Uitslagenlijst Drunense Duinen Cross

Drunen - Zondag 3 november 2019

MSEN, MSEN_MAST1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick Hartogs
DAK
27:42
27:42
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
27:56
27:56
3
Bram Maas
Attila
28:27
28:26
4
Ahmed Abubakar
DAK
29:17
29:16
5
Hassan Mahamed
Attila
29:44
29:43
6
Lars Schellekens
Attila
30:16
30:15
7
Tijke Wentink
Attila
31:03
31:02
8
Tobias van Roon
DAK
31:44
31:42
9
Tim van Rooij
TartlÚtos
31:52
31:51
10
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
32:45
32:43
11
Jorg Schellekens
Attila
33:29
33:28
12
Sander Verwey
Attila
33:47
33:46
13
Stefano Provenzamv
Attila
33:55
33:52
14
Antoine van der Sanden
DAK
34:28
34:27
15
Dennis Naber
Sprint
35:38
35:34
M35, MSEN_MAST1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Janssen
Scorpio
31:33
31:31
2
JoŰl Geurts
Sprint
32:18
32:17
3
Michel Broeders
Spiridon
32:57
32:56
4
Dennis van den Bemt
Road Runners Etten-Leur
33:02
32:59
5
Marcel Scherenburg
Attila
34:31
34:29
6
Steven van Runningen
Sprint
34:35
34:34
7
Stefan Smelt
DAK
35:04
35:02
8
Jurgen Lootens
DAK
35:45
35:45
9
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
36:05
36:01
10
Mark van Aert
Sprint
36:08
36:04
11
Patriek Bruurs
Spiridon
39:01
38:58
12
Frank Ydema
Energie
39:23
39:12
M45, MSEN_MAST1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
29:50
29:48
2
CornÚ van Oirschot
Tilburg Road Runners
32:06
32:06
3
John van Heeswijk
DAK
32:25
32:24
4
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
32:40
32:41
5
Jos Botermans
Spiridon
33:50
33:48
6
Robin Robart
Passaat
34:20
34:18
7
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
35:01
35:00
8
Johan Verweij
Achil '87
35:13
35:11
9
Jan van Stigt
Altena Road Runners
35:20
35:17
10
Mar-Hein vd Wiel
DAK
35:33
35:32
11
Harry Beekmans
DAK
36:10
36:07
12
Gijs Kloek
Sprint
36:58
36:52
13
Koen van Nieuwburg
DAK
37:46
37:45
14
Ronny Stabel
Gloria
38:16
38:09
15
Erwin Gulickx
Gloria
40:32
40:24
16
Martie Reuvers
Atledo
43:15
43:09
17
Arjan van de Nostrum
DAK
43:34
43:26
18
Hand Lodewijks
Atledo
43:55
43:50
VSEN, VSEN_MAST1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjon van Oudenaaarden
De Langstraat
24:45
24:44
2
Sara van Grunsven
Attila
25:00
24:59
3
Lindsey Faken
Energie
25:57
25:55
4
Bente Smagge
Attila
26:38
26:36
5
Elke Wouters
Sprint
27:21
27:20
6
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
31:01
30:58
7
Esmay van de Laar
Attila
32:06
32:04
8
Marijke Dijkstra
Spiridon
32:21
32:17
9
Nikki Baghus
DAK
32:22
32:19
10
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
44:00
43:55
V35, VSEN_MAST1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjolein Menhere
Prins Hendrik
26:39
26:39
2
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
28:46
28:45
3
Karin van Ham
Atledo
34:37
34:34
4
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
38:46
38:41
V45, VSEN_MAST1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ciska Hensen
DAK
25:54
25:53
2
Marlien van Beek
De Langstraat
26:26
