Uitslagenlijst Run Rondje Rhenoy

Beesd - Zaterdag 30 november 2019

J1216, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper Bloks
Culemborg
20:06
18:04
2
Nathan Kuling
Gorinchem
23:06
21:04
3
Gilles Koch
Deil
24:22
22:22
4
Boyd van Den Bosch
Beesd
27:55
25:49
5
Deacon Kemker
Beesd
30:38
28:32
M1216, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Delphine van der Grijn
Ameide
24:27
22:26
2
Fleur Stijsiger
Beesd
25:25
23:20
3
Luna Kers
Beesd
36:11
34:03
4
Megan Wierda
Geldermalsen
36:11
34:03
5
Danique Wierda
Geldermalsen
36:11
34:04
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joyce Caro
Almere
21:10
19:10
2
Deborah Wissink
Beesd
21:19
19:18
3
Fenna van Burg
Gameren
22:08
20:06
4
Iris van Dalen
Zaltbommel
22:36
20:35
5
Femke van de Water
Beesd
23:38
21:35
6
Jeanine Kocken
Sittard
24:04
22:02
7
Danielle Schneider
Geldermalsen
24:41
22:39
8
Janneke van Schijndel
Buurmalsen
26:20
24:16
9
Frouke Wolf
Culemborg
27:52
25:50
10
Karen Dirksen
Haaften
28:11
26:02
11
José Witjes
Meteren
29:11
27:06
12
Marielle De Vaal
Geldermalsen
30:12
28:04
13
Anja Wilschut
Maassluis
30:16
28:10
14
Rianne Evers
Zaltbommel
30:59
28:49
15
Marjo Visser de Rijk
Tiel
31:01
28:56
16
Claudia Pot
Geldermalsen
31:19
29:14
17
Elisabeth Koch-v.d. Spek
Deil
31:30
29:26
18
Anke van Den Bosch
Beesd
31:48
29:43
19
Yvonne Smits
Beesd
32:00
29:55
20
Pita Dokman
Beesd
32:24
30:18
21
Willeke Van Lith
Meteren
33:06
31:00
22
Doortje de Snoo
Beesd
33:33
31:29
23
Sylvia Dingemans
Geldermalsen
34:39
32:32
24
Angela Jansen
Zoelen
34:47
32:41
25
Henriette Sturkenboon
Buurmalsen
34:47
32:40
26
Mihaela Popovici
Beesd
35:15
33:09
27
Anja Scheer
Vianen Ut
36:24
34:12
28
Bianca Baggerman
Zaltbommel
36:35
34:25
29
Gertine Quik-Versteeg
Bruchem
37:50
35:41
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sam Kraaijeveld
Sliedrecht
17:47
15:47
2
Cas Wille
Culemborg
18:38
16:37
3
Jeroen Velders
Tiel
18:46
16:46
4
Jeroen Engels
Rosmalen
19:48
17:47
5
Jacco van der Vliet
Gorinchem
19:56
17:54
6
Rens Haagsma
Culemborg
19:59
17:58
7
Erik-Jan Hoogendoorn
Asperen
20:34
18:32
8
Daan van Sommeren
Beuningen Gld
20:53
18:52
9
Jeffrey Reijnders
Sittard
21:24
19:22
10
Matthias Klop
Sliedrecht
21:24
19:23
11
Patrick Schoots
Tiel
21:52
19:50
12
Gijs van den Hurk
Beuningen Gld
21:59
19:59
13
Rik Van Mourik
Enspijk
22:00
19:53
14
Bastiaan van den Broek
Buren Gld
22:03
20:00
15
Thijs Spreen Brouwer
Culemborg
22:33
20:29
16
Reinier van Dijken
Geldermalsen
22:36
20:36
17
Bart van Loon
Tricht
23:27
21:23
18
Josinus vd W
Beesd
23:36
21:32
19
Daniel post
Beesd
23:53
21:46
20
Milton Knoppers
Tiel
25:24
23:21
21
Huib van Veldhoven
Ravenswaaij
25:38
23:35
22
Mick Rooth
Rotterdam
25:44
23:41
23
TOm Hooijer
Culemborg
26:03
23:56
24
Pascal Stijsiger
Beesd
26:44
24:39
25
Gerard van de Bovenkamp
Ochten
26:55
24:53
26
Jan van Kooij
Deil
27:41
25:32
27
Freek Donck
Deil
27:51
25:44
28
Emiel Kroeze
