Uitslagenlijst Soester Bos Cross

Soest - Zaterdag 30 november 2019

JJA, START 1 11.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yordi Druijff
Triathlon
9:26
2
Pepijn Oron
Hellas
9:26
3
Jelle van der Schoot
U-Track
9:32
4
DaniŽl Vink
U-Track
9:32
5
Jelle Timmerman
Clytoneus
9:40
6
Yafet Yewhanes
Triathlon
10:04
7
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
10:31
8
Thijs Straten
Hellas
10:54
9
Tycho Schijf
Triathlon
11:02
10
Wessel Terpstra
BAV
11:32
11
Ivo van der Harst
Altis
11:37
12
Remco Martens
BAV
12:01
13
Joris Luczak
BAV
12:12
14
Tim IJsseldijk
Altis
12:13
JJB, START 1 11.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim de Wild
Hellas
9:09
2
Max van Liempdt
Almere '81
9:45
3
Stijn Verheij
U-Track
10:12
4
Sven Druijff
Triathlon
10:14
5
Anton van Triest
Clytoneus
10:14
6
Iker Bruggink
Phoenix
10:15
7
Jarik van de Mast
Altis
10:15
8
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
10:20
9
Oscar Meijer
Altis
10:40
10
Jonah Broer
Triathlon
10:45
11
Bram Gruitroij
AV Zeewolde
10:45
12
Roy van Meurs
Atverni
10:48
13
Joppe Bakker
Clytoneus
10:51
14
Guido Groenescheij
Hellas
10:51
15
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
10:56
16
Djimon de Groot
Almere '81
10:56
17
Bo Wierts
BAV
10:56
18
Pier van der Ploeg
Triathlon
10:57
19
MaŽl Plasschaert
Almere '81
10:59
20
Eric Glas
Spirit Lelystad
11:00
21
Erik Cana
Spirit Lelystad
11:01
22
Jorg Bomas
Altis
11:02
23
Pim Zeeman
Hellas
11:06
24
Martijn Timmerman
Clytoneus
11:13
25
Bas van Groenestein
Almere '81
11:23
26
Dat de Kiefte
Phoenix
11:24
27
Thomas Schols
Atverni
11:30
28
Koen Overbeek
Altis
11:53
29
Jesse van der Veen
Triathlon
12:07
30
Sem Kleijne
Fit
12:08
31
Jort Mol Lous
BAV
12:15
32
Bjorn Boss
Atverni
12:16
33
Kevin Weerdenburg
Altis
12:28
34
Emile van der Veer
Altis
12:32
35
Jeroen Visser
Atverni
12:34
36
Gijs Broere
Triathlon
12:50
37
Bart Huizinga
Altis
13:14
MJA, START 2 11.20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Geytenbeek
U-Track
8:13
2
Maud Kaarsgaren
Fit
8:52
3
Maureen van Solinge
U-Track
8:53
4
Noor Schepers
Altis
9:07
5
Gabriela Riebeek
Almere '81
9:13
6
Liza van de Vooren
Hellas
9:16
7
Emma van de Beek
BAV
9:29
MJB, START 2 11.20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlot Groeneweg
Altis
8:15
2
Carlijn de Bie
Atverni
8:18
3
Britt Jager
Altis
8:24
4
Myrthe Vernooij
Altis
8:51
5
Christine de Waal
Hellas
9:12
6
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
9:15
7
Nora Kwakman
Triathlon
9:54
8
Marit Jansons
Triathlon
10:02
9
Catharina van den Dungen
BAV
10:11
10
Fenna Assendorp
Spirit Lelystad
10:14
11
Estelle Hurts
Atverni
10:26
12
Milou van Bekkum
Pijnenburg
10:46
13
Kaixin Tensen
Triathlon
11:14
JJC, START 3 11.35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pablo van Hoorn
Altis
8:10
2
Mauro Dieters
Almere '81
8:12
3
Juan Zijderlaan
Atverni
8:20
4
Lars Molenkamp
Almere '81
8:40
5
Nathan Houwaard
Triathlon
8:48
6
Benjamin Post
Altis
8:56
7
Taake Visser
Atverni
8:57
8
Bas Noordhoek
Atverni
9:19
9
Joris IJzinga
Altis
9:20
10
Niels Hulsman
Altis
9:20
11
Edward Dijkstra
Fit
9:28
12
Finn van Ek
Hellas
9:29
13
Gijs Bomer
Hellas
9:30
14
Floris van der Vijgh
Pijnenburg
9:32
15
Jip van der Kieft
Altis
9:32
16
Timo Straathof
Atverni
9:33
17
Thom van der Leest
Altis
9:39
18
Rhune van Doorn
Triathlon
9:41
19
Arvid Jansons
Altis
9:42
20
Finn van der Maas
Fit
9:45
21
Rogier Groeneweg
Altis
9:46
22
Ilja van Ekkendonk
Altis
9:51
23
Marijn van der Harst
Altis
10:01
24
Mats Medema
Altis
10:03
25
Levi Relyveld
Atverni
10:04
26
Sam de Wild
Hellas
10:08
27
Rick Snijder
Triathlon
