Uitslagenlijst Berenloop

West-Terschelling - Zondag 3 november 2019

MSEN, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paul Geertsma
Lionitas
1:11:44
1:11:44
2
Taco Schaaf
BB lopers
1:12:35
1:12:35
3
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
1:14:27
1:14:26
4
Jan Stuursma
SV Veendam
1:14:39
1:14:39
5
Thys de Jong
Lionitas
1:14:49
1:14:48
6
Jan sytze Jonker
AV Heerenveen
1:15:23
1:15:23
7
Mechiel Zantema
Sportver. Friesland
1:16:34
1:16:34
8
Thomas Straathof
Marknesse
1:17:55
1:17:54
9
Wouter Dijkstra
Vitalis
1:18:33
1:18:32
10
Rob Keuning
Hollandia
1:19:35
1:19:32
11
Martijn van Haren
Vitalis
1:19:58
1:19:58
12
Rob Goutbeek
BB lopers
1:20:10
1:20:05
13
Rob de Bos
Lichtlopen
1:21:24
1:21:22
14
Maarten van Vulpen
Hellas
1:22:31
1:22:23
15
Rutger Wagenaar
Lionitas
1:23:06
1:23:00
16
Gido Groenenboom
Hellas
1:23:09
1:23:04
17
Jeroen Celie
Athlos
1:23:14
1:23:04
18
Gerko Floor
LSV Invictus
1:23:44
1:23:40
19
Joep Emmen
BB lopers
1:23:53
1:23:53
20
Jos Boomsma
BB lopers
1:23:59
1:23:53
21
Peter Schultinga
Loopgroep Zuidhorn
1:24:06
1:24:00
22
Menno Altena
Triathlon
1:24:14
1:24:09
23
Wouter van Rossum
Triathlon
1:24:30
1:24:28
24
Jorrit Waslander
Groningen Atletiek
1:25:15
1:25:07
25
Joost IJsselmuiden
Lionitas
1:25:16
1:25:13
26
Erik Slomp
BB lopers
1:25:27
1:25:23
27
Sander van Hoorn
Lionitas
1:25:31
1:25:25
28
David Hofstee
Impala
1:26:02
1:25:57
29
Mark Hogeboom
BB lopers
1:26:46
1:26:43
30
Chiel Veeke
PEC 1910
1:26:46
1:26:31
31
Tim Wissink
Asterix
1:28:13
1:27:57
32
Pieter Talsma
Athleta
1:30:43
1:30:32
33
Gerard Vos
Fivelstreek
1:31:25
1:31:25
34
Berry Luesken
Rotterdam Atletiek
1:31:40
1:31:29
35
Rutger Jan Lusseveld
BB lopers
1:32:57
1:32:32
36
Richard De Graaf
Sportver. Friesland
1:33:15
1:33:15
37
Folkert Attema
Horror
1:33:27
1:33:09
38
Branco van Minnen
Marathon Pim Mulier
1:33:28
1:33:08
39
Simon Teeninga
Groningen Atletiek
1:33:32
1:33:22
40
Jacco Joustra
LSV Invictus
1:34:29
1:34:28
41
Sjoerd Adema
Suomi
1:34:49
1:34:33
42
Sietze Huizenga
Impala
1:34:51
1:34:26
43
Folkert Huisma
Impala
1:37:14
1:36:50
44
Marcel Candido
Leiden Road Runners Club
1:37:18
1:37:02
45
Onno Hiemstra
LSV Invictus
1:38:02
1:37:59
46
Pieter De Jong
AV Heerenveen
1:38:21
1:38:10
47
Steven Stouten
Leiden Road Runners Club
1:39:13
1:38:57
48
Rudo van den Brink
OSS-VOLO
1:40:21
1:39:55
49
Jamal Maalaoui
Nijmegen Atletiek
1:41:38
1:41:24
50
Robin Schouten
Loopgroep Run-Inn Utrecht
1:41:59
1:41:43
51
Willard Bredewold
BB lopers
1:42:20
1:36:13
52
Carl Lindberg
Haarlem
1:52:43
1:52:19
53
Jelmer Stoker
AV Heerenveen
1:58:31
1:55:42
54
Robin Honebecke
ATC '75
2:08:17
2:03:36
55
Arjan Feenstra
Vitalis
2:20:29
2:20:00
56
Ethan Krohn
Leeuwarden
2:29:58
2:22:21
M40, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Akkerman
HAC '63
1:13:46
1:13:45
2
Bernard te Boekhorst
Phoenix
1:17:38
1:17:36
3
Douwe Nauta
Lionitas
1:19:30
1:19:29
4
Jeroen ten Klooster
BB lopers
1:21:01
1:20:59
5
Rik Wolswinkel
Altis
1:21:50
1:21:48
6
Remco Schraa
Loopgroep Leeuwarden
1:21:52
1:21:41
7
Alex Bergsma
AV Heerenveen
1:22:11
1:22:08
8
Michel Blaauwgeers
BB lopers
1:23:57
1:23:54
9
Johannes van Raalte
Sportver. Friesland
1:24:33
1:24:31
10
Jendo Visser
Sportver. Friesland
1:24:46
1:24:38
11
Andre Gijsendorffer
BB lopers
1:25:24
1:25:22
12
Peter Pettinga
Loopgroep Bedum
1:25:49
1:25:41
13
Gerbrand Hendrikse
Leiden Road Runners Club
1:26:29
1:26:23
14
Frankwin Mussche
BB lopers
1:26:36
1:26:32
15
Freek Jaarsma
Lionitas
1:27:32
1:27:28
16
Jeron Boellaard
Suomi
1:28:02
1:27:45
17
Ronald Sluiter
AAC '61
1:28:05
1:27:56
18
Dennis Lambalk
AV Edam
1:28:29
1:28:21
19
Lennart de Vos
Loopgroep Bunnik
1:28:30
1:28:20
20
Alex Bergsma
Nijmegen Atletiek
1:28:52
1:28:47
21
Mark van Lieverloo
Nijmegen Atletiek
1:28:52
1:28:47
22
Krijn Christiaansen
NSL
1:29:06
1:29:00
23
Ate Bijlsma
Athleta
1:29:39
1:29:28
24
Ronald Kraaijenzang
Daventria
1:30:45
1:30:37
25
Jeroen Huis in t Veld
Groningen Atletiek
1:31:15
1:31:06
26
André Boel
OSS-VOLO
1:32:04
1:31:39
27
Andre Ydema
Lionitas
1:32:05
1:31:23
28
Richard Pootjes
Suomi
1:33:00
1:32:43
29
Mark Jansen
AV Heerenveen
1:34:16
1:34:02
30
Catrinus Vroom
Lionitas
1:35:26
1:35:13
31
Alwin Kruijt Spanjer
Loopgroep Aart Stigter
1:35:49
1:35:43
32
Dies de Dreu
Hellas
1:35:54
1:35:37
33
André Posthumus
Lionitas
1:36:20
1:36:06
34
Ad Van Beilen
Loopgroep Gieten
1:40:13
1:40:12
35
Jaco van Leeuwen
Phanos
1:41:33
1:41:20
36
Martijn Toering
Lionitas
1:41:40
1:41:34
37
Peter Hoekstra
Horror
1:42:10
1:41:28
38
Erwin Kreule
BB lopers
1:42:15
1:41:05
39
Atze wiepke Merkus
Nederlandse Triathlonbond
1:45:40
1:45:10
40
Koen van der Kouwe
Triathlon
1:47:46
1:47:10
41
Johan de Wagt
Loopgroep Zuidhorn
1:50:51
1:50:03
42
William Elegeert
Nederlandse Triathlonbond
1:52:34
1:51:47
43
Marcel van Essen
Ciko '66
1:56:01
1:55:40
44
Joost Bekkers
Eindhoven Atletiek
1:59:41
1:54:28
45
Sander van Arragon
HAC '63
2:00:32
1:55:48
46
Hajo Jonker
Nederlandse Triathlonbond
2:10:16
2:09:41
47
Jeroen Knijnenburg
Sportver. Friesland
2:17:11
2:05:38
48
Ramon Visser
Nederlandse Triathlonbond
2:36:56
2:28:46
M50, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herman Couperus
Athlos
1:21:02
1:21:01
2
Christian Bakker
Cifla
1:21:30
1:21:23
3
Erik Dambrink
De Sprinter
1:23:04
1:23:03
4
Klaas Kroese
Sportver. Friesland
1:24:55
1:24:51
5
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:25:47
1:25:45
6
Cor Ton
LSV Invictus
1:27:03
1:27:01
7
Jaco de Kraker
Phanos
1:27:11
1:26:45
8
Jan Zijderlaan
Avantri
1:27:41
1:27:32
9
Henk Van Eldik
Lionitas
1:28:58
1:28:54
10
Adri Henskens
OSS-VOLO
1:29:03
1:28:40
11
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
1:29:30
1:29:19
12
Jos Bloem
Pijnenburg
1:30:06
1:29:52
13
Dick Gelderblom
Impala
1:30:50
1:30:49
14
B de Bruijn
Leiden Atletiek
1:30:55
1:30:40
15
Erwin Blaauw
Sparta
1:31:39
1:31:29
16
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
1:31:47
1:31:39
17
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:33:00
1:32:56
18
Anton Tuinstra
Nederlandse Triathlonbond
1:33:11
1:33:06
19
Arjan Kouwenhoven
Nederlandse Triathlonbond
1:33:28
1:32:42
20
Marco Tekstra
Loopgroep Nienoord
1:34:36
1:34:04
21
Jelle Outhuijse
Sportver. Friesland
1:34:38
1:34:28
22
Ruud Jansen
Athlos
1:35:10
1:34:51
23
André Gerth
Spirit Lelystad
1:35:22
1:35:14
24
Erik Steijlen
Athlos
1:35:27
1:35:14
25
Sierk Spits
Hanzesport
1:36:23
1:35:57
26
Koert Velders
AV Gouda
1:36:44
1:36:21
27
Luitzen de de Vries
Sportver. Friesland
1:37:06
1:36:46
28
Erik van Andel
Sparta
1:37:09
1:36:44
29
Erik van der Knaap
Uelsen
1:37:33
1:37:31
30
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
1:37:51
1:37:42
31
Don Croes
Voorne Atletiek
1:38:16
1:37:43
32
Ronnie Krul
BB lopers
1:38:19
1:38:16
33
Herman Hofstee
DOS
1:38:44
1:38:20
34
Henk Ruiter
Horror
1:38:52
1:38:31
35
Joerg Loehr
Eitorf
1:39:45
1:39:14
36
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlonbond
1:39:46
1:39:09
37
Vincent van Duijnhoven
Waterland
1:39:53
1:39:33
38
Jelle van der Haring
OSS-VOLO
1:39:53
1:39:21
39
Ruud van Breukelen
Hollandia
1:40:32
1:40:15
40
Berry Simons
Nijmegen Atletiek
1:41:03
1:40:49
41
Martin Brouwer
Horror
1:41:10
1:40:29
42
Johann-Frederick te Peele
Amsterdam
1:42:07
1:42:07
43
Arjen Lakerveld
Atos
1:42:57
1:42:51
44
Henk Hoekman
Sportver. Friesland
1:43:57
1:43:53
45
Kees Visser
AV Heerenveen
1:44:43
1:44:24
46
Bas de Best
Horror
1:44:51
1:36:53
47
Jaap Kuipers
Waterland
1:45:50
1:38:49
48
Roelof Rekker
BB lopers
1:47:36
1:47:24
49
Gerard van Rijn
Phanos
1:47:40
1:47:18
50
Henk Jan Bierling
Hellas
1:47:41
1:47:15
51
Tjalling Rekker
Waterland
1:50:00
1:49:53
52
Bastiaan Adams
AAC
1:50:22
1:49:43
53
Erik Steenbeek
Astylos
1:53:15
1:52:45
54
Gerrit Dijkerman
Nijmegen Atletiek
1:53:29
1:52:49
55
Tonnie de Winter
Veluwe
1:55:06
1:45:29
56
Eric Helmantel
avVN
1:56:13
1:49:58
57
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:56:24
1:56:20
58
Ab Slagter
Artemis
1:56:31
1:56:09
59
Frank Brandsma
Statina
1:56:43
1:56:06
60
Henk Strengers
ATC '75
1:58:24
1:47:41
61
Paul Persy
Voorne Atletiek
2:02:23
1:53:41
62
Luc de Jong
AV Monnickendam
2:02:25
2:01:52
63
Ronald Bierman
De Spartaan
2:03:15
1:58:08
64
Frans van der Molen
Spartacus
2:04:13
2:03:30
65
Peter Stokje
Loopgroep Bedum
2:06:03
2:05:29
66
Ton Moolenaar
AAC
2:07:05
2:06:54
67
Joost van der Linden
AV Castricum
2:14:39
2:02:21
68
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
2:19:26
2:09:12
69
Erik Grave
SV Veendam
2:19:44
2:15:36
70
Ahmad Ghelichkhani
Iphitos
2:56:23
2:56:09
71
Arend Hollebeek
Nederlandse Triathlonbond
4:05:03
4:05:03
M60, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo Woldberg
Phanos
1:26:31
1:26:25
2
Theo Groenendijk
LSV Invictus
1:27:40
1:27:36
3
Manuel Jose
Phoenix
1:27:49
1:27:40
4
Henk Olijve
ATC '75
1:28:32
1:28:30
5
Wim Bakker
Sportver. Friesland
1:31:29
1:31:26
6
Sander Rietveld
Atos
1:35:23
1:35:16
7
Jan Oehlen
avVN
1:37:26
1:37:18
8
Geert de Lange
Athlos
1:37:57
1:37:45
9
Hans van Mossevelde
ATC '75
1:38:28
1:38:04
10
Vincent van Leent
Pijnenburg
1:38:51
1:38:28
11
Dirk Blom
Clytoneus
1:39:15
1:39:03
12
Hans Baart
Hollandia
1:39:43
1:39:26
13
Hans de Graaf
Suomi
1:39:56
1:39:41
14
Arthur Verstraete
Hellas
1:40:11
1:39:45
15
Pieter Maas
NOP
1:40:28
1:40:04
16
Frank Troelstra
Horror
1:40:57
1:40:36
17
Harm Veenstra
Impala
1:41:53
1:41:29
18
Nico Landman
U-Track
1:43:35
1:43:08
19
Hans Dickhout
Cifla
1:44:36
1:44:07
20
Hans van Megen
U-Track
1:45:05
1:44:39
21
Fred Frankenhout
Haag Atletiek
1:45:19
1:44:54
22
Kees van Lent
Suomi
1:45:58
1:45:41
23
Gerd Becker
Essen
1:46:12
1:45:38
24
Arie van der Ham
avVN
1:46:28
1:46:20
25
Hans Groenewoud
Lionitas
1:46:56
1:42:44
26
Peter Mol
Suomi
1:50:42
1:50:21
27
Bert Bolhuis
avVN
1:51:53
1:51:29
28
Siebren Bosma
AV Heerenveen
1:53:22
1:53:02
29
Ruud van Zon
RRZ
1:53:33
1:53:10
30
Albert Hingstman
AV '23
1:53:53
1:53:22
31
Henk Jan Kamerbeek
De Liemers
1:54:47
1:54:21
32
Jaap van der Sijs
U-Track
1:56:04
1:55:35
33
Uilke Bosma
Sportver. Friesland
1:56:04
1:55:44
34
IJsbrand Reijneveld
BB lopers
1:56:13
1:56:02
35
Otto de Boer
Sportver. Friesland
1:56:32
1:56:02
36
Eddy Olthoff Visser
Loopgroep De Drentsche Aa
1:56:48
1:56:24
37
Norbert Groenewegen
Leiden Atletiek
1:56:53
1:45:44
38
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
1:57:21
1:56:58
39
Joost Gijsbers
U-Track
1:58:01
1:57:43
40
Karst Anema
Sportver. Friesland
1:58:09
1:57:39
41
Hans Knoops
Waterweg
1:59:10
1:58:44
42
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
1:59:17
1:58:57
43
Johan Van Noordenburg
AV Heerenveen
1:59:47
1:56:26
44
Jeroen van Dillen
OSS-VOLO
2:02:35
2:02:05
45
Rink Post
LSV Invictus
2:04:35
2:01:17
46
Reinhard Bruesch
Leichlingen
2:05:07
2:04:26
47
Arian Wassink
Daventria
2:07:58
1:59:17
48
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
2:08:03
2:07:15
49
Adrie van Dijk
ATC '75
2:09:39
2:09:00
50
Cees de Vries
Triathlon
2:11:15
2:02:30
51
Edwin de Jong
Loopgroep Hoorn
2:14:33
2:04:37
52
Rob Schmidt
Spado
2:15:35
2:15:05
53
Tjalling Westra
Sportver. Friesland
2:23:27
2:08:21
54
Dirk Schipper
Loopgroep Zuidhorn
2:24:45
2:22:45
VSEN, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
1:21:45
1:21:45
2
Tess Boekema
BB lopers
1:25:24
1:25:21
3
Jacolien Ruizendaal
NOP
1:25:27
1:25:27
4
Lisanne Langerijs
De Sperwers
1:26:31
1:26:30
5
Marije Hulzebos
Vitalis
1:26:58
1:26:49
6
Gerja Zielman
BB lopers
1:27:17
1:27:13
7
Ilse Rooks
LSV Invictus
1:29:16
1:29:15
8
Marjan Andringa vd Woude
Lionitas
1:29:57
1:29:52
9
Anna Mersmann
AAC
1:32:20
1:32:11
10
Anouk Perey
Rotterdam Atletiek
1:33:04
1:32:28
11
Heleen Moes
Nederlandse Triathlonbond
1:33:25
1:33:21
12
Mariska Heeman
Phoenix
1:33:44
1:33:19
13
Evelien Sikkema
AV Heerenveen
1:34:44
1:34:29
14
Tamara de Vries
HAC '63
1:35:03
1:34:58
15
Rachael Davies
Eindhoven
1:36:27
1:35:49
16
Lucie van Genugten
Nederlandse Triathlonbond
1:39:51
1:39:43
17
Mathilde Kruize
PEC 1910
1:39:51
1:39:38
18
Wendy Holdijk
Athlos
1:39:52
1:39:34
19
Evelien van Leeuwen
Horror
1:40:50
1:40:29
20
Lianne Stevens
Phoenix
1:40:55
1:40:24
21
Alienka Huft Brandsma
LSV Invictus
1:40:56
1:40:52
22
Lydwien Wilbers
Nederlandse Triathlonbond
1:42:38
1:42:07
23
Franciska Schutter
Triathlon
1:42:45
1:42:13
24
Alisa van de Capelle
Nederlandse Triathlonbond
1:43:00
1:42:36
25
Anneloes van Brummelen
Triathlon
1:43:59
1:43:41
26
Willemieke Mudde
Loopgroep Astrea
1:44:09
1:43:54
27
Jeannet Pennings
Nederlandse Triathlonbond
1:47:48
1:47:20
28
Sanne Scheltes
AAC '61
1:51:54
1:51:46
29
Lolkje Abma
Horror
1:52:27
1:52:06
30
Ytsje Talsma
Horror
1:55:42
1:54:03
31
Sanne Hesselink
PEC 1910
2:01:04
1:57:47
32
Sonja Malin Reichel
Leeuwarden
2:29:58
2:22:19
V40, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith van der Meer
Lionitas
1:28:56
1:28:50
2
Hillie Koops
Loopgroep Gieten
1:29:10
1:29:09
3
Sanne Heidinga
Lionitas
1:35:26
1:35:13
4
Carla van Rooijen
Nederlandse Triathlonbond
1:38:26
1:38:18
5
Daniella Bastiaan
PEC 1910
1:39:51
1:39:38
6
Susanne Meijer-Schutte
PEC 1910
1:40:44
1:40:30
7
Dora Mohr
Essen
1:41:40
1:41:34
8
ISI Gschwandtner
Köln
1:42:12
1:42:05
9
Maria Sonneveld
Hylas
1:42:14
1:40:17
10
Evelien Keeskamp-Croezen
PEC 1910
1:44:35
1:44:21
11
Hannelore van der Spek
De Sprinter
1:44:50
1:44:37
12
Wieja Talman Hofstra
AV Heerenveen
1:46:35
1:46:20
13
Isabella van Schothorst
Climax
1:47:46
1:47:22
14
Rianne Vossers
LAAC Twente
1:48:30
1:47:52
15
Marjo Negerman
AV '34
1:49:41
1:48:50
16
Liset de Groot
Loopgroep Nienoord
1:51:27
1:51:21
17
Heidi van den Berg
Loopgroep Zuidhorn
1:51:40
1:50:53
18
Monique Gerritsen
Ciko '66
1:53:54
1:53:34
19
Marion Goossen
Scheldesport
1:53:56
1:53:29
20
Karin Verswijveren
Suomi
1:53:58
1:47:05
21
Maria Jose Pardueles Pardueles Guim
AV Gouda
1:55:50
1:45:06
22
Henrieta Oosterbaan
Horror
2:01:27
1:59:30
23
Petra Wieringa
Sportver. Friesland
2:02:31
2:01:52
24
Linda Monster
Voorne Atletiek
2:07:53
2:07:20
25
Wietske de Jong
Horror
2:08:56
1:55:42
26
Jolanda Nieman
ATC '75
2:12:37
2:12:18
27
Marlies De Jong
Runners Stadskanaal
2:31:26
2:17:23
V50, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene Kalter
Daventria
1:30:49
1:30:41
2
Lydia Klessens
Sportver. Friesland
1:35:06
1:34:59
3
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
1:36:06
1:36:04
4
Anja Esveldt
BB lopers
1:36:51
1:36:49
5
Francien Mooijekind
Suomi
1:40:33
1:40:16
6
Henny Brouwer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:43:54
1:43:24
7
Angelina den Harder
OSS-VOLO
1:45:03
1:44:32
8
Winifred Broeder
PAC
1:46:14
1:45:45
9
Sandra Wormgoor
Statina
1:47:51
1:47:15
10
Jacqueline Edixhoven
AAC
1:48:38
1:48:26
11
José Stuivenvolt
NOP
1:48:50
1:48:22
12
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
1:49:15
1:48:42
13
Annette de Ruiter
Leiden Road Runners Club
1:49:44
1:49:19
14
Riet van Mook
Spiridon
1:50:18
1:50:15
15
Loes Van Ginneken
Scorpio
1:50:27
1:50:24
16
Lucia van der Bijl
Horror
1:51:21
1:50:52
17
Sylvia Talen
De Sprinter
1:51:23
1:50:42
18
Jackelien Kuntz
Leiden Road Runners Club
1:51:39
1:51:13
19
Ina Van Es
ATC '75
1:52:41
1:52:34
20
Idelette Schuurman
U-Track
1:55:01
1:54:32
21
Marja van der Werf-Zoer
AV Heerenveen
2:03:06
2:02:43
22
Nynke N van der Kooij
Daventria
2:08:35
1:59:54
23
Conny Reijntjes
Horror
2:12:29
1:59:19
24
Carla Meskers
Leiden Road Runners Club
2:13:58
2:05:25
25
Erna Couperus
Athlos
2:14:50
2:14:09
26
Tiny Wouda
Sportver. Friesland
2:16:24
2:10:46
V60, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marga Zwanenburg
Horror
1:57:14
1:56:46
2
Ingrid Kuijpers
PAC
1:58:39
1:58:10
3
Paola Edixhoven
AAC
1:59:25
1:59:12
4
Angela Veld
Statina
2:02:39
2:02:04
5
Els Zweistra
Scheldesport
2:03:48
2:03:21
6
Inge Helder
AV Heerenveen
2:07:02
2:06:23
7
Miek Greebe
Nederlandse Triathlonbond
2:08:10
2:07:25
8
Gabrielle Limonard
AV '23
2:09:37
2:09:06
9
Heleen Oterdoom
ATC '75
2:09:40
2:09:01
10
Matty de Beer
Hellas
2:11:03
2:10:27
11
Karin Aarsman
AV '23
2:17:09
2:11:17
12
Paulien Adamse
Pallas '67
2:32:08
2:26:33
13
Wil Vos
Energie
2:57:10
2:52:14
MSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Bremer
Amersfoort
1:19:32
1:19:26
2
Wouter Wanders
Utrecht
1:22:46
1:21:31
3
Rienk Davelaar
Voorthuizen
1:23:27
1:22:15
4
Justus Mac George
Dordrecht
1:23:44
1:22:17
5
Sten Oostland
Athlos
1:23:15
1:23:03
6
Joey Hummel
Leek
1:25:57
1:23:27
7
Gossen Smit
West-Terschelling
1:23:42
1:23:38
8
Henk Bloemert
Rouveen
1:25:08
1:24:03
9
Michiel De Vries
West-Terschelling
1:24:27
1:24:25
10
Jaap Stiggelbout
Kloosterhaar
1:26:09
1:24:48
11
Jan-Simon Pieterson
Drachten
1:27:27
1:26:11
12
Jan Koetje
Zwolle
1:27:36
1:26:20
13
John Koomen
Wervershoof
1:30:44
1:26:42
14
Jeffrey Kersaan
Apeldoorn
1:36:04
1:26:52
15
Hessel Schaaf
Groningen
1:29:27
1:28:02
16
Joost Hulleman
Lochem
1:29:35
1:28:03
17
Erik Kok
Aquilo
1:29:49
1:28:18
18
Janco Nolles
Zuidhorn
1:29:48
1:28:27
19
Wes Heemskerk
Groningen
1:31:47
1:28:35
20
Thomas Schreuder
Purmerend
1:30:39
1:28:48
21
Bernard Winsemius
Joure
1:30:20
1:28:48
22
Jitze Landman
West-Terschelling
1:28:58
1:28:51
23
Joeri Hald
West-Terschelling
1:29:56
1:29:23
24
Raymond Jacobs
Krommenie
1:39:39
1:29:30
25
Andre de Boer
Garrelsweer
1:32:37
1:29:48
26
Bram Kielman
AV Heerenveen
1:33:57
1:30:18
27
Reinier Hitzert
Sportver. Friesland
1:31:22
1:30:18
28
Bart Nonkes
Groningen
1:37:03
1:30:24
29
Jelte Hylkema
Achlum
1:32:54
1:30:29
30
Durk Tigchelaar
Harlingen
1:33:06
1:30:42
31
Jilke Folmer
Balk
1:34:56
1:30:51
32
Gijs Christiaans
Enschede
1:33:12
1:30:55
33
Marco Boorsma
Horror
1:31:32
1:31:11
34
Remco Bertelink
Ede Gld
1:33:15
1:31:33
35
Hidde Louwsma
West-Terschelling
1:35:51
1:31:34
36
Erik Tromp
Groningen
1:33:00
1:31:37
37
Jelle Reitsma
Ferwert
1:31:58
1:31:42
38
Thijs Burghgraef
Utrecht
1:38:35
1:31:45
39
Erwin Cazemier
Groningen
1:34:30
1:31:57
40
Dirk Jelke de Boer
Ferwert
1:32:32
1:32:16
41
Jeroen Kooij
Maastricht
1:34:48
1:32:20
42
Tom Kuijpers
Santpoort-Noord
1:41:39
1:32:32
43
Mark Veldkamp
Wezep
1:34:19
1:32:45
44
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
1:33:57
1:32:48
45
Johan de Jong
Amersfoort
1:44:02
1:32:50
46
Robin Somhorst
Veendam
1:37:47
1:33:08
47
Nico Dijkstra
Witmarsum
1:36:26
1:33:24
48
Hielke Bos
Driebergen-Rijsenburg
1:35:47
1:33:29
49
Tom De Wilt
Amsterdam
1:43:49
1:33:30
50
Cornelis De Schipper
Houten
1:47:06
1:33:34
51
Marc Bakker
Groningen
1:44:37
1:33:48
52
Dennis Smit
Loopgroep IJlst
1:39:26
1:33:51
53
Casper Naaijer
Drachten
1:35:57
1:34:02
54
Lennart van Ravenhorst
Stoutenburg
1:49:35
1:34:13
55
Niels Mangnus
Leeuwarden
1:38:58
1:34:16
56
Matthijs ter Horst
Groningen
1:35:35
1:34:19
57
Joost Van Ballegooijen
Alkmaar
1:46:31
1:34:34
58
Mark Timmer
Ede Gld
1:35:58
1:34:39
59
Marco Verkade
Loopgroep Leeuwarden
1:36:02
1:34:41
60
Siemen Sander
Amsterdam
1:48:05
1:34:52
61
Niek Linckens
Zwolle
1:38:22
1:35:03
62
Tomas van Rijn
Noordwijk Zh
1:38:36
1:35:08
63
Matthijs Nijenhuis
Zwolle
1:42:00
1:35:09
64
Wout Huisman
Rotterdam
1:38:29
1:35:16
65
Jeroen Boetje
Groningen
1:36:34
1:35:18
66
Frits Vermeulen
Groningen
1:44:08
1:35:34
67
Jens Bakker
Leeuwarden
1:37:18
1:35:35
68
Jornt De Vries
Groningen
1:42:56
1:35:50
69
Bart Bardoel
Utrecht
1:40:59
1:36:03
70
Gerwin Grootoonk
Eelde
1:42:59
1:36:15
71
Mark Smit
IJlst
1:42:04
1:36:19
72
Aram Boekestijn
Rotterdam
1:39:22
1:36:20
73
Wiecher Postuma
Driehuis Nh
1:44:28
1:36:22
74
Ben Beunder
Hollandia
1:37:47
1:36:24
75
Warner Hoijtink
Zwolle
1:39:46
1:36:24
76
Werner Jousma
Zwolle
1:42:28
1:36:26
77
Sikke Wolters
Midsland
1:37:10
1:36:27
78
Nathan Koenderink
Amsterdam
1:43:36
1:36:35
79
Erik Kramer
's-Gravenhage
1:38:46
1:36:37
80
Kenneth Graventein
Groningen
1:38:58
1:36:42
81
Tim van den Berg
Rotterdam
1:39:57
1:36:44
82
Wouter Scharenborg
Groenlo
1:42:37
1:36:53
83
Koen Scharff
West-Terschelling
1:38:27
1:36:53
84
Hoeke Baarsma
Haren Gn
1:40:22
1:36:53
85
Abe Funnekotter
Utrecht
1:38:14
1:36:56
86
Ronald Kolenberg
Andijk
1:41:07
1:36:58
87
Daniël Hendrikse
Utrecht
1:50:28
1:36:58
88
Sander Teertstra
Sexbierum
1:41:12
1:36:59
89
Daan Peeters
Groningen
1:51:26
1:36:59
90
Klaas Kremer
Groningen
1:48:10
1:37:00
91
Erik-Jan Linstra
Eelde
1:43:47
1:37:04
92
Bart Tolboom
Achterveld
1:39:18
1:37:04
93
Stephan Visser
Harmelen
1:43:35
1:37:10
94
Sander Geenen
Rotterdam
1:50:39
1:37:17
95
Philip van der Kloot Meijburg
Wassenaar
1:38:30
1:37:19
96
Egon Huijnen
Amsterdam
1:44:11
1:37:20
97
Bas Kin
Meppel
1:39:44
1:37:30
98
Edwin Kok
Middelstum
1:39:06
1:37:30
99
Eelke Jan Bouma
Annen
1:47:02
1:37:40
100
Allard Haarman
Feniks
1:42:04
1:37:51
101
Martin van der Velde
Groningen
1:51:35
1:37:52
102
Pim Bloemendaal
Koudum
1:44:25
1:38:01
103
Tjalling Paulusma
Sneek
1:41:41
1:38:02
104
Niels Zijlstra
Leeuwarden
1:40:04
1:38:08
105
Jeroen Wildeman
Meerstad
1:45:23
1:38:14
106
Mart Witteman
Haarlem
1:46:25
1:38:18
107
Henri Aalbers
Utrecht
1:53:28
1:38:18
108
Gerbrand Zoet
Utrecht
1:52:23
1:38:21
109
Timo Jepkema
Leeuwarden
1:40:18
1:38:26
110
Joost Tober
West-Terschelling
1:38:55
1:38:29
111
Sid Tanja
's-Gravenhage
1:50:30
1:38:34
112
Roel de Jong
Arnhem
1:49:50
1:38:38
113
Cees Nobel
Oud-Beijerland
1:44:51
1:38:42
114
Doeke Bakker
West-Terschelling
1:38:54
1:38:44
115
Matthijs Bekkers
Utrecht
1:42:06
1:38:58
116
Jelger Dijkstra
Utrecht
1:50:37
1:39:03
117
Thomas Besselink
Teteringen
1:44:57
1:39:04
118
Rick Dijsselhof
Broekland Ov
1:43:26
1:39:14
119
Eddy Wichems
Arnhem
1:43:26
1:39:14
120
Pieter Miedema
West-Terschelling
1:39:44
1:39:22
121
Rudolf Huberts
Wezep
1:45:42
1:39:25
122
Sierd Heida
Amsterdam
1:48:47
1:39:27
123
Niels Wagenaar
Amsterdam
1:48:54
1:39:34
124
Han Van Lambalgen
's-Gravenhage
1:40:51
1:39:38
125
Peter Van Lambalgen
Woudenberg
1:41:26
1:39:39
126
Arnold Koekman
Nieuwegein
1:45:18
1:39:42
127
Raji Hakim
Hurdegaryp
1:52:29
1:39:48
128
Niels Barneveld
Zwolle
1:50:16
1:39:49
129
Jochem Baars
Gouderak
1:47:36
1:39:50
130
Steffan van Slooten-Brown
West-Terschelling
1:40:25
1:40:03
131
Michel Visser
Baarn
1:43:48
1:40:10
132
Daan van Schaik
Purmerend
1:42:07
1:40:13
133
Xander Pul
Purmerend
1:42:09
1:40:15
134
Siebe Ruijgh
Bilthoven
1:43:31
1:40:28
135
Koos de Bruijn
Doorn
1:48:37
1:40:37
136
Job Wille
Zwolle
1:44:38
1:40:50
137
Tim de Winter
Enschede
1:43:20
1:41:00
138
Mark Coenen
Utrecht
1:48:13
1:41:00
139
Jasper van den Brink
Lies
1:41:39
1:41:02
140
Rutger Oostra
Weidum
1:42:31
1:41:09
141
David Neidig
GAC Hilversum
1:47:35
1:41:13
142
Laurens Mosselman
Amsterdam
1:43:17
1:41:14
143
Jeffrey Peereboom
West-Terschelling
1:41:30
1:41:16
144
Joost Heltzel
Roermond
1:43:05
1:41:18
145
Miguel Mommersteeg
AV Holten
1:51:26
1:41:39
146
Bart Cupido
Sportver. Friesland
1:42:24
1:41:46
147
Arend Horst
Zwolle
1:52:25
1:41:58
148
Niels Norg
Assen
1:43:29
1:42:05
149
Oene Spanjer
West-Terschelling
1:42:16
1:42:09
150
Ruben Brander
Franeker
1:52:34
1:42:13
151
Niels Tuit
Assen
1:51:58
1:42:15
152
Jan Sixma
Hoofddorp
1:43:43
1:42:18
153
Wouter de Groot
Groningen
1:43:51
1:42:31
154
Jannick Mudde
Olst
1:43:53
1:42:36
155
Berthil Van Lenthe
Ommen
1:57:21
1:42:39
156
Sander Groenewoud
Heerenveen
1:46:55
1:42:44
157
Giel Van Sisseren
Amsterdam
1:44:32
1:42:53
158
Martijn Veenhoven
Oostzaan
1:48:22
1:42:59
159
David Meyer
Zwolle
1:53:26
1:42:59
160
Mark Folbert
Ternaard
1:44:28
1:43:03
161
Anne Pruim
Zwolle
1:53:26
1:43:05
162
Renz Bassant
Hellas
1:45:32
1:43:07
163
Maarten Lelkens
Bemmel
1:46:18
1:43:09
164
Steven Van der Veeke
Groningen
1:50:10
1:43:19
165
Klaas Schippers
Jubbega
1:46:48
1:43:21
166
Dennis Verhagen
West-Terschelling
1:43:33
1:43:22
167
Stefan Schuurmans
Leiderdorp
1:52:07
1:43:24
168
Erik Wielink
Meppel
1:58:04
1:43:28
169
Johan Bokma
Hindeloopen
1:46:04
1:43:28
170
Wybrand Dijksterhuis
Loopgroep Zuidhorn
1:46:04
1:43:40
171
Paul Rijk
Amsterdam
1:45:13
1:43:40
172
Etienne C Beynon
Purmerend
1:45:37
1:43:43
173
Jelle Prins
West-Terschelling
1:53:37
1:43:53
174
Alex Veldkamp
Zwolle
1:48:10
1:44:05
175
Rui Peng Wang
Utrecht
1:51:57
1:44:06
176
Auke Prins
Delft
1:53:57
1:44:13
177
Michiel Cummins
Rotterdam
1:53:30
1:44:16
178
Rick van de Streek
Zwolle
1:58:48
1:44:20
179
Lars Grootjans
Utrecht
1:50:18
1:44:27
180
Jelle Talsma
Katlijk
1:45:59
1:44:28
181
Sipke Moes
Phanos
1:46:17
1:44:33
182
Max Elsendoorn
Zwolle
1:48:46
1:44:37
183
Jort Van Straten
Haren Gn
1:57:41
1:44:38
184
Sander Bakker
West-Terschelling
1:45:00
1:44:42
185
Marijn Mulder
Aalden
1:51:49
1:44:43
186
David de Glee
