Uitslagenlijst Avondkerstloop Nispen

Nispen - Zaterdag 21 december 2019

J6-9, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn Mouws
Nispen
2:55
2:55
2
Sil Schenk
Nispen
2:57
2:57
3
Micah van Beek
Achilles
3:08
3:07
4
Jens Schoonen
Nispen
3:12
3:12
5
Thijs Aerts
Nispen
3:13
3:12
6
Luuk Raats
Nispen
3:15
3:15
7
Pol de Jong
Nispen
3:17
3:16
8
Flynn Beattie
Nispen
3:20
3:20
9
Lars Muurling
Achilles
3:22
3:22
10
Matthijs van Overveld
Wouwse Plantage
3:31
3:29
11
Siem Verbocht
Nispen
3:32
3:28
12
Daan den Braber
Nispen
3:35
3:33
13
Max Beattie
Nispen
3:36
3:35
14
Daan Scheepers
Nispen
3:40
3:39
15
Bart van der Stelt
THOR
3:45
3:44
16
Jelte van Pul
Roosendaal
3:48
3:45
17
Matthijs Deelen
THOR
3:51
3:51
18
Jelle Dekkers
Roosendaal
3:59
3:58
19
Jordy Gommeren
Nispen
4:00
4:00
20
Ties Mouws
Nispen
4:02
4:01
21
Merijn Musters
THOR
4:06
4:06
22
Sjoerd Peeters
Roosendaal
4:07
4:06
23
Xavier Verhoeven
Nispen
4:23
4:20
24
Jeck de Wolf
Roosendaal
4:32
4:30
25
Guus van Pul
Roosendaal
4:37
4:35
26
Niels Deelen
Roosendaal
4:39
4:36
27
Saar van Meir
Nispen
4:42
4:39
28
Tim Janse
Zierikzee
4:45
4:41
29
Tijn Theunis
Nispen
4:45
4:40
30
Rens Vissers
Nispen
5:14
5:12
31
Jens Kuijlen
Roosendaal
5:44
5:40
32
Duuk Vissers
Nispen
5:46
5:42
33
Timo van Dijk
Nispen
5:47
5:41
M6-9, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lente Dam
Nispen
3:44
3:43
2
Saar Schoonen
Nispen
3:45
3:43
3
Jolene de Wolf
Roosendaal
3:47
3:46
4
Amy Oostvogels
Schijf
3:50
3:50
5
Yfke Clarijs
Nispen
3:54
3:51
6
Fenna Koolman
Roosendaal
3:55
3:53
7
Noor Perdaems
Wouw
3:55
3:52
8
Saar Perdaems
Wouw
3:56
3:53
9
Anouk van Overveld
Wouwse Plantage
3:56
3:55
10
Flo den Braber
Roosendaal
3:56
3:53
11
Liz den Braber
Roosendaal
3:57
3:53
12
Ize Casparie
THOR
3:59
3:59
13
Zoey Bohm
Nispen
4:05
4:02
14
Maud van Rijswijk
Nispen
4:08
4:07
15
Jessy Oostvogels
Nispen
4:10
4:08
16
Amber Gommeren
Roosendaal
4:13
4:13
17
Floor Belleter
Nispen
4:31
4:31
18
Maud Veraart
Nispen
4:32
4:27
19
Emily Sels
Turnhout
4:35
4:30
20
Jasmijn Van der Meer
THOR
4:35
4:30
21
Anoud Ibrahim
Nispen
4:42
4:40
22
Sara den Braber
Nispen
4:42
4:39
23
Lynn Theunis
Nispen
5:38
5:35
24
Julie Clarijs
Nipsen
5:46
5:40
25
Zara Scheepers
Nispen
6:06
6:04
26
Linde van der Meer
THOR
6:10
6:04
27
Lott Veraart
Nispen
7:07
6:59
28
Noor Veraart
Nispen
7:19
7:11
J1012, 1 MILE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kevin Oostvogels
Schijf
5:56
5:56
2
Juul Loos
Phanos
6:00
6:00
3
Rens Klasen
Roosendaal
