Uitslagenlijst Coop Dorpsloop

De Krim - Zaterdag 21 december 2019

J-8, 1 KILOMETER -8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Xavio Scheenstra
Coevorden
4:07
2
Delano Thielman
Zwolle
4:15
3
Jort de Weerd
Ommen
4:29
4
Thijs Kreuze
v.v. DKB
4:41
5
Thijs Blaauwgeers
Coevorden
4:56
6
Tobias Pol
Coevorden
5:05
7
Tijs Wessel
Coevorden
5:07
8
Sem Winters
Coevorden
5:25
9
Jur Bosman
Coevorden
6:02
10
Sven Thole
Coevorden
6:16
11
Cornelis Hendriks
Coevorden
6:27
12
Nathan Pol
Coevorden
6:43
M-8, 1 KILOMETER -8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saline Waninge
Ruinerwold
4:33
2
Yinthe Boelhouwer
Coevorden
4:43
3
Liz Meijer
Witharen
4:57
4
Mila-Mae Roelofs
Coevorden
5:00
5
Lise Dijkman
Enschede
5:12
6
Megan van Dijk
v.v. DKB
5:37
7
Noraly Hamberg
Ommen
6:13
8
Maddy Mittendorff
Coevorden
6:20
9
Thyrsa Lucas
Coevorden
6:28
10
Mandy Roewen
Coevorden
6:29
11
Fem Bosman
Coevorden
6:31
12
Jo-ann van Dijk
De Krim
6:32
13
Emma Wessel
Coevorden
6:35
14
Jill van Dijk
De Krim
7:16
J-12, 1 KILOMETER -12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vince Egberts
v.v. DKB
3:57
3:56
2
Nout Meijer
Witharen
3:57
3:57
3
Jayden Bunskoek
4:13
4:11
4
Salamon Puttens
Stadskanaal
4:18
4:17
5
Thijs Hagedoorn
v.v. DKB
4:25
4:25
6
Gyvano Scheenstra
Coevorden
4:29
4:29
7
Twan Bruggink
v.v. DKB
4:32
4:30
8
Thijs van der Felz
v.v. DKB
4:35
4:35
9
Thyn Bosman
Coevorden
4:47
4:47
10
Thijs Braakman
Coevorden
4:50
4:50
11
Araya Kroezen
Coevorden
4:50
4:48
12
Maikel Smit
v.v. DKB
4:56
4:56
13
Shahin Sanli
Coevorden
5:00
5:00
14
Daan Mellema
De Krim
5:02
5:00
15
Ruben Pol
Coevorden
5:05
5:03
16
Maxime Marissen
v.v. DKB
5:06
5:05
17
Collin Alfring
v.v. DKB
5:09
5:09
18
Daymion ter Horst
v.v. DKB
5:11
5:11
19
Wesley Huijgen
De Krim
5:12
5:11
20
Joey Koster
De Krim
5:13
5:13
21
Dylano ter Horst
v.v. DKB
5:16
5:16
22
Teun Folkers
v.v. DKB
5:17
5:17
23
Jesse Meinders
Coevorden
5:23
5:23
24
Ajandť van Os
v.v. DKB
5:28
5:28
25
Wesley Rolleman
v.v. DKB
5:43
5:43
26
Wessel Egberts
v.v. DKB
5:43
5:43
27
Leon Kapteijn
Coevorden
5:48
5:46
28
Levi Moddejongen
v.v. DKB
5:52
5:52
29
Dominique Romensen
Coevorden
6:20
6:19
30
Dinand Lichtendonk
De Krim
6:58
6:55
M-12, 1 KILOMETER -12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasmijn Lamberink
Hardenberg
3:52
3:52
2
Myron Bosman
v.v. DKB
4:38
4:38
3
Myrthe Wolting
Hollandscheveld
4:43
4:43
4
Maria Puttens
Stadskanaal
4:59
4:58
5
Berber Reinsma
Coevorden
5:02
5:00
6
Elise Hulter
Coevorden
5:26
5:23
7
Myrthe Lucas
Coevorden
5:35
5:32
8
Yenah Sanli
Coevorden
5:59
5:59
9
Iris Reinsma
Coevorden
6:01
5:58
MAN, 1 KILOMETER - G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Hospers
Gramsbergen
5:05
2
Maarten Mittendorff
De Krim
5:30
3
Mark Kleine
Dalerpeel
6:48
4
Tycho Obdeijn
Dalen
6:59
5
Falco Marani
Coevorden
7:02
6
Harnold vd Scheur
De Krim
7:32
