Uitslagenlijst Molenvencross

Helmond - Zondag 10 november 2019

MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
32:16
2
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
32:29
3
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
33:12
4
Stef Simons
Bree
33:18
5
Patryk Lukaszewski
Someren
33:44
6
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
34:30
7
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
34:48
8
Guus Heijnen
Tartlétos
35:04
9
Bram Cuijpers
Eindhoven Atletiek
35:10
10
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
35:24
11
Ferdy Smeets
Caesar
35:50
12
Ron spreeuwenberg
Atletiek Helden
35:56
13
Joost Bover
ATV Venray
36:00
14
Jurjen Knarren
AVON
36:22
15
Richard Bergs
Atletiek Leudal
36:29
16
Daniël Drumm
't Jasper Sport
37:06
17
Thijs Pauwels
Sevenum
37:41
18
Erik Andela
Eindhoven
38:04
19
Jens Wijnants
Sittard
39:19
20
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
39:28
21
Tom Smetsers
Scopias
39:32
22
Marcin Motowidlo
Arcen
39:49
23
Jeroen Dael
Scopias
40:38
24
Floor Kouwenberg
Venlo
42:40
25
Frank Heuer
Duitsland
42:48
26
Jeroen Duif
GVAC
42:57
27
Ralph Thijssen
Bakel
43:29
28
Harm van Laanen
Geldrop
44:00
29
Tim Claassen
Helmond
44:33
30
Bram Maas
Venray
44:40
31
Sander Nievergeld
Someren
44:47
32
Rory van Eck
Geldrop
45:59
33
Marek Philippen
Selfkant-Tüddern
49:59
34
Toth Gábor
Someren
54:19
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Koster
Atletiek Helden
35:00
2
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
35:39
3
Ronald Langenhuizen
Swift
35:58
4
Jeroen Hendriks
Tegelen
36:11
5
Stevan Leppink
GAC Gemert
37:04
6
Stephan Haans
Eindhoven Atletiek
37:44
7
Olav Nieuwenhuis
Tegelen
37:48
8
Jan vd Broek
GAC Gemert
38:54
9
Wiljo Ermers
GAC Gemert
39:01
10
Robert Reintjes
Helmond
39:03
11
Andrew Leenen
Roggel
40:17
12
Mark Dackus
Maastricht
40:58
13
Bart van Mierlo
Someren
41:38
14
Bjorn Koelink
Nuenen
41:42
15
Manuel Eikens
AVON
42:11
16
Paul Kuijken
Geldrop
42:26
17
Eddy Geboers
't Jasper Sport
42:43
18
Radek Winiarski
Someren
45:07
19
Adam kudrewicz
Helmond
47:44
20
Sander Dinghs
Venlo
49:35
21
Merijn Trommar
Eindhoven Atletiek
50:50
22
Efraďm Verboeket
HAC
52:35
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Achterberg
Nuenen
35:20
2
Raymond van Hall
Doesburg
35:31
3
Harald van Gils
Loopgroep Aart Stigter
36:19
4
John Thielen
Lopersgroep Deurne
36:38
5
Tadesse woldemesekel
ATV Venray
36:42
6
Edwin Kok
GAC Gemert
37:07
7
Hans-Peter van Wersch
Eindhoven Atletiek
39:02
8
Angelo Jansen
GVAC
39:33
9
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
39:51
10
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
40:04
11
Jack Boots
Scopias
40:15
12
Marc Thielen
Vlierden
42:12
13
Arian Adriaans
Cifla
42:28
14
Edwin van der Wulp
Geldrop
43:56
15
Thijs van Vugt
HAC
44:12
16
Lars Waumans
Eindhoven
46:33
17
Sander Leegwater
Helmond
48:19
18
Stefan Rus
Ommel
48:34
19
Richard Hendrix
Tegelen
48:46
