Uitslagenlijst 52e Mosselloop

Burgh-Haamstede - Zaterdag 9 november 2019

MSEN, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim vd Broeke
Vlissingen
28:25
2
Tim Pleijte
Dynamica
28:31
3
Yunis abu Stitan
Delta Sport
29:05
4
Mario Poldervaart
Zuidland
30:42
5
Eric Wolfert
Sommelsdijk
31:16
6
Peter Pollemans
Hoek v Holland
32:51
7
Mark de Munter
PAC
33:01
8
Steef Rosmolen
Spirit Oud Beijerland
33:29
9
Joroi Reedijk
Strijen
33:32
10
Ruben van kesteren
spijkenisse
33:55
11
Bart Heshof
Steenbergen
34:50
12
Wessel Hettema
35:53
13
Maurice Jacobse
Zoutelande
36:40
14
Marijn Grootjans
Westkapelle
37:32
15
Mattheo Moerland
Delta Sport
37:48
16
Michael Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
38:32
17
Arjan van Westenbrugge
Ouwerkerk
39:42
18
Joannathan Duinkerken
Kapelle
39:45
19
Cees Simonse
Aagtekerke
42:39
20
Stef Kapteijn
AV '56
43:02
21
Bram Verwijs
Flakkee
43:03
22
Jack van der klooster
Stellendam
43:21
23
Lennen Jonker
Bruinisse
43:28
24
Arnoud Botman
Amsterdam
44:14
25
Reinier de Groen
Tholen
44:46
26
Leendert Bom
Nieuwerkerk
45:08
27
Sven de Vos
Nieuwerkerk
45:10
28
Nigel Sandifort
Borssele
45:14
29
Niels van Tuil
Burgh Haamstede
46:15
30
Rudi Nuijten
Goes
48:07
31
Maurits van der Velde
Bruinisse
48:33
32
Björn van Dongen
Dreischor
49:37
33
Menne Kunst
Serooskerke
50:07
M35, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Harmes
González Running Team
29:32
2
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
31:09
3
Boris de Bruijn
AV '56
31:44
4
Freek Goedhart
Flakkee
33:24
5
Roland Schellevis
Middelharnis
33:26
6
Krispijn de Jonge
Delta Sport
34:08
7
Edwin Stolk
Flakkee
34:46
8
Ron vd Graaf
Capelle ad Ijssel
35:16
9
Neil Theissen
Kamperland
35:30
10
Bart de Visser
Serooskerke
36:09
11
Martijn de Vries
Middelburg
36:16
12
Bart Verhaeghe
AV '56
36:27
13
Jostein Decorte
AV '56
37:06
14
Ronald Geertse
Serooskerke Walcheren
37:09
15
Robert Verwijs
Delta Sport
37:36
16
Léon Jacobse
Zoutelande
38:36
17
Rob de Pagter
Ritthem
38:42
18
Richard van der werf
Delta Sport
38:53
19
Ben De Vooght
Sint-Job-In't-Goor
39:00
20
Frank Hoogstrate
Yerseke
39:30
21
Gerben Soethaert
terneuzen
39:34
22
Aart Simmelink
Kerkwerve
39:38
23
Wietse Sluimer
Zonnemaire
39:48
24
Corné den Otter
Delta Sport
39:55
25
Hans Stoutjesdijk
Zierikzee
40:06
26
MH Kempe
Delta Sport
40:42
27
Rene zwart
Bruinisse
41:12
28
John hillebrand
Zierikzee
41:38
29
Erwin lems
Delta Sport
41:42
30
Maurice Steketee
Middelburg
41:47
31
Mark Giljam
Bruinisse
41:52
32
Marijn Traas
Heinkenszand
42:47
33
Berry Lindenbergh
Zierikzree
43:14
34
Martin van der Schee
Zierikzee
43:23
35
Patrick Knijnenburg
Zierikzee
43:31
36
Paul Vermeulen
Goes
43:33
37
