Uitslagenlijst 53e Lidocross

Waalwijk - Zondag 15 december 2019

MRECR, MANNEN RECREANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Schellekens
Attila
8:15
2
Marc Weerts
9:23
3
Maarten de Laat
Drunen
12:50
4
Han Weijer
Loopgroep PK
26:02
5
Gijs Pijnenburg
35:55
6
Marc hoogeveen
Breda
37:59
7
Ferry Rooijakkers
Goirle
38:42
8
Wim van Iersel
39:02
9
Luuk Stovers
ACW '66
39:28
10
Derk-Jan Elshout
ACW '66
42:12
11
Hans Bos
's-Hertogenbosch
42:34
12
Wilco Pulles
ACW '66
42:47
13
Marcel van Andel
44:02
14
Léon Mahieu
Sprint
44:27
15
Coen Adams
ACW '66
44:46
16
Huberto van de Schut
De Langstraat
45:17
17
Egbert van Mensfoort
ACW '66
48:06
18
Merijn Trommar
Eindhoven Atletiek
49:23
19
Karel de Hooge
Dordrecht
51:23
20
Mark van der Wildt
ACW '66
57:59
21
Jan School
Heteren
1:08:30
VRECR, VROUWEN RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corry Verschure
ACW '66
14:29
2
Nina Muskens
34:45
3
Ria Aarts
35:22
4
Jolanda in 't Groen
Waspik
35:42
5
Hanny Roksnoer
ACW '66
38:32
6
Maike van der Schuit
Waalwijk
41:07
7
Marita Beekmans
DAK
46:42
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Maas
Cifla
30:06
2
Rick Hartogs
DAK
31:29
3
Pepijn van der Westerlo
Eindhoven Atletiek
32:49
4
Lauren Beijens
Attila
33:07
5
Dirk Evers
Spiridon
33:17
6
Hassan Mahamed
Attila
33:33
7
Ahmed Abubakar
DAK
33:33
8
Joep Staps
Nederlandse Triathlonbond
34:00
9
Lars Schellekens
Attila
35:11
10
Tim van Rooij
Tartlétos
36:11
11
Mitchell van oudenaarden
De Langstraat
36:24
12
Sander Demmers
ACW '66
37:04
13
Sander Verweij
Attila
37:42
14
Dennis Naber
Sprint
39:32
15
Antoine van der Sanden
DAK
40:15
16
Rob Honcoop
Spiridon
44:07
17
Harold van der Zanden
ACW '66
46:19
M35, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
32:43
2
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
36:13
3
Joel Geurts
Sprint
36:53
4
Ruerd Nauta
37:02
5
Marcel Weerdt
Spiridon
40:53
6
Mark van Aert
Sprint
41:09
7
Ralph Jacobs
Atledo
41:48
8
Jeroen Farla
Atledo
42:38
9
Patriek Bruurs
Spiridon
43:06
10
Thijs van Houten
DAK
43:37
11
Robert Hagen
ACW '66
45:29
M45, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:41
2
Huub Maas
De Langstraat
35:59
3
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
36:45
4
Eduard Linnenbank
Attila
37:25
5
Bart van Loon
Attila
39:00
6
Johan Verweij
Achil '87
39:50
7
Jan van Stigt
Altena Road Runners
40:05
8
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
41:33
9
Gijs Kloek
Sprint
43:01
10
Ronny Stabel
Gloria
43:17
11
Mark Prins
Fortius
43:43
12
Erwin Gulickx
Gloria
45:01
13
David Eldred
ACW '66
46:56
14
Martie Reuvers
Atledo
48:47
M55, M55/M60 (7200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
27:25
2
Wim Kuijpers
Altena Road Runners
28:33
3
John Marijnissen
Sprint
30:05
4
Peter Marcelis
Taxandria Atletiek
30:21
5
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
30:59
6
Joop Mathon
Scorpio
31:47
7
Herman van Haaren
Achil '87
32:29
8
Hans Brouwers
Loopgroep Aart Stigter
32:30
9
Hans Drijvers
Attila
33:32
10
Ron Breij
Achil '87
33:56
11
Jan Haverhals
DAK
33:59
12
Ruud Verstralen
Sprint
34:05
13
Peter Kramer
Atledo
35:08
M65, M55/M60 (7200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
29:57
2
Hans van Wegen
Loopgroep GoRun
30:37
3
Ad van Rooij
De Langstraat
32:29
4
Jan van Rijckvorsel
Scorpio
33:08
5
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
33:25
6
Ad Kieboom
Scorpio
33:56
7
Gerard Joosten
ACW '66
34:15
8
Ad Schoonderbeek
De Langstraat
36:20
9
