Uitslagenlijst Witvencross en Wandel Event

Veldhoven - Zondag 17 november 2019

RECR, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Hoogendorp
GVAC
9:50
2
Dorie Jansen
GVAC
18:37
3
Joke de leest
GVAC
23:55
4
Jan Smetsers
Eindhoven Atletiek
24:56
5
Monique van Wijk
Veldhoven
25:27
6
Theo van Diessen
GVAC
26:31
7
Jozina Bekers
GVAC
26:31
8
Rudy Hus
Mol
26:37
9
Marit PŁnt
Eindhoven
27:23
10
Wilma van de Ven
GVAC
28:07
11
Jimmy Cox
Eindhoven
28:29
12
Nielske Bremmers
Valkenswaard
28:42
13
Erik Zuiderhoek
Veldhoven
29:13
14
Quinten Bakker
Veldhoven
30:03
15
Han Weijer
Loopgroep PK
31:26
16
Peter Rossieau
GVAC
31:44
17
John van Oorschot
GVAC
32:49
18
Ivo Limpens
GVAC
32:52
19
Leon Liebregts
Waalre
33:01
20
Joep Bastings
Eindhoven
33:10
21
Jeroen Leermakers
Eindhoven
33:11
22
Bas Pluyms
DES
33:46
23
Cristian Kelders
Eersel
33:52
24
Wouter in 't Groen
Eindhoven
34:06
25
Jim Dieterman
GVAC
34:28
26
Jeroen Stam
Eindhoven
35:04
27
Jeroen P. Starreveld
GVAC
35:26
28
Peter Verdonk
Eindhoven Atletiek
35:55
29
Bart Luijkx
Veldhoven
35:58
30
Angela Verhagen
Eindhoven
36:09
31
Dirk van Hunsel
Eindhoven
36:22
32
Thomas Legius
GVAC
36:28
33
Roel Beckers
Eindhoven Atletiek
36:39
34
Dennis Rhoe
Eindhoven Atletiek
36:42
35
Vincent Dumont
Eindhoven Atletiek
36:44
36
Ben van der Plas
Eindhoven Atletiek
36:48
37
Rob Vaassen
Valkenswaard
37:07
38
Twan Kops
GVAC
37:09
39
Jorrit Heuts
Veldhoven
37:14
40
Pieter Embregts
Eindhoven Atletiek
37:16
41
Gijs Lavrijsen
DES
37:17
42
Jeroen Panhuizen
Eersel
37:21
43
Mark Hendriks
Veldhoven
37:26
44
Kirsten Hompes
GVAC
37:27
45
Reli Todea
GVAC
37:32
46
Mari Jonkers
Best
37:45
47
Frank Abbink
Generaal Michaelis
37:48
48
Harrie Spooren
Hapert
38:12
49
Geert-Jan Wes
Veldhoven
38:32
50
Werner Dikgraaf
Valkenswaard
38:39
51
Jeroen Kwast
Eindhoven
38:41
52
Rory van Eck
Geldrop
38:52
53
Twan van der Heijden
DES
39:03
54
Marleen van Aartrijk
Eindhoven Atletiek
39:19
55
Hannelore Willemsen
GVAC
39:24
56
De Haas
GVAC
39:40
57
Ron Wouters
Reusel
39:51
58
Emil Zengerink
GVAC
40:06
59
Toine Seuntjens
AVR '69
40:27
60
Wim van Rooy
Veldhoven
40:35
61
Hans Van Eindhoven
AVR '69
40:40
62
Huub van Oorschot
GVAC
41:06
63
Robert-Jan de Wit
Riethoven
41:08
64
Jan Kemps
Oirschot
41:17
65
Marleen ter Weele
Veldhoven
41:40
66
Ferry Moonen
Eersel
41:41
67
Pieter Segers
Eindhoven Atletiek
42:10
68
Frank Bartelen
Eindhoven
42:20
69
Peggy Goossen-Nachtigall
GVAC
42:26
70
Ad van der Heijden
Sint-Oedenrode
42:33
71
Saskia de Hoog
Veldhoven
42:47
72
Rob van den Braak
Marvel
43:06
73
Francien vd Ouweland
AVV
43:18
74
Sander van Kemenade
GVAC
43:27
75
Gert-Jan Reus
Netersel
43:42
76
Arnold Leget
Veldhoven
43:42
77
Judith de Jong
Wintelre
43:52
78
Ronald de Vries
GVAC
43:55
79
Lenneke Wolff-Pulles
GVAC
43:57
80
Nico Willems
Waalre
44:00
81
Koen sars
Riethoven
44:15
82
Geert Jansen
GVAC
44:47
83
Sara van der Hoeven
GVAC
44:55
84
Irene van Alphen
AVV
45:06
85
Lisette Cornelissen
Eindhoven
45:19
86
Angela Dirkx
Eindhoven Atletiek
45:56
