Uitslagenlijst Phanos Boscross (zondag)

Amstelveen - Zondag 15 december 2019

MJUND, MEISJES D-JUNIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Eikendal
Ciko '66
5:40
2
Kaate Mulders
Gennep Atletiek
5:50
3
Pippa Chadwick
AV '40
5:56
4
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:01
5
Evie de Roos
Atverni
6:06
6
ZoŰ van Gils
PAC
6:12
7
Anouk Langstraat
ATH
6:14
8
Roos Stroet
Haarlemmermeer
6:12
9
Tess Homan
AV '40
6:14
10
Emma de Jong
Atverni
6:23
11
Maud te Pas
Atverni
6:26
12
Amina Dillmann
Achilles-Top
6:26
13
Selena de Jong
AV '40
6:27
14
Eleanor Musil
Phanos
6:28
15
Lara van 't Klooster
Triathlon
6:30
16
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
6:34
17
Sofie van Wouwe
ATH
6:38
18
Eve Downham
Amsterdam
6:41
19
Lynn van Vlaanderen
Volendam
6:44
20
Laura Herrebrugh
Phanos
6:46
21
Rosalie ten Bruggencate
Hera
6:46
22
Saar Koper
Phanos
6:47
23
Aila Derks
AV '40
6:50
24
Juliette Repelaer van Dri
Phanos
6:52
25
Sara van Ham
Achilles-Top
6:57
26
Marit Vermeij
Phanos
7:08
27
Lieke van Tol
AAV '36
7:14
JJUND, JONGENS D EN ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey de Kok
Haarlemmermeer
7:08
2
Stan Winter
PAC
7:17
3
Abel Kovacs-Borbas
ATH
7:20
4
Milan van Holsteijn
AV '40
7:27
5
Florin de Heij
AAV '36
7:33
6
Rink Rewijk
AV Aalsmeer
7:38
7
Quinten de Vos
PAC
7:41
8
Liam Jongejan
Phanos
7:43
9
Joris Mantel
AV '23
7:46
10
Nari˝o Renfurm
SAV
7:47
11
Noah Schoonhoven
Atverni
7:48
12
Harry Smallbone
GAC Hilversum
7:56
13
Boris Griep
Scorpio
8:01
14
Tristan de Haan
PEC 1910
8:03
15
Twan van der Weiden
Athlos
8:08
16
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
8:10
17
Luuk Bouveld
Fortius
8:18
18
Ruben Lagas
GAC Hilversum
8:21
19
Thijs Kempe
Altis
8:22
20
Jochem Klein
Altis
8:30
21
Pieter Vermeij
Phanos
8:34
22
Roan Straathof
Vleuten
8:35
23
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
8:41
24
Benjamin Johannes
AAC
8:54
25
Lars van der Kraan
Olympus '70
8:56
26
Mik Commandeur
DEM
8:58
27
Gijs Schuur
Amsterdam
8:59
28
Noah Ulrich
AV '23
9:10
29
Ferro Kastelijns
Phanos
9:19
30
Kas Commandeur
DEM
9:36
31
Tim Bult
Amstelveen
9:47
32
Jonah Kuipers
Phanos
10:10
33
Aaron Coltof
AV '23
10:14
34
Noud van Fulpen
Phanos
10:25
35
Ids Elderenbosch
AAC
10:36
36
Yarran Rippl
AV '23
11:11
MJUNC, JONGENS D EN ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
7:11
2
Evi Falkena
Flevo Delta
7:18
3
Layana Chrafih
PAC
7:20
4
Emma Landman
Triathlon
7:21
5
Hebe Chadwick
AV '40
7:26
6
Femke Yska
Horror
7:29
7
Gwen van Hest
Atledo
7:35
8
Loes Kempe
Altis
7:37
9
Froukje Mons
Energie
7:44
10
Jikke van der Ploeg
Triathlon
7:45
11
Lotte Griep
Scorpio
7:48
12
Yzara van der Born
AAV '36
7:50
13
Chiara van Sambeek
AV '40
7:53
14
Milou Karssies
HAC '63
7:56
15
Anniek Vissers
Nijmegen Atletiek
7:58
16
Meike Rozemeijer
Hera
7:58
17
Josefine Ulfman
Pallas '67
8:02
18
Danica Willemen
Atledo
8:05
