:18
1:00:20
101
Gerard Nafzger
Loopgroep Houten
1:01:37
1:00:20
102
Ruud de Groot
Linschoten
1:01:36
1:00:22
103
Jos van Hall
Benschop
1:02:02
1:00:47
104
Gert Jan van Duuren
Gouda
1:02:31
1:00:51
105
Wilbert Hoondert
Delft
1:02:05
1:00:51
106
Leen Nelemans
Leiden
1:02:41
1:01:03
107
Johan Versteeg
Kamerik
1:02:48
1:01:27
108
Jos Haverkamp
Alphen aan den Rijn
1:03:07
1:01:31
109
Dick Slob
Gouda
1:02:58
1:01:34
110
Paul Litjens
Leiden Road Runners Club
1:03:23
1:01:35
111
Robin Reijnierse
Woerden
1:03:26
1:01:43
112
Gj Van Donkelaar
Ederveen
1:03:50
1:01:50
113
Bert de Leeuw
Jan Snel 4
1:03:20
1:01:59
114
Hubert Streng
Woerden
1:03:33
1:02:02
115
Hendrik Geertsma
AV '47
1:03:50
1:02:05
116
Frank van Hoorn
Linschoten
1:03:48
1:02:12
117
Dirk Verweij
Berkel en Rodenrijs
1:04:23
1:02:19
118
Ad Kraal
Moerkapelle
1:04:24
1:02:25
119
Anton Slijkhuis
RRZ
1:02:44
1:02:27
120
Pieter Speijkers
Woerden
1:03:24
1:02:41
121
Steef van Alphen
Apeldoorn
1:04:00
1:02:53
122
Ben Modderman
Barendrecht
1:05:07
1:02:59
123
Anton Griffioen
Woerden
1:03:43
1:03:00
124
Jos Dikhoff
IJsselstein Ut
1:05:04
1:03:02
125
Nick Tersteeg
IJsselstein Ut
1:05:20
1:03:30
126
Ralf Krammer
Rotterdam
1:05:27
1:03:32
127
Leen Stam
Maarssen
1:05:40
1:03:40
128
Elbert Wagensveld
Woerden
1:04:15
1:03:42
129
Harry Koppen
Daventria
1:05:14
1:03:43
130
Jaap de Waard
Leiden Road Runners Club
1:05:37
1:03:45
131
Christiaan de Lange
De Dijkrunners
1:05:56
1:03:56
132
Paul Scheepmaker
Hoofddorp
1:05:46
1:03:59
133
Egbert Brink
Waddinxveen
1:05:39
1:04:02
134
Roel de Rijk
Geleen
1:06:35
1:04:16
135
Kees van Vliet
Woerden
1:05:41
1:04:23
136
Rob Versluis
Houten
1:06:58
1:05:02
137
Antoon Janmaat
Woerden
1:06:37
1:05:03
138
Michael Gobel
Mijdrecht
1:06:38
1:05:20
139
Ruud Vial
Alblasserdam
1:06:47
1:05:32
140
Frank Franke
Montfoort
1:07:52
1:05:38
141
Maurice Willems
Bussum
1:07:14
1:06:04
142
André Hermans
Gouda
1:08:03
1:06:35
143
Wim Reeuwijk
Noordwijkerhout
1:08:11
1:06:36
144
Ed van der Meer
LVA Plantaris
1:09:12
1:06:50
145
Ed Nederend
Jan Snel 4
1:08:37
1:07:07
146
Fred Oostrom
Aorta Business Intelligence 1
1:08:59
1:07:29
147
Ernst-Jan Elzinga
Woerden
1:09:38
1:07:32
148
Han Bos
Jan Snel 4
1:09:18
1:07:56
149
Ben van Schaik
Nieuwegein
1:10:28
1:08:01
150
Ed Verhagen
Woerden
1:11:18
1:08:26
151
Jan-Peter Geertman
Houten
1:10:06
1:08:40
152
Ron Maas
Soesterberg
1:13:35
1:11:54
153
Victor Molkenboer
gemeente Montfoort 1
1:14:52
1:13:03
154
Dj johan ter Schegget
Utrecht
1:17:43
1:17:22
155
Arie Noomen
Vijfhuizen
1:22:16
1:19:58
156
Eric van Schaick
Trecho
1:30:53
1:29:02
M65, 10.5 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dick Belen
Bevo Stukadoors 1
53:18
51:46
2
Leks van der Horst
avVN
52:29
52:18
3
Jan Luidens
Loopgroep Bunnik
53:13
52:27
4
Willem Engel
Vianen Ut
54:24
53:35
5
Jan Jungschlager
RRZ
56:52
55:47
6
Leo Koot
Gouda
57:14
56:12
7
Albert Ponsioen
Polsbroek
57:08
56:18
8
Frits Smeulders
Loopgroep Athletic Point
57:31
56:46
9
Flip de Ronde
Hellas
57:50
57:05
10
Gerard Van der Plas
Clytoneus
58:24
57:15
11
Aart Verhagen
Woerden
58:54
58:01
12
Kees Goethals
Zeist
59:48
58:13
13
Hans van Toor
's-Gravenhage
59:06
58:16
14
Rob Jansen
OSM '75
59:49
59:26
15
Jaap Mulder
Woerden
1:01:46
59:34
16
Gerard de Rijk
Leiden
1:01:58
59:39
17
Siem Hornis
Gouda
1:01:22
59:41
18
Kees Steffens
Runners Club Woerden
1:01:36
1:00:36
19
Peter Korzelius
Zuidwal
1:01:45
1:00:39
20
Paul Minkjan
Gouda
1:02:44
1:00:56
21
Johan Kompier
Nieuwerbrug aan den Rijn
1:00:59
1:00:58
22
Arie Fleerkate
Linschoten
1:02:23
1:01:23
23
Bert Seure
Runners Club Woerden
1:02:28
1:01:28
24
Albert Dening
Papekop
1:03:34
1:01:29
25
Theo Mattie
AAV '36
1:03:12
1:02:19
26
Peter Hingstman
Loopgroep Houten
1:04:01
1:02:22
27
Dick van Dam
Zegveld
1:03:00
1:02:33
28
Aad Groenendijk
Boskoop
1:04:53
1:02:57
29
Evert Scheepmaker
Montfoort
1:06:49
1:05:02
30
Harry Vergeer
Loopgroep Bunnik
1:05:20
1:05:12
31
Hans van der Veen
Woerden
1:08:22
1:05:59
32
Floris Blankenberg
's-Gravenhage
1:09:26
1:07:52
33
Ad Ooms
Gouda
1:09:31
1:08:00
34
Emiel Steinbrück
U-Track
1:11:21
1:10:31
35
Coos van der Spek
Linschoten
1:13:09
1:11:00
36
Gerard van Benthem
Trecho
1:14:30
1:12:20
37
Bertus van Kommer
avVN
1:15:20
1:13:07
38
Gijs de Heer
Kamerik
1:20:11
1:15:10
39
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:19:01
1:16:49
40
Fred Verzijlbergen
IJsselstein Ut
1:20:07
1:18:05
41
Gerard Wessels
Trecho
1:30:54
1:29:03
VSEN, 21.1 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Geurtsen
Hellas
1:19:21
1:19:21
2
Japke Janneke Sybesma
Groningen Atletiek
1:27:01
1:26:19
3
Marit Schwantje
Phoenix
1:26:59
1:26:32
4
Hilde Pape
Haag Atletiek
1:27:16
1:27:12
5
Saskia Lensink
Haag Atletiek
1:27:26
1:27:22
6
Carola van Assem
Energie
1:28:31
1:28:00
7
Henrieke Prins
PAC
1:29:59
1:29:10
8
Petra Pubben
Rotterdam Atletiek
1:29:22
1:29:18
9
Kimberley Timmins
Utrecht
1:29:43
1:29:43
10
Rosanne Vlasveld
PAC
1:31:44
1:31:26
11
Marion Tuin
Impala
1:32:19
1:31:50
12
Mariska Heeman
Phoenix
1:32:21
1:31:56
13
Julia de Leeuw
Weesp
1:32:22
1:32:18
14
Noor van Steenbeek
Woerden
1:33:23
1:32:25
15
Klaske Feersma Hoekstra
Amsterdam
1:32:54
1:32:40
16
Ilse Mol
PAC
1:34:08
1:33:19
17
Annet Verhoeff
Hellas
1:35:23
1:34:57
18
Inge van 't Veer
Phoenix
1:36:33
1:36:16
19
Anne Siersema
Triathlon
1:37:19
1:36:20
20
Marit Stuurman
RRZ
1:36:35
1:36:28
21
Famke Mölenberg
RRZ
1:36:56
1:36:44
22
Pien Schotman
Atverni
1:37:48
1:37:11
23
Leonie Koopman
Amersfoort
1:38:09
1:37:14
24
Sanne de Bruin
Hellas
1:37:51
1:37:21
25
Lobke de Hollander
Nederlandse Triathlonbond
1:38:07
1:37:32
26
Annemiek Breshamer
Utrecht
1:38:14
1:37:32
27
Bart Alberts
Nijmegen
1:38:33
1:38:03
28
Gabriëlla Broos
Alphen aan den Rijn
1:38:56
1:38:10
29
Mandy Beukers
Clytoneus
1:39:20
1:38:15
30
Selina Vink
U-Track
1:39:34
1:38:24
31
Margreet Koopman
Hellas
1:39:43
1:39:22
32
Marieke Elferink
Zeist
1:39:52
1:39:26
33
Marlies Enderink
Utrecht
1:40:11
1:39:51
34
Valentina Gritti
Rotterdam
1:41:03
1:40:09
35
Anne de Beer
PAC
1:40:21
1:40:11
36
Hamide Keskin Bakis
Amsterdam
1:40:43
1:40:28
37
Ellemieke van Ommen
De Spartaan
1:43:52
1:41:39
38
Karin Brinkman
VAV
1:42:12
1:42:00
39
Susanne Lek
Utrecht
1:42:57
1:42:04
40
Samantha Stienstra
AAV '36
1:42:59
1:42:17
41
Valérie Lalisang
Utrecht
1:43:37
1:42:22
42
Cerise Kruize
Hellas
1:44:00
1:42:57
43
Renske Vergeer
Woerden
1:44:37
1:43:01
44
Fenna de Hollander
Haarlem
1:44:25
1:43:40
45
Dagmar Althuizen
Loopgroep Athletic Point
1:44:31
1:43:44
46
Anne Merckx
Utrecht
1:45:40
1:44:11
47
Kimberley Roquas
Hilversum
1:46:17
1:44:32
48
Crissy Vos
Oosterhout Nb
1:45:49
1:45:00
49
Michelle van Wijk
Utrecht
1:45:45
1:45:27
50
Ilse Nijensteen
Delft
1:46:20
1:45:53
51
Jantine de Wit
Utrecht
1:47:30
1:46:15
52
Marije Brouwer
Utrecht
1:48:25
1:46:49
53
Renee Paardekooper
Woerden
1:49:17
1:46:53
54
Marjolein Udo
GAC Hilversum
1:48:40
1:47:06
55
Dagmar Brouwer
Leiden
1:49:44
1:48:02
56
Carlijn Polders
Utrecht
1:50:11
1:48:25
57
Willemein Goijert
Amersfoort
1:49:26
1:48:28
58
Maruschka van Soest
Vleuten
1:49:49
1:48:33
59
Deborah van Veen
Rijnsoever
1:50:35
1:48:35
60
Anouk Gathier
Utrecht
1:50:34
1:48:47
61
Denise Jansen
Haag Atletiek
1:50:32
1:48:58
62
Pauline Willekens
Rotterdam Atletiek
1:49:48
1:49:08
63
Linda van Amerongen
Runners Club Woerden
1:51:46
1:49:53
64
Nathalie van Velzen
RRZ
1:51:33
1:51:29
65
Nanxia Bijlsma
Rijnsoever
1:54:42
1:51:52
66
Eveline Klei
Amersfoort
1:53:49
1:52:07
67
Leonie van Asperen
Groningen
1:53:44
1:52:08
68
Maaike Flinterman
Olympus '70
1:54:42
1:52:12
69
Emma van Breda
Loopgroep Houten
1:54:59
1:52:20
70
Willine van den Berg
Veenendaal
1:54:26
1:52:26
71
Simone Waltz
Utrecht
1:53:33
1:52:46
72
Stefanie Barkok
VAV
1:55:28
1:52:56
73
Jenny Witte
Hellas
1:56:07
1:53:03
74
Sharon Verstegen
's-Gravenhage
1:55:18
1:53:11
75
Annemiek van Os
Vleuten
1:55:14
1:53:16
76
Eliza Oskam
IJsselstein Ut
1:55:43
1:53:55
77
Anouk Wolters
Oxford
1:56:50
1:53:57
78
Michelle van Oosten
Groot-Ammers
1:56:32
1:54:44
79
Rosalie Balk-Vonk
Breukelen Ut
1:56:56
1:54:49
80
Leonie van der Laan
Aalsmeer
1:58:02
1:54:50
81
Loes Eijkelenboom
Rotterdam
1:57:13
1:55:09
82
Renee Kuijer
Utrecht
1:58:13
1:55:28
83
Melanie Schippers
Delft
1:58:33
1:55:30
84
Maria de Kruijf
Rotterdam
1:58:49
1:56:40
85
Madelief Hoogenboom
Amersfoort
1:57:16
1:56:50
86
Maria Wielenga
Randstad Uitzendbureau bv 2
1:59:32
1:56:54
87
Loraine Baauw
Hagestein
2:00:11
1:56:55
88
Charlotte de Gans
Amersfoort
1:59:07
1:57:26
89
Ella Rijnsaardt
Rotterdam
1:59:45
1:57:27
90
Anita Vaneman
RRZ
1:59:57
1:57:29
91
Iris Voorend
Harmelen
2:00:16
1:57:33
92
Betteco de Boer
Haarlem
2:00:30
1:57:43
93
Elana Meijer
Triathlon
1:59:30
1:57:59
94
Saskia Epping
Amsterdam
2:01:17
1:58:17
95
Heleen de Groot
Amsterdam
1:59:00
1:58:36
96
Anne Hoogendoorn
Utrecht
2:00:53
1:58:37
97
Jarka Kortleve
Hardinxveld-Giessendam
1:58:41
1:58:41
98
Iris Pieterse
's-Gravenhage
2:01:18
1:59:00
99
Veerle Dijenborgh
Hellas
2:02:18
1:59:13
100
Nikki van Alem
Rotterdam
2:02:28
1:59:51
101
Tamara van Wijk
Hellas
2:00:52
2:00:17
102
Mirjam van Dam
Heukelum
2:03:33
2:00:33
103
Hester van den Blink
's-Gravenhage
2:03:58
2:00:51
104
Daphne de Vos
Leiden Atletiek
2:02:21
2:01:00
105
Amber van der Meij
Utrecht
2:03:34
2:01:03
106
Caroline Veelenturf
Woerden
2:03:34
2:01:40
107
Maaike Schoppink
Utrecht
2:04:57
2:02:10
108
Christie Baart
VAV
2:04:53
2:02:22
109
Cindy Hageraats
Rijnsoever
2:05:41
2:02:53
110
Meriam de Lange
Phoenix
2:05:37
2:03:03
111
Angela Meijers
Fortuna
2:06:49
2:03:25
112
Margon van Dijk
Utrecht
2:07:25
2:04:51
113
Manon Hoogendoorn
Alphen aan den Rijn
2:07:21
2:05:05
114
Angelique Boekkooi
AAV '36
2:09:43
2:06:25
115
Audebert Alexia
Utrecht
2:10:08
2:07:37
116
Louise Benjamins
Bergambacht
2:11:08
2:09:06
117
Sandra van de Veen
Amsterdam
2:10:26
2:09:36
118
Dunya Ruiter
Almere
2:13:40
2:10:21
119
Lisa van Zanten
Linschoten
2:13:52
2:10:27
120
Bloem Luykx
IJsselstein Ut
2:14:29
2:11:05
121
Babet Luykx
IJsselstein Ut
2:14:32
2:11:07
122
Irene Dijksterhuis
Valkenburg Zh
2:14:30
2:11:21
123
Femke Kastelein
Blueprint Automation 3
2:16:55
2:13:38
124
Danni Wiebes
Mijdrecht
2:35:31
2:32:12
125
Laurine Meursing
Utrecht
2:40:19
2:38:04
V35, 21.1 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacolien Ruizendaal
NOP
1:23:35
1:23:33
2
Elsemieke de Vos
Climax
1:24:00
1:23:56
3
Eva Janssen
Nederlandse Triathlonbond
1:25:07
1:25:01
4
Marieke Koerts
Running Holland vereniging
1:30:48
1:30:26
5
Sonja van Hamersveld
Dolichos
1:31:58
1:31:47
6
Eefje Swinkels
Haarlem
1:32:46
1:32:39
7
Renate van Loon
Energie
1:33:12
1:32:58
8
Katia Ganda
Zaanland
1:33:14
1:33:05
9
Emmy Vink
Altena Road Runners
1:34:23
1:33:26
10
Evelyn Van der Heijden
De Lier
1:33:53
1:33:32
11
Duan Li
Hellas
1:35:15
1:34:09
12
Elke Jacobs
De Koplopers
1:34:59
1:34:36
13
Judith van den Broek
De Koplopers
1:36:01
1:35:10
14
Wanda Sloos
Nieuwegein
1:36:51
1:36:14
15
Sipkje Spijksma
Delfgauw
1:36:42
1:36:30
16
Nanda Clarisse
Running2000
1:38:57
1:36:53
17
Karen Eshuis
Hellas
1:38:46
1:37:55
18
Hilde van Nieuw Amerongen
Breukelen Ut
1:38:47
1:38:22
19
Moniek Vlasveld
Hazerswoude-Rijndijk
1:39:09
1:38:51
20
Liane van Egmond
St. Antonius Ziekenhuis 6
1:39:43
1:39:28
21
Martineke Poppe
Runners Club Woerden
1:40:27
1:39:29
