Uitslagenlijst Boerenkoolloop

Warmenhuizen - Zondag 3 november 2019

MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Ghiglioni
Hylas
17:41
17:41
2
Sven Verduijn
Noordkop
17:58
17:58
3
Yordi Verkroost
Hylas
18:10
18:09
4
Mick van der Velden
Phanos
18:23
18:23
5
Coen van den Hoek
Rotterdam
18:52
18:50
6
Koen Blaauboer
TAS '82
19:57
19:57
7
Marcel Maasmann
Winkel
20:21
20:18
8
Nico van Dalen
SV Sportlust
20:25
20:23
9
René de Groot
Warmenhuizen
21:01
20:58
10
Jeroen Mussert
Schoorl
21:15
21:12
11
Paul Dienaar
Julianadorp
21:26
21:23
12
Jari Dekker
NOVA
21:26
21:21
13
Tim Buschman
Anna Paulowna
22:07
22:03
14
Marijn Benschop
SV Sportlust
22:08
22:04
15
Nils Rutgers
Enschede
22:15
22:10
16
Frits van Twuyver
Noordkop
22:23
22:21
17
Ronald van der Veen
Anna Paulowna
22:26
22:23
18
Martin Bloothooft
Next Step Training
22:37
22:33
19
Marco Klaver
Hylas
23:27
23:20
20
Gijs de Jong
Julianadorp
23:31
23:29
21
Luuk Goudsblom
NOVA
23:38
23:33
22
Lukas Laufenberg
Julianadorp
23:40
23:28
23
Barry Bruin
Anna Paulowna
23:44
23:32
24
Josef Laufenberg
Noordkop
23:48
23:36
25
Sander Doodeman
Warmenhuizen
24:11
24:08
26
Renze Ligthart
Warmenhuizen
24:32
24:16
27
Remon Aalders
Heiloo
24:44
24:41
28
Richard Ruben Koomen
Heerhugowaard
24:45
24:35
29
Rens Hartsuiker
Oudkarspel
24:52
24:20
30
Thijs Pompert
Sint Pancras
24:54
24:48
31
Gert van Dorth
Hylas
25:04
24:58
32
Frank Ligthart
Warmenhuizen
25:43
25:29
33
Edward Kardinaal
Bejo Zaden
25:48
25:38
34
Chris Pronk
Warmenhuizen
25:55
25:43
35
Jurrie Span
DOKEV
25:59
25:46
36
Keegel
Heerhugowaard
26:07
25:57
37
Ton Smakman
Schagen
26:14
26:10
38
Theo Tas
't Zand Nh
26:36
26:29
39
Steven Kaandorp
Bejo Zaden
26:45
26:23
40
Ruud Meijer
Alkmaar
26:51
26:07
41
Olav Latenstein
NOVA
26:52
26:44
42
Peter de Graaf
Uitgeest
26:52
26:28
43
Ben Heyblok
SV Sportlust
26:55
26:50
44
Edward Smit
Schagen
27:12
27:02
45
Marco Schuit
Oudkarspel
27:15
26:43
46
Bas Pronk
Warmenhuizen
27:25
27:10
47
Sander Goudsblom
Warmenhuizen
27:26
27:07
48
Edd Lapin
Alkmaar
27:26
27:04
49
Dave Boonkamp
Alkmaar
27:47
27:43
50
Theo Greuter
Wieringerwaard
28:09
27:29
51
Willem van Dijck
TAS '82
28:23
28:12
52
Ronald Dekker
Warmenhuizen
28:30
28:15
53
Ruben Eppinga
Heerhugowaard
28:38
28:33
54
Marcus A. Copier
Julianadorp
28:41
28:10
55
Maarten Jimmink
Lycurgus
28:53
28:45
56
Rick de Graaf
Bejo Zaden
29:03
28:41
57
Niels Oosterwijk
Bejo Zaden
29:05
28:54
58
Gertjan Evertsen
Alkmaar
29:06
28:47
59
Erik
Heerhugowaard
29:07
29:03
60
Nico van Stralen
Broek op Langedijk
29:08
29:01
61
Rob Gaal
Tuitjenhorn
29:13
28:59
62
Johan Mink
Schoorl
29:19
29:11
63
Leen Kluft
Alkmaar
29:20
29:11
64
Hans Groeneveld
Sint Pancras
29:28
29:11
65
Hero Stoop
Warmenhuizen
29:30
29:14
66
Aad Pancras
NOVA
30:06
29:45
67
Edwin Swan
Blom Elektrotechniek
30:28
30:08
68
Bauk van der Wal
Anna Paulowna
30:34
30:21
69
Bas de Weger
Schagen
31:09
30:59
70
Arjan Eriks
Warmenhuizen
31:10
30:54
71
Ronald Zwaan
Opperdoes
31:19
30:54
72
Ton Berkhout
TAS '82
31:38
31:30
73
Henny Mors
Blokker
31:59
31:35
74
Arie van Zoelen
Amsterdam
32:10
31:38
75
Piet Wildschut
TAS '82
32:19
31:55
76
Rick schipper
Dirkshorn
32:48
32:28
77
Niels Komen
Warmenhuizen
32:57
32:41
78
Paul van Vliet
Velserbroek
32:59
32:36
79
Edwin Greuter
Den Helder
33:30
32:48
80
Herben Petap
TAS '82
33:46
33:16
81
Cees Jan Fonteijn
Oostknollendam
34:09
34:05
82
Annouk Eldering
Oosterend Nh
34:22
34:04
83
Fred Hubers
TAS '82
36:48
36:18
84
Marc Heinsbroek
NOVA
37:59
37:39
85
Ron Knibbe
Zuid-Scharwoude
40:51
40:51
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amber Hoffer-Regts
Opperdoes
22:41
22:39
2
Nancy Chung
Heerhugowaard
22:51
22:33
3
Femke Klaver
Hylas
23:02
23:01
4
Kim Kardinaal
Noord-Scharwoude
23:10
23:04
5
Annelies van de Ven
Trias
23:26
23:22
6
Isabelle Brus
NOVA
23:35
23:27
7
Nel Geerligs
Sint Maartensbrug
24:29
24:18
8
Alize Okel-Kooy
SV Sportlust
24:46
24:43
9
Kirsten Bijker
SV Sportlust
25:00
24:57
10
Casey Kruijer
Next Step Training
25:14
24:51
11
Carolien Been
VEZET
25:17
25:10
12
Esther Spruit
Blosse
25:47
25:40
13
Marije Mink
Heerhugowaard
25:59
25:55
14
Michelle van Dorth
Kronos
26:09
26:04
15
Merel Kerkhoff
