Uitslagenlijst Mardenkro Enclavecross

Baarle-Nassau - Zondag 1 december 2019

MPUPC, MPC 780M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
3:26
2
Carlijn IJpelaar
ACW '66
3:43
3
Milou Stabel
Gloria
3:55
4
Maud Buschman
Spiridon
4:01
5
Sophie Keustermans
Gloria
4:14
6
Savannah Hermans
Gloria
4:18
7
Olivia Jacobs
Scorpio
4:24
JPUPC, JPC 780M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Rijnen
Scorpio
3:16
2
Brent Carlier
Taxandria Atletiek
3:21
3
Kik Hendrix
Baarle-Nassau
3:23
4
Bram van Aert
Sprint
3:27
5
Sascha Kokx
Taxandria Atletiek
3:36
6
Jonas Jespers
Gloria
3:45
7
Siem Bolenius
ACW '66
3:48
8
Pepijn Michielsen
Gloria
3:52
9
Pim Wernsen
Spiridon
3:52
10
Thijmen van de Klundert
Baarle-Nassau
3:53
11
Tijn van Alphen
Gloria
4:20
MPUPB, MPB 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
4:58
2
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
5:04
3
Annika Jespers
Gloria
5:37
4
Elfi Kradolfer
Haag Atletiek
5:46
5
Emma Kradolfer
Haag Atletiek
5:46
6
Kaat Proost
Gloria
5:59
7
Isabelle Vrijmoed
Scorpio
6:14
JPUPB, JPB 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:28
2
Ilian Strooper
Attila
4:36
3
Sjoerd Potuit
Energie
4:41
4
Lander Jansens
Gloria
4:51
5
Willem de Jong
Atledo
4:59
6
Brim Devue
Gloria
5:03
7
Jari Kelders
DES
5:05
8
Siem Van Tetering
Scorpio
5:17
9
Noah van Bezooijen
Fortius
5:23
10
Finn Smetsers
DES
5:25
11
Raf Jorissen
Gloria
5:36
12
Jelle Jansen
Atledo
6:13
MPUPA, MPA 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa van Tilburg
Sprint
4:41
2
Amber Jansens
Gloria
4:42
3
Elin de Koeijer
Attila
4:44
4
Femke de Weerdt
Sprint
4:49
5
Tessa van Drunen
Attila
4:53
6
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:55
7
Amy van Gestel
Attila
4:57
8
Lisa Gielen
Scorpio
5:03
9
Anouk Rutjes
Atledo
5:05
10
Jitte Stabel
Gloria
5:16
11
Myrthe van den Broek
Gloria
5:17
12
Daniëlle Vrijmoed
Scorpio
5:24
13
Lenthe Oomen
Gloria
5:25
14
Louise Pinxteren
Gloria
5:30
15
Saar van Holland
Attila
5:33
16
Floor Eelkema
Scorpio
5:34
17
Ise Roozen
Taxandria Atletiek
5:35
18
Anne van Berkel
Attila
5:41
19
Luna Muskens
Attila
5:47
20
Jet Rodenburg
Attila
5:48
21
Lies Hoffmann
ACW '66
5:54
22
Evi van Drongelen
ACW '66
6:04
23
Jasmijn Kools
Gloria
6:11
JPUPA, JPA 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rogier Gitz
Attila
4:11
2
Thom Pelkmans
Sprint
4:20
3
Bram van Wagtendonk
Sprint
4:28
4
Finn Hoek
Scorpio
4:33
5
Stan Struijfs
Gloria
4:39
6
Riemer van Son
Scorpio
4:44
7
Nick van Daalen
ACW '66
4:51
8
Lucas van den Oetelaar
Oisterwijk
4:54
9
Gijs Winnubst
Spiridon
5:00
10
Siebe van der Lee
Atledo
5:01
11
Ramon Derks
Atledo
5:02
12
Milan Bavius
Atledo
5:03
13
Jens Van Tetering
Scorpio
5:05
14
Jesper Pellis
Sprint
5:07
15
Lukas Kegler
Sprint
5:10
16
Jort Griep
Scorpio
5:11
17
Rens Gulickx
Gloria
5:14
18
Tim van Sas
Gloria
5:19
19
Noah Jacobs
Scorpio
5:24
20
Pieter Kuijsters
Attila
5:26
21
Ties Versluis
Atledo
5:27
22
Ferre Florijn
Scorpio
5:32
23
Goof Schoormans
Atledo
5:34
24
Colin Portier
Gloria
5:49
25
Tristan Maartens
ACW '66