Wognum
1:54:28
1:44:44
187
Epke Folmer
Sloten Fr
1:55:37
1:44:44
188
Chris Lakenvelt
Utrecht
1:53:16
1:44:55
189
Michiel Hilderink
NOP
1:57:50
1:45:03
190
Paul Aarts
Utrecht
1:48:01
1:45:04
191
Tim Van Lierop
Hillegom
1:47:45
1:45:04
192
Yvo Santema
Amsterdam
1:56:25
1:45:18
193
Klaas Hommes
Groningen
1:49:06
1:45:18
194
Sjouke Brandsma
Marum
1:47:14
1:45:19
195
Sybe Jan Booy
Wijckel
1:51:46
1:45:20
196
Ruben Jacobi
West-Terschelling
1:45:39
1:45:20
197
Joeri Overmars
Landsmeer
1:50:28
1:45:21
198
Arthur Haringa
Oud-Beijerland
1:51:27
1:45:21
199
Gerard Martijn
Utrecht
1:49:43
1:45:25
200
Geert-Jan Hahné
IJsselmuiden
1:54:04
1:45:33
201
Nico-Richard van Kammen
Kollumerzwaag
1:46:50
1:45:42
202
Reinder van der Veen
Kollumerzwaag
1:46:51
1:45:42
203
Jort De Boer
Leeuwarden
1:52:35
1:45:47
204
Thomas Snaaijer
Heemstede
1:57:40
1:45:47
205
Wouter Hoogland
Hattem
1:55:29
1:45:50
206
Sjaak Beets
Purmerend
1:52:29
1:45:51
207
Mark Dijkhuizen
Midsland
1:46:33
1:46:01
208
Jack Glasbergen
Katwijk Zh
1:49:46
1:46:02
209
Harry Scholte
Midwolda
1:55:43
1:46:08
210
Wilco Krikke
Leeuwarden
1:50:27
1:46:08
211
Christiaan Verkerk
Amstelveen
1:53:16
1:46:15
212
Thomas Laskowski
Enschede
2:00:19
1:46:15
213
Berend Mulderije
Heino
1:53:38
1:46:25
214
Ferry De Jong
West-Terschelling
1:46:52
1:46:42
215
Jan Julius Buwalda
Heerenveen
1:52:00
1:46:43
216
Pieter Bouma
Huissen
1:51:32
1:46:49
217
Anne Dirk Hietkamp
Feanwalden
2:01:38
1:46:50
218
Martijn Visser
Leiderdorp
1:59:23
1:46:50
219
Marcel Tuinstra
Dronten
1:48:09
1:46:56
220
Paul Claessen
Eindhoven
1:52:00
1:47:07
221
Frank Sinnema
Rotterdam
1:50:22
1:47:20
222
Ewoud Vos
Groningen
1:51:36
1:47:20
223
Boris de Blok
Utrecht
1:59:07
1:47:21
224
Jasper Rense
Heerenveen
1:53:26
1:47:48
225
Matthijs van Akker
Groningen
2:03:13
1:47:48
226
Douwe Esschendal
Deventer
1:54:51
1:48:01
227
Bart Breddels
Heemstede
1:56:46
1:48:02
228
Martijn Popken
Haren Gn
1:49:25
1:48:08
229
Sander Sieperda
Bolsward
1:50:05
1:48:08
230
Siebren Groen
Zwolle
1:54:22
1:48:09
231
Herman de Vries
Gytsjerk
1:50:10
1:48:11
232
Matthijs Jansma
Loosdrecht
1:55:58
1:48:23
233
Fons Heida
Wergea
1:57:43
1:48:24
234
Herre Zonderland
Groningen
2:01:52
1:48:25
235
Eelke Arjen Bouma
Drachten
2:03:41
1:48:38
236
Jort Postema
Maastricht
2:01:31
1:48:53
237
Hidde Postuma
Utrecht
2:02:55
1:48:54
238
René Kloppenburg
Amersfoort
1:57:37
1:48:56
239
Rudolf-Jan Raven
Peize
2:02:11
1:49:02
240
Andre Westra
Utrecht
2:04:15
1:49:09
241
Johan de Ruiter
Joure
1:57:52
1:49:12
242
Julian Vogelzang
Apeldoorn
2:03:05
1:49:19
243
Mark Kleefstra
Leeuwarden
1:52:51
1:49:21
244
Kerst Hofman
Leeuwarden
1:52:52
1:49:21
245
Melvin Keppel
Nederlandse Triathlonbond
2:03:34
1:49:22
246
Imre Jansen
Utrecht
1:55:12
1:49:24
247
Stefan Heslinga
Utrecht
1:51:03
1:49:25
248
Arjen Snijder
Formerum
1:49:56
1:49:25
249
Robin Elderman
Groningen
1:52:09
1:49:30
250
Arjan Posthumus
Bolsward
1:58:36
1:49:33
251
Stijn Mijnen
U-Track
1:58:25
1:49:38
252
Wiljan van de Meulen
Echtenerbrug
1:57:00
1:49:39
253
Oscar Palstra
Voorburg
2:02:14
1:49:40
254
Arne den Otter
Rotterdam
2:01:28
1:49:40
255
Wim Bosschaart
Nijmegen
2:04:29
1:49:46
256
Gijs Wiegman
West-Terschelling
2:00:37
1:49:55
257
Ron Bult
Wagenborgen
1:53:34
1:49:55
258
Quirijn Verlaan
Zwolle
1:53:24
1:49:59
259
Bram De Dreu
Arnhem
1:55:04
1:50:00
260
Alwin Otten
Leiden
2:01:04
1:50:02
261
Maarten N Jongerius
Amersfoort
2:01:59
1:50:10
262
Martijn Kloppenburg
Groningen
1:59:22
1:50:10
263
Joe Juffermans
Leiden
1:59:41
1:50:20
264
Henk Popken
LSV Invictus
1:59:07
1:50:22
265
Maarten Vollebergh
Groningen
1:58:35
1:50:35
266
Mark-Jan Noorman
Zwolle
2:00:58
1:50:36
267
Ni Ck
Achterveld
1:52:51
1:50:38
268
Johannes Draaijer
Balk
2:02:48
1:50:38
269
Kevin de Jong
Santpoort-Noord
1:59:46
1:50:39
270
Stefan Van der Molen
Scharnegoutum
1:53:49
1:50:42
271
Kris Posthumus
Loopgroep Zuidhorn
2:01:10
1:50:45
272
Jeroen Hanson
Hasselt
1:52:39
1:50:50
273
Joey Hehamahua
Hooglanderveen
2:04:08
1:51:02
274
Tjalling Marres
Utrecht
2:02:23
1:51:03
275
Ruben Eck
Groningen
1:59:06
1:51:07
276
Sytze Greidanus
Ulrum
2:04:27
1:51:09
277
Stijn de Ruiter
Goutum
1:54:21
1:51:10
278
Henk van Dorp
Zwolle
2:01:32
1:51:11
279
Anne-Jan de Jong
Heerenveen
2:02:26
1:51:13
280
Jaap Stapert
Rhenen
2:05:27
1:51:20
281
Niels Prose
Leeuwarden
1:52:43
1:51:21
282
Erwin van der Wal
West-Terschelling
1:51:50
1:51:32
283
Lois Vlasblom
Zevenhuizen Zh
1:59:47
1:51:36
284
Kees Knol
Purmerend
1:53:41
1:51:40
285
Han van Kammen
Huizen
2:06:56
1:51:47
286
Bram Bastiaansen
Utrecht
1:56:23
1:51:52
287
Sander Bos
Havelte
1:55:48
1:51:57
288
Max Brouwer
Amersfoort
2:03:51
1:52:02
289
Douwe de Boer
Sexbierum
1:56:32
1:52:18
290
Eelco Rietveld
Utrecht
2:07:08
1:52:22
291
Thomas van Ark
Utrecht
2:04:33
1:52:23
292
Wouter Canter Visscher
Drachten
2:04:45
1:52:26
293
Matthijs Klok
Utrecht
2:02:45
1:52:26
294
Tjalling Hooghiemstra
Maastricht
2:05:17
1:52:41
295
Milan Drop
Utrecht
1:58:41
1:52:50
296
Mark Gerlsma
Groningen
1:56:52
1:52:52
297
Matthijs Sijbring
Groningen
2:01:29
1:52:54
298
Pieter Wijnr
Arnhem
2:05:52
1:52:55
299
Pieter Siem Wijnja
Joure
2:07:34
1:53:02
300
Tim Busschops
Enkhuizen
1:55:29
1:53:07
301
Erwin van den Berg
Hilversum
2:01:32
1:53:08
302
David Wedema
Haren Gn
2:00:10
1:53:10
303
Jeffrey Talsma
Loopclub Burgum
1:59:06
1:53:14
304
Bert van der Veen
Assen
1:54:30
1:53:20
305
Stefan Kolling
Ommen
2:08:03
1:53:20
306
Gert Jan Vogelsang
Wolvega
1:58:22
1:53:23
307
Jerreth Oosting
Leeuwarden
1:57:20
1:53:33
308
Mark Hensbergen
U-Track
1:56:51
1:53:40
309
Robin van den Dragt
Ermelo
2:07:10
1:53:41
310
Richard Reitsma
Leeuwarden
2:07:17
1:53:46
311
Wouter Lijnberg
Nieuwegein
1:54:23
1:53:48
312
Simon Bangma
Ommen
2:08:46
1:54:04
313
Rafael Mendez
Amsterdam
1:55:55
1:54:06
314
WK Ridderbos
Doezum
1:56:07
1:54:08
315
Toon Vree
Amersfoort
2:05:57
1:54:09
316
Dennis de Haan
Houten
2:04:00
1:54:13
317
Stefan Veldman
Leeuwarden
1:57:50
1:54:18
318
Roeland van Dommelen
Utrecht
2:09:34
1:54:23
319
Tom Nijhuis
Utrecht
2:09:34
1:54:25
320
Rik Veenma
Groningen
1:58:26
1:54:25
321
FREERK Van der Zee
Balk
2:05:09
1:54:30
322
David Ayal
Hippolytushoef
1:59:43
1:54:31
323
Robert Poolman
AV '34
2:04:35
1:54:31
324
Remko van der Sluis
Loopgroep Bedum
2:02:21
1:54:34
325
Jan Jurgen Dommerholt
Zeist
2:01:29
1:54:38
326
Jorn De Vries
Nes gem Boarnsterhim
1:58:00
1:54:46
327
Arjan Boerema
Wagenborgen
1:58:29
1:54:52
328
Freek Van Til
Enschede
1:57:10
1:54:59
329
Maarten Ranke
Enschede
1:57:10
1:54:59
330
Sietse Jager
Middelaar
2:02:46
1:55:01
331
Rob Kuijsters
Raamsdonk
1:58:50
1:55:08
332
Rick de Graaf
Tzum
1:59:04
1:55:17
333
Thomas Aalderink
Hilversum
2:00:17
1:55:18
334
Wietze Nauta
Amersfoort
2:03:10
1:55:19
335
Daan Luikens
Musselkanaal
2:09:15
1:55:26
336
Daniel Groen
De Blesse
2:07:31
1:55:28
337
Mike van Es
Ter Aar
2:05:00
1:55:32
338
Arjen Bergsma
Pijnenburg
2:01:36
1:55:34
339
Eduard Witteveen
Groningen
1:58:25
1:55:37
340
Jos Postma
Leeuwarden
2:01:48
1:55:45
341
Nino Fik
Hoogeveen
1:59:48
1:55:49
342
Jeroen Neuteboom
Utrecht
2:04:26
1:55:54
343
Mees ter Stege
Leeuwarden
2:08:35
1:55:55
344
Tim Thijsse
Amsterdam
2:02:35
1:56:00
345
Mark Ipema
Drachten
2:11:24
1:56:13
346
Wisse Renema
Sneek
2:00:47
1:56:18
347
Jasper Nelis
Overveen
2:01:36
1:56:20
348
Erwin Mulder
Groningen
2:02:54
1:56:21
349
Theo Van Rijn
Amersfoort
2:07:15
1:56:30
350
Geert Jan Van Benthem
Hooglanderveen
2:07:15
1:56:30
351
Wouter Roosjen
Mildam
2:03:31
1:56:34
352
Bendiks Cazemier
Groningen
2:11:18
1:56:34
353
Thomas Hogema
Enschede
2:05:04
1:56:42
354
Chris Meijer
Amsterdam
2:04:24
1:56:46
355
Jan-Willem van Bommel
Winschoten
1:58:19
1:56:51
356
Erik van der Knijff
Leeuwarden
2:00:33
1:56:52
357
Chris van Vliet
Warnsveld
2:11:26
1:57:10
358
Gideon van den Bosch
Warmond
2:09:51
1:57:22
359
Martin Balt
Harlingen
2:02:23
1:57:23
360
Tom Elskamp
West-Terschelling
1:58:10
1:57:29
361
Mark van der Veer
Franeker
2:07:50
1:57:31
362
Jeffrey Timmer
Leeuwarden
1:59:40
1:57:35
363
Evert Driessen
Zeist
2:11:11
1:57:40
364
Edwin van der Velde
Groningen
2:11:24
1:57:42
365
Tom Spierings
Groningen
2:04:45
1:57:55
366
Peter Brander
Franeker
2:08:19
1:57:59
367
Arne Nomen
Hardinxveld-Giessendam
2:06:20
1:58:08
368
Jelle Wopereis
Amersfoort
2:03:14
1:58:15
369
Rick van Leeuwen
Groningen
2:05:11
1:58:26
370
Theo Stockmann
Utrecht
2:11:32
1:58:51
371
Mart Jansma
Zuidhorn
2:08:00
1:58:52
372
Franke Hogeterp
Sneek
2:08:48
1:58:57
373
Sander Kooi
Utrecht
2:13:35
1:59:04
374
Erik Scholing
Meppel
2:04:54
1:59:17
375
Nick Derks
Hoogvliet Rotterdam
2:06:28
1:59:19
376
Jurriën de Bruijn
Rotterdam
2:12:45
1:59:23
377
Jesper Rozendal
West-Terschelling
2:05:01
1:59:25
378
Jacco Mikkers
Riethoven
2:08:31
1:59:28
379
Ward Van Gellecum
Rotterdam
2:10:52
1:59:29
380
Robin Van Amstel
Lichtlopen
2:08:33
2:00:14
381
Hans Zijlstra
Leeuwarden
2:04:42
2:00:47
382
Maarten Scheper
West-Terschelling
2:05:26
2:01:01
383
Edwin Bark
De Goorn
2:03:32
2:01:22
384
Mark Giesolf
Delfzijl
2:12:50
2:01:27
385
Patrick Lanser
Rotterdam
2:12:30
2:01:57
386
Ramon Steenbergen
Hoogeveen
2:06:00
2:02:01
387
Hein de Vries
Ferwert
2:06:46
2:02:10
388
Colin van der van der Linden
Castricum
2:14:37
2:02:20
389
Richard w Zeelen
West-Terschelling
2:02:35
2:02:20
390
Johan Pannekoek
Hilversum
2:04:01
2:02:24
391
Sil Spanjer
Annen
2:06:07
2:02:24
392
Job Struijk
Rotterdam
2:13:51
2:02:27
393
Matthijs Klos
Schagen
2:09:31
2:02:52
394
Jelle Koopmans
Heerenveen
2:14:35
2:02:57
395
Diederik Van den Beld
Leiden
2:18:20
2:03:01
396
Quintijn V Dieren
Amersfoort
2:14:50
2:03:02
397
Vincent Noordam
Apeldoorn
2:15:59
2:03:04
398
Gerben Snijder
Hoorn Terschelling
2:04:09
2:03:26
399
Gertjan van Duijn
Katwijk Zh
2:08:41
2:03:34
400
Tim de Vries
Arnhem
2:10:02
2:03:50
401
Jort van Dijk
Warmenhuizen
2:05:46
2:03:55
402
Niek Van den Nieuwenhuijzen
Beekbergen
2:16:12
2:04:00
403
Koen Francken
Enschede
2:19:35
2:04:16
404
Sjors Peeters Weem
Utrecht
2:19:47
2:04:26
405
Jesse Niemeijer
Yde
2:18:30
2:04:36
406
Ruurd Atsma
Oppenhuizen
2:15:31
2:04:44
407
Remco Schuil
Leeuwarden
2:15:45
2:04:57
408
Marten Zeldenrust
West-Terschelling
2:11:25
2:04:59
409
Jeroen Buist
Hardinxveld-Giessendam
2:20:11
2:05:01
410
Michael Scheffer
Leeuwarden
2:14:12
2:05:01
411
Gerard van der Broek
Assen
2:14:01
2:05:13
412
Kor Hutting
Groningen
2:18:01
2:05:37
413
Edwin Gerrits
Utrecht
2:15:26
2:05:43
414
Ferdi Bakker
Rotterdam
2:18:54
2:05:56
415
Wouter Scheffer
Leeuwarden
2:15:12
2:06:01
416
Rutger Schuil
Voorburg
2:16:50
2:06:03
417
Bert Hoekman
Rotterdam
2:20:49
2:06:11
418
Linde van Den Bosch
Rotterdam
2:16:07
2:06:13
419
Reinier Nelis
Overveen
2:11:29
2:06:13
420
Matthijs De Lange
Ommen
2:21:01
2:06:16
421
Robert Nooitgedagt
Sneek
2:09:14
2:06:17
422
Theo Ydema
Sneek
2:09:14
2:06:17
423
Remon Peters
Loopgroep Hoorn
2:16:29
2:06:29
424
Ingmar Wilke
Hoogeveen
2:12:00
2:06:51
425
Willem Jaap Zwart
Enschede
2:21:51
2:07:24
426
Rob Vellinga
Winsum Gn
2:22:40
2:07:58
427
Jules Vermin
West-Terschelling
2:21:47
2:08:06
428
Edwin Veenstra
Joure
2:22:25
2:08:19
429
Siebo De Graaf
Heerenveen
2:22:25
2:08:19
430
Siep Kuiper
Groningen
2:23:43
2:08:39
431
Bram Tuinman
West-Terschelling
2:08:59
2:08:47
432
Ramon Bokhorst
Gasselte
2:19:46
2:08:52
433
Barry Wijkhuizen
Burgum
2:15:11
2:08:53
434
Jeroen Stouthart
Sneek
2:12:36
2:08:54
435
Aron Post
Barendrecht
2:13:43
2:09:12
436
Tim Van de Vegt
De Wilp Gn
2:24:21
2:09:32
437
Loris Scarpa
Leiden
2:21:00
2:09:52
438
Fynn van der Ziel
Woltersum
2:24:39
2:09:52
439
Patrick Thijssen
Doetinchem
2:21:34
2:10:03
440
Marco Dijkstra
Heerenveen
2:21:07
2:10:09
441
Oscar Harlaar
Badhoevedorp
2:24:00
2:10:44
442
Lennart Romeijn
Hoogblokland
2:13:26
2:10:51
443
Dylan Jongbloed
Utrecht
2:26:22
2:11:02
444
Tiemen Pos
Dongen
2:25:04
2:11:23
445
Maikel van Wiggen
Athlos
2:20:23
2:11:44
446
Martijn Louwes
Wieringerwerf
2:19:34
2:12:00
447
Jeffrey de Leuw
Edam
2:23:46
2:12:10
448
Anton Zijlstra
Loopgroep Bedum
2:26:37
2:12:16
449
Peter Krootjes
Amersfoort
2:20:55
2:12:56
450
Kevin Hüing
Enkhuizen
2:23:48
2:13:02
451
Mark Staal
Zeist
2:26:38
2:13:23
452
Johan van der Vegt
Groningen
2:20:05
2:13:53
453
PHH de Jong
Leeuwarden
2:21:08
2:13:53
454
Meltem Buursma
Groningen
2:29:48
2:14:51
455
Camiel Buursma
Groningen
2:29:49
2:14:52
456
Flip van der Voorden
Breukelen Ut
2:24:34
2:15:12
457
Jaap Temming
Joure
2:25:19
2:15:16
458
Joachim de Greeff
Amsterdam
2:30:11
2:15:22
459
David Powel
Maarssen
2:29:23
2:15:25
460
Bert Dubbeldam
PAC
2:24:20
2:16:17
461
Joris Trip
Lies
2:16:59
2:16:24
462
Matthieu Welbergen
Zuidlaren
2:29:56
2:16:27
463
Kees van Tongeren
Groningen
2:18:51
2:17:31
464
Jurjen van den Hengel
Utrecht
2:32:59
2:17:38
465
Rienk De Jong
Hempens
2:20:59
2:17:45
466
Olivier Griep
West-Terschelling
2:28:51
2:18:09
467
Auke Van der Pol
Hempens
2:22:41
2:19:25
468
Tom Hofman
Groningen
2:26:41
2:19:32
469
Dennis Mulder
Groningen
2:22:01
2:20:02
470
Dion Rooze
Leeuwarden
2:26:44
2:20:03
471
Roelof de Vries
De Knipe
2:29:39
2:20:35
472
Kees-Jan Van de Werfhorst
Utrecht
2:34:55
2:20:52
473
Rijn Lettinga
Midsland
2:21:56
2:21:20
474
Martijn van den Berg
Vlaardingen
2:25:56
2:21:25
475
Elias De Haas
Groningen
2:36:05
2:21:38
476
DAW Houben
Loopgroep Hoorn
2:32:08
2:22:04
477
Robert Smit
's-Gravenhage
2:37:45
2:22:36
478
Roy Mekkring
Zwolle
2:27:21
2:23:12
479
Lukas Finnema
Stoutenburg Noord
2:32:03
2:24:11
480
Willem Joost Flier
IJsselmuiden
2:35:14
2:24:14
481
Pieter Bas Flier
IJsselmuiden
2:35:14
2:24:14
482
Marco Tanis
Muntendam
2:35:06
2:24:27
483
David van Mechelen
IJsselstein Ut
2:25:37
2:24:29
484
Jeroen de Vlaam
Groningen
2:32:31
2:24:31
485
Jan Van Elburg
Ommen
2:40:32
2:25:54
486
Dennis de Bruijn
Vught
2:37:51
2:28:46
487
Rob Bakker
Schagerbrug
2:48:47
2:33:31
488
Matthijs ten Hoedt
Nieuwegein
2:42:36
2:36:54
489
Lorenzo de Boer
Edam
3:00:15
2:48:41
490
Tom Vorstius Kruijff
Dordrecht
3:06:27
2:53:05
491
Jesse Heij
Amsterdam
3:07:54
2:53:33
492
Olav Brink
Amsterdam
3:07:54
2:53:34
M40, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gersom Veldhuizen
Zuidhorn
1:26:39
1:24:01
2
Remco Van der Molen
Utrecht
1:26:20
1:25:05
3
Matthijs Timmer
AV '47
1:27:22
1:26:06
4
René Meekma
Witmarsum
1:28:17
1:26:22
5
Arnout Boer
Daventria
1:29:13
1:27:08
6
Guy Slikker
Zwolle
1:39:06
1:28:51
7
Joost Hogendoorn
Vught
1:34:14
1:28:58
8
Chris Bakker
Petten
1:35:21
1:29:33
9
Klaas Kooistra
Drachten
1:30:52
1:29:37
10
Hooghiemstra Jan
Loopclub Burgum
1:31:02
1:29:45
11
Herke Kranenborg
Overijse
1:32:05
1:29:56
12
Erwin Veldkamp
Wezep
1:32:41
1:31:05
13
Edo Dijkman
Nijmegen
1:31:42
1:31:18
14
Michiel Funcke
West-Terschelling
1:32:19
1:32:10
15
Michiel Van Deursen
IJsselmuiden
1:34:25
1:32:16
16
Erwin Krikke
Leeuwarden
1:37:04
1:32:47
17
Jeroen Vleer
Oldeberkoop
1:47:03
1:33:00
18
Erik Kieft
Eindhoven
1:36:56
1:33:04
19
Menno Bakker
Spartacus
1:35:31
1:33:07
20
Hessel Ruijgh
Waalre
1:34:31
1:33:26
21
Marcel Craenmehr
Horst
1:35:20
1:34:30
22
Frits Meester
PEC 1910
1:36:17
1:34:37
23
K F Neefjes
Abcoude
1:36:10
1:34:55
24
Yuri Blaauw
ATC '75
1:47:37
1:34:59
25
Sjoerd Kerssemakers
Bloemendaal
1:46:26
1:35:21
26
Cornee van Loon
Hilversum
1:36:31
1:35:27
27
Rene Metz
Buren Fr
1:49:02
1:35:27
28
Sebastiaan Munter
Heemskerk
1:37:42
1:35:39
29
René van den Berg
Groningen
1:37:20
1:35:56
30
Patrik Kleinegris
Pijnenburg
1:37:52
1:36:10
31
Peter van Pijkeren
Wezep
1:42:20
1:36:14
32
Peter Fennema
Burgerbrug
1:47:08
1:36:20
33
René van der Geest
Warmond
1:38:24
1:36:44
34
Robert Timmer
Utrecht
1:37:58
1:36:47
35
Steven ter Meulen
Rotterdam
1:38:40
1:36:58
36
Dries Kelderman
Zwolle
1:39:12
1:37:03
37
Arjen de Jong
Heeg
1:41:39
1:37:19
38
Gerrit van Yperen
Assen
1:49:18
1:37:38
39
Paul Hamelinck
Eindhoven
1:41:35
1:37:39
40
Sierdjan Koster
Groningen
1:47:23
1:38:06
41
Menno Niesing
Rotterdam
1:39:19
1:38:09
42
Michel Dolstra
Meppel
1:42:34
1:38:25
43
Arjan Siersma
Hemelum
1:47:31
1:38:26
44
Fabian Hietbrink
Deventer
1:40:12
1:38:46
45
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:43:03
1:38:53
46
Dirk Nijmeijer
Archeus
1:42:29
1:39:07
47
William Groothand
Zwolle
1:52:12
1:39:07
48
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:42:08
1:39:15
49
Rick Sterenborg
Hylas
1:48:33
1:39:21
50
Joris Vermeer
Wijk bij Duurstede
1:40:48
1:39:24
51
Sebastiaan van Steenpaal
Harmelen
1:49:34
1:39:25
52
Bob Boersema
Zuidhorn
1:49:33
1:40:13
53
Peter Budding
Leiden
1:54:30
1:40:28
54
Marten Hellinga
Loopclub Burgum
1:49:47
1:40:49
55
Ivar Jansen
Zwolle
1:45:36
1:40:57
56
Catharinus de Schiffart
Nijmegen
1:42:33
1:41:02
57
Sander in ‘t Veld
Berkel en Rodenrijs
1:44:49
1:41:04
58
Martin Terpstra
Stiens
1:42:50
1:41:05
59
Willem Biemolt
Sportver. Friesland
1:52:50
1:41:09
60
Jeroen van Doorn
Soest
1:48:17
1:41:11
61
Jaap Bosma
Loopclub Burgum
1:42:45
1:41:18
62
Niels van der Hem
Dronryp
1:55:15
1:41:21
63
Jurjen wijma Wijma
Oosterwolde Fr
1:48:36
1:41:34
64
Aart ter Keurs
Slijk-Ewijk
1:53:09
1:41:34
65
Walter Janse
Ermelo
1:55:04
1:41:35
66
Jeroen Grootveld
Soest
1:52:18
1:41:41
67
Alle Jacob Bremer
Wiuwert
1:43:14
1:41:43
68
Wouter Soer
Utrecht
1:51:11
1:41:44
69
Bernard Westeneng
Utrecht
1:54:13
1:41:48
70
Anne Tanja
Donderen
1:55:39
1:41:52
71
Rene Bruinsma
Sportver. Friesland
1:46:08
1:41:53
72
Haske van Veenendaal
Wijk bij Duurstede
1:43:24
1:42:00
73
Patrick Klijnsmit
Rumpt
1:54:45
1:42:08
74
Vincent Versteeg
Amsterdam
1:56:21
1:42:11
75
Michiel Blommers
Nij Beets
1:44:33
1:42:18
76
Jeroen van Weperen
Nijmegen
1:49:18
1:42:18
77
Gert Jan van Lente
IJsselmuiden
1:44:37
1:42:19
78
Maurits Van Drunen
Distance Runners Voorhout
1:46:59
1:42:23
79
Wieger Zigterman
Loopgroep Nienoord
1:49:21
1:42:31
80
Erik Olijerhoek
Leiden
1:54:26
1:42:32
81
Adriaan Mout
Eelderwolde
1:48:51
1:42:32
82
Mark van der Vlies
Leiden
1:48:20
1:42:46
83
Joris Popken
Stiens
1:47:01
1:42:48
84
Fred Schoon
Assen
1:57:52
1:42:57
85
Johannes Westerink
IJsselmuiden
1:46:18
1:43:09
86
Jelle Koerselman
Loopgroep Aart Stigter
1:51:05
1:43:13
87
Dhm Lintzen
Schimmert
1:45:32
1:43:16
88
Johan Wolthuizen
Sneek
1:50:06
1:43:19
89
Jan Oud
Joure
1:44:59
1:43:22
90
Erik Straathof
Zoeterwoude
1:57:40
1:43:23
91
Dennis Dekker
PEC 1910
1:46:59
1:43:25
92
Germ Steensma
Sportver. Friesland
1:45:11
1:43:27
93
Hendrik Van der Zee
IJlst
1:45:48
1:43:40
94
Alfred Zuidema
Hoogezand
1:57:10
1:43:42
95
Gerard Cupido
Lies
1:44:20
1:43:47
96
Marco Hassing
De Blesse
1:49:50
1:43:57
97
Es Metselaar
Westerland
1:53:11
1:44:06
98
Dowan van Hijum
Kollum
1:48:11
1:44:08
99
Egbert Zuidema
Nijkerkerveen
1:57:45
1:44:12
100
Tjitze Rienstra
Nijland
1:46:12
1:44:15
101
Otto Van t Loo
Hilversum
1:47:13
1:44:19
102
Sander de Bruin
De Meern
1:58:35
1:44:23
103
Martijn van der Velden
Oud-Beijerland
1:50:31
1:44:24
104
Nathan Lootsma
Leeuwarden
1:48:25
1:44:27
105
Joep Teunissen
Zeist
1:53:52
1:44:28
106
Frank den Bieman
Oostzaan
1:57:06
1:44:34
107
Floris Lindeman
Bussum
1:56:09
1:44:52
108
Jeroen Cruys
Sneek
1:58:50
1:44:52
109
Sietze de Wijs
Groningen
1:49:45
1:44:56
110
Anton Sterenborg
Bofferdange
1:46:46
1:44:58
111
Rinke De Jong
Loopgroep Leeuwarden
1:50:05
1:44:58
112
Guido Radix
Leiden Road Runners Club
1:53:01
1:44:59
113
Marijn Pie
Heiloo
1:49:22
1:45:13
114
Jörgen Koelemeij
Akersloot
1:53:29
1:45:14
115
Frank Aarts
Running Holland vereniging
1:47:26
1:45:19
116
Ronald Schiphorst
Deventer
1:55:05
1:45:29
117
Pieter Postma
Dongjum
1:49:15
1:45:29
118
Martijn Bakker
Castricum
1:52:09
1:45:33
119
Geert Blomsma
Assen
1:54:07
1:45:41
120
Sander Gorter
Hellas
1:57:27
1:45:44
121
Jan Jelle Kuipers
Wommels
1:54:30
1:45:47
122
Wouter Bouma
Hoogeveen
1:50:55
1:45:48
123
Wim Stob
Raalte
1:58:20
1:45:50
124
Cuno Wittrock
Goor
1:55:01
1:45:51
125
Berry Brummans
AVON
1:48:23
1:46:06
126
Gerrit Panhuis
Leeuwarden
1:46:31
1:46:09
127
Pieter Diepeveen
Haarlem
1:57:01
1:46:19
128
Theo Terpstra
Stiens
1:50:34
1:46:20
129
Rienk Wortel
Lies
1:46:55
1:46:21
130
Hendrik van der Zee
Balk
1:57:03
1:46:24
131
Michiel Mepschen
Noord-Sleen
1:55:05
1:46:28
132
Ewald Dudok
Amsterdam
1:49:00
1:46:32
133
Richard Conijn
Waarland
1:54:01
1:46:33
134
Jelle Hol
Haren Gn
1:51:33
1:46:44
135
Gerbrand Schutten
Ede Gld
2:01:37
1:46:45
136
Tjisse Schaap
Ingelum
1:59:35
1:46:55
137
Dennis Schuurman
Phoenix
1:57:34
1:46:58
138
Alle Sterk
Berltsum
1:48:55
1:47:09
139
Allard Bloem
Loopgroep Zuidhorn
1:48:51
1:47:09
140
Rutger Kluiver
Borger
1:48:57
1:47:27
141
Freek Wilkens
Groningen
1:53:25
1:47:31
142
Arnoud Seldentuis
Groningen
1:53:26
1:47:31
143
Dennis Hoekema
Leeuwarden
1:51:11
1:47:42
144
Pieter Visser
Loopgroep Dokkum
1:51:28
1:47:43
145
Roelof Koelewijn
Diepenveen
2:01:44
1:47:47
146
Bert Janssens
Gasselte
1:58:39
1:47:47
147
Sascha van Veldhuizen
Leimuiden
1:53:35
1:47:52
148
Frank Jansen
Bunne
1:56:19
1:48:00
149
Sienk Wernen
Goutum
1:49:22
1:48:03
150
Mattijs Farber
Heerhugowaard
1:55:49
1:48:08
151
Michel Riemersma
Amersfoort
1:55:01
1:48:12
152
Feico Eppinga
Naarden
1:55:41
1:48:13
153
Joannes Vd Weij
Weidum
1:49:41
1:48:18
154
Hendrik van Nieuw-Amerongen
Woudenberg
1:56:06
1:48:18
155
Marco de Vries
Sneek
1:51:49
1:48:23
156
Willem de Vries
Loopclub Burgum
1:56:31
1:48:29
157
Robbert van Herpen
Leiden
1:54:31
1:48:33
158
Hessel Fries
Leeuwarden
1:56:58
1:48:45
159
Martijn Schreurs
Buggenum
2:03:15
1:48:54
160
Hessel Dijkstra
IJlst
1:51:04
1:48:56
161
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:52:15
1:49:01
162
Jan Schengenga
Joure
1:50:40
1:49:02
163
Fritz Verhey
Emmerich am Rhein
1:50:45
1:49:05
164
Edmond Hartsuiker
Amstelveen
1:59:44
1:49:07
165
Vincent Hagen
Holten
2:02:28
1:49:11
166
Rianne Bakker
Zwolle
1:59:46
1:49:18
167
Sander Van Zwienen
Rotterdam
1:52:08
1:49:21
168
Patrick Le Net
Deventer
1:51:42
1:49:36
169
Jako Chaigneau
Zwolle
1:55:56
1:49:44
170
Edwin Bruinsma
Sportver. Friesland
2:00:57
1:49:49
171
Marco Krischok
Workum
1:57:16
1:49:49
172
Mark Hospers
Hoogeveen
1:52:43
1:49:54
173
Maurice Alberts
Houten
2:00:47
1:49:58
174
Erwin van Wieringen
Utrecht
2:00:20
1:50:02
175
Raymond Groot Lipman
Zwolle
1:55:13
1:50:17
176
HenkJan Holwerda
Anjum
1:59:47
1:50:24
177
Jan Van de Beek
Voorthuizen
2:01:09
1:50:29
178
Vincent Muijskens
Uitgeest
1:58:45
1:50:32
179
Kelvin Chan
's-Gravenhage
1:57:09
1:50:42
180
Peter Freddie de Haan
Heerenveen
1:53:44
1:50:45
181
Arno van Breukelen
PEC 1910
1:52:20
1:50:46
182
Ard Brons
Harkstede
1:54:28
1:50:49
183
Huib Schilp
Laren Nh
2:02:10
1:50:53
184
Bauke Wierda
Joure
2:06:01
1:50:54
185
Bert Willemsen
Hoogezand
2:05:36
1:51:02
186
Dennis Annee
Leeuwarden
1:55:20
1:51:15
187
André Iedema
St.-Annaparochie
1:57:02
1:51:20
188
Jakob Kuiper
Wezep
1:52:47
1:51:23
189
Raymond Terpstra
Drachten
1:56:03
1:51:24
190
Marco de Boer
PEC 1910
1:53:08
1:51:26
191
Jan Meindertsma
Goutum
1:58:01
1:51:34
192
Gert Roukema
Westmaas
1:59:35
1:51:36
193
Bert Peters
Zwolle
2:02:05
1:51:39
194
Jurjen Bolks
Zwolle
2:02:05
1:51:40
195
Kay Funk
Köln
1:57:37
1:51:41
196
Maarten Elands
Amsterdam
1:54:07
1:52:00
197
Paul Vermeulen
PAC
1:59:48
1:52:07
198
Erik Boutkan
Zeist
1:53:49
1:52:09
199
Niels Uiterwijk
Soest
1:59:24
1:52:13
200
Henk Kortman
Dalen
1:59:11
1:52:13
201
Pim Draaisma
Ruinerwold
1:54:08
1:52:15
202
Rienk Bernhard
NOP
2:04:02
1:52:16
203
Eric Brouwer
Leeuwarden
1:56:28
1:52:18
204
Jeroen Dorreboom
Harkstede
2:01:19
1:52:19
205
Bas Meulendijks
Lieshout
2:06:31
1:52:20
206
Eldert Teijema
Heerenveen
2:04:44
1:52:22
207
Maarten Goezinnen
Rotterdam
2:07:54
1:52:23
208
Wytze Terpstra
Leeuwarden
2:07:06
1:52:24
209
Frank Claassen
Amsterdam
1:54:04
1:52:26
210
Erik Canter Visscher
Beetsterzwaag
2:04:45
1:52:26
211
Sebastiaan Tesink
Oudewater
1:59:58
1:52:31
212
Bauke Siderius
Drachten
1:56:27
1:52:39
213
Marcel Tiecken
Arnhem
2:01:11
1:52:42
214
Twan Schouten
Arnhem
2:01:12
1:52:43
215
Michiel Balkema
West-Terschelling
1:53:04
1:52:45
216
Jelle Terpstra
Driebergen-Rijsenburg
2:04:04
1:52:47
217
Bernard DHont
Appelscha
1:58:10
1:52:50
218
Gerard Van Eerden
Annen
2:08:05
1:52:54
219
Rob Visser
Phoenix
2:07:29
1:53:00
220
Reinder Meekma
Tytsjerk
2:00:26
1:53:05
221
Rimmert De Jong
Menaam
1:56:49
1:53:05
222
Anco Visser
Woudsend
1:54:24
1:53:12
223
Erwin Bijvoet
Veenendaal
2:04:10
1:53:20
224
Herbert Roerdink
Diepenveen
2:08:05
1:53:30
225
Rob Kroeze
Zwolle
2:05:12
1:53:31
226
Jeroen Feijt
Oud-Beijerland
1:59:42
1:53:35
227
Martin van der Pol
Hoorn Terschelling