IJmuiden
26:34
26:27
16
Sylvia Laagland Winder
Julianadorp
26:35
26:31
17
Leonie Engels
Bejo Zaden
26:50
26:23
18
Esther aan de Wiel
SV Sportlust
26:54
26:50
19
Brigitte van Graafeijland
Noordkop
27:00
26:52
20
Monica Zuidberg
SV Sportlust
27:03
26:59
21
Lonneke tas
Warmenhuizen
27:05
26:54
22
Marloes de Waard
Next Step Training
27:13
26:48
23
Fannie Schepers
Breezand
27:20
27:13
24
Monisha Bron
Heerhugowaard
27:34
27:31
25
Emmie van den Bulk
NOVA
27:38
27:34
26
Manneke IJdema
Noord-Scharwoude
27:42
27:33
27
Janneke Groot
Almelo
27:47
27:31
28
Ellis Schmidt
Blosse
27:49
27:36
29
Inge Ligthart
Warmenhuizen
27:52
27:37
30
Daphne Kramer
Anna Paulowna
27:53
27:41
31
Judith Ligthart
Warmenhuizen
27:57
27:42
32
Anna Haagsma
SportsInc
27:57
27:48
33
Machteld van der brugge
Oudkarspel
28:05
28:00
34
Anouk stroo
Den Helder
28:07
27:48
35
Tanneke Pouwer
Winkel
28:09
28:06
36
Mireille Ligthart
NOVA
28:12
28:12
37
Marlou Houtenbos
SportsInc
28:17
28:08
38
Hiske Beemsterboer
Warmenhuizen
28:20
28:20
39
Marleen Borst
DOKEV
28:30
28:18
40
Monique Doodeman
Waarland
28:31
28:12
41
Wendy Kooij
Hylas
28:43
28:35
42
Lianda Pruisscher
Hippolytushoef
28:56
28:39
43
Cheryl Haque
Dirkshorn
29:18
28:54
44
Irene Vonderbank
Anna Paulowna
29:19
29:06
45
Lara Hardewijn
Bejo Zaden
29:25
29:02
46
Annemieke Philipsen
West-Graftdijk
29:26
29:16
47
Sandra Zwaanswijk
Heerhugowaard
29:28
29:11
48
Simone Rock
Blosse
29:29
29:14
49
Janine Kalverla
Castricum
29:31
29:07
50
Femke Havinga
Broek op Langedijk
29:32
29:12
51
Annemarie Meereboer
Broek op Langedijk
29:32
29:12
52
Marloes derks
Heemstede
29:34
29:14
53
Cleida Dias
Bejo Zaden
29:47
29:38
54
Natascha Paarlberg
Bejo Zaden
29:47
29:39
55
K. Elhorst
Den Helder
29:49
29:24
56
Marian Borst
Schoorl
30:06
29:50
57
Yvonne van Dorth
Hylas
30:07
30:00
58
Vanessa Blom
Zuid-Scharwoude
30:10
29:49
59
Marjon Aker
Alkmaar
30:13
30:01
60
Mirjam van Berkel- vd Pluijm
Anna Paulowna
30:14
29:58
61
Rona Wiegel
NOVA
30:23
30:01
62
Laura denUijl
Wieringerwaard
30:34
30:23
63
Savannah zwart
Sint Maarten
30:34
30:05
64
Annemarieke Borst
Bejo Zaden
30:38
30:29
65
Conny Wever
Groet
30:43
30:27
66
Annet Slijkerman
Burgerbrug
30:46
30:40
67
Daniëlle van Hoek
Noordkop
30:48
30:27
68
Sineke Zutt
Alkmaar
30:51
30:37
69
Hannie Frederiks
Blosse
30:52
30:39
70
Van Hoorn
Lycurgus
31:01
30:36
71
Floor de Jong
Haarlem
31:06
30:58
72
Linn v.d. Berg
SV Sportlust
31:10
31:06
73
Robin Copier
Utrecht
31:22
30:52
74
Judith Berkhout
Alkmaar
31:37
31:29
75
Tineke Privée
Noordkop
31:41
31:19
76
Sharon Glorie- De Klerk
Heemskerk
31:46
31:18
77
Amandine Brinkman
Middenbeemster
31:46
31:39
78
Saskia Nolten
Next Step Training
31:50
31:25
79
Marleen Peperkamp
Blosse
31:56
31:44
80
Elly van Wagtendonk
Winkel
31:57
31:38
81
Marlies Brommer
DOKEV
31:58
31:47
82
Myrna Stenderd
Schagen
32:04
31:31
83
Manja Hoogeboom
Bejo Zaden
32:04
31:59
84
Ruda Kooyman
Blosse
32:07
31:53
85
Cindy Annes
Lycurgus
32:08
31:42
86
Debbie Tiebie
Tuitjenhorn
32:13
31:50
87
Sandra Aubrun
Alkmaar
32:13
32:08
88
Daniëlle Rump
Nieuwe Niedorp
32:27
32:04
89
Susanne Horio
Tuitjenhorn
32:32
32:27
90
Sarah link
Julianadorp
32:32
32:10
91
Maureen de Groot
Noordkop
32:32
32:10
92
Sabine Burgering
Warmenhuizen
32:37
32:31
93
Kim Wardenaar
NOVA
32:39
32:17
94
Dionne Zaal
Bejo Zaden
32:41
32:18
95
Sanne Zoon
Warmenhuizen
32:45
32:39
96
Anoeska Kruijer
Schagen
32:49
32:20
97
E de Swart
Hylas
32:56
32:44
98
Susanne Komen
Warmenhuizen
32:57
32:41
99
Fleur van Vliet
Velserbroek
32:59
32:36
100
Patricia Martens
VEZET 3
33:01
32:48
101
Thea van der Wal
Anna Paulowna
33:01
32:47
102
Jessica Wakker van Dijk
VEZET 4
33:16
33:04
103
Ilse schipper
Dirkshorn
33:17
32:57
104
Ellen van der Ploeg
't Zand Nh
33:44
33:31
105
Mieke Zijlmans
Den Helder
33:48
33:21
106
Melanie Blom
Broek op Langedijk
33:51
33:30
107
Annette van Assem
Blosse
33:59
33:45
108
Laura Jongewaard
Noord-Scharwoude
34:04
33:43
109
Linda Rietveld
Noord-Scharwoude
34:05
33:44
110
Mariska Schipperglas
Next Step Training
34:07
33:41
111
Jeanine Poland Hof
Next Step Training
34:14
33:49
112
Brenda Nolten
Next Step Training
34:15
33:50
113
Ellen Smit
Schagen
34:17
33:53