VROUW, 1 KILOMETER - G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolien Postma
Coevorden
5:24
2
Cherique Stoel
Coevorden
5:59
3
Eline Fidder
Schoonebeek
7:11
4
Carla Wesseling
Coevorden
7:44
J-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mikel Berenst
Vroomshoop
9:23
9:23
2
Aron van Dijk
v.v. DKB
10:45
10:44
3
Thijmen Lamberink
Hardenberg
13:09
13:09
M-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
Vriezenveen
9:13
9:12
2
Jasmijn Lamberink
Hardenberg
11:06
11:05
3
Kaithlyn Kroezen
Coevorden
13:34
13:34
4
Yoerike Schuldink
v.v. DKB
15:26
15:24
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William van Eeken
Westerhaar
15:58
2
Bart van Adrichem
Klazienaveen
16:16
3
Maarten van Dijk
Hoogeveen
16:39
4
Thijs Terlouw
Elderen
16:42
5
Niek Nijenhuis
Bergentheim
17:19
6
Roeland Broekema
Groningen
17:21
7
Maurice Bouw
Ens
17:58
8
Stephan Bontekoning
Hardenberg
18:43
9
Nick van der Weide
Elim
18:45
10
Rimko Winter
De Krim
18:45
11
Alex Zomer
Hollandscheveld
18:50
12
Timo Heidema
Dedemsvaart
19:07
13
AriŽn Scheenstra
Coevorden
20:22
14
Christian Baarslag
Hardenberg
21:02
15
Gerlof Valkman
Gramsbergen
21:22
16
Dylan Vuurpijl
Elim
21:46
17
Fabian Berends
Dedemsvaart
22:06
18
Jorren Snippe
v.v. DKB
22:20
19
Maarten Knol
Groningen
22:22
20
Bennie Strijker
Coevorden
22:23
21
Herman Haverkort
Hoogeveen
26:12
22
Stefan van der Felz
De Krim
28:32
23
Jarick Schuldink
v.v. DKB
29:02
H40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Brandenburg
Steenwijk
18:15
2
Albert Mussche
Nieuwleusen
18:34
3
Arjan de Haan
Rouveen
18:45
4
Michel Wierbos
Nieuwleusen
18:47
5
Thomas Puttens
Stadskanaal
19:46
6
Jonny Talen
Hoogeveen
23:15
7
Harry Tibben
Elim
23:25
8
Sander Kreuze
De Krim
24:33
9
Arjan Marissen
Slagharen
25:16
10
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:17
11
Emiel Willemsen
Almelo
26:24
12
Nic Bruggink
De Krim
29:51
H50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
18:49
2
Gert Berenst
Vroomshoop
19:17
3
Bennie Akkerman
Rauveen
19:27
4
Gert van de Belt
Hardenberg
20:09
5
Karel Prins
Veeningen
20:35
6
Heinz Stroeve
Emlichheim
20:45
7
Robert Terlouw
Hardenberg
21:29
8
Jan Schutte
Sibculo
21:56
9
Anne Marsman
Ommen
22:02
10
Gert Brussee
Nunspeet
22:18
11
Martin van Riesen
Hoogeveen
22:42
12
Gerrit Mulder
Harderwijk
23:02
13
Albert Fransen
Hardenberg
23:07
14
Jasper Klein
Dedemsvaart
23:18
15
Jan Boeve
Arrien
23:42
16
Marcel Thijssen
Coevorden
24:01
17
Roelof Pepping
Dronten
25:21
18
Adri Deemter
Dedemsvaart
25:30
19
Erik de Haan
Nieuw-Amsterdam
25:53
20
Henny Berends
Balkbrug
26:03
21
Wilco Kroon
Erica
26:21
22
Henk Willems
Gramsbergen
26:42
23
Harm Diek
Dedemsvaart
26:45
24
Henny Biemans
v.v. DKB
29:34
25
Johan Biemans
Almelo
29:57
26
Wim Kerssies
v.v. DKB
30:25
27
Nijland Johan
IJhorst
30:44
28
Luuk Kremer
Hardenberg
31:23
29
Co van der Sluis
Dedemsvaart
32:24