Beesd
27:57
25:50
29
Peter Overmars
Haaften
28:15
26:07
30
Jurgen Bron
Leerdam
28:15
26:09
31
Bob den Hartog
Vianen Ut
30:46
28:34
32
Jan van Keulen
Zaltbommel
31:23
29:13
33
Martien van Zandwijk
Gellicum
34:07
31:57
34
Arjan de Boer
Geldermalsen
34:30
32:26
35
Peter Duvekot
Zaltbommel
37:51
35:41
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Krista van Soldt
Zaltbommel
47:23
47:20
2
Marije van Brenk
Beesd
48:26
48:21
3
Hannah Kansen
Utrecht
48:53
48:51
4
Saskia Veerman
Volendam
51:55
51:43
5
Kim Roetert- van Dijk
Geldermalsen
52:01
51:56
6
Martine Ouwerkerk
Beesd
52:45
52:41
7
Peggie Wierda
Geldermalsen
52:51
52:46
8
Carin van den Bosch
Geldermalsen
52:54
52:50
9
Ellen Wilms
Opijnen
54:05
53:59
10
Audrey van der Kraan
Opijnen
54:39
54:35
11
Ilse Kers-van Santen
Beesd
54:39
54:34
12
Debbie Kuijf
Leerdam
54:56
54:35
13
Hilde Szabó
Tuil
55:46
55:42
14
Esmee van de Water
Meteren
56:35
56:25
15
Angela Veld
Culemborg
58:33
58:26
16
Astrid Schipper
Geldermalsen
58:58
58:54
17
Caroline Kwee
Utrecht
59:03
58:56
18
Anita de Bijl
Beesd
59:13
58:55
19
Denise van de Water
Amsterdam
59:19
59:09
20
Gaby Reijseger
Asch
59:30
59:24
21
Anne Arisse
Culemborg
59:32
59:16
22
Martine van den Hoven
Tuil
1:00:16
1:00:08
23
Kim Zwezerijn
Rijswijk Gld
1:00:16
1:00:08
24
Jannet van de Hoef
Haaften
1:00:17
1:00:09
25
Annet Bullee
Gorinchem
1:00:39
1:00:21
26
Tiny Hol
Beesd
1:01:22
1:01:05
27
Mieke van de Poll
Geldermalsen
1:01:22
1:01:05
28
Natascha Gerrits
Rhenoy
1:03:59
1:03:22
29
Christa van 't End
Opijnen
1:04:00
1:03:22
30
Carola Voogd
's-Hertogenbosch
1:04:29
1:04:19
31
Astrid van Krijl
Zaltbommel
1:04:42
1:04:37
32
Maike Dokman
Culemborg
1:04:57
1:04:41
33
Anke Savenije
Zaltbommel
1:05:01
1:04:56
34
Rianka Bikker
Leerbroek
1:05:24
1:05:09
35
Karen Verheul
Rumpt
1:05:42
1:05:32
36
Hetty van de Berkt
Beesd
1:05:47
1:05:32
37
Geraldine Bom
Geldermalsen
1:05:48
1:05:42
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kevin Boon
Meteren
35:47
35:46
2
Rob Musters
Breda
35:53
35:52
3
Sander de Bart
Beesd
37:18
37:16
4
Arjan Kaashoek
Ameide
38:15
38:15
5
Jardy van den Heuvel
Beesd
38:47
38:46
6
Stefan van Thiel
Beesd
39:08
39:07
7
Chris Steenbakker
Beesd
40:13
40:12
8
Ron van Dijk
Tiel
40:27
40:24
9
Lean van de werken
Zaltbommel
42:39
42:38
10
Henry Piek
Beesd
42:45
42:43
11
Lionel Wille
Asch
43:51
43:48
12
Rogier Mooiman
Balgoij
44:58
44:56
13
Ewout Eikelboom
Zaltbommel
45:14
45:12
14
Peter Eijgermans
Culemborg
45:21
45:12
15
Bart Cartigny
Houten
45:39
45:29
16
Wim brons
Deil
45:42
45:40
17
Charles Kuurstra
Tiel
45:49
45:45
18
Roland de Haan
Eersel
46:31
44:09
19
André v Wolferen
Beneden-Leeuwen
46:40
46:36
20
René Delput
Beesd
46:41
46:21
21
Stefan van den Berg
Culemborg
47:06
47:04
22
Mathieu Goedhart
Deil
47:23
47:20
23
Pim Udo
Deil
47:32
47:21
24
Marc Griffioen
Tiel
47:34
47:23
25
Ruud Bongers
Tiel
47:34
47:22
26
Cor van Weenen
Rumpt
47:45
