Uitslagenlijst 31e MARESIA Cross

Kaatsheuvel - Zondag 10 november 2019

MPUPC, M/J PUP C/B 1.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
6:05
2
Marta Leussink
Sprint
6:14
3
Isa Stroucken
Taxandria Atletiek
6:56
4
Iris Claessen
ACW '66
7:07
5
Pepa Hermus
Fortius
7:39
6
Olivia Van den Berg
Sprint
7:42
7
Marit Carlier
Taxandria Atletiek
12:19
JPUPC, M/J PUP C/B 1.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Crutzen
Prinsenbeek
5:40
2
Brent Carlier
Taxandria Atletiek
5:52
3
Sam van Falier
Haarsteeg
6:03
4
Bram van Aert
Sprint
6:06
5
Job Dekkers
Sprint
6:23
6
Sven Pals
Sprint
6:44
7
Jim Akkerman
Waspik
6:49
8
Sascha Kokx
Taxandria Atletiek
6:51
9
Edwin de Rooij
Attila
7:30
10
Raf Kivits
Waalwijk
7:34
11
Dion van Beek
Fortuna
7:54
MPUPB, M/J PUP C/B 1.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linde van den Bos
Tilburg Road Runners
5:52
2
Tess Rennen
Sprint
5:53
3
Linde Heeren
Sprint
6:02
4
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
6:04
5
Evi Heeren
Sprint
6:21
6
Fleur Claessen
ACW '66
6:33
7
Lieze Span
DAK
6:51
8
Nikki van Nispen
Taxandria Atletiek
6:52
9
Kaat Proost
Gloria
7:22
10
Isabelle Vrijmoed
Scorpio
7:27
11
Fleur de Jong
Atledo
7:28
12
Linne Kivits
Waalwijk
7:34
JPUPB, M/J PUP C/B 1.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
5:22
2
Ilian Strooper
Attila
5:31
3
Sjoerd Potuit
Energie
5:35
4
Willem de Jong
Atledo
5:40
5
Lander Jansens
Gloria
5:43
6
Hugo de Jong
Attila
5:49
7
Siem van Tetering
Scorpio
5:50
8
Stijn Dielemans
Sprint
5:54
9
Jelle Jansen
Atledo
5:59
10
Brim Devue
Gloria
6:07
11
Jelmer Blonk
DAK
6:08
12
Raf Jorissen
Gloria
6:10
13
Bram Groot
Tilburg Road Runners
6:12
14
Pepijn Baars
Sprint
6:13
15
Jelle Brooijmans
DAK
6:18
16
Julian Bom
Attila
6:59
17
Jip van den Aker
Taxandria Atletiek
7:49
JPUPA, J PUP A 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:34
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:34
3
Len Horvers
Tilburg Road Runners
4:37
4
Scott Romijn
Prins Hendrik
4:38
5
Eef Wijkmans
Astylos
4:47
6
Rogier Gitz
Attila
4:47
7
Daimy van Beek
Fortuna
5:01
8
Bram van Wagtendonk
Sprint
5:01
9
Iker Kuijs
DAK
5:02
10
Thom Pelkmans
Sprint
5:07
11
Max Crutzen
Prinsenbeek
5:16
12
Finn Hoek
Scorpio
5:19
13
Nick van Daalen
ACW '66
5:20
14
Tycho Damen
Breda
5:20
15
Floris Smit
Prins Hendrik
5:20
16
Jasper Heijblom
Sprint
5:24
17
Stan Struyfs
Gloria
5:26
18
Thijs van Aert
Sprint
5:28
19
Jesper Pellis
Sprint
5:33
20
Mylo Brethouwer
Scorpio
5:35
21
Jiri van Bokhoven
DAK
5:39
22
Jens Van Tetering
Scorpio
5:41
23
Julian Smulders
Attila
5:41
24
Gijs Winnubst
Spiridon
5:42
25
Noah Jacobs
Scorpio
5:42
26
Milan Smelt
DAK
5:44
27
Gijs Versteden
Attila
5:45
28
Ramon Derks
Atledo
5:45
29
Bob ten Wolde
Sprint
5:47
30
Timme Weterings
Attila
5:48
31
Gijs Hurk
Sprint
5:52
32
Rens Gulickx
Gloria
5:54
33
