Uitslagenlijst Spijkenisse-Spark Marathon

Spijkenisse - Zondag 15 december 2019

MSR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Chavanu
Wilrijk
2:36:14
2:36:11
2
David Bouman
PAC
2:37:26
2:37:24
3
Niels Kerdel
Hellevoetsluis
2:39:06
2:39:03
4
Edwin Jansen
Heenvliet
2:47:32
2:47:29
5
Matthias Meul
Gent
2:51:49
2:51:47
6
Jens Nederpel
Oss '78
2:52:38
2:52:36
7
Nick Tameris
Hellevoetsluis
2:56:30
2:56:28
8
Johan van de Woestijne
Zoutelande
2:59:53
2:59:50
9
Martijn Blommaert
Middelburg
2:59:54
2:59:51
10
Wieslaw Fitak
Maasdijk
3:00:53
3:00:49
11
Adrian Kostera
Grubbenvorst
3:08:49
3:08:45
12
Kevin Voss
Marathon Pim Mulier
3:13:43
3:13:42
13
Daan Glorie
DEM
3:16:08
3:16:05
14
Ype Kerkstra
's-Gravendeel
3:19:17
3:19:14
15
Marek Nieslon
Maasdijk
3:20:00
3:19:54
16
Pascal den Hartog
Rotterdam Atletiek
3:20:11
3:20:04
17
Marcin Kupczak
Maasdijk
3:24:26
3:24:07
18
Vincent Baeten
Wilrijk
3:26:29
3:26:21
19
Davy Van Den Broeck
Lierde
3:27:14
3:27:08
20
Volkan Bugur
Rotterdam
3:28:50
3:28:42
21
Martijn Versteeg
Spijkenisse
3:29:54
3:29:45
22
Bart Koomen
Ter Aar
3:30:54
3:30:43
23
Jan van Willigen
Delft
3:31:36
3:31:10
24
Erwin de Man
Kruisland
3:32:03
3:31:38
25
Bas de Visser
Duivendrecht
3:35:23
3:35:23
26
Pieter De Bruyne
Assenede
3:36:14
3:36:08
27
Siegfried Welters
Wommelgem
3:37:06
3:35:36
28
Jeffrey Robberegt
Spark
3:39:19
3:39:09
29
David Taylor
Dublin
3:40:22
3:40:10
30
Jafet Verhave
Schoorl
3:42:50
3:42:43
31
Sander Demaré
Etterbeek
3:43:15
3:42:50
32
Bernard Schepens
Tongeren
3:43:42
3:43:17
33
Rutger van Renterghem
Rotterdam
3:43:46
3:43:33
34
Rob Lubbers
Delft
3:45:29
3:45:25
35
Peter De Meyer
Bevel
3:48:28
3:48:14
36
Niek KleinJan
Amsterdam
3:55:08
3:55:00
37
Laurent Delbeke
De Pinte
3:55:57
3:55:38
38
Jeroen De Veirman
Gent
3:56:10
3:55:49
39
Pierre Tilliole
Sézanne
3:56:54
3:56:38
40
Jesper de Groot
Amersfoort
3:58:26
3:58:01
41
John Dejesus
Schiedam
3:58:53
3:57:36
42
Emiel van Kesteren
Tilburg
3:59:29
3:59:02
43
Yourick Van Laere
Lochristi
3:59:36
3:58:58
44
Rick van Helden
Schiedam
4:02:24
4:02:20
45
Dick van IJperen
Voorne Atletiek
4:07:54
4:07:24
46
Martijn Koorneef
Lekkerkerk
4:09:56
4:09:19
47
Arjan de Kater
Delft
4:14:43
4:14:16
48
Sem Kok
Utrecht
4:15:26
4:14:55
49
Misha Yurchenko
Utrecht
4:17:29
4:17:04
50
Jos van Fessem
Made
4:19:56
4:19:47
51
Björn van Loon
Zeist
4:27:39
4:26:58
52
Robert van der Poel
Houten
4:27:40
4:26:58
53
Jeroen Ulfman
Stellendam
4:29:23
4:28:51
54
Luc van Ginneken
Beek-Ubbergen
4:29:52
4:29:43
55
Daan de Grauw
NSAV 't Haasje
4:29:52
4:29:29
56
Jeroen Hellemons
Tilburg
4:50:06
4:49:25
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Schoch
Wageningen
2:47:32
2:47:30
2
Filip Swijngedouw
Antwerpen
2:55:24
2:55:21
3
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners
2:56:43
2:56:39
4
Arne Audiens
Tisselt
3:00:30
3:00:28
5
Mark Rimmelzwaan
LVA Plantaris
3:11:41
3:11:37
6
Menne Schakel
's-Gravenhage
3:15:29
3:15:25
7
Guillaume Cressy
Meldert (O.-Vl.)
3:15:44
3:15:37
8
Kees Prins
Fortius
3:23:42
3:23:25
9
Mark Breed
KAV Holland
3:24:55
3:24:46
10
Tim van de Polder
Rotterdam
3:26:44
3:26:29
11
Christian Monna
Triathlon
3:32:37
3:32:33
12
David Veerman
Amsterdam
3:33:30
3:32:59
13
Ronald Verbeek
Nieuwerkerk ad IJssel
3:35:57
3:35:24
14
Dave Vanderheijden
Delft
3:39:46
3:39:35
15
Marcin Motowidlo
Arcen
3:39:52
3:39:35
16
Jhonny Laureyssen
Vosselaar
3:42:02
3:41:52
17
Ramón Mol
Rotterdam
3:43:24
3:43:08
18
Robrecht Raedt
Merchtem
3:44:05
3:44:01
19
Virgill Mighorst
Spijkenisse
3:44:24
3:44:07
20
Seimen Maat
Puttershoek
3:47:56
3:47:44
21
Menno Keilman
Zwijndrecht
3:49:37
3:49:13
22
Stanislav Mora
Spijkenisse
3:56:22
3:55:57
23
Stijn Boode
Hellas
4:01:25
4:00:50
24
Arjan de Ruiter
Spijkenisse
4:04:04
4:03:42
25
Perry van Oosterum
Schoonhoven
4:04:36
4:04:21
26
Erik van Es
Hellevoetsluis
4:07:00
4:06:44
27
Johan Wiessenhaan
Spijkenisse
4:13:56
4:13:33
28
Dik Heuvelman
Capelle aan den IJssel
4:18:21
4:18:10
29
Wim van den Heijkant
's-Gravenhage
4:27:40
4:26:59
30
Maarten Conings
Borgerhout
4:28:10
4:27:36
31
Taco Stouten
Hamburg
4:29:46
4:29:25
32
Ronald Fontijn
Spijkenisse
4:50:44
4:50:11
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Van den Bleeken
Spado
2:35:12
2:35:10
2
Michel Verhaeghe
Wambrechies
2:35:51
2:35:48
3
Bart van den Haak
GAC Hilversum
2:54:12
2:54:11
4
Andre Gijsendorffer
BB lopers
2:58:37
2:58:36
5
Marcel Adriaanse
Middelburg
2:59:48
2:59:45
6
Ron de Heij
Alphen aan den Rijn
3:00:04
3:00:02
7
Christophe Lamont
Elsegem
3:05:33
3:05:32
8
Remco Groot Beumer
BB lopers
3:10:57
3:10:55
9
Ron van de Hee
Rotterdam
3:11:37
3:11:31
10
Arjan Nomen
Stolwijk
3:12:47
3:12:45
11
Klaas Boomsma
Amsterdam
3:15:40
3:15:35
12
Leon Dyer
Amsterdam
3:15:46
3:15:25
13
Tom van Tellingen
HAC '63
3:15:57
3:15:55
14
Maarten Piek
Rotterdam
3:16:42
3:16:38
15
Luc Van Laenen
Rijkevorsel
3:17:47
3:17:43
16
Chris Dhooge
Zaffelare
3:18:30
3:18:24
17
Emiel Speets
avVN
3:18:52
3:18:43
18
Koos Siep
Rotterdam Atletiek
3:24:44
3:24:38
19
Michiel Elich
Zeist
3:24:57
3:24:54
20
Bart Bouthoorn
Spijkenisse
3:25:58
3:25:54
21
Harro Postema
Rotterdam
3:26:29
3:26:22
22
Gerard van der Laan
Nederlandse Triathlonbond
3:27:09
3:26:59
23
Rogier Barendse
Dordrecht
3:28:04
3:28:00
24
Wibe Jan Elgersma
Harich
3:28:50
3:28:42
25
Pascal Priem
Heemskerk
3:28:52
3:28:33
26
Dick van Rijn
Amsterdam
3:28:58
3:28:49
27
Bernard Tremblay
's-Gravenhage
3:30:31
3:30:23
28
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
3:32:42
3:32:33
29
Maarten De Bock
Kalmthout
3:33:55
3:33:50
30
Guy Van Broekhoven
Mol
3:34:23
3:34:20
31
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassenaar
3:35:37
3:35:29
32
LJ van Helvoort
's-Hertogenbosch
3:37:41
3:37:29
33
Sergio Felter
AV Castricum
3:39:18
3:39:09
34
Wouter van Dokkum
Utrecht
3:40:01
3:39:55
35
Remco van den Brink
Tienhoven Ut
3:40:23
3:39:43
36
Gerard Wunsch
's-Gravenhage
3:42:12
3:41:46
37
Dick Moll van Charante
Loopschool Wim Akkermans
3:42:18
3:42:06
38
Ron Vrijdag
Spijkenisse
3:42:52
3:42:34
39
Ricardo Hernandez Arrondo
Nijmegen
3:43:02
3:42:46
40
Gert Beyers
Putte Kapellen
3:43:20
3:43:06
41
Ekhart Suys
Evergem
3:43:20
3:43:01
42
Cen Loos
LVA Plantaris
3:43:44
3:43:29
43
Jean-Marc Goossens
Grez-Doiceau
3:44:04
3:44:04
44
Peter van Meerveld
's-Hertogenbosch
3:44:05
3:43:51
45
Arjen Suy
Sas van Gent
3:44:26
3:44:11
46
Gerrit Vreugdenhil
's-Gravenhage
3:44:31
3:44:17
47
Henry Dol
Capelle aan den IJssel
3:45:16
3:45:04
48
Koen Peeters
Groningen
3:46:42
3:46:25
49
Maarten Zeeuwen
Gouda
3:47:40
3:47:25
50
Michel van Leeuwen
the Hague Road Runners
3:49:50
3:49:35
51
Sander in 't Veld
Berkel en Rodenrijs
3:49:55
3:49:39
52
Marcel Kroon
Zwijndrecht
3:49:56
3:49:32
53
Martin Rooth
Amsterdam
3:50:45
3:50:21
54
Guy Hermans
Rotterdam
3:52:00
3:51:49
55
Ferdinand Koffijberg
PAC
3:52:28
3:52:08
56
Maarten van den Berg
De Kieviten
3:54:13
3:54:02
57
Sebastian Grzybowski
's-Gravenhage
3:56:15
3:55:52
58
Vincent Kalkman
MarathonPlus
3:56:30
3:56:12
59
Peter Kramer
Brielle
3:56:49
3:56:38
60
Michel Dolstra
Meppel
3:57:23
3:56:58
61
Stijn Heremans
Erpe
3:57:56
3:57:35
62
Masanobu Nakanishi
Eindhoven
3:58:04
3:57:28
63
Frans Benjamins
Helmond
3:58:41
3:58:12
64
Alain de Leeuw
Spijkenisse
3:59:17
3:58:57
65
Folkert Joustra
the Hague Road Runners
3:59:31
3:59:10
66
Arnold Vellinga
Bleiswijk
4:00:07
3:59:50
67
Allan van Alten
RK HAV
4:00:45
4:00:26
68
Norbert Binnendijk
Utrecht
4:01:25
4:00:50
69
Peter Bauwens
Zelzate
4:06:05
4:05:46
70
Bart van Dodeweerd
Rotterdam
4:09:19
4:08:53
71
Marcel Koornneef
Rozenburg Zh
4:12:01
4:11:29
72
Hans De Meulder
Oud-Turnhout
4:13:18
4:12:44
73
Wouter van den Berg
Spijkenisse
4:14:25
4:13:50
74
Jacco Feenstra
Rotterdam Atletiek
4:14:52
4:14:22
75
Richard Dreijer
MarathonPlus
4:14:52
4:14:22
76
Roland Leering
Rhoon
4:17:36
4:17:05
77
Emil Rooijackers
Nijmegen Atletiek
4:18:28
4:17:44
78
Igor van den Hurk
Houten
4:19:29
4:19:18
79
Arjan van der Velde
Hardlopen.nl
4:23:25
