Uitslagenlijst Zwarte Dennen Cross

Punthorst - Zaterdag 16 november 2019

J-9, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kris Nijzink
Rijssen
6:55
6:55
2
Lincoln Martin
ACO Van Elderen
7:09
7:09
3
Brian Pastoor
Hasselt
7:15
7:15
4
Stef Nijzink
Rijssen
7:19
7:19
5
Jip Seinen
ACO Van Elderen
7:38
7:36
6
Delano Thielman
Isala '96
7:45
7:45
7
Sem Eenkhoorn
Isala '96
8:29
8:28
8
Gijs de Lange
ACO Van Elderen
8:45
8:44
9
Maro Fokke
Vroomshoop
9:30
9:27
10
Yu-Shan Reedijk
ACO Van Elderen
10:48
10:45
M-9, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Seppenwoolde
Rijssen
7:20
7:20
2
Elsemarijn Grasmeijer
Meppel
7:37
7:35
3
Noor Boldewijn
De Sprinter
7:57
7:55
4
Mirre van den Anker
Zwolle
8:33
8:30
5
Yinthe Buitenkamp
ACO Van Elderen
8:34
8:32
6
Saline Waninge
Ruinerwold
8:36
8:34
7
Noortje IJspeert
De Sprinter
8:37
8:35
8
Valerie de Vries
Zwolle
8:56
8:54
9
Jill van Herk
Hasselt
9:36
9:34
10
Maud Brakke
Staphorst
9:56
9:55
11
Eva Slabbekoorn
Zwolle
10:02
9:59
12
Amber Rodenburg
Meppel
10:57
10:55
J1012, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Juri Heppener
Bolsward
6:35
6:34
2
Jorn Smalbrugge
Hasselt
6:41
6:41
3
Roy Veldman
Rouveen
7:06
7:04
4
Jack Fakkert
Zwartsluis
7:06
7:04
5
Wessel Koekkoek
ACO Van Elderen
7:06
7:05
6
Jefta Pierik
Hasselt
7:18
7:18
7
Nout Meijer
ACO Van Elderen
7:19
7:18
8
Silvan ter Bruggen
Hasselt
7:29
7:29
9
Thijs Dorgelo
Spurt '88
7:29
7:28
10
Robin Dunnink
Hasselt
7:32
7:32
11
Ruben Volkerink
Hasselt
7:33
7:31
12
Jurre de Weerd
Ommen
7:41
7:41
13
Laurens Huls
Staphorst
7:44
7:44
14
Roan de Lange
Staphorst
7:45
7:42
15
Thies Koekkoek
ACO Van Elderen
7:45
7:43
16
Jaron Huls
Staphorst
7:52
7:49
17
Corné Hulst
Punthorst
7:53
7:50
18
Stijn Veerman
Hasselt
7:54
7:51
19
Matthias Alexandre Louren
Hasselt
8:00
7:58
20
Figo Mussche
PEC 1910
8:30
8:28
21
Jelle Siemensma
Zwartsluis
8:53
8:50
22
Ferran Troost
Punthorst
8:54
8:51
23
Gerron Hokse
Punthorst
9:09
9:06
24
Alwin Troost
Punthorst
9:39
9:36
25
Daan Hutten
Bergentheim
10:46
10:43
M1012, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marit Versfeld
Meppel
6:54
6:54
2
Jill Horné
De Sprinter
7:00
7:00
3
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
7:10
7:10
4
Floor Willems
ACO Van Elderen
7:21
7:20
5
Elise Martens
HAC '63
7:25
7:25
6
Wiep Seinen
ACO Van Elderen
7:34
7:34
7
Carmen Bruinsma
Atletics Nijverdal
7:36
7:35
8
Emma Duval
ACO Van Elderen
8:00
7:59
9
Liza Smalbrugge
Hasselt
8:59
8:59
10
Pien Doosje
ACO Van Elderen
9:28
9:26
J1315, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sam van der Werf
Horror
5:44
5:43
2
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
6:15
6:14
3
Maikel Potkamp
Heerde
6:33
6:32
4
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
6:49
6:48
5
Lamiek Dawit
Rouveen
6:59
6:59
M1315, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Jaarsma