Siebe van der Lee
Atledo
5:57
34
Lucas van den Oetelaar
Oisterwijk
5:58
35
Wald Verkroost
Sprint
5:58
36
Tim van Sas
Gloria
6:00
37
Mick Soijer
Attila
6:01
38
Jens Sterke
Taxandria Atletiek
6:02
39
Jort Griep
Scorpio
6:04
40
Jurre Herijgers
DJA
6:08
41
Paul van Gorp
Attila
6:11
42
Ties Versluis
Atledo
6:17
43
Lukas Kegler
Sprint
6:28
44
Goof Schoormans
Atledo
6:46
45
Tristan Maartens
ACW '66
6:52
46
Pieter Kuijsters
Attila
6:56
47
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
7:08
48
Fenn Oerlemans
Atledo
7:10
49
Lukas van der Vleuten
Waspik
7:14
50
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
7:40
51
Teun Jansen
Sprint
8:00
MJUND, M/J JUN D 2.3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
9:12
2
Djayla Hoek
Sprint
9:24
3
Elin van den Berg
Rotterdam
9:26
4
Jill Paulus
Scorpio
9:33
5
Meike van den Broek
Gloria
9:44
6
Nieke Westerveen
Atledo
9:48
7
Freke van Eil
Gloria
9:58
8
Novi Hermus
Fortius
9:59
9
Fenna Winkel
Sprint
10:21
10
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
10:34
11
Noor Faas
Sprint
10:43
12
Juul Hoekstra
Sprint
10:52
13
Heleen van Tilburg
Sprint
10:53
14
Nienke Mol
Sprint
11:01
15
Josje van Straalen
Attila
11:17
16
Imke Geenen
Gloria
11:29
17
Ghislaine Schalk
Spiridon
11:34
18
Inge Winnubst
Spiridon
11:35
19
Ziva Devue
Gloria
11:38
20
Mila Pullens
ACW '66
11:39
21
Elin Becx
Tilburg Road Runners
11:42
22
Veerle de Jong
Attila
11:58
23
Maud van Groeninge
Attila
12:07
24
Meike Koeman
Scorpio
12:12
25
Lien de Boer
ACW '66
12:22
26
Lotte Damen
Sprint
12:39
27
Emma van Kan
Sprint
13:22
28
Renťe Kramer
Atledo
13:29
JJUND, M/J JUN D 2.3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Winter
PAC
8:23
2
Lucas Rutjes
Atledo
8:35
3
Boris Griep
Scorpio
8:45
4
Dirk Lorkeers
Sprint
8:46
5
Bram van Dongen
DJA
9:11
6
Marco van Gelder
Prins Hendrik
9:13
7
Pelle Verschure
ACW '66
9:15
8
Thijmen Kegler
Sprint
9:22
9
Loek Graafmans
Spiridon
9:28
10
Juul van Eil
Gloria
9:34
11
Niels Hermans
Sprint
9:36
12
Jesse van Gestel
Attila
9:38
13
Boris Bastiaans
Sprint
9:44
14
Kilan Goddijn
Sprint
9:46
15
Lars Bloemers
Sprint
9:53
16
Nathan Baars
Sprint
9:54
17
Jasper van Tilborg
Tilburg Road Runners
10:06
18
Melle van der Zanden
Prins Hendrik
10:15
19
Jur van der Heijden
Sprint
10:29
20
Niels Kunnen
Attila
10:31
21
Joop van Falier
Haarsteeg
10:42
22
Jelle Kreeft
Spiridon
10:47
23
Rik Tuijtelaars
Gloria
10:50
24
Dario Ehrismann
Spiridon
10:57
25
Huub Kuyvenhoven
Sprint
11:09
26
Wilbert van den Burg
Spiridon
11:11
27
Finn Mertens
Scorpio
11:18
28
Noah Paunussa
Scorpio
11:28
29
Merlijn Pellis
Sprint
11:34
30
Noah Baars
Sprint
11:41
31
Tim Rombouts
Oosterhout Nb
11:52
32
Tim van Breemen
Atledo
11:52
33
Karsten Herijgers
DJA
12:24
34
Mark Franken
Sprint
12:44
35
Tijmen Rotte
Sprint
12:46
MJUNC, M/J JUN C 2.3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Atledo
