Uitslagenlijst 1e cross crosscompetitie

Zwolle - Zaterdag 9 november 2019

MPUPC, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoe de Haas
PEC 1910
5:09
2
Asmahan Essabani
Athlos
5:13
3
Lynn Visser
Hattem
5:17
4
Nona Smit
Flevo Delta
5:29
5
Anni Vosselman
Cialfo
5:36
6
Fleur Wijnands
Athlos
5:59
7
Roos de Munnik
NOP
6:37
8
Fem Hilberink
Flevo Delta
7:04
JPUPC, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Wieten
Isala '96
4:44
2
Jorik Splinter
Cialfo
4:45
3
Thomas van der Weerd
Isala '96
4:48
4
Levi Broeksema
Athlos
4:49
5
Victor Duits
Athlos
5:03
6
Thijs den Besten
Athlos
5:04
7
Thijs Burgman
Zwolle
5:09
8
Florian Wierbos
Athlos
5:42
9
Guus van der Valk
Cialfo
5:52
10
Taeke Meijer
PEC 1910
6:12
11
Alan Doorneweerd
Isala '96
6:15
12
Thomas Rankenberg
Athlos
6:25
13
Dani Riezebosch
Hasselt
6:34
14
Daan Tller
Isala '96
8:15
MPUPB, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Veldkamp
Cialfo
4:38
2
Merel Geursen
Athlos
4:45
3
Suze de Groot
PEC 1910
4:47
4
Saline Waninge
De Sprinter
4:50
5
Iva Prins
De Gemzen
4:55
6
Isa Schoonhoven
De Gemzen
5:00
7
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
5:01
8
Fenna Beket
Athlos
5:06
9
Arinya van 't Ende
Isala '96
5:10
10
Fleur Wubbeling
PEC 1910
5:15
11
Hannah Singerling
Cialfo
5:18
12
Fenne Schipper
Flevo Delta
5:20
13
Sennah de Vlaming
Athlos
5:22
14
Valerie de Vries
PEC 1910
5:26
15
Eva van den Dool
Isala '96
5:26
16
Los Wisse
NOP
5:33
17
Renske de Groot
NOP
5:41
18
Thyrza van Tongeren
Cialfo
6:20
19
Julia Kaal
De Gemzen
7:14
20
Rosa van den Buijs
De Gemzen
JPUPB, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Muller
Zwolle
4:13
2
Delano Thielman
Isala '96
4:21
3
Federico Talen
Flevo Delta
4:25
4
Job Everaars
PEC 1910
4:25
5
Pepijn van Putten
Isala '96
4:26
6
Jesse Koornstra
Athlos
4:49
7
Sem Eenkhoorn
Isala '96
4:58
8
Timo Huijsmans
Athlos
5:01
9
Levi Westerhof
NOP
5:11
10
Tygo Kok
Flevo Delta
5:17
11
Wout Kuis
NOP
5:18
12
Floris Rankenberg
Athlos
5:21
13
Yaro de Kleine
Isala '96
5:32
14
Brenn Doorneweerd
Isala '96
5:35
15
Robin de Vos
Athlos
5:38
16
Irjan van Ommen
De Gemzen
5:53
17
Friso van Veldhuijsen
NOP
5:56
MPA1, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Kwakkel
De Gemzen
4:24
2
Naomi Bankole
Athlos
4:37
3
Noor Boldewijn
De Sprinter
4:47
4
Fenne Korstanje
Athlos
4:53
5
Imke van Loon
PEC 1910
4:58
6
Demi Huijsmans
Athlos
5:03
7
Linn Wubbeling
PEC 1910
5:09
8
Evelien Abbink
PEC 1910
5:20
9
Naomi Withaar
PEC 1910
5:21
10
Tessel van der Valk
Cialfo
5:25
11
Isabo Bleijenberg
Cialfo
5:28
12
Noa de Haas
PEC 1910
5:46
13
Kailynn Hamer
Flevo Delta
5:55
14
Nora Kruize
PEC 1910
5:58
15
Robbin Scholtz
Athlos
6:09
MPA2, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenneke Heere
Cialfo
4:24
2
Magali Kanis
De Gemzen
4:25
3
Marlijn ter Maat
PEC 1910
4:37
4
Susanne Muller
PEC 1910
4:42
5
Fay Prins
De Gemzen
4:45
6
Eva Ter Haar
NOP
4:55