1:54:12
1:53:36
228
Remco de Jong
Noardburgum
1:57:05
1:53:38
229
Erno Gianotten
Castricum
2:03:13
1:53:40
230
Tako de Jong
Apeldoorn
2:06:59
1:53:43
231
Martin van Hoek
Groningen
1:56:44
1:53:48
232
Wigle Anema
Weidum
1:57:36
1:53:53
233
Peter Meijer
Zevenhuizen Zh
2:01:57
1:53:56
234
Johan Adema
Loopgroep Sneek
1:58:56
1:54:04
235
Harold Zwiers
Noordscheschut
2:02:40
1:54:05
236
Siart Smit
Leeuwarden
2:08:50
1:54:08
237
Henk Veenstra
Drachten
1:58:59
1:54:09
238
Marco De Jong
Emmen
2:08:16
1:54:12
239
Jan Compagner
Rouveen
2:01:01
1:54:19
240
Martijn Rienstra
Sneek
2:08:47
1:54:20
241
Gert Hutten
Deventer
1:56:25
1:54:20
242
Govert Steyn
Utrecht
2:00:51
1:54:22
243
Jeroen Van der Schoot
Drachten
1:59:45
1:54:34
244
Jeroen Veenhouwer
Zwolle
1:58:38
1:54:34
245
Arnout Batterink
Lippenhuizen
2:00:47
1:54:38
246
Jan-Iemke van Zwol
Molenhoek Lb
2:06:25
1:54:43
247
Paul Ravensbergen
Rijnsburg
2:06:41
1:54:44
248
Steven Blommers
Soest
2:05:21
1:54:47
249
Erik Krikke
Leeuwarden
2:01:21
1:54:51
250
Gregor Verse
Ahaus
2:08:00
1:54:55
251
Marten van Buiten
Amsterdam
2:02:07
1:54:56
252
Sander Zielhuis
Loopgroep Leeuwarden
2:05:47
1:55:04
253
Evert Van Zanten
Olympus '70
2:02:33
1:55:04
254
Jermaine Lapar
Dokkum
2:08:33
1:55:06
255
Gerben Bergsma
Leeuwarden
2:04:37
1:55:14
256
Ary Huizer
Monnickendam
2:01:07
1:55:14
257
Martin Vosjan
Zwolle
1:58:37
1:55:15
258
Johan Abma
Franeker
1:59:06
1:55:22
259
Marten van der Kamp
Impala
2:04:21
1:55:23
260
Olivier Gorter
Bussum
1:59:36
1:55:28
261
Jan Arjen Kraak
Wolvega
2:00:32
1:55:32
262
Maurice Leenstra
West-Terschelling
1:56:23
1:55:38
263
Chris Vreugdenhil
Leeuwarden
1:57:33
1:55:40
264
Henk Timmerman
Apeldoorn
2:07:51
1:55:47
265
René Davids
Ter Apel
2:04:53
1:55:57
266
Roland Louwsma
Nijland
2:03:33
1:56:11
267
Joris Kroesen
Breukelen Ut
2:06:49
1:56:11
268
Melle Tilma
Wiuwert
1:57:41
1:56:12
269
Remco Gillissen
Dordrecht
2:10:05
1:56:14
270
Hugo van der Meer
Sneek
2:07:59
1:56:18
271
Age van der Zee
Balk
2:07:11
1:56:30
272
Maarten Koopman
Velp Gld
2:01:23
1:56:30
273
Rob Arends
Huissen
2:00:11
1:56:33
274
Jaap Piek
Heerenveen
2:06:20
1:56:43
275
Sander Feenstra
Balk
2:07:24
1:56:44
276
Jeroen Thuis
Bovenkarspel
2:03:51
1:57:06
277
Rob Schennink
Doetinchem
2:11:26
1:57:08
278
Harold Murk
Vianen Ut
2:00:04
1:57:12
279
Wibe Wissink
Dieren
1:59:55
1:57:20
280
Hendrik Meskers
Oegstgeest
2:09:51
1:57:21
281
Nico Beuker
Harlingen
2:02:23
1:57:22
282
Alexander Van Meijbeek
Poortugaal
1:59:08
1:57:33
283
Marten Kruisinga
Haarlem
2:01:38
1:57:45
284
Jord Ruijgh
Bilthoven
2:01:00
1:57:48
285
Erik Geerds
PEC 1910
2:05:05
1:57:53
286
Arnoud de Guitoneau
Marum
2:00:39
1:57:55
287
Jerry Wolda
Loopgroep Astrea
2:00:58
1:57:56
288
Siebren Jasper
Aldeboarn
2:01:09
1:57:56
289
Rik Bronsema
Haren Gn
2:11:49
1:57:59
290
Vincent Koel
Ladbergen
1:59:17
1:58:02
291
GERALD Jager
Scharnegoutum
2:02:07
1:58:03
292
Rintje Joustra
Lollum
2:12:45
1:58:10
293
Rogier de Jonge
Utrecht
2:11:08
1:58:11
294
Daniel Van Egmond
Rijnsburg
2:10:13
1:58:15
295
Roland Van Dijk
Boornbergum
2:02:55
1:58:17
296
Robin Roos
Amstelveen
2:02:56
1:58:20
297
Erik Willekus
St.-Annaparochie
2:08:33
1:58:24
298
Lennert Vos
Heino
2:11:32
1:58:27
299
Johannes Van der Schaaf
Lionitas
2:11:04
1:58:27
300
Ed Steur
Spanbroek
2:03:53
1:58:30
301
Jan van Egmond
Rijnsburg
2:10:34
1:58:36
302
Leo van der Meer
Harkema
2:05:36
1:58:42
303
Marnick Huijsman
Velp Gld
2:03:35
1:58:43
304
Arnoud Luiten
Zwolle
2:13:04
1:58:45
305
Jeroen Nijland
Borger
2:01:10
1:58:46
306
Hein Idzenga
Groningen
2:14:06
1:58:50
307
Bas Kroesen
Hoogeveen
2:02:51
1:58:52
308
Ron Goessens
Schinnen
2:08:34
1:58:52
309
Steven Tieleman
's-Gravenhage
2:09:39
1:58:58
310
Dick Linde
Wijk bij Duurstede
2:06:10
1:59:04
311
Thijs Laverman
Utrecht
2:14:02
1:59:04
312
Anne Naaijer
Impala
2:01:02
1:59:14
313
Remco Pureveen
Pijnenburg
2:01:03
1:59:18
314
JJ van der Vijver
Soest
2:08:25
1:59:19
315
Bas Lambers
Dalen
2:06:23
1:59:24
316
Arnoud Boom
Monnickendam
2:04:33
1:59:27
317
Patrick Craenmehr
Horst
2:05:20
1:59:36
318
Johan Reefman
De Krim
2:09:34
1:59:39
319
Matthys Kuipers
Lemmer
2:08:34
1:59:43
320
Arjan Witte
Koekange
2:05:08
1:59:46
321
Arnold de Groot
Eerbeek
2:02:30
1:59:51
322
Erwin van de Beek
AV Zeewolde
2:10:06
1:59:51
323
Jasper Verburgh
Amersfoort
2:04:37
1:59:56
324
Jos Verburgh
Amersfoort
2:04:37
1:59:57
325
Marco Velsink
Doetinchem
2:12:28
2:00:01
326
Collin Hoogeveen
's-Hertogenbosch
2:05:20
2:00:04
327
Patrick de Bruin
Leusden
2:02:15
2:00:05
328
Maarten Oostenveld
Workum
2:07:37
2:00:09
329
Arno Eisma
Bolsward
2:10:05
2:00:14
330
Evert Homan
Noardburgum
2:10:31
2:00:15
331
Arnold Bloem
Marum
2:08:49
2:00:18
332
Minko Folkertsma
Folsgare
2:10:31
2:00:21
333
Geert Postma
Tzummarum
2:04:08
2:00:22
334
Chris De Jong
Enkhuizen
2:08:50
2:00:32
335
Sander Moojen
Leeuwarden
2:15:15
2:00:40
336
Peter Imbos
Sappemeer
2:06:54
2:00:45
337
Rein-Sipke Baarsma
Groningen Atletiek
2:04:16
2:00:45
338
Hans Arling
Siddeburen
2:02:29
2:00:59
339
Arjan van der Goedendorp
Rozenburg Zh
2:07:10
2:01:02
340
Rodney van der Kooij
Hoogvliet Rotterdam
2:07:12
2:01:04
341
Niels Hoolwerf
Katlijk
2:12:29
2:01:15
342
Jeffrey van der Poel
Zoeterwoude
2:13:23
2:01:28
343
Robbert Tiemens
Hilversum
2:12:23
2:01:32
344
Albčrt de Goey
Woerden
2:08:21
2:01:44
345
Willem-Jan De Vries
Midsland
2:09:26
2:01:46
346
Alex Kramer
Loopgroep Stiens
2:11:11
2:01:50
347
Maurik Vermeij
Blauwestad
2:06:49
2:01:50
348
Jesper de Boer
Obdam
2:10:06
2:01:52
349
Stefan van Ruiten
Scharnegoutum
2:06:56
2:01:53
350
Hendrik Mosterman
Nes Ameland
2:15:45
2:02:01
351
Rein Benno de Jager
Dokkum
2:05:31
2:02:04
352
Robert Riedstra
Eelderwolde
2:13:45
2:02:05
353
Sjoerd Mulder
Eelderwolde
2:13:45
2:02:05
354
Ronald de Kruiff
Bennekom
2:16:14
2:02:08
355
Xander van den Berg
Almere
2:16:28
2:02:13
356
Prashant Komdeur
Malden
2:15:26
2:02:17
357
Pieter Van Swieten
Zoeterwoude
2:05:28
2:02:19
358
Gerrit Jan Kramer
Beetsterzwaag
2:04:35
2:02:21
359
Martin van Zuylen
Wijk bij Duurstede
2:03:46
2:02:22
360
Sjoerd Boom
Argo
2:15:19
2:02:22
361
Dave Smit
't Veld
2:09:54
2:02:25
362
Jeroen Nollet
Apeldoorn
2:11:42
2:02:25
363
Sander van Essen
Naarden
2:16:27
2:02:29
364
Jan-Willem de Lang
Oudewater
2:10:13
2:02:46
365
Robert Lok
IJhorst
2:08:12
2:02:50
366
Martijn Smid
Kornhorn
2:05:36
2:02:51
367
Frank-Jan Nagel
Hillegom
2:06:01
2:02:55
368
Peter Beerse
Hoorn Nh
2:12:50
2:02:57
369
Herman Lubbers
Havelte
2:05:05
2:03:12
370
Pieter Dijkstra
Joure
2:17:54
2:03:16
371
Arnold Boers
Ysbrechtum
2:11:02
2:03:25
372
Alexsander Van der Veen
Witmarsum
2:15:58
2:03:25
373
Gerwin Schuurman
Zwolle
2:18:59
2:03:31
374
Arnoud van Rietschote
Houten
2:15:57
2:03:32
375
Jelger Tuit
Assen
2:13:18
2:03:35
376
Hans van Veluwen
Zwolle
2:15:49
2:03:45
377
Erwin Boschma
Joure
2:17:59
2:03:54
378
Jean Paul Amoureus
Heerhugowaard
2:11:49
2:03:56
379
Gerard van Voorst
Arnhem
2:19:23
2:04:05
380
Romano Adely
Tzum
2:14:06
2:04:21
381
Theo Dijkstra
Climax
2:15:36
2:04:23
382
Menno de Jong
Kampen
2:16:52
2:04:26
383
Martijn van der Werf
Groningen
2:19:21
2:04:43
384
Sebastiaan Van der Roest
Hilversum
2:07:31
2:04:52
385
Arnold Raspe
Wagenborgen
2:07:45
2:04:58
386
Allard Tip
Bant
2:17:29
2:05:02
387
Hein Drost
Buitenpost
2:10:20
2:05:03
388
Marco Hartman
Zwolle
2:08:39
2:05:04
389
Manfred Käller
Leeuwarden
2:08:35
2:05:04
390
Joost van Grol
Lemmer
2:14:08
2:05:16
391
Gertjan van der Drift
Statina
2:20:50
2:05:22
392
Remko Smitsman
Soesterberg
2:20:29
2:05:32
393
Wieger Willems
Huissen
2:09:10
2:05:32
394
Wouter Trumpie
Groningen
2:20:24
2:05:34
395
Louis de Lange
Wolvega
2:10:34
2:05:45
396
Raymond Hartman
Hoorn Nh
2:15:51
2:05:57
397
Pascal Leegstra
Fivelstreek
2:19:01
2:06:00
398
Robert Noppers
Borger
2:08:28
2:06:04
399
Roland Versteeg
Cothen
2:13:35
2:06:07
400
Jeroen Waanders
Meppel
2:13:43
2:06:07
401
Michael Iding
Zwolle
2:20:49
2:06:12
402
Anne Frans Knevelman
Schagen
2:12:53
2:06:15
403
Nico Slagter
Groningen
2:11:36
2:06:16
404
Marco Arnold
Winsum Gn
2:07:26
2:06:18
405
Pim van Asselt
Hilversum
2:11:38
2:06:27
406
Dennis Vangangel
IJsselstein Ut
2:10:49
2:06:27
407
Gert Schrovenwever
Etten-Leur
2:09:51
2:06:28
408
Erik Hoorweg
Zoeterwoude
2:21:40
2:06:35
409
Pieter Klaas Hoekstra
Groningen Atletiek
2:21:35
2:06:43
410
Rob Mulder
Haren Gn
2:12:49
2:06:47
411
Auke Rienstra
Drachten
2:17:29
2:06:50
412
Alf Joram Ruchtie
Paterswolde
2:15:58
2:06:55
413
Rudi Oppewal
IJlst
2:17:12
2:07:07
414
Anne-Oetze van der Burg
Loopgroep Hugo Veenker
2:16:26
2:07:11
415
Peter Kommers
Oosterhout Nb
2:14:05
2:07:12
416
Gerwin Schuurman
Zwolle
2:22:41
2:07:13
417
Pim Gores
Houten
2:19:45
2:07:17
418
Erik Rovers
Santpoort-Zuid
2:18:51
2:07:43
419
Martin Martens
Loppersum
2:20:42
2:08:00
420
Marcel Kok
Soest
2:17:31
2:08:01
421
Matthijs Bramer
Amersfoort
2:09:59
2:08:17
422
Reinoud Monsma
Spartacus
2:12:12
2:08:29
423
Coen Verhage
Voorburg
2:11:38
2:08:33
424
Aap Verlaan
Zwolle
2:12:04
2:08:40
425
Jan-Dirk Boomsma
Heerenveen
2:13:56
2:08:40
426
Pieter Kalsbeek
Heerenveen
2:18:56
2:08:44
427
Kees Van Jeeken
Alphen aan den Rijn
2:10:02
2:08:47
428
Mark Hamstra
De Vrije Lopers
2:18:35
2:08:47
429
Harald de Haan
West-Terschelling
2:09:24
2:09:13
430
Niels Voorn
Veendam
2:20:50
2:09:13
431
Serge van Toorenburg
Loopgroep Hoorn
2:19:15
2:09:26
432
Eelco Blanksma
Ellecom
2:16:01
2:09:29
433
Felix Hünteler
Arnhem
2:16:01
2:09:29
434
Menno Biesiot
Leiden
2:15:10
2:09:33
435
Fabian Brökelmann
Amersfoort
2:16:30
2:09:41
436
Peter de Winter
Heerenveen
2:19:57
2:09:45
437
Hendrik-Jan Meulenaar
Burgum
2:14:44
2:09:48
438
Willem Reitsma
Tzummarum
2:13:47
2:10:00
439
Kees Zondag
Tiel
2:13:06
2:10:00
440
Geert Embrechts
Zeist
2:23:33
2:10:15
441
Jelmer Hospes
Leeuwarden
2:22:33
2:10:22
442
Marcel Minnebreuker
Papendrecht
2:24:09
2:10:47
443
Dirk Snitker
Leeuwarden
2:19:39
2:10:52
444
Daniel Polling
Hoogezand
2:25:29
2:10:55
445
Siemon Bierma
Wagenborgen
2:23:06
2:10:59
446
Roeland Reijers
KAV Holland
2:24:19
2:11:12
447
Roland Schilder
Berkel en Rodenrijs
2:16:37
2:11:14
448
Wouter Zürcher
Enschede
2:15:53
2:11:26
449
Jan Van der Laan
Groningen
2:14:28
2:11:33
450
Martijn Croese
Blokker
2:21:31
2:11:38
451
Jan Barkmeijer
Akkrum
2:17:47
2:12:00
452
Yke Nagel
Akkrum
2:17:48
2:12:01
453
Leo Slings
West-Terschelling
2:12:58
2:12:14
454
Hajo van Vulpen
Zwolle
2:23:32
2:12:37
455
Jilco Tigchelaar
Bitgum
2:26:15
2:12:57
456
Ward de Kruiff
Barneveld
2:27:19
2:13:12
457
Dennis Clahsen
Schimmert
2:22:55
2:13:13
458
Andy Janssen
Rotterdam
2:21:53
2:13:43
459
Sven Praas
Arnhem
2:27:59
2:14:16
460
Arnold Runsink
Langelo Dr
2:22:53
2:14:51
461
Jeroen Kooijman
Zeist
2:29:32
2:15:01
462
Jeroen Mulder
Zwolle
2:27:36
2:15:03
463
Bram Jansen
LOGO
2:30:37
2:15:05
464
Mindert Aardema
Assen
2:18:09
2:15:14
465
Johan Altena
Oudega Sudwest-Fryslan
2:22:45
2:15:25
466
Arjan Dahne
West-Terschelling
2:16:12
2:15:37
467
Jean-marc Bouman
Hoorn Nh
2:25:54
2:15:58
468
Eric Caubo
Schimmert
2:25:49
2:16:07
469
Willem Sikkema
Leeuwarden
2:18:01
2:16:18
470
Theo Toering
West-Terschelling
2:16:40
2:16:20
471
GR Bos
Bontebok
2:30:43
2:16:21
472
Robert Hageman
Angeren
2:29:16
2:16:27
473
Ronald Voorintholt
Spaarndam
2:31:22
2:18:16
474
Ferniand Vos
Sappemeer
2:33:15
2:18:22
475
Dirk van der Beek
Ferwert
2:23:25
2:18:49
476
Thony van der Veen
Loopclub Burgum
2:25:10
2:18:58
477
Gerard Van der Velde
Groningen
2:22:00
2:19:58
478
Reinoud Siezen
Zeist
2:35:02
2:20:01
479
Arjan VRIELING
Winschoten
2:22:01
2:20:02
480
Dennis Witte
Zoeterwoude
2:35:19
2:20:15
481
Herman Brinkman
Amersfoort
2:32:02
2:20:17
482
EDWIN Korving
Voorburg
2:34:23
2:20:22
483
Gert Jan van der Hoek
Loopclub Burgum
2:26:34
2:20:23
484
Andries Miedema
Heerenveen
2:35:08
2:20:46
485
Wouter Assink
Enschede
2:35:08
2:21:07
486
Edwin van Putten
Hollandscheveld
2:30:51
2:21:10
487
Jeroen Heikens
Sappemeer
2:27:57
2:21:46
488
Alexander Verhulst
Gelre
2:35:46
2:21:50
489
Juriaan Lahr
Amsterdam
2:26:07
2:21:57
490
Simon Huismans
Franeker
2:32:31
2:22:10
491
Bastiaan Versloot
Veendam
2:26:39
2:22:58
492
Arjo Voogt
Papendrecht
2:36:58
2:23:36
493
Jochem Finnema
Stoutenburg Noord
2:32:34
2:24:41
494
Dirk Groß Heynck
Bocholt
2:38:09
2:24:48
495
Andre Wopla
Gieten
2:36:01
2:25:05
496
Marnix Breedijk
Bodegraven
2:33:00
2:25:52
497
Rob van den Brink
Assen
2:34:34
2:26:00
498
Goos Bronkhorst
Maastricht
2:41:36
2:27:39
499
Henk De Haan
Loopclub Burgum
2:34:47
2:28:25
500
Jan Willem Faber
Peize
2:39:27
2:31:31
501
Martine Verhulst
Dordrecht
2:45:52
2:31:57
502
Erik Koenz
Uithuizen
2:35:15
2:32:20
503
Ruud Kessels
Utrecht
2:51:06
2:36:23
504
Wout Jonker
Oudeschoot
2:53:35
2:37:56
505
Marco Bol
Huizen
2:55:45
2:44:32
506
Bauke Jacob van der Pol
Harlingen
3:00:17
2:45:32
M50, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Victor Plomp
Leeuwarden
1:33:18
1:30:16
2
Jan Kees Brouwer
Utrecht
1:34:24
1:31:31
3
Ben Van Beijnen
Macharen
1:34:23
1:32:47
4
John Van der Werf
Boskoop
1:38:25
1:33:02
5
Wim van Doorn
Cifla
1:33:41
1:33:28
6
Ton Peeters
Taxandria Atletiek
1:35:57
1:34:50
7
Peter Veldhuijsen
Voorhout
1:37:12
1:35:14
8
Remco Mur
Climax
1:37:23
1:35:21
9
Bareld Kootstra
Loopclub Burgum
1:36:40
1:35:39
10
Arnold Hager
Leeuwarden
1:44:57
1:35:42
11
Andries Damstra
Loopgroep Dokkum
1:45:35
1:35:46
12
Harry Van der Schoot
Goutum
1:41:31
1:36:00
13
Jan van Beveren
Hardenberg
1:38:41
1:36:57
14
Marc Crone
Amsterdam
1:39:39
1:37:11
15
Peter Sels
Athlos
1:51:07
1:37:19
16
Johan de Witte
Makkum Fr
1:38:48
1:37:27
17
Marco Perdijk
Briltil
1:40:26
1:37:47
18
Erik Breems
Suomi
1:46:51
1:38:00
19
Ricco de Kroon
Amstelveen
1:39:39
1:38:23
20
Ronald Ouwerkerk
Phoenix
1:49:30
1:38:54
21
Floris Birnie
Hilversum
1:41:57
1:38:58
22
Pieter Veenstra
Groningen
1:53:47
1:38:59
23
Boaz Visscher
Haarlem
1:46:03
1:39:15
24
Paul Valk
Castricum
1:43:34
1:39:19
25
Wim Tillema
PEC 1910
1:42:47
1:39:28
26
Robin Hooghiemstra
Maastricht
1:49:12
1:39:34
27
Jos Blankendaal
Waarland
1:42:56
1:39:42
28
Joost Heizenberg
Loopgroep Nienoord
1:46:41
1:39:52
29
Léon Holster
Nijmegen
1:49:19
1:40:07
30
Walter Kraan
IJsselstein Ut
1:52:41
1:40:10
31
Wim ter Keurs
Utrecht
1:51:52
1:40:17
32
Peter de Wit
Zeist
1:49:56
1:40:18
33
Wouter Kuiper
Loopgroep Nienoord
1:45:20
1:40:32
34
Bas Spliet
Havelte
1:42:28
1:40:35
35
Heine De Vries
Boornbergum
1:53:32
1:40:48
36
Tally Ho
Sneek
1:43:11
1:40:55
37
Andre van Willigenburg
Leiden
1:52:11
1:41:02
38
Frank van den Hurk
Zaltbommel Dutch Runners
1:45:40
1:41:17
39
Erik Tol
Graft
1:54:35
1:41:24
40
Harry de Graaf
Steenwijk
1:48:58
1:41:31
41
Wilfred de Jong
Pijnenburg
1:43:25
1:41:43
42
Piet Zijlstra
Loopgroep Dokkum
1:49:04
1:41:49
43
Alex Kersaan
Apeldoorn
1:51:10
1:41:52
44
Pieter Habermehl
Meppel
1:49:32
1:41:56
45
Fred Van Lanbalgen
Amersfoort
1:45:35
1:41:56
46
Jaap Visser
Loopgroep Dokkum
1:49:20
1:42:07
47
Keimpe De de Vries
Sportver. Friesland
1:48:12
1:42:15
48
Johannis Claassen
Hilversum
1:45:16
1:42:17
49
Cornelis Alberts
Groningen
1:47:54
1:42:17
50
Taco Louwsma
Almere
1:46:37
1:42:18
51
Bart Aten
's-Hertogenbosch
1:43:36
1:42:22
52
Jan Hovenga
Loopgroep Nienoord
1:49:21
1:42:31
53
Chris Rijnders
Wageningen
1:52:17
1:42:37
54
Paul Overgoor
Wageningen
1:52:21
1:42:39
55
Lucas Noldus
Renkum
1:54:01
1:42:50
56
Rienk Postuma
Driehuis Nh
1:51:09
1:42:57
57
Klaas Jan van der Kooi
Impala
1:44:20
1:42:59
58
Henricus Willemsen
Groningen
1:46:20
1:43:17
59
Willem de Vries
Minnertsga
1:52:42
1:43:19
60
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum
1:45:49
1:43:22
61
Klaas Dijkema
Rouveen
1:44:33
1:43:22
62
Winfred Knibbeler
Hilversum
1:46:17
1:43:23
63
Arjen Keers
PEC 1910
1:46:59
1:43:25
64
Richard van den Berge
LSV Invictus
1:45:36
1:43:27
65
Arno Kakkenberg
Roden
1:51:49
1:43:43
66
Harry Pastoor
Apeldoorn
1:52:31
1:43:45
67
Robert Brunink
LAAC Twente
1:48:13
1:43:46
68
Theo Veninga
Goirle
1:59:20
1:43:46
69
Jeroen Feringa
Garrelsweer
1:49:59
1:43:47
70
Richard Kroese
Roelofarendsveen
1:55:15
1:43:50
71
Mario Theeven
Sittard
1:52:27
1:43:53
72
Martin Talane
Alphen aan den Rijn
1:45:23
1:44:13
73
Gertjan de Graaf
Kampen
1:46:43
1:44:15
74
Berend Jan van der Kolk
Ede Gld
1:59:12
1:44:18
75
Gerbrand Beunder
Hollandia
1:45:46
1:44:23
76
John Warmerdam
Voorhout
1:56:21
1:44:26
77
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
1:56:56
1:44:34
78
Max Overgoor
Zwolle
1:54:20
1:44:39
79
Bernard Elting
Groningen
1:48:39
1:44:39
80
Pummy Muller
West-Terschelling
1:45:16
1:44:41
81
Jetze Visser
Horror
1:52:44
1:44:46
82
Marc Carton
Castricum
1:57:02
1:44:48
83
Geert Kwant
Haren Gn
1:53:31
1:44:50
84
Cor Klomp
Loopgroep Bedum
1:52:35
1:44:53
85
Marten Groen
Munein
1:46:09
1:44:58
86
Leo Smid
Hindeloopen
1:47:34
1:45:01
87
Paul Geurds
Sassenheim
2:00:46
1:45:02
88
Jan Faber
Loopgroep Dokkum
1:49:04
1:45:03
89
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners Club
1:48:33
1:45:05
90
Edwin Fopma
Kimswerd
1:47:04
1:45:08
91
Hans Westra
Haren Gn
1:53:31
1:45:12
92
Arnoud Lammers
PEC 1910
1:54:50
1:45:13
93
Ron Van Egmond
De Spartaan
1:48:35
1:45:29
94
Ludger Hüllen
Essen
1:46:39
1:45:32
95
Sander Terwee
Heiloo
1:48:56
1:45:40
96
Pieter Spits
Noordhorn
1:52:14
1:45:48
97
Rene den Boer
Distance Runners Voorhout
1:50:30
1:45:53
98
Peter de Ruiter
Goutum
1:49:04
1:45:54
99
Willem van der Molen
Een
1:48:59
1:45:55
100
Loek Smid
Hindeloopen
1:48:41
1:46:07
101
Gerrit Buitenhuis
IJsselmuiden
1:56:01
1:46:18
102
Tom Terpstra
Hoorn Terschelling
1:46:55
1:46:21
103
Arjen de Ruiter
Goutum
1:49:36
1:46:26
104
Hans van Beijnen
Amsterdam
1:48:39
1:46:32
105
Nanne Heida
Groningen
1:55:32
1:46:41
106
Marcel Biesheuvel
Eelderwolde
1:48:05
1:46:46
107
Peter Biesheuvel
Rockanje
1:48:05
1:46:46
108
Harald Wiggers
Marathon Pim Mulier
1:51:50
1:46:52
109
Erik Velthof
Hemelum
1:56:05
1:46:59
110
Bart Vos
Groningen
1:49:34
1:47:00
111
Gerbrand Nijman
2:00:55
1:47:02
112
Jg Strijker
Gouda
2:02:37
1:47:05
113
Peter Berg
Leiden
1:50:32
1:47:05
114
Sander de Casparis
Diepenveen
2:01:56
1:47:12
115
Cor Bouma
Ferwert
1:49:36
1:47:13
116
Jasper de Rijke
Deinum
1:51:07
1:47:15
117
Joop Tromp
Nijland
1:49:17
1:47:16
118
Rick Panman
PEC 1910
1:50:35
1:47:16
119
Pieter klaas Jagersma
Oranjewoud
2:02:54
1:47:20
120
Marco van Vessum
Driebergen-Rijsenburg
2:00:21
1:47:28
121
Jan Oege Goslings
2:01:21
1:47:29
122
Vincent Geenen
Hilversum
2:00:56
1:47:29
123
Jakob Hut
Siddeburen
1:50:03
1:47:32
124
Johan Hoogland
Horror
1:50:59
1:47:33
125
Wim Bakker
Hylas
1:59:16
1:47:34
126
Jelle Nauta
Roden
1:56:35
1:47:37
127
Henk Ruigrok
Zwolle
1:51:12
1:47:37
128
Hendrik Jan de Jong
Voorschoten
1:57:07
1:47:39
129
Stefan Funnekotter
Utrecht
1:49:00
1:47:41
130
Diederik de Klerk
Phoenix
1:58:27
1:47:49
131
Andries Hooijsma
Impala
2:01:37
1:48:04
132
Nico Weel
Westerlee Gn
1:59:09
1:48:08
133
Ids Bouma
LSV Invictus
1:50:31
1:48:12
134
Gerard Nijmeijer
Tjalleberd
1:54:24
1:48:16
135
Arno Jans
Coevorden
1:55:16
1:48:19
136
Rinke de Jong
Leeuwarden
1:59:29
1:48:21
137
Jan Kappers
Schalkhaar
2:00:05
1:48:22
138
Hans Krijnsen
Heerenveen
1:50:50
1:48:30
139
Hans Kraaijevanger
Distance Runners Voorhout
1:57:39
1:48:32
140
Gerco Pon
Amersfoort
1:52:12
1:48:33
141
Jan Rommert de Jong
Oosterbierum
1:52:35
1:48:35
142
Klaas Meindertsma
Joure
1:55:06
1:48:37
143
Mark Hilderink
Marknesse
1:52:08
1:48:43
144
Pim Jannink
Uithoorn
2:03:18
1:48:46
145
John Adema
Goutum
1:55:16
1:48:49
146
André Gottemaker
Nijverdal
1:50:25
1:48:52
147
Eric Fris
Zaanland
1:54:33
1:48:55
148
Henk Prins
Loopgroep Nienoord
1:55:47
1:48:55
149
Willem de Klerk
Bolsward
1:50:12
1:48:58
150
Herman Fransen
Atletico '73
1:56:16
1:49:05
151
Ron Bunschoten
De Meern
1:53:33
1:49:06
152
Peter Drijver
Goutum
1:58:03
1:49:07
153
Theo Sikkema
Franeker
2:02:05
1:49:08
154
Jan van Iterson
LVA Plantaris
1:54:48
1:49:21
155
Meijndert Oosterveen
Amsterdam
1:56:43
1:49:24
156
Ben Fluit
IJsselstein Ut
1:50:36
1:49:28
157
Gerard van de Guchte
NOP
2:01:16
1:49:29
158
Michel Vianen
AV Gouda
1:59:20
1:49:35
159
Peter Overdevest
Noordwijkerhout
2:01:33
1:49:39
160
Hans-Erik Kuypers
Wijhe
2:01:58
1:49:44
161
Harold Weistra
Loppersum
2:04:12
1:49:45
162
Rick Veringmeier
Schiedam
1:57:45
1:49:47
163
Ronald de Graaf
Nieuwegein
1:59:27
1:49:53
164
Teake Dijkstra
Athlos
2:01:32
1:49:58
165
Eise Lanting
Groningen
1:55:16
1:49:59
166
Hans Molenaar
Suomi
1:56:54
1:50:00
167
Jaq van Gils
Groningen
1:55:07
1:50:06
168
Theo Rijpstra
Loopgroep Stiens
1:52:13
1:50:11
169
Lammert van der Molen
Norg
1:53:15
1:50:12
170
Bert Leppers
Kesteren
2:00:12
1:50:15
171
Cees Masteling
NOP
1:53:52
1:50:24
172
Frank Brouwers
Eindhoven
2:01:07
1:50:37
173
Mark Maas
Tilburg
2:04:13
1:50:38
174
Hans Koops
Groningen Atletiek
1:59:59
1:50:40
175
Nico Louwerse
Tollebeek
2:01:53
1:50:41
176
Harrie Loos
NOP
2:02:29
1:50:42
177
Wim Alta
Velserbroek
2:05:33
1:50:48
178
Bert Jan Bussemaker
Vries
2:01:47
1:50:54
179
Wiebe De Vries
LSV Invictus
1:53:13
1:50:54
180
Henk V d Kolk
ACO Van Elderen
1:56:36
1:50:54
181
Hans Zwart
RRZ
1:56:21
1:50:58
182
Hans Top
Groningen
1:52:06
1:51:02
183
Bauke van Daalen
Leiden Road Runners Club
1:59:16
1:51:06
184
Durk Polet
Burgum
1:59:56
1:51:06
185
R Lieuwen
Weesp
2:02:59
1:51:09
186
Joost Verweij
Leiden Road Runners Club
1:59:13
1:51:10
187
Melis De Vries
Oosterend Terschelling
1:51:54
1:51:11
188
Theo Van Velzen
Houten
1:53:10
1:51:14
189
Gerbrand van Zandbrink
Achterveld
1:53:26
1:51:16
190
Armin Hietbrink
SOS
1:53:49
1:51:18
191
Rob Vermeulen
Heesch
1:58:00
1:51:22
192
Tjibbe Jan De Vries
Zwolle
1:57:05
1:51:46
193
Arthur Jansen
Climax
1:53:52
1:51:47
194
Yke Atsma
Bolsward
2:05:03
1:51:47
195
Mikkel Hofstee
Maarssen
1:55:57
1:51:47
196
Marcel Gierveld
Bunnik
1:57:07
1:51:48
197
Jean-Pierre Kempeneers
's-Gravenhage
1:55:57
1:51:50
198
Sami Morra
Harmelen
2:01:18
1:51:53
199
Focco Prins
Zwammerdam
1:53:06
1:51:54
200
Johan Hukema
Zwolle
2:05:20
1:51:55
201
Bart van Wermeskerken
Sneek
2:06:15
1:51:58
202
Wim Vollenberg
Leiderdorp
2:05:00
1:52:07
203
Frans van der Werff
Nieuw-Vennep
2:05:39
1:52:08
204
Hans Harding
Zaandam
2:01:57
1:52:30
205
Erol Kahya
's-Gravenhage
1:53:53
1:52:37
206
Martin Gerritsen
Zaanland
1:57:26
1:52:43
207
Michael Lutje Wooldrik
Austerlitz
1:54:54
1:52:51
208
Bessel Feenstra
Harderwijk
1:59:08
1:52:53
209
Hessel de Jong
Tirns
2:05:32
1:53:00
210
Hans Metz
Phoenix
2:07:29
1:53:01
211
Wilco Kleefsman
Almere
1:58:44
1:53:05
212
Simon Verhaar
AV Castricum
2:02:38
1:53:06
213
Jannes Huisman
Zwolle
2:07:56
1:53:09
214
Aalt Brouwer
Marum
1:55:57
1:53:13
215
Jeroen Homminga
Groningen
2:00:07
1:53:14
216
Bert Wiendels
Groningen Atletiek
1:54:59
1:53:18
217
Frank Breugem
Zoetermeer
2:01:09
1:53:20
218
Brant Visser
Gorredijk
1:59:14
1:53:21
219
Pieter Hensen
Rotterdam
2:02:55
1:53:21
220
Robert Jacobs
Rosmalen
2:03:37
1:53:28
221
Oscar Dros
Veluwe
1:55:43
1:53:28
222
Roelf Luikens
Musselkanaal
2:07:20
1:53:30
223
Edo Eikenaar
Zwolle
2:02:18
1:53:31
224
Arjan van den Hurk
Brielle
2:00:07
1:53:32
225
Edwin Noordermeer
Oostvoorne
2:02:22
1:53:40
226
Haite Hein Miedema
Hilaard
1:58:41
1:53:46
227
Wiebren Wind
Hoofddorp
2:00:26
1:53:48
228
Theo Leijen
Warmenhuizen
2:01:18
1:53:48
229
Anton Popma
Blauwhuis
1:56:34
1:53:49
230
Jaco den Boer
Nijkerk Gld
2:06:34
1:54:00
231
Friedel Erdelmann
Leeuwarden
2:04:13
1:54:00
232
Peter Zwiers
PEC 1910
2:02:41
1:54:06
233
Eddy Steenvoorden
Utrecht
2:05:12
1:54:09
234
Richard Gregoire
Sparta
1:56:49
1:54:11
235
Kalman Petro
Driebergen-Rijsenburg
2:03:48
1:54:22
236
Martin Blanke
PEC 1910
1:57:20
1:54:22
237
Jaap Frieling
Rockanje
1:56:56
1:54:23
238
Cees Zielman
Gendt
1:58:23
1:54:23
239
Frank van Zeijl
Leeuwarden
2:06:22
1:54:24
240
Henk Pieffers
Holten
2:07:42
1:54:25
241
Rene Swagerman
Bovenkarspel
2:08:25
1:54:28
242
Willem Staal
Zeist
2:07:44
1:54:30
243
Gerben van Beek
PEC 1910
1:56:17
1:54:34
244
Frank van de Pijpekamp
Arnhem
2:08:22
1:54:38
245
Frits Schutte
Beilen
1:56:27
1:54:46
246
Rick Van Braak
Alphen aan den Rijn
2:06:04
1:54:47
247
Lucas Van den Boogaard
Overveen
2:01:36
1:54:49
248
Anne Zijlstra
Leeuwarden
1:58:45
1:54:50
249
Wijnand Scholten
Eerbeek
1:57:26
1:54:51
250
Dirk Hogervorst
Noordwijkerhout
2:06:57
1:55:04
251
Richard Mostard
Soest
2:06:34
1:55:09
252
Frits de Kam
Pijnenburg
2:04:11
1:55:10
253
Olaf Boon
Daventria
2:01:16
1:55:11
254
Ed Geerlings
U-Track
2:05:54
1:55:16
255
Frank van Kempen
Sparta
1:58:20
1:55:16
256
