Uitslagenlijst Crosscompetitie - Midden - AKU

Uithoorn - Zaterdag 30 november 2019

JJA, JJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet van Vuren
DEM
9:59
2
Shai Walhain
Phanos
10:40
3
Jelle Miedema
Phanos
10:42
4
Philippe van den Heuvel
Phanos
11:36
JJB, JJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yohannes Hiensch
Phanos
9:59
2
Jurre Brouwer
GAC Hilversum
10:20
3
Fedor Musil
Phanos
10:25
4
Eyoël Hiensch
Phanos
10:36
5
Jente Faber
GAC Hilversum
10:44
6
Alessio Rimedia
Atos
11:17
7
Rutger Schim van der Loeff
Phanos
11:29
8
Lukas Renaud
GAC Hilversum
11:32
9
Dani Suparmono
GAC Hilversum
11:36
10
Sjoerd Zuijderduin
AKU
11:46
11
Jasper Kooter
AAC
11:46
12
Leo Papancheou
GAC Hilversum
11:46
13
Wolf van Strijen
AKU
12:00
14
Romano Guellai
Atos
12:05
15
Laurens Lucassen
GAC Hilversum
12:07
16
Wouter Voorn
AKU
12:19
17
Okke Rave
AAC
12:19
18
Zeger Haspels
AV Aalsmeer
12:40
19
Lucas Gonzalez Neijzen
AV Monnickendam
13:18
20
Dylan Bos
Tempo
13:29
21
Menno Vissers
Tempo
16:27
MJA, MJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Hartog
Zaanland
8:07
2
Rosa Westra
AAC
9:01
3
Paulien Idema
AKU
9:01
4
Naomi Doves
Zuidwal
9:34
5
Renee Zwijnenburg
AV Aalsmeer
10:03
MJB, MJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mischa Pier
AV '23
7:47
2
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
7:56
3
Suzet Doornheim
GAC Hilversum
8:04
4
Melissa Steenbakker
Atos
8:15
5
Tessa Beugelink
AAC
8:17
6
Fenna Heijbroek
Phanos
8:17
7
Maria Kuipers
Phanos
8:38
8
Sietske de Bruin
AV Aalsmeer
8:40
9
Veerle Verbeek
Phanos
8:51
10
Renske Idzenga
Zuidwal
9:39
11
Marloes Bos
Zuidwal
10:06
12
Manon Posthumus
Zuidwal
10:18
13
Imke Schaap
Zuidwal
11:05
JJC, JJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Rademaker
AV Aalsmeer
8:46
2
Ben Smallbone
GAC Hilversum
8:52
3
Luca Dooper
Tempo
8:56
4
Ischa Sachs
AV '23
9:10
5
Jippe van Drogenbroek
GAC Hilversum
9:12
6
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
9:13
7
Tadde Assefa
AAC
9:15
8
Daniel Winkels
AV Aalsmeer
9:17
9
Finn de Keizer
GAC Hilversum
9:35
10
Taeke Verbree
AAC
9:45
11
Monne Sutorius
AV '23
9:45
12
Willem Hammink
Phanos
9:56
13
Taeke Roukema
AV '23
10:02
14
Bastiaan Nube
AAC
10:03
15
Jefta van der Feen
AAC
10:04
16
Tijs Hollander
GAC Hilversum
10:13
17
Teun Kalis
AV '23
10:24
18
Emil de Graaf
Phanos
10:28
19
Friso Koedijk
Phanos
10:28
20
Friso Bruins
GAC Hilversum
10:32
21
Wietse Pruijmboom
Tempo
10:36
22
Ids Kok
Phanos
10:40
23
Cicerio Hoogvliets
Zaanland
10:40
24
Danilo Barnabe
Zaanland
10:45
25
Marnix Molenaar
AV '23
10:47
26
Peter Idema
AKU
10:55
27
Pablito Poye
AAC
11:04
28
Bram Verdegaal
AV '23
11:30
29
Sytze Meindersma
AV '23
11:49
30
Olav Ewoldt
AAC
MJC, MJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
7:46
2
Danielle Grijpink
Tempo
8:01
3
Carmen Guellai
Atos
8:06
4