114
Nathalie de Hart
Heerhugowaard
34:18
34:07
115
Joline Valent
Bejo Zaden
34:18
34:07
116
Annegreet van der Vis
Oosterend Nh
34:22
34:04
117
Irene Smit
Lycurgus
34:27
33:59
118
Zehra Bosma
Assendelft
34:27
34:00
119
Naomi Reijmerink
Ermelo
34:43
34:35
120
Winita Herhai
Amsterdam
34:44
34:44
121
Annette Wieringa
Eindhoven
34:44
34:37
122
Martine Hassing
Bergen Nh
34:46
34:28
123
Judith Blaak
Schagen
35:16
35:04
124
Annemarie Swan
Blom Elektrotechniek
35:18
35:18
125
Marleen Mettes
't Veld
35:23
34:57
126
Monique de Haan
Kennemer Spiralo
35:23
35:06
127
Lonneke Deutekom
't Zand Nh
35:23
35:06
128
Madeleine Christophersen
Blosse
35:25
35:10
129
Mariska Veul
Kennemer Spiralo
35:33
35:15
130
Geeske Zaal
Warmenhuizen
35:33
35:16
131
Caroline Jonker
Oudkarspel
36:17
36:07
132
Tineke feijen
NOVA
36:24
36:05
133
Barbera van der Klugt
Sint Maartensbrug
36:48
36:18
134
Petra van der Veen
DOKEV
36:50
36:37
135
Margreet Huijkman
Alkmaar
37:22
37:08
136
Marijke Lippens
Alkmaar
37:22
37:08
137
Wil Heemskerk
DOKEV
37:30
37:16
138
Marloes Broersen
Tuitjenhorn
38:46
38:20
139
Marjo Ruyter
Warmenhuizen
38:47
38:24
140
Linda Verbeek
Schagen
39:23
38:53
141
Caroline Geenen
Schagerbrug
39:23
38:53
142
Irma van der Velden
Dirkshorn
39:50
39:29
143
Nicole Hendrix
Sint Maarten
40:32
40:02
144
Trudie Derks
NOVA
40:43
40:23
145
Muriel Jonker
Oudkarspel
43:47
43:37
J-15, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Josh Garrone
NOVA
19:12
19:12
2
Matteo Garrone
NOVA
20:36
20:36
3
Bas Mussert
Schoorl
21:14
21:12
4
Kay Ligthart
Warmenhuizen
21:21
21:21
5
joost emmaneel
NOVA
21:27
21:27
6
Finn Dekker
Warmenhuizen
21:39
21:39
7
Sean Ligthart
Warmenhuizen
22:27
22:27
8
Tijn Eriks
Warmenhuizen
22:27
22:27
9
Scott Hoffman
Groet
22:29
22:26
10
Ryan Weijers
TAS '82
22:49
22:46
11
Tim Aalders
Heiloo
23:12
23:11
12
Sjors Houtenbos
Castricum
23:17
23:16
13
Pim Houtenbos
Castricum
23:23
23:21
14
Bor Kuijs
NOVA
23:35
23:34
15
Sten Houtenbos
Castricum
23:36
23:34
16
Sidney Steens
NOVA
23:52
23:51
17
Roy Kerkhoff
IJmuiden
24:15
24:09
18
Ryan van Ee
Schagen
24:25
24:23
19
Mattis Reijmerink
Dirkshorn
24:25
24:24
20
Flint Plomp
NOVA
24:31
24:29
21
Max Aalders
Heiloo
24:35
24:34
22
Ramon Groot
TAS '82
24:37
24:35
23
Thijs Pronk
Warmenhuizen
24:40
24:39
24
Lennert Bruin
Warmenhuizen
24:48
24:47
25
Bas Dekker
Warmenhuizen
25:16
25:15
26
Kees Pronk
Warmenhuizen
26:20
26:19
27
Kees Kruijer
NOVA
26:22
26:22
28
Luc Aubrun
Alkmaar
26:27
26:23
29
Ruben Eppinga
Heerhugowaard
26:45
26:39
30
Barry Kemper
Warmenhuizen
26:51
26:49
31
Lars Laufenberg
Julianadorp
27:00
26:47
32
Robin Meijer15
Alkmaar
27:08
26:22
33
Maaik Dekker
Warmenhuizen
27:15
27:14
34
Fons Goudsblom
Warmenhuizen
27:24
27:06
35
Sijmen Ploeg
NOVA
28:00
27:59
36
Stijn Koenis
Warmenhuizen
28:13
28:13
37
Jarno van Eikenhorst
Warmenhuizen
28:27
28:27
38
Bo Reijmerink
NOVA
28:46
28:36
39
Simeon Verhart
West-Graftdijk
28:48
28:38
40
Tijs de Weger
Schagen
31:04
30:54
41
Wouter Stoop
Warmenhuizen
31:10
31:09
42
Sem Maasen
Heerhugowaard
38:41
38:34
43
Luc Maasen
Heerhugowaard
38:41
38:34
M-15, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gwinn Steens
NOVA
24:15
24:15
2
Noëlle Ligthart
Warmenhuizen
24:29
24:27
3
Tessa Mans
Tuitjenhorn
25:39
25:34
4
Fee Plomp
NOVA
25:58
25:57
5
Marit Brand
Hylas
26:04
26:03
6
Maaike Binnewijzend
Alkmaar
26:05
26:04
7
Ronja Winter
Koedijk
27:44
27:38
8
Robin Verhart
West-Graftdijk
28:45
28:36
9
Pracht
NOVA
28:53
28:50
10
Amber Gaal
Tuitjenhorn
29:10
28:56
11
Noa Visser
Schagen
32:31
32:29
12
Roos Lakeman
Schagen
34:20
34:15
13
Lente de Jong
Dirkshorn
34:20
34:15
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel de Ruiter
NOVA
34:16
34:15
2
Pepijn Smilda
Hera
34:45
34:45
3
Tom Hoogeboom
Hylas
35:00
34:59
4
Robert Hojnadu
Heerhugowaard
36:36
36:35
5
Harm Jonker
SV Sportlust
36:49
36:49
6
Dennis Zwagerman
Alkmaar
37:09
37:09
7
Patryk Piotrowicz
Heerhugowaard
38:17
38:17
8
Daan Glorie
All4Running
38:19
38:18
9
Arviq Helsen
Haarlem
38:35
38:32
10
Michel Dekker
't Veld
38:43
38:42
11
Harm Brouwer
Alkmaar
39:33
39:23
12
Dennis van Stralen
Broek op Langedijk
39:34
39:20
13
Onbekend
Bouwbedrijf de Nijs 2