22
Matthieu Oudshoorn
Benschop
1:41:49
1:40:29
23
Margreet van Zijl
Gouda
1:40:48
1:40:42
24
Heidy Smit
Driebergen-Rijsenburg
1:41:16
1:40:51
25
Anke van de Water
Rotterdam
1:42:00
1:41:25
26
Marion Gerssen
Druten
1:41:28
1:41:27
27
Mara Verduin
Utrecht
1:42:27
1:41:27
28
Ruchama Brunsveld
Loopgroep Houten
1:42:06
1:41:32
29
Linda Koper
Wateringen
1:41:53
1:41:43
30
Renate Bredenoort
Lopikerkapel
1:43:45
1:41:59
31
Annemarie Dijksman
Waterweg
1:45:34
1:43:14
32
Dorreke Peijnenburg
Utrecht
1:44:29
1:43:14
33
Vera Hoebers
Nederlandse Triathlonbond
1:44:29
1:43:39
34
Anja Schuurman
Zuidbroek
1:43:53
1:43:50
35
Eline Bavius
RRZ
1:44:06
1:43:55
36
Josine de Groot - Mulder
Vianen Ut
1:45:00
1:44:01
37
Laura Teunissen
Distance Runners Voorhout
1:47:40
1:44:03
38
Lydia van den Brink
Nieuwegein
1:45:52
1:44:05
39
Wietske Bogaerts
Cifla
1:44:50
1:44:13
40
Henrieke Bel
Ede Gld
1:45:42
1:44:54
41
Daniela Schellenberg
Zevenhuizen Zh
1:48:18
1:45:25
42
Lilian de Bruyn
Oudewater
1:47:01
1:45:26
43
Anouk Vos
Phoenix
1:46:23
1:45:41
44
Marjolein Delahaye
Leusden
1:48:15
1:45:50
45
Gabry van Leeuwen
Boskoop
1:46:28
1:45:55
46
Astrid de Jong
Nieuwveen
1:47:08
1:45:58
47
Annemarie Sliedrecht
Gouda
1:46:30
1:46:13
48
Wan Ying Chow
Nijmegen Atletiek
1:49:26
1:46:43
49
Linda Alexandra
the Hague Road Runners
1:47:02
1:46:59
50
Victorien van Verschuer
Rotterdam
1:48:44
1:47:09
51
Judith Mulder
Hellas
1:48:34
1:47:13
52
Marieke Kieboom- Overgaag
Triathlon
1:48:46
1:47:13
53
Suzanne Jansen-Spit
Hellas
1:48:23
1:47:16
54
Suzanne Eijgenraam
Rotterdam
1:49:18
1:47:19
55
Wendy van Agthoven
Runners Club Woerden
1:49:01
1:47:29
56
Krista de Wit
AAV '36
1:48:20
1:47:39
57
Rachel Scheel
Montfoort
1:50:53
1:47:49
58
Anna van der Schors
Loopgroep Houten
1:49:23
1:47:52
59
Christel Grootscholten
Olympus '70
1:48:24
1:47:56
60
Jasmijn BUs
Montfoort
1:49:40
1:48:06
61
Olga Suers
Gouda
1:49:55
1:48:19
62
Marloes Boegheim
Gouda
1:49:00
1:48:19
63
Laetitia Ouillet
Utrecht
1:51:02
1:48:20
64
Martine Bokelman
De Bilt
1:49:39
1:48:32
65
Esther Kulk
Utrecht
1:49:13
1:48:38
66
Linda Zwanenburg-Overbeek
LOGO
1:50:31
1:48:57
67
Yvonne Welding vd Berg
VAV
1:49:32
1:49:22
68
Eveline Gelderman
Amsterdam
1:51:22
1:49:35
69
Ingrid Hoogenboom
Tebi 7
1:51:30
1:49:44
70
Femke van der Horst
's-Gravenhage
1:51:35
1:49:50
71
Gabriëlla van Wasbeek
GAC Hilversum
1:51:52
1:50:14
72
Natasja Hassankhan
Eindhoven
1:52:15
1:50:19
73
Nicole Blokhuis
Bunschoten-Spakenburg
1:52:26
1:51:13
74
Irma Groenendijk
Haag Atletiek
1:52:50
1:51:33
75
Chantal Klerk
Elst Gld
1:54:03
1:51:47
76
Marie-José Post
AAV '36
1:54:48
1:52:17
77
Esther Nicolay
Loopgroep Houten
1:53:48
1:52:18
78
Michelle Baransky
Utrecht
1:55:27
1:52:50
79
Sigrid Hesselink
Rotterdam
1:54:54
1:52:54
80
Lisette Zuidam
AAV '36
1:54:42
1:53:00
81
Judith Winkel
St. Antonius Ziekenhuis 6
1:53:46
1:53:07
82
Marleen de Wit- van Eil
Loopgroep Athletic Point
1:55:03
1:53:07
83
Ilse de Vent
De Koplopers
1:55:15
1:53:07
84
Nynke van de Meerakker
Utrecht
1:55:15
1:53:16
85
Dorine Veldhuijzen
Woerden
1:55:19
1:53:31
86
Marieke van der Made
Loopgroep Athletic Point
1:56:03
1:53:32
87
Marieke Veuger
Zaltbommel
1:55:27
1:53:32
88
Natalia de Wit
Woerden
1:56:24
1:53:47
89
Vera Lagerburg
Utrecht
1:56:07
1:53:57
90
Kim Heerschop
's-Hertogenbosch
1:57:09
1:54:00
91
Ingeborg Vijverberg
De Kieviten
1:57:11
1:54:29
92
Haitske Graveland
Hellas
1:57:21
1:54:45
93
Annemieke den Boer
De Meern
1:57:22
1:54:46
94
Lobke Pardoel
Utrecht
1:57:02
1:54:47
95
Karin Herbschleb
's-Gravenhage
1:56:13
1:54:52
96
Monique Boer
Maarssen
1:55:24
1:55:00
97
Ilse Kers-van Santen
St. Antonius Ziekenhuis 6
1:57:03
1:55:12
98
Eefke Jansen
Houten
1:57:55
1:55:15
99
Wendy Meijer-van Vliet
De Kieviten
1:58:19
1:55:33
100
Femke Stekelenburg
IJsselstein Ut
1:56:49
1:55:40
101
Marloes Stubbe
Gouda
1:58:33
1:55:58
102
Christien Verschure
Utrecht
1:57:32
1:56:10
103
Saskia Schuring-Faber
Delft
1:58:57
1:56:18
104
Hilde Vrij
Utrecht
1:59:38
1:56:32
105
Karin Olthof
Zwolle
1:59:18
1:56:33
106
Marlies Verweij
Runners Club Woerden
1:59:23
1:56:35
107
Esther Staal-Bulk
Alphen aan den Rijn
1:59:07
1:56:40
108
Maaike Kling
Boskoop
1:59:01
1:56:40
109
Sandra Van Eijk-Oskam
Boskoop
1:59:10
1:56:50
110
Rachèl van Beek
Lopik
1:58:27
1:56:55
111
Stephanie Koevermans
's-Gravenhage
1:58:32
1:56:55
112
Ester van Drogenbroek
IJsselstein Ut
1:57:15
1:57:02
113
Mirella Hermse
Maastricht
2:00:13
1:57:07
114
Sonja van Houten
Atverni
2:00:01
1:57:12
115
Rachelle Robbe
Woerden
1:59:50
1:57:13
116
Inge Rodenburg
Haag Atletiek
1:59:26
1:57:18
117
Jet van Haarlem
Distance Runners Voorhout
2:00:31
1:57:51
118
Ellen Zwinkels
Montfoort
2:01:02
1:57:57
119
Gouke Hilte
Utrecht
2:00:44
1:58:11
120
Chea Oostdijk
Hoogeloon
2:00:45
1:58:35
121
Hilde Szabo
Tuil
2:00:42
1:58:48
122
Viola Cornelisse
Nieuwerkerk ad IJssel
2:00:58
1:58:52
123
Rian Teerds
Maarssen
2:01:19
1:59:00
124
Babette Derks
Spaarndam
1:59:28
1:59:13
125
Tessa Jansen
Utrecht
2:00:44
1:59:14
126
Ellen Boom
Krimpen aan den IJssel
2:02:29
1:59:25
127
Petra Buitelaar
AAV '36
2:02:00
1:59:28
128
Maria Monden
Lopik
2:01:39
1:59:34
129
Claudia Van Kuijk
Bodegraven
2:01:50
1:59:34
130
Jolanda van Vliet
Utrecht
2:02:21
1:59:47
131
Heleen Netjes
Kampen
2:02:27
1:59:54
132
Christine Hiemstra
Amersfoort
2:03:28
2:00:26
133
Irene van der Marel
Utrecht
2:02:50
2:00:52
134
Moniek van den Bosch
Linschoten
2:02:49
2:01:08
135
Leonie van Berkel
Houten
2:04:09
2:01:17
136
Jolanda Huttinga
RRZ
2:04:38
2:01:21
137
Vivian Gielbert
Amersfoort
2:04:05
2:01:21
138
Aafke Smeets
Clytoneus
2:03:01
2:01:22
139
Emma Rebergen
Hooglanderveen
2:04:41
2:01:26
140
Nathalie Horeweg
Zevenhuizen Zh
2:04:08
2:01:31
141
Margreet Kerkmeer
's-Gravenhage
2:04:19
2:01:38
142
Ester van Oest
Amersfoort
2:03:57
2:02:19
143
Daniela Vostriz
's-Gravenhage
2:05:31
2:02:55
144
Marjanne Roel
Baarn
2:03:49
2:02:58
145
Denise van Tiel
Schiedam
2:06:32
2:03:22
146
Wietske van der Plaat
Gouda
2:06:32
2:03:35
147
Henriette Vlastuin
Ederveen
2:05:45
2:03:41
148
Sonja van der Stel
Papendrecht
2:07:45
2:04:44
149
Mieke De Vreugd
Rijnsoever
2:07:13
2:05:09
150
Ingrid Westphal
De Kieviten
2:08:21
2:05:20
151
Chantal Kamminga
Nootdorp
2:07:58
2:05:36
152
Regina Dijkshoorn
Capelle aan den IJssel
2:06:45
2:05:53
153
Wendy Heeren
Gouda
2:08:23
2:06:03
154
Marleen Wittkampf
Loopgroep Athletic Point
2:09:31
2:06:35
155
Sara Smulders
Utrecht
2:09:50
2:06:37
156
Esther Scherrenburg
AAV '36
2:09:59
2:06:40
157
Adrienne Weiss
Arnhem
2:10:15
2:06:45
158
Bianca van Galen
Hoogvliet Rotterdam
2:08:54
2:06:52
159
Lizette van Groningen
SC Reeuwijk
2:10:05
2:07:07
160
Marlous van der Mee
Hendrik-Ido-Ambacht
2:10:23
2:07:17
161
Sabrina Henneberg
Hendrik-Ido-Ambacht
2:10:24
2:07:18
162
Gabrielle Schipper
Nieuwerkerk ad IJssel
2:10:47
2:07:25
163
Valentine Sodderland
Vlaardingen
2:09:32
2:07:27
164
Eva Loke
De Kieviten
2:11:15
2:08:14
165
Marlena Carretero de Jong
Vianen Ut
2:11:52
2:09:13
166
Mara Kerkum
Lisse
2:13:02
2:09:44
167
Simone van der Vaart
Nieuwkoop
2:14:21
2:10:59
168
Marloes Zijderhand
Reeuwijk
2:15:17
2:12:19
169
Nannette Frijters
Breukelen Ut
2:15:30
2:12:23
170
Hiske Verkerk
Breukelen Ut
2:15:31
2:12:23
171
Patricia van Dijk
Breukelen Ut
2:15:31
2:12:24
172
Angelica Van Remmerden
Vianen Ut
2:16:06
2:12:30
173
Lisette Munneke
Trecho
2:16:06
2:12:45
174
Jade Vening
Utrecht
2:15:53
2:13:11
175
Wieke Tabak
Utrecht
2:15:53
2:13:12
176
Conny Fortuin
Oud-Beijerland
2:16:39
2:13:36
177
Bianca Snijders
Amersfoort
2:17:15
2:14:12
178
Elleke Klomp
Amersfoort
2:17:16
2:14:13
179
Nicolien van Wees
Amersfoort
2:17:16
2:14:14
180
Annemarie Kingma
Triathlon
2:19:16
2:16:19
181
Isabelle Noordermeer
Ammerstol
2:19:40
2:16:40
182
Sandra Buijnsters
Ammerstol
2:19:41
2:16:40
183
Maaike de Werk
Leiden
2:20:25
2:17:10
184
Annouk van Nunen
Leiden Road Runners Club
2:18:17
2:17:16
185
Esther van Leeuwen
Nieuwerbrug aan den Rijn
2:23:17
2:19:54
186
Nadia Edel
Melissant
2:23:47
2:20:12
187
Afke van den Hurk
Nieuwegein
2:23:47
2:20:12
188
Franka van den Wittenboer
Prins Hendrik
2:24:16
2:20:40
189
Eline de Bondt
Clytoneus
2:24:31
2:21:05
190
Jennifer Roose
Berlicum Nb
2:26:04
2:25:21
191
Nelleke de Vries
Woerden
2:53:37
2:50:20
V45, 21.1 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marloes de Boer
Delft
1:29:46
1:29:43
2
Marianne Goijert
Olympus '70
1:33:33
1:33:31
3
Agnes Schipper
Hellas
1:35:22
1:34:57
4
Carla van Rooijen
Nederlandse Triathlonbond
1:35:50
1:35:35
5
Judith Mooy
AAV '36
1:39:27
1:38:47
6
Irene van Enckevort
Loopgroep Houten
1:39:51
1:39:17
7
Kristel Peters
Loopgroep Houten
1:39:55
1:39:22
8
Astrid van Tol
Trecho
1:39:40
1:39:33
9
Esther Appeldoorn
Rotterdam
1:40:49
1:40:15
10
Francisca De Jong
Nieuwerkerk ad IJssel
1:42:07
1:41:12
11
Agnes Nieburg
GAC Hilversum
1:43:27
1:42:23
12
Gonny Verschoor
RRZ
1:42:41
1:42:32
13
Petra van Hees
Delft
1:44:17
1:43:40
14
Lienke te Brake
Utrecht
1:44:48
1:44:05
15
Ellen Langezaal
Distance Runners Voorhout
1:46:58
1:44:19
16
Marieke Langezaal
Distance Runners Voorhout
1:47:08
1:44:29
17
Corina Bots
Blueprint Automation 3
1:45:41
1:44:33
18
Nicole van Wijhe
Culemborg
1:46:06
1:44:48
19
Hanneke Vliet Vlieland
De Kieviten
1:46:06
1:45:09
20
Sandra Wormgoor
Statina
1:46:59
1:45:40
21
Lea Louhenapessy
Nieuwerkerk ad IJssel
1:46:46
1:46:15
22
Lianne Ariesen
Veenendaal
1:47:55
1:46:48
23
Astrid van der Spoel
Altis
1:48:35
1:46:49
24
Katinka Bergmans
Loopgroep Houten
1:49:23
1:47:56
25
Marlies van Loon
Hekendorp
1:49:52
1:47:58
26
Celine Assalit
Capelle aan den IJssel
1:49:41
1:48:08
27
Wilma Dierx
Loopgroep Aart Stigter
1:51:24
1:48:21
28
Ingrid Boink
Loopgroep Athletic Point
1:50:22
1:48:26
29
Marloes van Ooijen
Kamerik
1:50:34
1:48:58
30
Anieke Wierenga
PAC
1:50:36
1:49:11
31
Annemarie Dekker
AV Gouda
1:51:00
1:49:26
32
Nelise Westeneng
VAV
1:50:37
1:50:05
33
Alice Harrems
Typhoon
1:52:58
1:51:40
34
Susan Hijman
Triathlon
1:54:06
1:51:45
35
Karin Vervoordeldonk
Driebergen-Rijsenburg
1:53:34
1:52:06
36
Nina Joosten
Pallas '67
1:55:07
1:52:07
37
Annemieke Swaanenvelt
Amstelveen
1:54:40
1:52:13
38
Jenny Fidder
De Kieviten
1:52:44
1:52:15
39
Hilly Agterberg
Stolwijk
1:54:30
1:52:32
40
Ank Burger
Rotterdam
1:54:59
1:52:56
41
Annet de Braak
's-Gravenhage
1:55:39
1:53:01
42
Heidi Quint-Frings
Gouda
1:55:34
1:53:51
43
Carolien Bouma
Utrecht
1:55:48
1:54:01
44
Marieke Wenting
Utrecht
1:56:19
1:54:04
45
Janneke te Dorsthorst
Houten
1:56:30
1:54:07
46
Jenny ter Steege
AV '47
1:54:33
1:54:08
47
Natasja Roelse
Oudewater
1:56:43
1:54:25
48
Gerdie Craanen
Bodegraven
1:56:43
1:54:25
49
Saskia Wijnands
Trecho
1:56:35
1:54:29
50
Anita Hollemans
Berkel en Rodenrijs
1:57:12
1:54:33
51
Petra Berkelaar
De Kieviten
1:57:43
1:55:01
52
Janette Koppelaar
Houten
1:57:12
1:55:04
53
Chantal van Baaren
Oudewater
1:57:22
1:55:05
54
Yvonne Krabbe
Amersfoort
1:57:43
1:55:09
55
Amke de Visser
Triathlon
1:57:44
1:55:09
56
Lisette Lieverse
Road Runners Zeist
1:55:47
1:55:12
57
Claudia Ebens-van Gils
Rotterdam
1:57:51
1:55:40
58
Ria Vergeer
Zevenhoven
1:57:59
1:55:52
59
Marion Heinen
Delft
1:59:02
1:56:50
60
Marielle van der Star
Alphen aan den Rijn
1:59:47
1:57:02
61
Esther Griffioen
Loopgroep Houten
1:58:55
1:57:24
62
Jeanine Bisschops
Houten
1:59:52
1:57:29
63
Patricia Caron
