Uitslagenlijst Schoonhovencross

Hollandscheveld - Zondag 10 november 2019

M-6, JEUGD T/M 6 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Slomp
Hollandscheveld
3:40
2
Maud van Lubek
Zuidwolde Dr
3:59
3
Lieke Vredeveld
HAC '63
4:07
4
Lisanne Kikkert
Hoogeveen
4:39
5
Elinn Pol
Hollandscheveld
5:09
6
Vivian Riemeijer
Aquilo
5:10
7
Lara Hamstra
Hollandscheveld
5:28
8
Dinthe Stuiver
Zuidwolde
6:47
9
Yenthe Guichelaar
Elim
7:41
10
Jasmijn de Haan
Hoogeveen
7:58
11
Ella Sterken
Nieuwleusen
9:46
J-6, JEUGD T/M 6 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aron Hamstra
Hollandscheveld
3:47
2
Midas van den Dijssel
Hoogeveen
4:11
3
Mika Stuiver
Zuidwolde
4:17
4
Benjamin Sybrandy
Meppel
4:45
5
Vilano Waninge
Ruinerwold
5:57
6
Joris de Haan
Hoogeveen
7:05
7
Oscar de Haan
Hoogeveen
7:58
M7-8, JEUGD 7 T/M 8 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saline Waninge
De Sprinter
6:24
2
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
6:27
3
Demi Slomp
Hollandscheveld
6:36
J7-8, JEUGD 7 T/M 8 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurgen Eefting
HAC '63
5:41
2
Twan Stuiver
Zuidwolde
5:44
3
Jorrit Riemeijer
Aquilo
6:07
4
Sven van Lubek
Zuidwolde Dr
6:11
5
Julan Wiering
Nieuw-Amsterdam
6:26
6
Fabian Roetman
Hollandscheveld
7:24
M9-11, JEUGD 9 T/M 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Kuhnen
HAC '63
5:04
2
Marit Versfeld
De Sprinter
5:19
3
Nynke Kwak
Aquilo
5:25
4
Elise Martens
HAC '63
5:56
5
Isa Scholing
HAC '63
6:14
6
Eline Karssies
Hollandscheveld
6:24
7
Myrthe Wolting
HAC '63
6:27
8
Lotte Kwak
Aquilo
6:34
9
Yinthe Wiering
Nieuw-Amsterdam
6:35
10
Daphne Veuger
HAC '63
6:41
11
Inke Meijer
Aquilo
7:12
J9-11, JEUGD 9 T/M 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yaniek Versfeld
De Sprinter
5:02
2
Thomas Berends
Assen
5:18
3
Micah Wiering
De Sperwers
5:22
4
Niels Eefting
HAC '63
5:39
5
Guido Karssies
Hollandscheveld
6:00
6
Jesse Leeuwerke
Aquilo
6:19
7
Casper Dekker
Hoogeveen
6:21
8
Olivier van den Dijssel
Hoogeveen
6:34
9
Mark Benjamins
Elim
7:53
10
Sebastiaan Averesch
Slagharen
8:01
M1214, JEUGD 12 T/M 14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Karssies
HAC '63
13:49
2
Marielle Lensen
HAC '63
15:49
3
Lieke Niestijl
Assen
16:03
4
Amber Dekker
HAC '63
17:18
5
Merel de Groot
Aquilo
20:12
6
Eefke Plugge
Winschoten
20:54
J1214, JEUGD 12 T/M 14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Berends
Assen
13:37
2
Maikel Potkamp
Heerde
14:11
3
Ruben Eefting
HAC '63
14:38
4
Aris Remmerde
't Haantje
14:50
5
Damian Helder
HAC '63
16:04
6
Justin Pol
Hollandscheveld
17:06
7
Wout Plugge
Aquilo
21:00
VROUW, DAMES HEREN 3.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera de Vries
Horror
12:32
2
Iris Velting
HAC '63
12:51
3
Dione Schipper
Steenwijkerwold
13:20
4
Sanne Niestijl
Assen
14:38
5
Anja Benjamins
Elim
20:17
6
Hilda Bralten
De Sprinter
23:18
7
Afra Verweg
Slagharen
25:59
MAN, DAMES HEREN 3.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ephrem Been
HAC '63
11:27
2
Wouter de Roo
HAC '63
11:47
3
Ivor Feunekes
Nederlandse Triathlonbond
12:04
4
Rico Kleine
HAC '63
12:17
5
Florian L÷wik
Arnhem
12:20
6
Tim van Es
HAC '63
12:24
7
Rob Kottrik
Coevorden
12:52
8
Jeroen Thalen
HAC '63
13:05
9
Laurens Pietersma
Aquilo
13:48
10
Luuk Knossen
Aquilo
13:48
11
Marnix Prins
HAC '63
14:02
12
Dylan Vuurpijl
Elim
14:07
13
Jaap Sterken
Nieuwleusen
15:08
14
Dennis Dekker
Hoogeveen
15:24
15
Kevin de Bruijn
De Krim
16:54
16
Arjen Pol
