Uitslagenlijst RunX / AV Haarlemmermeer cross

Hoofddorp - Zondag 8 december 2019

MPUP, 1.1 KM PUP. + G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dex Kay
Lycurgus
5:17
5:17
2
Tijs van Elten
DEM
5:29
5:29
3
Tom Ettes
Heemstede
5:41
5:40
4
Lucas van Zeggelaar
Haarlemmermeer
5:47
5:47
5
Mischa Steen
Hoofddorp
5:54
5:53
6
Stijn van Etten
DEM
5:54
5:54
7
Mischa Godri
Haarlemmermeer
5:54
5:53
8
Yde Hannema
AV Haarlem
5:57
5:56
9
Emiel Postema
Haarlemmermeer
6:01
6:00
10
Brendan Langelaan
Hoofddorp
6:19
6:18
11
Bram Ettes
Heemstede
6:27
6:27
12
Jonas Bos
Haarlemmermeer
7:02
7:02
13
Ishan Panta
Hoofddorp
7:17
7:16
14
Luka Vegter
Haarlemmermeer
7:55
7:54
VPUP, 1.1 KM PUP. + G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aimée Rood
Uitgeest
5:23
5:23
2
Cassidy Higerink
Hera
5:39
5:38
3
Isa Stroet
Haarlemmermeer
5:42
5:40
4
Bo van der Kleij
Haarlemmermeer
6:26
6:25
5
Anouck Zwagemaker
Venhuizen
6:31
6:30
6
Iris Satink
KAV Holland
6:34
6:33
7
Claire van Gorkum
Haarlemmermeer
6:55
6:53
8
Minthe van den Brink
Haarlemmermeer
7:04
7:03
9
Moira Reitsma
Beverwijk
7:20
7:17
10
Lina Boughmari
Haarlemmermeer
7:24
7:24
11
Britt Melgers
Haarlemmermeer
7:54
7:53
12
Lynn Huijsmans
Haarlemmermeer
8:00
7:59
13
Marise Krom
Heemskerk
9:01
9:00
14
Rosanne vd Putten
Hoofddorp
9:35
9:33
M-G, 1.1 KM PUP. + G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leander Wennekes
Haarlemmermeer
6:26
6:26
2
Milo Vegter
Hoofddorp
6:26
6:24
3
Ruben Hussaarts
Haarlemmermeer
6:41
6:39
4
Niek De Vente
Haarlemmermeer
7:02
7:02
MCD, 2.5 KM C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niek Bleeker
Heemskerk
9:25
9:24
2
Finn Castricum
Lycurgus
9:27
9:27
3
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
9:51
9:51
4
Rink Rewijk
Kudelstaart
9:51
9:51
5
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
10:16
10:15
6
Mik Commandeur
DEM
11:23
11:21
7
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
11:42
11:41
8
Tabbe Mourits
Haarlem
12:20
12:18
9
Kas Commandeur
DEM
12:22
12:21
10
Jeepé Daas
Lycurgus
12:48
12:48
11
Paddy Reitsma
Beverwijk
13:14
13:14
VCD, 2.5 KM C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
10:10
10:10
2
Isabelle Seijlhouwer
Haarlemmermeer
10:17
10:17
3
Roos Stroet
Haarlemmermeer
10:26
10:26
4
Eve Downham
Amsterdam
11:06
11:06
5
Eveline Krom
DEM
11:38
11:38
6
Mette Lakeman
AAC
11:42
11:41
7
Ilse Johannes
AAC
11:43
11:43
8
Jet Commandeur
DEM
11:44
11:43
9
Cynthia Huis in t Veld
AV Castricum
11:48
11:47
10
Britt Duinmeijer
AV Castricum
11:52
11:51
11
Eline Zwagemaker
SAV
14:00
13:58
12
Maud van Susteren
Haarlemmermeer
14:21
14:20
13
Fleur Giesbert
Hoofddorp
14:28
14:27
14
Thyrza Cornet
AV Castricum
14:55
14:54
15
