Uitslagenlijst Winterloop Outdoor Valley - Kieviten

Bergschenhoek - Zaterdag 14 december 2019

JPUP, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raúl van Velzen
De Kieviten
5:18
2
Tim Schijven
Schiedam
5:23
3
Jelmer Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
5:39
4
Kjell Vijverberg
De Kieviten
5:43
5
Thijmen van Wisselingh
Ilion
5:45
6
Teun heijdra
Berkel en Rodenrijs
5:54
7
Yannick Simon
De Kieviten
6:04
8
Daniël Simon
Pijnacker
6:13
9
Gido van Buren
De Kieviten
6:21
10
Morris heijdra
Berkel en Rodenrijs
6:27
11
Casper van hemert
Berkel en Rodenrijs
6:29
12
Roel van den Baard
De Kieviten
7:32
13
Floris van Hemert
7:51
MPUP, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
4:44
2
Olivia Vernooij
De Kieviten
5:37
3
Lisa van der Linden
De Kieviten
5:58
4
Lieke Ammerlaan
De Kieviten
6:01
5
Evy Eising
Ilion
6:03
6
Anouk stoutjesdijk
De Kieviten
6:15
7
Eline van Wanroij
De Kieviten
7:41
8
Isabel de Bruijn
Nieuwerkerk ad IJssel
7:49
JJDC, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Snijders
Energie
5:51
MJDC, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur van Zon
Ilion
5:24
JJBA, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schols
Nederlandse Triathlonbond
22:15
2
Jasper Alderliesten
Fortius
28:05
3
Ryan Dillman
30:09
4
Thijs van den Berg
De Kieviten
30:10
5
Stijn van den Berg
Spijkenisse
31:50
6
Thomas de Bruin
Oud-Beijerland
44:25
7
Hugo van den Berg
Spijkenisse
45:15
MJBA, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosa Eland
De Kieviten
26:31
2
Imme de Wilde
Bleiswijk
30:09
MSEN, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Rödel
Bleiswijk
20:29
2
Rodney Spiering
Hendrik-Ido-Ambacht
28:04
3
Jordi van den Boogert
Alblasserdam
28:30
4
Sjoerd Goeree
Ridderkerk
31:10
5
Wouter van Genuchten
Rotterdam Atletiek
31:13
6
Lex Quak
Voorburg
32:47
7
Nicky Wessels
Bleiswijk
42:09
M35, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilbert Stoutjesdijk
De Kieviten
22:30
2
Maurice Laparliere
Dordrecht
22:55
3
Stephan de Bruijn
Nieuwerkerk ad IJssel
25:25
4
Petrus Paulus
Capelle aan den IJssel
25:54
5
Richard heijdra
Berkel en Rodenrijs
26:29
6
Hajo Koppendraaier
Rijswijk Zh
27:35
7
Ruben vt Hooft
Monster
28:25
8
Thom Zwagers
De Kieviten
28:44
9
Pascal van Dam
Rotterdam
29:18
10
Sjoerd Beärda
Zwijndrecht
34:58
11
Jochem van Loon
Rotterdam
35:08
12
Wouter van den Berg
Spijkenisse
39:29
13
Johan Boer
Schiedam
42:06
M45, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik van Keeken
De Kieviten
22:47
2
Onno de Moor
Rotterdam Atletiek
22:58
3
Bart Roefs
De Kieviten
24:02
4
Massimilano Castou
26:54
5
Henry Eising
Pijnacker
27:40
6
Ries Modderkolk
Bergschenhoek
29:26
7
André Alderliesten
Fortius
29:51
8
Toon Janse
Rotterdam
30:08
9
Michel vd Wielen
Schiedam
30:34
10
Jankees Tettelaar
Rotterdam
31:35
11
Jan Smallegange
De Kieviten
37:39
M55, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Gerritse
Fortius
26:42
2
Mart van Blitterswijk
Delft
28:39
3
Aad van den Ende
De Kieviten
32:24
4
Dirk Verweij
Berkel en Rodenrijs
33:50
5
Remon Benda
's-Gravenhage
34:05
6
Arjo Ouwens
Rotterdam
35:10
7
Koen Hartigh
35:50