40:53
40:38
14
Job Meijer
Bouwbedrijf Meijer
40:56
40:50
15
Niels Laan
Schagerbrug
41:08
41:06
16
Jos de Wit
Schagen
41:26
41:21
17
Koen de Waard
Next Step Training 2
41:48
41:48
18
Martijn Bootsma
DOKEV
42:35
42:29
19
Bauke berger
Broek op Langedijk
44:02
43:34
20
Emiel Tesselaar
Spanbroek
44:11
43:57
21
Ayub Alas
Kennemer Spiralo
44:21
43:51
22
Sil van den Berg
NOVA
44:32
44:26
23
Lars Dignum
Bouwbedrijf Meijer
44:44
44:36
24
Remco Ligthart
Blom Elektrotechniek 1
44:50
44:38
25
Martijn Stoop
Castricum
44:51
44:49
26
Koen Bergenhenegouwen
Alkmaar
45:02
44:48
27
Joel Groenia
SportsInc 1
45:06
44:29
28
Thierry Spaans
Schagen
45:09
45:02
29
Sijvert Commandeur
Trias
45:27
45:16
30
Joshua Copier
Julianadorp
45:37
45:36
31
Tom Mosch
SportsInc 1
45:44
45:11
32
Mitchell Tijsen
Dirkshorn
45:58
45:53
33
Rick van Ammers
Kennemer Spiralo
46:22
46:04
34
Rens Zuurbier
Dirkshorn
46:25
46:18
35
Jos Tielens
Anna Paulowna
46:32
46:29
36
Justin Haller
Blom Elektrotechniek 2
46:33
45:44
37
Leon Boersen
Heerhugowaard
46:37
46:34
38
Mitchel Duineveld
Bouwbedrijf de Nijs 1
46:49
46:16
39
Klaas Zuiker
Zuid-Scharwoude
46:57
46:44
40
Koen Turnhout
Den Helder
47:27
47:14
41
Hugo Kleve
Hylas
47:28
47:15
42
Stefan Pronk
Westwoud
47:56
47:53
43
Diede Commandeur
Alkmaar
48:39
48:29
44
Johan Schadee
Sint Pancras
48:48
48:08
45
Hil Pronk
Blom Elektrotechniek 1
49:10
49:00
46
Rick Mensen
Waarland
49:26
49:14
47
Milo Duimel
Alkmaar
49:38
49:38
48
Ronald Hauwert
Noord-Scharwoude
49:46
49:34
49
Mowlid Abdi
VEZET 2
50:04
50:04
50
Dave Brommer
Kennemer Spiralo
50:14
49:40
51
Maik Boontjes
Heerhugowaard
50:29
50:00
52
Mark van Breugel
Tuitjenhorn
50:33
50:09
53
Jeffrey Kaag
Broek op Langedijk
50:47
50:28
54
Mark Tijm
VEZET 2
51:48
51:42
55
Bart Zijp
Alkmaar
53:23
52:56
56
Roel Homan
Alkmaar
53:40
53:08
57
Alexander Krediet
Kennemer Spiralo
53:50
53:50
58
Richard Hoogeboom
Bejo Zaden 3
53:57
53:22
59
Sven Hendriks
SportsInc 1
53:59
53:22
60
Nick van Everdingen
Hoofddorp
54:25
53:44
61
John Breijer
VEZET 3
54:27
54:27
62
Damien stigt
Schoorl
54:37
54:28
63
Menno van Rijn
Bouwbedrijf de Nijs 1
55:14
54:49
64
Robert de Nijs
Bouwbedrijf de Nijs 1
55:47
55:15
65
Ron Reus
Alkmaar
55:55
55:14
66
Bertus Veenstra
De Sperwers
56:28
56:26
67
Ivo Groot
SportsInc 2
56:46
56:09
68
Robin Kaag
Broek op Langedijk
56:53
56:35
69
Tan Nguyen
Hollandia
58:28
57:57
70
Bas van den Wijngaard
Alkmaar
59:59
59:20
71
Jim Kaan
Noord-Scharwoude
1:01:57
1:01:57
72
Jeroen Ligthart
Petten
1:03:27
1:03:14
73
Thomas van der Ven
Blom Elektrotechniek 2
1:05:28
1:05:15
74
Rowan Huigen
VEZET 2
1:07:21
1:07:04
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maaikel Koenis
DEM
36:14
36:13
2
Oscar Wokke
Hylas
36:38
36:37
3
Michel Emmerik
Alkmaar
37:05
37:04
4
Jan Hof
Next Step Training 2
37:59
37:57
5
Mark van Lierop
DOKEV
38:54
38:54
6
Martijn Tas
Utrecht
39:10
39:08
7
Michel De Vries
Heerhugowaard
39:16
39:14
8
Richard Brouwer
Loopgroep Aart Stigter
40:19
40:17
9
Kees van wonderen
Tuitjenhorn
40:39
40:37
10
Ton Bruijn
Bouwbedrijf Meijer
41:11
41:04
11
Niels Schepers
Breezand
41:20
41:18
12
Stefan Oud
Heemskerk
41:54
41:49
13
Jeroen Linting
TAS '82
42:03
42:00
14
Andries Toutenhoofd
Heemskerk
42:12
41:52
15
Sidney Kobé
Bejo Zaden 1
42:14
41:57
16
Robert Smit
DOKEV
42:40
42:38
17
Maarten Wanders
Oudesluis
43:32
43:28
18
Mark Prins
Jisp
44:51
44:32
19
Stefan Goselink
Oudkarspel
44:52
44:47
20
Maarten Mans
Tuitjenhorn
45:39
45:30
21
Michiel Ooms
Wieringermeer
45:40
45:02
22
Peter Duineveld
Tuitjenhorn
45:42
45:36
23
Jelle Berkhout
Warmenhuizen
45:42
45:27
24
Jesse Meijer
Bouwbedrijf Meijer
46:07
45:39
25
Josse Beudeker
Schagen
46:29
46:01
26
Koen Pronk
Avenhorn
46:50
46:25
27
Richard Pot
Tuitjenhorn
47:02
46:52
28
Jeroen Paus
SV Sportlust
47:08
46:55
29
Pieter Ooijevaar
Tuitjenhorn
47:16
47:06
30
B. Hany
Warmenhuizen
47:26
46:49
31
Peter van Venrooij
Alkmaar
47:48
47:19
32
Ferry Mosch
Bouwbedrijf Meijer
48:04
47:36
33
Kees Brus
Amsterdam
48:08
48:00
34
Klaas v Wonderen
Waarland
48:31
47:40
35
Stefan Boerman
Tuitjenhorn
48:36
48:04
36
Nico Houtkooper
Julianadorp
48:50
48:36
37
Ben de Graaf
VEZET 1
49:07
49:04
38
Patrick de Vos
