Uitslagenlijst Kleintje Berenloop

West-Terschelling - Zaterdag 2 november 2019

MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesse Nijmeijer
PEC 1910
18:06
18:06
2
Timo van der Linden
Zutphen
18:20
18:20
3
Branco van Minnen
Marathon Pim Mulier
18:32
18:32
4
Jeffrey Peereboom
West-Terschelling
19:12
19:12
5
Alex Mendelts
Haren Gn
19:21
19:18
6
Tibbe Leliveld
Groningen
19:22
19:22
7
Sepp Schulte
AV Castricum
20:09
20:09
8
Wouter Steenstra
Arnhem
20:09
20:07
9
Radboud Geenen
Utrecht
20:13
20:11
10
Daniël Veen
Zuidlaren
20:14
20:11
11
Roel Sillevis Smitt
Rotterdam
20:18
20:16
12
Marijn Wissekerke
Andijk
20:22
20:20
13
Youri van den Brink
Lies
20:44
20:42
14
Melvin Keppel
Nederlandse Triathlonbond
20:47
20:46
15
Felix de Roo
Eelderwolde
20:52
20:49
16
Jelle Linneman
Zwolle
21:30
21:29
17
Rens Hagen
Holten
22:13
22:09
18
Jelle Oostveen
Haren Gn
22:17
22:04
19
Olke Kuipers
Groningen
22:21
21:45
20
Thomas van Ark
Utrecht
22:52
22:48
21
Marcel Blanken
's-Gravenhage
23:07
23:05
22
Bas Duisterhout
West-Terschelling
23:09
23:04
23
Mathias Le Net
Daventria
23:34
23:25
24
Stefan Wijma
Oosterwolde Fr
23:43
22:51
25
Guus Hagen
Holten
23:46
23:40
26
Coen Speelman
Groningen
23:47
23:17
27
Pieter Speelman
Zwolle
23:49
23:19
28
Justin den Hollander
Willemstad Nb
23:51
23:24
29
Tymen de Schiffart
Nijmegen
23:54
23:34
30
Niels Norg
Assen
23:57
23:33
31
Jon Hoekstra
Sneek
23:57
23:43
32
Levi Kramer
Hensbroek
24:18
24:11
33
Marne van der Kooi
Burgum
24:18
24:01
34
Tom van Rijn
Phanos
24:31
24:31
35
Rob Groot Zwaaftink
Lent
24:42
23:42
36
Freek Hutten
Deventer
24:42
24:33
37
Maarten van Vulpen
Hellas
24:43
24:28
38
Matthijs Boer
Deventer
24:47
24:37
39
Simon Gerritsen
Ciko '66
24:48
24:43
40
Luuk van Rijn
Maastricht
25:26
25:26
41
Maarten Briggeman
Sappemeer
26:15
25:25
42
Lieuwe Kramer
Beetsterzwaag
26:18
25:26
43
Pieter Kranenborg
Overijse
26:19
25:27
44
Thomas Kramer
Beetsterzwaag
26:20
25:27
45
Maarten Pals
Lies
26:36
25:24
46
Jarin van der Kooi
Impala
26:48
26:38
47
Peter Alink
Zuidhorn
26:54
26:31
48
Stijn Vos
Heino
27:01
25:47
49
Jelmer de Schiffart
Nijmegen
27:03
26:44
50
Thomas Aalderink
Hilversum
27:12
25:46
51
Jeldert Visser
Gorredijk
27:18
27:14
52
Lars Arnold
Winsum Gn
27:51
27:14
53
Boaz Metz
Heiloo
27:52
26:30
54
Stijn Brouwer
Deventer
27:56
27:47
55
Teun Vos
Heino
28:17
27:03
56
Merijn Stolk
West-Terschelling
28:17
27:38
57
IO van Stein Callenfels
Haarlem
28:41
28:23
58
Tjerk de Jong
Apeldoorn
28:54
28:27
59
Arjen Bergsma
Pijnenburg
28:58
28:52
60
Lukas Finnema
Stoutenburg Noord
29:07
28:26
61
Halbe Bosgraaf
Leidschendam
29:09
28:56
62
Jasper Rouwenhorst
Silvolde
29:34
28:17
63
Ingmar Homminga
Groningen
29:40
28:41
64
Jasper Gerritsen
Velp Gld
29:46
29:40
65
Chris van Vliet
Warnsveld
30:01
28:41
66
Willem Jaap Zwart
Enschede
30:12
29:23
67
Robert Poolman
Apeldoorn
30:47
30:35
68
Marc den Hollander
Willemstad Nb
30:49
30:23
69
Tim den Hollander
Willemstad Nb
31:00
30:34
70
Thomas Venhuizen
Appingedam
31:03
30:15
71
Geralt Vogelzang
Oldeholtpade
31:03
29:44
72
Dennis Gerritsma
Heerenveen
31:04
29:44
73
Hessel Teijema
AV Heerenveen
31:13
31:00
74
Remco Dijkstra
Stroobos
31:25
31:03
75
Mats Koopmans
Heerenveen
31:48
31:24
76
Jesse Dijkstra
Heerenveen
31:49
31:22
77
Ronan Jeukens
Esbeek
31:52
31:33
78
Youri van der Linden
Castricum
32:24
31:09
79
Huib vd Velde
Zwolle
32:40
31:09
80
Seeger van Genne
Groningen
32:42
32:32
81
Rick Havacs
Sneek
32:47
31:28
82
Jonathan Hofstee
Drachten
32:59
32:58
83
Joachim Wortel
Dordrecht
33:02
31:00
84
Yuri Wang
Oosterhout Nb
33:15
31:47
85
Rienk vd Velde
Zwolle
33:33
32:03
86
Stijn Pont
Linde Dr
34:05
33:37
87
Chris van Dijk
Midsland
34:29
32:55
88
Flor Hartkamp
Boksum
34:46
34:41
89
Morris Metz
Heiloo
35:12
33:50
90
Morris Hartman
Zwolle
35:22
35:01
91
Bas Staal
Zeist
37:21
36:25
92
Janne Hunteler
Arnhem
38:30
37:07
M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bernard te Boekhorst
Phoenix
16:41
16:40
2
Rik Wolswinkel
Altis
17:05
17:05
3
Mark van Lieverloo
Nijmegen Atletiek
17:22
17:21
4
Anno Huizenga
Assen
18:27
18:27
5
Patrik Kleinegris
Pijnenburg
20:55
20:51
6
Erwin van Wieringen
Utrecht
24:38
24:21
7
Gert Hutten
Deventer
26:05
25:57
8
Pascal Priem
Heemskerk
26:50
25:45
9
Catharinus de Schiffart
Nijmegen
27:04
26:44
10
Maikel van Breugel
Halfweg Nh
27:21
26:24
11
Tjeert De Boer
Zuidlaren
27:36
26:44
12
Edwin Wiersma
Loopgroep Hugo Veenker
27:54
27:08
13
Rob Pankras
Heiloo
28:09
26:48
14
Edwin Rouwenhorst
Silvolde
28:53
27:37
15
Tako de Jong
Apeldoorn
28:54
28:27
16
Remco Pureveen
Pijnenburg
29:02
28:54
17
Hajo Jonker
Nederlandse Triathlonbond
30:11
29:03
18
Eric Hofman
Joure
30:13
29:04
19
Ronald Borgmeijer
Zwolle
30:31
29:45
20
Tjitte Hoekstra
Sneek
31:01
30:46
21
Eldert Teijema
Heerenveen
31:14
30:59
22
Gerard Dijkstra
Heerenveen
32:20
31:53
23
Jeroen vam Wezep
Zwanenburg
33:13
32:07
24
Jomar Post
Arnhem
33:22
32:02
25
Jochem Finnema
Stoutenburg Noord
33:26
32:45
26
Wolter Wopla
Gieten
33:27
31:25
27
Rob van den Brink
Assen
33:40
33:20
28
Peter Budding
Leiden
33:41
32:50
29
Cor Harthoorn
Zwolle
34:01
32:29
30
Rutger Hoogma
Groningen
34:29
33:57
31
Dennis Jordaan
Zwanenburg
34:34
33:26
32
Roeand Reijers
KAV Holland
34:46
34:39
33
Marco Reder
AV Badhoevedorp
35:11
34:10
34
Wim Kuipers
Groningen
35:41
34:25
35
Paul Knevelbaard
Eelde
37:24
36:53
36
Felix Hunteler
Arnhem
38:30
37:06
37
René Asma
Leiden
40:11
39:24
38
Michael van Aacken
Leiden
41:31
41:00
39
Edwin Drolsbach
Dordrecht
46:22
44:59
M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remko Pals
Lies
20:36
20:34
2
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
20:57
20:55
3
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
21:01
20:59
4
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlonbond
21:02
20:59
5
Henk Kruidhof
Hasselt
22:11
22:08
6
Wilfred de Jong
Pijnenburg
23:00
22:54
7
Jos Bloem
Soest
23:10
23:02
8
Durk Polet
Burgum
23:27
23:16
9
Dick Bredewout
Zwolle
23:30
22:43
10
Ab Slagter
Artemis
24:42
24:38
11
Henk Prins
Loopgroep Nienoord
25:14
24:41
12
Jan Albert Weening
Hurdegaryp
25:33
24:42
13
Jan Willem de Bos
Groningen
25:43
25:38
14
Jan Schuurman
Pijnenburg
27:09
27:03
15
Aant van der Veen
Minnertsga
28:16
27:33
16
Mario Theeven
Sittard
28:17
28:05
17
Wouter de Blocq van S
Pijnenburg
28:38
28:33
18
Cor Eckers
Zutphen
28:49
28:21
19
Mario Bultje
Zwanenburg
29:19
28:22
20
Gerard van Asperen
Leiderdorp
29:25
28:24
21
Wiebe Tolman
Lippenhuizen
29:31
29:16
22
André Tobé
Boskoop
29:37
28:43
23
Wichard Jacobi
Leiderdorp
29:38
28:38
24
Jeroen Homminga
Groningen
29:40
28:41
25
Paul van der Hijden
Almere
29:45
29:30
26
Harry Boer
West-Terschelling
29:54
29:30
27
Frank van Diemen
Hoofddorp
30:01
29:06
28
Elias de Deugd
Geldermalsen
30:17
29:35
29
Karst Neervoort
Kampen
30:51
30:29
30
Ton Bakker
Hoofddorp
31:09
29:49
31
Ritske Kleinhuis
Oudega gem Smallingerlnd
31:15
29:49
32
Maurice Huijs
Bergen op Zoom
31:31
30:24
33
Alje Kamminga
Middelstum
31:37
31:19
34
Coen Jeukens
Esbeek
31:50
31:31
35
Hans Hoogenboom
Bodegraven
32:10
31:58
36
Jur Elzinga
Pijnenburg
32:20
32:16
37
Bart Jannink
Voorhout
32:23
30:59
38
Joost van der Linden
Castricum
32:24
31:09
39
Jurgen De Vries
Bedum
33:08
32:04
40
Peter Israel
Halfweg Nh
33:51
32:52
41
Peter van der Boon
Voorschoten
34:15
33:30
42
Pieter van de Linde
Zwanenburg
34:34
33:32
43
Peter Staarthof
AV Badhoevedorp
34:34
33:38
44
Rene Hoffman
Zwanenburg
35:09
34:09
45
Wilco Bonekamp
Enkhuizen
35:12
34:08
46
Rene de Graaf
Middenbeemster
35:13
34:59
47
Milko Heine
Zwanenburg
35:30
34:29
48
Gert-Jan Schouten
Zwanenburg
35:40
34:38
49
Jan Willem Hesseling
Ternaard
35:57
34:32
50
Jan Volbers
Enschede
36:45
35:56
51
Hans Faddegon
Amsterdam
39:08
37:05
52
Martinus van der Veen
Almere
40:09
39:51
53
Henk Tuinenga
Oosterend Terschelling
42:43
41:14
54
Herman van Liere
Leiderdorp
42:44
41:43
55
Jan Maarten Gaasbeek
Gouda
45:17
44:08
M60, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent van Leent
Pijnenburg
22:23
22:16
2
Piet van Wijngaarden
Avantri
22:48
22:47
3
Theo van de Beek
Pijnenburg
23:12
23:04
4
Arie van der Ham
avVN
23:25
23:24
5
Ben van Vliet
avVN
23:47
23:46
6
Hans Siefers
Kampen
26:47
26:31
7
Frans Witteveen
Pijnenburg
26:57
26:36
8
Jan Miedema
Friesland
28:34
27:56
9
Aart Steendijk
Pijnenburg
28:58
28:53
10
Jan Raven
Peize
29:00
28:51
11
Gert van Gent
Ter Aar
29:03
27:50
12
Ron Martens
Triathlon
29:58
28:53
13