4:22:57
80
Andrzej Kozakiewicz
's-Gravenzande
4:25:33
4:25:14
81
Marek Przywara
's-Gravenzande
4:25:33
4:25:15
82
Richard Goeman
Zuidland
4:28:51
4:28:12
83
Lars Wolf
Karlslunde
4:31:19
4:30:57
84
Koen van den Hurk
Sint-Oedenrode
4:34:42
4:33:57
85
Arno van den Vlekkert
Oostvoorne
4:35:23
4:34:41
86
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
4:39:15
4:38:49
87
Carlo Poli
Hellevoetsluis
4:39:45
4:39:14
88
Rob Koeleman
Waalwijk
4:44:07
4:43:45
89
Pawel Konieczniak
Kilchberg
4:59:14
4:58:31
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Rebeck
Brasschaat
2:58:48
2:58:46
2
Marc Peeters
Rotterdam Atletiek
2:59:56
2:59:50
3
Joos Pauwel
Maldegem
3:01:57
3:01:55
4
Alfred Roelen
NSL
3:02:12
3:02:09
5
Gert Mertens
Schoten
3:03:41
3:03:40
6
John Loke
Gelre
3:08:21
3:08:18
7
Filip Ooghe
Erpe
3:09:53
3:09:50
8
Pieter Platteel
Voorhout
3:12:58
3:12:54
9
John van Tilburg
avVN
3:16:14
3:16:11
10
Frank Heijmink
AAV '36
3:18:54
3:18:49
11
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
3:22:26
3:22:21
12
Tom Kompier
's-Gravenhage
3:27:16
3:27:08
13
Martin Westerhof
De Koplopers
3:28:32
3:28:20
14
Wilbert Wouters
Tilburg
3:28:57
3:28:47
15
Rudy Van Daele
Sint-Niklaas
3:29:00
3:28:52
16
Erwin Joosens
Capelle aan den IJssel
3:29:15
3:29:10
17
Frank Vieren
Zwevezele
3:29:48
3:29:36
18
Frans Linders
Hoogerheide
3:30:43
3:30:37
19
René van den Berg
Spijkenisse
3:31:38
3:31:33
20
Jack Govers
Olympia Halsteren
3:31:42
3:31:39
21
Rob Schreutelkamp
Heverlee
3:31:47
3:31:40
22
Erik Ariesen
Veenendaal
3:33:33
3:33:22
23
Jan Van Oyen
Oudenburg
3:34:17
3:34:06
24
Hans Bartman
Rotterdam Running Ambassadors
3:36:32
3:36:22
25
Robert Carol
Dynamica
3:37:27
3:37:14
26
Marc Beffort
Waterloo
3:38:38
3:38:27
27
Wim Looijaard
Schoonhoven
3:39:24
3:39:12
28
Karel Kok
Driebergen-Rijsenburg
3:39:35
3:39:21
29
Ties van Elst
Pijnacker
3:39:54
3:39:44
30
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
3:42:08
3:41:52
31
Gert Rens
Meerhout
3:43:32
3:43:19
32
Adri Mous
avVN
3:44:05
3:43:50
33
Lucien de Konink
Delfgauw
3:45:23
3:45:11
34
Kees van der Heijden
Dynamica
3:45:52
3:45:40
35
Behroez Djafari Birdjani
Spark
3:48:12
3:47:04
36
Warren Dix
MarathonPlus
3:48:19
3:47:35
37
Pavel Potocek
Eindhoven
3:48:26
3:48:10
38
Steven Rogge
Oudenaarde
3:48:40
3:48:31
39
Harm Kuipers
Hardlopen.nl
3:49:44
3:49:16
40
Roger Keizer
Dordrecht
3:51:25
3:51:09
41
Fazli Kandemir
Enschede
3:51:51
3:51:49
42
Maarten Bosch
WZK Tri Team Wassenaar
3:52:15
3:52:01
43
Thomas Schepers
Ridderkerk
3:52:47
3:52:32
44
Eddy Bestebreurtje
Ridderkerk
3:53:42
3:53:17
45
Andre van Leeuwen
Pijnacker
3:55:01
3:54:48
46
Rob Joustra
NSL
3:55:47
3:55:32
47
Gerard van Wijk
Ooltgensplaat
3:58:49
3:58:28
48
Hans van Klaveren
Energie
3:58:55
3:58:31
49
Koen Vercaempt
Roeselare
3:59:27
3:59:05
50
John Noordermeer
Woensdrecht
3:59:31
3:59:09
51
Corne van Zeijl
Kwintsheul
3:59:32
3:59:11
52
Ludo Frijters
Kalmthout
3:59:38
3:59:14
53
Wessel Kranghand
HAC '63
3:59:38
3:59:18
54
Roel Kleine
HAC '63
3:59:38
3:59:19
55
Patrick de Vries
Heemstede
4:01:44
4:01:15
56
Albert Wagelmans
Schiedam
4:03:02
4:02:42
57
Didier Vanhoutte
Wervik
4:05:10
4:04:59
58
Robbert Bliek
Rotterdam Running Ambassadors
4:07:42
4:07:32
59
Hans van Hattum
Nieuw-Lekkerland
4:08:20
4:07:38
60
Johan Lescrauwaet
Roeselare
4:09:02
4:08:40
61
Joop Oskam
Spijkenisse
4:09:50
4:09:23
62
Peter Timmermans
Westmalle
4:10:30
4:10:06
63
Dirk de Groot
Rotterdam
4:13:40
4:13:10
64
Dirk Van Puymbroeck
Rupelmonde
4:13:49
4:13:25
65
Sidney Minnaar
Houten
4:16:35
4:16:04
66
Marti Schoenmakers
Schiedam
4:19:33
4:19:02
67
Arend Keemink
Capelle aan den IJssel
4:23:05
4:22:33
68
Piet Klaaijsen
Hoogvliet Rotterdam
4:23:28
4:22:56
69
Eric Costermans
Kalmthout
4:24:53
4:24:30
70
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runners
4:25:08
4:24:48
71
Erik Stoel
Heteren
4:27:14
4:26:36
72
Johan Simons
Nieuw-Lekkerland
4:27:48
4:27:23
73
Rinus Loof-van Overmeeren
Almere
4:29:09
4:28:41
74
Cees Montfrooij
Spark
4:29:26
4:28:46
75
Bart de Heus
's-Gravenhage
4:30:11
4:29:32
76
Rik Plakke
avVN
4:30:19
4:29:41
77
Rob Pater
Purmerland
4:34:37
4:33:57
78
Jürgen Muth
Offenbach
4:37:59
4:37:26
79
Wim Van Landeghem
Ekeren
4:40:52
4:40:12
80
Eelco van Orden
Zevenhuizen Zh
4:43:37
4:42:12
81
Rob van der Pas
Ulvenhout
4:49:38
4:48:58
82
Rudy van der Heyden
Sporting Boxmeer
4:49:39
4:49:00
83
Frank Lubbers
Heemskerk
5:30:38
5:30:31
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hiroshi Sato
Heverlee
3:16:55
3:16:53
2
Ed de Graaf
Spark
3:36:49
3:36:41
3
Wilko van Asseldonk
Hardlopen.nl
3:41:09
3:40:52
4
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
3:42:45
3:42:27
5
Sjaak Bus
Spiridon
3:46:18
3:46:03
6
Jos Boot
Zoutelande
3:46:52
3:46:38
7
Kees Wijsman
Pijnacker
3:49:35
3:49:16
8
Henk van Gerven
Atletiek Oirschot
3:51:26
3:51:20
9
Henk Kip
Energie
3:58:54
3:58:30
10
Erick Dekkers
Spark
3:58:56
3:58:40
11
Ruud van Beek
Spark
4:01:39
4:01:15
12
André Boom
Haarlem
4:03:07
4:02:35
13
Hans Griep
Spark
4:11:08
4:10:55
14
Daniel Freis
Varangeville
4:14:58
4:14:31
15
Jean-michel Boiron
Vincennes
4:14:58
4:14:31
16
Cees van Reemst
TION
4:16:49
4:16:22
17
Piet de Knegt
Rhoon
4:17:26
4:16:53
18
Dirk Weyns
Kalmthout
4:18:00
4:17:24
19
Egbert van Dijk
Fortuna
4:26:39
4:26:04
20
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
4:28:22
4:28:01
21
Marc Bemong
Tielt-Winge
4:28:56
4:28:35
22
Leonard Boekestijn
De Lier
4:29:56
4:29:20
23
Frans Wildenbeest
Spark
4:31:43
4:31:20
24
Richard Maquelin
Capelle aan den IJssel
4:53:10
4:52:34
25
Tillo Castelein
Aalter
5:03:07
5:02:32
26
Henny Valks
Eindhoven Atletiek
5:15:29
5:15:20
VSR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elisabeth den Boer
Rotterdam Atletiek
3:20:11
3:20:04
2
Eline Cox
Utrecht
3:33:28
3:33:23
3
Manon Dirksen
Apeldoorn
3:35:08
3:34:51
4
Caroline Jansen
Heenvliet
3:43:36
3:43:23
5
Brigitte van Buuren
De Kieviten
3:59:16
3:58:56
6
Jana Runze
Oegstgeest
3:59:28
3:58:51
7
Melanie Vandenberghe
Ruisbroek
3:59:52
3:59:32
8
Rebecca de Groot
Rotterdam
4:13:35
4:13:05
9
Elise Voss
Hengelo Ov
4:29:35
4:28:56
10
Gaby Ars
Hellevoetsluis
4:31:44
4:31:25
11
Lianne de Vries
Delft
4:34:02
4:33:36
12
Grike Wilkens
Goutum
4:50:44
4:50:01
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monica Sanderse
Dynamica
3:07:41
3:07:39
2
Tamara Kuijlen
Diomedon
3:15:04
3:14:59
3
Adinda Vetsuypens
Ouwegem
3:15:39
3:15:35
4
Sandra Duitemeijer
Spijkenisse
3:48:39
3:48:22
5
Lydia Rehorst
avVN
3:49:45
3:49:40
6
Hanneke Dukelo
Eindhoven
3:54:36
3:54:12
7
Wan Ying Chow
Nijmegen Atletiek
3:59:01
3:58:32
8
Maaike Verbrugh-van Boxel
Rhoon
4:40:48
4:40:17
V40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leonie Ton
AV '56
3:03:41
3:03:37
2
Lydia Doornbos
MarathonPlus
3:39:45
3:39:25
3
Leonie Verstegen
Heemstede
3:41:36
3:41:07
4
An Meulders
Beerse
3:41:58
3:41:48
5
Petra Bresseleers
Putte Kapellen
3:43:20
3:43:07
6
Cathelijne Huis in t Veld
Rotterdam
3:45:51
3:45:39
7
Juliette Tammenga
the Hague Road Runners
3:58:30
3:58:15
8
Mirjam Poljakovic
Heenvliet
4:00:58
4:00:39
9
Mo Hagens
Alphen aan den Rijn
4:06:45
4:06:23
10
Karin Cuypers
Kalmthout
4:08:06
4:07:44
11
Kim Thi Dang Trinh
Hoogkarspel
4:12:10
4:11:49
12
Renata Fraczek
Barendrecht
4:17:30
4:17:00
13
Wencke Lootsma Robben
Krimpen aan den IJssel
5:09:36
5:08:57
14
Debora Lootsma
Krimpen aan den IJssel
5:10:43
5:10:04
15
Wigdis Bastiaanse
Halsteren
5:15:36
5:15:08
V50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carine Van Hooydonck
Essen
3:23:31
3:23:27
2
Ilse Konings
Kalmthout
3:34:41
3:34:37
3
Silvia Verhoeven
Achilles
3:43:46
3:43:32
4
Beatrice Bourlon
Fontenay Sous Bois
3:53:34
3:53:08
5
Mick Janssens
Ekeren
4:05:00
4:04:21
6
Karin van Es
Spark
4:13:42
4:13:25
7
Marie-France Sagor
IJsselrunners
4:22:12
4:21:59
8
Sharon McDaniel
Mitchell
4:29:42
4:29:02
9
Anja Rooze
AV Edam
4:31:49
4:31:11
10
Angelique Bosch
WZK Tri Team Wassenaar
4:32:00
4:31:26
11
Trudy Burgerding
Purmerland