87
MichaŽl Toonders
GVAC
46:35
88
Jan Kemps
Oirschot
46:52
89
Xander Joris
Lommel
47:02
90
Andre ten Boske
GVAC
47:31
91
Nancy Aarden
Eindhoven
47:33
92
Inge van der Meulen
GVAC
47:38
93
Hylkje Folkertsma
Eindhoven
47:43
94
Robert Hogeweg
Eindhoven
47:43
95
Vincent van kemenade
Veldhoven
47:45
96
Els van de Kam
DES
48:17
97
Mirella van Kooten
DES
48:17
98
Lia Vorstenbosch
Bladel
48:34
99
Woudy van der Linden
Bladel
48:34
100
Danielle ten Boske
GVAC
48:40
101
Suzanne Berens
Duizel
49:51
102
Juul van Hest
Waalre
51:57
103
Martin Luirink
Waalre
51:58
104
Rob Menting
Veldhoven
52:28
105
Roel Westerterp
Eindhoven
52:36
106
Edwin van der cruijsen
Eindhoven
52:36
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Vriends
Eindhoven Atletiek
31:10
2
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
32:22
3
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
33:13
4
Wouter Hus
Mol
33:53
5
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
34:25
6
Wim van Hameren
Eindhoven Atletiek
34:40
7
Seare Gebreberhan
GVAC
34:42
8
Rafal Polak
Eindhoven Atletiek
35:36
9
Justice Dreischor
Eindhoven Atletiek
36:23
10
Ismaail Ibroo
GVAC
36:42
11
Rick van Meurs
GVAC
36:59
12
Robin Boom
Eindhoven Atletiek
37:35
13
Bart Huisman
GVAC
39:02
14
Coen Lauwers
AVR '69
40:19
15
Bram Mutsaarts
Fortuna '67
40:38
16
Ruud van de Borne
AVR '69
41:03
17
Harrie Meulenbroeks
AVR '69
41:08
M35, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
29:26
2
Stephan Haans
Eindhoven Atletiek
30:41
3
Bart van de Voort
GVAC
30:51
4
Ricardo Damen
AVV
31:30
5
Joris Korbeeck
GVAC
32:04
6
Jan de Kok
GVAC
32:24
7
Ton Pulles
GVAC
32:38
8
Mat Lavrijsen
AVR '69
33:28
9
Vincent De Gier
GVAC
35:33
M45, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joan School
GVAC
28:11
2
Roland van Loon
Atletiek Oirschot
31:12
3
Evert van Veldhuizen
GVAC
31:22
4
Ron Dielhof
Generaal Michaelis
31:51
5
Angelo Jansen
GVAC
32:36
6
Hans Loos
GVAC
32:55
7
Walter van de Pol
Generaal Michaelis
33:06
8
Mark Schaap
Prins Hendrik
33:34
9
Stijn de Klerk
Running Team Eindhoven
39:43
M55, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Wouters
DES
31:27
2
Renť van de Weijenberg
Eindhoven Atletiek
31:50
3
Frans Deenen
ATV Venray
32:22
4
Carlo Buijs
GVAC
32:27
5
Wil Boudewijns
avVN
34:36
6
Eef Schellens
Eindhoven Atletiek
35:44
7
Paul Peeters
AVV
38:50
M65, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
38:05
2
Johan van Litsenburg
GVAC
38:16
3
Joop Slagboom
GVAC
41:49
4
Wim Hermans
Eindhoven Atletiek
43:06
5
Gert van Kooij
DES
44:34
6
Rinus van Dijck
Eindhoven Atletiek
52:16
7
Peter Hellings
Fortuna '67
53:52
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kathelijn Lemmens
Eindhoven Atletiek
31:11
2
Emmie Weekers
Eindhoven Atletiek
31:29
3
Eefje Ottevanger
Eindhoven Atletiek
32:55
4
Evelien Lauwers
GVAC
35:45
5
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
36:40
6
Nicky de Jong
Eindhoven Atletiek
38:09
V35, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Smits
