Uitslagenlijst Cees Clement Cross

Sneek - Zondag 8 december 2019

JPUP, PUPILLEN 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melle Ketelaar
Heeg
4:29
4:28
2
Thijmen Groenendal
Sint Nicolaasga
4:32
4:32
3
Jari Heppener
Bolsward
4:38
4:37
4
Niels Eefting
Hollandscheveld
4:46
4:44
5
Milian Kremer
Kropswolde
4:51
4:50
6
Jurre Muller
Leeuwarden
4:52
4:50
7
Harmen Hoekstra
Oudega
4:59
4:58
8
Jorrit Riemeijer
Winschoten
5:03
5:01
9
Jelmer Ludemann
IJlst
5:04
5:03
10
Jurgen Eefting
Hollandscheveld
5:09
5:07
11
Jordy Ruis
Sneek
5:21
5:19
12
Jesper ten Bloemendaal
Sneek
5:28
5:26
13
Liam de Lang
Luinjeberd
5:34
5:34
14
Tieme Muller
Leeuwarden
5:42
5:39
MPUP, PUPILLEN 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
ViŽnne van der Knaap
IJlst
4:26
4:25
2
Lotte Kwak
Winschoten
5:07
5:05
3
Rixt Wobma
Bolsward
5:15
5:14
4
Ilse Clobus
Anderen
5:31
5:29
5
Rianne Kuiper
Winschoten
5:34
5:33
6
Lotte Smith
Winschoten
5:35
5:33
7
Lisa Kremer
Kropswolde
6:24
6:24
8
Leonie Kuiper
Winschoten
6:25
6:24
9
Marij Muller
Leeuwarden
7:16
7:13
10
Vivian Riemeijer
Winschoten
7:36
7:34
JJUND, JUNIOREN D 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thygo de Vries
Heerenveen
8:13
8:12
2
Ruben Eefting
Hollandscheveld
8:18
8:17
3
Timo van der Knaap
IJlst
8:22
8:21
4
Thomas Berends
Assen
9:00
9:00
5
Olav Clobus
Anderen
9:37
9:37
MJUND, JUNIOREN D 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Zoey de Vries
Drachten
8:44
8:43
2
Nijnke Kwak
Winschoten
9:06
9:05
3
Sanne Pultrum
Luxwoude
9:50
9:49
4
Jara Heppener
Bolsward
10:06
10:05
5
Eefke Plugge
Winschoten
11:08
11:08
6
Imke Meyer
Winschoten
11:55
11:55
JJUNC, JUNIOREN C 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sietze Ketelaar
Heeg
7:47
7:47
2
Nando Kramer
Groningen
7:57
7:56
3
Julian Keun
Groningen
8:07
8:07
4
Mike Berends
Assen
8:17
8:17
5
Len Bakker
Zwolle
8:27
8:27
6
Twan Frankena
Sneek
8:39
8:38
JJUNB, JUNIOREN B JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacob van der Galien
Dokkum
15:22
2
Sweder Visser
Assen
15:40
3
Tim van Es
Hoogeveen
16:24
4
Luuk Knossen
Heiligerlee
17:01
MJUNB, JUNIOREN B MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dione Schipper
Steenwijkerwold
8:23
2
Joanne Lehr
Zwolle
8:23
3
Kyra Brouwer
Nes Ameland
8:59
4
Fera de Vries
Heerenveen
9:29
5
Marielle Lensen
Tiendeveen
10:02
JJUNA, JUNIOREN A JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Mulderij
Tiendeveen
22:38
2
Stefan de vries
Wolvega
23:22
3
Ruben Talstra
Drachten
23:28
4
Nick Kerkhof
Hollandscheveld
24:34
5
Glenn de Vries
Leeuwarden
25:57
MJUNA, JUNIOREN A MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marene Scholtens
Leeuwarden
18:26
2
Joyce Kats
Hoogeveen
20:35
MAN, SPRINTCROSS2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manolito musters
Assen
7:24
7:24
2
Rico Kleine
Hoogeveen
7:45
7:45
VROUW, SPRINTCROSS2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mare te Biesebeek
Groningen
8:48
8:47
2
Mandy Zijlstra
Sneek
9:39
9:38
MAN, 10 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hagos Berhane
Burgum
36:45
2
Peter-Jan de Jong
Joure
37:07
3
Janco Rijpstra
Oentjerk
37:19
4
Rob Vijver
Hichtum
38:29
5
Wilko Bakker
Joure
38:37
6
Siep Nota
Sneek
39:43
7
Rogier Rozendaal
Leeuwarden
39:54
8
Jordi Dommerholt
Heerenveen
