Uitslagenlijst Devil's Trail Schiermonnikoog

Schiermonnikoog - Zaterdag 9 november 2019

MAN, LUCIFER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Kallenberg
Nijmegen
1:05:30
1:05:28
2
Arnoud Runia
Cifla
1:06:29
1:06:27
3
Mark Walraven
Veenendaal
1:12:57
1:12:54
4
Ewout Atsma
Drachten
1:12:59
1:12:57
5
Jeroen Zuiderduin
Zoetermeer
1:13:28
1:13:13
6
Martien Spierings
Team Manon
1:14:04
1:13:55
7
Mike Hofstra
Sneek
1:14:56
1:14:54
8
Aljosja Kot
Groningen
1:15:04
1:14:44
9
Douwe Dam
Schiermonnikoog
1:18:25
1:18:17
10
Klaas van Heeringen
Hurdegaryp
1:18:25
1:18:17
11
Bart Linders
Nijmegen
1:19:40
1:18:28
12
Berend Koot
Delft
1:20:02
1:19:57
13
Mark Siekmans
Nistelrode
1:20:28
1:20:26
14
Gopal Appelman
Amsterdam
1:20:30
1:20:25
15
Jeroen Broekema
Driebergen-Rijsenburg
1:20:35
1:20:35
16
Patrick Diependaal
Woerden
1:20:59
1:20:55
17
Sander van Hoon
Sneek
1:21:38
1:21:25
18
Hugo Schalkwijk
Speedy Gonzales
1:22:06
1:21:57
19
Tim van Leeuwen
Velp Gld
1:22:55
1:22:52
20
Douwe Schalkwijk
Speedy Gonzales
1:23:35
1:23:25
21
Anne Willempje Pranger
Zwolle
1:24:54
1:24:39
22
Tim vd Heuvel
Zwolle
1:24:54
1:24:36
23
Giel De Jong
Amsterdam
1:25:14
1:24:33
24
Ronald Carpay
Tegelen
1:26:23
1:26:19
25
Michiel Sickler
Groningen
1:26:52
1:26:02
26
Hedgar Spijksma
Groningen
1:27:15
1:26:57
27
Mitchel Stoets
De lope te trailen
1:28:24
1:28:05
28
Dinant Wansink
Team Warnsborn
1:28:40
1:28:19
29
Richard van der Klis
Zoetermeer
1:29:13
1:28:58
30
Eddy grootemaat
Gorredijk
1:29:23
1:29:10
31
Bram Wubs
Bedum
1:29:28
1:28:36
32
Wiebe Dam
Schiermonnikoog
1:29:28
1:29:20
33
Jan Willem de groot
Klarenbeek
1:30:03
1:29:56
34
Jurriaan Kuijs
Arnhem
1:30:12
1:30:01
35
Simon Haanstra
Eelderwolde
1:30:13
1:29:51
36
Hans van der Steen
Leeuwarden
1:30:49
1:30:37
37
Mark Ramler
Amsterdam
1:31:32
1:30:53
38
Juergen Brunsing
Dortmund
1:31:38
1:31:21
39
Frans te Braake
Nieuwegein
1:32:10
1:31:11
40
David van der Ham
Eelderwolde
1:32:12
1:31:28
41
Benno tuinstra
Scharsterbrug
1:32:15
1:31:30
42
Peter Kegel
Kamerik
1:32:25
1:32:14
43
Johan Meinsma
Leeuwarden
1:32:53
1:32:38
44
Erik Zijlstra
Hilversum
1:33:14
1:33:09
45
Roel Borgman
Eelderwolde
1:33:52
1:33:52
46
Rienk de Vries
1:34:10
1:33:57
47
Karel de Jong
Groningen
1:34:18
1:34:07
48
Steven Trijsburg
Amsterdam
1:34:31
1:33:03
49
Henk Klok
Nieuwegein
1:34:35
1:33:36
50
Frank Aalten
Soest
1:35:03
1:34:56
51
Dirk Buiting
Team Warnsborn
1:35:07
1:35:04
52
Harrit Wester
Groningen
1:35:11
1:34:32
53
Stefan Hameleers
Berghem
1:35:15
1:34:43
54
Freek de Jong
Drachten
1:35:58
1:35:33
55
Xander Dijkhoff
Nootdorp
1:36:23
1:35:26
56
Mark van Boxtel
Nijmegen
1:36:25
1:35:27
57
Maikel Schaap
Zoutkamp
1:36:57
1:36:04
58
Sander Postmus
Bussum
1:36:58
1:36:04
59
Maurits de Jong