Horror
6:30
6:30
2
Laura Boers
AV Rijssen
6:37
6:36
3
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
6:53
6:53
4
Janneke Meinen
ACO Van Elderen
7:12
7:10
5
Anouk Fakkert
Zwartsluis
7:17
7:15
6
Mariëlle Lensen
HAC '63
7:17
7:17
7
Esmee Mulder
Atletics Nijverdal
7:36
7:34
8
Judith Tiemens
Dwingeloo
8:48
8:45
9
Rilana Lamberink
Hardenberg
9:25
9:23
10
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
10:36
10:34
5MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Leusink
Punthorst
16:07
16:07
2
Bart van Adrichem
De Sperwers
16:36
16:36
3
Harm-Jan Martens
HAC '63
17:16
17:16
4
Gertin Roke
ACO Van Elderen
17:23
17:23
5
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
17:25
17:25
6
Bram Rouwen
BB lopers
17:39
17:39
7
Niek Nijenhuis
ACO Van Elderen
17:48
17:47
8
Jacob van der Galiën
Dokkum
17:53
17:53
9
Arne te Nijenhuis
BB lopers
18:12
18:11
10
Maarten Koggel
ACO Van Elderen
18:30
18:30
11
Martijn Dijkstra
Hoogeveen
18:37
18:33
12
Marnix Wieringa
Zwolle
19:07
19:06
13
Wilbert Knol
HAC '63
19:34
19:34
14
Matthieu Huisman
Rouveen
19:36
19:34
15
Henri Slabbekoorn
Zwolle
20:01
19:58
16
Evert Teunis
ACO Van Elderen
20:03
20:01
17
Juan Oldehinkel
Spurt '88
20:12
20:12
18
Thomas Wieringa
Zwolle
20:16
20:14
19
Joris Dwars
Dalfsen
20:17
20:13
20
Gerard Veyer
Staphorst
20:21
20:18
21
Diederick Smit
Staphorst
20:38
20:35
22
Marco Lindenholz
Rouveen
20:57
20:53
23
Sander Dijkstra
De Sperwers
20:59
20:59
24
Hugo Bouwmeester
Rouveen
21:33
21:25
25
Gerben Mijnheer
Hasselt
21:54
21:52
26
Klaas Slager
Rouveen
21:59
21:55
27
Remco Eenkhoorn
IJsselmuiden
22:00
21:55
28
Ferry van Laar
BB lopers
22:05
22:03
29
Peter Galenkamp
Hasselt
22:07
22:01
30
Soufiyan Akherraz
Marokko
22:10
22:08
31
Erik Akkerman
Hasselt
22:19
22:16
32
Johan Kooiker
Rouveen
22:32
22:29
33
Joop Dekker
Kraggenburg
22:34
22:24
34
Stijn Hutten
Bergentheim
22:41
22:32
35
Henco Pullen
Zwolle
22:46
22:43
36
Nicklas Brakke
Staphorst
22:51
22:47
37
Sander Alberts
HAC '63
23:16
23:13
38
Jaap Sterken
Nieuwleusen
23:23
23:11
39
Karsten Knol
Nieuwleusen
23:43
23:43
40
René van Leussen
AG '85
23:50
23:47
41
Anne Smelt
HAC '63
23:52
23:50
42
Rik Horné
De Sprinter
24:13
24:07
43
Louis Ceuppens
Staphorst
24:30
24:21
44
G. Hulst
Rouveen
25:32
25:17
45
Herjan Lamberink
Hardenberg
25:35
25:29
46
Bart Kuiers
Rouveen
25:38
25:29
47
Frank Overweg
Nijeveen
25:42
25:37
48
Mark Jan Logtenberg
Staphorst
25:48
25:33
49
Tom van Krimpen
Zwolle
27:33
27:24
50
Denny van der Kolk
Zwolle
28:17
28:05
51
Joris Rietveld
Zwolle
29:48
29:38
52
Bernd Palland
Meppel
29:54
29:39
53
Jurgen Palland
Tuk
30:53
30:39
5M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Rutgers
Noordscheschut
16:59
16:59
2
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers
18:47
18:47
3
Bennie Thunker
Isala '96
18:55
18:54
4
Erik Fokke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