40:38
9
Ephrem Been
Zuidwolde Dr
40:42
10
Martijn Ruis
Sneek
41:08
11
Jelle Broersma
Wijtgaard
41:57
12
Ruben Muller
Leeuwarden
43:37
13
Hendrik Falkena
Ysbrechtum
44:40
14
Jesper Keidel
Wirdum
48:05
MA40+, 10 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilan Palstra
Workum
41:43
2
Rob van de Graaf
Hoogeveen
42:00
3
Gerrit Duits
Groningen
44:06
4
Marten Conradie
Scharnegoutum
44:59
5
Leo van der Meulen
Sneek
59:56
VROUW, 6 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Baljet
Meppel
25:07
2
Regine Postma
Akkrum
26:48
3
Immy Auk Kersbergen
Wommels
27:31
VR40+, 6 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
31:56
MAN, TRAILRUN 3,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Brandenburg
Steenwijk
15:25
15:24
2
Jan Albert Veenema
Sneek
16:18
16:18
3
Idsert Kuperus
Oppenhuizen
21:14
21:10
4
Rutger van der Meet
Sneek
26:27
26:16
5
Aaldert Lageveen
Sneek
26:57
26:46
6
Ben Kok
Kampen
27:15
27:04
7
Dirk van der Zweep
Sneek
27:50
27:42
VROUW, TRAILRUN 3,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Juliet van der Zweep
Sneek
21:07
21:00
2
Anniek van der Bijl
Sneek
22:23
22:15
3
Cindy de Vries-Neyens
Sneek
23:49
23:40
4
Dian de Jong
Lytsewierrum
24:07
23:59
5
Birgit Koster
Woudsend
26:12
26:04
6
Marije Hoekstra
Sneek
26:24
26:14
7
Wicia Hoekema
Sneek
27:24
27:12
8
Wytske Legendal
Lemmer
28:09
28:00
9
Ilse Visser
Sneek
28:31
28:20
10
Kim Brouwer
Sneek
28:44
28:35
MAN, TRAILRUN 7,4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sietse Rozema
IJlst
34:48
34:46
2
Jouke Hoekstra
IJlst
35:17
35:12
3
Koos Rijpma
Sneek
35:47
35:45
4
Durk Bouma
Oppenhuizen
37:57
37:44
5
Anton Langeberg
Reduzum
43:01
42:48
6
Harrie Boonstra
Sneek
43:30
43:25
7
Johan Jorritsma
Sneek
45:16
45:10
8
Joost Bijlsma
Makkum
46:00
45:53
9
Willy Adema
Makkum
1:06:39
1:06:31
VROUW, TRAILRUN 7,4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Hiemstra
Sneek
38:37
38:29
2
Liesbeth Steenbergen
Sneek
39:38
39:37
3
Mila Petrosian
Kyiv
41:40
41:35
4
Anita Boschma
Sneek
42:51
42:49
5
Chris Scholten
Marknesse
43:27
43:24
6
Petra Wieringa
Sneek
46:11
46:07
7
Wendelin Wielenga
IJlst
46:16
46:07
8
Wybertha Brouwer
Bolsward
48:21
48:15
9
Jeannette Huitema
Goutum
54:26
54:23
MAN, TRAILRUN 11 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Auke Veldman
IJlst
47:32
47:30
2
Klaas van Heeringen
Hardegarijp
50:55
50:53
3
Freek Jaarsma
Sneek
50:55
50:53
4
Jeroen Tiesma
Bolsward
51:56
51:55
5
Jildert Boersma
Scharnegoutum
52:45
52:44
6
Reinier Ingwersen
Arum
54:47
54:40
7
Hein Dijkstra
Oosterbierum
56:11
56:05
8
Paul van der Zwan
Sneek
57:30
57:27
9
Bouwe Bruinsma
Bolsward
58:18
58:13
10
Bert Barhorst
IJlst
58:19
58:12
11
Johannes Althuisius
Sneek
1:01:19
1:01:11
12
Michiel Kingma
Leeuwarden
1:01:21
1:01:13
13
Peter Rijpma
Sneek
1:01:40
1:01:31
14
Andre de Vries
Joure
1:01:45
1:01:41
15
John van de Wiel
Sneek
1:02:17
1:02:11
16
Symen van der Velde
Waaksens
1:02:51
1:02:45
17
Roeland van der Lei
Sneek
1:05:36
1:05:29
18
Jurjen Smit
Poppenwier
1:05:51
1:05:46
19
Meinte Buwalda
Schettens
1:06:21
1:06:16
VROUW, TRAILRUN 11 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemieke Poelsma
Reahus
1:14:19
1:14:10
Opmerkingen: uilke@avhorror.nl
Dank aan alle sponsoren en vrijwiligers
www.uitslagen.nl
11-12-2019 09:30