Johan Moesman
Zwolle
30:17
30:11
14
Gerrit Knop
West-Terschelling
30:23
29:17
15
Piet Kerstholt
Friesland
30:45
29:43
16
Hindrik Kok
Westerlee Gn
31:38
31:18
17
Rink Post
Appelscha
31:55
31:15
18
Klaas Kromhout
Wageningen
32:26
32:11
19
Jan Broersma
Roodeschool
33:07
32:45
20
Goos Baaren
Holten
34:29
33:15
21
Kees Derks
Rhede
34:30
34:09
22
Kees van Tienhoven
Spijkenisse
34:46
33:23
23
Jan Vroege
Nieuwe-Tonge
34:46
33:24
24
Wolter Jan Fonk
Bontebok
35:03
34:06
25
Wim Manshande
St.-Jacobiparochie
35:14
34:27
26
Ad Vermeulen
Hellas
35:23
34:34
27
Johan Jansen
Leeuwarden
35:33
34:55
28
Jouke Post
Bergschenhoek
39:44
38:22
29
Theo Boelens
Leeuwarden
40:39
39:22
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Niestijl
AAC '61
20:10
20:10
2
Mariska Heeman
Utrecht
20:18
20:16
3
Elin Slagt
AAC '61
21:01
21:01
4
Evelien Honebecke
ATC '75
22:16
22:13
5
Britt de Vries
ATC '75
22:34
22:30
6
Amber Poels
Haren Gn
23:06
23:03
7
Maam de Ridder
Zutphen
23:25
23:24
8
Susan Bakker
Odijk
24:43
24:28
9
Rosanne Meijboom
Utrecht
24:44
24:28
10
Nikke van der Linden
Zutphen
25:03
25:03
11
Brecht van de Poll
ATC '75
25:16
25:12
12
Lisette de Haart
Amsterdam
25:25
25:03
13
Myra Hitzert
Hurdegaryp
25:45
25:36
14
Pop de Ridder
Zutphen
26:26
26:00
15
Alize Hallema
Makkum Fr
26:43
26:09
16
Hester Arkema
Hasselt
26:47
26:43
17
Mirjam Hoffenkamp
De Sperwers
26:48
26:42
18
Manon Dirksen
Apeldoorn
26:50
25:45
19
Rianne Golbach
Groningen
27:03
25:58
20
Annelinde Waslander
Groningen
27:08
26:03
21
Jet Vossebeld
Nijmegen
27:10
26:56
22
Viviën Bouma
NSAV 't Haasje
27:12
26:54
23
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
27:16
25:59
24
Ellen Oostland
Groningen
27:24
26:04
25
Mila Kramer
Hensbroek
27:29
27:23
26
Linde Hoekstra
Heerenveen
27:31
26:33
27
Lianne van Vliet
Oostzaan
27:48
27:47
28
Jolien Hakstege
Eindhoven
27:51
26:34
29
Anna Doete
Minnertsga
28:16
27:31
30
Anke van der Veen
Minnertsga
28:16
27:31
31
Astrid Kuiper
Utrecht
28:28
28:12
32
Vivianne de Kruijf
Avantri
28:34
28:27
33
Charlotte Postma
Groningen
28:34
27:50
34
Marieke Hutten
Deventer
28:34
28:24
35
Meike Kuipers
Nuis
28:35
27:51
36
Marieke Mast
Woerden
28:45
28:38
37
Keri Bosker
Groningen
28:48
28:33
38
Nonky Ruegebrink
Zutphen
28:49
28:21
39
Margon van Dijk
Utrecht
28:51
28:34
40
Jessica Luiter
Zoeterwoude
28:59
28:47
41
Simone Mulder
Pijnenburg
29:02
28:57
42
Milou van Teeffelen
Lent
29:08
28:55
43
Angeli van der Zwaag
Haarlem
29:15
28:57
44
Leonie Balt
West-Terschelling
29:17
28:41
45
Marieke Toering
IJsselmuiden
29:27
27:44
46
Isa Welten
West-Terschelling
29:33
28:43
47
Mara Voogdgeert
Overveen
29:35
28:40
48
Hannah Tollenaar
Zutphen
29:35
29:34
49
Jikke van Essen
Utrecht
29:37
29:32
50
Ragna de Greeff
Utrecht
29:48
29:09
51
Tessa Sijbrandij
Franeker
29:53
29:48
52
Mandy de Ronde
Hellas
29:56
29:09
53
Aline Bouma
Assen
29:56
29:03
54
Linda van der Veen-Verhaa
Ter Aar
30:00
29:43
55
Anna Ootes
Andijk
30:02
29:45
56
Sara Bloemers
Helmond
30:02
29:46
57
Berber Meijers
Lies
30:12
28:56
58
Lorain Hindriks
Schoonebeek
30:17
29:57
59
Mirjam Bakker
Meerstad
30:20
29:26
60
Venne Kuipers
Groningen
30:29
29:14
61
Gea Hofstra
Apeldoorn
30:47
30:35
62
Bianca Pomp
Zwartemeer
31:09
30:50
63
Marlies ter Veen
Emmen
31:16
31:08
64
Marit van Loon
Formerum
31:22
30:13
65
Liesje Wittrock
Goor
31:33
31:22
66
Gerlinde van den Berg
Putten
31:33
31:15
67
Irene Breukers
Hurdegaryp
31:39
30:51
68
Dirma Polet
Hurdegaryp
31:41
30:53
69
Fleur Nederlof
Warnsveld
31:42
30:29
70
Ilse Weening
Hurdegaryp
32:08
31:21
71
Amarens Dijkstra
Horror
32:09
31:34
72
Lianne Straatman
Groningen
32:10
30:50
73
Inge Roffel
Waskemeer
32:19
31:26
74
Anna huizenga
Haarlem
32:19
32:00
75
Merel Miedema
Haarlem
32:22
32:03
76
Veerle van Essen
Utrecht
32:26
32:21
77
Laura Dijk
Groningen
32:55
32:22
78
Jeanine Dijk
Leek
32:55
32:22
79
Lotte van Dijk
Arnhem
32:55
32:25
80
Marloes Dreunhuizen
Sneek
33:03
32:55
81
Elena Terveer
Sneek
33:03
32:55
82
Sylvia Veltman
Franeker
33:12
33:10
83
Lieke Meulman
Nieuwe Pekela
33:12
31:41
84
Jolanda Cnossen
Sneek
33:13
32:57
85
Arianne Huisman
Appelscha
33:19
32:37
86
Hanna Boschma
Joure
33:38
32:30
87
Manon Prosé
Leeuwarden
33:39
32:37
88
Marit Dijkstra
West-Terschelling
33:46
33:17
89
Julia Vriend
Woerden
33:48
33:25
90
Fay Vriend
Woerden
33:48
33:25
91
Lara Huszar
Roelofarendsveen
33:49
33:19
92
Berber Bols
Groningen
33:55
32:47
93
Margriet Haakma
Zwaag
34:00
33:11
94
Julia van Vugt
Anloo
34:04
33:37
95
Loes Rouwenhorst
Silvolde
34:07
32:48
96
Inge Laagland
Groningen
34:08
33:31
97
Josephine Finnema
Stoutenburg Noord
34:09
33:36
98
Lindsay Otten
PEC 1910
34:12
33:09
99
Rian Piek
Bolsward
34:29
33:55
100
Marleen Jorritsma
Midsland
34:31
34:10
101
Marike Lagerweij
Midsland
34:31
34:10
102
Roos van Vugt
Anloo
34:32
34:05
103
Laura Kroon
KAV Holland
34:46
34:39
104
Sterre Twaalfhoven
Utrecht
34:47
34:23
105
Janneke Roor
Rotterdam
34:48
33:37
106
Lia van der Ham
Haarlem
34:48
33:37
107
Jantine Doornbos
Haren Gn
34:49
33:37
108
Annemijn ten kate
Hasselt
34:58
34:22
109
Marije Wijnbergen
Loopgroep Astrea
34:59
34:29
110
Anieke de Groot
Leeuwarden
35:07
34:17
111
Evi Polling
Hoogezand
35:10
34:19
112
Nienke Eikenaar
Zwolle
35:10
34:27
113
Jente Vos
Sappemeer
35:11
34:20
114
Regina Mulder
Harlingen
35:12
33:55
115
Marjolein Manshande
Leeuwarden
35:14
34:27
116
Femy Timmer
Amsterdam
35:16
33:39
117
Lianne Aalenhuis
Emmen
35:16
33:41
118
Susanne poiesz
Horror
35:20
34:07
119
Ilse Visser
Sneek
35:24
34:05
120
Joyce Compier
Noordwijkerhout
35:29
34:56
121
Kelly Ree
West-Terschelling
35:31
34:42
122
Debbie Nomen
Hardinxveld-Giessendam
36:27
36:01
123
Maike vd Velde
Zwolle
37:04
35:34
124
Allinde Molema
Oude Pekela
37:04
35:34
125
Roos ten Kleij
Nijverdal
37:07
35:42
126
Mirthe Fokkema
Franeker
37:09
36:16
127
Maud van Heijst
Zeist
37:21
36:24
128
Merle Hoekstra
Heerenveen
37:23
36:25
129
Lara Bijl
Den Oever
37:38
36:41
130
Anca Bos
Zuidhorn
37:49
37:10
131
Corrien Dijkstra
Heerenveen
37:52
37:28
132
Joukje Krol
Antwerpen
38:08
37:09
133
Rinske Mier
West-Terschelling
38:17
36:59
134
Annemiek Brandt
Voorhout
38:24
36:59
135
Hannah Verdonk
Leusden
38:32
37:48
136
Janneke Ayal - de Groot
Hippolytushoef
38:33
37:35
137
Xueli Abbing
's-Gravenhage
38:38
38:26
138
Marlon van Vliet
Warnsveld
39:17
38:37
139
Stefanja Wielinga
Heerenveen
40:00
38:34
140
Nova Lap
Putten
40:05
39:40
141
Ilse Dijk
Groningen
40:22
38:51
142
Anke de Klerk
Nieuw Beerta
40:50
39:41
143
Julia Hamer
Eefde
41:05
39:46
144
Rieneke Rolff
West-Terschelling
41:06
40:17
145
Annet Heinen
Bunschoten-Spakenburg
42:21
41:00
146
Yvonne Dolstra
Mantgum
43:53
43:30
147
Elize Roffel
Waskemeer
44:01
43:09
148
Miranda Jongsma
Ureterp
46:15
45:22
149
Esther van Wieren-Nobel
Mantgum
49:13
48:49
150
Ashna stouten-jharap
Leiderdorp
49:36
48:03
V40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thirza Koster-Mook
Voorthuizen
23:05
22:26
2
Inge Bommezijn
Amersfoort
23:14
23:09
3
Rianne Vossers
LAAC Twente
23:51
23:45
4
Anita van der Wal
Friesland
24:27
24:27
5
Linda Duimering
SV Veendam
25:10
24:49
6
Renilde de Zeeuw
Deventer
25:11
25:01
7
Mariëtte van Hemert
Woerden
28:16
27:32
8
Henriëtte Hutten
Deventer
28:37
28:27
9
Lies Kruidhof
Hasselt
28:45
28:41
10
Annemarie Leliveld
Groningen
28:46
28:42
11
Tabithia Meulenberg
Pijnenburg
29:02
28:56
12
Gineke Hoogendoorn
AV '47
29:37
28:44
13
Margreet Struijk
Spijkerboor Dr
29:56
29:03
14
Hermiena Boerema
Annen
29:56
29:03
15
Jessica Tot
West-Terschelling
29:57
28:32
16
Willemijn Lindenhovius
Zwolle
30:02
29:33
17
Renie Koopmans
Boornbergum
30:20
29:26
18
Marloes Vogel
Markelo
30:54
30:34
19
Floor de Ridder
Zutphen
31:04
30:39
20
Melissa van Lent
Delft
31:15
29:48
21
Annette IJzer
AV Castricum
31:18
30:54
22
Petra de Jong
Lollum
31:19
30:36
23
Tietsia Hofman
Joure
31:28
30:18
24
Eskil Elfferich
Amsterdam
31:29
30:21
25
Ingrid Valkema
Joure
31:45
30:36
26
Miranda Kersbergen
Boskoop
31:48
30:53
27
Arina Veen
Zuidlaren
32:02
31:31
28
Marlies Dondertman
Markelo
32:08
31:58
29
Janet Dijkstra
Sneek
32:09
31:34
30
Alie de Vries
Harkema
32:19
31:49
31
Nienke huizenga
Haarlem
32:19
32:00
32
Kirsten Zwart - Miedema
Haarlem
32:22
32:03
33
Annelies van der Sluis
Groningen
33:38
33:32
34
Miranda Muller-van Aacken
Leiden
33:39
33:08
35
Marieke Kerkvliet-Smits
Sassenheim
33:51
33:40
36
Ilona van der Linden
Zwolle
34:00
33:14
37
Marjolein Meulman
Nieuwe Pekela
34:02
32:31
38
Renate Rouwenhorst
