| | | | | Uitslagenlijst VOV run Vries
Vries - Zondag 10 november 2019
MEISJ, KIDS GR 3,4,5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Anouk Feitsma
De Holtenhoek
2:45
4
Babette Groenhof
De Holtenhoek
2:57
5
Eloise Drent
OBS De Brinkschool
2:58
7
Isabel van Rein
De Holtenhoek
3:00
10
Anouk Tienkamp
De Vijverstee
3:04
11
Shanelle Roggen
De Holtenhoek
3:06
15
Merel Zwiers
De Holtenhoek
3:14
16
Lotte de Vries
De Holtenhoek
3:14
18
Isa van Wijk
De Holtenhoek
3:24
22
Josephine de Koning
Holtenhoek
3:35
23
Marit van Hamersvelt
De Vijverstee
3:35
24
Amélie Ririhena
De Holtenhoek
3:38
25
Leonie Kruizinga
De Holtenhoek
3:39
27
Lisa Massink
De Vijverstee
3:44
29
Marit Dijkstra
De Vijverstee
4:03
JONGE, KIDS GR 3,4,5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sep van den Berg
De Vijverstee
2:24
3
Jesse Eefting
Brederoschool
2:25
7
Niek Kerkdijk
De Schatkamer
2:32
8
Tim Niemeijer
De Holtenhoek
2:40
11
Julian van Gelder
De Holtenhoek
2:55
13
Valentijn Sol
De Holtenhoek
3:53
14
Jens Smeenk
Etten Leur Pontes
3:55
MEISJ, KIDS GR 6,7,8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Rixt Hobma
Holtenhoek
3:38
3
Liesbeth Feitsma
De Holtenhoek
3:59
4
Anna van Gelder
De Holtenhoek
3:59
6
Lente Zwiers
De Holtenhoek
4:32
7
Anniek Noordhuis
De Holtenhoek
4:35
JONGE, KIDS GR 6,7,8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Esschendal
Eexterveen
3:21
6
Timo Jesse de Vroome
De Eskampen
3:41
11
Maurits Groenhof
De Holtenhoek
3:57
12
Sylvester van Hoorn
Vijverstee
3:59
13
Thije Noordhuis
De Holtenhoek
4:07
MAN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Finn van Pijkeren
Middelstum
17:29
17:28
5
Florian Schmidt
veenhuizen
18:41
18:39
10
Wang van Ingen Schenau
Paterswolde
20:30
20:24
13
Thijs Esschendal
Eexterveen
21:53
21:49
14
Arnel Ahmetspahic
Groningen
22:27
22:20
38
Daan Esschendal
Eexterveen
32:15
32:10
VROUW, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa van der Mast
Maastricht
19:19
19:17
4
Sanne van den Tol
Groningen
21:09
21:00
12
Jolanda Scholten
Groningen
24:16
24:05
15
Nienke Timmer-Rosier
Vries
26:40
26:19
16
Jelske van der Hoek
Groningen
27:00
26:43
36
Karen Esschendal
Eexterveen
32:32
32:25
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Freek Welbedacht
Groningen
36:45
36:42
13
Leander van Beek
Groningen
43:06
43:01
17
Casper van Luijk
Hoogezand
46:16
46:13
21
Sacha Landkroon
Paterswolde
50:42
50:31
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Merwin Dollison
Wehe den Hoorn
35:57
35:55
3
Johan Hoogeveen
Boornbergum
37:06
37:04
8
Evert Jan Heringa
Drachten
40:47
40:41
12
Chris Ruigendijk
Woltersum
41:51
41:46
26
Pascal Blomberg
Eexterveen
49:27
49:23
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
38:07
38:06
6
Hidzer Lautenbach
Haren Gn
40:40
40:32
9
Jan Albert van Laar
Groningen
41:58
41:47
11
Jefta van Ingen Schenau
Paterswolde
44:43
44:26
16
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
48:47
48:42
21
Gerard Knapper
Zuidlaarderveen
53:45
53:33
M60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Irene van Blokland
Groningen
47:54
47:50
6
Monique Schoeman
Groningen
53:45
53:45
V40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Henriette Lagerwerf
Veendam
49:21
49:13
V50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
42:11
42:11
8
Carla Staal
Zuidlaarderveen
58:15
58:04
9
Wilfriede van der Does
Eelde
58:48
58:32
V60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
Uitslagen.nl
11-11-2019 21:46