6:07
6:07
4
Daan Guns
Nispen
6:27
6:27
5
Mats Belleter
Nispen
6:45
6:44
6
Job Oostvogels
Nispen
6:46
6:45
7
Bob de Koning
Nispen
6:51
6:51
8
Cas Clarijs
Nispen
6:57
6:57
9
Liam Lazeroms
Roosendaal
7:58
7:57
M1012, 1 MILE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noa Casparie
THOR
6:43
6:43
2
Isa Lodewijks
Nispen
6:44
6:44
3
Yara Prinsen
Etten-Leur
6:52
6:52
4
Vera Bastiaensen
Roosendaal
7:01
7:00
5
Romy
Roosendaal
7:35
7:35
6
Shauna Sullivan
Nispen
7:52
7:52
7
Florine de Koning
Nispen
8:14
8:14
8
Hanneke Uijtdehaag
Terneuzen
8:44
8:44
MAN, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kevin Sels
Turnhout
17:32
17:32
2
Tobias Martinot
Nederlandse Triathlonbond
18:39
18:39
3
Nick Beyers
ESAK
19:33
19:32
4
Robin Krijnen
Bosschenhoofd
19:48
19:47
5
Jaco Rip
Scherpenisse
20:01
20:00
6
Hans van der Kruijk
Nispen
20:24
20:23
7
Edwin Roedolph
Bosschenhoofd
21:03
21:02
8
Michael de Wolf
Loopgroep Aart Stigter
21:06
21:06
9
Toine Bogers
Kopenhagen
21:26
21:24
10
Pieter 't Hart
ESAK
21:31
21:31
11
Roel Hopstaken
Nispen
22:35
22:23
12
Rene Remijn
Bosschenhoofd
22:58
22:56
13
Coen van Loon
Halsteren
23:01
22:36
14
Jens Remijn
AVO 1983
23:04
23:02
15
Jeroen Krijnen
Bosschenhoofd
23:07
23:05
16
Bart Scheepers
Nispen
23:21
23:20
17
Mike Buermans
Nispen
23:47
23:35
18
Peter Bvaoloop
Rijsbergen
23:54
23:30
19
Rene de Kok
Roosendaal
24:12
24:06
20
Jack Nieuwkoop
Team Invicta
24:15
24:15
21
Sem van Deursen
Roosendaal
25:07
24:46
22
Sven Zuijkerbuijk
Roosendaal
25:07
24:46
23
Dave Lijmbach
Halsteren
25:08
24:47
24
Tijn Lazeroms
Roosendaal
25:17
24:55
25
Glenn van den Boom
Roosendaal
25:23
25:05
26
Joost van Tiggelen
Nispen
25:48
25:40
27
Wilbert Dam
Nispen
26:13
25:50
28
Sem Buermans
Nispen
26:13
25:58
29
Finn Oostvogels
Nispen
26:14
26:01
30
Jurre Sjaardema
Rucphen
26:30
26:01
31
Pascal Videler
Roosendaal
26:52
26:47
32
Paul Sanders
THOR
27:08
27:04
33
Stan Gommeren
Roosendaal
27:13
26:57
34
Mike Weijsters
Roosendaal
27:22
27:04
35
Marcel den Braber
Nispen
27:47
27:15
36
Owen Raats
Roosendaal
27:51
27:31
37
André Hoekstra
Roosendaal
27:58
27:54
38
Sil Buckens
THOR
28:00
27:55
39
Edwin Lijmbach
Halsteren
28:27
28:06
40
Niels Bavoloop
Rijsbergen
28:47
28:24
41
Jurgen van Oevelen
Essen
28:51
28:35
42
John de Regt
Road Runners Etten-Leur
29:01
28:33
43
Tjeu de Jong
Nispen
29:10
29:00
44
Holm de Jong
Nispen
29:10
29:01
45
Maurice Huijs
Spado
29:13
28:55
46
Marco van de Sande
Utrecht
29:26
29:08
47
Rob Wortel
Tilburg
29:34
29:25
48