GVAC
34:13
2
Bianca Broumels
Eindhoven Atletiek
35:54
V45, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Sophie Schamp
DES
37:36
2
Nicole Spruit
GVAC
38:13
3
Yolanda Knops
Eindhoven Atletiek
39:07
4
Marjan van den Tillaar
Loopgroep PK
41:45
5
Loes van Wershoven
Fortuna '67
41:50
6
Inge van Oijen
Fortuna '67
45:06
V55, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nellie van Beers
Atletiek Oirschot
40:13
2
Rikie huyberts
Fortuna '67
40:55
MSEN, MANNEN KORTE CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Knoester
GVAC
7:45
2
Rens Hoogendorp
GVAC
9:18
3
Vincent Engbers
AVV
9:30
4
Rob Schelle
AVR '69
9:33
5
Bjorn Schats
GVAC
9:57
JJUNB, MANNEN KORTE CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William Webster
GVAC
7:56
2
Daan roosenschoon
GVAC
8:40
3
Danick Imholz
Energie
9:13
M35, MANNEN KORTE CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Dikhooff
Loopgroep Aart Stigter
11:47
2
Edwin Dikhooff
GVAC
13:06
VSEN, VROUWEN KORTE C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elin Schippers
Running Team Eindhoven
9:30
2
Anne van de Meulengraaf
Asterix
10:24
3
Stacey Wilmink
Running Team Eindhoven
12:49
M35, VROUWEN KORTE C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van der Burgt
GVAC
9:37
2
Marian Webster
GVAC
14:39
MJUNA, VROUWEN KORTE C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Koeling
GVAC
10:38
JJUNA, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
18:41
2
Matthijs van den Broek
Generaal Michaelis
20:49
3
Jarmo de Vries
GVAC
23:29
4
Joris Jungblut
GVAC
24:15
JJUNB, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
15:05
2
Stan Sierdsema
Fortuna '67
16:27
3
Koen Magnee
Eindhoven Atletiek
16:35
JJUNC, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vic Cant
Boechout
9:04
2
Michiel Kruk
Eindhoven Atletiek
9:44
3
Quinn Peeters
DES
10:04
4
Emiel van de Vijver
GVAC
10:04
5
Wout Harmsen
Eindhoven Atletiek
10:24
6
Vidar van Haren
AVV
10:35
7
Niels Engelen
AVV
10:44
8
Stian Willems
AVR '69
11:52
9
Sven van der Schoot
Atletiek Oirschot
12:07
JJUND, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen van de Ven
GVAC
5:31
2
Fergus Tabor
HAC
5:37
3
Bram van Stiphout
Generaal Michaelis
5:42
4
Robin Hendriks
Eindhoven Atletiek
5:44
5
Luuk Roubroeks
GVAC
5:45
6
Sjoerd Rikkers
GVAC
5:52
7
Stijn Gilsing
GVAC
5:55
8
Joep Caljouw
Eindhoven Atletiek
5:56
9
Sem van der Heijden
DES
5:56
10
Brecht Wijnholds
GVAC
5:57
11
Tuur Sterrenburg
DES
5:58
12
Sibbe Coenen
Eindhoven Atletiek
5:59
13
Jorben van Hest
Generaal Michaelis
6:01
14
Luuk van der Zanden
AVR '69
6:05
15
Wessel Eijsermans
Eindhoven Atletiek
6:05
16
Marijn van der Blom
Eindhoven Atletiek
6:10
17
Arvo van Haren
AVV
6:10
18
Ezra Born
Eindhoven Atletiek
6:14
19
Sander Coolen
AVV
6:15
20
Joep Geerts
GVAC
6:22
21
Tygo Janssens
Marvel
6:23
22
Merijn Bond
Achilles-Top
6:45
23
Tijn de Kort
AVR '69
6:48
24
Jorn van der Looij
AVV
6:50
25
Rick van der Schoot
Atletiek Oirschot
6:52
26
Teun Daris
AVV
6:54
27
Niek Brands
