Uitslagenlijst 36e KPN NetwerkNL Zandboscross

Deurne - Zondag 1 december 2019

MAN, TRIMLOOP KORTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn van Kessel
Lopersgroep Deurne
16:38
2
Robert van Vegchel
Helmond
18:47
3
Koen van Kessel
Deurne
18:53
4
Olivier Vos
Tilburg
20:57
5
Ben Verbeek
21:31
6
Manolis Geldermans
Lopersgroep Deurne
21:52
7
Bram Swinkels
Lieshout
23:45
8
Mat Schatorje
Lopersgroep Deurne
24:15
9
Albert Struik
Lopersgroep Deurne
24:45
10
Dirk van der Linden
Deurne
24:49
11
Rene Wagemans
Deurne
25:18
12
Wim Thijssen
Lopersgroep Deurne
26:14
13
Peter van der Horst
Deurne
26:20
14
Jos Snijders
Deurne
26:45
15
Han Weijer
den bosch
26:48
16
Joop Beijers
Deurne
27:59
17
Rene Kurvers
Venlo
28:46
18
Rens van de Ven
Helmond
29:50
19
Jo van den Berkmortel
Lopersgroep Deurne
29:50
20
Frank van de Ven
Helmond
30:42
21
Niek Berghorst
Eindhoven
30:59
22
Roy Bos
Prins Hendrik
31:07
23
Manfred van Kuijk
Deurne
31:19
VROUW, TRIMLOOP KORTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Awital Mannheim
Asterix
23:26
2
Andrea van den Hurk
Lopersgroep Deurne
24:33
3
Monique Blakenburg
Helmond
24:58
4
Britt Kampers
Lopersgroep Deurne
25:44
5
Inge van der Kuil
Asterix
26:10
6
Helma van den Heuvel
Deurne
26:42
7
Nicole Brentjens
Deurne
26:49
8
Yvonne Verbeek
Deurne
28:23
9
Fenne Schatorje
Deurne
29:25
10
Malika van Dijk
Lieshout
29:40
11
Els de Vries
't Jasper Sport
29:44
12
Marieke van Turnhout
Aarle-Rixtel
30:47
13
Liselotte Verbeek
Deurne
36:00
MAN, TRIMLOOP LANGE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
23:56
2
Michiel Voncken
Nijmegen
25:55
3
Ernie Maas
Bakel
27:16
4
Wilco Goort
Lopersgroep Deurne
27:28
5
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
27:53
6
Rick Struik
Deurne
28:17
7
William Thijssen
Deurne
28:24
8
Willy kanters
Lopersgroep Deurne
28:36
9
Stefan Verbeek
Deurne
28:51
10
Wim Langewouters
29:42
11
Gerrit de Koning
Bakel
29:58
12
Bart Berkvens
30:37
13
Eddy van Tulden
30:40
14
Marc Thielen
Vlierden
30:53
15
Udo Engelke
Molenhoek
31:05
16
Willem nuijten
Eindhoven
31:06
17
Joris Kuppens
Eindhoven
31:37
18
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
31:43
19
Paul Kuijken
Geldrop
31:44
20
Roel Dielissen
Lopersgroep Deurne
31:57
21
Sam Rosen
Lopersgroep Deurne
32:16
22
Vincent Dumont
Eindhoven Atletiek
32:25
23
Johan van Hal
Uden
32:31
24
Cor van der Steijn
Lopersgroep Deurne
32:44
25
Ales Leeman
Molenhoek
33:00
26
Michael Matheij
Lopersgroep Deurne
33:07
27
Marc de Koning
33:18
28
Ton Smits
Helmond
33:20
29
Luc Bruggeman
Helmond
33:35
30
Ton van Empel
34:20
31
Hans Jeronimus
34:25
32
Rob Streeder
Lieshout
34:29
33
Jack Kuijten
Waalre
34:32
34
Harm Aarts
Deurne
35:08
35
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
35:34
36
Rien Vriens
Bakel
35:43
37
Harry vd Sande
Boekel
35:51
38
Mies van Berlo
Lieshout
35:58
39
Wim Driessen
Asten
36:13
40
Riny Wismans
Lopersgroep Deurne
36:14
41
Bert vd Sande
Boekel
36:24
42
Pancho van den Broek
Deurne
36:29
43
Wilfred van Heugten
Asten
36:49
44
Ron Kuijper
Deurne
36:53
45
Bas Dirkson
36:55
46
Wesley Vogels
Lopersgroep Deurne
37:13
47
Gerrie Luttikhold
Deurne
37:22
48
Bart van den Eijnden
Utrecht
37:44
49
Pieter Schobers
Lopersgroep Deurne
37:48
50
Ad de Laat