Gorredijk
1:37:12
1:37:08
60
Berrie van der Westen
Woerden
1:37:13
1:36:55
61
Michel van Lexmond
DE KADE beweegt
1:37:21
1:36:32
62
Harold de Lange
Goutum
1:37:37
1:37:27
63
Bart Linnekamp
Maarssen
1:37:38
1:37:09
64
Joost Slagter
Woudenberg
1:37:42
1:37:24
65
Kersten Nobel
Leeuwarden
1:38:10
1:37:49
66
Asse Bruinenberg
Geffen
1:38:14
1:37:19
67
Dick Molenaar
Schoorl
1:38:14
1:37:35
68
Remco Verdegaal
Alphen aan den Rijn
1:38:15
1:37:15
69
Hennie Lensink
Dalen
1:38:22
1:38:03
70
Arjan Zantinga
Leek
1:38:30
1:37:39
71
Henk Heemskerk
Groningen
1:38:55
1:38:09
72
Leonardo Veen
Marum
1:38:56
1:38:07
73
Dirk Jan Verdoorn
Lelystad
1:39:03
1:38:58
74
Dik Stam
Woerden
1:39:11
1:39:06
75
Kees van Oostwaard
Woerden
1:39:34
1:39:29
76
Bruno Fermin
Hilversum
1:40:15
1:40:08
77
Ton de Koning
Waarder
1:40:28
1:40:21
78
Raymond Spekking
Schellinkhout
1:40:48
1:40:24
79
Wim Rosing
Groningen
1:41:36
1:40:58
80
Kor de Boer
Almere
1:42:10
1:41:44
81
Jos Klungers
Groningen
1:42:19
1:41:43
82
Marc van Ekeren
Nijmegen
1:42:26
1:41:14
83
Lawrence Eghosa
's-Gravenhage
1:42:32
1:42:22
84
Edgar Bakker
Groningen
1:42:33
1:42:21
85
Oscar Willemsen
Loo Gld
1:42:34
1:42:23
86
Geert Kruimink
Coevorden
1:42:38
1:41:52
87
Reijer Koster
Coevorden
1:42:41
1:41:53
88
Jan Pieter Nijhof
Arnhem
1:43:19
1:42:55
89
Sake Zijlstr
Rotterdam
1:43:25
1:42:28
90
Bastiaan Kooij
Prinsenbeek
1:43:33
1:42:56
91
Tabe de Vries
Munein
1:43:42
1:43:27
92
Harmjan Postmus
Team Rebos
1:43:48
1:42:55
93
Mark Croonenberg
Hoekse Waardse Bikkels
1:45:07
1:44:56
94
Frank Slingerland
's-Gravenhage
1:45:21
1:45:02
95
Erwin Boschma
Joure
1:45:22
1:44:40
96
Nhala da Silva
Joure
1:45:23
1:44:27
97
Rutger Agterberg
Hoekse Waardse Bikkels
1:46:15
1:46:01
98
Cock Groenendaal
Nieuw-Vennep
1:46:26
1:45:23
99
Jasper Sierdsma
Bolsward
1:46:40
1:45:56
100
Erik Verboon
Alphen aan den Rijn
1:47:04
1:46:41
101
Rob Houwaart
Alphen aan den Rijn
1:47:05
1:46:42
102
Martijn Landzaat
Berkel en Rodenrijs
1:47:08
1:46:45
103
Peter van der Zee
Groningen
1:47:08
1:46:39
104
Marcel van Geffen
's-Gravenhage
1:47:11
1:46:46
105
Frank Nuiver
Groningen
1:47:59
1:47:23
106
Harald de Groot
Alphen aan den Rijn
1:48:14
1:47:45
107
Marco Pellegrom
Ede Gld
1:48:19
1:47:15
108
Arnold Bloem
Marum
1:49:06
1:48:52
109
Ralph van Luinen
De Bilt
1:49:10
1:48:34
110
Bart Ensing
Prinsenbeek
1:49:41
1:49:03
111
Bas Dölle
Groningen
1:49:58
1:49:44
112
Jack de Vries
Utrecht
1:50:04
1:49:24
113
Tjeerd Schoonheim
Drunen
1:50:30
1:50:15
114
Arjen Klijberg
Hellevoetsluis
1:50:31
1:50:15
115
Hylke Riemersma
Leeuwarden
1:50:34
1:49:28
116
Bennie Tijhuis
Borne
1:50:37
1:50:15
117
Geert Peeks
Enschede
1:50:38
1:50:15
118
Onno van Dongen
Hilversum
1:50:58
1:50:27
119
Tim van van Waard
Voorburg