Almere
1:58:02
1:57:37
64
Geesken Zikking Dommerholt
Almere
1:58:02
1:57:38
65
Janine Jongepier
Clytoneus
2:00:25
1:57:58
66
Carolien van Dijck
Lekkerkerk
1:59:18
1:58:14
67
Sandra Kerstens
Oegstgeest
2:01:35
1:58:28
68
Bonnie van Doorn
AV Gouda
1:59:26
1:58:40
69
Corinne Timmerman
Linschoten
2:01:31
1:59:00
70
Angelique Overbeek
Lopik
2:01:37
1:59:02
71
Miranda van der Voort
Nieuwkoop
2:02:25
1:59:11
72
Nyash Karanja
Zaandam
1:59:28
1:59:13
73
Trudy Geertjes
Rotterdam
2:01:34
1:59:31
74
Christel Erkens
Capelle aan den IJssel
2:01:33
1:59:32
75
Astrid Jansen
Atverni
2:02:38
1:59:49
76
Astrid Faaij
Lopik
2:02:32
1:59:56
77
Miranda de Ruiter
Rotterdam
2:02:24
2:00:17
78
Nina Liem
Rotterdam
2:02:52
2:00:18
79
Marjolein van Abbe
Rotterdam
2:02:29
2:00:23
80
Marion kasbergen-Loeve
Capelle aan den IJssel
2:02:54
2:00:24
81
Anne Marie van den Bos
Rotterdam
2:03:11
2:01:10
82
Caroline Gauthier
Dolichos
2:04:27
2:01:17
83
Jolanda Salemans
Fortuna
2:03:53
2:01:19
84
Susan Peters
Amstelveen
2:04:05
2:01:23
85
Cora Sistermans
Zaandam
2:04:05
2:01:23
86
Mellinda Beumkes
Atverni
2:02:45
2:01:23
87
Yvonne Kroon
Wijk bij Duurstede
2:04:51
2:01:25
88
Nicole Salverda
Rotterdam
2:03:29
2:01:28
89
Tiny Hol
Beesd
2:05:28
2:02:07
90
Saskia Ploeg
Altis
2:03:50
2:02:58
91
Karin Schoenmaker
Benthuizen
2:05:37
2:03:07
92
Gabrielle ten Broeke
Utrecht
2:04:39
2:03:21
93
Margaretha Elbers
Oud-Beijerland
2:06:32
2:03:27
94
Noële Schuur
Voorthuizen
2:06:58
2:03:36
95
Saskia Osendarp
De Kieviten
2:06:47
2:03:47
96
Liesbeth van Os
De Kieviten
2:06:48
2:03:47
97
Aleida de Graaf
Bunschoten-Spakenburg
2:06:01
2:03:52
98
Mildred van Geel
Woerden
2:07:08
2:03:58
99
Jolanda Gabreëls
Rotterdam
2:08:59
2:05:52
100
Cindy Spinders
RRZ
2:10:32
2:07:14
101
Danielle Hansen
Nieuwerkerk ad IJssel
2:09:31
2:07:28
102
Saskia Verburg
AAV '36
2:10:54
2:07:34
103
Ina Heikoop
Bergambacht
2:11:13
2:07:41
104
Ineke Rozema
Veenendaal
2:09:56
2:07:58
105
Mariska van Straalen
De Kieviten
2:11:13
2:08:12
106
Anita van Velde
Bleiswijk
2:11:14
2:08:13
107
Jannie de Kraker
IJsselrunners
2:11:35
2:08:31
108
Cindy de Lang
Oudewater
2:11:06
2:08:48
109
Simone Knijff
Utrecht
2:12:45
2:09:32
110
Karin Tomassen
Amersfoort
2:13:02
2:09:44
111
Anke de Boer
Almere
2:13:41
2:10:21
112
Carola Schouwerwou
Rotterdam
2:13:25
2:10:39
113
Hella de Bruine
Alphen aan den Rijn
2:11:24
2:10:40
114
Annemarie Luykx
IJsselstein Ut
2:14:34
2:11:09
115
Alice Bos-Heinen
Bunschoten-Spakenburg
2:13:38
2:11:28
116
Vera van der Wel
Gouda
2:14:18
2:11:58
117
Petra Posno
Kortenhoef
2:15:05
2:12:05
118
Helmi Rutten
Utrecht
2:15:52
2:12:27
119
Brigitte Boven-Pees
Elshout
2:15:40
2:12:48
120
Diana-Ellen Topée
Nijkerk Gld
2:16:24
2:12:50
121
Lianne van der Wal
Nederlandse Triathlonbond
2:16:01
2:12:52
122
Patricia Waardijk
AAV '36
2:16:50
2:13:31
123
Jolanda van Vuuren
LOGO
2:17:19
2:14:25
124
Ilse van Assen
Energie
2:16:37
2:14:39
125
Pauline Ubels
Road Runners Zeist
2:18:06
2:15:38
126
Jeanet Scholman
IJsselstein Ut
2:18:59
2:15:38
127
Marieke Rockx
IJsselstein Ut
2:19:00
2:15:39
128
Janine Sporrel
Vianen Ut
2:19:40
2:16:13
129
Claudia van der Laan
Clytoneus
2:20:50
2:19:10
130
Leone Kruiswijk
IJsselstein Ut
2:27:20
2:24:08
131
Silvia van Zeijl
Aalsmeer
2:30:40
2:28:07
132
Astrid Chander-Stroet
Hoofddorp
2:30:02
2:29:36
133
Marion Dik
Loopgroep Athletic Point
2:33:45
2:30:31
V55, 21.1 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Ophorst
Olympus '70
1:30:19
1:30:14
2
Anja van Vliet
avVN
1:44:46
1:43:22
3
Ineke Bancken
Pijnacker
1:45:35
1:45:27
4
Desiree Kooloos
Loopgroep Houten
1:51:36
1:50:08
5
Antoinette Snelleman
Gouda
1:53:59
1:51:30
6
Ellen Wilms
Opijnen
1:54:19
1:52:28
7
Ina Haverhals
Maren-Kessel
1:53:42
1:53:06
8
Marianne van Vliet
De Kieviten
1:57:45
1:54:47
9
Annette van Veen
Altis
1:57:15
1:55:30
10
Rianne van Leur
Lopik
1:56:20
1:55:32
11
Jolanda van Leeuwen
Zevenhuizen Zh
1:58:23
1:55:46
12
Toos van Belzen
Utrecht
1:58:51
1:57:10
13
Alice Hagens
Distance Runners Voorhout
1:59:56
1:57:16
14
Jorien van den Doel
Fortuna
2:00:23
1:57:19
15
Marianne Trommelen
RRZ
1:59:57
1:57:29
16
Tineke de Bree
Nieuwerkerk ad IJssel
2:00:32
1:57:55
17
Maria Smedts
Rotterdam Atletiek
2:01:08
1:58:35
18
Betsie van Donkersgoed
Clytoneus
2:01:59
1:59:12
19
Marjon Hofman
Ilion
2:02:59
2:00:33
20
Annemarie Arkema
Soest
2:03:22
2:00:54
21
Elina van Herwijnen
Linschoten
2:03:14
2:00:56
22
Mariël Polders
Delft
2:03:23
2:01:17
23
Dianne Spanjers
RRZ
2:04:37
2:01:20
24
Mieke van de Poll
Geldermalsen
2:05:28
2:02:07
25
Carine van den Boom
Amersfoort
2:06:00
2:03:03
26
Joanne Hoornweg
Utrecht
2:05:47
2:03:06
27
Lenie Dierx
Breukelen Ut
2:06:18
2:03:43
28
Desiree Notermans
Capelle aan den IJssel
2:07:24
2:04:52
29
Barbara Ooms
Nieuwkoop
2:08:18
2:05:04
30
Marian Dalessi
De Kieviten
2:08:26
2:05:25
31
Teuny Schinkel
LOGO
2:09:32
2:06:30
32
Meta Dezijn
Barneveld
2:10:27
2:07:06
33
Marian Weerdenburg
Bodegraven
2:10:35
2:07:12
34
Leonie van Zuijlen
Haag Atletiek
2:10:18
2:08:09
35
Petra Hamers
Utrecht
2:12:38
2:09:24
36
Jorina Langerveld
Varik
2:12:50
2:09:28
37
Joke Oosters-Scholman
Altena Road Runners
2:13:30
2:10:18
38
Trudi van Wijk-de Jong
Nederhorst den Berg
2:14:47
2:11:35
39
Monica Twisk
Haastrecht
2:15:17
2:11:56
40
Marlene de With
LOGO
2:16:13
2:13:11
V65, 21.1 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
José Kloosterman
Loopgroep Houten
1:55:07
1:52:27
2
Saskia Warmer
De Kieviten
1:55:22
1:53:13
3
Sonia Rynhout
Rotterdam
1:57:13
1:54:16
4
Angela Veld
Statina
1:59:36
1:57:36
5
Ria van Loon
avVN
1:58:32
1:58:22
6
Lieneke Maurik
Capelle aan den IJssel
2:06:44
2:05:54
7
Matty de Beer
Hellas
2:14:05
2:11:34
8
Marij van Leeuwen-Buurman
Nederhorst den Berg
2:14:47
2:11:35
9
Adrie Zaalberg
Bodegraven
2:23:57
2:20:34
10
Floor de Jong
Haarlem
2:26:51
2:23:23
11
Karin Van Ettinger
Runners Club Woerden
2:31:54
2:30:31
MSEN, 21.1 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cameron Milne
Utrecht
1:07:46
1:07:46
2
Guus Reijngoud
Hellas
1:08:28
1:08:28
3
Lars Cazander
Hellas
1:08:28
1:08:28
4
Richie Azombo
AV Heerenveen
1:10:20
1:10:20
5
Nick van Tol
GAC Hilversum
1:12:20
1:12:20
6
Bart Zomer
Hellas
1:12:24
1:12:22
7
Maarten van Zetten
Ilion
1:13:04
1:13:04
8
Robert Hogerwerf
Phoenix
1:13:32
1:13:31
9
Mick Claessens
Maastricht
1:14:35
1:14:18
10
Pieter Bakx
Rotterdam Atletiek
1:14:33
1:14:33
11
Björn Vennema
Tjin's Exotische Broodjes 1
1:14:37
1:14:37
12
Leon Graumans
Phoenix
1:14:55
1:14:54
13
Siem Uittenhout
Phoenix
1:15:10
1:15:09
14
Tjibbe van der Veen
De Koplopers
1:15:36
1:15:35
15
Willem Anker
Waddinxveen
1:16:42
1:16:41
16
Martijn van Wensveen
Bodegraven
1:18:53
1:18:47
17
Koen de Geus
Woerden
1:19:05
1:18:56
18
Tom Horst
Loopgroep Houten
1:19:36
1:19:22
19
Karst Lenzen
PAC
1:19:27
1:19:26
20
Jeroen Woltinge
NOP
1:19:38
1:19:37
21
Maurice Vriend
Tjin's Exotische Broodjes 1
1:20:14
1:20:14
22
Steff Overmars
Triathlon
1:20:19
1:20:19
23
Alex Reuneker
Fortuna
1:21:13
1:21:08
24
Richard Corporaal
Zeist
1:22:10
1:22:07
25
Tjeerd Bruijn
AAV '36
1:22:25
1:22:23
26
Ralph Verhoeks
Bergschenhoek
1:23:24
1:23:19
27
Peter van den Heuvel
Dordrecht
1:23:32
1:23:21
28
Rens Nagtegaal
Rotterdam Atletiek
1:23:49
1:23:38
29
Sebastiaan Stuurman
RRZ
1:24:54
1:24:51
30
Nick Pruijssers
PAC
1:25:07
1:25:00
31
Startnummer 4342
Utrecht
1:25:59
1:25:05
32
Peter Van Vlaanderen
Tienhoven Ut
1:25:46
1:25:09
33
Stefan Koopman
BB lopers
1:25:20
1:25:13
34
Wouter Stuurman
Zoetermeer
1:25:29
1:25:26
35
Cornelis de Schipper
Houten
1:25:52
1:25:40
36
Remco Kemperman
Clytoneus
1:25:47
1:25:40
37
Pieter Kruit
Leiden
1:26:35
1:25:49
38
Maarten van der Klis
Oudewater
1:26:55
1:26:25
39
William Voorwinden
Typhoon
1:26:49
1:26:27
40
Tom Schwantje
Utrecht
1:26:59
1:26:32
41
Wesley de Does
Triathlon
1:26:40
1:26:37
42
Chung Hwa Chao
Hellas
1:27:00
1:26:53
43
Mark van Opijnen
Alphen aan den Rijn
1:27:21
1:27:03
44
Rick Driehuys
's-Gravenhage
1:27:22
1:27:04
45
David Blankenburgh
Oudewater
1:27:29
1:27:22
46
Maarten van Kempen
Utrecht
1:27:48
1:27:24
47
Niels van Horne
Asten
1:27:43
1:27:25
48
Joost van Agtmaal
2BFit
1:27:57
1:27:29
49
Stephan Visser
Harmelen
1:28:49
1:27:37
50
Tom Ariesen
Veenendaal
1:28:04
1:27:37
51
Julien Boelhouwer
Fortuna
1:28:11
1:27:52
52
Michiel Sanders
Bilthoven
1:28:57
1:27:55
53
Frans Boersma
's-Gravenhage
1:29:12
1:27:59
54
Mart Witvliet
Papendrecht
1:28:51
1:28:04
55
Martijn Rodel
De Kieviten
1:28:58
1:28:25
56
Reindert Blom
Gouda
1:28:43
1:28:25
57
Gijs Zimmerman
AAV '36
1:28:46
1:28:25
58
Erwin Berendsen
Hellas
1:28:48
1:28:31
59
Frans van der Meijde
's-Gravenhage
1:28:53
1:28:50
60
Wilco Wajer
VAV
1:29:00
1:28:53
61
Arnout Hopman
Overvecht
1:29:33
1:28:59
62
Jeroen van Rheenen
U-Track
1:29:51
1:29:12
63
Sebastian Wolf
Rijnsoever
1:29:30
1:29:21
64
Stefan Bloemendaal
Wateringen
1:29:46
1:29:36
65
Benjamin de Bruijn
Woerden
1:30:03
1:29:36
66
Frank Diependaal
Utrecht
1:30:30
1:29:45
67
Sander Amara
Linschoten
1:30:01
1:29:46
68
Timo Dolderman
's-Gravenhage
1:30:55
1:29:49
69
Axel van Ruitenbeek
Utrecht
1:31:58
1:30:58
70
Ardjan Anker
Waddinxveen
1:31:40
1:31:24
71
Daan Wiltenburg
Oudewater
1:31:54
1:31:26
72
Mart Mans
Woerden
1:31:59
1:31:36
73
Robbert Elshout
Utrecht
1:32:50
1:31:37
74
Aron van Duijvenbode
Confianza Accountants 1
1:31:44
1:31:42
75
Nick Scheer
Utrecht
1:33:02
1:31:50
76
Nathan Rhijnsburger
Road Runners Zeist
1:32:28
1:32:13
77
Marcel Wijnands
PAC
1:33:13
1:32:23
78
Alex van Buren
Runners Club Woerden
1:32:45
1:32:28
79
Sjoerd van der Snoek
IJsselstein Ut
1:33:31
1:32:51
80
Ad de Korte
Dordrecht
1:33:14
1:32:53
81
Kevin Slagmolen
Nieuwerkerk ad IJssel
1:33:24
1:33:03
82
Geert de Korte
Dordrecht
1:33:34
1:33:12
83
Joeri Willems
PAC
1:34:07
1:33:18
84
Martin Hartvelt
's-Gravenhage
1:33:57
1:33:22
85
Bas Schreurs
PAC
1:34:12
1:33:27
86
Henk Jan SIersema
Utrecht
1:36:30
1:33:44
87
Dirk Eidhof
Utrecht
1:34:53
1:33:46
88
Michel van Dijk
Linschoten
1:34:50
1:33:50
89
Marc Verhoef
's-Gravenhage
1:34:36
1:34:01
90
Antoon Stolwijk
Amersfoort
1:34:40
1:34:21
91
Jeroen Gmelig Meyling
Bunschoten-Spakenburg
1:35:22
1:34:28
92
Tom Kuijpers
Hellas
1:35:50
1:34:41
93
Roy van der Voort
Houten
1:35:08
1:35:02
94
Frank Reitsma
Huizen
1:35:39
1:35:02
95
Rogier van der Werf
Malden
1:36:23
1:35:12
96
Herman van Hoeven
Altena Road Runners
1:35:47
1:35:18
97
Peter Nooteboom
Utrecht
1:36:05
1:35:21
98
Barry Plomp
Kamerik
1:36:06
1:35:22
99
Paul Krijger
Loopgroep Aart Stigter
1:36:07
1:35:57
100
Joris Rotteveel
Rijnsoever
1:36:48
1:35:59
101
Nick Vermeij
Oudewater
1:36:30
1:36:01
102
Mike Rijsbergen
Oudewater
1:36:58
1:36:06
103
Daan Versteeg
Vianen Ut
1:36:37
1:36:07
104
Gerbrand Castelijn
Ouderkerk aan den IJssel
1:36:55
1:36:27
105
Midas van Wijk
Gouda
1:37:23
1:36:35
106
Laurens Slats
Amsterdam
1:37:18
1:36:45
107
Daniel Bos
Oudewater
1:37:22
1:36:53
108
William Steenbergen
Clytoneus
1:38:08
1:36:53
109
Hugo Peters
Montfoort
1:37:58
1:37:05
110
Tim Zwinkels
Naaldwijk
1:37:24
1:37:16
111
Robert de Heer
AV Gouda
1:38:28
1:37:27
112
Danny van Steijn
Houten
1:39:21
1:37:48
113
Tim Peperkamp
AV Gouda
1:39:03
1:38:01
114
Kas Gorissen
Bennekom
1:41:12
1:38:13
115
Ivar van Tol
Rotterdam
1:40:02
1:38:33
116
Wouter de Vries
Climax
1:39:53
1:38:35
117
Erik van Ballegooijen
Oosterhout Nb
1:39:22