20
Eric de Swart
Swolgen
52:49
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal Lucker
Venlo
36:35
2
René Jacobs
Someren
37:05
3
Arno Arts
Nuenen
38:16
4
Jos de Groot
GAC Gemert
38:41
5
Wil Engels
Venlo
40:09
6
Frans Hoof
AVON
40:47
7
Manfred Herzog
Dusseldorf
42:24
8
Ronald Dielissen
Tegelen
43:02
9
Jones Ewalds
Venlo
43:30
10
Maurice Zwart
Helmond
44:51
11
Maarten Manders
GAC Gemert
45:18
12
Leon Schrijvers
Eindhoven Atletiek
45:42
13
Lucas talsmá
Helmond
48:16
14
Jan van Lessen
Duitsland
48:32
15
Twan van Stokkem
Venray
50:05
16
Edwin de Groot
Venray
53:15
17
Paul Martens
Geldrop Runners
54:50
18
Adwin Mathon
Veghel
59:11
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlo Buijs
GVAC
38:31
2
Bart Claessens
Caesar
38:43
3
Wim Setz
Geldrop
38:44
4
John Kocken
HAC
40:02
5
Frans Deenen
ATV Venray
40:25
6
Wim Janssen
Atletiek Helden
41:33
7
Hans Peeters
Atletiek Helden
42:18
8
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
43:10
9
Ton van der Honing
Swift
44:17
10
Perry Peeters
STB
44:54
11
Roland Robinson
Helmond
46:05
12
Dick Eleveld
HAC
46:19
13
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
47:20
14
Jeroen Kouwenberg
Scopias
48:43
15
Jan Koot
Beek en Donk
48:49
16
Nol Geurts
Heythuysen
52:57
17
Mohamed Barre
Geldrop
53:13
18
F. Mulders
HAC
54:32
19
Rene Smulders
Geldrop Runners
57:58
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Grommen
Maasbree
38:28
2
Jack Niessen
Swift
40:03
3
Nico Verstraten
Koningslust
40:22
4
Henk Flipsen
Prins Hendrik
41:09
5
Wiel van Lier
Atletiek Helden
42:30
6
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
43:16
7
Kees van der Put
Eindhoven Atletiek
44:20
8
Peter Marijnissen
Get Running
44:25
9
Jack Kuijten
Waalre
46:15
10
Richard Striekwold
Geldrop Runners
48:53
11
Ad de Laat
Geldrop Runners
50:33
12
Jos Thielen
Wanssum
50:49
13
Wim van der Maat
Geldrop Runners
52:42
14
Piet Aarts
Wanssum
52:51
15
Joop Slagboom
GVAC
53:26
16
Jos Sanders
avVN
56:30
17
Frank de Roij
Geldrop Runners
59:11
VROUW, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renée van Es
Caesar
37:08
2
Magda Winiarska
Someren
40:05
3
Angélique de Vries
Eindhoven Atletiek
41:41
4
Joske van Schijndel
Prins Hendrik
42:13
5
Eefje Melssen
GAC Gemert
42:23
6
Lien Peeters
Duffel
42:32
7
Manouk Peters
Horst
43:24
8
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
43:28
9
Sanne Joosten
Mierlo
44:05
10
Ruthje Heinrichs
Tegelen
48:45
11
Sandra Litjens
Grubbenvorst
56:39
V45+, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henny van Oirschot
HAC
46:05
2
Lily-Anne Smeets
Roermond
47:53
3
Magda doumpas
Someren
50:10
4
Liesbeth Janssen
Aarle-Rixtel
1:01:57
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Knoester
GVAC
16:19
2
Alex Smeets
Caesar
16:49
3
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
16:58
4
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
17:06
5
Koen Frenken
Unitas
17:29
6
Rens van Dongen
Scopias