Silvolde
34:07
32:49
39
José Prins
Markelo
34:11
34:02
40
Jolanda Boersma
AV Heerenveen
34:12
33:09
41
Angela Langes
Ter Apel
34:17
33:35
42
Lisa Finnema
Stoutenburg Noord
34:18
33:44
43
Marieke Kennis
Roelofarendsveen
34:21
34:06
44
Aukje Jellesma
Oudehaske
34:31
33:25
45
Elsa van Genne
Marum
34:56
34:46
46
Jessica ten kate
Hasselt
35:01
34:24
47
Baukje Duinstra
Heerenveen
35:03
34:07
48
Loes de Boer
Hemrik
35:10
33:59
49
Arina Bonekamp
Enkhuizen
35:12
34:08
50
Rosanne Zwart
Haarlem
35:13
34:56
51
Claudia Metz
Heiloo
35:15
33:54
52
Janet Eikenaar
Zwolle
35:16
34:33
53
Marwil Loonstra
Zwolle
35:23
34:05
54
Rodenhuis P
Breda
35:24
34:43
55
AnneMarie Tuni
Groningen
35:33
35:02
56
Margreet Zwiers
Elim
35:36
34:33
57
Cecile ten Kate
Eelderwolde
35:44
35:09
58
Sabine Huitema
Maastricht
35:45
35:05
59
Wineke Snippe
Winsum Gn
35:52
35:23
60
Suntari subakir
Zwolle
35:58
35:38
61
Gerbrina de Jong
Wiuwert
36:08
34:56
62
Winanda Emmens
Groningen
36:30
35:48
63
Mira Wenker
Vleuten
36:41
35:56
64
Anoeska de Jong
Wolvega
37:22
37:08
65
Jannetta van de Beek
Terschuur
37:36
36:10
66
Annette Zoetelief
Exloo
37:38
36:40
67
Nynke Wiersma
Loopgroep Hugo Veenker
37:39
36:50
68
Nicoline Uittenbogaard
Boskoop
37:53
37:32
69
Marjanna van der Meulen
Hoorn Terschelling
38:08
36:52
70
Sylvia van Gelder
Zwolle
38:08
36:52
71
Carla van den Bunt
Leusden
38:32
37:47
72
Danielle de Tombe
Leiderdorp
38:44
37:53
73
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
38:51
38:17
74
Wendy Zuiderwijk
SV Veendam
38:51
38:18
75
Ina van Arragon
De Wijk
39:40
38:15
76
Willy Tuni
Groningen
39:46
39:15
77
Bianca Companjen
Harderwijk
39:58
38:35
78
Sandra Koen
Jubbega
40:00
38:34
79
Brigitte Lap-Vonk
Putten
40:05
39:39
80
Martine Koenders
Eefde
41:05
39:45
81
Ria Keizer
Siddeburen
41:34
41:11
82
Rieneke Jonker
Wolvega
42:59
42:43
83
Esther Dekker
Egmond aan den Hoef
43:09
42:33
84
Martine Verhulst
Dordrecht
45:40
44:17
85
Chantal Koopmans
Zutphen
46:16
45:51
86
Martina De Haan
Dordrecht
46:22
44:58
V50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gea Stolk-Eland
Voorne Atletiek
24:00
23:20
2
Ingrid Serrarens
Hengelo Ov
26:30
26:20
3
Marlon van Zal
Pijnenburg
26:42
26:36
4
Francis van der Schoot
Triathlon
26:46
26:14
5
Jeanet van der Velde
Siddeburen
28:39
28:29
6
Petra van Veen
Boskoop
29:18
28:25
7
Mieke Schuuring
Joure
29:45
29:36
8
Janny Klei
Uithuizermeeden
30:38
30:30
9
Marjan Roos
West-Terschelling
30:43
29:36
10
Wil Borst
West-Terschelling
31:13
30:05
11
Rennie Dijkstra
Twijzel
31:25
31:04
12
Marit Voogdgeert Overzier
Overveen
31:26
30:31
13
Desirée Huijs
Bergen op Zoom
31:31
30:25
14
Gréhilde Nauta
Roden
31:32
31:03
15
Sylvia Menken
Leiden Road Runners Club
31:47
31:34
16
Sonja De Graaff
Leiden Road Runners Club
31:47
31:34
17
Jeannette Baas
Steggerda
31:52
31:39
18
Jolanda Golbach
Borne
32:06
31:30
19
Albertha Zwaagstra
LSV Invictus
32:16
31:34
20
Nelly Grondsma
Joure
32:27
31:18
21
Marietje Nijhof
PEC 1910
32:29
31:25
22
Tinie Witte
Leusden
32:35
31:30
23
Matty Wijngaarden
Impala
32:43
32:30
24
Margreet Ter Horst
Haaren
32:49
32:17
25
Jeanette Brandsma
Lippenhuizen
33:33
33:18
26
Ageeth de Vries
Leiderdorp
33:40
32:50
27
Diana Leeuwenburgh
Leiden
33:41
32:50
28
Herma Mittendorff
Loopgroep Astrea
33:55
32:48
29
Janny de Haan
Emmen
34:04
33:36
30
Hilda Kuipers
Loopgroep Astrea
34:07
33:37
31
Joke Meijer
Loopgroep De Zandloper
34:10
33:36
32
Celine van der Boon
Voorschoten
34:15
33:30
33
Arianne Schreuder
Ter Apel
34:17
33:35
34
Katinka Twaalfhoven
West-Terschelling
34:48
34:23
35
Jinke Zondervan
Ysbrechtum
35:02
33:50
36
Wilma de Vries
Jistrum
35:07
34:55
37
Coby Fischer
Tijnje
35:10
33:58
38
Karin Lakerveld
Leeuwarden
35:14
34:26
39
Itte Schukken
Sneek
35:14
34:33
40
Monique Geerts
Leiden Road Runners Club
35:39
34:38
41
Natasja de Jong
Oosterhout Nb
35:42
34:10
42
Ellen Sikkema
Franeker
36:00
35:41
43
Antje Huisman
Appelscha
36:39
35:56
44
Harmina Smit
Franeker
37:14
36:24
45
Baukje Boer
Voorthuizen
37:36
36:10
46
Elly Bos
Zuidhorn
37:49
37:11
47
Ageeth Lagendijk
Almere
38:03
36:46
48
Marina Jonkers
West-Terschelling
38:17
37:00
49
Astrid Gouma
Rijssen
38:19
36:54
50
Petra Stehouwer
De Wijk
38:24
37:00
51
Lidwien Broenink
Joure
39:05
38:24
52
Paulien Visser
De Knipe
39:07
38:18
53
Johanna Zweep
Farmsum
39:14
39:07
54
Monica Abspoel
Maassluis
39:17
38:38
55
Marjolein Bourgonje
Zwolle
39:35
39:02
56
Jolanda Veldhoen
Apeldoorn
39:38
39:10
57
Sietske van der Bij
Friesland
39:57
39:36
58
Ellen Kenemans
Almere
40:09
39:51
59
Hillie Brouwer-Westra
Terwispel
42:28
42:18
60
Désirée van der Poel
Oosterend Terschelling
42:43
41:13
61
Els Lindhout
Leidschendam
44:44
44:09
62
Anita Gaasbeek
Gouda
45:17
44:09
63
Heidi Bos
Heerenveen
47:16
45:47
64
Marijke Bos
Oosterend Terschelling
47:16
45:47
65
Marianne Vrijsen
Almere
49:42
48:32
66
Annit Hulscher
De Grenslaupers
49:42
48:32
67
Grietje Terpstra
Midsland
49:58
48:27
68
Anita Dijker
West-Terschelling
58:55
57:27
V60, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nel de Jong-Roels
De Lier
23:57
22:26
2
Trijnie Heeres
avVN
27:11
27:11
3
Els Zweistra
Terneuzen
28:43
28:35
4
Ria van Gent
Ter Aar
29:03
27:49
5
Marian van Voren
Terneuzen
29:34
29:26
6
Hanneke Akse
Zwolle
30:28
30:10
7
Matty de Beer
Hellas
31:20
30:46
8
Liesbeth Rensman
Leiden Road Runners Club
31:47
31:34
9
Mattie de Boer
Appelscha
31:55
31:14
10
Joke de Vries
Purmerend
33:16
32:59
11
Gerrie Roos-Blaauw
West-Terschelling
34:03
34:02
12
Wil Sonneveld
Leeuwarden
34:05
33:39
13
Karien van der Werff
Athlos
34:27
33:04
14
Anja Boot
Orvelte
34:33
34:05
15
Jannie van der Wal
Sneek
34:47
33:33
16
Inger Veldhoen
Apeldoorn
35:16
33:39
17
Mea Frankenhout
Wassenaar
35:33
34:23
18
Tammy Westra
Hoogeveen
35:52
35:32
19
Anneke van der Hoorn
Boskoop
35:55
35:45
20
Corrie Botermans
Leiden Road Runners Club
35:58
35:23
21
Aaltjen Volbers
Enschede
36:45
35:56
22
Marjon Esman
Hylas
38:26
37:09
23
Tineke Heres
Zuidwolde Gn
38:35
37:59
24
Klaske van der Wal-Exoo
Menaam
39:05
38:52
25
Lucia Sijbom
Amersfoort
39:25
38:55
26
Coby Leeuwerik
Drachten
40:10
39:33
27
Gerrie Eilander
Appelscha
42:20
41:42
28
Marian Luursema
Peize
43:17
43:07
29
Ineke V d Hoek
Friesland
47:15
46:58
30
Jopie Kempenaar
Rijnsaterwoude
47:28
46:47
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijmen van der Loop
Groningen
35:35
35:35
2
Bert Wallet
Triathlon
37:10
37:10
3
Dave Kroon
Distance Runners Voorhout
37:20
37:20
4
Wouter van Rossum
Amersfoort
37:40
37:40
5
Marco Kingma
Lichtlopen
39:06
39:06
6
Lars Bos
IJlst
39:20
39:20
7
Simon van der Veen
Leeuwarden
39:42
39:41
8
Martin van Heteren
Kapel-Avezaath Buren
40:47
40:47
9
Mark van Ginkel
West-Terschelling
41:03
41:03
10
Marten ten Kleij
Almelo
41:38
41:36
11
Djurre Smit
Arnhem
41:55
41:51
12
Daan Fraanje
Utrecht
42:38
42:38
13
Ferry Pronk
Spanbroek
43:13
43:05
14
Sjoerd Hingstman
Loopgroep De Zoomlopers
43:18
43:00
15
Jiri Rutten
Utrecht
44:47
44:16
16
Lieuwe Gietema
Witmarsum
46:07
45:56
17
Laurens Bloem
Zuidhorn
46:10
45:59
18
Jasper Brandt
Voorhout
46:13
44:19
19
Daan du Prie
Hillegom
46:26
45:37
20
Daniël Reuter
Rogat
46:29
46:05
21
Peter Kolkena
Grootegast
46:41
45:54
22
Hendrik Galema
Hartwerd
46:49
45:02
23
Sus de Ridder
Zutphen
46:51
45:37
24
Gerco Buit
Hasselt
46:53
46:32
25
Rick van de Grootevheen
Achterveld
47:26
47:23
26
Jaro Heijster
Amsterdam
48:55
46:25
27
Thomas Visser
Lippenhuizen
48:56
48:00
28
Ferens Kraakman
Enkhuizen
49:28
49:10
29
Louwrens Tolman
Lippenhuizen
49:31
49:29
30
Tjitte Kooy
Suwald
49:46
49:35
31
Alexander Stillebroer
Utrecht
50:02
48:51
32
Joep Steenvoorden
Utrecht
50:05
49:34
33
Stijn Linneman
Zwolle
50:12
50:05
34
Chris Zijnstra
Leeuwarden
50:18
48:19
35
Vincent Bakker
Bunnik
50:21
50:14
36
Rens Hein
Eindhoven
50:22
47:52
37
Lourens Kleefstra
Leeuwarden
50:23
49:56
38
Jeroen Neuteboom
Utrecht
50:29
48:16
39
Derek Bast
Utrecht
50:42
47:27
40
Dirk Rinsema
Roden
50:43
50:16
41
Tim van der Kroft
Roden
50:43
50:16
42
Joost Riksen
Sassenheim
50:45
50:32
43
Arjan Schouten
Wervershoof
51:22
49:10
44
Wouter van Gessel
Zwolle
51:24
51:02
45
Van der Ziel
Woltersum
51:33
49:36
46
Maarten Baldee
Rotterdam
51:33
49:58
47
Serve Custers
Amsterdam
51:34
49:58
48
Bram Toonen
Bilthoven
51:47
50:52
49
Jan Pieter Hartog
Bunschoten-Spakenburg
52:08
49:50
50
Bonne Postma
Utrecht
52:11
49:37
51
Martijn Felder
Rhenen
52:22
50:17
52
Jan Bouma
Hartwerd
52:47
50:59
53
