Uitslagenlijst Neelder Veldloop

Roermond - Zaterdag 21 december 2019

VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emmie Weekers
Eindhoven Atletiek
18:48
2
Laura Hoogers
NSAV 't Haasje
18:55
3
Femke van Gog
Ospel
19:44
4
Melissa Bevers
Asterix
19:47
5
An Lenders
Venloop Running Team
19:59
6
Imke van Gog
Ospel
20:15
7
Christel van Rooy
Atletiek Maastricht
21:35
8
Karlijn Koerts
Attila
22:33
9
Jenny van den Heuvel
Swift
27:19
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Ottevanger
Eindhoven Atletiek
19:26
2
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
21:10
3
Sandra Smeets
Heythuysen
21:29
4
Myrthe Meex
Achilles-Top
22:40
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
HAC
22:33
2
Henny Dekkers
GAC Gemert
25:13
3
Marie Jeanne Vandormael
AVT Hechtel
26:00
4
Debby Opbroek-de Porte
Swift
27:54
5
Suzan Handels-Wiertz
Swift
28:28
6
Anne-mieke Pluijm
GAC Gemert
32:17
7
Tineke van Mullekom
Deurne
33:48
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
17:17
2
Legesse Dawit
Tegelen
17:21
3
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
17:23
4
Koen Frenken
Unitas
17:41
5
Wim Schreurs
Asterix
17:49
6
Robbert Weening
STB
18:13
7
Thijs Beurskens
Swalmen
19:21
8
Tom Smetsers
Scopias
21:06
9
Roel Smedts
Scopias
21:17
10
Chris Theelen
Swift
21:18
11
Tom Schouten
AV Weert
21:25
12
Sjoerd Geraets
Swift
21:27
13
Stijn Verbruggen
NSAV 't Haasje
21:49
14
Trevor Homs
Swift
23:01
15
Anass Tissir
Roermond
24:46
16
Sören Weyers
TuRa Bruggen 1923 e.V.
25:47
17
Kai Weyers
TuRa Bruggen 1923 e.V.
25:47
M45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eduard Wanten
Beesel
19:14
2
Pascal Lucker
avVN
19:16
3
Rüdiger Kebeck
Duitsland
19:45
4
Jean-paul Stijnen
Caesar
20:29
5
Jan Suylen
Swift
20:37
6
Arie Adriaans
Gemert
21:32
7
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
22:03
8
Bernie Nagel
't Jasper Sport
22:11
9
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
22:23
10
Ruud Langstraat
ATH
22:38
11
Wiel van Lier
Atletiek Helden
22:51
12
Patrick Goertz
Swift
23:38
13
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
24:31
14
Piet Jaspers
't Jasper Sport
25:02
15
Hans Bos
Atletiek Helden
29:08
16
Fred Knarren
Swift
29:44
17
Thijs Hendriks
Swift
30:10
JJUNA, JA/JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
16:35
2
Soufian Koraichi
Caesar
17:27
3
Roel Gorissen
Caesar
17:48
4
Nils Weinkauf
Duitsland
18:00
5
Daan Hendrikx
Scopias
18:19
6
Per Velraeds
Caesar
18:21
7
Awet Habteab
HAC
18:28
8
Jurre Soons
Caesar
18:52
9
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
18:58
10
Joris Timmermans
Weert
19:12
11
Hannes Schulz
Duitsland
19:12
12
Martijn Jansen
Scopias
19:46
13
Olivier Gijbels
Venlo
19:51
14
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
20:07
15
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
20:12
JJUNB, JA/JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
17:01
2
Noah Holten
Scopias
17:10
3
Jordi Tijssen
Venloop Running Team
17:31
4
Jarno Albers
Scopias
18:15
5
Daničl Castro
Unitas
18:17
6
Teun Nagel
't Jasper Sport
18:38
7
Mike van Wouwe
ATH
19:03
8
Keo Meulenberg
Nederlandse Triathlonbond
19:41
9
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
20:25
10
Thijs van de Heuvel
Lopersgroep Deurne
21:26
11
Kars Reijnen
HAC
22:12
12
Gijs van Lieshout
HAC
22:20
13
Ilias Eltiktissadi
TuRa Bruggen 1923 e.V.
