Uitslagenlijst Najaarsloop

Epe - Zaterdag 2 november 2019

21MSN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richie Azombo
AV Heerenveen
1:14:04
1:14:04
2
Maarten Mast
Flevo Delta
1:18:23
1:18:20
3
Frank Eikenaar
PEC 1910
1:22:56
1:22:55
4
Mark van Opijnen
Alphen aan den Rijn
1:24:20
1:24:18
5
Vincent Lankhaar
NOP
1:24:34
1:24:34
6
Jacob Snoek
NOP
1:24:49
1:24:48
7
Vincent Bloemen
Nederlandse Triathlonbond
1:30:13
1:30:11
8
Jeroen Schaap
Maarn
1:30:29
1:30:28
9
Joost Knulst
Nunspeet
1:32:26
1:32:22
10
John Brinkman
Nieuwleusen
1:32:41
1:32:35
11
Gerard Beekhuis
Heerde
1:34:18
1:33:49
12
Bart Blokland
Utrecht
1:35:01
1:34:48
13
Leon Flipsen
Epe
1:37:59
1:37:49
14
Robert Knoppersen
Elburg
1:39:04
1:38:41
15
Thijs Liefers
Epe
1:42:02
1:41:38
16
Werner van Lenthe
Hattem
1:49:47
1:49:38
17
Sebastiaan van Kamp
Apeldoorn
1:50:54
1:50:32
18
Henry Bottenberg
Zalk
1:52:03
1:51:48
19
Erik Hekhuizen
Wilsum
1:52:03
1:51:48
20
Anton van Meulen
Dieren
1:52:30
1:52:09
21
Julian Kevelam
Harderwijk
1:54:04
1:53:30
22
Nick de Weerd
Epe
1:58:08
1:58:01
21M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Sinke
NOP
1:18:57
1:18:57
2
Ralph Schepers
Dalfsen
1:23:12
1:23:11
3
Wim van Rijswijk
AV '34
1:24:46
1:24:45
4
Richard Hofmeijer
Heerde
1:27:38
1:27:34
5
Roel van der Steege
Isala '96
1:28:50
1:28:46
6
Wim Wolf
Cialfo
1:29:02
1:28:59
7
Wouter Ribbink
Nederlandse Triathlonbond
1:29:59
1:29:58
8
Rob Schuurman
AV Nijkerk
1:30:00
1:29:59
9
Carl Jansen
Pallas '67
1:30:39
1:30:38
10
Johan van Dijk
IJsselmuiden
1:30:48
1:30:44
11
Christiaan van Putten
Cialfo
1:32:34
1:32:30
12
Michiel van Dellen
PEC 1910
1:33:43
1:33:37
13
Wisse van de Guchte
Athlos
1:35:05
1:34:56
14
Hugo Louter
Apeldoorn
1:36:03
1:35:57
15
Hans van Renselaar
Elburg
1:36:34
1:36:29
16
Teunis Snoek
Urk
1:36:35
1:36:28
17
Manuel Hayes
PEC 1910
1:36:39
1:36:32
18
Leonard Pynenburg
PEC 1910
1:37:01
1:36:54
19
Rene van Vliet
Veluwe
1:38:23
1:38:16
20
Peter van Dijken
Harderwijk
1:38:39
1:38:28
21
Cees van der Weiden
Athlos
1:38:47
1:38:41
22
Leonard Ruyter
Elburg
1:38:49
1:38:39
23
Bas van Luijk
Zwolle
1:39:29
1:39:21
24
Paul Kanis
Zwolle
1:40:29
1:40:22
25
JJA van de Wassenberg
Athlos
1:40:53
1:40:45
26
René Woutersen
Athlos
1:41:18
1:41:12
27
Romhild Kampen
Athlos
1:41:36
1:41:29
28
Wim van Ravenhorst
Triathlon
1:42:15
1:42:13
29
Marinus Poelert
Athlos
1:42:18
1:42:09
30
Lex Boot
Athlos
1:42:54
1:42:45
31
Bram Leferink
Zwolle
1:44:49
1:44:37
32
Johan Seelen
Rozendaal
1:44:55
1:44:34
33
Harald Nuij
Rozendaal
1:44:55
1:44:35
34
Wouter Mesie
AV '34
1:45:23
1:45:09
35
Wim van de Poll
Oldebroek
1:46:07
1:45:55
36
Eric Jansen
Zwolle
1:47:12
1:47:08
37
Rutger Beekman
Zwolle
1:47:29
1:47:17
38
Wiechert van Tongeren
Zwolle
1:47:37
1:47:19
39
Ruben Schaap
Isala '96
1:49:56
1:49:28
40
Alexander Pape
Baarn
1:49:59
1:49:29
41