Pam de Kruif
AV '23
8:15
5
Fanny den Uyl
Startbaan
8:19
6
Lexie Romme
AKU
8:25
7
Tess van Zuilen
Phanos
8:33
8
Cecilia Kuipers
Phanos
8:40
9
Jet Commandeur
DEM
8:42
10
Manar Mohammadi
AAC
8:49
11
Nora van Seventer
Phanos
8:51
12
Lana Boshuizen
Atos
8:53
13
Mette Smithuis
AV Aalsmeer
8:54
14
Nina Croockewit
Phanos
8:55
15
Mette Lakeman
AAC
8:57
16
Mara Bouma
Phanos
9:00
17
Maud Vreekamp
GAC Hilversum
9:02
18
Cynthia Dradenya
AAC
9:06
19
Janne Wever
AV '23
9:23
20
Sacha Reichman
Zuidwal
9:28
21
Rosan de Jong
AAC
9:36
22
Naomi Eskes
Zuidwal
9:45
23
Ayana Heijm
AV Monnickendam
11:20
24
Tessa Westland
Zuidwal
11:23
JJD2, JJD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liam Jongejan
Phanos
7:29
2
Ermias van Delft
Zaanland
7:33
3
Ruben Lagas
GAC Hilversum
7:40
4
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
7:45
5
Hugo Post
Phanos
7:50
6
Tobias Pierik
Startbaan
7:55
7
Jesse Bosch
Tempo
8:03
8
Robin den Engelse
AV '23
8:05
9
Iver van Strijen
AKU
8:12
10
Thijs Oppewal
Zaanland
8:13
11
Guus van Reijsen
Startbaan
8:15
12
Mik Commandeur
DEM
8:16
13
Vincent Bezemer
Zuidwal
8:18
14
Koen Kaijen
AKU
8:30
15
Koen Tijhaar
Startbaan
8:32
16
Marijn Walstra
GAC Hilversum
8:38
17
Koen Bader
GAC Hilversum
8:42
18
Niels Bitter
GAC Hilversum
8:45
19
Pepijn Koot
Zuidwal
8:46
20
Steven Waasdorp
Startbaan
8:48
21
Bjorn Post
Startbaan
8:50
22
Casper van Vuuren
AV '23
8:58
23
Benjamin Bernfeld
Phanos
9:09
24
Ot Geelen
Zuidwal
9:11
25
Quinten Decnop
Zuidwal
9:13
26
Rosco Jak
AV Aalsmeer
9:25
27
Thijmen Koot
Zuidwal
9:31
28
Merlijn de Leeuw
Tempo
9:34
29
Otis Notenboom
Zuidwal
9:36
30
Simon Broady
Phanos
9:38
31
Lars Wiedijk
AKU
10:20
JJD1, JJD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Mantel
AV '23
7:39
2
Jelle Horsley
Tempo
7:48
3
Marciano Verzijden
Startbaan
7:49
4
Harry Smallbone
GAC Hilversum
7:53
5
Manuel Pattiwaël van Westerloo
Startbaan
7:56
6
Pieter Vermeij
Phanos
8:10
7
Tim Steenbakker
Atos
8:17
8
Yme van der Krieke
AV '23
8:18
9
Ayman Kwyasse
AV '23
8:22
10
Benjamin Johannes
AAC
8:22
11
Thomar Neidig
GAC Hilversum
8:23
12
kai Grillo
AAC
8:24
13
Tristan Hartkamp
Phanos
8:27
14
David Spits
Atos
8:37
15
Storm Muilwijk
Zuidwal
8:39
16
Ferro Kastelijns
Phanos
8:40
17
Boaz Shor
Phanos
8:41
18
Sierus Caderius van Veen
AV '23
8:42
19
Gijs Schuur
AV '23
8:50
20
Stef Wijbenga
Startbaan
8:56
21
Mats Bax
Startbaan
9:02
22
Kyan Valentijn
AKU
9:04
23
Matthijs Schrijvers
Tempo
9:07
24
Jari Oud
Phanos
9:10
25
Niels Hagen
Zuidwal
9:18
26
Eef van Ruymbeke
AV '23
9:21
27
Noah Ulrich
AV '23
9:23
28
Thijs Ruiter
AAC
9:30
29
Jonah Kuipers
Phanos
9:34
30
Kas Commandeur
DEM
9:35
31
Jelle Wagemaker
Zuidwal
9:38
32
Haijo Endedijk
Phanos
9:41
33
Bonne Snuverink
AAC
9:44
34
Ids Elderenbosch
AAC
9:45
35
Tijl Konings
AV '23
9:47
36
Aaron Coltof
AV '23
9:48
37
Thijs Vasen
Zaanland
9:49
