Uitslagenlijst Kopjesloop+Bedrijvenloop_3

Delft - Zondag 10 november 2019

MEI-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Kraan
AV '40
5:37
2
Kim Steenks
Rijswijk
5:41
3
Mira Varlamova
Den Haag
6:53
4
Sylke Vellekoop
Den Haag
8:58
JO-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lou Metselaar
AV '40
5:25
2
Daan Olsthoorn
s`Gravenzande
8:33
MEI12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk
Rijswijk
5:30
2
Puk van de Werken
Hazerswoude-dorp
5:40
3
Jeske Vellekoop
Den Haag
6:32
4
Nora van het Schip
Delft
6:50
JO-12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van de Werken
Hazerswoude-dorp
4:02
V5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith vd Broek
Keest Olshoorn A-team
20:39
2
511
20:42
3
Mwalima Peltenburg
Provincie Zuid Holland
21:09
4
Karin van Gorp
Sparta
21:15
5
Carla Verwijs
Budding Words
21:23
6
Corina Voorn
Keest Olshoorn B-team
21:41
7
Chantal van Vliet
Delft voor Elkaar
21:50
8
Ilse Nijensteen
Delft
22:41
9
Hizkia Taal
Keest Olshoorn B-team
22:58
10
Nanda Blom
Budding Words
23:00
11
Kirsten Vreugdenhil
Werkse team 1
23:16
12
Mandy Dijkgraaf
De Koplopers
23:35
13
Elleke Koornneef
De Koplopers
23:42
14
Judith Janssen
Nootdorp
24:11
15
Marja Valstar
Gemeente Delft 2
24:36
16
Miranda Mol
Omgevingsdienst Haaglanden
25:04
17
ferry
delft
25:24
18
Melse
Sparta
25:30
19
Joyce vd Kooi
Keest Olshoorn B-team
25:31
20
Astrid Hoogeraad
Omgevingsdienst Haaglanden
25:35
21
Lieke Broekhuizen
Omgevingsdienst Haaglanden
25:43
22
Nicole Vermeij
Delft voor Elkaar
26:04
23
Wilma Klink
Omgevingsdienst Haaglanden
26:55
24
simona
delft
27:29
25
Sonja Koelewijn
Delft voor Elkaar
27:53
26
Karin Schrederhof
Gemeente Delft 1
28:14
27
Tanja Verbeeten
Provincie Zuid Holland
28:17
28
Marielle Jegers
NFI Running Team 2
28:25
29
Marielle van der Helm
Pijnacker
28:33
30
Krista Smeele
NFI Running Team 2
28:40
31
Jiske Kiers
Werkse team 3
30:16
32
Elsa Helgadottir
Werkse team 3
34:29
33
Suiker
De Koplopers
34:42
M5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene van der Stap
Olympus '70
16:56
2
Marc Rotsaert
Keest Olshoorn A-team
17:29
3
Jurre Keizers
Budding Words
17:33
4
Alfred vd Voet
Keest Olshoorn A-team
18:27
5
Vincent Leonard
Pijnacker
18:29
6
Laurens de Wit
Den Haag
18:41
7
Bas Veenhof
Werkse team 1
18:45
8
Ali Vakali
Keest Olshoorn B-team
19:10
9
Paul Dekkers
Keest Olshoorn A-team
19:36
10
Marius Schwartz
Provincie Zuid Holland
19:39
11
Michel Out
Keest Olshoorn A-team
19:44
12
Sander van Assen
Olympus '70
19:49
13
Joost Schellevis
De Koplopers
19:55
14
Kevin Slagmolen
Prime Vision
19:59
15
Ernst Bovenkamp
Keest Olshoorn B-team
20:07
16
Jesse Hardeman
Den Haag
20:10
17
Frank Schoones
De Koplopers
20:13
18
Bart Broere
NFI Running Team 1
20:19
19
Hans Bartman
Den Haag
20:23
20
Marco Medendorp
Werkse team 1
20:25
21
John Kuijpers
Werkse team 1
20:27
22
Wouter Homan
Prime Vision
20:28
23
Fred v. Berkum
Delft voor Elkaar
20:28
24
Cyril van Schijndel
Budding Words
20:29
25
Vincent Olsthoorn
Keest Olshoorn B-team
20:30
26
Adrie Hoek
Keest Olshoorn A-team
20:31
27
John Noordhuizen
De Koplopers
20:32
28
Joeri Smit
Keest Olshoorn A-team
20:34
29
Percy van As
Omgevingsdienst Haaglanden
20:36
30
Wim Bierbooms
De Koplopers
20:37
31
Hooymans
NOOTDORP
20:45
32
Kees Olsthoorn
Keest Olshoorn A-team
20:46
33
Oleg Cristea
Prime Vision
20:50
34
Jan Neutel
Gemeente Delft 1
20:55
35
Han vd Boogaard
Delft voor Elkaar
21:07
36
Jan Willem Rijke
Provincie Zuid Holland
21:09
37
Erik van 't Schip
Keest Olshoorn B-team
21:10
38
Guido Breedveld
Delft voor Elkaar
21:11
39
Frank Dorel
Provincie Zuid Holland
21:12
40
Marcel van Zon
Prime Vision
21:13
41
Marcel Breeuwsma
NFI Running Team 1
21:17
42
Jan Brederveld
Delft
21:30
43
Freek Pols
Budding Words
21:33
44
Radjen Matia
Omgevingsdienst Haaglanden
21:35
45
Mark Steenks
Gemeente Delft 1
21:45
46