Roel van den Eijnde
Vught
1:52:11
1:51:58
42
Erik van den Berg
Vught
1:52:11
1:51:57
43
Arno Swienink
Zwolle
1:52:18
1:51:59
44
Richard Nooteboom
Epe
1:53:09
1:52:44
45
Werner van Eelen
Cialfo
1:54:38
1:54:13
46
Alex Oude Elferink
Amersfoort
1:54:50
1:54:19
47
Ton van Doorn
DWLoopschool Hattem
1:56:33
1:56:20
48
Tako in ‘t Veld
Utrecht
1:59:18
1:58:55
49
Andre Meuleman
Cialfo
1:59:29
1:59:10
50
Arnold Bredewold
Cialfo
1:59:29
1:59:12
51
Evert Jan Kasteel
Cialfo
1:59:30
1:59:10
52
René Zoet
Nunspeet
2:00:08
1:59:47
53
Ger van Nijkerken
Eext
2:09:26
2:09:26
54
Henk ter Steege
Balkbrug
2:11:35
2:11:31
55
Erik van Dam
AV Castricum
2:11:53
2:11:50
56
Evert Aldewereld
Almere '81
2:19:17
2:18:52
57
Guy van der Hosrt
AV '34
2:21:37
2:21:06
21VSN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milou Berends
Nederlandse Triathlonbond
1:28:35
1:28:34
2
Jacinta Deuling
Zwolle
1:38:04
1:37:58
3
Chantal Lokhorst
Nederlandse Triathlonbond
1:54:10
1:54:07
4
Anne-Marie Eerenstein
Zwolle
1:58:01
1:57:38
5
Monique Fibbe
De Gemzen
1:59:09
1:58:39
6
Evelien Karzijn
Doornspijk
1:59:15
1:58:55
7
Carina van Nieuwkoop
Lelystad
2:04:29
2:04:02
8
Marleen Huis in 't Veld
Cialfo
2:34:08
2:33:42
21V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margot van der Ven
Texel
1:43:23
1:43:19
2
Geertruida Brommer
DWLoopschool Hattem
1:44:33
1:44:20
3
Brigitte Nauta-Engelsman
DWLoopschool Hattem
1:51:33
1:51:20
4
Willian Kroeze
Harderwijk
1:52:18
1:51:59
5
Senta in 't Veld
Soest
1:52:42
1:52:20
6
Antine Sytsma
De Gemzen
1:58:22
1:57:56
7
Jeannet Kommer
De Gemzen
1:58:45
1:58:14
8
Iris Bakker-Strieker
De Gemzen
1:58:45
1:58:15
9
Mirjam Braakensiek
De Gemzen
1:59:09
1:58:38
10
Ylona Wolf
Cialfo
1:59:29
1:59:09
11
Natalie Verlinden
Athlos
2:04:26
2:04:08
12
Annegreeth Hamstra
Athlos
2:04:27
2:04:09
13
Ellen Knopper
Harderwijk
2:04:50
2:04:30
14
Daphne Bles-Slot
Athlos
2:06:15
2:05:57
15
Gea Doppenberg
Harderwijk
2:09:42
2:09:22
16
Wies van Stralen
Athlos
2:15:46
2:15:27
17
Anita Schreuder
AV '34
2:16:32
2:16:00
18
Yolanda Mors
PEC 1910
2:16:50
2:16:34
19
Yvonne Kampman
Harderwijk
2:21:58
2:21:38
20
Frannie de Wit
Harderwijk
2:22:57
2:22:37
21
Gerda Proper
AV '34
2:24:42
2:24:11
22
Astrid Mast
Harderwijk
2:33:49
2:33:28
23
Liza Gerritse
Harderwijk
2:33:49
2:33:28
10MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper Hof
NSAV 't Haasje
36:15
36:15
2
Nout Jansen
Arnhem
36:25
36:25
3
Bas van Beek
Cialfo
39:00
39:00
4
Jordy Grootkarzijn
Cialfo
39:26
39:25
5
Robert Reitsema
Isala '96
39:35
39:35
6
Berthold Berger
BB lopers
39:52
39:50
7
Peter Guiljam
2BFit
39:57
39:55
8
Sjoerd van Westerop
DWLoopschool Hattem
40:49
40:46
9
Albert Mussche
Running2000
40:52
40:51
10
Nick Oppers
Daventria
40:53
40:50
11
Henk Smienk
Delfgauw
41:04
41:02
12
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
41:11
41:09
13
Ricardo Doyer