38
Noud van Fulpen
Phanos
9:56
39
Gijs de Jong
Tempo
10:01
40
Yarran Rippl
AV '23
11:46
41
Jason van der Lijcke
AAC
12:06
42
Kaj Godlieb
Zuidwal
12:12
MJD2, MJD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt de Graaf
DEM
5:42
2
Eleanor Musil
Phanos
5:50
3
Maud Bleijs
GAC Hilversum
5:54
4
Olivia Musil
Phanos
5:59
5
Fiene Rosendaal
DEM
6:01
6
Kaitlyn Groot
AV '23
6:06
7
Jet de Jong
AV '23
6:07
8
Maxime Zschuschen
Startbaan
6:07
9
Lisemijn van den Bosch
Phanos
6:10
10
Sylke Faber
GAC Hilversum
6:11
11
Ilse Johannes
AAC
6:16
12
Hannah Rebel
Zuidwal
6:18
13
Ella Braun
Phanos
6:23
14
Doris Thomas
AV '23
6:30
15
Djuna Gersen
Startbaan
6:31
16
Yke Kalis
AV '23
6:34
17
Jasmijn Ketelaar
Zuidwal
6:37
18
Marit Vermeij
Phanos
6:39
19
Madelief Rave
AAC
6:39
20
Claudia Rimedia
Atos
6:40
21
Sterre van Ewijk
AV '23
6:48
22
Nikita Bons
Atos
6:54
23
Angély Middel
Phanos
6:56
24
Inte van Kralingen
GAC Hilversum
6:57
25
Julie Meulenbroek
Zuidwal
6:58
26
Marthe van der Meer
AV '23
7:09
27
Meike Fortuin
Phanos
7:18
28
Lieke Snip
Phanos
7:22
29
Danique Ligthart
DEM
7:27
30
Jasmijn Karels
AV '23
7:29
31
Sacha Oostenbrug
Startbaan
7:32
32
Amal Errachidi
AAC
8:47
MJD1, MJD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud de Jong
AV '23
5:29
2
Anna Bilstra
GAC Hilversum
6:07
3
Lara van Wijk
AAC
6:13
4
Saar Koper
Phanos
6:17
5
Joena van Oordt
AV '23
6:21
6
Evelien van Vilsteren
Startbaan
6:21
7
Maren van Bommel
Feniks
6:22
8
Frederiek van Wetten
Startbaan
6:22
9
Emma Siblesz
AV '23
6:24
10
Elin van Dijken
AKU
6:40
11
Léonie Couzy
AAC
6:41
12
Sam Bergsma
AV Aalsmeer
6:44
13
Marijn van der Kroon
GAC Hilversum
6:44
14
Sara Pietersen
Startbaan
6:45
15
Nora Oosterling
GAC Hilversum
6:46
16
Annephine Slütter
GAC Hilversum
6:47
17
Clara Boor
AAC
6:49
18
Livia van Weldam
Phanos
6:50
19
Maura Kes
DEM
6:52
20
Lotte Westland
Zuidwal
6:52
21
Mare van Etten
Zaanland
6:54
22
Tess Kuijer
Zuidwal
6:54
23
Filien van Ramshorst
Phanos
6:55
24
Senna Ponsen
Startbaan
6:58
25
Jente Meertens
GAC Hilversum
6:59
26
Larissa Visser
Zuidwal
6:59
27
Isabel Poel
Phanos
7:01
28
Sara Hulstijn
AV '23
7:03
29
Lieke Dobma
Feniks
7:05
30
Roos Koedijk
Phanos
7:07
31
Eva Spreuwenberg
GAC Hilversum
7:09
32
Tiffany de Haan
Phanos
7:41
33
Lilly Huntink
Tempo
7:42
34
Valerie Verbree
AAC
7:42
35
Laura van Luinen
AKU
7:42
36
Bo Van Hille
Zuidwal
7:43
37
Lotte Konijn
Zuidwal
7:44
38
Tess van Tol
AKU
7:44
39
Zara Velten
AKU
7:45
40
Anouk Lucassen
GAC Hilversum
7:46
41
Merel Appeldorn
AKU
7:47
42
Dunya Brantenaar
Zaanland
8:04
43
Tess Nijland
AV '23
8:12
44
Sigrid Schaap
Zuidwal
8:15
45
Tessa Meijers
Atletiek Abcoude
8:57
46
Sara Barendse
Zaanland
9:07
J-MIN, J-MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Hofmijster
AKU
2:48
2
Rayan Veening
AV '23
3:00
3
Lasse Schuurman
AV '23
3:14
4
Hugo Hulleman
Atletiek Abcoude
