Uitslagenlijst Dijkgatboscross

Wieringerwerf - Zondag 10 november 2019

VSEN, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Groningen Atletiek
22:20
2
Daniëlle van Dorth
Hylas
23:32
3
Laurien Bellens
Hylas
23:52
4
Noor Kuilboer
Hera
25:04
5
Nina van Diepen
Hylas
25:31
6
Maaike Vooren
Hylas
25:51
7
Kim Groeneveld
Hylas
26:03
8
Regina Veerman
AV Edam
26:23
9
Tanya ten Velden
Alkmaar
26:36
10
Annika Boogaard
SAV
26:58
11
Martine Ligthart-Jong
SAV
28:03
12
Suzanne Kuin
Wervershoof
28:11
13
Manon Verdonck
AV Edam
28:19
14
Emma-Jay van Dorp
Zaanland
28:44
15
Femke Klaver
Hylas
28:46
16
Floor ter Burg
Wieringerwaard
28:59
17
Jessica de visser
Den Helder
29:11
18
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
30:06
19
Zola van Zwol
Hoorn
30:17
20
Dorien van Diepen
Wervershoog
33:07
21
Sylvia Smeekes
TAS '82
35:50
22
Sabina Buiten
Den Oever
35:57
23
Ellen Bink
Wieringermeer
37:34
24
Savannah zwart
Sint Maarten
38:06
25
Frenchie de Kunder
Hollandia
39:46
V35, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Reus
SAV
25:28
2
Leontien Dorland
AV Edam
28:21
3
Irene Deen
SAV
28:33
4
Esther Romein
Hollandia
29:14
5
Nynke Hopmans
Medemblik
29:55
6
Nanda Klok
NEA Volharding
31:20
7
Yavana Mooijer
AV Edam
31:33
8
Dorien Kuin
Hoogkarspel
33:22
9
Martine Schouten
Hollandia
34:05
10
Paula Volkers
Heerhugowaard
34:48
V40, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Branca van Diepen
Hylas
27:12
2
Sandra Ulle
Zaanland
27:27
3
Katia Ganda
Zaanland
27:44
4
Marleen Stroomer
Zwaag
29:38
5
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
30:33
6
Ingrid Borst
Heerhugowaard
33:13
7
Mirjam van der Eijk
Wieringermeer
33:41
8
Arianne Olsthoorn
Wieringerwerf
34:21
9
Monique Ooms-Abbekerk
Wieringermeer
36:18
10
Mariska van der Werf
Loopgroep Hoorn
39:00
V45, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judy van den Berg
SV Sportlust
26:10
2
Suzan v Rooyen
Hera
30:56
3
Angelique Kroon
AV Edam
31:22
4
Esmiralda Beijer
Wieringermeer
32:29
5
Hélène schilder
Venhuizen
36:07
V50, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
SAV
28:02
2
Audrey Breur
SV Sportlust
28:43
3
Sandra Butter
AV Edam
28:49
4
Margareth Smal
Hollandia
30:41
5
Christa Nijholt
Hera
33:04
6
Elles Wagenaar
Wieringermeer
33:55
7
Gerda Portegijs
DOKEV
38:38
V55, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Winy Grent
Hollandia
31:35
2
Ingrête Karsten
Loopgroep Hoorn
32:13
3
Anja de Smet
Winkel
35:57
V60, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
28:34
2
Margreet Broersen
SAV
30:51
3
Hankie Bijl
Hoorn
33:32
4
Wijtske ten Velden
SV Sportlust
36:43
5
Mary Koenis
Hollandia
36:50
6
Pieternel Pot
Noordkop
41:24
MSEN, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filmon Tesfu
SV Sportlust
35:17
2
Tom Hoogeboom
Hylas
35:23
3
Pepijn Smilda
Hera