Jacques van Cittert
Apeldoorn
52:53
52:24
54
Bas Postma
West-Terschelling
53:13
52:26
55
Glenn groen
Tzummarum
54:04
52:40
56
Tim Vijverberg
Hilversum
54:11
51:18
57
Sem van der Linden
Zutphen
54:20
53:05
58
Frans Bekema
Reahus
54:21
52:18
59
Joshua Dekker
Hoogkarspel
54:22
53:43
60
Luuk Gordeijns
Nijmegen
54:38
52:53
61
Iemke Lurvink
West-Terschelling
54:42
51:31
62
Rens Van Vugt
Anloo
54:52
54:18
63
Daniel Verdoorn
Leiderdorp
55:08
53:42
64
Rein huizenga
Haarlem
55:10
53:48
65
Maurijn van der Werf
Sexbierum
55:27
54:02
66
Tim Bronsema
Haren Gn
55:38
54:50
67
Maarten Zwart
Ede Gld
55:48
54:57
68
Niek Spoelstra
Leeuwarden
56:01
54:51
69
Stijn Kranenborg
Overijse
56:01
55:11
70
Kelvin Muller
West-Terschelling
56:02
53:17
71
Daan Kouwenhoven
Utrecht
56:32
56:16
72
Friso Wobben
Groningen
56:41
55:32
73
Thijs Kouwen
Zwolle
56:55
54:25
74
Sam Kramer
Hensbroek
57:09
54:49
75
Corné Zielman
Gendt
57:15
55:29
76
Jilke bunte
Leeuwarden
57:21
56:12
77
Daan van Baar
Rotterdam
57:29
55:21
78
Feike Talen
Sneek
57:41
57:32
79
Sander Jansen
Maarssen
57:53
57:45
80
Joris Mulders
Nijmegen
58:12
56:21
81
Ben Scherjon
NOP
58:16
58:05
82
Eric Vogel
Groningen
58:22
55:03
83
Ron van Grinsven
Heesch
58:29
57:38
84
Tymen Posthouwer
Harlingen
58:37
57:04
85
Erik Kruijff
Utrecht
58:53
55:56
86
Mark Hilbolling
Groningen
58:55
56:23
87
Simon de Vries
Amersfoort
58:57
58:40
88
Sidney Butter
Edam
59:01
57:30
89
Taeke Wiersma
Leeuwarden
59:02
56:30
90
Merlijn Vriend
Woerden
59:06
57:00
91
Thom van Brummen
Apeldoorn
59:08
58:48
92
Niek Droog
Amsterdam
59:09
57:28
93
Tim Evers
Woerden
59:24
57:17
94
Joris van Huis
De Meern
59:31
58:36
95
Jorik Eggen
Haren Gn
59:38
57:48
96
Daan Gaal
Steenwijk
59:45
56:43
97
Jarne Sikkema
Heeswijk-Dinther
59:52
57:12
98
Tim van Rooijen
Amersfoort
1:00:22
58:12
99
Michel Scheper
Groningen
1:00:27
59:57
100
Mark Boonstra
Lionitas
1:00:30
58:28
101
Douwe Sjirk Zijlstra
Groningen
1:00:50
59:14
102
Germ Jan de Jong
Wolvega
1:00:52
58:11
103
Lars Noorman
Zuidlaren
1:00:54
58:59
104
Folkert Roest
Leeuwarden
1:00:54
58:17
105
Pieter Joost Veerman
Bunschoten-Spakenburg
1:01:01
58:42
106
Mark Luppes
Veenendaal
1:01:03
1:00:51
107
Steven Doeven
Groningen
1:01:15
58:26
108
Ronald Leemeijer
Leeuwarden
1:01:17
59:34
109
Xander Kerkhof
Amersfoort
1:02:04
59:55
110
Andre Bakker
Groningen
1:02:33
1:00:06
111
Sven Wiegerink
Utrecht
1:02:51
1:00:38
112
Amanda de Bruyn
Utrecht
1:02:53
1:02:24
113
Jesper de Groot
St.-Annaparochie
1:03:55
1:01:58
114
Maico de Boer
Edam
1:04:03
1:02:32
115
Tim Knaapen
Utrecht
1:04:14
1:01:17
116
Martin Muller
Assen
1:05:05
1:03:05
117
Rick Klinkhamer
Amsterdam
1:05:06
1:02:41
118
Rutger Berghuis
Beilen
1:05:41
1:04:49
119
Wiebe de Boer
Tirns
1:05:46
1:03:45
120
Jelmer Schaap
Tirns
1:05:46
1:03:44
121
Ron Drieënhuizen
Amsterdam
1:06:25
1:04:12
122
Sander De Vries
Loopgroep Bedum
1:06:32
1:04:44
123
Roderik Twint
Oldeberkoop
1:06:52
1:04:15
124
DA Rijpkema
Hurdegaryp
1:07:32
1:07:13
125
Roy Spaans
Edam
1:08:04
1:06:34
126
Sjoerd Vleugel
Leeuwarden
1:08:29
1:05:53
127
Ruthger Zijlstra
Leeuwarden
1:09:17
1:06:44
128
Teun van Ingen
Rhenen
1:10:19
1:09:02
129
Milan Ratelband
Duiven
1:10:31
1:09:11
130
Sander Brooshooft
Ammerstol
1:10:32
1:07:37
131
Jochem Veldhuis
Sneek
1:10:33
1:09:24
132
Patrick Krot
Duivendrecht
1:10:40
1:07:41
133
Johan Nieuwenhuis
Dokkum
1:12:32
1:10:13
134
Josha Reiche
Amersfoort
1:12:35
1:10:28
135
Loek Hartkamp
Boksum
1:13:17
1:12:01
136
Tim Verheij
Edam
1:14:23
1:12:52
137
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
1:17:26
1:14:50
138
Marijn Wellner
Nieuwegein
1:17:40
1:15:47
139
Peter Bond
AV Edam
1:18:14
1:16:20
140
Niels Huszar
Roelofarendsveen
1:19:02
1:18:25
141
Sem Harlaar
Badhoevedorp
1:20:15
1:17:40
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Joustra
Leeuwarden
39:19
39:18
2
Steven Jansen
Purmerend
40:08
40:05
3
Arnout Boer
Daventria
41:03
41:02
4
Mark Meinema
Doetinchem
43:28
43:14
5
Wietse de Boer
Zwolle
47:16
46:55
6
Frank Stobbe
Emmeloord
47:41
47:31
7
M. van der Linde
Capelle a.d. IJssel
48:27
46:54
8
Vincent van Suylekom
Bergambacht
49:19
49:08
9
Michel de Heer
Bergambacht
49:19
49:07
10
Yuri Schaap
Heemskerk
49:39
49:02
11
Rutger Kluiver
Borger
50:21
47:41
12
Robert Barkhof
Assen
51:08
49:36
13
Xander van den Berg
Almere
51:46
50:54
14
Jurg de Ridder
Zutphen
51:49
49:44
15
Oldenbandringh
Siddeburen
52:40
50:43
16
Sven Mestebeld
Zwolle
52:41
52:29
17
Vincent Verweij
Zwanenburg
52:47
51:49
18
Jan van der Meij
Almelo
53:11
51:26
19
ERik Straathof
Zoeterwoude
53:29
50:39
20
Kees Koopmans
Lollum
54:01
53:47
21
Auke Witteveen
Koekange
54:17
52:08
22
Maarten de Vet
Enkhuizen
54:22
54:19
23
Hessel de Boer
Haarlem
54:23
53:32
24
Pieter Zeijlemaker
Zwolle
54:31
53:56
25
Hans de Jager
Oosterwolde Fr
54:33
54:14
26
Johan Adema
Sneek
54:51
54:36
27
Norman D’hondt
Utrecht
55:27
52:59
28
Stefan Wiersma
Sneek
55:39
55:31
29
Theo huizenga
Haarlem
55:40
54:19
30
Gunnar Doornbos
Harkstede
55:47
54:48
31
Jeroen Weber
Distance Runners Voorhout
55:55
54:54
32
Nils van Genne
Groningen
56:00
55:38
33
Erno Gianotten
Castricum
56:31
54:12
34
Jorrit Salverda
Enschede
56:42
55:59
35
Johannes van der Schaaf
Leeuwarden
56:51
56:03
36
Ronald Uittenbogaard
Boskoop
56:54
56:14
37
Arjen Mier
Baaiduinen
57:36
56:38
38
Tonnie Roggeveld
Loppersum
57:43
57:21
39
Jacques de Kleine
Harderwijk
57:59
55:47
40
Johannes Westerink
IJsselmuiden
58:15
57:33
41
Frank van der Linden
Zutphen
58:20
56:15
42
Job Oostveen
Haren Gn
58:30
57:31
43
Wiebe Drenth
Oosterwolde Fr
58:43
57:18
44
Erwin Ytsma
Nes gem Dongeradeel
58:55
55:50
45
Menno Zuurman
Garrelsweer
58:55
58:22
46
Vincent Mol
Diever
59:08
57:55
47
Wieger Zigterman
Tolbert
59:26
58:50
48
Rogier van Wanroij
Schiedam
59:36
57:33
49
Edwin Bakker
Eenrum
59:37
59:26
50
Sjoerd Slinger
West-Terschelling
59:41
58:35
51
Bart-Jan Baaijens
Broek op Langedijk
59:52
57:40
52
Marco Arnold
Winsum Gn
59:58
59:15
53
Richard ter Veen
Loopgroep Klazienaveen
1:00:09
57:27
54
Rob Mulder
Haren Gn
1:00:15
1:00:06
55
Erwin Miedema
Haarlem
1:00:29
59:07
56
Bob van Tunen
Assendelft
1:00:42
58:44
57
Martijn Kamminga
Zwanenburg
1:00:54
59:58
58
Marcel Kroon
Wezep
1:01:07
59:51
59
Hessel de Groot
Hemrik
1:01:14
58:49
60
Jorrit van Deuveren
Nijkerk Gld
1:01:38
1:01:14
61
Martin Tukker
Utrecht
1:01:38
1:00:25
62
Klaas Bouma
Harlingen
1:02:59
1:01:16
63
Guido Schols
Oranjewoud
1:03:09
1:01:58
64
HP van Stein Callenfels
Haarlem
1:03:16
1:01:53
65
Henk Buitink
Nijkerkerveen
1:03:55
1:03:30
66
Marcel Vleer
Impala
1:03:58
1:03:09
67
Alex Beltman
Wagenborgen
1:04:07
1:03:08
68
Arjan de Graaf
Amersfoort
1:04:14
1:03:43
69
Daniel Toth
Sint Maarten
1:04:27
1:03:14
70
Albert Sikkema
Heeswijk-Dinther
1:04:27
1:01:48
71
Andries Smit
Hilversum
1:05:04
1:03:39
72
Arjan Kramer
Hensbroek
1:05:08
1:02:48
73
Chris de Jong
Enkhuizen
1:05:44
1:04:11
74
Redginald Jonker
Wolvega
1:05:48
1:02:52
75
Alexander Verhulst
Gelre
1:06:00
1:03:00
76
Ronald Bousema
Assen
1:06:33
1:05:49
77
Michel Aaldering
West-Terschelling
1:06:47
1:03:51
78
Gjalt Wijma
Gorredijk
1:07:13
1:05:03
79
Lucinda Dijkstra
Oosterwolde Fr
1:07:57
1:07:38
80
Steven Goudberg
Leiderdorp
1:08:35
1:07:56
81
Jomar Post
Arnhem
1:08:55
1:07:32
82
Bjorn Oele
Hoofddorp
1:09:17
1:06:49
83
Janet Witteveen
Koekange
1:09:47
1:07:39
84
Thorben Horstmeier
Lienen
1:10:26
1:07:38
85
Remco Basseluer
Almere
1:11:50
1:10:07
86
Eelco van der Schaaf
Harlingen
1:13:56
1:12:18
87
Sjoerd Boom
Doetinchem
1:14:48
1:13:35
88
Gerard feenema
Leeuwarden
1:17:41
1:16:35
89
Rudi Knol
Hemrik
1:18:27
1:15:41
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fred Boelens
Velp
42:19
42:17
2
Willem van de Poll
ATC '75
43:43
43:34
3
Ben van den Assem
Hillegom
46:43
45:53
4
Ron Kleef
AV Badhoevedorp
47:06
47:06
5
Theo De Haas
De Sperwers
47:18
47:00
6
Johan de Witte
Makkum Fr
48:25
48:18
7
Tjerk Bruinsma
Makkum
48:25
48:19
8
Wim Bakker
Hylas
49:42
49:36
9
Frank Vullers
OSS-VOLO
49:47
49:18
10
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners Club
49:58
49:20
11
Jurgen van der Meer
AV '34
50:39
50:35
12
John de Boer
Running AP
50:56
49:08
13
Meindert Bouma
Utrecht
51:00
49:04
14
Martin Bolhuis
Dwingeloo
51:40
50:19
15
Marcel Gillemans
De Koplopers
52:27
50:47
16
Wim Vollenberg
Leiderdorp
53:29
51:06
17
Haiko Timmermans
Groningen
53:48
53:09
18
Pytrik Ferwerda
Amsterdam
54:22
52:31
19
Rob Berger
Sneek
54:34
54:08
20
Age Faber
