Uitslagenlijst 20e Boscross-marathon

Diever - Zaterdag 7 december 2019

MAN, 10.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs van Ark
Groningen
44:44
2
Roel Westert
Ruinerwold
48:53
3
Mattijn Venhuizen
Zoetermeer
49:34
4
Dennis Emaar
Dokkum
49:42
5
Yorick Smit
Enschede
50:07
6
Robin Bruins
Elburg
51:44
7
Marc de Vries
Boijl
51:53
8
Geert Adema
Ravenswoud
52:31
9
Bo de Vries
Assen
52:58
10
Arie Driesprong
Dwingeloo
54:06
11
Harry Klaassens
Groningen
55:26
12
Arjen-Jan Hummelen
Zwolle
55:58
13
Bart Hartog
Nijeveen
56:02
14
Jasper Klein
Dedemsvaart
56:02
15
Jan Post
Loopgroep Smilde
57:04
16
Niels Blaauw
Leeuwarden
57:22
17
Erwin Kuiper
Koekange
57:27
18
Martinus Bennen
Bovensmilde
57:46
19
Jan Mulder
Amstelveen
58:21
20
Jeroen Cosijne
Assen
58:31
21
Dick Duiker
Vledder
58:42
22
Ary Hutten
Zwolle
59:02
23
Rob Broeren
Schiedam
59:06
24
Lammert de Vries
Assen
59:52
25
Michel Pater
Koekange
1:00:09
26
Patrick Vaartjes
Kallenkote
1:00:17
27
Marcel Stein
Jutrijp
1:00:18
28
Ger van Diepen
Diever
1:00:24
29
René Postma
Burgum
1:00:35
30
George Ernesto Panopoulos
Athens
1:00:36
31
Lenze Klein
Appelscha
1:01:45
32
Ruud Nieuwenhuis
Amsterdam
1:01:53
33
Jurjen Smit
Horror
1:02:37
34
Sjack Jansma
Sneek
1:03:11
35
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:04:12
36
Marco v/d Wal
Nieuwerkerk a/d IJssel
1:04:31
37
Wijnand Bok
Emmeloord
1:05:04
38
Feije Jan v.d. Meulen
Lelystad
1:05:54
39
Fred Flohil
Emmeloord
1:06:31
40
Willem Hoogen Stoevenbelt
Rotteerdam
1:06:36
41
Jack van Rozen
Oosterwolde
1:06:58
42
Durk Polet
Burgum
1:07:19
43
Cor Kort
AV Heerenveen
1:08:40
44
Wilfred Rodenhuis
Beilen
1:09:13
45
Andries Oenema
Appelschq
1:09:16
46
Eelke Rijpkema
Makkinga
1:09:17
47
Henk van Dijk
Amsterdam
1:09:47
48
Bas Vliegenshart
Diever
1:09:47
49
Daniel Groen
De Blesse
1:10:02
50
Evert Vloothuis
Steenwijk
1:10:25
51
Reinde Tei
Surhuizen
1:13:10
52
Martin op de Weegh
Assen
1:14:02
53
Leffert de Jong
Appelscha
1:14:38
54
Marco Schumm
Rotterdam
1:18:03
55
Frans Scheuneman
Hoogezand
1:18:40
56
Edwin Ferwerda
Amsterdam
1:19:42
57
Joran Doornbos
Appingedam
1:19:51
58
Jan Wieringa
Uithuizen
1:21:04
59
Femme de Bruin
Leeuwarden
1:23:16
60
Hugo van der Zwan
Oudehorne
1:23:45
61
Colm Quinn
Groningen
1:32:43
62
Theo Runia
Leeuwarden
1:43:15
63
Herman Hoekstra
Goutum
1:43:15
64
Jippe Bokma
Leeuwarden
1:43:15
VROUW, 10.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien van der Vegt
Zuidwolde
49:54
2
Jorijn Hornman
Loopgroep Astrea
51:40
3
Marieke Otten
Groningen