19:11
19:10
5
Dennis Brandenburg
Steenwijk
19:29
19:28
6
Arjan de Haan
Rouveen
20:23
20:18
7
Edwin van Laar
Loopgroep PK
20:35
20:34
8
Karel Prins
Veeningen
21:15
21:13
9
Harro Veerman
Hasselt
21:28
21:27
10
Arjan Veldman
Rouveen
21:42
21:39
11
Bert Krale
Punthorst
21:50
21:47
12
Udo Waanders
Hellendoorn
22:02
22:01
13
Alexander Weideman
Nederlandse Triathlonbond
22:10
22:05
14
Freddy de Witte
Staphorst
22:55
22:51
15
Arjan Lamberink
Hardenberg
23:24
23:19
16
Johan van Leussen
AG '85
23:37
23:34
17
Gerard Hokse
Punthorst
23:56
23:49
18
Bert Post
Dedemsvaart
23:59
23:54
19
Marc Wekamp
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
24:35
24:27
20
Benny Hulst
Rouveen
24:39
24:35
21
Ferdinand Dam
Daarlerveen
25:37
25:31
22
Gert Hutten
Bergentheim
25:58
25:48
23
Anton Klijn
Ruinen
26:27
26:12
24
Wim Hulst
Punthorst
28:28
28:13
25
Gerard Haan
Dedemsvaart
30:00
29:54
26
Nico Schonewille
Hoogeveen
31:53
31:40
27
Arjan Marissen
Slagharen
31:53
31:40
5M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fred Sluijs
ACO Van Elderen
18:58
18:58
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
19:04
19:03
3
Melchior van de Pol
AV '34
19:17
19:16
4
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:07
20:05
5
Harm Kooiker
Rouveen
20:38
20:36
6
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlonbond
21:29
21:28
7
Nico Staal
Hasselt
21:56
21:52
8
Wilko Kolkman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
22:04
22:00
9
Berrie Schipper
Steenwijkerwold
22:14
22:13
10
Henk Kruidhof
Hasselt
22:27
22:25
11
Marcel Hofman
De Sperwers
22:35
22:34
12
Alfred Ubels
Steggerda
22:56
22:56
13
Ferdinand Hemme
De Sperwers
23:04
23:02
14
Theo Oldehinkel
Spurt '88
23:22
23:17
15
Anne Marsman
ACO Van Elderen
23:22
23:18
16
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
23:31
23:26
17
Rob Somsen
Vechtdallopers
23:37
23:34
18
Berend Akkerman
Staphorst
23:55
23:52
19
Jan Russchen
Hoogeveen
23:58
23:55
20
Harrie Poll
Zwolle
24:00
23:57
21
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
24:57
24:49
22
Jaap Pielman
Dedemsvaart
25:11
25:04
23
Jan van der Molen
Rheezerveen
25:13
25:05
24
Nico Leussink
SISU
25:16
25:11
25
Chris Heetebrij
Sint Jansklooster
26:30
26:13
26
Kees Ruijter
Meppel
26:34
26:29
27
Martin Tempelman
Meppel
26:56
26:45
28
Roelof Pepping
avVN
27:00
26:58
29
Anne Bartelds
Start '78
27:23
27:21
30
Klaas Vos
AG '85
27:28
27:18
31
Berend Jan Sterken
Nieuwleusen
27:31
27:25
32
Henny Berends
Spurt '88
27:57
27:47
33
Kees de Jonge
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
28:07
27:58
34
Gert-Jan Ubels
Staphorst
28:52
28:41
35
Jan Fobbe
Drogteropslagen
28:59
28:42
36
Evert Evertsen
Nieuwleusen
29:08
28:56
37
Henk Visscher
Rouveen
29:39
29:33
38
Marcel van Waas
Zwolle
29:39
29:32
39
Mans Veldsink
Dedemsvaart
29:59
29:45
40
Henk Haasjes
Staphorst
30:07