35:26
4
Bouke Bouma
AV Edam
36:14
5
Tobias Pennekamp
Hylas
36:42
6
Joost Zaunbrecher
AV Edam
37:03
7
Tristan Olij
Winkel
37:29
8
Marco Ghiglioni
Hylas
37:47
9
Jelle Hardeman
Hylas
38:08
10
Wouter Hoogland
Hollandia
38:21
11
Richard Leeman
Hera
38:32
12
Remco Bruin
Hylas
38:41
13
Jur Entius
Hoorn
38:50
14
Paul Okkerse
SV Sportlust
38:57
15
Maarten Worp
Hollandia
39:10
16
Harm Jonker
SV Sportlust
39:16
17
Jordy van der Rijst
SV Sportlust
40:00
18
Jeffrey van Diepen
Hollandia
40:19
19
Dave Kanbier
Heerhugowaard
40:57
20
Luca van Diepen
Hylas
41:54
21
Erik Beudeker
AV Edam
42:02
22
Don Beukers
SV Sportlust
44:17
23
Mart Smit
TAS '82
44:38
24
Tim Grootes
Aarswoud
45:43
25
Paul Homan
Hera
46:05
26
Arnold Damen
Hoorn Nh
52:21
27
Frank de Rijk
Hoorn Nh
53:44
M35, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Witte
Texel
37:08
2
Peter Jan Laverman
Hylas
37:22
3
Daniel Spijker
Noordkop
39:45
4
Durk Tigchelaar
Harlingen
41:02
5
Ruud Roemersma
Heerhugowaard
41:45
6
John van de Swaluw
Wervershoof
42:05
7
Bart Stavenuiter
Andijk
42:59
8
Gerben Broens
AAC
43:08
9
Chris Walrave
Wieringerwerf
43:16
10
Dennis Curvers
Noordkop
44:48
11
Ronald Kolenberg
Andijk
45:59
12
Wouter Meijerink
SAV
46:25
13
Mark Veeken
Wervershoof
46:49
14
John bozst
Obdam
46:50
15
Lennert Salome
Amsterdam
51:05
16
Bart Sijm
Enkhuizen
51:08
M40, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Collet
AV Edam
39:05
2
Ronald Marees
Oudesluis
40:17
3
Ronald Lienes
Noordkop
40:21
4
Lennart de Haan
Heiloo
41:59
5
Peter Karregat
Volendam
42:10
6
Niels Schepers
Breezand
42:57
7
Alex Kok
Hollandia
44:28
8
Rens de Groot
Schagen
44:47
9
Jochem Marcus
Wieringermeer
45:05
10
Michiel Ooms
Wieringermeer
45:29
11
Jasper de Jong
Hoorn
46:46
12
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
48:36
13
Norbert Bijvoet
Hollandia
49:08
14
Sander Schirrmann
Wieringermeer
49:18
15
Gian Broers
Grootebroek
53:04
M45, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Diepen
Hylas
35:53
2
Walter Klanker
Hylas
38:27
3
Rens Sterk
Barsingerhorn
41:34
4
Marco Collet
AV Edam
41:42
5
Menno Beneker
SV Sportlust
42:18
6
Dennis van der Veen
Breezand
44:08
7
Robert Jan van Vliet
Noordkop
44:50
8
Mark Wester
Wognum
45:47
9
Eric van den berg
Loopgroep Hoorn
47:29
10
Edwin de Wit
Noordkop
47:31
11
Erik van der Wijk
Den Oever
50:37
12
Rob Neuvel
Amsterdam
52:28
M50, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pip Tesselaar
Hera
36:19
2
Ruud Beerepoot
Hera
36:30
3
Ton Bosgoed
SAV
39:19
4
Kees Bot
Hollandia
41:45
5
John Buikman
AV Edam
41:52
6
Simon Kroon
AV Edam
42:15
7
Klumpenhouwer Gertjan
SAV
42:50
8
Nico van Dalen
SV Sportlust
43:24
9
Gerard Warnaar
Hera
43:45
10
Rene Steur
ARO '88
48:53
11
Marcel Laan
Blokker
49:16
12
Anno van den Bosch
Den Helder
51:39
13
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
