Uitslagenlijst Herfst Cross Norg

Norg - Zaterdag 30 november 2019

MSEN, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Hendrikse
Assen
30:51
30:51
2
Luc Sillen
Groningen
32:35
32:35
3
Wouter Dijkstra
Groningen
33:13
33:13
4
Ruben Talstra
Drachten
33:17
33:17
5
Folkert Visser
Impala
33:26
33:26
6
Gerben Vermij
Leens
33:49
33:49
7
Luuk Molenaar
Groningen
34:04
34:04
8
Dorus Wolthekker
Nietap
35:29
35:29
9
Gerhard Barteling
Nuis
35:57
35:55
10
Emiel Harder
Groningen
36:44
36:43
11
Timo Verhagen
Smilde
36:55
36:51
12
Yannick Hiensch
Groningen
36:58
36:54
13
Cas Stolze
Norg
37:00
36:58
14
Fokke Kootstra
Assen
37:26
37:24
15
Erik-Jan Thalen
Roden
37:32
37:30
16
Roelof de Groot
Oldekerk
38:06
38:02
17
Sietze Huizenga
Grootegast
38:41
38:38
18
Jarno de Jong
Harkema
38:44
38:41
19
Klaas Kremer
Groningen
38:53
38:46
20
Benjamin Smits
Groningen
39:34
39:29
21
Marijn Hafkamp
Groningen
39:47
39:43
22
Leon Spin
Zwolle
40:38
40:30
23
Gerrit van der Goot
Eelde
40:47
40:41
24
Stephan Benninga
Groningen
41:08
41:00
25
Jort van Straten
Haren Gn
41:11
41:01
26
Jeroen Eefting
Groningen
41:30
41:27
27
André de Vries
Gerkesklooster
41:34
41:23
28
Jasper de Jong
Leek
43:12
43:08
29
Sjouke Elsinga
Norg
45:58
45:55
30
Jeroen Copper
Eelde
46:23
46:10
31
Koen Blekkenhorst
Assen
46:31
46:23
32
Martinus Bennen
Bovensmilde
46:33
46:33
33
Kevin Eefting
Grolloo
46:36
46:32
34
Andres Faber
Beilen
46:52
46:48
35
Erwin Kuiper
Groningen
47:35
47:29
36
Mark Hazenberg
Assen
48:01
47:41
37
Danny Kuiper
Aduard
49:05
49:01
38
Frank Wolters
Zwolle
49:43
49:22
39
Jan Joustra
Groningen
49:44
49:23
40
Benjamin Schut
Haren Gn
50:04
49:54
41
Fokke de Jong
Roden
51:29
51:11
42
Anko Immink
Groningen
51:56
51:43
43
Hayco Elsinga
Leek
51:59
51:56
44
Corné Roffel
Niebert
53:03
52:53
45
Rick Visscher
Wagenborgen
1:00:48
59:41
M40, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Akkerman
Meppel
32:30
32:30
2
Foppe van der Heide
Drachten
33:32
33:32
3
Remon van der Boom
Assen
33:41
33:41
4
Arie de Jong
Oosterwolde Fr
33:59
33:59
5
Jos Richie
Groningen
35:08
35:06
6
Ronald Sluiter
AAC '61
36:59
36:58
7
Gert Kleinjan
Aduard
37:55
37:53
8
Gustaaf Verhagen
Paterswolde
38:33
38:30
9
MarcoBakker
Assen
39:00
38:55
10
Anton Spinder
Buitenpost
39:57
39:53
11
Erik Knapper
Winschoten
40:08
40:05
12
Eltjo Leinenga
Peize
40:48
40:44
13
Harm Kremer
Eelde
41:21
41:15
14
Rene van der Laan
Groningen
41:33
41:30
15
Jan Leeuwis
Veendam
42:28
42:21
16
Ferdie Witvoet
Groningen
44:30
44:25
17
Henk Hoek
Noordbroek
44:51
44:48
18
