Uitslagenlijst 4e Maalbeekcross

Belfeld - Zondag 3 november 2019

MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
30:03
2
Pim Lambregts
Swift
30:15
3
Daan van der Velden
Eindhoven Atletiek
31:05
4
Erik van Rijsewijk
Cifla
31:36
5
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
31:37
6
Patryk Lukaszewski
Someren
32:25
7
Legesse Dawit
Tegelen
32:27
8
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
33:36
9
Kai Weyers
Tura Brüggen
33:45
10
Rick Hendriks
Oss '78
33:51
11
Teun van den Brand
Oss '78
34:15
12
Ron Spreeuwenberg
Atletiek Helden
34:43
13
Jurjen Knarren
AVON
35:17
14
Richard Bergs
Atletiek Leudal
36:08
15
Floris Bennenbroek
Asten
36:14
16
Roy Simons
Velden
37:41
17
Sebastiaan Verhaagh
Scopias
37:49
18
Tom Smetsers
Scopias
37:51
19
Jens Wijnants
Sittard
37:58
20
Jeroen Dael
Scopias
38:00
21
Thijs Pauwels
de Peelrunners
38:16
22
Frank Hendriks
Deurne
38:21
23
John Lennackers
Velden
38:43
24
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
38:47
25
Dominique Jentjens
Velden
39:04
26
Floor Kouwenberg
Venlo
41:47
27
Ruud Bongers
Triathlon
41:48
28
Roy Driessen
Steyl
41:49
29
Tom Langen
Venlo
42:15
30
Frank Heuer
Willich
42:27
31
Onno van Knippenberg
Scopias
46:21
32
Marek Philippen
Tuddern
46:24
33
Maikel Theunissen
Venlo
47:08
34
Job Janssen
's-Gravenhage
47:54
35
Peter op het Veldt
Tegelen
48:00
36
Pieter Smeenk
Venlo
48:14
37
Toth Gabor
Someren
52:25
38
Bob Roggen
Venlo
53:01
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Koster
Atletiek Helden
34:08
2
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
35:19
3
Ronald Langenhuizen
Swift
35:26
4
Marijn Emans
Venlo
35:33
5
Jeroen Hendriks
Tegelen
35:46
6
Richard Braat
Blerick
35:58
7
Ruud van Mil
Horst
36:02
8
Jules van Hensberg
Atletiek Leudal
36:51
9
Olav Nieuwenhuis
Tegelen
37:11
10
Wiljo Ermers
GAC Gemert
37:33
11
Jan vd Broek
GAC Gemert
37:55
12
Roger Janssen
Belfeld
38:54
13
Andrew Leenen
Roggel
39:34
14
Bart van Mierlo
Someren
40:28
15
Geert Kurstjens
Belfeld
40:35
16
Manuel Eikens
AVON
41:33
17
Eddy Geboers
't Jasper Sport
42:18
18
Radek Winiarski
Someren
44:54
19
Sander Dinghs
Venlo
47:56
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Achterberg
Nuenen
35:12
2
John Thielen
Lopersgroep Deurne
35:58
3
Tadesse Woldemesekel
ATV Venray
36:25
4
Marco Gielen
Scopias
36:40
5
Edwin Kok
GAC Gemert
36:58
6
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
38:29
7
Jack Boots
Scopias
39:03
8
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:58
9
Rick Driessen
Venlo
40:37
10
Mike Curvers
Scopias
40:43
11
Eric Dorpmanns
Scopias
40:52
12
Eric de Swart
de Peelrunners
41:12
13
Ruud Fortuin
Scopias
41:45
14
Mark de Vries
Helmond
45:00
15
Richard Hendrix
Tegelen
48:29
16
Marcel Zelen
Atletiek Leudal
48:40
17
Bart Aerts
Venlo
51:21
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Jacobs
Someren
36:25
2
Jos de Groot
GAC Gemert
38:05
3
Wil Engels
Venlo
40:08
4
Ronald Dielissen
Tegelen
42:43
5
Jones Ewalds
Venlo
43:24
6
Maarten Manders
GAC Gemert
44:12
7
Jan van Lessen
Neuss
47:20
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Janssen
Atletiek Helden
37:53
2
Bart Claessens
Caesar
38:25
3
Bert van Bogget
Atletiek Leudal
38:52