29:50
41
Alfred Schuman
Dalfsen
30:16
30:10
42
Gerrit Zweers
Hardenberg
30:23
30:14
43
Cor van den Berg
Kraggenburg
30:24
30:07
44
Johan Nijland
IJhorst
32:38
32:24
45
Nico Swart
PEC 1910
34:08
33:57
46
Peter de Roo
Pesse
34:34
34:20
47
Herman Hogenbirk
Luttelgeest
35:04
34:59
5VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
18:19
18:19
2
Naomi Heidema
ACO Van Elderen
19:47
19:46
3
Harriët van 't Oever
ACO Van Elderen
20:52
20:51
4
Kyra Brouwer
Nes Ameland
21:52
21:49
5
Annemiek Klein
BB lopers
22:21
22:19
6
Linda Pielman
ACO Van Elderen
22:24
22:23
7
Wianne Schipper
Steenwijkerwold
22:26
22:26
8
Irena van Houten
Schokland
23:19
23:17
9
Nienke van der Woude
Hasselt
23:27
23:25
10
Leandra Troost
AG '85
23:50
23:41
11
Irene Pielman
Dedemsvaart
24:40
24:33
12
Heleen de Boer
AG '85
24:43
24:34
13
Lisanne Berends
Utrecht
25:45
25:34
14
Seline Hutten
Bergentheim
26:05
25:55
15
Esther Burgman
Zwolle
26:45
26:39
16
Tamara Joosten
Ruinen
27:16
27:01
17
Jalisa Rozendal
Kraggenburg
27:18
27:07
18
Thirza Veijer
Staphorst
27:25
27:14
19
Sabine Mulder
Staphorst
27:25
27:16
20
Alette de Boer
Rouveen
27:27
27:18
21
Elvira Veijer
's-Gravenhage
27:27
27:17
22
Chantal van der Molen
Rheezerveen
27:42
27:33
23
Lubertha Hofstede
Hasselt
27:52
27:44
24
Annika Bloemert
Rouveen
28:02
27:53
25
Annemieke Wursten
Hasselt
28:03
27:56
26
Iris Sellies
Hasselt
28:31
28:23
27
Gerdienke Zielman
Hasselt
28:53
28:46
28
Hester Arkema
Hasselt
29:12
29:05
29
Susan Otter
Hardenberg
29:18
29:06
30
Marleen Hegeman
Hasselt
29:22
29:14
31
Aafke Veerman
Rouveen
29:33
29:17
32
Sanne Pullen
Staphorst
29:37
29:21
33
Mirjam Dam
Zwolle
29:45
29:38
34
Mirjam Nijboer
AG '85
29:50
29:35
35
Kim Poolman
Rouveen
30:24
30:10
36
Irene Schunselaar
ACO Van Elderen
30:28
30:24
37
Eline Voerman
Zwolle
30:40
30:29
38
Leonie Sterken
Nieuwleusen
30:41
30:30
39
Aline Vos
Zwolle
30:47
30:37
40
Jettie Veerman
Rouveen
30:52
30:35
41
Janneke Binnendijk
Rouveen
31:27
31:13
42
Maaike Petrusma
Zwolle
33:42
33:39
5V40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
19:37
19:37
2
Fiona Grootoonk
Hardenberg
23:25
23:22
3
Astrid Grasmeijer
Meppel
24:34
24:24
4
Margreet van der Vecht
Hasselt
26:55
26:48
5
Jolanda Tempelman
Meppel
27:34
27:24
6
Carola van Dijk
Kampen
28:37
28:25
7
Natasja Scholten Mooiweer
Kampen
28:38
28:26
8
Emmy ten Brink
Hoogeveen
29:05
28:52
9
Ria Smalbrugge
Hasselt
29:23
29:17
10
Ageeth van der Lee
ACO Van Elderen
29:39
29:25
11
Margriet Korterink
Rouveen
29:47
29:32
12
Arina Holterman
Hoogeveen
31:02
30:57
13
Ingrid Stoffer
Koekange
32:01
31:47
14
Annet Bos
Wijster
32:56
32:44
15
Kirsten Nijhuis-Hunnersen
Zwolle
33:42
33:40
16
Diana Stoffer
Koekange
33:55
33:41
17
Anzhelika de Haas
Zwolle
34:02
33:47
18
Josiana Gerritsen
Nieuweroord
34:35
34:22
19
Monica Scheper
Ruinen
37:05
36:47
5V50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