26:25
3
Inge Schippers
Scorpio
28:43
28:41
4
Ingrid Spapens
Achil '87
29:04
29:02
5
Marionne Kat
Spiridon
29:38
29:37
6
Lianne Ivens
DAK
29:59
29:57
7
Marie-Louise Smagge
Attila
31:29
31:27
8
Ria Musters
DAK
35:08
35:06
9
M Rombouts
Tilburg Road Runners
38:24
38:21
10
Margriet ter Horst
Atledo
42:34
42:28
M55, MAST2=M55_M65
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter van Zundert
Scorpio
24:32
24:30
2
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
26:26
26:24
3
John Marijnissen
Sprint
27:10
27:08
4
Hens Koreman
Atledo
28:21
28:17
5
Peter Marcelis
Taxandria Atletiek
28:42
28:38
6
Ron Breij
Achil '87
28:51
28:47
7
Peter Goedhart
DAK
28:51
28:46
8
Herman van Haaren
Achil '87
29:11
29:07
9
Mark van der Heijden
OSS-VOLO
29:14
29:07
10
Jan Haverhals
DAK
29:55
29:48
11
Frank vd Aken
Atledo
32:49
32:45
12
Peter Tummers
DAK
32:57
32:47
13
Arjan Robben
avVN
37:07
37:00
M65, MAST2=M55_M65
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Wouters
Spiridon
25:51
25:50
2
Beijers
Tilburg Road Runners
27:43
27:41
3
Ad van Rooy
De Langstraat
27:53
27:51
4
Tini de Laat
DAK
28:19
28:17
5
Jan van Rykevoorsel
Scorpio
28:46
28:43
6
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
29:45
29:42
7
Walter van Gurp
DAK
30:11
30:08
8
Marlie Snijders
DAK
31:28
31:24
9
Ad Schonenbeek
De Langstraat
32:24
32:17
10
Hans Brok
DAK
32:52
32:47
JPUPM, J_M PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Nouwens
Prins Hendrik
4:33
4:31
2
Chayson de Bruin
Prins Hendrik
5:22
5:20
MPUPM, J_M PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Claessen
ACW '66
4:51
4:48
JPUPC, J_M PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Crutzen
Sprint
4:03
4:01
2
Lucas Ernst
Scorpio
4:07
4:05
3
Kilian Egberts
Prins Hendrik
4:14
4:12
4
Siem Bolenius
ACW '66
4:16
4:14
5
Bram van Aert
Sprint
4:20
4:17
6
Daan van Ravestijn
DAK
4:37
4:34
7
Sascha Kokx
Taxandria Atletiek
4:42
4:39
8
Mats Nijeholt
Sprint
4:44
4:42
MPUPC, J_M PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Pelkmans
Sprint
4:18
4:16
2
Carlijn IJpelaar
ACW '66
4:34
4:32
3
Isa Stroucken
Taxandria Atletiek
4:47
4:43
4
Jasmijn van den Hurck
Attila
4:51
4:49
5
Maud Buschman
Spiridon
5:08
5:06
6
Olivia Jacobs
Scorpio
5:22
5:19
JPUPB, J_M PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
3:43
3:42
2
Ilian Strooper
Attila
3:51
3:49
3
Lander Jansens
Gloria
3:51
3:50
4
Tijn Lips
Prins Hendrik
3:55
3:54
5
Willem de Jong
Atledo
4:03
4:02
6
Xander Slootjes
Scorpio
4:03
4:02
7
Hugo de Jong
Attila
4:07
4:06
8
Kian van der Sanden
Prins Hendrik
4:11
4:09
9
Jelle Jansen
Atledo
4:15
4:12
10
Brim Devue
Gloria
4:16
4:13
11
Kai J÷rissen
Gloria
4:19
4:17
12
Raf J÷rissen
Gloria
4:26
4:24
13
Jelmer Blonk
DAK
4:27
4:24
14
Jeff Straznicky
DAK
4:28
4:25
15
Jelle Brooijmans
DAK
4:33
4:31
16
Julian Bom
Attila
4:56
4:54
17
Jip van den Aker
Taxandria Atletiek
5:16
5:13
MPUPB, J_M PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Rennen
Sprint
4:08
4:06
2
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
4:21
4:18
