Uitslagenlijst Bosloopcompetitie

Harderwijk - Zondag 24 november 2019

J-12, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvan van Hussel
Nijkerk
3:30
2
Thijmen Versteeg
AV Zeewolde
3:36
3
Robin Versteeg
AV Zeewolde
3:40
4
Wessel Speets
Athlos
4:03
5
Koen Visser
Harderwijk
4:07
6
Victor Duits
Harderwijk
4:08
7
Jan Teeuwen
Ermelo
4:21
M-12, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn Scholte
Harderwijk
3:44
2
Elisa Reimus
Elspeet
3:52
3
Sarah Schippers
Harderwijk
3:56
4
Pleun Visser
Harderwijk
4:10
5
Nina Ten Hove
Harderwijk
4:12
6
Anne Reimus
Elspeet
4:19
7
Eva Schippers
Harderwijk
7:08
H-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herbert Jansen
Putten
17:21
2
Bert Ruitenbeek
Hooglander
18:16
3
Izaak Frens
Elspeet
19:16
4
Mark van der Meer
Ede Gld
19:16
5
Dennis Brandenburg
Steenwijk
19:23
6
Warner de Boer
Harderwijk
20:01
7
Kelly Bouman
nunspeet
20:05
8
Stanley Boldewijn
Harderwijk
20:17
9
Martijn Noordermeer
Abcoude
20:45
10
Jorn Dijkstra
Zwolle
21:39
11
Daan Scholte
Harderwijk
21:46
12
Hans van Driel
Apeldoorn
21:53
13
Raymond Hebuterne
Baarn
22:08
14
Elbert Voogt
Beekbergen
22:16
15
Hans van de Wassenberg
Athlos
22:18
16
Alwin Richter
Lelystad
22:21
17
Peter van Panhuis
Harderwijk
23:00
18
Bram van Maarn
Harderwijk
23:03
19
Erik Bezema
Lelystad
23:26
20
Eelco Kootstra
Harderwijk
23:38
21
Lars Voskuilen
Amersfoort
23:44
22
Job Doornhof
Athlos
23:45
23
Marco Gunther
Harderwijk
24:00
24
Peter Boeting
Ermelo
24:13
25
Niek Veen
Harderwijk
24:18
26
Stijn Visser
Harderwijk
25:19
27
Gert de Bruin
Nunspeet
25:22
28
Hans van der Linden
Leusden
25:36
29
Daniel Slijkhuis
Zwolle
25:56
30
Arnold Zoet
Nunspeet
26:04
31
Arjan Allon
Harderwijk
26:15
32
Jan Willem Hage
Athlos
26:21
33
Simon Bruinink
Harderwijk
26:45
34
Rik Kamphuis
Harderwijk
26:53
35
Roelof Pepping
avVN
26:55
36
Stefan Theunissen
Harderwijk
27:09
37
Anton Besselsen
Athlos
27:15
38
Viggo Veen
Harderwijk
27:25
39
Tijn Slokker
Harderwijk
27:26
40
Jochem van Sabben
Harderwijk
27:55
41
Anthony Kosieuski
Harderwijk
29:11
42
Martin Wierink
Soest
30:11
43
Bernard Pleyter
Zwolle
30:45
44
Jan Koster
Hilversum
30:55
45
Jeroen Rotyis
Nunspeet
31:53
46
Karel Kok
Harderwijk
31:56
47
Sebastiaan de Vries
Putten
32:24
48
Gerwin ten Hove
Harderwijk
32:28
49
Gaston Hébuterne
BAV
32:55
50
Rob Pit
Baarn
35:41
51
Jurrie Teeuwen
Elburg
38:57
52
John de Vries
Baarn
39:23
53
Jaap Koppenhagen
Ermelo
40:17
D-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Langevoort
Cialfo
22:00
2
Saskia Roest
Nijkerk
24:32
3
Vida Poortinga
Ermelo
25:37
4
Natalie Verlinden
Athlos
26:16
5
Marieke Roelink
Harderwijk
26:51
6
Berit Zwiers
Harderwijk
27:41
7
Tamara Putters
Athlos
27:46
8
Wiebeke Frens-Brummer
Elspeet
29:35
9
Evelien Steenland
Beekbergen
29:48
10
Maria den Hertog
Eemelo
30:12
11
Karen van Gelder
Harderwijk
30:12
12
Lenet Kraay
Ermelo
30:33
13
Renate Slokker
Harderwijk
31:34
14
Frannie de Wit
Harderwijk
31:34
15
Rebecca Koops
Hierden
31:38
16
Marjanne Mostert
Hulshorst
32:13
17
Gerdien Franken
Harderwijk
32:14
18
Maya Breuker
Ermelo
32:33
19
Bettina Kok
Harderwijk
32:41
20
Willemijn Drost
Harderwijk
32:50
21
Annebet Visser
Harderwijk
32:53
22
Bea de Paauw
Harderwijk
33:21
23
Dana Teeuwen
Ermelo
33:24
24
Heleen Stavorinus
Harderwijk
34:34
25
Gerda Doppenberg
Harderwijk
35:40
26
Gabrielle Weeren
tHarde
36:38
