Uitslagenlijst Zeijer Strubbenloop

Zeijen - Zaterdag 30 november 2019

JG3-5, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sidar Dytekin
Zeijen
4:59
2
Vrijenhoek
Zeijen
5:23
3
Mark Stevens
Zeijen
5:32
4
Merle Looms
Eext
6:06
MG3-5, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamar de Vroome
Peize
5:45
2
Jasmijn
Zeijen
5:45
3
Silvie Stoepker
Peize
5:46
4
Esmee Buffinga
Zuidlaren
6:01
JG6-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olle Krol
Eext
4:38
2
Jarno Schadenberg
Zeijen
4:39
3
Mirza Dagtekin
zeijen
4:58
4
Roy Brian
zeijen
5:08
5
Mart van de Veen
Haren
5:13
6
Julian de Boer
zeijen
5:40
MG6-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolé Looms
Eext
5:01
2
Nienke Stoepker
Peize
5:08
3
Tessa Brian
zeijen
5:08
4
Jet Nijholt
Zeijen
6:29
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa van der Mast
Rolde
19:32
19:30
2
Olga Elling
Vries
20:17
20:15
3
Daphne Spreen
Rolde
20:17
20:15
4
Naomi Arends
Emmen
21:53
21:47
5
Michelle Timmer
Assen
22:24
22:19
6
Linda Duimering
Muntendam
24:35
24:29
7
Niesje Damming
Groningen
25:42
25:32
8
Smallenbroek
Assen
26:03
25:59
9
Margreet Ausma
Marum
26:13
26:09
10
Irene
zeijen
27:11
26:55
11
Danielle Douma
Zuidlaren
28:07
27:49
12
Marjan Jager
Eelde
28:24
28:17
13
carolien de vries
Loon
28:24
28:16
14
Willeke de Jong
Ubbena
28:27
28:10
15
Saskia Holterman
Assen
28:50
28:43
16
Jessica Bogaards
Assen
29:44
29:25
17
Agnes Meijer
Assen
29:44
29:26
18
Neel van Mourik
Ravenswoud
30:23
30:07
19
Marleen Symons
Zuidbroek
30:25
30:13
20
Regina Franke
Assen
31:23
31:08
21
Ingrid Tanja
Donderen
31:38
31:29
22
Sterre de Jonge
Borger
34:45
34:29
23
Sylvia Tiersma
Hoogezand
42:29
42:18
24
Erna Ewerink
Kropswolde
42:29
42:18
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Grelling
Stadskanaal
16:26
16:26
2
Ivan Smid
Emmen
17:32
17:31
3
Steven van Luijk
Assen
18:32
18:30
4
Jurre boerema
Paterswolde
19:33
19:30
5
Chris Ruigendijk
Woltersum
19:50
19:46
6
Bert Ausma
Marum
19:51
19:49
7
Harie Pot
Stadskanaal
20:31
20:23
8
Amék Steenhuisen
Assen
22:46
22:40
9
Henk-Jan Schaaphok
Tolbert
22:57
22:51
10
dennis krol
eext
23:20
23:13
11
Vrijen Hoek
Zeijen
23:23
23:17
12
Luuk ten Have
Zuidlaren
24:23
24:20
13
Iben Boer
Paterswolde
24:41
24:28
14
Henk Enting
Eext
24:43
24:22
15
Bert Gierveld
Assen
25:51
25:41
16
Henk Veenstra
zeijen
26:29
26:26
17
Jerrn
Oldenraal
27:05
26:49
18
Mark de Boer
Zeijen
28:26
28:14
19
Jan Schadenberg
Zeijen
28:26
28:21
20
Jos Boerema
Paterswolde
28:26
28:12
21
Bart de Ruig
Ubbena
30:28
30:11
22
Jurgen de Vries
Bedum
30:28
30:28
23
Erik Engelage
Scheemda
32:40
32:27
24
Arie den Boer
Borger
33:17
33:07
25
David de Jonge
Borger
34:45
34:29
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rikjan Bathoorn
Peize
35:15
35:13
2
Stefan Biesheuvel
Assen
39:34
39:29
3
Benjamin de Brijn
Woerden
40:05
40:04
4
Niels Norg
Assen
43:52
43:50
5
Casper van Luijk
Hoogezand
46:31
46:25
6
Frekie Jongsma
Finsterwolde
47:20
47:10
7
Gerben van Esch
Assen
49:13
48:59
8
Marten van Esch
Zuidlaren
49:45
49:31
9
Philip Pruin
Eelde
49:57
49:57
10
Frank Lake
Ede
51:18
51:02
11
Sacha Landkroon
Paterswolde
51:28
51:19
12
Marchel Kamies
Emmer-Compascuum
51:49
51:38
13
Remco Vermeer
Rolde
55:30
55:22
14
Jorn Blaauwbroek
Eelde
1:04:03
1:03:48
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mathijs de Vroome
Peize
35:01
35:00
2
Johan Hoogeveen
Boornbergum