Atletiek Oirschot
7:00
28
Timo Kremers
DES
7:07
29
Rob van de Wiel
Generaal Michaelis
7:13
30
Dries Smulders
Atletiek Oirschot
7:24
MJUNB, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danae Leemans
Eindhoven Atletiek
12:57
2
Saar van den Nieuwenhof
Eindhoven Atletiek
13:56
3
Emma van Oijen
Fortuna '67
15:03
MJUNC, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
7:33
2
Ilse van de Wiel
Generaal Michaelis
7:37
3
Eliza Dielhof
Generaal Michaelis
7:55
4
Mieke de Vos
Fortuna '67
7:59
5
Sanne van de Wiel
Generaal Michaelis
8:13
6
Floor Jonkers
AVV
8:39
7
DaniŽlle Vis
Generaal Michaelis
8:54
8
Alissa van der Sloot
Atletiek Oirschot
9:05
MJUND, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:34
2
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
5:44
3
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
5:55
4
Avalon Sanders
Generaal Michaelis
5:59
5
Valerie Savelsberg
Eindhoven Atletiek
6:05
6
Iris Vugts
AVR '69
6:12
7
Sanne van Dongen
AVV
6:25
8
Indy Baselmans
GVAC
6:36
9
Celina van den Berg
GVAC
6:43
10
Renske te Paske
GVAC
6:44
11
Annick de Bont
Eindhoven Atletiek
6:48
12
Milou Verhagen
GVAC
6:50
13
Janneke van der Zanden
AVR '69
6:57
14
Nova Verhoeven
AVV
6:58
15
Iris Gijsbers
AVV
7:08
16
Isa Dikhooff
GVAC
7:10
17
Elza Dijkman
GVAC
7:16
18
Floortje van Gisbergen
Atletiek Oirschot
7:21
19
Vera Flipsen
GVAC
7:21
20
Lisa van de Wiel
Generaal Michaelis
7:25
21
Laticha van der Sloot
Atletiek Oirschot
7:26
22
Lise van Dooren
AVV
7:27
23
Anouk Dikhooff
GVAC
7:27
24
Sanna Kuijpers
GVAC
7:50
25
Enna Muller
AVV
7:51
26
Ilse van Dingenen
AVV
8:14
27
Dinte Wilting
Eindhoven Atletiek
8:22
28
Sara van Beers
Generaal Michaelis
8:25
29
Robin Deuze
AVV
8:31
JPUPA, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
5:05
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
5:09
3
Ramon Vaandrager
Energie
5:23
4
Jakub Maca
GVAC
5:28
5
Jasper Klok
AVV
5:29
6
Justin Floris
AVV
5:32
7
Lars van Stiphout
Generaal Michaelis
5:42
8
Jonas Peters
Loopgroep Aart Stigter
5:44
9
Bo van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
5:57
10
Jimi Coolen
GVAC
6:06
11
Ties van der Zanden
AVR '69
6:06
12
Pepijn van den Hurk
Eindhoven Atletiek
6:11
13
Marinus Hofman
Eindhoven Atletiek
6:12
14
Joris van der Blom
Eindhoven Atletiek
6:13
15
Pim Niezen
Eindhoven Atletiek
6:13
16
Stan Beenker
Generaal Michaelis
6:14
17
Bjorn Duis
AVR '69
6:14
18
Tibbe School
GVAC
6:18
19
Sam van den Borne
AVR '69
6:25
20
Axel Dijkman
GVAC
6:28
21
Brent de Laat
AVR '69
6:29
22
Martin Maca
GVAC
6:33
23
Kjell Liebregts
AVV
6:35
24
Aaron van der Sloot
Atletiek Oirschot
7:00
25
Tim van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
7:58
JPUPB, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Mol
GVAC
4:32
2
Sam van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
4:40
3
Tim de Kok
GVAC
4:43
4
Vlad Popescu
GVAC
4:50
5
Bran van der Meulen
Eindhoven Atletiek
4:58
6
Jari Kelders
DES
5:00
7
Gijs Couwenberg
AVV
5:01
8
Merlijn Kamp
Eindhoven Atletiek