Jan Palma
Drogeham
2:02:17
1:55:16
257
Patrick vd Haring
Wolvega
2:09:04
1:55:17
258
Tiem Landsman
Kampen
2:04:59
1:55:17
259
Cor Goebertus
Soest
2:06:51
1:55:21
260
Richard Dieben
Warmond
1:59:36
1:55:27
261
Eef Walgaard
Utrecht
1:58:17
1:55:27
262
Niels Smit
Palesta dravers
2:06:49
1:55:29
263
Menno Jansma
Loosdrecht
2:03:07
1:55:30
264
Teun Van der Vorm
Zoetermeer
2:07:56
1:55:32
265
Jacob Kaap
Ter Apel
2:04:31
1:55:34
266
Vincent De Blok
Utrecht
2:07:28
1:55:37
267
Bas Dölle
Groningen
2:07:32
1:55:39
268
Klaas Regts
AAV '36
2:09:48
1:55:40
269
Jan Boon
Loopgroep Dokkum
1:59:56
1:55:41
270
Wim den Otter
Barendrecht
2:07:29
1:55:42
271
Jos Karssies- Karssies
DSTV-Peize
1:57:22
1:55:45
272
Piet Sikkema
Raerd
2:01:30
1:55:55
273
Huub Raterink
Veenendaal
2:05:58
1:55:59
274
Erik Went
Leiden Road Runners Club
2:04:14
1:56:03
275
Marten Polet
Hurdegaryp
2:10:10
1:56:06
276
Frank Kielema
Almere
2:03:23
1:56:07
277
Gerrit Doornebal
Zwolle
2:06:46
1:56:18
278
Erik Ekkel
Nuenen
2:01:44
1:56:22
279
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners Club
2:04:32
1:56:23
280
Olof Köllmann
Pijnenburg
2:07:52
1:56:24
281
Bert Jelsma
Loopgroep Dokkum
2:06:24
1:56:26
282
Gerard Popma
Horror
2:01:15
1:56:28
283
Marius den Otter
Bolsward
2:08:14
1:56:28
284
Dick Scharn
Doetinchem
2:09:26
1:56:29
285
Klaas van Kalsbeek
Scharnegoutum
2:09:13
1:56:34
286
Camille Schellevis
Argo
2:09:04
1:56:39
287
Bert Brouwer
Ermelo
2:09:00
1:56:40
288
Hemke Rozema
Horror
2:08:00
1:56:41
289
Rene Pot
Siddeburen
1:58:13
1:56:43
290
Arnold Gerritsen
TION
2:00:38
1:56:44
291
Dennis Boer
Oudewater
2:04:22
1:56:56
292
Robert van de Velde
WZK Tri Team Wassenaar
2:07:26
1:56:57
293
Rik Sonneveldt
Leiden Road Runners Club
2:08:15
1:57:00
294
Wouter de Blocq van Scheltinga
Pijnenburg
1:58:46
1:57:03
295
Owe Loonstra
Zwolle
2:11:59
1:57:03
296
Jaap Bakker
Doetinchem
2:11:26
1:57:08
297
Maarten Brinkhof
Doetinchem
2:11:26
1:57:09
298
Joost Hamstra
Garyp
2:02:52
1:57:11
299
Dirk van der Wal
Burgum
2:04:10
1:57:11
300
Albert Elsman
Coevorden
2:03:55
1:57:16
301
Johan Voskuil
Driebruggen
2:10:10
1:57:17
302
Harry Kodden
Zwolle
2:10:47
1:57:20
303
Jurjen Veerman
Vries
2:07:36
1:57:24
304
Ronald Kristel
Wervershoof
2:11:40
1:57:24
305
Tjeerd Bakker
Leeuwarden
2:01:36
1:57:26
306
Rudy Douma
Leeuwarden
1:59:33
1:57:33
307
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
1:59:03
1:57:33
308
Frank van Liempd
ATC '75
2:10:25
1:57:34
309
Eelco van Orden
Zevenhuizen Zh
2:05:33
1:57:36
310
Peter de Vries
De Wijk
2:12:26
1:57:36
311
Engel Valkhof
Ugchelen
1:59:40
1:57:37
312
Otto van Dijk
Grou
2:08:33
1:57:40
313
Bert Lentink
Hilversum
2:06:36
1:57:40
314
Ferwin Hoogeveen
Sparta
2:09:47
1:57:43
315
Gert Jan van Sierenberg de Boer
Ede Gld
2:12:39
1:57:45
316
Herman Boersma
Enschede
2:04:17
1:57:55
317
Koen Jaasma
Hoorn Nh
2:03:41
1:57:56
318
Christiaan Hoff
Aldeboarn
2:01:10
1:57:56
319
Koos van Koldam
Siddeburen
1:59:51
1:57:56
320
Auke Bijlsma
Lemmer
1:59:29
1:57:57
321
Kees Heemskerk
Warmond
2:07:04
1:57:58
322
Leon Hangx
PEC 1910
2:00:56
1:58:00
323
Wietze Blaauw
Leeuwarden
2:09:20
1:58:08
324
Jaap de Lange
Boskoop
2:06:57
1:58:09
325
Gerrit de Vries
AV Heerenveen
2:00:59
1:58:10
326
Minne Wiersma
Loopgroep Sneek
2:00:40
1:58:11
327
Tjeerd Oppedijk
U-Track
2:07:03
1:58:14
328
Wiro Westerwoudt
U-Track
2:07:03
1:58:15
329
Henk Baas
Loopgroep Dokkum
2:01:16
1:58:15
330
Casper Evers
Haarlem
2:09:47
1:58:15
331
Rolf Heikens
Roden
2:06:30
1:58:18
332
Ronald Bik
Rotterdam
2:03:12
1:58:33
333
Bob Hoogstra
Zwolle
2:11:39
1:58:34
334
Henk Goldberg
Doorn
2:13:29
1:58:36
335
Willem Buren
Hoorn Terschelling
1:59:20
1:58:39
336
Rob Appelboom
Wommels
2:14:17
1:58:40
337
Wilko Melenhorst
Ciko '66
2:08:30
1:58:40
338
Nico Verkerk
Startbaan
2:05:45
1:58:45
339
Henk Lageweg
Munnekeburen
2:01:22
1:58:46
340
Erwin Keun
Drachten
2:06:40
1:58:48
341
Frank Jan Borst
AV Castricum
2:11:33
1:58:49
342
Klaas Wierenga
Schermerhorn
2:11:32
1:58:49
343
Bert Offringa
Gouda
2:01:15
1:58:51
344
Ton Winkels
Middelharnis
2:05:47
1:58:52
345
Patrick Bos
Houten
2:00:16
1:58:54
346
Bonne Post
Joure
2:01:11
1:58:58
347
Johan Oosterhoff
Bedum
2:02:30
1:58:59
348
Ulco Hoekstra
Leeuwarden
2:09:54
1:59:03
349
C H Diekerhof
Vught
2:13:30
1:59:07
350
Ruud Sluijs
Woerden
2:08:44
1:59:10
351
Edgar Zonneveldt
Castricum
2:08:48
1:59:15
352
Jan Koreman
Groningen Atletiek
2:14:03
1:59:21
353
Paul Coesel
Velserbroek
2:07:44
1:59:24
354
Frank van Diemen
Hoofddorp
2:09:13
1:59:28
355
Erik De Haas
Loopgroep Groningen
2:13:59
1:59:28
356
Benno Nederstigt
Broek op Langedijk
2:07:07
1:59:35
357
Allard Kielman
Grou
2:03:16
1:59:39
358
Mark Van Doeveren
Bovenkarspel
2:07:57
1:59:39
359
Michiel Kochen
Driebergen-Rijsenburg
2:03:55
1:59:43
360
Henk Hilderink
NOP
2:12:34
1:59:45
361
Leonard Jelsma
Eelderwolde
2:06:35
1:59:47
362
Diemer Top
Groningen
2:01:46
1:59:51
363
Ruud van Munster
Heemstede
2:01:47
1:59:55
364
Harry Veenkamp
Roden
2:08:46
1:59:55
365
Bas Zielhuis Warmlopers
Wezep
2:10:39
1:59:58
366
Gerard van der Lubbe
Distance Runners Voorhout
2:04:49
2:00:09
367
Erik van V Langen
Maarssen
2:15:46
2:00:14
368
Marco van der Weerd
De Lier
2:09:44
2:00:14
369
Peter Tetteroo
Goor
2:02:42
2:00:20
370
René Alink
Drachten
2:06:43
2:00:23
371
Jan Koster
Drachten
2:06:27
2:00:27
372
Robert Nawijn
De Knipe
2:02:27
2:00:28
373
Jan Willem Doeksen
2:14:20
2:00:29
374
Frits Bergmann
Rotterdam
2:08:32
2:00:33
375
Martin Klepper
Zaandam
2:02:40
2:00:34
376
Peter Groothoff
Horror
2:14:00
2:00:47
377
Jerry van der Hulst
Leiden Road Runners Club
2:15:39
2:00:51
378
Jeroen Cenijn
Woerden
2:04:32
2:00:52
379
Jan Schuurman
Pijnenburg
2:02:50
2:01:05
380
Rene Sesink
Nijmegen Atletiek
2:12:05
2:01:05
381
Huib Van Mossel
Zoeterwoude
2:15:29
2:01:11
382
Flang Cupido
Sportver. Friesland
2:01:52
2:01:14
383
Harold Meeuwsen
Rosmalen
2:08:59
2:01:23
384
Paul Maas
Arnhem
2:12:41
2:01:26
385
Robert Jansen
Franeker
2:05:13
2:01:34
386
Mark Pijlman
Franeker
2:05:13
2:01:34
387
Ringima
Sneek
2:08:49
2:01:38
388
Michel van Velsen
Odijk
2:08:21
2:01:44
389
Jan Paul Rop
Zwolle
2:15:55
2:01:44
390
Robert Meijer
Loopgroep Hoorn
2:11:37
2:01:46
391
Patrick Vink
Wergea
2:05:19
2:01:54
392
Fokke Veenstra
Franeker
2:09:19
2:02:03
393
Gerard Kruizenga
Groningen Atletiek
2:16:58
2:02:06
394
Ruud Alers
Gieten
2:03:50
2:02:13
395
Wilbert Elissen
IJsselstein Ut
2:14:23
2:02:14
396
Steven Wigboldy
Wijk bij Duurstede
2:03:46
2:02:17
397
Fred Stroombergen
Hillegom
2:12:17
2:02:20
398
Peter Nijland
Blijham
2:14:59
2:02:31
399
Job Van der Grinten
Amsterdam
2:09:25
2:02:38
400
Marcel Companjen
Harderwijk
2:10:45
2:02:38
401
Gerard Metz
Nes Ameland
2:16:17
2:02:41
402
Jaap Segaar
Amersfoort
2:14:07
2:02:44
403
Gjalt Visser
Bolsward
2:04:04
2:02:49
404
Jan Tjalling Pals
Lies
2:03:36
2:02:56
405
Pieter Runia
Loopgroep Berlikum
2:13:07
2:02:57
406
Evert de Vries
Oudeschoot
2:17:01
2:02:59
407
Martin Van den Burg
Sportver. Friesland
2:17:12
2:03:02
408
Evert Mulder
Delfzijl
2:18:18
2:03:02
409
Anjo Rust
Groningen
2:18:11
2:03:03
410
Francisco Oosterbaan
Horror
2:05:00
2:03:03
411
Elko Knoop
Tolbert
2:05:00
2:03:04
412
Raimard de Lange
Harlingen
2:17:08
2:03:08
413
Anne Wildschut
Leeuwarden
2:09:05
2:03:11
414
Gerard Donker
Tjalleberd
2:09:55
2:03:11
415
Hans Jakobs
De Wilp Gn
2:08:24
2:03:15
416
Gerard van der Veen
Loopclub Burgum
2:16:01
2:03:19
417
Berend Snijder
Hoorn Terschelling
2:04:06
2:03:24
418
Peter Rekers
Enschede
2:07:21
2:03:26
419
Martin Waslander
Groningen
2:12:00
2:03:27
420
Paul Bultink
Sassenheim
2:12:59
2:03:28
421
Rinze Miedema
St.-Jacobiparochie
2:13:39
2:03:29
422
Ronald Sanders
Son en Breugel
2:08:08
2:03:30
423
Eric van Loenen
Baaiduinen
2:12:33
2:03:31
424
Peter Leest
Apeldoorn
2:12:55
2:03:33
425
André Hassink
Valkenburg Lb
2:05:07
2:03:34
426
Bert Veen
ATC '75
2:08:17
2:03:36
427
Dirk Postma
Driezum
2:15:08
2:03:41
428
Koert Van der Meer
Garrelsweer
2:10:07
2:03:47
429
Hans Helder
Wageningen
2:17:08
2:03:48
430
Remco Haxe
Statina
2:07:39
2:03:49
431
Onno Uringa
Erlecom
2:13:12
2:04:00
432
Just Ritsema van Eck
Oegstgeest
2:09:25
2:04:02
433
Hendrik Ipema
Tilburg
2:19:16
2:04:05
434
Niek Wijnen
Willemsoord
2:17:36
2:04:06
435
Frano Bebseler
Oosterbeek
2:17:22
2:04:10
436
Bas Veerman
Borger
2:14:23
2:04:11
437
Rein Emmink
Meppel
2:18:52
2:04:13
438
Jur Elzinga
Pijnenburg
2:07:26
2:04:23
439
René Welboren
Uitgeest
2:16:03
2:04:28
440
Gert Vermeer
De Meern
2:09:02
2:04:34
441
Harm Jan Kruizenga
Emmen
2:10:46
2:04:37
442
Dick Wielenga
Leeuwarden
2:09:11
2:04:41
443
Hans Hatzmann
NOP
2:20:21
2:04:46
444
Rob Van Leeuwerden
Voorhout
2:08:31
2:04:50
445
Aat Wartena
Groningen Atletiek
2:09:43
2:04:53
446
Douwe de Boer
Dronryp
2:18:56
2:04:59
447
Kees Visser
Horror
2:09:50
2:05:02
448
Siebe van Palmhoven
Harlingen
2:17:17
2:05:16
449
Ed van der Meer
LVA Plantaris
2:16:48
2:05:23
450
Werner Baars
Wijchen
2:08:46
2:05:31
451
Remko van Russen Groen
Heiloo
2:21:01
2:05:38
452
Ben Potma
Hommerts
2:15:37
2:05:45
453
Antonie Grootenhuis
Groningen
2:18:36
2:05:47
454
Ronald Rauwerda
Readtsjerk
2:14:56
2:05:47
455
René Maas
Utrecht
2:14:50
2:05:51
456
Johan van der Leij
St.-Annaparochie
2:16:05
2:05:52
457
Harry Wegman
Ter Apel
2:14:58
2:06:01
458
Siebren Dijkstra
Loopgroep Leeuwarden
2:20:24
2:06:10
459
Rene Bos
Nieuw-Amsterdam
2:20:20
2:06:15
460
Edward Petersen
West-Terschelling
2:07:03
2:06:21
461
Jefta Bogaard
Lionitas
2:16:01
2:06:27
462
Maarten van den Hurk
Marvel
2:13:05
2:06:27
463
Rob Vis
LVA Plantaris
2:18:02
2:06:34
464
Peter Nijholt
Leeuwarden
2:10:33
2:06:35
465
Hans Noorman
Zuidlaren
2:16:12
2:06:36
466
Peter Roorda
Oentsjerk
2:11:56
2:06:44
467
Eelco van der Werff
It Heidenskip
2:16:04
2:06:47
468
Ronald Hager
Groningen Atletiek
2:12:00
2:06:48
469
Assuerus Jorna
Deinum
2:09:19
2:06:53
470
Hans van Maurik
Heemstede
2:08:19
2:06:59
471
Kest Haanstra
Mildam
2:13:58
2:06:59
472
Watze Nijdam
Luxwoude
2:13:47
2:07:01
473
Jaap Halma
Leeuwarden
2:11:09
2:07:06
474
Jan van Elp
De Sprinter
2:20:28
2:07:28
475
Jan Maarten Gaasbeek
Gouda
2:08:56
2:07:29
476
Peter van der Heijden
Delft
2:20:41
2:07:34
477
Pieter Van Dongen
Zwolle
2:12:40
2:07:35
478
Jan Brouwer
Diepenveen
2:16:23
2:07:40
479
Chris Berghmans
Driebergen-Rijsenburg
2:17:10
2:07:41
480
Fokke Kooistra
Lippenhuizen
2:10:36
2:07:44
481
Bert Schilder
Kampen
2:15:00
2:07:44
482
Bart Kessels
Goirle
2:23:23
2:07:49
483
Roelof Dijkstra
Loopgroep Stiens
2:13:53
2:07:52
484
Jan-Wiepke Knobbe
Groningen
2:23:00
2:07:52
485
Jan Woldhuis
Ten Post
2:14:20
2:07:56
486
Matthijs van Ankeren
Edam
2:19:38
2:08:04
487
Clemens Terhorst
Atletico '73
2:15:21
2:08:06
488
Aant van der Veen
Minnertsga
2:19:48
2:08:10
489
Rudi Drenth
Holten
2:21:38
2:08:21
490
Rieme-Jan Tjittes
Landerum
2:16:31
2:08:42
491
Bob Polack
PAC
2:13:25
2:08:46
492
Sjack Visser
Baarn
2:15:34
2:08:57
493
Mick Bronsema
Haren Gn
2:15:14
2:08:59
494
Steven De Vet
Leiderdorp
2:23:08
2:08:59
495
Chris Keen
Renkum
2:24:34
2:09:03
496
Frans Maarse
Hilversum
2:18:03
2:09:04
497
Harke Cleveringa
Heveadorp
2:24:36
2:09:04
498
Mark Hagens
Hera
2:13:42
2:09:05
499
Hans Berg
Zoeterwoude
2:24:10
2:09:05
500
Gerard Jager
Groningen Atletiek
2:20:27
2:09:07
501
Jelle Wierda
Aldeboarn
2:20:04
2:09:09
502
Ton Smink
Amersfoort
2:11:18
2:09:12
503
Gert Hofstede
Groningen
2:15:13
2:09:12
504
Diederik Wieman
Pijnenburg
2:18:08
2:09:23
505
Jack Bolt
Groningen Atletiek
2:20:52
2:09:31
506
Harry Hilberdink
Dalfsen
2:17:57
2:09:37
507
Bas Keultjes
AV '23
2:15:48
2:09:59
508
Ruud Slippens
Loopgroep Hoorn
2:20:00
2:10:10
509
William Hoedjes
AV Castricum
2:16:49
2:10:13
510
Hans van Vilsteren
Almelo
2:21:19
2:10:18
511
Durk Haagsma
Sportver. Friesland
2:16:51
2:10:41
512
Marc Brosschot
Naarden
2:12:20
2:11:03
513
Erik Ritman
Ouderkerk aan de Amstel
2:18:16
2:11:04
514
Arno den Hollander
Kampen
2:23:29
2:11:12
515
Kobus Jonker
Jubbega
2:21:44
2:11:16
516
Pier van Olphen
Loopgroep Leeuwarden
2:25:32
2:11:19
517
Ron Wissink
Zuidwolde Dr
2:16:34
2:11:21
518
Loek Pos
Dongen
2:25:03
2:11:23
519
Maarten Stultjens
Wormer
2:22:13
2:11:30
520
Siebe De Vries
Nes gem Boarnsterhim
2:15:07
2:11:43
521
Harm van Orden
Vorden
2:19:58
2:11:43
522
Eric Anbergen
Slagharen
2:14:21
2:11:47
523
Alexander Beets
Leusden
2:22:38
2:11:48
524
Gauke Broekens
Akkrum
2:17:47
2:12:00
525
Jan Will
Loopgroep Leeuwarden
2:13:59
2:12:01
526
Harm Bultema
Winschoten
2:27:03
2:12:33
527
Marc Vacher
Haarlem
2:21:18
2:12:41
528
Jurrie Niewold
Paterswolde
2:17:32
2:12:49
529
Lou Maas
Rotterdam
2:23:44
2:12:50
530
Peter Veltman
Dorst
2:17:55
2:13:30
531
Dick Everts
Woerden
2:25:50
2:13:31
532
Anja Van Holten
Zeewolde
2:23:54
2:13:37
533
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
2:23:00
2:13:53
534
Menno Van Steenwijk
Drachten
2:21:57
2:14:03
535
Erwin van der Blom
Leeuwarden
2:18:14
2:14:16
536
Henk Jan Roeten
Ommen
2:16:57
2:14:24
537
Han Schuchhard
Voorschoten
2:28:45
2:14:27
538
Jeroen de Bruijn
Utrecht
2:29:46
2:14:29
539
Bas Brouw
Fortuna
2:16:00
2:14:33
540
John Groenendijk
Steggerda
2:26:39
2:14:34
541
Jelle Wijbenga
Groningen
2:28:20
2:14:45
542
Eppie Wuestman
Holten
2:28:03
2:14:47
543
Albert Molenaar
Nes Ameland
2:28:31
2:14:48
544
Mathijs Praas
Huissen
2:28:38
2:14:51
545
Herman Derks
Poortugaal
2:21:55
2:14:54
546
Paul Metz
Nes Ameland
2:28:31
2:14:55
547
Han Mastebroek
Emmeloord
2:27:12
2:15:03
548
Fred Boelens
Velp Gld
2:28:54
2:15:04
549
Anton Verschoor
Veenendaal
2:25:04
2:15:04
550
Rob Franken
Laren Nh
2:25:46
2:15:15
551
John Vlottes
Apeldoorn
2:17:53
2:15:17
552
Frits van de Pol
Amersfoort
2:24:28
2:15:19
553
Wim Oosting
Loopgroep Beilen
2:19:27
2:15:37
554
Peter Breukers
Hurdegaryp
2:27:56
2:15:37
555
John de Boer
Running AP
2:20:54
2:15:40
556
Peter-Paul Coene
Rotterdam
2:18:28
2:15:42
557
Jacco de Jong
Zevenhuizen Zh
2:23:56
2:15:51
558
René de Vries
Culemborg
2:19:07
2:15:53
559
Robert Witteman
Bilthoven
2:19:07
2:15:53
560
Arend Braams
Gasselte
2:26:46
2:15:55
561
Henri Hofman
Sneek
2:24:21
2:15:59
562
Jörg Ameler
Delmenhorst
2:17:27
2:16:11
563
Sjirk Bijma
Wageningen
2:27:23
2:16:17
564
Bart Bakker
Sneek
2:30:40
2:16:21
565
Rick Odolphij
Leusden
2:25:47
2:16:38
566
Koen Twilt
Veenendaal
2:18:28
2:16:51
567
Halbe Bosgraaf
Kollum
2:25:12
2:16:55
568
Freek Blom
Nieuwerkerk ad IJssel
2:27:13
2:17:06
569
Lambertus ter Horst
Harderwijk
2:32:01
2:17:07
570
Sjoerd Nauta
Triathlon
2:25:08
2:17:19
571
Rick Brouwer
Vlaardingen
2:26:03
2:17:31
572
Jan Kienstra
Nes Ameland
2:31:16
2:17:39
573
Ying Mellema
2:32:07
2:18:16
574
Arjan Berkhuysen
Midsland
2:19:07
2:18:22
575
Jacques Slingerland
PAC
2:30:57
2:18:25
576
C. Visser
Sneek
2:32:00
2:18:33
577
Peter Diebels
Leiderdorp
2:33:59
2:18:39
578
Etienne van den Engel
Schiedam
2:23:50
2:18:43
579
Roger Vroemen
Amsterdam
2:29:34
2:18:56
580
Peter van Dijk
Nijverdal
2:23:22
2:19:16
581
Jeroen Wolff
Culemborg
2:34:53
2:19:26
582
Paul Erkelens
Distance Runners Voorhout
2:25:47
2:19:50
583
Rob de Kleyn
Enschede
2:25:17
2:21:15
584
Rene Nelis
Overveen
2:27:01
2:21:41
585
Bauke Keekstra
Loopgroep Dokkum
2:28:06
2:21:46
586
Ron Dekker
Hoofddorp
2:31:16
2:22:04
587
Bertho Elings
Loopgroep Hoorn
2:32:08
2:22:11
588
Peter Vlaeminck
Diksmuide (B)
2:33:53
2:22:20
589
Pier De Roos
Heerenveen
2:35:15
2:22:30
590
Jaap Kloosterhuis
Lauwersoog
2:24:26
2:22:52
591
Eertwijn van den Dool
Appingedam
2:38:45
2:23:11
592
André van Dalsen
Groningen
2:35:58
2:23:39
593
Jaco Van den Bosch
Roderwolde
2:35:01
2:23:40
594
Paul van der Hijden
Sportver. Friesland
2:34:04
2:23:41
595
Jan Wouda
Kollum
2:29:30
2:23:52
596
Harrie Dijkstra
Stroobos
2:29:30
2:23:56
597
Goos Tuinstra
Drachten
2:30:47
2:24:30
598
Steffen de Vries
Voorthuizen
2:39:36
2:24:35
599
Gert Terink
Oegstgeest
2:27:11
2:25:07
600
Jochem Pröpper
Meerstad
2:40:34
2:25:19
601
Marcel Krijgsheld
Den Dolder
2:35:30
2:25:50
602
Erik Besselink
Teteringen
2:32:33
2:26:41
603
Johan Simon
Pijnenburg
2:39:02
2:26:42
604
Arie van Erk
Eindhoven
2:41:13
2:26:54
605
Mark miepmiep Verschoor
Oldenzaal
2:39:15
2:26:55
606
Steve Shaw
Distance Runners Voorhout
2:32:42
2:27:01
607
Jaap van den Hoek
Zwammerdam
2:29:20
2:27:04
608
Achim Vöcking
Bocholt
2:40:24
2:27:05
609
Richard Giesselbach
Triathlon
2:40:37
2:27:45
610
Bart Schneiders
Zoeterwoude
2:30:36
2:28:10
611
Eduard Faas
Loopclub Burgum
2:34:45
2:28:24
612
Erik Pakes
Groningen Atletiek
2:40:37
2:29:16
613
Wiebe Rooze
Leeuwarden
2:36:20
2:29:36
614
Catrinus Visser
Grou
2:36:20
2:29:36
615
Benny Dijkstra
Sneek
2:35:34
2:29:51
616
Johan Mous
Jirnsum
2:34:59
2:29:54
617
Willem Draaijer
Beekbergen
2:42:13
2:30:01
618
Jan Leenslag
Schiedam
2:36:03
2:31:19
619
Klaas Nieuwhof
Loopgroep Berlikum
2:43:59
2:31:22
620
Gino Tibboel
Den Helder
2:37:46
2:32:28
621
Jan Volbers
Enschede
2:48:54
2:34:30
622
Yko Buursma
Groningen
2:51:16
2:36:20
623
Reinier Koning
Den Dolder
2:51:16
2:36:21
624
Reggie Jansen
Assen
2:39:53
2:36:56
625
Evert Bosman
Bunnik
2:50:30
2:37:58
626
Paul Smid
Emmeloord
2:51:02
2:39:22
627
Fons Ris
Oudeschoot
2:55:06
2:39:27
628
Johan Akker
Groningen
2:59:38
2:48:27
629
Jan Loos
Wagenborgen
2:55:15
2:52:54
630
Jan Jongsma
Oosterend Terschelling
3:07:54
2:53:33
631
Erik de Koning
Rotterdam
3:20:05
3:11:42
M60, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Miltenburg
Nederhorst den Berg
1:39:23
1:27:34
2
Cees Muijskens
Hoorn Terschelling
1:34:25
1:34:06
3
Harrie Brils
Amsterdam
1:44:05
1:37:58
4
Hans Bosker
Oosterbeek
1:40:38
1:38:57
5
Geurt Bagchus
Loopgroep Run-Inn Utrecht
1:40:46
1:39:02
6
Joep van Huijstee
Cialfo
1:43:39
1:41:18
7
Frits Charbon
Oranjewoud
1:43:06
1:41:58
8
Piet Streefkerk
Sportver. Friesland
1:47:33
1:42:08
9
Kees van Oosterhout
RRZ
1:49:51
1:43:37
10
Rien Mudde
Olst
1:45:05
1:43:52
11
Theo de Groot
Witmarsum
1:45:39
1:44:08
12
Louis Zandbergen
Hoorn Terschelling
1:46:06
1:45:29
13
Jan Bilterijst
TION
1:49:53
1:45:58
14
Klaas Halma
Gaast
1:51:21
1:46:30
15
Jonnie Wissing
Atletico '73
1:53:48
1:46:36
16
Bauke Jansen
Loopgroep Nienoord
1:57:44
1:46:39
17
Gert Van de Werken
Noordwijkerhout
1:58:43
1:46:47
18
Anton van Hofslot
Soest
1:47:10
1:46:58
19
Jan Visser
Emmeloord
1:59:53
1:48:03
20
Addy Peters
NOP
1:51:35
1:48:10
21
Eric Groenwold
Hanzesport
1:55:05
1:48:41
22
Gerard Bakx
Hoogvliet Rotterdam
2:01:09
1:48:45
23
Klaas van der Zee
Loopgroep Dokkum
1:52:32
1:48:47
24
Harry Kuijper
West-Terschelling
1:49:38
1:48:57
25
Dick vd Berg
Stedum
1:53:29
1:49:03
26
Frank Boumans
Amstelveen
1:50:31
1:49:06
27
Ulbe Keegstra
Loopgroep Dokkum
1:53:35
1:49:19
28
Wim Hummel
Groningen
1:53:30
1:49:33
29
Niek de Koning
Gouda
1:52:07
1:49:47
30
Henk Bremer
NOP
1:52:04
1:49:48
31
Cor Kuiper
TION
1:53:49
1:49:58
32
Erik Roos
Loenga
1:52:19
1:50:14
33
Eduard van Mook
Zuidwal
1:55:46
1:50:20
34
Jan Veltman
AV '34
1:51:34
1:50:28
35
Symen Van der Velde
Waaksens gem Litt
1:52:53
1:50:52
36
Johan Scheffe
Hylas
1:53:06
1:51:11
37
Barend Visser
Loopgroep Leeuwarden
1:55:21
1:51:16
38
Pieter Bouma
Groningen
2:01:48
1:51:27
39
Willem Van Beek
PEC 1910
1:55:07
1:51:33
40
Wolter Jan Fonk
Bontebok
2:02:57
1:51:41
41
At Smit Duyzentkunst
Groningen
2:03:53
1:51:43
42
Herman Lohman
Utrecht
2:03:40
1:51:57
43
Alfred Kalsbeek
AAC '61
1:59:41
1:52:31
44
Peter Van de Kamp
Arnhem
2:00:20
1:52:35
45
Henk van Haaster
Castricum
1:56:30
1:52:36
46
Willy Ewes
Doetinchem
1:59:10
1:52:52
47
Louis Bakker
Sportver. Friesland
1:55:00
1:53:14
48
Jaap De Vries
Triathlon
1:59:39
1:53:21
49
Jan Sas
Hoorn Nh
2:01:07
1:53:36
50
Frens Luning
Zwolle
2:01:27
1:53:45
51
Mart van de Leur
Ciko '66
2:03:39
1:53:53
52
Jos Vreeswijk
AV Nijkerk
2:03:17
1:54:17
53
Herman Hofman
Holten
1:58:16
1:54:40
54
Jan Ubels
ATC '75
2:02:39
1:54:51
55
Gert Meijer
Haarlem
2:05:01
1:54:56
56
Peter Klaver
Lionitas
1:56:12
1:54:58
57
Rob Sipkes
Distance Runners Voorhout
1:59:41
1:55:02
58
John De Boer
't Veld
2:02:28
1:55:05
59
Ron Bakker
Woudenberg
2:07:41
1:55:08
60
Maas Folsche
Ede Gld
1:59:38
1:55:08
61
Benny Bijlsma
Sportver. Friesland
2:00:33
1:55:15
62
Wim Bannenberg
Hunzerunners Loopgroep
1:59:09
1:55:23
63
Martin Bakker
Oosterhout Nb
2:00:58
1:55:44
64
Johan Tamminga
Jelsum
2:00:43
1:55:49
65
Douwe Attema
Heeg
1:58:19
1:55:56
66
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
1:57:29
1:56:02
67
Rene Goddijn
LVA Plantaris
2:07:49
1:56:43
68
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:04:18
1:56:52
69
Paul Stelder
De Spartaan
2:06:28
1:56:56
70
Jaap Veltman
Ruinerwold
1:58:51
1:57:05
71
Hans Harmsen
Atletico '73
2:04:37
1:57:22
72
Taeke van der Wal
LSV Invictus
2:06:39
1:57:49
73
Peter Melman
Warmond
2:07:04
1:57:58
74
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenburg
2:10:56
1:58:02
75
Vinus Bok
Emmeloord
2:12:15
1:58:11
76
Evert Brink
Athlos
2:06:58
1:58:18
77
Derk Doornbos
Siddeburen
2:01:10
1:58:19
78
Gosse van der Ende
Britswert
1:59:47
1:58:22
79
Jan Lankwarden
Apeldoorn
2:07:52
1:58:39
80
Robert Baars
Rotterdam Atletiek
2:10:32
1:58:48
81
Paul van de Brink
Driebergen-Rijsenburg
2:00:12
1:58:48
82
Gerard van Paassen
Waddinxveen
2:10:25
1:58:55
83
Maarten Witteveen
Enschede
2:13:25
1:58:58
84
Hans Siefers
Kampen
2:08:05
1:59:06
85
Jack Goedegebuure
's-Hertogenbosch
2:11:01
1:59:14
86
Geert Posma
Driebergen-Rijsenburg
2:12:19
1:59:22
87
Puk Wensveen
De Spartaan
2:08:34
1:59:24
88
Dick Swijgman
's-Gravenhage
2:03:53
1:59:24
89
Theo Cummins
Ouderkerk aan den IJssel
2:08:45
1:59:30
90
Geert Helder
Groningen Atletiek
2:12:57
1:59:44
91
Wiebe Jongsma
AV Heerenveen
2:08:45
1:59:56
92
Hans van Veelen
Amsterdam
2:03:06
2:00:02
93
Sjoerd Koelmans
De Sprinter
2:04:03
2:00:04
94
Joop Sattler
PEC 1910
2:09:01
2:00:06
95
Geert Van der Veen
Leek
2:02:05
2:00:09
96
Bart Krechting
Westervoort
2:04:40
2:00:11
97
Ben van Laake
Hoorn Terschelling
2:01:01
2:00:13
98
Berend Bijlsma
Gorredijk
2:15:22
2:00:15
99
Jaap Bakker
Wageningen
2:14:01
2:00:38
100
John Brinker
Groningen Atletiek
2:15:37
2:00:47
101
Cor Zijlstra
Marrum
2:13:21
2:00:49
102
Roelof Kedde
AV Heerenveen
2:04:01
2:01:02
103
Frans NettekovenLinden
AV '23
2:08:32
2:01:03
104
Frank Ellenbroek
AV Zeewolde
2:11:24
2:01:07
105
Jan Boos
Bovenkarspel
2:07:16
2:01:10
106
Theo Boekel
't Veld
2:09:11
2:01:27
107
Frank Peperkamp
Atletico '73
2:08:42
2:01:27
108
Jan Jorna
't Veld
2:09:14
2:01:31
109
Michael Bonté
West-Terschelling
2:02:16
2:01:53
110
Eppe Scholtens
Oosternieland
2:07:58
2:01:55
111
Johan Huitema
Lionitas
2:09:17
2:02:11
112
Evert van den Eshof
Leiden Road Runners Club
2:10:40
2:02:11
113
Paul van Goor
Horror
2:07:40
2:02:12
114
Wiel Joosten
Almere
2:16:29
2:02:14
115
Theo Vd Beek
Pijnenburg
2:10:22
2:02:17
116
Koos Boorsma
Britsum
2:08:24
2:02:18
117
Aljen Veenstra
Gorredijk
2:09:13
2:02:41
118
Louke Berretty
Wommels
2:18:26
2:02:49
119
Cees van der Tang
Leiderdorp
2:18:18
2:02:59
120
Harry Stam
Loopgroep Hoorn
2:12:51
2:03:01
121
Quirinus Van der Kloot Meijburg
Wassenaar
2:08:08
2:03:03
122
Anne Bloem
Briltil
2:04:50
2:03:06
123
Frank Smit
Loopgroep Hoorn
2:13:14
2:03:23
124
Jan Willem Tukker
Altis
2:15:01
2:03:25
125
Thomas Lenden
Amsterdam
2:13:35
2:03:30
126
Joh de Lange
Munein
2:06:05
2:03:38
127
Herman Roosenboom
RRZ
2:16:55
2:03:53
128
Johan Zwerver
Sportver. Friesland
2:05:32
2:03:57
129
Klaas Dijkstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:07:10
2:03:58
130
Jan Pieter Dijkstra
Warns
2:15:23
2:04:09
131
Dirk Schipper
Groningen
2:06:22
2:04:23
132
Aart Steendijk
Pijnenburg
2:10:40
2:04:35
133
Carel van Leeuwen
TION
2:18:03
2:05:08
134
Piet Roskam
AV Zeewolde
2:15:29
2:05:11
135
Theo Berendsen
Soest
2:06:41
2:05:20
136
Nicky Konings
Groenlo
2:16:59
2:05:21
137
Jappie van Dijk
Stiens
2:16:58
2:05:34
138
Jaap Vaandrager
Emmeloord
2:21:13
2:05:39
139
Wouter van der Gronden
2:19:50
2:05:48
140
Rienk Wiersma
Wommels
2:07:28
2:05:51
141
Sytze Grijpma
Heerenveen
2:19:51
2:05:56
142
Niek Klooster
2:19:50
2:05:57
143
Bor de Jong
Heerenveen
2:07:31
2:05:58
144
Hans van Egmond
Impala
2:18:21
2:06:05
145
Jos Bouma
De Blesse
2:08:23
2:06:07
146
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
2:20:49
2:06:13
147
Hendrik Zonderland
Zeist
2:13:37
2:06:47
148
Ad Warmerdam
Almere
2:22:22
2:06:54
149
Huib van der Zee
Haastrecht
2:14:41
2:06:57
150
Frank Klasen
Sneek
2:17:11
2:07:06
151
Niek Beets
Broek in Waterland
2:13:48
2:07:09
152
Kees van Tienhoven
Spijkenisse
2:21:05
2:07:10
153
Bert Meulenberg
Hoorn Nh
2:21:47
2:07:10
154
Freek Riegman
AV '34