1:51:31
1:50:56
120
Herben Haan
Bedum
1:51:38
1:50:46
121
Jan Pieter Feikens
Utrecht
1:51:41
1:51:15
122
Daryoush Dashti
Groningen
1:51:46
1:50:49
123
Edwin Chattellon
Abbekerk
1:52:10
1:51:28
124
Sjaak Blaak
Goudswaard
1:52:33
1:52:19
125
Jan Lesschen
Schiermonnikoog
1:53:09
1:52:17
126
Onno Smid
Eelderwolde
1:53:35
1:52:34
127
Raymond Kuperus
De lope te trailen
1:54:05
1:53:48
128
Robin Bos
Hilversum
1:54:32
1:54:25
129
Henk Hiemstra
Franeker
1:55:19
1:54:48
130
Jaap Kruiter
Groningen
1:55:36
1:54:39
131
Fred Scholte
's-Gravenhage
1:56:21
1:55:48
132
Bart Lichtenberg
Team Warnsborn
1:56:28
1:55:35
133
Eric Haverman
Amsterdam
1:56:59
1:56:17
134
Koos van den Wijngaard
Loosdrecht
1:57:45
1:57:37
135
Jack van Kaam
Hengelo Ov
1:58:20
1:57:43
136
Theo Verwoert
Groesbeek
1:58:55
1:58:06
137
Jan Willem Nieuwland
Amsterdam
1:59:13
1:58:22
138
Edwin van Oosterom
Alphen aan den Rijn
1:59:15
1:58:46
139
Jan Pieter de Vries
Alphen aan den Rijn
1:59:16
1:58:46
140
John Smak Gregoor
Voorhout
1:59:33
1:59:04
141
Iwan van Rooijen
Annen
2:02:37
2:01:35
142
Tim Herrebrugh
's-Gravenhage
2:02:42
2:01:35
143
William Ploeg
Culemborg
2:03:05
2:02:05
144
Eelko Luppes
Utrecht
2:03:06
2:02:07
145
Leo Langenberg
Emmen
2:04:04
2:03:02
146
Martin Kroppen
's-Hertogenbosch
2:04:05
2:03:17
147
Arie Meijboom
Castricum
2:04:36
2:03:45
148
Erik Vogelzang
Amsterdam
2:04:55
2:04:16
149
Ruud van Huigenbosch
Almere
2:04:55
2:04:29
150
Jan willem Olieman
Vianen Ut
2:05:31
2:05:31
151
Kees de Kooker
Nieuw-Vennep
2:06:09
2:05:05
152
Frank vd Burgt
Nieuw-Vennep
2:06:12
2:05:08
153
Dion Plouvier
Hoekse Waardse Bikkels
2:06:42
2:06:25
154
Ronald de kleer
Zeewolde
2:07:23
2:07:01
155
Marcel Krivec
Nijmegen
2:07:40
2:06:56
156
Frank Baltus
Amsterdam
2:08:28
2:07:49
157
Rene Donders
Eindhoven
2:09:15
2:08:51
158
Henry Schrijver
Groningen
2:11:11
2:10:44
159
Henk Koopman
Hengelo Ov
2:14:49
2:14:15
160
Peter Jansen
Alphen aan den Rijn
2:16:46
2:16:14
161
Paul Tuinenburg
Alphen aan den Rijn
2:16:47
2:16:15
162
Anthoon Bakker
Alphen aan den Rijn
2:16:47
2:16:20
163
Robert Driesens
Groningen
2:22:52
2:22:20
164
Marc van Gelder
Leeuwarden
2:25:32
2:24:22
165
John Bakker
Hoekse Waardse Bikkels
2:25:55
2:25:41
166
Startnummer 557
Onbekend
2:29:44
2:28:40
167
Jasper Noe
Amsterdam
2:32:49
2:32:06
168
Rens van Peer
Apeldoorn
2:36:31
2:35:28
169
Herbert van Kraaij
Arnhem
2:41:54
1:43:34
170
Dennis luttgen
Bunde
2:42:12
2:38:19
171
Arnold van der Kraan
Delft
2:43:30
2:42:21
VROUW, LUCIFER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia de Vries
Driebergen-Rijsenburg
1:13:23
1:13:21
2
Karen Wijlaars
Nijmegen
1:16:26
1:16:23
3
Rianne Hulshof
Velp Gld
1:22:54
1:22:52
4
Tinja Ahosalmi
Speedy Gonzales
1:24:32
1:24:22
5
Fa Adda