8:28
2
Gwen van Hest
Atledo
8:30
3
Tinke Grotenhuis
Prins Hendrik
8:35
4
Lotte Griep
Scorpio
8:50
5
Eline Smit
Prins Hendrik
8:56
6
Anouk Boomaerts
DJA
9:43
7
Silkie Graafmans
Spiridon
9:54
8
Nienke Blom
Sprint
10:01
9
Anouk Andeweg
Spiridon
10:13
10
Fenna Rutten
ACW '66
10:18
11
Valerie Bruurmijn
Gloria
10:21
12
Vera van den Burg
Spiridon
10:30
13
Jade Pullens
ACW '66
10:43
14
Madelief Ruijters
Attila
10:46
15
Anne Smits
DAK
10:49
16
Juul Lammers
Sprint
11:00
17
Yara van der Heijden
Sprint
11:01
18
Meike van Ravenstein
ACW '66
11:32
19
Bente Maartens
ACW '66
11:47
JJUNC, M/J JUN C 2.3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven van den Meerendonk
Prins Hendrik
7:56
2
Jelle van Geel
Scorpio
8:03
3
Rick Smits
DAK
8:03
4
Bram Schumacher
Energie
8:06
5
Lans Timmermans
Prins Hendrik
8:19
6
Lennart de Vries
Scorpio
8:41
7
Kamiel Watzeels
Attila
8:44
8
Vigo Maljaars
Scorpio
8:45
9
Koen Diepen
Prins Hendrik
8:47
10
Vic Struyfs
Gloria
8:48
11
Samuel Dobbelstein
Prins Hendrik
8:49
12
Mathys Vermeulen
Attila
8:52
13
Luuk Pelkmans
Sprint
9:11
14
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
9:24
15
Max De Kruijf
Prins Hendrik
9:32
16
Jules van Kan
Sprint
9:37
17
Matthijs Koek
ACW '66
10:10
18
Kwinten Rotte
Sprint
10:46
MJUNB, M/J JUN B 3.3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
12:24
2
Bieke Schipperen
Scorpio
12:53
3
Anne de Jong
Atledo
13:05
4
Elke Wijkmans
Astylos
13:52
5
Soo Yin van Noorloos
De Langstraat
15:28
JJUNB, M/J JUN B 3.3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fabio Dudink
Spado
11:43
2
Milan Watzeels
Attila
11:57
3
Steyn Potuit
Scorpio
11:58
4
Joost Winkel
Sprint
12:41
5
Remko van den Hout
Attila
13:30
6
Mathijs Goris
Gloria
13:41
7
Tristan van der Loop
ACW '66
14:37
8
Colin Bressers
Atledo
14:38
9
Michon Goddijn
Sprint
15:39
MJUNA, M/J JUN A 3.3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
Attila
13:00
2
Robin van Leijsen
Attila
14:07
3
Laura Hanning
Spiridon
14:18
4
Neeltje Lodiers
THOR
15:16
5
Nikki van Gool
Gloria
15:59
6
Anniek Bloemers
Sprint
17:39
7
Jeske van de Laar
Attila
18:43
JJUNA, M/J JUN A 3.3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas van der Linden
Spiridon
11:19
2
Brik van Dusseldorp
Atledo
11:45
3
Marlon van Zijl
Scorpio
12:03
4
Ian de Juncker
Attila
12:41
5
Tijn Blom
Sprint
12:45
6
Jason Smits
ACW '66
13:01
7
Ton van Loon
ACW '66
13:08
M-VB, M/J VB SERIE 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Sweep
Sprint
7:00
2
Ymke van Helfteren
Attila
8:08
3
Minke Geraerts
Sprint
8:33
4
Denise Verheijen
Gloria
8:36
5
Melissa Verheijen
Gloria
11:39
J-VB, M/J VB SERIE 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Ravenstein
ACW '66
5:05
2
Rick Standaert
ACW '66
5:09
3
Jesse Vink
ACW '66
5:19
4
Jos Rolsma
Attila
6:08
5
Tom Schoeters
Gloria
