Uitslagenlijst 54e Scorpiocross

Oosterhout - Zondag 17 november 2019

MPUPC, PUPC 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
4:22
2
Carlijn IJpelaar
ACW '66
4:34
3
Marta Leussink
Sprint
4:39
4
Lenthe Goethals
Spiridon
4:43
5
Olivia Van den Berg
Sprint
4:44
6
Iris Claessen
ACW '66
4:55
7
Laurien Koch
Sprint
4:56
8
Wende den Dopper
Sprint
5:19
9
Maud Buschman
Spiridon
5:32
10
Olivia Jacobs
Scorpio
5:36
11
Viv Simons
Sprint
6:37
12
Isabeau Kox
Spiridon
6:54
JPUPC, PUPC 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Ernst
Scorpio
4:06
2
Thijs Rijnen
Scorpio
4:06
3
Brent Carlier
Taxandria Atletiek
4:15
4
Jens van Oord
Spiridon
4:15
5
Bram van Aert
Sprint
4:22
6
Siem Bolenius
ACW '66
4:26
7
Sascha Kokx
Taxandria Atletiek
4:29
8
Job Dekkers
Sprint
4:33
9
Mats Nijeholt
Sprint
4:42
10
Tjeerd Bronkhorst
Scorpio
4:46
11
Sven Pals
Sprint
4:50
12
Loek van Gils
Sprint
4:59
13
Mats Oomen
Sprint
4:59
14
Thijs de Boer
Sprint
5:00
15
Florian Slootjes
Scorpio
5:02
16
Mees van der Sluis
Sprint
6:46
MPUPB, PUPB 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
4:11
2
Tess Rennen
Sprint
4:11
3
Mia Buring
Sprint
4:27
4
Fleur Claessen
ACW '66
4:44
5
Bridget de Vries
Scorpio
4:58
6
Fleur de Jong
Atledo
4:59
7
Femke Broeders
Atledo
5:03
8
Kaat Proost
Gloria
5:06
9
Anniek van Meel
Scorpio
5:18
10
Femke Merkx
Scorpio
5:19
11
Mirthe Pijnenburg
Scorpio
5:52
JPUPB, PUPB 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
3:50
2
Ilian Strooper
Attila
3:51
3
Siem Van Tetering
Scorpio
3:52
4
Sjoerd Potuit
Energie
3:55
5
Bjarne Goethals
Spiridon
4:02
6
Willem de Jong
Atledo
4:04
7
Lander Jansens
Gloria
4:05
8
Brim Devue
Gloria
4:10
9
Stijn Dielemans
Sprint
4:12
10
Xander Slootjes
Scorpio
4:13
11
Hugo de Jong
Attila
4:18
12
Pepijn Baars
Sprint
4:21
13
Vince Harreman
Scorpio
4:24
14
Lars de Boer
Sprint
4:26
15
Jelle Jansen
Atledo
4:31
16
Milo DŁrr
Scorpio
4:33
17
Fedde Simons
Sprint
4:36
18
Seth Wennekes
Scorpio
4:37
19
Thijs Keetels
Scorpio
4:39
20
Daan Rutte
Scorpio
4:48
21
Mathijs Roks
Sprint
4:54
MPUPA, MPA 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
3:44
2
Elin de Koeijer
Attila
3:47
3
Sil van Opstal
Sprint
3:50
4
Amber Jansens
Gloria
3:54
5
Femke de Weerdt
Sprint
3:59
6
Anne Bos
Scorpio
4:01
7
Tessa van Tilburg
Sprint
4:02
8
Anouk Rutjes
Atledo
4:03
9
Luna Meijer
Sprint
4:03
10
Lisa Gielen
Scorpio
4:04
11
Tessa van Drunen
Attila
4:07
12
Kaylin Dui
Sprint
4:07
13
Roos Marijnissen
Sprint
4:10
14
Katja Houtepen
Sprint
4:11
15
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:11
16
Amy van Gestel
Attila
4:14
17
Lotte Simon
ACW '66
4:16
18
Jitte Stabel
Gloria
4:21
19
Houda Marmouk
Attila
4:22
20
Julia de Vink
Scorpio
4:23
21
Milou van Nigtevegt
Attila
4:24
22
Irene Koch
Sprint
4:24
23
Jip de Wijs
Sprint
4:27
24
Myrthe van den Broek
Gloria
4:28
25
Lilly van Tienen
Scorpio
4:32
26
Saar van Holland
Attila
4:36
27
Keisha Jansen
Scorpio
4:37
28
Minke van der Heijden
Sprint
4:39
29
Jet Rodenburg
Attila
4:39
30
Bregje ten Wolde
Sprint
4:40
31
Anne van Berkel
Attila
4:42
32
Luna Muskens
Attila
4:44
33
Norah van Well
Scorpio
4:45
34
Anna Broers
Scorpio
4:46
35
Fleur Bouman
Attila
5:13