VEZET 4
49:08
49:02
39
Arthur Schotvoet
Callantsoog
49:17
48:37
40
Jos Limbach
Alkmaar
49:19
49:05
41
Arnold Blom
Blom Elektrotechniek 1
49:28
49:19
42
Niels van der Heijden
Heerhugowaard
50:11
49:39
43
Jonne Bart Regout
SportsInc 2
50:24
49:47
44
David Bruijn
Kennemer Spiralo
50:31
49:57
45
Jos Verbeek
Schagen
50:51
50:23
46
Sander thomas
Tuitjenhorn
50:53
50:36
47
Rutger Stutvoet
Schagen
51:47
51:07
48
Jacco Schekkerman
Tuitjenhorn
52:30
52:08
49
Ron Bruijn
Noord-Scharwoude
52:33
52:21
50
Anke Eppinga
Heerhugowaard
52:38
52:19
51
Eshaq Rahro
Bejo Zaden 4
53:04
52:29
52
Manuel de Jong
Bejo Zaden 2
53:16
52:40
53
Maarten Griek
Noordkop
53:19
52:49
54
Ben Biersteker
Schagen
53:41
53:00
55
Piet Hoogeboom
Dirkshorn
53:51
53:41
56
Tom v Berkel
Anna Paulowna
53:53
53:30
57
Rob Tas
NOVA
53:55
53:37
58
Wouter v. Groen
Warmenhuizen
54:24
54:20
59
Collin van Kooten
Heerhugowaard
54:53
54:37
60
Kai Maasen
Heerhugowaard
55:18
54:58
61
Jeroen Groot
De Goorn
55:51
55:26
62
Guido Stormbroek
Bejo Zaden 2
55:56
55:20
63
Carl Holzman
VEZET 1
57:24
57:19
64
Duncan Zwart
Heiloo
1:00:24
59:59
65
Rick Gijsen
Waddinxveen
1:00:31
59:45
66
Johan Bos
Den Helder
1:04:13
1:03:23
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tuan Do
TAS '82
38:56
38:56
2
Frank Hoogeboom
Toekomstgroep
39:33
39:31
3
Ariën Kruijer
Toekomstgroep
39:49
39:48
4
Peter Tas
DOKEV
40:39
40:38
5
Erik Stam
AV Castricum
41:18
41:16
6
Wilbert van Leeuwen
Alkmaar
41:37
41:33
7
Ronald Jacobs
Noordkop
41:48
41:47
8
Dennis van der Veen
Breezand
42:09
42:07
9
Bas vd Ploeg
Schagerbrug
42:24
42:23
10
Cees Zuurbier
Hylas
42:26
42:19
11
Bart Winter
Nederlandse Triathlonbond
42:37
42:30
12
Frans Kroes
Croon Makelaars 1
42:58
42:52
13
Dennis Pasmans
Maastricht
42:59
42:55
14
Chris Hofman
Toekomstgroep
43:20
43:10
15
Wilfred van Baar
Warmenhuizen
43:33
43:01
16
Danny Hajos
Noordkop
43:59
43:57
17
Sander Kaandorp
NOVA
44:10
44:05
18
Abel Smilda
Hera
44:22
44:18
19
Frode Numan
Sint Maartensbrug
44:28
44:16
20
Bas Dorpmans
TAS '82
44:40
44:35
21
Dirk Leijen
Waarland
44:52
44:37
22
Herald Helsen
Hardlopen.nl
45:25
45:21
23
Wil Does
All4Running
45:29
45:23
24
Antoine Terluin
Bouwbedrijf de Nijs 2
45:57
45:42
25
Eric Verschoor
Breezand
45:59
45:50
26
Arjan Groot
Schagen
45:59
45:52
27
Noll Kerkhoff
IJmuiden
46:01
45:53
28
Peter Buter
Bejo Zaden 2
46:19
46:07
29
Eric van weerden
Lycurgus
46:44
46:22
30
Huub bonte
AV Monnickendam
46:46
46:38
31
Patrick Blokker
Blom Elektrotechniek 1
46:47
46:36
32
Theo Beemsterboer
Waarland
47:15
46:59
33
Ronald Vreeker
Toekomstgroep
47:17
47:06
34
Win van Altena
Warmenhuizen
47:19
46:47
35
Dennis van den Berg
Tuitjenhorn
47:28
46:57
36
Kees van den Berg
Bejo Zaden 1
47:31
47:18
37
Rinus Bakker
VEZET 2
47:31
47:27
38
Jos van de Pol
Sint Maarten
47:41
47:30
39
Ed Hoogland
Schagen
47:44
47:38
40
Michiel Beeldman
Toekomstgroep
47:46
47:34
41
Yde Dekker
Toekomstgroep
47:53
47:43
42
David Reijmerink
NOVA
48:07
47:59
43
Bas Schuit
Bejo Zaden 1
48:32
48:14
44
Stephan Prins
Heerhugowaard
48:44
48:24
45
Hans Buil
Schagen
48:45
48:30
46
Dirk van der Meiden
Haarlem
48:45
48:45
47
Eric Wolfswinkel
AV Monnickendam
49:05
48:54
48
Erwin Keizer
Croon Makelaars 2
49:25
49:23
49
Allard Pliester
TAS '82
49:27
48:45
50
Marcel Jacobs
VEZET 1
49:31
49:28
51
Eric Stamkot
AV Monnickendam
49:34
49:23
52
Gerard Kuilman
Hollandia
49:39
49:23
53
Wilco van der Stoop
Croon Makelaars 1
49:42
49:10
54
Roland Karsten
NOVA
49:49
49:41
55
Vincent Brouwer
Bouwbedrijf de Nijs 2
50:14
50:06
56
Peter westenberg
Alkmaar
50:24
49:58
57
Jaap Zandvliet
NOVA
50:26
50:19
58
Alexander Obbink
Heerhugowaard
50:28
50:08
59
Marc Louter
Nederlandse Triathlonbond
50:34
50:21
60
Olof Glorie
Trias
50:36
50:35
61
Harold Bok
Alkmaar
50:44
50:03
62
Marcel Kemper
Hylas
50:48
50:39
63
Ewoud de Jong
Noordkop
50:54
50:40
64
Bas Peerdeman
Bejo Zaden 3
51:36
51:24
65
Daan van den Berg
Tuitjenhorn
52:06
51:59
66
Maarten Simons
Castricum
52:43
52:00
67
Stefan Holmstrom
Bergen Nh
52:56
52:56
68
Rene Duijves
Alkmaar
52:58
52:31
69
Niels Goudsblom
JPB Food Traders
53:18
52:56
70
Ronald Veenstra
Broek op Langedijk
53:33
53:04
71
Marco van Hall
Castricum