Mark Lubbers
Goes
43:49
38
Richard de Vlaam
Delta Sport
44:45
39
Martijn van der Klooster
Scharendijke
44:53
40
Elbert Simonse
Aagtekerke
44:59
41
Joris Claes
Antwerpen
45:18
42
Martin Geluk
Kattendijke
45:32
43
Wilbert Koole
Oostkapelle
45:55
44
Michel hitsert
Oud-Beijerland
47:27
45
Jan ijzelenberg
Oosterland
47:37
46
Ruben Colijn
Delta Sport
47:45
47
Quinten Kunst
Serooskerke
50:08
48
Rob Kaper
Rotterdam
50:46
49
Marco Saarloos
Sint Annaland
51:12
50
Martin sparreboom
Spijkenisse
52:29
51
Eric van Rheenen
papendrecht
53:23
52
Tim de Jonge
Dordrecht
56:23
53
Samuel Dijkstra
Rilland
1:01:51
M45, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Willemse
Berkel en Rodenrijs
30:38
2
Arjo Verhage
Dynamica
33:11
3
Peter Balkenende
AV '56
33:14
4
Niels Goudswaard
Delta Sport
33:40
5
Johan karelse
AV '56
34:00
6
Arjan Beije
Burgh Haamstede
34:13
7
Bas Groothedde
Delta Sport
34:38
8
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
35:08
9
Jaco Kleinjan
Goes
35:27
10
Hans Verhaagen
Goes
35:55
11
André Melissant
Flakkee
36:04
12
Michel Bouwman
Delta Sport
36:35
13
René Jakobsen
Middelburg
36:43
14
Gijsbert elstgeest
AV '56
37:11
15
Martin Pruijsers
Dynamica
37:38
16
Gert Jan Verhugge
Goes
37:41
17
Francois van de Broecke
De Wielingen
38:06
18
Sjef Goris
Middelburg
38:10
19
Steef Berrevoets
Delta Sport
38:47
20
Stefan Van der Voorn
Zierikzee
39:22
21
Rini Verwijs
Delta Sport
39:28
22
Robert Sonke
Dynamica
39:53
23
Erwin voor den Dag
Berkel en Rodenrijs
39:59
24
Jan Heshof
Steenbergen Nb
40:04
25
Ad Straub
AV '40
40:20
26
Dick Saarloos
Kapelle
40:35
27
Arthur van Aartsen
Dynamica
40:46
28
Edwin de Vlieger
Scharendijke
41:19
29
Rinus van Stee
Hezkingen
41:32
30
Rene Goetheer
Wolphaartsdijk
42:18
31
Steven Houweling
Vrouwenpolder
42:48
32
André van den Hooven
Oost-Souburg
42:56
33
Remco Kapteijn
AV '56
43:00
34
Werner Berkhout
Ouwerkerk
43:07
35
Rob van der Beijl
Delta Sport
43:09
36
Marcel Engel
Delta Sport
45:10
37
Bert Doedel
Middelburg
45:19
38
Arjan de Vos
Delta Sport
45:21
39
Leon de munnik
Delta Sport
45:39
40
Peter Maranus
Aagtekerke
46:36
41
Jeroen Raucamp
Middelburg
46:46
42
Arwin Schot
Zierikzee
47:01
43
Michel Siep
Rotterdam
47:42
44
Martin van der Have
Nieuwe Tonge
47:47
45
Adrie van bavel
Delta Sport
49:18
46
Jakobus Meulenberg
AV '56
49:22
47
Ronald van Dongen
Dreischor
49:36
48
Gaston Dolk
Pallas '93
51:30
49
Marijn Kroot
Burgh-Haamstede
56:09
50
Henk Ehbel
Steenbergen Nb
59:14
51
Robbie Pronk
Haag Atletiek
1:04:53
M55, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Havinga
AV '40
33:17
2
Heddie nieuwdorp
AV '56
34:44
3
Michel van den Bos
Delta Sport
35:12
4
Gert Van der Vinden
Dynamica
35:29
5
Ferry Engel
