Uitslagenlijst Garden Pleasure Cross Dokev

Anna Paulowna - Zondag 24 november 2019

JO 6, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Koen
Noordkop
2:28
2
Levi v. Wonderen
NOVA
2:44
3
Finn Elbertsen
2:45
4
Max van Geel
DOKEV
3:14
5
Jim Oosterhuis
3:19
6
Vincent Orij
3:25
7
Tieme van Rijn
4:10
JO 8, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinten Orij
Hylas
5:10
2
Siem Elbertsen
DOKEV
5:26
3
Tom van Geel
DOKEV
5:54
4
Floris Zut
6:02
5
Noud Frankes
DOKEV
6:36
6
Jens de Groot
NOVA
6:45
7
Leroy
DOKEV
7:44
ME 8, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje van Rijn
DOKEV
7:31
JO 11, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper de Groot
6:18
2
Reamon
DOKEV
7:30
ME 11, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Vader
DOKEV
5:13
2
Delilah Hilgerink
Hera
5:44
3
Romy Duineveld
NOVA
5:46
4
Ella Mentjens
DOKEV
5:47
5
Lisa van Kooten
DOKEV
6:10
6
Esmay v. Wonderen
NOVA
6:14
7
Romy van Wonderen
NOVA
6:19
8
Maud Lubbers
6:56
JO 15, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley v. Huijksloot
SAV
10:11
2
Crijn Beerse
DOKEV
12:01
3
Mattis Reijmerink
NOVA
12:36
4
Bo reijmerink
NOVA
12:59
5
Ruben Schepers
13:30
HEREN, 5.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peranavan Balasupramaniam
DOKEV
20:28
2
Martijn Bootsma
DOKEV
21:39
3
Aad Portegijs
DOKEV
22:07
4
Ronald van der Veen
23:46
5
Tim Buschman
DOKEV
23:47
6
Dany Reijmerink
NOVA
23:48
7
Alex Vaars
DOKEV
24:52
8
Robert Vonderbank
25:17
9
Jurrie Span
26:46
10
Peter Hermse
DOKEV
26:50
11
Jan van Oers
33:48
12
Marco v/d Veen
DOKEV
35:22
DAMES, 5.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabelle Brus
NOVA
24:05
2
Saskia Verijzer
SV Sportlust
26:08
3
Laura Leijen
DOKEV
26:48
4
Lonneke Kossen
NOVA
26:49
5
Rita Spoor
DOKEV
27:02
6
Maaike de Wit
27:14
7
Langebeeke
DOKEV
28:07
8
Jenneke Satter
28:18
9
Maria Doedens
DOKEV
28:56
10
Rachel Thomas
29:23
11
Dorien van Geel
DOKEV
32:57
12
Peka vd Veen
34:02
13
Suzanne Schotsman
35:30
14
Miranda Maars - Kaak
DOKEV
36:50
15
Monique Sikking
DOKEV
36:55
16
Anna Lont
HE 49, 9.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey van der Park
DOKEV
36:23
2
André Hilberts
AV Castricum
38:32
3
Ronald Marees
38:49
4
Kees van Wonderen
38:58
5
Seico Bos
39:55
6
Jelle Hessing
40:07
7
Henk Elbertsen
DOKEV
40:17
8
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
41:57
9
Niels Schepers
41:58
10
Dennis Curves
42:55
11
Niels Visser
47:22
12
Bram Lubbers
50:32
13
Barry Bruin
DOKEV
50:53
14
Tim Looijestijn
52:32
HE50+, 9.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hein Veldman
DOKEV
38:08
2
Jan Vierkkol
DOKEV
40:27
3
Ruud Doodeman
NOVA
40:52
4
Jan Smit
Hollandia
42:24
5
Danny Hajos
Noordkop
42:27
6
Frans Kroes
NOVA
42:57
7
Theo Tesselaar
NOVA
43:13
8
Theo van Graven
DOKEV
43:27
9
Leen van Wensen
44:00
10
Jan Duijzer
45:00
11
Peter Keet
DOKEV
45:06
12
Arie Kossen
NOVA
47:26
13
Jacco de Weerdt
47:28
14
Wilco v/d Stoop
NOVA
47:35
15
Anno van den Bosch
48:39
16
Jos Schalkwijk
NOVA
48:55
17
Jaap Zandvliet
NOVA
50:22
18
Jan Elhorst
SV Sportlust
52:02
19
Leo Raateland
52:25
20
Wim van Rijn
Noordkop
52:31
21
Jan Kuijs
54:59
DA39, 9.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Keet
DOKEV
45:06
DA40+, 9.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Ploeger
DOKEV
45:54
2
Claudia Geldermans
Noordkop
47:25
3
Marinna Hoekstra
DOKEV
49:35
4
Kim Weijers - van Duin
DOKEV
51:12
www.uitslagen.nl
24-11-2019 13:43