Hollandscheveld
17:09
17
Wim Smit
Nieuwlande
19:28
18
Ruud van Brevoort
Zuidveen
21:35
19
Berend-Jan Nijmeijer
Hoogeveen
23:09
20
Ewoud Kraaij
Elim
24:17
21
Remco Bos
HAC '63
24:28
G-M, G-LOOP 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorian Seubers
HAC '63
7:27
2
Remy van Zundert
Coevorden
8:31
3
Steve Dekker
Hoogeveen
8:58
4
Falco Marani
Coevorden
9:11
5
Harron Dekker
Zweeloo
9:39
6
Mark Kleine
Dalerpeel
10:21
7
Tycho Obdeijn
Dalen
11:56
G V, G-LOOP 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolien Postma
Coevorden
8:45
2
Cherique Stoel
Coevorden
9:00
3
Melanie Wibier
Dalen
10:11
4
Sandra Benjamins
Coevorden
11:14
5
Ryanne Beekman
Coevorden
15:12
6
Suzanne Verweg
Slagharen
15:51
VSEN, DAMES HEREN 7.5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke de Lange
Hoogeveen
33:33
2
Tamara De Vries
HAC '63
35:42
3
Laura Prins
HAC '63
38:58
4
Diane Habers
Dalfsen
41:19
5
Marjolein Lok
Hoogeveen
49:56
6
Karina Kremer
Hollandscheveld
50:35
7
Yvonne Roetman
Hollandscheveld
52:52
V40, DAMES HEREN 7.5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien van der Vegt
HAC '63
35:20
2
Margriet Westrik
Hoogeveen
39:53
3
Janca de Vries
Hollandscheveld
42:26
4
Gea Tepper
Emmen
42:57
5
Annette Pol
Zuidwolde
44:51
6
Jozina Ernst
HAC '63
45:10
7
Cathy van Es-Bode
HAC '63
45:59
8
Annemieke Weijling
Gieten
46:15
9
Manon Vos
HAC '63
46:45
10
Agnes Pol
Hoogeveen
56:05
MSEN, DAMES HEREN 7.5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Job IJtsma
HAC '63
25:42
2
Harm-Jan Martens
HAC '63
28:06
3
Maarten van Dijk
HAC '63
28:58
4
Nick Kerkhof
HAC '63
29:28
5
Frank Everts
Hoogeveen
30:09
6
Bram Veenboer
HAC '63
30:43
7
Jeroen Thalen
HAC '63
30:51
8
Alex Zomer
Hollandscheveld
32:37
9
Arne ter Heide
HAC '63
33:04
10
Nick van der Weide
Elim
33:09
11
Maikel Dekker
Hoogeveen
33:31
12
Jeroen Fleer
Meppel
35:38
13
Anne Smelt
HAC '63
36:06
14
Albert-Jan de Haan
HAC '63
36:09
15
Jaap Sterken
Nieuwleusen
37:42
16
Renaldo Westenberg
Hollandscheveld
37:47
17
Patrick Bisschop
Hollandscheveld
40:52
18
Johan ten Cate
Hollandscheveld
40:52
19
Kevin de Bruijn
De Krim
42:52
20
Henry Benjamins
Hollandscheveld
44:27
21
Herman haverkort
Hoogeveen
45:22
M40, DAMES HEREN 7.5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Rutgers
Noordscheschut
27:27
2
Erwin Akkerman
HAC '63
27:40
3
Aard van der Vinne
HAC '63
30:25
4
Ronald van Lubek
Zuidwolde Dr
32:26
5
Zeger Zeilemaker
Gieten
32:43
6
Karel Prins
Fort
35:06
7
Gerko de Roo
HAC '63
36:44
8
Marco Lok
Hoogeveen
36:45
9
Edwin Zwiep
Zuidwolde
38:12
10
Michel Veninga
Kerkenveld
38:23
11
Jonny Talen
Hoogeveen
40:07
12
Edwin van Dalsem
Hoogeveen
43:41
13
Edwin Helder
HAC '63
43:41
14
Gerard v/d Hoek
Hoogeveen
46:00
15
Peter Mulder
Hoogeveen
46:00
M50, DAMES HEREN 7.5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilko Strijker
Hoogeveen
35:13
2
Tonnie Schokker
De Blesse
35:34
3
Wim Matel
Ane
35:44
4
Henk Jan Meier
Hardenberg
36:18
5
Harry Kruizinga
Hoogeveen
36:59
6
RenÚ Noordegraaf
Noordwolde Gn
37:51
7
Dick Metselaar
Meppel
39:02
8
Erik Tibben
Hoogeveen
39:57
9
Herman Weening
Spurt '88
40:40
10
Harry Prins
HAC '63
40:49
11
Tom Nieuwenstein
HAC '63
41:56
12
Arie Prins
Koekange
43:28
13
Harry Sloots
Hoogeveen
44:13
14
Jannes Heijnen
HAC '63
44:15
15
Sake Pol
Hoogeveen
44:20
16
Mans Veldsink
Dedemsvaart
44:33
17
Bertus de Groot
Fluitenberg
46:32
18
Marc Bremer
Hollandscheveld
52:19
19
Robert Smit
Elim
52:55
www.uitslagen.nl
10-11-2019 16:11