JPUPA, JPA 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rogier Gitz
Attila
3:24
2
Thom Pelkmans
Sprint
3:27
3
Thijs van Aert
Sprint
3:28
4
Bram Van Wagtendonk
Sprint
3:29
5
Nick van Daalen
ACW '66
3:40
6
Max Crutzen
Sprint
3:41
7
Ludovic Grimmelikhuizen
Scorpio
3:42
8
Iker Kuijs
DAK
3:43
9
Jens Van Tetering
Scorpio
3:44
10
Finn Hoek
Scorpio
3:45
11
Riemer van Son
Scorpio
3:54
12
Jasper Dolmans
Sprint
3:55
13
Stan Struyfs
Gloria
3:56
14
Jasper van de Pol
Sprint
3:57
15
Mink Bolenius
ACW '66
3:57
16
Bob ten Wolde
Sprint
3:58
17
Noah Jacobs
Scorpio
3:58
18
Julian Smulders
Attila
3:58
19
Jiri van Bokhoven
DAK
4:02
20
Milan den Dopper
Sprint
4:03
21
Gijs Winnubst
Spiridon
4:04
22
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
4:04
23
Simon Coomans
Attila
4:05
24
Bo Geurts
Scorpio
4:08
25
Gijs Versteden
Attila
4:09
26
Ramon Derks
Atledo
4:18
27
Tyn van Beers
Sprint
4:20
28
Lukas Kegler
Sprint
4:21
29
Siebe van der Lee
Atledo
4:22
30
Mick Soijer
Attila
4:23
31
Rens Gulickx
Gloria
4:23
32
Jort Griep
Scorpio
4:23
33
Tim van Sas
Gloria
4:24
34
Nils Buring
Sprint
4:26
35
Fynn Bermingham
Sprint
4:28
36
Justin Jansen
Scorpio
4:31
37
Chun Dreher
Sprint
4:33
38
Ferre Florijn
Scorpio
4:36
39
Pieter Kuijsters
Attila
4:36
40
Tygo Van der Schoof
Scorpio
4:36
41
Fenn Oerlemans
Atledo
4:42
42
Goof Schoormans
Atledo
4:43
43
Kenzhi Dui
Sprint
4:45
44
Tristan Maartens
ACW '66
4:53
45
Armin Ehrismann
Spiridon
5:11
46
Jasper Broeders
Atledo
5:14
47
Niels Thielemans
Gloria
5:24
JVBJU, VB 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
BjŲrn Reniers
Scorpio
3:21
2
Jesse Vink
ACW '66
3:33
3
Jesse Delissen
Scorpio
4:23
4
Thomas de Laat
Attila
4:44
MVBSE, VB 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Denise Verheijen
Gloria
5:40
2
Melissa Verheijen
Gloria
6:59
3
Eline van den Westen
Scorpio
10:45
4
Amber van Oosterhout
Scorpio
10:49
JVBSE, VB 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny van Stalle
Scorpio
3:19
2
Rick Standaert
ACW '66
3:27
3
Lars van Ravenstein
ACW '66
3:28
4
Jordan Beute
Sprint
3:49
5
Mark Luijkx
Sprint
4:29
6
Arie van Maastricht
Sprint
4:53
7
Tom Schoeters
Gloria
5:01
8
Jeffrey Pellicaan
Sprint
5:33
9
Thomas Brokx
Scorpio
5:47
10
Tim Schellekens
Scorpio
5:49
11
Youri Stoop
Sprint
5:54
MJUND, MJD 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djayla Hoek
Sprint
6:04
2
Elien Smits
DAK
6:12
3
Roza Willemsen
Sprint
6:19
4
Jill Paulus
Scorpio
6:24
5
Freke van Eil
Gloria
6:30
6
Nieke Westerveen
Atledo
6:31
7
Elin van den Berg
Rotterdam Atletiek
6:32
8
Meike van den Broek
Gloria
6:33
9
Fenna Winkel
Sprint
6:39
10
Anne Heijnen
Sprint
6:50
11
Juul Hoekstra
Sprint
6:58
12
Nienke Mol
Sprint
7:02
13
Heleen van Tilburg
Sprint
7:03
14
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
7:06
15
Lien de Boer
ACW '66
7:11
16
Puck van Gils
Sprint
7:13
17
Josje van Straalen
Attila
7:13
18
Eva Den Boer
Atledo
7:27
19
Eva Rosendahl
Sprint
7:43
20
Maud van Groeninge
Attila
7:43
21
Mila Pullens
ACW '66
7:44
22
Aina De Jong
Scorpio
7:45
23
Renťe Kramer
Atledo
7:52
24
Ziva Devue
Gloria
7:53
25
Ghislaine Schalk
Spiridon
7:53
26
Veerle de Jong
Attila
8:01
27
Inge Winnubst
Spiridon
8:08
28