51:47
14
Robbert de Vreng
Hoorn
57:29
M55, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Pater
Hera
41:10
2
Frank Boon
SAV
43:19
3
Ronald Wiering
Zaanland
44:26
4
Erik Leibbrand
Noordkop
44:45
5
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
46:12
6
Frank Ettes
Hollandia
49:13
7
Sjaak Pronk
Spanbroek
54:06
8
Martien Komen
DOKEV
57:19
9
Peter Plas
Hoogwoud
1:07:06
M60, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Portegijs
DOKEV
39:22
2
Jan-Willem Schutte
Noordkop
42:32
3
Piet Jonker
Trias
43:02
4
Jan Smit
Hollandia
44:08
5
Nico Wagenaar
Hera
45:01
6
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
48:25
7
Carol Peperkamp
Hylas
50:10
8
Jos ten Velden
SV Sportlust
50:49
9
Arie Kossen
NOVA
52:22
10
Jan van Veen
Benningbroek
54:01
11
Peter Jacobs
Noordkop
54:46
12
Harry Kraak
Noordkop
57:07
13
Antoon van der Jagt
Heerhugowaard
57:39
M65, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
45:10
2
Ton van der Meche
SV Sportlust
46:19
3
Anton Knijn
Berkhout
47:32
4
Koos van der Jagt
avVN
50:16
5
Sjaak Boon
avVN
54:25
6
Ronald Guitoneau
Hollandia
55:35
7
Jan Elhorst
SV Sportlust
56:48
8
Jan Dorland
AV Edam
1:00:27
9
Martin Pool
Start '78
1:02:23
10
Ad Steltenpool
Hollandia
1:02:27
M-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliet Jonk
AV Edam
4:00
2
Maartje Rol
NEA Volharding
4:10
3
Ilse Boumans
Hera
4:15
4
Anna Keeman
SAV
4:27
5
Eva Meijerink
SAV
4:39
6
Fenna Karregat
AV Edam
4:41
7
Lynn Hoogendijk
SAV
4:41
8
Fienne Overtoom
Hera
4:45
9
Nina Wenners
SAV
5:02
10
Britt Hoogendijk
SAV
5:09
11
Moniek Preijer
SAV
5:24
12
Anna Hoogendijk
SAV
5:27
13
Sara Piechota
Wieringermeer
5:30
14
Elin van der Veldt
Wieringermeer
5:32
15
Femm Bruin
NOVA
7:08
16
Lillian Bosman
Wervershoof
7:20
J-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinten Orij
Hylas
3:58
2
Tijn van Pruissen
Hylas
4:05
3
Hylke Moeskops
Hylas
4:09
4
Dion Lauret
Broek op Langedijk
4:15
5
Valentijn Kleine Koenkamp
Hylas
4:15
6
Jort Keeman
SAV
4:29
7
Stijn Putto
Wieringermeer
4:32
8
Djaleesh Anwar-Ali
Trias
4:46
9
Ravi Lambalk
Monnickendam
4:47
10
Seth van Mullum
Wieringermeer
4:48
11
Thijs Goedhart
Wieringermeer
4:55
12
Sil Koolen
Wieringermeer
5:05
13
Milo Talen
Wieringermeer
5:19
14
Vincent Orij
Alkmaar
5:21
15
Skye Sarlemijn
Wieringermeer
5:23
16
Nero Nelen
Hoorn
5:29
17
Sep Zuidema
Wieringermeer
5:38
J1012, J 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Preijer
SAV
7:04
2
Josh Garrone
NOVA
7:06
3
Thijmen van der Burg
Hera
7:26
4
Rowan de Wit
NEA Volharding
7:27
5
Matteo Garonne
NOVA
7:39
6
Mathijs Ippel
Wieringermeer
7:43
7
Quint Kuijper
Zwaag
7:57
8
Zeb Tesselaar
Hera
8:07
9
Olivier Kleine Koerkamp
Hylas
8:12
10
Jelle Rol
NEA Volharding
8:14
11
Yassine Anwar-Ali
Trias
9:47
12
Tim Booden
Wieringermeer
11:32
