Uitslagenlijst 2e cross crosscompetitie

Harderwijk - Zaterdag 14 december 2019

MPUPC, 1000M MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nona Smit
Flevo Delta
5:40
2
Zoe de Haas
PEC 1910
5:41
3
Carma Durieux
PEC 1910
5:48
4
Asmahan Essabani
Athlos
5:52
5
Anni Vosselman
Cialfo
6:22
6
Fleur Wijnands
Athlos
6:25
7
Roos de Munnik
NOP
6:44
8
Lize Lindeboom
Athlos
6:51
9
Lynn Mulder
Athlos
6:56
10
Soumaya Bellali
Athlos
7:29
JPUPC, 1000M JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs den Besten
Athlos
5:14
2
Victor Duits
Athlos
5:18
3
Thomas van der Weerd
Isala '96
5:20
4
Siemen Ribberink
Athlos
5:23
5
Jesper Wieten
Isala '96
5:34
6
Levi Broeksema
Athlos
5:41
7
Thijs Burgman
PEC 1910
5:42
8
Jorik Splinter
Cialfo
5:44
9
Florian Wierbos
Athlos
6:01
10
Ryan Meijer
Athlos
6:10
11
Guus van der Valk
Cialfo
6:20
12
Thomas Rankenberg
Athlos
6:45
MPUPB, 1000M MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Veldkamp
Cialfo
5:09
2
Norah van Elst
Flevo Delta
5:10
3
Suze de Groot
PEC 1910
5:11
4
Merel Geursen
Athlos
5:17
5
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
5:20
6
Hanna Singerling
Cialfo
5:27
7
Iva Prins
De Gemzen
5:28
8
Fenne Schipper
Flevo Delta
5:34
9
Arinya van 't Ende
Isala '96
5:40
10
Fleur Wubbeling
PEC 1910
5:43
11
Sennah de Vlaming
Athlos
5:44
12
Valerie de Vries
PEC 1910
5:48
13
Rosa van den Buijs
De Gemzen
6:41
14
Thyrza van Tongeren
Cialfo
6:49
15
Julia Kaal
De Gemzen
7:00
16
Saline Waninge
De Sprinter
7:08
JPUPB, 1000M JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn van Putten
Isala '96
4:52
2
Federico Talen
Flevo Delta
4:53
3
Job Everaars
PEC 1910
4:55
4
Timo Huijsmans
Athlos
5:27
5
Jesse Koornstra
Athlos
5:30
6
Levi Westerhof
NOP
5:32
7
Wout Kuis
NOP
5:36
8
Alain Luxembourg
Athlos
5:45
9
Floris Rankenberg
Athlos
5:49
10
Sem Rijlaarsdam
Athlos
6:03
11
Robin de Vos
Athlos
6:07
12
Yaro de Kleine
Isala '96
6:16
13
Irjan van Ommen
De Gemzen
6:37
14
Friso van Veldhuijsen
NOP
6:53
MPA1, 1000M MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Kwakkel
De Gemzen
4:44
2
Naomi Bankole
Athlos
4:57
3
Imke van Loon
PEC 1910
5:16
4
Linn Wubbeling
PEC 1910
5:18
5
Demi Huijsmans
Athlos
5:20
6
Noor Boldewijn
De Sprinter
5:27
7
Fenne Korstanje
Athlos
5:30
8
Naomi Withaar
PEC 1910
5:50
9
Evelien Abbink
PEC 1910
6:01
10
Nora Kruize
PEC 1910
6:04
11
Tessel van der Valk
Cialfo
6:07
12
Robbin Scholtz
Athlos
6:10
13
Noa de Haas
PEC 1910
6:11
14
Isabo Bleijenberg
Cialfo
6:16
15
Asiya Bellali
Athlos
7:02
MPA2, 1000M MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Magali Kanis
De Gemzen
4:49
2
Jenneke Heere
Cialfo
5:01
3
Marlijn ter Maat
PEC 1910
5:09
4
Mara Schreuder
Athlos
5:21
5
Emma Everaars
PEC 1910
5:23
6
Amber Veldkamp
Cialfo
5:34
7
Lise Singerling
Cialfo
5:40
8
Marli Anne van Rossum
Cialfo
5:47
9
Eva ter Haar
NOP
5:50
10
Lara Dogu
PEC 1910
5:52
11
Janne van den Buijs
De Gemzen
5:57
12
Lotte Doorneweert
Isala '96
6:23
JPA1, 1000M JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen de Vries