10:09
28
Teun Meijer
Hellas
10:12
29
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
10:14
30
Wytze de Jong
Fit
10:21
31
Mack Akkerman
Pijnenburg
10:30
32
Philip Walraven
Altis
10:30
33
Rick Scherrenburg
Pijnenburg
10:32
34
Jesse van de Beek
BAV
10:33
35
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
10:36
36
Boris Hermsen
Atverni
10:45
37
Ivo Rots
Altis
10:45
38
Jorn Heijmeskamp
Altis
10:58
39
Remy Vink
Altis
10:59
40
Stijn Beverwijk
Triathlon
11:00
41
Tim Niezink
Pijnenburg
11:15
42
Jari Schoorlemmer
Hellas
11:17
43
Jacob van Alstein
Fit
11:28
44
Sven Huijnen
Altis
11:31
45
Jan Spekman
Hellas
11:45
46
Ard de Jong
Altis
11:45
47
Jesse Hoogendijk
Altis
11:52
48
Kiran Schoonderwoerd
Pijnenburg
12:00
49
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
12:03
50
Marijn Keswiel
Pijnenburg
12:03
51
Bram Lankreijer
BAV
12:04
52
Yarno de Jong
Spirit Lelystad
12:07
53
Jan Pieter de Waal
Hellas
12:31
54
Marten Krikken
Pijnenburg
12:39
55
Thorsten Huinink
Spirit Lelystad
12:46
56
Julian Kriek
AV Zeewolde
12:47
57
Joran Pijl
Altis
12:47
58
Huub Olde Dubbelink
Altis
14:05
59
Hugo Brunt
Clytoneus
14:08
60
Merlijn van Urk
Altis
14:20
MJC, START 4 11.55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
7:35
2
Jikke van der Ploeg
Triathlon
7:40
3
Loes Kempe
Altis
7:43
4
Emma Landman
Triathlon
7:46
5
Merlijne van Doorn
U-Track
8:12
6
Abigail Noruwa
Altis
8:37
7
Maartje Rinsema
Altis
8:38
8
Noor ter Rahe
Atverni
8:39
9
Lara van den Broek
Phoenix
8:40
10
Emily Verhoef
Pijnenburg
8:41
11
Lidewij Boddeke
Hellas
8:43
12
Anniek van Triest
Clytoneus
8:47
13
Sanne Geurtsen
Hellas
8:54
14
Anna Ingen-Housz
U-Track
8:56
15
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
8:57
16
Elin Buitenhuis
AV Zeewolde
8:57
17
Bo Engel
Spirit Lelystad
9:00
18
Olivie van der Linden
Hellas
9:03
19
Anne Maryse Fluit
Atverni
9:06
20
Willemijn Leiner
U-Track
9:21
21
Laia Bruggink
Phoenix
9:23
22
Ireen Stoter
Triathlon
9:24
23
Berber Schaap
AV Zeewolde
9:25
24
Aisha Meijer
Hellas
9:28
25
Katya Stappers
Altis
9:31
26
Indy Kortman
Altis
9:32
27
Renťe van de Mast
Altis
9:34
28
Jelke Steenbeek
Altis
9:36
29
Elieke Kars
AV Zeewolde
9:37
30
Tiara de Beet
Hellas
9:40
31
Elena Slagt
Altis
9:42
32
Sofie Klein Willink
Triathlon
9:46
33
Mirthe Heinen
Pijnenburg
9:51
34
Karlijn Rinsema
Altis
9:53
35
Renske Langelaan
Atverni
9:53
36
Bente Wiggers
Fit
9:54
37
Senna Vroemen
Altis
9:58
38
Sterre de Jonge
BAV
9:58
39
Robin van de Grijp
Altis
10:06
40
Marieke Visser
Atverni
10:07
41
Imme Kleijne
Fit
10:12
42
Ereza Plochg
Triathlon
10:17
43
Famke Fonken
Pijnenburg
10:21
44
Liva Hofste
Altis
10:24
45
Anouk Wegerif
Pijnenburg
10:33
46
Erica de Lange
Spirit Lelystad
10:36
47
Lieke Reyn
Fit
10:48
48
Lieke Bakker
Triathlon
10:52
49
Valerie Dorland
Altis
11:04
50
Maureen Baartmans
Altis
11:23
51
Indyra Jonkers
Triathlon
12:06
JJD2, START 5 12.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djibril Ndiaye
Phoenix
7:57
2
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
7:58
3
William van Triest
Clytoneus
8:00
4
Noah Schoonhoven
Atverni
8:03
5
Sam Beens
Hellas
8:24
6
Thijs Kempe
Altis
8:25
7
Jelle van der Heijden
Altis
8:29
8
Jochem Klein
Altis
8:32
9
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
8:38
10
Ruben Immerzeel
Phoenix
8:49
11
Mike Middelkoop
Triathlon
8:55
12
Jaouad Boussakout
Phoenix
8:55
13
Martijn van Doorn
Altis
9:01
14
Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse
Altis
9:02
15
Roemer de Jong
Triathlon
9:06
16
Guus Boorsma
Altis
9:06
17
Nathaniel Dijkerman
Almere '81
9:09
18
Lukas van der Linde
Fit
9:12
19