25:42
VROUW, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kathelijn Lemmens
Eindhoven Atletiek
41:27
2
Sophie Dielissen
Tegelen
42:15
3
Magda Winiarska
Someren
44:34
4
Lenny Engelen
Atletiek Maastricht
54:20
MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Lambregts
Swift
33:52
2
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
34:41
3
Anday Tekle
Unitas
35:56
4
Patryk Lukaszewski
Someren
36:19
5
Twan Kops
GVAC
36:54
6
Kai Weyers
TuRa Bruggen 1923 e.V.
37:10
7
Rick Hendriks
Oss '78
37:45
8
Joost Bovee
ATV Venray
37:53
9
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
39:06
10
Roel Smedts
Scopias
40:16
11
Erik Andela
Eindhoven
41:36
12
Thijs Hendriks
Ewijk
41:45
13
Sander Steijvers
AV Weert
41:56
14
Richard Bergs
Atletiek Leudal
42:19
15
Cris Wijnen
Pallas '67
42:23
16
Tom Smetsers
Scopias
42:48
17
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
43:33
18
Jens Wijnants
Sittard
43:35
19
Ruud Bongers
Heythuysen
45:15
20
Roy Driessen
Steyl
46:16
21
Frank Heuer
Willich
46:28
22
Marek Philippen
Selfkant-Tuddern
50:59
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Koster
Atletiek Helden
38:32
2
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
39:13
3
Jeroen Hendriks
Tegelen
39:45
4
Marijn Emans
de Grensrunners
39:47
5
Ronald Langenhuizen
Swift
39:56
6
Martijn Vergeer
Loopgroep Aart Stigter
41:07
7
Wiljo Ermers
GAC Gemert
42:33
8
Eddy Geboers
't Jasper Sport
46:05
9
Manuel Eikens
AVON
50:26
10
Radek Winiarski
Someren
51:09
11
Sander Dinghs
Venlo
52:00
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roger Smeets
Caesar
36:35
2
Marco Debets
Caesar
36:56
3
Edwin Achterberg
Nuenen
39:00
4
Tadesse Woldemesekel
ATV Venray
40:00
5
Edwin Kok
GAC Gemert
40:08
6
Marco Gielen
Scopias
40:29
7
Angelo Jansen
GVAC
41:02
8
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
43:51
9
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
45:49
10
Patrick Goertz
Swift
48:47
11
Mark de Vries
Helmond
49:55
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean Pierre Dieteren
Caesar
39:03
2
Pascal Lucker
avVN
39:45
3
Peter Thijssen
Broekhuizen Lb
43:19
4
Frans Hool
AVON
45:32
5
Ronald Dielissen
Tegelen
46:06
6
Manfred Henzog
Dusseldorf
46:14
7
Jones Ewalds
Orion
48:33
8
Maarten Manders
GAC Gemert
48:50
9
Ronald Smeets
Brunssum
48:52
10
Peter Verbruggen
GAC Gemert
49:15
11
Jan van Lessen
neuss
52:59
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Claessens
Caesar
41:50
2
Carlo Buijs
GVAC
43:00
3
Wim Janssen
Atletiek Helden
43:06
4
Hans Peeters
Atletiek Helden
46:12
5
Chris Meulendijks
de Peelrunners
47:18
6
Perry Peeters
STB
47:33
7
Georgy Sinelshchikov
GAC Gemert
48:40
8
Ton van der Honing
Swift
48:44
9
Jeroen Kouwenberg
Scopias
52:34
10
Frits Gösgens
Oostrum Lb
1:00:27
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Grommen
Maasbree
41:58
2
Jan Oehlen
Cifla
44:18
3
Nico Verstraten
Atletiek Helden
44:42
4
Har Boonen
Atletiek Leudal
46:01
5
Wiel van Lier
Atletiek Helden
46:58
6
Bert Martens
Scopias
48:19
7
Henk Engelen