Delta Sport
35:41
6
Piet van Mourik
Delta Sport
36:06
7
Rob Schaap
Vlissingen
36:47
8
Bram verhage
Dynamica
36:56
9
Rian van den Broeke
Dynamica
37:18
10
Jan de Wilde
Nisse
37:28
11
Henk Lous
Dynamica
38:34
12
Sjaak Brouwer
Dynamica
39:07
13
Ruud de Vette
Ouddorp
39:07
14
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
39:17
15
Anton Engels
Middelburg
39:32
16
Marius Besuijen
AV '56
39:49
17
Rob van Zanten
Rijswijk
40:31
18
Jacques de Groot
Bergen op Zoom
40:48
19
Ruud Klaver
Obdam
41:06
20
Eric van Remortel
AV '56
41:07
21
Peter Noordijke
Goes
41:10
22
Laus de de Ridder
Vlissingen
41:29
23
Bram Kotvis
Delta Sport
41:35
24
Piet Ovaa
Meliskerke
42:25
25
Bert de Vos
Delta Sport
42:44
26
Co de Feijter
Delta Sport
43:11
27
Ron Dellebeke
Dynamica
43:39
28
Jos Ooms
Olympia Halsteren
45:03
29
Hans Minnaard
Yerseke
45:35
30
Ewoud Fase
Sint Annaland
45:38
31
Henk Vermaas
Rotterdam
45:41
32
Martin van Nieulande
Nieuw en st Joostland
46:12
33
Frits Burger
Zierikzee
46:45
34
Theo Engel
Delta Sport
47:13
35
Peter Verburg
Goes
47:30
36
Guy De Vooght
Antwerpen
50:29
37
René Nijsse
AV '56
54:49
38
Ron Zoeteweij
Voorne Atletiek
55:31
39
Walter in t Veld
Oud-Beijerland
56:13
40
Leen moerland
Oosterland
1:02:10
M65, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Kloet
Haamstede
40:58
2
Leo van Leeuwen
AV '40
41:04
3
Wim de Jonge
AV '56
41:51
4
Jan Bostelaar
WestKapelle
43:47
5
Adri Koole
Dynamica
44:23
6
Johnny Dooms
Terneuzen
44:42
7
John Guequierre
Dynamica
44:55
8
Cees Kooman
Steenbergen
45:11
9
Marcel Richard
Zoutelande
45:23
10
Gerard van Wissen
Nieuw Beijerland
45:59
11
Acronius Kramer
Goes
46:52
12
Kobus Botman
Dynamica
47:48
13
Arthur Stijns
Dynamica
48:45
14
Arie 't Hart
Voorne Atletiek
51:01
15
Joop Lasseur
Delta Sport
52:13
16
Dick Witmont
Haag Atletiek
52:57
VSEN, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juriena de Vries
Delft
35:46
2
Ilvia Hederik
Barendrecht
38:05
3
Amber Bongertman
THOR
39:03
4
Emma van Mourik
Delta Sport
42:23
5
Janneke van Westen
Sint Philipsland
44:13
6
Bianca Steijn
AV '56
44:49
7
Ilse Traas
Heinkenszand
45:25
8
Karen Elenbaas
Goes
45:43
9
Sarien Wisse
Hoogerheide
48:05
10
Liselotte Groeneveld
Bruinisse
48:32
11
Rosa Frans
Rotterdam
49:03
12
Dorien Kweekel
Voorburg
52:49
13
Mirjam de Groen
Tholen
55:54
14
Miriam Jonker
Oud-Beijerland
56:12
15
Marleen Korstanje
Terneuzen
57:24
16
Sanne Gudde
Zierikzee
57:25
17
Mara Verhulst
Delta Sport
1:00:09
18
Charel Biesheuvel
Hekelingen
1:02:17
V35, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monica Sanderse
Dynamica
34:27
2
Anjolie Engels Wisse
Middelburg
35:51
3
Ada Geuze
Middelburg
36:15
4
Leonie Ton
AV '56
38:16
5
Angela Buijck