Arvin dennis Bronder
Altis
9:14
20
Idse van der Schoot
U-Track
9:18
21
Bram Goossens
Atverni
9:21
22
Sep Wanrooij
Altis
9:22
23
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
9:27
24
Tim Verhagen
Hellas
9:30
25
Sape van der Woude
Hellas
9:37
26
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
9:39
27
Navajo Nahumury
Altis
9:47
28
Wessel Meskers
Almere '81
9:48
29
Floris van Tuijl
Almere '81
9:48
30
Satria Jansen
Triathlon
9:49
31
Siem van Tuyl
Altis
9:55
32
Quinn Jager
Pijnenburg
9:58
33
Yuri Vink
Phoenix
10:08
34
Bart Jansen
Altis
10:19
35
Timo Kieft
Pijnenburg
10:22
36
Joran Scholten
Spirit Lelystad
10:26
37
Jens Werner
Triathlon
10:34
38
Ruben Andriessen
Atverni
10:38
39
Kingston Schuld
Altis
10:43
40
Ruben Laziev
Atverni
10:43
41
Hugo van 't Klooster
Pijnenburg
10:49
42
Levi Bras
Altis
11:08
43
Rico Osnabrugge
Phoenix
11:17
44
Jochem van den Berg
AV Zeewolde
11:31
JJD1, START 6 12.25
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arend Wijnalda
Hellas
7:47
2
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
8:08
3
Dim Petrusma
Altis
8:19
4
Tim van de Burgwal
Altis
8:21
5
Jitte Ydema
Pijnenburg
8:28
6
Twan Goudena
Clytoneus
8:31
7
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
8:35
8
Tijn van de Grijp
Altis
8:39
9
Floris van de Ven
Hellas
8:40
10
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
8:40
11
Mike van de Vooren
Hellas
8:43
12
Luuk van Burgsteden
Triathlon
8:45
13
Hidde de Jong
Fit
8:51
14
Marijn de Vries
Clytoneus
8:58
15
Chris de Jong
Pijnenburg
9:00
16
Johannes Hegeman
AV Nijkerk
9:01
17
Sami Benali
Atverni
9:04
18
Niels Karel
Altis
9:12
19
Luc Breton
Fit
9:14
20
Pieter van der Zee
Hellas
9:15
21
Sven van Gelder
Triathlon
9:18
22
Jonathan Bokhorst
Altis
9:19
23
Jeppe Meesters
Altis
9:21
24
Sjoerd van Leeuwen
Atverni
9:24
25
Hielke van den Kieboom
Fit
9:25
26
Danilo Roest
Pijnenburg
9:26
27
DaniŽl van der Leest
Altis
9:26
28
Thijmen Hatzmann
BAV
9:28
29
Ot Glas
Atverni
9:39
30
Koen van Kats
Hellas
9:39
31
Tristan Pothof
Spirit Lelystad
9:41
32
Natan Hommel
AV Zeewolde
9:41
33
Noam Michiels
Clytoneus
9:42
34
Pierre Verhoosel
Triathlon
9:43
35
Mart van Kippersluis
Pijnenburg
9:44
36
Stijn Kroeze
Altis
9:49
37
Matthias de Waal
Hellas
10:06
38
DaniŽl Jansen
Pijnenburg
10:08
39
David Knuth
Altis
10:09
40
Sijmen van der Harst
Altis
10:11
41
Hugo Sliedrecht
Triathlon
10:14
42
Thijs Berkhof
Triathlon
10:15
43
Jesse van Braak
AV Zeewolde
10:15
44
Tom Westdijk
Altis
10:16
45
Teun Heijerman
Altis
10:19
46
Daniel Kuipers
Atverni
10:33
47
Kai Swiebel
Altis
10:42
48
Alain Tourne
Triathlon
10:50
49
Chris Sluimer
Triathlon
10:56
50
Mateo van Ess
Altis
10:57
51
Gijs van Dalen
Atverni
11:06
52
Tycho van Hussel
AV Nijkerk
11:19
53
Olivier Knook
Triathlon
11:26
54
Luca Krijger
AV Zeewolde
11:42
55
Noah Beens
Triathlon
11:42
56
Ivo SchŲls
Triathlon
11:53
MJD2, START 7 12.40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Ruth de Bruijne
Hellas
5:39
2
Hannah Vos
Fit
5:49
3
Madelief van Leur
Altis
5:54
4
Mette Hippe
Altis
5:55
5
Lara van 't Klooster
Triathlon
5:57
6
Marit Elkerbout
Altis
6:04
7
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
6:06
8
Anna Braeken-Kristensen
Altis
6:08
9
Sophie Blom
Spirit Lelystad
6:09
10
Denise Kliphuis
Fit
6:11
11
Mara Schouw
Pijnenburg
6:12
12
Faisa Nicolaas
Altis
6:13
13
Ella Haaksman
Hellas
6:15
14
Femke Verkerk
Atverni
6:25
15
Fenna van der Kooij
Altis
6:26
16
Jolie Minnťe
Triathlon
6:30
17
Daphne Boersma
Altis
6:33
18
Imke van der Spoel
Altis
6:40
19
Nynke Glas
Spirit Lelystad
6:41
20
Danne Mossink
Altis
6:41
21
Hanne Pinxterhuis