Meike Koeman
Scorpio
8:09
29
ZoŽ Dudok
Scorpio
8:29
JJUND, JJD 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan van Holsteijn
AV '40
5:52
2
Dirk Lorkeers
Sprint
5:54
3
Lucas Rutjes
Atledo
5:58
4
Sjoerd Bastiaans
Sprint
6:06
5
Boris Griep
Scorpio
6:12
6
Nawfal Farhouni
Sprint
6:20
7
Lars Bloemers
Sprint
6:22
8
Thijmen Kegler
Sprint
6:23
9
Bram van Dongen
DJA
6:30
10
Jesse van Gestel
Attila
6:32
11
Ewart van Son
Scorpio
6:45
12
Nathan Baars
Sprint
6:47
13
Jelle Kreeft
Spiridon
6:50
14
Juul van Eil
Gloria
6:51
15
Huub Kuyvenhoven
Sprint
6:52
16
Jasper Buschman
Spiridon
6:54
17
Jur van der Heijden
Sprint
6:57
18
Bas van der Made
Scorpio
6:59
19
Wouter den Boer
Scorpio
7:04
20
Dario Ehrismann
Spiridon
7:06
21
Hugo Geleijns
Scorpio
7:12
22
Merijn van der Veek
ACW '66
7:32
23
Noah Baars
Sprint
7:47
24
Finn Mertens
Scorpio
7:58
25
Tim Rombouts
Scorpio
8:06
26
Mark Franken
Sprint
8:07
27
Noah Paunussa
Scorpio
8:19
28
Jurre Verschure
Atledo
8:27
29
Tijmen Rotte
Sprint
8:33
30
Tim van Breemen
Atledo
8:36
MJUNC, MJC 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Atledo
5:47
2
Layana Chrafih
PAC
5:47
3
Lotte Griep
Scorpio
5:52
4
Danica Willemen
Atledo
6:07
5
Anouk Andeweg
Spiridon
6:35
6
Silkie Graafmans
Spiridon
6:35
7
Nienke Blom
Sprint
6:37
8
Fenna Rutten
ACW '66
6:39
9
Floor Bomer
Hellas
6:51
10
Meike van Ravenstein
ACW '66
6:56
11
Jade Pullens
ACW '66
7:03
12
Ifelunwa Igwala
Attila
7:04
13
Valerie Bruurmijn
Gloria
7:06
14
Yara van der Heijden
Sprint
7:09
15
Cyri Brethouwer
Scorpio
7:24
16
Iris de Snoo
ACW '66
7:28
17
Femke Gijzen
Sprint
7:29
18
Juul Lammers
Sprint
7:30
19
Bente Maartens
ACW '66
7:34
20
Froukje Mons
Energie
7:38
21
Tess Koenen
Scorpio
7:44
22
Fenna Dudok
Scorpio
7:48
JJUNC, JJC 2950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
11:04
2
Jelle van Geel
Scorpio
11:25
3
Daan van Dessel
DJA
11:27
4
Rick Smits
DAK
11:34
5
Kamiel Watzeels
Attila
12:07
6
Lennart de Vries
Scorpio
12:14
7
Vigo Maljaars
Scorpio
12:17
8
Luuk Pelkmans
Sprint
12:17
9
Vic Struyfs
Gloria
12:36
10
Mathys Vermeulen
Attila
12:39
11
Gijs Bomer
Hellas
13:02
12
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
13:55
13
Kwinten Rotte
Sprint
14:47
14
Stijn Maarschalk
Scorpio
15:23
15
Daan van der Made
Scorpio
15:42
MJUNB, MJB 2950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
11:45
2
Bieke Schipperen
Scorpio
12:03
3
Michelle Frowijn
PAC
12:13
4
Anne de Jong
Atledo
12:51
5
Amber Bosman
Energie
13:00
6
Lani DE BOER
Scorpio
15:25
JJUNB, JJB 4400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steyn Potuit
Scorpio
17:09
2
Milan Watzeels
Attila
17:53
3
Colin Bressers
Atledo
18:16
4
Joost Winkel
Sprint
19:11
5
Koen Tilman
Sprint
19:26
6
Remko van den Hout
Attila
19:38
7
Matthijs Slangen
Attila
21:35
8
Maurits Kuipers
Sprint
22:13
9
Jules Karremans
Attila
23:28
MJUNA, MJA 4400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikki van Gool
Gloria
22:45
2
Anniek Bloemers
Sprint
23:14
3
Simone de Lange
Sprint
23:32
4
Jeske van de Laar
Attila
26:18
JJUNA, JJA 7300
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Laros
Scorpio
26:58
2
Lucas van der Linden
Spiridon
27:11
3
Syb de Jong
Nederlandse Triathlonbond