Geldrop Runners
37:51
51
Teun Swinkels
Bakel
38:12
52
Cor Terheijden
Lopersgroep Deurne
39:43
53
Daan Driessen
Someren
40:31
54
Merijn Trommar
Eindhoven Atletiek
41:26
55
Ad Meeuws
42:20
56
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
42:24
57
Jos Meeuws
Someren
42:40
58
Martien Keizers
Lopersgroep Deurne
43:34
59
Nanno Beck
Valkenswaard
43:37
60
Harold Vissers
HAC
44:57
61
Frank de Roij
Geldrop Runners
44:57
VROUW, TRIMLOOP LANGE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessie Hesseling
Eindhoven
31:43
2
Melissa van den RTeek
Deurne
31:49
3
Linda Kuijper
Deurne
31:53
4
Karin Bessembinder
Eindhoven Atletiek
33:38
5
Natasja Gerritzen
Eindhoven Atletiek
34:31
6
Irene Salverda
Nijmegen
34:35
7
Judith de Bruin
34:53
8
Iris Houben
Asterix
37:53
9
Loes Heuvelmans
Meterik
38:12
10
Tonny Kersten
Lopersgroep Deurne
38:45
11
Maartje Nuijten
Eindhoven
38:52
12
Willemien Gijsbers
Deurne
39:01
13
Willy Gommers
Eindhoven Atletiek
39:04
14
Loes BOuman
40:05
15
Karin Streeder
Lieshout
41:26
16
Marleen Gerrits
Deurne
41:36
17
Jolande van Meer
Deurne
41:48
18
Maaike Niesten
41:57
19
Tamara Bombeeck
Helmond
42:38
20
MarieJosé Roijackers
Milheeze
44:57
MSEN, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
32:34
2
Tom Reep
Asterix
33:24
3
Patryk Lukaszewski
Someren
33:34
4
Kai Weyers
Niederkrüchten
33:47
5
Rick Hendriks
Oss '78
34:17
6
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
34:33
7
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
34:43
8
Finn Timmermans
Eindhoven
34:47
9
Joost Bovee
ATV Venray
34:49
10
Bram Cuijpers
Eindhoven Atletiek
35:03
11
Twan Kops
GVAC
35:11
12
Kay Peeters
Horst
35:40
13
Ron spreeuwenberg
Atletiek Helden
35:47
14
Guus Winkelman
Running Team Eindhoven
36:53
15
Thijs Pauwels
Sevenum
37:10
16
Richard Bergs
Atletiek Leudal
37:15
17
Max Heijmans
Oss '78
37:33
18
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
39:58
19
John Verdonschot
Eindhoven
40:33
20
Fabiaan Hendricks
Venlo
40:38
21
Wout Vinken
GAC Gemert
40:55
22
Dominique Jentjens
Velden
40:56
23
Nick van den Eng
Helmond
41:14
24
Harm van Laanen
Geldrop
41:37
25
Ralph Thijssen
Bakel
42:01
26
Frank Heuer
Willich
42:41
27
Bram Maas
Venray
45:22
28
Gábor Töth
Someren
54:18
29
Henricus Weerts
Helmond
55:18
M40, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond van Hall
Doesburg
35:01
2
Edwin Achterberg
Nuenen
35:27
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
35:37
4
Ronald Langenhuizen
Swift
35:41
5
John Thielen
Lopersgroep Deurne
36:03
6
Stephan Haans
Eindhoven Atletiek
36:18
7
Marijn Emans
Venlo
36:26
8
Ralph Scherjon
Scopias
36:31
9
Tadesse Woldemesekel
ATV Venray
36:56
10
Edwin Kok
GAC Gemert
37:01
11
Marco Gielen
Scopias
37:18
12
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
37:54
13
Angelo Jansen
GVAC
38:09
14
Olav Nieuwenhuis
Tegelen
38:10
15
Wiljo Ermers
GAC Gemert
38:24
16
Jan van dne Broek
GAC Gemert
38:24
17
Jack Boots
Scopias
39:24
18
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:51
19
Bjorn Koelink
Nuenen
39:58
20
Bart van Mierlo
Someren
40:50
21
Fred Reijnen
HAC
40:53
22
Bas van Loon
Asten
41:49
23
Gabs Steijaert
HAC
42:11
24
Stefan van Mierlo
Asten
42:17
25
Edwin van der Wulp
Geldrop
43:36
26