18:01
7
Koen vd Mortel
Lopersgroep Deurne
18:06
8
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
18:09
9
Thijs Vermeulen
ATV Venray
18:44
10
Roel Peters
GAC Gemert
19:27
11
Jop Knoppers
Lopersgroep Deurne
20:08
12
Ivo Starren
GAC Gemert
20:39
13
Marcin Stadnik
Sint-Oedenrode
21:42
14
Stijn Verbruggen
NSAV 't Haasje
21:57
15
Joris Verdult
Eindhoven
23:03
16
Zoltán Nagy-György
Szeged
23:27
17
Bram Swinkels
Lieshout
23:49
18
Rutger Maters
Nuenen
24:20
19
Bart Buis
Nuenen
24:23
20
Roel Segers
GAC Gemert
25:34
21
Jasper Ruijgrok
Helmond
26:17
22
Patryk Misztal
Sint-Oedenrode
26:35
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emmie Weekers
Weert
19:21
2
Melissa Bevers
Eindhoven
19:52
3
Elin Schippers
Running Team Eindhoven
20:11
4
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
20:29
5
Hannah Clercx
Asterix
21:00
6
Christel van Rooij
Atletiek Maastricht
22:13
7
Frea Zwaag
Eindhoven Atletiek
23:34
8
Karolina
Helmond
24:26
9
Nicky Arnoldussen
Geldrop
25:17
10
Csenge Balázs
Hódmezovásárhely
25:49
11
Gosia Surówka
Sint-Oedenrode
27:24
12
Rianne Nijssen
Neerkant
31:21
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Serana Tielbeek
Running Team Eindhoven
18:24
2
Mechtild dackus-panhuysen
Atletiek Maastricht
20:18
3
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
20:54
4
Noortje van Doesum
Cifla
21:06
5
Myrthe Meex
Achilles-Top
22:53
6
José Verstraeten
Eindhoven Atletiek
24:14
7
Samantha van Goch
Lopersgroep Deurne
24:27
8
Malgorzata ML Furmanek
Helmond
27:03
9
malika v Dijk
Lieshout
29:24
10
Astrid Serton
HAC
35:44
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
GAC Gemert
21:07
2
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
21:46
3
Nicole Loeve
HAC
22:30
4
Nicole Megens
HAC
25:18
5
Marie-Jeanne Vandormael
België
25:25
6
Natasja Marcellis
Overloon
26:20
7
Adriek de Man
Someren
26:27
8
Anita Smits
Meterik
26:34
9
Anouk Lavrijsen
Nuenen
29:14
10
Jeannette van Nispen
HAC
30:30
11
Annette Woortman
HAC
31:01
12
Willeke Sismono
HAC
31:36
13
Mirjam Lambert
HAC
31:40
14
Anne-mieke Pluijm
GAC Gemert
31:59
15
Tineke van Mullekom
Deurne
33:11
16
Anja de Wert
HAC
36:06
17
Dineke Baron
HAC
36:07
M45+, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal Lucker
avVN
19:05
2
Eduard Wanten
Beesel
19:22
3
Rüdigo Kebeck
Schwalmtal
19:48
4
Dolf Van de Voort
PAC
20:15
5
Jos van Hees
HAC
20:37
6
John Wanten
Meterik
21:22
7
Ton van Loon
Loopgroep Aart Stigter
21:26
8
Wiel van Lier
Atletiek Helden
21:50
9
Bernie Nagel
't Jasper Sport
22:11
10
Arie Adriaans
Gemert
22:23
11
Peter v Dijk
Helenaveen
22:40
12
Martijn Stigter
GAC Gemert
23:06
13
Harold van Gerwen
HAC
23:26
14
Piet Jaspers
't Jasper Sport
23:30
15
Mark Honings
Lopersgroep Deurne
24:34
16
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
24:46
17
Hanco v Brenk
HAC
25:05
18
Jos Mooren
HAC
26:31
19
Harold Vissers
HAC
30:11
20
Paul van Mierlo
HAC
31:02
MJUNA, MEISJES JA+JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van Mill