Vlodrop
57:30
8
Thijs Hendriks
Swift
1:01:24
V45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christien Breukink
Caesar
46:37
2
Natalia Fokina
GAC Gemert
51:00
3
Lily-Anne Smeets
Roermond
54:00
4
Magda Doumpas
Someren
56:39
5
Willemien Gijsbers
Deurne
58:48
6
Angela Butti
Scopias
1:03:21
MJUNA, MA/MB/JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
14:34
2
Merle Smulders
Caesar
15:25
3
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
17:38
MJUNB, MA/MB/JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Leifeld
Bergisch Gladbach
13:00
2
Emma Bijnen
HAC
13:03
3
Lynn van Ham
Achilles-Top
13:08
4
Iris van den Heuvel
Atletiek Maastricht
13:13
5
Kyanie Blom
Landgraaf
13:58
6
Anna Coerver
STB
14:20
7
Lizzy Langen
België
14:52
8
Lieke Rijk
Swift
15:05
JJUNC, MA/MB/JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Hartmans
Atletiek Maastricht
11:25
2
Bodi Smeets
Caesar
11:34
3
Timo Klomp
ATH
12:01
4
Rik Janissen
Venloop Running Team
12:06
5
Julian van Rens
ATV Venray
12:10
6
Roman Kramer
Urmond
12:51
7
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
13:12
8
Luc van Ham
Achilles-Top
13:18
9
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
13:19
10
Finn Janssen
Atletiek Helden
13:27
11
Timo van Bergen
Swift
13:33
12
Guus van Riel
Atletiek Helden
13:36
13
Senna America
Achilles-Top
14:17
14
John Linders
Lopersgroep Deurne
14:24
15
Rémi Hoeksel
Maastricht
14:43
16
Daan Wingelaar
Sittard
14:53
17
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
16:42
MJUNC, MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
GAC Gemert
8:52
2
Isis Levels
Scopias
9:08
3
Suze Gipmans
Venloop Running Team
9:13
4
Femke Scheepers
Herkenbosch
9:29
5
Laurie Santegoeds
GAC Gemert
9:32
6
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
9:36
7
Julie Cuijpers
Caesar
9:45
8
Sanne Michiels
ATH
9:53
9
Meike Janssen
AV Weert
10:11
10
Eef Classens
ATV Venray
10:42
11
Bieke Langen
België
11:07
12
Elke Bens
Swift
11:40
13
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
11:58
JJUND, JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
8:50
2
Jorg Klomp
ATH
9:01
3
Levi Withaar
Venloop Running Team
9:09
4
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
9:14
5
Gijs Deckers
Swift
9:16
6
Fergus Tabor
HAC
9:30
7
Alexander Lotsch
Atletiek Leudal
9:32
8
Bas Verheijen
AV Weert
9:45
9
Merijn Bond
Achilles-Top
10:02
10
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
10:10
11
Simon Goossens
Atletiek Helden
10:13
12
Nils van Leipsig
Swift
10:15
13
Guido Janssen
ATV Venray
10:18
14
Thijs Bongers
Swift
10:24
15
Rens Heygele
HAC
10:24
16
Gilles Hermans
Atletiek Helden
10:27
17
Milan Geerts
Kinrooi
10:28
18
Koen Stribos
Swift
10:30
19
Sven Theunissen
AV Weert
10:32
20
Thom Kessels
Swift
10:48
21
Nate Sillekens
Atletiek Helden
10:51
22
Tycho Ventapper
Atletiek Leudal
10:51
23
Simon Hennissen
Swift
10:54
24
Raf Wolters
Swift
10:54
25
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
11:01
26
Lennart Carnein
TuRa Bruggen 1923 e.V.