3
Lieze Span
DAK
4:21
4:18
4
Fleur van der Maas
DAK
4:23
4:20
5
Fleur Claessen
ACW '66
4:27
4:25
6
Isa Rijkers
Prins Hendrik
4:32
4:30
7
Guusje Boom
DAK
4:38
4:36
8
Merel Couwenberg
Prins Hendrik
4:47
4:45
9
Kaat Proost
Gloria
4:49
4:47
10
Isabelle Vrijmoed
Scorpio
4:55
4:53
11
Fleur de Jong
Atledo
4:57
4:56
12
Femke Broeders
Atledo
4:57
4:56
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
3:40
3:39
2
Amber Jansens
Gloria
3:47
3:45
3
Anne Bos
Scorpio
3:50
3:49
4
Elin de Koeijer
Attila
3:52
3:50
5
Tessa van Tilburg
Sprint
3:57
3:56
6
Femke de Weerdt
Sprint
3:59
3:58
7
Tessa van Drunen
Attila
4:01
3:58
8
Anouk Rutjes
Atledo
4:03
4:01
9
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:05
4:02
10
Sara Beumer
Prins Hendrik
4:05
4:02
11
Floor Eelkema
Scorpio
4:08
4:06
12
Louisa Egberts
Prins Hendrik
4:08
4:07
13
Amy van Gestel
Attila
4:11
4:09
14
Shayne de Bruin
Prins Hendrik
4:14
4:13
15
Lenthe Oomen
Gloria
4:14
4:11
16
Sanna Becx
Tilburg Road Runners
4:19
4:16
17
Houda Marmouk
Attila
4:19
4:17
18
Milou van Nigtevegt
Attila
4:22
4:19
19
DaniŰlle Vrijmoed
Scorpio
4:22
4:19
20
Jitte Stabel
Gloria
4:24
4:21
21
Sanne Koolen
Prins Hendrik
4:25
4:23
22
Myrthe van den Broek
Gloria
4:26
4:24
23
Aaliyah Yap
ACW '66
4:26
4:23
24
Saar van Holland
Attila
4:27
4:24
25
Lotte Simon
ACW '66
4:27
4:23
26
Jill Hess
Taxandria Atletiek
4:32
4:29
27
Keisha Jansen
Scorpio
4:33
4:31
28
Luna Muskens
Attila
4:33
4:31
29
Bregje ter Wolde
Sprint
4:52
4:49
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Scott Romijn
Prins Hendrik
3:17
3:15
2
Rogier Gitz
Attila
3:20
3:19
3
Thom Pelkmans
Sprint
3:28
3:27
4
Iker Kuijs
DAK
3:32
3:30
5
Guus Beumer
Prins Hendrik
3:39
3:37
6
Bram Van Wagtendonk
Sprint
3:42
3:41
7
Max Crutzen
Sprint
3:44
3:43
8
Nick van Daaler
ACW '66
3:45
3:43
9
Riemer van Son
Scorpio
3:45
3:44
10
Thijs van Aert
Sprint
3:46
3:43
11
Joeri van Helderen
Atledo
3:52
3:50
12
Milan van Beurden
DAK
3:54
3:52
13
Timo Visser
Prins Hendrik
3:59
3:57
14
Jiri van Bokhoven
DAK
4:03
3:59
15
Lucas van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
4:04
4:01
16
Pepijn Nouwens
Prins Hendrik
4:06
4:05
17
Daan Gielen
Prins Hendrik
4:07
4:05
18
Sem van Ravestijn
DAK
4:07
4:05
19
Gijs Versteden
Attila
4:07
4:04
20
Mick Soijer
Attila
4:08
4:07
21
Jens Sterke
Taxandria Atletiek
4:08
4:06
22
Bob ten Wolde
Sprint
4:10
4:08
23
Gijs Winnubst
Spiridon
4:11
4:07
24
Fynn Bermingham
Sprint
4:13
4:10
25
Thijs van Loon
DAK
4:13
4:11
26
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
4:14
4:12
27
Ramon Derks
Atledo
4:15
4:11
28
Siebe van der Lee
Atledo
4:16
4:14
29
Jop Nijeholt
Sprint
4:17
4:14
30
Jort Griep
Scorpio
4:18
4:16
31
Rens Gulickx
Gloria
4:19
4:14
32
Noah Jacobs
Scorpio
4:20
4:18
33
Ties Versluis
Atledo
4:21
4:18
34
Ferre Florijn
Scorpio
4:22
4:19
35
Magnies Vos
DAK
4:22
4:20
36
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
4:24
4:22
37
Sam van Nieuwburg
DAK
4:27
4:24
38
Lukas Kegler
Sprint
4:33
4:31
39
Fenn Oerlemans
Atledo
4:46
4:42
40
Goof Schoormans