4:34:38
4:33:58
12
Dorothé Jansen
Barendrecht
4:44:33
4:43:59
V60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Verheijden
GVAC
3:27:30
3:27:29
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nixon Fernandes
PAC
1:10:32
1:10:31
2
Yunis abu Stitan
Haag Atletiek
1:10:38
1:10:37
3
Hein de Groot
Oss '78
1:10:55
1:10:52
4
Timo de Geus
Fortius
1:11:42
1:11:42
5
Robert Jongh
Spiridon
1:11:59
1:11:57
6
Kevin Boon
Meteren
1:15:57
1:15:56
7
Mario Poldervaart
Zuidland
1:16:03
1:16:02
8
Charles Van Cauwenberghe
PAC
1:17:24
1:17:22
9
Wouter Baas
Meteren
1:17:36
1:17:34
10
Maikel Tax
Oss '78
1:18:57
1:18:55
11
Freek Goedhart
Flakkee
1:19:43
1:19:42
12
Tim van Vrijaldenhoven
PAC
1:19:59
1:19:57
13
Tim Simons
PAC
1:20:58
1:20:57
14
Nino den Dekker
Fortuna
1:21:11
1:21:09
15
Richard van Zantvliet
Energie
1:22:08
1:22:05
16
Robbie van de Hoek
PAC
1:22:39
1:22:37
17
Reinier Schep
PAC
1:22:39
1:22:36
18
Randolf van Lambalgen
PAC
1:22:40
1:22:37
19
Rene Kuijs
PAC
1:22:40
1:22:37
20
Mark de Munter
PAC
1:22:41
1:22:38
21
Goos Speksnijder
Spijkenisse
1:22:52
1:22:51
22
Tijs van Gemert
Zevenhuizen Zh
1:23:18
1:23:16
23
Danny Kriesels
Zwanenburg
1:23:47
1:23:45
24
Alex Bouthoorn
Rotterdam
1:23:59
1:23:55
25
Joost van Esch
EUR Roadrunners
1:24:24
1:24:23
26
Richard Vernimmen
Scorpio
1:24:25
1:24:20
27
Thomas Bakker
Utrecht
1:24:41
1:24:37
28
Bram van der Wal
Culemborg
1:24:44
1:24:41
29
Tobias Nolles
Fortius
1:24:50
1:24:48
30
René Reimerink
Rijnsoever
1:25:11
1:24:58
31
Peter van der Windt
Rotterdam
1:25:16
1:25:09
32
Hans de Koning
Rotterdam
1:25:40
1:25:38
33
Matthijs van der Beek
PAC
1:27:12
1:27:08
34
Arnout Brouwers
Rotterdam
1:27:31
1:27:24
35
Jerry Kenbeek
Triathlon
1:28:26
1:28:26
36
Benny Mulder
Culemborg
1:28:32
1:28:29
37
Sander Gonlag
Spijkenisse
1:28:43
1:28:33
38
Jeffrey van Agtmaal
Ossendrecht
1:28:46
1:28:42
39
Mikolaj Florkowski
Echt
1:28:49
1:28:07
40
Lion Baas
Dynamica
1:28:52
1:28:49
41
Dominic Hoogendijk
Poortugaal
1:29:03
1:29:01
42
Nick van Dalen
Spado
1:29:51
1:29:48
43
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:30:12
1:30:09
44
Marien Vrolijk
Schiedam
1:30:12
1:30:04
45
Stefan Melchior
Haag Atletiek
1:30:16
1:30:14
46
Reinout Getreuer
Delft
1:30:16
1:30:10
47
Jan Harm Schippers
Impala
1:30:18
1:30:13
48
Marten Verduijn
Vlaardingen
1:30:18
1:30:12
49
Marcel van de Water
Waterweg
1:30:23
1:30:19
50
Alex Ramsay
Amsterdam
1:30:26
1:30:25
51
Matthijs Horlings
Alphen aan den Rijn
1:30:29
1:30:27
52
Yossip Brandjes
DEM
1:30:38
1:30:38
53
Yuuki Maruyama
Haarlem
1:31:02
1:31:01
54
Ronald Geertse
Serooskerke Walcheren
1:32:00
1:31:49
55
Krijn Huijzer
PAC
1:32:10
1:32:03
56
Tom de Jonge
Hoofdplaat
1:32:25
1:32:17
57
David Duarte Silva
Loopgroep Aart Stigter
1:32:40
1:32:38
58
Gaston Metselaar
Delft
1:33:05
1:33:02
59
Marc Mansens
Rozenburg Zh
1:33:06
1:32:41
60
Paul Mignot
Utrecht
1:33:41
1:33:35
61
Matthijs Fleurke
Den Hoorn Zh
1:34:10
1:34:01
62
John Noordhuizen
Nootdorp
1:34:33
1:34:28
63
Daniël Hordijk
Hellevoetsluis
1:34:38
1:34:31
64
Jan van Rijn
Katwijk Zh
1:34:40
1:34:33
65
Evgenii Velichko
Rotterdam
1:34:41
1:34:30
66
Jorg Struyf
Mechelen
1:34:45
1:34:36
67
Antoine Westerman
Oostvoorne
1:34:47
1:34:42
68
Eric Kops
Hellevoetsluis
1:34:49
1:34:43
69
Ramon van der Knaap
Hellevoetsluis
1:34:49
1:34:44
70
Raymond Kleij
Vierpolders
1:34:49
1:34:44
71
Danny Voets
Zuidland
1:35:04
1:34:52
72
Raoul Majewski
Rotterdam
1:35:32
1:35:04
73
Kees Franken
Spado
1:35:32
1:35:30
74
Edwin Cornelisse
PAC
1:35:38
1:35:32
75
Joey van der Meijde
Spijkenisse
1:35:44
1:35:32
76
Niels Scheffers
Energie
1:35:59
1:35:54
77
Tim Sanders
Leiden
1:36:01
1:35:41
78
Christian de Jong
Hardinxveld-Giessendam
1:36:02
1:35:17
79
Justin Gomme
Antwerpen
1:36:03
1:34:45
80
Sjon Sluiter
Spijkenisse
1:36:04
1:35:51
81
Serge Brus
Energie
1:36:08
1:36:00
82
Roald van der Mark
Vlaardingen
1:36:41
1:36:37
83
Dries Brosens
Rijkevorsel
1:36:52
1:35:35
84
Michel Kip
Energie
1:36:53
1:36:48
85
Jarno Goossens
Gent
1:36:55
1:36:44
86
Sven de Bruijn
Veldhoven
1:37:33
1:37:21
87
Steven Van Heghe
Nederland
1:37:34
1:37:23
88
Patrick Vestergaard
Hoogvliet Rotterdam
1:37:38
1:37:17
89
Mark van Woerden
Spijkenisse
1:37:42
1:37:30
90
Hans Pijls
Flakkee
1:37:42
1:37:38
91
Sjon Vos
Fortius
1:37:43
1:37:38
92
Takahiro Mizushima
Rotterdam
1:37:47
1:37:13
93
Jan Vermeulen
Hekelingen
1:37:51
1:37:41
94
Edwin van der Lee
Maassluis
1:38:08
1:37:57
95
Sebastiaan Laport
Breda
1:38:11
1:37:55
96
Kevin Cressent
Poortugaal
1:38:21
1:38:18
97
Aschwin IJzendoorn
Rozenburg Zh
1:38:25
1:38:19
98
Erwin Vanlangendonck
Schoten
1:38:28
1:38:06
99
Matteo Bettoni
Schiedam
1:38:52
1:38:38
100
Arno Tessers
Vlaardingen
1:38:54
1:38:41
101
Vincent Hoffmans
Amsterdam
1:39:15
1:39:04
102
Brian Shuchuk
Haarlem
1:39:21
1:39:11
103
Tijs Beek
Rotterdam
1:39:21
1:39:12
104
Wilco Hoogendoorn
PAC
1:39:24
1:39:18
105
Matthias Fricke
Pulheim
1:39:39
1:39:30
106
Marc Verhoeven
Spijkenisse
1:39:40
1:39:28
107
Wim Smedts
Breda
1:39:53
1:39:46
108
Daniel Stuit
Spijkenisse
1:39:57
1:39:27
109
Fernando Nijhuis
Almere
1:40:00
1:39:23
110
Giacomo Tortora
Amsterdam
1:40:04
1:39:47
111
Peter Vervaeke
Nederland
1:40:08
1:39:57
112
Wil Meershoek
Olympus '70
1:40:17
1:40:14
113
Jules van Esch
Spijkenisse
1:40:22
1:40:03
114
Robert van der Stege
Rotterdam
1:40:29
1:40:22
115
Roel Keekstra
Gorredijk
1:40:31
1:40:07
116
Tony van der Linden
Zwijndrecht
1:40:38
1:40:14
117
Tim Greve
Naaldwijk
1:40:55
1:40:09
118
Robbert de Bree
's-Gravenhage
1:41:10
1:40:46
119
René de Waard
Hekelingen
1:41:11
1:40:54
120
Harro Zanting
Rotterdam
1:41:17
1:41:11
121
Floris van Nugteren
's-Gravendeel
1:41:23
1:41:01
122
Antonio Poveda Alvarez
's-Gravenhage
1:41:24
1:41:17
123
Falco Zeekaf
's-Hertogenbosch
1:41:28
1:41:19
124
Bart Cunes
Poortugaal
1:41:29
1:41:16
125
Jesper van Deelen
Spijkenisse
1:41:30
1:41:12
126
Thomas Verduyn
Spijkenisse
1:41:38
1:41:20
127
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:41:45
1:41:42
128
Rob Beckmann
Energie
1:41:45
1:41:37
129
Hans Molenaar
Barendrecht
1:41:57
1:41:49
130
Rob Buijtendijk
Schiedam
1:42:03
1:41:54
131
Stefan Kattenberg
Hoogvliet Rotterdam
1:42:05
1:41:35
132
Marco Benschop
Spijkenisse
1:42:07
1:41:53
133
Leen-Peter Kraak
Spijkenisse
1:42:07
1:41:52
134
Eric Schmid
Pernis Rotterdam
1:42:09
1:41:25
135
Rauric Schelvis
's-Gravenhage
1:42:12
1:41:52
136
Leo van Hoorn
PAC
1:42:16
1:41:55
137
Luis Bispo
Waldenbuch
1:42:17
1:42:15
138
Hans Trompert
Rotterdam Atletiek
1:42:26
1:42:19
139
John de Boer
Running AP
1:42:31
1:42:05
140
Jerry van der Hulst
Leiden Road Runners Club
1:42:40
1:42:36
141
Kevin Verhamme
Roeselare
1:43:16
1:42:58
142
Sander Woerdeman
Spark
1:43:20
1:42:48
143
Ysbrand Louter
Rhoon
1:43:29
1:43:10
144
Marco Schelling
Rotterdam
1:43:34
1:42:24
145
Johan Speelman
Zwijndrecht
1:43:36
1:43:28
146
Ben Van Aerschot
Schilde
1:43:36
1:43:14
147
Rik Van der Have
Waterweg
1:43:39
1:43:24
148
Marcel van Zanten
Spijkenisse
1:43:51
1:43:26
149
Erik Jansen
Energie
1:43:52
1:43:44
150
Mark Van Iddekinge
Spijkenisse
1:43:53
1:43:41
151
John Stinchcombe
's-Gravenhage
1:43:55
1:42:35
152
Martin vd Linden
Rotterdam
1:44:12
1:43:53
153
Aliaksandr Baradyntsau
Amsterdam
1:44:16
1:43:47
154
Stefan Buur
Spijkenisse
1:44:27
1:44:14
155
Richard Hoogakker
Hoofddorp
1:44:36
1:44:25
156
Pieter Schipper
Marken
1:44:44
1:44:26
157
Lieven Coppejans
Edegem
1:44:54
1:44:52
158
Jerry de Valk
Spijkenisse
1:45:00
1:44:46
159
Paul De Gussem
Kapellen
1:45:05
1:44:24
160
Maarten Mannee
Papendrecht
1:45:16
1:45:01
161
Dominique Frerichs
Rotterdam
1:45:16
1:45:08
162
Jonas Ammeling
's-Gravenhage
1:45:16
1:44:43
163
Laurens Capodicasa
Hasselt
1:45:23
1:44:53
164
René van der Kleij
Zuidland
1:45:53
1:45:42
165
Koen Haije
Rotterdam
1:46:15
1:46:00
166
Daan van Driel
Terneuzen
1:46:30
1:46:09
167
André Verburg
Typhoon
1:46:33
1:46:26
168
Ronald Kaijim
Zwijndrecht
1:46:34
1:46:11
169
Izaak Verhoeven
Zwijndrecht
1:47:16
1:47:07
170