7
Emma Everaars
PEC 1910
4:56
8
Lise Singerling
Cialfo
5:06
9
Marli Anne van Rossum
Cialfo
5:12
10
Lara Dogu
PEC 1910
5:16
11
Lotte Doorneweert
Isala '96
5:17
12
Amber Veldkamp
Cialfo
5:18
13
Janne van den Buijs
De Gemzen
5:24
14
Willemijn de Kleine
PEC 1910
5:34
JPA1, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tristan van der Weerd
Isala '96
4:17
2
Tibo Pierik
Athlos
4:18
3
Joshua Gooijer
PEC 1910
4:19
4
Koen de Vries
Isala '96
4:22
5
Thijs Metsemakers
PEC 1910
4:28
6
Querijn Wierbos
Athlos
4:29
7
Lars van Dalfsen
NOP
4:31
8
Fenn Steur
PEC 1910
4:32
9
Mark Klein
Isala '96
4:34
10
Nolan Hofman
PEC 1910
4:40
11
Job Keppel
De Gemzen
4:41
12
Joris Wever
Athlos
4:48
13
Jayquin Bart
PEC 1910
4:54
14
Youday Heule
NOP
4:55
15
Joah Visser
De Gemzen
4:57
16
Ayoub Essabani
Athlos
4:58
17
Lior Op den Kamp
PEC 1910
5:00
18
Niels Selhorst
PEC 1910
5:00
19
Jol van den Dool
Isala '96
5:03
20
Mats Brouwer
De Gemzen
5:04
21
Louran Veldhuis
Cialfo
5:06
JPA2, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Jager
Athlos
4:03
2
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
4:07
3
Sjoerd van der Steege
Isala '96
4:17
4
Milo ter Mors
Athlos
4:19
5
Ids de Groot
PEC 1910
4:23
6
Stan van Dalfsen
NOP
4:32
7
Roan Dreuning
PEC 1910
4:36
8
Daan vd Sluis
PEC 1910
4:38
9
Bram Stouwdam
Flevo Delta
4:44
10
Levi Wielstra
NOP
4:47
11
Timo Westerhof
NOP
4:48
12
Thijmen Hiemstra
Cialfo
4:49
13
Tije Annema
Isala '96
4:49
14
Cas Sanders
PEC 1910
4:51
15
Wymar van Tongeren
Cialfo
4:53
16
Timo Goedhart
Athlos
4:57
17
Joris Nusser
PEC 1910
5:03
18
Lucas Stolte
NOP
5:18
19
Gerrit Wensink
De Gemzen
5:30
MJD1, 1500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nomi Blankvoort
De Gemzen
6:27
2
Mente Kommer
De Gemzen
6:39
3
Feline van der Wildt
Zwolle
6:52
4
Sannah de Vries
PEC 1910
7:08
5
Carlijn Scholte
Athlos
7:09
6
Sofie Vos
PEC 1910
7:20
7
Ellen Smit
PEC 1910
7:22
8
Flore Kroes
De Gemzen
7:24
9
Brecht van der Haar
Isala '96
7:31
10
Chamena hoekman
Isala '96
7:42
11
Los Schuurman
Isala '96
7:54
12
Brenda Wensink
De Gemzen
7:54
13
Sanne Kobus
NOP
8:03
14
Rene Blok
De Gemzen
8:04
15
Dagmar Boone
De Gemzen
8:10
16
Evi Vosselman
Cialfo
8:23
17
Silke van den Berg
Athlos
8:30
18
Fenna Thijs
Athlos
8:32
MJD2, 1500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaira Gooijer
PEC 1910
6:38
2
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
6:39
3
Romy Klein Heerenbrink
Cialfo
7:00
4
Merel van der Haar
De Gemzen
7:27
5
Sarah Schippers
Athlos
7:28
6
Diane Wensink
De Gemzen
9:57
JJD1, 1500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tomas Platje
NOP
6:12
2
Giel Scholte
Athlos
6:16
3
Simon vd Pol
PEC 1910
6:17
4
Lars Hansman
Isala '96
6:18
5
Luuk Selhorst
PEC 1910
6:18
6
Luuk Labots
PEC 1910
6:22
7
Jelle van Loon
PEC 1910
6:30
8
Patrick duiveman
Isala '96
6:45
9
Joshua Broeksema
Athlos
6:57
10
Anas Essabani
Athlos
6:59
11