27:20
4
Brik van Dusseldorp
Atledo
27:47
5
Sijmen Doorakkers
Atledo
30:27
6
Jasper Mol
Sprint
32:06
7
Casper Slangen
Attila
32:37
VSEN, VSEN_35_45 7300
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurey van den Berge
Flakkee
30:17
2
Sara van Grunsven
Attila
30:53
3
Marjon van der Wansem
De Langstraat
31:27
4
Elke Wouters
Sprint
32:59
5
Nikki Bagchus
DAK
34:27
6
Susan Meeuwis
Tilburg Road Runners
36:22
7
Indy Nebbeling
Tilburg Road Runners
36:29
8
Jalisa Daane
Sprint
37:03
9
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
37:41
10
Sanne Louer
Attila
39:03
11
Esmay van de Laar
Attila
39:07
12
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
54:43
V35, VSEN_35_45 7300
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amy van den Broek
De Langstraat
32:33
2
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
35:48
3
Marieke Slootjes
Scorpio
37:22
4
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
47:38
5
Evelien Westra
Oosterhout
48:41
V45, VSEN_35_45 7300
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
31:59
2
Marlien van Belk
De Langstraat
33:15
3
Ingrid van Asselt
Achil '87
35:28
4
Monique van Vliet-Heijnen
Scorpio
35:55
5
Marionne Kat
Spiridon
36:17
6
Lianne Ivens
DAK
37:01
7
Meriam Janssen
Atledo
43:03
8
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
46:19
9
Mireille de Vriend
Oosterhout
46:51
M55, M55_65 7300
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
30:19
2
Eddy van Steenbergen
Gloria
31:55
3
John Marijnissen
Sprint
33:09
4
Johan Flipsen
Atledo
34:02
5
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
34:12
6
Hens Koreman
Atledo
35:03
7
Hans Brouwers
Loopgroep Aart Stigter
35:11
8
Herman van Haaren
Achil '87
35:37
9
Peter van der Ark
Scorpio
36:44
10
Harry Gerritse
Fortius
40:08
M65, M55_65 7300
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
31:56
2
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
34:52
3
Jan van Rijckevorsel
Scorpio
35:42
4
Eddie Maanders
Scorpio
38:54
5
Han van Bueren
Scorpio
39:28
6
Jan van Liempt
Atledo
40:58
7
Wim Burgers
Scorpio
41:25
8
Ton van der Borg
Tilburg Road Runners
45:13
9
Andre Aarts
Scorpio
46:42
MSEN, MSEN_35_45 8750
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
BjŲrn Koreman
Leiden Atletiek
30:22
2
Lauran Beijens
Attila
31:18
3
Timo de Geus
Fortius
31:57
4
Lars Schellekens
Attila
32:54
5
Robbert van de Wouw
Parcival
33:17
6
Hassan Mahamed
Attila
33:30
7
Nick Jansen
DJA
33:34
8
Guido Jonkers
Nederlandse Triathlonbond
33:35
9
Sander de Bont
34:13
10
Erik van der Heijden
De Langstraat
35:44
11
Mathijs van Gemert
Atletiek Maastricht
35:54
12
Jesper Fortuin
Eindhoven Atletiek
36:05
13
Mike Rasenberg
Attila
36:30
14
Sander Verweij
Attila
36:39
15
Jorg Schellekens
Attila
36:52
16
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
36:56
17
Stefano Provenzano
Attila
37:37
18
Sven van der Pas
Scorpio
38:04
19
Bas van Steijn
Scorpio
38:24
20
Rick Soeters
Oosterhout Nb
39:28
21
Nick Renne
Sprint
39:29
M35, MSEN_35_45 8750
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
32:06
2
Henk van der Stelt
Scorpio
34:15
3
Pawl Wojcik
Oosterhout
34:17
4
JoŽl Geurts
Sprint
35:49
5