Sake Zijlstra
Rotterdam
1:47:17
1:46:49
171
Bas Eestermans
Teteringen
1:47:22
1:46:26
172
Jaap Verhoeven
Energie
1:47:47
1:47:39
173
Koen van Laar
Rotterdam
1:47:54
1:47:18
174
Hans de Jong
avVN
1:48:12
1:48:06
175
Hans Hut
Amersfoort
1:48:14
1:47:28
176
Nicolas Bédard
Amsterdam
1:48:15
1:47:01
177
Jan De Wit
Kapellen
1:48:15
1:47:15
178
Gerben Splinter
Vlaardingen
1:48:21
1:47:41
179
Sascha Remie
Spijkenisse
1:48:24
1:47:54
180
Hans Erkelens
PAC
1:48:34
1:48:16
181
Peter Jongbloed
Den Hoorn Zh
1:48:35
1:47:25
182
Richard Kok
Hoogvliet Rotterdam
1:48:38
1:48:02
183
Henk Grootveld
Oostvoorne
1:48:42
1:47:46
184
Przemek Nawara
's-Gravenhage
1:48:54
1:48:11
185
Märt Orgusaar
Tallinn
1:48:54
1:48:08
186
Joost van Driel
Sprint
1:48:57
1:48:36
187
Ronald Meijboom
Dordrecht
1:48:59
1:48:47
188
Arno Pol
Capelle aan den IJssel
1:49:17
1:48:59
189
Frank Hooijschuur
Pallas '93
1:49:21
1:48:58
190
Dico Hoogeveen
Waddinxveen
1:49:30
1:49:11
191
Calogero Profita
PAC
1:49:31
1:49:08
192
Tim Rotmans
Amsterdam
1:49:45
1:49:35
193
Ferry de Valk
Heerjansdam
1:49:45
1:49:30
194
Richard Hoogstad
Hoogvliet Rotterdam
1:50:09
1:49:11
195
Erik in 't Groen
Capelle aan den IJssel
1:50:14
1:49:54
196
Aad Hoogendijk
Ridderkerk
1:50:20
1:49:20
197
Pascal Stokhof
Capelle aan den IJssel
1:50:23
1:49:46
198
Jasper Bosman
Capelle aan den IJssel
1:50:23
1:49:45
199
Henk-Jan Benschop
Abbenbroek
1:50:37
1:50:07
200
Jan van der Meijs
Hellevoetsluis
1:50:37
1:50:08
201
Sam Eijking
Poortugaal
1:50:43
1:50:30
202
Oliver Burke
Eindhoven
1:50:50
1:50:09
203
Arthur Jeroen van Woenzel
Enschede
1:50:54
1:50:07
204
Carlo van Noort
Hendrik-Ido-Ambacht
1:50:59
1:50:12
205
Paul van Lieshout
Hoogvliet Rotterdam
1:51:02
1:50:50
206
Robert van der Gaag
Nootdorp
1:51:04
1:49:59
207
René Passé
Spijkenisse
1:51:06
1:50:53
208
Stefan Adriaansen
Rotterdam
1:51:13
1:50:29
209
Lucien Kroep
Hoek van Holland
1:51:13
1:50:37
210
Robert van Schaik
Spijkenisse
1:51:14
1:50:58
211
Shing Un Lin
Rotterdam
1:51:15
1:50:23
212
Benny van Verseveld
Berkel en Rodenrijs
1:51:15
1:50:58
213
Juan Caeiro Mouzo
Energie
1:51:17
1:50:47
214
Rien Slokkers
Waalre
1:51:35
1:50:59
215
Tim van Wijngaarden
Almkerk
1:51:38
1:50:40
216
Justin van Reisen
Den Hoorn Zh
1:51:42
1:50:31
217
William Van Antwerpen
Sliedrecht
1:51:53
1:51:08
218
David de Bruin
Spijkenisse
1:52:02
1:51:22
219
Artem Kryukov
Rotterdam
1:52:08
1:51:27
220
Tom Miltenburg
Spijkenisse
1:52:13
1:51:42
221
Richard Joosten
Spijkenisse
1:52:31
1:52:11
222
Ron de Koning
Spijkenisse
1:52:32
1:52:26
223
Mark Koreman
Oosterhout Nb
1:52:41
1:52:03
224
Daniël Groen
De Blesse
1:52:44
1:51:42
225
Hans Bosschaert
Zottegem
1:52:45
1:52:34
226
Herman Peeren
Rotterdam
1:52:46
1:52:29
227
Maikel Kooijman
Brielle
1:52:46
1:51:41
228
Carlo Pijnenburg
Spijkenisse
1:52:53
1:52:37
229
René Verspuij
Vierpolders
1:52:54
1:52:35
230
Piet van de Wetering
Energie
1:53:03
1:51:56
231
Victor Luque de Boer
Rozenburg Zh
1:53:08
1:52:02
232
Jeroen Sap
Hoogvliet Rotterdam
1:53:08
1:52:03
233
Jasenko Poljakovic
Heenvliet
1:53:22
1:52:56
234
Maurits Dijkgraaf
Breda
1:53:56
1:53:01
235
Wouter Schipper
Spijkenisse
1:53:58
1:53:28
236
Henri Broekhuizen
Hellevoetsluis
1:54:04
1:53:21
237
Trinco Ingels
Hendrik-Ido-Ambacht
1:54:21
1:53:22
238
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:54:25
1:54:12
239
Andre Jansen
Abbenbroek
1:54:25
1:54:00
240
Maurice van der Weel
Spijkenisse
1:54:28
1:54:12
241
Martin Hanszen
Oud-Beijerland
1:54:30
1:54:03
242
Yorran van der Slik
Schiedam
1:54:32
1:54:07
243
Eduard Bordewijk
Spijkenisse
1:54:44
1:54:05
244
René Rijnen
Hoogvliet Rotterdam
1:54:53
1:53:36
245
Leendert Lodder
Pernis Rotterdam
1:54:58
1:54:38
246
Ricardo Singewald
Spijkenisse
1:55:00
1:54:12
247
Roland Verheij
Spijkenisse
1:55:03
1:54:51
248
Henri van der Linden
Helmond
1:55:06
1:54:33
249
Jim van der Steen
Vlaardingen
1:55:12
1:54:28
250
Tim Herrebrugh
's-Gravenhage
1:55:16
1:54:44
251
Wim Koelewijn
Nuenen
1:55:21
1:54:53
252
Michel Groeneveld
Capelle aan den IJssel
1:55:26
1:55:04
253
Shaun Faulkner
Spijkenisse
1:55:26
1:54:39
254
Maurice Akker
Spijkenisse
1:55:27
1:54:56
255
Jaap van Loon
Spark
1:55:30
1:54:53
256
Theo van Pamelen
Spark
1:55:30
1:54:53
257
Alwin van Alphen
Spijkenisse
1:55:44
1:54:44
258
Monique Baars
Pallas '93
1:55:44
1:55:22
259
Gerard Vos
Pallas '93
1:55:44
1:55:22
260
Gerard Kraaijenbrink
Abbenbroek
1:55:49
1:55:36
261
Simon Eelvelt
Nederland
1:55:49
1:55:17
262
Jovino van Aerde
Hoogvliet Rotterdam
1:55:55
1:54:43
263
Wouter van Dyck
Nederland
1:56:04
1:55:10
264
Rhandy Sjofjan
Spijkenisse
1:56:16
1:55:55
265
Patrick Pas
's-Gravenhage
1:56:17
1:55:51
266
Gert-Jan Buitendijk
Strijen
1:56:21
1:56:04
267
Dennis van Deurzen
Rockanje
1:56:23
1:55:36
268
Bastiaan van Hasselt
Schiedam
1:56:27
1:55:36
269
Ramon Peter De Mooy
the Hague Road Runners
1:56:32
1:56:04
270
Jeroen Groenendijk
Barendrecht
1:56:34
1:56:03
271
Jeffrey Schut
Spijkenisse
1:56:39
1:56:03
272
Paul de Gier
Rotterdam
1:56:48
1:56:16
273
Gertjan van Elleswijk
Spijkenisse
1:56:53
1:56:34
274
Jeroen Brouwers
Fortius
1:57:08
1:56:57
275
Mitchel Hoogerwerf
Spijkenisse
1:57:17
1:56:31
276
Richard Koops
Ede Gld
1:57:35
1:56:58
277
Jan-Paul van Kronenburg
Spark
1:57:45
1:57:02
278
Eric Hoek
Nederland
1:57:56
1:57:18
279
Joost Kadijk
Rotterdam
1:58:03
1:57:19
280
João Faria
Rotterdam
1:58:09
1:56:54
281
Matteo Mozetic
Rotterdam
1:58:10
1:56:54
282
Ernst Wendrich
Pernis Rotterdam
1:58:10
1:57:44
283
Oscar Herrewijnen
Spijkenisse
1:58:12
1:57:55
284
Dirk Geelhoed
Hoek van Holland
1:58:20
1:57:47
285
Ed de Kwaadsteniet
Hellevoetsluis
1:58:23
1:57:44
286
Frank Daams
Hekelingen
1:58:28
1:57:21
287
John Sprokop
Rotterdam
1:58:28
1:57:21
288
Paul Moolenaar
Rotterdam
1:58:30
1:57:56
289
Willem Stam
's-Gravenhage
1:58:35
1:57:12
290
Jan van Beek
Geervliet
1:58:36
1:58:12
291
Francis Sonnemann
Rotterdam
1:58:38
1:58:09
292
Martin van Opstal
Rotterdam
1:58:39
1:57:29
293
Roel van der Huizen
Rotterdam
1:58:43
1:58:18
294
Freek Staps
Rotterdam
1:58:46
1:58:32
295
Walter Zevenbergen
Rotterdam
1:58:55
1:58:34
296
Han Feenstra
's-Gravenhage
1:58:56
1:58:14
297
Michael Rietdijk
Pallas '93
1:58:58
1:58:35
298
Peter van Dartelen
Energie
1:58:58
1:58:25
299
Gerry Vermeiren
Rijkevorsel
1:58:59
1:58:00
300
IJsbrand Heeringa
Delft
1:59:00
1:58:38
301
Dave Budts
Nieuwmoer
1:59:06
1:58:26
302
Stanley Nieuwdorp
Spijkenisse
1:59:13
1:58:35
303
Robert Schefferlie
Spijkenisse
1:59:15
1:58:38
304
Nikolai Arnaudov
Spijkenisse
1:59:16
1:58:33
305
Rodney van der Kooij
Hoogvliet Rotterdam
1:59:22
1:58:14
306
Marcel Frijmuth
Numansdorp
1:59:22
1:58:14
307
Hans Akershoek
Spijkenisse
1:59:29
1:58:28
308
Ronald Both
Sommelsdijk
1:59:39
1:59:04
309
Roland van der Knaap
Rotterdam
1:59:40
1:59:06
310
Hans Hameetman
Vlaardingen
1:59:43
1:58:50
311
Aschwin du Clou
Berkel en Rodenrijs
1:59:46
1:59:10
312
Chris Rijsbergen
Rotterdam Atletiek
1:59:49
1:59:33
313
Jasper Monster
Zuidland
1:59:50
1:59:25
314
Rob Theunis
Bavel
1:59:50
1:59:11
315
Martijn Nefkens
Hellevoetsluis
1:59:57
1:59:41
316
Eelco van Heijzen
Spark
2:00:06
1:59:31
317
Arjan Veerman
Rotterdam
2:00:07
1:59:14
318
René Wagemakers
Barendrecht
2:00:10
2:00:00
319
Jaco van der Velde
Middelharnis
2:00:12
1:59:04
320
Frans Dijkgraaf
Breda
2:00:14
1:59:18
321
Johan Groenewegen
Spijkenisse
2:00:19
1:59:41
322
Adam Maarschalkerweerd
Rotterdam
2:00:19
1:59:45
323
Dennis Kanselaar
Dordrecht
2:00:23
1:59:51
324
Ferry de Vries
Energie
2:00:23
1:59:51
325
Ronald Bramsen
Hekelingen
2:00:27
1:59:51
326
Nico van Roon
Rotterdam
2:00:34
2:00:04
327
Robert Hagen
Spijkenisse
2:00:34
1:59:34
328
Danny van den Heuvel
Barendrecht
2:00:35
1:59:37
329
Bas Berveling
Rhoon
2:00:50
1:59:59
330
Pascal Boumeester
Hellevoetsluis
2:00:50
2:00:01
331
Remon Westhoff
Spijkenisse
2:00:51
2:00:00
332
JC van Broekhoven
Spark
2:00:55
2:00:19
333
Erik Spruytenburg
Waddinxveen
2:01:06
2:00:33
334
Hein Schroeders
Kerkrade
2:01:15
2:00:51
335