PEC 1910
54:45
54:36
21
Eric Helmantel
avVN
55:09
53:43
22
Martijn de Groot
De Meern
55:41
54:28
23
Peter Zee
Assen
55:43
54:46
24
Henk-Jan Osse
Distance Runners Voorhout
55:56
54:55
25
John Wachtmeester
Loopgroep Astrea
56:19
54:24
26
Jos Compier
Wijk aan Zee
56:25
54:20
27
Daan Kroesen
Atletico '73
56:27
54:24
28
Martin Uittenbogaard
Boskoop
56:33
55:49
29
Maarten Kraefft
Castricum
56:49
56:12
30
Wynzen Pauzenga
Castricum
56:49
56:16
31
Mark Min
Castricum
56:49
56:14
32
Frank Barendsma
Sassenheim
56:59
56:35
33
Arthur de Leeuw
Monnickendam
57:12
56:59
34
Onno Thooft
Sneek
57:40
56:11
35
Sieds Brouwer
Lionitas
57:40
57:03
36
Sjaak Pronk
Spanbroek
57:41
56:39
37
Rudolf Valkema
Joure
58:31
56:53
38
Bert wildeboer
Groningen
58:37
56:35
39
Siewert Lindenbergh
Rotterdam
58:53
57:00
40
Jos Brouwers
Sprint
59:48
57:53
41
Robert Wagner
Zwanenburg
1:00:14
58:36
42
Henri Snelting
Atletico '73
1:00:26
58:20
43
Jakob Molema
Oude Pekela
1:00:50
58:49
44
Ralf Lohmann
Beckum
1:01:01
1:00:56
45
Cees de Jong
Drachten
1:01:21
59:39
46
Joop Dokman
Culemborg
1:01:34
1:00:07
47
Klaas Dijkema
Rouveen
1:02:11
1:00:57
48
Mart Paulus
Haarlem
1:02:22
59:37
49
Jerry Menick
Woerden
1:02:25
1:01:13
50
Klaas van 't Klooster
Soest
1:02:32
1:01:56
51
Walter de Waal
Utrecht
1:02:48
1:02:40
52
Jan Wouter Kramer
Amersfoort
1:03:13
1:02:14
53
Peter Fokkens
Zuidlaren
1:03:25
1:01:49
54
Patrick Toonen
Bilthoven
1:03:35
1:02:42
55
Dick Eichhorn
Maassluis
1:03:58
1:02:17
56
Harm vd Ende
Terschelling
1:04:41
1:03:24
57
Henk Jan Balkema
West-Terschelling
1:04:42
1:03:24
58
Lex Heijster
Heerhugowaard
1:04:53
1:02:21
59
Rob van der Marel
Wassenaar
1:06:10
1:05:43
60
Wibo Twijnstra
Sneek
1:06:29
1:03:50
61
Peter Louwerse
Leiderdorp
1:08:35
1:07:55
62
Hylke Hoekstra
Heerenveen
1:08:52
1:06:02
63
Ferwin Hoogeveen
Sparta
1:09:44
1:06:45
64
Ron Schlaepfer
Kampen
1:10:08
1:08:40
65
Bouke Krist
Heerenveen
1:10:26
1:09:41
66
Jelle Wijma
Groningen
1:10:52
1:08:02
67
Jan de Koe
Groningen
1:10:56
1:09:17
68
Ronald van den Bos
Leusden
1:11:00
1:10:57
69
Henk Poort
Almere
1:11:12
1:08:55
70
Menno van der Zee
Wildervank
1:11:35
1:10:40
71
Halbe Bosgraaf
Kollum
1:11:37
1:10:03
72
Edwin de Jong
Noardburgum
1:12:19
1:11:17
73
Dick Kalsbeek
Ruinerwold
1:12:29
1:11:18
74
Gert Blaauw
Siddeburen
1:13:19
1:11:21
75
Rolf vd Horst
Dordrecht
1:13:21
1:11:30
76
Rudi van Oosten
Siddeburen
1:13:32
1:12:31
77
Hans van Leeuwen
De Meern
1:13:54
1:11:02
78
Marcel Metzelaar
Bunnik
1:14:21
1:13:03
79
André de Boer
Edam
1:17:21
1:15:50
80
Jan Martin Muntendam
West-Terschelling
1:20:05
1:19:23
81
Sas Kingma
Leeuwarden
1:24:19
1:22:18
M60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Meulema
Groningen
50:10
48:26
2
Pieter van der Bij
Friesland
52:00
51:49
3
Gerard van Calmthout
Spark
52:13
52:10
4
Jan Koehoorn
Heerenveen
52:29
51:42
5
Ruud Teunissen
's-Gravenhage
52:56
51:06
6
Cees de Vries
Triathlon
53:32
53:16
7
Ronald Leijzer
Atletico '73
55:06
52:54
8
Jan Bakker
Zwolle
55:48
55:03
9
Ad Warmerdam
Almere
56:36
53:41
10
Ton van Veen
Boskoop
56:39
55:59
11
Dick Tromp
Loopgroep De Drentsche Aa
57:52
56:12
12
Martien Gerritsen
Ede Gld
58:11
57:39
13
K. Flens
Oostzaan
58:14
57:51
14
Jan Kees Sorgdrager
Heerenveen
58:27
58:13
15
Teun de Jong
De Lier
58:41
58:27
16
Theewis de Jong
Jonkerslan
58:59
58:28
17
Flip de Ronde
Hellas
59:00
57:02
18
Ad van Zoest
Rijswijk Zh
59:42
59:01
19
Thomas Lenden
Amsterdam
1:00:10
58:34
20
Hans Bakker
Noordwijk Zh
1:00:14
58:30
21
Ton Grooteman
Limmen
1:00:14
59:51
22
Jonnie Wissing
Atletico '73
1:00:21
58:12
23
Willem Smit
PEC 1910
1:00:29
1:00:20
24
Rintje Noppert
Burgum
1:00:43
58:32
25
Nanne Kleefstra
Leeuwarden
1:01:01
1:00:33
26
Peter Hingstman
Loopgroep Houten
1:01:04
1:00:23
27
Henk ten Kate
Groningen
1:01:14
1:00:49
28
Paul Kocken
Zuidhorn
1:01:22
1:00:30
29
Bert Hoornenborg
Hilversum
1:01:25
1:01:14
30
Bart Toering
Halfweg Nh
1:02:05
1:00:28
31
Hielke Broersma
Franeker
1:02:08
1:00:40
32
Henk van den Hoek
Triathlon
1:02:28
1:02:21
33
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
1:02:38
1:00:04
34
Rob Gordijn
Purmerend
1:04:05
1:03:28
35
Auke Flapper
Berltsum
1:04:28
1:03:07
36
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:04:49
1:03:41
37
Maarten Schaareman
Zeist
1:05:07
1:03:55
38
Jeroen Grotenhuis
Gouda
1:05:13
1:04:34
39
Cees van Delft
Reeuwijk
1:05:13
1:04:36
40
Harry Zwanenburg
Horror
1:05:14
1:03:22
41
René de la Vieter
Assen
1:05:41
1:03:20
42
Carlo Duinkerken
PEC 1910
1:06:39
1:04:29
43
Johan Bonnema
Wieringerwerf
1:07:12
1:06:33
44
Rinze Kootstra
Friesland
1:07:30
1:06:38
45
Louis Luitjens
Odoorn
1:07:44
1:07:12
46
Lolke Buma
Witmarsum
1:07:54
1:06:22
47
Hans Oude Groeneger
AV '23
1:07:58
1:05:20
48
Hedzer Laskewitz
Impala
1:08:10
1:07:22
49
Herman van Ingen
Rhenen
1:08:15
1:06:58
50
Reinder Sinnema
Friesland
1:08:29
1:07:56
51
André van den Brand
Assen
1:08:31
1:08:28
52
Vincent Oldenhof
PEC 1910
1:08:33
1:08:21
53
Norbert de Leeuw
Monnickendam
1:08:41
1:08:28
54
Leen Ooms
Leiden Road Runners Club
1:09:56
1:08:46
55
Dries Wedzinga
Impala
1:10:07
1:07:14
56
Henk Snyders
Almere
1:10:49
1:09:10
57
Hans den Hartog
Harmelen
1:11:08
1:08:08
58
Jacobus de Vries
Waterweg
1:11:32
1:09:49
59
Frank de Wijn
Alphen aan den Rijn
1:11:47
1:11:43
60
Rob Swart
Loopgroep Hoorn
1:12:02
1:09:39
61
Wim Vos
Enschede
1:12:27
1:09:29
62
Joop Welter
Triathlon
1:12:35
1:10:28
63
Sybren Evert Couperus
Workum
1:12:58
1:11:52
64
Ko Nederhoed
Heerenveen
1:13:27
1:10:39
65
Cees Westerhoff
avVN
1:14:47
1:14:02
66
Hans Bakker
Heerenveen
1:15:27
1:12:34
67
Henk Knol
Amersfoort
1:18:32
1:16:25
68
Evert Soontiëns
Herwen
1:19:38
1:17:23
69
Wiebe Kuipers
Groningen
1:19:38
1:18:21
70
Renald Louwes
Wieringerwerf
1:20:19
1:19:38
71
Frans Leemeijer
Bontebok
1:20:36
1:18:53
72
Dick van Veen
Moordrecht
1:21:28
1:20:47
73
Sikke Visser
West-Terschelling
1:25:50
1:23:31
74
Ronald Rademaker
Wolfheze
1:28:52
1:25:59
75
Ralph vd Boogaard
Hillegom
1:32:42
1:30:07
76
Herbert Bachhuber
Essen
1:35:08
1:33:57
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
37:07
37:07
2
Ilonka Wolswinkel
Altis
42:51
42:50
3
Marloes Leijstra
Voorburg
43:51
43:47
4
Suze Hoekstra
Heerenveen
44:43
44:41
5
Sabine Dalhuisen
Maarssen
44:49
44:48
6
Aniek Hansbeek
Wassenaar
44:57
44:53
7
Roelien de Wolf
Triathlon
45:55
45:53
8
Marieke siemons
Nijmegen Atletiek
46:35
46:28
9
Quirina van Zessen
Nijkerk Gld
47:03
47:02
10
Anne Kropmans
Groningen
47:13
47:13
11
Merit Van Dalen
Achterveld
47:16
47:10
12
Marije Postuma
Haarlem
47:20
47:16
13
Annemarie van Zuthem
Hoogeveen
48:15
46:43
14
Mirja Dooren
Delft
48:18
48:12
15
Marriël Schelhaas
PAC
49:03
48:58
16
Lisa van Rijn
Horn
49:19
49:19
17
Yvonn van de Grootevheen
Achterveld
50:16
50:13
18
Monique Sellies
Hasselt
50:18
49:55
19
Anouk van de Grootevheen
Achterveld
50:44
50:42
20
Jooske Leenders
Utrecht
51:16
48:18
21
Okki Poortvliet
Groningen
51:36
49:38
22
Ester Bolhuis
Groningen
51:40
50:18
23
Lous Schneider
Amsterdam
51:47
51:41
24
Eline Albers
Almelo
52:11
52:08
25
Amy van Galen
Utrecht
52:35
52:21
26
Monique Sonneveld
Groningen
52:49
50:11
27
Kitty Kleinherenbrink
Nijverdal
53:06
51:47
28
Anneke Wenker
AAV '36
53:17
52:20
29
Marjanneke Ottema
Groningen
53:17
51:30
30
Noah Juch
Zeist
53:18
50:24
31
Maaike de Swart
Winsum Fr
53:26
51:39
32
Bettie de Graaf
Mantgum
53:44
53:27
33
Manon van der Geest
Tzum
54:22
54:20
34
Ilse Bovenmars
Zwolle
54:28
51:57
35
Laura Meijer
West-Terschelling
54:35
52:03
36
Jette leentfaar
Utrecht
54:47
53:00
37
Kirsten Hogema
Achterveld
55:31
55:14
38
Ester Verleg
Amsterdam
55:33
53:55
39
Annette Reitsma
IJlst
55:39
55:35
40
Mathilde Vogel
Harlingen
55:46
55:30
41
Marleen Stiekema
Kropswolde
55:47
54:48
42
Mara Haagsma
Groningen
55:53
54:00
43
Lonneke van Laar
Groningen
56:00
55:39
44
Renske Delfsma
Zwolle
56:44
54:13
45
Janneke vd Pol
Woudsend
56:50
55:33
46
Femke Wuestman
Holten
57:13
56:33
47
Chris Farret Jentink
Annen
57:13
54:47
48
Esther Boelens
Utrecht
57:32
56:45
49
Yma Jongsma
West Terschelling
57:46
57:25
50
Evelien Weitenberg
Groningen
57:59
55:41
51
Marloes Blom
Deventer
57:59
55:41
52
Esther Blom
Amsterdam
58:01
56:26
53
Hester Haagsma
Hoorn Terschelling
58:07
57:48
54
Richelle Waslander
Utrecht
58:31
56:19
55
Wieteke Boerman
Doetinchem
58:40
56:45
56
Marielle Veerman
Bunschoten-Spakenburg
58:44
58:18
57
Sanne Hermsen
Arnhem
59:07
57:43
58
Evelyn Jeeninga
Tijnje
59:14
