Uitslagenlijst Driedorpencross

Sint-Oedenrode - Zondag 24 november 2019

MRECR, TRIMLOOP - RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Ruland
Asterix
11:33
2
Goof Bekkers
12:43
3
Twan van Deurzen
Eindhoven Atletiek
22:44
4
Eric van den Oetelaar
Fortuna '67
23:31
5
Timo Lavrijsen
Eersel
24:04
6
Wouter Rijckaert
25:49
7
Jesse Bartelen
Eindhoven
26:36
8
Twan Kops
GVAC
32:29
9
Jimmy Cox
32:44
10
Martin Mom
Eindhoven
32:50
11
Jeroen Knikkink
Eindhoven Atletiek
33:23
12
Daan Salome
Eindhoven
34:46
13
Cristian Kelders
DES
34:52
14
Ton van Alphen
Loopgroep Wijbosch
35:22
15
Martijn Martens
Nuenen
35:25
16
Bart van Loon
Eindhoven
35:28
17
Bram van Tol
Fortuna '67
35:42
18
Joost van Boxmeer
Eindhoven
35:58
19
Joost Tobosch
DES
36:45
20
Peter van Rooij
Fortuna '67
36:49
21
Jeroen Stam
Eindhoven
36:51
22
Rabih Allous
37:16
23
Dirk van Hunsel
Eindhoven Atletiek
37:57
24
Ferry Moonen
Eersel
38:17
25
Pim van Grinsven
Fortuna '67
38:24
26
Joris Juppens
Eindhoven Atletiek
38:33
27
Jeroen C Panhuizen
Eersel
38:45
28
Allard van der Meer
Eindhoven Atletiek
38:50
29
Roel Beckers
Eindhoven Atletiek
39:13
30
Toine Lavrijssen
Waalre
39:16
31
Ben van der Plas
Eindhoven
39:18
32
Marco van Oosterhout
GVAC
39:36
33
Vincent Dumont
Eindhoven Atletiek
39:45
34
Niels de Greef
Veldhoven
39:51
35
Pieter Embregts
Eindhoven Atletiek
40:10
36
Gijs Lavrijsen
DES
40:12
37
Peter Raedts
Prins Hendrik
40:34
38
Jan Smetsers
Eindhoven Atletiek
40:36
39
Rik-Jan Kwartenhol
Einhoven
40:49
40
Jeroen Rijkers
Fortuna '67
41:03
41
Wouter Jacobs
Sint-Oedenrode
41:06
42
Sjors van Herk
DES
41:27
43
Bart van de Sande
Fortuna '67
41:30
44
Kees Timmermans
DES
41:32
45
Paul Peeters
Eindhoven
41:33
46
Martin Struijk
Veldhoven
41:41
47
Tom Schiltmans
DES
41:48
48
Stefan van Bogget
Eindhoven Atletiek
42:42
49
Harrie Kemps
Loopgroep Wijbosch
42:55
50
Toine Seuntjens
AVR '69
44:12
51
Paul Kanters
Veldhoven
44:28
52
Hans v Eindhoven
AVR '69
44:38
53
Quinten Dekkers
Sint-Oedenrode
44:42
54
Martien Verhees
Eindhoven
44:46
55
Thijs Dekkers
Fortuna '67
44:47
56
Richard van den Boogaard
's-Hertogenbosch
44:48
57
Frank Bartelen
Eindhoven
44:54
58
Jasper Rabou
Schijndel
45:06
59
Pieter Segers
Eindhoven Atletiek
45:14
60
Paul van Tuijl
Eindhoven Atletiek
45:59
61
Ronald de Vries
GVAC
46:09
62
Michel Jacobs
DES
47:14
63
Mari Jonkers
Best
48:46
64
HARM Bult
Gemonde
53:05
65
Jan School
Heeteren
53:53
VRECR, TRIMLOOP - RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Lavrijsen
Eersel
14:56
2
Ingrid Aarts
Fortuna '67
24:52
3
Yvonne van Duijnhoven
Schijndel
26:28
4
Fee Vervoort
Sint-Oedenrode
26:48
5
Francis Mutsaarts
Sint-Oedenrode
27:53
6
Marielle van der Aa
Sint-Michielsgestel
37:03
7
Leonie Thijssen
Eindhoven Atletiek
40:52
8
Rianne van Kemenade
Schijndel
41:18
9
Marise Geerdink-Gielen
GVAC
43:20
10
Mirella van Kooten
DES
43:42
11
Anique vd Ven
Fortuna '67
44:51
12
Anouk van Gorp
Berlicum Nb
44:58
13
Saskia de Hoog
Veldhoven
45:10
14
Saskia Kivits
Loopgroep Wijbosch
45:35
15
Lisan vd Wijdeven
Fortuna '67
45:48
16
Lisette van der Kallen
Fortuna '67
45:56
17
MariŽlle van Hooff
HAC
46:12
18
Ingrid Jansen
Fortuna '67
46:31
19
Loes Bouman
Eindhoven
46:33
20
Gonny van Zutven
Fortuna '67
47:45
21
Inge van der Meulen
GVAC
49:16
22
Nancy Aarden
Eindhoven
49:51
23
Angela Dirkx
Eindhoven Atletiek
50:53
24
Tineke Mous
Fortuna '67
50:54
MSEN, MANNEN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
Asterix
35:27
2
Neal Bouterse
Prins Hendrik
36:47
3
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
37:48
4
Mark Buiks
DJA
38:07
5
Wouter Hus
Mol VMOL (Bel.)