Eindhoven Atletiek
14:59
2
Jette Winkelman
't Jasper Sport
15:06
3
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
16:26
4
Merle Smulders
Caesar
16:45
5
Resy van Iersel
't Jasper Sport
16:49
MJUNB, MEISJES JA+JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
14:42
2
Eva Leifeld
Bergisch-Gladbach
14:54
3
Emma Bijnen
HAC
15:10
4
Lynn van Ham
Achilles-Top
15:12
5
Danae Leemans
Eindhoven Atletiek
15:30
6
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
15:56
7
Anna Coerver
STB
16:12
8
Fenne Claassens
Helmond
16:33
9
Xenia Raptis
Scopias
18:17
10
Maud Seuren
AV Weert
22:06
JJUNC, JONGENS JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Klomp
ATH
9:23
2
Julian van Rens
ATV Venray
9:40
3
Jeroen van Lith
Helmond
9:46
4
Michiel Kruk
Eindhoven Atletiek
9:51
5
Tijn Bruins
ATV Venray
10:14
6
Stijn hilhorst
't Jasper Sport
10:18
7
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
10:26
8
Luc van Ham
Achilles-Top
10:27
9
Guus van Riel
Atletiek Helden
10:29
10
Finn Janssen
Atletiek Helden
10:36
11
Luuk Verhoeven
HAC
10:50
12
John Linders
Lopersgroep Deurne
11:02
13
Koen Kandelaars
GAC Gemert
11:18
14
Joris Besselink
GAC Gemert
11:19
15
Stan Buurman
HAC
11:28
16
Lasse Reijnen
HAC
11:49
17
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
12:03
18
Kiran Quigley
HAC
13:23
19
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
14:12
MJUNC, MEISJES JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
GAC Gemert
10:04
2
Laurie Santegoeds
GAC Gemert
10:26
3
Chayel Bletterman
ATV Venray
10:31
4
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
10:43
5
Sanne Michiels
ATH
10:57
6
Mirre Vissers
Atletiek Helden
11:27
7
Valerie Chu
AV Weert
11:34
8
Floor Vulders Jochems
GAC Gemert
11:45
9
Meike Janssen
AV Weert
11:51
10
Claire van de Hurk
Eindhoven Atletiek
11:56
11
Britt Achten
ATV Venray
12:08
12
Floor van Riel
Atletiek Helden
13:07
13
Eef Classens
ATV Venray
13:44
14
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
16:12
JJUND, JONGENS JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
7:06
2
Jorg Klomp
ATH
7:19
3
Karsten Debets
Caesar
7:24
4
Mads Verhofstadt
HAC
7:28
5
Fergus Tabor
HAC
7:40
6
Gijs Deckers
Swift
7:42
7
Splinter Ikkink
geldrop
7:56
8
Milan Geerts
Kinrooi
7:58
9
Ivar Colijn
AV Weert
7:58
10
Bas Verheijen
AV Weert
7:59
11
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
8:06
12
Pieke Billekens
AV Weert
8:17
13
Bram van Heugten
HAC
8:18
14
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
8:18
15
Teije Fleskens
HAC
8:18
16
Merijn Bond
Achilles-Top
8:24
17
Rens Heygele
HAC
8:26
18
Gilles Hermans
Atletiek Helden
8:27
19
Nils van Leipsig
Swift
8:38
20
Sven Theunissen
AV Weert
8:41
21
Nate Sillekens
Atletiek Helden
8:57
22
Jake Janssen
HAC
9:02
23
Raf Wolters
Swift
9:04
24
Lennard Besselink
GAC Gemert
9:07
25
Jordy Keijsers
Budel
9:12
26
Hielke Waterschoot
HAC
9:20
27
