Uitslagenlijst Devil's NightTrail - Schiermonnikoog

Schiermonnikoog - Vrijdag 8 november 2019

MAN, NIGHT TRAIL (9,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Bergmans
Voorburg
40:20
2
Niek Verwoerd
Amersfoort
43:44
3
Tim van Leeuwen
Velp Gld
44:59
4
Eric Helmantel
Eelde
45:57
5
Jan Willem de groot
Klarenbeek
48:16
6
Remco Marchand
Noord-Scharwoude
48:22
7
Jan J.J.Kaldenbach
Noord-Scharwoude
48:23
8
Martijn van de Ven
Mill
48:42
9
Startnummer 190
Onbekend
49:38
10
Jos Richie
Team Rebos
49:40
11
Raoul Majewski
Rotterdam
50:08
12
Kersten Nobel
Leeuwarden
50:45
13
Frank Aalten
Soest
50:45
14
Frans Clignet
Apeldoorn
51:24
15
Gerjan Hebbink
Doetinchem
51:30
16
Jos Timmerman
Coevorden
52:02
17
Menno-Jan Kraak
Enschede
52:06
18
Erik Zijlstra
Hilversum
52:14
19
Remco Sikkema
Schiermonnikoog
53:00
20
Hugo Stuurman
Pannerden
53:15
21
Wieger Guldemond
Berltsum
53:19
22
Sake Zijlstr
Rotterdam
53:22
23
Tim van van Waard
Voorburg
53:48
24
Hennie Lensink
Dalen
54:04
25
Michel Schmaal
Meerstad
54:05
26
Tim Herrebrugh
's-Gravenhage
54:31
27
Geert Kruimink
Coevorden
54:45
28
Arnold Bloem
Marum
54:51
29
Michiel Linskens
de Bilt
54:55
30
Etienne Berends
Baarn
55:03
31
Berrie van der Westen
Woerden
55:11
32
Ralph van Luinen
De Bilt
55:11
33
Michiel Akkermans
De Bilt
55:19
34
Raymond Kuperus
De lope te trailen
55:27
35
Edwin Chattellon
Abbekerk
55:44
36
Maurits de Jong
Gorredijk
55:45
37
Bruno Fermin
Hilversum
55:47
38
Sebastiaan Ariesen
Rhenen
55:54
39
Marco Pellegrom
Ede Gld
55:59
40
Martien Spierings
Team Manon
57:22
41
Marcel van Geffen
's-Gravenhage
57:31
42
Berry Lansen
Wassenaar
57:44
43
Ralph van Passel
Escharen
57:46
44
Bas de Groot
Oostwold gem Oldambt
57:53
45
Tjeerd Schoonheim
Drunen
58:19
46
Arjen Klijberg
Hellevoetsluis
58:19
47
Frank Nuiver
Groningen
58:35
48
Xander Dijkhoff
Nootdorp
58:47
49
Onno Werkman
Groningen
59:04
50
André Bikker
Doesburg
59:13
51
Jacco Geul
Rotterdam
59:15
52
Henk Vleems
Warnsveld
59:58
53
William Ploeg
Culemborg
1:00:00
54
Eelko Luppes
Utrecht
1:00:01
55
Dik Stam
Woerden
1:00:28
56
Peter Drost
Berg en Dal
1:00:31
57
Niek van Hilten
Amsterdam
1:00:42
58
Bas Dölle
Groningen
1:02:25
59
Nico Swart
Groningen
1:02:27
60
Reijer Koster
Coevorden
1:02:30
61
Richard van Hees
Julianadorp
1:02:35
62
Joeri van der Putten
Beverwijk
1:03:27
63
Kees de Kooker
Nieuw-Vennep
1:04:22
64
Cock Groenendaal
Nieuw-Vennep
1:04:23
65
Hajo Jonker
De Rijp
1:05:14
66
Tabe de Vries
Munein
1:06:22
67
Jesse Toet
Amsterdam
1:07:45
68
Erwin Boschman
Joure
1:08:46
69
Startnummer 187
Onbekend
1:08:50
70
Henkjan de jong
Broek Fr
1:10:49
71
Benno Tuinstra
Schartsterbrug
1:10:51
72
Henk Hiemstra
Franeker
1:11:23
73
Jelger Visser
Groningen
1:13:28
74
Frank Baltus
Amsterdam
1:13:43
75
Jelle stevenson
Lekkerkerk
1:14:45
76
Martjan Kuit
Zwolle
1:19:50
77
Martijn van Veen
Amsterdam Zuidoost
1:21:09
78