53:36
52:52
72
Rob Weijens
Alkmaar
53:57
53:34
73
Wouter Allan
Noord Beemster
54:03
53:40
74
Chris Vermeulen
Noordkop
54:09
53:29
75
Erwin Duits
VEZET 1
54:12
54:05
76
Bauke den Otter
Alkmaar
54:25
53:51
77
Rick Boeren
Heerhugowaard
54:27
53:52
78
Michel Kos
Blom Elektrotechniek 2
54:33
54:22
79
Henry ten Hoeve
Den Helder
55:05
54:47
80
Ruud Heijtink
Opmeer
55:13
54:37
81
Antoine La Rooij
Hylas
55:28
54:41
82
Ronald Bruyninx
Middenmeer
56:40
56:12
83
Arno Brans
Heerhugowaard
57:12
56:31
84
Vincent Dekker
Heerhugowaard
58:00
57:22
85
Remko Poth
Lycurgus
58:11
57:50
86
Frank de Goede
Alkmaar
58:13
57:31
87
Ruben Hammett
Alkmaar
58:18
57:38
88
Simon Kramer
Alkmaar
59:21
58:54
89
Sigge v.d. Veek
Burgerbrug
1:00:09
59:23
90
Tim Tervelde
Alkmaar
1:00:31
59:45
91
Frank visser
Heerhugowaard
1:00:44
1:00:15
92
Milo Kroone
Schagen
1:01:10
1:00:24
93
Paul Kramer
Lycurgus
1:02:44
1:02:23
94
Frodo Konijnendijk
Sint Maartensvlotbrug
1:03:47
1:03:04
95
Richard Gooijers
Heerhugowaard
1:07:07
1:06:27
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzan Nieman
NOVA
37:26
37:25
2
Cora Kiekens - Klaver
Oudkarspel
42:14
42:14
3
Esther Lauret
Loopgroep Aart Stigter
43:06
42:59
4
Jacco Vlaming
Julianadorp
43:31
43:17
5
Roos de Boer
Blosse
45:44
45:43
6
Lisa Pepping
Alkmaar
48:34
48:06
7
Sandra Floris
Blom Elektrotechniek 1
49:14
49:02
8
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
49:37
49:24
9
Amy van der Fluit
Noord-Scharwoude
50:18
50:07
10
Caro Tesselaar
Croon Makelaars 2
50:23
50:09
11
Linda Gieling
Blosse
51:28
51:09
12
Sofie van Straalen3
Haarlem
52:16
51:52
13
Marit Carli
Alkmaar
53:09
52:34
14
Annemiek Suiker
Bejo Zaden 3
54:04
53:54
15
Maud Nolten
Next Step Training 1
54:59
54:42
16
Kitty Ligthart
Croon Makelaars 2
55:04
54:25
17
Silke Borst
VEZET 2
55:10
55:05
18
Inge Bos
Warmenhuizen
55:43
55:26
19
Lianne Brouwer
Heerhugowaard
55:44
55:42
20
Ellen Gieling
Heerhugowaard
55:46
55:26
21
Ellen van Wieren
Wieringermeer
55:52
55:16
22
Antoinet Hellinga
Schagen
56:12
55:35
23
Anouk Rustenburg
Broek op Langedijk
56:16
55:35
24
Chantal de Ridder
Next Step Training 1
56:53
56:34
25
Maaike de Wit
TAS '82
56:55
56:31
26
Marleen Houtenbos
SportsInc 2
57:27
56:49
27
Renate de Rooy
Next Step Training 1
58:24
58:07
28
Jenny Schouten
Bejo Zaden 2
59:05
59:05
29
Monique van Dijk
Bouwbedrijf de Nijs 2
59:37
59:08
30
Sofie de Wit
TAS '82
1:00:08
59:44
31
Lydia de Lange
Julianadorp
1:00:52
1:00:13
32
Kirsten Does
Blokker
1:02:37
1:02:16
33
Layla Feld
Spierdijk
1:02:37
1:02:16
34
Esther Hink
NOVA
1:02:56
1:02:32
35
Petra Kaandorp
NOVA
1:03:10
1:03:10
36
Marije van Kleef
Hollandia
1:03:46
1:03:15
37
Esther Stapel
Alkmaar
1:05:00
1:04:40
38
Liz Erkamp
Alkmaar
1:08:08
1:07:23
39
Amber de Hoog
Alkmaar
1:08:09
1:07:24
40
Lonneke Bruyninx
Middenmeer
1:12:42
1:12:15
41
Ellen Vlaming
Den Burg
1:14:02
1:13:31
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Schra -Metzelaar
Running Holland vereniging
40:43
40:41
2
Heidi de Vries
Heerhugowaard
42:08
42:05
3
Josine Warnier
Maastricht
42:30
42:27
4
Van Brug
Hylas
45:29
45:23
5
Karin Box
VEZET 4
45:35
45:26
6
Annelie Bruin-Stokman
Heerhugowaard
45:35
45:17
7
Eline Vriend - Rampen
Schagerbrug
46:28
46:20
8
Maureen Slijkerman Hof
Tuitjenhorn
46:44
46:41
9
Claudia Geldermans
Bejo Zaden 1
47:32
47:19
10
Jamie Rozeboom
Haarlem
48:11
48:02
11
Caroline Kerkhoff
IJmuiden
48:15
48:07
12
Cristel Borst
Heerhugowaard
48:22
48:16
13
Yvonne van der Stok
Croon Makelaars 1
48:59
48:56
14
Lisette de Groot
Petten
51:00
50:46
15
Eline Kamp
Sint Maarten
51:16
50:41
16
Yvonne Way
Tuitjenhorn
51:26
51:17
17
Nynke Barsingerhorn
Warmenhuizen
51:58
51:39
18
Laura Schuit
Warmenhuizen
51:58
51:38
19
Fonda Dekker
Schagen
52:02
51:47
20
Maartje Robijn
Heerhugowaard
52:27
52:08
21
Nadia Bosch
Hylas
52:36
52:27
22
Ilse Westerhof Dijkshoorn
Julianadorp
52:43
52:27
23
Wendy van der Maarel
AV Castricum
52:51
52:33
24
Christie Danklof
Alkmaar
53:09
52:33
25
Liana Bleijendaal
JPB Food Traders
53:18
52:57
26
Lonneke Kossen
Croon Makelaars 1
56:00
55:47
27
Anouk Wissink
VEZET 4
56:18
56:14
28
Jeanette Holt
Alkmaar
56:22
55:40
29
Monique Houwing
Schagen
56:36