Geurt Janssen
Asten
44:54
27
Marco Daverveld
De Rips
45:25
28
Mark de Vries
Helmond
46:10
29
Richard Hendrix
Tegelen
46:26
30
Stefan Rus
Ommel
47:12
31
Adam kudrewicz
Helmond
47:38
32
Marcel Zelen
Atletiek Leudal
49:14
33
Sander Dinghs
Venlo
49:22
M50, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mijsberg
35:18
2
Pascal Lucker
avVN
35:45
3
Rene Jacobs
Someren
37:56
4
Wim Setz
Geldrop
38:40
5
Jos de Groot
GAC Gemert
38:46
6
Mark Jongeneelen
't Jasper Sport
39:10
7
Carlo Buijs
GVAC
39:10
8
Wim Janssen
Atletiek Helden
39:15
9
John Kocken
HAC
39:56
10
Ronald Dielissen
Tegelen
42:31
11
Jan Hermkes
Velden
43:00
12
Maarten Manders
GAC Gemert
43:47
13
Peter Hendrix
43:49
14
Andreas Thusau
43:59
15
Berry Simons
Running Team Eindhoven
44:48
16
Peter Verbruggen
GAC Gemert
45:29
17
Jones Ewalds
Venlo
45:31
18
Etienne Vissers
Eindhoven Atletiek
45:51
19
Jan van Lessen
46:51
20
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
47:16
21
Jeroen Kouwenberg
Scopias
47:37
22
Heiner Mertens
Willich
48:07
23
Frank Terpoorten
Venlo
48:46
24
Twan van Stokkem
Venray
50:27
25
Edwin de Groot
Venray
51:12
26
Stap Jeantev
't Jasper Sport
51:12
27
Jeffrey Schifferling
't Jasper Sport
51:41
28
Frits Gösgens
Oostrum Lb
54:54
M60, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Grommen
Maasbree
38:23
2
Jan Oehlen
avVN
40:43
3
Henk Flipsen
Prins Hendrik
41:22
4
Albert Warnders
LOGO
41:46
5
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
44:20
6
Frans noijen
Lopersgroep Deurne
47:48
7
Thijs verstappen
Atletiek Leudal
49:01
8
Ad Meeuws
't Jasper Sport
49:34
9
Jos Thielen
Wanssum
50:59
10
Jos Sanders
avVN
1:05:15
M70, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
45:12
2
Piet Aarts
Wanssum
53:00
3
Kees Smetsers
Atletiek Oirschot
57:38
V, LANGE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Dielissen
Tegelen
28:56
2
Nathalie Thijssen
Eindhoven
29:39
3
Angélique de Vries
Eindhoven Atletiek
29:58
4
Magda Winiarska
Someren
30:03
5
Manouk Peters
Horst
30:55
6
Eefje Melssen
GAC Gemert
31:17
7
Demi Boerekamp
Someren
32:12
8
Marloes Frickel
Cifla
32:55
9
Anne Rindt
Eindhoven Atletiek
34:32
10
Ruthje Heinrichs
Tegelen
36:07
11
Magda Doumpas
Someren
37:03
12
Erna Berkers
37:33
13
Sterre Simons
Breda
40:47
H, KORTE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
Asterix
15:28
2
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
15:35
3
Juul Knoester
GVAC
15:51
4
William Webster
GVAC
16:02
5
Bart Cooymans
Nederlandse Triathlonbond
16:22
6
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
16:25
7
Guus Heijnen
17:01
8
Bouke van Belois
Ciko '66
17:16
9
Christian Bakker
Cifla
17:28
10
Floris Bennenbroek
Asten
17:49
11
Rens van Dongen
Scopias
17:55
12
Pascal Lucker
avVN
18:13
13
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
18:13
14
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
18:15
15
Thijs Vermeulen
ATV Venray
18:19
16
Eduard Wanten
Beesel
18:55
17
Imre Dielis
Deurne
19:06
18
Jop Knoppers
Lopersgroep Deurne
19:20
19
Dolf Van de Voort
PAC
19:35
20
Tom Schouten
AV Weert
20:28
21
Stijn Verbruggen
NSAV 't Haasje
20:44
22
John Wanten
Meterik
20:49
23
Wesley Janssen
Deurne
20:54
24
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
21:14