58:17
59
Yvonne Luinge
Feanwalden
59:22
58:34
60
Lianne Kreule
Zwolle
59:29
57:59
61
Alberdine Kin
Meppel
59:33
57:14
62
Dorien van Diepen
Wervershoof
59:37
57:26
63
Willemijn Maan
Haren Gn
59:41
57:52
64
Marije Ottens
Groningen
59:45
59:17
65
Lisette Stienstra
Grootegast
59:47
59:30
66
Debby Koopmans
Utrecht
59:50
59:35
67
Marloes Olthof
Sint Pancras
59:52
57:10
68
Jorien Blankestijn
Alkmaar
59:53
57:22
69
Kathy Lawson
's-Gravenhage
1:00:13
57:37
70
Willeke Holkamp
Wapenveld
1:00:16
57:47
71
Lisette Breur
Leeuwarden
1:00:18
58:36
72
Iris Sellies
Hasselt
1:00:18
59:55
73
Japke Veninga
Dokkum
1:00:21
58:56
74
Tess Stark
West-Terschelling
1:00:22
1:00:11
75
Eva Miedema
Haarlem
1:00:28
59:06
76
Britt Roosenboom
Arnhem
1:00:31
58:53
77
Fardau de Vries
Boornbergum
1:00:38
59:52
78
Sietske de Boer
Amsterdam
1:00:45
1:00:36
79
Marjan Extercatte
Borger
1:00:46
58:02
80
Tessa Bonnema
Hoogkarspel
1:00:47
1:00:08
81
Aukje van Doorn
Woudsend
1:00:50
59:34
82
Meike Jenster
Groningen
1:00:50
58:35
83
Sharonne Nuis
Dordrecht
1:00:55
59:09
84
Kirsten de Bruijn
West-Terschelling
1:01:14
1:00:06
85
Suzanna Havinga
Burgum
1:01:21
1:00:33
86
Jelena Slump
Groningen
1:01:25
59:34
87
Irene de Vries
Amsterdam
1:01:27
58:53
88
Riemke Van der Zee
Grou
1:01:32
58:49
89
Noor Nederlof
Warnsveld
1:01:43
59:46
90
Merel Heijster
Silvolde
1:02:03
59:30
91
Chantal van Beek
Utrecht
1:02:04
1:01:49
92
Vera Kuiken
Bedum
1:02:05
1:01:18
93
Fenna Visser
Utrecht
1:02:05
1:01:19
94
Frouke Bakker
Terschelling
1:02:09
1:01:48
95
Lusanne Zijl
Bunschoten-Spakenburg
1:02:11
1:01:45
96
Ciska Zwaagstra
Sneek
1:02:14
1:01:31
97
Geertje Hannema
Hartwerd
1:02:18
1:00:14
98
Chantal Klein
Sappemeer
1:02:26
59:42
99
Linda Stroomer
Triathlon
1:02:28
1:02:21
100
Jantiene Lieman
Hoorn Terschelling
1:02:31
1:00:03
101
Silvana Weurding
Groningen
1:02:45
1:02:18
102
Tiffany van Stormbroek
Hilversum
1:02:47
1:01:06
103
Amanda van de Sande
Groningen
1:02:53
1:00:21
104
Nienke Rookmaker
West-Terschelling
1:03:02
1:00:31
105
Marja Sterk
Arnhem
1:03:04
1:00:53
106
Nynke Hol
Haren Gn
1:03:09
1:02:18
107
Pauline Jeurissen
Eckelrade
1:03:12
1:02:20
108
Floor van Dijk
Amersfoort
1:03:16
1:01:09
109
Lizzy Diederiks
Amersfoort
1:03:16
1:01:09
110
Sandy van de Burgwal
Amersfoort
1:03:16
1:01:10
111
N. Visser
1:03:18
1:01:16
112
Marijn Beunk
Krimpen ad IJssel
1:03:18
1:00:32
113
Miranda Bolhuis
Sneek
1:03:19
1:00:39
114
Rixt de Jong
Oosterbierum
1:03:21
1:02:07
115
Esther Bron
Franeker
1:03:31
1:02:18
116
Marijke Hengeveld
Loopgroep De Zandloper
1:03:32
1:00:45
117
Amanda van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:03:32
1:01:29
118
Eva Jansen
Harderwijk
1:03:35
1:01:23
119
Rebekka Neef
Marum
1:03:41
1:03:23
120
Marit Mijnheer
Meppel
1:03:47
1:01:59
121
Lies van Vliet
Wijhe
1:03:57
1:01:01
122
Amarins Dijkstra
Balk
1:04:05
1:03:12
123
Doreen de Vries
Oosterbierum
1:04:06
1:02:51
124
Mirjam Peters
Phoenix
1:04:08
1:01:20
125
Jacqueline Siebke
Amsterdam
1:04:19
1:02:07
126
Hanneke Visser
Joure
1:04:26
1:02:05
127
Marlies de Ruiter
Leeuwarden
1:04:30
1:03:03
128
Ingrid de Boer
Easterein
1:04:36
1:02:35
129
Maaike Ridderhof
Zuid-Scharwoude
1:04:43
1:02:58
130
Yvonne van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:04:50
1:03:42
131
Fenna Bosgraaf
's-Gravenhage
1:05:00
1:02:41
132
Joyce Bouwens
Alphen aan den Rijn
1:05:02
1:04:35
133
Jildou Smit
Hilversum
1:05:03
1:03:39
134
Sabine van Elsloo
Groningen
1:05:04
1:02:03
135
Anke Haagsma
Assen
1:05:05
1:03:05
136
Taetske Albada
Warns
1:05:13
1:04:29
137
Luka Corten
Utrecht
1:05:38
1:05:23
138
Femke Stegmann
Oosterend Terschelling
1:05:56
1:03:37
139
Merel Vos
Heino
1:05:58
1:03:24
140
Moniek Ruiter
Hilversum
1:06:00
1:03:07
141
Rosalie van Zuilen
Haarlem
1:06:04
1:03:37
142
Maaike Visser
AV Heerenveen
1:06:12
1:05:45
143
Jacobien Tamminga
Meppel
1:06:18
1:05:49
144
Sanne van der Geest
Siddeburen
1:06:38
1:04:55
145
Geartsje Algra
Lollum
1:06:40
1:06:26
146
Martine Schurink
Groenlo
1:06:58
1:04:05
147
Acke Lemstra
Groningen
1:06:59
1:06:24
148
Lieke Bouwhuis
Utrecht
1:07:07
1:06:21
149
Elsbeth Rondaan
St.-Annaparochie
1:07:08
1:05:13
150
Dorien Brouwer
St.-Annaparochie
1:07:08
1:05:13
151
Elske van Nes
Burgwerd
1:07:10
1:05:22
152
Femke van Geenhuizen
Bennekom
1:07:18
1:04:53
153
Jannie Schoenmaker
Ter Apel
1:07:20
1:06:57
154
Simone Raidt
Zwolle
1:07:24
1:06:17
155
Mirte Kuipers
Harlingen
1:07:27
1:05:52
156
Michaella Buunk
Edam
1:07:43
1:06:12
157
Joyce van der Staaij
Rotterdam
1:07:44
1:05:36
158
Myrthe Luitjens
Apeldoorn
1:07:45
1:07:13
159
Evelienke Dijkstra
Zeewolde
1:07:46
1:06:21
160
Stieneke Twint - de Jong
LSV Invictus
1:07:51
1:05:12
161
Lieke Staal
Zeist
1:07:54
1:04:59
162
Marit Boer
Bovensmilde
1:07:59
1:07:20
163
Jeltje Dijkstra
Amsterdam
1:08:09
1:06:32
164
Sveta Terentyeva
Bunne
1:08:26
1:07:59
165
Meike Prins
Apeldoorn
1:08:31
1:07:51
166
Ilse Heida
Sintjohannesga
1:08:35
1:05:52
167
Nynk van Dijk
Wolvega
1:08:50
1:07:58
168
Miranda van der Meer
Leusden
1:09:17
1:06:49
169
Martine Menkhorst
Loopgroep De Zandloper
1:09:38
1:06:54
170
Rianda Reinderink
Groningen
1:09:49
1:09:30
171
Arjen Sipma
West-Terschelling
1:10:12
1:09:41
172
Tirza Ricker
West-Terschelling
1:10:12
1:09:41
173
Daniela Jasper
Lienen
1:10:25
1:07:38
174
Iris Boot
Zwolle
1:10:26
1:10:09
175
Maura van Koppen
Harlingen
1:10:36
1:10:26
176
Aniek Wortel
Uithoorn
1:10:38
1:08:41
177
Jeannelle van de Veen
Nijkerk Gld
1:10:54
1:10:31
178
Saskia van der Hijden
Utrecht
1:10:55
1:07:58
179
Gera Hummel
Groningen
1:10:55
1:09:17
180
Eline Bosma
Heerenveen
1:11:02
1:08:21
181
Marijke India
West-Terschelling
1:11:43
1:09:40
182
Simone Terpstra
Stiens
1:11:55
1:09:33
183
Boukje Wijmans
Joure
1:11:56
1:11:12
184
Manouk Wapstra
St.-Annaparochie
1:12:09
1:10:56
185
Rita Hooijmans
SAV
1:12:11
1:11:43
186
Annet van Heerwaarden
Alkmaar
1:12:11
1:11:30
187
Hilda Lok
Midsland
1:12:12
1:10:05
188
Wybranda de Koning
Weidum
1:12:12
1:09:43
189
Fiona Brouwer
Deventer
1:12:25
1:10:33
190
Chantal Potuyt
Ammerstol
1:12:32
1:09:35
191
Sylvia Teeuwen
Bergambacht
1:12:32
1:09:35
192
Marije Welter
Amersfoort
1:12:34
1:10:27
193
Reina Kooistra
Buitenpost
1:12:38
1:09:56
194
Cynthia de Bie
Bergambacht
1:12:46
1:09:50
195
Saskia Geertsma
Luinjeberd
1:12:55
1:10:47
196
Ietsje Fennik
Ouwsterhaule
1:13:15
1:10:36
197
Marije Holtrop
Echtenerbrug
1:13:15
1:10:37
198
Ilona Kramer
Delfzijl
1:13:32
1:12:31
199
Rixt Nicolai
Groningen
1:13:45
1:11:06
200
Nynke Dijkstra
Oranjewoud
1:13:45
1:11:05
201
Linda Blaauw
Groningen
1:13:45
1:11:06
202
Jelly Tadema
Zuidhorn
1:14:09
1:13:33
203
Lidewey Jorna
Tzum
1:14:09
1:10:28
204
Marjolein Bart
Edam
1:14:24
1:12:52
205
Marloes Boot
Maarssen
1:14:25
1:11:21
206
Cigdem Ercan
Voorburg
1:14:34
1:11:48
207
Fleur Koppers
West-Terschelling
1:16:07
1:13:36
208
Inge Douma
Dokkum
1:16:08
1:13:26
209
Hanan Drieenhuizen
Amsterdam
1:16:35
1:14:22
210
Anna Freeman
Amsterdam
1:17:26
1:14:50
211
Nicol Oonk
Loopgroep De Zandloper
1:17:42
1:14:57
212
Meiny Altena
Oudega Sudwest-Fryslan
1:17:49
1:16:27
213
Aye Garrido
Barendrecht
1:18:07
1:15:39
214
Mariëlle de Wagt
Sneek
1:18:49
1:17:20
215
Milika Huszar
Roelofarendsveen
1:19:01
1:18:25
216
Lyda de Jong
Koudum
1:20:36
1:18:51
217
Anna de Vries
Koudum
1:20:36
1:18:51
218
Rieneke Vos
Duivendrecht
1:23:53
1:20:54
219
Amber Seldenrust
Leeuwarden
1:25:04
1:22:02
220
Larissa Harshagen
Groningen
1:32:22
1:29:40
221
Stefanie van Kesteren
Hillegom
1:32:42
1:30:07
V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith van der Meer
Lionitas
42:04
42:03
2
Marjo Negerman
AV '34
46:19
46:16
3
Petra Donker
Mensingeweer
47:37
46:02
4
Fenneke Vierhuizen
Zwolle
49:19
48:58
5
Marja de Jong
De Lier
50:05
48:54
6
Sandra Kaper
Vlaardingen
50:14
49:33
7
Andrea van der Meer
AV '34
50:38
50:36
8
Miranda Vink
Winsum Gn
50:50
50:29
9
Yvonne Mulder-Wiltjer
Haren Gn
52:34
52:25
10
Chantal Mante
Egmond-Binnen
53:35
53:17
11
Carole Vendrig
Loopgroep De Zandloper
53:57
51:33
12
Katja Vos
IJsselstein Ut
54:44
54:13
13
Jeanette Overduin
LVA Plantaris
55:19
53:53
14
Gisela Te Velde
Stadskanaal
55:43
55:03
15
Anneke Weelink
Deventer
56:27
55:07
16
Wendy Stammis
Middenbeemster
56:28
55:24
17
Lies ter Beek
Impala
56:51
56:35
18
Vronie Pirovano
Zaanland
56:54
54:29
19
Mattie Rooks
Waskemeer
56:59
56:40
20
Marieke Salomons
Leeuwarden
57:01
56:53
21
Yvonne Baron
Siddeburen
57:25
57:03
22
Elsbeth Zeijlemaker