38:27
6
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
39:39
7
Johan van der Dennen
Eindhoven Atletiek
39:45
8
Wim van Hameren
Eindhoven Atletiek
40:50
9
Jeroen Hus
Mol VMOL (Bel.)
41:12
10
Rob Maas
AVR '69
41:46
11
Ismaail Ibroo
GVAC
41:51
12
Frans Giebels
Prins Hendrik
42:14
13
Maik van de Pas
AVR '69
42:34
14
Roy Goossens
GVAC
42:46
15
Rick van Meurs
GVAC
43:15
16
Paul Roest
AVR '69
43:28
17
Angelo Gevers
Fortuna '67
43:38
18
Bart Huisman
GVAC
47:02
19
Hendrik Nitare
Asterix
47:09
20
Harrie Meulenbroeks
AVR '69
47:17
21
Bram Mutsaarts
Fortuna '67
47:46
22
Coen Lauwers
AVR '69
48:08
23
Jeroen Duif
GVAC
49:27
24
Ruud Lauwers
AVR '69
1:01:22
M35, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart van de Voort
GVAC
32:37
2
Eric Aarts
Eindhoven Atletiek
32:55
3
Krijn Bustraan
Eindhoven Atletiek
33:06
4
Ewout van der Laan
Eindhoven Atletiek
33:14
5
Stephan Haans
Eindhoven Atletiek
33:42
6
Ton Pulles
GVAC
34:04
7
Joris Korbeeck
GVAC
34:59
8
Mat Lavrijsen
AVR '69
36:22
9
Ruud van den Borne
AVR '69
37:58
10
Vincent De Gier
GVAC
38:29
11
Lukas rijk
Eindhoven Atletiek
40:16
12
Willem Jansen
AVR '69
42:37
13
Dirk Moeskops
AVR '69
44:13
M45, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filip Lijnen
Eindhoven Atletiek
32:54
2
Evert van Veldhuizen
GVAC
33:11
3
Roland van Loon
Atletiek Oirschot
33:32
4
Stefan van Happen
Eindhoven Atletiek
33:49
5
Edwin Kok
GAC Gemert
33:51
6
Ron Dielhof
Generaal Michaelis
33:59
7
Ivo Limpens
Nederlandse Triathlonbond
34:10
8
Jan van Stigt
Altena Road Runners
34:28
9
Angelo Jansen
GVAC
35:20
10
Berend-Jan Bel
Eindhoven Atletiek
35:46
11
Hans Loos
GVAC
35:59
12
Mark Schaap
Prins Hendrik
36:31
13
Rob Eisenkolb
GVAC
38:02
14
EtIenne Vissers
Eindhoven Atletiek
41:26
15
Alfred Dortmans
Eindhoven Atletiek
41:43
M55, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Wouters
DES
33:43
2
Renť van de Weijenberg
Eindhoven Atletiek
33:56
3
Geert alofs
Prins Hendrik
37:36
4
Ton Jacquot
Eindhoven Atletiek
39:30
5
Jos Bergervoet
Eindhoven Atletiek
40:11
6
Jan Kusters
Fortuna '67
44:37
M65, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Bekers
DJA
39:31
2
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
39:34
3
Johan van Litsenburg
GVAC
41:08
4
Joop Slagboom
GVAC
45:16
5
Wim Hermans
Eindhoven Atletiek
46:35
VSEN, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Ottevanger
Eindhoven Atletiek
35:12
2
Evelien Lauwers
GVAC
38:42
3
Jolien Bruininx
AVR '69
38:48
4
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
38:53
5
Joske van Schijndel
Prins Hendrik
39:04
6
Nicky de Jonge
Eindhoven Atletiek
41:33
V35, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gwynny Hamition
Eindhoven Atletiek
36:53
2
Angťlique de Vries
Eindhoven Atletiek
37:03
V45, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Sophie Schamp
DES
40:22
2
Nicole Spruit
GVAC
41:18
3
Yolanda Knops
Eindhoven Atletiek
42:06
4
Loes van Wershoven
Fortuna '67
45:10
V55, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Rindt
Eindhoven Atletiek
43:27
2
Nellie van Beers
Atletiek Oirschot
43:52
3
Rikie huyberts
Fortuna '67