22:37
22:35
2
Bea Wieringa-Schilder
Hasselt
26:58
26:51
3
Annelies Schipper
Steenwijkerwold
27:21
27:18
4
Hannie Pielman
Dedemsvaart
27:37
27:31
5
Ada Folio
De Sprinter
27:45
27:41
6
Gea Tiemens
AG '85
27:47
27:36
7
Henriette Hooge
Zuidwolde Dr
28:22
28:10
8
Rianne Hogenkamp
Dalfsen
28:38
28:38
9
Anneke Mooy
De Sprinter
29:12
29:08
10
Antoinette Wilmot
Dalfsen
29:26
29:15
11
Alie Botter
Spurt '88
29:43
29:34
12
Ina Koops
Elim
29:51
29:47
13
Hedda van der Veen
Hoogeveen
30:43
30:30
14
Karin de Vries-Kamping
Marathon Pim Mulier
31:35
31:28
15
Rita Jakobs
Hoogeveen
31:45
31:31
16
Grietje Klomp
De Wijk
34:32
34:16
17
Marja Perfors
Pesse
34:34
34:21
18
Lies van Zanten
De Wijk
35:50
35:34
19
Aletta Staats
Meppel
37:06
36:48
20
Laura Nysingh
Dwingeloo
37:06
36:48
21
Carolien Nijenhuis
Ansen
37:06
36:48
22
Erna van Bezoen
Ruinen
37:06
36:48
23
Hennie Reurink
Koekange
37:17
37:01
10MSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
ACO Van Elderen
31:44
31:44
2
Mohammed Koula
Marokko
34:23
34:23
3
Menco Schuurman
Delft
34:27
34:26
4
Erik Slomp
BB lopers
35:09
35:08
5
Joep Emmen
BB lopers
35:36
35:36
6
Richie Azombo
AV Heerenveen
35:42
35:42
7
Willard Bredewold
BB lopers
36:03
36:03
8
Bert de Boer
BB lopers
36:35
36:33
9
Henry Visscher
AG '85
36:38
36:37
10
Remco Akse
BB lopers
36:55
36:54
11
Pascal Dankelman
ACO Van Elderen
37:05
37:04
12
Machiel Haasjes
Staphorst
37:12
37:10
13
André Brakke
AG '85
37:44
37:42
14
Kasper Bisschop
BB lopers
37:54
37:53
15
Henk Bloemert
Rouveen
38:08
38:06
16
Arjan Bruins
Hasselt
39:10
39:07
17
Mark Lubberts
Emmen
39:16
39:13
18
Ernst van Bergen
Nederlandse Triathlonbond
39:27
39:25
19
Maarten Oosterhuis
Hasselt
39:31
39:29
20
Alwin Penninkhof
IJsselmuiden
39:33
39:28
21
Rick Harmsen
Rijssen
39:46
39:46
22
Henk-Jan Dolsma
HAC '63
39:57
39:55
23
Mark de Leeuw
Ruinerwold
40:12
40:11
24
Rolf van der Graaf
Hasselt
40:26
40:25
25
Matthijs van der Graaf
Hasselt
40:34
40:31
26
John Brinkman
Nieuwleusen
41:41
41:36
27
Herman Knol
Hardenberg
41:59
41:56
28
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
42:08
42:05
29
Sonny Marsman
Daarlerveen
42:11
42:04
30
Milco Winters
Meppel
42:16
42:13
31
Henk Tamminga
Hardenberg
42:38
42:34
32
Robin Brands
Brucht
42:55
42:52
33
Jesse Oosterhuis
Hasselt
43:01
42:58
34
Martijn Drost
Dedemsvaart
44:00
43:51
35
Gerrit Pruim
Rouveen
44:26
44:22
36
André Brakke
Meppel
44:57
44:42
37
Theo Sikkema
Zwolle
45:37
45:24
38
Tim Strampel
Dedemsvaart
46:03
45:54
39
Jarno Nijboer
Rouveen
47:26
47:17
40
Jan Talen
AG '85
47:46
47:40
41
Jaap Sterken
Nieuwleusen
47:48
47:38
42
Peter Dominé
Staphorst
47:52
47:46
43
Ronny de Boer
Rouveen
48:39
48:31
44
Ruud Huisman
Staphorst
49:08
49:01
45
Andres Faber
Beilen
49:17
49:13
46
Frank Steenbergen
Veeningen
49:19
49:15
47
Herman Hulst
Staphorst
49:24
49:16
48
Jos Hekman
Wierden
50:10