4
John Kocken
HAC
39:13
5
Hans Peeters
Atletiek Helden
41:17
6
Gé Vermeulen
Belfeld
41:30
7
Peter Hendrix
de Peelrunners
41:55
8
Cor Beurskens
Scopias
42:14
9
Perry Peeters
STB
42:18
10
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
43:18
11
Ton van der Honing
Swift
43:33
12
Georgy Sinelshchikov
GAC Gemert
43:36
13
Stephan Lesterhuis
Scopias
44:05
14
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
45:51
15
Rob Wolters
Roermond
46:12
16
Jeroen Kouwenberg
Scopias
48:13
17
Nol Geurts
Heythuysen
52:58
18
Gerard Joosten
Meerlo
53:57
19
Frits Gösgens
Oostrum Lb
53:58
20
John Vliegen
Melick
55:59
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Grommen
Maasbree
37:08
2
Nico Vertsraten
Atletiek Helden
39:18
3
Jack Niessen
Swift
39:24
4
Henk Flipsen
Prins Hendrik
40:15
5
Wiel van Lier
Atletiek Helden
40:55
6
Bert Martens
Scopias
42:07
7
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
42:57
8
Hans Faassen
Scopias
45:20
9
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
46:25
10
Peter Hendriks
't Jasper Sport
47:47
11
Jos Thielen
Wanssum
48:29
12
Karel Tinnemans
Nederweert
51:28
13
Piet Aarts
Wanssum
51:34
14
Paul Thijssen
Orion
1:05:18
VSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Dielissen
Tegelen
38:49
2
Magda Winiarska
Someren
39:19
3
Moniques Peters
de Peelrunners
40:50
4
Eefje Melssen
GAC Gemert
41:48
5
Urdter Herrebout
Belfeld
42:04
6
Lonneke Moonen
Molenbeersel
42:09
7
Demi Boerekamp
Someren
44:05
8
Audry Jacobs
Ospel
44:21
9
Marieke Hoeijmakers
de Peelrunners
45:01
10
Simone Rademakers
Weert
45:29
11
Rowie Janssen
Swolgen
46:44
12
Ruthje Heinrichs
Tegelen
48:29
13
Esther Hendrickx
Scopias
50:20
14
Nadine Kath-Dömkes
Belfeld
54:56
15
Audrey Smits
Belfeld
1:04:34
V45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Natalia Fokina
GAC Gemert
46:04
2
Judith de Bruin
Atletiek Helden
47:52
3
Annette Philipsen
Broekhuizenvorst
48:40
4
Wilma Derks
Sevenum
48:40
5
Magda Doumpas
Someren
49:05
6
Lily-Anne Smeets
Roermond
49:20
7
Marlie Verlinden
Melderslo
50:20
8
Esther Aerts
Venlo
51:21
9
Lizette Klompen
Ospel
51:55
10
Mien Thijssen
Orion
1:05:18
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imke van Gog
Ospel
19:55
2
Melissa Bevers
Asterix
20:05
3
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
20:27
4
Hannah Clercx
Asterix
21:39
5
Femke van Gog
Ospel
22:34
6
Gitte Hoeijmakers
de Peelrunners
28:04
7
Lynn Jacobs
Ospel
29:51
8
Eefke Remmen
Venlo
31:38
9
Rianne Nijssen
Neerkant
32:11
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
20:52
2
Sandra Smeets
Triathlon
21:26
3
Noortje van Doesum-van Duijnhoven
Cifla
22:03
4
Myrthe Meex
Achilles-Top
22:53
5
Anouk Joosten
Atletiek Helden
24:35
6
Chantal Wilms
Atletiek Helden
24:35
7
Samantha van Goch
Lopersgroep Deurne
25:18
8
Petra Schreurs-Simons
Scopias
27:29
9
Audry Jacobs
Ospel
29:51
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
GAC Gemert
21:17
2
Henny Dekkers
GAC Gemert
24:40
3
Jeanne Stoffels
Scopias
25:30
4
Marie Jeanne Vandormael
AVT Hechtel
25:46
5
Natasja Marcellis
Overloon
26:07
6
Adriek de Man
Someren
26:37
7
Anita Smits
Meterik
27:13
8
Angelique Bakker
de Peelrunners
28:04
9
Marion Timmermans
Scopias
28:41
