Uitslagenlijst Diomedoncross

Moerstraten - Zondag 24 november 2019

MBJ, MBJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Schets
AVO 1983
10:59
2
Kaylee Damen
Achilles
11:09
3
Sabine Dirven
Achilles
11:23
4
Fleur Verwijmeren
Achilles
12:12
5
Anna van de Vrede
THOR
14:29
MAJ, MAJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Neeltje Lodiers
THOR
9:36
2
Marit Waterman
THOR
9:55
3
Sophie Kenis
DJA
9:56
4
Lara vd Klugt
THOR
10:01
DAMES, DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Bakx
Roosendaal
19:06
2
Angela van Haaften
Groene Ster
19:20
3
Anne van Alphen
AV Standdaarbuiten
20:25
4
Felicia Linders
AVO 1983
21:13
5
Debbie Mol
AVO 1983
22:16
V35+, V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin de Wild
Achilles
21:57
V45+, V45+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
De Langstraat
18:14
2
Machteld Verdaasdonk
Spado
20:44
V55+, V55+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jose van der Linden
Achilles
19:30
2
Phily Brooymans
Groene Ster
21:45
3
Jeanine van Overveld
THOR
22:07
4
Cia Smulders
Achilles
23:24
JBJ, JBJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Axel Linders
Spado
8:03
2
Lucas van den Berg
Groene Ster
8:58
3
Tim van Iersel
THOR
9:19
4
Mels Hillemans
DJA
19:22
JAJ, JAJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Baljon
Achilles
17:23
HEREN, HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Cockx
DJA
29:04
2
Okbargi Kidane
Spado
29:54
3
Gerbert van den Biggelaar
AVO 1983
31:03
4
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
31:38
5
Rolino Dircken
AVR '90
32:41
6
Tom Fobbe
PAC
32:58
7
Thomas Crul
Road Runners Etten-Leur
33:02
8
Tom Balsen Versteeg
THOR
38:54
9
Rico Stroobant
Groene Ster
39:07
H35+, M35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eltjo van Mechelen
THOR
32:21
2
Jos de Laat
Achilles
34:21
3
Martijn van Well
Achilles
35:54
4
Steran van Dieroet
DJA
36:17
5
Merijn de Jong
Spado
37:42
6
Raoul Kanters
Groene Ster
38:19
7
René Hollemans
THOR
38:55
8
Rob Luijkx
Achilles
39:14
9
Willem Dekkers
Achilles
39:54
H45+, M45+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
34:33
2
Frans Fobbe
PAC
36:52
3
Hans Raaijmakers
AV Standdaarbuiten
38:00
4
Lieven van Meel
Diomedon
38:52
5
Michael de Wolf
Loopgroep Aart Stigter
39:00
6
Vincent Rensen
AV Standdaarbuiten
39:44
7
Diederik van Hees
THOR
45:30
H55+, M55+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Franken
Spado
36:10
2
Peter Gulden
Achilles
37:15
3
Jacques de Groot
Spado
37:33
4
Chris Wouters
THOR
38:54
5
Kees de Hoon
Achilles
40:58
6
Tim Taylor
Diomedon
41:22
7
Hans van der Meer
Road Runners Etten-Leur
41:57
8
Hans Rens
AVO 1983
42:16
9
Peter Pelsma
THOR
42:59
10
Ad Suijkerbuijk
Diomedon
43:51
11
Gerard van Wissen
44:17
12
Toon van Peer
THOR
45:09
13
Gillis Bosman
THOR
52:06
P4290, PREST 4290
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Frik
24:21
P8490, PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filip van Laenenbroeck
32:08
2
Koen Hussaarts
AVO 1983
33:01
3
Marcel Derksen
Halsteren
39:34
4
Paul van der Klugt
THOR
43:51
5
Dirk Jan Versteegen
AVO 1983
45:18
6
Jacques Nefs
48:09
www.uitslagen.nl
28-11-2019 20:33