Epe
41:12
41:11
14
Gijs Marissink
Daventria
41:15
41:13
15
Gerard Kroes
De Gemzen
41:37
41:37
16
Arie Reedijk
Hierden
42:26
42:26
17
Niek Veerman
Rouveen
42:33
42:31
18
Alex Smienk
Nunspeet
42:48
42:46
19
Niels Nijveld
Ermelo
43:04
43:03
20
Jurrien Norder
Hellas
43:31
43:27
21
Hendrie van 'THul
Oldebroek
43:51
43:46
22
Andries Knikker
Oosterwolde
44:38
44:35
23
Patrick Dekker
Ermelo
45:12
45:07
24
Marcel Kanselaar
Flevo Delta
45:17
45:13
25
Oscar van Dorp
Elburg
45:56
45:45
26
Willem de Weerdt
DWLoopschool Hattem
46:38
46:34
27
Johan van Hoorn
DWLoopschool Hattem
46:39
46:34
28
Rob Diender
DWLoopschool Hattem
46:40
46:35
29
Bert Westerbeek
Nederlandse Triathlonbond
46:53
46:47
30
Eelco Haak
Apeldoorn
46:58
46:49
31
Folkert Olthof
Hattem
48:10
47:48
32
Mark Uringa
Zalk
48:12
48:01
33
Gert Tadema
Zwolle
48:20
47:58
34
Hein Olthof
Epe
48:28
48:06
35
Arjan Dickhof
Oldebroek
48:56
48:44
36
Henk Norder
Zwolle
49:31
49:28
37
Norbert Harmsen
Oene
49:54
49:41
38
Auke Brouwer
Urk
50:09
50:01
39
Arjen Velthuis
De Gemzen
50:45
50:29
40
Eric Haasjes
Zwolle
51:14
50:56
41
Daan van Strien
Fortius
51:31
51:22
42
Arnout Slijkhuis
Assen
51:39
51:31
43
Arie Verhoef
De Gemzen
51:53
51:38
44
Jan Lubbinge
Cialfo
51:57
51:46
45
John Huisman
Apeldoorn
52:17
51:59
46
Rob Philipsen
Cialfo
52:28
52:16
47
Erik Hof
Hattem
52:42
52:39
48
Dick de Reus
Nunspeet
52:43
52:22
49
Olivier Geurts
Pannerden
52:55
52:39
50
Roelof Groen
Deventer
53:27
53:19
51
Bertus van den Berg
Epe
53:46
53:32
52
Henk Kooistra
avVN
53:48
53:32
53
Pieter Vermeer
Dronten
54:28
54:04
54
Wim Westerink
De Gemzen
54:31
54:15
55
Robert Nijenhuiss
Epe
54:51
54:16
56
Dennis Melgers
2BFit
55:06
54:44
57
Andre de Zwaan
Running2000
55:20
54:56
58
Frits Lautenbag
De Gemzen
56:32
56:16
59
Herman Euverman
Friesland
57:13
56:58
60
Jan Willem Hage
Athlos
58:13
58:00
61
Cees Buijs
Koog aan de Zaan
58:56
58:27
62
Willem Nijenhuis
Zwolle
59:53
59:17
63
Reijer Timmer
Athlos
59:58
59:41
64
Johannes
Nunspeet
1:03:39
1:03:19
65
Victor Lugt
Epe
1:04:11
1:03:36
66
Maurice Nitert
Epe
1:04:56
1:04:26
10VRW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Warning
De Gemzen
46:23
46:15
2
Jikke Balkema
Utrecht
47:10
47:02
3
Ingrid Haas
Pallas '67
49:52
49:46
4
Harma Makken-Slijkhuis
Assen
51:39
51:31
5
Annet Tadema
Zwolle
52:34
52:12
6
Suzan van Megen
Zwolle
53:24
53:14
7
Renate Kroes
De Gemzen
53:26
53:19
8
Clarine Velthuis
De Gemzen
53:27
53:12
9
Tjitske Kooistra
avVN
53:30
53:14
10
Annelies Proper
Cialfo
54:32
54:19
11
Jolien Kleis
De Gemzen
54:43
54:27
12
Aaltje Post
De Gemzen
56:32
56:18
13
Danielle Haasjes
Zwolle
57:16
56:57
14
Evelien Swienink
Zwolle
57:33
57:14
15
Elles van Emmerik
Epe
58:11
57:46
16
Larisa Brinkhoff-Lentjes
Arnhem
58:24
57:56
17
Kyra Jurriens
Rozendaal
58:54
58:27
18
Sonja Top
Epe
59:09
58:59
19
Anoeska Huijskes
Zeewolde