Middelburg
39:20
6
Durby Meijboom
Vlissingen
39:51
7
Ilse Verwijs
Delta Sport
42:42
8
Wendy Wijnstra-Slabbekoor
Kapelle
43:35
9
Marije Besuijen
Middelburg
44:57
10
Petra Hitsert
Oud-Beijerland
47:26
11
Ilonka de Vlaam-Klink
Delta Sport
48:44
12
Ilona de Ronde
Goedereede
51:24
13
Ada de Rijke
Bruinisse
54:17
14
Jeanine Colijn
Delta Sport
56:16
15
Maria Parkkinen
Rhoon
57:57
16
Dyantha Cobet
PAC
1:05:08
V45, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janita vd Have
Nieuwe Tonge
40:44
2
Petra Bruijs
Hoogerheide
41:00
3
Inge Marchand
Burgh-Haamstede
43:51
4
Marjanne van de Sluis
Delta Sport
45:01
5
Petra Verhulst
Dynamica
45:52
6
Esther van Sluijs-kole
AV '56
46:00
7
Krista Voorham
Delta Sport
47:57
8
Cindy Raucamp
Dynamica
49:50
9
Danielle in t Veld
Oud-Beijerland
50:14
10
Christl Rozendaal
Kapelle
50:16
11
Patricia Smits
Delta Sport
50:24
12
Anja Segieth
Gummersbach
52:24
13
Laila Heshof
Steenbergen Nb
53:00
14
Jolanda van der laan
Delta Sport
54:15
15
Anneke Quak-Okkerse
Delta Sport
56:18
16
Miriam Bijl
Zuid-Beijerland
56:46
17
Sylvia Verkaart
Kapelle
57:09
18
Bettina Berrevoets
Delta Sport
57:44
19
Gerda Van Stee
Herkingen
1:02:43
20
Michelle Bestman
Dirksland
1:02:45
21
Arina Kloet (- de Oude)
Scharendijke
1:03:19
V55, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corina Grim
Lewedorp
43:13
2
Ellie Spaans
AV '56
48:47
3
Carolien Steijn
Kwadendamme
49:11
4
Debora Hampel- van Kapel
Oud-Vossemeer
52:55
5
Gisela Nijsse-Meertens
AV '56
56:51
6
Sita Hoogenboom
Voorne Atletiek
59:36
7
Petra Vermeulen
Sommelsdijk
1:01:43
8
Wil Barendrecht
Voorne Atletiek
1:05:58
9
Hanneke van Berkel
Brielle
1:05:59
V65, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Digna de Boer
Delta Sport
45:57
2
Nellie Blom
Burgh-Haamstede
47:07
3
Ciska Rob-Butter
Delta Sport
48:22
4
Ria Marchand
Burgh-Haamstede
49:47
5
Liesbeth Louer
Voorne Atletiek
1:09:10
MAN, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bereket Petersen
Goes
21:07
2
Ramon van de Grift
Kamperland
22:56
3
Wouter Schets
Kapelle
23:40
4
Jaco Heijboer
Sint-Annaland
26:33
5
Ipe Verbrugge
Goes
27:26
6
Ivar Noordhoek
Burgh Haamstede
28:02
7
Marijn Huibregtsen
Westkapelle
28:23
8
Paul Versteegh
Den Haag
29:34
9
Peter Dietrich
Haag Atletiek
30:30
10
Lucas van Krimpen
Burgh-Haamstede
30:33
11
Corne Schets
Kapelle
31:35
12
Jan Passchier
Haag Atletiek
31:38
13
Youri Elstgeest
's-Heerenhoek
32:24
14
Dieger Harmsen
Sint-Annaland
33:20
15
Kees Legemaate
Burgh Haamstede
33:23
16
Ton van der Pol
Haag Atletiek
33:34
17
Frank Inklaar
Haag Atletiek
34:31
18
Marius Leendertse
Kapelle
35:14
19
Edwin van Straten
Spijkenisse
35:57
20
Glenn van straten
Spijkenisse
35:59
21