25
Danny Clignett
HAC
21:25
26
Arie Adriaans
Gemert
21:28
27
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
21:38
28
Bernie Nagel
't Jasper Sport
21:49
29
Peter van Dijk
Helenaveen
21:52
30
Ruud langstraat
ATH
22:44
31
Frans Teunissen
't Jasper Sport
22:57
32
Arno Sinjov
Eindhoven Atletiek
23:24
33
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
23:50
34
Piet Jaspers
't Jasper Sport
24:08
35
Hans Bos
Beringe
30:19
VSEN, KORTE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emmie Weekers
Eindhoven Atletiek
18:33
2
Imke van Gog
Ospel
18:49
3
Femke van Gog
Ospel
18:57
4
Melissa Bevers
Asterix
19:16
5
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
20:24
6
Jette Winkelman
't Jasper Sport
20:32
7
Christel van Rooij
Atletiek Maastricht
20:48
8
Viola van den Berk
Eindhoven Atletiek
21:40
9
Karolina Saczyk
Helmond
23:25
10
Nicky Arnoldussen
Geldrop
24:40
11
Melissa Dedroog
Maasmechelen
26:18
12
Colett Szatarska
Straelen
27:10
13
Rianne Nijssen
Neerkant
31:07
V35, KORTE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diana Golek
18:21
2
Bianca Broumels
Eindhoven Atletiek
20:33
3
Malgorzata ML Furmanek
Helmond
26:59
V45, KORTE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
GAC Gemert
20:41
2
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
20:59
3
Henny Dekkers
GAC Gemert
24:34
4
Marie-Jeanne Vandormael
België
25:05
5
Natasja Marcellis
Overloon
25:23
6
Anne-mieke Pluijm
GAC Gemert
30:40
7
Tineke van Mullekom
Deurne
31:07
JJUNA, JUNIOREN JONG A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
16:14
2
Jesse Holten
Scopias
16:47
3
Auvert Habteab
HAC
17:33
4
Daan Hendrikx
Scopias
17:51
5
Tom honings
Lopersgroep Deurne
18:00
6
Hannes Schulz
Mönchengladbach
18:12
7
Olivier Gijbels
Venlo
18:37
8
Davy Schoeber
HAC
19:00
9
Martijn Jansen
Scopias
19:06
10
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
19:21
11
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
19:28
MJUNA, JUNIOREN MEIS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van Mill
Eindhoven Atletiek
12:34
2
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
13:50
3
Resy van Iersel
't Jasper Sport
13:52
4
Channelyn Ambrosiussen
Running Team Eindhoven
14:52
5
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
16:08
JJUNB, JUNIOREN JONG B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Holten
Scopias
10:40
2
Jarno Albers
Scopias
10:44
3
Teun Nagel
't Jasper Sport
11:10
4
Max Baur
Scopias
11:18
5
Rafael Tromp
Cifla
11:23
6
Mike van Wouwe
ATH
11:43
7
Bart Manders
GAC Gemert
12:14
8
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
12:15
9
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
12:22
10
Kars Reijnen
HAC
12:29
11
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
12:37
12
Gijs van Lieshout
HAC
13:38
13
Stef Langendonk
HAC
13:49
14
Stijn Gerritsen
AV Weert
15:13
MJUNB, JUNIOREN MEIS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danae Leemans
Eindhoven Atletiek
12:36
2
Lynn van Ham
Achilles-Top
12:37
3
Emma Bijnen
HAC
12:43
4
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
13:28
5
Fenne Claassens
Helmond
13:42
6
Lieke Rijk
Swift
14:17
7
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
15:18
8
Maud Seuren