7:40
VSEN, DAMES (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maartje Kusters
Attila
28:12
2
Marije Hijman
PAC
29:46
3
Sara van Grunsven
Attila
30:11
4
Lindsey Faken
Energie
31:17
5
Bente Smagge
Attila
31:39
6
Dyanne Verpaalen
Spiridon
32:23
7
Nikki Bagchus
DAK
34:12
8
Fenna van Burg
Prins Hendrik
34:27
9
Stephanie Crooymans
Prins Hendrik
34:36
10
Susan Meeuwis
Tilburg Road Runners
35:05
11
Indy Nebbeling
Tilburg Road Runners
35:10
12
Lucie Van Oers
Roosendaal
36:11
13
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
36:35
14
Jeanet van Loon
ACW '66
36:53
15
Kim van Loon
ACW '66
37:01
16
Esmay van de Laar
Attila
38:39
17
Sanne Louer
Attila
39:38
18
Marijke Dijkstra
Spiridon
40:04
19
Yvette Schalken
De Langstraat
41:08
20
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
54:22
V35, DAMES (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Herijgers
DJA
30:49
2
Amy van den Broek
De Langstraat
31:23
3
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
34:39
4
Paula Vrijmoed-Jorritsma
Scorpio
35:03
5
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
37:07
6
Samantha van Aert
Sprint
38:34
7
Gillian Becx
Tilburg Road Runners
46:50
8
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
48:48
V45, DAMES (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
31:09
2
Ingrid Spapens
Achil '87
34:30
3
Ingrid van Asselt
Achil '87
34:41
4
Marionne Kat
Spiridon
35:07
5
Lianne Ivens
DAK
36:02
6
Marie-Louise Simagge
Attila
37:24
7
Ria Aarts
Dongen
38:07
8
Jolanda in 't Groen
Waspik
38:26
9
Petra van Gorcum
De Langstraat
39:14
10
MariŽlle Sprangers
De Langstraat
39:18
11
Fieke Hoppenbrouwers
Tilburg
39:46
12
Hellen Denisse
Tilburg Road Runners
40:57
13
Meriam Janssen
Atledo
41:08
14
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
45:14
15
Anja Jongmans
De Langstraat
46:24
16
Marianne van der Velden
Atledo
47:06
17
Claudia Kuijsters
Waspik
47:14
M55, HEREN (55/65+)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
29:23
2
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
31:42
3
John Marijnissen
Sprint
31:53
4
Johan Flipsen
Atledo
32:48
5
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
33:46
6
Ron Breij
Achil '87
34:22
7
Jacques de Groot
Spado
34:52
8
Hens Koreman
Atledo
35:13
9
Ruud Verstralen
Sprint
35:29
10
Johan Jacobs
Dongen
35:44
11
Jan Haverhals
DAK
36:28
12
Bert Lemmens
De Langstraat
39:20
13
Frank van den Akker
Atledo
39:51
M65, HEREN (55/65+)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Rooij
De Langstraat
34:16
2
Ad Kieboom
Scorpio
34:50
3
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
35:02
4
Jan Vermeer
Spiridon
35:55
5
Marlie Snijders
DAK
37:10
6
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
39:17
7
Jan van Kuijk
Kaatsheuvel
40:16
8
Ton van der Borg
Tilburg Road Runners
41:53
9
Fokke Ypma
Sprint