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
36:01
6
Patrick Verbunt
Tilburg Road Runners
36:03
7
Ralf van Zon
Atledo
40:06
M45, MSEN_35_45 8750
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
32:59
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:57
3
Cornť van Oirschot
Tilburg Road Runners
35:50
4
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
36:07
5
Read Taki
Oosterhout Nb
36:11
6
Robin Robart
Passaat
37:56
7
Kees van Helmond
Scorpio
38:10
8
Jan van Stigt
Altena Road Runners
38:32
9
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
38:34
10
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
39:13
11
Hans van den Dungen
Achilles
39:55
12
Johan Verweij
Achil '87
40:00
13
Arjan Naaijen
Oosterhout
41:03
14
Henk Gallť
Attila
41:05
15
Michael de Wolf
Loopgroep Aart Stigter
41:27
16
Gijs Kloek
Sprint
41:37
17
Erwin Gulickx
Gloria
44:07
18
Peter Kramer
Atledo
45:19
19
Hans Lodewijks
Atledo
48:33
VTRIM, PRESTATIE 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
MariŽlle Jonkers
Sprint
8:06
MTRIM, PRESTATIE 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Lucas
Lage Zwaluwe
7:23
2
Thijs Lucas
Lage Zwaluwe
7:24
3
Stijn Groeneveld
Scorpio
9:10
MTRIM, PRESTATIE 2950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Jacobs
Sprint
13:34
2
Harry Verkuil
Gorinchem
16:02
3
Dennis Groeneveld
Terheijden
16:21
VTRIM, PRESTATIE 4400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margretha Geleijns
Scorpio
26:39
2
Agnetha van Gils
Sprint
28:18
3
Ingrid Florijn
Oosterhout Nb
29:00
4
Anne Marieke Knol
Scorpio
30:20
5
Arijanne Halters
Scorpio
31:44
MTRIM, PRESTATIE 4400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin van den Heuvel
Oisterwijk
21:15
VTRIM, PRESTATIE 5850
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Oome
Scorpio
33:50
2
Sylvana van der Hijden
Oosterhout
33:50
MTRIM, PRESTATIE 5850
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Vissers
Loopvereniging TOF
15:37
VTRIM, PRESTATIE 7300
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Beekers
Scorpio
42:03
2
Annemiek van Riel
Oosterhout Nb
46:29
3
Ciska Gouverneur
Scorpio
55:26
MTRIM, PRESTATIE 7300
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Pulleman
Breda
32:53
2
Ivar Pulleman
Breda
32:53
3
Martijn Lamers
Goirle
34:30
4
Francois Nooten
Scorpio
34:47
5
Gilbert Schalk
Rijen
36:35
6
Theo Vermeulen
Scorpio
55:55
VTRIM, PRESTATIE 8750
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JoŽlle Mertens
Scorpio
40:55
2
Margie van Seeters
Scorpio
41:37
3
Monica Dekker
Loopvereniging TOF
42:06
4
Lian Kuijten
Scorpio
42:55
5
Monique Duinker
Scorpio
46:52
6
Jolanda Commijs
Scorpio
46:52
MTRIM, PRESTATIE 8750
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berry Snoeren
Sprint
30:14
2
Marcel van Andel
Tilburg
35:36
3
Bart Custers
Scorpio
36:00
4
Jack Curvers
Scorpio
38:44
5
Danny Leenaerts
Scorpio
40:40
6
Karel de Hooge
Dordrecht
41:23
7
Paul Jehae
Scorpio
41:34
8
Aad van Vliet
Scorpio
42:54
9
Jan van Meer
Scorpio
43:30
10
Cornť Fijneman
Tilburg
44:19
11
Nico Scheffers
Scorpio
48:22
12
Eric ten Feld
Scorpio
48:45
13
Martin Gouverneur
Scorpio
49:01
www.uitslagen.nl
24-11-2019 17:34