AV Weert
18:17
JJUNC, JUNIOREN JONG C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Klomp
ATH
11:34
2
Julian van Rens
ATV Venray
11:39
3
Loek Moons
Budel-Schoot
11:48
4
Gijs van de Ven
GAC Gemert
12:08
5
Jeroen van Lith
Helmond
12:11
6
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
12:31
7
Tijn Bruins
ATV Venray
12:42
8
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
12:52
9
Luc van Ham
Achilles-Top
13:02
10
Jesse van Doren
Geldrop
13:06
11
Luuk Verhoeven
HAC
13:07
12
Finn Janssen
Atletiek Helden
13:09
13
John Linders
Lopersgroep Deurne
13:23
14
Lasse Reijnen
HAC
14:18
15
Timo Flipsen
Lopersgroep Deurne
14:25
16
Joris Besselink
GAC Gemert
14:29
17
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
14:52
18
Rens Geerlings
Scopias
15:04
19
Samuel Geboers
Eindhoven
15:07
20
Willem Klomp
ATV Venray
16:03
21
Remco linders
Lopersgroep Deurne
17:06
MJUNC, JUNIOREN MEIS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
GAC Gemert
8:31
2
Laurie Santegoeds
GAC Gemert
8:48
3
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
9:00
4
Sanne Michiels
ATH
9:05
5
Mieke de Vos
Fortuna '67
9:22
6
Valerie Chu
AV Weert
9:40
7
Mirre Vissers
Atletiek Helden
9:43
8
Eva van der Putten
Eindhoven Atletiek
9:57
9
Meike Janssen
AV Weert
10:02
10
Anne de Vries
Lopersgroep Deurne
10:09
11
Britt Achten
ATV Venray
10:11
12
Floor Vulders- Jochems
GAC Gemert
10:26
13
Eef Classens
ATV Venray
11:31
14
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
12:57
JJUND, JUNIOREN JONG D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
8:18
2
Jorg Klomp
ATH
8:28
3
Fergus Tabor
HAC
8:37
4
Mads Verhofstadt
HAC
8:47
5
Gijs Deckers
Swift
8:55
6
Merijn van Seccelen
Deurne
9:17
7
Simon Goossens
Atletiek Helden
9:22
8
Rens Heygele
HAC
9:22
9
Milan Geerts
Kinrooi
9:23
10
Pieke Billekens
9:28
11
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
9:29
12
Gilles Hermans
Atletiek Helden
9:29
13
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
9:37
14
Sven Theunissen
AV Weert
9:44
15
Guido Janssen
ATV Venray
9:55
16
Nils van Leipsig
Swift
9:57
17
Dani Koetsier
Lopersgroep Deurne
9:58
18
Ties van de Werken
AV Weert
10:02
19
Raf Wolters
Swift
10:31
20
Hielke Waterschoot
HAC
10:32
21
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
10:36
22
Lennard Besselink
GAC Gemert
10:46
23
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
10:46
24
Kevin van Gerwen
't Jasper Sport
10:47
25
Loek van Leeuwen
't Jasper Sport
10:52
26
Jop Gubbels
Scopias
12:10
MJUND, JUNIOREN MEIS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
5:25
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:31
3
Amina Dillmann
Achilles-Top
5:35
4
Sofie van Wouwe
ATH
5:50
5
Sara van Ham
Achilles-Top
6:09
6
Luna van den Heuvel
HAC
6:09
7
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:10
8
Mahalet Woldemesekel
ATV Venray
6:11
9
Isa Krebbers
ATV Venray
6:32
10
Lieke van Rengs
ATV Venray
6:34
11
Ilse Hanraets
Scopias
6:40
12
Danique Adriaans
GAC Gemert
6:44
13
Mirthe Reijnen
HAC
6:45
14
Carlijn Rijntjes
AV Weert
6:46
15
Sofie Soer
AV Weert
6:47
16
Dagmar Oosting
ATV Venray
6:49
17
Shalena Kersten
't Jasper Sport
7:00
18
Brechtje Arts
ATV Venray
7:08
19
Fiene van de Werken
AV Weert
7:17