52:14
4
Carien Gibcus
Rotterdam
52:14
5
Gerdi Wicherson
Marijenkampen
56:59
6
Rosemarie Venhuizen
Zoetermeer
57:26
7
Jorinde van der Laan
Groningen
57:32
8
AM Jacobs
Dokkum
57:56
9
Marit Houtsma
Ried
59:18
10
Anke Bruniks
59:39
11
Jacoba van Houten
Burgum
1:00:35
12
Heleen Hoogeveen
Groningen
1:01:17
13
Klaziena Politiek
Groningen
1:01:17
14
Mariska van der Meer
Loopgroep Beilen
1:01:38
15
Inge Hulsebos-Schrijen
Beilen
1:01:42
16
Joke Nicolai
Oosterwolde
1:01:46
17
Inge van Beem
Zwanenburg
1:02:25
18
Dian de Wit
Groningen
1:07:19
19
Fancy Hoenstra
Dwingeloo
1:08:08
20
Ingrid Jansen
Dwingeloo
1:08:08
21
Mettje Elzinga
Leeuwarden
1:08:40
22
Hanny v/d Bij
Leeuwarden
1:08:40
23
Bregtje Bergema
Feinsum
1:09:09
24
Linda Timmer
Roden
1:09:39
25
Jenny Groenewoud
Hoofddorp
1:09:47
26
Annemiek Benning
Koekange
1:10:02
27
Carin Roest
Rotterdam
1:10:36
28
Alie Kielstra
Menaam
1:11:17
29
Frouwkje Herder
LSV Invictus
1:11:17
30
Wenda Stoffel
Groningen
1:11:43
31
Calle Dijkstra
Appelscha
1:13:15
32
Astrid Melching
Amsterdam
1:13:19
33
Angelica Stevens
Amstelveen
1:13:20
34
Carlien Hendrickx
Espel
1:14:21
35
Marit Benning
Zwolle
1:14:46
36
Corrie Timmer
Diever
1:14:54
37
Neel van Mourik
LSV Invictus
1:14:59
38
Marijke Boersma
Wijtgaard
1:15:30
39
Berber Terpstra
Wijtgaard
1:15:30
40
Ineke Kikkert
Haren Gn
1:15:57
41
Andrien van der Werf
Assen
1:19:22
42
Mari O'Reilly
Badhoevedorp
1:19:30
43
Janneke Cazemier
Usquert
1:19:51
44
Tea Helder
Menaam
1:20:29
45
Harma Wieringa
Usquert``
1:23:02
46
Marijke Broeren
Schiedam
1:49:12
47
Monique Van der Veen
Eelde
1:49:23
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Stein
U-Track
1:27:55
2
Ronald van Lubek
Zuidwolde Dr
1:34:33
3
Thijs van 't Hul
't Harde
1:35:56
4
David van Oosten
Lionitas
1:36:31
5
Klaas Conradie
Sneek
1:43:52
6
Michel Pintus
Haag Atletiek
1:45:10
7
Herman Ranters
Laar
1:45:52
8
Harrie Wetterhahn
Leeuwarden
1:46:21
9
Rink Pijpker
Nederlandse Triathlonbond
1:46:29
10
Peter van der Honing
Oldeberkoop
1:46:40
11
Hilko Strijker
Hoogeveen
1:47:00
12
Arjan Mulder
Nijkerk
1:48:20
13
IJme Woensdregt
Groningen
1:48:28
14
Fred Schecn
Assen
1:48:59
15
Jos van Heijningen
Meeden
1:49:33
16
Folkert Tienkamp
AAC '61
1:50:26
17
Berend Menninga
Groningen
1:52:29
18
Hans Westra
Haren Gn
1:52:36
19
Ryan Nicholls
Groningen
1:52:40
20
Mark van der Wal
Groningen
1:52:45
21
Jacob Visser
Groningen
1:53:40
22
Martijn Vermeer
Groningen
1:53:57
23
Harry Kruizinga
Hoogeveen
1:54:58
24
Wim Baars
Delfzijl
1:55:32
25
Anno Brandsema