10
Tineke van Mullekom
Deurne
32:01
11
Anne-Mieke Pluijm
GAC Gemert
32:19
MSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
17:02
2
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
17:14
3
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
18:22
4
Rens van Dongen
Scopias
18:26
5
Thijs Vermeulen
ATV Venray
18:55
6
Ron Beurskens
Horst
20:05
7
Paul Bartels
Venlo
20:40
8
Soon Woo
Atletiek Helden
21:57
9
Lukasz Wojtkow
Venlo
22:44
10
Peter Wiering
Venlo
25:54
11
Michael van Gemen
Velden
26:34
12
Robbie Sijben
Belfeld
26:46
13
Sietse Snijder
Grubbenvorst
29:29
M45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eduard Wanten
Beesel
19:35
2
Rüdiger Kebeck
ASV Suchteln
19:52
3
Dolf van de Voort
PAC
19:57
4
Johannes Wanten
Meterik
21:43
5
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
21:46
6
Wiel van Lier
Atletiek Helden
21:50
7
Bernie Nagel
't Jasper Sport
22:23
8
Ruud Langstraat
ATH
22:36
9
Martijn Stigter
GAC Gemert
23:12
10
Piet Jaspers
't Jasper Sport
23:24
11
Roel Hermsen
Venray
23:37
12
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
25:18
13
Hans Roggen
Venlo
27:54
14
Hans Bos
Atletiek Helden
29:00
15
Leon Timmermans
Venlo
29:55
JJA, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
16:35
2
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
16:46
3
Awet Habteab
HAC
18:23
4
Olivier Gijbels
Venlo
18:51
5
Davy Schoeber
HAC
19:04
6
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
19:20
7
Martijn Jansen
Scopias
19:49
8
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
20:20
9
Sjoerd Waterschoot
HAC
20:31
10
Michiel Mestrom
Atletiek Helden
20:31
11
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
21:21
MJA, MEISJES AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Resy van Iersel
't Jasper Sport
15:52
2
Channelyn Ambrosiussen
Running Team Eindhoven
16:33
MJB, MEISJES AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elke Wijkmans
Astylos
13:39
2
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
14:16
3
Emma Bijnen
HAC
14:17
4
Lynn van Ham
Achilles-Top
14:28
5
Veerle van Erp
Best
15:07
6
Anna Coerver
STB
15:28
7
Fenne Claassens
Helmond
15:47
8
Xenia Raptis
Scopias
17:20
9
Maud Seuren
AV Weert
21:53
JJB, JONGENS JUN B+C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Peeters
Venloop Running Team
11:33
2
Jordi Tijssen
Venloop Running Team
11:46
3
Jip Janissen
Venloop Running Team
11:57
4
Jeroen Paymans
Cifla
12:10
5
Lenny Hermans
Unitas
12:13
6
Liam Ernst
Scopias
12:53
7
Mike van Wouwe
ATH
12:59
8
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
13:34
9
Kars Reijnen
HAC
14:29
10
Gijs van Lieshout
HAC
14:37
11
Tobias Schoog
Willich
14:40
12
Loek Peute
Atletiek Helden
14:48
13
Riks Pollen
Scopias
15:09
14
Stef Langendonk
HAC
15:19
15
Rick Faassen
Scopias
15:26
JJC, JONGENS JUN B+C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jayden Zanders
Scopias
12:43
2
Timo Klomp
ATH
12:48
3
Dani Meisen
Unitas
13:05
4
Julian van Rens
ATV Venray
13:10
5
Loek Moons
Budel-Schoot
13:24
6
Rik Janissen
Venloop Running Team
13:37
7
Thomas Aerdts
Scopias
13:47
8
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
14:24
9
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