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
37:29
10
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
37:31
11
Ton van der Borg
Tilburg Road Runners
39:27
12
Fokke Ypma
Sprint
42:01
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van Oudenaarden
28:34
2
Willemijn Fuite
Attila
28:50
3
Elke Wouters
Sprint
29:38
4
Dyanne Verpaalen
Spiridon
30:13
5
Robin van Leysen
Attila
32:25
6
Jeanet van Loon
ACW '66
33:17
7
Esmay van de Laar
Attila
36:23
8
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
50:30
V35, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amy van den Broek
De Langstraat
29:19
2
Marloes de Jong
Atledo
35:56
3
Karin van Ham
Atledo
40:27
4
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
43:26
V45, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
29:23
2
Marlien van Beek
De Langstraat
30:12
3
Marionne Kat
Spiridon
33:20
4
Lianne Ivens
DAK
33:48
5
Ria Weets
Loopgroep GoRun
36:31
6
Wendy Kroesen
Tilburg Road Runners
37:37
7
Meriam Janssen
Atledo
38:21
8
Karen Eldred
ACW '66
42:14
9
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
42:32
JJUNA, JONGENS A (4800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sijmen Doorakkers
Atledo
17:47
2
Ian de Juncker
Attila
17:55
3
Jorrit Ivens
ACW '66
18:34
4
Tom van Loon
ACW '66
18:54
5
Jasper Mol
Sprint
19:15
6
Jason Smits
ACW '66
19:45
MJUNA, MEISJES A (3200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hanning
Loopgroep GoRun
13:12
2
Nikkie van Gool
Gloria
14:29
3
Janiek Leijtens
ACW '66
15:42
4
Jeske van de Laar
Attila
16:56
JJUNB, JONGENS B (3200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Watzeels
Attila
11:32
2
Colin Bressers
Atledo
11:34
3
Joost Winkel
Sprint
11:44
4
Martijn Gulickx
Gloria
11:49
5
Remco van den Hout
Attila
12:49
6
Koen Tilman
Sprint
13:22
7
Matthijs Slangen
Attila
13:28
8
Maurits Huipers
Sprint
13:51
9
Tristan van de Loop
ACW '66
13:56
10
Guus Guikink
Sprint
15:27
MJUNB, MEISJES B (3200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guinevere Voogd
ACW '66
16:45
JJUNC, JONGENS C (1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kamiel Watzeels
Attila
5:43
2
Lennart de Vries
Scorpio
5:49
3
Vigo Maljaars
Scorpio
6:08
4
Luca Uitenbroek
Scorpio
6:39
5
Michiel Gulickx
Gloria
6:58
6
Sander van Geenen
ACW '66
7:31
MJUNC, MEISJES C (1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Andeweg
Spiridon
6:15
2
Nienke Blom
Sprint
6:16
3
Silkie Graafmans
Spiridon
6:22
4
Fenna Rutten
ACW '66
6:25
5
Vera van den Burg
Spiridon
6:47
6
Anne Smits
DAK
6:51
7
Femke Gijzen
Sprint
6:54
8
Jade Pullens
ACW '66
6:57
9
Valerie Bruurmijn
Gloria
6:59
10
Bente Maartens
ACW '66
7:01
11
Pien Heddes
Sprint
7:07
12
Iris de Snoo
ACW '66
7:19
JJUND, JONGENS D (1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Rutjes
6:00
2
Dirk Lorkeers
Sprint
6:06
3
Nawfal Farhouni
Sprint
6:12
4
Loek Graafmans
Spiridon
6:18
5
Thijmen Kegler
Sprint
6:21
6
Jesse van Gestel
Attila
6:23
7
Ewart van son
Scorpio
6:35
8
Stan van Gestel
DAK
6:37
9
Juul van Eil
Gloria
6:45
10
Huub Kuyvenhoven
Sprint
6:48
11
Pelle Verschure
ACW '66
6:49
12
Jelle Kreeft
Spiridon
6:49
13
Rik Tuijtelaars
Gloria
7:15
14
Tygo van dongen
ACW '66
7:21
15
Wilbert van den Burg
Spiridon
7:30
16
Jurre Verschure
Atledo
8:32
17
Stijn van Baardwijk
ACW '66
9:10
18
Thijs Nuijten
ACW '66
9:44
MJUND, MEISJES D (1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jill Paulus
Scorpio
6:08
2
Elien Smits
DAK
6:24
3
Freke van Eil
Gloria
6:27
4