Hellas
6:42
22
Carmen Schipper
Pijnenburg
6:42
23
Selene Janmaat
Spirit Lelystad
6:46
24
Rebecca van Pagťe
AV Zeewolde
6:47
25
Mandy Dorresteijn
Pijnenburg
6:48
26
Robin de Bruin
Altis
6:49
27
Jinte Jonker
Triathlon
6:50
28
Kim van der Wal
Altis
6:53
29
Bente Rutten
Altis
6:54
30
Hannah van Boven
Phoenix
6:55
31
Jaira Okeke
Almere '81
6:56
32
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
6:57
33
Iris Loonstra
Hellas
7:01
34
Ilana Akkerman
Pijnenburg
7:06
35
Indy Broer
Triathlon
7:09
36
Carmen Lijzenga
Triathlon
7:10
37
Asanay Malik
Altis
7:12
38
Ana van der Sande
Altis
7:13
39
Caya Mets
Pijnenburg
7:14
40
Eva van der Linden
Triathlon
7:16
41
Dilara Oktay
Pijnenburg
7:16
42
Maud Ruitenberg
Altis
7:17
43
Esmee Kramer
Pijnenburg
7:22
44
Famke Willems
Altis
7:33
MJD1, START 8 12.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje Zwaal
Altis
5:36
2
Roos Verblauw
Altis
5:47
3
Dyanthe Nwokolo
Hellas
5:53
4
Donna Lokhorst
Altis
5:57
5
Sija Sikkema
U-Track
6:00
6
Iris Rietvelt
Pijnenburg
6:01
7
Romy Bendanon
Triathlon
6:04
8
Renske van der Maas
Fit
6:06
9
Marit Kleijnen
Pijnenburg
6:09
10
Jade Broer
Triathlon
6:10
11
Linde Zijlstra
Altis
6:15
12
Vere Ingram
Fit
6:22
13
June Besuyen
Altis
6:24
14
Mette Wiggers
Triathlon
6:27
15
Yfke van der Meer
Altis
6:28
16
Lieke Smit
Atverni
6:30
17
Philippa Faase
Fit
6:32
18
Noa Schut
Altis
6:33
19
Fť van der Weij
Altis
6:35
20
Femi van Buuren
Phoenix
6:37
21
Giulia Invernizzi
Hellas
6:41
22
Yara Keers
Fit
6:41
23
Meinou de Jong
Triathlon
6:43
24
Naomi Hooijmans
Atverni
6:45
25
Famke Brunt
Triathlon
6:46
26
Marlou Pronk
BAV
6:47
27
Majken Berends
BAV
6:47
28
Iris van Eerde
AV Zeewolde
6:49
29
Eva Wagemakers
Altis
6:50
30
Roos van Oostveen
Altis
6:53
31
Nikki Vroemen
Altis
6:54
32
Fenna Miedema
Altis
6:56
33
Karlijn Mossink
Altis
6:57
34
Renske Versteeg
Pijnenburg
7:00
35
Marrit Jelgerhuis
Triathlon
7:01
36
Aimeť Pillen
Pijnenburg
7:03
37
Sanne Spierenburg
Hellas
7:05
38
Salomť Thevenard
Altis
7:12
39
Mette van der Kolk
Altis
7:13
40
Fenne Boudewijns
Pijnenburg
7:21
41
Rosalie Kriek
AV Zeewolde
7:23
42
Lois Rijnders
Altis
7:34
43
Mayke van Lieshout
Triathlon
7:39
44
Neala Don
Altis
7:42
45
Aishani de Getrouwe
Almere '81
7:54
46
Anouk Bakker
Triathlon
7:56
47
Mila Schaap
Triathlon
7:56
48
Jorieke van Duinen
BAV
7:59
49
Anna Brinkman
Altis
8:00
50
Clarice van der Zanden
Altis
8:50
JPMIN, START 9 13.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boyd Lankreijer
BAV
3:03
2
Thijs van Schaik
AV Zeewolde
3:12
3
Kevin Juffer
AV Zeewolde
3:12
4
Naud van Borselen
AV Zeewolde
3:14
5
Iza Verkruissen
Triathlon
3:23
6
Juliano Jamel de Vries
Clytoneus
3:31
7
Jip van Leur
Altis
3:32
8
Moos Bramer
Altis
3:33
9
Sten de Raad
Pijnenburg
3:36
10
Harmen Muller
Altis
3:37
11
Luuk Jochems
Altis
3:39
12
Teun Hofman
Altis
3:41
13
Tieme van Leeuwen
Triathlon
3:45
14
Cedric Hennequin
Triathlon
3:46
15
Nout Spruijt
Atverni
3:49
16
Melle de Jong
Altis
3:57
17
Gosse van Stralen
Altis
3:59
18
Epke Kruik
Triathlon
4:02
MPMIN, START 9 13.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaloe Gerlings
Pijnenburg
3:27
2
Bente Tonn
Altis
3:33
3
Emma Gerbrands
Phoenix
3:36
4
Nine van Gorkum
Altis
3:39
5
Liv Stronkhorst
Altis
3:48
6
Maud Gustin
Altis
3:49
7
Elif Karakoc
Altis
3:52
8
Esmee Langbroek
Triathlon
3:59
9
Benthe Walen
Pijnenburg
4:00
JPC, START 10 13.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Versteeg
AV Zeewolde
4:24
2
Noah van Kuijk
Almere '81
4:34
3
Julyan Eccles
Altis
4:38
4
Mats van Esschoten
Atverni
4:46
5
Tom Cools
Altis
4:50
6
Chris van Amerongen
BAV
4:51
7
Mark Strang van Hees