J1315, J 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aike van der Lei
AV Edam
10:56
2
Vasco Mosselman
SAV
11:50
3
Noel Stert
Barsingerhorn
12:08
4
Mel van der laan
Nibbixwoud
12:17
5
Stef Beerepoot
Hera
12:20
6
Thijs ten Bruggencate
Hera
12:20
7
Ymme van Komen
Hollandia
12:24
8
Jur Bakker
AV Edam
12:51
9
Sander Buikman
AV Edam
12:52
10
Thomas Ippel
Wieringermeer
13:07
11
Wesley van huijksloot
SAV
13:26
J1619, J 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Hoedjes
AV Castricum
17:51
2
Jeff Tesselaar
Hera
18:23
3
Nick Beerepoot
Spanbroek
18:26
4
Lars Philipsen
Hera
18:43
5
Sven Verduijn
Noordkop
18:54
6
Enno Visser
Hylas
19:45
7
Leander Schraal
Wieringermeer
22:01
8
Derk Lebbink
Wieringermeer
23:48
VTRIM, TRIM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Baas
Hollandia
56:08
2
Danielle Jissink
Wieringermeer
58:07
3
Loes Kunor
Hollandia
58:18
4
Monique van Veen Knubben
Benningbroek
1:10:23
MTRIM, TRIM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yordi Vechroost
Hylas
23:05
2
Marco Rol
NEA Volharding
24:11
3
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
24:39
4
Aaike Bouma
AV Edam
24:40
5
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
27:52
6
Sander van Honten
Wervershoof
29:28
7
Marcel van Oostveen
Zaanland
29:34
8
Jan Willem Bijl
Hoorn
30:24
9
Bas Portegijs
DOKEV
30:50
10
Jeroen Ulle
Zaandam
31:09
11
Dennis Dekker
Andijk
33:05
12
Rik van der Jagt
Zaanland
33:10
13
Niels Giling
Zwaagdijk-West
33:30
14
Kris Oedit Doebe
Hollandia
34:05
15
Frans van Duin
Den Oever
34:35
16
Teun Rooks
Wieringermeer
36:27
17
Arie Blokker
Wieringerwerf
37:55
18
Dirk Zwart
Schagen
38:07
19
Hans schipper
Hera
38:47
20
Joep van der Wulp
SV Sportlust
39:39
21
Jan van Oers
Wieringerwerf
40:54
M1012, M 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liz Jonk
AV Edam
5:16
2
Ella Klumpenhouwer
SAV
5:17
3
Sterre Kuipers
AV Edam
5:18
4
Fien Jonk
AV Edam
5:27
5
Rosalie ten Bruggencate
Hera
5:37
6
Eva Boumans
Hera
5:41
7
loïs Hooiveld
SAV
6:06
8
Eva Snoek
Wieringermeer
6:07
9
Sophie de Haas
Grootebroek
6:23
10
Marieke Vermaat
Wieringermeer
6:26
11
Iris Vonk
Wieringermeer
6:31
12
Chiméne Ooms
Wieringermeer
6:37
13
Jill Bruin
NOVA
6:39
14
Meike Booden
Wieringermeer
7:10
15
Niki vd Meij
Wieringermeer
7:13
M1315, M 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Rozemeijer
Hera
7:23
2
Robine Hooiveld
SAV
7:35
3
Marit Brand
Hylas
8:17
M1619, M 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Been
AV Castricum
12:41
2
Vere Tavernier
SV Sportlust
13:16
3
Senna Giling
Hollandia
13:56
4
Annemia Koedoodèr
Wijdenes
15:25
5
Zola Assorgia
SV Sportlust
17:39
6
Joyce van Huijksloot
Grootebroek
20:24

Opmerkingen: crosscircuit@avwieringermeer.nl
Runnersworld Hoorn, Univé, Klaver Kaas, Studio Hekwerk
www.uitslagen.nl
12-11-2019 15:30