2:17:15
2:07:12
155
Sjouke Miedema
Loopgroep Sneek
2:17:30
2:07:27
156
Nico Sikkes
AV Heerenveen
2:14:48
2:07:28
157
Jan Dirk Pruimboom
Sneek
2:13:17
2:07:41
158
Martin Knibbe
Houten
2:17:41
2:07:45
159
Klaas van der Kooij
Sportver. Friesland
2:10:57
2:07:52
160
Arno Neuteboom
Ciko '66
2:17:47
2:07:58
161
Willem Bakker
Loopgroep Dokkum
2:12:10
2:08:04
162
Corné Zwinkels
Voorne Atletiek
2:14:08
2:08:09
163
Ton van Lambalgen
AV '34
2:11:17
2:08:11
164
Roeland Loomans
Capelle aan den IJssel
2:12:52
2:08:25
165
Piet Vos
Dordrecht
2:18:38
2:08:31
166
Riekus Nijmeijer
Ens
2:15:53
2:08:48
167
Sip Boelens
Nes Ameland
2:22:27
2:08:49
168
Ries van den van den Berg
Gouderak
2:15:09
2:08:50
169
Hans Kamstra
Midsland
2:09:32
2:08:50
170
Dirk Muizer
Leeuwarden
2:09:08
2:08:53
171
Geert Holtrop
Hurdegaryp
2:24:09
2:09:00
172
Henk Ten Kate
Groningen
2:22:03
2:09:05
173
Rob Ruijs
Triathlon
2:19:01
2:09:15
174
Ruud Zijlstra
Loopgroep Hoorn
2:14:55
2:09:31
175
Henk Momberg
Argo
2:20:07
2:09:31
176
Arnold Schuil
Leeuwarden
2:20:02
2:09:32
177
Egbert Smit
Stiens
2:17:25
2:09:35
178
Wijnand Bok
Emmeloord
2:25:23
2:09:47
179
Jord Ruijgh
Bilthoven
2:13:13
2:10:00
180
Jacques Groen
Diemen
2:22:55
2:10:03
181
Kees van der Graaf
LSV Invictus
2:21:21
2:10:05
182
Hans Alosery
Veluwe
2:23:15
2:10:13
183
Dinesh Sharma
Mumbai
2:17:40
2:10:22
184
Jan Ketellapper
Voorne Atletiek
2:16:46
2:10:47
185
Cor Viëtor
Gytsjerk
2:12:59
2:11:08
186
Rien Van der Velde
NOP
2:24:25
2:11:18
187
Teun Jager
Haastrecht
2:19:02
2:11:19
188
Geert Geerts
Vries
2:14:01
2:11:38
189
Klaas Norel
Midsland
2:18:57
2:11:57
190
Roelof Moes
Nijeveen
2:14:38
2:12:09
191
Frank Baarveld
Eelderwolde
2:18:20
2:13:04
192
Simon Maasland
Bennekom
2:28:06
2:13:08
193
Rik van der Schalie
Amersfoort
2:17:22
2:13:17
194
Aad van der Burg
Sportver. Friesland
2:19:41
2:13:33
195
Joost Van Gent
Leiden Road Runners Club
2:22:04
2:13:34
196
Tom Botermans
Leiden Road Runners Club
2:22:04
2:13:34
197
Nico Salomons
Loopgroep Bedum
2:23:50
2:13:35
198
Rik Maters
Nes Ameland
2:27:17
2:13:39
199
Joost Berends
Daventria
2:16:53
2:13:41
200
Cor van der Meer
Oppenhuizen
2:28:05
2:13:57
201
Huib Bakker
Haarlemmermeer
2:22:40
2:14:03
202
Roger Caubo
Wijk bij Duurstede
2:23:52
2:14:04
203
Reinder Tel
Sportver. Friesland
2:19:48
2:14:15
204
Arjen Santema
Diepenveen
2:25:51
2:14:44
205
Nico Kraaijvanger
Wehl
2:25:06
2:14:52
206
Wim Veldhuis
Enschede
2:30:17
2:15:52
207
Rob Heuvelink
Emmen
2:19:43
2:16:10
208
Hendry Westerhof
Impala
2:19:49
2:16:14
209
Ted Braakman
Rotterdam
2:21:49
2:16:35
210
Arie van Tilburg
Emmeloord
2:32:29
2:16:53
211
Willem Reitsma
Sportver. Friesland
2:18:42
2:16:58
212
Gerard van der Stok
De Lier
2:26:37
2:17:01
213
Bert Verhoef
Argo
2:29:31
2:17:04
214
Ted van den Bergh
U-Track
2:28:08
2:17:06
215
Lukas Kruidhof
Stedum
2:18:56
2:17:06
216
Cees Tetteroo
Gieten
2:19:29
2:17:08
217
Jan Luursema
Peize
2:30:26
2:17:19
218
Jan De Jong
Harlingen
2:31:26
2:17:22
219
Wim Manshande
St.-Jacobiparochie
2:32:06
2:17:37
220
Jan Albers
Oss '78
2:32:41
2:17:39
221
Harry Zwanenburg
Horror
2:30:46
2:17:51
222
Hendrik-Jan Krol
Zwolle
2:29:17
2:18:02
223
Hemmo Sander
Almere
2:31:43
2:18:29
224
Fred Rietveld
Bodegraven
2:29:51
2:18:35
225
Frans Pols
De Wijk
2:20:29
2:18:52
226
Otto KUHN
Mainhausen
2:26:05
2:18:55
227
Ron Martens
Triathlon
2:25:14
2:18:56
228
Frenk Peeters
Maastricht
2:32:56
2:18:57
229
Maarten Van der Gaag
Argo
2:26:14
2:19:00
230
Roelof harm Nijmeijer
Loopgroep Visie
2:32:21
2:19:09
231
Charles Rijkmans
Enkhuizen
2:31:23
2:19:22
232
Jan Bruintjes
Distance Runners Voorhout
2:24:15
2:19:40
233
Peter Ruiter
Ens
2:27:37
2:20:32
234
Hedzer Klarenbeek
Leeuwarden
2:24:06
2:21:03
235
Jan Miedema
Sportver. Friesland
2:34:06
2:21:18
236
Benno Geerdink
TION
2:27:59
2:21:19
237
Foeke Sybesma
Waddinxveen
2:32:34
2:21:28
238
Nico Dontje
Nieuwegein
2:36:47
2:21:46
239
Cees van der Harst
Antilope
2:32:55
2:21:51
240
Rein Reidsma
Stiens
2:35:01
2:22:20
241
Gerrit Wolffer op Veldmeijer
Enschede
2:26:53
2:22:58
242
Gert Krijgsman
Nieuwegein
2:35:03
2:23:02
243
Rense Pettinga
NOP
2:35:39
2:23:08
244
Jaap de Rijk
Ugchelen
2:33:21
2:23:14
245
Kiek Rem
Hemrik
2:33:40
2:23:40
246
Johan Fonk
Loopgroep Leeuwarden
2:25:58
2:23:53
247
Hans Hiemstra
Rolde
2:38:21
2:24:21
248
Freddy de Vos
LSV Invictus
2:29:00
2:24:36
249
Martijn Gesink
Climax
2:38:43
2:25:06
250
Derkjan van Zeben
Stolwijk
2:27:28
2:25:41
251
Ruud Breedijk
Bodegraven
2:32:58
2:25:49
252
Marcel Boel
Gersloot
2:32:27
2:25:54
253
Jan Mensink
Nijmegen
2:33:45
2:25:58
254
Luc Serrarens
Lelystad
2:28:06
2:26:28
255
Martin Malina
Gent
2:40:33
2:26:48
256
Jaap Mosselman
West-Terschelling
2:27:35
2:27:07
257
Kees Vrijburg
Zwolle
2:43:09
2:27:54
258
Tjibbe Boringa
Amstelveen
2:34:11
2:29:05
259
Sjon van Dijk
Woudenberg
2:33:35
2:29:29
260
Martien Verhagen
De Koplopers
2:37:11
2:29:43
261
Piet Mulder
Sportver. Friesland
2:42:46
2:30:33
262
Wim Bakels
Edam
2:42:59
2:31:25
263
Jaap Helder
Drouwenerveen
2:39:28
2:31:30
264
Rein van van Monsjou
Zwaag
2:39:11
2:31:36
265
Sible van der Meer
Wytgaard
2:36:39
2:32:13
266
Ebe Docter
Impala
2:46:42
2:32:18
267
Sebastiaan Niggebrugge
Ulft
2:36:40
2:33:45
268
Ad Vermeulen
Hellas
2:45:37
2:33:50
269
Jos Bonke
Enschede
2:34:38
2:34:23
270
Johan Groenia
Winsum Gn
2:46:19
2:34:27
271
Minne Dijkstra
AV Heerenveen
2:38:53
2:36:08
272
Hans van den Brink
Midsland
2:37:32
2:36:48
273
Hans Offermans
Akkrum
2:52:27
2:39:37
274
Peter Verbree
Aadorp
2:46:32
2:40:04
275
Rajesh Sharma
Mumbai
2:47:38
2:40:13
276
Arthur Verbraak
Rotterdam
2:48:36
2:40:26
277
Henk van Weperen
Oldeholtpade
2:54:25
2:45:23
278
Andre Assink
Loopgroep Gemeente Enschede
2:59:38
2:45:37
279
Kees Vonk
Schiedam
2:50:54
2:48:12
280
Wim ter Laan
Wagenborgen
2:55:15
2:52:54
281
Hans Helder
AV Heerenveen
3:06:39
2:56:38
282
Jippe Bokma
Sportver. Friesland
3:07:51
3:06:10
283
Jan de Heer
Beemte Broekland
3:18:11
3:07:06
284
Herman Hoekstra
Sportver. Friesland
3:13:27
3:11:46
VSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rosanne Meijboom
Utrecht
1:31:16
1:29:01
2
Judith Grob
Utrecht
1:34:20
1:29:49
3
Priscilla Fransen
Valburg
1:35:20
1:34:30
4
Wilma Bottema
Leeuwarden
1:36:50
1:34:53
5
Zoë Spaaij
Utrecht
1:49:27
1:35:59
6
Sanne van den Berg
Soest
1:44:19
1:36:18
7
Sharone Davelaar
Voorthuizen
1:38:15
1:36:55
8
Marrit Hoekstra
Easterein
1:44:33
1:37:15
9
Marit Smit
West-Terschelling
1:37:43
1:37:35
10
Cunera Koeleman
Phanos
1:40:03
1:38:04
11
Stephanie de Linde
Leeuwarden
1:39:34
1:38:06
12
Petra Verlaan
Meppel
1:40:21
1:38:08
13
Birgit van Lieshout
Atletiek Maastricht
1:41:43
1:39:18
14
Marije Altena
Haren Gn
1:42:46
1:39:20
15
Wiets Legs
Gorredijk
1:41:14
1:39:21
16
Margreet Koopman
Utrecht
1:51:37
1:39:30
17
Alien van der Sluis
Eelderwolde
1:48:32
1:39:42
18
Daphne Geluk
Loopgroep Zuidhorn
1:49:33
1:40:14
19
Mirjam Pals
Midsland
1:41:30
1:41:17
20
Femke Hemstra
Sportver. Friesland
1:44:29
1:42:11
21
Annemiek Popma
Horror
1:45:45
1:43:00
22
Marleen Wilms
Utrecht
1:53:34
1:43:08
23
Paulien Hulshof
Haren Gn
1:57:59
1:43:11
24
Susanne Kroon
Zwolle
1:58:03
1:43:27
25
Meike Pastoor
Apeldoorn
1:52:54
1:44:07
26
Piroska Baars
Arnhem
1:48:00
1:44:52
27
Judith Sander
Amsterdam
1:58:15
1:45:01
28
Anita Talman
Langezwaag
1:50:15
1:45:13
29
Minke Hell
Suwald
1:50:39
1:45:16
30
Annemiek Klein
Nieuwleusen
1:46:28
1:45:18
31
Sylvia Koopmans
Hindeloopen
1:48:01
1:45:25
32
Noa Wijnen
Wilhelminaoord
1:59:12
1:45:41
33
Kirsten Breeuwsma
Bolsward
1:48:14
1:45:42
34
Jiske Steensma
Holten
2:00:41
1:45:49
35
Leonie Schuurmans
Leiderdorp
1:54:40
1:45:57
36
Evelien Bouwman
Loopgroep Zuidhorn
1:47:25
1:46:00
37
Eliza Actina
Groningen
1:48:54
1:46:17
38
Dani Heesterbeek
Utrecht
1:51:27
1:46:31
39
Nynke Visser
Amsterdam
1:53:07
1:46:33
40
Lisa Kleinhuis
Groningen
1:51:50
1:47:00
41
Nikki Jepkema
Sneek
1:48:58
1:47:03
42
Chantal Beragg
Unitas
1:51:59
1:47:07
43
Denise Larsson
Utrecht
1:51:48
1:47:50
44
Milou de Zwart
Utrecht
2:00:18
1:48:10
45
Mariëlle Hengeveld - van Rijswijk
AV '34
1:49:42
1:48:32
46
Oana Ababei
Den Helder
1:50:27
1:48:37
47
Kyra Meijer
Hoorn Terschelling
1:49:01
1:48:52
48
Aukje Jenster
Groningen
1:57:24
1:48:56
49
Michelle van Dorst
Westmaas
1:56:52
1:48:57
50
Esther Visser
Triathlon
1:53:31
1:49:17
51
Jildou Rinsma
Appingedam
1:50:49
1:49:19
52
Marloes Prins
Groningen
1:52:09
1:49:30
53
Bettine Schaap
Groningen
1:52:15
1:49:35
54
Yvet Mijnheer
Meppel
1:53:13
1:49:41
55
Lauren Weeke
PAC
2:00:22
1:49:46
56
Rosa Brandsma
Groningen
1:54:04
1:49:53
57
Suzanne van Gessel
Kapel-Avezaath Buren
1:55:04
1:50:00
58
Eliane Bakker
Wageningen
2:05:27
1:50:06
59
Ilse Hoekstra
Sneek
1:55:42
1:50:06
60
Sjoukje Heidinga
AV Heerenveen
1:53:06
1:50:07
61
Lianne Bloem Bloem
Zuidhorn
1:52:18
1:50:35
62
Jessica Luiten
Leiden Road Runners Club
1:58:45
1:50:37
63
Christa Kompier
Utrecht
2:03:14
1:50:41
64
Steffi de Lange
Boskoop
1:59:37
1:50:49
65
Margreet Hehamahua
Hooglanderveen
2:04:08
1:51:02
66
Maaike Visser
AV Heerenveen
1:54:05
1:51:42
67
Floor Bouma
Amsterdam
2:02:06
1:51:46
68
Larissa Sebel
Soest
2:03:46
1:52:16
69
Aniek Schmidt
Maarssen
1:59:52
1:52:22
70
Anouk Vos
Phoenix
2:03:01
1:52:26
71
Sanne Van Kouterik- van der Veen
Fit
2:00:25
1:52:45
72
Karin van Diest
Leek
1:54:32
1:52:52
73
Manon Eising
Groningen
2:01:29
1:52:54
74
Betty Vedder
Groningen
2:04:34
1:52:55
75
Marijke Buter
Nijemirdum
1:58:49
1:52:56
76
Nine Steensma
Naarden
2:07:48
1:52:57
77
Jolien De Boer
Groningen
1:59:52
1:53:00
78
Sjoukje De Boer
AV Heerenveen
1:56:03
1:53:04
79
Hymke Posthumus
Hoogland
2:05:30
1:53:21
80
Wenda Stoffel
Groningen
2:08:06
1:53:35
81
Irene Cnossen
Scharnegoutum
2:03:53
1:54:01
82
Irene Kerkdijk
Haarlem
2:08:04
1:54:06
83
Jolanda Van de Meerendonk
Statina
2:02:27
1:54:11
84
Evelien Bleeker
Athlos
2:01:56
1:54:22
85
Jet Swart
's-Gravenhage
1:59:14
1:54:23
86
Fardou Heida
Groningen
2:01:19
1:54:26
87
Katolina Dijkstra
Leeuwarden
2:01:49
1:54:34
88
Miranda Cats
Drachten
2:01:43
1:54:44
89
Monica Kamphuis
Delfzijl
1:58:29
1:54:53
90
Christel Marree
Groningen
1:58:29
1:54:53
91
Dian den Otter
Rotterdam
2:06:43
1:54:56
92
Mariska van Erkelens
Sneek
1:57:43
1:55:04
93
Kiki van Amelsvoort
Raamsdonk
1:58:50
1:55:07
94
Lizzy Rombout - Folsche
Veenendaal
1:59:38
1:55:09
95
Sylvia van Dijk
Culemborg
2:03:29
1:55:12
96
Manon Postma
Leeuwarden
2:01:19
1:55:15
97
Maartje Lensink
Groningen
1:59:47
1:55:17
98
Jeltje Boschman
Nijmegen
2:03:05
1:55:17
99
Merel Eelink
West-Terschelling
1:55:46
1:55:19
100
Maaike Schoppink
Utrecht
2:05:01
1:55:26
101
Roelfke Buitink
Nijkerkerveen
2:04:39
1:55:32
102
Maartje van Es
Ter Aar
2:04:59
1:55:32
103
Leanne Prins
Groningen
1:58:25
1:55:36
104
Jannie Schaap
Sneek
2:08:56
1:55:42
105
Noor van Vliet
Zwolle
2:07:05
1:55:47
106
Marielle Super - Eikenaar
PEC 1910
2:05:43
1:55:47
107
Alize Hallema
Makkum Fr
1:58:43
1:56:18
108
Welmoed Wester
Vitalis
2:09:49
1:56:23
109
Katinka Seeburger
Heemskerk
2:08:00
1:56:27
110
Elsa Nienhuis
Lekkum
1:58:41
1:56:39
111
Trienke Boltjes
Surhuisterveen
2:01:44
1:56:39
112
Annemieke Nienhuis
Gytsjerk
1:58:41
1:56:40
113
Charlotte Postma
Groningen
2:03:17
1:56:41
114
Sigrid Stoel
Niekerk Grootegast
2:10:25
1:56:42
115
Femke Boersma
Klarenbeek
2:05:15
1:56:45
116
Monique vd Meer
Groningen
2:03:06
1:56:49
117
Erika Hemmink-Goldsteen
ACO Van Elderen
2:00:23
1:57:04
118
Fardau ter Beek
Dinxperlo
1:58:17
1:57:06
119
Amanda Schipper
Apeldoorn
2:02:11
1:57:07
120
Jasmijn Bakker
Doetinchem
2:11:26
1:57:08
121
Femke Lensink
Groningen
2:01:41
1:57:10
122
Irene Kalter
Loopgroep gRUNN
2:06:44
1:57:17
123
Gerritje Zijlstra
Ysbrechtum
2:05:04
1:57:26
124
Sandra Knop
West-Terschelling
1:58:11
1:57:29
125
Esther Smeenk
Utrecht
2:03:18
1:57:30
126
Anna Heemskerk
Emmeloord
2:09:06
1:57:33
127
Margreet Nijman
Hardenberg
2:06:24
1:57:33
128
Ella Brugman
Eindhoven
2:03:06
1:57:34
129
Lindy Feddema
Leeuwarden
1:59:40
1:57:35
130
Lisette Groenland
Landsmeer
2:04:38
1:57:36
131
Corinne Rijpkema
Amstelveen
2:07:08
1:57:49
132
Klasien Rijpkema
Groningen
2:07:08
1:57:50
133
Franziska Koel
Ladbergen
1:59:17
1:58:04
134
Miranda Westers
Zuidbroek
2:08:15
1:58:09
135
Alina Zuiderveen
Zuidbroek
2:08:16
1:58:09
136
Jitske Zwart
Oud-Beijerland
2:09:05
1:58:19
137
Anouk Haaijema
Vries
2:09:16
1:58:19
138
Maaike Felen
Lekkum
2:05:51
1:58:28
139
Maartje Beets
West-Terschelling
1:58:44
1:58:34
140
Anita Koers
Loopgroep Zuidhorn
2:00:03
1:58:35
141
Rinyanne Dirksma
Sportver. Friesland
2:06:19
1:58:40
142
Lisa Vellinga
Leeuwarden
2:09:32
1:58:41
143
Christa van Roessel
Oegstgeest
2:00:40
1:58:43
144
Ineke Visser
De Knipe
2:05:29
1:58:44
145
Vera de Vries
Groningen
2:13:32
1:58:48
146
Nienke Scharff
Leusden
2:10:22
1:58:51
147
Tamia Sisa Meijerhof Guitarra
Groningen
2:03:22
1:58:56
148
Annemarie Joustra
Oosterwolde Fr
2:03:22
1:58:56
149
Naomi Koers
Groningen
2:11:46
1:59:00
150
Ingeborg Wolthuis
Groningen
2:11:46
1:59:01
151
Iris Reidsma
Utrecht
2:11:42
1:59:02
152
Annemarie Speerstra
Wijnaldum
2:04:24
1:59:03
153
Lisette Kunst
Hilversum
2:07:29
1:59:05
154
Sharina Bremer
Hallum
2:06:25
1:59:20
155
Jessica Jager
Groningen
2:12:41
1:59:29
156
Amke de Leeuw
Groningen
2:12:17
1:59:30
157
Arenda Russchen
Bant
2:05:05
1:59:33
158
Geertje Jacobs
Utrecht
2:05:25
1:59:38
159
Gemma de Haan
Jubbega
2:03:09
1:59:51
160
Marieke Francke
Rotterdam
2:10:18
1:59:56
161
Margje Hoekstra
Terwispel
2:02:36
2:00:00
162
Eva Kouw
Hattem
2:15:08
2:00:07
163
Suzanne Mol
Roden
2:08:36
2:00:24
164
Silke Jellesma
Sneek
2:05:03
2:00:31
165
Lieke Hilhorst
Arnhem
2:09:02
2:00:31
166
Marieke de Vries
Woudsend
2:03:12
2:00:32
167
Lisette Jorritsma
Nijkerk Gld
2:02:28
2:00:36
168
Rianne Kofman
Zwolle
2:09:48
2:00:50
169
Loďs Hofsink
Zwolle
2:15:42
2:00:56
170
Eva Korte
Enschede
2:06:56
2:01:12
171
Cerinthe Versluis
Zwolle
2:13:28
2:01:13
172
Annemiek Woudenberg
Rotterdam
2:13:16
2:01:20
173
Gerda Broekema
ATC '75
2:12:31
2:01:22
174
Kelly Kooij
Andijk
2:10:50
2:01:28
175
Sari Wempe
Drachten
2:03:16
2:01:31
176
Ilona Blom
PAC
2:12:30
2:01:38
177
Charlotte van de Warenburg
Nieuwegein
2:14:01
2:01:40
178
Candace Breman
Voorhout
2:05:03
2:01:40
179
Femke Nijder
Loopgroep Leeuwarden
2:05:43
2:01:43
180
Sara Scheffer
Leeuwarden
2:02:16
2:01:48
181
Esther Blom
Amsterdam
2:11:51
2:01:52
182
Lies Huitema
's-Gravenhage
2:16:37
2:01:53
183
Mirjam Bakker
Meerstad
2:12:43
2:01:54
184
Stephanie van de Werff
Rotterdam
2:12:30
2:01:57
185
Janneke Braaksma
Dokkum
2:05:31
2:02:04
186
Annika Heijnen
Athlos
2:10:47
2:02:08
187
Annemijn Eyssen
Bergen Nh
2:03:57
2:02:09
188
Dian de Wit
Groningen
2:07:55
2:02:12
189
Tessa van der Meulen
Harlingen
2:09:44
2:02:23
190
Veerle Klarenbeek
Groningen
2:08:19
2:02:23
191
Hanneke Lakenvelt-Verbree
Utrecht
2:10:55
2:02:31
192
Liesbeth Bruining
Apeldoorn
2:12:13
2:02:32
193
Daphne De Winter
WZK Tri Team Wassenaar
2:14:49
2:02:46
194
Maayke Scherpenhuijzen
Hollandsche Rading
2:11:16
2:02:54
195
Maaike van der Meulen
Utrecht
2:10:59
2:03:04
196
Vere Knuiman
Amsterdam
2:16:03
2:03:07
197
Lisa van Rijn
Horn
2:07:00
2:03:07
198
Lia Oppewal
Dearsum
2:10:41
2:03:23
199
Ingrid Huizing
Enschede
2:08:17
2:03:36
200
Mirjam Beute
Athlos
2:16:05
2:03:38
201
Sandra Siebenga
Akkrum
2:11:57
2:03:39
202
Laura Dijk
Groningen
2:06:29
2:03:49
203
Karin Wijkstra
Loopgroep Leeuwarden
2:07:51
2:03:51
204
Christel De Vries
Oudeschoot
2:07:04
2:03:55
205
Sasja Voet
Amsterdam
2:19:18
2:03:56
206
Anne Twaalfhoven
Amsterdam
2:19:18
2:03:56
207
Frouke Lampe-Velds
Sneek
2:15:38
2:03:59
208
Celina Robberegt
PEC 1910
2:13:08
2:04:12
209
Carolien Post
Jubbega
2:11:45
2:04:13
210
Simone Mulder
Pijnenburg
2:10:21
2:04:19
211
Marieke Zandvliet
Langezwaag
2:11:52
2:04:21
212
Mirte Twaalfhoven
Amsterdam
2:19:47
2:04:24
213
Nonky Ruegebrink
Zutphen
2:06:40
2:04:26
214
Lianne Bosma
Steggerda
2:07:46
2:04:28
215
Anne De Jongh
Amsterdam
2:06:36
2:04:29
216
Doutsen van der Burg
Zwolle
2:10:49
2:04:40
217
Mirjam Vertelman
Winkel
2:12:13
2:04:42
218
Lisette de Haart
Amsterdam
2:15:01
2:04:55
219
Sietske Kremer
Groningen
2:16:20
2:05:10
220
Lisanne Koomans
Amsterdam
2:17:50
2:05:16
221
Francien van Bruggen
Groningen
2:20:11
2:05:21
222
Ans Ruyten
Groningen Atletiek
2:20:11
2:05:23
223
Hilde Groot
Groningen
2:12:28
2:05:32
224
Marjolijn Haisma
Groningen
2:18:01
2:05:37
225
Sarah de Boer
Garrelsweer
2:08:37
2:05:40
226
Ilse de Roos
Groningen
2:16:25
2:05:41
227
Aafke Feenstra
IJlst
2:15:52
2:05:47
228
Charlotte Wunderink
Haren Gn
2:15:21
2:05:52
229
Eva de Leede
Voorburg
2:16:50
2:06:03
230
Marieke Fries
Leeuwarden
2:14:19
2:06:05
231
Karin de Wilde
Eerbeek
2:15:01
2:06:09
232
Annemiek Groenia
Groningen
2:18:02
2:06:10
233
Petra ter Braack
Hengelo Ov
2:08:51
2:06:17
234
Margriet Haakma
Zwaag
2:16:29
2:06:28
235
Mireille Olthuis
Deventer
2:16:02
2:06:35
236
Miloeska Fennema
Leeuwarden
2:17:27
2:06:40
237
Marlijn Botter
Tubbergen
2:16:25
2:06:47
238
Marit Bruin
Voorhout
2:18:51
2:06:52
239
Iris Brouwer
Ottoland
2:14:16
2:06:53
240
Nadia Fani
Rotterdam
2:14:15
2:06:53
241
Kamilla Guijt
Rotterdam
2:22:23
2:06:55
242
Michelle Velthuizen
Voorhout
2:16:54
2:06:57
243
Roony van Schie
Haarlem
2:12:18
2:06:58
244
Diede Bakkers
IJsselstein Ut
2:17:31
2:07:06
245
Merel van Doorn
Rotterdam
2:17:31
2:07:06
246
Margon van Dijk
Utrecht
2:20:20
2:07:10
247
Marjolijn Witteveen
Utrecht
2:19:03
2:07:13
248
Rianne Van Lambalgen
Utrecht
2:10:24
2:07:20
249
Heidi Langerak
Zeist
2:16:00
2:07:27
250
Natascha Dijkstra
Leeuwarden
2:17:23
2:07:46
251
Karen Drenthen
Hardenberg
2:14:45
2:07:49
252
Mandy de Ronde
Hellas
2:19:39
2:07:55
253
Marjan Sloterwijk
Amsterdam
2:10:58
2:07:59
254
Inge Bouter
Zwolle
2:17:45
2:08:05
255
Jutta Wibbens
Hattem
2:17:45
2:08:05
256
Anke van der Veen
Minnertsga
2:19:48
2:08:10
257
Ester Kuperus
Blesdijke
2:19:03
2:08:14
258
Nonke Hopman
Culemborg
2:18:12
2:08:18
259
Anika Vianen
Antilope
2:21:52
2:08:19
260
Else Kiers
Groningen
2:17:34
2:08:22
261
Annemiek van Os
Vleuten
2:14:52
2:08:30
262
Romy Ossel
Gasselte
2:19:46
2:08:55
263
Ypie Wijkhuizen
Loopclub Burgum
2:15:11
2:08:57
264
Elyke Visser
Rotterdam
2:15:34
2:08:58
265
Ilse Russcher
Groningen
2:18:22
2:08:59
266
Anna Kuling
Amsterdam
2:23:12
2:09:02
267
Sanne Ploeger
Erp
2:16:02
2:09:06
268
Floor Otten de Vries
IJlst
2:24:41
2:09:15
269
Sylvana Lambij
Zwaag
2:19:16
2:09:25
270
Bente Hogema
Achterveld
2:17:57
2:09:37
271
Rianne Huiberts
's-Gravenhage
2:24:10
2:09:40
272
Femke Hospes
Dronryp
2:15:25
2:10:00
273
Mirjam Bahlmann
Leiden
2:13:13
2:10:02
274
Noortje Lammers-Roose
Breda
2:13:13
2:10:04
275
Tineke Pieterson
Drachten
2:23:20
2:10:17
276
Wendy Hendriks
Zwolle
2:13:01
2:10:17
277
Myrthe Luitjens
Apeldoorn
2:19:50
2:10:17
278
Carolien Kokkelink
Arnhem
2:24:05
2:10:18
279
Leonieke Blaauwgeers
Utrecht
2:22:47
2:10:41
280
Anna van Berkum
Amsterdam
2:22:47
2:10:41
281
Lisa Pieters
Zwolle
2:17:23
2:10:41
282
Paula Wester
Rotterdam
2:23:41
2:10:43
283
Lieske Zonderland
Beetsterzwaag
2:24:23
2:10:56
284
Antje de Bruin
Gennep Atletiek
2:17:38
2:10:56
285
Claudia de Groot
Alkmaar
2:21:12
2:11:04
286
Marit de Koning
Rotterdam
2:19:37
2:11:13
287
Sterre van der Ziel
Groningen
2:26:00
2:11:16
288
Chrissie Koning
Heerenveen
2:15:12
2:11:20
289
Lynn van den Pol
Amsterdam
2:26:30
2:11:37
290
Carmen Vermeer
Oud-Beijerland
2:22:28
2:11:43
291
Dieuwertje De Vries
Hillegom
2:17:00
2:11:49
292
Carlijn Schreuder
Rotterdam
2:24:40
2:11:58
293
Sara Bloemers
Helmond
2:22:21
2:12:01
294
Lianne Kreule
Zwolle
2:22:29
2:12:05
295
Roos Rodenburg
Leiden
2:18:33
2:12:26
296
Fenna Bijlsma
Tytsjerk
2:18:16
2:12:26
297
Valerie Franke
Hoofddorp
2:22:41
2:12:27
298
Annemarie Reisiger-Bultema
Groningen
2:27:02
2:12:33
299
Wyne Poppinga
Hoogwoud
2:26:34
2:12:45
300
L Poppinga
Groningen
2:26:34
2:12:45
301
Jenifer Woltjer
Soest
2:22:19
2:12:48
302
Lianne Niewold
Leeuwarden
2:17:32
2:12:49
303
Kelly Sandys
Groningen
2:18:26
2:12:57
304
Rosan Aapkes
Groningen
2:24:26
2:12:57
305
Angelique Blom
Enkhuizen
2:23:48
2:13:02
306
Annette De Valk
Groningen
2:15:44
2:13:28
307
Irene Romar
Lies
2:14:05
2:13:28
308
Marloes Markslag
Zwolle
2:22:35
2:13:39
309
Bo Steehouwer
Utrecht
2:19:29
2:13:41
310
Froukje de Boer
Groningen
2:25:16
2:13:47
311
Maartje Smid
Hippolytushoef
2:19:12
2:14:00
312
Alice DHont
Appelscha
2:19:29
2:14:03
313
Larisa Groenhof
Wolvega
2:24:33
2:14:09
314
Renske Tjeerdsma
Munnekeburen
2:24:33
2:14:09
315
Fransien Lukkezen
Utrecht
2:24:08
2:14:24
316
Danieke Bijlsma
Groningen
2:19:18
2:14:32
317
Yvonne Kaandorp
Heiloo
2:21:33
2:14:35
318
Donner Buursma
Groningen
2:29:50
2:14:54
319
Karin Benthem
Sneek
2:25:18
2:15:15
320
Martine van den Berg De Vries
Voorthuizen
2:30:32
2:15:33
321
Jildau Siderius
Oppenhuizen
2:18:50
2:15:40
322
Annelies Kamminga
Loopgroep Bedum
2:20:16
2:15:55
323
Emma Hofman
Sneek
2:24:20
2:15:59
324
Gerike Mulder
Emmen
2:19:43
2:16:09
325
Robin Zeevat
Midsland
2:16:54
2:16:26
326
Ester Douma
Sneek
2:20:58
2:16:30
327
Jacolien Hofman
Rotterdam
2:26:22
2:16:53
328
Maud van Ingen
Rhenen
2:32:14
2:16:53
329
Susan Roelfsema
Groningen
2:26:22
2:16:54
330
Monique van Kempen
Duiven
2:30:44
2:16:58
331
Sophie de Zoete
Amsterdam
2:30:18
2:17:03
332
Tineke Visser
Tjerkgaast
2:29:39
2:17:07
333
Ellen de Vries
Koudum
2:26:34
2:17:08
334
Nikki de Mul
Utrecht
2:31:47
2:17:16
335
Kristel Boer
Rotterdam
2:19:41
2:17:23
336
Renske Verhoeff
Utrecht
2:29:50
2:18:00
337
Jomy Prins
Leeuwarden
2:32:36
2:18:21
338
Isabelle Enzerink
Zelhem
2:27:24
2:18:33
339
Sylke van der Heide
Balkbrug
2:33:53
2:18:37
340
Symkje Feenstra
Heeg
2:29:05
2:19:02
341
Indra Oosting
Groningen
2:22:50
2:19:03
342
Eva Nieuwland
Vaassen
2:28:57
2:19:14
343
Annemarijke Rijkmans
Utrecht
2:31:23
2:19:20
344
Maaike Steenland
Boskoop
2:22:35
2:19:26
345
Dianne Leuveld
Hengelo Ov
2:26:06
2:19:29
346
Merel de Groen
Tilburg
2:23:10
2:20:03
347
Juliët Krijgsheld
Den Dolder
2:30:17
2:20:37
348
Jessica Van den Akker
Warmond
2:29:16
2:20:54
349
Nine Groeneveld
West-Terschelling
2:21:18
2:21:03
350
Annemieke Wijburg
's-Gravenhage
2:34:52
2:21:28
351
Jildou Tuinman
Luinjeberd
2:28:43
2:21:30
352
Yuna Koning
Den Dolder
2:36:32
2:21:37
353
Magdalena Hoekstra
Hommerts
2:31:45
2:22:28
354
Gerlinde Luchtenberg
Gieten
2:36:08
2:23:06
355
Lisette Jacobi
West-Terschelling
2:23:32
2:23:13
356
Marije van der Meulen
Echtenerbrug
2:30:38
2:23:16
357
Esmee De Haas
Groningen
2:37:46
2:23:20
358
Chantal Komdeur
Malden
2:36:29
2:23:21
359
Liesbeth Kortenhoeven
West-Terschelling
2:23:54
2:23:21
360
Denise Schreurs
Amersfoort
2:35:48
2:23:39
361
Vivian Elzerman
Groningen
2:34:25
2:23:41
362
Anna Van Laake
Westervoort
2:25:11
2:23:58
363
Ilse van der Wal
West-Terschelling
2:24:25
2:24:07
364
Britt van Akker
Groningen
2:39:40
2:24:16
365
Ramona Hulshof
Muntendam
2:35:06
2:24:26
366
Sanne Haveman
Groningen
2:26:23
2:25:02
367
Nicky Terink
Oegstgeest
2:27:11
2:25:12
368
Marijn Terink
Oegstgeest
2:27:11
2:25:13
369
Marleen de Vries
Annen
2:40:37
2:25:22
370
Marta Mendoza
Amstelveen
2:30:17
2:25:41
371
Sabine Budding
Arnhem
2:38:07
2:26:02
372
Laurie Kuiper
Leermens
2:38:31
2:26:14
373
Anouk Van Braak
Harderwijk
2:35:47
2:26:25
374
Noor Velthuizen
Leusden
2:40:06
2:26:45
375
Aisha Egberts
Millingen aan de Rijn
2:39:03
2:27:23
376
Cindy Isaak
Borne
2:34:51
2:27:51
377
Anouk De Vries
Sportver. Friesland
2:28:26
2:27:52
378
Djoke de Boer
Nijmegen
2:40:42
2:28:01
379
Mirthe Poort
Groningen
2:40:50
2:28:33
380
Nynke Tjeerdsma
Wolvega
2:39:50
2:29:26
381
Diana Romkes
Heerenveen
2:35:17
2:29:26
382
Elly Kaptein
Wolvega
2:39:51
2:29:26
383
Rivke Draaijer
Beekbergen
2:42:13
2:30:01
384
Yara Draaijer
Beekbergen
2:42:13
2:30:01
385
Tina Bosker
Loopgroep Bedum
2:39:12
2:31:24
386
Linda Ubels-Huizinga
Bedum
2:39:12
2:31:25
387
Suze Hoekstra
Heerenveen
2:40:57
2:31:55
388
Gerdien Telleman
IJlst
2:47:52
2:32:22
389
Magali van Dijk
Amsterdam
2:34:30
2:32:22
390
Francesca Simons
West-Terschelling
2:43:47
2:33:05
391
Aukelien Visser
Apeldoorn
2:43:25
2:34:11
392
Laura Kroon
KAV Holland
2:35:43
2:34:14
393
Jojanneke Kuhlmann
West-Terschelling
2:35:41
2:35:08
394
Fanni Nemeth
Eindhoven
2:50:10
2:35:19
395
Marleen Stiekema
Kropswolde
2:42:51
2:39:15
396
Renate Horst
Leusden
2:52:10
2:40:39
397
Ingeborg Nieuwland
Breukelen Ut
2:52:53
2:40:44
398
Miranda ten Hoedt
Nieuwegein
2:47:21
2:40:56
399
Ingrid De Vries
De Knipe
2:54:25
2:45:24
400
Ottelien Dores Pedroli
Amsterdam
2:57:58
2:47:43
401
Gerbrich Hoekstra