Pijnenburg
4:52
8
Tijn van Gent
Triathlon
4:52
9
Daniel Verweij
AV Zeewolde
4:54
10
Raphael Westerbeek van Eerten
Altis
4:56
11
Sandor Abrahamse
Triathlon
4:57
12
Robin Stuur
Triathlon
4:58
13
Finn van der Flier
BAV
5:01
14
Tiemen Ingram
Fit
5:06
15
Arthur Verhaak
Altis
5:08
16
Rein Tewes
Fit
5:09
17
Joaz Proos
Pijnenburg
5:11
18
Joris Verhoeven
Triathlon
5:14
19
Boaz Bosveld
AV Zeewolde
5:17
20
Bas van Arkel
Pijnenburg
5:17
21
Lars Mulder
Altis
5:23
22
Feiko Born
BAV
5:24
23
Basten Mellink
Fit
5:28
24
Niels Bachas
Altis
5:32
25
Jens van den Hoven
Altis
5:33
26
Bram Geurtsen
Hellas
5:36
27
Terre Hofland
Pijnenburg
5:36
28
Ole Kloppenberg
Triathlon
5:37
29
Lasse van den Akker
Pijnenburg
5:38
30
Dylan van Barlingen
Altis
5:42
31
Aidan Janssen
BAV
5:43
32
Myles Facey
Pijnenburg
5:46
33
Julian Misset
Triathlon
5:51
34
Sirius Bouwens
Triathlon
5:52
35
Mees Hilhorst
Triathlon
5:52
36
Kyan Blaauw
AV Zeewolde
6:01
37
Otte de Kok
Triathlon
6:03
38
Surya Jansen
Triathlon
6:09
39
Daan Wittekamp
Altis
6:23
40
Max Hesseling
Triathlon
6:29
41
Collin Cocheret de la Moriniere
Triathlon
6:34
MPC, START 11 13.20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Flore van Keulen
Clytoneus
4:29
2
Quinn Lammers
Atverni
4:29
3
Bente Smit
BAV
4:34
4
Amelie Brouwer
Spirit Lelystad
4:47
5
Feline Meulendijks
Pijnenburg
4:51
6
Kari Cranenbroek
Pijnenburg
4:51
7
Majorie van Wegen
Fit
4:58
8
Sanne Boogaard
Phoenix
5:04
9
Jeslyn de Graaf
Atverni
5:11
10
Jolien Langstraat
AV Zeewolde
5:16
11
FabiŽnne van Duijn
Altis
5:20
12
Pippa Dijkman
Altis
5:25
13
Eola Verbakel
Pijnenburg
5:25
14
Linde Douma
Pijnenburg
5:26
15
Meike Rodenhuis
Altis
5:31
16
Emelie van Nifterik
AV Nijkerk
5:31
17
Anne Kooistra
Altis
5:32
18
Alexandra Dorst
Altis
5:39
19
Romy van Gerven
Pijnenburg
5:41
20
Naomi Holterhues
Altis
5:50
21
Anne-Roos van Drumpt
Altis
5:51
22
Sara de Putter
Altis
6:08
23
Sanne Huijgen
BAV
6:23
24
Saar Kingma
Triathlon
6:34
25
Anniek Verburgh
Altis
6:38
26
Sofie Claassens
Triathlon
6:47
27
Jayda Richards
Altis
6:48
JPB, START 12 13.30
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelger Boorsma
Altis
4:12
2
Eneas Verbakel
Pijnenburg
4:14
3
Jayden Vredenburg
Atverni
4:16
4
Jesse Fonken
BAV
4:16
5
Florian Jellesma
Pijnenburg
4:30
6
Milo Valk
Atverni
4:32
7
Hugo van Leeuwen
Atverni
4:34
8
Xabi Valencia
Altis
4:37
9
Sam Prinsen
Altis
4:37
10
Kai van Zijtveld
Altis
4:38
11
Dhedde van Doorn
Triathlon
4:39
12
Thomas Pasker
Altis
4:39
13
Siem Kastelein
Clytoneus
4:40
14
Nick Dekker
BAV
4:40
15
Lars Epema
Altis
4:41
16
Harm de Leeuw
Triathlon
4:42
17
Tobias van Boven
AV Nijkerk
4:42
18
Nick van den Berg
Triathlon
4:43
19
Cirino Invernizzi
Hellas
4:44
20
Fedde van der Meer
AV Nijkerk
4:47
21
Floris Otto
Clytoneus
4:49
22
Auke Binnekamp
Altis
4:50
23
Jurre Bot
Pijnenburg
4:51
24
Tymen Wouterse
BAV
4:51
25
Gijs Wagemakers
Altis
4:54
26
Emiel Breuls
Hellas
4:56
27
Marijn Berfelo
Altis
5:02
28
Lasse Faber
Altis
5:04
29
Casper Wismans
BAV
5:06
30
Roan de Kruif
Phoenix
5:08
31
DaniŽl van Veldhuizen
Pijnenburg
5:10
32
Tygo Spendel
Altis
5:10
33
Joep Hofman
Altis
5:12
34
Dito Jansen
Triathlon
5:12
35
Zeb Bijlsma
Clytoneus
5:16
36
Noah van Ramshorst
Triathlon
5:17
37
Niels van Gorp
Triathlon
5:18
38
Renzo Schouw
Pijnenburg
5:20
39
Floris de Hoop
Pijnenburg
5:24
40
Melle Dolstra
Pijnenburg
5:24
41
Fedde van Nieuwenhuizen
Pijnenburg
5:28
42
Valentijn Braam
Pijnenburg
5:35
43
Niels Bakker
Triathlon
5:35
44
Jesse Biesheuvel
AV Nijkerk
5:42
45
Floris Knook
Triathlon
5:48
46
Fedde Streefland
Pijnenburg
5:56
MPB, START 13 13.40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Rothuizn