1:38:36
118
Joost Groen
Fortius
1:39:52
1:38:40
119
Remco Sprick
Leiden
1:40:21
1:38:54
120
Mats van Rijn
Rotterdam
1:39:35
1:38:54
121
Jochem Warnaar
Rotterdam
1:39:35
1:38:55
122
Arjen Zuidweg
Yerseke
1:39:17
1:38:57
123
Adriaan van de Vreede
Kruiningen
1:39:17
1:38:57
124
Tom Kortink
Amersfoort
1:42:36
1:39:11
125
Sam de Vor
GAC Hilversum
1:40:52
1:39:26
126
Simon Doornenbal
Linschoten
1:40:04
1:39:41
127
Wouter Scholten
Hengelo Ov
1:42:08
1:39:52
128
Jasper Verhorst
AAV '36
1:40:41
1:40:00
129
Christoph van den Belt
Nijmegen
1:41:33
1:40:04
130
Tim de Bruin
Montfoort
1:41:23
1:40:11
131
Maarten Verheul
Utrecht
1:42:37
1:40:26
132
Jaromir Wieles
Brakel
1:42:02
1:40:30
133
Dennis van den Berge
Hellas
1:41:03
1:40:30
134
Lowie Nicolai
Utrecht
1:43:45
1:40:35
135
Joey Tiago de Waard
Leiden
1:42:05
1:40:40
136
Jan Klein Poelhuis
Utrecht
1:42:25
1:40:42
137
Gijs de Vries
Rotterdam
1:44:12
1:41:01
138
Floris de Jonge
Waddinxveen
1:42:42
1:41:42
139
Thomas van Waesberge
Weert
1:43:07
1:41:51
140
Quirijn van Toledo
Zeist
1:44:18
1:42:03
141
Stef de Bont
Utrecht
1:43:31
1:42:09
142
Tim Adema
Nieuwegein
1:44:25
1:42:14
143
Koen Vermeer
Nieuwegein
1:44:26
1:42:14
144
Nick Hoveling
IJsselstein Ut
1:43:46
1:42:19
145
Youri Koppers
Elektro Internationaal 1
1:43:56
1:42:20
146
Stijn Dronkert
Reeuwijk
1:45:32
1:42:25
147
Rene Storij
Gouda
1:43:58
1:42:25
148
Pim Verdouw
Gouda
1:42:42
1:42:25
149
Robin Verhoog
AAV '36
1:43:10
1:42:32
150
Mitchel Janmaat
Utrecht
1:43:30
1:42:34
151
Ferdinand van Helmondt
Hellas
1:42:40
1:42:35
152
Reinier van Nieuw Amerongen
Linschoten
1:42:59
1:42:35
153
Alwin Kooistra
Woerden
1:43:43
1:42:37
154
Bas van der Horst
Breda
1:44:30
1:42:37
155
Kars Brouwer
's-Gravenhage
1:44:32
1:42:50
156
Sander Palm
Woerden
1:44:18
1:42:50
157
Johanan Korevaar
Leiderdorp
1:44:44
1:43:02
158
Pim van Dinther
Utrecht
1:44:57
1:43:22
159
Fayko van Heerwaarden
Woerden
1:46:24
1:43:30
160
Gerrit Jan de Kruijf
Rotterdam
1:45:41
1:43:33
161
Peter Sebel
Zoetermeer
1:43:55
1:43:51
162
Alex Maat
Utrecht
1:46:04
1:43:58
163
Sander den Boon
Jan Snel 5
1:45:35
1:44:12
164
Olaf Soons
Nijmegen
1:46:37
1:44:15
165
Dave Boomkens
Rotterdam
1:45:44
1:44:24
166
Andry Schol
Woerden
1:46:55
1:44:39
167
Gerhard Jansen
Zwolle
1:46:11
1:44:53
168
Jasper Den Boer
Zoetermeer
1:45:59
1:44:55
169
Marien van Schothorst
Utrecht
1:46:43
1:45:03
170
Joost Anker
Utrecht
1:46:08
1:45:06
171
Andy Wusten
Boskoop
1:48:17
1:45:10
172
Kees de Rijk
Krimpen aan de Lek
1:45:27
1:45:14
173
Joost Stevens
Utrecht
1:46:56
1:45:19
174
Luuk Mandemakers
Utrecht
1:48:16
1:45:22
175
Richard Enthoven
Naaldwijk
1:48:09
1:45:39
176
Koen Duits
Woerden
1:48:11
1:45:46
177
Menno Venhof
Oudewater
1:46:52
1:45:56
178
Joost Miltenburg
Oudewater
1:46:52
1:45:57
179
Thomas Gielbert
Enschede
1:47:42
1:46:14
180
Diego van het Hof
Nieuwegein
1:48:25
1:46:18
181
Tom Schouten
Montfoort
1:47:57
1:46:26
182
Maarten Visser
Leiden
1:48:21
1:46:39
183
Simon van de Linden
Montfoort
1:48:24
1:46:42
184
Rens Geersing
Woerden
1:48:15
1:46:58
185
Mark Ooms
Randstad Uitzendbureau bv 2
1:47:39
1:47:07
186
Harm van Fokker
De Meern
1:50:06
1:47:14
187
Lennard Sonneveld
Utrecht
1:48:57
1:47:19
188
Chris Kooijman
Gouda
1:49:44
1:47:31
189
Rene Croonen
Groesbeek
1:48:19
1:47:42
190
Bart Balm
Groesbeek
1:48:19
1:47:42
191
Taco den Boer
Zoetermeer
1:48:46
1:47:43
192
Stan van Boheemen
Nieuwegein
1:49:05
1:47:48
193
Marijn Dekker
Rotterdam
1:49:33
1:48:00
194
Peter Dijkstra
Amersfoort
1:49:52
1:48:09
195
Dimitri van Overloop
Triathlon
1:49:21
1:48:17
196
Jeroen Molenaar
Utrecht
1:49:41
1:48:25
197
Arno van der Harst
Loopgroep Athletic Point
1:50:14
1:48:25
198
Roy Stekelenburg
Bergambacht
1:50:27
1:48:35
199
Laurens den Oudsten
Benschop
1:50:54
1:48:41
200
Stephan Spitsbaard
RRZ
1:50:09
1:49:12
201
Alex de Jong
IJsselstein Ut
1:52:01
1:49:13
202
Ivo Waaijer
Woerden
1:52:02
1:49:19
203
Jasper Reinalda
Utrecht
1:51:38
1:49:24
204
Leendert Brak
Rotterdam
1:52:10
1:49:49
205
Joey van Ede
Montfoort
1:51:28
1:50:01
206
Pietje Barnhoorn
Bevo Stukadoors 1
1:51:37
1:50:12
207
Benjamin Borst
Linschoten
1:51:18
1:50:21
208
Anthonie Bos
Schoonhoven
1:52:25
1:50:35
209
Marco Pulle
Giessen
1:52:58
1:50:36
210
Ruben Six
Oudewater
1:52:24
1:50:46
211
Daniel de Kruijf
Utrecht
1:54:21
1:51:41
212
Luc van Dort
Utrecht
1:54:05
1:51:43
213
Maarten Hamburg
Waddinxveen
1:54:17
1:51:47
214
Arjan van Schip
Woerden
1:55:03
1:52:19
215
Jaap van Brummelen
Amersfoort
1:54:51
1:53:09
216
Maarten Westerveld
Woerden
1:56:18
1:53:19
217
Wesley van den Hadelkamp
Tebi 7
1:55:11
1:53:23
218
Timo Dik
Loopgroep Athletic Point
1:56:54
1:53:40
219
Joris Barendrecht
Gouda
1:57:15
1:54:00
220
Jeroen Van Den Hoogen
Hekendorp
1:56:11
1:54:03
221
Jean Paul van der Hoorn
Rotterdam
1:56:53
1:54:11
222
Dyon Metselaar
Alphen aan den Rijn
1:57:17
1:54:12
223
Erwin de Jong
Amsterdam
1:56:48
1:54:12
224
Daan Wagner
Rotterdam
1:56:56
1:54:39
225
Leon van der Meij
Loopgroep Berkel
1:57:36
1:54:40
226
Pim Scholtens
Houten
1:56:07
1:54:43
227
Yannick Vollering
Waarder
1:57:12
1:54:47
228
Elias Bom
Woerden
1:56:54
1:55:08
229
Ramon van der Horst
Vleuten
1:57:35
1:55:21
230
Rick Pieterse
Rotterdam
1:58:05
1:55:47
231
Sjoerd Feenstra
Utrecht
1:59:34
1:55:56
232
Daniel Buijs
Schalkwijk
1:58:09
1:56:44
233
Lars Kortleve
Hardinxveld-Giessendam
1:58:36
1:56:49
234
Robert Dreyer
Haarlem
1:59:46
1:57:02
235
Joost Roseboom
Woerden
2:00:03
1:57:03
236
Mark Schriek
Hellas
2:00:16
1:57:34
237
Renzo Ballintijn
Zaanland
2:00:05
1:57:53
238
Dennis van Rooden
Leiden
1:59:30
1:58:00
239
Jerry Cranssen
Zeewolde
1:58:52
1:58:03
240
Edwin van de Merbel
Rotterdam
2:01:17
1:58:16
241
Pieter Vlooswijk
IJsselstein Ut
2:02:11
2:00:12
242
Bram Dokman
Sleeuwijk
2:04:00
2:01:48
243
Martijn Jansen
Coevorden
2:04:32
2:02:00
244
Kees van Kuilenburg
Montfoort
2:05:07
2:04:35
245
Willem de Gelder
Voorhout
2:10:23
2:08:26
246
Jordy Langeslag
Woerden
2:13:07
2:09:56
247
Stefan Bos
Linschoten
2:15:09
2:12:35
248
Erik van Leeuwen
Woerden
2:16:03
2:13:11
249
Dave aan de Wiel
Den Bosch
2:24:16
2:20:41
250
Nik Mandemakers
Woerden
2:37:49
2:34:39
M35, 21.1 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijsbert van de Vuurst
Phanos
1:12:16
1:12:16
2
Wilfred Verhagen
Running2000
1:13:06
1:13:06
3
Boudewijn Emo
Atverni
1:15:03
1:14:59
4
Martin Vermeer
's-Gravenhage
1:15:15
1:15:15
5
Maarten Dubbeld
Energie
1:15:29
1:15:28
6
Harmen den Boer
De Kieviten
1:15:31
1:15:29
7
Arco Poot
Olympus '70
1:15:59
1:15:58
8
Arjan Kaashoek
Typhoon
1:18:20
1:18:19
9
Dave Kroon
Distance Runners Voorhout
1:18:57
1:18:47
10
Gideon Habtab
Hellas
1:19:21
1:19:10
11
Stefan Zegers
Hellas
1:19:39
1:19:34
12
Lars van der Meulen
Hellas
1:19:44
1:19:36
13
Tobias Bakker
Hellas
1:19:54
1:19:48
14
Wout van Dijk
Hellas
1:19:55
1:19:55
15
Jeroen van Haaren
IJsselstein Ut
1:20:43
1:20:10
16
Freek van Valkenhoef
Hellas
1:20:20
1:20:14
17
Enno Roelofsen
GAC Hilversum
1:21:27
1:20:32
18
Jurian Glas
Tjin's Exotische Broodjes 1
1:20:34
1:20:33
19
René Hage
AV Gouda
1:20:41
1:20:39
20
John Vonk
Leiden Atletiek
1:20:54
1:20:50
21
Denis O'Sullivan
Amsterdam
1:22:02
1:21:32
22
Stach Aarts
Phanos
1:22:36
1:22:15
23
Johan Poppe
Woerden
1:22:24
1:22:21
24
Wouter Agterberg
Montfoort
1:22:59
1:22:25
25
Rudi Kalter
KAV Holland
1:22:48
1:22:30
26
Onno Treur
Utrecht
1:23:47
1:23:44
27
Gertjan Buisman
Amsterdam
1:24:07
1:23:48
28
Ferdinand Oldeman
Moordrecht
1:24:42
1:24:41
29
Kees Boxma
Running AP
1:25:05
1:24:58
30
Marcel Kraan
AV Aalsmeer
1:25:13
1:25:05
31
Pim Veldhuijzen
Woerden
1:25:20
1:25:07
32
William Kon
Waarder
1:29:14
1:25:37
33
Pascal Valentijn
St. Antonius Ziekenhuis 6
1:25:52
1:25:38
34
Paul Nolens
Nijkerk Gld
1:25:53
1:25:50
35
Edwin Davelaar
VAV
1:26:41
1:26:11
36
Frank Notten
Utrecht
1:26:25
1:26:12
37
Gert Anker
Gouda
1:26:30
1:26:16
38
Klaasjan Holwerda
Loopgroep Bunnik
1:26:29
1:26:18
39
Danny van der Sluis
RRZ
1:26:45
1:26:37
40
Gerben Broens
Tjin's Exotische Broodjes 1
1:26:49
1:26:40
41
Onno Haars
Utrecht
1:27:54
1:26:43
42
Patrick De Wit
Zwolle
1:28:13
1:26:44
43
Willem Krijgsman
Atverni
1:26:52
1:26:48
44
Stephan van Eijk
Waddinxveen
1:27:25
1:26:57
45
Jeroen van der Meer
Atverni
1:27:03
1:26:58
46
Jody Schinkel
Benschop
1:27:15
1:27:03
47
Pieter Vermeulen
Woerden
1:27:43
1:27:13
48
Patrick Beekhuizen
Haag Atletiek
1:27:30
1:27:26
49
Dirk-Jan Zom
Hellas
1:27:55
1:27:31
50
Patrice van Boxcel
Rijnsoever
1:27:44
1:27:34
51
Erik Strabbing
Rotterdam Atletiek
1:27:59
1:27:36
52
Pim van der Kroft
Woerden
1:28:06
1:27:39
53
Vincent Kroese
Hellas
1:28:11
1:27:40
54
Bart Veelers
Rotterdam Atletiek
1:28:08
1:27:46
55
Kevin van Leusden
Rotterdam
1:27:56
1:27:53
56
Jeffrey de Rijk
AAV '36
1:28:15
1:27:55
57
Eduard Richter
Utrecht
1:28:06
1:27:59
58
Dennis Deelen
Utrecht
1:28:10
1:28:00
59
Jeroen Buitenhuis
De Kieviten
1:28:27
1:28:24
60
Edwin Borst
PAC
1:28:58
1:28:26
61
Elwin Zijlstra
AV Gouda
1:28:50
1:28:34
62
Chris Koedooder
Tjin's Exotische Broodjes 1
1:28:38
1:28:37
63
Jebbo Bouhuijs
Kamerik
1:29:48
1:28:44
64
Dennis van Wissen
Hillegom
1:29:22
1:28:48
65
Anne Vermeulen
Vijfhuizen
1:29:03
1:28:55
66
Marco Van Mourik
Clytoneus
1:29:51
1:29:03
67
Koene van der Sloot
Gouda
1:29:20
1:29:04
68
Nick Currie
Hellas
1:30:05
1:29:35
69
Richard van Galen
U-Track
1:29:55
1:29:37
70
Joris Bosch
Utrecht
1:30:30
1:29:45
71
Frank van de Weerd
Ede Gld
1:30:00
1:29:55
72
Arjen Palstra
Zeist
1:31:07
1:29:59
73
Pim Achterkamp
PAC
1:30:10
1:30:01
74
Alex Wegman
Purmerend
1:30:34
1:30:03
75
Alrik Los
Rijswijk Zh
1:30:21
1:30:04
76
Jasper Koop
VAV
1:30:53
1:30:22
77
Daniël van Faassen
Fit
1:31:56
1:30:23
78
Andor van Dongen
Utrecht
1:31:26
1:30:45
79
Vincent Spoel
Rotterdam
1:31:18
1:30:47
80
Martijn van Veenendaal
IJsselstein Ut
1:31:22
1:31:04
81
Joan de Vor
Statina
1:32:25
1:31:18
82
Dennis Lintvelt
Alphen aan den Rijn
1:31:42
1:31:31
83
Joep Janssen
PAC
1:32:17
1:31:31
84
Herbert van Vliet
Altena Road Runners
1:31:46
1:31:36
85
Cees Pierik
U-Track
1:32:02
1:31:44
86
Marc Loeve
Krimpen aan den IJssel
1:32:35
1:31:55
87
Arjan Varkevisser
Rijnsoever
1:32:10
1:32:00
88
Anton Hogendoorn
Driebruggen
1:32:13
1:32:01
89
Boudewijn Hollebrands
Vlaardingen
1:32:19
1:32:05
90
Dennis Melse
Utrecht
1:32:28
1:32:10
91
Rodger van Nierop
Poeldijk
1:33:40
1:32:17
92
Barry de Vos
IJsselstein Ut
1:32:46
1:32:24
93
Ruben Hortensius
Gouda
1:33:07
1:32:52
94
Maurice Ridder
Startbaan
1:33:07
1:32:54
95
Bas van Wendel
Energie
1:33:12
1:32:58
96
Arntz Kho
Oudewater
1:33:41
1:33:01
97
Hisso Homan
De Bilt
1:33:19
1:33:11
98
Robert van Til
Pijnacker
1:33:31
1:33:18
99
Lars van Zwieten
PAC
1:34:09
1:33:21
100
Erik van Koert
Woerden
1:34:12
1:33:28
101
Patrick Gresnigt
De Kieviten
1:33:58
1:33:35
102
Ruben Kooijman
Triathlon
1:34:20
1:33:38
103
Youri Wintjens
Heumen
1:34:57
1:33:47
104
Bram van Rijt
Nederlandse Triathlonbond
1:34:08
1:33:59
105
Jeroen Grauss
Altena Road Runners
1:35:02
1:34:04
106
Bas de Boer
Altena Road Runners
1:34:40
1:34:04
107
Remco Lemstra
Haag Atletiek
1:34:28
1:34:15
108
Stephan Vreeman
Zuid-Beijerland
1:34:34
1:34:19
109
Manuel Sterk
Hurwenen
1:34:59
1:34:22
110
Mariano Barile
's-Gravenhage
1:34:50
1:34:23
111
Arnoud Rijneveld
AV Gouda
1:35:31
1:34:29
112
Geert Moelker
AV Gouda
1:35:17
1:34:37
113
Matthijs van de Wetering