Isala '96
4:43
2
Tibo Pierik
Athlos
4:47
3
Tristan van der Weerd
Isala '96
4:49
4
Thijs Metsemakers
PEC 1910
4:52
5
Querijn Wierbos
Athlos
4:57
6
Sam Panman
PEC 1910
4:57
7
Fenn Steur
PEC 1910
4:58
8
Lars van Dalfsen
NOP
4:59
9
Mees Hameetman
NOP
5:02
10
Job Keppel
De Gemzen
5:07
11
Jacuin Bart
PEC 1910
5:16
12
Joris Wever
Athlos
5:18
13
Niels Selhorst
PEC 1910
5:19
14
Youday Heule
NOP
5:20
15
Ayoub Essabani
Athlos
5:39
16
Stan Overeem
Cialfo
5:40
17
Louran Veldhuis
Cialfo
5:43
JPA2, 1000M JPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Jager
Athlos
4:32
2
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
4:39
3
Sjoerd van der Steege
Isala '96
4:48
4
Roan Dreuning
PEC 1910
4:49
5
Roberto Daversa
Flevo Delta
4:58
6
Milo ter Mors
Athlos
4:58
7
Daan vd Sluis
PEC 1910
5:05
8
Tjalle Bruining
Athlos
5:12
9
Levi Wielstra
NOP
5:14
10
Cas Sanders
PEC 1910
5:18
11
Timo Westerhof
NOP
5:21
12
Timo Goedhart
Athlos
5:22
13
Joris Nusser
PEC 1910
5:25
14
Lucas Stolte
NOP
5:35
15
Stan van Dalfsen
NOP
5:40
16
Wymar van Tongeren
Cialfo
5:41
17
Gerrit Wensink
De Gemzen
6:05
MJD1, 1500M MD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nomi Blankvoort
De Gemzen
6:26
2
Sannah de Vries
PEC 1910
6:35
3
Sofie Vos
PEC 1910
6:41
4
Mente Kommer
De Gemzen
6:46
5
Feline van der Wildt
PEC 1910
6:47
6
Carlijn Scholte
Athlos
7:01
7
Ella Marie Kurzmann
Flevo Delta
7:04
8
Ellen Smit
PEC 1910
7:09
9
Flore Kroes
De Gemzen
7:28
10
Brecht van der Haar
Isala '96
7:34
11
Lois Schuurman
Isala '96
7:45
12
Rene Blok
De Gemzen
7:50
13
Brenda Wensink
De Gemzen
7:50
14
Chamena Hoekman
Isala '96
7:54
15
Dagmar Boone
De Gemzen
7:55
16
Demi Rijnbout
PEC 1910
8:04
17
Evi Vosselman
Cialfo
8:05
18
Sanne Kobus
NOP
8:08
19
Silke van den Berg
Athlos
8:18
20
Carice van Arken
De Gemzen
8:26
MJD2, 1500M MD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tynke Wielstra
NOP
6:33
2
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
6:48
3
Michelle van Roemburg
Flevo Delta
6:53
4
Romy Klein Heerenbrink
Cialfo
6:56
5
Sarah Schippers
Athlos
7:30
6
Fabienne Sinte Maartensdijk
Athlos
7:51
JJD1, 1500M JD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tomas Platje
NOP
6:14
2
Simon vd Pol
PEC 1910
6:15
3
Lars Hansman
Isala '96
6:17
4
Giel Scholte
Athlos
6:20
5
Luuk Selhorst
PEC 1910
6:20
6
Jelle van Loon
PEC 1910
6:21
7
Luuk Labots
PEC 1910
6:29
8
Axel Konijnenberg
Cialfo
6:41
9
Fabian Onink
NOP
6:45
10
Joshua Broeksema
Athlos
7:08
11
Sijmen de Vos
Athlos
7:09
12
Anas Essabani
Athlos
7:11
13
Nathan vd Weerd
PEC 1910
7:41
14
Levi Koers
Athlos
7:45
15
Jochem de Wilde
Athlos
7:50
JJD2, 1500M JD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christian Kleermaker
Athlos
5:59
2
Twan van der Weiden
Athlos
6:01
3
Jesper Pauw
PEC 1910
6:05
4
Dennis Alberts
Cialfo
6:25
5
Bram Slabbekoorn
PEC 1910
6:51
6
Nick Oosting
PEC 1910
6:59
7
Levi Goldtseen
PEC 1910
7:07
8
Noach Singerling
Cialfo
7:28
9
Sam Bolt
Isala '96
7:35
10
Figo Mussche
PEC 1910
7:42
11
Joey Faassen