47:38
27
Rémon van Meeteren
Utrecht
47:57
47:34
28
Jasper Peeks
Utrecht
48:08
47:46
29
Erik van der Hoog
Enspijk
48:08
48:00
30
Gerwin Mimpen
Sliedrecht
48:39
48:32
31
Kurt De Kimpe
Rhenoy
48:39
48:37
32
Waldo Duin
Tiel
48:56
48:54
33
Erik Van Reekum
Geldermalsen
48:59
48:55
34
Wim Kruis
Gorinchem
49:19
49:15
35
Jan van Loenen
Meteren
49:25
49:22
36
Guido Posthumus
Leerdam
49:27
49:23
37
Vincent de Gram
Beesd
49:41
49:33
38
Igor Bassa
Beesd
50:13
50:05
39
Jeffrey Stijlaart
Culemborg
50:35
50:29
40
Alex Steenbekkers
Kerkdriel
50:56
50:44
41
Gijsbert van de Water
Deil
50:59
50:52
42
Harry Verweij
Geldermalsen
51:02
50:54
43
Hans Volkers
Geldermalsen
51:02
50:55
44
Loek Pos
Dongen
51:13
51:11
45
Joris Matthee
Culemborg
51:27
51:18
46
John Lens
Deil
51:30
51:29
47
Goof van den Heuvel
Tienhoven Zh
51:43
51:40
48
Marc van der Kort
Beesd
51:56
51:43
49
Leen van der Haar
Beesd
52:00
51:54
50
Frank Boon
Leerdam
52:05
51:07
51
Robert-Jan Dijkshoorn
Culemborg
52:31
52:22
52
Guido Pieck
Beesd
52:42
52:20
53
Bert van der Ham
Gorinchem
52:47
52:37
54
Mark Suurmond
Ravenswaaij
52:59
52:50
55
Eric Degreef
Beesd
53:09
53:03
56
Adriaan Kuijf
Leerdam
53:25
53:06
57
Ron van Roden
Deil
53:52
53:38
58
Erwin Vroegh
Tricht
53:54
53:46
59
Ben Frehe
Beesd
54:00
53:56
60
Gerard Kansen
Amersfoort
54:03
54:01
61
Sjoerd Wierda
Geldermalsen
54:16
54:08
62
Han Boselie
Geldermalsen
54:44
54:39
63
Bart Verhaar
Werkendam
54:53
54:36
64
Olivier Hilbert
Rhenoy
54:59
54:53
65
Adrie Bullee
Beesd
55:13
54:56
66
Ewoud Vink
Leerdam
55:32
55:16
67
Wilco 't Lam
Schoonrewoerd
55:55
55:31
68
Marco Werner
Est
56:00
55:47
69
Johan Werner
Deil
56:09
55:56
70
Dick Zuurmond
Gellicum
56:15
56:03
71
Jan Diks
Beesd
56:16
56:02
72
Patrick Kemker
Beesd
56:30
56:19
73
Gerrit koerting
Heukelum
56:55
56:31
74
Frits Poppen
Vianen Ut
57:16
56:55
75
Guido Matthee
Nijmegen
57:46
57:37
76
Ruud Broekhuizen
Deil
57:52
57:33
77
Henk van Noord
Beesd
58:12
58:00
78
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
58:36
58:23
79
Ruud Koch
Deil
59:06
59:00
80
Robert Fransen
Geldermalsen
59:53
59:42
81
Jan van Zeggelaar
Culemborg
1:00:00
59:41
82
Frank Warrens
Beesd
1:00:39
1:00:20
83
Marten Verheul
Rumpt
1:01:17
1:01:06
84
Bertho Bullee
Beesd
1:02:01
1:01:52
85
Bert van Oostrum
Culemborg
1:02:02
1:01:40
86
Paul Hoogendijk
Utrecht
1:02:26
1:02:11
87
Peter Boeren
Leerdam
1:02:36
1:02:23
88
Peter van der Linden
Leerdam
1:02:37
1:02:17
89
Ruud Brilleman
Meteren
1:02:44
1:02:27
90
Rick Exel
Rhenoy
1:03:28
1:03:12
91
Leen van Weenen
Beesd
1:04:31
1:04:12
92
Jaap Merkens
Tricht
1:04:39
1:04:14
93
Joep Mathijssen
Utrecht
1:04:41
1:04:27
94
Ardy Bullee
Gorinchem
1:05:02
1:04:44
95
Frik Bullee
Beesd
1:05:19
1:05:00
96
Jeroen Verweij
Beesd
1:05:28
1:05:14
97
Fred Pieters
Enspijk
1:06:15
1:05:55
98
Peter Valen
Beesd
1:08:30
1:08:09
99
Bert van Bremen
Leerdam
1:09:35
1:09:21
www.uitslagen.nl
30-11-2019 17:15