19
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
8:05
20
Ancia Bos
THOR
8:09
21
Tess Jaarsma
Horror
8:10
22
Merlijne van Doorn
U-Track
8:12
23
Anouk Boomaerts
DJA
8:25
24
Fanny Den Uyl
Startbaan
8:28
25
Cecilia Kuipers
Phanos
8:47
26
Kyra Joy van de Voorde
Dynamica
8:48
27
Sophie van der Schoot
GAC Hilversum
8:50
28
Marijne Repelaer van Drie
Phanos
8:53
29
Jet Commandeur
DEM
9:11
30
Nora van Seventer
Phanos
9:16
31
Nynke van der Geest
Energie
10:01
JJUNC, JONGENS C EN ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
10:53
2
Pablo van Hoorn
Altis
10:56
3
Juan Zijderlaan
Atverni
11:00
4
Mauro Dieters
Almere '81
11:09
5
Jaap Zoon
Flevo Delta
11:12
6
Sam Van der Werf
Horror
11:45
7
Mees Schneider
Fortius
11:55
8
Benjamin Post
Altis
11:58
9
Lans Timmermans
Prins Hendrik
12:02
10
Finn Rademaker
AV Aalsmeer
12:04
11
Daan van Dessel
DJA
12:18
12
Benjamin Smallbone
GAC Hilversum
12:21
13
Freek Bosveld
Fortius
12:28
14
Ischa Sachs
AV '23
12:29
15
Timo Klomp
ATH
12:30
16
Rik Janissen
Venloop Running Team
12:34
17
Finn Castricum
Lycurgus
12:35
18
Twan Vossebelt
AV Rijssen
12:41
19
Julien Jansen
PEC 1910
12:41
20
Jelle van Geel
Scorpio
12:43
21
Niels Hulsman
Altis
12:45
22
Dani Meisen
Unitas
12:48
23
Jippe van Drogenbroek
GAC Hilversum
12:55
24
Enrico Cossuto
PAC
13:02
25
Finn de Keizer
GAC Hilversum
13:07
26
Julius Prop
AV '34
13:08
27
Giel van Veen
PAC
13:09
28
Thijs ten Bruggencate
Hera
13:13
29
Timo Straathof
Atverni
13:14
30
Nick Duinkerken
De Spartaan
13:22
31
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
13:25
32
Ilja van Ekkendonk
Altis
13:28
33
Timo Koenen
Lycurgus
13:46
34
Bas Noordhoek
Atverni
13:51
35
Emil de Graaf
Phanos
14:27
36
Leif Jaspers
PAC
14:33
37
Ids Kok
Phanos
14:35
38
Florian Overtoom
Startbaan
14:39
39
Luc van Ham
Achilles-Top
14:53
40
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
16:18
MJUNB, JONGENS C EN ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
12:07
2
Yara Schoenmakers
Running Team Eindhoven
12:37
3
Fee Mok
SAV
12:50
4
Bridget Konings
Ciko '66
12:50
5
Tamar Veltman
Almere '81
12:59
6
Mischa Pier
AV '23
13:10
7
Bieke Schipperen
Scorpio
13:16
8
Phileine Kipping
AV '40
13:16
9
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
13:28
10
Tessa Harbrink
PEC 1910
13:37
11
Marlot Groeneweg
Altis
13:54
12
Suze de Vries
Horror
13:57
13
Maud van Sintmaartensdijk
PAC
14:09
14
Lynn van Ham
Achilles-Top
14:19
15
Suzet Doornheim
GAC Hilversum
14:26
16
Mette Nuijen
Leiden Atletiek
14:29
17
Marit van Wijk
AAC
14:59
18
Maria Kuipers
Phanos
15:37
19
Tessa van Herp
Lycurgus
15:47
JJUNB, JONGENS B EN ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Nillessen
Cifla
16:08
2
Ernson van den Bos
Scorpio
16:30
3
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
16:39
4
Thomas Reining
PEC 1910
16:45
5
Tjebbe Hemler
PAC
16:59
6
William Webster
GVAC
17:01
7
Niels Peeters