Ryptsjerk
3:06:13
2:52:32
402
Iris Bakker
Doetinchem
3:07:54
2:53:33
403
Anoek Jongsma
West-Terschelling
3:07:54
2:53:34
404
Milou de Zwart
Wilnis
4:15:41
4:15:41
V40, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anita Flapper
Berltsum
1:33:33
1:32:08
2
Bas Smit
Zwolle
1:39:55
1:33:12
3
Majella Geerdink
Burgum
1:35:09
1:33:42
4
Frouckje Hoekstra
Groningen
1:50:06
1:38:05
5
Jenneke Reesink
Amsterdam
1:52:29
1:38:18
6
Marloes Frickel
Malden
1:44:57
1:39:55
7
Germien Krul
Nieuwleusen
1:42:17
1:41:06
8
Henrike Talens
Zwolle
1:52:24
1:42:03
9
Marike Dragt
Soest
1:52:47
1:43:17
10
Suzanne van Stratum
Amsterdam
1:56:22
1:43:39
11
Wilke van der Molen
Leeuwarden
1:51:10
1:44:18
12
Jolanda de Winter
Siddeburen
1:49:13
1:44:52
13
Merel Schaap-Uiterwaal
Heemskerk
1:56:28
1:44:55
14
Yvonne Hiemstra
Loopgroep Sneek
1:47:06
1:44:57
15
Heleen ten Kate
Groningen
1:59:15
1:45:05
16
Annet Metz
Amsterdam
1:47:26
1:45:20
17
Jeanet Lycklema
Amsterdam
1:54:07
1:46:18
18
Imke Vrieswijk
IJsselmuiden
1:52:29
1:46:56
19
Marleen Pijpelink
Leiden Road Runners Club
1:55:02
1:47:01
20
Geertje de Schiffart
Eesveen
1:49:21
1:47:50
21
Mariët Bosschers
Cifla
1:50:38
1:47:52
22
Nelie Jasper
Loopgroep Sneek
1:51:49
1:48:24
23
Marjan De Greef
Zutphen
2:02:12
1:48:34
24
Mariska Baukema
Sneek
1:52:03
1:48:37
25
Sandra Makkinga
PEC 1910
1:52:00
1:48:41
26
Berber de Roos
ATC '75
2:01:11
1:48:41
27
Mireille Lauret
Utrecht
1:55:50
1:48:48
28
Marjolein Wigger
Nijverdal
1:50:25
1:48:52
29
Gwenn Logister
Phoenix
1:59:47
1:49:11
30
Thea van Asselt
ATC '75
2:01:54
1:49:16
31
Marion Overmeer
Heiloo
2:01:25
1:49:27
32
Monique Kaika
Leersum
2:04:37
1:49:43
33
Alet Denneboom
ATC '75
2:02:21
1:49:51
34
Anneke Boiten
West-Terschelling
1:50:19
1:49:58
35
Froukje Kooij
Zuidhorn
1:52:15
1:49:59
36
Jenieke Hoogland
Loopgroep Sneek
1:53:26
1:50:00
37
Foekje de Boer
Joure
1:56:33
1:50:04
38
Heleen Slager
Groningen Atletiek
2:04:15
1:50:05
39
Linde Wittrock-de Jong
Goor
1:59:52
1:50:42
40
Suzan Bonekamp
Arnhem
2:03:07
1:50:53
41
Marleen Van Essen
Amsterdam
2:05:02
1:51:03
42
Tjarda Van Heek
Zandvoort
1:55:53
1:51:07
43
Gea Boersema
Zuidhorn
2:00:30
1:51:12
44
Marlies Van Munster-Smit
Heemstede
1:53:05
1:51:13
45
Monique de Kever
Houten
1:53:10
1:51:14
46
Marieke Roelofs
Cifla
1:56:39
1:51:23
47
Tineke Geurts
Nijkerk Gld
1:56:59
1:51:24
48
Anneke Sikkema
Heeswijk-Dinther
2:03:25
1:51:42
49
Ingrid Floor
Horror
2:05:03
1:51:47
50
Chintia van Unen
PEC 1910
1:55:06
1:51:50
51
Ellen Wynia
Groningen Atletiek
2:03:10
1:51:52
52
Marije van Akkerveeken
Amsterdam
2:02:37
1:52:00
53
Ellen van de Stadt
Zaandam
1:54:07
1:52:01
54
Joke Perdok
Haren Gn
1:55:27
1:52:05
55
Berber Akkerman
Wommels
2:01:45
1:52:15
56
Sietske Zagers
Utrecht
1:59:51
1:52:21
57
Annet Niestijl
Assen
2:05:40
1:52:29
58
Pauline de Bakker
Midsland
1:53:13
1:52:31
59
Sabrina Coopman
Haarlem
2:05:44
1:52:45
60
Carolien Meloni
LSV Invictus
1:56:21
1:52:51
61
Nicole Haarman
Archeus
1:56:43
1:53:21
62
Josefien Snijder
Haren Gn
1:59:46
1:53:27
63
Yvonne Snoeij
Voorne Atletiek
2:02:22
1:53:40
64
Ellen Rekké
Amersfoort
1:57:02
1:53:47
65
Marijke Wierbos
Runners Stadskanaal
1:55:35
1:53:49
66
Coby de Jong
Langezwaag
1:58:50
1:53:50
67
Marloes Weurman
Alphen aan den Rijn
2:01:43
1:53:58
68
Daphne Stroobants
Daventria
1:57:16
1:54:03
69
Marlies Nieuwenhuizen
Leeuwarden
1:57:03
1:54:06
70
Yvonne Mulder-Wiltjer
Haren Gn
2:00:17
1:54:16
71
Patricia Frieling
Rockanje
1:56:58
1:54:25
72
Anita Agricola
Sint Nicolaasga
1:57:44
1:54:52
73
Iris Van Heesch
Enschede
1:57:10
1:54:59
74
Annelies Friezema
Annen
1:59:08
1:55:00
75
Ilse Davelaar
Utrecht
2:05:53
1:55:09
76
Monique Houtsma
De Sprinter
2:08:13
1:55:13
77
Winanda Dijkstra
Drachten
1:56:45
1:55:23
78
Bonnie van Doorn
AV Gouda
1:59:49
1:55:31
79
Liesbeth Raymakers
Austerlitz
2:02:30
1:55:33
80
Leonie Kraan
Middelharnis
2:02:33
1:55:38
81
Nienke Bouwman-Heijs
Bedum
2:03:17
1:55:43
82
Jacqueline Mw Maschewski
Eelderwolde
2:02:12
1:55:54
83
Ria Lok
Damwald
2:03:23
1:56:07
84
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
1:57:58
1:56:15
85
Harriët van Veen Warmloper
Zwolle
2:06:47
1:56:19
86
Marije Epema
Oentsjerk
2:05:02
1:56:23
87
Jeanette Bouma
Grou
2:03:48
1:56:23
88
Marlies ten Duis
Groningen
1:58:26
1:56:34
89
Ondina Fortes
PAC
2:04:37
1:56:38
90
Wieke Tabak
Utrecht
2:06:09
1:56:42
91
Lissy Baars
't Veld
2:04:18
1:56:46
92
Eva Klat
Eelderwolde
1:58:38
1:56:46
93
BÉanne Bakker
Drachten
2:09:33
1:56:50
94
Ellen Vunderink
Wijk bij Duurstede
2:04:53
1:57:00
95
Marjon Drost
Apeldoorn
2:02:11
1:57:07
96
Joke Speelman
Runners Stadskanaal
1:58:54
1:57:07
97
Marloes Kramer
Vianen Ut
2:00:04
1:57:12
98
Marjan Meester
Gorredijk
2:00:40
1:57:22
99
Maaike Riedijk
Utrecht
2:10:22
1:57:26
100
Judith Aldershof
Leeuwarden
2:01:36
1:57:27
101
Charlotte Broekman
Soest
2:06:58
1:57:27
102
Saar van Waegeningh
Oegstgeest
2:09:01
1:57:41
103
Corrine Wolsheimer
Gorinchem
2:06:30
1:57:45
104
Ineke Elich
Haarlem
2:12:27
1:57:46
105
Natasja Roelse
Oudewater
2:05:19
1:57:46
106
Chantal van Baaren
Oudewater
2:05:19
1:57:46
107
Simone Tesink
Oudewater
2:05:19
1:57:47
108
Esther Poelsma
Eelderwolde
2:04:11
1:57:53
109
Marieke Geerds
PEC 1910
2:05:05
1:57:53
110
Isabel Verse
Ahaus
2:11:03
1:57:59
111
Corina Nijnuis
Groningen
2:01:53
1:58:03
112
Laura Wopla
Gieten
2:09:12
1:58:17
113
Marieke Hoogma
DSTV-Peize
2:00:36
1:58:17
114
Jelma Wassenaar
Loopgroep Berlikum
2:06:02
1:58:30
115
Marjolijn Kelderman
Zwolle
2:00:52
1:58:33
116
Yvonne Bijman
Haarlem
2:07:14
1:58:35
117
Joyce Moens
Rotterdam
2:06:33
1:58:36
118
Foka Venema
Zeijerveld
2:09:33
1:58:36
119
Lisette Dibbets
Zevenhuizen Zh
2:06:43
1:58:42
120
Mirjam Weemhoff
Atletiek Maastricht
2:08:25
1:58:47
121
Grietje Ouderkerken
Bolsward
2:09:58
1:58:50
122
Monique vd Berg
Vianen Ut
2:00:09
1:58:51
123
Anja Hofstra
Horror
2:04:04
1:58:56
124
Hendrika van der Heide
Horror
2:11:39
1:59:15
125
Esther van Bergen
Horror
2:12:29
1:59:17
126
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
2:00:14
1:59:26
127
Tamara Immerzeel
's-Gravenhage
2:12:32
1:59:29
128
Ingrid Port
PEC 1910
2:11:57
1:59:35
129
Imelda Schouten
Wijk bij Duurstede
2:07:40
1:59:48
130
Diane Griffioen
Phoenix
2:10:21
1:59:49
131
Anja Riem
Franeker
2:14:24
1:59:50
132
Jeanet Hibma
Franeker
2:14:24
1:59:50
133
Ingrid Winterink
Amersfoort
2:03:39
2:00:01
134
Erna Nederstigt - Bakker
Broek op Langedijk
2:07:40
2:00:09
135
Jebbien Greijdanus
Apeldoorn
2:11:09
2:00:13
136
Marijke Elshof
Haarlem
2:11:02
2:00:24
137
Connie Kok
Nieuwleusen
2:06:46
2:00:27
138
Lianne Visser-Klijnsma
Hemrik
2:03:13
2:00:34
139
Anita Molema
Oude Pekela
2:10:48
2:00:35
140
Judy Schoonhoven
Groningen Atletiek
2:15:35
2:00:46
141
Marjolijn van Tol
Zevenhuizen Zh
2:08:57
2:00:53
142
Manja Costermans
Voorburg
2:05:46
2:01:02
143
Linda Ursem
't Veld
2:08:42
2:01:03
144
Sonja De Jong
Oudewater
2:08:39
2:01:06
145
Annet Arntzen
Dordrecht
2:15:29
2:01:14
146
Jitske Schuurman
Jubbega
2:11:43
2:01:17
147
Elise Van den End
Kampen
2:07:41
2:01:20
148
Yvonne van de Brug
Alphen aan den Rijn
2:13:22
2:01:26
149
Karin Boel
OSS-VOLO
2:13:27
2:01:31
150
Liesbeth Roos
Hoorn Terschelling
2:02:17
2:01:36
151
Ans De Boer
ATC '75
2:12:51
2:01:42
152
Hanna Postuma-Schuiling
Sportver. Friesland
2:14:24
2:01:49
153
Patricia Nas-Giesen
Wehl
2:10:36
2:02:04
154
Carine van de Laar
Cifla
2:07:16
2:02:06
155
Karin Rotteveel
LVA Plantaris
2:08:23
2:02:10
156
Gonny Darwinkel
Annen
2:16:29
2:02:14
157
Debbie Dijkstra
Distance Runners Voorhout
2:11:19
2:02:14
158
Angela de Wild
Zeist
2:08:01
2:02:17
159
Mirjam van der Linden
AV Castricum
2:14:39
2:02:21
160
Anita Janssens
Gasselte
2:13:33
2:02:22
161
Astrid Toftkaer
Eindhoven Atletiek
2:04:16
2:02:25
162
Marjo Blok
Loopgroep Astrea
2:05:34
2:02:31
163
Colette v d Brug
Nunspeet
2:09:45
2:02:41
164
Nicole Sonderegger
's-Gravenhage
2:13:42
2:02:42
165
Lianne Woning-Penninkhof
Isala '96
2:12:30
2:02:45
166
Simone Raaijmakers
Rosmalen
2:05:13
2:02:55
167
Chantall Takens
Haren Gn
2:12:25
2:02:55
168
Lena Goldau
Lies
2:03:35
2:02:56
169
Kikki Lindeman
De Meern
2:15:37
2:03:06
170
Sandra Kraan
Amsterdam
2:10:27
2:03:07
171
Dine De Boer
Drachten
2:10:18
2:03:09
172
Sietske Bakker
Joure
2:17:51
2:03:12
173
Hannelore Nobel
Oud-Beijerland
2:09:22
2:03:15
174
Saskia Rupsam
Oud-Beijerland
2:09:22
2:03:15
175
Esther Dinnissen
IJmuiden
2:06:23
2:03:39
176
Pauline Bezuijen
Wijk aan Zee
2:15:13
2:03:39
177
Susanne van Dijkum
's-Gravenhage
2:14:39
2:03:40
178
Karin Machiela
Leeuwarden
2:07:33
2:03:43
179
Marlou van de Braak
Laren Nh
2:08:33
2:03:49
180
Manja Zuiderveld
Leeuwarden
2:07:40
2:03:50
181
Dorien Gruppelaar
Leiden
2:09:24
2:03:50
182
Baukje Kingma Reitsma
Loopgroep Dokkum
2:07:53
2:03:51
183
Sandra Tamminga
Leeuwarden
2:11:13
2:03:52
184
Rieneke Van Dijk
Warmenhuizen
2:05:46
2:03:54
185
Tabithia Meulenberg
Pijnenburg
2:10:01
2:03:55
186
Femke de Groot
Loopgroep Dokkum
2:08:05
2:04:01
187
Jenny Bolt
Grootegast
2:09:01
2:04:05
188
Karien Lagrouw
Leiden
2:19:26
2:04:06
189
Tineke Heida
Gersloot
2:15:04
2:04:24
190
Angela Timmerman
Kampen
2:10:44
2:04:27
191
Boudina Rijpma
Horror
2:07:25
2:04:29
192
Ellen Van der Ploeg
Sonnega
2:19:07
2:04:29
193
Rachel Heeringa
Linde Dr
2:15:57
2:04:33
194
Doreen Arnold
Winsum Gn
2:05:48
2:04:38
195
Nieske Van KESTEREN
Tzum
2:14:24
2:04:39
196
Alice Zielhuis Warmlopers
Wezep
2:15:15
2:04:41
197
Marjolijn Knegt
Zwolle
2:15:15
2:04:41
198
Nikki Velthuis
Zutphen
2:09:16
2:04:51
199
Linda Drent
Warnsveld
2:09:16
2:04:51
200
Maaike Ritzen
Utrecht
2:09:36
2:04:51
201
Loeky Kramer
Arnhem
2:13:20
2:04:51
202
Anita Vleer
LSV Invictus
2:17:04
2:04:55
203
Andrea van Zoest
Weesp
2:12:40
2:05:04
204
Berber Nijholt
Tijnje
2:13:27
2:05:09
205
Trynsje Tamminga
Leeuwarden
2:13:55
2:05:09
206
Tricia van der Velde
Loopgroep Dokkum
2:09:31
2:05:14
207
Gonnie Adema
Harlingen
2:17:17
2:05:17
208
Nicolette Koopman
Velp Gld
2:10:21
2:05:28
209
Katja Van Gulick
Velp Gld
2:10:21
2:05:29
210
Engelina Beek
Soest
2:17:00
2:05:31
211
Djűke Elzinga
Joure
2:12:20
2:05:41
212
Marja Otto
Driebergen-Rijsenburg
2:11:10
2:05:42
213
Sylvana Pruiksma
Leeuwarden
2:09:53
2:05:42
214
Claudia Metz
Heiloo
2:17:18
2:05:51
215
Francine Maas-Boerstoel
Utrecht
2:14:50
2:05:51
216
Astrid Furlan
Almere
2:13:55
2:05:52
217
Reinette Gjaltema
Marum
2:07:35
2:05:54
218
Petra Lok
Lionitas
2:14:56
2:05:58
219
Marianne Haijma
Lionitas
2:08:29
2:05:59
220
Henriët Weggemans
Ter Apel
2:14:58
2:06:01
221
Audrey Diepeveen
Scherpenzeel Gld
2:14:14
2:06:01
222
Catrien Brinkman
Nijeveen
2:08:43
2:06:02
223
Judith Van Biemen
's-Gravenhage
2:17:05
2:06:11
224
Janneke Schreuder
Prins Hendrik
2:19:52
2:06:14
225
Getty Scholte
Midwolda
2:15:52
2:06:16
226
Esther Vellinga
Sneek
2:09:14
2:06:17
227
Marit Heidemann
Velp Gld
2:11:12
2:06:21
228
Chantal Karman
Utrecht
2:10:49
2:06:27
229
Miranda Jochems
Sneek
2:13:54
2:06:37
230
Hilda Oosterkamp
Loopgroep Kameleon
2:18:02
2:06:40
231
Marieke Heida
Zaandam
2:11:57
2:06:43
232
Ans Boersma
Winsum Fr
2:14:55
2:06:44
233
Nicole van Engelen
's-Hertogenbosch
2:11:17
2:06:49
234
Jannette Ozinga
Follega
2:16:10
2:06:51
235
Marike Kupers
Huissen
2:09:26
2:06:51
236
Jose Klunder
Groningen
2:20:36
2:07:10
237
Maureen Turina-Tumewu
Reeuwijk
2:08:45
2:07:13
238
Mieke Voskuilen
Heerenveen
2:10:04
2:07:16
239
Mariëlle Spaans
Trias
2:19:46
2:07:17
240
Brigitte de Bruin
De Meern
2:15:07
2:07:19
241
Paula Boersma
Easterwierrum
2:14:44
2:07:19
242
Marjanne Schapelhouman
De Sprinter
2:20:29
2:07:29
243
Pytrick Adema
Drogeham
2:14:32
2:07:30
244
Jennifer De Poorter
NSL
2:12:17
2:07:31
245
Erna Klomp
Loopgroep Bedum
2:17:51
2:07:36
246
Mariek Reintsema
Oegstgeest
2:19:21
2:07:58
247
Cindy Van den Engel
Energie
2:13:05
2:07:59
248
Audrey Scholte van Mast
Emmen
2:11:39
2:08:03
249
Maureen Jansen
Oegstgeest
2:19:21
2:08:05
250
Martine Hageman
Kolham
2:11:47
2:08:07
251
Andrina Grootjans
Eelde
2:16:14
2:08:07
252
Anneke Kiewiet
Gytsjerk
2:10:16
2:08:08
253
Corina Vrieling
Nieuwleusen
2:14:30
2:08:12
254
Tina Hoep
Culemborg
2:18:12
2:08:18
255
Helena Buis
Antwerpen
2:19:13
2:08:30
256
Esther Wynia
Groningen Atletiek
2:19:51
2:08:32
257
Margreet Osinga
Lichtlopen
2:12:54
2:08:35
258
Klaartje Van Benthem
Naarden
2:10:53
2:08:43
259
Renee Dierickx
Makkum Fr
2:24:18
2:08:52
260
Sandra Biermann
Bocholt
2:22:07
2:08:55
261
Inge Dik
Haren Gn
2:15:14
2:08:58
262
Zwaantje de Vent
Blesdijke
2:21:09
2:09:04
263
Lucy Crain
Hoofddorp
2:13:42
2:09:05
264
Carla Klein
Wijk bij Duurstede
2:16:21
2:09:14
265
Amanda Kruidhof
Ten Boer
2:11:16
2:09:27
266
Chantal de Vos
Zevenhuizen Zh
2:17:28
2:09:28
267
Mariska Bron
Jubbega
2:19:58
2:09:32
268
Linde Hartman
Goutum
2:20:09
2:09:36
269
Greetje Lumalessil- Titarsole
Assen
2:13:08
2:09:42
270
Masja de Boer
Oudeschoot
2:11:12
2:09:42
271
Betty Metiary
Assen
2:13:12
2:09:45
272
Angelique De Boer
Noordkop
2:15:43
2:09:48
273
Janneke Top
Westerlee Gn
2:17:21
2:09:52
274
Sonja Dubbeldam
Culemborg
2:13:04
2:09:59
275
Carla Hoekstra
Tytsjerk
2:15:25
2:10:00
276
Petra Bitterling
Pijnenburg
2:21:35
2:10:06
277
Jeanine Blankvoort
Zwolle
2:13:01
2:10:17
278
Edith Steenhuisen
Roden
2:21:41
2:10:22
279
Fiona Hancox
Leiden Road Runners Club
2:19:03
2:10:33
280
Monica Bruggenkamp
Bolsward
2:23:55
2:10:43
281
Sandra Vleerlaag
Alkmaar
2:23:04
2:10:43
282
Bianca Dijkstra
Loopgroep Nienoord
2:16:24
2:10:47
283
Lianda van Dam
Arnhem
2:23:11
2:10:48
284
Evelien Snitker
Leeuwarden
2:19:42
2:10:54
285
Sigrid Ihringer
Harderwijk
2:19:35
2:10:56
286
Achime Zwart-Ruchtie
Paterswolde
2:20:00
2:10:57
287
Annette Pijper
Leek
2:12:42
2:11:03
288
Sandra Holwerda
Sneek
2:24:36
2:11:10
289
Elbrich de Boer
Sneek
2:24:37
2:11:11
290
Lydia Nieuwhof
's-Gravenhage
2:21:29
2:11:18
291
Margôt Kreuwel
Zwolle
2:24:09
2:11:18
292
Jeannette Smit
Den Helder
2:17:28
2:11:33
293
Cindy de Jager
Sportver. Friesland
2:24:10
2:11:34
294
Tietia Kooistra
Mantgum
2:27:07
2:11:36
295
Cindy de Lang
Oudewater
2:19:10
2:11:37
296
Wina Steenbergen
DSTV-Peize
2:14:01
2:11:38
297
Anneke Regnerus
Sportver. Friesland
2:14:10
2:11:39
298
Monique Wopla
Gieten
2:22:35
2:11:39
299
Fiona Krol
Gasselte
2:22:35
2:11:39
300
Iris Janssen Lok
Athlos
2:20:23
2:11:44
301
Marja van't Spijker
Overveen
2:16:45
2:11:57
302
Caroline Roeterdink
Zandvoort
2:16:45
2:11:57
303
Eva Lindner
Zandvoort
2:16:45
2:11:57
304
Esther Buis
Suomi
2:15:08
2:12:06
305
Astrid Spaink
Utrecht
2:23:59
2:12:09
306
Martine Koenders
Eefde
2:22:49
2:12:19
307
Penny Van Oyen
Amsterdam Zuidoost
2:25:16
2:12:22
308
Ida Pals
Lies
2:13:03
2:12:24
309
Nellie Dijkstra
Sportver. Friesland
2:25:05
2:12:29
310
Esther Heuzinkveld
Grou
2:25:50
2:12:43
311
Esther Bolhuis
Groningen
2:18:57
2:13:02
312
Marga Klopstra
Veendam
2:15:37
2:13:05
313
Janneke Ipema
Almere
2:21:15
2:13:12
314
Joanna Baskott
's-Gravenhage
2:18:53
2:13:12
315
Marieke Veenstra
Gorredijk
2:28:42
2:13:24
316
Anita van der Vliet
Gouderak
2:25:09
2:13:25
317
Marlies Meeboer
Oegstgeest
2:24:50
2:13:29
318
Renate Buma
AV Heerenveen
2:18:29
2:13:32
319
Sascha Bakker
Rotterdam
2:21:54
2:13:43
320
Josine Sporrel
Loopgroep Leeuwarden
2:17:00
2:13:51
321
Renate Rouwenhorst
Silvolde
2:24:33
2:14:03
322
Cedy Peters
Zwolle
2:24:45
2:14:12
323
Martine Brandsma
Lemmer
2:21:02
2:14:21
324
Miriam Hermkens-Janssen
Utrecht
2:26:33
2:14:27
325
Chantal Hageman
Angeren
2:27:15
2:14:27
326
Annette Schapers
Fortuna
2:16:01
2:14:34
327
Lilian Hulzebos
SV Veendam
2:25:14
2:14:45
328
Dorithia Jansma
Stiens
2:24:05
2:14:48
329
Mariëlle De Haan
Stiens
2:24:06
2:14:48
330
Femke Boersma
Lemmer
2:21:05
2:15:09
331
Mara Kuipers
Loopgroep Bedum
2:22:55
2:15:19
332
Joke Bleijerveld
Loopgroep Dokkum
2:19:42
2:15:26
333
Esther Reenders
Vleuten
2:20:25
2:15:38
334
Ilse Knijn
Muiderberg
2:22:16
2:15:42
335
Jolanda de Gans
Woudenberg
2:23:39
2:15:44
336
Annet van der Wiel
Woudenberg
2:23:39
2:15:45
337
Karianne van Eck-Moerman
Zevenhuizen Zh
2:23:56
2:15:51
338
Tietsia Braams-Oosterhuis
Gasselte
2:26:46
2:15:54
339
Sandra Slink
Loopgroep Hoorn
2:25:54
2:16:02
340
Karin Nijlant
Nieuwleusen
2:21:48
2:16:07
341
Nicolai Bakker
Emmen
2:19:44
2:16:09
342
Tanja Lange
Delmenhorst
2:17:27
2:16:12
343
Martine Gerritsen
Angeren
2:29:16
2:16:27
344
Saskia Louwsma
Nijland
2:23:56
2:16:31
345
Henriette Pellekooren
Boskoop
2:30:12
2:16:40
346
Adrienne Wempe-de Jong
Drachten
2:18:25
2:16:41
347
Wendy Idzenga-Koopal
Groningen
2:31:58
2:16:42
348
Gea Gras
Oppenhuizen
2:30:12
2:16:47
349
Inge Zijlstra-Looman
Leeuwarden
2:25:11
2:16:56
350
Britta Burger
Haarlem
2:24:26
2:17:08
351
Joosje Fortuin
Driebergen-Rijsenburg
2:22:42
2:17:11
352
Ester Rendavingh
Driebergen-Rijsenburg
2:22:42
2:17:11
353
Nicole Polak
Rotterdam
2:19:41
2:17:23
354
Karin Nieuwenhuis
Linschoten
2:22:14
2:17:23
355
Jarka Hoekstra
Groningen Atletiek
2:32:16
2:17:24
356
Christine van den Hoek-Murphy
Zwammerdam
2:19:40
2:17:26
357
Sandra Kaper
Vlaardingen
2:26:03
2:17:31
358
Linda Veninga
Leeuwarden
2:19:43
2:17:36
359
Christien ten Hoeve
Loopgroep Leeuwarden
2:26:26
2:17:38
360
Gabrielle Herschel
De Meern
2:30:13
2:17:43
361
Willemijn Ridderbos
Climax
2:28:01
2:17:44
362
Hester van Eck-Baljet
Oegstgeest
2:29:08
2:17:46
363
Henny Postma
Leeuwarden
2:19:53
2:17:48
364
Nicole Vallee
Leusden
2:31:14
2:17:52
365
Erna de de Vries
Sportver. Friesland
2:27:23
2:17:57
366
Alexandra Gelijk
Nieuwe Niedorp
2:25:36
2:18:05
367
Amarins Geveke
Hoorn Terschelling
2:27:43
2:18:07
368
Sacha Wisman
West-Terschelling
2:27:43
2:18:07
369
Nicolet Munsterman
Kampen
2:30:23
2:18:10
370
Jorien Bruggert
Zwolle
2:31:03
2:18:12
371
Anne-Marie Kuiper
Apeldoorn
2:27:32
2:18:18
372
Annette Voskuilen
Maastricht
2:27:58
2:18:20
373
Ageeth de Graaf
Wolvega
2:23:36
2:18:33
374
Ester Heddema
Wolvega
2:23:37
2:18:34
375
Marlies Marsman-Knol
Lemele
2:33:32
2:18:49
376
Hermiena Boerema
Annen
2:25:32
2:18:55
377
Margreet Struijk
Spijkerboor Dr
2:25:32
2:18:55
378
Oda Ritsema van Eck
Oegstgeest
2:24:38
2:19:08
379
Joyce van Steenpaal
Harmelen
2:29:28
2:19:19
380
Linda Spaan
Groningen
2:23:23
2:19:31
381
Yvonne Feuerhahn
Triathlon
2:26:26
2:19:37
382
Els Licht
Amstelveen
2:32:10
2:19:44
383
Elles Kamping
Zuidlaren
2:35:00
2:19:46
384
Linda Smolders
Amsterdam
2:25:45
2:19:52
385
Marijke Hellinga
Burgum
2:33:53
2:19:59
386
Melanie Siezen
Zeist
2:35:02
2:20:02
387
Petra Houwing
Utrecht
2:25:44
2:20:12
388
Gryt Terpstra
Loopclub Burgum
2:26:35
2:20:18
389
Martha Bruinsma
Oranjewoud
2:33:27
2:20:20
390
Rianne den Breems
Leusden
2:22:38
2:20:25
391
Monique Eman
Impala
2:27:40
2:20:31
392
Karin Wierda
Impala
2:27:42
2:20:32
393
Jessica Holwerda
Emmeloord
2:25:16
2:20:49
394
Sandra Boers
Ruinerwold
2:27:24
2:20:52
395
Petra van Lente
IJsselmuiden
2:26:32
2:20:59
396
Brunel Kuilder
Enschede
2:35:05
2:21:04
397
Marjorie de Heer
Maassluis
2:29:34
2:21:07
398
Coosje Van Bruggen
Rotterdam
2:35:45
2:21:19
399
Kim Stroet
Groningen
2:36:58
2:21:26
400
Helene Frasa
Vianen Ut
2:24:44
2:21:51
401
Maike Dokman
Culemborg
2:25:19
2:22:13
402
Mariska Boersma
Veldhoven
2:26:35
2:22:14
403
José Reijinga
Groningen Atletiek
2:30:32
2:22:25
404
Esther van Voorst
Arnhem
2:25:15
2:22:30
405
Daphne Van der Geest
Alkmaar
2:27:31
2:22:43
406
Petra Olijve
Hoorn Terschelling
2:23:34
2:22:49
407
Claudia Versloot
Leeuwarden
2:26:39
2:22:58
408
Hanneke Hanenburg
Oppenhuizen
2:38:35
2:23:09
409
Anja Hintz
Köln
2:27:46
2:23:09
410
Caatje Van Walraven
IJlst
2:38:35
2:23:11
411
Tjitske van der Velde
Echtenerbrug
2:28:02
2:23:25
412
Kerry Campbell
Wassenaar
2:35:42
2:23:31
413
Mariska Oorburg
Groningen
2:35:58
2:23:39
414
Barbara de Vivo
Sneek
2:28:34
2:23:46
415
Sylvia van Dorresteijn
Houten
2:30:59
2:24:02
416
Martina Westerhuis
Drachten
2:30:46
2:24:30
417
Marjon Feenstra
Appingedam
2:40:03
2:24:35
418
Marlene Kreijkes
Franeker
2:40:03
2:24:40
419
Esther Hoekstra
Horror
2:28:34
2:24:43
420
Petra Posno
Kortenhoef
2:27:41
2:24:54
421
Aafke Hamstra
Loopclub Burgum
2:31:12
2:24:55
422
Toziena van der Tuuk
Scharnegoutum
2:30:31
2:25:01
423
Yvonne Borst
Zoeterwoude
2:28:15
2:25:05
424
Margreet Sierdsma
Groningen
2:40:34
2:25:18
425
Fija Luten
Annen
2:40:37
2:25:23
426
Grada Sloos
Zoeterwoude
2:27:50
2:25:25
427
Trudy Schroor
ATC '75
2:36:38
2:25:29
428
Lyze Feitsma
Berltsum
2:27:19
2:25:30
429
Helma Pruiksma
St.-Jacobiparochie
2:27:19
2:25:31
430
Angela Bakker-Scheper
Nieuwerkerk ad IJssel
2:33:45
2:25:40
431
Sandra Wever Wever
Langezwaag
2:41:05
2:25:47
432
Kas van der Pol
WZK Tri Team Wassenaar
2:36:59
2:26:30
433
Karin Andersson
Leeuwarden
2:41:57
2:27:17
434
Noesjka van der Weegen
Elst Ut
2:42:10
2:27:25
435
Chantal Zomer
Schiedam
2:32:17
2:27:32
436
Hilly van der Molen
Scharnegoutum
2:37:05
2:28:01
437
Anje De Jong
Hemrik
2:30:59
2:28:20
438
Grietje De Vries
Loopclub Burgum
2:34:46
2:28:26
439
Wilma Landstra
Haren Gn
2:32:41
2:28:42
440
Anne-Marie Vroom
Loopgroep Zuidhorn
2:31:14
2:28:43
441
Marjolijn Kerst
Zevenhuizen Zh
2:36:57
2:28:46
442
Jitty Krol
Leeuwarden
2:36:20
2:29:37
443
Annemaaike Bruinsma
Leeuwarden
2:43:43
2:29:50
444
Chantal Groot Kormelink
Warnsveld
2:43:45
2:30:05
445
Sonja Tambach-Bunt
Zaanland
2:35:13
2:30:38
446
Crisolita Dias
Rotterdam
2:38:49
2:30:41
447
Connie Meijdam
Vianen Ut
2:34:18
2:31:24
448
Angeliek Kraak
Wolvega
2:37:53
2:32:44
449
Sytske de Jong
Heeg
2:37:37
2:33:15
450
Esther Fukkink
Haarlemmermeer
2:34:40
2:33:26
451
Ingrid Schenkt
Amsterdam
2:39:26
2:33:59
452
Esther Tuinier
Apeldoorn
2:43:26
2:34:05
453
Margriet Feenema
Leeuwarden
2:43:47
2:35:29
454
Esther Knop
Midsland
2:36:41
2:35:55
455
Simone Dahmes
Midsland
2:36:42
2:35:56
456
Marianne Miedema
Franeker
2:39:31
2:36:01
457
Silvia Gorter
Almere
2:45:30
2:37:26
458
Ulrike Funk
Köln
2:43:36
2:37:40
459
Sabina Atzei
Amsterdam
2:41:11
2:37:59
460
Mariska Rook
Kampen
2:44:24
2:38:00
461
Henrike Bulthuis
Kampen
2:44:26
2:38:02
462
Janneke Sas
Hoorn Nh
2:52:37
2:38:51
463
Geeske Cnossen
IJlst
2:48:23
2:39:21
464
Monique van der van der Neut
Bodegraven
2:47:48
2:40:41
465
Marion Jorritsma
Barendrecht
2:55:48
2:40:51
466
Maaike van Deelen
Eefde
2:54:19
2:41:35
467
Rienke Beernink
Warnsveld
2:54:19
2:41:35
468
Anneke Lootsma
Jubbega
2:55:11
2:43:42
469
Irene Kuiper
Katlijk
2:55:11
2:43:42
470
Priscilla van der Plaats
Schiedam
2:50:54
2:48:14
471
Mary-Anne Sewell
Flakkee
2:56:21
2:49:49
V50, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susan Tuk
Brielle
1:33:32
1:32:27
2
Rianne Kremers
Gorinchem
1:38:13
1:36:27
3
Nelly Boons
Nagele
1:45:01
1:41:06
4
Marjo Demarteau
Houten
1:50:01
1:42:15
5
Jolanda Hageman
Gouda
1:47:01
1:42:43
6
Annelies Dijkema
Rouveen
1:44:32
1:43:22
7
Greetje Buist
ATC '75
1:52:56
1:44:16
8
Hilda de Vries
Drogeham
1:59:50
1:44:22
9
Evelien Hoogendoorn
Groningen Atletiek
1:54:46
1:44:23
10
Gerdi Wicherson
NOP
1:46:43
1:44:58
11
Evelien Reef
Loopgroep Gemeente Enschede
1:51:19
1:46:10
12
Liesbeth Hoekstra
Meerstad
1:59:47
1:46:21
13
Karin Pouls
Hanzesport
1:59:44
1:46:30
14
Karin Verhagen
Ugchelen
1:48:35
1:46:33
15
Roely Hoekstra
Nijemirdum
1:53:03
1:47:05
16
Annemiek Konijn
't Veld
1:55:34
1:48:06
17
Ellen Langezaal
Distance Runners Voorhout
1:52:58
1:48:21
18
Inez van Bruggen
Deurze
2:01:24
1:49:17
19
Irene de Vries
Munein
1:51:22
1:49:20
20
Hedwig Wiggers
Marathon Pim Mulier
1:54:24
1:49:21
21
Lianne van de van de Guchte
NOP
2:01:17
1:49:31
22
Paula Fikkert
Nijmegen
1:57:42
1:49:46
23
Berber Rijpstra
Loopgroep Stiens
1:52:13
1:50:11
24
Agnes Doedens
Schalkhaar
1:54:52
1:50:12
25
Carla Osseweijer
Soest
1:52:58
1:50:14
26
Michelle Buitenhuis
Ciko '66
2:00:10
1:50:21
27
Yolanda Simons
De Keien
1:52:27
1:50:26
28
Kitty Swiggers
Garmerwolde
1:58:46
1:50:33
29
Majken Juul Juul Jensen
Emmeloord
2:01:19
1:51:44
30
Saapke van der Pol
Lemmer
1:57:23
1:51:49
31
Eugénie Klok
Schipluiden
1:54:41
1:51:51
32
Hilda Hiemstra
Harkema
1:57:21
1:52:06
33
Tineke Hoekstra
Gouda
1:54:29
1:52:08
34
Sietske van der Meer
Hanzesport
1:58:37
1:52:14
35
Marja Seignette
Zijdewind
1:59:58
1:52:14
36
Marleen Lubbers
Twist
1:59:23
1:52:24
37
Carla Nanninga
Gorinchem
2:01:37
1:53:03
38
Joke Kuntz
Assen
2:01:12
1:53:46
39
Alice Harrems
Typhoon
2:02:43
1:54:01
40
Anita Kleijweg
De Lier
1:58:24
1:54:09
41
Alina Kruizenga
Groningen Atletiek
2:09:18
1:54:28
42
Roelie Plantinga
AV Heerenveen
2:02:48
1:55:29
43
Amerens Vredenberg
Utrecht
2:06:06
1:55:34
44
Corina Pheijffer
Heerhugowaard
2:11:20
1:55:46
45
Myriam Simons
Veghel
1:57:58
1:55:57
46