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
9:28
28
Dani Koetsier
Lopersgroep Deurne
9:28
29
Kevin van Gerwen
Asten
9:49
30
Ian Waals
AV Weert
10:15
31
Sven Mewiss
Scopias
10:36
MJUND, MEISJES JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
5:22
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:25
3
Sofie van Wouwe
ATH
5:32
4
Amina Dillmann
Achilles-Top
5:40
5
Layla van Berkel
HAC
6:00
6
Sara van Ham
Achilles-Top
6:05
7
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:10
8
Saartje Litjens
Scopias
6:22
9
Danique Adriaans
GAC Gemert
6:31
10
Isa Krebbers
ATV Venray
6:34
11
Sofie Soer
AV Weert
6:39
12
Lieke Rengs
ATV Venray
6:41
13
Luna van den Heuvel
HAC
7:01
14
Brechje Arts
ATV Venray
7:28
JPUPA, JONGENS PA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn de Koning
Lopersgroep Deurne
5:22
2
Timo wassenberg
Unitas
5:29
3
Lars Custers
HAC
5:31
4
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
5:32
5
Aron Szilágyi
AV Weert
5:53
6
Rick Koppelmans
Mariahout
6:03
7
Cas Hendriks
ATV Venray
6:06
8
Noud Kessels
Scopias
6:06
9
Finn Jans Beken
ATV Venray
6:07
10
Ravi Classen
Scopias
6:08
11
Jarne Reijnen
HAC
6:08
12
Tim Michiels
ATH
6:09
13
Twan ten Have
Scopias
6:10
14
Adam Kovacs-Borbas
ATH
6:12
15
Justen de Vries
GAC Gemert
6:13
16
Mike van Tilburg
HAC
6:15
17
Remco Adriaans
GAC Gemert
6:18
18
Jan Aardenburg
Unitas
6:27
19
Niels Gense
AV Weert
6:28
20
Timo Broekmans
Unitas
6:29
21
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
6:38
22
Kevin Kersten
ATH
6:38
23
Casper Rekmans
AV Weert
6:40
24
Moos van Hoof
HAC
6:41
25
Linus van Hout
Lopersgroep Deurne
6:43
26
Sam van Lieshout
HAC
6:44
27
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
6:49
28
Yon Peeters
Atletiek Helden
6:51
29
Justin Smirk
HAC
6:56
30
Luke Hesen
't Jasper Sport
7:08
31
Nouafel El Majdoubi
HAC
7:12
32
Milan van Kleef
HAC
7:18
33
Stan Willemsen
Atletiek Helden
7:21
34
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
7:22
35
Tobias dé smit
't Jasper Sport
7:32
36
Assem El Feddali
ATH
7:50
37
Raf Ikkink
7:51
38
Nelis van der Zanden
't Jasper Sport
7:51
39
Dennis Verbeek
Lopersgroep Deurne
7:54
40
Swen Mossaddag
AV Weert
7:57
41
Joe Janssen
HAC
8:01
42
Eef Kirkels
AV Weert
8:03
43
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
8:26
44
Thijs Bukkems
't Jasper Sport
8:41
45
Ralph van de Liefvoort
ATV Venray
8:46
MPUPA, MEISJES PA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lot van Veghel
ATV Venray
5:42
2
Anna van der Velden
Scopias
5:46
3
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
5:47
4
Lieve Derks
ATH
5:57
5
Saskia Grosfeld
AVV
5:58
6
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
6:05
7
Hedwig Tabor
HAC
6:12
8
Maud Heygele
HAC
6:14
9
Sien van Veghel
ATV Venray
6:24
10
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
6:27
11
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
6:31
12
Lise Kostons
HAC
6:34
13
Laura Verhallen
Deurne
6:39