Kees Krijnen
Bosschenhoofd
29:40
29:39
49
Arno Brenters
Road Runners Etten-Leur
29:57
29:30
50
Jos van Overveld
Road Runners Etten-Leur
29:58
29:31
51
Robbert Bavoloop
Rijsbergen
30:31
30:07
52
Arian Bavoloop
Rijsbergen
30:31
30:06
53
Peter Rijsdijk
Nispen
30:44
30:11
54
Lars Theunis
Nispen
30:44
30:11
55
Pierre Buermans
Nispen
30:44
30:30
56
Dre van Gastel
Roosendaal
31:14
31:04
57
Erik van Gastel
THOR
31:31
31:23
58
Rini van der Westen
THOR
32:23
32:07
59
Roger Bavoloop
Rijsbergen
32:29
32:06
60
Ties Vermazen
Roosendaal
33:00
32:54
61
Richard Bavoloop
Rijsbergen
33:19
32:55
62
Jordan Jacobs
Roosendaal
33:21
32:50
63
Pepijn Spoelder
Roosendaal
33:40
33:36
64
Rudy Weemaes
THOR
33:48
33:42
65
Peter Pijnen
Wouwse Plantage
34:25
34:12
66
Louis de Koning
Rijsbergen
38:09
38:07
VROUW, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Antonissen-Kerstens
Olympia Halsteren
22:14
22:13
2
Ina van Otzel
THOR
22:17
22:17
3
Madeleine Rommers
Middelburg
24:47
24:45
4
Nienke Bakx
Nispen
25:34
25:18
5
Marlijn van Alewijk
Oud Gastel
25:37
25:11
6
Janneke Haast
Oud Gastel
25:37
25:11
7
Pauline de Jong
Loenhout
25:55
25:46
8
Miriam de Jong
Loenhout
26:10
26:02
9
Sabina Lambregts
Roosendaal
26:27
26:24
10
Julia de Kok
Roosendaal
26:32
26:25
11
Mariëtte Verhoeven-Jansen
Raamsdonksveer
27:24
27:11
12
Tess Scheepers
Nispen
27:46
27:13
13
Kelly Haverkamp
Nispen
27:49
27:31
14
Petra Bouma
Halsteren
27:51
27:25
15
Van Loon Gabrielle
Halsteren
27:51
27:26
16
Janneke Raats
Nispen
28:13
28:08
17
Gina Verhagen
Roosendaal
28:19
28:16
18
Daisy Valkenburg
Nispen
28:31
28:22
19
Isabelle Marchand
Tilburg
28:38
28:27
20
Linda van der Kruijk
Nispen
28:40
28:37
21
Silvia Biezen
Roosendaal
28:50
28:38
22
Monique Gommeren
Roosendaal
28:55
28:43
23
Riet Oostvogels
Roosendaal
29:04
28:46
24
Rebecca Suijkerbuijk
Hoeven
29:06
28:53
25
Melanie van Oers
Roosendaal
29:12
29:04
26
Desirée Huijs
Bergen op Zoom
29:13
28:55
27
Judith Buckens
THOR
29:17
29:13
28
Anouk Denissen
Wouw
29:26
29:09
29
Robbin Noorman
Roosendaal
29:32
29:13
30
Hanneke Noorman
Roosendaal
29:33
29:13
31
Madeleine Oomen
Oud Gastel
29:42
29:29
32
Corina den Braber
Nispen
30:44
30:12
33
Joyce Portengen
THOR
30:52
30:47
34
Vivian Rijsdijk
THOR
30:57
30:51
35
Kim Videler
Roosendaal
30:58
30:53
36
Karin Videler
THOR
30:59
30:53
37
Karlien Van Schil
Essen
31:04
30:54
38
Greet Schuurbiers
Essen
31:04
30:53
39
Marjo Akkermans
THOR
31:14
31:07
40
Sandra Sep
THOR
31:31
31:25
41
Linda Oostvogels
Nispen
31:47