50:00
49
Peter Kosse
Geerdijk
50:51
50:37
50
Simon Kosse
Geerdijk
52:44
52:30
51
Berny Koekoek
Zuidwolde Dr
52:51
52:42
52
Charbel Kanaan
Hasselt
54:24
54:13
53
Daniël Groen
De Blesse
55:17
55:07
54
Dennie ter Bruggen
Hasselt
56:57
56:47
10M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
ACO Van Elderen
34:51
34:51
2
Klaas van Pijkeren
Dronten
37:14
37:13
3
Rudolf Martens
Hardenberg
39:30
39:30
4
Aard van der Vinne
HAC '63
39:41
39:38
5
Arie Stuurman
Hoogeveen
40:38
40:37
6
Frankwin Mussche
BB lopers
40:47
40:45
7
Michiel Huzen
AG '85
41:26
41:23
8
Arno Kruidhof
Rouveen
43:11
43:02
9
Ben Smith
Spurt '88
45:49
45:42
10
Robert van der Meulen
Isala '96
45:57
45:52
11
Wouter Dirk de Jong
Ommen
46:04
45:59
12
Alfred Beens
Genemuiden
46:17
46:13
13
Remco Broekhuijsen
Zwolle
47:31
47:23
14
Lambert Put
Nieuwleusen
47:53
47:48
15
Gerrit Veurink
Rheezerveen
48:31
48:25
16
Arjen-Jan Hummelen
Zwolle
49:14
49:00
17
Jannes Janssen
Hardenberg
49:20
49:13
18
Henk Salomons
Emmeloord
49:41
49:35
19
Jeroen Beutick
Zwolle
50:44
50:31
20
Siert Meijer
Zwolle
50:59
50:46
21
Vunda Alexandre Lourenço
Hasselt
51:32
51:24
22
Bort Hartog
Nijeveen
52:28
52:19
23
Jaap Oosterhuis
Hasselt
52:53
52:51
24
Michel Wenting
Meppel
56:41
56:30
10M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Verwoert
Aquilo
40:06
40:06
2
Erik Dambrink
De Sprinter
40:15
40:15
3
Wilco Mars
ACO Van Elderen
40:28
40:26
4
Nanne Jagersma
Lichtlopen
41:19
41:19
5
Bennie Akkerman
AG '85
42:02
42:00
6
René van Weezep
ACO Van Elderen
42:21
42:19
7
Peter Iepsma
Marknesse
43:15
43:09
8
Bart Grasmeijer
De Sprinter
43:48
43:44
9
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
43:54
43:52
10
Olaf Prins
Hasselt
44:03
43:59
11
Wim Matel
Spurt '88
44:06
44:02
12
Roel Westert
Ruinerwold
44:27
44:23
13
Eddy Geesink
Hardenberg
45:13
45:09
14
René Bosman
Hasselt
45:22
45:18
15
Reinder Jan Steenbeck
Wolvega
45:30
45:23
16
Eize Wind
Radewijk
46:08
46:03
17
Fred Koningstein
Dalfsen
47:01
46:50
18
Gert Goos
Dalfsen
48:53
48:46
19
Henk Korterink
Hasselt
49:12
49:09
20
Marcus Rietveld
Zwolle
49:15
49:08
21
Jan Salomons
Zwolle
50:22
50:16
22
Dick Remmers
ACO Van Elderen
50:49
50:41
23
Henk Frakerman
Slagharen
50:54
50:42
24
Benno Braamhaar
AV Rijssen
51:06
51:02
25
Jan de Vries
Meppel
51:13
51:05
26
Jaco Schrauwen
Meppel
51:25
51:22
27
Jan Boschman
Hasselt
51:33
51:27
28
Peter Rooseboom
Hardenberg
51:34
51:28
29
Klaas Wijnberger
Dalfsen
51:35
51:27
30
Gert Dunning
Veeningen
52:00
51:56
31
Johan Witte
Meppel
52:55
52:43
32
Evert Dekker
Ruinen
52:57
52:49
33
Jannes Heijnen
Hoogeveen
54:59
54:55
34
Jan Hein van der Bruggen
Dwingeloo
55:16
55:06
35
Wim de Pruis
Meppel
55:16
55:06
36
Sjoerd Koelmans
Meppel
55:24
55:12
37
Klaas Jansen
Hasselt
55:53
55:42
38
Frits Lautenbag
De Gemzen
57:00
56:53
39
Jan Witte
Meppel
57:00
56:49
40
Henri Fredriks
De Sprinter