Patrick Van Beekom
Hoogvliet Rotterdam
2:01:30
2:00:55
336
Jeroen Posthumus
Hoorn Nh
2:01:40
2:01:20
337
Dirk Flies
Essen
2:01:45
2:01:04
338
Arjan van Hulst
Spijkenisse
2:01:52
2:01:10
339
Sander Kok
Poortugaal
2:01:56
2:01:00
340
Andre Ekas
Rotterdam
2:01:57
2:01:00
341
Mark Verwaal
Schiedam
2:01:58
2:00:54
342
Hans Smit
Rotterdam
2:02:04
2:00:56
343
Mustafa Ibrisimovic
Rotterdam
2:02:04
2:01:33
344
Tibon Korbzh
Delft
2:02:05
2:01:29
345
Herman Costermans
Essen
2:02:14
2:01:32
346
Arjen Klijberg
Hellevoetsluis
2:02:23
2:01:58
347
Peter Fortuin
Waterweg
2:02:38
2:02:23
348
Peter de Leeuw
Rotterdam
2:02:39
2:02:28
349
Hans Stutvoet
Energie
2:02:56
2:01:59
350
Philemon van der Bom
Geervliet
2:03:03
2:02:34
351
Robert van Wingerden
Hellevoetsluis
2:03:27
2:02:11
352
Jos Mark
Poortugaal
2:03:35
2:03:04
353
Errol Seymonson
avVN
2:03:36
2:02:58
354
Kees Smetsers
Atletiek Oirschot
2:04:20
2:04:07
355
Rob van t Sand
Spijkenisse
2:04:31
2:03:36
356
Kevin Brandao
Hoogvliet Rotterdam
2:04:35
2:03:21
357
Patrick Nolten
Waarland
2:05:11
2:04:43
358
Erik Verkaik
Utrecht
2:05:17
2:05:01
359
Cok van Bodegom
Stellendam
2:05:39
2:04:50
360
Martijn Kouwenhoven
Hellevoetsluis
2:05:53
2:05:09
361
Ference Harteveld
Rozenburg Zh
2:05:56
2:04:53
362
Theo Luijten
the Hague Road Runners
2:06:08
2:05:41
363
Jack van der Klooster
Stellendam
2:06:15
2:05:56
364
Eric Klok
Waterweg
2:06:20
2:05:46
365
Arjan Lubbe
Oostvoorne
2:06:24
2:05:31
366
Lars Kastelein
Geervliet
2:06:52
2:05:44
367
Diederik van Daal
Rotterdam
2:07:13
2:06:20
368
Nick Gardenier
Spijkenisse
2:07:20
2:06:24
369
Marco Terlouw
Energie
2:07:23
2:06:25
370
Lennart van Neck
Goedereede
2:07:38
2:06:36
371
Arno Brouwer
Hoogvliet Rotterdam
2:07:48
2:06:51
372
Nick Boontjes
Zuidland
2:08:12
2:07:42
373
Ronald Janse
Ammerstol
2:08:26
2:07:31
374
Kelly Juhrend
Spijkenisse
2:08:44
2:08:12
375
Fabian Boogert
Rotterdam
2:08:45
2:08:14
376
Ewoud van Woerkom
Voorburg
2:09:06
2:08:05
377
Eric huls-Minderhoud
Rozenburg Zh
2:09:19
2:08:16
378
Wim Vermeulen
Spijkenisse
2:09:40
2:09:12
379
Peter Verhagen
Ouddorp Zh
2:09:54
2:09:04
380
Thierry Wolterbeek
Spijkenisse
2:10:08
2:09:25
381
Richard Koelewijn
Nuenen
2:10:24
2:09:56
382
Martin Mutsaers
Spijkenisse
2:10:31
2:09:54
383
Aad Hoogwerf
Spijkenisse
2:10:32
2:09:55
384
Peter Sanders
Achilles
2:10:32
2:10:06
385
Marcel Lindhout
Hoogvliet Rotterdam
2:11:21
2:10:07
386
Wouter Morsink
Rotterdam
2:11:21
2:10:06
387
Stijn Notebaert
Nederland
2:11:33
2:10:28
388
Ab Kamman
Delft
2:11:44
2:10:31
389
Jannes van Mourik
Fortuna
2:11:59
2:10:53
390
Martin Kok
Hoogvliet Rotterdam
2:12:35
2:11:38
391
Joop Raaphorst
avVN
2:12:57
2:12:00
392
Herman Luinge
Rockanje
2:13:04
2:12:18
393
Martin de Reus
Ridderkerk
2:13:06
2:12:23
394
Thomas Groenendaal
Rotterdam
2:13:20
2:13:20
395
Piet Bakker
Hoogvliet Rotterdam
2:13:26
2:12:29
396
Daniël Koppenol
Spijkenisse
2:13:51
2:12:38
397
Guus Janssen
Papendrecht
2:14:01
2:13:10
398
Marco de Jezus
Spijkenisse
2:14:02
2:13:37
399
Hans Schaap
Vlaardingen
2:14:47
2:13:38
400
Cyriel de Ridder
Spijkenisse
2:14:52
2:13:54
401
Bjorn Hartgerink
Hekelingen
2:14:57
2:13:56
402
Chris van den Nouwland
Spijkenisse
2:14:59
2:14:00
403
Nick Stougie
Poortugaal
2:15:23
2:14:13
404
Guillaume Padberg
Hoogvliet Rotterdam
2:15:23
2:14:11
405
Leo Bruinaars
Hellevoetsluis
2:15:27
2:14:07
406
Marnix de Jonge
Goes
2:15:28
2:14:06
407
Paul Schoonakker
Rijnsburg
2:15:55
2:14:34
408
Derk Albers
Santpoort-Zuid
2:16:01
2:14:47
409
Kees van Vaneveld
Haarlem
2:16:04
2:14:51
410
Bert van Ravenhorst
Brielle
2:16:52
2:15:59
411
Michael Stoltz
's-Gravenhage
2:17:00
2:15:46
412
Hans Buitendijk
Krimpen aan den IJssel
2:17:17
2:16:34
413
Henk van der Heide
Energie
2:17:49
2:16:31
414
Peter Krijgsman
Waddinxveen
2:17:49
2:16:29
415
Denny Terlouw
Barendrecht
2:18:15
2:17:10
416
Johannes de Goede
Rotterdam
2:18:54
2:17:52
417
Pim de Goede
Rotterdam
2:18:54
2:17:52
418
Michel Schmidt
Spark
2:19:54
2:18:31
419
Martin van Deventer
Geervliet
2:21:31
2:20:45
420
Harm de Jonge
Fortius
2:21:35
2:20:47
421
Johan De Lee
Zwijndrecht
2:21:40
2:20:53
422
Jan de Vette
Spark
2:22:43
2:22:05
423
Nilis Delvers
Zaandam
2:23:32
2:23:10
424
Tom Bosmans
Nieuwrode
2:23:42
2:22:43
425
Arnaud van der Laken
Leiden
2:25:39
2:24:21
426
Milton Tjoen-A-Choy
Koog aan de Zaan
2:26:30
2:25:40
427
Gerard Bank
Spijkenisse
2:27:35
2:26:21
428
Ruud van Balkom
Dordrecht
2:27:52
2:26:34
429
Arie van der Kuil
Rotterdam
2:33:40
2:32:47
430
Erik van Rooden
Leerdam
2:34:06
2:33:03
431
Anwar Winter
Nederland
2:36:27
2:35:18
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pauline van Donkelaar
PAC
1:22:38
1:22:35
2
Nienke van Zoggel
Oss '78
1:25:13
1:25:11
3
Amber Bongertman
THOR
1:29:55
1:29:52
4
Lynn Lossie
Bergen op Zoom
1:32:23
1:32:19
5
Simone van der Heijden
Spark
1:33:47
1:33:42
6
Ada Geuze
Middelburg
1:35:20
1:35:11
7
Marieke Heemskerk
Rotterdam
1:36:06
1:36:01
8
Marieke Musegaas
Rotterdam
1:37:38
1:37:27
9
Arinka Bongertman
THOR
1:38:17
1:38:13
10
Melissa de Bruin
Nederlandse Triathlonbond
1:40:44
1:40:28
11
Ivonne van der Pad-Blanke
avVN
1:42:46
1:42:33
12
Antje collignon-Wagner
Mijnsheerenland
1:42:51
1:42:23
13
Eva van Deursen
Veldhoven
1:42:56
1:42:39
14
Jolanda Eshuis
Spark
1:43:22
1:43:07
15
Wencke Beerens
Raalte
1:43:56
1:43:52
16
Annemarie Dijksman
Waterweg
1:44:04
1:43:49
17
Marieke Caboort
's-Gravenhage
1:44:18
1:43:28
18
Marieke Beljon
Rotterdam
1:45:19
1:45:03
19
Justyna Korzeniowska
PAC
1:45:57
1:45:47
20
Jo-Ann Veldhuizen
Almere
1:46:50
1:46:35
21
Patricia van der Pas
Sprint
1:47:10
1:47:02
22
Franzi Waldau
Energie
1:47:30
1:47:20
23
Annemieke Klaren
Mijnsheerenland
1:47:46
1:47:17
24
Eva Mees
Nederland
1:48:47
1:47:54
25
Heleen van 't Hof
Valkenburg Zh
1:49:38
1:49:27
26
Noortje de Boer
Hendrik-Ido-Ambacht
1:49:47
1:49:29
27
Tara Hankel
's-Gravenhage
1:49:58
1:49:42
28
Laura Geurs
Voorburg
1:50:08
1:49:57
29
Saskia Kaarsgaren
PAC
1:50:32
1:50:09
30
Annemiek Willemze
Rhoon
1:50:39
1:50:09
31
Monique Bosch
PAC
1:50:57
1:50:34
32
Astrid Kamst
Kessel
1:50:59
1:49:41
33
Willemijn Veldman
Alphen aan den Rijn
1:50:59
1:49:42
34
Liesbeth van Eyck
Pernis Rotterdam
1:51:10
1:50:25
35
Danielle van Hulst
Dordrecht
1:51:24
1:50:29
36
Tine Slokkers
Waalre
1:51:26
1:50:51
37
Brooke de Boer
Dordrecht
1:51:31
1:50:39
38
Wanda Zegers
Terneuzen
1:51:55
1:51:36
39
Cathy Poppe
Terneuzen
1:51:55
1:51:36
40
Hanneke Konijnenburg-Snijders
Dongen
1:52:15
1:51:57
41
Simone Mons
Energie
1:52:44
1:52:12
42
Corriadne de Vos
Den Helder
1:52:46
1:51:57
43
Tineke Haitsma-van Dijk
WZK Tri Team Wassenaar
1:53:44
1:53:17
44
Tineke de Groot
WZK Tri Team Wassenaar
1:53:45
1:53:17
45
Anne-Gael Tellier
Den Hoorn Zh
1:54:11
1:53:45
46
Astrid Hahn
Pernis Rotterdam
1:54:15
1:53:30
47
Diana Pekel
Poortugaal
1:54:34
1:54:11
48
Elles van Dillen
Spark
1:55:06
1:54:53
49
Nobuyo Mizushima
Rotterdam
1:55:20
1:54:46
50
Astrid Hissink
Spijkenisse
1:55:25
1:54:51
51
Esmée Dijkhuizen
PAC
1:55:48
1:54:51
52
Erika Schellens
Brecht
1:56:35
1:56:10
53
Anita Hollemans
Berkel en Rodenrijs
1:56:38
1:55:34
54
Cynthia Kruik
Arnhem
1:56:40
1:56:01
55
Natalia Michalska
Hedel
1:56:47
1:56:32
56
Rachel Splinters
Leiden
1:56:59
1:56:15
57
Vivian de Buck
Middelburg
1:57:04
1:56:38
58
Yolande Verbeek
Schiedam
1:57:34
1:56:42
59
Mirjam de Meij
Burgh-Haamstede
1:57:36
1:57:01
60
Zeynep Erdemir
Rotterdam
1:58:09
1:56:55
61
Marjolein Mesie
Zoutelande
1:58:10
1:57:36
62
Irene ten Donkelaar
De Koplopers
1:58:11
1:57:06
63
Kim Melchior
Delft
1:58:11
1:57:07
64
Nancy Hoogduin
Hellevoetsluis
1:58:23
1:57:43
65
Saskia Uit den Bogaard
Rotterdam
1:58:33
1:57:41
66
Katrien Van Rompay
Berchem
1:58:35
1:58:03
67
Danielle Kooimans
Hoogvliet Rotterdam
1:58:37
1:57:21
68
Caroline van Weerlee
WZK Tri Team Wassenaar
1:58:38
1:58:09
69
Nikita van Lierop
Rotterdam
1:58:39
1:57:29
70
Daniële van der Sluys
Schiedam
1:58:39
1:57:29
71
Marieke Kool
Schiedam
1:58:44
1:58:10
72
Natasja Ververs
Waalwijk
1:58:52