14
Eline Kandelaars
HAC
6:44
15
Pip Mezenberg
GAC Gemert
6:45
16
Imke Wijnen
AV Weert
6:47
17
Roos van Houts
't Jasper Sport
6:52
18
Luna Scheepers
Helmond
6:52
19
Naledi van Laarhoven
HAC
6:58
20
Lara van der Heijden
ATV Venray
7:02
21
Rian Janssen
Scopias
7:03
22
Annika Dackus
Maastricht
7:11
23
Chiara Toller
ATH
7:11
24
Maartje Gottenbos
HAC
7:13
25
Zenn Clignett
HAC
7:16
26
Michelle Haenen
Scopias
7:18
27
Quinty Bukkems
HAC
7:21
28
Maud Helmink
Scopias
7:22
29
Fleur Coolen
HAC
7:23
30
Karlijn Sukel
HAC
7:27
31
Pien Janssen
Atletiek Helden
7:42
32
Puk Geerts
GAC Gemert
7:46
33
Anna van Diepen
HAC
7:49
34
Lara Peeters
Atletiek Helden
7:58
35
Sophie Emons
Helmond
9:00
36
Saar Mickers
GAC Gemert
9:37
JPUPB, JONGENS PB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aron Kovacs-Borbas
ATH
3:47
2
Floris Prins
HAC
3:47
3
Demi Grommen
Egchel
3:48
4
Sem Kusters
Scopias
3:49
5
Bram Rekmans
AV Weert
4:02
6
Lins Kiggen
AV Weert
4:07
7
Lars Geraats
Baexem
4:07
8
Mats Gense
AV Weert
4:12
9
Koen Verheijen
AV Weert
4:14
10
Finn Aarts
HAC
4:15
11
Siem van de Wetering
GAC Gemert
4:19
12
Stijn Goossen
HAC
4:20
13
Thijn Hilgers
AV Weert
4:21
14
Luuk Maas
't Jasper Sport
4:23
15
Siem Bakels
HAC
4:24
16
Jesse Kriek
HAC
4:26
17
Sjoerd Timmermans
AV Weert
4:29
18
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
4:38
19
Jort van den Hoef
ATV Venray
5:26
MPUPB, MEISJES PB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
3:50
2
Arden Veldman
Achilles-Top
3:50
3
Lotte Van Havere
Swift
3:51
4
Carmel Schouenberg
Scopias
3:55
5
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
4:03
6
Pixie Clignett
HAC
4:04
7
Fenne Hurkens
GAC Gemert
4:06
8
Elise Grosfeld
AVV
4:07
9
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
4:10
10
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
4:12
11
Eva van Diepen
HAC
4:13
12
Maud Jansen
GAC Gemert
4:14
13
Lenthe Lieveld
HAC
4:15
14
Nikki Ermers
GAC Gemert
4:16
15
Dineo van Laarhoven
HAC
4:16
16
Anna Wilms
HAC
4:17
17
Anouk Mewiss
Scopias
4:17
18
Robin van den Bogaard
HAC
4:18
19
Saar de koning
4:23
20
Noëlle Martens
Lopersgroep Deurne
4:25
21
Lieke Vugts
ATH
4:25
22
Benthe Coolen
Lopersgroep Deurne
4:26
23
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
4:31
24
Lotte Teepen
Lopersgroep Deurne
4:33
25
Meike Bevers
GAC Gemert
4:33
26
Lune Verhofstadt
HAC
4:36
27
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
4:40
28
Lynn Starren
GAC Gemert
4:42
29
Lois Bukkems
HAC
5:04
30
Sofia Toller
ATH
5:10
JPUPC, JONGENS PC + MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur van Boekholdt
Scopias
3:54
2
Job de Wit
GAC Gemert
3:58
3
Brent Smetsers
Scopias
4:02
4
Joep van der Linden
HAC
4:07
5
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
4:08
6
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
4:10
7
Tobias Hurkens
Gemert
4:13
8
Dex Scheepers
ATH
4:16
9
Kevin Mossaddag
AV Weert
4:20
10
Jor Van den Munckhof
Scopias
4:21
