Uitslagenlijst SAV Streekboscross

Bovenkarspel - Zondag 17 november 2019

VSEN, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniëlle van Dorth
Hylas
17:50
2
Laurien Bellens
Hylas
18:02
3
noor kuilboer
Hera
19:10
4
Maaike Vooren
Hylas
19:33
5
Manon Verdonck
AV Edam
19:42
6
Esther Lauret
Loopgroep Aart Stigter
19:59
7
Suzanne Kuin
Wervershoof
21:02
8
Tanya ten Velden
Alkmaar
21:20
9
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
22:26
10
Floor ter Burg
Wieringerwaard
22:30
11
Kim Groeneveld
Hylas
22:30
12
Jessica de visser
Den Helder
22:39
13
Zola van Zud
Hoorn
22:54
14
Laura Leijen
DOKEV
25:09
15
Linda Broersen
Lutjebroek
25:37
V35, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Reus
SAV
19:16
2
Leontien Dorland
AV Edam
21:27
3
Irene Deen
SAV
21:52
4
Yavanna Mooijer
AV Edam
24:07
5
Paula Volkers
Heerhugowaard
24:13
6
Dorien Kuin
Hoogkarspel
26:13
7
Andrea Swagerman
Wijdenes
29:54
V40, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanne Hofmans
Hera
19:20
2
Bianca van Diepen
Hylas
20:47
3
Lonneke Tol
Loopgroep Hoorn
21:34
4
Marleen Stroomer
Zwaag
22:33
5
Cora Blankendaal
Triathlon
24:25
6
Ingrid Borst
Heerhugowaard
24:33
7
Ilona Geveke
Medemblik
24:59
8
Mirjam van der Eijk
Wieringermeer
26:07
9
Mariska van der Werf
Loopgroep Hoorn
29:03
V45, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelique Kroon
AV Edam
23:23
2
Suzan van Rooijen
Hera
23:27
3
Lilian Koelemij
Hera
23:56
4
Hélène schilder
Venhuizen
24:54
5
Pauline Appelman
SAV
25:42
V50, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
SAV
20:56
2
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
21:39
3
Audrey Breur
SV Sportlust
21:40
4
Sandra Butter
AV Edam
22:00
5
Margareth Smal
Hollandia
22:59
6
Christa Nijholt
Hera
24:47
7
Saskia Boon
SAV
25:29
V55, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Winy Grent
Hollandia
23:41
2
Ingrête Karsten
Loopgroep Hoorn
23:44
V60, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
21:38
2
Margreet Broersen
SAV
23:15
3
Wijtske ten Velden
SV Sportlust
25:35
4
Hankie Bijl
Hoorn
26:01
5
Pieternel Pol
Noordkop
31:55
MSEN, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hoogeboom
Hylas
33:10
2
Pepijn Smilda
Hera
33:27
3
Joost Zaunbrecher
AV Edam
34:38
4
Marco Ghiglioni
Hylas
35:03
5
Richard Leeman
Hera
36:28
6
Remco Bruin
Hylas
36:45
7
Paul Okkerse
SV Sportlust
36:54
8
Jelle Harpenau
Hylas
37:04
9
Bart de Haas
Bovenkarspel
37:14
10
Job Biersteker
Rotterdam
37:32
11
Maarten Worp
Hollandia
37:47
12
Jordy van der Rijst
SV Sportlust
37:49
13
Max Visser
Bovenkarspel
38:47
14
Dave Kanbier
Heerhugowaard
38:51
15
Derk Groot
Hoogkarspel
39:13
16
Erik Beudeker
AV Edam
39:29
17
Peter Kaagman
Bovenkarspel
39:52
18
Niels Vertelman
Hookarspel
40:10
19
Evert Visser
Bovenkarspel
41:36
20
Tom Broersen
Lutjebroek
42:00
21
John Boon
Amsterdam
42:31
22
Paul Homan
Hera
42:40
23
Arpad Hornyak
Julianadorp
43:20
24
Jorrit Zuiker
Hollandia
43:35
25
Thijs Hoogevorst
Wervershoof
43:42
26
Arnold Damen
Hoorn Nh
47:27
27
Frank de Rijk
Hoorn Nh
49:43
M35, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ambroise Uwirage