31:33
42
Anne-Marie Huijsmans
Nispen
31:47
31:33
43
Suzet de Rooij - Brinkman
Roosendaal
32:09
31:39
44
Bo Konings
Roosendaal
32:10
31:41
45
Marlea Raats
Nispen
32:19
32:05
46
Caroline Lodewijks
Nispen
32:19
32:05
47
Odette Mossel
THOR
32:58
32:50
48
Linda Bruijns
THOR
32:58
32:50
49
Lot Vermazen
Roosendaal
33:00
32:53
50
Elly Kerstens
Nispen
33:26
33:04
51
Rina Otto
Stampersgat
33:37
33:36
52
Maud Spoelder
THOR
33:40
33:35
53
Jessica Spoelder
THOR
33:40
33:36
54
Ellen van Zitteren
Nispen
33:41
33:29
55
Jacqueline Wiericx
Nispen
34:20
34:08
56
Yvonne Jongeneelen
Rucphen
34:38
34:23
57
Priscilla Rommers
THOR
35:10
34:48
58
Isabelle Hopstaken
Nispen
35:11
35:01
59
Catalina Lodiers
Nispen
35:11
35:02
60
Jolanda Rijsdijk-Oppeneer
Roosendaal
35:13
34:52
61
Eveline Theunis
Nispen
35:43
35:11
62
Ilona Roks
Nispen
36:00
35:28
63
Saar Vermazen
Roosendaal
36:03
35:57
64
Maike de Bruijn
Roosendaal
36:04
35:57
65
Claudia Welten
Roosendaal
36:07
35:47
66
Mireille van Ineveld
Roosendaal
36:09
35:49
67
Angela Jacobs
Roosendaal
36:45
36:14
68
Kim Bocken
Essen
36:56
36:28
69
Sofie Jacobs
Essen
36:56
36:28
70
Christel Braat
Essen
36:57
36:28
71
Leonie Denissen
Roosendaal
37:00
36:55
72
Jools Sjaardema
Rucphen
41:30
41:00
73
Mirjam Sjaardema
Rucphen
41:31
41:01
MSEN, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Goderie
ESAK
33:53
33:52
2
Hans van den Heuvel
GAV
35:58
35:57
3
Jeffrey van Agtmaal
Ossendrecht
40:53
40:51
4
Mark Mol
AVO 1983
42:18
42:16
5
Tuur Denis
Brasschaat
43:54
43:45
6
Bart Jongmans
Roosendaal
45:15
45:09
7
Erben van Meer
Nispen
46:24
46:11
8
Raul Wiericx
Essen
46:30
46:22
9
Harry Bakx
Eindhoven
48:48
48:29
10
Kenny van Loon
Roosendaal
48:59
48:27
11
Lennart Lemmens
Roosendaal
49:41
49:26
12
Sem Elst
Nispen
49:44
49:37
13
Ronald Rijsdijk
Nispen
50:22
50:13
14
Erik-Simon Strijk
Caesar
50:56
50:45
15
Tijn Gommeren
Roosendaal
51:35
51:29
16
Brad Buermans
Nispen
51:46
51:39
17
Pascal Quist
Roosendaal
51:50
51:44
18
Bas Ridders
Roosendaal
51:54
51:38
19
Bernard van Nijnatten
THOR
52:26
52:08
20
Erik Dierdorp
Roosendaal
52:29
52:22
21
Erik Wortman
Zevenbergen
52:30
52:04
22
Robbert Blummel
Roosendaal
53:15
52:55
23
Bas Blummel
Roosendaal
53:16
52:56
24
Robert Musters
Roosendaal
55:24
55:07
25
Tom de Graaf
Roosendaal
55:29
55:07
26
Joel van Eck
Roosendaal
56:35
56:04
27
Jeroen van Crugten
Roosendaal
57:06
56:35
28
Charlie Goossens
Nispen
57:44
57:28
29
Jules Goorden
Nispen
57:44
57:28
30
Peter van Oosterhout
Scorpio
58:21