20
Lieke Hoogers
Lopersgroep Deurne
7:24
21
Ariam Mulugeta
Deurne
7:49
JPUP, PUPILLEN JONG A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
5:25
2
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
5:29
3
Tijn de Koning
Lopersgroep Deurne
5:35
4
Timo wassenberg
Unitas
5:46
5
Jens Munsters
Lopersgroep Deurne
5:54
6
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
5:56
7
Lars Custers
HAC
6:04
8
Finn Jans-Beken
ATV Venray
6:10
9
Ravi Classen
Scopias
6:12
10
Jarne Reijnen
HAC
6:13
11
Twan ten Have
Scopias
6:15
12
Jan Aardenburg
Unitas
6:17
13
Justen de Vries
GAC Gemert
6:18
14
Sem Vissers
Scopias
6:22
15
Noud Kessels
Scopias
6:26
16
Adam Kovacs-Borbas
ATH
6:35
17
Mike van Tilburg
HAC
6:36
18
Menno van Schijndel
GAC Gemert
6:37
19
Cas Hendriks
ATV Venray
6:39
20
Kevin Kersten
ATH
6:39
21
Remco Adriaans
GAC Gemert
6:40
22
Linus van Hout
Lopersgroep Deurne
6:48
23
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
6:50
24
Jens Pasmans
Geldrop
6:53
25
Tim Michiels
ATH
6:53
26
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
6:54
27
Luuk Schreurs
Scopias
7:01
28
Justin Smirk
HAC
7:04
29
Casper Van de Weert
't Jasper Sport
7:05
30
Yon Peeters
Atletiek Helden
7:10
31
Dion Neigh van Lier
AV Weert
7:25
32
Tobias de smit
't Jasper Sport
7:29
33
Eef Kirkels
AV Weert
7:36
34
Dennis Verbeek
Lopersgroep Deurne
7:41
35
Len proenings
Lopersgroep Deurne
7:42
36
Stan Willemsen
Atletiek Helden
7:57
37
Nelis van der Zanden
't Jasper Sport
8:07
38
Thijs Bukkems
't Jasper Sport
9:29
MPUP, PUPILLEN MEIS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lot van Veghel
ATV Venray
5:47
2
Anna van der Velden
Scopias
5:53
3
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
5:59
4
Lieve Derks
ATH
6:03
5
Jaydee Leenders
ATV Venray
6:09
6
Maud Heygele
HAC
6:10
7
Hedwig Tabor
HAC
6:19
8
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
6:19
9
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
6:20
10
Saskia Grosfeld
AVV
6:25
11
Menthe Beugels
Vlierden
6:27
12
Sien van Veghel
ATV Venray
6:29
13
Lise Kostons
HAC
6:35
14
Eline Kandelaars
HAC
6:37
15
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
6:40
16
Laura Verhallen
Deurne
6:40
17
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
6:48
18
Nienke den Engelsman
Lopersgroep Deurne
6:49
19
Nina Flipsen
Lopersgroep Deurne
6:53
20
Naledi van Laarhoven
HAC
6:58
21
Lara van der Heijden
ATV Venray
7:05
22
Imke Wijnen
AV Weert
7:09
23
Ranomi Rijntjes
AV Weert
7:11
24
Marijke Schraets
Scopias
7:15
25
Rian Janssen
Scopias
7:20
26
Evy van Dooren
Lopersgroep Deurne
7:21
27
Quinty Bukkems
HAC
7:23
28
Maud Helmink
Scopias
7:25
29
Pien Janssen
Atletiek Helden
7:27
30
Zenn Clignett
HAC
7:30
31
Chiara Toller
ATH
7:31
32
Karlijn Sukel
HAC
7:33
33
Lara Peeters
Atletiek Helden
8:02
JPUP, PUPILLEN JONG B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aron Kovacs-Borbas
ATH
5:15
2
Demi Grommen
Egchel
5:20
3
Bram Rekmans
AV Weert
5:25
4
Floris Prins
HAC
5:31
5
Lars Geraats
Baexem
5:39
6
Lins Kiggen
AV Weert
5:56
7
Luuk Maas
't Jasper Sport
6:04
8
Michiel Klomp
ATV Venray
6:11
9
Siem van de Wetering
GAC Gemert
6:21
10
Thymen Mesman
Helmond
7:00
11
Hort van den Hoef
ATV Venray
7:21
12
Owen Neigh van Lier