AV Gouda
1:34:43
1:34:42
114
Ramon Bos
Woerden
1:35:21
1:34:46
115
Sjoerd Witjes
Haag Atletiek
1:35:05
1:34:49
116
Vincent Boere
Antilope
1:35:19
1:34:56
117
Nees Jan van Eck
Woerden
1:35:44
1:34:57
118
Kees Hollaar
Triathlon
1:36:17
1:35:03
119
Sander van Reemst
Clytoneus
1:35:40
1:35:12
120
Wessel van der Wilt
Woerden
1:35:39
1:35:12
121
Thijs Crommentuijn
Utrecht
1:38:01
1:35:16
122
Rob van Eijk
Kockengen
1:36:29
1:35:17
123
Patrick van Henten
Hilversum
1:36:08
1:35:44
124
Lars Janse
Utrecht
1:36:33
1:35:49
125
Maarten de Boer
Utrecht
1:38:06
1:35:52
126
Peter van Capel
Woerden
1:36:42
1:35:57
127
Tim Gras
Woerden
1:37:09
1:36:02
128
Denny Garrelfs
Woerden
1:37:45
1:36:05
129
Maurice Speijer
Meteren
1:36:48
1:36:10
130
Carlo Bos
Alphen aan den Rijn
1:37:11
1:36:11
131
Oskar Wahlen
Tjin's Exotische Broodjes 1
1:36:23
1:36:13
132
Jeroen Mank
Amsterdam
1:36:35
1:36:28
133
Kees Pool
Loopgroep Athletic Point
1:37:46
1:36:32
134
Jeroen Schinkel
IJsselstein Ut
1:36:45
1:36:32
135
Ralph Barbier
Capelle aan den IJssel
1:37:18
1:36:45
136
Johan van Gilst
's-Gravenhage
1:37:39
1:36:56
137
Hao Weng
Gouda
1:39:19
1:37:01
138
Sebastiaan Epping
Gouda
1:37:56
1:37:01
139
Jeroen Geurtsen
Loopgroep Athletic Point
1:38:09
1:37:16
140
Arie Koning
Confianza Accountants 1
1:37:25
1:37:17
141
Luuk Hoskam
Utrecht
1:38:24
1:37:40
142
Dennis Kompier
Montfoort
1:38:26
1:37:50
143
Sander Loer
RRZ
1:38:52
1:37:52
144
Philip Post
Hekendorp
1:38:58
1:37:54
145
Mark Boere
Oudewater
1:38:02
1:37:56
146
Robert Kersloot
Amersfoort
1:38:48
1:38:02
147
Ewoud Blaak
Rotterdam
1:38:17
1:38:11
148
Paul van Daalen
Rhenen
1:40:07
1:38:20
149
Sander Nijmeijer
Utrecht
1:39:38
1:38:24
150
Bart Zwinkels
Montfoort
1:39:03
1:38:26
151
Peter Deschamps
Loopgroep Bunnik
1:38:48
1:38:27
152
Reinier van Kooten
Groot-Ammers
1:38:56
1:38:29
153
Ellert Bokelman
De Bilt
1:39:39
1:38:32
154
Robert Schieveen
Montfoort
1:39:21
1:38:42
155
Peter Niemantsverdriet
Poeldijk
1:40:08
1:38:44
156
Niek Ludden
Utrecht
1:39:26
1:38:44
157
Paul Van Caldenborgh
Haag Atletiek
1:39:11
1:38:55
158
Paul de Boer
De Meern
1:40:50
1:38:55
159
Pieter Joosten
Loopgroep Athletic Point
1:40:06
1:38:57
160
Maurice Bladt
Houten
1:39:43
1:38:59
161
Joost Breijer
RRZ
1:39:42
1:39:01
162
Arjan de Jong
Jan Snel 5
1:40:04
1:39:05
163
Marnix Vronik
Tebi 7
1:40:04
1:39:05
164
Erwald Boer
Arnhem
1:40:15
1:39:05
165
Krijn Brak
Gouda
1:39:59
1:39:09
166
Jacob Versteeg
Gouda
1:39:50
1:39:10
167
Andrew Segrave
Utrecht
1:40:38
1:39:38
168
Martijn Wijnmaalen
PAC
1:40:11
1:39:41
169
Sietse Overbeek
Maarssen
1:39:51
1:39:41
170
Arjan Breugem
Rotterdam
1:42:35
1:39:45
171
Wout Peters
Utrecht
1:40:18
1:40:00
172
Ton van Bergeijk
Houten
1:41:30
1:40:25
173
Menno Agterberg
's-Gravenhage
1:41:04
1:40:25
174
Jeroen Stoker
Montfoort
1:41:06
1:40:28
175
Bart Wouters
Houten
1:41:33
1:40:28
176
René Hoedelmans
Utrecht
1:42:15
1:40:55
177
Bruno Goberna
's-Gravenhage
1:42:10
1:41:00
178
Lucien Kroep
Hoek van Holland
1:42:14
1:41:02
179
Wibe Dijkman
VAV
1:42:06
1:41:13
180
Lars Overmeire
RRZ
1:42:26
1:41:28
181
William Vrasdonk
Trecho
1:41:52
1:41:29
182
Karsten Achthoven
RRZ
1:41:46
1:41:34
183
Bjorn TerHorst
Maarn
1:42:23
1:41:40
184
Bas van den Brink
IJsselstein Ut
1:43:13
1:41:48
185
Rutger Peenstra
Loopgroep Athletic Point
1:42:38
1:41:48
186
Jan Sonneveld
Baarn
1:43:06
1:42:01
187
Andre Noordwijk
Ammerstol
1:43:30
1:42:06
188
Ben Bouwman
Woerden
1:43:40
1:42:10
189
Bart ter Veer
Amstelveen
1:43:18
1:42:13
190
Menno Rustenburg
Zeist
1:43:39
1:42:31
191
Gerbrand van Ommen
Nieuwegein
1:43:39
1:42:36
192
Maarten Foppen
Tilburg
1:43:50
1:42:37
193
Mark Wieling
IJsselstein Ut
1:44:06
1:42:39
194
Stephan Kanters
Woerden
1:45:13
1:42:48
195
Joost Geerlings
Raamsdonksveer
1:44:24
1:42:53
196
Ivan van Duuren
Benschop
1:43:21
1:42:54
197
Dick van Veen
Baarn
1:46:42
1:43:04
198
Gerben van Eekelen
Hoevelaken
1:43:52
1:43:05
199
Rick van Berkel
Houten
1:46:00
1:43:09
200
Vincent van Kuijk
Bodegraven
1:45:28
1:43:11
201
Richard Verstraten
Avantri
1:44:37
1:43:32
202
Albert Klerk
Fortius
1:44:37
1:43:32
203
Helmer van Wezel
De Koplopers
1:44:38
1:43:43
204
Björn van den Berg
Woerden
1:45:39
1:43:43
205
Sjoerd Schippers
Woerden
1:45:03
1:43:47
206
Casper Hoogzaad
AAV '36
1:46:22
1:43:51
207
Guus Peters
Arnhem
1:45:12
1:43:53
208
Peter de Graaf
Trecho
1:45:30
1:44:09
209
Roeland van den Bosch
Woerden
1:46:40
1:44:12
210
Karel Kiers
PAC
1:45:01
1:44:15
211
Quintijn Clevis
Kamerik
1:45:38
1:44:27
212
Marcel Janssen
Houten
1:47:23
1:44:33
213
Kevin Hofmann
Woerden
1:46:00
1:44:44
214
Merijn Buist
Utrecht
1:46:20
1:44:45
215
Roald Blok
Clytoneus
1:45:42
1:44:53
216
Roel van Heumen
Linschoten
1:45:27
1:45:04
217
Raymond Kievit
Woerden
1:46:35
1:45:07
218
Maarten de Vlieger
Delft
1:46:04
1:45:09
219
Leendert Andeweg
Hendrik-Ido-Ambacht
1:46:28
1:45:12
220
Eddie van Staalduinen
Delft
1:45:58
1:45:30
221
Tjinko Lam
Rotterdam
1:47:22
1:45:30
222
Sean Beukers
Woerden
1:46:31
1:45:39
223
Aimé Mazimpaka
Loopgroep Houten
1:47:58
1:46:18
224
Leon Schenk
Woerden
1:48:14
1:46:28
225
Piet Vroegindeweij
Lexmond
1:49:28
1:46:32
226
Robert Lodder
Amersfoort
1:47:39
1:46:33
227
Lars Hartemink
Rhoon
1:47:03
1:47:00
228
Anne Eijkelenboom
Molenaarsgraaf
1:48:41
1:47:01
229
Martijn van den Berg
Groot-Ammers
1:48:46
1:47:05
230
Jaap van den Bos
Rijswijk Zh
1:48:37
1:47:05
231
Aart-Jan Baaijens
Gouda
1:48:40
1:47:08
232
Erik Pasman
Benschop
1:49:16
1:47:21
233
Amerik Hoek
Confianza Accountants 1
1:48:11
1:47:27
234
Alex Blommestijn
Nederlandse Triathlonbond
1:50:17
1:47:45
235
Sharif Moeniralm
IJsselstein Ut
1:49:33
1:47:57
236
Peter-Anne Blokhuis
Bunschoten-Spakenburg
1:49:21
1:48:06
237
Marten de Paepe
Utrecht
1:49:37
1:48:06
238
Maarten Mellink
Houten
1:49:27
1:48:15
239
Jeroen Meijer
Nederlandse Triathlonbond
1:49:21
1:48:16
240
Bas Ritzen
Triathlon
1:49:21
1:48:19
241
Elmar Hogendoorn
Werkhoven
1:49:41
1:48:26
242
Richard Bosch
Vleuten
1:50:52
1:49:00
243
Marco Spruit
Montfoort
1:51:59
1:49:07
244
Ricus Buist
Woerden
1:51:39
1:49:19
245
Niels Lankreijer
Almere
1:51:12
1:49:39
246
Wilco IJzerman
Typhoon
1:53:19
1:50:11
247
Koen Balm
Driebruggen
1:51:59
1:50:12
248
Bram Borst
Amsterdam
1:51:19
1:50:20
249
Mark Kopmels
Hellas
1:51:30
1:50:47
250
Dennis Maurits
AAV '36
1:53:34
1:50:56
251
Arjan Willems
Amstelveen
1:53:16
1:50:56
252
Pim Klingens
Capelle aan den IJssel
1:53:03
1:51:16
253
Marc Goris
Nieuwegein
1:52:49
1:51:35
254
Jasper Beeker
Vleuten
1:53:28
1:51:37
255
Barry Spaargaren
AAV '36
1:53:45
1:51:40
256
Per Rombouts
Utrecht
1:54:57
1:51:53
257
Gijs Nobel
Bodegraven
1:55:29
1:52:01
258
Johan Griffioen
Ter Aar
1:55:31
1:52:03
259
Alex van der Werf
Reeuwijk
1:53:22
1:52:12
260
Sander Vijverberg
Strijen
1:55:42
1:52:39
261
Sjoerd van Dijk
Culemborg
1:54:33
1:52:44
262
Pascal Baard
St. Antonius Ziekenhuis 6
1:53:46
1:53:07
263
Kelvin van Leeuwen
Hoogmade
1:54:50
1:53:33
264
Maarten Vuister
IJsselstein Ut
1:56:37
1:53:33
265
Marco van Hengel
Woerden
1:55:36
1:53:57
266
Kor Larooij
Gouda
1:55:38
1:53:58
267
Wiebe Zoon
Delft
1:56:49
1:54:11
268
Rogier Neufeglise
PAC
1:54:48
1:54:16
269
Nico van Impelen
Clytoneus
1:56:52
1:54:18
270
Jos van Veen
Bodegraven
1:58:10
1:55:03
271
Gerard Krijgsman
Gouda
1:56:15
1:55:13
272
Matthew Van Eeuwen
Woerden
1:56:59
1:55:15
273
Jeroen Dirkzwager
Elektro Internationaal 1
1:57:47
1:55:22
274
Rut van Ledden
Randstad Uitzendbureau bv 2
1:57:25
1:55:28
275
Jelmer Vierstra
Woerden
1:58:01
1:55:51
276
Jasper Spaans
Rijswijk Zh
1:58:20
1:56:07
277
Dennis van Gulik
Woerden
1:57:50
1:56:12
278
Evert Wolters
Zaltbommel
1:59:24
1:56:29
279
Ivo van Ark
Alphen aan den Rijn
1:59:46
1:56:42
280
Mike van Roon
Rotterdam
1:58:21
1:56:52
281
Wouter de Wit
Amsterdam
1:59:32
1:56:54
282
Thijs Wielenga
Amsterdam
1:59:32
1:56:54
283
Edwin de Mol
Rijnsoever
1:58:46
1:57:07
284
Niels Fundter
Bodegraven
1:59:15
1:57:26
285
Alex Gaarenstroom
AV Monnickendam
1:58:23
1:57:32
286
Derk Jan Adelerhof
Harmelen
2:00:31
1:57:35
287
Marcel van Eenennaam
Amersfoort
1:59:33
1:57:52
288
Lars de Gans
Amersfoort
1:59:33
1:57:52
289
Arno Spruit
Montfoort
2:00:49
1:57:58
290
Martin van Buuren
Krimpen aan den IJssel
2:01:15
1:58:11
291
Albert Mastenbroek
Waddinxveen
1:59:57
1:58:29
292
Wouter Kompier
Woerden
2:00:33
1:58:47
293
Niels van Ginkel
Krimpen aan den IJssel
2:01:10
1:58:54
294
Sander Mesman
Katwijk Zh
2:00:25
1:58:59
295
Jeroen Morssink
Montfoort
1:59:56
1:59:09
296
Evert Jan Nieuwenhuis
Waddinxveen
2:01:23
1:59:09
297
Joeri de Bruyn
Oudewater
2:02:06
1:59:17
298
Wouter Monden
Lopik
2:01:37
1:59:33
299
Marcel van Ooijen
Zoetermeer
2:02:04
1:59:35
300
Huib Lathouwers
Woerden
2:02:28
1:59:39
301
Peter van Daal
RRZ
2:02:43
1:59:47
302
Berend Lensen
Atverni
2:02:37
1:59:49
303
Gideon Lansbergen
Montfoort
2:01:57
1:59:56
304
Robert van Engelenburg
Amersfoort
2:03:02
2:00:00
305
Pim van Asselt
Hilversum
2:03:38
2:00:18
306
Victor Veelenturf
Woerden
2:03:34
2:01:40
307
Jaap van Rijn van Alkemade
Haag Atletiek
2:03:53
2:01:41
308
Wouter Ouweneel
Rotterdam
2:04:17
2:01:54
309
Michael Groeneweegen
Hellas
2:02:33
2:02:26
310
Kees Poel
Assendelft
2:05:05
2:02:29
311
Jesse van der Kruyk
Zoetermeer
2:06:53
2:04:01
312
Marco Joor
Montfoort
2:06:36
2:04:12
313
Raymond Kort
Zoetermeer
2:07:11
2:04:42
314
Jeroen Dronkert
Terwolde
2:07:50
2:04:42
315
Julian Aditya
Arnhem
2:09:55
2:06:24
316
Michel op t Landt
Hellas
2:10:19
2:06:53
317
Marcel Dijst
Oisterwijk
2:09:56
2:07:05
318
Bart Ranke
Elektro Internationaal 1
2:09:40
2:07:14
319
Johnny Meijers
Woerden
2:12:26
2:09:01
320
Marijn Haverkamp
Nieuwkoop
2:12:51
2:09:29
321
Nico Both
Woerden
2:13:20
2:09:54
322
Daan Kuypers
Harmelen
2:15:11
2:13:37
323
Erik van Dam
AV Castricum
2:16:37
2:14:02
324
Robert van Helmondt
Hellas
2:15:05
2:15:02
325
Jochem van Loon
Rotterdam
2:17:51
2:15:13
326
Justin van de Leur
Woerden
2:19:40
2:16:13
327
Henkjan Metz
Oudewater
2:21:53
2:18:54
328
Marnix Breedijk
Bodegraven
2:22:22
2:18:59
329
Marcel Steenbergen
Oudewater
2:21:59
2:19:09
330
Johan de Bondt
Clytoneus
2:24:31
2:21:04
M45, 21.1 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Almekinders
Pijnenburg
1:15:45
1:15:44
2
Michiel Otten
Leiden Atletiek
1:17:11
1:17:11
3
Jay Sauer
Cifla
1:17:38
1:17:37
4
John Verhoeven
Altena Road Runners
1:18:31
1:18:24
5
André Heeren
Clytoneus
1:18:42
1:18:40
6
Martijn Nederveen
Amsterdam
1:20:58
1:20:56
7
Rob van der Valk
Ilion
1:21:33
1:21:30
8
Erwin Keus
De Koplopers
1:22:29
1:22:20
9
Jacko de Kort
Clytoneus
1:23:25
1:23:13
10
Marco Vet
Loopgroep Aart Stigter
1:23:30
1:23:25
11
Maarten Van Veen
Rotterdam
1:23:33
1:23:27
12
René van Dijke
Trackstars Nesselande
1:23:58
1:23:52
13
Johan Roozemond
Altena Road Runners
1:24:21
1:24:17
14
Jaco de Kraker
Phanos
1:25:34
1:24:26
15
Boudewijn Happé
Atverni
1:24:40
1:24:36
16
Zefanja de Feijter
Blueprint Automation 3
1:25:08
1:24:59
17
Claude Akkerman
Energie
1:25:09
1:25:05
18
Erik Nieuwenboom
Rotterdam
1:26:09
1:25:13
19
Herman Stelling
Clytoneus
1:25:38
1:25:23
20
Reinier Mijsberg
Running AP
1:25:44
1:25:37
21
Lennart de Vos
Loopgroep Bunnik
1:26:04
1:25:53
22
Bert Knol
Houten
1:26:26
1:26:13
23
Maikel Koster
Rotterdam
1:26:20
1:26:18
24
Jerry Kenbeek
Triathlon
1:26:57
1:26:52
25
Peter van de Pol
Ciko '66
1:27:05