57:56
31
Ton Knipscheer
Roosendaal
59:26
59:11
32
Martijn Ernst
Rotterdam
59:26
59:13
33
Ton Langeweg
Roosendaal
1:02:15
1:02:00
M35, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ernst-Jan Haselhoff
GAC Hilversum
37:06
37:06
2
Mark Beattie
Nispen
37:12
37:07
3
Jan-Joost van Dijk
Breda
37:41
37:40
4
Alexander Siemons
THOR
38:21
38:20
5
Pieter van Wesel
Roosendaal
40:49
40:45
6
Sander van der Aarsen
AVO 1983
41:10
41:08
7
Niek Bink
THOR
42:28
42:18
8
Jan Delobel
Essen
43:15
43:10
9
Hendrik van Loon
ESAK
43:44
43:16
10
Gertjan Perdaems
Wouw
43:48
43:48
11
Kees Scheepers
Nispen
44:33
44:28
12
Roel de Jonge
Roosendaal
47:33
47:11
13
Marcel Dekkers
Roosendaal
48:05
48:03
14
Abbie van den Broek
Roosendaal
48:57
48:36
15
Martin Kalsbeek
Roosendaal
52:00
51:50
16
Johan Uijtdehaag
Scheldesport
52:05
51:57
17
Ralf Blummel
Roosendaal
53:15
52:54
18
Hein Schouwenaars IV
Rotterdam
57:50
57:21
19
Yves Kelders
Essen
58:13
57:45
20
Kobus Masseurs
Essen
58:55
58:36
21
Joop van Pul
Roosendaal
59:00
58:37
22
Freek van Oers
Roosendaal
59:15
59:07
23
Michael Klaasse
Roosendaal
1:03:52
1:03:41
M45, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van Damme
THOR
35:34
35:33
2
Siert Sikkema
Loopgroep Aart Stigter
37:03
37:02
3
Steve Duzanson
THOR
38:42
38:41
4
Patrick Marien
THOR
41:31
41:31
5
Frank Sjaardema
AVR '90
42:39
42:32
6
Mark van den Boer
THOR
43:25
43:21
7
Wim Bakx
THOR
44:40
44:22
8
Arjan Laseroms
AVO 1983
44:48
44:44
9
Wilbert Timmermann
THOR
45:20
45:16
10
Hans Lazeroms
THOR
46:12
46:08
11
Petrus Elst
Nispen
46:52
46:47
12
John van Gils
THOR
48:19
48:15
13
Ed de Jong
THOR
48:19
48:17
14
Reinier Jacobs
THOR
49:32
49:14
15
Diederik van Hees
THOR
50:01
49:55
16
Peter Braspenning
AVO 1983
50:16
50:13
17
Marc Belleter
Nispen
50:28
50:18
18
Peter Vissenberg
THOR
50:47
50:44
19
Marc Ebben
Roosendaal
51:20
51:06
20
Maurice Gommeren
Roosendaal
51:56
51:48
21
Patrick Bastiaensen
Roosendaal
52:18
51:55
22
Ben Casparie
Roosendaal
53:17
53:01
23
Joris Geussens
Kalmthout
58:14
57:46
24
Murat Durgun
Roosendaal
59:15
58:57
25
Léon Nuiten
Diomedon
59:37
59:13
26
Maurice Buermans
Nispen
1:04:41
1:04:36
27
Mark Woudstra
Road Runner Rucphen
1:04:45
1:04:18
28
Robert Bongertman
Roosendaal
1:07:23
1:06:56
M55, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Goos
Rijsbergen
41:06
41:05
2
John Marijnissen
Sprint
42:07
42:06
3
Rien Bastiaansen
THOR
42:56
42:55
4
Frans Rijpers
Nederlandse Triathlonbond
44:30
44:25
5
René van de Sande