Hollandia
32:49
2
Jaap Witte
Texel
34:45
3
Peter Jan Laverman
Hylas
35:17
4
Sjaak Bakker
Wervershoof
35:27
5
John Koomen
Wervershoof
37:52
6
Ruud Roemersma
Heerhugowaard
38:48
7
Johan Baas
Hollandia
40:34
8
Bart Stavenuiter
Andijk
40:37
9
Ronald Kolenberg
Andijk
41:20
10
Dennis Curvers
Noordkop
42:20
11
Mark Veeken
Wervershoof
44:09
12
Wim Groen
Zwaag
44:30
13
Bart Laan
Venhuizen
44:39
14
Ronald Butter
De Weere
44:49
15
Thomas Laavwen
Hoorn
48:24
M40, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos jacobsen
Zaanland
37:05
2
Tom tew Bruggencate
Hera
37:20
3
Ronald Marees
Oudesluis
37:33
4
Ronald Lienos
Noordkop
37:55
5
Lennart de Haan
Heiloo
39:07
6
Sander Steltenpool
Andijk
39:18
7
Peter Karregat
Volendam
39:46
8
Niels Schepers
Breezand
40:24
9
Rens de Groot
Schagen
40:46
10
Rob Stavenuiter
Andijk
41:35
11
Ron de Moel
Alkmaar
41:53
12
Jochem Marcus
Wieringermeer
42:32
13
Ivar Sarelse
Alkmaar
44:12
14
Norbert Bijvoet
Hollandia
45:49
15
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
46:17
16
Johan Dantume
SAV
55:41
M45, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Walter Klanker
Hylas
36:15
2
Rens Sterk
Barsingerhorn
38:01
3
Mark Overtoom
Heerhugowaard
38:17
4
Marco Collet
AV Edam
39:40
5
Dennis van der Veen
Breezand
41:30
6
Edwin Bruin
Wieringermeer
42:35
7
Arie Zalen
Enkhuizen
44:19
8
Eric van den berg
Loopgroep Hoorn
44:22
9
Abel Smilda
Hera
44:34
10
Jeroen Bot
SAV
52:21
11
Chris de Jong
SAV
55:42
M50, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
34:03
2
Pip Tesselaar
Hera
34:58
3
Joost van Galen
Zaanland
36:41
4
Ton Bosgoed
SAV
36:55
5
Rob Schilder
SAV
37:17
6
Rober Stroet
SAV
38:13
7
Simon Kroon
AV Edam
39:33
8
John Buikman
AV Edam
40:00
9
Gerard Warnaar
Hera
40:20
10
Klumpenhouwer Gertjan
SAV
40:35
11
Nico van Dalen
SV Sportlust
40:58
12
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
42:07
13
Peter Schilder
Venhuizen
44:22
14
Hans Hoogevorst
SAV
44:59
15
Rene Steur
ARO '88
46:04
16
Marcel Laan
Blokker
46:09
17
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
48:10
18
Wim Tamis
Alkmaar
50:03
19
Jacco Tensen
SAV
57:26
M55, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kersten
TAS '82
35:30
2
Hans Pater
Hera
38:02
3
Fred Smit
Hera
39:14
4
Erik Leibbrand
Noordkop
41:23
5
Frank Boon
SAV
41:39
6
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
42:44
7
Marc Hoogdam
SAV
44:14
8
Theo Klaver
SAV
46:29
9
Gerrit Jan van der Leek
Andijk
48:29
10
Sjaak Pronk
Spanbroek
51:20
M60, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan-Willem Schutte
Noordkop
40:17
2
Jan Smit
Hollandia
40:34
3
Piet Jonker
Trias
41:22
4
Nico Wagenaar
Hera
41:56
5
Humprey Mijnals
SV Sportlust
44:01
6
Herman Akkerman
Hollandia
45:36
7
Jos ten Velden
SV Sportlust
47:21
8
Carol Peperkamp
Hylas
47:44
9
Arie Kossen
NOVA
48:35
10
Peter Jacobs
Noordkop
51:43
11
Simon Laan
Hollandia
53:16
12
Piet Visser
Hollandia
54:16
13
Harry Kraak
Noordkop
54:57
M65, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
42:39
2
Ton van der Meche
SV Sportlust
43:50
3
Anton Knijn