Michiel Bakker
Groningen
46:10
45:59
19
Jelger Visser
Groningen
47:15
47:00
20
Johan de Jong
Leek
49:47
49:42
21
Remco Bakker
Groningen
49:53
49:40
22
Richard Bos
Assen
50:35
50:26
23
Harold van Raaij
Een
51:39
51:31
24
Jan Rossing
Emmen
54:20
54:06
25
Harry van den Akker
Waskemeer
55:46
55:31
26
Riny van der Zanden
Assen
59:13
58:56
27
Nico Schonewille
Hoogeveen
59:30
59:16
28
Arjan Marissen
Slagharen
59:30
59:15
29
Siemon Bierma
Wagenborgen
1:00:48
1:00:28
30
Jan de Haan
Drachten
1:03:44
1:03:25
M50, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henri Veldman
Bontebok
34:17
34:17
2
Rob van de Graaf
Hoogeveen
35:18
35:18
3
Klaas Brouwer
Zuidbroek
36:49
36:47
4
Lucas Leliveld
Groningen
37:01
37:00
5
Rick Postma
Veelerveen
37:13
37:10
6
Peter van Ravenswaaij
Groningen
37:41
37:38
7
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
38:11
38:09
8
Jappie Doller
Oosterwolde Fr
38:25
38:24
9
Bareld Hamming
De Groeve
40:04
40:01
10
Dirk Duijn
Roderesch
40:56
40:54
11
Jefta van Ingen
ATC '75
41:10
41:02
12
Dick Stada
Eelderwolde
41:28
41:25
13
Marco Tekstra
Tolbert
41:39
41:29
14
Arno Kakkenberg
Roden
42:34
42:28
15
Jan Hiemstra
Eelde
42:41
42:34
16
Hans Gellekink
Eelderwolde
42:41
42:34
17
Wim Ammeraal
Leens
43:08
43:01
18
Arjan de Vries
Tolbert
43:17
43:12
19
R.J. Telkamp
Hoogezand
43:32
43:29
20
willem van der Molen
Een
43:39
43:33
21
Geert Aardema
LSV Invictus
43:53
43:47
22
Anne Nico van der Vaart
Marum
44:00
43:56
23
Arturo Botto
Amsterdam
44:09
44:03
24
Johannes van der Kooi
Gytsjerk
44:33
44:23
25
Harold Hulst
Groningen
45:04
45:00
26
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
45:46
45:36
27
Teo Mulder
Zevenhuizen Gn
45:50
45:45
28
Bob Copper
Eelde
46:38
46:25
29
Jakob de Boer
Veendam
46:39
46:32
30
Henk Prins
Loopgroep Nienoord
47:07
46:59
31
Koen Tillema
Winsum Gn
47:21
47:10
32
Wilfred Venema
Veendam
48:49
48:41
33
Lenze Klei
Appelscha
48:59
48:55
34
Henk Jan Kooke
Eelde
49:32
49:25
35
Eduard Dusseljee
Groningen
52:01
51:47
36
Peter van der Zee
Groningen
52:52
52:36
37
Bert Meijer
Assen
53:05
52:54
38
Menno van den Bemt
Groningen
54:18
54:11
39
Harco Kuiper
Groningen
56:38
56:33
40
Sjouke de Vries
Delfzijl
58:42
58:33
41
Dick Pluim
Groningen
1:00:06
59:47
42
Peter Kanon
Veenhuizen
1:09:39
1:09:20
M60, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Eekhof
Valthe
37:47
37:46
2
Herman Morrien
Bellingwolde
39:56
39:53
3
Peter Woltens
Nieuw-Roden
43:11
43:05
4
Bauke Jansen
Marum
44:35
44:29
5
F.Hoekstra
Groningen Atletiek
45:00
44:58
6