Wouwse Plantage
47:22
47:13
6
Peter Pelsma
THOR
47:37
47:29
7
Jos Rens
AVO 1983
49:39
49:23
8
André Mol
Nispen
50:03
49:37
9
Frank de Monnick
Kruisland
50:11
50:09
10
Arno de Vries
THOR
51:29
51:18
11
Fred Mulders
Heerle
51:47
51:42
12
Harry Suijkerbuijk
THOR
53:16
53:03
13
Christ Bastiaansen
Bavel
54:33
54:08
14
Jan Braat
Roosendaal
55:02
54:41
15
Frank Mol
Roosendaal
1:01:59
1:01:29
16
Kees van Geel
Roosendaal
1:02:29
1:02:00
17
Toon van Wesel
Nispen
1:03:39
1:03:09
VSEN, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amber Bongertman
THOR
40:55
40:53
2
Lotte Bakx
Roosendaal
44:07
44:06
3
Corina Wisse
Huijbergen
44:28
44:25
4
Emmy Maas
THOR
45:22
45:20
5
Lieke van Weereld
Papendrecht
48:20
48:06
6
Samantha van Meer
Nispen
48:35
48:28
7
Debbie Mol
AVO 1983
50:27
50:23
8
Rosanne Akkermans
THOR
50:56
50:46
9
Jorine van der Burg
Rotterdam
59:25
59:12
10
Corrie van Loon
Wouw
59:39
59:15
11
Ankie van Damme
Roosendaal
1:02:19
1:02:06
12
Marloes Nijland
Achilles
1:06:39
1:06:14
V35, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annelies Postma
THOR
43:58
43:56
2
Marjolijn Deelen
AVO 1983
44:49
44:45
3
Kristel Buijs
THOR
46:56
46:39
4
Claudia Buermans
Nispen
47:33
47:27
5
Cindy Langenberg
THOR
50:42
50:31
6
Hanneke Ridders
Roosendaal
51:54
51:37
7
Heidi Loos
THOR
1:01:36
1:01:12
V45, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arinka Bongertman
THOR
43:01
42:59
2
Miranda van den Aarssen
THOR
50:39
50:36
3
Babette van Ostaijen
THOR
51:07
50:55
4
Inge Aerden
Nispen
51:32
51:22
5
Carien de Jong
THOR
52:20
52:17
6
Gusta Mulders
Nispen
55:28
55:07
7
Annemieke Jonker
Roosendaal
57:06
56:49
8
Marleen Konings
Essen
58:14
57:45
9
Irma Nuiten
Steenbergen Nb
1:14:22
1:13:56
V55, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ineke Stofmeel
THOR
53:44
53:41
2
Rian Bastiaansen
Bavel
54:33
54:07
3
Ella Bastiaansen
Achilles
1:07:03
1:06:39
M65, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chris Wouters
THOR
42:25
42:24
2
Toon van Peer
THOR
50:16
50:14
3
Hein Schouwenaars
Road Runners Etten-Leur
50:20
49:51
4
Jac Oostvogels
Roosendaal
54:09
53:52
5
Jan van Dijk
Scorpio
57:50
57:25
6
Ad Stofmeel
THOR
58:11
57:51
7
Ad Hoppenbrouwers
Spado
1:00:11
1:00:01
8
Jacques Engelen
THOR
1:01:08
1:00:48
9
Toon van Osta
THOR
1:06:39
1:06:17
V65, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria van den Brand
Nispense Runners
49:54
49:40
Avondkerstloop Nispen dankt al haar sponsoren en betrokkenen
www.uitslagen.nl
24-12-2019 16:37