Haarlem
1:25:19
1:25:16
6
Marianne Nijmeijer
's-Gravenhage
1:25:58
1:25:50
7
Miranda Rijsdijk
Driehuis Nh
1:26:15
1:26:12
8
Hannelore vd Spek
Nijeveen
1:26:31
1:26:11
9
Anoesjka Timmermans
Haarlem
1:28:23
1:28:19
10
Erica Veneman
Apeldoorn
1:30:04
1:29:56
11
Jikke Balkema
Utrecht
1:32:06
1:31:34
12
Kim Tulfer
Tilburg
1:32:51
1:32:36
13
Sylvia de Bood-Zijlstra
Hilversum
1:33:15
1:33:12
14
Rita Zwiers
Harmelen
1:35:20
1:35:14
15
Brenda de Jong
Drachten
1:35:41
1:35:41
16
Lotte Woittiez
Nijmegen
1:39:02
1:38:38
17
Rosalie de groot
Arnhem
1:39:14
1:39:04
18
Bonnie Derks
Bemmel
1:40:08
1:40:00
19
Carla Vaessen
Dokkum
1:40:18
1:39:56
20
Doejinda Wobbes
Groningen
1:40:48
1:39:39
21
Ingrid Stellingwerf
Dalen
1:41:06
1:40:20
22
Martine van der Veen
Amsterdam
1:41:34
1:40:06
23
Diane Bombeld
Woerden
1:42:08
1:42:01
24
Mirjam de Graaf
Amersfoort
1:42:12
1:41:29
25
Eveline Blasius
Amsterdam
1:42:29
1:42:11
26
Harriët Vermaas
Nieuw-Amsterdam
1:42:38
1:41:47
27
Sacha Lansen-Koch
Wassenaar
1:42:41
1:40:33
28
Jogien Verweij
Baarn
1:42:46
1:42:33
29
Noor van der Poel
Voorschoten
1:43:07
1:42:33
30
Beatrijs Boersema
Berghem
1:43:08
1:42:34
31
Remke van Doorn
Arnhem
1:43:43
1:43:18
32
Hanneke Jenje
Speedy Gonzales
1:44:11
1:43:57
33
Jiska Kluit
Hilversum
1:44:12
1:44:03
34
Jessie Brunner
Amsterdam
1:44:20
1:44:13
35
Margriet de Bont
's-Hertogenbosch
1:44:34
1:43:49
36
Mijke Pelkman
Nijmegen
1:44:35
1:43:50
37
Joyce Hijmans
Groningen
1:44:44
1:44:32
38
Anne van Raalte
Wageningen
1:44:47
1:44:27
39
Katja Breitner
Utrecht
1:45:05
1:44:39
40
Femke Bergmans
Hoekse Waardse Bikkels
1:45:08
1:44:57
41
Neeltje Stork
Heilig Landstichting
1:45:11
1:44:39
42
Irma slingerland
Waddinxveen
1:45:20
1:45:02
43
Liselotte Verdoorn
Amsterdam
1:45:27
1:45:14
44
Liesbeth Jansen
Groningen
1:45:56
1:45:31
45
Simone Prins
Zaandam
1:46:32
1:46:21
46
Nienke van den Blink
Rotterdam
1:46:35
1:45:34
47
Stephanie Wien
Rheden
1:47:23
1:47:03
48
Jeanet Louter
Poortugaal
1:47:26
1:46:31
49
Sara Galle
Utrecht
1:47:29
1:46:52
50
Jehonne Koree
Groningen
1:47:45
1:46:34
51
Manon Reijnders
Team Manon
1:47:56
1:47:46
52
Audrey Nijp
Alphen aan den Rijn
1:48:10
1:47:43
53
Anke de Boer
Almere
1:48:18
1:47:36
54
Caro Baumeister-Ruijtenbeek
Hilversum
1:48:35
1:48:28
55
Marlene van der Sijs
Alphen aan den Rijn
1:48:58
1:48:28
56
Nienke Bergmans-Kok
Voorburg
1:49:01
1:48:11
57
Alberta vd kuip
Nieuwegein
1:49:30
1:48:38
58
Maaike van der Loop
DE KADE beweegt
1:50:24
1:49:35
59
Nynke Sybrandy
Leeuwarden
1:50:33
1:49:27
60
Jessica van Dongen
Hilversum
1:50:59
1:50:30
61
Marian Seetz
Harmelen
1:51:02
1:50:55
62
Karin Cordia
Apeldoorn
1:51:17
1:51:08
63
Marloes huizeling
Muntendam
1:51:32
1:50:50
64
Yuana Dignum
Utrecht
1:52:15
1:52:03
65