1:58:20
73
Marilene van den Berg
Rhoon
1:58:52
1:58:52
74
Betty van Zoelen
Haarlem
1:59:02
1:58:42
75
Thera van Beusekom
Spijkenisse
1:59:06
1:58:27
76
Angélique Vrijmoet
Brielle
1:59:25
1:58:52
77
Feline Flipse
Poortugaal
1:59:31
1:59:03
78
Lindsay van der Have
Hellevoetsluis
2:00:01
1:59:42
79
Everdien Horlings
Alphen aan den Rijn
2:00:12
1:59:46
80
Sandra Kerstens
Oegstgeest
2:00:44
2:00:02
81
Sabrine Odijk
Spijkenisse
2:00:48
1:59:47
82
Isabel Mellegers
Spark
2:01:20
2:00:48
83
Christel Vergouwen
Essen
2:01:44
2:01:05
84
Monique van de Wassenberg
Oostvoorne
2:01:55
2:01:01
85
Dieuwertje de Vos
Spijkenisse
2:02:17
2:01:38
86
Aurora Agar
's-Gravenhage
2:02:19
2:01:34
87
Manon Kroon
Leeuwarden
2:02:45
2:02:03
88
Eva Baele
Brasschaat
2:03:19
2:02:20
89
Marianne Vriesen
Spark
2:03:26
2:02:52
90
Jenny van Meggelen
Spijkenisse
2:04:50
2:03:59
91
Maud Nolten
Waarland
2:05:11
2:04:43
92
Saskia Groen-In't-Woud
Wassenaar
2:05:24
2:04:37
93
Felienne Hermans
Leiden Atletiek
2:05:37
2:04:48
94
Martine Harteveld
Rozenburg Zh
2:05:56
2:04:53
95
Odette van der Steen
Vlaardingen
2:06:06
2:05:23
96
Jolanda Roethof
Capelle aan den IJssel
2:06:15
2:05:36
97
Ilja van Oerle
Spado
2:06:16
2:04:58
98
Esther van Loenen
Waterweg
2:06:21
2:05:47
99
Bianca van Hulst
Utrecht
2:06:31
2:05:48
100
Britte Kastelein
Rotterdam
2:06:53
2:05:46
101
Wendy Zijderveld
Nieuw-Lekkerland
2:07:10
2:06:15
102
Heleen Slingerland
Rotterdam
2:07:16
2:06:43
103
Fleur Vink
Rhoon
2:07:46
2:06:57
104
Marjolein Kleijwegt
Zuidland
2:08:00
2:07:11
105
Aili Davenport
Übach-Palenberg
2:08:04
2:07:12
106
Lisanne Stofkooper
Leiden
2:08:09
2:07:18
107
Kelly Rijsdijk
Amsterdam
2:08:10
2:07:14
108
Lieve Vissers
Kalmthout
2:08:15
2:07:34
109
Greetje Lether
De Kieviten
2:09:03
2:08:12
110
Cristina Cerioni
Rotterdam
2:09:09
2:08:19
111
Andreia Boone
Stellendam
2:09:52
2:09:03
112
Naomi van de Loosdrecht
Hellevoetsluis
2:09:52
2:09:02
113
Lucinda Jager
's-Hertogenbosch
2:09:53
2:08:33
114
Ana Silva
Berkel en Rodenrijs
2:10:02
2:09:35
115
Helja van der Elst
Energie
2:10:19
2:09:04
116
Esther de Laat
Pernis Rotterdam
2:10:54
2:09:41
117
Marieke van Rijn
Berkel en Rodenrijs
2:10:55
2:10:33
118
Eva de Groote
Nederland
2:10:57
2:09:52
119
Manon de Laat
Dongen
2:10:59
2:10:05
120
Chadassa Mannee
Rotterdam
2:11:29
2:10:44
121
Esther Stutvoet
Energie
2:11:35
2:10:38
122
Linda van den Bosch
Schiedam
2:11:41
2:10:33
123
Lilian van der Steen
Gorinchem
2:11:59
2:10:51
124
Tania Smolders
Brasschaat
2:13:01
2:12:36
125
Ilse Rabau
Nederland
2:13:24
2:12:19
126
Lonneke van der Wielen
Spijkenisse
2:13:54
2:13:08
127
Eline De Loore
Borgerhout
2:13:56
2:12:39
128
Doris Zollinger
Rotterdam
2:13:58
2:12:49
129
Ariëla Bodenstedt
Rotterdam
2:14:16
2:12:55
130
Sandra Nossent
Spijkenisse
2:14:18
2:13:11
131
Suzanne Pasmans
Rotterdam
2:14:21
2:13:12
132
Priscilla Collée
Capelle aan den IJssel
2:14:27
2:13:06
133
Karin Westplate
Numansdorp
2:14:39
2:13:53
134
Jacky Winkelman
Spijkenisse
2:14:40
2:13:53
135
Sandra van Oudenaarden
Spijkenisse
2:14:40
2:13:53
136
Irene van der Laan
Diemen
2:14:42
2:14:22
137
Alexandra van Lokhorst
Diemen
2:14:42
2:14:22
138
Elin Bakhuizen
Spijkenisse
2:14:49
2:14:34
139
Ike van Assen
Dordrecht
2:14:52
2:13:37
140
Nicolien Meijer
Hellevoetsluis
2:15:13
2:14:50
141
Esther Braber
Hellevoetsluis
2:15:27
2:14:07
142
Linda van Noort
Spijkenisse
2:15:34
2:14:45
143
Monique Kuller
Spijkenisse
2:15:40
2:14:37
144
Stephanie Schoonakker
Rijnsburg
2:15:54
2:14:34
145
Jeannette Buchner
Nootdorp
2:16:24
2:15:40
146
Naziha Degroote
's-Gravenhage
2:17:01
2:15:47
147
Ria Lasker
Groningen Atletiek
2:17:48
2:16:27
148
Lisette Roest
Ridderkerk
2:17:48
2:16:32
149
Andrea Schop
Spark
2:19:45
2:19:09
150
Annette Oudenes
Spark
2:19:45
2:19:09
151
Lisa van Delft
EUR Roadrunners
2:19:51
2:19:27
152
Agnieszka Schmidt
Spark
2:19:53
2:19:53
153
Ragnhild Hegland
Elverum
2:20:51
2:20:03
154
Quirien Koning
Rotterdam
2:21:02
2:19:50
155
Adri Claassen
Heidelberg
2:21:17
2:20:30
156
Ilse Rens
Zwijndrecht
2:21:40
2:20:53
157
Miranda Gerssen
Spark
2:22:01
2:21:12
158
Ans de Boer
De Meern
2:22:07
2:20:47
159
Jefta ten Kaate
Gouderak
2:22:11
2:21:25
160
Liesbeth van den Brink
Spijkenisse
2:22:22
2:21:21
161
Laura de Vos
Spijkenisse
2:23:12
2:22:29
162
Leonie Roos
Voorhout
2:23:32
2:23:11
163
Gertine Nap
Clytoneus
2:23:46
2:23:19
164
Lonneke Plantfeber
Spijkenisse
2:24:23
2:23:03
165
Saskia Blok
Spijkenisse
2:25:07
2:23:49
166
Romona Postma
Spijkenisse
2:27:34
2:26:21
167
Christa Sjabbens
Spijkenisse
2:27:51
2:26:31
168
Yvonne de Roode
Spark
2:29:06
2:28:31
169
Christin Herrmann
Ibbenbüren
2:29:25
2:28:25
170
Geartsje Loman
Rotterdam
2:31:27
2:31:04
171
Maaike Wonink
Zwijndrecht
2:34:05
2:33:03
172
Daphne Woudenberg
Nederlandse Triathlonbond
2:39:40
2:39:00
173
Beril Ocal
Rotterdam
2:48:30
2:47:15
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ricardo Sint Nicolaas
Flakkee
32:33
32:30
2
Khalid Mokhtari
Rotterdam
32:42
32:40
3
Joey van 't Verlaat
Spijkenisse
33:37
33:36
4
Maarten Dubbeld
Energie
34:14
34:13
5
Jaimy Voogt
Energie
34:23
34:22
6
Bart Van de Kamp
Oss '78
34:55
34:54
7
Jim Doornbosch
Hellevoetsluis
34:55
34:53
8
El aabed Driss
Mohammadea
35:30
35:28
9
Bastien LABRUE
Amsterdam
35:31
35:29
10
Yvo Oudman
Rotterdam
36:07
36:06
11
Jip van Lent
Oss '78
36:16
36:13
12
Bart van Dijk
Oss '78
36:58
36:57
13
Hidde Weersma
Spijkenisse
37:04
37:02
14
Kelvin van der Doe
Amsterdam
37:05
37:04
15
Peter van Elsacker
PAC
37:06
37:02
16
Mark Lagendijk
Rotterdam
37:50
37:49
17
Ron van den Berg
Maassluis
38:28
38:26
18
Camill Harter
EUR Roadrunners
38:31
38:26
19
Christian Rasch
PAC
38:56
38:53
20
Norbert Schild
Sliedrecht
39:05
38:58
21
Tjark Klee
Voorne Atletiek
39:49
39:44
22
Piet van Mourik
Delta Sport
39:52
39:50
23
Hans de Veer
Berghem
39:59
39:56
24
Steven Blokland
Rotterdam
40:21
40:19
25
Tjalling de Vries
Rotterdam
40:32
40:31
26
Adam Tomecki
Tilburg
40:44
40:40
27
Theo Kraaijenbrink
Zuidland
40:45
40:37
28
Stephan Ye
's-Gravenhage
40:46
40:43
29
Robert vd Klooster
Voorne Atletiek
40:50
40:46
30
Andy Oskom
Rijswijk Zh
41:00
40:57
31
Henk Tuk
Voorne Atletiek
41:02
40:57
32
Martin Smeets
Energie
41:06
41:03
33
Finne Riemersma
Spijkenisse
41:13
41:01
34
Henri Heijmans
Oss '78
41:17
41:10
35
Nigel Melker
Zuidland
41:18
41:09
36
Johan van Buuren
Poortugaal
41:20
41:18
37
Kevin Boelhouwer
Rijswijk Zh
41:21
41:12
38
David Regtien
Breda
41:29
41:21
39
Malte Reinhordt
Rotterdam
42:07
42:02
40
Mark Bierhuizen
Schiedam
43:13
43:04
41
Tom de Groen
EUR Roadrunners
43:14
43:08
42
Jisha Visser
EUR Roadrunners
43:14
43:08
43
Martien Blok
Voorne Atletiek
43:20
43:13
44
John van Tol
Krimpen aan den IJssel
43:27
43:23
45
Timo Christiaan van Os
Energie
43:40
43:37
46
Amar Sedney
Voorne Atletiek
43:43
43:36
47
Robbert Kant
's-Gravenhage
44:03
43:52
48
Ronald van Eeuwijk
Spijkenisse
44:12
44:02
49
Leo de Bruyn
Rotterdam
44:14
44:07
50
Gert-Jan Roest
Nederland
44:20
43:32
51
Joeri Jacobs
's-Gravenhage
44:25
44:22
52
Oleg Matveichuk
Nuenen
44:39
44:25
53
Paul Van Caldenborgh
Haag Atletiek
44:51
44:45
54
Thijs Vreugdenhil
Rotterdam Atletiek
44:59
44:43
55
Jon van Nierop
Leidschendam
45:06
44:59
56
Justin Esplin
Rotterdam
45:15
45:09
57
Arnold Haakman
Hoogezand
45:32
45:27
58
Kaey van Rij
Hoogvliet Rotterdam
45:33
45:27
59
Grzegorz Majkowski
Rotterdam
45:52
45:25
60
Johan Verheij
Dordrecht
45:56
45:25
61
Koen Berben
Rotterdam
46:19
46:07
62
Lionel van Aanholt
Waterweg
46:26
45:46
63
Bob Hoogkamer
Rotterdam
46:35
46:02
64
Maurice Egbers
Spijkenisse
47:12
46:39
65
Marco Stassen
Spijkenisse
47:14
47:09
66
Michiel Lubbers
Amsterdam
47:27
47:19
67
Frits Bolraap
Stellendam
47:42
47:34
68
Jeroen Duizendstra
Oostvoorne
47:49
47:44
69
Cees Kooman
Loopgroep Aart Stigter
47:52
47:50
70
Robert Siejko
Oosterhout Nb
48:35
48:08
71
Joey Ozinga
Spijkenisse
48:56
48:49
72
Grzegorz Glebocki
Tegelen
49:14
48:59
73
Sem Schepers
Roosendaal
49:24
48:59
74
Dylan Baker
EUR Roadrunners