30
Albert Steffens
Coevorden
36:58
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Heidema
Dedemsvaart
18:51
2
Joyce Kats
Hoogeveen
22:15
3
Nikki Geesink
Hardenberg
22:31
4
Nicole Polselli
Hellendoorn
24:25
5
HenriŽt Pol
Coevorden
24:42
6
Margriet Winters
Steenwijksmoer
29:03
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corina Wierbos
Nieuwleusen
21:35
2
Geke Tempelman
Beerzerveld
22:35
3
Danielle Bekkering
Stadskanaal
23:16
4
Carla Geesink
Hardenberg
24:16
5
Anita Deemter
Dedemsvaart
24:28
6
Jacqueline ter Brummelhuis
Stuifzand
24:37
7
Helga Bunskoek
v.v. DKB
25:01
8
Ingrid Korblet
Hardenberg
25:03
9
Meta Kasperts
Coevorden
27:05
10
Gerda Kloek
Dedemsvaart
27:12
11
Saskia Broer
De Krim
29:51
12
Marieljo van der Fels
Coevorden
32:05
13
Charlotte Moddejongen
v.v. DKB
34:21
14
Janet ter Haar
Slagharen
36:09
15
Renate Zomer
Slagharen
36:28
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Pol
Coevorden
33:33
2
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
33:54
3
Gert-Jan Stevens
Hoogeveen
34:23
4
Evert Jansen
Hoogeveen
37:52
5
David van Zandwijk
v.v. DKB
38:14
6
Arjan Gruppen
Hoogeveen
38:27
7
Rico Kleine
Hoogeveen
38:32
8
Arne Ter Heide
Fluitenberg
39:13
9
Karlo Knipmeijer
Staphorst
39:18
10
Maikel Dekker
Hoogeveen
39:44
11
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
39:45
12
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
39:46
13
Henk Tamminga
Hardenberg
40:54
14
Herman Slaar
Laar (D)
40:56
15
Robert Folkers
v.v. DKB
41:06
16
Alex Zomer
Hollandscheveld
44:31
17
Erwin van Zandvliet
Slagharen
45:00
18
Jorren Snippe
v.v. DKB
46:37
19
Kevin de Bruijn
v.v. DKB
50:25
20
Bertus Veenstra
Erica
55:50
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Thalen
Hoogeveen
36:43
2
Mesfun Habtab
De Wijk
36:46
3
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
37:07
4
Henk Hokse
Staphorst
38:30
5
Martijn Croon
Coevorden
39:12
6
Jan van der Laan
Exloo
40:14
7
Sipke Knol
Hardenberg
40:32
8
Richard Buls
Sleen
41:09
9
Rene Kornelius
Coevorden
42:58
10
Rik Meinders
Coevorden
43:16
11
Erik Averesch
Slagharen
43:26
12
Stan Bosman
v.v. DKB
45:30
13
Janko Kinds
Odoorn
45:40
14
Gert Westerhof
Emmen
48:33
15
Renť Meier
Slagharen
49:49
H50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Kok
Coevorden
39:11
2
Jan Willem Davidse
Zwolle
40:19
3
Karel Prins
Veeningen
43:51
4
Felix Sangers
Slagharen
47:23
5
Lucaz J
Laar (D)
50:35
6
Riekus Kroesen
Dalerpeel
51:12
7
Herman Euverman
Zwolle
56:01
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne van de Belt
Groningen
34:32
2
Lidia Meijer
Hollandscheveld
44:28
3
Leandra Karst Tiekstra
Coevorden
47:28
4
Wineke Holtrop
Emmen
49:16
5
Inge Arkes
Slagharen
58:45
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Nawijn
Hardenberg
51:14
https://vv-dkb.nl/dorpsloop/
Organisatie: v.v. D.K.B.
www.uitslagen.nl
21-12-2019 15:44