Altis
4:23
2
Milou Steffen
AV Zeewolde
4:37
3
Wende Geurtsen
Pijnenburg
4:38
4
Noortje Boswinkel
Triathlon
4:39
5
June van Hooijdonk
Hellas
4:39
6
Lana Eccles
Altis
4:47
7
Quirine Winkel
U-Track
4:56
8
Amber Gottschalk
Hellas
4:59
9
Doutze Gielbert
Altis
5:00
10
Sari van de Pol
Hellas
5:01
11
Lynn van den Berg
Atverni
5:02
12
Zee de Kiefte
Phoenix
5:03
13
Sammie Postma
Altis
5:07
14
Benthe van Veen
Pijnenburg
5:07
15
Victoria Buijs
Pijnenburg
5:08
16
Liz Bast
Altis
5:09
17
Catolijne van den Berg
Almere '81
5:11
18
Iva Wijnberger
Pijnenburg
5:12
19
Liz van Diepen
Triathlon
5:12
20
Juliet Mateman
Triathlon
5:14
21
Floor van Geest
Altis
5:15
22
Philein Buitenhuis
AV Zeewolde
5:16
23
Elise Singels
Hellas
5:17
24
Famke Landman
Triathlon
5:18
25
Leonore van der Vijgh
Pijnenburg
5:19
26
Maegan Pool
Clytoneus
5:19
27
Lize Veldkamp
Triathlon
5:21
28
Faye Kennedy
Almere '81
5:21
29
Julia Pronk
Atverni
5:21
30
Sienna Bosma
Pijnenburg
5:21
31
Irene Riesenkamp
Altis
5:25
32
Fťline Tournť
Triathlon
5:25
33
Annabel van Schagen
Pijnenburg
5:28
34
Fien Bramer
Altis
5:31
35
Eva Muller
Hellas
5:34
36
Feline Poelhekke
AV Zeewolde
5:40
37
Femke Jongema
AV Zeewolde
5:45
38
Ymke Valkonet
Triathlon
5:52
39
Pheline Huijbers
Altis
5:57
40
Christel van der Haar
AV Zeewolde
6:06
41
Laila de Goijer
Phoenix
6:07
42
Isa Gustin
Altis
6:16
43
Jente Oosterwijk
Altis
6:29
44
Jenna de Lange
Spirit Lelystad
6:53
JPA1, START 14 13.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van den Heuvel
Atverni
4:03
2
Sedic Wanders
Almere '81
4:08
3
Casper Holterhues
Altis
4:09
4
Ole van der Grinten
Altis
4:18
5
Luuk van Meerveld
Altis
4:20
6
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
4:22
7
Daan Dirksen
AV Nijkerk
4:23
8
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
4:24
9
Thijs van Amerongen
BAV
4:27
10
Luuk Loonstra
Hellas
4:27
11
Elan van de Pol
Hellas
4:28
12
Friso Leunk
Fit
4:30
13
Lucas Hendrickx
Triathlon
4:30
14
Bas Nobel
Clytoneus
4:30
15
Martijn Kok
BAV
4:33
16
Niek van Reen
AV Zeewolde
4:38
17
Rutger Vloo
Triathlon
4:39
18
Teun Hompes
BAV
4:40
19
Jonas Cressent
Altis
4:41
20
Rens Boogaard
Phoenix
4:42
21
Bram Ket
Hellas
4:42
22
Olivier Zwaal
Altis
4:43
23
Xavi van der Vliet
Pijnenburg
4:45
24
Jari Goudena
Clytoneus
4:45
25
Rubin Michiels
Clytoneus
4:45
26
Siem van den Akker
Pijnenburg
4:45
27
Roan Nieuwenhuijsen
Altis
4:46
28
Floris van den Berg
Altis
4:47
29
Giel Hompes
BAV
4:47
30
Simon van Valkengoed
AV Nijkerk
4:49
31
Lucas Hoek
BAV
4:50
32
Thom Straub
Phoenix
4:51
33
Abe van Stralen
Altis
4:54
34
Fedde Spruijt
Atverni
4:54
35
RaphaŽl Jansen
Pijnenburg
4:55
36
Akram Pinard
Altis
4:56
37
Julian Dierdorp
Pijnenburg
4:57
38
Guus van de Burgwal
Altis
4:57
39
Vriend Allom
Triathlon
4:58
40
Nino Magliozzi
Clytoneus
4:58
41
Christian Dijkerman
Almere '81
5:02
42
Rogier van 't Klooster
BAV
5:04
43
Jachi Nwanne
BAV
5:06
44
Desmond Boel
Atverni
5:08
45
Jayden Blaauw
AV Zeewolde
5:08
46
Brent Holwerda
Triathlon
5:11
47
Sven Gerlings
Pijnenburg
5:11
48
Finn Tebbens
Altis
5:12
49
Melle Hagmolen of ten Have
Pijnenburg
5:13
50
Jonas Rijkenberg
Hellas
5:13
51
Pelle Koopmanschap
Fit
5:14
52
Nout Kroeze
Altis
5:14
53
Samuel Sengal
BAV
5:17
54
Mees Otto
Clytoneus
5:25
55
Anouar Ouahamdi
AV Zeewolde
5:26
56
Mick Lablans
Triathlon
5:27
57
Thorsten Bouwens
Triathlon
5:27
58
Sven van den Breemer
Pijnenburg
5:28
59
Rik Burgel
Clytoneus
5:28
60
Luka van Donk
Pijnenburg
5:30
61
Hidde Heijerman
Altis
5:32
62
Jakob van Dijk
Triathlon
5:39
MPA1, START 15 14.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