Wieke Pot
Driebergen-Rijsenburg
1:52:27
1:51:27
66
Marije van Huigenbosch
Almere
1:52:42
1:52:18
67
Ilona Ollegott
Hoekse Waardse Bikkels
1:52:51
1:52:38
68
Petra v. Kranenburg
Zaandam
1:53:06
1:51:55
69
Els Laan
Aalsmeer
1:53:33
1:52:38
70
Marielle Meiland
Schellinkhout
1:53:56
1:53:31
71
Patricia Waardijk
Alphen aan den Rijn
1:54:05
1:53:37
72
Narmi Sollie
Amsterdam
1:54:39
1:53:27
73
Ankie moll
Gorredijk
1:55:01
1:54:48
74
An Hendriks
Utrecht
1:55:02
1:54:01
75
Ike Breeman
Utrecht
1:55:03
1:54:02
76
Monique Lutt
Escharen
1:55:06
1:52:58
77
Ingrid Thomas Haijer
Groningen
1:55:17
1:54:50
78
Amanda van Slooten
Utrecht
1:55:31
1:54:26
79
Esther Scherrenburg
Alphen aan den Rijn
1:55:56
1:55:24
80
Jaqueline Wierenga
Alphen aan den Rijn
1:56:52
1:56:25
81
Marieke Pranger
Groningen
1:57:30
1:57:11
82
Linde Hartman
Goutum
1:57:46
1:57:37
83
Greetje Schlimbach
Wommels
1:57:50
1:57:28
84
Annette Oosterwijk
Oentsjerk
1:58:54
1:58:05
85
Kirsten Cup
Amsterdam
1:59:11
1:58:19
86
Astrid Verstraaten
De lope te trailen
1:59:18
1:59:00
87
Femke Janssen
Heiloo
1:59:20
1:58:35
88
Toos Vermeulen
Egmond-Binnen
1:59:20
1:58:37
89
Natascha Dijkstra
Leeuwarden
1:59:35
1:59:06
90
Anita van Veen
Aalden
2:00:14
1:59:27
91
Karin Woudstra
Eelderwolde
2:00:18
1:59:32
92
Herma Leegte
Franeker
2:00:28
1:59:58
93
Rosan van der Werf
Alphen aan den Rijn
2:01:06
2:00:32
94
Dineke Boltjes-Grave
Winschoten
2:02:31
2:01:57
95
Irma Geerdink
Huizen
2:02:33
2:02:03
96
Ria van Rooijen
Annen
2:02:36
2:01:34
97
Max Willems
's-Gravenhage
2:02:42
2:01:36
98
Nonke Hopman
Culemborg
2:03:05
2:02:06
99
Anna Schipper
Zeist
2:03:58
2:02:50
100
Leone Schieving
Emmen
2:04:03
2:03:03
101
Sandy Utterberg
Amsterdam
2:04:38
2:03:44
102
Jet van der velden
Amsterdam
2:04:39
2:03:43
103
Anja Binnekamp
Hilversum
2:04:42
2:04:33
104
Dorine Mulder
Hilversum
2:04:42
2:04:34
105
Marjolijne Lutke Schiphol
Arnhem
2:04:49
2:04:29
106
Chantal Ruis
De lope te trailen
2:05:12
2:04:52
107
Margriet Udding
Oosterwolde Fr
2:05:22
2:04:30
108
Sabine straus
Rotterdam
2:05:23
2:04:30
109
Geerline van den Bosch
Barneveld
2:05:55
2:05:19
110
Marike Tonkes
Zwolle
2:06:09
2:05:02
111
Monique von Liebenstein
Nieuw-Vennep
2:06:10
2:05:06
112
Astrid oude engberink
Borne
2:06:12
2:05:36
113
Mariska Stam
Hoekse Waardse Bikkels
2:06:42
2:06:24
114
Germaine Verwoert
Nootdorp
2:07:20
2:06:21
115
Antoinette Siroo
Sint Hubert
2:07:23
2:06:42
116
Jetty de Boer
Almere
2:08:01
2:07:18
117
Femke Lintmeijer
Eemnes
2:08:13
2:07:39
118
Irma van der Heijden
Huizen
2:08:26
2:07:58
119
Esther Den Ouden
Huizen
2:08:27
2:07:58
120
Quirine Renleo
Rotterdam
2:08:35
2:07:36
121
Vera Koster
Coevorden
2:08:39
2:07:50
122
Lammie Lomulder
Team Soepboer
2:08:40
2:07:50
123
Anke Marlet