14:30
10
Cas Rijvers
Scopias
14:32
11
Jio Classen
Scopias
14:32
12
Luc van Ham
Achilles-Top
14:45
13
Tijn Bruins
ATV Venray
14:53
14
Seppe Swinkels
Scopias
14:59
15
John Linders
Lopersgroep Deurne
15:03
16
Raf Dambacher
Scopias
15:24
17
Finn van de Klundert
Scopias
15:29
18
Finn Janssen
Atletiek Helden
15:39
19
Jasper Fortuin
Scopias
16:43
20
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
18:49
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
GAC Gemert
9:04
2
Suze Gipmans
Venloop Running Team
9:21
3
Aafke Wijkmans
Astylos
9:25
4
Lynn Benhke
Scopias
9:33
5
Isis Levels
Scopias
9:52
6
Laurie Santegoeds
GAC Gemert
9:55
7
Sanne Michiels
ATH
9:58
8
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
10:04
9
Mirre Vissers
Atletiek Helden
10:24
10
Floor Vulders Jochems
GAC Gemert
10:34
11
Jools van de Klundert
Scopias
10:40
12
Mette Jacobs
Scopias
10:40
13
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
10:44
14
Valerie Chu
AV Weert
10:52
15
Danique Willemsen
Scopias
11:04
16
Hermke Hesseling
Scopias
11:11
17
Meike Janssen
AV Weert
11:28
18
Sarah Bacuna
Scopias
12:23
19
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
13:16
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
8:50
2
Max Hutjens
Venloop Running Team
8:51
3
Stan Hovens
Venloop Running Team
9:01
4
Jorg Klomp
ATH
9:18
5
Fergus Tabor
HAC
9:39
6
Gijs Deckers
Swift
9:48
7
Mads Verhofstadt
HAC
9:49
8
Bas Verheijen
AV Weert
10:13
9
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
10:14
10
Tjidde Winkelmolen
't Jasper Sport
10:25
11
Pieke Billekens
AV Weert
10:27
12
Luc Houben
Scopias
10:29
13
Milan Geerts
Kinrooi
10:30
14
Simon Goossens
Atletiek Helden
10:41
15
Merijn Bond
Achilles-Top
10:43
16
Ties van de Werken
AV Weert
10:53
17
Gilles Hermans
Atletiek Helden
11:00
18
Nils van Leipsig
Swift
11:08
19
Teun Schattefor
Scopias
11:11
20
Rens Heygele
HAC
11:12
21
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
11:22
22
Chris Vijfwinkel
Scopias
11:26
23
Raf Wolters
Swift
11:35
24
Raf Gout
Scopias
11:43
25
Gijs op 't Root
AV Weert
11:44
26
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
11:46
27
Cas Nelissen
Scopias
11:57
28
Jonas Fortuin
Scopias
12:08
29
Jordy Keijsers
Budel
12:12
30
Nate Sillekens
Atletiek Helden
12:16
31
Vincent Nijs
Scopias
12:44
32
Kevin van Gerwen
't Jasper Sport
13:01
33
Kane Vijgenboom
Scopias
13:09
34
Sven Mewiss
Scopias
13:31
35
Tijs Rijvers
Scopias
13:33
36
Joris Huys
Scopias
13:46
37
Roman van de Akker
Scopias
13:48
38
Mathieu Huys
Scopias
14:03
G-ATL, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joos Claessen
Scopias
12:18
2
MerieHeijnen
Scopias
12:47
3
Marij Heijnen
Scopias
13:03
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
5:49
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:54
3
Sofie Bos
Scopias
5:55
4
Amina Dillmann
Achilles-Top
5:56
5
Sofie van Wouwe
ATH
6:04
6
Bente Jacobs
Scopias
6:14
7
Mahalet Woldemesekel
ATV Venray
6:33
8
Kiara Sluijpers
AVON
6:35
9
Sjuulke Heinrichs
Scopias
6:39
10
Sara van Ham
Achilles-Top
6:42
11
Layla van Berkel
HAC
6:45
12
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:53
13
Dagmar Oosting
ATV Venray
6:53
14
Sterre Gubbels
Scopias
6:59