56:21
30
Diana Zwart
Heiloo
57:09
56:44
31
Renata Groen
Heerhugowaard
57:09
56:43
32
Monique Ooms-Abbekerk
Wieringermeer
57:53
57:16
33
Dorien Tesselaar
VEZET 4
57:56
57:39
34
Jet Blom
Blom Elektrotechniek 2
58:23
58:06
35
Maaike Bruin
Bejo Zaden 2
58:23
58:07
36
Anita Gutter
Bejo Zaden 3
59:15
58:32
37
Debby van Mullum
Julianadorp
59:34
59:09
38
Merel Telleman
VEZET 1
59:42
59:33
39
Denise van Ee
Schagen
1:00:03
59:48
40
Marieke Visser
Schagen
1:00:05
59:51
41
Pauline Noordermeer
Heerhugowaard
1:00:24
59:41
42
Bertine de Kraker
Blosse
1:01:07
1:00:50
43
Janita staas
Hylas
1:01:29
1:00:49
44
Jolanda van der schaaf
Wieringermeer
1:02:11
1:01:41
45
Chantal Delis
Bergen Nh
1:02:18
1:01:52
46
Daphne Ingen
Bejo Zaden 4
1:02:30
1:01:48
47
Renate Broers
Hoogwoud
1:02:35
1:01:51
48
Tessa Splinter-de Boo
Schagen
1:02:50
1:02:35
49
Danielle Stoffer-Roelen
Wieringerwerf
1:03:56
1:03:25
50
Annette Roering
Hylas
1:04:35
1:03:48
51
Marieke Blom-Oost
Next Step Training 1
1:05:00
1:04:40
52
Carolien Kruijver
Lycurgus
1:05:24
1:05:03
53
Karin Kramer
Hylas
1:07:27
1:06:40
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chantal van de Wal - Goldman
Alkmaar
42:57
42:51
2
Ilona Ploeger
DOKEV
44:38
44:34
3
Marianne Kant
Bejo Zaden 1
46:18
46:17
4
Carol Rademakers
NOVA
47:49
47:46
5
Ingrid van weerden
Lycurgus
48:10
47:50
6
Patricia Hopman
Warmenhuizen
51:39
51:09
7
Irene Blokdijk
Warmenhuizen
51:53
51:29
8
Lenie van den Berg
Tuitjenhorn
52:04
51:57
9
Moniek terra
Heerhugowaard
52:18
51:45
10
Carla Bruin
Warmenhuizen
52:34
52:24
11
Christa Nijholt
Hera
52:41
52:34
12
Linda van den Bout
Oostzaan
52:56
52:30
13
Ellen Tiesinga
Castricum
53:36
52:53
14
Annelies veldt
AV Castricum
54:21
53:39
15
Hilde Ligthart
Croon Makelaars 1
54:39
54:22
16
Helen Dekker
Croon Makelaars 2
54:59
54:20
17
Susan Garrone
Hera
56:12
55:57
18
Mariëtte Blokdijk
Broek op Langedijk
56:24
55:43
19
Judith Gielens
TAS '82
57:12
57:05
20
Margreet Asma
Bejo Zaden 3
57:45
57:18
21
Lonneke Stevens
Heerhugowaard
58:00
57:22
22
Renate Wit
Croon Makelaars 2
58:24
57:45
23
Carina Appel
Waarland
58:25
57:43
24
Denise Kruitbosch
Heerhugowaard
59:22
58:48
25
Anja Hoogesteijn
Lycurgus
1:00:25
1:00:00
26
Frédérique Groenland
Heiloo
1:00:43
1:00:00
27
Annet Everaats
VEZET 3
1:00:54
1:00:47
28
Ilse Wever-Ligthart
Waarland
1:00:55
1:00:27
29
Jacqueline Wassenaar
Beverwijk
1:01:06
1:00:18
30
Monique Blom
't Veld
1:01:08
1:00:42
31
Annemiek van der Stoop
Croon Makelaars 1
1:01:31
1:00:57
32
Sheila Heida
Noord-Scharwoude
1:01:35
1:01:26
33
Anita Pielaet
Bejo Zaden 2
1:01:39
1:01:06
34
Ursela Beets
Zaanland
1:01:40
1:01:32
35
Ageeth Visser
Zuid-Scharwoude
1:02:34
1:02:06
36
Wendy Kuilman
Loopgroep Hoorn
1:03:12
1:02:41
37
Natasja Schabbing
Heerhugowaard
1:03:25
1:03:18
38
Miranda van Belois
SV Sportlust
1:04:50
1:04:14
39
Nanda Zonjee
Blosse
1:05:09
1:04:36
40
Diana Hoegee
Alkmaar
1:05:18
1:04:43
41
Nicole Hoekstra
Den Helder
1:07:38
1:07:03
42
Inge Krijnen-Zegel
Den Hoorn Texel
1:10:16
1:09:45
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cees Kersten
TAS '82
36:22
36:22
2
Jan Kerkhof
DOKEV
38:54
38:54
3
Fred Smit
Hera
40:32
40:31
4
Teun Burgers
TAS '82
42:28
42:26
5
Erik Leibbrand
Noordkop
42:33
42:31
6
Theo van Graven
Breezand
42:46
42:45
7
Theo Tesselaar
NOVA
43:12
43:09
8
Dick de Vries
TAS '82
44:03
43:59
9
E.M. Goosens
Loopgroep PK
45:24
45:21
10
Marcus Copier
Petten
45:29
45:28
11
Aiko Pastoor
TAS '82
46:19
46:15
12
Pascal Kroone
Schagen
46:26
46:22
13
René Bakker
TAS '82
46:28
46:25
14
Raymond Gerritsen
Alkmaar
46:39
46:17
15
Erik van der Schee
Loopgroep Aart Stigter
46:47
46:25
16
Frans Remmers
DEM
47:36
47:30
17
Ferry Ronde
Hylas
47:39
47:30
18
Ben van Liemt
Alkmaar
48:06
47:56
19
Carol Peperkamp
Hylas
48:43
48:33
20
Ron van Buuren
Noordkop
48:53
48:38
21
Leen Duijzer
DOKEV
48:55
48:43
22
Claes van Ederen
Hylas
49:14
49:08
23
Jan de Groot
Warmenhuizen
49:23
49:17
24
Jos Schalkwijk
NOVA
50:17
50:10
25
TH v/d Fleut
Noord-Scharwoude
50:18
50:07
26
Cor Grabijn
Lycurgus
50:21
50:02
27
Matthijs van der Meijden
Alkmaar
50:25
49:58
28
René Cornet
Lycurgus
50:30
50:08
29
Wilco Kleijer
Next Step Training 2
50:34