4:05
2
Alana Dijkman
Altis
4:07
3
ZoŽy Fonken
Altis
4:09
4
Livia Damhuis
Atverni
4:23
5
Elske Dunnink
Altis
4:27
6
Nune Olde Dubbelink
Altis
4:32
7
Laure Steenis
Spirit Lelystad
4:35
8
Leena van Dijk
U-Track
4:36
9
Stella Paulusma
Triathlon
4:37
10
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
4:43
11
Puck van Bladel
Triathlon
4:46
12
Itske van der Ploeg
Triathlon
4:47
13
Marije Kars
AV Zeewolde
4:48
14
Hinde Wunderink
BAV
4:49
15
Darlene Krijtenburg
Altis
4:49
16
Carina Pastoor
AV Zeewolde
4:53
17
Lena Driessen
Pijnenburg
4:53
18
Aarna Thakare
Atverni
4:54
19
Moyra Tissingh
Pijnenburg
4:55
20
Tessa van Panhuis
AV Nijkerk
4:56
21
Nora van Aalst
Clytoneus
4:57
22
Linde de Rooy
Triathlon
4:57
23
Emely Bronder
Altis
4:59
24
Jayda Verhaar
Pijnenburg
5:01
25
Myrte Straathof
Atverni
5:04
26
Noor Pillen
Pijnenburg
5:04
27
Eva Buitenkamp
Altis
5:05
28
Jet van Oostenbrugge
Fit
5:05
29
Luce van der Lee
Pijnenburg
5:06
30
Marie de Groot
Hellas
5:08
31
Suze Kennedy
Almere '81
5:08
32
Melissa van Duijn
Altis
5:12
33
Daantje Snelder
Triathlon
5:13
34
Louise Oosterhuis
AV Zeewolde
5:16
35
Milou van Bruxvoort
Triathlon
5:17
36
Hanne van der Meer
Altis
5:18
37
Eline van Duinen
BAV
5:18
38
Anisssa el Quakili
Altis
5:20
39
Iris Kooistra
Altis
5:21
40
Danique van Braak
AV Zeewolde
5:22
41
Tessa van den Berg
AV Zeewolde
5:24
42
Elin Hamberg
Triathlon
5:24
43
Rema Misignha
Altis
5:26
44
Isabelle Snijder
Triathlon
5:26
45
Babette Winkel
U-Track
5:26
46
Meis Kingma
Triathlon
5:27
47
Hiske Eshuis
Triathlon
5:30
48
Neva Kapelle
Triathlon
5:31
49
Joosje Arentsen
Triathlon
5:38
50
Lisa Verblauw
Altis
5:40
51
Eleanore Joosse
Altis
5:41
52
Sara van der Knaap
AV Nijkerk
5:47
53
Fleur van Gorkum
Altis
5:55
54
Indy Ruitenberg
AV Zeewolde
6:03
55
Daphne Hogervorst
BAV
6:11
56
Sofie van Drie
BAV
6:15
57
Isa van de Pol
AV Nijkerk
6:17
JPA2, START 16 14.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Nicolaas
Altis
3:51
2
Gijs Merckx
Almere '81
3:58
3
Jesse Nieuwenhuisen
Almere '81
4:01
4
Zeki Mihci
BAV
4:03
5
Teun Westein
Phoenix
4:08
6
Pieter Huneker
U-Track
4:10
7
Melle Pietersma
Fit
4:11
8
Guus Lemmens
U-Track
4:11
9
Janowa Weide
U-Track
4:12
10
Daan Beeks
Altis
4:13
11
Tijn Zwart
Pijnenburg
4:16
12
Pelle de Raad
Altis
4:20
13
Finn Speckmann
Altis
4:22
14
Joek Boonstra
BAV
4:22
15
Mees Ruitenbeek
Altis
4:23
16
Sven Dekker
Clytoneus
4:27
17
Pepijn Keppel
Phoenix
4:29
18
Jasper van Boven
Phoenix
4:31
19
Sem Evers
Almere '81
4:32
20
Matthias Maasse
AV Zeewolde
4:32
21
Sil Zaayer
Phoenix
4:33
22
Lode Sanders
Phoenix
4:34
23
Jens van de Wetering
Triathlon
4:35
24
Damian Verweij
AV Zeewolde
4:35
25
Lucas van Lien
AV Zeewolde
4:36
26
Ivar Vink
Phoenix
4:37
27
Hugo van Rens
BAV
4:38
28
Aron van Kempen
Clytoneus
4:39
29
Niels Dusoswa
Atverni
4:40
30
Kyano Lankreijer
BAV
4:43
31
Bouke Streefland
Pijnenburg
4:44
32
Timme Bussemaker
Pijnenburg
4:45
33
Hielke van Gelder
Altis
4:46
34
Lars van der Spek
Fit
4:48
35
MatŪas Fontes Wentink
Triathlon
4:48
36
Mels van Stratum
Triathlon
4:48
37
Claudio Schiavon
Almere '81
4:48
38
Jasper van Eck
Atverni
4:49
39
Tygo Pothoven
Pijnenburg
4:51
40
Pepijn Wagenaar
Almere '81
4:52
41
Kjell Berends
BAV
4:53
42
Luke Uyleman
Altis
4:54
43
Rolan Iking
Altis
4:54
44
David Louwe Kooijmans
Altis
4:57
45
Liu Spijker
Triathlon
4:58
46
Sjoerd van Schaick
Hellas
4:59
47
Jasper van Logtenstein
Pijnenburg
4:59
48
Sebastiaan Boonstra
Triathlon
5:01
49
Floris Valkonet
Triathlon
5:01
50
Alex Dijkhuizen
Triathlon
5:02
51
Alek Baggerman
Hellas
5:02
52
Oscar Overbeek
Fit
5:03
53
Jim Vreman
Pijnenburg
5:07
54