11:08
27
Jop de Wit
Swift
11:09
28
Ian Waals
AV Weert
11:15
29
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
11:36
30
Jordy Keijsers
Budel
11:44
31
Gijs op 't Root
AV Weert
11:52
32
Ricardo Rohde
TuRa Bruggen 1923 e.V.
12:15
33
Tristan Mestrom
Swift
12:17
34
Bryan Theunissen
Atletiek Leudal
12:23
35
Jop Gubbels
Scopias
12:30
MJUND, MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
7:21
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
7:29
3
Amina Dillmann
Achilles-Top
7:33
4
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
7:38
5
Sofie van Wouwe
ATH
7:44
6
Mahalet Woldemesekel
ATV Venray
8:31
7
Sara van Ham
Achilles-Top
8:36
8
Saartje Litjens
Scopias
8:48
9
Lieke van Rengs
ATV Venray
8:51
10
Merel Teeuwen
Scopias
8:51
11
Dagmar Oosting
ATV Venray
8:54
12
Myrthe de Koning
Atletiek Maastricht
8:57
13
Amina Eliktissadi
TuRa Bruggen 1923 e.V.
8:58
14
Danique Adriaans
GAC Gemert
8:58
15
Marit van Leipsig
Swift
9:08
16
Carlijn Rijntjes
AV Weert
9:10
17
Sofie Soer
AV Weert
9:15
18
Lina Fernandes
TuRa Bruggen 1923 e.V.
10:09
JPUPA, JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
6:06
2
Tijn de Koning
Lopersgroep Deurne
6:15
3
Timo Wassenberg
Unitas
6:17
4
Ferde Saenen
Zichem
6:28
5
Alain Ritten
Achilles-Top
6:35
6
Koen Schiepers
Atletiek Maastricht
6:39
7
Moos Mevissen
Swift
6:41
8
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
6:47
9
Joep van Casteren
ATH
6:48
10
Lars Custers
HAC
6:50
11
Thies Stijnen
Caesar
6:52
12
Aron Szilágyi
AV Weert
6:53
13
Ravi Classen
Scopias
6:54
14
Finn Jans-Beken
ATV Venray
6:54
15
Jarne Reijnen
HAC
6:57
16
Rick Koppelmans
Mariahout
7:02
17
Tim Michiels
ATH
7:04
18
Yannick Deckers
Unitas
7:11
19
Remco Adriaans
GAC Gemert
7:14
20
Joas de Zeeuw
Swift
7:17
21
Sem Vissers
Scopias
7:18
22
Twan ten Have
Scopias
7:19
23
Adam Kovacs-Borbas
ATH
7:22
24
Noah Babic
Swift
7:22
25
Kevin Kersten
ATH
7:26
26
Koen Deckers
Swift
7:28
27
Levi Ras
Atletiek Leudal
7:34
28
Noud Kessels
Scopias
7:34
29
Niek Janssen
Swift
7:40
30
Casper Rekmans
AV Weert
7:43
31
Timo Broekmans
Unitas
7:46
32
Cas Glaudemans
Swift
7:48
33
Daan Domburg
Swift
7:48
34
Jens Pasmans
Geldrop
7:49
35
Luuk Schreurs
Scopias
7:49
36
Sjoerd Stel
Swift
8:00
37
Luke Hesen
't Jasper Sport
8:02
38
Casper van de Weert
't Jasper Sport
8:03
39
Yon Peeters
Atletiek Helden
8:06
40
Sjoerd Janssen
Scopias
8:07
41
Jonas Erkens
TuRa Bruggen 1923 e.V.
8:07
42
Pepijn Afman
Swift
8:09
43
Justin Smirk
HAC
8:11
44
Michael Mertens
Swift
8:12
45
Jeffrey van Nuil
Swift
8:17
46
Tobias de Smit
't Jasper Sport
8:17
47
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
8:19
48
Dennis Verbeek
Lopersgroep Deurne
8:34
49
Ties Hartjes
AV Weert
8:41
50
Eef Kirkels
AV Weert
8:45
51
Noah Helgers
Swift
8:49
52
Swen Mossaddaq
AV Weert
8:58
53
Stijn de Riet
ATV Venray
9:03
54
Luca Heutz
TuRa Bruggen 1923 e.V.