49:25
49:12
75
Gerrit Verbeek
Kwintsheul
49:34
49:13
76
Lucas Voets
Spijkenisse
50:03
49:50
77
Sander Derksen
Spijkenisse
50:08
49:58
78
Sven Blanchard
Heinkenszand
50:12
50:08
79
John Guequierre
Dynamica
50:14
50:12
80
Bram Leijten
Klundert
50:29
50:05
81
Thijs de Jonge
Oostburg
50:59
50:35
82
Jack Allsopp
Bergen op Zoom
51:01
50:50
83
Jeroen Zandboer
's-Gravenhage
51:09
51:04
84
Lukasz Sztanderski
Hoogvliet Rotterdam
51:15
50:48
85
Patrick van der Spek
Waterweg
51:32
51:26
86
Jeroen Broeren
Hoeven
51:38
51:10
87
Jason Jakobus
Nederland
52:03
51:08
88
Leen Klem
Rozenburg Zh
52:13
51:34
89
Kees van Tienhoven
Spijkenisse
52:14
51:58
90
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
52:21
51:57
91
Ron van Herwijnen
Energie
52:26
51:54
92
Edwin Metzemaekers
Spijkenisse
52:34
52:30
93
Raymond van den Ende
Spijkenisse
52:42
52:16
94
Martino Lorenzini
Nijmegen Atletiek
52:52
52:40
95
Tijmen Klooster
Dordrecht
53:12
52:47
96
Jay Blomme
Oostburg
53:12
52:47
97
Jerry Verweij
Rijswijk Zh
53:23
53:19
98
Fatih Lasonder
Mortsel
53:33
53:09
99
Niek van Drongelen
Kapelle
53:38
53:13
100
Gijs Gelderblom
Oostvoorne
53:47
53:16
101
Michiel Berveling
Spijkenisse
53:54
53:46
102
Remco de Reus
Spijkenisse
54:20
53:28
103
Piet van Gorkum
Waddinxveen
54:22
53:51
104
Ivo Izelaar
Spijkenisse
54:25
54:19
105
Bart Bosmans
Eindhout
54:26
53:59
106
Ilan Verdnickov
Haifa
54:42
54:05
107
Stephen Tews
Leidschendam
54:45
54:10
108
Guus Bergevoet
Poortugaal
54:52
54:19
109
Robbert Barends
Numansdorp
55:00
54:12
110
Remco Alferink
Spijkenisse
55:02
54:13
111
Lars Van Der Giesen
Mijnsheerenland
55:02
54:15
112
Sebastiaan van Lankeren
Nederland
55:10
54:15
113
Emiel van der Made
Spijkenisse
55:17
54:56
114
Jerome Rijkuiter
Nederland
55:20
54:30
115
Robin van Hagen
Vierpolders
55:21
55:18
116
Gerard Dullemond
Hoogvliet Rotterdam
55:27
54:58
117
Pascal van den Boogaard
Spijkenisse
55:32
55:15
118
Ruud Bom
Spijkenisse
55:40
55:21
119
Herman Schriek
Krimpen aan den IJssel
55:52
55:15
120
Pim Michielsen
Nederland
56:09
55:42
121
Jan Willem Albada
Wijk bij Duurstede
56:33
56:18
122
Albert Wijting
Spijkenisse
56:37
56:11
123
Henk de Kater
Rotterdam Atletiek
56:38
56:06
124
Daniël de Ruiter
Hellevoetsluis
57:06
56:41
125
Stephan Nieuwland
Nederland
57:25
56:34
126
Ron van Gent
Oudemolen Nb
57:33
57:18
127
Willie Evers
Klundert
57:39
57:24
128
Maarten Goeree
Spijkenisse
57:42
57:14
129
Rudi Audiens
Mechelen
57:49
57:42
130
Michel Fem James
Capelle aan den IJssel
57:58
56:56
131
Peter van der Heiden
Spijkenisse
58:17
58:02
132
Diederick Wisse
THOR
58:18
57:54
133
Deddie Lutam
Hellevoetsluis
58:23
58:08
134
Ad Bogers
Dordrecht
58:23
58:01
135
Maarten Corremans
Ekeren
58:42
58:21
136
Peter Borgdorff
Spijkenisse
58:49
58:24
137
Xander Verbeek
Nederland
58:54
58:05
138
Martijn Troost
Barendrecht
59:15
58:21
139
Robert Hol
Nederlandse Triathlonbond
59:21
58:44
140
Robert Berkers
Delft
59:34
58:47
141
Ron 't Lam
Schiedam
59:37
59:07
142
Jarno Stuurman
Spijkenisse
1:00:09
59:25
143
Renzo Stuurman
Spijkenisse
1:00:09
59:25
144
Sam Langenberg
Steenbergen Nb
1:00:42
1:00:20
145
Sven Blaak
Spijkenisse
1:00:55
1:00:10
146
Fred Stoutjesdijk
Spijkenisse
1:01:17
1:00:42
147
Filip Visser
Poortugaal
1:02:02
1:01:25
148
Erwin Molkenboer
Spijkenisse
1:02:03
1:01:27
149
Ramon Barendregt
Spijkenisse
1:02:03
1:01:27
150
Jan-Willem Baggerman
Spijkenisse
1:02:05
1:01:27
151
Rene van der Sluijs
Spijkenisse
1:02:13
1:01:46
152
Anthonie van Est
Brielle
1:02:30
1:01:55
153
Theo Schefers
Fortius
1:02:38
1:02:02
154
Sung Faber
's-Gravenhage
1:02:40
1:02:27
155
Richard Piening
Spijkenisse
1:03:17
1:02:50
156
Ramon Deirn
Hoogvliet Rotterdam
1:03:58
1:03:48
157
Edwin Engelfriet
Rotterdam
1:04:26
1:04:13
158
Robert Bongertman
Roosendaal
1:05:34
1:04:47
159
Jeroen op de Brouw
Schiedam
1:05:43
1:04:59
160
Toine Van Lieshout
Goirle
1:06:46
1:05:46
161
Anthony Hoogesteger
Sluis
1:08:30
1:08:05
162
Jaap Klaassen
Spijkenisse
1:08:55
1:08:09
163
Wesley van der Biessen
Zuidland
1:10:36
1:09:53
164
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
1:11:01
1:10:24
165
Shurendell Harms
Hoogvliet Rotterdam
1:11:10
1:10:24
166
Rocky Ras
Spijkenisse
1:11:11
1:10:46
167
Anil Kumar Jami
Amstelveen
1:11:14
1:10:29
168
Rowan Heijstek
Energie
1:14:10
1:13:13
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Natasja de Winkel
Brielle
42:29
42:27
2
Ingrid van Arnhem
Voorne Atletiek
45:51
45:43
3
Claudia van der Poel
Nederlandse Triathlonbond
46:16
46:11
4
Malou Menting
Amsterdam
46:41
46:34
5
Iris van Kesteren
Tilburg
46:45
46:42
6
Johanny Gelens
Passaat
48:11
48:08
7
Sophie Stening
Amsterdam
48:41
48:32
8
Maaike Hofman
Spiridon
48:50
48:38
9
Jeannette van der Rhee
Rotterdam Atletiek
49:34
49:21
10
Rosette Verkaart
Vlissingen
50:37
50:28
11
Anneloes Marsman
Raalte
51:21
51:11
12
Laura van Velzen
Rotterdam
51:25
51:13
13
Silvia Brechler
Energie
51:46
51:17
14
Rianne Hordijk
Berkel en Rodenrijs
53:03
52:26
15
Maria Smedts
Rotterdam Atletiek
53:27
53:07
16
Wilmi van Harten
Poortugaal
53:30
52:58
17
Tatyana Vuyets
Eindhoven
54:43
54:28
18
Inge IJzerman
Barendrecht
54:48
54:37
19
Birgit Spaepen
Oud-Turnhout
54:52
54:46
20
Denise Buijtendijk
Spijkenisse
55:28
54:49
21
Amarah van der Zwet
Rotterdam
55:55
55:43
22
Kirsten Schaft
Rotterdam
56:34
56:24
23
Annelies van Os
Energie
56:40
56:08
24
Marjolein Vervaet
Kessel
56:41
56:18
25
Andrea Kerstens
Antwerpen
56:41
56:19
26
Ciska van der Snee
Fortius
57:05
56:39
27
Ilona Berveling
Spijkenisse
57:12
57:05
28
Elke Bom
Nederland
57:48
56:58
29
Daphne van Kints
Spijkenisse
57:55
57:26
30
Legien Post
Hoogvliet Rotterdam
58:01
57:18
31
Nadia van der Valk
Spijkenisse
58:17
58:02
32
Joleen Vandenberghe
Ekeren
58:41
58:21
33
Eunice da Veiga Mendes
Spijkenisse
58:45
58:36
34
Jacq van der Schoor
Ridderkerk
59:03
58:32
35
Mariëlle Penning
Spijkenisse
59:20
58:44
36
Stefanie Dokter
Zuidland
59:25
58:41
37
Ania Soltys
's-Gravenhage
59:41
59:06
38
Simone Rentier
's-Gravenhage
1:00:02
59:41
39
Kim Nijman
Spijkenisse
1:00:13
59:47
40
Marleen Willeboordse
Zwijndrecht
1:00:24
1:00:01
41
Yvonne Koopmans
Spark
1:01:03
1:00:35
42
Li-Ying Tjeng
Rotterdam
1:01:17
1:00:35
43
Simone van der Made
Spijkenisse
1:01:17
1:00:55
44
Saskia Wensveen
Spijkenisse
1:01:19
1:00:37
45
Suzanne Brom
Oostvoorne
1:01:41
1:01:09
46
Yvette de Bruin
Spijkenisse
1:01:46
1:01:17
47
Marijke de Milliano
Rotterdam
1:01:56
1:01:23
48
Claudia van Zwieten
Spijkenisse
1:02:06
1:01:41
49
Do den Breems
Spijkenisse
1:02:13
1:01:46
50
Janine Stip
Rozenburg Zh
1:02:25
1:01:37
51
Wendy van Eerbeek
Spijkenisse
1:03:01
1:02:33
52
Suzanne van Rooy
Hoogvliet Rotterdam
1:03:10
1:02:44
53
Joëlla van den Berg
Nispen
1:03:43
1:03:21
54
Jasmijn van Aart
Halsteren
1:03:45
1:03:22
55
Sabina Lambregts
Roosendaal
1:03:57
1:03:25
56
Gina Verhagen
Roosendaal
1:03:57
1:03:25
57
Mandy Drent
Spark
1:03:58
1:03:24
58
Lobke Engelfriet
Rotterdam
1:04:26
1:04:13
59
Anita Monster
Voorne Atletiek
1:04:50
1:04:20
60
Barbara den Toom
Spijkenisse
1:05:03
1:04:52
61
Floor Swart
Kloetinge
1:05:56
1:05:32
62
Jolanda Messerschmidt
the Hague Road Runners
1:06:07
1:05:46
63
Angelique Egbers
Spijkenisse
1:06:28
1:05:55
64
Mylene Appelmelk-Egbers
Spijkenisse
1:06:28
1:05:55
65
Marie-Louise Nederhof
Rozenburg Zh
1:06:40
1:06:01
66
Sabrina Mostert
Hoogvliet Rotterdam
1:06:40
1:06:01
67
Marsha Krijnen
Tilburg
1:06:46
1:05:45
68
Heather Lockie
's-Gravenhage
1:06:50
1:05:54
69
Dorethe Heldens
Spijkenisse
1:06:55
1:06:45
70
Cynthia Wendrich
Pernis Rotterdam
1:07:33
1:07:03
71
Annemarie Nagtegaal
Pallas '93
1:07:56
1:07:18
72
Evi Arensman
Stad aan 't Haringvliet
1:08:29
1:08:06
73
Ingrid Brand
Oosterhout Nb
1:08:53
1:08:20
74
Floortje Vermeire
Breskens
1:09:46
1:09:22
75
Danique Bakker
Breskens
1:09:53
1:09:29
76
Melissa van Belzen
Serooskerke Walcheren
1:10:31
1:10:08
77
Hannie van Overmeeren-Loo
Almere
1:10:57
1:10:17
78
Anna Kolakolsska
Voorburg
1:15:01
1:14:26
79
Cindy Adamse
Hoogvliet Rotterdam