M65, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olsthoorn
De Kieviten
27:15
2
Hillebrand Beärda
Alblasserdam
35:50
3
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
36:34
4
Harry Tuijthoff
Bergschenhoek
36:51
5
Jacobus van Klaveren
avVN
40:23
6
Jan de Bruijn
Alblasserdam
43:32
VSEN, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annika Willems
Bleiswijk
25:34
2
Laurane Macquart
Rotterdam
29:39
3
Anne Wildeman
Rotterdam
31:14
4
Joy Willemse
Voorburg
32:45
5
Nikki van Alem
Rotterdam
33:35
6
Mariëtte Mets
Krimpen aan den IJssel
34:12
7
Anita Kortleve
De Kieviten
35:34
8
Lieve Vrijsen
Rotterdam
36:24
9
Fleur van der Sijde
Rotterdam
36:24
10
Laura Polak
Vlaardingen
40:27
11
Dewi Klijnsmit
Berkel en Rodenrijs
40:28
12
Samira Boer
Schiedam
42:05
13
Sheryl Troost
Pernis Rotterdam
42:26
14
Naomi Verschuur
Zoetermeer
43:27
15
Naomi Roijmans
Schipluiden
43:41
16
Michelle de Bruin
Rotterdam
44:24
V35, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa de Kluis
Zoetermeer
31:09
2
Margareth de Boer
Boskoop
31:50
3
Conchita Schalkwijk
Zevenhuizen Zh
35:12
4
Marijke Meijering
Pijnacker
36:24
5
Jolien Krispijn
De Kieviten
36:28
6
Esther van Nes
Rotterdam
36:28
7
Sabella Lagerwaard
Bergschenhoek
36:34
8
Pamela ten Donkelaar
De Kieviten
43:48
9
Joyce Tuijthoff
Rotterdam
44:52
10
Valerie v.d. Berg-Feber
Spijkenisse
45:45
11
Angelique Nihot
Moordrecht
45:50
V45, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen van der Linden
PAC
30:51
2
Miranda Noordam
Sparta
31:15
3
Sandra Korff de Gidts
Haag Atletiek
31:18
4
Fraukje Reinhoudt
Bergschenhoek
31:33
5
Claudia van den Berg
De Kieviten
31:48
6
Pascalle van den Ende
De Kieviten
34:56
7
Monique Ouwens
Rotterdam
35:02
8
Jeannette van Dijk
Rotterdam
39:40
9
Miranda Klootwijk
Rotterdam
42:18
10
Netty Bot
Pernis Rotterdam
42:27
11
Carla jansen
De Kieviten
43:48
12
Monique Rutgers
Rotterdam
44:46
13
Daniela Ros Barbieri
Rotterdam
45:37
V55, 5KM JEUGD/SENIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Bancken
27:31
2
José Willemse
the Hague Road Runners
31:11
3
Karin Luijken
Rotterdam
34:37
4
Thea giesen
Capelle aan den IJssel
35:12
5
Medie Benda-Seif
's-Gravenhage
36:39
6
Barbara Rietveld
Zevenhuizen Zh
37:37
7
Colette Klarenbeek
Nieuwerkerk ad IJssel
40:05
8
Netty Westerbaan
Rotterdam
40:27
9
Marian Maas
Rotterdam
45:45
MSEN, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hidde Demoed
PAC
37:56
2
Tijn Huberts
40:12
3
Edwin van de Merbel
Rotterdam
41:15
4
Freek Verbakel
De Kieviten
43:04
5
Ralph Verhoeks
Bergschenhoek
44:08
6
Samir Amghar
De Kieviten
46:15
7
Pascal Hogenbirk
Capelle aan den IJssel
47:48
8
Tom versluis
Ter Aar
48:33
9
Arian Stolwijk
Rotterdam
49:05
10
Michael van der Zanden
Krimpen aan de Lek
50:22
11
Tim Wiggers
Pijnacker
51:06
12
Frank Versluis
Ter Aar
53:03
13
Gijs de Kort
PAC
53:12
14
Rutgers Stapelkamp
Rotterdam
53:28
15
Pieter Mol
Dordrecht
54:41
16
Mark van Zon
Dordrecht
54:52
17
Michel Molijn
Capelle aan den IJssel
57:28
18
Michael middelkoop
Zoetermeer
1:00:17
19
Marijn Goedegebure
Rotterdam
1:09:48
M35, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harmen den Boer
De Kieviten
38:42
2
Sebi den Breejen
Rotterdam