59:11
58:42
20
Jacqueline Valk
Paanerden
59:20
59:04
21
Reina van Dorp
De Gemzen
59:35
59:24
22
Romy Hartendorp
Zeewolde
1:00:13
59:45
23
Trees Camijn - van Wingerde
De Kieviten
1:01:15
1:01:03
24
Yvonne Kremer
De Gemzen
1:02:58
1:02:33
25
Wenka von Meijenfeldt
Nunspeet
1:03:39
1:03:19
26
Jet van der Weiden
Athlos
1:08:15
1:07:58
27
Sjoukje van de Guchte
Athlos
1:08:15
1:07:58
28
Diana Braaksma
Cialfo
1:10:01
1:09:36
5MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin van Heiningen
AV '34
17:44
17:44
2
Matthieu van den Broeke
Nederlandse Triathlonbond
18:10
18:10
3
Aarnout Huijssoon
De Gemzen
18:32
18:32
4
Rick Veldkamp
Kampen
18:59
18:59
5
Dennis Brandenburg
Steenwijk
19:01
19:01
6
Gertjan Tichelaar
avVN
19:23
19:22
7
Jarin Dijkgraaf
Cialfo
19:24
19:23
8
Bas Mekking
Cialfo
19:24
19:23
9
Laurens Veldkamp
Hattem
19:25
19:23
10
Ramon Lentink
Veluwe
19:26
19:24
11
Hilbert Docter
Elburg
19:34
19:32
12
Kelly Bouman
Nunspeet
19:48
19:47
13
Norman Roos
's Graveland
20:55
20:50
14
Frank de Graeff
Veluwe
20:57
20:55
15
Gerrit Peters
Vaassen
21:09
21:08
16
Jorn Dijkstra
Zwolle
21:10
21:04
17
Raymund van Egmond
Veluwe
21:15
21:10
18
Wouter Splinter
Cialfo
21:24
21:23
19
Peter van de Ven
Dieren
21:55
21:49
20
Michel Klomp
Apeldoorn
22:42
22:42
21
Gert Brussee
Nunspeet
22:56
22:53
22
Harry Veldkamp
Cialfo
22:59
22:56
23
Sander Mulder
Nunspeet
24:14
24:00
24
Rinus Groen
Veluwe
24:17
24:13
25
Harald Plas
Apeldoorn
24:17
24:10
26
Wouter van Tongeren
Losser
24:36
24:32
27
Frank Mosterd
Apeldoorn
24:51
24:41
28
Henry Velthuijzen
Epe
25:30
25:14
29
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:44
25:42
30
Coor van den Berg
DWLoopschool Hattem
26:14
26:03
31
Wouter van den Hul
Zwolle
26:19
26:11
32
Dennis Alberts
Cialfo
26:34
26:30
33
Wim Hanekamp
Apeldoorn
27:03
26:48
34
Teun Kroes
Oldebroek
27:18
26:52
35
Sam Bolt
Isala '96
27:34
27:29
36
Jacques Lezer
Dolichos
27:45
27:24
37
Martin van Dorp
Oosterwolde Gld
27:54
27:31
38
Bert Otterspeer
Epe
27:56
27:39
39
Han Bijsterbosch
Heerde
28:00
27:35
40
Harm-Jan Bomhof
Epe
28:04
27:54
41
Dick Doornenbal
Elburg
28:38
28:27
42
Jan Wieferink
Apeldoorn
29:59
29:39
43
Joran van Boven
Isala '96
31:18
31:13
44
Sander Giebels
Zwolle
32:00
31:57
45
Johan van de Weg
Oldebroek
32:38
32:12
46
Tijn Zoer
Cialfo
33:13
32:44
47
Esther Lokhorst
Wezep
33:40
33:25
48
Henk Juffer
avVN
34:18
34:01
49
Taco Hoppener
Emst
37:46
37:13
5VRW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Van den Brink
Apeldoorn
22:16
22:10
2
Paula Huiszoon
Triathlon
24:22
24:17
3
Ester Buter
Zalk
24:31
24:21
4
Debby Schoolen
Apeldoorn
27:02
26:42
5
Doortje Naus
Apeldoorn
28:00
27:51
6
Dagmar van Dijk
De Gemzen
28:05
27:59
7
Janine van Renselaar
Doornspijk
28:34
28:11
8
Aline Bos
Vaassen
28:35
28:03
9
G Hanekamp
AV '34
28:41
28:28
10
Esther Boogaart
Zwolle
29:33
29:24
11