Erwin van Eijk
NFI Running Team 1
21:58
47
Ed Janssen
Nootdorp
22:05
48
Niek van Zon
Gemeente Delft 2
22:06
49
Erwin van der Vlist
Werkse team 2
22:07
50
Adrie Wenteler
De Koplopers
22:23
51
Hans Valstar
Olympus '70
22:26
52
Ruud Wessels
Maassluis
22:34
53
Arjan Dedden
Omgevingsdienst Haaglanden
22:37
54
Alwin Knijnenberg
NFI Running Team 1
22:46
55
Marco Steekelenburg
Provincie Zuid Holland
22:48
56
Peter van Oostrom
Pijnacker
22:54
57
Jos Toth
NFI Running Team 1
22:55
58
Jesse Budding
Budding Words
23:01
59
Huub Keizers
Budding Words
23:02
60
Michiel Sebel
Werkse team 3
23:05
61
Senton Dijkgraaf
Gemeente Delft 1
23:25
62
Guido Bindels
Werkse team 2
23:28
63
Jacob Schoones
Delfgauw
23:29
64
Jan Koornneef
De Koplopers
23:32
65
Eric Kok
NFI Running Team 2
23:49
66
Aad Goudappel
Rotterdam
23:54
67
Leo Peschier
NFI Running Team 2
24:03
68
Abel Dijkshoorn
Schipluiden
24:13
69
Maurice Dijkshoorn
Schipluiden
24:15
70
Steven Boon
Werkse team 3
24:18
71
Jorrit van den Berg
NFI Running Team 1
24:32
72
Mohammed el-Maijjaoui
Omgevingsdienst Haaglanden
25:01
73
Mart van Blitterswijk
Delft
25:15
74
Lewis Belfor
Zoetermeer
25:19
75
Michel de Rijcke
Delfgauw
25:22
76
Sjaak Koomen
Prime Vision
25:23
77
Jeroen van der Werken
Werkse team 1
25:25
78
Mathieu Kramer
Werkse team 2
25:28
79
Harry Keizer
Provincie Zuid Holland
25:29
80
Thomas Rijgersberg
Werkse team 2
25:34
81
Hans van Zeijl
Werkse team 2
25:38
82
Rogier de Vries
Delft voor Elkaar
25:40
83
Henri van der Veen
Delft
26:07
84
Frank Olsthoorn
Delft
26:27
85
Dico van Meerten
NFI Running Team 2
26:34
86
Wilbert Hoondert
Gemeente Delft 2
26:43
87
Bart Wielinga
Provincie Zuid Holland
26:56
88
cuperus
delft
27:05
89
P Tissot van ...
Haag Atletiek
27:15
90
Ben Olsthoorn
De Lier
27:20
91
Kees de Wijs
Nieuwenkerk aan den IJsse
28:34
92
Hans Kouwenhoven
De Koplopers
28:44
93
Erik Leeuw
Rijswijk
29:14
94
Fred van Hemert
Rijswijjk
29:20
95
Kok Louwen
Fortuna
29:31
96
Clemens de Lange
Delft
29:49
97
Hans Koetsier
Rijswijk
30:30
98
Koos Oskam
Zoetermeer
31:03
99
Gerard Rijgersberg
Werkse team 2
32:09
100
Aad Verouden
Delft
33:16
101
Kerklaan
De Koplopers
33:16
102
Niek van Adrichem
De Lier
33:18
103
Wiggemansen
Ter Aar
34:11
104
Wim Suiker
De Koplopers
34:42
105
Mike Rattink
Gemeente Delft 2
35:11
106
Henk Lansbergen
avVN
36:07
107
Michael Ward
Gemeente Delft 1
37:59
108
Rolff
Fortuna
39:16
109
Cor van Wingerden
Maassluis
42:01
V10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
cattani
delft
51:16
2
Janna Rijkers
Rijswijk
53:30
3
Wilma Kikkert
the Hague Road Runners
55:17
4
Olga van Heiningen
Leidschendam
59:49
5
Lenie de Visser
Waterweg
1:01:57
M10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank de Jong
Pijnacker
39:06
2
somers,a
Leiden Atletiek
39:59
3
Ron van Adrichem
De Lier
43:44
4
Erwin B
Sparta
44:20
5
Ferry de P
Den Haag
46:30
6
John van Zweeden
Haag Atletiek
46:48
7
stege,vd
rotterdam
47:25
8
Jeroen Balk
Pijnacker
47:57
9
Rens Veerman
Rijswijk
48:08
10
Appel
rijswijk
48:23
11
Bruijns
leidschendam
49:53
12
Peter van Gelderen
Delft
51:33
13
Gertjan van Elleswijk
Spijkenisse
52:08
14
Martien de Koning
Delft
52:36
15
Rudi de Reuver
Utrecht
59:11
16
Nettret
delft
1:01:11
17
Blok,de
PAC
1:02:58
18
Blok, r de
ROTTERDAM
1:03:32
19
El lo Conte
Rijswijk
1:05:36
20
Wim Charite
Rijswijk
1:08:19
21
Aad van der Maat
Haag Atletiek
1:14:38
V15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quirine van der Salm
AV '40
1:28:29
2
Annie van Heiningen
Leideschendam
1:28:44
M15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene de Lamge
De Koplopers
54:35
2
Richard Holstege
Berkel Rodenrijs
1:00:49
3
Marijn Abbenhuijs
Delft
1:01:01
4
Harten,van
EUR Roadrunners
1:03:13
5
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:04:03
6
Jeroen Wit
De Koplopers
1:14:18
7
Hidde Keizers
Delft
1:22:30
www.uitslagen.nl
10-11-2019 21:55