Luka Korstenbroek
Aerdenhout
19:50
19:49
MSC, 2.5 SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noah Baltus
SAV
7:37
7:37
2
Luuk Wagenaar
Phanos
7:39
7:39
3
Ryan Clarke
AV Castricum
7:42
7:41
4
Samuel Chapple
Olympus '70
7:43
7:43
5
Thomas Lewis
Phanos
7:43
7:43
6
Joeri Slagter
TAS '82
7:46
7:46
7
Wouter Heinrich
Phanos
7:49
7:48
8
Duncan Steenbakker
AV Castricum
7:52
7:51
9
Brian Versluis
Avantri
7:55
7:55
10
Ludo Van Nieuwenhuizen
AAC
7:55
7:55
11
Djoao Lobles
Noordkop
7:58
7:58
12
Twan Pormes
DOKEV
8:00
8:00
13
Jesse Scheltema
AV Castricum
8:06
8:05
14
Koen Grandiek
AV Castricum
8:10
8:09
15
Tijn van Zijl
KAV Holland
8:21
8:21
16
Ralf Looze
Phanos
8:25
8:25
17
Daniel de Looze
Phanos
8:26
8:26
18
Tijmen Hoedjes
AV Castricum
8:28
8:26
19
Kick Castricum
AV Castricum
8:31
8:31
20
Marijn van der Putten
Haarlemmermeer
8:33
8:31
21
Twan Deumes
Lycurgus
8:36
8:34
22
Seb Wals
Lycurgus
8:36
8:34
23
Miljo Felter
AV Haarlem
8:38
8:36
24
Lars Rhodé
AV Castricum
8:39
8:38
25
Mees vd Meij
Katwijk Zh
8:40
8:38
26
Stefan de Vries
AAC
8:50
8:49
27
Elmer van Osch
AV Castricum
8:57
8:55
28
Quinten van Delft
Zwaag
9:03
9:03
29
Quint van der Riet
Haarlemmermeer
9:04
9:01
30
Milan Mastenbroek
Hoofddorp
9:06
9:04
31
Lennart de Looze
AKU
9:11
9:09
32
Toon van Vuuren
AV Castricum
9:15
9:14
33
Milo Dekker
AV Castricum
9:18
9:18
34
Colin Straathof
AV Haarlem
9:20
9:20
35
Jan-Willem de Mol
Rijnsoever
9:28
9:25
36
Wesley Steenbakker
AV Castricum
9:33
9:33
37
Vuino Bezuijen
Haarlem
9:42
9:39
38
Kai Deumers
AV Castricum
9:46
9:44
39
Swen Kraakman
Haarlemmermeer
9:48
9:45
40
Sjoerd Neirynck
DEM
10:25
10:24
41
Thycho Cornet
AV Castricum
10:41
10:39
42
Tim Zander
AKU
10:52
10:50
43
Guillaume Hoskens
Amstelveen
12:34
12:31
44
Leander Wennekers
Hoofddorp
13:59
13:55
VSC, 2.5 SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt Ummels
AV Castricum
8:28
8:27
2
Kirsten Otten
Phanos
9:14
9:12
3
Sien van Vuuren
AV Castricum
9:50
9:50
4
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
10:09
10:09
5
Yke Mourits
Phanos
10:09
10:08
6
Marlotte Vliese
AV Castricum
10:32
10:31
7
Marit van Wijk
AAC
10:39
10:39
8
Franka Holland
AV Castricum
10:51
10:51
9
Loïs Lessing
Haarlemmermeer
10:56
10:53
10
Jenna Zaagsma
KAV Holland
10:56
10:56
11
Juul Schuit
AV Castricum
11:09
11:07
12
Brenda Calis
Lycurgus
11:46
11:46
13
Kara Zwagemaker
SAV
12:32
12:31
14
Yoni Bas
AV Castricum
12:56
12:55
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte Krause
AKU
18:23
18:23
2
Eline Langeveld
Zaanland
19:31
19:31
3
Eline Runderkamp
AV Edam
20:16
20:16
4
Aliona RUDAKOVA
Haarlem
21:34
21:32
5
Cheryl Konijn
AV Castricum
22:48
22:48
6
Marliz Altena
Haarlem
23:07
23:02
7
Nadine Luckett