Flevo Delta
7:48
12
Jelle Pars
Athlos
7:54
13
Corne den Hollander
Athlos
7:55
14
Maurits Schrijver
Athlos
8:05
MJC, 2000M MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nora Assink
ACO Van Elderen
8:49
2
Fien Molenberg
Athlos
8:58
3
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
9:02
4
Anniek Draaistra
NOP
9:07
5
Luena Spijkerboer
Cialfo
9:18
6
Sara Meijer
PEC 1910
9:21
7
Indy Broersma
Athlos
9:27
8
Manon van der Zwaard
NOP
9:46
9
Elodie van Arken
De Gemzen
9:48
10
Vera Kruis
NOP
9:59
11
Esmee Vis
De Gemzen
10:02
12
Guusje Koning
Athlos
10:06
13
Emma Posthouwer
Athlos
10:08
14
Carolien Remijn
Athlos
10:13
15
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
10:25
16
Meike Schipper
Athlos
10:28
17
Julia Fahner
Isala '96
10:33
18
Vallicia Bouman
PEC 1910
11:02
19
Amber van Manen
Athlos
11:18
20
Eva Middelkamp
Athlos
11:37
VSEN, 2500M DSEN KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bregje Sloot
De Liemers
10:20
2
Do Krol
AV '34
11:23
3
Merel Wevers
Kronos
12:26
4
Jolanda Regout
PEC 1910
12:38
5
Angelique van Ommen-Wiekens
De Gemzen
12:51
6
Ella van den Bosch
De Gemzen
13:09
7
Celeste den Besten
De Gemzen
14:48
V40, 2500M D40+ KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Zoon
Flevo Delta
14:20
2
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
14:56
3
Renate Kroes
De Gemzen
17:00
4
Stephanie Falkena
Flevo Delta
17:01
MSEN, 2500M HSEN KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Mekking
Cialfo
9:25
2
Lars van Surksum
PEC 1910
9:39
3
Bram Rouwen
BB lopers
9:45
4
Sander Kloosterziel
PEC 1910
9:50
5
Marcel De Bats
Cialfo
10:03
6
Jeen den Boer
PEC 1910
10:15
7
Olav Koning
Athlos
10:27
8
Jurian Onderdijk
De Gemzen
10:35
9
Kjell Raaijmakers
Athlos
10:55
10
Wilco Jonker
De Gemzen
11:31
11
Romke Wielstra
NOP
11:51
12
Jim van Emmerik
Cialfo
12:01
13
Stefan Reurink
De Gemzen
12:23
M40, 2500M H40+ KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel van den Bosch
De Gemzen
10:00
2
Mark Hakbijl
BB lopers
10:10
3
Murk Falkena
Flevo Delta
11:01
4
Gerard Kroes
De Gemzen
11:05
5
Eric Kloosterziel
PEC 1910
11:10
6
Aalt Wensink
De Gemzen
11:15
7
Remco de Vries
PEC 1910
11:31
8
Janko van Arken
De Gemzen
11:31
9
Harry Veldkamp
Cialfo
13:00
10
Erik Scholte
Flevo Delta
15:16
JJC, 2500 M JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ids Peenstra
PEC 1910
10:34
2
Bram Nusmeier
Athlos
10:38
3
Olivier van Benthem
PEC 1910
10:39
4
Thijs van der Maaten
Athlos
11:08
5
Cas Kanis
Isala '96
11:14
6
Thijs ter Maat
PEC 1910
11:18
7
Matthijs Onink
NOP
11:19
8
Joris van Dam
PEC 1910
11:26
9
Daan Scholte
Athlos
11:51
10
Olaf Souren
PEC 1910
11:52
11
Floris Remijn
Athlos
11:53
12
Lukas Smit
PEC 1910
11:56
13
Boyd Steur
PEC 1910
12:11
14
Isas Prinsen
NOP
12:23
15
Tygo Schuurkamp
Athlos
12:34
16
Mohamed Bouzalmat
Athlos
12:43
17
Luuk van der Maaten
Athlos
12:44
18
Mike Keizer
Athlos
12:59
19
Damian Wolters
Athlos
13:04
20
Hendrik Olthuis
De Gemzen
13:43
21
Yordi van Ommen
De Gemzen
14:20
22
Ruben Scholte