Daan den Hartog
Assen
45:15
45:10
7
Freddie Kalsbeek
Assen
46:38
46:31
8
Ad Peltenburg
Groningen
47:04
47:00
9
Jan Hendrik Polhuis
Spijk Gn
47:23
47:11
10
Roelof Roffel
Leek
48:01
47:57
11
Albert Zijlstra
Elsloo Fr
48:29
48:22
12
Marten de Vries
Buitenpost
50:37
50:25
13
Jacob Willemsma
Assen
50:39
50:29
14
Aant Zuidema
Grootegast
50:55
50:42
15
Dethmer Boels
Onstwedde
51:15
51:09
16
Dries Drewes
Roden
51:56
51:48
17
Bert Hulsing
Groningen
52:00
51:44
18
Ronald Stoffelsma
Norg
52:16
52:08
19
Jan Rake
Haren Gn
53:27
53:16
20
Sjaak Schipper
Groningen
55:18
55:00
21
Wietze Jonker
Luxwoude
56:01
55:56
22
Rudolf Land
Eelde
58:32
58:18
23
Leo van Herksen
Marum
1:00:29
1:00:13
VSEN, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Silke Jonkman
Haren Gn
35:17
35:17
2
An Bennema
Groningen
35:58
35:56
3
Ilse Rooks
LSV Invictus
37:26
37:24
4
Renske Linstra
Vitalis
38:44
38:42
5
Heleen Zandstra
Maastricht
41:23
41:20
6
Tine Zweers
Grootegast
41:59
41:56
7
Monique van der Veen
Eelde
42:20
42:16
8
Erika Broekema
Groningen
43:17
43:16
9
Femke Tekstra
Groningen
45:08
44:58
10
Jantine Meijer
Tolbert
46:28
46:19
11
Leonie Woldendorp
Groningen
48:15
48:09
12
Marloes Prins
Groningen
48:21
48:13
13
Marije Oosterbaan
Groningen
49:01
48:49
14
Kim Slutter
Groningen
51:05
50:52
15
Carolien Woldring
Groningen
51:31
51:20
16
Anneke Ausma
Niebert
53:02
52:53
17
Henriëtte Boerema
Groningen
53:41
53:24
18
Annachien Dijkstra
Zwolle
53:58
53:37
19
Jildou Oldenkamp
Een
55:18
55:04
20
Ditty Atsma
Assen
57:31
57:20
21
Wendy Paas
Aduard
1:01:28
1:01:23
22
Yvonne van der Molen
Groningen Atletiek
1:05:34
1:05:17
23
Rilana Kanon
Veenhuizen
1:09:39
1:09:20
V40, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anita Lof
Eelde
42:03
41:57
2
Marinda Pieters
Warffum
47:24
47:13
3
Simone Smuling
Groningen
49:01
48:54
4
Jaqueline Peeringa
Assen
51:47
51:37
5
Laila Niamut
Groningen
52:02
51:48
6
Sigrid de Jong
Blijham
52:17
52:08
7
Monique Vronik
Groningen
53:38
53:23
8
Rian Wagenaar
Tolbert
55:04
54:53
9
Marga Bijma
Leek
55:04
54:53
10
Janet Kuiper
Groningen
56:38
56:33
11
Hellen van Riesen
Norg
56:41
56:23
12
Gerda Pastoor
Norg
57:06
56:48
13
Linda Polman-vd Ploeg
Assen
58:45
58:31
14
Lusan van der Vaart
Marum
59:20
59:08
15
Jane Cooke
Marum
1:03:29
1:03:17
16
Korrie van den Akker
Waskemeer
1:03:39
1:03:24
17
Dorine de Boer
De Wilp Gn
1:04:17
1:04:05
18
Linda Sloterwijk
Roden
1:06:38
1:06:22
19
Denise Duijn
Roderesch
1:06:38
1:06:22
20
Lydia Voorburg
Zevenhuizen Gn
1:11:08
1:10:50