6:09
26
Niels Thielemans
Gloria
6:33
MJUND, MD 1420M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jill Paulus
Scorpio
5:15
2
Roza Willemen
Sprint
5:28
3
Nieke westerveen
Atledo
5:31
4
Heleen van Tilburg
Sprint
5:56
5
Josje van Straalen
Attila
6:00
6
Noor Faas
Sprint
6:02
7
Puck van Gils
Sprint
6:05
8
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
6:06
9
Ziva Devue
Gloria
6:15
10
Ymke Geenen
Gloria
6:16
11
Eva Den Boer
Atledo
6:23
12
Eva Rosendahl
Sprint
6:24
13
Yara Buijckx
Gloria
6:29
14
Ghislaine Schalk
Spiridon
6:34
15
Maud van Groeninge
Attila
6:35
16
Meike Koeman
Scorpio
6:52
17
Lien de Boer
ACW '66
7:02
18
Renée Kramer
Atledo
7:11
JJUND, JD 1810M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Rutjes
Atledo
6:36
2
Dirk Lorkeers
Sprint
6:37
3
Boris Griep
Scorpio
6:38
4
Nawfal Farhouni
Sprint
6:57
5
Sjoerd Bastiaans
Sprint
7:00
6
Thijmen Kegler
Sprint
7:02
7
Lars Bloemers
Sprint
7:08
8
Loek Graafmans
Spiridon
7:13
9
Ewart van Son
Scorpio
7:24
10
Pelle Verschure
ACW '66
7:25
11
Jesse van Gestel
Attila
7:26
12
Barney van den Broek
Gloria
7:27
13
Huub Kuyvenhoven
Sprint
7:50
14
Jelle Kreeft
Spiridon
7:52
15
Rik Tuijtelaars
Gloria
7:54
16
Stanley van den Broek
Gloria
7:59
17
Jasper Buschman
Spiridon
8:00
18
Nils Vink
Scorpio
8:04
19
Niels Kunnen
Attila
8:11
20
Dario Ehrismann
Spiridon
8:17
21
Wilbert van den Burg
Spiridon
8:18
22
Yuri Derks
Atledo
8:22
23
Noah Paunussa
Scorpio
8:27
24
Merlijn Pellis
Sprint
8:28
25
Duncan van Laar
Gloria
8:39
26
Mark Franken
Sprint
9:09
27
Jurre Verschure
Atledo
9:16
MJUNC, MC 1810M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Atledo
6:27
2
Lotte Griep
Scorpio
6:32
3
Froukje Mons
Energie
6:33
4
Danica Willemen
Atledo
6:39
5
Nienke Blom
Sprint
7:10
6
Anouk Andeweg
Spiridon
7:23
7
Jade Pullens
ACW '66
7:25
8
Valerie Bruurmijn
Gloria
7:55
9
Meike van Ravenstein
ACW '66
7:58
10
Vera van den Burg
Spiridon
8:06
11
Femke Gijzen
Sprint
8:08
12
Bente Maartens
ACW '66
8:23
13
Femke Sprangers
Gloria
9:10
14
Sanne Sprangers
Gloria
9:17
15
Mirre Stabel
Gloria
9:52
JJUNC, JC 2840M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Dessel
DJA
9:58
2
Kamiel Watzeels
Attila
10:43
3
Vic Struyfs
Gloria
10:51
4
Lennart de Vries
Scorpio
10:54
5
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
11:50
6
Luca Uitenbroek
Scorpio
12:15
7
Cas Seegers
12:25
MJUNB, MB 2840M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
10:25
2
Anne de Jong
Atledo
10:50
3
Gina Clemens
Gloria
15:34
JJUNB, JB 3870M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fabio Dudink
Spado
13:30
2
Steyn Potuit
Scorpio
13:38
3
Milan Watzeels
Attila
14:05
4
Colin Bressers
Atledo
14:18
5
Joost Winkel
Sprint
14:24
6
Pepijn Roels
Sprint
14:33
7
Remko van den Hout
Attila
14:49
8
Mathijs Goris
Gloria
15:48
9
Matthijs Slangen
Attila
16:18
10
Timo Timmermans
Gloria
16:20
11
Maurits Kuipers
Sprint
16:31
12
Michon Goddijn
Sprint
16:57
13
Arne Dierckx
Gloria
16:59
14
Jules Karremans
Attila
17:15
MJUNA, MA 3800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
Attila