Woerden
58:03
57:26
23
Anja Kranenborg
Overijse
58:10
57:23
24
Anette Westerink
IJsselmuiden
58:15
57:33
25
Annemarieke de Vries
De Wilp Gn
58:18
57:00
26
Lynata Dijkstra
Heerenveen
58:27
58:21
27
Brigitte de Bruin
De Meern
58:28
55:36
28
Anneke Steinfort
Bolsward
58:34
58:27
29
Linda Schuurman
Bilthoven
59:31
58:37
30
Wilma Eising
Eelderwolde
59:34
56:55
31
Ger Bakker
Eenrum
59:37
59:26
32
Wieteke Schoorl
's-Gravenhage
59:38
59:11
33
Ira tonkes
Utrecht
59:42
59:15
34
Winnie de Jong
Enkhuizen
59:43
57:27
35
Ingeborg Draaisma
Ruinerwold
59:46
58:55
36
Akkelyna de Vries
Marum
59:53
57:39
37
Jolanda De Jong
Groningen
59:59
59:29
38
Doreen Arnold
Winsum Gn
1:00:02
59:17
39
Frederike Goudbeek
Borger
1:00:17
57:38
40
Suzanne de Haas
Workum
1:00:21
58:53
41
Ilja Bot
Nijmegen
1:00:54
1:00:24
42
Jacquelien Kroon
Wezep
1:01:07
59:50
43
Annemieke Rinsema
Roden
1:01:13
1:00:39
44
Ria de Haan
Groningen
1:01:14
1:00:49
45
Mareille Benak
Drachten
1:01:14
58:55
46
Kim Roossien
Groningen
1:01:16
58:27
47
Leonie Postma
LAAC Twente
1:01:19
59:53
48
Natascha Leyenaar
Ulft
1:01:20
59:15
49
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
1:01:22
59:00
50
Yvonne Miske
Uithuizermeeden
1:01:41
1:00:18
51
Jose Achterhof
Groningen
1:01:50
1:00:30
52
Nicole van Oers
Atletico '73
1:01:51
59:42
53
Nicole Grondhuis
AV Heerenveen
1:02:04
1:00:01
54
Vera Ruige
West-Terschelling
1:02:07
59:43
55
Mascha Weijers
Nijmegen
1:02:16
1:01:42
56
Margreet de Geus
IJsselmuiden
1:02:18
1:01:52
57
Emmy Brink
IJsselmuiden
1:02:18
1:01:53
58
Rianne van Bergen
Nijmegen Atletiek
1:02:27
1:00:12
59
Ceres van Manen
Groningen
1:02:32
59:48
60
Esther The
Amstelveen
1:02:35
1:00:24
61
Liesbeth de Ruiter
's-Gravenhage
1:02:38
1:02:09
62
Danielle Gillissen
Dordrecht
1:02:47
1:01:07
63
Marieke Siddre
Roden
1:02:52
1:02:18
64
Irene van Doorn
Utrecht
1:02:53
59:59
65
Erzsébet Timersma
Lollum
1:02:56
1:02:42
66
Wytske van der Kooi
Burgum
1:03:01
1:01:58
67
Laura Schols
Oranjewoud
1:03:07
1:01:55
68
Kristin Bruckner
Leiden
1:03:08
1:02:39
69
Ester Westenbrink
Haren Gn
1:03:08
1:02:21
70
Helena Zeinstra
Dronryp
1:03:15
1:02:12
71
Hilde de Vries
Dronryp
1:03:15
1:02:12
72
Klarien Drenth
Veendam
1:03:25
1:01:40
73
Leonie Watermulder
Zuidlaren
1:03:30
1:01:33
74
Evelien ten Brinke
Loopgroep De Zandloper
1:03:32
1:00:45
75
I. Brouwer
West-Terschelling
1:03:37
1:02:55
76
Silvia Kramer
De Knipe
1:03:41
1:02:08
77
Irma van Vlaanderen
Noordwijkerhout
1:03:49
1:01:33
78
Bianca Bos
Harkstede
1:03:54
1:03:48
79
Ninke van der Kooy
Loopgroep Gemeente Enschede
1:03:54
1:02:28
80
Karen de Boer
Heerenveen
1:03:59
1:01:09
81
Margreta Kolkman
Amersfoort
1:04:07
1:03:35
82
Eline Attema
's-Gravenhage
1:04:09
1:03:40
83
Yvonne Schengenga
Joure
1:04:18
1:03:21
84
Anita Lamberts
Borger
1:04:23
1:01:39
85
Annette Maas-Luidenga
IJmuiden
1:04:36
1:03:28
86
Evelien van het Ende
Zwolle
1:04:55
1:02:34
87
Marlies Krikke
Loopgroep Bedum
1:04:57
1:04:00
88
Ester Broeders
Schoonhoven
1:04:58
1:02:44
89
Esther Brouwer
Schoonhoven
1:04:58
1:02:44
90
Maaike Zweep
Graft
1:05:01
1:03:39
91
Petra Niewenhuis
Haarlem
1:05:09
1:04:49
92
Nienke Zagema
Emmen
1:05:20
1:05:03
93
Freya Westerman
Leeuwarden
1:05:32
1:03:31
94
Iris de Jong
Veluwe
1:05:35
1:02:38
95
Marjolein Elsman - van Zo
Coevorden
1:05:36
1:05:28
96
Ingrid Lapar
Loopgroep Hugo Veenker
1:05:44
1:04:54
97
Brenda van Petersen
Hellendoorn
1:05:53
1:03:57
98
Rikste Hummel
Winsum Gn
1:06:09
1:04:49
99
Silvia Verkleij
Deventer
1:06:11
1:06:02
100
Ingrid Hoekstr
Harlingen
1:06:16
1:04:34
101
Anita Leistra
Bakkeveen
1:06:25
1:05:06
102
Senda de Groot
Hemrik
1:06:28
1:05:42
103
Simone Kruijer
Sint Maarten
1:06:41
1:05:29
104
Marieke Doeksen
West-Terschelling
1:06:41
1:03:55
105
Angela van Rijthoven
Bavel
1:06:44
1:04:30
106
Roos Ottevangers
Groningen
1:06:45
1:03:49
107
Theresia Haring
Waterweg
1:06:51
1:05:07
108
Annemieke van Keeken
Alphen aan den Rijn
1:06:53
1:05:47
109
Herma Hoskens
Atletics Nijverdal
1:07:06
1:05:09
110
Nicole ter Hedde-Fouwels
Atletics Nijverdal
1:07:06
1:05:11
111
Lydia Zeijlemaker
Roelofarendsveen
1:07:08
1:06:32
112
Martine Schlette
Kudelstaart
1:07:11
1:06:42
113
Ria Wille
Gorredijk
1:07:12
1:05:02
114
Marjon de Groot
Loopgroep Nienoord
1:07:23
1:06:08
115
Marieke Schaareman
Zeist
1:07:38
1:05:57
116
Tineke Bremer
Wiuwert
1:07:44
1:05:08
117
Monique den Hertog
Vleuten
1:07:48
1:07:21
118
Claudia van Osnabrugge
Leiderdorp
1:07:50
1:05:33
119
Pauline Westenberg
Zwolle
1:07:53
1:07:07
120
Gerda Tingen
Drachten
1:07:59
1:07:37
121
Annika Bangma
Arum
1:08:05
1:06:43
122
Janneke Zielman
Gendt
1:08:14
1:06:25
123
Ingrid Seldentuis
Donderen
1:08:26
1:07:48
124
Sabine van der Lende
Zwolle
1:08:34
1:05:51
125
Bianca Katsman
Emmeloord
1:08:40
1:07:07
126
Djoke Bijlsma
Franeker
1:08:47
1:07:20
127
Karin Basseluer
Almere
1:09:04
1:07:23
128
Petra Bosma
Heerenveen
1:09:21
1:06:41
129
Marianne Mombarg
Loopgroep De Zandloper
1:09:34
1:06:49
130
Hester Visschers
Loopgroep De Zandloper
1:09:39
1:06:55
131
Alie van der Meer
Bolsward
1:09:42
1:08:23
132
Maria Egin
Bolsward
1:09:43
1:08:23
133
Carolien kral
Noord-Sleen
1:09:48
1:07:07
134
Gonda Nieborg
Eelde
1:09:49
1:08:14
135
Sabina Atzei
Amsterdam
1:10:00
1:08:19
136
Maureen Kromowirjo
Hilversum
1:10:04
1:08:25
137
Rita Bollemaat
Nieuwleusen
1:10:06
1:09:01
138
Renata Bakker
Oranjewoud
1:10:12
1:07:30
139
Calle Dijkstra
Appelscha
1:10:27
1:07:26
140
Bianca Klinkhamer
Annen
1:10:34
1:08:37
141
Lucia Boer
ATC '75
1:10:35
1:10:04
142
Sandra Hokke
Vierpolders
1:10:41
1:08:20
143
Sia van Keijsteren
Utrecht
1:10:48
1:09:54
144
Laurien Dufour
Rotterdam
1:11:06
1:09:13
145
Cariena Miske
the Hague Road Runners
1:11:30
1:10:06
146
Sietske Poepjes
Makkum Fr
1:11:31
1:11:10
147
Hennie Bosgraaf
Kollum
1:11:37
1:10:03
148
Nicole Ruumpol
Brummen
1:11:48
1:10:01
149
Lisette Uiterwijk
Soest
1:11:50
1:08:57
150
Carla lassche
Wapenveld
1:12:08
1:09:11
151
Rinske de Ridder
Zwolle
1:12:12
1:09:51
152
Margreet Pielman
Zwolle
1:12:12
1:09:51
153
Diana de Vries
Groningen
1:12:19
1:11:11
154
Regina Jorna
Deinum
1:12:22
1:09:52
155
Lieane Strating
Assen
1:12:29
1:11:17
156
Annoeska Kennis
Roelofarendsveen
1:12:45
1:10:50
157
Jeanet Elting
Groningen
1:12:46
1:11:10
158
Astrid Koopman-Kloppers
Hall
1:12:48
1:11:01
159
Jolanda Hancox
Leiden Road Runners Club
1:12:52
1:11:21
160
Nienke van Wanroij
Schiedam
1:12:52
1:10:49
161
Yvonne Kruithof
Hoorn Nh
1:12:57
1:10:33
162
Seda Westerbeek
Leusden
1:13:11
1:10:18
163
Kirsten Postma
Almelo
1:13:13
1:11:46
164
Suzanne van der Velden
Rouveen
1:13:18
1:12:02
165
Anita Kuipers Boel
Groningen
1:13:47
1:12:12
166
Jeanine Spanjer
Deinum
1:14:06
1:11:36
167
Nathalie Menkel
Maarssen
1:14:25
1:11:21
168
Erika Hoorwel
Zoeterwoude
1:14:48
1:11:58
169
Marry Siegersma
Doetinchem
1:14:49
1:13:36
170
Angelique Lit
Vianen Ut
1:15:08
1:12:19
171
Jessica Smidt
Loopgroep Leeuwarden
1:15:10
1:13:47
172
Jacqueline den Hollander
Willemstad Nb
1:15:14
1:13:01
173
Sonja Nijmeijer
Enschede
1:15:26
1:13:35
174
Miranda Takkenberg
2e Exloermond
1:15:54
1:15:31
175
Marjan Koppers-Bakker
West-Terschelling
1:16:07
1:13:36
176
Inez Wissink
Dieren
1:16:17
1:13:54
177
Ginette Lok
IJhorst
1:16:25
1:14:17
178
Saskia Speksnijder
Koekange
1:16:26
1:14:17
179
Marit Spaargaren
De Wilp Gn
1:16:27
1:14:45
180
Yvonne Hoekstra
Harlingen
1:16:35
1:14:56
181
Sandra Honnef
Den Dolder
1:16:36
1:15:21
182
Anita Wolfis
Loopgroep Bedum
1:17:39
1:16:42
183
Janneke Meijer
Loopgroep Bedum
1:17:39
1:16:42
184
Mirjan Hiemstra
Meeden
1:17:42
1:15:50
185
Judith Miske
Rotterdam
1:17:42
1:16:19
186
Esther Hoekstra
Horror
1:17:50
1:17:25
187
Gerda Zegeling
Zwolle
1:18:11
1:17:26
188
Jessie Knol
Hemrik
1:18:27
1:15:41
189
Miriam Bergstra
Meerstad
1:19:02
1:18:42
190
Audrey van Gelder
Friesland
1:22:18
1:19:42
191
Patricia van Sluis
Heino
1:22:19
1:19:45
192
Clara Lettinga
Baaiduinen
1:23:07
1:22:09
193
Louise Calis
Langezwaag
1:24:00
1:22:56
194
Patricia Vos
Gorredijk
1:24:50
1:23:47
195
Nicole Kemmink
Nieuw-Vennep
1:24:59
1:24:42
196
Vivian Mulder-Welvering
Groningen
1:25:04
1:23:27
V50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirjam Bijsterveld
Mensingeweer
49:30
47:55
2
Baudien de Boer
Sneek
50:50
50:43
3
Marieke Langezaal
Distance Runners Voorhout
51:54
51:33
4
Hester Groenveld
Bolsward
52:13
52:07
5
Anja Staal
Zeist
53:18
50:23
6
Mirjam Borgers
Kropswolde
54:14
54:08
7
Willemien Zandberg