V50, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
De Sprinter
39:58
39:56
2
Christien Koning
Groningen
40:53
40:51
3
Hiltje Venema
Eelderwolde
46:16
46:12
4
Francine Beckers
Eelde
49:09
49:01
5
Sonja van den Berg
Noordwijk Gn
49:51
49:43
6
Joke Nicolai
Oosterwolde Fr
52:25
52:21
7
Maria Tieben
Beilen
53:38
53:23
8
Geertje Boersma
Assen
53:39
53:31
9
Marion Hoogeveen
Hoogeveen
55:53
55:37
10
Marjan Wieffer
Veenhuizen
57:50
57:36
11
Jeannet Bakema
Artemis
59:48
59:32
12
Lida Bolding
Hooghalen
1:00:02
59:47
13
Ingrid Haijer
Groningen
1:00:09
59:52
14
Josita Hiemstra
Loopgroep Nienoord
1:00:18
1:00:06
15
Hiske Kramer
Tolbert
1:00:32
1:00:14
16
Tjitske Veenhuizen
Zevenhuizen Gn
1:01:10
1:00:53
17
Trijnie Spanjer
Scheemda
1:10:48
1:10:31
18
Ineke Molenaar
Groningen
1:10:48
1:10:31
19
Gina Kamminga
Zevenhuizen Gn
1:11:08
1:10:50
NOCAT, 3 KM KORTE CROS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Olthof
Groningen
10:28
10:28
2
Gerko Floor
Meerstad
10:41
10:41
3
Peter Schultinga
Zuidhorn
10:53
10:53
4
Sjors Kampen
Groningen
10:59
10:59
5
Marlo Post
Appelscha
10:59
10:59
6
Jeroen Vochteloo
Groningen
11:18
11:17
7
Robin Wassens
Roden
11:18
11:18
8
Jorrit Stada
Eelderwolde
11:42
11:42
9
Laurens Pietersma
Winschoten
11:47
11:47
10
Anke Zonderland
Groningen
11:55
11:55
11
Elin Slagt
Assen
12:14
12:14
12
Sanne Niestijl
Assen
12:23
12:23
13
Joris Kampen
Groningen
12:45
12:45
14
Yarne Dotinga
Norg
13:19
13:18
15
Jerrik Thalen
Roden
13:28
13:26
16
René Noordegraaf
Noordwolde Gn
13:41
13:41
17
Jolijn Noordegraaf
Noordwolde Gn
15:11
15:09
18
Marian Floor
Meerstad
16:11
16:09
19
Kirsten Ipema
Langelo Dr
17:14
17:12
20
Renske Thalen
Roden
17:17
17:15
21
Els van den Broek
Norg
17:24
17:21
22
Nienke Brouwer
Norg
17:36
17:36
23
Nico Draaisma
Leek
17:37
17:35
24
Henry Rozema
Leek
17:37
17:37
25
Annelies Barteling
Nuis
17:48
17:46
26
Jolanda Cuperus
Groningen
19:03
19:00
27
Anouk Voorhorst
Drachten
19:03
19:00
28
Mignon Noordegraaf
Noordwolde Gn
20:14
20:12
29
Karin Kerkhof
Leek
22:39
22:37
30
Wendy Hemstra
Assen
23:23
23:23
31
Anita Westra
Uithuizen
23:33
23:30
32
Udona Nap
Groningen
28:25
28:22
M, JEUGDCROSS T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Thalen
Roden
2:14
2:14
2
Fedde Voorhorst
Drachten
2:29
2:29
3
Viggo Kampen
Groningen
2:35
2:35
4
Thijn Bos
Assen
2:38
2:38
5
Jesse Holwerda
Anjum
3:02
3:02
6
Mart van den Broek
Norg
3:06
3:06
7
Finn Holwerda
Anjum
5:28
5:28
V, JEUGDCROSS T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Natasha Brouwer
Assen
2:02
2:02
2
Evelie Elsinga