3:15
5
Madé Oldenhof
GAC Hilversum
3:15
6
Ayden Brommer
Zuidwal
3:16
7
Siem Verlaan
AKU
3:21
8
Valentin Kleijn
AV '23
3:21
9
Kai de Waal
Zaanland
3:25
10
Bram Hagendoorn
GAC Hilversum
3:27
11
Stijn Stevens
Zuidwal
3:27
12
Moos Molenaar
Atletiek Abcoude
3:29
13
Casper Snel
GAC Hilversum
3:31
14
Ate Truijens
GAC Hilversum
3:33
15
Mats van Manen
AKU
3:35
16
Abel de Champeaux de Laboulaye
Atos
3:36
17
Fabio Kastelijns
Phanos
3:39
18
Roman Senster
GAC Hilversum
3:40
19
Wessel Hessing
GAC Hilversum
3:45
20
Thomas van der Gugten
GAC Hilversum
3:47
21
Fedde Huizinga
Atletiek Abcoude
3:48
22
Bouke van der Weerden
GAC Hilversum
3:49
23
Stan Holst
Zaanland
3:52
24
Ties Drooger
Zuidwal
3:53
25
Jonah Marshall
GAC Hilversum
3:57
26
Hidde Castelijn
GAC Hilversum
3:59
27
Joel van Dijk
Atletiek Abcoude
4:01
28
Tobias de Witt
Atletiek Abcoude
4:05
29
Joey Nillesen
Zaanland
4:18
M-MIN, M-MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olivia Biemond
AV '23
3:08
2
Lena Marinus
AV '23
3:11
3
Nora Bogaard
AV '23
3:13
4
Willemijn ter Veer
Startbaan
3:15
5
Rowan van Kempen
AKU
3:20
6
Anouk Huitema
AV '23
3:36
7
Emily van Bemmel
Startbaan
3:39
8
Marthe van der Heijden
GAC Hilversum
3:42
9
Merthe Euser
Startbaan
3:46
10
Amy Langereis
Startbaan
3:58
11
Amélie Staphorst
Startbaan
4:00
12
Bo Scholten
Atletiek Abcoude
4:05
13
Lene van Zanen
AV '23
4:15
14
Ymke Griffiths
Atletiek Abcoude
4:32
15
Kayah Colle
Atletiek Abcoude
4:37
JPC, JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samuel Hulleman
Atletiek Abcoude
4:07
2
Wout de Haan
Zuidwal
4:15
3
Milan Baas
Zuidwal
4:20
4
Louis Teng
Startbaan
4:27
5
Julian Gewargis
Startbaan
4:34
6
Max Schot
GAC Hilversum
4:39
7
Pieke van der Blom
GAC Hilversum
4:41
8
Sten Verdegaal
AV '23
4:41
9
Vinde de Wit
DEM
4:43
10
Jip Houtenbos
DEM
4:48
11
Mylo de Koningh
Zaanland
4:50
12
Bodhi Weemaes
GAC Hilversum
4:50
13
Roel Verlaan
AKU
4:51
14
Ben van Geldere
AV '23
4:52
15
Justin de Witt
Atletiek Abcoude
4:53
16
Daan Zieck
GAC Hilversum
4:55
17
Jesse Hom
Zaanland
4:56
18
Sven van Wijk
Zuidwal
4:57
19
Milo Bruijns
GAC Hilversum
4:58
20
Karel Huizinga
Atletiek Abcoude
4:59
21
Stellan Kroezen
Atletiek Abcoude
4:59
22
Rjay Oboh
Atos
5:00
23
Eelco Mooij
GAC Hilversum
5:02
24
Mees Moen
GAC Hilversum
5:08
25
Dex Blokker
Phanos
5:08
26
Geertjan van de Wetering
GAC Hilversum
5:12
27
Eloy Hageman
AV Aalsmeer
5:14
28
Allard Fris
Phanos
5:15
29
Felix Milikowski
AV '23
5:16
30
Matthias Kammer
GAC Hilversum
5:18
31
Lieuwe Meindersma
AV '23
5:20
32
Kick Verhaal
Zaanland
5:20
33
Brend Vloon
Zaanland
5:23
34
Lars Bitter
GAC Hilversum
5:27
35
Otto Karsijns
GAC Hilversum
5:28
36
Jitse van der Wal
Atos
5:30
37
Otis Cramer
GAC Hilversum
5:31
38
Tom Geerts
AV '23
5:33
39
Frederik Burger
AKU
5:34
40
Julius Doelman
GAC Hilversum
5:41
41
Jelle Koopmans
GAC Hilversum
5:46