Sijmen de Vos
Athlos
7:00
12
Noah Sluis
PEC 1910
7:06
13
Teine Bonnema
Cialfo
7:07
14
Sander de Vries
Isala '96
8:16
JJD2, 1500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merijn Sol
Flevo Delta
5:56
2
Twam van der Weiden
Athlos
6:00
3
Jesper Pauw
PEC 1910
6:07
4
Christian Kleermaker
Athlos
6:14
5
Nick Jacobs
Athlos
6:15
6
Josse Kampen
Isala '96
6:16
7
Dennis Alberts
Cialfo
6:19
8
Levi Goldtseen
PEC 1910
6:54
9
Bram Slabbekoorn
PEC 1910
6:56
10
Noah Singerling
Cialfo
7:06
11
Joey Faassen
Flevo Delta
7:13
12
Figo Mussche
PEC 1910
7:17
13
Sam Bolt
Isala '96
7:36
14
Tycho Joost
Flevo Delta
7:40
MJC, 2000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
7:58
2
Nora Assink
ACO Van Elderen
8:14
3
Fien Molenberg
Athlos
8:23
4
Anniek Draaistra
NOP
8:31
5
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
8:42
6
Naomi Gooijer
PEC 1910
8:48
7
Manon van der Zwaard
NOP
8:49
8
Esmee Vis
De Gemzen
8:50
9
Vera Kruis
NOP
8:58
10
Sara Meijer
PEC 1910
9:04
11
Fleur Pieters
Flevo Delta
9:11
12
Kim Remijn
Flevo Delta
9:21
13
Guusje Koning
Athlos
9:27
14
Julia Fahner
Isala '96
10:12
15
Carolien Remijn
Athlos
10:23
16
Eva Middelkamp
Athlos
11:06
JJC, 2500 M (JUN)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Zoon
Flevo Delta
9:25
2
Ids Peenstra
PEC 1910
9:43
3
Bram Nusmeier
Athlos
10:01
4
Olivier van Benthem
PEC 1910
10:03
5
Thijs van der Maaten
Athlos
10:11
6
Cas Kanis
Isala '96
10:11
7
Thijs ter Maat
PEC 1910
10:19
8
Boyd Steur
PEC 1910
10:20
9
Daan Scholte
Athlos
10:32
10
Matthijs Onink
NOP
10:33
11
Joris van Dam
PEC 1910
10:41
12
Lukas Smit
PEC 1910
10:41
13
Luuk van der Maaten
Athlos
11:17
14
Floris Remijn
Athlos
11:23
15
Tygo Schuurkamp
Athlos
11:32
16
Isas Prinsen
NOP
11:37
17
Mohamed Bouzalmat
Athlos
12:05
18
Hendrik Olthuis
De Gemzen
12:25
19
Coen Bloemberg
Flevo Delta
12:47
20
Yordi van Ommen
De Gemzen
13:06
21
Maarten Scholte
Flevo Delta
13:10
22
Ruben Jacobs
Athlos
13:17
23
Ruben Scholte
Flevo Delta
13:44
VSEN, 2500 M (KORTE)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Do Krol
AV '34
10:26
2
Merel Wevers
AV '34
10:49
3
Malou Eisen
BB lopers
11:01
4
Tiny de Vries
NOP
11:05
5
Angelique van Ommen
De Gemzen
11:29
6
Nardie Mulder
BB lopers
11:31
7
Jolanda Regout
PEC 1910
11:42
8
Ella van den Bosch
De Gemzen
11:43
9
Leontien Thewissen
PEC 1910
11:59
10
Karin Hijmans
Flevo Delta
12:09
11
Ilona Hogenkamp
ACO Van Elderen
12:09
12
Hellen Simens
De Gemzen
12:40
13
Bonnette van den Berg
NOP
13:29
14
Celeste den Besten
De Gemzen
13:31
15
Deborah Koopman
Isala '96
14:01
V40, 2500 M (KORTE)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Sol
Flevo Delta
13:14
2
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
13:59
3
Stephanie Falkena
Flevo Delta
15:26
MSEN, 2500 M (KORTE)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Doornwaard
De Gemzen
8:28
2
Thomas Reining
PEC 1910
8:41
3
Bas Mekking
Cialfo
8:53
4