Leek
2:17
2:17
3
Feline Pol
Winschoten
2:23
2:23
4
Jonna Venema
Langelo
2:38
2:38
5
Ilse van der Broek
Norg
3:01
3:01
6
Leanne Meijer
Tolbert
3:04
3:01
7
Karlijn Meijer
Tolbert
3:07
3:04
M, JEUGDCROSS 8 EN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Natan van der Veen
Eelde
4:01
4:01
2
Julian de Vries
Roden
4:16
4:16
3
Martijn Visser
Assen
4:20
4:20
4
Roan van Loo
winschoten
4:36
4:36
5
Stan Evers
Assen
4:37
4:37
6
Chris van den Berg
Grootegast
5:01
5:01
7
Niek van der Broek
Norg
5:03
5:03
8
Kai Bos
Assen
5:18
5:18
V, JEUGDCROSS 8 EN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elin van der Weerd
Peize
3:56
3:56
2
Elin Thalen
Roden
3:59
3:59
3
Maren Bouwmeester
Assen
4:01
4:01
4
Mette Rensing
Wijster
4:02
4:02
5
Liza molenaar
Assen
4:20
4:20
6
Kim Reitsma
Zuidhorn
4:30
4:30
7
Jillis Boekaar
Peize
4:31
4:31
8
Ilse Clobus
Anderen
4:46
4:46
9
Rieke Venema
Langelo
5:22
5:22
10
Ifke Guetierrez
Haren
5:50
5:50
M, JEUGDCROSS 10 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mats Reitsma
Zuidhorn
5:46
5:46
2
Thomas Berends
Assen
5:47
5:47
3
Cuno Harmes
Groningen
5:47
5:47
4
Arnel Ahmetspahil
Groningen
5:56
5:56
5
Jerrik Thalen
Roden
5:57
5:57
6
Luuk Hagenou
Norg
6:32
6:32
7
Aaron van Loo
winschoten
7:17
7:17
8
Jens Everts
Assen
7:24
7:24
9
Tesse Kuper
Peize
8:07
8:07
V, JEUGDCROSS 10 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nynke Kwak
Winschoten
5:54
5:54
2
Inez Spijker
Groningen
5:58
5:58
3
Sterre Kievit
Leek
5:59
5:59
4
Liselot Smit
Groningen
6:05
6:05
5
Lotte Kwak
Winschoten
7:06
7:06
6
Iris Pietersma
Winschoten
7:17
7:17
7
Elke de Jong
Blijham
7:20
7:20
8
Manon Delhaas
winschoten
7:23
7:23
9
Rianne Kuiper
Blauwe Stad
7:31
7:31
10
Inke Meijer
Winschoten
8:28
8:28
M, JEUGDCROSS 13 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nando Kramer
Groningen
6:22
6:22
2
Daan Graafstra
Appelscha
6:29
6:29
3
Ate Clobus
Anderen
6:31
6:31
4
Luuk Knossen
Heiligerlee
6:39
6:39
5
Rinze Kwak
Winschoten
6:40
6:40
6
Mike Berends
Assen
6:40
6:40
7
Jelmer Rensing
Wijster
6:42
6:42
8
Wang van Ingenschenouw
Eelde
7:05
7:05
9
Wout Plugge
Winschoten
7:29
7:29
10
Hidde de Jong
Blijham
8:23
8:23
V, JEUGDCROSS 13 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jip Boerema
Eelderwolde
7:20
7:20
2
Marielle Lensen
Tiendeveen
7:39
7:39
3
Indy de Blouw
Winschoten
7:43
7:43
4
Carlijn Loer
Winschoten
7:56
7:56
5
Anna-Romée van der Spoel
Eexterveen
8:37
8:37
6
Merel de Groot
Oude Pekela
9:18
9:18
Loopcircuit Noord-Nederland
www.uitslagen.nl
02-12-2019 10:26