36:50
36:50
3
Martien Wubs
Stadskanaal
38:30
38:29
4
Peter Strijbosch
Assen
41:05
41:04
5
John Brums
Assen
41:43
41:40
6
Anco Pastoor
Assen
41:46
41:38
7
Martin Lohof
wildervork
41:55
41:54
8
Mark Veenstra
Assen
41:55
41:55
9
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
42:10
42:08
10
Ad van Beilen
Gieten
43:35
43:33
11
Wim van Klinken
Ter Apel
44:22
44:15
12
Rolf Hiemstra
Haren Gn
45:34
45:27
13
Anne Tanja
Donderen
46:16
46:07
14
Eric Lorist
Kampen
46:56
46:48
15
Koos koster
Groningen
48:13
48:04
16
Martijn Siekman
Assen
48:51
48:36
17
Peter Boonstra
Assen
49:51
49:34
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Annen
36:17
36:17
2
Ludy Timmer
Assen
37:53
37:53
3
Anno Huizenga
Assen
38:19
38:18
4
Ignas Dúmmer
Assen
38:45
38:44
5
Hidzer Lautenbach
Haren Gn
40:06
40:02
6
Peter Berghuis
West-Terschelling
40:48
40:48
7
Richard Aaldons
Nietap
40:48
40:48
8
sem Hiemstra
Appelscha
42:23
42:21
9
Hans Schipper
Musselkanaal
42:50
42:44
10
Rob Libbers
Groningen
43:49
43:45
11
Gezinus Bas
Hoogezand
45:06
45:04
12
Willem Rijnberg
Gieten
45:11
45:07
13
Erik Bakker
De Bult
46:13
46:12
14
Gertjan Rehwinkel
Assen
46:13
46:13
15
Eric Weernink
Haren Gn
47:54
47:48
16
Joop Salomons
Assen
49:55
49:43
17
Geut Boskeu R
Assen
49:57
49:40
18
Arthur Aangeenbrug
Orvelte
50:13
50:02
19
Gerard Knapper
Zuidlaarderveen
53:31
53:18
20
egbert Geertsma
groningen
56:41
56:27
21
Kornelis de Jong
Ubbena
1:00:50
1:00:33
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
39:49
39:47
2
Theo Groenendijk
Ravenswoud
39:58
39:56
3
Bert Nieland
Oude Pekela
40:19
40:18
4
Henk Pot
Groningen
41:32
41:30
5
Bert Wiekema
Nuis
43:51
43:48
6
Waltug Meijer
Wildenvank
47:40
47:34
7
Anno Brandsema
Beilen
49:07
49:03
8
garmt borgman
hoogezand
52:31
52:27
9
Paul Abrahams
Gieten
55:23
55:08
10
Kees Norg
Assen
55:59
55:49
11
Geert Geerts
Vries
59:06
58:55
12
Piet Kerstholt
Groningen
1:00:55
1:00:41
13
Eddy Blaauwbroek
Eelde
1:02:19
1:02:03
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolien de Waard
Groningen
38:30
38:29
2
Milou Berends
Groningen
40:48
40:46
3
Annewil schreuder
Veendam
43:12
43:08
4
rosalie WESTERVELD
Assen
44:54
44:47
5
Alinda van Luijk
Assen
47:13
47:08
6
Marloes Tinge
Zeijen
48:22
48:17
7
Marjan van der Schuur-Schreuder
Nieuwe Pekela
49:17
49:10
8
Bianca Sloots
Een
54:11
54:06
9
Nikki Abrahams
Gieten
55:23
55:08
10
Sheilah Hoenderken
Groningen
55:41
55:33
11
Naomi Takens
Zeijen
1:03:08
1:03:01
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hillie Koops
Gasselte
40:39
40:38
2
Elise Kool
Loppersum
49:38
49:35
3
Jolanda Bultstra
Stadskanaal
50:09
50:01
4
Leonie van Roekel
Peize
51:16
51:10
5
Carolien Nefoni
Appelscha
53:58
53:44
6
Laura Hoogeveen
Groningen
54:49
54:40
7
Gerda Broekema
Tynaarlo
55:32
55:21
8
Ans de Boer
Roden
55:32
55:21
9
Wina Steenbergen
Peize
59:06
58:55
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henriette Pepels
Beilen
43:47
43:44
2
Cora van der Wal
Gieten
46:21
46:14
3
Marjan Fuselier
Heino
46:23
46:19
4
Carla Staal
Zuidlaarderveen
59:22
59:10
5
Maartje Salomons
Assen
1:07:28
1:07:16
V60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Winsum Gn
50:53
50:49
2
Ineke Berghuis
Schipborg
54:15
54:09
3
Frouwkje Herder
Ravenswoud
55:19
55:15
4
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
1:05:19
1:05:07
5
Evelyne Salari
Annen
1:07:04
1:06:51
www.uitslagen.nl
04-12-2019 14:01