Haarlem
23:14
23:08
8
Ineke Kosse
Phanos
23:39
23:34
9
Suzan van Amerongen
Haarlem
23:41
23:35
10
Roxanne Gal
Haarlem
24:18
24:14
11
Veerle van Balen
Haarlem
24:25
24:23
12
Lisette Beets
Heiloo
27:55
27:48
13
Michelle Hijstek
Kortenhoef
30:30
30:24
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eva van Zoonen
Castricum
20:07
20:06
2
Lineke Kroon
KAV Holland
20:30
20:30
3
Eva Cornet
KAV Holland
21:34
21:32
4
Cynthia Böschen
Kudelstaart
22:34
22:34
5
Astrid Commandeur
DEM
26:57
26:49
6
Judith Munter
Beverwijk
36:08
35:59
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Valent
Wijk aan Zee
21:40
21:39
2
Ilonka Betjes - Langeberg
Lycurgus
21:47
21:46
3
Fa Adda
Haarlem
21:57
21:55
4
Bianca Vermeulen
Haarlem
24:03
23:59
5
Marjan van Ginkel
AV Aalsmeer
25:54
25:50
6
Elma de Jong
Haarlemmermeer
28:30
28:22
7
Erna Denneman
Heemskerk
33:22
33:12
8
Linda Weijers
Hoofddorp
35:10
35:03
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijmen van 't Land
Zaanland
18:00
17:59
2
Mike de Dood
Zaanland
18:33
18:31
3
Mathijs Wiggers
Haarlemmermeer
19:54
19:52
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Mastenbroek
Hoofddorp
24:32
24:23
2
Henk Vermeulen
Haarlem
25:47
25:40
M55, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Wijnands
Hoofddorp
27:49
27:43
2
Edo Hagteren
Hoofddorp
29:25
29:18
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Boekema
BB lopers
40:46
40:45
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nancy Sieling
NSL
44:38
44:34
2
Chantal Boer
Woubrugge
51:17
51:09
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Kleefsman
Haarlemmermeer
56:21
56:13
2
Jolanda Paardekooper
Haarlemmermeer
59:36
59:27
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remyo Tielsema
Phanos
34:05
34:05
2
Ronald Poel
DEM
35:00
35:00
3
Martijn de Groot
AKU
35:56
35:55
4
Bouke Bouma
Middelie
36:09
36:09
5
Awet Haille
Beverwijk
37:05
37:04
6
Herman Brouwer
KAV Holland
38:26
38:24
7
Daan Oppenhuis
AV Haarlem
38:28
38:27
8
Jorrit van Ooyen
Leiderdorp
39:13
39:11
9
Gijs Piscaer
Zaanland
42:23
42:22
10
Xavier Bonet-Monroig
Amsterdam
43:36
43:35
11
Viktor Beelen
AV Haarlem
44:32
44:26
12
Jeroen Koopman
Hoofddorp
45:03
44:53
13
Tom Engelen
Haarlemmermeer
45:58
45:55
14
Kevin Van Nunen
Utrecht
49:46
49:35
15
Patrick van Roode
Lycurgus
50:05
50:03
16
Bram Cuppen
Haarlem
51:26
51:16
17
Milco van Es
Zaandam
54:30
54:19
18
Laurens van Tuijl
Haarlem
57:27
57:17
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Kramer
Zaanland
34:13
34:13
2
Joep Emmen
BB lopers
35:46
35:46
3
Norbert Vis
Phanos
37:07
37:07
4
Alexey Peskov
KAV Holland
38:00
37:58
5
Rik Groenendijk
Haarlemmermeer
39:44
39:43
6
Walter de Graaf
AV Castricum
39:47