AV Weert
7:22
MPUP, PUPILLEN MEIS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
5:20
2
Daphne Klomp
Scopias
5:24
3
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
5:27
4
Lotte Van Havere
Swift
5:34
5
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
5:38
6
Carmèl Schouenberg
Scopias
5:39
7
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
5:42
8
Fenne Hurkens
GAC Gemert
5:51
9
Pixie Clignett
HAC
5:55
10
Elise Grosfeld
AVV
5:56
11
Maud Jansen
GAC Gemert
5:56
12
Benthe Coolen
Lopersgroep Deurne
5:57
13
Arden Veldman
Achilles-Top
5:57
14
Nikki Ermers
GAC Gemert
5:58
15
Noëlle Martens
Lopersgroep Deurne
5:59
16
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
6:01
17
Robin van den bogaard
HAC
6:02
18
Anna Wilms
HAC
6:02
19
Dineo van Laarhoven
HAC
6:04
20
Lenthe Lieveld
HAC
6:05
21
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
6:06
22
Saar de Koning
6:06
23
Noor Ploegmakers
GAC Gemert
6:11
24
Lieke Vugts
ATH
6:11
25
Lune Verhofstadt
HAC
6:13
26
Lonne Ploegmakers
GAC Gemert
6:15
27
Loïs Bukkems
HAC
6:17
28
Lotte Teepen
Lopersgroep Deurne
6:51
29
Felicia Kersten
't Jasper Sport
7:12
JPUP, PUPILLEN JONG C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur van Boekholdt
Scopias
5:27
2
Job de Wit
GAC Gemert
5:29
3
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
5:31
4
Gijs van Bussel
Asten
5:45
5
Jip Verbeek
Lopersgroep Deurne
5:52
6
Jord Custers
HAC
5:58
7
Danny Jenniskens
ATV Venray
6:17
8
Stijn Fortuin
Atletiek Helden
6:17
9
Stef Paulus
ATV Venray
6:33
10
Pim Slaats
Lopersgroep Deurne
6:36
11
Marcus Buseyi
ATH
7:02
12
Mika Koetsier
Lopersgroep Deurne
7:35
MPUP, PUPILLEN MEIS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Kersten
ATH
5:52
2
Fien Hoeben
Atletiek Helden
5:55
3
Anna Dinghs
Venlo
6:02
4
Feliene Derijk
Scopias
6:15
5
Merel Maas
Lopersgroep Deurne
6:22
6
Evi den Engelsman
Lopersgroep Deurne
6:23
7
Alix Ermers
GAC Gemert
6:30
8
Jolé Marijnissen
Achilles-Top
6:35
9
Elaiza van der Mast
HAC
6:47
10
Nine Beugels
Vlierden
6:53
JPUP, MINI-PUPIL JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brent Smetsers
Scopias
5:29
2
Dex Scheepers
ATH
5:41
3
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
5:42
4
Jor van den Munckhof
Scopias
5:44
5
Bram Geraats
Baexem
6:10
6
Daan Verhallen
Deurne
6:21
7
Jent Beckers
Milheeze
6:26
8
Finn Holl
ATV Venray
6:29
9
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
6:48
10
Enne Dinghs
Venlo
6:55
11
Amir Mulugeta
Deurne
7:03
12
Gus van de Wetering
GAC Gemert
7:27
MPUP, MINI-PUPIL MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess wassenberg
Unitas
5:55
2
Daniek Grommen
Atletiek Helden
5:57
3
Esmee Vugts
ATH
6:11
4
Maud Geraats
Baexem
6:26
5
Sarah Verbiest
Helmond
6:49
6
Robin Bijsterveld
Eindhoven Atletiek
7:04
7
Elyza Leenders
Bergen Lb
7:05
8
Janske Mennen
Lopersgroep Deurne
7:25
9
Bo Relou
8:25
RECR, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manfred Verberne
Lopersgroep Deurne
40:19
RECR, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester Vosmeer
Lopersgroep Deurne
13:23
2
Hanneke Maas
Lopersgroep Deurne
14:27
3
Susan Kuijpers
Lopersgroep Deurne
14:30
4
Amanda van der Windt
Lopersgroep Deurne
14:31
www.uitslagen.nl
01-12-2019 21:02