Lars van Surksum
PEC 1910
8:54
5
Arne te Nijenhuis
Marathon Pim Mulier
8:56
6
Sander Kloosterziel
PEC 1910
8:58
7
Raimo Westerhof
Athlos
9:01
8
Kibrom Hadgu Kiflai
PEC 1910
9:03
9
Bram Rouwen
BB lopers
9:14
10
Kevin van de Wassenberg
Athlos
9:29
11
Jeen den Boer
PEC 1910
9:32
12
Olav Koning
Athlos
9:36
13
David Prins
PEC 1910
9:46
14
Stefan Koopman
BB lopers
9:54
15
Kjell Raaijmakers
Athlos
9:57
16
Jaimy van de Steenoven
Flevo Delta
9:59
17
Jurian Onderdijk
De Gemzen
10:02
18
Stefan Breet
Flevo Delta
10:07
19
Wiebe ypinga
NOP
10:35
20
Bart Loman
NOP
10:38
21
Harwin van Lente
PEC 1910
11:02
22
Romke Wielstra
NOP
11:16
23
Tom Bloemberg
Flevo Delta
11:26
M40, 2500 M (KORTE)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel van den Bosch
De Gemzen
9:29
2
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers
9:40
3
Remco de Vries
PEC 1910
10:10
4
Murk Falkena
Flevo Delta
10:13
5
Eric Kloosterziel
PEC 1910
10:31
6
Aalt Wensink
De Gemzen
10:45
7
Rob Harte
PEC 1910
10:51
8
Dick vd Pol
PEC 1910
11:44
9
Dirk Wigmans
De Gemzen
11:49
10
Harry Veldkamp
Cialfo
12:07
11
Harjan ter Haar
NOP
12:50
12
Erik Scholte
Flevo Delta
13:40
RECV, 2500 M (KORTE)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anke Maljers
Nederland
15:05
2
Marielle van Gelder
Zwolle
16:10
RECM, 2500 M (KORTE)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick De Wit
Zwolle
10:37
2
Gert Wolters
Diepenveen
14:53
3
Kor Eikenaar
Zwolle
16:10
MJB, 3000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Harbrink
PEC 1910
12:09
2
Lieke Geerling
Athlos
12:44
3
Iris bredewolt
Cialfo
12:58
4
Joanne Lehr
PEC 1910
13:02
5
Rosa Molenberg
Athlos
14:06
6
Lisa Zoon
Flevo Delta
15:40
7
Sannah Wolf
Cialfo
15:50
8
Maureen Wind
Isala '96
18:50
MJA, 3000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan Ruitenberg
PEC 1910
13:16
2
Julia Eisen
PEC 1910
14:36
3
Femke Osinga
Flevo Delta
15:26
4
Emma van Emmerik
Cialfo
15:45
JJB, 4500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Duncan Mulder
PEC 1910
18:00
2
Jonne Heeringa
PEC 1910
18:00
3
Danil Kleermaker
Athlos
20:00
4
Bram van Maare
Athlos
21:00
5
Tom ter Haar
NOP
21:00
6
Roel Wierstra
NOP
21:00
7
Lucas Karenbeld
Athlos
21:00
8
Jim van Emmerik
Cialfo
22:00
9
Jeffrey Neuteboom
De Gemzen
23:00
JJA, 4500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjell de Groot
Flevo Delta
16:00
2
Daan Veenhuizen
PEC 1910
16:00
3
David Koning
Athlos
17:00
4
Jarno Jansen
PEC 1910
17:00
5
Gijs van de Wetering
De Gemzen
17:00
6
Arthus Jonker
NOP
19:00
7
Giel Meijer
PEC 1910
19:00
8
Paulo Henselmans
Zwolle
19:00
9
Bastiaan Jong
Cialfo
20:00
VSEN, 7500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Boekema
BB lopers
31:33
2
Jacolien Ruizendaal
NOP
31:53
3
Gerja Zielman
BB lopers
32:11
4
Irene Bijman
Isala '96
32:40
5
Lieve Tollet
BB lopers
33:12
6
Rianne Niewold
BB lopers
37:28
7
Cindy Hoekman
Isala '96
37:40