Mees Blijenberg
Triathlon
5:07
55
Thomas Pronk
Atverni
5:08
56
Kai Balk
AV Nijkerk
5:11
57
Tycho Pureveen
Pijnenburg
5:11
58
Oscar Jongema
AV Zeewolde
5:12
59
Julian Krist
AV Zeewolde
5:14
60
Damian Scholten
Triathlon
5:17
61
Niek Lippinkhof
AV Zeewolde
5:21
62
Beer Goense
Altis
5:22
63
Sep van Diepen
Triathlon
5:23
64
Ruben Baartmans
Altis
5:31
65
Wouter Kooij
AV Zeewolde
5:41
66
Mats Beverwijk
Triathlon
5:42
67
Mingus Dijkman
Pijnenburg
5:49
68
Thijs van Doren
Almere '81
5:52
69
Lars Rijksen
Pijnenburg
5:53
70
Ruben Kwakkel
Altis
5:53
71
Naud van Veenendaal
Pijnenburg
5:57
72
Onno Hoekstra
Triathlon
5:57
MPA2, START 17 14.20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liz Schoonhoven
Atverni
4:08
2
Laura Duits
Pijnenburg
4:12
3
Anniek Mateman
Triathlon
4:16
4
Dot Pouw
BAV
4:20
5
Wies Schmitz
Almere '81
4:21
6
Noena van den Berg
Almere '81
4:25
7
Kyara Lankheet
Altis
4:27
8
Evy Roose
Hellas
4:27
9
Alexandra Koenis
Almere '81
4:27
10
Carlijn Kannegieter
Altis
4:28
11
Britte Wijnberger
Pijnenburg
4:29
12
Nola van der Loos
Hellas
4:30
13
Zahra de Vries
Spirit Lelystad
4:30
14
Ivana Marzec
Pijnenburg
4:31
15
Robin de Cock
Hellas
4:32
16
Bodine Roza
Altis
4:35
17
Lenne Meijer
Spirit Lelystad
4:35
18
Fiene van Maanen
Pijnenburg
4:38
19
Cato Hompes
BAV
4:39
20
Sanne Linckens
Hellas
4:45
21
Jette de Jonge
BAV
4:51
22
Ella Cools
Altis
4:52
23
Thiebe van Doorn
Triathlon
4:53
24
Fť Legall Melendez
Pijnenburg
4:53
25
Joss Dammers
Pijnenburg
4:53
26
Roos Kempe
Altis
4:55
27
Juna van Sonderen
Altis
4:56
28
Roos Liefhebber
AV Zeewolde
4:57
29
Kate van Heusden
Altis
4:57
30
Lauren van der Haar
AV Zeewolde
5:00
31
Ilse Jonkman
Spirit Lelystad
5:00
32
Jai Li Cai
Triathlon
5:00
33
Cato Willems
Altis
5:04
34
Liselotte Fluit
Atverni
5:04
35
Ashley Nooitmeer
Altis
5:05
36
Cato Klein Willink
Triathlon
5:06
37
Neva van der Woude
Hellas
5:07
38
Lies Vogelzang
Triathlon
5:10
39
Senne Doeland
Pijnenburg
5:17
40
Mai-linh Bouwens
Atverni
5:23
41
Lotte Winter
BAV
5:23
42
Anouk van Nifterik
AV Nijkerk
5:27
43
Esmee van Arkel
Altis
5:33
44
Eline van Bruxvoort
Triathlon
5:38
45
Julia Clayton
Triathlon
6:02
VRO3, SOESTERBOSCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina van der Vliet
Soest
42:33
2
Sandra van der Grift
49:34
3
Monique Verhoef
51:27
MAN3, SOESTERBOSCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Almekinders
36:53
2
Jaap Vink
37:24
3
AloÔs Bode
Zeist
38:22
4
Frank vd Hammen
38:27
5
Jan Kortekaas
39:04
6
Hendrik Buijs
Soest
39:51
7
Frits Jansen
Soest
43:29
8
Jeroen van Doorn
Soest
45:59
9
Ronald Dekker
Woerden
47:28
10
Marnix Verhoef
47:44
11
Michiel van Schaffelaar
Soest
47:54
12
Bas Jonkers
Soest
51:18
13
Arjen Schutte
Soest
51:22
14
Niels Uiterwijk
Soest
51:27
15
Dirk Smit
Soest
51:35
16
Sjaak Vreugdenhil
Soest
51:57
17
Jan Spelt
IJsselstein
57:53
18
Wouter van Ďt Klooster
Soest
57:59
VRO2, PRESTATIELOOP2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke Heider
31:28
2
Marielle vd Bunt
38:57
3
Jennifer van Doorn
Soest
40:21
4
Ruth Hettema
Soest
40:22
5
Jessica Demmers
Soest
42:29
6
Lisette Uiterwijk-Luijk
Soest
44:23
MAN2, PRESTATIELOOP2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis van den Hengel
Soest
34:20
VRO1, PRESTATIELOOP1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo-Ann Kortekaas
16:07
2
Heleen Woittiez
19:23
3
Bianca van de Beek
Soest
23:21
MAN1, PRESTATIELOOP1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Hofmann
Huis ter Heide Ut
12:04
2
Julian Broodman
Leusden
15:11
3
Mack Akkerman
Soest
23:23
Definitieve uitslagen
AV Pijnenburg
www.uitslagen.nl
11-12-2019 15:56