42
Dominique Verzijden
Startbaan
5:51
43
Finn van het Kaar
Startbaan
6:00
44
Michael Woering
GAC Hilversum
6:03
45
Ilias Akhnikh
AAC
6:03
46
Teun Reurings
AV Aalsmeer
6:05
47
Thijn Kortleve
GAC Hilversum
6:07
48
Quinten van Schaik
GAC Hilversum
7:06
MPC, MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linne Vis
AV Aalsmeer
4:44
2
Sofie Walstra
GAC Hilversum
4:50
3
Lianne Cornelissen
GAC Hilversum
4:54
4
Igoné van Nunen
GAC Hilversum
5:05
5
Klara Grabowska
GAC Hilversum
5:08
6
Evi Schoen
AKU
5:17
7
Preciosa Kartopawiro
Phanos
5:19
8
Kaat de Vries
AV Aalsmeer
5:21
9
Jasmijn Schipper
Startbaan
5:23
10
Nora Begijn
Phanos
5:24
11
Lianne Blaauw
Atletiek Abcoude
5:25
12
Lea van den Berg
AKU
5:26
13
Robin Korenhof
AAC
5:28
14
Iris Drupsteen
GAC Hilversum
5:29
15
Eline Dijkstra
GAC Hilversum
5:30
16
Lotte Vis
AV Aalsmeer
5:35
17
Melody Kooiman
GAC Hilversum
5:37
18
Sarah Wessel
Atletiek Abcoude
5:40
19
Tess Tesfaye
Zaanland
5:51
20
Inge de Vries
Zaanland
5:52
21
Annemijn Schlebaum
AV '23
5:58
22
Zohra de Best
AV '23
6:00
23
Feline Puijk Hoeben
GAC Hilversum
6:04
24
Mila de Leeuw
Zaanland
6:05
25
Esmee Vlaar
AV Aalsmeer
6:07
26
Rosa Hussaarts
Zaanland
6:08
27
Fiene Wierenga
GAC Hilversum
6:30
28
Eva Barendse
Zaanland
7:05
JPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Kleef
Zaanland
4:10
2
Nathan Griffioen
AV '23
4:19
3
Abel Thelen
Atos
4:20
4
Peter Balabanov
Startbaan
4:21
5
Luuk van Manen
AKU
4:22
6
Toby Gildemacher
Atos
4:23
7
Mink Nijlant
Phanos
4:24
8
Jip ter Smitten
GAC Hilversum
4:24
9
Jaro Koper
DEM
4:26
10
David Vennink
AKU
4:28
11
Tom Zantinge
Feniks
4:31
12
Siem de Vries
Phanos
4:33
13
Stijn de Jager
Feniks
4:34
14
Siem Elderenbosch
AAC
4:35
15
Bas Aarnoutse
Tempo
4:36
16
Emmanuel Kwofie
GAC Hilversum
4:38
17
Luuk Zeeman
Tempo
4:39
18
Dani Holst
Zaanland
4:40
19
Lou de Vries
GAC Hilversum
4:40
20
Hidde Oldenhof
GAC Hilversum
4:41
21
Friso Kiel
GAC Hilversum
4:49
22
Koen Brantenaar
Zaanland
4:49
23
Ruben Bekebrede
Zaanland
4:50
24
Faisal Daku
Atos
4:51
25
Merlijn van Meurs
DEM
4:51
26
Fedja Sutorius
AV '23
4:52
27
Pepijn Kortlandt
Startbaan
4:52
28
Roy Bakker
DEM
4:53
29
Mats-Bjorn de Groot
GAC Hilversum
4:54
30
Daan de Boer
Zuidwal
4:55
31
Mels Hogervorst
GAC Hilversum
4:56
32
Senn Koek
AKU
4:58
33
Brent Wierenga
GAC Hilversum
5:01
34
Casper Hoffmann
GAC Hilversum
5:04
35
Donato Russo
GAC Hilversum
5:04
36
Ties Tentij
GAC Hilversum
5:05
37
Kaj Werkman
AV '23
5:11
38
Ruben Zijerveld
AKU
5:12
39
Gijs van Kordenoordt
Zaanland
5:13
40
Caspar Oskam
AV '23
5:14
41
Fedde Veldmeijer
GAC Hilversum
5:15
42
Rylan Stins
DEM
5:16
43
Eddie Clinton
Phanos
5:18
44
Mika Kelder
GAC Hilversum
5:24
45
Sepp Kanis
Phanos
5:25
46
Neil Willemse
Phanos
5:29
47
Sam Kolpa
GAC Hilversum
5:32
48
Caed Steba
GAC Hilversum
5:51
MPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benthe de Jong