Ertop Murat
Den Haag
36:33
22
Fred van der Gon Netscher
Haag Atletiek
37:51
23
Walter van splunter
Stellendam
38:02
24
Marcel Mohr
Kortgene
38:39
25
Carel Knoester
Haag Atletiek
38:52
26
Erik Reijnhout
Vlissingen
39:50
27
Koen Hartigh
Poortugaal
40:50
28
Ben de Man
Ouwerkerk
42:36
29
Wim Hartman
Haag Atletiek
42:58
30
Jan Bruggeman
Haag Atletiek
43:05
VROUW, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Kapteijn
AV '56
28:58
2
Nicolet Timmers
Olympus '70
29:19
3
Evi Gubbels
's-Hertogenbosch
32:49
4
Jolanda Steenbakker
AV '56
34:52
5
Marielle Simonse
AV '56
35:01
6
P Couwenbergh
Zierikzee
35:11
7
Louise Cornelis
Rotterdam
35:17
8
Marina Mol-Krijger
AV '56
35:43
9
Davida van Krimpen
Burgh-Haamstede
36:02
10
Magdaleen Harting
Utrecht
37:02
11
Marije van de Kreeke
's-Heer Arendskerke
37:04
12
Janine Hanse
Zierikzee
38:23
13
Hanneke van Krimpen
Burgh-Haamstede
38:40
14
Martine Kramer
Waterweg
39:10
15
Carmen Verheij
Strijen
39:26
16
Sophie Kuipers
Strijen
39:27
17
Lenie van Kleven
avVN
39:57
18
Gieta Kisoensingh
Haag Atletiek
40:03
19
Deborah van Toledo
AV '56
40:08
20
Margriet de Hoop
Utrecht
40:10
21
Liesbeth de Winter
Goes
40:38
22
Nicole Helwes
Rotterdam
41:13
23
Cindy koolmees
Dirksland
41:17
24
Priscilla de Bruin
Oostvoorne
41:25
25
Anna Freeman
Amsterdam
41:44
26
Annette Zwagers
Haag Atletiek
42:10
27
Lieske van Slobbe
Zierikzee
42:35
28
Tineke van Eerden
Haag Atletiek
44:19
29
Margo clasener
Brouwershaven
46:17
30
Heleen Fase
Sint-Maartensdijk
51:36
31
Marjolein Ras
Nieuw-Vossemeer
51:37
32
Els Overbeeke
Sint-Annaland
51:39
MAN, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Zuidhof
AV '56
10:48
2
Ivar engels
Middelburg
11:54
3
Jesse Wernsing
Delta Sport
12:57
4
Mart Kapteijn
AV '56
14:01
5
Rody Dees
Goes
16:35
6
Tim Schaddelee
Nijmegen
16:41
7
Guus vermeulen
Goes
19:59
8
Mees Vermeulen
Goes
19:59
9
Harry Raaphorst
Haag Atletiek
20:12
10
Hans B.
Burgh-Haamstede
20:30
11
Manfred de Graaf
Gorinchem
21:37
VROUW, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Mol
AV '56
13:03
2
Ilse Goudswaard
Delta Sport
13:16
3
Ruchama Houtzager
Delta Sport
13:33
4
Fleur Leenheer
Delta Sport
14:34
5
Marit Simonse
AV '56
14:35
6
Krista de Kam
AV '56
15:07
7
Sophie Achten
Brecht
16:37
8
Tess Bustraan
Goes
16:43
9
Iris Fierloos
Goes
17:38
10
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
19:33
11
Susan Kloet
Delta Sport
20:08
12
Colette Bolomey
Burgh-Haamstede
20:29
13
Mia van Belle
Dynamica
20:41
14
Cynthia Spiekerman
Kortgene
21:27
15
Ella vd Nat
Apeldoorn
24:02
16
Thea de graaf
Monster
25:34
17
Yvonne van WINDEN
Haag Atletiek
25:35
18
Jacqueline Buijtendorp
Haag Atletiek
27:15
www.uitslagen.nl
09-11-2019 20:33