Impala
55:28
55:24
8
Rieta van Heuveln
Loopgroep Bedum
56:09
53:52
9
Riny Pen
Joure
56:46
56:41
10
Marieke Bergman
Wijk bij Duurstede
57:01
55:27
11
Alette de Leeuw
Monnickendam
57:32
57:26
12
Lia van Gameren
Leiden Road Runners Club
57:38
57:00
13
Antien Veldhoen
Oosterhout Nb
57:38
54:47
14
Liesbeth de Ruiter de Vri
Franeker
57:43
56:16
15
Eefje Osse
Leiden Road Runners Club
57:43
57:28
16
Reina Haayema
Vries
57:50
57:43
17
Inge Poortvliet
Donkerbroek
58:38
57:56
18
Gerrie Visschers
Loopgroep De Zandloper
58:42
56:17
19
Tineke ten Brug
Leeuwarden
59:15
58:56
20
Jolanda Schouten
Leiden Atletiek
59:25
59:00
21
Olga van van Marion
Leiden Road Runners Club
59:31
57:45
22
Sandra Hoefsmit
Hellendoorn
59:33
57:35
23
Johanna De Bruin
Loopgroep Astrea
59:38
59:06
24
Wilma Jansen
Groningen
59:39
59:05
25
Rosa Brink-Elshoff
Voorschoten '97
59:39
57:16
26
Nienke de Haan
Enschede
59:51
58:07
27
Mieke Tilburgs
Makkum Fr
1:00:02
58:36
28
Yvonne Damstra
Eelderwolde
1:00:12
57:57
29
Wilma Slobbe
Schiedam
1:00:13
59:59
30
Jacqueline van den Assem
Hillegom
1:00:41
59:52
31
Jolanda Joosten
's-Heerenberg
1:00:42
58:18
32
Sabine Leijgraaf
Hilversum
1:01:05
59:12
33
Mirian van Dijke
Phoenix
1:01:16
58:28
34
Anke Rewinkel
Atletico '73
1:01:39
59:34
35
Louise Schrijver
Voorschoten '97
1:01:53
59:30
36
Bregtje Bergema
Feinsum
1:02:05
1:00:33
37
Brenda de Graaf
Zwolle
1:02:16
1:01:11
38
Helga Lohmann
Beckum
1:02:16
1:02:12
39
Mieke de Waal
Utrecht
1:02:49
1:02:41
40
Jaya Sicco Smit
Veluwe
1:03:10
1:00:10
41
Grietje Ennema
Assen
1:03:24
1:01:04
42
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
1:03:44
1:03:32
43
Anje Zeilstra
Uithuizen
1:03:44
1:03:32
44
Ariette van Hespen
Leiden Road Runners Club
1:03:45
1:02:44
45
Marjolein Gessel
Groningen
1:03:57
1:03:18
46
Mattie Hellinga
Hilversum
1:04:14
1:02:20
47
Joke Fokkema
Franeker
1:04:21
1:03:33
48
Irene Weijers
Wijk bij Duurstede
1:04:25
1:02:51
49
Aly Eelsing
Zwolle
1:04:32
1:02:31
50
Elaine Romein
Amsterdam
1:04:33
1:04:14
51
Paula Krol
Hoogeveen
1:04:42
1:03:35
52
Laura Chaudron
Driehuizen
1:05:02
1:03:58
53
Alice Vloet
Donkerbroek
1:05:05
1:04:23
54
Karen de Kruif
Blauwhuis
1:05:15
1:03:23
55
Elsbeth Visser
Zwolle
1:05:19
1:04:14
56
Dorien Jongeneel
Rijnsburg
1:06:23
1:03:37
57
Marjolijn Kruse
Almere
1:06:29
1:04:12
58
Claudia Bottinga
Sneek
1:06:30
1:03:50
59
Eveline Prins
Zwammerdam
1:06:54
1:05:47
60
Marleen de Mol
Leiden
1:06:54
1:06:39
61
Yvonne Mackenzie
Groningen
1:07:03
1:06:29
62
Diana Albertz-Kermans
NSL
1:07:14
1:04:32
63
Diana van Zuijlen
Stolwijk
1:07:20
1:07:07
64
Nicky van Soest Raessens
Tilburg
1:07:28
1:04:28
65
Ada van Beek
Zwolle
1:07:29
1:06:22
66
Marielle Kenemans
Loopsport Groningen
1:07:31
1:07:06
67
Hanneke Lichtenbelt
Amsterdam
1:07:35
1:05:19
68
Ynske Heddema
Harderwijk
1:07:46
1:06:21
69
Petra Kok
Culemborg
1:07:52
1:06:39
70
Carolien Boschma
Zwolle
1:07:53
1:07:07
71
Willy Auwema
Een-West
1:07:59
1:07:37
72
De Bruijne
Woltersum
1:08:21
1:06:17
73
Titia Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:08:24
1:07:30
74
Hilda Meijerhof
Appingedam
1:08:30
1:07:55
75
Martine Sijtsma
Friesland
1:08:30
1:07:56
76
Danielle Hagens
Zwaag
1:08:32
1:08:03
77
Annie Zijlstra
Wijnaldum
1:08:47
1:07:20
78
Renate Deeterink
Warnsveld
1:08:50
1:06:02
79
Colette Van de Leur
Warnsveld
1:09:13
1:06:23
80
Joelle Carrere
Leiden
1:09:29
1:09:14
81
Elvy Willemse
Sparta
1:09:44
1:06:45
82
Petra Bosman
Amersfoort
1:10:14
1:08:41
83
Karin Wagenaar
Brummen
1:10:34
1:08:46
84
Anita van Wijnbergen
Utrecht
1:10:46
1:09:06
85
Dorianne van Schaijk
Utrecht
1:10:53
1:08:54
86
Veronique Hulsebosch
Bunnik
1:11:06
1:09:25
87
Annelies Schwartz
Groningen
1:11:17
1:08:33
88
Karla Elsinga
Deinum
1:11:23
1:08:53
89
Anita Vasse
Nieuwleusen
1:11:24
1:10:20
90
Berma Boer
Noordscheschut
1:11:29
1:09:50
91
Desire Hindriks
Leeuwarden
1:11:32
1:10:32
92
Annet van Doeveren
Bovenkarspel
1:11:43
1:09:27
93
Janneke van der Werff
Nieuw-Vennep
1:11:49
1:10:29
94
Marlies ten Haf
Almere
1:11:50
1:10:06
95
Hillie Bos
Veendam
1:12:04
1:10:14
96
Betsy Eising
Meeden
1:12:04
1:10:14
97
Adelien Van Beek
De Gemzen
1:12:08
1:09:09
98
Ineke Kraan
Heelweg
1:12:12
1:09:48
99
Ria Breukelaar
Heelweg
1:12:12
1:09:48
100
Danielle Hamers
Laren Nh
1:12:16
1:12:09
101
Annet Wortelboer
Nieuwe Pekela
1:12:30
1:10:30
102
AC Zijlmans
Groningen
1:12:33
1:10:00
103
Yvonne Simons
Almere
1:12:40
1:11:33
104
Annemarie Zantman
Groningen
1:13:10
1:12:40
105
Katy van Ree
Leusden
1:13:11
1:10:17
106
Ans Massop
Clytoneus
1:13:11
1:11:00
107
Katy van Ree
Leusden
1:13:19
1:10:26
108
Anja Woudstra
Oudehaske
1:13:27
1:10:39
109
Mascha van Huis-v. Koningsbrugge
De Meern
1:13:39
1:12:44
110
Ellis Mackenzie
Groningen
1:13:41
1:13:08
111
Monica van Vliet
Moordrecht
1:13:42
1:13:00
112
Hennie Van Lee
Loopgroep De Zandloper
1:13:44
1:10:58
113
Lidy Kalkhuis
De Meern
1:13:54
1:11:03
114
Sjoerdje van der Meer
Deinum
1:14:06
1:11:40
115
Denise Perquin
Deinum
1:14:07
1:11:41
116
Miriam Poort
Almere
1:14:27
1:12:11
117
Jeltje Visser
Grou
1:14:42
1:13:41
118
Nicole van der Kluft
Hoorn Nh
1:14:58
1:12:35
119
Lisette Strubbe
Amsterdam
1:15:04
1:13:05
120
Antje Mulder
IJlst
1:15:49
1:13:11
121
Dorien Stroomberg
Statina
1:16:07
1:13:04
122
Lilian Pfennings
Culemborg
1:16:13
1:13:10
123
Joke Braakman
Leiden
1:16:31
1:16:16
124
Eef van Druijten
Arnhem
1:16:43
1:14:50
125
Willie Buren
West-Terschelling
1:17:09
1:15:30
126
Wil Hoeksema
Meeden
1:17:41
1:15:48
127
Lucia Schievink
Muntendam
1:17:42
1:15:50
128
Lida van Sloten
Loopgroep Leeuwarden
1:17:45
1:15:09
129
Marleen den Hollander
Barendrecht
1:18:07
1:15:40
130
Grietje de Haan
Sneek
1:18:49
1:17:20
131
Gonnie Baas
Rijswijk Zh
1:18:51
1:17:47
132
Sjoukje Sinnema
Friesland
1:19:52
1:17:16
133
Stoker Grietje
Friesland
1:19:53
1:17:16
134
Karin Gerse
WZK Tri Team Wassenaar
1:20:15
1:19:20
135
Sylvia Rewijk
Hoofddorp
1:21:03
1:19:11
136
Evelien Baarveld-Jonker
Peize
1:25:04
1:23:41
137
Monique Alders
Vierpolders
1:36:23
1:34:02
V60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marry Teeuwen
Avantri
53:16
53:14
2
Rosa Greydanus
Bolsward
54:02
53:19
3
Gerrie van der Veen
Rotterdam
55:49
54:28
4
Tineke Roorda
Westeremden
57:32
56:59
5
Dineke de Groot
Leeuwarden
57:50
57:34
6
Anne van Dijk
Haastrecht
58:29
58:25
7
Ria van der Schoot
Lionitas
1:00:37
1:00:34
8
Inge Sturap
Krommenie
1:01:12
1:00:48
9
Margreet Moesman
PEC 1910
1:02:06
1:01:00
10
Margriet Smeenk
ATC '75
1:02:16
1:00:27
11
Janny Bosch
Loopgroep De Zandloper
1:03:40
1:00:55
12
Gre De Kloet
Alphen aan den Rijn
1:04:57
1:03:59
13
Ank Verhoeff
Heerenveen
1:05:02
1:04:34
14
Lieneke Warmerdam
Leiden Road Runners Club
1:05:28
1:04:17
15
Annette Timmerman
Heino
1:06:02
1:05:46
16
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:06:04
1:04:56
17
Vic v.d. Broek d'Obrenan
Haarlem
1:06:05
1:03:37
18
Lysbert Noppert
Burgum
1:06:34
1:04:32
19
Francien Rotteveel
Hellas
1:06:55
1:04:44
20
Claske Braun
Alphen aan den Rijn
1:07:51
1:07:41
21
Astrid Hoevenaars
Culemborg
1:07:52
1:06:38
22
Hanny Laskewitz
Impala
1:08:09
1:07:19
23
Janet Vrieling
Lelystad
1:08:37
1:07:35
24
Willy van Vliet
Rogat
1:09:02
1:08:37
25
Roelfina Bos
SV Veendam
1:09:47
1:08:53
26
Marline Visscher
Alphen aan den Rijn
1:10:43
1:10:33
27
Suze Maathuis
Impala
1:11:03
1:10:13
28
Geeske Planten
Groningen
1:11:46
1:09:33
29
Hannie van Donselaar
Statina
1:12:29
1:11:15
30
Anneke Bonnema
Harlingen
1:12:32
1:11:57
31
Bertie Klein Elhorst
Loopgroep De Zandloper
1:13:44
1:10:58
32
Hannie van Dort
Rotterdam
1:14:05
1:11:43
33
Hanneke Masson
Groningen
1:14:33
1:13:46
34
Hiske Woudstra
Oudehaske
1:15:01
1:14:44
35
Olga Maarleveld
Harderwijk
1:15:11
1:14:26
36
Vera Wieland
Enschede
1:15:26
1:13:34
37
Riekje Boorsma
Wommels
1:15:46
1:14:53
38
Gerjanneke Kreule
Zwolle
1:18:51
1:17:20
39
Helma Pascaud-Overdijk
Leiden Road Runners Club
1:18:52
1:17:48
40
Marian Verkade
Schiedam
1:19:43
1:17:22
41
Tineke Hilverda
Joure
1:20:42
1:18:15
42
Teresa Dias
Essen
1:21:00
1:19:51
43
Christiane Welker-Finkbeiner
Essen
1:22:35
1:21:25
44
Sigrid Bachhuber
Essen
1:22:36
1:21:26
45
Marianne Folbert
Ternaard
1:23:43
1:22:43
46
Inez van Baarsen
Zutphen
1:24:45
1:22:39
47
Sineke van der Zee-Lentz
Wildervank
1:24:51
1:23:57
48
Evelin Mital
Duitsland
1:35:08
1:33:58
Uitslagen op bruto-tijd
Prijzen alleen voor de eerste 3 man+vrouw overall
Sponsor: Rabobank
www.uitslagen.nl
18-11-2019 21:08