AV '23
4:06
2
Chiara Bernard
AV '23
4:16
3
Olivie Mensing van Charante
AV '23
4:17
4
Eva Wysny
Phanos
4:30
5
Rosalie Brown
Phanos
4:31
6
Eline Oppewal
Zaanland
4:39
7
Evelien ter Veer
Startbaan
4:43
8
Hanne Cents
GAC Hilversum
4:44
9
Suus Hogenboom
AKU
4:45
10
Ziva Lansdaal
Startbaan
4:46
11
Nout Slütter
GAC Hilversum
4:46
12
Meis Ottenheijm
GAC Hilversum
4:47
13
Bregje Veerhuis
AKU
4:47
14
Charlotte Roeland
AV '23
4:48
15
Mila Knijn
AV '23
4:48
16
Jonne van Diemen
AKU
4:50
17
Sibel Timucin
Startbaan
4:52
18
Lauren Gerritsen
Startbaan
4:55
19
Fileine Kawohl
Startbaan
4:57
20
Zinzi Stoker
AV '23
4:58
21
Laura Voorn
GAC Hilversum
4:58
22
Ronja Schuurman
AV '23
4:59
23
Linne de Jong
Tempo
5:01
24
Mia Braun
Phanos
5:04
25
Saar Gnodde
GAC Hilversum
5:05
26
Febe Nap
GAC Hilversum
5:05
27
Lena Thomissen
AV '23
5:05
28
Joy van Dijk
AKU
5:06
29
Dille de Gooijer
GAC Hilversum
5:07
30
Amina Kacen
Phanos
5:10
31
Lotte de Graaf
DEM
5:12
32
Isa Gerrits
GAC Hilversum
5:13
33
Myrthe Bijlsma
GAC Hilversum
5:18
34
Floortje van Alphen
Startbaan
5:23
35
Pascalle Reurings
AV Aalsmeer
5:24
36
Stephanie Ligthart
DEM
5:27
37
Daye Meijer
Phanos
5:28
38
Quahneah van den Bos
GAC Hilversum
5:28
39
Elise de Jong
GAC Hilversum
5:29
40
Sarah Huitema
AV '23
5:29
41
Dine Peters
Atos
5:30
42
Roos Cuppen
AV '23
5:31
43
Jasmijn Eindhoven
GAC Hilversum
5:34
44
Olivia Huijzer
GAC Hilversum
5:38
45
Tessa Oostveen
GAC Hilversum
5:44
46
Elin O'Hora
GAC Hilversum
5:47
47
Eva-Adele de Champeaux de Laboulaye
Atos
5:48
48
Caro Bleijenberg
AAC
5:53
49
Luna Renard
AV '23
5:55
50
Mille Heylen
GAC Hilversum
5:58
51
Kim Kooistra
GAC Hilversum
5:59
52
Nova Zijlstra
Zaanland
6:07
53
Noja Kreyzer
AAC
6:11
54
Erica van Stratum
Zuidwal
6:18
55
Jeëll Moi-Thuk-Shung
Phanos
6:23
JPA1, JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Loos
Phanos
3:46
2
Leon den Ouden
Startbaan
3:48
3
Robin Bogaard
AV '23
3:50
4
Duco Verhoeven
Atos
3:59
5
Daniel Hall
Zuidwal
4:04
6
Sem Rossing
AKU
4:06
7
Stan Kriek
Zuidwal
4:07
8
Finn Bakker
AV '23
4:09
9
Laurens Bijlard
GAC Hilversum
4:10
10
Thijs Schoen
AKU
4:10
11
Jochem Colle
Atletiek Abcoude
4:11
12
Casper Kole
Phanos
4:12
13
Robin van den Berg
GAC Hilversum
4:13
14
Ilja Wiederspahn
Phanos
4:14
15
Jaïr Stoel
Zaanland
4:17
16
Xavian Mammen
Startbaan
4:18
17
Idse Blum
Phanos
4:19
18
Guus Hoekstra
DEM
4:21
19
Mattia Kastelijns
Phanos
4:22
20
Sverre Brink
Startbaan
4:22
21
Manne Sernee
Phanos
4:22
22
Willem Velsink
Zuidwal
4:23
23
Jay van Kempen
AKU
4:24
24
Toon Meerman
Atos
4:24
25
Czarek Colle
Atletiek Abcoude
4:25
26
Mees de Jong
GAC Hilversum
4:29
27
Koen van den Heuvel
Phanos
4:33
28
Melle van der Meer
GAC Hilversum
4:34
29
Julian Veerman
Phanos
4:36
30
Vince Mevissen
DEM
4:38
31
Merijn Senster
GAC Hilversum
4:38
32
Abel Eggenkamp
Phanos
4:39
33
Koen Maas