1:26:57
26
Cor van Koppen
Nieuwkoop
1:27:23
1:27:15
27
Jos Roelofs
Triathlon
1:27:31
1:27:18
28
Sander Boogmans
IJsselstein Ut
1:27:41
1:27:22
29
Aad Jongeneel
Vleuten
1:28:12
1:27:59
30
Egon Mecklenfeld
Huizen
1:28:11
1:28:00
31
Jeroen Bos
Weesp
1:28:31
1:28:00
32
Hans van Drunen
VAV
1:28:33
1:28:31
33
Jack Glasbergen
Confianza Accountants 1
1:28:40
1:28:32
34
Jan van Stigt
Altena Road Runners
1:28:41
1:28:33
35
Bendiks Westerink
Heteren
1:28:43
1:28:40
36
Dirk van Haastrecht
Nederlandse Triathlonbond
1:29:47
1:28:47
37
Johan van Herpen
Altena Road Runners
1:29:10
1:29:00
38
Richard Lelieveld
De Kieviten
1:29:16
1:29:12
39
Jack van Schie
De Kieviten
1:29:16
1:29:13
40
Thom de Kroon
Bilthoven
1:29:39
1:29:17
41
Jan van Rijn
RRZ
1:29:46
1:29:36
42
Tobias Dansen
Woerden
1:30:21
1:30:04
43
Rens Wijnands
Trecho
1:30:29
1:30:08
44
Maarten van der Worp
U-Track
1:30:27
1:30:14
45
Fred Inklaar
Phoenix
1:31:02
1:30:22
46
Ronald van Loon
Nieuw-Lekkerland
1:31:23
1:30:28
47
Jeroen van Wijk
Leiden Atletiek
1:30:47
1:30:28
48
Anne Jorritsma
Running Holland vereniging
1:31:05
1:30:28
49
Gerard Odijk
Blueprint Automation 3
1:31:41
1:30:41
50
Kees van Dooren
Ederveen
1:32:02
1:31:36
51
Edwin te Velde
Utrecht
1:32:50
1:31:38
52
Constant Peek
Vianen Ut
1:31:51
1:31:40
53
Rob van Eijk
Woerden
1:32:02
1:31:42
54
Sander de Kooter
Hoevelaken
1:32:00
1:31:51
55
Daniël Hamerslag
De Koplopers
1:32:33
1:32:00
56
Ferry Pitlo
Blueprint Automation 3
1:32:31
1:32:23
57
Erik van den Dikkenberg
VAV
1:32:58
1:32:28
58
Joost Vroonhof
Phoenix
1:32:57
1:32:35
59
Bas Smeulders
Runners Club Woerden
1:33:02
1:32:36
60
Evert Boschloo
Altis
1:33:55
1:33:09
61
Ingmar van Beveren
Doorn
1:33:37
1:33:14
62
Anton van Amerongen
Leidschendam
1:33:41
1:33:14
63
Jaap Vermeulen
VAV
1:33:52
1:33:24
64
Maarten van Hees
Delft
1:34:06
1:33:31
65
Martin van Solinge
Utrecht
1:33:45
1:33:35
66
Vincent Buskens
St. Antonius Ziekenhuis 6
1:34:55
1:33:45
67
Mark Sjakes
Delft
1:34:17
1:33:49
68
Arjan Ket
Loopgroep Athletic Point
1:34:19
1:33:50
69
André van der Neut
Breukelen Ut
1:34:24
1:33:50
70
Remco Larooij
Muiden
1:34:33
1:34:03
71
Willem de Berk
Nieuwegein
1:35:11
1:34:05
72
Alex van den Berg
Atverni
1:34:12
1:34:08
73
Bart Eveleens
Startbaan
1:34:44
1:34:32
74
Gerard Lettinck
Loopgroep Houten
1:35:06
1:34:37
75
Marcel Pomp
Zuidwal
1:35:01
1:34:42
76
Wilfred de Wit
AAV '36
1:35:39
1:35:01
77
Wim Aantjes
Nieuwegein
1:35:39
1:35:01
78
Ed Plugge
Waterweg
1:37:41
1:35:20
79
Philip van der Klaauw
Clytoneus
1:36:30
1:35:21
80
Arjen Eijlers
Clytoneus
1:36:31
1:35:23
81
Henri Koelewijn [LGB]
Bunschoten-Spakenburg
1:36:12
1:35:25
82
Arno IJzerman
Amersfoort
1:35:41
1:35:29
83
Gregor Panovski
De Spartaan
1:35:40
1:35:29
84
Edwin Post
Houten
1:36:23
1:35:40
85
Janwillem Engel
Woerden
1:36:32
1:35:40
86
Bas van Binnendijk
De Kieviten
1:36:32
1:35:54
87
Dave van Haaren
Rotterdam
1:36:25
1:35:54
88
Peter Visser
Alphen aan den Rijn
1:36:57
1:36:01
89
Martijn Voorn
AKU
1:36:58
1:36:04
90
Philippe Pozo
Oudewater
1:36:46
1:36:15
91
André Schravemade
Zoetermeer
1:36:32
1:36:17
92
Edwin Reinhoudt
De Kieviten
1:36:54
1:36:32
93
Andre Dreese
Loopgroep Aart Stigter
1:37:49
1:36:58
94
Paul Jansen
Loopgroep Houten
1:38:18
1:37:03
95
Jeroen Vreugdenhil
Statina
1:39:41
1:37:05
96
Rini de Jong
PAC
1:37:14
1:37:08
97
Alex Berghout
Trackstars Nesselande
1:37:30
1:37:10
98
Van de Poel
Driebergen-Rijsenburg
1:37:37
1:37:12
99
Erik Looze
Trecho
1:38:43
1:37:24
100
Paul van den Nieuwenhuijz
IJsselstein Ut
1:38:13
1:37:25
101
Hans van Schendel
Delft
1:37:42
1:37:29
102
Jurgen Pallast
Kronos
1:37:53
1:37:36
103
Nick Van Bemmel
De Veenlopers
1:39:34
1:37:39
104
Niek Vogelaar
De Koplopers
1:38:05
1:37:42
105
Gerard Glasbergen
Gouda
1:38:21
1:37:52
106
René van Engelen
Lopik
1:38:18
1:37:54
107
Jeroen Koot
De Kieviten
1:38:51
1:37:55
108
Arne Merkens
Houten
1:38:40
1:37:57
109
Andre Pruijssers
Lekkerkerk
1:39:04
1:38:01
110
Ab Vonkeman
Running AP
1:39:17
1:38:04
111
Wilco Hoogendoorn
PAC
1:38:44
1:38:12
112
Erik Flinterman
Haag Atletiek
1:38:33
1:38:20
113
Martijn Klein Gebbink
Utrecht
1:38:48
1:38:27
114
Michel Mackaaij
AAV '36
1:39:06
1:38:34
115
Wouter Verboon
Clytoneus
1:39:27
1:38:40
116
Joost de Keijzer
Rotterdam
1:39:59
1:38:45
117
Machiel Muiderman
Randstad Uitzendbureau bv 2
1:40:00
1:38:52
118
Jan-Wim Verhoeff
Krimpen aan den IJssel
1:39:08
1:38:54
119
Henk van Roekel
Veenendaal
1:39:23
1:38:54
120
René Avontuur
GAC Hilversum
1:39:54
1:39:01
121
Rene Wisselo
De Koplopers
1:39:40
1:39:01
122
Theo de Boer
Zevenhoven
1:39:55
1:39:03
123
Johan van Eijk
Blueprint Automation 3
1:39:47
1:39:14
124
Rene Haket
Benthuizen
1:39:35
1:39:16
125
Edward de Hoop
Kockengen
1:40:30
1:39:17
126
Aernout Smit
Clytoneus
1:40:01
1:39:19
127
Jan Brandts
Utrecht
1:39:49
1:39:22
128
Walter Kraan
IJsselstein Ut
1:40:48
1:39:24
129
Zeger Roos
Bunschoten-Spakenburg
1:40:21
1:39:26
130
Mark Messing
PAC
1:40:10
1:39:37
131
Marc Carton
Castricum
1:40:25
1:39:40
132
Willem-Jan Megens
Amersfoort
1:40:45
1:39:58
133
Arjen van de Wetering
Gouda
1:41:34
1:40:08
134
Berry de Reuver
Montfoort
1:41:06
1:40:28
135
Albert van der Horst
Waddinxveen
1:42:51
1:40:30
136
Marko van Vliet
Haag Atletiek
1:40:59
1:40:33
137
Johan Verburg
Utrecht
1:41:43
1:40:42
138
Jerry Weldam
Utrecht
1:41:58
1:40:44
139
Maarten Brinkhuijsen
Oudewater
1:41:49
1:40:51
140
Henk Kasbergen
Moordrecht
1:42:15
1:40:52
141
Jan Hollander
Hellas
1:41:56
1:40:57
142
Peter Kranenborg
Utrecht
1:42:27
1:40:58
143
Ard Cloo
Amersfoort
1:42:01
1:41:08
144
Peter van der Geer
Culemborg
1:44:01
1:41:21
145
Mischa Cohenno
Rotterdam
1:43:27
1:41:24
146
Gerbert Janssen
DE LOPER
1:41:50
1:41:24
147
Johan de Visser
Lekkerkerk
1:42:29
1:41:25
148
JP McAllister
IJsselstein Ut
1:43:04
1:41:38
149
Joost de Rijk
Running AP
1:42:38
1:41:48
150
Jan Hendrikse
Lopik
1:42:35
1:41:54
151
Marco de Bruin
Gouda
1:43:35
1:41:57
152
Jeroen Gaasbeek
Linschoten
1:42:26
1:42:02
153
Gijsbert van der Kooij
Oud-Beijerland
1:43:29
1:42:10
154
Stephan Schevers
Houten
1:42:56
1:42:13
155
Roelof Woering
Rozenburg Zh
1:43:56
1:42:18
156
Dimitri van der Ark
Loopgroep Bunnik
1:43:41
1:42:27
157
Willem Sonneveld
Eemnes
1:43:32
1:42:27
158
Frank Bruining
Sleeuwijk
1:43:41
1:42:28
159
Edwin Bakker
Benschop
1:43:00
1:42:29
160
Gertjan de Vogel
Berkel en Rodenrijs
1:43:08
1:42:34
161
Erwin Rebergen
Utrecht
1:44:01
1:42:39
162
Martin Vellekoop
Olympus '70
1:44:15
1:42:50
163
Rene Leer
Meteren
1:45:40
1:42:54
164
Mark Aptroot
Utrecht
1:43:46
1:42:56
165
Ruud Schuurman
De Meern
1:43:16
1:43:00
166
Rob van Rooijen
Blueprint Automation 3
1:44:27
1:43:04
167
John van Beurden
Utrecht
1:45:49
1:43:06
168
Cor Noorlander
Nieuw-Lekkerland
1:45:16
1:43:12
169
Jos Broere
Typhoon
1:44:03
1:43:13
170
Gustave Pol
U-Track
1:45:11
1:43:20
171
Remco Arnoldus
RRZ
1:43:48
1:43:28
172
Wim Wennekes
Doorn
1:43:44
1:43:30
173
Frank de Bie
Waterweg
1:45:05
1:43:32
174
Pieter Neeteson
Loopgroep Athletic Point
1:44:36
1:43:33
175
Richard Nielen
Alphen aan den Rijn
1:44:19
1:43:33
176
Jeroen Didden
Woerden
1:45:39
1:43:43
177
Alexander Crena de Iongh
Utrecht
1:44:54
1:43:46
178
Gerrit Bouhuis
Randstad Uitzendbureau bv 2
1:45:15
1:44:01
179
Arjan Braam
Utrecht
1:47:14
1:44:09
180
Ed den Breejen
Hoornaar
1:45:32
1:44:12
181
Raymond Verdegaal
Distance Runners Voorhout
1:46:56
1:44:17
182
Walter Schaap
Bunschoten-Spakenburg
1:45:33
1:44:25
183
Stijn Erinkveld
Utrecht
1:45:28
1:44:26
184
Robert van Veen
Bergschenhoek
1:45:50
1:44:30
185
Henk ter Haar
Bunschoten-Spakenburg
1:45:26
1:44:32
186
Wim Bos
Bunschoten-Spakenburg
1:45:26
1:44:32
187
Jeroen Stuivenberg
Houten
1:45:54
1:44:33
188
Sirach Kaai
Linschoten
1:46:02
1:44:42
189
Jurgen van Avermaete
Almere
1:46:25
1:44:46
190
Gijs Zwijnenburg
Houten
1:46:06
1:44:46
191
Marcel Veldt
De Spartaan
1:46:09
1:44:53
192
Theo den Braanker
Sliedrecht
1:45:58
1:44:54
193
Eddy Spreeuwers
Loopgroep Houten
1:46:35
1:44:55
194
Jan De Vries
Alphen aan den Rijn
1:45:52
1:44:56
195
Perry Dissel
Altis
1:46:02
1:45:01
196
Peter Jan Kamst
Amersfoort
1:45:52
1:45:06
197
Jan Kerssies
Zwolle
1:46:21
1:45:17
198
Leonard van Teeffelen
Huizen
1:46:39
1:45:19
199
Andre Verweij
Woerden
1:46:55
1:45:20
200
Gertjan Albers
Capelle aan den IJssel
1:46:27
1:45:31
201
Michel Linschoten
Altena Road Runners
1:46:54
1:45:34
202
Dick van Middelkoop
Den Hoorn Zh
1:46:11
1:45:43
203
Andre Broekhuis
Loopgroep Bunnik
1:47:36
1:45:44
204
Boris Tonies
Culemborg
1:46:44
1:45:45
205
Arrèn van Tienhoven
Krimpen aan den IJssel
1:48:20
1:45:48
206
Wiebe Fieren
Gouda
1:46:49
1:45:53
207
Guus Schutijser
AV Badhoevedorp
1:46:33
1:45:53
208
Rene Dokter
IJsselstein Ut
1:46:20
1:46:01
209
Hans van Maurik
Nederlandse Triathlonbond
1:47:51
1:46:01
210
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:46:10
1:46:05
211
Frank van den Berg
De Koplopers
1:48:17
1:46:11
212
Maarten Ramp
Boskoop
1:48:33
1:46:13
213
Henk Vink
Bevo Stukadoors 1
1:48:57
1:46:15
214
Eric de Vos
Avantri
1:48:17
1:46:24
215
Louis van Vliet
Polsbroek
1:47:07
1:46:24
216
Dirk de Monchy
Amersfoort
1:48:47
1:46:28
217
Ed Spruit
Rotterdam
1:48:04
1:46:32
218
Marcel Roos
Rotterdam
1:48:49
1:46:44
219
Jean-Paul Egberts
GAC Hilversum
1:50:14
1:46:51
220
John de Boer
Running AP
1:49:17
1:46:53
221
Marcel van Duijn
Rijnsoever
1:48:59
1:46:59
222
Jobert Bijl
Leiden
1:48:38
1:47:08
223
Arjan Stubbe
Gouda
1:48:40
1:47:09
224
Richard Moons
Antilope
1:48:53
1:47:12
225
Wessel Berkman
Naarden
1:47:15
1:47:13
226
Menno Urbanus
Schiedam
1:49:37
1:47:15
227
Jeroen Jansen
Amsterdam
1:48:33
1:47:19
228
Gerard Tuk
De Koplopers
1:48:45
1:47:23
229
Pim IJsendoorn
Rotterdam
1:48:45
1:47:29
230
Arjan van der Leij
Rotterdam
1:48:38
1:47:32
231
Erik Bassie
Middelburg
1:48:09
1:47:35
232
Martin Breukers
Arnhem
1:49:10
1:47:49
233
Marko Bisperink
Fit
1:49:49
1:47:49
234
René van den Ende
Delft
1:49:01
1:47:52
235
Tjeerd Oppedijk
U-Track
1:49:56
1:48:06
236
Erik-Jan Vegers
Amersfoort
1:49:51
1:48:08
237
Jan van Zon
De Kieviten
1:49:09
1:48:11
238
Marco van den Broek
Montfoort
1:48:53
1:48:28
239
Martin Baas
Hardlopen.nl
1:49:48
1:48:31
240
Ronald Vink
Rijnsoever
1:50:35
1:48:34
241
Erik Hotting
Rotterdam
1:49:22
1:48:34
242
Anne de Boo
Nieuwegein
1:50:25
1:48:38
243
Pieter van Rossum
Avantri
1:50:51
1:48:41
244
Hans Looijen
Antilope
1:50:57
1:48:41
245
Arnoud Fledderus
Hoevelaken
1:50:19
1:48:42
246
Peter Dubbelaar
Bevo Stukadoors 1
1:51:40
1:48:52
247
Erik Boek
Amersfoort
1:51:17
1:48:52
248
Vincent Zandbergen
Bevo Stukadoors 1
1:51:41
1:48:57
249
René Keijzer
De Lier
1:49:25
1:48:59
250
Erwin Tulleners
Amstelveen
1:50:59
1:49:02
251
Mark Rietkerk
Trecho
1:51:00
1:49:10
252
Johan Peekstok
Ridderkerk
1:51:28
1:49:12
253
Ronald Timmerman
Linschoten
1:50:17
1:49:12
254
Gerard Korte
AAV '36
1:51:05
1:49:13
255
Wolvers Marcel
Hoogmade
1:50:50
1:49:33
256
Erik van der Linden
IJsselstein Ut
1:51:08
1:49:41
257
Sijbrand Strijbos
Ouderkerk aan den IJssel
1:51:47
1:49:45
258
Erwin Vroegh
Statina
1:52:23
1:49:48
259
Martijn van den Hoek
Gouda
1:50:34
1:49:48
260
Peter Talens
Rijnsoever
1:52:48
1:49:58
261
Jan van Iterson
LVA Plantaris
1:51:36
1:49:59
262
Hans Elligens
Culemborg
1:51:05
1:50:03
263
Rob Lijtsman
Rotterdam
1:50:52
1:50:12
264
Peter Noordam
Waterweg
1:52:00
1:50:27
265