Klaske Prose-Romkes
Leeuwarden
1:57:45
1:56:20
47
Elly Koning
Almelo
2:02:58
1:56:26
48
Linda Lafeber
Loopgroep Aart Stigter
2:10:30
1:56:33
49
Femmie Emmink
Meppel
2:11:16
1:56:37
50
Petra de Waard
Suomi
1:59:41
1:56:38
51
Anneke Koops
Groningen
2:10:12
1:56:44
52
Jolanda Gerritsen
TION
2:00:38
1:56:44
53
Paulien Sarelse
Teuge
2:05:37
1:56:51
54
Gonnie Poelman
ATC '75
2:09:44
1:56:54
55
Wilma Hemstra
Sportver. Friesland
2:02:46
1:56:57
56
Marijke Hendriks- van der Cingel
Voorschoten
2:07:32
1:57:01
57
Afke Robroch
Austerlitz
2:03:58
1:57:02
58
Rebecca de Kuijer
Utrecht
2:02:16
1:57:17
59
Lianne Arling
Daventria
2:06:46
1:57:22
60
Annelieke Le Net
Deventer
2:02:17
1:57:30
61
Corrie Vegter
Winschoten
2:04:11
1:57:40
62
Jannie Bijma
De Knipe
2:00:31
1:57:40
63
Marcella Vendrig
Oudewater
2:05:19
1:57:47
64
Liesbeth Hillebrand
De Sprinter
2:12:40
1:58:00
65
Verona Fortuin
Horror
2:05:06
1:58:03
66
Eefje Osse
Voorhout
2:10:19
1:58:05
67
Marry de Lange
ACO Van Elderen
2:07:53
1:58:17
68
Erna Wibbelink
Gouda
2:02:56
1:58:38
69
Anky Kant
Winschoten
2:05:10
1:58:39
70
Inge Molenwijk
PEC 1910
2:01:52
1:58:52
71
Aagje Kruithof
Lemmer
2:01:43
1:58:59
72
Karin Danhof
Loopgroep Zuidhorn
2:06:27
1:59:01
73
Gea Elgersma
Sneek
2:04:51
1:59:24
74
Rixte Mulder
AV Heerenveen
2:02:17
1:59:25
75
Trudy Bijland
Loopgroep Stiens
2:05:43
1:59:37
76
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
2:05:43
1:59:39
77
Attie Hummel
Fivelstreek
2:12:43
1:59:40
78
Vera Bijvang
Groningen Atletiek
2:07:49
1:59:43
79
Mathea Brouwer
Elst Gld
2:03:02
1:59:44
80
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
2:11:37
1:59:46
81
Lucienne Sigmond
Oost-Souburg
2:06:37
1:59:51
82
Anneke Kaskens
Westerbork
2:08:31
2:00:03
83
Agnes Roskam
AV Zeewolde
2:10:22
2:00:05
84
Esther Haak
Eelderwolde
2:06:32
2:00:14
85
Reyka Oosterveer
Voorhout
2:09:19
2:00:15
86
Fenna Smit
Enkhuizen
2:04:35
2:00:16
87
Siska Folkertsma
AV Heerenveen
2:10:29
2:00:19
88
Alie van den Dries - ten Brinke
Bennekom
2:14:05
2:00:29
89
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:15:32
2:00:41
90
Klaske Post
Grou
2:03:35
2:00:43
91
Annemieke Vreken
Haarlem
2:12:27
2:00:54
92
Leontien Ridder
U-Track
2:09:46
2:00:57
93
Baukje van der Burg
Koarnjum
2:07:01
2:01:00
94
Djieuwke Verseput
Driebergen-Rijsenburg
2:12:03
2:01:10
95
Coby Wille
Tzum
2:02:01
2:01:13
96
Tineke Bijker
Akkrum
2:03:40
2:01:14
97
José Cvetanovic
Apeldoorn
2:10:31
2:01:15
98
Alie Rozenberg
Enschede
2:11:43
2:01:16
99
Jacquelina Overwik
Jubbega
2:11:43
2:01:17
100
Mieke Hekkers
Deventer
2:10:08
2:01:25
101
Judith Wijnker
Winkel
2:09:11
2:01:27
102
Betty Osinga
Sportver. Friesland
2:03:32
2:01:29
103
Regine Godefrooij-Kerkhof
Apeldoorn
2:10:19
2:01:33
104
Antje Sipkema
West-Terschelling
2:02:14
2:01:35
105
Ingrid Serrarens
Hengelo Ov
2:03:07
2:01:36
106
Jeannette Romeijn
Suomi
2:04:22
2:01:49
107
Anny Ploeg
Grootegast
2:06:53
2:01:57
108
Verena Vöcking
Bocholt
2:15:17
2:01:58
109
Ingrid van de Leur
Hattemerbroek
2:15:12
2:02:04
110
Lineke Veenstra
Leeuwarden
2:03:27
2:02:05
111
Astrid Schuurmans
Leiderdorp
2:10:55
2:02:11
112
Marjan Dijken
Lemmer
2:06:18
2:02:15
113
Jelly Douma
Hanzesport
2:15:55
2:02:16
114
Erna Van der Neut
Warnsveld
2:15:55
2:02:16
115
Beatrix Downar
Sint Nicolaasga
2:03:49
2:02:18
116
Erica Stroombergen
De Spartaan
2:12:18
2:02:19
117
Ingrid Looijenga
Zutphen
2:15:29
2:02:20
118
Madeleen Uitdehaag
Lochem
2:09:26
2:02:24
119
Terry Bos
Sneek
2:16:46
2:02:30
120
Marion Voskuil
Driebruggen
2:15:38
2:02:47
121
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
2:08:35
2:02:53
122
Dianne Spanjers
RRZ
2:15:56
2:02:55
123
Lianne Nadorp
Leeuwarden
2:07:09
2:02:58
124
Monique Geerts
Leiden Road Runners Club
2:11:35
2:02:58
125
Esther Nijp
Delfzijl
2:18:19
2:03:03
126
Alida Dorenbosch
Altis
2:15:16
2:03:13
127
Tineke Haitsma-van Dijk
WZK Tri Team Wassenaar
2:15:16
2:03:13
128
Yvonne Duivenvoorden
Statina
2:07:04
2:03:14
129
Feikje Riedstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:10:33
2:03:17
130
Anita Hubers
Varsseveld
2:10:38
2:03:24
131
Natasja Kuipers
Loopgroep Sneek
2:10:41
2:03:24
132
Margreet Ten Have
Driebergen-Rijsenburg
2:08:59
2:03:31
133
Feikje Groenhof
Groningen
2:08:55
2:03:38
134
Hettie Vrolijk
Pijnenburg
2:09:43
2:03:38
135
Petra IJdema
Spartacus
2:07:25
2:03:41
136
Anita Luik-Sijbesma
Franeker
2:07:25
2:03:42
137
Francine Beckers
ATC '75
2:13:56
2:03:43
138
Marion van Doorm
Pijnenburg
2:15:13
2:03:43
139
Ans Van der Meer
Garrelsweer
2:10:07
2:03:45
140
Nancy den Besten
Statina
2:07:39
2:03:49
141
Irene van Drenth
Pijnenburg
2:10:00
2:03:55
142
Jacqueline Slegten
PEC 1910
2:06:58
2:03:58
143
Boukje Keulen
Jirnsum
2:10:53
2:04:09
144
Marjon Lindeboom
AV Castricum
2:16:57
2:04:12
145
Danielle Noort
Kring van Dorth
2:12:59
2:04:13
146
Jasmin Geijteman
U-Track
2:11:02
2:04:15
147
Veronique Holtmaat
Goirle
2:20:14
2:04:40
148
Annemieke Verweij
Wijk bij Duurstede
2:20:04
2:04:42
149
Adrie Hartholt
LSV Invictus
2:13:33
2:04:43
150
Marjo Koldeweij
De Wijk
2:06:16
2:04:44
151
Joke Visser-Haaksma
Gorredijk
2:10:46
2:04:48
152
Monique van der Meij
Algemene Bathmense SV
2:13:53
2:05:08
153
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
2:10:00
2:05:09
154
Gelske Jager
Loopgroep Dokkum
2:09:04
2:05:18
155
Sigrid Jansen
Zwolle
2:08:23
2:05:24
156
Sylvia Menken
Leiden Road Runners Club
2:13:58
2:05:25
157
Sonja de Graaff
Leiden Road Runners Club
2:13:58
2:05:25
158
Ina Harding
Sneek
2:07:30
2:05:27
159
Sippie Louwsma
Wijnaldum
2:17:37
2:05:42
160
Alie Wassenaar
Groningen
2:19:14
2:05:46
161
Marie-Anne Peterse-Laurey
Hilversum
2:13:31
2:05:47
162
Monique Broere
Wassenaar
2:13:31
2:05:47
163
Suzan Jansen
AV Aalsmeer
2:08:29
2:06:01
164
Carola Penninx
Giethoorn
2:08:43
2:06:01
165
Ria Timmer-Bouwhuis
AV Aalsmeer
2:08:29
2:06:01
166
Yvonne Lubben
Groningen
2:12:03
2:06:02
167
Tjitske Miedema
Loopgroep Berlikum
2:08:38
2:06:07
168
Elly Hoorn
Gieten
2:09:54
2:06:09
169
Jeannine van Oosterom
PEC 1910
2:16:18
2:06:23
170
Jacqueline van der Feen
Alkmaar
2:20:34
2:06:29
171
Astrid Frederici
Amsterdam
2:20:43
2:06:36
172
Lilian Van den Bosch
Roderwolde
2:18:00
2:06:38
173
Claudia Denneboom
Zaanland
2:11:57
2:06:42
174
Verona De Waal
Breda
2:17:13
2:06:42
175
Ingrid Roodink
Veluwe
2:15:54
2:06:54
176
Annet Huntink
Pijnenburg
2:18:27
2:06:57
177
Joanne Hoornweg
Utrecht
2:18:53
2:07:03
178
Jacqueline Schuurman
Haarlem
2:19:45
2:07:09
179
Pernell van Ginkel
Sellingen
2:16:11
2:07:13
180
Mariska Loomans
PAC
2:15:02
2:07:20
181
Dorine Tolboom
Altis
2:18:49
2:07:23
182
Monique Mijsbergh
PEC 1910
2:10:22
2:07:24
183
Tineke Lautenbach
AV Heerenveen
2:14:49
2:07:29
184
Nancy den Boer
Rotterdam
2:15:11
2:07:29
185
Margreet Alberts
Houten
2:19:55
2:07:30
186
Agnes Woldhuis
Ten Post
2:13:58
2:07:36
187
Esther Van Bezouwen
PAC
2:12:29
2:07:48
188
Lian IJdema
Bolsward
2:10:26
2:07:52
189
Jolanda Kämpfer-Ouwehand
Julianadorp
2:16:28
2:07:54
190
Annet Feenstra
Lionitas
2:21:33
2:07:55
191
Francina Loovens
Energie
2:13:05
2:07:59
192
Wilma Bakker
Nieuwe Niedorp
2:15:42
2:08:12
193
Doriene van der Kaaden
Lippenhuizen
2:14:04
2:08:13
194
Wilma Vianen
Antilope
2:21:50
2:08:17
195
Irene Kriele
Sneek
2:15:48
2:08:30
196
Bodil van der Ven
Heiloo
2:21:01
2:08:32
197
Wilma Polack
Zevenhuizen Zh
2:13:25
2:08:46
198
Ildiko Baars
Wijchen
2:12:05
2:08:50
199
Marieke Klaver
Bunnik
2:19:11
2:08:50
200
Ina Lanting
Annen
2:12:58
2:08:50
201
Janke Kalter
Loopgroep Leeuwarden
2:18:32
2:09:05
202
Rieka Reiffers
Loopgroep Bedum
2:19:26
2:09:12
203
Jenny van der Velde-Bouwhuis
Hengelo Ov
2:11:56
2:09:22
204
Hinke de Vries
Loopgroep Dokkum
2:13:10
2:09:24
205
Esther Spiegelenberg
Brummen
2:11:58
2:09:25
206
Imca Vaartjes
Akkrum
2:11:12
2:09:42
207
Klaske Atsma-Nauta
Oppenhuizen
2:20:32
2:09:43
208
Ankie Dijkslag
Daventria
2:13:06
2:09:45
209
Mayke Verweij
Phoenix
2:20:27
2:09:56
210
Mathilde Eibrink
Hattemerbroek
2:20:32
2:09:58
211
Ida Hylkema
It Heidenskip
2:22:42
2:10:00
212
Manda Alosery-Tijssen
Veluwe
2:23:15
2:10:13
213
Anne-Marieke Kromwijk
Bodegraven
2:25:10
2:10:13
214
Astrid Drenker
Maarssen
2:18:03
2:10:17
215
Maya Kraaijevanger
Distance Runners Voorhout
2:19:30
2:10:27
216
Janette Koopman
PEC 1910
2:19:27
2:10:31
217
Lia van Daatselaar
Triathlon
2:14:03
2:10:40
218
Meina Veenstra
Groningen Atletiek
2:14:45
2:10:55
219
Caroline Dupree
Nijmegen
2:25:26
2:11:00
220
Petra Stam
Haarlem
2:19:38
2:11:02
221
Adriane van Duivendijk
Nieuwegein
2:21:30
2:11:07
222
Sandra de Goede
Kerkenveld
2:19:50
2:11:17
223
Heleen Witvliet-Bagchus
Loopgroep Run-Inn Utrecht
2:23:14
2:11:25
224
Trea Meesters
Horror
2:19:03
2:11:25
225
Coby de Swart
Zeewolde
2:23:14
2:11:30
226
Janny Fennema
Sportver. Friesland
2:22:24
2:11:40
227
Jenny Krijnen
PAC
2:19:22
2:11:40
228
Andrea van Eeuwen
GAC Hilversum
2:25:00
2:11:40
229
Renske Beets-Andringa
Leusden
2:22:38
2:11:48
230
Marian Connotte
Pijnenburg
2:23:21
2:11:53
231
Ineke Flier - Mondria
IJsselmuiden
2:22:54
2:11:56
232
Yvonne van der Schalie
Amersfoort
2:17:13
2:12:04
233
Marijke Bos
Oosterend Terschelling
2:13:16
2:12:32
234
Anja van Vlaanderen
Haarlem
2:21:18
2:12:42
235
Anja Bosscher
Veendam
2:15:18
2:12:46
236
Willy Van Beek
Horror
2:25:15
2:12:55
237
Mieke de Kluijver
Augustinusga
2:25:15
2:12:55
238
Evelien Buma
Nederhorst den Berg
2:21:32
2:12:56
239
Agnes Poelman
Eelde
2:17:52
2:13:11
240
Rini Van Blokland
Phoenix
2:24:04
2:13:15
241
Carin Bobeldijk
Leiden Road Runners Club
2:21:46
2:13:16
242
Nell Eichhorn
Waterweg
2:22:29
2:13:27
243
Terry van van Velthooven
Leiden Road Runners Club
2:22:04
2:13:34
244
Greetje de Jong
Loopgroep Bedum
2:23:50
2:13:35
245
Mirjam Steenbergen
Moordrecht
2:23:45
2:13:39
246
Willemien Weits
Nieuwleusen
2:20:34
2:14:15
247
Trees Maatman
AV Heerenveen
2:16:37
2:14:22
248
Annet Pongers
Nijkerk Gld
2:19:30
2:14:22
249
Karin Schuchhard
Voorschoten
2:28:45
2:14:26
250
Liesbeth Lagerweij
Midsland
2:15:11
2:14:27
251
Annette Dupree
Leek
2:28:55
2:14:30
252
Lyset Rekers
Enschede
2:18:25
2:14:30
253
Maryke Verheul
Haag Atletiek
2:25:32
2:14:37
254
Claudia Bruijs
PEC 1910
2:23:35
2:14:39
255
Gertine Nap
Clytoneus
2:28:48
2:15:02
256
Karin Boelens
Velp Gld
2:28:55
2:15:04
257
Katja Groenendaal
AV Zeewolde
2:25:24
2:15:06
258
Gillian Weinberg
Wassenaar
2:27:39
2:15:28
259
Conny Janssen
Nieuwegein
2:24:28
2:15:33
260
Ans de Boer-Smits
De Meern
2:20:55
2:15:41
261
Christina Buma
Oudega Gaast Sleat
2:25:04
2:15:47
262
Sylvia de Groot
Voorhout
2:26:32
2:15:55
263
Ada Prins
Leiden
2:27:16
2:16:14
264
Renate Jimmink
Zutphen
2:30:01
2:16:21
265
Angélique Knoppert
Doetinchem
2:28:50
2:16:22
266
Gonny Bergevoet
Argo
2:28:50
2:16:23
267
Corrie Bussing
Climax
2:30:10
2:16:33
268
Kris Knook Derks
Poortugaal
2:23:48
2:16:38
269
Harriet Aans
Montfoort
2:19:58
2:16:38
270
Jolanka Boon
Antilope
2:30:16
2:16:44
271
Anna Bosman
Nieuwleusen
2:22:30
2:16:49
272
Janneke Wubs-Komdeur
Emmen
2:18:07
2:16:50
273
Jacomine Paul
Abcoude
2:27:45
2:16:57
274
Tanja van Eeuwen
Leusden
2:30:23
2:17:02
275
Astrid van Utteren
De Sprinter
2:30:03
2:17:03
276
Annechien Hoefkens
's-Hertogenbosch
2:21:04
2:17:11
277
Renate Tijsseling
Voorne Atletiek
2:28:56
2:17:13
278
Martina Mak
Groningen
2:30:26
2:17:17
279
Liek Gerritsen
Amersfoort
2:25:08
2:17:18
280
Marieke Prins
Deinum
2:19:34
2:17:20
281
Sytske Sytema
Deinum
2:19:34
2:17:21
282
Gerry Wiesenhaan
Zwammerdam
2:19:46
2:17:29
283
Ingrid Dotinga
Zwolle
2:22:49
2:17:30
284
Maureen Claassen
Bitgum
2:21:02
2:17:33
285
Hilly Oosting
Annen
2:23:17
2:17:38
286
Monica van den Engel
Climax
2:28:01
2:17:44
287
Marlene Dettingmeijer
Enschede
2:32:10
2:17:46
288
Marjon Wils
Daventria
2:23:54
2:17:50
289
Nynke Hoogendoorn
Nieuwegein
2:30:14
2:18:14
290
Paula Vrolijk-de Vries
AV Castricum
2:30:30
2:18:14
291
Mia Verstraeten
PAC
2:30:57
2:18:26
292
Janke Leffering
Horror
2:23:12
2:18:27
293
Anskje Schaap
Heeg
2:32:05
2:18:39
294
Poonam Sharma
Mumbai
2:26:10
2:18:51
295
Marianne Feenstra
Loopgroep Visie
2:32:20
2:19:09
296
Ellen Zwarteveen
Rotterdam
2:31:10
2:19:17
297
Gea Steen
Heerenveen
2:25:01
2:19:32
298
Monique Van den Oudenhoven
Sneek
2:25:01
2:19:32
299
Mascha De Hek
Buitenpost
2:34:13
2:19:42
300
Joke Smit
Groningen
2:33:17
2:19:43
301
Beitske Bruinsma
Groningen
2:33:38
2:19:45
302
Anne-Marie Vos
Nieuwerkerk ad IJssel
2:29:53
2:19:46
303
Jacqueline Freeke
Nietap
2:21:26
2:19:48
304
Rita Drok
Stedum
2:30:05
2:19:50
305
Sippie Hansma
Koarnjum
2:27:41
2:19:51
306
Geartsje Visser-de Groot
AV Heerenveen
2:22:52
2:20:06
307
Marlies Smit-Mast
Landerum
2:21:00
2:20:15
308
Monique Groeneveld
KAV Holland
2:31:21
2:20:16
309
Esther Liefers
Kiel-Windeweer
2:33:23
2:20:21
310
Kiki de Boer
Loopgroep Sneek
2:34:04
2:20:23
311
Eline Weijers
Esbeek
2:32:31
2:20:31
312
Christine Zijlstra
Loopclub Burgum
2:26:51
2:21:10
313
Lidwien Broenink
Joure
2:34:05
2:21:14
314
Marjon Lok
AV Aalsmeer
2:23:43
2:21:16
315
Trea Walstra
Lionitas
2:30:50
2:21:41
316
Alie Numan
Lionitas
2:31:20
2:21:45
317
Norma Aarts
U-Track
2:31:44
2:21:48
318
Ingrid Kalma
Amsterdam
2:32:38
2:22:00
319
Hilda Knop
West-Terschelling
2:22:47
2:22:03
320
Tina Pieters
Spark
2:23:45
2:22:05
321
Gré Bezema
Gasselte
2:33:04
2:22:11
322
Trienette Schuiling
Gasselte
2:33:04
2:22:11
323
Petra Werkman
LSV Invictus
2:26:42
2:22:17
324
Jolanda Mastebroek
Emmeloord
2:35:06
2:22:57
325
Caroline van der Voort
Leiden
2:28:32
2:23:02
326
Dorien Stroomberg
Statina
2:33:16
2:23:21
327
Anke De Jong
Tirns
2:34:59
2:23:27
328
Carolien van der Touw
Groningen Atletiek
2:32:53
2:23:32
329
Marie-José Speelman
Kolham
2:28:59
2:23:37
330
Ingrid Tjepkema
Impala
2:34:13
2:23:46
331
Marlies ten Haaf
Almere
2:38:06
2:23:52
332
Jolanda Hoogebeen
Voorthuizen
2:37:50
2:24:02
333
Renee Heller
Utrecht
2:29:48
2:24:16
334
Claudine van Monsjou
Vierhouten
2:32:23
2:24:48
335
Alice Starrenburg
Waterweg
2:33:54
2:24:49
336
Jose Braham
Eemnes
2:27:42
2:24:53
337
Jeannet Huitema
Lionitas
2:27:05
2:25:31
338
Gonnie Roumen
Dolichos
2:30:16
2:25:46
339
Attie van der Woude
Loopgroep Dokkum
2:30:08
2:25:52
340
Willy Hof-Kitselaar
Loopgroep De Drentsche Aa
2:36:38
2:26:04
341
Gerlinde Zuidhof
Loopgroep De Drentsche Aa
2:36:38
2:26:04
342
Renate de Wiljes-Windt
Loopgroep De Drentsche Aa
2:36:38
2:26:04
343
Hetty Geltink
Utrecht
2:38:13
2:26:22
344
Annemarie Zweerman
Waarland
2:34:22
2:26:50
345
Carlien Hendrickx
NOP
2:37:41
2:26:50
346
Marina Petersen
Loopgroep Visie
2:41:40
2:26:59
347
Diane Keuken
Duiven
2:40:18
2:27:13
348
Martine Glerum
Duiven
2:40:38
2:27:28
349
Albertha Harms
Hoogeveen
2:30:39
2:27:34
350
Marjan Gnodde
Zeewolde
2:40:37
2:27:36
351
Els Wolfers
Harkstede
2:37:30
2:28:30
352
Heinrie Kempenaar
Loopclub Burgum
2:34:47
2:28:35
353
Anneke Van der Meer
Loopgroep Leeuwarden
2:32:41
2:28:39
354
Trea van der Heide
Balkbrug
2:44:07
2:28:52
355
Hilda Goedemoed
Amstelveen
2:34:11
2:29:06
356
Gea Bouma-Helmus
Bornerbroek
2:44:08
2:29:07
357
Ina Tijmans Boel
Zutphen
2:40:17
2:31:01
358
Tonny Vermeer
Een
2:39:28
2:31:31
359
Diana Sijm
ATC '75
2:42:54
2:31:43
360
Ymkje de Vries
Loopgroep Hugo Veenker
2:37:33
2:32:08
361
Sonja Dijkstra de Gorter
Harlingen
2:34:26
2:32:32
362
Silvia Feringa
Zwolle
2:37:05
2:33:45
363
Heiltje Geijsen
Dolichos
2:38:16
2:33:45
364
Gerry Eussen
Santpoort-Noord
2:45:37
2:33:51
365
Anja Spronk
Houten
2:35:17
2:33:59
366
Erna Van der Gronden
Apeldoorn
2:43:21
2:34:07
367
Ina Haan
Veendam
2:44:44
2:34:14
368
Rinny van Duijneveldt
Franeker
2:45:32
2:35:44
369
Pamela McLaughlin
Sibrandabuorren
2:52:51
2:37:21
370
Esmeralda Beeldsnijder
Almere
2:45:30
2:37:26
371
Colinda Popken
Deinum
2:40:35
2:38:23
372
Machteld Smit
Stiens
2:46:37
2:38:46
373
Tonia Zondag
De Wijk
2:40:45
2:39:09
374
Mariette van Beusekom
Utrecht
2:45:08
2:39:23
375
Hester Joostema
Minnertsga
2:47:21
2:40:36
376
Connie Bik
Rotterdam
2:48:47
2:40:38
377
Marieke van Horssen
Heemskerk
2:47:29
2:42:32
378
Karin Kolvoort
Hilversum
2:50:25
2:45:51
379
Alie Niewold
ATC '75
2:58:02
2:46:51
380
Jacqueline Zacharias
Assen
2:56:32
2:47:22
381
Mirjam Kuipers
Uitwellingerga
2:56:32
2:49:47
382
Gea Stolk-Eland
Voorne Atletiek
3:06:19
2:53:58
383
Carolien Mourik
Flakkee
3:02:55
2:56:24
384
Jolanda Nijenhuis-van Hattem
Sportver. Friesland
3:18:16
3:03:18
V60, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilde Bos
Gieten
1:37:51
1:35:37
2
Evelyne AbelnAvezaat
Smalle Ee
1:38:36
1:37:22
3
Rika Hoekstra
LSV Invictus
1:50:09
1:46:42
4
Kitty Kiebert
Noordwijk Zh
1:52:43
1:47:33
5
Ina Stege
NOP
1:54:02
1:50:43
6
Gonnie Van Haaster
Castricum
1:56:30
1:52:36
7
Roos Boerma
Loopclub Burgum
1:59:22
1:53:30
8
Yvonne Verbree
Aadorp
2:01:05
1:54:38
9
Harriet Speelman
Nijeveen
1:57:19
1:54:55
10
Gerrie van der Veen
Rotterdam
2:08:45
1:57:02
11
Gerda Nij Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
2:01:45
1:57:05
12
Elly Abbink
Opende
2:04:36
1:59:11
13
Marianne Buikema
Triathlon
2:09:47
2:00:01
14
Annego Fokker
Bloemendaal
2:09:44
2:00:04
15
Hubertine Hingstman
Loopgroep Houten
2:10:41
2:00:48
16
Imie Canter Visscher
Beetsterzwaag
2:13:24
2:01:03
17
Nel van Ouwerkerk
Bodegraven
2:12:34
2:01:18
18
Marjan Bos
TAS '82
2:09:12
2:01:29
19
Yvonne Van Druenen
Nijmegen Atletiek
2:05:08
2:02:29
20
Grietje Overmars
NOP
2:06:25
2:03:02
21
Klara Hummel
Groningen
2:06:59
2:03:06
22
Afra Galama
Heeg
2:05:35
2:03:08
23
Angeline de Graaff
Hylas
2:06:30
2:04:26
24
Ciel Scheinck
Groenlo
2:16:12
2:04:34
25
Annemie Wigman
PAC
2:12:19
2:04:37
26
Aukje Kracht
Leeuwarden
2:07:51
2:05:37
27
Annelies Dickhout
Cifla
2:12:08
2:06:35
28
Wilma Groenewegen
Utrecht
2:12:08
2:07:04
29
Nienke Bays
Harkema
2:12:57
2:07:31
30
Marion Titulaer
Groenlo
2:19:23
2:07:45
31
Coosje Hoogendoorn
Amsterdam
2:13:20
2:07:49
32
Diana Vester
Utrecht
2:18:45
2:07:52
33
Henny Sikken
Driebergen-Rijsenburg
2:18:45
2:07:53
34
An Bierman
Hunzerunners Loopgroep
2:13:55
2:08:16
35
Eveline van Zanten
Maassluis
2:17:36
2:08:34
36
Annelies Mosselman
West-Terschelling
2:09:42
2:09:13
37
Margriet de Vries-Mulders
Waterweg
2:17:55
2:09:28
38
Trudy Buren
AV '23
2:15:48
2:09:57
39
Elly Neijland
Hanzesport
2:15:44
2:10:34
40
Vera Bak
IJsselstein Ut
2:21:17
2:10:55
41
Inge Zwiers
Oldebroek
2:24:10
2:11:03
42
Helma Smeenk
Enschede
2:14:58
2:11:03
43
Hanneke Stam-Broek
Heerenveen
2:18:33
2:11:30
44
Lian Voesenek
Breda
2:17:07
2:12:23
45
Maria Best
ATC '75
2:23:02
2:12:49
46
Henny Zijlstra-Rigter
Marrum
2:26:01
2:13:29
47
Pleuni den Braven
Typhoon
2:22:17
2:13:31
48
Lina van der Linden-Treure
Alblasserdam
2:28:36
2:13:52
49
Anke van Dijk
Wommels
2:15:46
2:14:09
50
Annemiek van Rooijen
Loopgroep Houten
2:18:50
2:15:01
51
Tjitske de Jong
Mildam
2:22:36
2:15:37
52
Yasmin Verheul
West-Terschelling
2:16:53
2:16:25
53
Gerrie Boelhouwer
Hellas
2:32:41
2:17:39
54
Corrie Hoek
Leiden
2:30:47
2:17:53
55
Pietsje Bijlsma-Leffering
Gorredijk
2:22:43
2:17:56
56
Elisabeth Nederlof
Amsterdam
2:32:07
2:18:20
57
Margriet De Beer
West-Terschelling
2:20:04
2:19:37
58
Alice Hagens
Distance Runners Voorhout
2:24:14
2:19:40
59
Mattie de Boer
LSV Invictus
2:24:09
2:20:51
60
Vroon Boos
Bovenkarspel
2:26:58
2:20:53
61
Gaby Van Rooij
Amerongen
2:23:00
2:21:19
62
Hennie Wesseling
ATC '75
2:32:26
2:21:28
63
Marijke de Jager
Athleta
2:29:32
2:22:29
64
Joke Van der Graaf
Zevenhoven
2:28:32
2:22:46
65
Marina van Laake
Hoorn Terschelling
2:25:18
2:24:29
66
Dineke Mijer
Voorne Atletiek
2:32:10
2:26:13
67
Norine Senior
Groningen
2:31:46
2:26:35
68
Greta Merlo
Gent
2:40:33
2:26:48
69
Paula Benders
Loopgroep Visie
2:41:40
2:26:59
70
Ina Westra- Rendering
Loopgroep Visie
2:41:40
2:26:59
71
Anneke Bos
Ede Gld
2:42:11
2:28:06
72
Kitty Brussee
Zwammerdam
2:31:18
2:29:35
73
Joke de Vries
Purmerend
2:34:41
2:29:47
74
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
2:43:19
2:30:56
75
Annette Doornkamp
Groningen Atletiek
2:40:06
2:31:12
76
Willemijn Berk
Distance Runners Voorhout
2:36:05
2:31:22
77
Hieke Veenstra - Rinsma
Loopgroep Hugo Veenker
2:37:33
2:32:08
78
Alice Nagelhout
Loopgroep Sneek
2:45:51
2:32:42
79
Anne-Marieke Van Helvoort
Santpoort-Noord
2:45:37
2:33:51
80
Riek de Nobel van de Wiel
Leiden Road Runners Club
2:41:57
2:34:12
81
Aaltjen Volbers
Enschede
2:48:54
2:34:29
82
Jannie van der Wal
Horror
2:50:03
2:34:58
83
Cathrien Hesselink
Cialfo
2:40:39
2:35:36
84
Henderijetta Winter
Loopgroep Astrea
2:46:40
2:38:08
85
Els Vermeulen
PAC
2:48:33
2:40:23
86
Christiana Schouwen
PAC
2:52:36
2:44:26
87
Betsy Boekhorst
IJsselstein Ut
2:56:26
2:46:03
88
Frida Bilterijst-der Weduwe
TION
2:53:00
2:49:04
89
Loes Oorsprong
Energie
2:57:10
2:52:14
90
Aafje van den Akker
Loopgroep Bedum
3:01:51
3:01:10
MSEN, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
AAC '61
2:28:59
2:28:59
2
Rick Salome
Phanos
2:40:29
2:40:28
3
Ben Van Oeveren
Climax
2:46:54
2:46:52
4
Sebastian Sterk
Triathlon
2:52:34
2:52:28
5
Jan van den Bossche
Nederlandse Triathlonbond
2:54:59
2:54:59
6
Erik De Vries
Loopgroep Klazienaveen
3:04:48
3:04:46
7
Kees Noppert
Lionitas
3:05:03
3:04:52
8
Sjoerd Haas
Nederlandse Triathlonbond
3:07:09
3:07:07
9
Maurits Bloem
BB lopers
3:13:05
3:13:01
10
Niels van Hoorn
BB lopers
3:19:45
3:19:42
11
Joram Hoekman
Nederlandse Triathlonbond
3:44:20
3:44:14
M40, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iwan Kamminga
Aquilo
2:33:16
2:33:16
2
Willem de Boer
Lionitas
2:39:03
2:39:03
3
Erik Negerman
GAC Hilversum
2:44:16
2:44:15
4
Johannes Postma
Lionitas
2:54:03
2:54:03
5
Tom Witjes
Ciko '66
2:57:11
2:57:06
6
Jetze Genee
Horror
2:57:17
2:57:15
7
Wiebe Borren
Loopgroep Bunnik
3:05:54
3:05:48
8
Timo Berkenbosch
BB lopers
3:12:23
3:12:20
9
Wim Meems
Sportver. Friesland
3:12:50
3:12:47
10
Werner Dijkstra
the Hague Road Runners
3:15:17
3:15:15
11
Jaap de Vries
AAC '61
3:20:31
3:20:29
12
Vincent Bronkhorst
Nijmegen Atletiek
3:32:43
3:32:35
13
Dennis Riebeck
OSS-VOLO
3:32:58
3:32:52
14
Richard Dreijer
MarathonPlus
3:33:54
3:33:43
15
Remko Van der Lei
Loopgroep Groningen
3:37:19
3:35:46
16
Bas Groot Groot Hulze
Hellas
3:39:17
3:38:47
17
Ronald Nijssen
Triathlon
3:44:02
3:43:52
18
Alex Oskam
Loopgroep Bedum
3:45:26
3:45:17
19
Willem Hofman
Artemis
3:49:52
3:49:38
20
Thom Snijder
Loopgroep Bedum
3:50:57
3:50:48
21
Thierry van van Groen
Sportver. Friesland
3:52:22
3:52:14
22
Jogchum Dijkstra
Sportver. Friesland
3:56:51
3:56:43
23
Nico Swart
Loopgroep gRUNN
4:01:19
4:00:02
24
Luuk Kruizinga
Loopgroep Zuidhorn
4:03:40
4:03:36
25
Vincent Broekkamp
Triathlon
4:05:56
4:05:47
26
Najib Koraichi
Caesar
4:11:20
4:11:06
M50, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucas Leliveld
Groningen Atletiek
3:00:05
3:00:03
2
Sieds Wiersma
Impala
3:00:53
3:00:51
3
Edward Pechler
Loopgroep Bedum
3:01:52
3:01:50
4
Theo Combee
Phanos
3:02:19
3:02:18
5
Ignas Dümmer
AAC '61
3:08:33
3:08:32
6
Stefan Hinze
Katzenbach
3:08:45
3:08:40
7
Frank Heijmink
AAV '36
3:12:16
3:12:16
8
Bob van der Weg
Rohel
3:15:48
3:15:46
9
Gerald Hoogeveen
Horror
3:17:59
3:17:56
10
Albert Heikens
ATC '75
3:18:52
3:18:49
11
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
3:21:59
3:21:56
12
Bart Haas
Nederlandse Triathlonbond
3:25:16
3:25:14
13
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
3:26:59
3:26:50
14
Mark GrooteBromhaar
Veluwe
3:27:42
3:27:38
15
Maurice Huijs
Spado
3:28:52
3:28:42
16
Tjitte Vries
AV Heerenveen
3:30:37
3:30:29
17
Jan Jeuken
Nijmegen Atletiek
3:32:28
3:32:18
18
Dick Huizing
Loopgroep Bedum
3:33:52
3:33:42
19
Wim Kompier
OSS-VOLO
3:34:50
3:34:44
20
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
3:36:46
3:36:37
21
Rob van Noordt
Olympus '70
3:37:31
3:37:24
22
Hans Coomans
OSS-VOLO
3:40:29
3:40:23
23
Eppe Wolfis
Loopgroep Bedum
3:42:08
3:42:00
24
Arie Van der Steen
AV Heerenveen
3:48:47
3:48:40
25
GertJan van Groningen
Loopgroep Aart Stigter
3:51:01
3:50:52
26
Daan van der Geest
Sportver. Friesland
3:51:18
3:51:16
27
Hanno Treep
PEC 1910
3:54:14
3:54:10
28
Luckett Simon
KAV Holland
3:54:59
3:54:54
29
Folkert Tienkamp
AAC '61
3:56:58
3:56:52
30
Bas d’ Herripon
Attila
4:14:39
4:12:57
31
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
4:15:41
4:15:30
32
Jan van der Meij
Sportver. Friesland
4:29:46
4:29:43
33
Twan Belgers
Cifla
4:32:49
4:32:37
M60, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijs van den Hurk
avVN
3:11:55
3:11:47
2
Hans Heirman
OSS-VOLO
3:32:58
3:32:53
3
Wout Heslinga
Trecho
3:33:22
3:33:15
4
Jan Holterman
Loopgroep Aart Stigter
3:42:23
3:42:10
5
Anne Stobbe
NOP
3:43:49
3:43:42
6