Flevo Delta
14:31
23
Maarten Scholte
Flevo Delta
15:04
24
Kiran Rorije
De Gemzen
15:43
MJA, 3000 M MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eveline Houtman
Cialfo
12:59
2
Emma van Emmerik
Cialfo
15:42
MJB, 3000 M MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joanne Lehr
PEC 1910
12:17
2
Rianne Breugem
Athlos
12:29
3
Lieke Geerling
Athlos
13:02
4
Rosa Molenberg
Athlos
13:30
5
Lisa Zoon
Flevo Delta
15:19
6
Sannah Wolf
Cialfo
15:46
7
Maureen Wind
Isala '96
18:30
JJA, 4500 M JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjell de Groot
Flevo Delta
15:54
2
Daan Veenhuizen
PEC 1910
16:04
3
Kibrom Hadgu Kiflai
PEC 1910
16:16
4
Thijs Zoon
Flevo Delta
16:33
5
Jarno Jansen
PEC 1910
16:39
6
Karsten van Ommen
Isala '96
16:43
7
David Koning
Athlos
17:10
8
Gijs van de Wetering
De Gemzen
17:15
9
Lex Hther
Athlos
18:00
10
Giel Meijer
PEC 1910
18:24
11
Arthur Jonker
NOP
19:07
12
Bastiaan Jong
Cialfo
21:34
JJB, 4500 M JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filip Hofstede
PEC 1910
17:28
2
Duncan Mulder
PEC 1910
18:23
3
Jonne Heeringa
PEC 1910
18:58
4
Niek ter Haar
NOP
19:09
5
Daniel Kleermaker
Athlos
19:30
6
Geert van der Hulst
Cialfo
19:45
7
Bram van Maare
Athlos
20:42
8
Job Doornhof
Athlos
21:32
VSEN, 8KM DSEN LNG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Boekema
BB lopers
33:53
2
Lieve Tollet
BB lopers
35:19
3
Gerja Zielman
BB lopers
35:26
4
Jantina Loosman
NOP
37:57
5
Annemiek Klein
BB lopers
39:52
6
Cindy Hoekman
Isala '96
41:37
7
Eva van der Hulst
Vitalis
41:53
V40, 8KM D40+ LNG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Schutte
Cialfo
35:08
V50, 8KM D50+ LNG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Olgers
NOP
41:21
2
Greet Vrijbloed
Isala '96
42:35
3
Bertine Engelsman
De Gemzen
43:17
MSEN, 10KM HSEN LNG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Bolding
Start '78
36:32
2
Joep Emmen
BB lopers
38:48
3
Erik Slomp
BB lopers
39:25
4
Tim den Besten
BB lopers
40:14
5
Willard Bredewold
BB lopers
41:00
6
Luc Beuckens
NOP
41:27
7
Remco Akse
BB lopers
42:26
8
Gert Versteeg
BB lopers
44:08
9
Maurits Bloem
BB lopers
44:23
10
Mark Hogeboom
BB lopers
45:10
11
Timo Hacquebord
Isala '96
48:02
M40, 10KM H40+ LNG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
NOP
42:43
2
Marcel Doornekamp
Athlos
42:51
3
Jan Sinke
NOP
43:08
4
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers
43:38
5
Michel Blaauwgeers
BB lopers
45:00
6
Jan Loosman
NOP
45:40
7
Frankwin Mussche
BB lopers
45:57
8
Erwin Kreule
BB lopers
46:27
9
Wim Wolf
Cialfo
46:46
10
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
47:27
11
Dick van Os
BB lopers
47:59
12
Jan Blaauw
De Gemzen
49:21
13
Erik Rozeboom
BB lopers
49:46
M50, 8KM H50+ LNG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Ritsema
Gelre
33:00
2
Arjen Driesen
NOP
33:03
3
Cees Boeve
De Gemzen
35:38
4
Izak Hiemstra
BB lopers
36:04
5
Eugene Olgers
NOP
36:56
6
Jaap Vlaming
NOP
37:56
7
Pieter jan Vlaming
NOP
38:05
www.uitslagen.nl
15-12-2019 14:41