43:58
MTR6, TRIMMERS 6.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralf van Zon
Dongen
31:40
2
Gilbert Schalk
Rijen
35:04
3
Maikel Rombouts
Waalwijk
35:10
4
Cornť Fijneman
Tilburg
35:42
5
Eric Jongmans
Drunen
40:02
6
Henne Waaijerink
Sprang-Capelle
40:38
7
Roland van Oosterwijk
Rijen
41:02
8
Aad van der Lans
Lisse
41:22
9
Dennis Kusters
Rijen
41:50
10
Kees van Dongen
Waspik
46:22
11
Dre Kamp
De Langstraat
46:24
12
Ron van der Vlerk
Rijen
47:09
VTR6, TRIMMERS 6.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Hofman
Rijen
37:47
2
Rinette Kamp
Sprang-Capelle
39:16
3
Lianne Kwantes
Tilburg
41:52
4
Bianca Smulders
Tilburg Road Runners
43:58
5
Emma Van Beurden
Dongen
45:42
6
Marlies Van den Broek
Dongen
45:43
7
Monica van der Lans
Breda
51:45
MVTR4, TRIMMERS 4.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benno Snepvangers
Atledo
22:27
2
Frank van den Burg
Dorst
25:44
3
Elke Berger
Rotterdam
27:54
4
Suzanne van Zundert
's-Hertogenbosch
29:07
5
Martijn Rijnen
Tilburg
33:03
6
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
33:20
7
Jolanda Pijnenburg
Waspik
34:04
8
Annemarie Niesink
Tilburg
34:08
9
Mohammed el Amrani
Roosendaal
40:36
MSEN, HEREN (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Maas
Cifla
31:33
2
Rick Hartogs
DAK
32:23
3
Lauran Beijens
Attila
32:50
4
Ewan Short
Cardiff
33:01
5
Timo de Geus
Fortius
33:43
6
Dirk Evers
Spiridon
34:55
7
Pieter Cappon
Nederlandse Triathlonbond
35:12
8
Hassan Mahamed
Attila
35:26
9
Lars Schellekens
Attila
35:32
10
Ahmed Abubakar
DAK
35:35
11
Nick Jansen
DJA
36:01
12
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
37:04
13
Sander Demmers
ACW '66
37:15
14
Tobias van Roon
DAK
37:22
15
Jelle de Roon
Prins Hendrik
37:42
16
Thomas Crul
Road Runners Etten-Leur
39:38
17
Sander Verweij
Attila
39:46
18
Jorg Schellekens
Attila
40:20
19
Antoine van der Sanden
DAK
41:33
20
Dennis Naber
Sprint
42:28
M35, HEREN (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
33:20
2
Rob Musters
Triathlon
36:43
3
Ruerd Nauta
Sprint
37:25
4
Marc Janssen
Scorpio
37:45
5
JoŽl Geurts
Sprint
38:21
6
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
39:47
7
Stefan Jorissen
Road Runners Etten-Leur
41:13
8
Marcel Scherenburg
Attila
41:22
9
Mark van Aert
Sprint
41:46
10
Stefan Smelt
DAK
42:03
11
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
42:28
12
Jurgen Lootens
DAK
42:48
13
Oskar Baijens
Gloria
45:54
14
Patriek Bruurs
Spiridon
46:00
15
Christian le Sage
Atledo
46:53
M45, HEREN (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Jongh
Spiridon
35:32
2
Greg van Hest
Tilburg Road Runners
37:50
3
Corne van Oirschot
Tilburg Road Runners
38:03
4
John van Heeswijk
DAK
38:17
5
Erik van den Berg
Rotterdam Atletiek
38:30
6
Armand van der Smissen
Attila
38:52
7
Jos Botermans
Spiridon
39:38
8
Paul Diepen
Prins Hendrik