45:12
3
Guus van Zeeland
De Kieviten
45:51
4
Eduard Hartwich
De Kieviten
46:23
5
Greg sombardier
Bergschenhoek
47:01
6
Marcel van den Linden
De Kieviten
47:06
7
Guido Kuijt
Bergschenhoek
47:53
8
Maarten Edelman
Pijnacker
49:55
9
Nick ten Donkelaar
50:44
10
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
51:01
11
Arjan Schouten
Krimpen aan den IJssel
51:08
12
Sebastiaan Epping
Gouda
51:50
13
Fabian Meijndert
Bergschenhoek
54:11
14
Maurice Mulder
's-Gravenzande
54:39
15
John Snijders
Rotterdam
56:00
16
Pascal Schrama
Pijnacker
1:01:33
17
Laurens van der Bijl
Rotterdam
1:01:44
18
Marijn Verhoef
Rotterdam
1:01:44
19
Martin van Geenen
Berkel en Rodenrijs
1:03:34
M45, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Reinhoudt
De Kieviten
47:49
2
Richard Lelieveld
Bleiswijk
50:06
3
Fedor Hoogenes
Berkel en Rodenrijs
50:20
4
Jan Altorf
De Kieviten
50:54
5
Rene Kruis
Rotterdam Atletiek
51:27
6
Marcel Pothof
Nieuwerkerk ad IJssel
51:42
7
Rogier Maliepaard
Rotterdam
57:02
8
Richard Scheenjes
Rotterdam
57:13
9
Frank Dorenbos
Rotterdam
59:53
10
Siegfried Dijkhuis
Capelle aan den IJssel
1:00:00
11
Klaas Jan Huberts
Bergschenhoek
1:02:03
12
Stephan de Raat
Rotterdam
1:02:08
13
Gerard van den Beukel
De Kieviten
1:02:38
14
Richard Bergwerf
Maassluis
1:03:21
15
Michel de Vos
Pijnacker
1:03:34
16
Jos Möhle
Waddinxveen
1:05:47
17
Edward Horvath
De Kieviten
1:06:18
18
Alain Boer
Krimpen aan den IJssel
1:12:41
19
Joost Hoppstein
Vlaardingen
1:17:32
M55, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Korff de Gidts
Haag Atletiek
47:04
2
Amriet. Oemraw
Rotterdam Atletiek
50:18
3
Nico Alberts
PAC
51:25
4
John kuijpers
Zoetermeer
54:33
5
Ad van den Berg
De Kieviten
1:07:34
M65, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Nijhof
avVN
57:19
2
Jan van Donkelaar
De Kieviten
1:05:06
3
Leo Harreman
Maasdijk
1:12:25
VSEN, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigitte van Buuren
De Kieviten
54:15
2
Sandra Klees
Zoetermeer
1:01:57
3
Sabine Sonneveld
Berkel en Rodenrijs
1:05:07
V35, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniela Schellenberg
51:25
2
Sabina de Weerd
Fortius
55:37
3
Sara Belmonte Clemente
Rotterdam
56:46
4
Jennifer van Es
Rhoon
56:59
5
Anke de Bruijn
Berkel en Rodenrijs
1:01:26
6
Nancy van der Padt
Rotterdam
1:01:55
7
Deborah Lock
Berkel en Rodenrijs
1:05:37
8
Sylvia Vermeulen
Rotterdam Atletiek
1:07:23
9
Tanya Stadhouders
Rotterdam
1:13:16
V45, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenny Fidder
De Kieviten
1:00:30
2
Anouk Wesselius
Rotterdam
1:02:08
3
Monique vd Weijden
Zoetermeer
1:05:12
4
Annelies van den Beukel-C
De Kieviten
1:09:15
5
Nicolet Modderkolk
De Kieviten
1:09:16
6
Marja van Erk
Capelle aan den IJssel
1:10:01
7
Margriet Suijker
Nieuwerkerk ad IJssel
1:12:31
8
Barbara Kleinekoort
Schiedam
1:17:31
9
Yvonne ammerdorffer
Rotterdam
1:18:58
10
Joyce van Dijk
Berkel en Rodenrijs
1:29:28
11
Michelle priem
Zoetermeer
1:29:31
V55, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie de Visser
Waterweg
1:12:11
2
Roseline van der Beek
Krimpen aan den IJssel
1:18:01
3
Ellen Lastdrager
De Kieviten
1:34:29
www.uitslagen.nl
14-12-2019 16:39