50:17
30
Jac Kaandorp
Trias
50:40
50:09
31
Ron de Groot
Noordkop
50:44
50:28
32
Hans Spaans
Noord-Scharwoude
50:53
50:40
33
Frank van Dorth
Oudorp Nh
51:08
51:03
34
Klaas Jan Tillema
Warmenhuizen
51:15
51:10
35
Wim Suiker
Oudkarspel
51:20
51:09
36
Mats Tiebie
Tuitjenhorn
51:29
51:02
37
Henk Broekhuizen
Schagen
51:56
51:50
38
Ronald Guitoneau
Hollandia
52:18
51:54
39
Johan de Boer
Wormer
52:24
52:03
40
Kees AL
Lycurgus
52:33
52:11
41
John Boumans
Hylas
52:35
52:27
42
Richard van Dieken
Hylas
52:36
51:47
43
Frans van Straalen
De Rijp
53:23
52:59
44
Klaas Barten
Lycurgus
53:31
53:11
45
Mark van Rossum
Alkmaar
53:35
53:27
46
Frans van der Gragt
Hylas
53:37
52:59
47
Dick Bruin
Koedijk
53:41
53:20
48
Jan Koenis
Bejo Zaden 4
53:47
53:19
49
Johan Tor
Sint Pancras
54:00
53:57
50
Wim Blok
TAS '82
54:06
53:43
51
Jaap Jansen
TAS '82
54:07
54:05
52
Martin Hamelink
Hylas
54:24
53:37
53
Nico Blokker
TAS '82
54:36
53:59
54
Ruud Kuling
Oudkarspel
54:38
54:17
55
Ewald Scholten
Trias
54:39
54:19
56
Fedde de Boo
TAS '82
54:39
54:19
57
Roland Mors
Sint Pancras
54:43
54:02
58
Chris Everhardus
Noordkop
55:19
55:03
59
Beunze
Hylas
55:35
54:52
60
Ton Bos
Tuitjenhorn
55:43
55:26
61
Jan Elhorst
SV Sportlust
55:45
55:28
62
Mike Coffeng
Bouwbedrijf de Nijs 1
55:47
55:22
63
Rinus Molenaar
VEZET 3
55:54
55:50
64
Co Wiskerke
TAS '82
56:13
56:08
65
Jan Roet
Heerhugowaard
56:25
56:06
66
Gerard Kiebert
Badhoevedorp
56:51
56:06
67
Harry Vonk
Wieringerwerf
57:01
56:40
68
Arie Tijm
NOVA
57:08
56:35
69
Gerard de Wit
Purmerend
57:08
56:24
70
Korstiaan Wassenaar
Beverwijk
57:14
56:27
71
Peter Smit
Loopgroep Zaanstreek
57:22
56:53
72
Henk Mosk
Noordkop
57:32
57:15
73
Gé Verhoeven
Schagen
57:34
57:08
74
Gerard Pater
Alkmaar
57:41
57:30
75
Jan Kuys
Castricum
57:58
57:46
76
Rick vd Plas
TAS '82
58:06
57:29
77
Ivo van der Staak
JPB Food Traders
58:10
58:10
78
Cees Dubbeld
TAS '82
58:39
58:15
79
Jan Kooij
Noord-Scharwoude
58:46
58:07
80
Marcel van der Tuin
Sint Pancras
58:46
58:06
81
Rikus Beemster
AV Monnickendam
59:11
59:00
82
Wim van der Gaauw
Groet
59:27
58:58
83
Ed Hennequin
Lycurgus
59:45
59:22
84
Bert Neuteboom
Alkmaar
1:00:05
59:56
85
Erwin Schoot
Noordkop
1:00:26
59:46
86
Hans Schipper
Hera
1:00:47
1:00:43
87
Leo Witteman
TAS '82
1:01:02
1:00:38
88
Jan van der Ploeg
TAS '82
1:01:02
1:00:38
89
Jos blommers
Loopgroep Zaanstreek
1:01:10
1:00:40
90
G. den Brave
Krommenie
1:01:47
1:01:21
91
Flip van der Hulst
Krommenie
1:01:53
1:01:11
92
Johan Postma
Opmeer
1:02:35
1:01:50
93
Theo Burger
Phanos
1:03:49
1:03:04
94
Jaap Terpstra
Bergen Nh
1:03:57
1:03:21
95
Harry van den Brink
Anna Paulowna
1:03:58
1:03:24
96
Jan Vonk
Noord-Scharwoude
1:05:14
1:04:50
97
André Doorn
Tuitjenhorn
1:05:34
1:04:58
98
Henk Vos
Bergen Nh
1:06:32
1:06:02
99
Mario Weima
Hylas
1:07:07
1:06:27
100
Ton Wever
Zuid-Scharwoude
1:07:19
1:06:41
101
Frank Geenen
Schagerbrug
1:08:17
1:07:36
102
Dirk Krijt
Bergen Nh
1:08:18
1:07:34
103
H. Schoffer
Alkmaar
1:08:25
1:08:10
104
Ron Janssen
Tuitjenhorn
1:14:23
1:14:20
V55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Andriessen
Loopgroep Aart Stigter
44:14
44:14
2
Jose Kerkhof-Leijen
DOKEV
48:55
48:51
3
Carolien Jansen
De Rijp
49:34
49:24
4
MOnique Kramer
TAS '82
54:42
54:19
5
Trudy kiefte
Noordkop
55:19
55:03
6
Tannes Kieft
Tuitjenhorn
55:50
55:46
7
Karin de Jong
Middenbeemster
56:01
56:01
8
Carla Zwart
Hollandia
56:11
55:47
9
Marion van Ederen
Hylas
56:24
56:08
10
Marleen Roet
Heerhugowaard
56:25
56:06
11
Myra van Es
Noordkop
58:04
58:03
12
Gerda van Straaten
Tuitjenhorn
58:13
57:40
13
Mirjam Swart
Bejo Zaden 4
58:23
58:07
14
annemarie Duin
Lycurgus
58:29
58:03
15
Marga Stroo
TAS '82
58:39
58:15
16
van de Mey
Hera
58:43
58:24
17
Riet Tas
Schagen
59:38
59:34
18
Els Buter
Tuitjenhorn
59:46
59:24
19
Astrid van Mourik
Middenbeemster
1:04:55
1:04:24
20
Lenie Koomen de Haan
Den Helder
1:07:39
1:07:05
21
Frances Kamink
Heiloo
1:07:41
1:07:10
22
Willy Verduijn
TAS '82
1:08:17
1:07:55
23
Marijke Potters
Heiloo
1:08:36
1:08:04
24
Mieke van der Werf
Wieringermeer
1:08:41
1:08:10
25
Jolanda van Groningen
Den Hoorn Texel
1:10:16
1:09:46
3 november 2019
www.uitslagen.nl
12-11-2019 07:06