59:17
59:02
41
Gerrit Harmsen
De Sprinter
1:13:20
1:13:07
10VSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corien Jansen
De Sprinter
42:32
42:29
2
Tamara de Vries
HAC '63
44:43
44:39
3
Christina Mulder
Nieuwleusen
45:07
45:04
4
Marit Nijdam
Nijmegen
46:27
46:21
5
Jolien Jansen
Vechtdallopers
46:43
46:34
6
Linda Eektimmerman
Zwolle
46:51
46:46
7
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
47:37
47:33
8
Nardie Mulder
BB lopers
47:46
47:41
9
Rianne Niewold
BB lopers
47:56
47:51
10
Edith Rooseboom
Zwolle
49:11
49:05
11
Marleen van Heerde
Cialfo
49:33
49:29
12
Babs Jansen
Dedemsvaart
50:13
50:03
13
Natascha Kroek
Meppel
51:03
50:55
14
Kim Kalter
Zwolle
52:48
52:29
15
Nikki Geesink
Hardenberg
54:39
54:26
16
Chantal Winters
Meppel
56:41
56:29
17
Anke Jansen
Zwolle
57:44
57:32
18
Marloes Snel
Genemuiden
58:38
58:30
19
Wobke IJmker
Den Ham Ov
1:00:05
59:59
20
Geesje Ubak
Nieuwleusen
1:00:11
1:00:04
21
Angelique Engel
De Wijk
1:05:30
1:05:18
22
Joke ´t Hart
IJhorst
1:07:05
1:06:53
10V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
41:26
41:24
2
Janneke Molenhuis
De Sprinter
43:59
43:57
3
Geke Tempelman
Vechtdallopers
48:44
48:39
4
Imke Vrieswijk
IJsselmuiden
51:08
50:48
5
Ellen Dragt
De Wijk
52:53
52:41
6
Dayen Spijker
DUITSLAND
56:15
56:12
7
Alida de Graaf
De Wijk
58:13
58:01
8
Supattra Wilamas
De Sprinter
58:41
58:28
9
Corina Fijn
Hattemerbroek
58:57
58:41
10
Karin Witteveen
Hattemerbroek
1:01:53
1:01:38
11
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:03:28
1:03:22
12
Petra van Lente
IJsselmuiden
1:05:30
1:05:10
13
Supattra Wilamas
De Sprinter
1:05:30
58:28
10V50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
De Sprinter
45:53
45:50
2
Gerda Akkerman
AG '85
49:36
49:32
3
Hilda Paarhuis
Hasselt
51:39
51:35
4
Sylvia Talen
De Sprinter
52:36
52:29
5
Carla Geesink
Hardenberg
52:38
52:25
6
Marry de Lange
ACO Van Elderen
54:25
54:20
7
Jacqueline t Brummelhuis
HAC '63
55:00
54:54
8
Astrid van Utteren
De Sprinter
1:03:11
1:02:56
J-7, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kai Boer
ACO Van Elderen
3:38
3:38
2
Jesper Wieten
Isala '96
3:48
3:48
3
Lenn Poel
Zwolle
3:54
3:54
4
Jort de Weerd
Ommen
3:57
3:56
5
Teun IJspeert
De Wijk
3:57
3:56
6
Thijs Burgman
Zwolle
4:00
4:00
7
Naud Kuijers
Staphorst
4:05
4:05
8
Thom Pullen
Zwolle
4:43
4:43
9
Steijn Hoeve
Punthorst
5:49
5:49
10
Ralf Pullen
Zwolle
6:56
6:56
M-7, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sara Slabbekoorn
Zwolle
3:53
3:53
2
Puck Seinen
Ommen
4:03
4:02
3
Liz Meijer
Witharen
4:07
4:07
4
Jamila Thielman
Zwolle
4:33
4:33
5
Jasmijn Akkerman
Hasselt
4:49
4:49
6
Vera Hoeve
Punthorst
4:55
4:55
7
Jenske Hokse
Punthorst
4:59
4:58
8
Julia de Lange
Arrien
5:55
5:55
9
Silja Fokke
Vroomshoop
6:47
6:47
Met dank aan de sponsors en de vele vrijwilligers
www.tegelhome.nl
www.uitslagen.nl
24-11-2019 14:50