Erick Dekkers
Spark
3:52:11
3:52:03
7
Hessel de Boer
Sportver. Friesland
3:53:22
3:53:09
8
John Bouwens
AAV '36
3:53:48
3:53:35
9
Wilbert Roeleveld
Loopgroep Aart Stigter
3:54:33
3:54:24
10
Ad Peltenburg
Loopgroep Astrea
4:05:20
4:05:14
11
Wim Kuijk
ATC '75
4:06:20
4:06:15
12
Bé Meerman
LAAC Twente
4:27:23
4:26:32
VSEN, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gunilla Jansson
Stockholm
3:19:00
3:18:56
2
Larissa Maria Mars
Altis
3:19:11
3:19:06
3
Erika Broekema
Loopgroep Bedum
3:30:34
3:30:31
4
Krista Van Soldt
OSS-VOLO
3:32:55
3:32:50
5
Paula Fokkema
Triathlon
3:53:18
3:53:10
V40, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Helmantel-Oostinga
avVN
3:07:20
3:07:19
2
Laura Batterink
HAC '63
3:18:29
3:18:27
3
Bianca Vermeulen
Nederlandse Triathlonbond
3:51:01
3:50:53
V50, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne-Marie van de Wiel
Nijmegen Atletiek
3:32:28
3:32:18
2
Susan Hagevoort
Triathlon
3:34:57
3:34:54
3
Charlotte Keetels
Cifla
3:42:14
3:42:03
4
Gerry Visser
LAAC Twente
3:43:37
3:43:34
5
Geke Doornhof
Athlos
4:23:33
4:21:55
V60, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannet Vermeulen-Stulen
Phoenix
4:14:37
4:13:37
2
Aukje Woltjer
Fivelstreek
4:16:09
4:15:58
MSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Woudwijk
Urk
2:50:10
2:50:09
2
Alain Mertens
Utrecht
3:06:51
3:05:58
3
Imre van der Geer
Zwolle
3:06:36
3:06:15
4
Erik Folbert
Ternaard
3:16:15
3:15:43
5
Thomas Frohn
Maastricht
3:22:44
3:22:15
6
Martijn van Sluis
Delft
3:23:23
3:22:46
7
N Currie
Utrecht
3:24:22
3:23:55
8
Jan Bouwsma
Leiden
3:25:09
3:24:13
9
Ralph Venhoven
Assen
3:25:27
3:25:00
10
Douwe O Dijkstra
Groningen
3:27:13
3:25:49
11
Robert Mousset
Groningen
3:26:40
3:26:12
12
Ruud Vrijenhoek
Moerkapelle
3:28:27
3:26:43
13
Niek Jochemus
Bennebroek
3:27:49
3:27:20
14
Ronald Kooyman
Dalfsen
3:28:31
3:27:39
15
Roel de Jong
Leiden Road Runners Club
3:31:28
3:30:04
16
Felix Beckers
Vaals
3:31:49
3:30:53
17
Diederik Gombert
Utrecht
3:32:26
3:31:05
18
Sander Bos
Groningen
3:33:51
3:32:14
19
Gijs De Vente
Amsterdam
3:35:17
3:34:15
20
Mike Zijlmans
Rotterdam
3:35:53
3:34:45
21
Jelmer Baukema
Amsterdam
3:36:33
3:35:10
22
Reinout Oudijk
Utrecht
3:38:29
3:36:32
23
Bas van de Ven
Vught
3:37:18
3:36:57
24
Friso Jongejan
Emmeloord
3:43:11
3:42:46
25
Robbert Bulsink
Groningen
3:43:43
3:42:55
26
Hugo Jongejan
Emmeloord
3:44:06
3:43:42
27
Seb Couvreur
Brecht
3:44:36
3:43:49
28
Matthijs Wijnen
Groningen
3:45:17
3:44:32
29
Jilling Bloem
Oldeholtpade
3:45:31
3:44:43
30
Iwan Brink
Zwolle
3:45:56
3:45:28
31
Teade Steenstra
Buitenpost
3:47:40
3:46:39
32
Thijs Lansbergen
Rotterdam
3:47:35
3:47:00
33
Mike Van Iersel
Rotterdam
3:48:07
3:47:28
34
Jesse Krijthe
Rotterdam
3:50:08
3:49:10
35
Mark de Jager
Leeuwarden
3:52:52
3:51:49
36
Tsjeard Hofstra
Wommels
3:52:35
3:52:10
37
Raoul Kariem
Rotterdam
3:55:22
3:53:41
38
Ron Wolthuis
Schagen
3:55:33
3:53:50
39
Sjaak Schokker
Groningen
3:55:07
3:53:54
40
Jaap Ploeger
Groningen
3:56:32
3:54:32
41
Rik Van der Graaf
Utrecht
3:57:00
3:55:03
42
Christiaan Bakker
Lemmer
3:56:35
3:55:25
43
Ruud Frieling
Veluwe
3:56:44
3:56:02
44
Fonnie Chorus
Puttershoek
3:57:00
3:56:05
45
Bram Hoestra
Delft
3:56:40
3:56:10
46
Jelte van den Berg
Groningen
3:56:54
3:56:12
47
Danny de Man
Bleiswijk
3:57:28
3:56:16
48
Michiel Smedes
Delft
3:58:45
3:56:52
49
Erik Smedes
Delft
3:58:46
3:56:52
50
Foppe Jan Palsma
Leeuwarden
3:57:48
3:57:15
51
Leo de Haan
Utrecht
3:58:28
3:57:37
52
Remco Van Ginkel
Barneveld
3:59:41
3:58:05
53
Johan Bekema
Bolsward
3:59:07
3:58:06
54
Dion Scheper
Amersfoort
4:00:11
3:59:07
55
Dennis van Weenen
Nieuwegein
4:00:39
3:59:10
56
Johan Jagersma
Rhenen
4:01:09
3:59:12
57
Jochen Moens
Gelrode
4:01:34
4:00:09
58
Steven Kreule
Zwolle
4:01:33
4:00:45
59
Wolter Comello
Utrecht
4:02:20
4:00:59
60
Siem Pool
Zeijen
4:01:57
4:01:23
61
Jelle Rietveld
Utrecht
4:10:47
4:09:42
62
Bart Banus
Haren Gn
4:12:17
4:10:26
63
Theo de Jong
Emmeloord
4:12:55
4:11:11
64
Tijmen Kwantes
Sijbekarspel
4:13:48
4:13:10
65
Jens Jonkman
Drachten
4:14:34
4:13:20
66
Alle Veenstra
Leiden Road Runners Club
4:24:14
4:22:50
67
Sebastian Bloem
Wervershoof
4:31:39
4:29:41
68
Harmen Stellingwerf
Harlingen
4:32:50
4:32:17
69
Jeroen Stadhouders
IJsselstein Ut
4:34:09
4:32:38
70
Wiebe Trompetter
Vlaardingen
4:34:47
4:33:35
71
Roy de Ruyter
Heemskerk
4:37:50
4:35:57
72
Marcel Schutte
Spijk Gn
4:40:08
4:38:53
73
Wybout de Leeuw
West-Terschelling
4:40:30
4:40:18
74
Maarten Van Leeuwen
Doetinchem
4:42:04
4:40:55
75
Remco Bosma
Steggerda
4:46:06
4:44:35
76
Max Boellaard
Wolvega
4:46:35
4:45:24
77
Iwe Muiser
Bunne
4:56:06
4:54:30
78
Owen Corzilius
Oostzaan
4:58:30
4:57:47
M40, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janis Actins
Groningen
3:03:18
3:02:56
2
Sander Turnhout
Nijmegen
3:04:08
3:03:45
3
Edwin Schrik
Zwolle
3:08:48
3:08:25
4
Martin Kerkvliet
Sassenheim
3:09:23
3:08:59
5
Renze Zijlstra
PEC 1910
3:10:07
3:09:09
6
Sjors van de Wiel
Arnhem
3:15:26
3:15:02
7
Erik Nieuwenboom
Rotterdam
3:16:37
3:15:28
8
Marten Sjoerds
Workum
3:18:13
3:17:45
9
Edwin Hermes
Loopschool Wim Akkermans
3:19:12
3:18:01
10
Evert van der Wal
Hollandsche Rading
3:20:02
3:19:23
11
Andre Postema
Atletiek Maastricht
3:22:23
3:20:45
12
Cyriel de Jong
Gouda
3:24:13
3:23:38
13
Henk Heddema
Wolvega
3:27:51
3:26:20
14
Hendrikus Schokker
Haskerhorne
3:28:16
3:27:35
15
Emil Rooijackers
Nijmegen Atletiek
3:32:30
3:30:13
16
Remco Visser
Urk
3:31:19
3:30:28
17
Jasper Sierdsma
Bolsward
3:32:42
3:31:22
18
Mark Meinema
Doetinchem
3:40:00
3:38:31
19
Richard Kort
Zwiggelte
3:40:53
3:39:26
20
Jan Karstens
Nieuwe Wetering
3:42:43
3:41:35
21
Wim Hoekstra
Stiens
3:43:48
3:43:13
22
Arie Meurs
Lisse
3:44:26
3:43:48
23
Ronald de Haan
Hoogezand
3:44:56
3:44:21
24
Pascal Priem
Heemskerk
3:47:02
3:45:44
25
Martijn Deurloo
AV Heerenveen
3:47:50
3:46:25
26
Hans-Jan Jasper
Loopgroep Sneek
3:47:07
3:46:33
27
Michiel Knol
Eelde
3:49:13
3:47:38
28
Berend Fekken
Scharsterbrug
3:48:57
3:47:51
29
Marcel Gieske
Zwolle
3:49:12
3:47:53
30
Sytse Algera
Zeewolde
3:49:00
3:48:15
31
Antoine Verstraeten
Haarlem
3:50:02
3:48:59
32
Iddo Post
Overveen
3:51:35
3:49:34
33
Bob Sas
Bovenkarspel
3:52:42
3:51:07
34
Paul Van Olden
Zevenaar
3:52:23
3:51:18
35
Arjan Tonnis
De Wilp Gn
3:52:21
3:51:48
36
Yark Huneman
Groningen
3:53:41
3:52:08
37
Ferenc Sziládi
Szeged
3:54:42
3:53:08
38
Freddy Mulder
Zwolle
3:54:17
3:53:50
39
Alex Mentink
Hengelo Gld
3:57:43
3:56:29
40
Jouke Hoekstra
IJlst
3:58:05
3:57:11
41
Jan Siep van den Bos
Loopgroep Sneek
3:58:32
3:58:00
42
Rolf Kurble
Brummen
4:00:40
3:58:51
43
Raymond Verdegaal
Distance Runners Voorhout
4:00:04
3:59:27
44
Walter de Bruijn
Moordrecht
4:01:47
3:59:48
45
Frans Haitsma
Leeuwarden
4:02:33
4:01:25
46
Arjen Klopstra
Veendam
4:03:15
4:01:58
47
Maurice Dijkshoorn
Schipluiden
4:03:41
4:03:02
48
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassenaar
4:04:08
4:03:16
49
Dennis van Kouterik
Fit
4:04:55
4:03:48
50
Hans Post
Zutphen
4:05:23
4:04:00
51
Jeroen Wijker
2BFit
4:06:25
4:04:21
52
Evert-Jan Teunissen
Elst Ut
4:06:07
4:04:22
53
Jan ten Klooster
Start '78
4:06:13
4:04:33
54
Hans Eibrink
Hattemerbroek
4:06:44
4:06:17
55
Mark Nijmeijer
Enschede
4:07:57
4:07:07
56
Robert Jan Eggens
Eelde
4:10:52
4:09:35
57
Martin Noppert
Sintjohannesga
4:12:03
4:10:46
58
Jan-Willem De Groot
Oisterwijk
4:15:03
4:13:09
59
André de Jong
Impala
4:16:05
4:14:46
60
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
4:17:28
4:15:42
61
Gerben Harkema
Ede Gld
4:17:19
4:16:16
62
Freerk Potze
Scheemda
4:18:00
4:17:07
63
Reginald Verschoor
Voorburg
4:19:23
4:17:57
64
Klaas De Groot
Leeuwarden
4:27:52
4:26:10
65
Martijn Grimmius
Zwolle
4:27:54
4:27:25
66
Willem Stitselaar
Amsterdam
4:30:26
4:29:06
67
Barry Blokker
Hoogkarspel
4:31:40
4:29:42
68
Eddy Westmaas
Nootdorp
4:31:29
4:31:05
69
Wouter Hoekman
Bunnik
4:33:21
4:31:38
70
Marnix van de Wetering
Amersfoort
4:34:13
4:32:47
71
Yvo Geutjes
Tolkamer
4:34:49
4:33:44
72
Edwin Bakker
Amsterdam
4:35:19
4:33:47
73
Robert Gorter
Bussum
4:35:11
4:34:13
74
Marcel van Linde
Hemrik
4:37:32
4:35:56
75
Dick Moonen
Zeist
4:38:11
4:36:29
76
Jörgen Hennekes
Apeldoorn
4:40:07
4:38:12
77
Patrick De Koning
Loopsport Groningen
4:41:12
4:39:53
78
Alex van Ginneken
Groningen
4:43:21
4:42:24
79
Henk Vermeulen
Nederlandse Triathlonbond
4:44:50
4:42:54
80
Kees van den Beukel
Nieuw Balinge
4:44:50
4:43:11
81
Wichard Cuperus
Surhuisterveen
4:49:50
4:48:23
82
Marten de Prez
Brielle
4:50:44
4:49:37
M50, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tjeerd Dijkstra
Duiven
3:21:27
3:20:24
2
Jan Dubelaar
Nederhorst den Berg
3:22:02
3:21:32
3
Roelof Kleis
Bennekom
3:22:47
3:22:23
4
Daan van Turenhout
Noordeinde Nh
3:24:55
3:24:19
5
Paul Stalma
Loopgroep De Drentsche Aa
3:26:18
3:25:55
6
Olaf Prins
Hasselt
3:29:07
3:28:19
7
Oscar van Hattem
Veenendaal
3:33:16
3:31:54
8
Christiaan Pinkster
Sumar
3:34:19
3:33:53
9
Martin van der Spek
Zwolle
3:35:50
3:35:24
10
Louis L Schrijvers
Zaanland
3:40:27
3:38:40
11
Maarten Kraefft
Castricum
3:40:31
3:38:41
12
Marc Heppener
Extrarunners Gorinchem
3:40:07
3:39:31
13
Frank Verbeet
De Keien
3:40:48
3:39:52
14
Tonnie Bosman
Salland
3:42:01
3:41:12
15
Menno vd Meer
Garrelsweer
3:42:21
3:41:39
16
Luut de Jong
Horror
3:42:52
3:41:56
17
Jeroen Kuipers
AV Castricum
3:45:35
3:44:05
18
Jan Rietsema
LOGO
3:46:45
3:44:47
19
Alfred Oosterman
DSTV-Peize
3:46:32
3:45:12
20
Michael Pouw
Loopschool Wim Akkermans
3:50:28
3:49:15
21
Jan van der Maale
Spado
3:50:30
3:49:30
22
Casper Bekken
Schalkhaar
3:50:19
3:49:32
23
Jan Gast
Triathlon
3:51:14
3:49:43
24
Lourens Dijkstra
Bovensmilde
3:50:56
3:50:13
25
John Hardeman
Maarssen
3:50:48
3:50:15
26
Mark van 't Hof
Cifla
3:51:31
3:50:29
27
Dirk Koster
Voorthuizen
3:51:46
3:50:32
28
Erik Klaassens
Wijk bij Duurstede
3:53:36
3:52:01
29
Ben Westerkamp
Zwolle
3:54:16
3:53:50
30
Hans Timmers Verhoeven
Warnsveld
3:54:47
3:54:07
31
Edward Knol
Zwolle
3:55:00
3:54:21
32
Eddy van der Wit
AV Zeewolde
3:55:45
3:55:00
33
Jeroen Nijhuis
Zwolle
3:56:24
3:55:05
34
Mark Min
Castricum
3:57:08
3:55:18
35
Martien Slagt
Hilversum
3:56:45
3:55:34
36
Jan Speelman
Runners Stadskanaal
3:56:55
3:56:02
37
Jan Schuurmans
Castricum
3:59:50
3:58:01
38
Ludolf Pijlman
Groningen
3:59:57
3:58:06
39
Tom Wolfs
Driebergen-Rijsenburg
3:59:11
3:58:06
40
FLIP VAN'T Riet
Groningen
3:59:37
3:58:09
41
Schalij Ruut
Utrecht
3:59:56
3:58:11
42
No el Peeters
Salland
4:01:26
4:00:37
43
HP Ligthart
Triathlon
4:02:35
4:01:00
44
Frank Odding
Amersfoort
4:04:18
4:02:24
45
Kor Gillebaard
Assen
4:03:59
4:02:25
46
Adriaan Mollema
Runners Stadskanaal
4:03:43
4:02:50
47
Dave Oberweis
's-Gravenhage
4:04:24
4:02:54
48
Piet Abrahamse
Amsterdam
4:03:27
4:02:55
49
Jeroen Moser
Roden
4:04:28
4:03:12
50
Rob Froonhoff
Amersfoort
4:05:00
4:04:27
51
Jasper Koedam
Nijmegen Atletiek
4:05:25
4:04:30
52
Gertjan van Meurs
Cothen
4:06:42
4:05:07
53
Marcel van Es
Nieuwegein
4:05:50
4:05:11
54
Raymond Bouwman
Fastfoot
4:08:10
4:07:41
55
Robbert Polak
AV Castricum
4:10:42
4:08:39
56
Auke Wijnterp
Apeldoorn
4:13:08
4:11:12
57
Floris Merison
Groningen
4:12:32
4:11:57
58
Johannes De Boer
It Heidenskip
4:13:23
4:12:44
59
Jacco van der Werff
't Veld
4:13:59
4:13:19
60
Hans Groen
Raalte
4:16:33
4:14:45
61
Martin Gerding
Daventria
4:17:19
4:16:12
62
Johan Wester
Heerhugowaard
4:18:42
4:17:51
63
Arco van Noppen
Middenbeemster
4:21:41
4:19:50
64
Bob Vander Heijden
Leiden
4:23:14
4:21:06
65
Arjan Bos
Energie
4:23:04
4:21:51
66
Rob van Midden
Weert
4:27:15
4:25:22
67
Han Feenstra
's-Gravenhage
4:28:15
4:26:24
68
Jan Garming
Dalen
4:29:27
4:28:03
69
Pieter Keemink
Midwoud
4:29:17
4:28:43
70
Jan Jaarsma
Fortuna
4:30:13
4:29:15
71
Hein Philipse
's-Gravenhage
4:31:08
4:29:19
72
Koos de Vries
Loopgroep Zuidhorn
4:31:36
4:29:44
73
Lolke Cnossen
Horror
4:32:28
4:30:32
74
Siebe Postma
Loopgroep Leeuwarden
4:32:42
4:31:32
75
Ben Staal
Groningen
4:33:45
4:31:58
76
Chris Dol
Runners Stadskanaal
4:33:19
4:32:00
77
Cor Eckers
Zutphen
4:34:47
4:34:06
78
Tjeerd Glastra
Purmerend
4:39:26
4:37:38
79
Goffe Walsweer
Oranjewoud
4:41:23
4:39:45
80
Bouke Fennema
Sportver. Friesland
4:44:18
4:43:16
81
Joel Maassen
Rockanje
4:47:51
4:46:35
82
Herman Mennens
Tilburg
4:51:52
4:50:28
83
Marc Lips
Leusden
4:53:34
4:52:34
84
Peter Verkaak
Utrecht
4:53:59
4:53:01
85
Dennis Nagel
Poortugaal
4:55:30
4:54:52
M60, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Singer
Hem
3:45:53
3:44:31
2
Folkert Jongepier
Bennebroek
3:46:44
3:45:54
3
Alex Tiemes
Hengelo
3:48:38
3:47:51
4
Julius vd Werf
Loopgroep Leeuwarden
3:55:17
3:54:39
5
Cees Banning
Castricum
3:55:31
3:55:00
6
Ruud van Basten
Triathlon
3:56:11
3:55:45
7
Gert Zeevat
Midsland
3:59:19
3:59:15
8
Koen Van Winckel
Brasschaat
4:01:27
3:59:46
9
Toon Masselink
Gendringen
4:01:39
4:01:08
10
André Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
4:02:47
4:01:59
11
Pieter Anjema
Doorwerth
4:18:05
4:16:50
12
Bernard Prins
Nieuwer ter Aa
4:18:28
4:17:52
13
Joost Neuvel
Leiden
4:19:34
4:18:10
14
Pim van den Heuvel
Amsterdam
4:19:22
4:18:18
15
Maarten de Haas
Amsterdam
4:24:47
4:23:08
16
Harrie Hens
Rottevalle
4:26:14
4:24:28
17
Jan Bogaard
De Gemzen
4:32:33
4:31:02
18
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
4:32:10
4:31:17
19
Frans Baar
Nederhorst den Berg
4:38:46
4:37:35
20
Ton ten Have
Runners Vorden
4:43:27
4:42:38
21
Marc van der Valk
AAC '61
4:45:44
4:45:01
22
Jan Zondag
Sportver. Friesland
4:50:22
4:49:34
23
Bert Loef
Groningen
4:50:51
4:50:00
24
Peter Van Ooijen
ATC '75
4:58:06
4:56:10
VSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jossy Van den Boogaard
Peize
3:14:25
3:13:27
2
Dorian van den Burg
Amsterdam
3:40:07
3:38:07
3
Irene Bosma
Leiden Road Runners Club
3:40:28
3:39:04
4
Manon Dirksen
Apeldoorn
3:47:02
3:45:44
5
Meike Kuipers
Nuis
3:49:08
3:47:52
6
Majke Jansen
Arnhem
3:49:33
3:48:27
7
Aline Bouma
Assen
3:50:57
3:50:14
8
Inez Trechsel
Groningen
3:53:22
3:52:40
9
Viktória Nyikos
Mezoszentgyörgy
3:55:00
3:53:23
10
Wilma van der Geer
Zwolle
3:54:17
3:53:54
11
Anita Bouma
Leeuwarden
3:56:40
3:56:16
12
Anne-Lotte van der Kooi
Rotterdam
3:58:48
3:57:49
13
Jolien Van Vliet - Doornenbal
Wijk bij Duurstede
3:58:38
3:57:58
14
Lisanne Korfage
Haarlem
4:00:37
3:58:43
15
Ellen Boswijk
Maastricht
4:02:52
4:02:14
16
Marije Brouwer
Utrecht
4:04:10
4:03:20
17
Pien Pouwels
Kloosterhaar
4:05:21
4:04:22
18
Simone van Rosendaal
's-Gravenhage
4:06:18
4:05:14
19
Yvonne van Wamelen
Groningen
4:10:25
4:09:26
20
Olga Naidenova
Haarlem
4:13:58
4:12:03
21
Femke Salverda
Vitalis
4:16:21
4:15:26
22
Sterre van den Heuvel
Amsterdam
4:19:22
4:18:18
23
Cecile Mestrini Mestrini
Rijen
4:21:02
4:19:28
24
Merel Sas
Hoorn Nh
4:23:36
4:21:43
25
Metske Kingma
Aldtsjerk
4:24:09
4:23:03
26
Malin Kox
Amersfoort
4:26:04
4:24:20
27
Tamara van Wijk
Hellas
4:24:52
4:24:23
V40, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Caroline Dijkstra
Haarlem
3:29:23
3:27:30
2
Joke Schutte
Zwolle
3:39:53
3:39:25
3
Marijke Westra
Lionitas
3:45:19
3:44:11
4
Manon Donkelaar
Bloemendaal
3:52:33
3:51:07
5
Marjolijn Bakker - van Heeswijk
Numansdorp
3:52:01
3:51:09
6
Saskia van Deursen
Weert
3:53:25
3:51:33
7
Ingrid Boender
SOS
3:54:43
3:52:57
8
Suzanne Wartenbergh
Heemstede
3:55:53
3:55:04
9
Lisette Van Kesteren
Houten
3:58:33
3:57:04
10
José van der Lijke
Joure
3:59:38
3:58:43
11
Maartje Van der Veen
Utrecht
4:01:04
3:59:20
12
Jet van Haarlem
Distance Runners Voorhout
4:00:04
3:59:28
13
Ange Zalm
Athlos
4:04:27
4:02:49
14
Suze Scheepmaker
Distance Runners Voorhout
4:04:03
4:03:27
15
Margien Storm van Leeuwen
Voorst gem Voorst
4:05:23
4:04:00
16
Mirella Koenjer
Raalte
4:06:55
4:05:07
17
Roelina Adema
Horror
4:11:25
4:10:31
18
Nicolle Haans
Goirle
4:14:39
4:12:57
19
Ellen Morriën
Almere
4:17:33
4:16:22
20
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
4:20:35
4:18:45
21
Liselore Schickendantz
Lemmer
4:20:50
4:19:11
22
Margreet van den Heuvel
Wijk bij Duurstede
4:20:30
4:19:49
23
Anne Mieke Van der Werf
's-Gravenhage
4:25:07
4:24:42
24
Elsbeth van der Meulen
Meppel
4:28:35
4:27:25
25
Geera Poot-Toren
Fortuna
4:28:52
4:27:55
26
Andrea Kohlrusch
Apeldoorn
4:40:07
4:38:12
27
Elizabeth Hofman
Artemis
4:45:17
4:44:09
28
Martine Bezuijen-Westmaas
Nootdorp
4:45:36
4:45:11
29
Ienskje van der Weg
Rohel
4:58:32
4:57:28
V50, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corry Buma
Loopgroep Sneek
3:44:24
3:43:29
2
Inge van Bakel
AV Wijchen
3:49:41
3:49:09
3
Irma de Leeuw
Hilversum
3:53:22
3:52:12
4
Julia Van Bohemen
Loopgroep Leeuwarden
3:53:23
3:52:15
5
Lydia van Oosten
Siddeburen
3:53:28
3:52:30
6
Petra van den Berg
AAC
4:01:08
4:00:21
7
Yvonne Oberweis
's-Gravenhage
4:03:44
4:02:15
8
Karin van der Goot - Driessen
Pallas '67
4:04:59
4:04:30
9
Nely van der Valk
Fortuna
4:07:34
4:06:38
10
Yvonne Sant
Heemskerk
4:11:11
4:09:40
11
Esther Overeem
Roosendaal
4:10:59
4:10:15
12
Ellen Van den Maagdenberg
Fortuna
4:17:17
4:16:20
13
Gretha Bakker
Sleeuwijk
4:17:54
4:16:52
14
Anne Molenberg
Finsterwolde
4:17:57
4:17:13
15
Annemiek Van Wijhe
Heerhugowaard
4:18:42
4:17:51
16
Monique Van Paassen
Wijk bij Duurstede
4:19:43
4:18:34
17
Henderea Wortman
Hengelo Ov
4:27:24
4:26:33
18
Antje vd Wal
Ysbrechtum
4:37:03
4:35:26
19
José Koumans-van Diepen
Pallas '67
4:40:51
4:40:30
20
Irma Kromhout-van Cappelle
Wageningen
4:49:52
4:48:46
21
Karen Faber
AV Castricum
4:51:47
4:50:12
22
Mireille Wolfers
Gouda
4:57:35
4:56:09
J6-8, 600M (6-8JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucas Boom
Doetinchem
2:36
2:36
2
Willem Buitink
Nijkerkerveen
2:51
2:51
3
Rens Boom
Doetinchem
2:54
2:54
4
Thijs Luidenga
Midsland
2:58
2:58
5
Vigo van Genne
Groningen
3:01
3:01
6
Rylan Hof
Lemmer
3:04
3:04
7
Eise Kramer
Den Haag
3:05
3:05
8
Robin Hofman
Striep
3:05
3:05
9
Chris Sieperda
West-Terschelling
3:09
3:08
10
Floris Hoornenborg
Hilversum
3:10
3:09
11
Rinse Kramer
Beetsterzwaag
3:11
3:11
12
Armin Homminga
Groningen
3:12
3:09
13
Loet Kramer
Den Haag
3:12
3:12
14
Tom Knook
Roden
3:13
3:13
15
Thijn Wijma
Oosterwolde
3:14
3:12
16
Simon Miedema
Haarlem
3:17
3:16
17
Marten Burrie
West-Terschelling
3:18
3:18
18
Julian Kwint
West-Terschelling
3:21
3:19
19
Huub De Jonge
Utrecht
3:22
3:20
20
Hylke Verwolf
West-Terschelling
3:24
3:22
21
Shane Compagner
West-Terschelling
3:24
3:22
22
Robin Westeneng
Utrecht
3:25
3:22
23
Duuk Loonstra
Zwolle
3:26
3:26
24
Tygo Burrie
West-Terschelling
3:27
3:26
25
Boris Cupido
Lies
3:28
3:25
26
Joris Stok
West-Terschelling
3:37
3:35
27
Sven van Es
Ter Aar
3:40
3:40
28
Walt Dahmes
Midsland
3:46
3:44
29
Thijn Leekstra
Oudehaske
3:48
3:46
30
Sjors Tjepkema
West-Terschelling
3:48
3:47
31
Thomas Jaski
Leeuwarden
3:49
3:46
32
Hidde de Bruijn
Doorn
4:02
4:02
33
Jip Cats
Drachten
4:03
4:00
34
Fedde de Haas
West-Terschelling
4:04
4:02
35
Silvan Jaski
Leeuwarden
4:08
4:05
36
Kees Roor
Nijmegen
4:10
4:06
37
Chris Hagen
Holten
4:14
4:11
38
Zee De Groot
Hippolytushoef
4:15
4:13
39
Matteo Vaas
Franeker
9:46
9:46
J9-12, 1200M (9-12JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sepp Schulte
Castricum
4:44
4:44
2
Evert Sjoerds
Workum
5:03
5:03
3
Viktor vd Molen
Utrecht
5:06
5:06
4
Mats Westra
Leeuwarden
5:14
5:14
5
Larson Hek
Terschelling
5:33
5:33
6
Mathias Le Net
Deventer
5:38
5:38
7
Guus Hagen
Holten
5:46
5:45
8
Daniel Negerman
Bolsward
5:47
5:47
9
Sem Boersma
Oosterend
5:49
5:49
10
Ivo Snitker
Leeuwarden
5:50
5:50
11
Benjamin Boer
Deventer
5:52
5:50
12
Hendrik Dijkstra
Joure
6:08
6:07
13
Lukas Van Keijsteren
Utrecht
6:09
6:08
14
Luuk van Rijn
Maastricht
6:10
6:08
15
Eric Breukers
Hurdegaryp
6:11
6:11
16
Ger van Rijn
Maastricht
6:14
6:12
17
Pieter Blaauw
Haren Gn
6:16
6:12
18
Wessel Tuinman
West-Terschelling
6:18
6:18
19
Wessel Kouwenhoven
West-Terschelling
6:18
6:16
20
Wessel Negerman
Bolsward
6:19
6:19
21
Jonas Lap
Putten
6:19
6:18
22
Bo Gillissen
Dordrecht
6:20
6:16
23
Daan Hamstra
Midsland
6:20
6:20
24
Thomas Kwint
West-Terschelling
6:25
6:23
25
Helder Staalsmid
Harlingen
6:28
6:24
26
Hidde Cupido
Lies
6:32
6:32
27
Ties de Jong
Midsland
6:32
6:31
28
Senn van Deuveren
Nijkerk
6:36
6:35
29
Jasper Rouwenhorst
Silvolde
6:37
6:36
30
Arjen Ruijgh
Lies
6:38
6:38
31
Franck van Arragon
De Wijk
6:38
6:36
32
Jurre de Boer
Zuidlaren
6:39
6:37
33
Jelle Westeneng
Utrecht
6:41
6:38
34
Julian Frasa
Vianen Ut
6:56
6:55
35
Sean Turina
Reeuwijk
7:08
7:08
36
Leon Vaas
Franeker
7:10
7:05
37
Harm Nauta
Roden
7:16
7:12
38
Daniel Rekké
Amersfoort
7:39
7:35
39
Jamie Zuurman
West-Terschelling
7:39
7:37
40
Finn Dekker
Egmond aan Zee
8:29
8:26
M9-12, 1200M (9-12JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vera Walgers
Soest
5:35
5:35
2
Gwendoline Le Net
Deventer
5:54
5:53
3
Sanne Luidenga
Midsland
6:04
6:02
4
Lisa Klapwijk
Amersfoort
6:04
6:01
5
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
6:13
6:12
6
Femke Klapwijk
Amersfoort
6:14
6:12
7
Yfke Serné
Kudelstaart
6:20
6:18
8
Emma Van Keijsteren
Utrecht
6:24
6:22
9
Kim Riemersma
Amersfoort
6:30
6:26
10
Jasmijn Kloosterboer
Maastricht
6:42
6:38
11
Ilja Oostveen
Haren Gn
6:54
6:53
12
Celeste Murk
Vianen Ut
7:02
7:01
13
Isa Planting
Midsland
7:03
7:03
14
Frederique Ruijgh
Waalre
7:08
7:06
15
Stella Canter Visscher
Beetsterzwaag
7:08
7:05
16
Hiske Altena
Oudega
7:09
7:04
17
Tess vd Vegte
Zwolle
7:11
7:06
18
Fien de Jong
Rotterdam
7:12
7:10
19
Felice Steenbeek
Heiloo
7:13
7:10
20
Anna Kranenborg
Overijsse Belgie
7:15
7:12
21
Fenna Kloosterboer
Maastricht
7:16
7:12
22
Fenne Teljeur
West-Terschelling
7:28
7:25
23
Klara Brokelman
Amersfoort
7:56
7:52
24
Amelie de Graaf
Amersfoort
7:57
7:52
25
Jildou Sterk
Berltsum
8:04
8:04
26
Janna Groeneveld
Midsland
8:27
8:27
27
Julia Hamer
Eefde
8:43
8:41
J1315, 1200M (13-15JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Blaauw
Haren Gn
4:48
4:48
2
Youri van den Brink
Lies
4:49
4:49
3
Simon Pals
Lies
5:18
5:18
4
Tom van Rijn
Maastricht
5:32
5:32
5
Aaron Brokelmann
Amersfoort
5:37
5:37
6
Sjors de Roo
Eelderwolde
5:54
5:54
7
Willem Dijkstra
Joure
6:01
6:01
8
Dennis van der Veen
Zevenhuizen
6:02
6:00
9
Karsten Heijink
Maastricht
6:12
6:12
10
Kristian Frasa
Vianen Ut
6:53
6:52
11
Tom Hamer
Eefde
8:10
8:09
M1315, 1200M (13-15JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nina Blaauw
Haren Gn
5:36
5:36
2
Roos Postema
Maastricht
5:38
5:38
3
Berber Schaap
Zeewolde
5:44
5:44
4
Iris Heikens
Sappemeer
6:37
6:37
5
Jasmijn Imbos
Sappemeer
6:42
6:41
6
Tamar Nauta
Roden
7:24
7:22
7
Nora Riemersma
Amersfoort
7:24
7:24
8
Veerle de Graaf
Amersfoort
7:26
7:26
M6-8, 600M MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karlijn Westra
Leeuwarden
2:41
2:41
2
Noor Westra
Leeuwarden
3:01
3:01
3
Esmee Elkhuizen
Midsland
3:12
3:12
4
Loes Rouwenhorst
Silvolde
3:13
3:11
5
Elianne Murk
Vianen Ut
3:14
3:14
6
Marieke Huizenga
Haarlem
3:22
3:19
7
Hedwig Schaap
Hee
3:24
3:24
8
Lana van Es
Ter Aar
3:24
3:22
9
Coco Ayal
Hippolytushoef
3:27
3:27
10
Welmoed Altena
Oudega
3:31
3:29
11
Yfke Buitink
Nijkerkerveen
3:34
3:32
12
Elin Staalsmid
Harlingen
3:35
3:35
13
Neve Mulder
West-Terschelling
3:37
3:34
14
Eline Mhennaoui
Midsland
3:39
3:39
15
Cato van Kouterik
Hollandsche Rading
3:41
3:39
16
Iris Snitker
Leeuwarden
3:42
3:38
17
Jinthe Buisman
Heerenveen
3:42
3:42
18
Silke De Jonge
Utrecht
3:42
3:41
19
Feija de Jong
West-Terschelling
3:43
3:43
20
Sarah Imbos
Sappemeer
3:44
3:41
21
Minne Scharn
Doetinchem
3:47
3:45
22
Roos Celien Hofman
Striep
3:47
3:45
23
Janne van Stein Callenfels
Haarlem
3:48
3:45
24
Fenna DHont
Appelscha
3:54
3:52
25
Maaren Lap
Putten
3:55
3:55
26
Linde de Jong
Midsland
3:56
3:53
27
Liese Elkhuizen
Midsland
3:57
3:56
28
Ella Cupido
Hoorn
4:00
3:58
29
Nessa Drost
Hoorn
4:01
3:58
30
Yrsa Zeijlemaker
Midsland
4:02
4:01
31
Hadewych Nomen
Hardinxveld-Giessendam
4:02
3:59
32
Rosanne Van Zanten
De Lier
4:03
4:03
33
Norah de Jager
Oosterwolde
4:07
4:05
34
Liselot van der Velde
West-Terschelling
4:10
4:10
35
Sybrich Buisman
Heerenveen
4:13
4:13
36
Ailyn Turina
Reeuwijk
4:14
4:14
37
Jette van der Graaf
West-Terschelling
4:16
4:14
38
Lynn Miedema
West-Terschelling
4:18
4:18
39
Melinda Van Zanten
De Lier
4:22
4:22
40
Eveline Pettinga
Hoorn
4:24
4:22
41
Marit Gerlofsma
West-Terschelling
4:25
4:25
42
Juno Hogenes
Culemborg
4:28
4:24
43
Imara Folbert
Ternaard
4:59
4:56
44
Lotte van Laken
Westervoort
5:13
5:07
vragen: info@terschellingmarathon.nl
recreanten op netto-tijd
wedstrijd op bruto-tijd
Sportvereniging Friesland
www.uitslagen.nl
06-11-2019 14:20