15
Saartje Litjens
Scopias
7:03
16
Ilse Hanraets
Scopias
7:04
17
Lieke van Rengs
ATV Venray
7:07
18
Pia Schmalfuss
Viersen
7:19
19
Danique Adriaans
GAC Gemert
7:20
20
Merel Teeuwen
Scopias
7:32
21
Sofie Soer
AV Weert
7:34
22
Aleeza Pentury
Scopias
7:39
23
Carlijn Rijntjes
AV Weert
7:54
24
Fiene van de Werken
AV Weert
8:11
25
Lina Fernandes
Tura Brüggen
8:19
26
Rilana Hendrix
ATV Venray
8:35
27
Shalena Kersten
't Jasper Sport
10:11
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eef Wijkmans
Astylos
5:54
2
Alain Ritten
Achilles-Top
5:55
3
Timo Wassenberg
Unitas
5:59
4
Tijn de Koning
Lopersgroep Deurne
6:11
5
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
6:21
6
Lars Custers
HAC
6:34
7
Joep van Casteren
ATH
6:37
8
Max Schmalfuss
Viersen
6:37
9
Finn Jans-Beken
ATV Venray
6:38
10
Ravi Classen
Scopias
6:39
11
Twan ten Have
Scopias
6:40
12
Remco Adriaans
GAC Gemert
6:44
13
Dean Schuurs
Scopias
6:47
14
Tim Michiels
ATH
6:47
15
Sem Vissers
Scopias
6:54
16
Noud Kessels
Scopias
6:55
17
Adam Kovacs-Borbas
ATH
6:56
18
Niels Gense
AV Weert
7:00
19
Jan Aardenburg
Unitas
7:04
20
Daan Domburg
Swift
7:18
21
Casper Rekmans
AV Weert
7:19
22
Luuk Schreurs
Scopias
7:27
23
Jens Pasmans
Geldrop
7:31
24
Justin Smirk
HAC
7:34
25
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
7:35
26
Kevin Kersten
ATH
7:40
27
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
7:41
28
Sjoerd Janssen
Scopias
7:43
29
Yon Peeters
Atletiek Helden
7:45
30
Sef Jacobs
Scopias
7:45
31
Jonas Erkens
Tura Brüggen
7:52
32
Diego Garza Jasso
Scopias
7:52
33
Tobias de Smit
't Jasper Sport
7:52
34
Dennis Verbeek
Lopersgroep Deurne
7:55
35
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
8:05
36
Youri ten Have
Scopias
8:18
37
Ties Hartjes
AV Weert
8:21
38
Lucas Canjels
Scopias
8:21
39
Finn Peeters
Scopias
8:25
40
Eef Kirkels
AV Weert
8:43
41
Caspar Gielen
Scopias
9:00
42
Flip van Oorschot
AV Weert
9:12
43
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
9:20
44
Ralph van de Liefvoort
ATV Venray
9:26
45
Stijn de Riet
ATV Venray
9:30
46
Alexander Scholte
Scopias
9:35
47
Thijs Bukkems
't Jasper Sport
9:59
48
Szabolcs Hartinger
Scopias
10:32
49
Lucas Gielen
Scopias
10:33
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lot van Veghel
ATV Venray
6:11
2
Anna van der Velden
Scopias
6:21
3
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:29
4
Jaydee Leenders
ATV Venray
6:31
5
Lieve Derks
ATH
6:43
6
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
6:46
7
Hedwig Tabor
HAC
6:47
8
Maud Heygele
HAC
6:49
9
Sien van Veghel
ATV Venray
6:51
10
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
6:54
11
Liz Bastings
Scopias
7:04
12
Isabella Kurtscheid
Tura Brüggen
7:06
13
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
7:11
14
Ayla Cool
Scopias
7:13
15
Nienke den Engelsman
Lopersgroep Deurne
7:14
16
Isabel Aerdts
Scopias
7:15
17
Laura Sluijpers
AVON
7:21
18
Laura Verhallen
Deurne
7:31
19
Roos van Houts
't Jasper Sport
7:32
20
Michelle Haenen
Scopias
7:34
21
Imke Wijnen
AV Weert
7:38
22
Marijke Schraets
Scopias
7:39
23
Lara van der Heijden
ATV Venray
7:44
24
Lia Neumann
Tura Brüggen
7:45
25
Rian Janssen
Scopias
7:46
26
Fie Langver
Scopias