Beilen
1:55:56
26
René Tuinenega
Berltsum
1:57:18
27
Wierd Duursma
Loopgroep Beilen
1:57:55
28
Rienk de Vries
Burgum
1:58:03
29
Richard Gibcus
Hoogezand
1:59:12
30
Henk Westerkamp
Borger
1:59:17
31
Gerrie Boersma
Twijzel
2:00:48
32
Johan Westerink
Kampen
2:00:48
33
Andri Smit
Hoogezand
2:00:54
34
Henri Mulder
Start '78
2:01:12
35
Arjan Griffioen
Hoogezand
2:01:51
36
Klaas Wierenga
Annen
2:02:16
37
Ronald Voort
Almelo
2:02:56
38
Jacco Maat
TION
2:02:56
39
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk Gn
2:03:15
40
Freerk Tuinenega
Berltsum
2:03:20
41
Dennis Bakker
Meppel
2:04:08
42
Jenne Klasens
AAC '61
2:05:03
43
Henk Strating
Diever
2:05:54
44
Duco Zijlstra
Lekkum
2:06:46
45
Henk Booiman
Loopgroep Beilen
2:07:07
46
Arthur Aangeenbrug
Orvelte
2:07:39
47
Cor Vegterlo
Emmeloord
2:07:49
48
Johan Brandsma
Zwolle
2:08:13
49
Erik Tibben
Hoogeveen
2:09:25
50
Astrit Lleshi
's-Gravenhage
2:09:41
51
Jan Willem van der Molen
Donkerbroek
2:11:08
52
Marco van Kooten
Emmeloord
2:11:23
53
Leo Vaandragen
Luttelgeest
2:11:35
54
René Tuinenega
Berltsum
2:11:58
55
Yde Haarsma
Sneek
2:12:02
56
Karst Anema
Stiens
2:12:05
57
Jorrit Schaap
Zuidwolde Dr
2:15:39
58
Nico Hooisma
Dronryp
2:17:56
59
Fokke Rosier
AV Heerenveen
2:18:56
60
Roelof Kedde
AV Heerenveen
2:18:56
61
Gerrit de Vries
AV Heerenveen
2:18:56
62
Bouke Fennema
Friesland
2:21:29
63
Li Zhang
Leeuwarden
2:22:27
64
Rinne Nijboer
Leeuwarden
2:23:24
65
Wietze Jonker
AV Heerenveen
2:28:30
66
Harm Kurk
Nooitgedacht
2:29:16
67
Meinte Jelsma
Leeuwarden
2:30:19
68
Willem Drenth
Stadskanaal
2:32:53
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annel Lameijer
Groningen
1:38:22
2
Henriette Pepels
Beilen
1:43:20
3
Lidia Meijer
Hollandscheveld
1:48:10
4
Anja Pieterman
Nietap
1:55:33
5
Alisa v.d. Capelle
Erica
1:56:02
6
Margriet Westrik
Hoogeveen
1:56:14
7
Jolanda Akkermans
Marknesse
2:00:32
8
Ingeborg van den Heuvel
Rotterdam
2:01:12
9
Evelyn Polhuijs
Leeuwarden
2:03:15
10
Wilma van Galen
Start '78
2:03:20
11
Yvonne van der Knaap
Groningen
2:03:29
12
Claudine Cornelisse
Loopgroep Oegstgeest
2:04:50
13
Annemarie Post
Zeist
2:06:46
14
Anneke Wester
Jens
2:07:09
15
Ronneke van der Molen
Loopgroep Beilen
2:10:04
16
Jacquelien van Bloois
Emmeloord
2:10:08
17
Dana de Jong
Nijetrijne
2:10:42
18
Arjanne van Heijningen
Meeden
2:13:35
19
Johanna Krol
LSV Invictus
2:13:46
20
Margriet Krijn
Loopgroep Beilen
2:14:32
21
Hilde Jansen
Heerenveen
2:20:04
22
Corinne Rijpkema
Makkinga
2:20:04
23
Minke Oenema
Groningen
2:20:04