Juan Hendriks
Boxtel
1:53:13
1:50:32
266
Marcel Piek
De Kieviten
1:51:25
1:50:33
267
Rick Ehlert
Gouda
1:52:24
1:50:37
268
Peter Roder
Clytoneus
1:53:36
1:50:42
269
Norbert Bessems
Hilversum
1:53:12
1:50:53
270
Klaas Buist
Alphen aan den Rijn
1:53:12
1:50:54
271
Emil Keler
Clytoneus
1:53:34
1:50:55
272
Guido Savelberg
Vleuten
1:52:29
1:50:57
273
Andy Mater
IJsselstein Ut
1:52:15
1:50:59
274
Erik Boer
Rotterdam
1:53:30
1:51:09
275
Frank de Vreede
Gouda
1:52:57
1:51:18
276
Jurriaan Wils
AV Gouda
1:52:53
1:51:18
277
Joeri Vermeulen
Utrecht
1:53:33
1:51:19
278
Michiel van Leeuwen
Oudewater
1:52:43
1:51:24
279
Rob Lagendijk
De Kieviten
1:53:51
1:51:48
280
Ton Hijman
Triathlon
1:54:14
1:51:53
281
Mark Beems
Houten
1:53:23
1:51:57
282
Jeroen Bos
Utrecht
1:54:17
1:51:58
283
Alard Joosten
Utrecht
1:55:08
1:52:08
284
Ton Overmeire
Sparta
1:54:00
1:52:09
285
Jan-Paul Wierenga
Amsterdam
1:53:48
1:52:18
286
Michael Rumpf
Loopgroep Athletic Point
1:54:08
1:52:18
287
Marc Blommaert
Zevenhuizen Zh
1:53:49
1:52:18
288
Andy Haagen
Stolwijk
1:54:30
1:52:32
289
Arjan Jonkers
Atverni
1:53:50
1:52:36
290
Johan Voskuil
Driebruggen
1:55:18
1:52:56
291
Gerard van den Berg
Capelle aan den IJssel
1:56:00
1:52:58
292
Wim Welleweerd
Westbroek
1:53:41
1:53:19
293
John Theune
Nieuwegein
1:55:22
1:53:32
294
Harald Oole
Amersfoort
1:56:02
1:53:36
295
Bas Harmsen
Harmelen
1:56:08
1:53:39
296
Robert van den Brink
Arnhem
1:55:49
1:53:51
297
Gert-Jan Schotanus
Boskoop
1:56:43
1:53:52
298
Menno Jansma
GAC Hilversum
1:57:21
1:53:58
299
Martin van Schaik
Tebi 7
1:55:45
1:54:01
300
Peter van Beek
Houten
1:56:30
1:54:04
301
Harry Boomsma
IJsselstein Ut
1:55:40
1:54:04
302
Remco Smits
IJsselstein Ut
1:57:10
1:54:06
303
Ronald van Velde
Bleiswijk
1:57:11
1:54:12
304
Patrick van Veen
Vianen Ut
1:56:03
1:54:13
305
Arjan ~Vooijs
Bevo Stukadoors 1
1:55:41
1:54:17
306
Paul Schlebaum
Amersfoort
1:55:54
1:54:20
307
Bram Fleuren
Vleuten
1:57:15
1:54:22
308
Enrico Künstl
Voorburg
1:56:35
1:54:26
309
Jan Bouke Tiersma
Honselersdijk
1:54:36
1:54:27
310
Arjen van Langevelde
Waddinxveen
1:57:23
1:54:28
311
Gerald van Dijk
Ederveen
1:56:42
1:54:37
312
Bas Ravestein
Woerden
1:57:45
1:54:46
313
Jeffrey Luitjens
IJsselstein Ut
1:56:36
1:54:52
314
Thijs van Muijden
Aalsmeer
1:58:12
1:55:00
315
Frank Plate
Hillegom
1:57:30
1:55:07
316
Steven van der Elburg
Capelle aan den IJssel
1:57:13
1:55:12
317
Han Boselie
Geldermalsen
1:57:04
1:55:12
318
Jan Louwers
Clytoneus
1:55:43
1:55:15
319
Edwin van den Thillart
Rotterdam
1:55:57
1:55:16
320
Sebastiaan van Willigen
Zoetermeer
1:57:07
1:55:24
321
Ronald Boertje
Ouderkerk aan den IJssel
1:57:29
1:55:27
322
Sjaak Nijgh
Rijnsoever
1:57:30
1:55:29
323
Ardi Boeren
Runners Club Woerden
1:58:25
1:55:37
324
Erik Went
Leiden Road Runners Club
1:56:52
1:55:39
325
Fred de Koning
Antilope
1:58:12
1:55:42
326
Cor in t Veld
De Kieviten
1:57:40
1:55:58
327
Robert Samuels
IJsselstein Ut
1:57:45
1:55:59
328
Marcel van Oostrom
IJsselstein Ut
1:57:45
1:56:00
329
Geert Embrechts
Zeist
1:58:35
1:56:06
330
Menno Hollander
's-Gravenhage
1:58:18
1:56:13
331
Vincent Engelen
Montfoort
1:58:04
1:56:28
332
Cees Anker
Waddinxveen
1:56:45
1:56:30
333
Patrick Vervoort
Rotterdam Atletiek
2:00:04
1:56:41
334
Roland Schilder
Berkel en Rodenrijs
1:58:37
1:56:48
335
Ronald Scholten
Nieuwegein
2:00:11
1:56:54
336
Bert Boer
Woerden
1:58:52
1:56:57
337
Hildo Brilleman
Kudelstaart
1:58:52
1:56:57
338
Rene Varkevisser
Rijnsoever
1:59:49
1:56:59
339
Ronald Versluis
LOGO
1:57:59
1:57:01
340
Gerard van der Meer
WZK Tri Team Wassenaar
1:59:19
1:57:15
341
Peter van Brussel
Sommelsdijk
1:59:57
1:57:16
342
Gerard van den Beukel
De Kieviten
1:59:34
1:57:22
343
David Raaphorst
Runners Club Woerden
2:00:19
1:57:28
344
Ron Keijnemans
De Kieviten
2:00:22
1:57:40
345
Harry Bout
Breukelen Ut
1:59:44
1:57:43
346
Renzo Middelweerd
Harmelen
2:00:17
1:57:44
347
Erik Crielaard
Bergschenhoek
1:59:38
1:58:03
348
Ferry Hensbergen
Nieuwegein
2:00:13
1:58:06
349
Jan-Willem de Lang
Oudewater
2:00:27
1:58:07
350
Ron van der Jagt
Rotterdam
1:58:48
1:58:18
351
Leo van den Eijkel
Rijnsoever
2:01:08
1:58:19
352
Bernard Haveman
Utrecht
2:00:49
1:58:26
353
Mike Bronkie
Voorthuizen
2:01:47
1:58:26
354
Edgar Kuus
Harmelen
2:01:01
1:58:28
355
Hans Vente
Vleuten
2:01:29
1:58:36
356
Jean-Louis Geutjes
Hooglanderveen
2:00:22
1:58:40
357
Leo Hartman
Altena Road Runners
2:01:55
1:58:41
358
Roeland Vonk
Utrecht
2:01:35
1:58:44
359
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
2:02:24
1:58:55
360
Jan-Cees van de Lustgraaf
Groot-Ammers
2:02:13
1:58:57
361
Bart Henzen
Veenendaal
2:01:00
1:59:00
362
Marc Luysterburg
Houten
2:01:23
1:59:15
363
Edo Keuning
Woerden
2:01:30
1:59:34
364
Dennis Schouten
Oudewater
2:01:16
1:59:35
365
Ernst Kleinpenning
Woerden
2:01:32
1:59:36
366
Mark Zwaan
Rijnsoever
2:02:26
1:59:36
367
Ruud Alkemade
Woerden
2:02:36
1:59:50
368
Arco van den Wijngaard
Woerden
2:01:50
1:59:50
369
Olof van Praat
Woerden
2:00:17
1:59:57
370
Bas Muilwijk
Woerden
2:01:59
1:59:58
371
Ronald de Jong
Hekendorp
2:03:07
1:59:58
372
Stefan Buitenweg
Houten
2:03:36
2:00:04
373
Ron van Overhagen
Benschop
2:01:28
2:00:30
374
Ronald Hijdra
Haag Atletiek
2:02:55
2:00:46
375
Hans Hermsen
Wassenaar
2:03:58
2:00:51
376
Leo Boelen
Papendrecht
2:03:35
2:00:57
377
Manuel Sousa Inocencio
Capelle aan den IJssel
2:03:31
2:01:01
378
Peter Kroon
Wijk bij Duurstede
2:04:51
2:01:25
379
Ronald Janse
Ammerstol
2:04:11
2:01:36
380
Edward van den Heuvel
Oud-Alblas
2:04:41
2:01:48
381
Wim Scholman
Balkbrug
2:05:20
2:02:01
382
Mark Meijer
De Kieviten
2:04:58
2:02:13
383
Rens Olij
Energie
2:04:21
2:02:13
384
Erwin Smit
Runners Club Woerden
2:05:08
2:02:40
385
Roger Ravelli
ZOEV
2:05:45
2:02:57
386
Bart Boer
RRZ
2:05:37
2:03:09
387
Erik Lukkassen
Loopgroep Athletic Point
2:06:44
2:03:36
388
Johan van Gelderen
Gouda
2:05:47
2:03:37
389
Johan van Schoonhoven
Elst Ut
2:05:46
2:03:42
390
Martijn van Alphen
Oudewater
2:06:17
2:03:58
391
Wouter van Geel
Woerden
2:07:08
2:03:59
392
Leonard Geluk
Rotterdam Atletiek
2:07:32
2:04:08
393
Dave Lunenburg
Woerden
2:06:49
2:04:20
394
Remon Wilms
Soest
2:07:54
2:04:28
395
Hugo Thomassen
Utrecht
2:08:05
2:04:56
396
Kees Smeulders
Maarssen
2:07:54
2:04:59
397
Martyn Kerkman
Zoeterwoude
2:07:33
2:05:14
398
Tony Tan
Houten
2:07:52
2:05:29
399
Enno vd Graaf
Delft
2:08:17
2:06:06
400
Kees Kuijt
Rijnsoever
2:08:55
2:06:07
401
Koos Kruid
Antilope
2:09:33
2:06:17
402
Eef Walgaard
Utrecht
2:10:56
2:07:39
403
Fabian Schweichler
Almere
2:11:25
2:08:12
404
Kees Groenenberg
Altena Road Runners
2:11:56
2:08:44
405
Anton Kersten
Runners Club Woerden
2:12:22
2:09:31
406
Paul van der Steur
Utrecht
2:13:09
2:09:44
407
Harmen van Wijnen
Nieuwegein
2:13:04
2:09:53
408
Tjeerd Schouwerwou
Rotterdam
2:13:25
2:10:40
409
Mark van der Woude
Woerden
2:14:03
2:10:50
410
Herman Griffioen
Athleta
2:12:44
2:10:55
411
Hans Galesloot
Hellas
2:15:06
2:11:41
412
Arjen Volkers
Culemborg
2:15:19
2:11:48
413
Tom Groenendaal
Runners Club Woerden
2:14:58
2:12:25
414
Danny Delfos
Bodegraven
2:12:51
2:12:32
415
Robert Vastenburg
Nijkerk Gld
2:16:24
2:12:50
416
Ansfried Snijders
Rotterdam
2:15:22
2:13:11
417
Eduard Bosma
Randstad Uitzendbureau bv 2
2:17:22
2:14:05
418
Ritsaert in't Hout
Driebergen-Rijsenburg
2:17:17
2:14:20
419
Piet van Vuuren
LOGO
2:17:19
2:14:24
420
Stan Put
Haarlem
2:17:25
2:14:45
421
Daan de Mooij
Leerdam
2:20:58
2:17:28
422
Richard Groenendijk
Woerden
2:22:23
2:18:59
M55, 21.1 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry de Boer
AKU
1:23:38
1:23:20
2
Bram de Visser
Confianza Accountants 1
1:24:11
1:24:04
3
Hans Kruis
Hellas
1:24:45
1:24:45
4
Thomas van Zoelen
Altis
1:25:25
1:25:19
5
Piet Voorwinden
Typhoon
1:26:17
1:25:54
6
Wim de Jong
Olympus '70
1:27:17
1:27:15
7
Niels Morpey
Altis
1:28:15
1:28:09
8
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
1:28:48
1:28:37
9
Mark Lie A Kwie
avVN
1:29:04
1:29:02
10
Arnold Schiphof
Ameide
1:30:05
1:29:26
11
Rene Rensen
Hellas
1:30:38
1:29:58
12
Michel Vollebregt
AAV '36
1:32:10
1:32:03
13
Ruud van Ammers
Amsterdam
1:32:16
1:32:07
14
Bard Dolmans
VAV
1:32:50
1:32:43
15
Jos ter Brake
Atverni
1:33:33
1:33:06
16
Fred Moerings
AV '47
1:33:32
1:33:15
17
Martin Molenaar
Nieuwerkerk ad IJssel
1:33:42
1:33:36
18
Adrie Hoek
De Koplopers
1:34:56
1:33:53
19
Ed Baks
Atverni
1:34:46
1:34:09
20
Ruud Smit
Utrecht
1:35:19
1:34:58
21
Cor van Bommel
Altena Road Runners
1:36:10
1:35:12
22
Frans Dagelet
AAV '36
1:36:18
1:35:16
23
Arjen van Iren
Clytoneus
1:36:23
1:35:48
24
Bram Bakker
avVN
1:36:02
1:35:58
25
Wout Heslinga
Trecho
1:36:59
1:36:43
26
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:37:03
1:36:43
27
Martien Lek
De Veenlopers
1:38:42
1:36:46
28
Jan Ouwendijk
Waterweg
1:37:02
1:36:46
29
Stef van Holstein
Sparta
1:38:11
1:36:53
30
Rene van der Zon
Zevenhoven
1:38:48
1:37:07
31
Leo Zantkuijl
Zuidwal
1:37:33
1:37:14
32
Jelle van der Haring
OSS-VOLO
1:39:00
1:37:24
33
Rob Huisman
Hilversum
1:40:06
1:37:40
34
Rob Beckmann
Energie
1:38:00
1:37:40
35
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:38:31
1:37:41
36
Louis Rutten
Atverni
1:38:06
1:37:43
37
Gerrit van Putten
RRZ
1:38:02
1:37:50
38
Rik Van der Have
Waterweg
1:40:12
1:37:51
39
Dirk Pfrommer
AV Haarlem
1:38:32
1:38:04
40
Leo Goes
Loopgroep Houten
1:39:13
1:38:05
41
Karl Bleijenberg
Benschop
1:39:09
1:38:15
42
Remko Veenstra
Hilversum
1:39:46
1:38:17
43
Edward van Wezel
Maarn
1:39:04
1:38:56
44
Nico Landman
U-Track
1:39:32
1:39:01
45
Marco van Essen
Marathon Pim Mulier
1:39:51
1:39:17
46
Gijs van Korlaar
Soest
1:39:25
1:39:20
47
Martin de Vor
GAC Hilversum
1:40:52
1:39:26
48
Oscar Mathijssen
Randstad Uitzendbureau bv 2
1:41:00
1:39:33
49
Raymond Linkers
Utrecht
1:39:55
1:39:40
50
Sjaak Wensveen
Loopgroep Houten
1:41:25
1:39:53
51
Einte Elsinga
AV Gouda
1:40:47
1:39:56
52
Frank vd Klashorst
Houten
1:40:20
1:39:56
53
Eric de Kort
Road Runners Zeist
1:40:06
1:40:00
54
Rene Vanluijk
Olympus '70
1:41:24
1:40:00
55
Hans Zevenhoven
AAV '36
1:40:49
1:40:09
56
Maarten de Wit
Startbaan
1:40:23
1:40:10
57
Arturo Botto
ACW '66
1:40:53
1:40:28
58
Peter Nibbelke
Loopgroep Houten
1:41:19
1:40:47
59
Marco van Vessum
Driebergen-Rijsenburg
1:41:16
1:40:49
60
Joop Majoor
Zuidwal
1:41:06
1:40:54
61
Cor van de Bilt
Atverni
1:42:11
1:41:00
62
Pons Verheul
Apeldoorn
1:43:11
1:41:00
63
Michiel Heslinga
Almere
1:42:17
1:41:17
64
Rob Wijfje
Nieuwkoop
1:42:07
1:41:30
65
Peter Vollebregt
Houten
1:43:05
1:41:33
66
Alewijn Verboon
U-Track
1:43:48
1:41:40
67
Hugo Vrolijk
AAV '36
1:42:45
1:41:44
68
Dirk Blom
Elektro Internationaal 1
1:42:47
1:41:50
69
Adrie van Zoest
AV '47
1:42:21
1:41:56
70
Rinus Wassenaar
Rijnsoever
1:44:11
1:42:11
71
Marcel van Oostveen
Zaanland
1:43:41
1:42:22
72
Martin Bos
Snelrewaard
1:42:45
1:42:23
73
Frank van der Laan
Clytoneus
1:43:15
1:42:24
74
Ruut Schalij
Utrecht
1:43:56
1:42:29
75
Richard Kroese
LVA Plantaris
1:44:08
1:42:31
76
Peter Hattuma
Amersfoort
1:43:27
1:42:38
77
Ben Brinkel
RRZ
1:43:05
1:42:57
78
Karel Kok
Driebergen-Rijsenburg
1:45:10
1:43:11
79
Jan van Kooten
Breukelen Ut
1:44:54
1:43:19
80
Wilfred van Es
Trecho
1:44:33
1:43:27
81
Ton Gorissen
Pallas '67
1:46:29
1:43:30
82
Ronald Swaen
Ede Gld
1:44:31
1:43:31
83
Gerard Agterberg
Utrecht
1:45:04
1:43:42
84
Erik van Viegen