9:06
55
Stan Willemsen
Atletiek Helden
9:19
56
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
10:04
57
Bram Linders
Swift
10:06
MPUPA, MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lot van Veghel
ATV Venray
6:37
2
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:47
3
Anna van der Velden
Scopias
6:52
4
Lieve Derks
ATH
7:00
5
Saskia Grosfeld
AVV
7:04
6
Hedwig Tabor
HAC
7:09
7
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
7:16
8
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
7:18
9
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
7:18
10
Sien van Veghel
ATV Venray
7:19
11
Maud Heygele
HAC
7:19
12
Jaydee Leenders
ATV Venray
7:21
13
Ayla Cool
Scopias
7:27
14
Liz Bastings
Scopias
7:30
15
Isabella Kurtscheid
TuRa Bruggen 1923 e.V.
7:36
16
Renée Scholtissen
Achilles-Top
7:39
17
Nienke den Engelsman
Lopersgroep Deurne
7:39
18
Silke Hartjes
AV Weert
7:49
19
Lia Neumann
TuRa Bruggen 1923 e.V.
7:51
20
Roos van Houts
't Jasper Sport
7:52
21
Ella Grüters
TuRa Bruggen 1923 e.V.
8:00
22
Kyra Snijders
Atletiek Leudal
8:01
23
Julia Bitter
Atletiek Leudal
8:02
24
Michelle Haenen
Scopias
8:07
25
Pleun Cillekens
Swift
8:07
26
Madelon Mestrom
Swift
8:08
27
Marijke Schraets
Scopias
8:14
28
Rian Janssen
Scopias
8:17
29
Ranomi Rijntjes
AV Weert
8:19
30
Imke Wijnen
AV Weert
8:27
31
Pien Janssen
Atletiek Helden
8:35
32
Maud Helmink
Scopias
8:41
33
Fem Timmermans
Scopias
8:50
34
Lara Peeters
Atletiek Helden
8:51
35
Marah Berben
Swift
9:25
JPUPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aron Kovacs-Borbas
ATH
7:06
2
Sem Kusters
Scopias
7:11
3
Sam Kleintjens
STB
7:21
4
Bram Rekmans
AV Weert
7:21
5
Floris Prins
HAC
7:38
6
Lars Geraats
Baexem
7:40
7
Faas Mevissen
Swift
7:43
8
Leon Syperrek
TuRa Bruggen 1923 e.V.
7:43
9
Lins Kiggen
AV Weert
7:48
10
Tijn Parren
Atletiek Leudal
7:48
11
Bram Gerards
Scopias
7:53
12
Koen Verheijen
AV Weert
8:09
13
Demi Grommen
Egchel
8:09
14
Thijn Hilgers
AV Weert
8:20
15
Mick Smits
Scopias
8:34
16
Milan Stevens
Roggel
9:08
17
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
9:20
18
Daan Steijvers
Atletiek Leudal
9:49
19
Niels Eyckmans
Atletiek Leudal
10:01
20
Jort van den Hoef
ATV Venray
10:02
MPUPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Havere
Swift
7:25
2
Arden Veldman
Achilles-Top
7:31
3
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
7:31
4
Carmčl Schouenberg
Scopias
7:51
5
Kira Cool
Scopias
7:53
6
Nikki Ermers
GAC Gemert
7:57
7
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
8:04
8
Teuntje Cillekens
Atletiek Leudal
8:12
9
Maud Jansen
GAC Gemert
8:21
10
Saar de Koning
Bakel
8:22
11
Mirre Ickenroth
Swift
8:28
12
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
8:29
13
Noëlle Martens
Lopersgroep Deurne
8:38
14
Lotte Teepen
Lopersgroep Deurne
8:39
15
Fenna Linssen
Scopias
8:46
16
Laura Erkens
TuRa Bruggen 1923 e.V.