AV '23
4:42
34
Tim Taanman
AKU
4:42
35
Waldemar Baumann
Startbaan
4:43
36
Joppe Teeuwissen
Zuidwal
4:44
37
Jon Newman
AV '23
4:44
38
Zion Tesfaye
Zaanland
4:45
39
Kay Wood
Zuidwal
4:46
40
Tijn Jorritsma
AV '23
4:46
41
Guus Steen
Zaanland
4:47
42
Tim Bultman
GAC Hilversum
4:47
43
Hidde van zanen
AV '23
4:48
44
Jason Schokker
Atos
4:52
45
Mika de Keizer
Zaanland
4:54
46
Jack Wagschal
Phanos
4:56
47
Stan de Vries
GAC Hilversum
4:56
48
Dilan Binkhorst
Zuidwal
4:57
49
Stijn van der Gugten
GAC Hilversum
5:01
50
Tim de Jonge
Phanos
5:03
51
Flynn Moor
Startbaan
5:05
52
Marnix Mooij
GAC Hilversum
5:08
53
Derek Truijens
GAC Hilversum
5:11
54
Pim Boerman
Zuidwal
5:14
55
Sebastiaan van der Schinkel
AKU
5:15
56
Thorben Kamstra
Phanos
5:23
57
Merlijn den Hartog
Atos
5:26
58
Milan van der Voort
Zaanland
5:29
59
Max Haverkamp
Startbaan
5:30
60
Curtis Willems
Atos
5:47
61
Deniz Batman
Zuidwal
5:56
MPA1, MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Orla White
GAC Hilversum
3:59
2
Gioia Pierik
Startbaan
4:10
3
Youssra Errachidi
AAC
4:10
4
Caro Gardenier
Zuidwal
4:11
5
Mara Visch
Atos
4:13
6
Veere Willems
Phanos
4:17
7
Julia Wouda
GAC Hilversum
4:18
8
Laura Wiering
AV '23
4:20
9
Hanna Karsijns
GAC Hilversum
4:21
10
Jasmijn Edelbroek
GAC Hilversum
4:22
11
Maud van der Meer
GAC Hilversum
4:25
12
Laurine Siblesz
AV '23
4:27
13
Liv Marshall
GAC Hilversum
4:28
14
Isis Bons
Atos
4:30
15
Janey Nienhuis
AKU
4:33
16
Ariane Gnodde
GAC Hilversum
4:36
17
Ruby O'Hora
GAC Hilversum
4:41
18
Roos Hogervorst
GAC Hilversum
4:45
19
Emmanuella Armani
AKU
4:48
20
Carlijn Bruinsma
Startbaan
4:49
21
Kris de Haan
AV '23
4:50
22
Mare Houbiers
Atos
4:52
23
Nynke Veen
AKU
4:53
24
Lusie van der Wal
Atos
4:54
25
Lenthe van Ewijk
AV '23
4:55
26
Sofia Kes
DEM
4:55
27
Julia Jongedijk
AV '23
4:56
28
Uma van der Werf
Phanos
4:57
29
Senna Malone
Atos
4:58
30
Julia Moné
Startbaan
5:00
31
Marit Wiedijk
AKU
5:01
32
Anouk de Vries
Zaanland
5:03
33
Sophia Kwyasse
AV '23
5:05
34
Amber Aouled ben Hssaien
Phanos
5:06
35
Lynn Langereis
Startbaan
5:07
36
Aafke Oostveen
GAC Hilversum
5:07
37
Fiene den Hertog
Zaanland
5:08
38
Eva Kwantes
Startbaan
5:09
39
Tess de Boer
Zuidwal
5:12
40
Bente Horsley
Tempo
5:13
41
Mathilde Heiner
Zuidwal
5:14
42
Nora Nait el Ghazi
AAC
5:22
43
Ilse Fokker
Tempo
5:24
44
Phileine Obèr
GAC Hilversum
5:27
45
Noa Bruijns
GAC Hilversum
5:31
JPA2, JPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van den Bosch
Phanos
3:46
2
Laurens van den Berg
Zaanland
3:48
3
Sven Boshuizen
Atos
3:50
4
Lean Rouwhorst
AAC
3:53
5
Timo Limonard
AAC
3:54
6
Tendai Aarts
AV '23
3:55
7
Sofian el Kaddouri
AAC
3:56
8
Daantje Scheele
AV '23
3:57
9
Duuk Voogel
AV Monnickendam
4:03
10
Jarit Kershof
Startbaan
4:04
11
Lars van Wijk
Zuidwal
4:07
12
Quint van Wengen
Zuidwal
4:07
13
Thomas Quik
Zuidwal
4:09
14
Taygel Bolsman