Venloop Running Team
17:02
8
Wouter de Roo
HAC '63
17:04
9
Hidde Mollee
Nederlandse Triathlonbond
17:15
10
Ivar Meesen
Rotterdam Atletiek
17:29
11
Tim Schussel
Nijmegen Atletiek
17:47
12
Anke van der Lei
AV Edam
17:48
13
Gijs Houtman
Prins Hendrik
17:52
14
Seb Wals
Lycurgus
17:52
15
Flint Beenen
Fortius
17:52
16
Jarik van de Mast
Altis
17:56
17
Johannes Hiensch
Phanos
18:01
18
Timo de Kok
Fortius
18:13
19
Jip Janissen
Venloop Running Team
18:18
20
Stach van der Windt
KAV Holland
18:28
21
Fedor Musil
Phanos
18:35
22
Oscar Meijer
Altis
19:29
23
Wouter Steenstra
Ciko '66
19:29
24
Max Swabedissen
AV Rijssen
19:41
25
Jamie Hanselaar
Typhoon
20:53
26
Witte Jaspers
PAC
21:31
27
Demy Wit
Phanos
22:08
MJUNA, JONGENS B EN ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess van Randtwijk
AV '34
17:53
2
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
18:01
3
Vera de Vries
Horror
18:08
4
Yasmine Abbes
Cifla
18:24
5
Anna Eikendal
Ciko '66
18:58
6
Marta Moreno
Leiden Atletiek
19:26
7
Isa Leen
Olympus '70
19:44
8
Zoe van Dijk
Nederlandse Triathlonbond
20:15
9
Anne Geijtenbeek
U-Track
20:30
10
Robin Beijer
AV '40
22:29
11
Jenna Zaagsma
Suomi
23:09
VROUW, LANGE CROSS VRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
PAC
23:18
2
Marijke de Visser
Cifla
23:56
3
Anne Luijten
Olympus '70
24:09
4
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
24:34
5
Silke Jonkman
Vitalis
25:14
6
Lisan Duijvestijn
Olympus '70
25:27
7
Lysanne Wilkens
Phoenix
25:38
8
Marije Hijman
PAC
26:14
9
Susan van Weperen
LSV Invictus
26:29
10
Silviya Mladenova
Amstelveen
33:57
MAN, LANGE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendriks
AAC '61
30:50
2
Cameron Milne
Hellas
31:40
3
Tim Pleijte
Dynamica
31:47
4
Ruben Sansom
Atletiek Maastricht
31:58
5
Mahadi Abdi Ali
Unitas
32:09
6
Zac Freudenburg
AV '23
32:14
7
Edwin Sjerps
SAV
32:56
8
Thomas Lewis
Phanos
33:27
9
Marco van Etten
Rotterdam Atletiek
33:36
10
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
33:38
11
Ben Vriends
Eindhoven Atletiek
33:43
12
Ronald Poel
DEM
34:04
13
Alexander Spasov
Amstelveen
34:09
14
Luc Velzeboer
Almere '81
34:13
15
Constant Huiszoon
Triathlon
34:14
16
Dominic Bersee
Olympus '70
34:18
17
Sam Kraaijeveld
Passaat
34:22
18
Jurre van Rooden
Phanos
34:29
19
Martijn de Groot
AKU
34:45
20
Ephrem Been
HAC '63
34:52
21
Mart Nijhuis
Marathon Pim Mulier
35:27
22
Jurrian van der Valk
Leiden Atletiek
35:55
23
Jasper Kunst
Running Holland vereniging
36:52
24
Leonard Tersteeg
Phoenix
37:17
25
Jurian Glas
Loopgroep Aart Stigter
37:20
26
Roy Sparenburg
Energie
37:33
27
Sjef de Kimpe
Amsterdam
38:39
28
Erik van den Haak
Nederlandse Triathlonbond
39:43
29
Kevin Stroek
Loopwijzer
39:47
30
Dennis Koomen
Nederlandse Triathlonbond
40:38
31
William Voorwinden
Typhoon
40:53
32
Edward Monrad
Phanos
40:58
33
Bastiaan Bretveld
Hellas
42:54
34
Ger van Henten
Suomi
44:33