8:51
17
Lieke Vugts
ATH
9:01
18
Elise Grosfeld
AVV
9:26
19
Lisa Meulendijks
Lopersgroep Deurne
9:34
20
Roos Gielens
Atletiek Leudal
9:42
JPUPC, PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur van Boekholdt
Scopias
6:23
2
Igor Peeters
Swift
6:30
3
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
6:32
4
Sieb Grobbenhaar
Swift
6:46
5
Jip Verbeek
Lopersgroep Deurne
7:11
6
Moritz Winkler
TuRa Bruggen 1923 e.V.
7:22
7
Kevin Mossaddaq
AV Weert
7:22
8
Mattihias Hotinceanu
TuRa Bruggen 1923 e.V.
7:25
9
Jord Custers
HAC
7:26
10
Joep van der Linden
HAC
7:29
11
Raven Huijts
Unitas
7:32
12
Pim Slaats
Lopersgroep Deurne
7:38
13
Stef Paulus
ATV Venray
7:47
14
Constantin Gräfer
TuRa Bruggen 1923 e.V.
7:53
15
Marcus Buseyi
ATH
7:54
16
Stan Huberts
Atletiek Leudal
8:05
17
Noud Janssen
Scopias
8:13
18
Stijn van der Loo
Atletiek Leudal
9:20
MPUPC, PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Schreurs
Scopias
6:48
2
Pien Koumans
Swift
6:51
3
Nouk Helmink
Scopias
7:00
4
Feliene Derijk
Scopias
7:07
5
Fien Houben
Atletiek Helden
7:09
6
Nina Kersten
ATH
7:13
7
Pia Ohlendorf
TuRa Bruggen 1923 e.V.
7:20
8
Ming Fa Lin
Swift
7:25
9
Jolé Marijnissen
Achilles-Top
7:29
10
Alix Ermers
GAC Gemert
7:31
11
Merel Maas
Lopersgroep Deurne
7:33
12
Evi den Engelsman
Lopersgroep Deurne
7:39
13
Saartje Hendriks
Scopias
7:41
14
Kiki Pala
Scopias
7:46
15
Quinty Coumans
Atletiek Helden
7:58
16
Julie Neus
Swift
8:06
17
Anne Leeuwerik
Atletiek Leudal
8:17
18
Yvah Berben
Swift
8:19
19
Sophie Deckers
Unitas
8:43
20
Luna Claessens
ATV Venray
9:13
21
Pleun van Woezik
Scopias
10:35
MMP, MINI'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lova la Grand
Eindhoven Atletiek
6:56
2
Esmee Vugts
ATH
7:05
3
Tess Wassenberg
Unitas
7:11
4
Maud Geraats
Baexem
7:32
5
Daniek Grommen
Atletiek Helden
7:41
6
Leonie Saenen
Zichem
7:46
7
Jenna Bonaparte
Swift
8:07
8
Noor Staring
Atletiek Leudal
8:53
9
Janske Mennen
Lopersgroep Deurne
9:10
JMP, MINI'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dex Scheepers
ATH
6:33
2
Brent Smetsers
Scopias
6:35
3
Jor van den Munckhof
Scopias
6:39
4
Bram Geraats
Baexem
6:58
5
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
7:01
6
Koen Vallen
Atletiek Leudal
7:42
7
Teun van Hees
Scopias
7:53
8
Tieme Parren
Thorn
7:57
9
Kick van de Graaf
ATH
8:04
10
Enne Dinghs
Venlo
8:08
11
Enno Grüters
TuRa Bruggen 1923 e.V.
8:34
12
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
8:46
13
Juup Thijssen
Scopias
8:54
14
Vincent Weise
TuRa Bruggen 1923 e.V.
9:37
15
Max Weitkamp
TuRa Bruggen 1923 e.V.
10:23
www.uitslagen.nl
21-12-2019 18:09