45:22
JJA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs van den Broek
Generaal Michaelis
24:04
2
Guus van Kessel
Fortuna '67
24:32
3
Jarno de Vries
GVAC
28:13
4
Joris Jungblut
GVAC
28:57
MKORT, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Knoester
GVAC
9:06
2
Luc Krawczyk
Scopias
9:29
3
Sam Lavrijsen
Scopias
9:43
4
Joep van Oorschot
Prins Hendrik
10:20
5
Danick Imholz
Energie
10:43
6
Roel Peters
GAC Gemert
10:55
7
Jos van Vliet
AVV
11:17
8
Rob Schelle
AVR '69
11:31
9
Edwin Dikhooff
GVAC
15:33
VKORT, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van der Burgt
GVAC
11:21
2
Noortje van Duijnhoven
Cifla
12:07
3
Anne van de Meulengraaf
Asterix
12:29
JJC, J+M JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vic Cant
Boechout- SGOLA (Bel)
10:36
2
Senna Janssen
Eindhoven Atletiek
11:21
3
Dario Delgado-vitores
Generaal Michaelis
11:35
4
Quinn Peeters
DES
11:36
5
Emiel van de Vijver
GVAC
11:41
6
Wout Harmsen
Eindhoven Atletiek
12:07
7
Vidar van Haren
AVV
12:14
8
Niels Engelen
AVV
12:22
9
Sven van der Schoot
Atletiek Oirschot
14:03
MJC, J+M JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
GAC Gemert
11:08
2
Ilse van de Wiel
Generaal Michaelis
11:39
3
Mieke de Vos
Fortuna '67
12:21
4
Eliza Dielhof
Generaal Michaelis
12:43
5
Sanne van de Wiel
Generaal Michaelis
12:50
6
Claire van den Hurk
Eindhoven Atletiek
14:12
7
DaniŽlle Vis
Generaal Michaelis
14:12
JJD, J+M JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen van de Ven
GVAC
5:59
2
Fergus Tabor
HAC
6:04
3
Luuk Roubroeks
GVAC
6:06
4
Bram van Stiphout
Generaal Michaelis
6:08
5
Mads Verhofstadt
HAC
6:11
6
Finn van Hest
Generaal Michaelis
6:16
7
Robin Hendriks
Eindhoven Atletiek
6:17
8
Sjoerd Rikkers
GVAC
6:24
9
Sam Boender
Eindhoven Atletiek
6:27
10
Tuur Sterrenburg
DES
6:32
11
Brecht Wijnholds
GVAC
6:33
12
Joep Caljouw
Eindhoven Atletiek
6:33
13
Luuk van der Zanden
AVR '69
6:35
14
Wessel Eijsermans
Eindhoven Atletiek
6:36
15
Jorben van Hest
Generaal Michaelis
6:49
16
Tygo Janssens
Marvel
6:50
17
Arvo van Haren
AVV
6:51
18
Sibbe Coenen
Eindhoven Atletiek
6:52
19
Joep Geerts
GVAC
6:52
20
Ezra Born
Eindhoven Atletiek
6:54
21
Marijn van der Blom
Eindhoven Atletiek
7:01
22
Niek Millenaar
Generaal Michaelis
7:24
23
Rick van der Schoot
Atletiek Oirschot
7:36
24
Niek Brands
Atletiek Oirschot
7:49
25
Jorn van der Looij
AVV
7:51
26
Teun Daris
AVV
7:57
27
Rob van de Wiel
Generaal Michaelis
8:01
28
Jilles van Rijen
Atletiek Oirschot
8:23
MJD, J+M JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
6:21
2
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
6:30
3
Avalon Sanders
Generaal Michaelis
6:38
4
Sanne van Dongen
AVV
6:44
5
Valerie Savelsberg
Eindhoven Atletiek
6:45
6
Iris Vugts
AVR '69
6:50
7
Celina van den Berg
GVAC
7:29
8
Doortje Hoeks
DES
7:30
9
Renske te Paske
GVAC
7:41
10
Janneke van der Zanden
AVR '69
7:43
11
Elza Dijkman
GVAC
7:59
12
Milou Verhagen
GVAC
8:01
13
Anouk Dikhooff
GVAC
8:04
14
Lisa van de Wiel
Generaal Michaelis
8:10
15
Indy Baselmans
GVAC
8:43
16
Dinte Wilting
Eindhoven Atletiek
9:30
JPC, J+M PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jules de Bresser