Monique van den Brink
Apeldoorn
29:58
29:40
12
Mijnie de Boer
Apeldoorn
29:58
29:40
13
Marijke Schut
De Gemzen
30:02
29:34
14
Reina Kwant
avVN
30:13
30:10
15
Monique Van Weeghel
Oldebroek
30:17
29:50
16
Tessa Flipsen
Cialfo
30:29
30:18
17
Brenda Olthof
Wapenveld
30:45
30:32
18
Korine Lans
Elburg
31:38
31:11
19
Anne van Renselaar
Elburg
31:46
31:22
20
Angela van t Oever
Oosterwolde Gld
31:50
31:24
21
Janny Reezigt-Ponsteen
De Gemzen
31:50
31:46
22
Marjolein den Besten
Vaassen
32:39
32:09
23
Jolanda Vriend
Vaassen
32:40
32:10
24
Diane Hofman
Doornspijk
33:00
32:38
25
Lisa Harmsen
Epe
33:07
32:54
26
Janine Zoer
Epe
33:29
33:00
27
Annemarie Wagenaar
Doornspijk
33:39
33:18
28
Tessa Bakker-Langevoort
Apeldoorn
33:41
33:09
29
Annuska Strunk
AV Rijssen
33:45
33:30
30
Antoinette Bolt
De Gemzen
34:48
34:42
31
Elvira Scholten
Zwolle
34:56
34:33
32
Helga van dijk van Putten
Heerde
35:45
35:08
33
Annemijn van den Heuvel
Elburg
37:04
36:38
34
Petra Kroes
Wezep
37:28
37:01
35
Marit de Jong
Oldebroek
37:31
37:05
36
Annette Rozenbeek
Vaassen
38:25
37:52
37
Birgit van Lohuizen
Epe
38:58
38:25
38
Anja Mekelenkamp
Vaassen
39:04
38:30
39
Bea Bussel
Vaassen
44:14
43:40
40
Karin Smink
Emst
44:14
43:40
J0106, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus van der Valk
Cialfo
4:41
2
Simon Hofenk
Cialfo
5:17
M0106, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Huis 't Veld
Cialfo
5:15
J0708, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Delano Thielman
Isala '96
3:37
2
Jesper Wieten
Isala '96
3:55
3
Jorik Splinter
Cialfo
4:05
4
Louran Veldhuis
Cialfo
4:13
5
Jesper Boone
Hattem
4:15
6
Nout Lesilolo
Cialfo
4:17
7
Tijn Gorkink
Cialfo
4:18
8
Liam Freriks
Cialfo
4:31
9
Jamie Broekers
Cialfo
4:32
10
Finn Jonker
Cialfo
4:52
11
Tycho van Petersen
Cialfo
5:20
M0708, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Veldkamp
Cialfo
3:40
2
Anni Vosselman
Cialfo
4:50
3
Thyrza van Tongeren
Cialfo
4:54
4
Bobbi Roos van Rossum
Cialfo
4:57
5
Marenthe van der Beek
Cialfo
5:10
J0910, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Hiemstra
Cialfo
3:47
2
Teine Bonnema
Cialfo
3:58
3
Wymar van Tongeren
Cialfo
3:59
4
Stan Overeem
Cialfo
4:11
5
Karsten Jonker
Cialfo
5:07
6
Hidde Nitert
Cialfo
5:09
7
Peter van der Horst
Cialfo
5:29
M0910, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenneke Heere
Cialfo
3:36
2
Evi Vosselman
Cialfo
4:10
3
Amber Veldkamp
Cialfo
4:12
4
Marli Anne van Rossum
Cialfo
4:14
5
Tessel van der Valk
Cialfo
4:24
6
Isabo Bleijenberg
Cialfo
4:30
J1112, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Axel Konijnenberg
Cialfo
3:33
2
Joris ten Brinke
Hattem
3:39
3
Danny Gerrits
Cialfo
3:46
M1112, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
3:38
2
Romy Klein Heerenbrink
Cialfo
3:47
3
Dagmar Boone
De Gemzen
4:03
4
Anna Prins
Cialfo
4:07
www.uitslagen.nl
02-11-2019 20:02