Nieke westerveen
Atledo
6:32
5
Fenna Winkel
Sprint
6:37
6
Meike van den Broek
Gloria
6:41
7
Heleen van Tilburg
Sprint
6:50
8
Puck van Gils
Sprint
7:03
9
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
7:14
10
Josje van Straalen
Attila
7:16
11
Mila Pullens
ACW '66
7:20
12
Maud van Groeninge
Attila
7:22
13
Lien de Boer
ACW '66
7:35
14
Veerle de Jong
Attila
7:44
15
Mirjam Bloklander
ACW '66
7:45
16
Meike Koeman
Scorpio
7:52
17
Inge Winnubst
Spiridon
7:57
18
Renée Kramer
Atledo
8:01
19
Ziva Devue
Gloria
8:02
JPUPA, JONGENS PUPILA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:33
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:39
3
Rogier Gitz
Attila
4:53
4
Iker Kuijs
DAK
5:09
5
Thijs van Aert
Sprint
5:09
6
Stan Struyfs
Gloria
5:17
7
Jiri van Bokhoven
DAK
5:29
8
Luuk van Gestel
DAK
5:31
9
Pim Ligtvoet
ACW '66
5:42
10
Nick van Daalen
ACW '66
5:43
11
Siebe van der Lee
Atledo
5:45
12
Simon Coomans
Attila
5:47
13
Timme Weterings
Attila
5:51
14
Rens Gulickx
Gloria
5:55
15
Jort Griep
Gloria
5:57
16
Bjorn Vriens
Attila
5:58
17
Lukas Kegler
Sprint
6:03
18
Thijs van Loon
DAK
6:03
19
Koen van Gestel
DAK
6:04
20
Pieter Kuijsters
Attila
6:09
21
Tim van Sas
Gloria
6:09
22
Goof Schoormans
Atledo
6:10
23
Lukas van der Vleuten
ACW '66
6:33
24
Tristan Maartens
ACW '66
6:59
25
Niels Thielemans
Gloria
7:21
MPUPA, MEISJES PUPILA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
5:07
2
Amber Jansens
Gloria
5:19
3
Femke de Weerdt
Sprint
5:23
4
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:34
5
Tessa van Tilburg
Sprint
5:38
6
Amy van Gestel
Attila
5:44
7
Lisa Gielen
Scorpio
5:52
8
Jitte Stabel
Gloria
6:05
9
Lotte Simon
ACW '66
6:06
10
Mirthe van den Broek
Gloria
6:10
11
Anne van Berkel
Attila
6:19
12
Aaliyah Yap
ACW '66
6:22
13
Loïs Martens
Sprint
6:25
14
Saar van Holland
Attila
6:26
15
Luna Muskens
Attila
6:27
16
Evi van Drongelen
ACW '66
6:53
17
Annemijn Rombout
ACW '66
6:55
18
Lies Hoffmann
ACW '66
7:05
19
Fleur Bouman
Attila
7:11
JPUPB, JONGENS PUPILB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lander Jansens
Gloria
5:37
2
Hugo de Jong
Attila
5:39
3
Willem de Jong
Atledo
5:42
4
Brim Devue
Gloria
5:58
5
Jelmer Blonk
DAK
6:07
6
Andor Pelders
ACW '66
6:36
7
Mads Hoefnagel
ACW '66
6:56
8
Bink Braam
ACW '66
7:31
9
Sam Ligtvoet
ACW '66
7:32
MPUPB, MEISJES PUPILB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
5:27
2
Linde van den Bos
Tilburg Road Runners
6:03
3
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
6:13
4
Fleur claessen
ACW '66
6:36
5
Valerie Merks
ACW '66
7:15
6
Femke Broeders
Atledo
7:58
JPUPC, JONGENS PUPILC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Aert
Sprint
5:40
2
Siem Bolenius
ACW '66
6:00
3
Jim Akkerman
ACW '66
6:05
4
Sascha Kokx
Taxandria Atletiek
6:21
5
Pim Wernsen
Spiridon
6:28
6
Vince van Tuijl
ACW '66
7:39
7
Maxim Merks
ACW '66
9:30
MPUPC, MEISJES PUPILC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn IJpelaar
ACW '66
6:22
2
Iris claessen
ACW '66
6:58
VB-16, VB-ATLETEN (950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Vink
ACW '66
5:17
2
Thomas de Laat
Attila
6:22
VB16+, VB-ATLETEN (950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:56
2
Rick Standaert
ACW '66
5:02
3
Thimo van der Mast
Sprint
5:04
4
Jordan Beute
Sprint
5:11
5
Roy Kroesen
Tilburg Road Runners
5:25
6
Hans van den Broek
ACW '66
6:32
7
Lieke Sweep
Sprint
6:44
8
Ymke van Helfteren
Attila
7:08
9
Minke Geraerts
Sprint
8:14
www.uitslagen.nl
16-12-2019 19:11