Atletiek Oirschot
3:27
2
Daan Waaijer
GVAC
3:30
3
Biek Sterrenburg
DES
3:33
4
Kiran van Zomeren
GVAC
3:48
5
Kes van Dijk
AVV
3:49
6
Thijs van Loon
AVR '69
3:52
7
Jason Wichman
Atletiek Oirschot
3:56
8
Jelle van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
4:15
MPC, J+M PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Auk van der Zanden
Atletiek Oirschot
3:41
2
Madelief Gnodde
AVV
3:52
3
Nienke Vasen
Atletiek Oirschot
4:37
JPM, J+M PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Lammers
DES
3:37
2
Casper Pulles
GVAC
4:32
MPM, J+M PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lova la Grand
Eindhoven Atletiek
3:38
2
Luz van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
4:51
MPB, J+M PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Grosfeld
AVV
4:55
2
Renske Agema
Eindhoven Atletiek
5:09
3
Mila van Dijk
AVV
5:11
4
Lune Verhofstadt
HAC
5:16
5
Tess Roks
Eindhoven Atletiek
5:17
6
Fieke Kwinten
AVR '69
5:51
JPB, J+M PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Mol
GVAC
4:27
2
Sam van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
4:27
3
Tim de Kok
GVAC
4:37
4
Jari Kelders
DES
4:53
5
Wouter Kabel
Eindhoven Atletiek
4:58
6
Gijs Couwenberg
AVV
5:04
7
Tristan Brok
AVV
5:05
8
Thijs Pulles
GVAC
5:07
9
Floris Hoekstra
GVAC
5:10
10
Bran van der Meulen
Eindhoven Atletiek
5:12
11
Jelle Baselmans
AVR '69
5:15
12
Coen Immink
Eindhoven Atletiek
5:25
MPA, J+M PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Grosfeld
AVV
5:46
2
Lynn Schriks
GVAC
5:48
3
Silke van de Ven
GVAC
5:57
4
Lenne Sterrenburg
DES
6:12
5
Marit Hendriks
Eindhoven Atletiek
6:14
6
Noor Bengayou
AVV
6:25
7
Floortje Franken
GVAC
6:36
8
Lexi Verhoeven
AVV
6:44
9
Tess Baselmans
GVAC
6:50
10
Jylte van der Heijden
Atletiek Oirschot
6:52
11
Floor Vermeulen
Atletiek Oirschot
6:56
12
Faye Donkers
AVV
7:01
13
Tessa van Helvoort
GVAC
7:14
14
Anne van der Schoot
Atletiek Oirschot
7:24
15
ZoŽ den Holder
AVV
7:24
JPA, J+M PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon Vaandrager
PAC
5:10
2
Jasper Klok
AVV
5:33
3
Justin Floris
AVV
5:41
4
Jonas Peters
Loopgroep Aart Stigter
5:46
5
Lars van Stiphout
Generaal Michaelis
5:49
6
Ties van der Zanden
AVR '69
5:53
7
Bo van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
5:54
8
Gijs Baselmans
AVR '69
5:58
9
Pepijn van den Hurk
Eindhoven Atletiek
6:03
10
Tim van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
6:06
11
Joris van der Blom
Eindhoven Atletiek
6:09
12
Stan Beenker
Generaal Michaelis
6:15
13
Pim Niezen
Eindhoven Atletiek
6:17
14
Sam van den Borne
AVR '69
6:25
15
Luuk Kwinten
AVR '69
6:31
16
Axel Dijkman
GVAC
6:37
17
Dylan Wichman
Atletiek Oirschot
7:45
MJB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danae Leemans
Eindhoven Atletiek
18:27
2
Iris Verheij
Prins Hendrik
19:09
3
Emma van Oijen
Fortuna '67
21:49
JJB, JONGEN JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
15:05
2
Stan Sierdsema
Fortuna '67
16:29
3
Koen Magnee
Eindhoven Atletiek
16:30
4
Oscar Waterreus
Eindhoven Atletiek
17:12
www.uitslagen.nl
03-12-2019 20:23