11
Jord Custers
Helmond
4:25
12
Jip Verbeek
Lopersgroep Deurne
4:26
13
Bram Geraats
Baexem
4:31
14
Daan Verhallen
Deurne
4:32
15
Stijn Fortuin
Atletiek Helden
4:32
16
Rob Swinkels
HAC
4:35
17
Jeremyiah Bout
Achilles-Top
4:44
18
Pim Slaats
Lopersgroep Deurne
4:46
19
Raven Huijts
Unitas
4:50
20
Pepijn van de Laar
ATV Venray
4:50
21
Stef Paulus
ATV Venray
4:53
22
Gus van de Wetering
Gemert
5:02
23
Enne Dinghs
Venlo
5:10
24
Mika Koetsier
Lopersgroep Deurne
5:34
25
Kick van de Graaf
ATH
5:40
26
Marcus Buseyi
ATH
5:44
27
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
5:47
MPUPC, MEISJES PC + MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nouk Helmink
Scopias
4:13
2
Lova la Grand
Eindhoven Atletiek
4:16
3
Nina Kersten
ATH
4:17
4
Anna Dinghs
Venlo
4:23
5
Keet van de Graaf
ATH
4:24
6
Merel Maas
Lopersgroep Deurne
4:30
7
Daniek Grommen
Atletiek Helden
4:36
8
Amber Bevers
GAC Gemert
4:37
9
Alix Ermers
GAC Gemert
4:39
10
Maud Geraats
Baexem
4:39
11
Esmee Vugts
ATH
4:40
12
Jolé Marijnissen
Achilles-Top
4:43
13
Elaiza van der Mast
HAC
4:55
14
Evelien Dackus
Maastricht
5:11
15
Jasmijn Dackus
Maastricht
5:24
16
Janske Mennen
Lopersgroep Deurne
5:28
17
Luna Claessens
ATV Venray
5:43
GATL, G ATLETEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick van Aerle
HAC
4:27
2
Jeroen Wijbosch
ATH
5:02
3
Xander van Beek
HAC
5:16
4
Tim Franssen
HAC
7:40
5
Thomas Follmer
HAC
9:23
KIDS, KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bomba Lommers
Arnhem
4:11
2
Remi van de Valk
Deurne
4:50
3
Raf van Boekholdt
Venlo
4:51
4
Enne Dinghs
venlo
5:03
5
Jort Bevers
Gemert
5:37
6
Nele Kiggen
5:45
7
Floor Verheijen
nederweert
5:59
8
Jelle Fortuin
sevenum
6:29
9
Sanne Dackus
Maastricht
6:40
10
Liselotte Derks
ATH
8:00
11
Mayke Grosfeld
AVV
9:02
JJA, JONGENS JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
16:18
2
Soufian Koraichi
Caesar
17:01
3
Thijs van Lith
Running Team Eindhoven
17:35
4
Awet Habteab
Helmond
17:57
5
Olivier Gijbels
Venlo
18:35
6
Nils Weinkauf
Bergisch-Gladbach
18:38
7
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
18:52
8
Davy Schoeber
HAC
18:55
9
Han Boselier
Lopersgroep Deurne
19:34
10
Sjoerd waterschoot
HAC
20:44
11
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
22:02
JJB, JONGENS JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lukas Gardeweg
Bergisch-Gladbach
17:07
2
Thorben Segers
Eindhoven Atletiek
18:15
3
Teun Nagel
't Jasper Sport
18:29
4
Mike van Wouwe
ATH
18:31
5
Nahom Habteab
Helmond
18:54
6
Leon Borschbach
Bergisch-Gladbach
19:00
7
Koen Magnée
Eindhoven Atletiek
20:27
8
Thijs vd Heuvel
Lopersgroep Deurne
20:42
9
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
20:47
10
Kars Reijnen
HAC
21:35
11
Bart Manders
GAC Hilversum
21:45
12
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
21:51
13
Loek Peute
Atletiek Helden
21:53
14
Stef Langendonk
HAC
22:56
15
Stijn Gerritsen
AV Weert
24:12
www.uitslagen.nl
16-11-2019 10:10