H-10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mario Blöte
Kampen
37:06
2
Thijs van der Haar
Altis
38:53
3
Egbert Dokter
Hoevelaken
41:06
4
Henrie Valkengoed
Nijkerk
41:17
5
Michiel Broeksma
Kampen
41:43
6
Jan Bertijn
Harderwijk
41:43
7
Charlie van Galen
Nijkerk
42:36
8
Lambert Bos
Harderwijk
42:43
9
Tjeerd Westerhof
Harderwijk
42:56
10
Siebren de Jong
Harderwijk
43:25
11
Erik Anbeek
Hoogland
44:44
12
Jeroen de Lange
Athlos
45:35
13
Henk de Wit
Amersfoort
46:41
14
John van de Pol
Barneveld
46:58
15
Peter Sels
Athlos
47:53
16
Cornee Van Essen
Zeewolde
48:01
17
Dennis de Kleer
Zeewolde
48:41
18
Alex Westra
Harderwijk
48:55
19
Ronald Weeren
T Harde
49:29
20
Aage Joppe
Harderwijk
50:52
21
Rob Daamen
Harderwijk
51:41
22
Fred Blom
Ermelo
51:47
23
Dick van Engelen
Nunspeet
52:04
24
Hein Frens
Nunspeet
52:05
25
Paul van den Berg
Harderwijk
53:11
26
Gerald Bremer
Harderwijk
53:36
27
Thijs Gilsing
Harderwijk
53:44
28
Eric van der Meer
Lelystad
53:51
29
Joris Buitenveld
Amersfoort
54:20
30
Erik Wieten
Dronten
54:22
31
Martin Olofsen
Harderwijk
54:40
32
Volkert Bakker
Ermelo
55:04
33
Jacob Bosma
Amersfoort
55:54
34
Marcel Companjen
Athlos
56:03
35
Thom Kamphuis
Harderwijk
56:45
36
Hans Oostindien
Baarn
57:28
37
Wim-Paul Donkers
Harderwijk
57:36
38
Henny Bosselaar
Baarn
57:58
39
F Gunnerweg
Ermelo
58:08
40
Peter van der Kemp
Ermelo
58:42
41
Peter van de Meer
Harderwijk
59:08
42
Frenk Verburgt
Zwolle
59:09
43
Riny Kostermans
Ermelo
59:35
44
Erik Verstraelen
Biddinghuizen
1:00:26
45
Hans Beumer
Lelystad
1:00:46
46
Ronald de Kleer
Zeewolde
1:05:52
D-10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit van de Broek
Harderwijk
43:18
2
Marieke Kettelerij
Hoevelaken
47:18
3
Joke Admiraal
Harderwijk
48:16
4
Roos Frens
Amsterdam
51:17
5
Anna Koopmans
Harderwijk
51:46
6
Hanneke Hempelman
Harderwijk
54:51
7
Lotte Poolen
Ermelo
55:44
8
Margriet Venema
Harderwijk
56:28
9
Diane Klein
Nunspeet
57:40
10
Inge Zwiers
Oldebroek
58:40
11
Artine de Jonge
Harderwijk
59:20
12
Karin Huijzendveld
Harderwijk
59:26
13
Marlies Reynhoudt
Harderwijk
59:46
14
Sytske Riphagen
Harderwijk
1:00:51
15
Hermien Kleine
Elburg
1:01:13
16
Ingrid Kop
Amersfoort
1:01:49
17
Ellen Knopper
Harderwijk
1:03:33
18
Anna Frens
Nunspeet
1:03:33
19
Gerda Huls
Harderwijk
1:04:15
20
Beppie de Geest
Harderwijk
1:04:47
21
Gerda Vant Bosch
Loopgroep Garderen
1:04:58
22
Astrid Speets-Schor
Athlos
1:05:07
23
Yvonne Kampman
Harderwijk
1:05:17
24
Astrid Mast
Harderwijk
1:09:49
25
Liza Gerritse
harderwijk
1:09:50
26
Betty van Dodewaard
Harderwijk
1:10:20
H-15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ewout Middelburg
Athlos
59:36
2
Jan Simonse
Harderwijk
1:00:36
3
Peter van den Hengel
Daventria
1:01:58
4
Marius van den Bremer
Bunschoten
1:02:39
5
Paul van Aalst
Ermelo
1:06:07
6
Martin Goedhart
Ermelo
1:06:58
7
Remco van Hussel
Nijkerk
1:07:29
8
Mark Pluim
Harderwijk
1:08:15
9
Cees van der Weiden
Athlos
1:13:22
10
Jordy van Maanen
Zeewolde
1:18:26
11
Evert van Tol
Zeewolde
1:20:47
12
Peter de Vries
Zeewolde
1:21:29
13
Roger van Tongeren
Harderwijk
1:25:14
14
Mitchell van Poelgeest
Almere
1:29:41
15
Mike van Poelgeest
Almere
1:29:51
D-15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramonda Visser
Athlos
1:23:27
2
Geke Doornhof
Harderwijk
1:28:50
Brasserie"De Bank" "RunX" Apeldoorn
www.uitslagen.nl
24-11-2019 16:02