Loopgroep Houten
1:45:15
1:43:44
85
Hans Zwart
RRZ
1:44:50
1:43:50
86
Richard Egberink
GAC Hilversum
1:45:39
1:44:05
87
Bert van der Meer
Gouda
1:45:53
1:44:05
88
Kees Weij
Nieuw-Vennep
1:45:48
1:44:10
89
Frans van Heerdt
Blueprint Automation 3
1:45:13
1:44:15
90
Chris Paardenkooper
Moerkapelle
1:45:14
1:44:22
91
Gert-Jan van Herpen
IJsselstein Ut
1:46:28
1:44:37
92
Roel Ruijs
Utrecht
1:46:58
1:44:44
93
John Verwey
Maarssen
1:46:14
1:44:52
94
Johan de Gelder
Den Hoorn Zh
1:45:09
1:44:55
95
Jos Tóth
De Koplopers
1:45:42
1:45:03
96
Kees Debie
Delft
1:46:01
1:45:08
97
Jan A W Brabander
Honselersdijk
1:46:40
1:45:15
98
Roel de Kruif
Heerhugowaard
1:46:56
1:45:16
99
Casper Langerak
Atverni
1:47:16
1:45:33
100
Ruud Warmer
De Kieviten
1:47:51
1:45:42
101
Karel Bos
Triathlon
1:46:33
1:45:56
102
Wim Rog
's-Gravenhage
1:46:56
1:46:11
103
Marcel Zwezerijnen
Loopgroep Houten
1:47:45
1:46:15
104
Fred Bijl
PAC
1:48:08
1:46:16
105
Hans Jong
avVN
1:47:34
1:46:21
106
Jan Hilgeman
AV '47
1:47:07
1:46:33
107
Bart Bezembinder
Gouda
1:49:08
1:46:42
108
Wim de Groot
avVN
1:47:39
1:46:42
109
Ruud Wessels
Waterweg
1:48:37
1:46:53
110
Martin Jansen
Loopgroep Bunnik
1:48:46
1:46:54
111
Jan de Jong
De Kieviten
1:48:11
1:47:02
112
Bart van Vliet
avVN
1:48:43
1:47:18
113
Wibo van Run
Houten
1:48:57
1:47:19
114
Bert van Diemen
De Veenlopers
1:49:21
1:47:24
115
Barend van der Meulen
TION
1:49:29
1:47:26
116
Rob Stofberg
Elektro Internationaal 1
1:48:23
1:47:28
117
Ton Vreman
Clytoneus
1:48:09
1:47:45
118
Arie Kuperus
Fortius
1:48:48
1:47:46
119
Albert Stolvoort
Altis
1:49:32
1:47:46
120
Hennie Brink
Zuidwal
1:48:20
1:47:48
121
Dico Hoogeveen
Waddinxveen
1:48:39
1:47:49
122
Servaas Grul
Odijk
1:49:44
1:47:53
123
Cor Jansen
Utrecht
1:49:11
1:47:54
124
Piet Kuijpers
Naaldwijk
1:49:53
1:47:56
125
Rob van Dijen
Loopgroep Houten
1:49:25
1:47:57
126
Pieter-Jan van der Pols
Utrecht
1:50:23
1:48:12
127
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
1:49:47
1:48:22
128
Nico Boom
Runners Club Woerden
1:50:28
1:48:36
129
Rob van Eerde
U-Track
1:49:56
1:48:46
130
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:49:48
1:48:58
131
Theo Grabijn
Startbaan
1:50:58
1:49:02
132
Gijsbert van de Water
Deil
1:51:11
1:49:04
133
Hans van Seters
Rotterdam
1:50:16
1:49:31
134
Rob Veeke
Utrecht
1:52:24
1:49:39
135
Jan Hendrik van Delft
Rijnsoever
1:51:40
1:49:39
136
Albert Fischer
Road Runners Zeist
1:52:07
1:49:41
137
Enver Tanriverdi
Atverni
1:51:05
1:49:44
138
Ton Flierman
Hardlopen.nl
1:53:00
1:49:52
139
Willem Staal
Zeist
1:50:39
1:50:13
140
Hans Blaauwbroek
U-Track
1:51:34
1:50:17
141
Ton Nobel
Lekkerkerk
1:51:40
1:50:37
142
Andre Bos
Nederlandse Triathlonbond
1:53:22
1:50:45
143
Roel van Kuppevelt
Road Runners Zeist
1:53:23
1:50:58
144
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
1:53:35
1:51:11
145
Frans van Haaster
RRZ
1:51:33
1:51:29
146
Hans den Ouden
Haag Atletiek
1:54:51
1:51:36
147
Hans van der Ven
Loopgroep Houten
1:53:26
1:51:43
148
Paul Dijkgraaf
Holten
1:54:04
1:51:47
149
René Willems
Zoetermeer
1:52:10
1:51:49
150
Theo Meijvogel
De Spartaan
1:53:04
1:51:50
151
Aart de With
Benschop
1:52:55
1:51:57
152
Kees Koppers
Haag Atletiek
1:54:10
1:52:01
153
Theo Houtman
RRZ
1:53:45
1:52:01
154
Martin Gerritsen
Zaandijk
1:52:57
1:52:07
155
Andre Blok
Gouda
1:54:21
1:52:21
156
Gert Bolier
Loopgroep Berkel
1:55:22
1:52:26
157
François Bakker
Clytoneus
1:54:25
1:52:32
158
Johan Nap
De Kieviten
1:53:50
1:52:55
159
Leo van Diemen
De Veenlopers
1:54:56
1:52:59
160
Frits Stolk
AV '47
1:53:54
1:53:19
161
André Versteeg
Vianen Ut
1:54:03
1:53:32
162
Gert Grimbergen
Rotterdam
1:56:27
1:53:43
163
Hugo van Vledder
IJsselstein Ut
1:55:56
1:53:45
164
Jos Nederpel
Gouda
1:56:35
1:53:49
165
Marten Heijs
Daventria
1:56:25
1:53:52
166
George de Wit
Berkenwoude
1:54:46
1:53:52
167
Enno Buis
Sparta
1:55:45
1:53:53
168
Marcel de Vos
Lopik
1:56:11
1:54:01
169
Hennie Havenaar
Haastrecht
1:55:51
1:54:14
170
Mannes Wietsma
Almere
1:55:57
1:54:14
171
Ruud Keetlaer
Lisse
1:56:45
1:54:22
172
Ronald Bottema
Woerden
1:56:52
1:54:27
173
Robert Bekkema
Oudewater
1:56:42
1:54:29
174
Hans Bodlaender
Loopgroep Houten
1:56:18
1:54:34
175
Jan van Oosten
Groot-Ammers
1:56:32
1:54:44
176
Adrie Vollering
Clytoneus
1:57:12
1:54:48
177
Oscar Last
Tempo
1:56:41
1:54:51
178
Peter Krijgsman
Waddinxveen
1:57:46
1:55:15
179
Jan van Leeuwen
Zevenhuizen Zh
1:58:02
1:55:25
180
Hans Kruijt
Gouda
1:55:59
1:55:27
181
Lex Stokhof
Runners Club Woerden
1:57:56
1:55:31
182
Jan Reijm
Maarssen
1:58:28
1:55:34
183
Gerard van Paassen
Waddinxveen
1:56:14
1:55:40
184
Rinus de Jonge
Almere
1:57:54
1:56:00
185
Peter van den Berge
Rotterdam
1:58:48
1:56:11
186
Nick Nahuijs
Zoetermeer
1:59:49
1:56:18
187
Wilco Rasink
Alphen aan den Rijn
1:58:17
1:56:26
188
Peter Verbrugge
Rotterdam
1:58:43
1:56:38
189
IJsbrand Reijneveld
BB lopers
1:58:33
1:56:40
190
Frits Poppen
Vianen Ut
1:59:21
1:57:10
191
Johan van Soest
Houten
1:59:53
1:57:27
192
René van de Beek
Houten
1:59:42
1:57:37
193
Heinz Doring
Road Runners Zeist
2:00:11
1:57:43
194
Marien van Andel
Langerak Zh
2:00:54
1:57:58
195
Ton Reijmers
Clytoneus
2:00:25
1:57:58
196
Willem van Leeuwen
Atverni
2:01:11
1:57:58
197
Ed Geerlings
U-Track
2:00:01
1:58:12
198
Adriaan Goudriaan
Ouderkerk aan den IJssel
2:00:19
1:58:16
199
Ronald Galenkamp
Nieuwerkerk ad IJssel
2:00:18
1:58:18
200
Jan Bubberman
Houten
2:01:01
1:58:38
201
Cor Nap
Driebruggen
2:01:53
1:58:39
202
Hijmen Vos
Gouda
2:01:30
1:58:43
203
Henk Pieterse
Energie
2:01:15
1:58:58
204
Anco Dekker
Sleeuwijk
2:01:58
1:58:58
205
Egbert Dimmendaal
Loopgroep Athletic Point
2:00:52
1:58:59
206
Hans van der Aar
IJsselstein Ut
2:02:01
1:59:05
207
Andy Verhoeven
Eindhoven Atletiek
1:59:45
1:59:26
208
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
2:01:56
1:59:29
209
Gert Landzaat
VAV
2:01:35
1:59:46
210
Frits van Peski
Hilversum
2:02:16
1:59:46
211
Cok Pieterse
Woerden
2:02:13
1:59:56
212
Rolf Spijkerman
's-Gravenhage
2:03:05
2:00:45
213
John van den Engel
Maarssen
2:03:48
2:00:54
214
Walter Hansen
Nieuwerkerk ad IJssel
2:03:10
2:01:05
215
Otto Schilderman
IJsselrunners
2:04:24
2:01:21
216
Eric Kool
Odijk
2:04:14
2:01:32
217
Fons Peters
Nieuwerkerk ad IJssel
2:05:08
2:02:12
218
Adriaan Mout
Amsterdam
2:05:02
2:02:23
219
Wilco Keulen
Bodegraven
2:05:35
2:02:23
220
Albert Geertjes
Rotterdam
2:04:31
2:02:39
221
Jos Cornelissen
Running Holland
2:05:45
2:02:57
222
Ronald Kruyt
Rotterdam Atletiek
2:06:30
2:03:06
223
Peter Dijksterhuis
Altis
2:06:30
2:03:21
224
Kees van Malssen
Gouda
2:06:33
2:03:23
225
Rune Aresvik
Arnhem
2:06:34
2:03:29
226
Ad van den Berg
De Kieviten
2:06:42
2:03:43
227
Marcel Wink
Tienhoven Ut
2:07:00
2:04:06
228
Rene van der Velde
Rijnsoever
2:06:11
2:04:26
229
Johan Snel
Ede Gld
2:07:52
2:04:43
230
Sjaak Weststrate
Nieuwkoop
2:08:18
2:05:03
231
Alfred van den Hoogen
Oudewater
2:07:26
2:05:16
232
Dick Hut
Antilope
2:07:47
2:05:33
233
Paul de Ridder
U-Track
2:07:23
2:05:59
234
Arjen Berendse
Ilpendam
2:09:35
2:06:15
235
Bert Kwakernaak
Houten
2:09:48
2:06:28
236
John Blok
Clytoneus
2:09:03
2:06:30
237
John Merton
IJsselstein Ut
2:09:32
2:06:45
238
Cor Terlouw
Avantri
2:11:13
2:07:41
239
Albert Kerssies
Waddinxveen
2:11:09
2:07:58
240
Toon van Bemmel
Loopgroep Aart Stigter
2:11:37
2:08:51
241
John Blauw
Runners Club Woerden
2:11:54
2:08:56
242
Bert Kruijs
Veenendaal
2:11:03
2:09:03
243
Hans Beyer
Houten
2:13:15
2:09:55
244
Gert van der Meulen
Delfgauw
2:13:23
2:10:27
245
Marcel Roggeveen
Rotterdam
2:13:52
2:10:36
246
Ton van Vliet
Alphen aan den Rijn
2:12:13
2:11:31
247
Martin de Wit
Oudewater
2:14:32
2:11:47
248
Arie van der Sar
Fortuna
2:15:10
2:12:06
249
Johan Kers
Vianen Ut
2:16:05
2:12:30
250
Edzo Boven
Elshout
2:15:40
2:12:48
251
Frans van Kan
Atverni
2:16:16
2:13:23
252
Peter van der Sluijs
Atverni
2:16:16
2:13:23
253
Hans Storm
De Kieviten
2:16:55
2:13:56
254
Jan Heijstee
Nieuwegein
2:17:38
2:14:15
255
Will Clerx
Pijnacker
2:18:25
2:15:08
256
Willie Ambergen
Houten
2:19:41
2:16:12
257
Leen Ooms
Leiden Road Runners Club
2:18:17
2:17:16
258
Hans Steenbergen
Waarder
2:20:44
2:17:59
259
Gerard Radstaat
Meerkerk
2:21:40
2:18:13
260
Jan Willem van Ede
Montfoort
2:23:05
2:20:10
261
Peter Veth
Beverwijk
2:23:47
2:20:12
262
Kees van Vaneveld
Haarlem
2:26:52
2:23:24
263
Gerrit Rooker
IJsselstein Ut
2:28:28
2:25:31
264
Ron Dekker
Hoofddorp
2:30:15
2:26:53
265
Hans Ligthart
Houten
2:30:03
2:26:53
M65, 21.1 KM HARDLOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:27:45
1:27:43
2
Leen van Rijn
Rijnsoever
1:28:41
1:28:31
3
Kees Voogt
De Kieviten
1:32:29
1:32:22
4
Robert Vink
AV Gouda
1:33:29
1:33:09
5
Ton Reuser
Zuidwal
1:37:11
1:36:42
6
Leen Harkes
AV '47
1:37:59
1:37:41
7
Jan van Vliet
avVN
1:38:57
1:38:00
8
Peter Lier
Zuidwal
1:42:31
1:42:05
9
Maus Dieleman
Utrecht
1:44:34
1:43:02
10
Dic van Hummel
Startbaan
1:43:54
1:43:42
11
Gert van der Geest
De Veenlopers
1:45:48
1:43:50
12
Ari van den Hoogen
Gouda
1:46:21
1:44:24
13
Peet Valstar
Utrecht
1:45:23
1:44:30
14
Niek de Koning
Schoonhoven
1:46:44
1:44:39
15
Jacob Brunekreef
Hellas
1:45:42
1:44:42
16
Rob Hoefnagel
AV '47
1:46:17
1:45:51
17
Joop Stolwijk
's-Gravenhage
1:48:36
1:47:10
18
Jacques van der Horst
Hekendorp
1:49:52
1:47:59
19
Hans Slof
AAV '36
1:49:45
1:49:06
20
Theo Noij
De Veenlopers
1:51:19
1:49:21
21
Leo van den Hoven
Clytoneus
1:50:30
1:50:08
22
Cees de Vries
Triathlon
1:53:21
1:51:19
23
Harry van der Graaf
Loopgroep Houten
1:53:17
1:51:42
24
Willem van Baren
Runners Club Woerden
1:51:59
1:51:48
25
Errol Seymonson
avVN
1:54:08
1:51:56
26
Jan Schinkel
Benschop
1:53:35
1:52:39
27
Hans van den Hil
Antilope
1:55:34
1:53:45
28
Kees Smies
De Kieviten
1:56:46
1:54:11
29
Sjaak Verberkmoes
Wijk bij Duurstede
1:57:47
1:54:36
30
Koos Luitjens
IJsselstein Ut
1:56:35
1:54:50
31
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
1:55:36
1:55:02
32
Anton van Woerkom
Houten
1:57:25
1:55:16
33
Hans Coopmans
's-Gravenhage
1:57:58
1:55:31
34
Joes Kleijheeg
Clytoneus
1:59:18
1:56:11
35
Ger van der Wel
AAV '36
1:57:24
1:56:42
36
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenburg
1:59:01
1:56:48
37
Johan van Es
Utrecht
1:59:55
1:57:00
38
Peter Pieterson
Maarssen
2:00:11
1:57:09
39
Bote Engwerda
Amersfoort
2:00:17
1:57:57
40
Gerrit Koerting
Statina
1:58:12
1:58:07
41
Joost Gijsbers
U-Track
1:59:40
1:58:55
42
Arie Bunnik
AAV '36
2:00:49
1:59:01
43
Cees Overes
AVR '69
2:02:22
1:59:31
44
Gerard Buitenweg
IJsselstein Ut
2:03:36
2:00:04
45
Theo van den Broek
Nootdorp
2:03:42
2:00:56
46
Bert van Oostrum
Statina
2:04:39
2:01:57
47
Aad Bergers
AAV '36
2:02:51
2:02:10
48
Gijs Kuiper
Soest
2:03:54
2:02:28
49
Wim Verhage
avVN
2:06:13
2:02:59
50
Ton van Wieringen
GAC Hilversum
2:07:43
2:04:52
51
Jan Holleman
Woerden
2:08:51
2:05:39
52
Cees van Reemst
TION
2:08:55
2:06:29
53
Ed Jacobs
RRZ
2:10:32
2:07:14
54
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
2:10:04
2:07:57
55
Piet Leegwater
Renkum
2:10:15
2:09:43
56
Detlev Konig
AV Gouda
2:17:39
2:14:14
57
Ruud Breedijk
Bodegraven
2:22:22
2:18:59
58
Hans Zwaanenburg
Nieuwegein
2:34:08
2:30:39
59
Ad Vermeulen
Hellas
2:34:12
2:31:58
Tussentijden 10 km en bedrijvenloop uitslagen op:
https://evenementen.uitslagen.nl/2019/linschotenloop/
www.uitslagen.nl
03-01-2020 13:01