Phanos
4:12
15
Jimi Cramer
GAC Hilversum
4:13
16
Jesse Francke
AAC
4:14
17
Mark Westra
AKU
4:15
18
Felix Zwaal
AV '23
4:16
19
Sem Hovinga
AV '23
4:16
20
Mees Schuurmans
Startbaan
4:18
21
Rick van Harn
GAC Hilversum
4:19
22
Max Dec
AAC
4:19
23
Sem Vermeulen
Zaanland
4:20
24
Tijn van de Hoef
Tempo
4:21
25
Luke van Diemen
AV '23
4:22
26
Geyers Kleverlaan
AV '23
4:27
27
Ryan Waasdorp
Startbaan
4:28
28
Gideon Sachs
AV '23
4:29
29
Kyano Weemaes
GAC Hilversum
4:33
30
Yves Verbockhaven
Phanos
4:34
31
Julius van Wilgenburgh
AV Aalsmeer
4:34
32
Steven Maddox
AV '23
4:35
33
Tobias Piet
AV '23
4:35
34
Alex Marinus
AV '23
4:36
35
Thijs Koopman
DEM
4:40
36
Christiaan Penning
AKU
4:42
37
Jens Molenaar
Zaanland
4:43
38
Valentin Vooren
Phanos
4:45
39
Kas Wijbenga
Startbaan
4:46
40
Siem van Kordenoordt
Zaanland
4:46
41
Yaïr van der Feen
AAC
4:51
42
Mika Okx
Tempo
4:52
43
Finn Sier
AAC
4:55
44
Miguel Ranzijn
Tempo
4:57
45
Koen Tas
Tempo
4:58
46
Ilian Kuiper
AKU
4:58
47
Shae Riedewald
Feniks
5:12
48
Ismaïl Assbai
AAC
5:17
49
Thijs Barendse
Zaanland
5:17
50
Niels van Ginkel
Startbaan
5:22
51
Tijl Sillevis
Zuidwal
5:26
52
Sietse Zijlstra
Zaanland
5:26
53
Biko de Best
AV '23
5:30
54
Pepijn van Nunen
GAC Hilversum
5:40
MPA2, MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Kriger
AKU
3:50
2
Irina Kovorova
Phanos
4:04
3
Lauren Timucin
Startbaan
4:06
4
Lucy Estella de Kruif
AV '23
4:08
5
Jinthe van Loon
GAC Hilversum
4:10
6
Carina Mensing van Charante
AV '23
4:13
7
Liv Kriek
Tempo
4:14
8
Jennecy Prokop
Phanos
4:21
9
Kris Jonker
AV '23
4:22
10
Emma Bayens
Tempo
4:23
11
Manisha Landvreugd
Atos
4:26
12
Izabel Arends
AV '23
4:27
13
Mare Blum
Phanos
4:28
14
Fleur Hofmijster
AKU
4:32
15
Dana Hogenboom
AKU
4:33
16
Selina Claassen
Atos
4:33
17
Noor Sachs
AV '23
4:34
18
Senna Gewargis
Startbaan
4:34
19
Izzie Verdegaal
AV '23
4:36
20
Aicha Kacen
Phanos
4:37
21
Pien de Vries
AV Aalsmeer
4:38
22
Cheyenne van den Bos
GAC Hilversum
4:38
23
Amelie Vermeer
AV '23
4:39
24
Merle Brocks
GAC Hilversum
4:39
25
Eva Boon
Phanos
4:41
26
Frederieke Verlaat
Zuidwal
4:44
27
Carice Gerritsen
Startbaan
4:47
28
Anouk Verhaal
Zaanland
4:48
29
Lotte Vermeulen
Zaanland
4:49
30
Caitlin Wismeijer
Startbaan
4:52
31
Jolijn Thiel
Zuidwal
4:53
32
Mathilde Spruit
Phanos
4:55
33
Vera van Westerloo
AV '23
5:01
34
Marlou Smorenburg
AKU
5:02
35
Elise Wilschut
Phanos
5:03
36
Pippe Jansen van der Geest
AV '23
5:04
37
Tess Wendels
Startbaan
5:05
38
Suzette Hillecamp
Startbaan
5:08
39
Betty van der Meer
AV '23
5:11
40
Tess Boxma
Atos
5:12
41
Sienna van Arkel
GAC Hilversum
5:13
42
Anna Steeman
GAC Hilversum
5:13
43
Elke Wijbenga
Startbaan
5:16
44
Ymke Kuiper
Atos
5:19
45
Nienke de Raadt
Zuidwal
5:25
46
Fileine Rebel
Zuidwal
5:34
47
Nienke van Manen
AKU
5:46
48
Jasmijn van Ginkel
Startbaan
5:57
www.uitslagen.nl
01-12-2019 11:40