15:51
2
Nikki van Gool
Gloria
17:05
3
Anniek Bloemers
Sprint
17:40
4
Jeske van de Laar
Attila
20:17
JJUNA, JA 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Goené
Veenendaal
19:01
2
Ian de Juncker
Attila
19:02
3
Casper Slangen
Attila
19:03
4
Jasper Mol
Sprint
19:04
5
Mario Clemens
Gloria
25:05
VSEN, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elke Wouters
Sprint
23:20
2
Nikki Bagchus
DAK
23:52
3
Bente Smagge
Attila
24:03
4
Robin van Leijsen
Attila
24:44
5
Susan Meeuwis
Tilburg Road Runners
24:53
6
Myrthe Keustermans
Baarle-Nassau
24:56
7
Indy Nebbeling
Tilburg Road Runners
25:49
8
Esmay van de Laar
Attila
27:23
9
Sanne van Breda
Gloria
27:42
V35, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amy van den Broek
De Langstraat
20:17
2
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
24:51
3
Kim Hendrix
Gloria
26:01
4
Jacqueline Nialwanhyizen
DAK
27:03
5
Angelique Jansens
Chaam
27:30
6
Samantha van Aert
Sprint
28:01
7
Joyce molewijk
Oosterhout Nb
30:08
8
Karin van Ham
Atledo
30:27
9
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
33:27
V45, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
22:40
2
Marlien van Beek
De Langstraat
23:10
3
Monique van Beurden
Spiridon
24:43
4
Ingrid van Asselt
Achil '87
24:48
5
Lianne Ivens
DAK
25:55
6
Marielle Hoefnagels
Tilburg Road Runners
26:16
7
Marion van de Broek
Strijbeek
26:42
8
Marie-Louise Smagge
Attila
26:46
9
Ria Weerts
Waalwijk
27:04
10
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
31:36
11
Karen Eldred
ACW '66
31:45
12
Joyce Oomen
Gloria
32:28
13
Jorinda van der Velden
Gloria
36:29
14
Magriet ter Horst
Atledo
36:55
15
Lies Jansens
Baarle-Hertog
39:40
16
Kathleen Gillin
Gloria
39:41
MRECR, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris de Meulder
Dorst
22:31
2
Harld Damen
Triathlon
23:41
3
Corné Fijneman
Tilburg
25:07
4
Koen van Raak
25:26
5
Martijn Lamers
Goirle
25:58
6
Gilbert Schalk
26:21
7
Hans Pellis
Weelde
26:43
8
David Eldred
ACW '66
26:47
9
Bas van Gils
Oosterhout
27:36
10
Arie Eikelenboom
Oosterhout Nb
29:15
11
Harry Verkuil
Gorinchem
29:16
12
Dries Verdonck
Turnhout
30:03
13
Remco tuijtelaars
Gloria
39:42
M55, 7600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Sundert
Scorpio
28:35
2
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
31:06
3
John Marijnissen
Sprint
31:22
4
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
32:10
5
Cees de Geus
Spirit Oud Beijerland
32:37
6
Hens Koreman
Atledo
33:13
7
Léon Mahieu
Sprint
33:33
8
Joop Mathon
Scorpio
33:47
9
Hans Brouwers
Loopgroep Aart Stigter
33:53
10
Toin Bastiaansen
Triathlon
33:57
11
Herman van Haaren
Achil '87
34:09
12
Hans Drijvers
Attila
34:20
13
Ad Bernaerts
Baarle-Nassau
34:25
14
Peter van der Ark
34:40
15
Paul de Kort
Alphen Nb
35:54
16
Bertus van Eekelen
Achilles
40:32
M65, 7600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
31:31
2
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
33:25
3
Hans Barendregt
avVN
36:16
4
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
38:41
5
Bauke de Jong