1:16:55
1:16:09
80
Esther Verschoor
Spark
1:18:15
1:18:01
81
Angela de Man
Rotterdam
1:18:21
1:18:11
82
Astrid Storm
Spijkenisse
1:20:55
1:20:26
83
Diana Nijman
Spijkenisse
1:20:55
1:20:26
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk van Leeuwen
Abbenbroek
16:16
16:15
2
Jeroen van der Zee
Nederlandse Triathlonbond
17:37
17:34
3
Matthijs Riemens
Fortuna
18:06
18:06
4
Marc-Jan van Heijst
Hellevoetsluis
18:23
18:18
5
Joris Bongers
Leiden
19:06
19:04
6
Eric Verweij
Schiedam
19:32
19:31
7
Koen Van den Meiracker
Spark
19:53
19:52
8
Jasper Oosterhof
Eindhoven
20:00
19:51
9
Tim Janss
Leidschendam
20:27
20:20
10
Ayrton Mooldijk
Spijkenisse
20:56
20:54
11
Fergus McAlpine
Amsterdam
21:25
20:59
12
Leo Westmaas
Spijkenisse
21:28
21:20
13
Adilson da Silva
PAC
21:31
21:23
14
Stas Kok
Hellevoetsluis
22:07
22:01
15
Marco Olivier
Vlissingen
22:20
22:16
16
Julian Ariesen
Veenendaal
22:25
22:16
17
Tom Ariesen
Veenendaal
22:25
22:17
18
John van Zweeden
's-Gravenhage
22:44
22:40
19
Kylian Kattenberg
Hoogvliet Rotterdam
22:54
22:47
20
Dennis Visscher
Spark
23:10
23:01
21
Jannick Verbont
23:29
23:12
22
Wouter-Jaap Kraak
Spijkenisse
23:32
23:16
23
Sam Broeren
Hoeven
23:33
23:05
24
Gerard Westmaas
Spijkenisse
23:40
23:36
25
Thijs van der Zaan
Spijkenisse
24:24
23:43
26
Julian Erkelens
Passaat
24:25
24:04
27
Eric de Vogel
Alblasserdam
24:44
24:36
28
Peter Lambrechts
Amersfoort
25:18
25:06
29
Ruben Borgdorff
Spark
25:33
25:10
30
Maarten Schipper
Spijkenisse
25:37
25:06
31
Freddie McAlpine
Londen
26:05
25:39
32
Sem Brand
26:10
26:04
33
Juriaan Buckers
Schiedam
26:13
25:55
34
Tim Nagelkerken
26:15
25:55
35
Jos Salters
Spijkenisse
26:15
25:24
36
Leo Bresser
Rhoon
26:36
26:16
37
Ryan Bresser
Rhoon
26:37
26:17
38
Joshua Susanto
Voorburg
26:53
26:34
39
Ichsan Yasin
Voorburg
26:53
26:34
40
Rick van Eck
26:56
26:37
41
Daan Maas
Rotterdam
27:16
26:46
42
Sem Groen
Spark
27:33
27:23
43
Edwin Groen
Spark
27:34
27:23
44
Sem Bakker
27:35
27:17
45
Tim van Putten
Spijkenisse
27:38
27:20
46
Tryphenio Quandus
28:00
27:41
47
Marc-Jan Holslag
Oostvoorne
28:12
27:49
48
Arsalan Fakhraeirad
Antwerpen
28:44
28:21
49
Gary Pasten
Spijkenisse
28:46
28:41
50
Remco Vitscher
Hoogvliet Rotterdam
28:53
28:37
51
Richard Dallaart
Spijkenisse
29:09
28:43
52
Wim Westmaas
Spijkenisse
29:24
29:20
53
Toon van der Stok
Hoogvliet
29:25
28:35
54
Dick van der Wal
Spijkenisse
29:25
28:49
55
Joep Dreier Gligoor
Spijkenisse
29:34
28:53
56
Henk Andernach
Spark
29:35
29:25
57
Haroldinio Abauna
Eindhoven
29:50
29:49
58
Frans BREEDERLAND
Zuidland
30:04
29:30
59
Dirk Schipper
Spijkenisse
30:23
29:53
60
Mario Troost
Hekelingen
30:28
29:37
61
Rafaël Gravenbeek
30:43
30:23
62
Maurice Alewijnse
Rotterdam
30:45
30:00
63
Danté Domingas Piedade
30:48
30:28
64
Hamza Fadis
30:59
30:39
65
Peter Luksen
Spijkenisse
31:02
30:14
66
Ron Vlasblom
Hoogvliet Rotterdam
31:03
30:42
67
Jonathan Nanhu
31:09
30:49
68
Rewien Jagram
31:48
31:31
69
Stuart Manley
32:20
32:01
70
Koen Hartigh
Poortugaal
32:57
32:31
71
Kyano Groenewoud
Spijkenisse
33:08
32:24
72
Jan Scheffers
Bleiswijk
33:49
33:21
73
Wim Elgers
Spijkenisse
34:31
33:52
74
Krijn Nieuwland
Tinte
35:09
34:12
75
Gerrit Dijkhuis
Nederland
35:09
34:55
76
Eric de Leeuw
Nederland
35:28
34:35
77
Johannes Asfaw
's-Gravenhage
35:35
35:08
78
Michiel IJzerman
Barendrecht
35:37
35:03
79
Rob Cribbelier
Spijkenisse
36:03
35:09
80
GJ Bernouw
Spijkenisse
36:13
35:55
81
Rob Voogt
Spijkenisse
36:32
35:41
82
Olaf Oostewaal
Hellevoetsluis
38:27
37:38
83
Peter Jans
Spijkenisse
39:08
38:12
84
Johan Snijders
Hellevoetsluis
39:45
38:45
85
Ricardo Kruijskamp
Spijkenisse
40:37
39:41
86
Jan Liefhebber
Poortugaal
40:44
39:46
87
Mitchel Brouwer
Rozenburg Zh
40:45
39:47
88
Patrick van den Kerkhof
Nederlandse Triathlonbond
40:45
39:58
89
Rob vd Wissel
Spijkenisse
40:47
39:51
90
Moray Hallaceli
45:01
44:43
91
Aryan Dodah
45:02
44:45
92
Leland Post
46:16
45:57
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kim van 't Verlaat
Spijkenisse
18:42
18:40
2
Steffie Broere
PAC
20:07
20:05
3
Ilona van Vliet
Lekkerkerk
21:17
21:15
4
Margriet Halbertsma
Fortius
21:38
21:35
5
Lieke Vreugdenhil
Statina
23:33
23:17
6
Julie PLANTE
's-Gravenhage
23:55
23:46
7
Mara van der Pluijm
Spijkenisse
24:04
23:47
8
Lianne Ariesen
Veenendaal
24:11
24:03
9
Alieke Grootenboer
Rotterdam
27:13
26:55
10
Esther Westmaas
Spijkenisse
27:17
27:08
11
Hannah van Riswijk
Rotterdam
27:19
27:08
12
Kitty van Roon - Huisman
Spijkenisse
27:46
27:19
13
Lynn Reedijk
Spijkenisse
28:06
27:39
14
Anthea de Vogel
Alblasserdam
28:15
28:06
15
Ingeborg Lomax
Berkel en Rodenrijs
28:31
28:10
16
Stella Borgdorff
Spijkenisse
28:39
28:15
17
Femke Pasten
Spijkenisse
28:45
28:41
18
Claudeth Pedro
28:52
28:35
19
Shirby Heij
Oostvoorne
29:10
29:10
20
Max Willems
's-Gravenhage
29:11
28:32
21
Yuliya Poden
Spijkenisse
29:15
28:47
22
Gwendoline Girigorie
Rotterdam
29:16
28:20
23
Maya Pape
Rotterdam
29:18
28:38
24
Leonie Tiesinga
Hellevoetsluis
29:56
29:42
25
Reika Heij
Oostvoorne
29:57
29:28
26
Laura den Uijl
Wieringerwaard
30:21
29:52
27
Elma Borgdorff
Spijkenisse
30:43
30:19
28
Marloes van Maurik
Zwartewaal
30:46
30:17
29
Sylvia Sturrus-Burger
Rotterdam
31:00
30:28
30
Marjolijn Honcoop
Nieuw-Vennep
31:00
30:28
31
Nicole Vlasblom
31:02
30:42
32
Joyce Schäffers
Spijkenisse
31:23
30:40
33
Abby Joe
Spijkenisse
31:23
30:41
34
Jeanette Verbeek
Kwintsheul
31:26
31:05
35
Carina Samethini
Spijkenisse
31:34
30:45
36
Rosa Pan
Spijkenisse
31:34
30:45
37
Amanda Koole
Energie
31:38
30:55
38
Eva van der Zaan
Spijkenisse
31:40
30:58
39
Tessa Verwijmeren
Etten-Leur
32:12
31:59
40
Sem Dreier Gligoor
Spijkenisse
32:15
31:34
41
Iris Kalkman
MarathonPlus
32:30
31:55
42
Corinne Troost
Hekelingen
32:35
31:46
43
Marije Bos
32:40
31:49
44
Jessica Hillen
Rhoon
32:45
32:10
45
Diana Kappner
Rozenburg Zh
32:54
32:16
46
Sherida Brand
Spijkenisse
32:54
32:32
47
Eveline van Leeuwen
Spijkenisse
33:04
32:17
48
Ilva Bongers
Spijkenisse
33:08
32:22
49
Denise Hollaar
Spijkenisse
33:19
32:48
50
Katinka Monster
Spijkenisse
33:20
32:40
51
Samara Quak
Nederland
33:30
32:39
52
Meagan van de Luitgaren
33:32
33:11
53
Anita Boertje
Brielle
33:37
32:40
54
Jennifer Jansen
Rotterdam
33:59
33:43
55
Petra Verheij
Hoogvliet Rotterdam
34:00
33:44
56
Arine Tol
Ouddorp Zh
34:42
34:04
57
Anke Brand
Spijkenisse
34:54
34:32
58
Loes Kruithof vd Hoek
Hellevoetsluis
35:04
34:03
59
Karin Kadijk
Rotterdam
35:13
34:18
60
Ellen van der Sluis
Maassluis
35:22
34:52
61
Eveline de Boer
Nederland
35:28
34:34
62
Annecarlijn de Vries
Nederland
35:28
34:35
63
Liesje Basilia
Spijkenisse
35:49
35:09
64
Rebecca van Holstein
Rhoon
35:49
35:10
65
Nikita Tramper
Spijkenisse
35:59
35:21
66
Myrugia van Gimst
Spijkenisse
36:02
35:07
67
Fenne Kolbeek
Brielle
36:24
35:25
68
Jennifer Luksen
Spijkenisse
36:33
35:43
69
Nancy Kerpels
Spijkenisse
36:35
35:44
70
Hanneke Kolbeek-Vroegh
Brielle
36:36
35:37
71
T.D. Nguyen
Spijkenisse
36:56
36:00
72
Sylvia Cock
Poortugaal
36:57
36:01
73
Marieke Veltstra
Spijkenisse
37:53
37:12
74
Eveline van Zellem
Spijkenisse
37:53
37:12
75
Saskia Legters
Capelle aan den IJssel
38:01
37:23
76
Angela Hellings
Spijkenisse
38:21
37:25
77
Simone Mutsaers
Abbenbroek
38:30
37:43
78
Annemieke Stierum
Brielle
38:40
37:43
79
Annemarie Stroo
Oostvoorne
38:40
37:42
80
Kimberly Dijkstra
Vlissingen
38:47
38:13
81
Ingrid Kroep
Hekelingen
38:59
38:07
82
Sandra Verbeek
Spijkenisse
39:40
38:46
83
Liesbeth van Helden
Tinte
39:45
38:45
84
Dusty Hoedemaker
Spijkenisse
40:24
39:40
85
Jacqueline Smit
Spijkenisse
40:29
39:51
86
Daphne Smit
Rotterdam
40:29
39:52
87
Kira Salters
Spijkenisse
40:32
39:39
88
Rosalinde Snoek
Spijkenisse
44:43
43:57
89
Vallery Silva Almeida
45:22
45:04
90
Evelien Slottje
Poortugaal
46:11
45:19
91
Jonna Wijntjes
Poortugaal
46:11
45:19
92
Tina Pieters
Hoogvliet Rotterdam
46:12
45:19
93
Linda Stoutjesdijk
46:18
45:59
94
Shari Arrindel
46:18
46:00
95
Jothsna Padarthy
Amstelveen
49:13
48:28
www.uitslagen.nl
08-01-2020 21:36