V40, 7500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
34:19
2
Henrit Koornberg
PEC 1910
34:26
3
Erna van Es-Keen
De Gemzen
35:04
4
Annemiek Dekker
NOP
35:35
5
Claudia van Tellingen
HAC '63
36:07
6
Marjon Fidder
De Gemzen
42:23
7
Ylona Wolf
Cialfo
42:42
V50, 7500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne van de Guchte
NOP
37:13
2
Greet Vrijbloed
Isala '96
38:40
3
Bertine Engelsman
De Gemzen
39:00
4
Sylvia Talen
De Sprinter
40:56
5
Annet Buitenhuis
De Gemzen
42:09
6
Jacqueline Slegten
PEC 1910
45:47
M50, 7500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen Driesen
NOP
30:01
2
Wim Ritsema
Gelre
30:08
3
Paul de Brie
Spirit Lelystad
30:18
4
Fred Reitsma
Lichtlopen
30:26
5
Robert Reitsema
Isala '96
30:37
6
Hans Hendrickx
NOP
30:55
7
Roel van der Steege
Isala '96
31:12
8
Stef Riemens
BB lopers
31:50
9
Doede Terluin
NOP
31:52
10
Izak Hiemstra
BB lopers
31:57
11
Roelof Rekker
BB lopers
39:27
12
Roel Fidder
De Gemzen
40:54
13
Herman Euverman
Friesland
43:54
RECV, 7500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Koopman
Amersfoort
35:57
2
Marigje Schaap
Zwolle
36:59
3
Susan van Ravenhorst
Nederland
40:11
4
Esther Burgman
Zwolle
40:45
5
Priscilla Huberts
Meppel
42:47
6
Martine altena
Zwolle
43:30
7
Helma Ubels
Zwolle
43:42
8
Famke Smook
Zwolle
45:46
9
Anne - Marthe Mooiweer
Zwartsluis
47:54
RECMA, 7500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Krijn Korver
Nederland
38:51
2
Marcel van Waas
Zwolle
47:16
3
Alfred schuman
Dalfsen
47:37
MSEN, 10.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Bolding
Start '78
34:08
2
Luc Beuckens
NOP
35:53
3
Remco Akse
BB lopers
38:02
4
Marcel De Bats
Cialfo
38:06
5
Ruben Postma
Athlos
38:42
6
Rob Goutbeek
BB lopers
38:56
7
Mark Hogeboom
BB lopers
38:59
8
Gert Versteeg
BB lopers
39:29
9
Arjen Sanderse
PEC 1910
39:45
10
Izaak Frens
Athlos
41:27
11
Thijs Krukkert
Vitalis
41:55
12
Job van Iersel
BB lopers
44:06
13
Richard Kroon
Isala '96
44:54
14
Matthijn ten Doeschot
BB lopers
44:56
15
Cees Boeve
De Gemzen
45:34
16
Timo Hacquebord
Isala '96
45:45
17
Tjeerd Lemstra
PEC 1910
47:19
M40, 10.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
NOP
35:44
2
Jan sinke
NOP
39:09
3
Albert Pieter Venema
De Sprinter
39:54
4
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
42:42
5
Randall Locht
PEC 1910
42:58
6
Mischa Wieten
Lichtlopen
43:14
7
Wim Wolf
Cialfo
43:20
8
Jan Blaauw
De Gemzen
43:55
9
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
45:54
10
Jaap van Dieren
Isala '96
49:01
RECM, 10.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Homme Rodenhuis
Driebergen-Rijsenburg
40:08
2
Joris Swaak
Zwolle
40:27
3
Michiel Huzen
Nieuwleusen
41:09
4
Anne Runia
Zwolle
42:38
5
Niels de With
Zwolle
44:49
6
Bart van den Anker
Nederland
46:35
7
Koen Zweers
Zwolle
46:51
8
Wouter Pol
Zwolle
49:14
9
Richard Olijve
Zwolle
58:50
www.uitslagen.nl
10-11-2019 18:02