24
Hilde Boelema
Groningen
2:20:04
25
Janet Oortwijn
Annen
2:20:18
26
Mirjam Boers
Beilen
2:28:17
27
Sheila Hoenderken
Groningen
2:29:15
28
Karin Luining
Musselkanaal
2:32:53
29
Marijke Piets
Amsterdam
2:50:49
MAN, 31.7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Zwiep
Zuidwolde Dr
1:53:38
2
Willem de Boer
Exmorra
2:10:25
3
BertJan Nijhuis
Avanti-Wilskracht
2:11:06
4
Ronnie Stevens
Buinen
2:27:34
5
Jan Venhuizen
Wagenborgen
2:37:01
6
Hilbrand Bakker
Nieuw-Buinen
2:50:47
7
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
2:56:21
8
Teun Hunneman
Wapse
3:02:40
9
Johan Beintema
Leeuwarden
3:02:49
10
Ruud Prins
Deinum
3:15:28
11
Aise Bouma
Kimsurd
3:16:04
12
Wijnand Jager
Alde Leie
3:19:20
13
Aris Eindhoven
Borger
3:21:44
14
Harry Bleeker
Oude Pekela
3:21:57
15
Norbert Cornelis
Blauwestad
3:24:14
16
Mathius Barsoum
Amsterdam Zuidoost
3:35:56
17
Emile Koop
Dedemsvaart
3:35:56
18
Cees Dijkstra
Appelscha
3:46:20
19
Chris Dijksterhuis
Haren Gn
3:47:02
20
Gerik Mik
Artemis
4:09:19
21
Eddy Hedemann
AAC '61
4:09:19
22
Ikenna Ogbajie
's-Gravenhage
4:19:00
23
Sjack Schipper
Groningen
4:25:54
VROUW, 31.7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Wilken
Runners Stadskanaal
2:50:47
2
Ingrid Boender
SOS
3:07:12
MAN, 42.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Huzen
Nieuwleusen
3:24:14
2
Wolter de Lange
Steenwijk
3:30:12
3
Prasnaatn Suresa Kumar
Sneek
3:36:54
4
Anton Slagers
Eelderwolde
3:40:01
5
Onno Claessen
Breda
3:41:22
6
Bart van Noorden
AV '56
3:45:10
7
Theo Nijmeijer
Koekange
3:45:59
8
Coen Adams
Boijl
3:50:17
9
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
3:55:55
10
Roel Kleine
HAC '63
3:59:28
11
Gerjan Hebbink
Doetinchem
4:07:07
12
Wessel Kranghand
Hoogeveen
4:07:54
13
Remco Visser
Urk
4:12:22
14
Nitish Zuidema
U-Track
4:12:48
15
Paul Kromkamp
Appelscha
4:12:53
16
Mark Zwerwer
Groningen
4:14:39
17
Martijn Hoek
Nieuw Roden
4:15:42
18
Laurens De Mol
Bilthoven
4:17:44
19
Ewout Bos
Groningen
4:26:26
20
Arjan Steenhuis
Aquilo
4:31:19
21
Henk Demmer
2BFit
4:38:38
22
Hessel de Boer
Friesland
4:39:13
23
Arnold Coomans de Ruiter
Beilen
4:40:48
24
Jildert Visser
AAC '61
4:41:37
25
Robert van der Hilst
Dwingeloo
4:47:35
26
Kees van Malssen
Gouda
4:48:08
27
Mike mc Carthy
Loosdrecht
4:48:43
VROUW, 42.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Bukowinska
Katwijk
4:12:28
2
Lydia Doornbos
MarathonPlus
4:19:35
3
Anja van Boekel-van der S
Veluwe
4:31:19
4
Ina Oortwijn
De Veenlopers
4:45:56
www.uitslagen.nl
08-12-2019 11:09