Atledo
4:51
4:49
41
Tristan Maartens
ACW '66
5:01
4:59
42
Teun Jansen
Sprint
5:03
5:00
43
Jasper Broeders
Atledo
5:04
5:00
44
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
5:13
5:10
45
Armin Ehrismann
Spiridon
5:16
5:13
46
Niels Thielemans
Gloria
5:38
5:35
47
Pieter Kuijsters
Attila
5:40
5:38
M_VB, M_V VB-ATLETEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars van Ravenstein
ACW '66
3:25
3:24
2
Rick Standaert
ACW '66
3:36
3:34
3
Jordan Beute
Sprint
3:46
3:45
4
Jos Rolsma
Attila
3:56
3:55
5
Sander Graumans
Sprint
3:58
3:55
6
Sven van den Berg
ACW '66
4:12
4:10
7
Thomas de Laat
Attila
4:45
4:44
8
Tom Schoeters
Gloria
4:52
4:50
9
Hans van den Broek
ACW '66
4:57
4:54
V_VB, M_V VB-ATLETEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ymke van Helfteren
Attila
5:03
5:02
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:54
6:53
2
Djayla Hoek
Sprint
7:14
7:13
3
Elien Smits
DAK
7:34
7:33
4
Jill Paulus
Scorpio
7:40
7:39
5
Meike van den Broek
Gloria
7:43
7:40
6
Nieke Westerveen
Atledo
7:46
7:44
7
Freke van Eil
Gloria
7:46
7:44
8
Heleen van Tilburg
Sprint
8:13
8:10
9
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
8:17
8:15
10
Lien de Boer
ACW '66
8:31
8:29
11
Ghislaine Schalk
Spiridon
8:36
8:34
12
Elin Becx
Tilburg Road Runners
8:37
8:35
13
Puck van Gils
Sprint
8:40
8:38
14
Eva Den Boer
Atledo
8:54
8:52
15
Juul Hoekstra
Sprint
8:56
8:54
16
Veerle de Jong
Attila
8:57
8:55
17
Inge Winnubst
Spiridon
9:30
9:28
18
RenÚe Kramer
Atledo
9:38
9:36
19
Ziva Devue
Gloria
9:57
9:54
20
Emma van Kan
Sprint
10:02
10:00
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjoerd Bastiaans
Sprint
6:57
6:56
2
Nawfal Farhouni
Sprint
7:02
6:59
3
Lucas Rutjes
Atledo
7:02
7:01
4
Boris Griep
Scorpio
7:15
7:14
5
Juriaan Visser
Prins Hendrik
7:30
7:28
6
Thijmen Kegler
Sprint
7:31
7:29
7
Boris Bastiaans
Sprint
7:31
7:30
8
Ewart van Son
Scorpio
7:42
7:41
9
Loek Graafmans
Spiridon
7:45
7:42
10
Jesse van Gestel
Attila
7:46
7:43
11
Ruben van Geenen
DAK
7:53
7:51
12
Juul van Eil
Gloria
7:56
7:55
13
Pelle Verschure
ACW '66
8:01
7:59
14
Jasper Buschman
Spiridon
8:03
8:00
15
Dario Ehrismann
Spiridon
8:06
8:04
16
Rik Tuijtelaars
Gloria
8:15
8:13
17
Jelle Kreeft
Spiridon
8:17
8:14
18
Niels Kunnen
Attila
8:26
8:24
19
Tygo van Dongen
ACW '66
9:28
9:26
20
Mark Franken
Sprint
9:51
9:49
21
Jurre Verschure
Atledo
10:08
10:06
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roos de Jong
Atledo
6:53
6:51
2
Lotte Griep
Scorpio
6:57
6:55
3
Gwen van Hest
Atledo
7:15
7:15
4
Nienke Blom
Sprint
7:47
7:45
5
Anouk Andeweg
Spiridon
8:02
8:00
6
Fenna Rutten
ACW '66
8:05
8:03
7
Valerie Bruurmijn
Gloria
8:15
8:13
8
Jade Pullens
ACW '66
8:28
8:26
9
Iris de Snoo
ACW '66
8:36
8:34
10
Anne Smits
DAK
8:36
8:34
11
Pien Heddes
Sprint
8:39
8:37
12
Bente Maartens
ACW '66
8:46
8:43
13
Meike van Ravenstein
ACW '66
9:22
9:21
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick Smits
DAK
10:35
10:34
2
Kamiel Watzeels
Attila
10:54
10:52
3
Lennart de Vries
Scorpio
10:58
10:56
4
Vigo Maljaars