Zwinderen
2:08:41
2:07:51
124
Irene de Kooker
Nieuw-Vennep
2:08:53
2:07:50
125
Nancy Bischops
Eindhoven
2:08:55
2:08:32
126
Jacqueline de Kleer
Zeewolde
2:09:05
2:08:43
127
Marcella Krijgsman
Schoorl
2:09:37
2:08:51
128
Jocelyne Anbergen
Slagharen
2:09:42
2:08:34
129
Geertje Nijholt
Joure
2:09:45
2:09:03
130
Julia Zuiderveld
Groningen
2:10:32
2:09:41
131
Marrit de Groot
Groningen
2:11:07
2:10:10
132
Anne Rappoldt
Amsterdam
2:11:15
2:10:20
133
Monique Dijkinga
Groningen
2:11:16
2:10:19
134
Rosa Duijfjes
Weesp
2:12:28
2:11:40
135
Mariska Lintmeijer
Eemnes
2:12:31
2:11:58
136
Joyce de Lange
Hoekse Waardse Bikkels
2:13:00
2:12:43
137
Annemieke van Heerwaarden
Amsterdam
2:13:21
2:12:37
138
Liesbeth Poortvliet
Amsterdam
2:13:21
2:12:39
139
Annette Pijper
Leek
2:14:22
2:13:42
140
Reinette Gjaltema van der
Marum
2:14:23
2:13:43
141
Irma Koopman
Hengelo Ov
2:15:04
2:14:30
142
Ellen van Kaam
Hengelo Ov
2:15:23
2:14:46
143
Claudia van Winden
Groningen
2:15:24
2:15:01
144
Lilian kamphuis
Slagharen
2:15:57
2:14:48
145
Angelique Boekkooi
Alphen aan den Rijn
2:16:45
2:16:12
146
Anita Vonk
Alphen aan den Rijn
2:16:50
2:16:22
147
Marina Brans
Amsterdam
2:17:01
2:16:20
148
Corrie Perdok
Groningen
2:17:20
2:16:39
149
Jeanette Tillema
Groningen
2:17:20
2:16:41
150
Yara Schutrups
Hoekse Waardse Bikkels
2:17:55
2:17:55
151
Lotte Boetzel
Bemmel
2:19:40
2:19:31
152
Antoinette van de Wauw
Beuningen Gld
2:21:30
2:20:22
153
Wilma vd Glint
Ede Gld
2:21:46
2:20:41
154
Esther Roest
Reeuwijk
2:22:44
2:22:06
155
Hillechien Brouwer
IJhorst
2:23:40
2:22:31
156
Saakje Regnerus
Broeksterwald
2:25:30
2:24:21
157
Anneke Regnerus
Marrum
2:25:32
2:24:21
158
Gerda Leeuwenburgh
Zuid-Beijerland
2:25:55
2:25:37
159
Masja Kemper Landzaat
Berkel en Rodenrijs
2:29:44
2:28:39
160
Joke Hoed
Amsterdam
2:32:45
2:32:06
161
Ingrid huiskamp
Hilversum
2:33:09
2:32:10
162
Marijke Van Bokhorst
Hilversum
2:33:09
2:32:11
163
Wendy Luttgen
Bunde
2:42:08
2:38:18
164
Elisabeth Bijker
Steenwijk
2:43:02
2:42:39
165
Marloes Tholen
Slagharen
2:43:22
2:42:12
166
Samantha van Trijp
Apeldoorn
2:46:00
2:44:57
167
Carmen Malcorps
Rotterdam
3:02:22
3:01:08
168
Jacqueline van der Vlist
Alphen aan den Rijn
3:02:23
3:01:20
MAN, MOZES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Baljet
Rotterdam
2:17:11
2:17:08
2
Johan van der Dennen
Eindhoven
2:24:26
2:24:23
3
Jeroen Bergmans
Voorburg
2:32:36
2:32:32
4
Hein Tjoelker
Groningen
2:36:06
2:36:03
5
Jos Richie
Team Rebos
2:37:51
2:37:47
6
Wilco Goorts
Deurne
2:41:52
2:41:44
7
Erwin Loots
Driebergen-Rijsenburg
2:41:57
2:41:57
8
Peter Bon
Groningen
2:42:43
2:42:28
9
Bob Lawende
EUR Roadrunners
2:45:00
2:44:44
10
Peter Pettinga
Groningen
2:47:24
2:47:18
11
Etienne Berends
Baarn
2:47:26
2:47:23
12
Koen van Kaam