avVN
39:20
MSEN, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hertogs
DAK
31:17
2
Timo de Geus
Fortius
31:31
3
Lars Schellekens
Attila
32:30
4
Robbert van de Wouw
Parcival
32:31
5
Pieter Cappon
Nederlandse Triathlonbond
32:34
6
Ahmed Abubakav
DAK
32:39
7
Guido Jonkers
Nederlandse Triathlonbond
32:54
8
Sander Demmers
ACW '66
34:00
9
Maarten Hendrickx
Baarle-Nassau
34:42
10
Gijs Hoefnagels
Tilburg Road Runners
36:09
11
Kevin Reuvers
Breda
37:42
12
Kevin Schelvis
Sprint
38:43
13
Jelle Kroot
Tilburg
41:48
14
Willem Verwijmeren
Sprundel
45:56
15
Karel de Hooge
Dordrecht
49:40
M35, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
31:57
2
Marc Janssen
Scorpio
34:44
3
Evert van Nigtevecht
Sprint
35:19
4
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
35:29
5
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
35:52
6
Patrick Verbunt
Tilburg Road Runners
36:11
7
Michel Broeders
Spiridon
36:23
8
Mark van Aert
Sprint
39:34
9
Ralf van Zon
Atledo
40:26
10
Kim Pinxteren
41:07
11
Patriek Bruurs
Spiridon
41:09
12
Teun van der Hoek
Tilburg Road Runners
48:59
M45, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:28
2
Eduard Linnenbank
Attila
36:22
3
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
36:23
4
Jos Botermans
Spiridon
37:30
5
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
38:04
6
Jan van Stigt
Altena Road Runners
38:09
7
Cocky de Brouwer
Achil '87
38:53
8
Harry Beekmans
DAK
41:03
9
Joost Oomen
Gloria
42:37
10
Ronny Stabel
Gloria
43:24
11
Marcel van Andel
Tilburg
44:44
12
Peter Kramer
Atledo
45:16
13
Hans Lodewijks
Atledo
46:59
14
Tonny Baalmans
Atledo
47:31
15
Martie Reuvers
Atledo
47:36
16
Robin Schellius
Breda
47:36
17
Alex van Krevelen
Atledo
48:00
18
John Vermetten
Breda
48:14
19
Fons van de Heijning
Gilze
49:15
20
Fonny Olieslagers
Gloria
52:38
21
Christ van Althuis
Teteringen
53:17
22
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
54:06
VRECR, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dyanne Verpaalen
Spiridon
41:06
2
Veronique van der Hijden
Spiridon
44:12
3
Arenda Grimberg
Gloria
46:48
4
Sylvana van der Heijden
Oosterhout
50:38
SPE-M, SPECIALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:13
2
Rick Standaert
ACW '66
4:21
3
Sven van den Hout
Sprint
4:27
4
Jesse Vink
ACW '66
4:30
5
Jordan Beute
Sprint
4:37
6
Jos Rolsma
Attila
5:00
7
Tom Schoeters
Gloria
6:04
8
Larss van Leeuwen
Sprint
6:40
SPE-V, SPECIALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ymke van Helfteren
Attila
6:23
2
Denise Verheijen
Gloria
6:45
3
Minke Geraerts
Sprint
7:30
4
Melissa Verheijen
Gloria
8:38
KLEU, KLEUTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joey van der Hoek
Dordrecht
1:49
2
Anna Derks
Atledo
1:50
3
Loek Michielsen
Gloria
2:02
4
Jamie Martens
Baarle-Nassau
2:03
5
Fenne van de Klundert
Gloria
2:52
6
Lieke Hendriks
Gloria
3:01
7
Matisse van Loon
Gloria
3:04
8
Liv Bruurs
Gloria
3:10
9
Xander Jansens
Gloria
3:18
10
Madelief Kools
Gloria
3:22
11
Pleun van Alphen
Gloria
3:59
Mardenkro
www.uitslagen.nl
02-12-2019 18:20