Scorpio
11:03
11:01
5
Mathys Vermeulen
Attila
11:15
11:13
6
Luuk Pelkmans
Sprint
11:17
11:15
7
Jules van Kan
Sprint
11:49
11:48
8
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
12:11
12:09
9
Matthijs Koek
ACW '66
12:28
12:26
10
Jonas Vos
DAK
12:54
12:52
11
Sander van Geenen
ACW '66
13:54
13:53
12
Michiel Gulickx
Gloria
14:55
14:53
MT84, TRIM_MAN8400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijs Pijnenburg
31:31
31:29
2
Ralf van Zon
Atledo
37:12
37:07
3
Steven Vervoort
Udenhout
38:12
38:04
4
Thijs M÷ller
38:25
38:22
5
Huberto van den Schuit
De Langstraat
39:40
39:33
6
Rombouts
De Langstraat
39:40
39:33
7
Stefan Ripmeester
40:12
40:09
8
Gilbert Schalk
40:27
40:21
9
Barend Koolhaas
Opijnen
42:12
42:07
10
John van Rooy
Zaltbommel Dutch Runners
42:12
42:07
11
Ad Buijs
42:28
42:21
12
Tonny Baalmans
Atledo
43:13
43:06
13
Martijn Govaarts
DAK
44:08
44:00
14
Han Dekker
44:11
44:04
MT63, TRIM_MAN6300M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten de Laat
Drunen
25:46
25:43
2
Riethof
27:30
27:24
3
Mark van de Westelaken
29:29
29:22
4
Mark Lankhaar
DAK
30:36
30:29
5
Bert Lommers
De Langstraat
32:22
32:16
6
Joost van den Hooven
DAK
34:16
34:07
MT42, TRIM_MAN4200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kevin van de Heuvel
18:40
18:37
2
Benno Snapvangers
Atledo
19:47
19:44
3
Han Weijer
Loopgroep PK
23:47
23:38
4
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
27:33
27:27
VT63, TRIM_VROUW6300M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nina Muskens
30:37
30:34
2
Sandra Boom
DAK
33:35
33:31
VT42, TRIM_VROUW4200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzanne van Zundert
22:53
22:50
2
Nicole van der Sanden
DAK
24:21
24:18
3
Geesje Bouw
Vlijmen
28:04
28:00
VT21, TRIM_VROUW2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floor Verhorst
Vught
13:16
13:11
2
Antonique de Vaan
DAK
14:07
14:01
3
Erika van Nierop
DAK
14:20
14:14
4
Gina de Graaf
ACW '66
19:58
19:52
JJUNA, JONGENS JUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesse Fokkenrood
Scorpio
20:46
20:44
2
Lars Laros
Scorpio
21:38
21:37
3
Lucas van der Linden
Spiridon
21:45
21:43
4
Stan de Deugd
Spado
23:15
23:13
5
Ian de Juncker
Attila
24:25
24:23
6
Jasper Mol
Sprint
24:44
24:42
7
Sijmen Doorakkers
Atledo
25:23
25:21
8
Jason Smits
ACW '66
27:20
27:17
JJUNB, JJUNB_MJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
E van den Bos
Scorpio
14:05
14:03
2
Niels Laros
Scorpio
14:15
14:14
3
Milan Watzeels
Attila
15:46
15:45
4
Colin Bressers
Atledo
16:21
16:18
5
Joost Winkel
Sprint
16:42
16:40
6
Remko van den Heut
Attila
17:37
17:34
7
Mathijs Goris
Gloria
18:10
18:09
8
Tristan van der Loop
ACW '66
18:53
18:52
9
Timo Timmermans
Gloria
19:13
19:10
10
Maurits Kuipers
Sprint
19:24
19:21
MJUNA, JJUNB_MJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nikki van Gool
Gloria
20:14
20:12
2
Jeske van de Laar
Attila
22:44
22:41
MJUNB, MEISJES JUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne de Jong
Atledo
8:10
8:09
www.uitslagen.nl
11-11-2019 23:11