Bemmel
2:48:01
2:47:55
13
Arie van der Steen
Hendrik-Ido-Ambacht
2:48:18
2:48:02
14
Pjotr de Boer
Groningen
2:48:58
2:48:44
15
Alex de Langen
Hoekse Waardse Bikkels
2:49:30
2:49:25
16
Jacco Geul
Rotterdam
2:50:43
2:50:38
17
Paul Tulfer
Tilburg
2:51:03
2:50:48
18
Martijn Laan
Aalsmeer
2:51:31
2:51:29
19
Marko Huizing
Team Rebos
2:52:06
2:52:03
20
Nico Swart
Groningen
2:52:42
2:52:35
21
Gerjan Hebbink
Doetinchem
2:53:36
2:53:11
22
Leendert van Dommelen
Woerden
2:53:36
2:53:25
23
Niek Verwoerd
Amersfoort
2:55:31
2:55:13
24
Raoul Nielen
EUR Roadrunners
2:55:47
2:55:30
25
Peter jesse
Team Warnsborn
2:57:28
2:57:14
26
Jaap Fransen
Arnhem
2:59:12
2:58:51
27
Paul Schalkwijk
Zwolle
3:00:49
3:00:29
28
Raoul Majewski
Rotterdam
3:03:17
3:02:46
29
Sander van Schaik
Utrecht
3:03:18
3:02:48
30
Ruben Kooijman
Amersfoort
3:03:36
3:03:27
31
Dirk de Boer
Zuidwolde Dr
3:05:52
3:05:34
32
Richard Ghurahoo
DE KADE beweegt
3:06:05
3:05:47
33
Richard van der Werff
Usquert
3:06:06
3:05:52
34
Pawel Harasimowicz
Kevelaer
3:06:08
3:05:53
35
Hans Kooi
Wijk bij Duurstede
3:06:52
3:06:16
36
Peter Koster
Cifla
3:07:37
3:07:27
37
Pierre Gerstel
Beusichem
3:07:59
3:07:47
38
Jan J.J.Kaldenbach
Noord-Scharwoude
3:09:03
3:08:53
39
Remco Marchand
Noord-Scharwoude
3:09:04
3:08:53
40
Marcel Herber
DE KADE beweegt
3:09:31
3:09:13
41
Marc de Bruijn
Woerden
3:10:06
3:09:53
42
Peter Nieuwold
Zuidbroek
3:11:10
3:10:44
43
Sander Hefting
DE KADE beweegt
3:11:54
3:11:33
44
Frans Clignet
Apeldoorn
3:12:09
3:12:02
45
Rafaël Rongen
Amsterdam
3:12:56
3:12:22
46
Jesse Toet
Diemen
3:12:57
3:12:42
47
Wilco Huiskens
Bedum
3:13:28
3:13:17
48
Diederik Roest
Winsum Gn
3:13:54
3:13:44
49
Richard van Hees
Julianadorp
3:14:46
3:14:27
50
Martijn van de Ven
Mill
3:14:51
3:14:45
51
Jan-Willem Sterk
Oegstgeest
3:14:54
3:14:45
52
Victor Claessens
Amsterdam
3:14:55
3:14:38
53
Albert Stoter
Arnhem
3:14:56
3:14:40
54
Wouter van Dijk
Team Soepboer
3:15:07
3:15:02
55
Jan van der Eijk
Team Soepboer
3:15:07
3:15:02
56
Peter Rappoldt
Ede Gld
3:15:22
3:14:49
57
Joost van der bijl
Maarssen
3:15:42
3:15:19
58
Arnoud van Waardenburg
Groningen
3:15:52
3:15:47
59
Paul Verschuur
Heino
3:17:37
3:17:17
60
Eelco de Groot
Assen
3:20:28
3:20:09
61
Jerry Huiberts
Santpoort-Noord
3:20:52
3:20:34
62
Bas Vonk
Stadskanaal
3:21:26
3:21:07
63
Hugo Stuurman
Pannerden
3:22:26
3:22:01
64
Patrick Lagerman
Groningen
3:22:37
3:22:25
65
Bas Harmsen
Arnhem
3:24:10
3:23:48
66
Merijn Vreugdenhil
Naaldwijk
3:24:29
3:24:07
67
Pim Raaijmakers
Veenhuizen
3:24:31
3:24:06
68
Jos Timmerman
Coevorden
3:24:54
3:24:33
69
Nico Boom
Woerden
3:25:51
3:25:39
70
Roel Dielissen
Vlierden
3:28:33
3:28:24
71
Michael matheij
Deurne
3:32:09
3:32:00
72
Peter de Zeeuw
Borne
3:34:10
3:33:49
73