39:46
7
Eddy Wagner
Suomi
39:55
39:54
8
Pim Brekelmans
Amsterdam
42:32
42:29
9
Arne Diemeer
Lycurgus
42:55
42:51
10
Erwin Schuit
Uithoorn
43:20
43:15
11
Patrick Ypelaan
Hylas
45:36
45:31
12
Ray Duijn
Haarlemmermeer
46:27
46:24
13
Max Commandeur
DEM
46:36
46:33
14
Leon van der Riet
Hoofddorp
47:14
47:07
15
Jeroen de Nijs
Hoofddorp
47:56
47:50
16
Bas Commandeur
Beverwijk
48:21
48:15
17
Robbert-Kees Boer
Woubrugge
49:33
49:25
18
Edwin Rijbroek
Hoofddorp
49:38
49:33
19
Dion Philippo
Hoofddorp
1:00:49
1:00:40
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cyril Mica
Haarlem
40:26
40:26
2
Robert Schrauwen
Loopgroep PK
40:56
40:56
3
Dennis van der Lans
41:34
41:32
4
Jeroen Kalf
Lycurgus
41:47
41:44
5
Stefan van der Pols
NSL
42:19
42:19
6
Bas de Bruin
Nederlandse Triathlonbond
42:38
42:38
7
Fons Leuven
Suomi
43:23
43:20
8
Jeroen Slagter
TAS '82
43:47
43:45
9
Sjaak Betjes
Lycurgus
44:07
44:05
10
Dave Geerling
NSL
44:38
44:38
11
Bas van Os
Haarlem
44:53
44:51
12
Bas van Aken
AV Haarlem
45:38
45:32
13
Sander Overdevest
AV Haarlem
46:15
46:10
14
Johan Denneman
DEM
46:26
46:22
15
Martin Geerders
Atos
46:41
46:39
16
Kees Bleeker
Heemskerk
47:16
47:09
17
Harry Weijers
Haarlemmermeer
47:21
47:13
18
John Doe
Diemen
47:29
47:24
19
Raymond Lohuis
Bennebroek
47:34
47:29
20
Richard Warmerdam
Haarlem
47:43
47:40
21
Raymond Witteveen
AKU
48:11
48:08
22
Richard Zwagemaker
SAV
48:40
48:37
23
Jan Runderkamp
AV Edam
49:09
49:09
24
Robert van Susteren
Haarlemmermeer
50:18
50:18
25
Robin Kraakman
Hoofddorp
51:03
50:58
26
Richard de Boer
Nederlandse Triathlonbond
51:40
51:33
27
Jan van Haeringen
Haarlemmermeer
57:31
57:22
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
René van Ravenzwaaij
Phanos
40:44
40:42
2
Johan Neve
KAV Holland
41:19
41:17
3
Martijn Hiensch
Phanos
42:05
42:03
4
Kees van Leuven
Haarlem
42:29
42:29
5
Bram Couperus
Santpoort-Noord
42:33
42:30
6
Oscar Smit
Amsterdam
43:08
43:08
7
Ton Spaan
Lycurgus
45:26
45:23
8
Peter Tauber
Santpoort-Noord
45:26
45:24
9
Jaap Tol
KAV Holland
45:42
45:39
10
Ino Sohl
Haarlem
47:37
47:33
11
Simon Luckett
KAV Holland
47:54
47:54
12
Jeroen Hijstek
Nieuw-Vennep
48:34
48:30
13
Arturo Botto
Amsterdam
48:51
48:46
14
Adrie Tol
AV Haarlem
49:00
48:55
15
John van der Aart
Bennebroek
49:25
49:19
16
Henri Numan
DEM
49:55
49:48
17
Frank Harms
Haarlemmermeer
50:46
50:42
18
Ynze de Jong
Hoofddorp
52:07
51:57
19
Grietus Wiggers
Haarlemmermeer
52:13
52:06
20
Frank Peeters
AV Haarlem
52:26
52:20
21
Chris Best
Suomi
52:46
52:39
22
René Spitteler
AV Aalsmeer
54:26
54:21
23
Danny Emanuels
Haarlem
55:31
55:21
24
Guus Lap
Hoofddorp
1:00:49
1:00:41
25
Kees Janssen
Wormer
1:02:07
1:02:07
www.uitslagen.nl
08-12-2019 16:35