VKORT, ELITE KORTE CRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Smid
Prins Hendrik
9:56
2
Jetske van Kampen
Groningen Atletiek
10:03
3
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
10:17
4
Kirsten Otten
Phanos
10:51
5
Annemiek Keijser
Prins Hendrik
10:54
6
Lianne van Es
Leiden Atletiek
11:06
7
Ilona van der Giessen
Rotterdam Atletiek
11:19
8
Tessa Nieuwenhuizen
Rotterdam Atletiek
11:35
9
Lindsey Faken
Energie
11:52
10
Kelly Agterberg
Hellas
11:52
11
Yorma Wolters
Rotterdam Atletiek
11:58
12
Evelien Hooijman
Phanos
12:43
MKORT, ELITE KORTE CRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom de Gelder
Cifla
8:44
2
Jeroen Bakker
Atletiek Maastricht
8:45
3
Kevin Viezee
AAC
8:46
4
Filmon Tesfu
SV Sportlust
8:50
5
Milco Hahury
Rotterdam Atletiek
8:53
6
Yorben Ruiter
PAC
8:55
7
Luuk Wagenaar
Phanos
8:58
8
Ryan Clarke
AV Castricum
9:03
9
Wouter Heinrich
Phanos
9:04
10
Niels te Pas
LAAC Twente
9:05
11
Gianluca Assorgia
AV '23
9:08
12
Tom Disveld
AAC
9:11
13
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
9:14
14
Samuel Chapple
Olympus '70
9:19
15
Roeland van der Harst
Leiden Atletiek
9:20
16
Twan Pormes
DOKEV
9:21
17
Terry Ringlever
Fortuna
9:23
18
Robin Ruijter
Prins Hendrik
9:26
19
Hugo van den Haak
Rotterdam Atletiek
9:28
20
Jelle Bulens
Phoenix
9:30
21
Thijs Doornwaard
De Gemzen
9:32
22
Sibren Lochs
U-Track
9:45
23
Niels van der Geld
Atverni
9:49
24
Job van den End
Tempo
9:50
25
Koen Grandiek
AV Castricum
9:50
26
DaniŰl de Looze
Phanos
9:51
27
Maarten van Doornik
TartlÚtos
9:51
28
Tijmen Hoedjes
AV Castricum
9:54
29
Lars Remijn
AV '23
9:57
30
Marijn van der Putten
Haarlemmermeer
10:01
31
Max van Gerrevink
Leiden Atletiek
10:03
32
Ja´r van Winkel
Prins Hendrik
10:05
33
Tijmen van den Born
Phoenix
10:07
34
Ralf Looze
Phanos
10:10
35
Reinder Prince
Triathlon
10:16
36
Bastiaan van Graafeiland
Rotterdam Atletiek
10:22
37
Elwin den Breejen
U-Track
10:27
38
Ismar Klomp
AV '40
10:28
39
Tycho Schol
Pallas '67
10:28
40
Brent Cuijpers
Prins Hendrik
10:28
41
Jelle de Roon
Prins Hendrik
10:39
42
Thomas Bovenberg
Leiden Atletiek
10:50
43
Jeen Nauta
Start '78
10:53
44
Reno Renes
TartlÚtos
11:33
45
Marius Lam
Vitalis
12:39
JJUNA, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Baltus
SAV
21:06
2
Jesse Fokkenrood
Scorpio
21:16
3
Stan Schipperen
Scorpio
21:38
4
Peer Voesenek
Scorpio
21:44
5
Sander van Elk
Leiden Atletiek
21:52
6
Bezuayehu Petersen
AV '56
21:58
7
Pim Bakker
AV Rijssen
22:01
8
Lars Laros
Scorpio
22:18
9
Jonatan Venema
NOP
22:23
10
Yordi Druijff
Triathlon
22:45
11
Tijn van Zijl
KAV Holland
22:57
12
DaniŰl van Ginkel
Leiden Atletiek
23:04
13
Jesse Scheltema
AV Castricum
23:39
14
Djoao Lobles
Noordkop
23:51
15
Daniel Vink
U-Track
24:05
16
Archie Hall
U-Track
24:33
17
Angelo Visser
AV Edam
26:12
18
Jelle Miedema
Phanos
26:52
19
Boet Hoitink
U-Track
27:22
www.uitslagen.nl
02-01-2020 09:42