7:47
27
Silke Hartjes
AV Weert
7:48
28
Charlotte Reyer
Tura Brüggen
8:03
29
Maud Helmink
Scopias
8:26
30
Fabienne Scholte
Scopias
8:30
JPUPB, J/M PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Kusters
Scopias
4:18
2
Bram Rekmans
AV Weert
4:23
3
Lars Geraats
Baexem
4:45
4
Bram Gerards
Scopias
4:56
5
Koen Verheijen
AV Weert
5:05
6
Mats Gense
AV Weert
5:06
7
Luuk Maas
't Jasper Sport
5:07
8
Mick Smits
Scopias
5:20
9
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
5:23
10
Teun Brouwer
Scopias
5:40
11
Dries Janssen
Scopias
5:56
12
Joris Bauer
Scopias
6:12
13
Jort van den Hoef
ATV Venray
6:33
MPUPB, J/M PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
4:18
2
Arden Veldman
Achilles-Top
4:19
3
Daphne Klomp
Scopias
4:22
4
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
4:26
5
Carmel Schouenberg
Scopias
4:33
6
Anouk Mewiss
Scopias
4:36
7
Nikki Ermers
GAC Gemert
4:42
8
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
4:44
9
Benthe Coolen
Lopersgroep Deurne
4:50
10
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
4:54
11
Fenna Linssen
Scopias
4:55
12
Anna Wilms
HAC
5:04
13
Lotte Teepen
Lopersgroep Deurne
5:14
14
Lune Verhofstadt
HAC
5:16
15
Teuntje Cillekens
Atletiek Leudal
5:18
16
Saar de Koning
Bakel
5:19
17
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
5:21
18
Sterre Venhorst
Scopias
5:22
19
Felicia Kersten
't Jasper Sport
5:27
JPUPC, J/M PUP C+MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur van Boekholdt
Scopias
4:24
2
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
4:39
3
Jord Custers
Helmond
4:57
4
Stijn Fortuin
Atletiek Helden
5:01
5
Julie Crijnen
Scopias
5:03
6
Raven Huijts
Unitas
5:13
7
Pim Slaats
Lopersgroep Deurne
5:16
8
Pepijn van de Laar
ATV Venray
5:30
9
Stan Huberts
Atletiek Leudal
5:36
10
Fender Hendrix
ATV Venray
5:37
11
Marcus Buseyi
ATH
5:48
12
Noud Janssen
Scopias
5:55
MPUPC, J/M PUP C+MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Schreurs
Scopias
4:33
2
Pleun van Woezik
Scopias
4:45
3
Feliene Derijk
Scopias
4:46
4
Nina Kersten
ATH
4:48
5
Saartje Hendriks
Scopias
4:48
6
Merel Maas
Lopersgroep Deurne
5:08
7
Alix Ermers
GAC Gemert
5:09
8
Anna Dinghs
Venlo
5:09
9
Nina van Dooren
Scopias
5:12
10
Kiki Pala
Scopias
5:25
11
Evi den Engelsman
Lopersgroep Deurne
5:38
12
Elaiza van der Mast
HAC
5:39
13
Saar de Vries
Scopias
5:44
14
Jelaya Kulaleen
Scopias
5:45
15
Fenne Verhulst
Scopias
6:02
16
Abbey Gilbert
Scopias
6:27
JPCM, J/M PUP C+MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brent Smetsers
Scopias
4:35
2
Bram Geraats
Baexem
4:58
3
Dex Scheepers
ATH
5:00
4
Jeremyiah Bout
Achilles-Top
5:21
5
Teun van Hees
Scopias
5:29
6
Plivier Halasa
Scopias
5:33
7
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
5:40
8
Enne Dinghs
Venlo
5:45
9
Jip Hendriks
Tegelen
6:06
10
Juup Thijssen
Scopias
6:07
MPCM, J/M PUP C+MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Wassenberg
Unitas
4:59
2
Daniek Grommen
Atletiek Helden
5:15
3
Maud Geraats
Baexem
5:22
4
Janske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:25
5
Sophie van Dooren
Tegelen
6:42
6
Eliza Derijk
Venlo
6:46
Onderdeel van de 29ste Limbra Cross Competitie
www.uitslagen.nl
04-11-2019 19:10