39:51
9
Frank van der Made
Groene Ster
40:05
10
Robert Wels
Prins Hendrik
40:52
11
Cock de Brouwer
Achil '87
41:05
12
Jan van Stigt
Altena Road Runners
41:51
13
Johan Verweij
Achil '87
42:26
14
Harry Beekmans
DAK
42:52
15
Dion Leemans
De Langstraat
43:07
16
Koen van Nieuwburg
DAK
44:17
17
Gijs Kloek
Sprint
44:50
18
Ronny Stabol
Gloria
45:10
19
John Kroeze
Tilburg Road Runners
46:10
20
Erwin Gulickx
Gloria
46:57
21
Erik van Roovert
Attila
47:03
22
Toine van Gils
Atledo
47:59
23
Peter Kramer
Atledo
50:33
24
Hans Lodewijks
Atledo
51:05
25
Tonny Baalmans
Atledo
51:27
MTR9, TRIMMERS 9.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Pijnenburg
Tilburg
38:09
2
Dennis van den Bosch
Vught
39:10
3
Martijn Smits
De Langstraat
39:59
4
Simon Koolwijk
Hilvarenbeek
42:35
5
Patrick van Falier
Haarsteeg
43:14
6
Bas Pijnappel
Tilburg
44:40
7
Bas van der Schoot
Tilburg
44:58
8
Niels den Dekker
Veen
45:20
9
Jorrit Tuerlings
Tilburg
45:22
10
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
45:46
11
Emiel Dingemans
De Langstraat
46:29
12
Marcel van Andel
Tilburg
46:37
13
Lťon Mahieu
Sprint
47:10
14
Mark Lankhaar
Genderen
47:50
15
Corne Beekers
Loopvereniging TOF
47:57
16
Ronald Sperber
Waalwijk
48:00
17
Bram Janssens
Tilburg
49:07
18
Frank Ydema
Rotterdam
49:12
19
Melvin Voets
Tilburg
50:12
20
Ton Brooijmans
Drunen
50:24
21
Ad Vervoort
Zevenbergen
51:57
22
Jip de Groot
Waalwijk
52:01
23
Stefan de Gier
Vught
52:20
24
Jan de Groot
Waalwijk
52:26
25
Eric van de Wiel
Tilburg Road Runners
53:32
VTR9, TRIMMERS 9.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veronique van der Hijden
Spiridon
48:33
2
Rafaela Colina
Amsterdam
1:00:12
MPUPA, M PUP A 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
5:18
2
Amber Jansens
Gloria
5:22
3
Elin de Koeijer
Attila
5:25
4
Jip de Wijs
Sprint
5:37
5
Ise Becx
Tilburg Road Runners
5:38
6
Katja Houtepen
Sprint
5:41
7
Anouk Rutjes
Atledo
5:41
8
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:47
9
Tessa van Tilburg
Sprint
5:48
10
Tessa van Drunen
Attila
5:49
11
Amy van Gestel
Attila
5:52
12
Janna Kappen
Sprint
5:53
13
Jitte Stabel
Gloria
5:58
14
Sanna Becx
Tilburg Road Runners
6:00
15
DaniŽlle Vrijmoed
Scorpio
6:04
16
Jill Hess
Taxandria Atletiek
6:07
17
Floor Eelkema
Scorpio
6:10
18
Stijne van den Berg
Rotterdam Atletiek
6:14
19
Tula Hermus
Fortius
6:18
20
Sanne Koolen
Prins Hendrik
6:20
21
Saar van Holland
Attila
6:25
22
Ise Roozen
Taxandria Atletiek
6:27
23
Anne van Berkel
Attila
6:28
24
Floor van Dongen
DJA
6:31
25
Roos Marijnissen
Sprint
6:32
26
Luna Muskens
Attila
6:34
27
Minke van der Heijden
Sprint
6:34
28
Myrthe van den Broek
Gloria
6:41
29
Aaliyah Yap
ACW '66
6:48
30
Jet Rodenburg
Attila
6:59
31
Babette Dumoulin
ACW '66
7:00
32
Keisha Jansen
Scorpio
7:01
33
Bregje ten Wolde
Sprint
7:05
www.uitslagen.nl
14-11-2019 13:26