Bert Bergsma
Winsum Gn
3:34:14
3:34:03
74
Benjamin Algera
Doldersum
3:35:44
3:35:36
75
Oscar Haegens
Roelofarendsveen
3:35:47
3:35:38
76
Rob van Polanen
Zoeterwoude
3:35:47
3:35:39
77
Erwin Oldenburg
Driel
3:35:50
3:35:27
78
Mark Rijsdijk
Hengelo Ov
3:36:19
3:36:06
79
Douwe Plantinga
Heerenveen
3:37:19
3:37:06
80
Jildert Visser
Assen
3:38:31
3:38:16
81
Wieger Guldemond
Berltsum
3:41:03
3:40:49
82
Willem Snel
Den Helder
3:42:11
3:41:52
83
Peter boltjes
Winschoten
3:42:16
3:42:06
84
Wim Dijkema
Sleeuwijk
3:46:43
3:45:38
85
Jelger Visser
Groningen
3:48:47
3:48:29
86
David Roell
DE KADE beweegt
3:51:46
3:51:26
87
Michel Schmaal
Meerstad
3:54:05
3:53:42
88
Martijn van Veen
Amsterdam Zuidoost
3:54:29
3:54:09
89
Eric Helmantel
Eelde
3:55:11
3:55:02
90
Sebastiaan Ariesen
Rhenen
3:57:18
3:56:50
91
Peter de Koning
Huizen
3:58:35
3:58:07
92
Cor Terlouw
Bergambacht
4:03:37
4:03:05
93
André Bikker
Doesburg
4:05:09
4:04:41
94
Sjaak Schipper
Groningen
4:06:55
4:06:22
95
Wim Akkerman
Nes gem Dongeradeel
4:08:20
4:07:58
96
Jeroen Kranendonk
Amsterdam
4:10:07
4:09:34
97
Jos Grob
Huizen
4:18:33
4:18:03
98
Hajo Jonker
De Rijp
4:38:22
4:37:55
VROUW, MOZES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heleen plaatzer
Eindhoven
2:49:11
2:49:04
2
Marjan Helmantel
Eelde
2:50:14
2:50:10
3
Gwynny Hamilton
Eindhoven
2:55:39
2:55:30
4
Hettie Baas
Schiermonnikoog
3:05:30
3:05:16
5
Danielle Gerstel
Beusichem
3:08:00
3:07:47
6
Liset de Groot
Roden
3:09:18
3:09:02
7
Simone Romijn
Voorschoten
3:10:06
3:09:53
8
Florentine van der Wind
Driebergen-Rijsenburg
3:11:04
3:10:42
9
Tallechiena Huizeling
Zuidbroek
3:11:09
3:10:44
10
Gertie Wientjens
Haps
3:13:54
3:13:47
11
Aleida Groothoff
Winsum Gn
3:15:27
3:15:11
12
Miriam Saschowa
Driebergen-Rijsenburg
3:15:37
3:15:15
13
Hanneke Drewes
Team Warnsborn
3:32:32
3:32:10
14
Heidie van der Horst
Driel
3:35:51
3:35:28
15
Renie Plantinga
Heerenveen
3:37:17
3:37:04
16
Rody Aldenhoven
Woerden
3:37:25
3:36:54
17
Yolanda Majewski
Rotterdam
3:38:14
3:37:41
18
HJ Mulder
Amsterdam
3:41:24
3:40:51
19
Gaby Binken
Blaricum
3:44:37
3:44:07
20
Lucienne Yntema
Kampen
3:46:46
3:45:41
21
Annechien van der Veen
Leeuwarden
3:48:28
3:48:01
22
Miny Verheij
Leeuwarden
3:48:46
3:48:30
23
Esther van Bochove
Zaandam
3:53:48
3:53:21
24
Esther Hakvoort
Zaandam
3:53:49
3:53:24
25
Margo Hoofd
Huizen
3:57:27
3:56:57
26
Simolne Gillisse
Bussum
3:57:27
3:56:58
27
Therese Lohmann
Blaricum
3:57:39
3:57:10
28
Ina Heikoop
Schoonhoven
4:03:37
4:03:06
29
Joke van Zijtveld
Doesburg
4:05:08
4:04:40
30
Sylvia Visser
's-Gravenhage
4:16:57
4:16:45
31
Ilse Decat
Eemnes
4:18:33
4:18:04
Vragen over de uitslag: info@uitslagensoftware.nl
www.uitslagensoftware.nl || www.ox-max.com
www.uitslagen.nl
13-11-2019 10:18