Arnold van der Kraan
Delft
1:33:51
VROUW, NIGHT TRAIL (9,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Helmantel
Eelde
46:15
2
Rianne Hulshof
Velp Gld
47:05
3
Erica Veneman
Apeldoorn
49:10
4
Florentine van der Wind
Driebergen-Rijsenburg
50:40
5
Anoesjka Timmermans
Haarlem
50:40
6
Fa Adda
Haarlem
50:41
7
Miranda Rijsdijk
Driehuis Nh
50:41
8
Miriam Saschowa
Driebergen-Rijsenburg
50:41
9
Doejinda Wobbes
Groningen
51:13
10
Sylvia de Bood-Zijlstra
Hilversum
52:13
11
Mijke Pelkman
Nijmegen
52:30
12
Margriet de Bont
's-Hertogenbosch
52:32
13
Beatrijs Boersema
Berghem
53:52
14
Eveline Blasius
Amsterdam
53:57
15
Ingrid Stellingwerf
Dalen
54:46
16
Narmi Sollie
Amsterdam
54:47
17
Jogien Verweij
Baarn
55:04
18
Monique van Thuijl
Rhenen
55:05
19
Martine van der Veen
Amsterdam
56:51
20
Nicolien Noord
Team Warnsborn
56:51
21
Neeltje Stork
Heilig Landstichting
57:48
22
Jehonne Koree
Groningen
58:02
23
Jeanet Louter
Poortugaal
58:46
24
Yolanda Majewski
Rotterdam
58:47
25
Joke van Zijtveld
Doesburg
59:11
26
Nienke van den Blink
Rotterdam
59:16
27
Nonke Hopman
Culemborg
59:58
28
Marieke Vleems
Amsterdam
1:00:00
29
Marian Seetz
Harmelen
1:00:34
30
Jessie Brunner
Amsterdam
1:00:41
31
Caro Baumeister-Ruijtenbeek
Hilversum
1:00:55
32
Manon Reijnders
Team Manon
1:01:00
33
Truus Putten-Stubenitsky
Beverwijk
1:01:18
34
Jessica Pots
Utrecht
1:01:53
35
Max Willems
's-Gravenhage
1:02:02
36
Vera Koster
Coevorden
1:02:29
37
CM Gerkes
Doorn
1:02:42
38
Rosa Duijfjes
Weesp
1:03:49
39
Karin Cordia
Apeldoorn
1:03:50
40
Anke Marlet
Zwinderen
1:04:24
41
Irene de Kooker
Nieuw-Vennep
1:04:27
42
Lammie Lomulder
Team Soepboer
1:04:36
43
Harriët Vermaas
Nieuw-Amsterdam
1:04:36
44
Nancy Valies
Capelle aan den IJssel
1:04:42
45
Ruth Kroes
Berkel en Rodenrijs
1:04:44
46
Annette Oosterwijk
Oentsjerk
1:04:59
47
Anneke Lammers
Groningen
1:05:17
48
Germaine Verwoert
Nootdorp
1:06:00
49
Quirine Renleo
Rotterdam
1:06:01
50
Annette Pijper
Leek
1:06:08
51
Reinette Gjaltema van der
Marum
1:06:08
52
Geertje Nijholt
Strikzwaag
1:06:19
53
Seke Koonstra
Hurdegaryp
1:06:38
54
Sjoukje Reitsma
Hurdegaryp
1:06:39
55
Marouska Manouk van Ommen
Groningen
1:06:49
56
Jet van der velden
Amsterdam
1:07:49
57
Helene Heckman
Hilversum
1:08:00
58
Daphne Messelink
Groningen
1:08:46
59
Iris Terpstra
Groningen
1:11:17
60
Herma Leegte
Franeker
1:11:23
61
Jitske Visser
Groningen
1:13:26
62
Joke Hoed
Amsterdam
1:13:45
63
Anja Binnekamp
Hilversum
1:14:37
64
Elly Majoor
Laren Nh
1:14:38
65
Rianne Datema
Lekkerkerk
1:14:50
66
Astrid Beerten
Apeldoorn
1:15:05
67
Marit van Rossen
Apeldoorn
1:15:07
68
Marijke Van Bokhorst
Hilversum
1:17:38
69
Ingrid huiskamp
Hilversum
1:17:42
70
Els van der Linden
Amsterdam Zuidoost
1:21:10
71
Annora Salomons
Emmen
1:24:52
Vragen over de uitslag: info@uitslagensoftware.nl
www.uitslagensoftware.nl || www.ox-max.com
www.uitslagen.nl
09-11-2019 01:38