5:07
9
Julian Savelsberg
Eindhoven Atletiek
5:09
10
Thijs Pulles
GVAC
5:14
11
Tristan Brok
AVV
5:14
12
Floris Hoekstra
GVAC
5:19
13
Silvan Coolen
AVV
5:32
14
Falco School
GVAC
5:34
JPUPC, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elias Maca
GVAC
3:54
2
Jules de Bresser
Atletiek Oirschot
3:55
3
Daan Waaijer
GVAC
3:58
4
Biek Sterrenburg
DES
3:59
5
Ben van den Berk
Atletiek Oirschot
4:10
6
Kiran van Zomeren
GVAC
4:13
7
Kes van Dijk
AVV
4:15
8
Menno Nagel
Eindhoven Atletiek
4:18
9
Siem Lavrijsen
AVR '69
4:24
10
Toon Capel
Atletiek Oirschot
4:36
11
Jelle van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
4:49
JPUPM, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Lammers
DES
3:59
2
Lieuwe Hofman
Eindhoven Atletiek
4:09
3
Luuk van den Borne
AVR '69
4:40
4
Tim Tonneijk
GVAC
4:54
5
Andrei Popescu
GVAC
4:55
6
Pyke van den Bisen
GVAC
5:15
7
Casper Pulles
GVAC
5:23
MPUPA, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke van de Ven
GVAC
5:46
2
Saskia Grosfeld
AVV
5:49
3
Lynn Schriks
GVAC
5:56
4
Marit Hendriks
Eindhoven Atletiek
6:06
5
Lenne Sterrenburg
DES
6:14
6
Noor Bengayou
AVV
6:16
7
Lotte van Dijk
GVAC
6:21
8
Lexi Verhoeven.
AVV
6:34
9
Floortje Franken
GVAC
6:38
10
Tess Baselmans
GVAC
6:41
11
Nova van Dijk
AVV
6:43
12
Pien Gijsbers
AVV
6:45
13
Jylte van der Heijden
Atletiek Oirschot
6:45
14
Bente Brands
Atletiek Oirschot
6:47
15
Floor Vermeulen
Atletiek Oirschot
6:57
16
Karlijn Kuijpers
GVAC
7:02
17
Faye Donkers
AVV
7:04
18
Lieke Tonneijk
GVAC
7:09
19
Annabel Gnodde
AVV
7:12
20
ZoŽ den Holder
AVV
7:14
21
Tessa van Helvoort
GVAC
7:14
22
Sarah Castien
AVV
7:19
23
Laura van Dingenen
AVV
7:33
24
Anne van der Schoot
Atletiek Oirschot
7:34
25
Anne ter Brake
Atletiek Oirschot
7:39
26
Yara van den Boomen
GVAC
7:51
27
Sam Deuze
AVV
8:26
28
Iris Lousberg
GVAC
8:27
29
Julia van Dooren
AVV
8:30
30
Eline Harthoorn
AVV
8:31
MPUPB, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arden Veldman
Achilles-Top
4:55
2
Elise Grosfeld
AVV
5:06
3
Tess Roks
Eindhoven Atletiek
5:08
4
Mila van Dijk
AVV
5:33
5
Renske Agema
Eindhoven Atletiek
5:48
6
Joy Mellegers
Eindhoven Atletiek
5:51
7
Elke Sanchez van der Valk
GVAC
5:55
8
Fieke Kwinten
AVR '69
6:22
9
NoŽlle Fransen
AVV
6:36
10
Iza Meulenbroek
GVAC
6:41
MPUPC, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Auk van der Zanden
Atletiek Oirschot
4:19
2
Elin Verweel
Eindhoven
4:34
3
Madelief Gnodde
AVV
4:34
4
Charlie Coolen
GVAC
5:09
5
Nienke Vasen
Atletiek Oirschot
5:51
6
Cato van Beers
Generaal Michaelis
5:55
MPUPM, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lova la Grand
Eindhoven Atletiek
4:03
2
Lana Baselmans
GVAC
5:23
3
Lise de Kok
GVAC
5:40
JEUGD, RECREANTEN JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Lavrijsen
Eersel
10:16
2
Sam van de Voort
Veldhoven
10:20
3
Floor Lavrijsen
Eersel
12:04
4
Emmi Heuts
Veldhoven
12:24
5
Sam Heuts
Veldhoven
19:30
6
Toon Leget
Veldhoven
25:35
7
Mike van den Braak
Liempde
39:16
www.uitslagen.nl
17-11-2019 14:41