Berkhout
44:13
4
Koos van der Jagt
Andijk
45:58
5
Jan Elhorst
SV Sportlust
50:25
6
Sjaak Boon
avVN
51:35
7
Kik Huisman
Hollandia
52:20
8
Jan Dorland
AV Edam
54:19
M-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliet Jonk
AV Edam
5:00
2
Ilse Boumans
Hera
5:30
3
Anna Keeman
SAV
5:37
4
Fenna Karregat
AV Edam
6:03
5
Pueblita Renfurm
SAV
6:03
6
Eva Meijerink
SAV
6:04
7
Nera Berkhof
Hollandia
6:06
8
Fienne Overtoom
Hera
6:13
9
Lynn Hoogendijk
SAV
6:20
10
Femm Bruin
NOVA
6:24
11
Britt Hoogendijk
SAV
6:48
12
Anna Hoogendijk
SAV
6:48
J-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinten Orij
Hylas
5:11
2
Tijn van Pruissen
Hylas
5:21
3
Hylke Moeskops
Hylas
5:27
4
Dion Lauret
Broek op Langedijk
5:33
5
Dave Visser
Hollandia
5:47
6
Jort Keeman
SAV
5:47
7
Ravi Lambalk
Monnichendam
5:54
8
Djaleesh Anwar-Ali
Trias
6:13
9
Nina Wenners
SAV
6:23
10
Vincent Orij
Alkmaar
6:37
11
Boaz Koets
Hollandia
6:44
12
Jim Oosterhuis
Den Helder
7:40
M1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liz Jonk
AV Edam
4:43
2
Ella Klumpenhouwer
SAV
4:46
3
Sterre Kuipers
AV Edam
4:53
4
Fien Jonk
AV Edam
5:03
5
Lynn van vlaanderen
AV Edam
5:13
6
Eva Boumans
Hera
5:26
7
loïs Hooiveld
SAV
5:51
8
Jill Bruin
NOVA
6:20
J1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josh Garrone
NOVA
4:20
2
Narino Renfurm
SAV
4:42
3
Zeb Tesselaar
Hera
4:43
4
Matteo Garonne
NOVA
4:45
5
Quint Kuijper
Zwaag
4:46
6
Thijmen van der Burg
Hera
4:59
7
Rowan de Wit
NEA Volharding
5:15
8
Sven de Haas
SAV
5:20
9
Yassine Anwar-ali
Trias
6:09
M1315, JEUGD 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robine Hooiveld
SAV
9:17
2
Annemia Koedoodèr
Wijdenes
10:56
J1315, JEUGD 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aike van der Lei
AV Edam
7:59
2
Vasco Mosselman
SAV
8:20
3
Noel Sterk
Barsingerhorn
8:25
4
Mika van der Lei
AV Edam
8:39
5
Jur Bakker
AV Edam
8:47
6
Mel van der laan
Nibbixwoud
8:52
7
Stef Beerepoot
Hera
9:11
8
Ymme van Komen
Hollandia
9:12
9
Wesley van huijksloot
SAV
9:15
10
Sander Buikman
AV Edam
9:33
M1619, JEUGD 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annika Boogaard
SAV
19:37
2
Vere Travenier
SV Sportlust
21:02
3
Zola Assorgia
SV Sportlust
29:17
J1619, JEUGD 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rein Elings
Spanbroek
16:59
2
Lars Philipsen
Hera
17:06
3
Sven Verduijn
Noordkop
17:07
4
Aaike Bouma
AV Edam
18:00
5
Nick Beerepoot
Spanbroek
19:54
VTRIM, TRIM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hennike Offerman
Enkhuizen
51:10
MTRIM, TRIM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordi Verkroost
Hylas
17:23
2
Appie Abdulla
SAV
19:30
3
Stephan Borst
Amsterdam
22:04
4
Guido Bot
Hollandia
22:36
5
Sander van Houten
Wervershoof
22:49
6
J.W. Bijl
Hoorn
23:09
7
Alex Vaars
DOKEV
23:18
8
Gert van Dorth
Hylas
23:37
9
Mike van Deudekom
Grootebroek
24:56
10
David Jansen
Wijdenes
25:57
11
Kees Vlam
Bovenkarspel
26:24
12
Narino Renfurm
SAV
29:54

Opmerkingen: crosscircuit@avwieringermeer.nl
Runnersworld Hoorn, Univé, Klaver Kaas, Studio Hekwerk
www.uitslagen.nl
17-11-2019 20:41